Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
138 postów 2389 komentarzy

Wrzodak Z

Moje komentarze

 • @Jasiek 08:43:37
  Nisztor to żaden autorytet od służb specjalnych oraz bankowości w Polsce. Sam jest podejrzewany o chodzeniu na pasku służb, ale tych służb ,,swoich", dlatego tak ślizgnął się po temacie BH czyli Citibanku obecnie, którego prywatyzowali ,,nasi przyjaciele" z za oceanu, ale Nisztor ich pomija. Tak samo chodzi po płytkiej wodzie w sprawie JP Morgan i duet Morawiecki - J. Daniels.
  NBP obecnie też realizuje politykę Belki, HGW. Dziwi się Nisztor, że prezes NBP prof. AG nie udostępnia archiwum NBP, może uprzedzony co do dwulicowości Nisztora, albo raczej realizuje politykę swoich poprzedników. Przecież Adm G sam był w ,,słusznej" partii, podobnie jak członek NBP Żyżyński no i doskonale się rozumieją z skrajnym liberałem czł. zarządu NBP Szałamachą, który to jak opowiadał J. Szewczak przygotował koncepcje przejęcie banku łódzkiego przez BIG a wczesniej przejęli BG, czyli tu klasyczny skok na bank starych wojskowych na polskie finanse, zresztą BIG przejął częsć udziałów w PZU, obecnie to bank millenium, którego udziałowcem jest BCP z Portugalii, który zarobił kolosalne pieniądze na PZU, a którego V-ce prezesem był J. Zdrzałka doradca J. Kaczynskiego, który w momencie prywatyzacji PZU był prezesem PZU. Zreszta chaniebną prywatyzacje PZU za kulisami rozgrywali ludzie Kaczynskiego oraz ludzie Kwaśniewskiego, jeden przez Zdrzałkę drugi przez Belkę. itd.
  Skok służb na banki
 • @Krystyna Trzcińska 01:53:10
  Tak, przez marionetkowe kreatury w władzach WLB, wiarygodność Rosji i ich polityków rośnie, ponieważ tak działają, jak u nas peło, tzn. sa jedni i drudzy nie wiarygodni, bo są tylko popychadłami przez swoich garbonosowych panów.
  Polityka Rosji jest dalekosieżna, a wiec uapadające usraelskie pieski tylko skowyczą.
  T.May i B.Johnson powinni podać się do dymisji
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:09:14
  Ten głupi Boluś Johsnon, to z tego pedalstwa już rozum mu odebrało. Gosciu co zje to zgubi, ma dziury w mózgu i taki zboczeniec jest wiarygodny dla ,,ludzi z cieni" a wiec jest tylko ich marionetką, takich przygłupów i zboczonych ma w władzach WLB.
  Jest też pozytyw tego homosia co pół męskiego Londynu go przeleciało, ponieważ przypomina On razem z tą salową Teresa, że dobrze pracują dla interesów Rosji i Putina, bo przygłupiasty scenariusz z otruciem szpiega to była fikcja.
  Ci homosie działają tak jak u nas działa opozycja w rodzaju PO, tak działają w opozycji platfusy, że kaczorowi co jakiś czas rośnie, a Rabiej ciągle się nie może pogodzić z tym co mu rośnie.
  Taki to świat zboczony, a hałaśliwy!!!
  T.May i B.Johnson powinni podać się do dymisji
 • pieski okupantów
  Tak Bierut z Rokossowskim uzasadniali okupację Polski przez sowieckie dywizje, tylko, że sowieci mniej zarabiali na nas od tych od diabła i szatana czyli przyszłych naszych potencjalnych morderców.
  Ci ,,nasi" obecni ,,przyjeciele" to po której stronie opowiedzieli się naszych parchatych w sporze z pejsatymi z Tel Avivu??
  Amerykańska dywizja w Polsce
 • @Husky 08:56:05
  Błochin to ukraiński żyd, (tak jak Chruszczow) zresztą jego potomkowie, mordowali na Wołyniu Polaków. Żyjesz w zakłamanej rzeczywistości, gdzie mordercy wskazują swoje ofiary jako zbrodniarzy. ZSRR to wymysł żydów z NY, sfinansowali i przeprowadzili operację ludobójczą, gdzie rosjanie jako pierwsi na świecie byli ofiarami ludobójstwa żydo - bolszewickiego.
  Dlatego min. nie chcą uajwnić materiałów z tamtych czasów nasi ,,historycy", bo okazało by się dla nich druzgocące, nie chcą nawet rozmawiać z rosjanami o zbrodni w Katyniu. Katyń dla żydów z republiki, tvp, tvn, pisuaru, po, jest świetnym paliwem wyborczym w interesie swiata ludobójczego z usraela. Kapujesz.
  78 lat temu NKWD rozpoczęło zabijanie polskich oficerów
 • Psie debilu
  Pies jest mądrzejszy od banderowców z republiki, którzy kłamią jak ci sowieci z ZSRR.
  Rosjanie mordowali????? Czy rosjaninem był Stalin, Beria, Wydra, Chruszczow???? Czy w latach 44-56 władza w Polsce była Polska????
  Są dokumenty, protokoły z których wynika, że pierwszymi ofiarami żydo - bolszewii w Katyniu byli rosjanie - chrześcijanie, inteligencja rosyjska, którzy zostali rozstrzelani w Katyniu w liczbie 42 tys. a póżniej Polacy byli roztrzeliwani przez zydo - bolszewie. Mojego stryja Kismanowskiego strzałem w tył głowy zabił Wydra, póżniejszy obywatel izraela.
  Psie powtarzasz debilne sowieckie bzdety, które za zbrodnie obciążają rosjan, tak jak bolszewia zydowska w Polsce oskarża za Jedwabne, Kielce Polaków.
  Rozumiesz to!!!
  78 lat temu NKWD rozpoczęło zabijanie polskich oficerów
 • @Husky 10:21:07
  A co oni (pisowcy) wiele dobrego dla Polski zrobili???? Tak konkretnie w sprawach zasadniczych dla przyszłości Polski???
  Jak wspominasz o bandzie postkomuchów, to masz na myśli Kryże, Piotrowicz, Zybertowicz, Jasinski, Terlecki, Kuchciński itp.
  Jak o złodziejach piszesz, to masz na myśli uwłaszczanie się czerwonej komuny jak; Kwas, Kaczynski (Art,B, Fundacja prasowa, srebrna) czy raczej piszesz o systemie złodziejskim, który tworzył min. Kaczor.
  Nie da się zrozumieć Żydów bez znajomości ich Talmudu - cz.2
 • @Husky 23:08:57
  Piesku to twoje słowa ,,Zdegenerowane żydowskie pomioty ! Z tego co wiem to wszystkie pokolenia Żydów są takie same wredne i chamskie ! To jest cywilizacyjna przepaść między naszymi nacjami ! Oni nigdy nie nabiorą ogłady ! To pazerna nacja na mamonę bez szacunku dla innych"!

  Jak przyznajesz, jesteś pisowcem i mocherem. Miej odwagę i pod swoim nazwiskiem wyślij to swojemu mlaskatemu, już po paru minutach pisowcem nie będziesz.
  Właśnie na tym polega nasz dramat, że jesteś tchórzem bo boisz się jawnie przyznać do swoich prawdziwych poglądów, wtedy popierasz tych co ciebie pałują co dzień. Dlatego przez tchórzy Polskę likwidują pod hasłami ,,Żołnirzy Wyklętych", ,,obrony życia" UE, NATO, Usraela, wojen w imię pokoju, ,,patriotyzmu" w imię piłsudczyzny, wolności w imię tortur i więzni politycznych, ,,polityki polskiej" w imię realizacji polityki syjonistycznej mafii finansowej, wiary w imie sekt usraelskich, niepodległosci w imię sprowadzania potencjalnych naszych morderców do okupowania naszego upadłego kraju itd.
  To są twoje i twoich pisuarowców - tchórzy efekty popierania wbrew sumieniu zdrajców.
  Nie da się zrozumieć Żydów bez znajomości ich Talmudu - cz.2
 • @Husky 23:08:57
  Hassky ,,Zdegenerowane żydowskie pomioty ! Z tego co wiem to wszystkie pokolenia Żydów są takie same wredne i chamskie ! To jest cywilizacyjna przepaść między naszymi nacjami ! Oni nigdy nie nabiorą ogłady ! To pazerna nacja na mamonę bez szacunku dla innych !"
  Naprawdę, do tego doszedłeś teraz!!!
  To czemu dla takich mośków trolujesz jak: Kalsteiny, Korsnachnery, Glapińskie, Macierewicze, Terleckie, Lub trolujesz dla szabes - goi z pisuaru???
  Albo trolujesz dla Jonny Danielsa, który kieruje upadla klasa polityczną w Polsce w interesie siatki gangsterów z pod gwiazdy dawida.
  Albo jesteś ograniczony intelektualnie, albo palisz głupa, że nie rozumiesz o co chodzi podwładnym co słuchają tych o których piszesz, że są wredni.
  Nie da się zrozumieć Żydów bez znajomości ich Talmudu - cz.2
 • @Talbot 20:15:20
  Nie dosć, że jesteś nachalnym trollem usraelskim, to jeszcze zwyczajnym błaznem
  "Nie ma miejsca na przypadek"
 • @Talbot 08:31:40
  To otruli Skripala i jego córkę??? Widziałeś akt zgonu??? Może byłeś na ich pogrzebie??? Może widziałeś akt oskarżenia??? Może wiesz kto prowadzi śledztwo??? Może widziałeś opinię z sekcji zwłok??? Może wiesz jaka prokuratura prowadzi sledztwo w sprawie ich otrucia??? Może już ustalili kto wiózł ten środek trujący do WLB???
  Czy może już aresztowali Teresę za próbę otrucia ,,rosjanina"??? Może Teresa wie na jakiej ulicy mieści się ich prokuratura??? A czy ona wie o co w ogóle chodzi w tej sprawie??? Kazali jej czytac o czymś to czyta, tak jak u nas salowa też czytać potrafi.
  Ale wie ,,autorytet Talblota Severski!! Toś sobie za autorytet wybrał na wklejanie głupot pisanych przez prawdziwych siepaczy na lewo od gazetki koszernej.
  Chłopie jak Ty się kompromitujesz???
  "Nie ma miejsca na przypadek"
 • @Husky 14:29:01
  Piesku, ci twoi mocodawcy z pisuaru, nawet nie są godni butów wiązać Putinowi. Gdyby nie On mieszkał byś w wiosce o nazwie NWO, zamiast Państwa i rzadów miałbyś czerwonych komisarzy z pejczem w ręku, uplecionego z ich kudłów. Gdy nie Putin, miałbyś już wielki Izrael, sięgający już od Tel Avivu aż do Berlina.
  Tego nie rozumiesz bo dla ciebie liczą się zdradzieckie srebrniki.
  Ruski Marsz
 • @Talbot 10:04:25
  Aleś Ty czekista pejsatych! Banderowcy darli japy o Rosji, takiej pro- jelcynowskiej, Gorbaczowa, no i Chruszczowa, a wiec darli się w interesie pejsatych, a Ty z nimi.
  Nawalny to taki u nas Kulczyk, co w łape wpadłó to ukradł.
  Ruski Marsz
 • @MacGregor 17:26:01
  W interesie Upadłej i jej obywateli jest rozpad tego sztucznego tworu, częsć powinni zagospodarować (wrócić na swoje) Polacy, część Węgrzy, Rumunia, Mołdawia no i Rosja. Coś takiego jak istnieje w jakiś nie swoich granicach nie ma przyszłości, coś co istnieje dla mafii i oligarchów, nie ma przyszłości, coś co istnieje bez wiary, historii, nie ma przyszłosci, coś co istnieje dla złodzieja i mordercy, nie ma przyszłości itd.
  Wiatrowycz i „Gazeta Polska” to rosyjscy agenci.
 • @Lotna 02:21:12
  Zupelnie powaznie zastanawiam sie co w prezencie dostanie Megan Kelly od prez Putina za ten z nim ostatni …..a i za poprzedni wywiad.
  Wywiad jest tak dobry ,ze stacja mateczna M Kelly usunela pewien szczegolnie nieblogonadieznyj fragment.,..zeby sluchaczy swoich nie wprawic w depresyjne delirium….
  Gdyby- taki wywiad, w taki sam sposob przeprowadzil rosyjski dziennikarz uznano by to ….za -masterpiece rosyjskiej propagandy….
  Wywiad poglebil w elitach establismentu neoconow kryzys i gleboka depresje.
  Szczegolnie uwaznie powinni go przeanalizowac Polacy…sami , pojedynczo i w grupkach……bo rzadu to tam nie ma zadnego.
  Najwazniejszym jest ,ze dobitnie powiedziano ,ze rozmieszczanie broni na terytorium krajow wsch Europy nie sluzy zadnej obronnosci ,zadnemu interesowi tych krajow europejskich, ale tylko jest czescia amerykanskiej strategii i taktyki militarnej globalngo systemu ochrony USA…
  Jakie konsekwencje wynikaja z tego- nie kazdy zdaje sobie z tego sprawe.
  Pierwszy wariant uderzenie prewencyjne Rosji w najblizsze barterie rakietowej jadrowej oslony..w Polsce Czechach i Rumunii….nie wymaga dyskujsi..po niej nie zostanie nic..i to bedzie koniec historii Polakow..Czechow i Rumunow przy okazji Wegrow i Bulgarow….Kto nie wierzy niech wezmie cyrkiel i narysuje okregi o srednicy 300mil na mapie Europy.
  Ale …..nalezy rozwazyc drugi wariant,,kiedy po rozmowach i znalezieniu consesnusu na nastepne 10 lecia ..Amerykanie wycofaja swoje rakiety i wojsko- jakie bedzie im niepotrzebne – bo i po co?????
  To wyjasnia poniekad sprawe Mateusza Piskorskiego! I z czyjego polecenia tzw polski wymiar sprawiedliwosci lamie wszelkie prawa przepisy i normy moralne.


  RomanK
  Pozorowana obrona suwerennosci
 • @Husky 17:43:42
  Pies i Talbt, wasze interesy parchate, biorą góre nad życiem Nas Polaków

  Zupelnie powaznie zastanawiam sie co w prezencie dostanie Megan Kelly od prez Putina za ten z nim ostatni …..a i za poprzedni wywiad.
  Wywiad jest tak dobry ,ze stacja mateczna M Kelly usunela pewien szczegolnie nieblogonadieznyj fragment.,..zeby sluchaczy swoich nie wprawic w depresyjne delirium….
  Gdyby- taki wywiad, w taki sam sposob przeprowadzil rosyjski dziennikarz uznano by to ….za -masterpiece rosyjskiej propagandy….
  Wywiad poglebil w elitach establismentu neoconow kryzys i gleboka depresje.
  Szczegolnie uwaznie powinni go przeanalizowac Polacy…sami , pojedynczo i w grupkach……bo rzadu to tam nie ma zadnego.
  Najwazniejszym jest ,ze dobitnie powiedziano ,ze rozmieszczanie broni na terytorium krajow wsch Europy nie sluzy zadnej obronnosci ,zadnemu interesowi tych krajow europejskich, ale tylko jest czescia amerykanskiej strategii i taktyki militarnej globalngo systemu ochrony USA…
  Jakie konsekwencje wynikaja z tego- nie kazdy zdaje sobie z tego sprawe.
  Pierwszy wariant uderzenie prewencyjne Rosji w najblizsze barterie rakietowej jadrowej oslony..w Polsce Czechach i Rumunii….nie wymaga dyskujsi..po niej nie zostanie nic..i to bedzie koniec historii Polakow..Czechow i Rumunow przy okazji Wegrow i Bulgarow….Kto nie wierzy niech wezmie cyrkiel i narysuje okregi o srednicy 300mil na mapie Europy.
  Ale …..nalezy rozwazyc drugi wariant,,kiedy po rozmowach i znalezieniu consesnusu na nastepne 10 lecia ..Amerykanie wycofaja swoje rakiety i wojsko- jakie bedzie im niepotrzebne – bo i po co?????
  To wyjasnia poniekad sprawe Mateusza Piskorskiego! I z czyjego polecenia tzw polski wymiar sprawiedliwosci lamie wszelkie prawa przepisy i normy moralne.

  RomanK
  USA - imperium, które utraciło legitymację
 • Czerwony
  Oby czasem nie był prorokiem sam dla siebie, przecież książeczkę pzpr razem z żoną się nosiło.
  Nieroby, pasożyty robią dym wokół siebie by ich ochronić i by miał kto bronić syjonistycznego koryta.
  ANDRZEJ GWIAZDA O UJAWNIENIU MIKROFILMÓW WSI W IPN!?
 • Bara
  Świetne, On rezydent przestępców przeprasza za teścia.
  P. DUDA MÓWI ZA SIEBIE I TAKICH JAK ON!
 • @Talbot 08:19:58
  Płużański to teraz pracuje dla syjonistycznej bandy, a wiec dla naszych okupantów z pod znaku gwiazdy dawida.
  Nie odróżniam agenta wschodu od agenta zachodu. To tacy sami zdrajcy.
  Komuchy
 • @Talbot 07:37:45
  Wyszkowski to dostał paszport od Jaruzela i wyjechał sobie do Francji w latach 80 -tych i siedział sobie tam kilka lat, popijając winko razem z mistrzami wielkiej loży wschodu.
  Jeśli chodzi o rakiety, to twoi ,,przyjaciele" z usraela w latach komuny wycelowali w nasze terytorium 650 głowic nuklearnych.
  Jaruzelski i Kukliński to tacy sami zdrajcy.
  Komuchy

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30