Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
145 postów 2502 komentarze

Wrzodak Z

Moje komentarze

 • @35stan 21:30:04
  Chłopie uprawiasz sieczkę, zadaje ci pytania, polemizuje z tobą z wiecznymi głupstwami wypisywanymi tu na tym portalu w sprawie KS, podsuwanymi takim jak Ty, przez tzw. ekspertów ,,świrów" i agentów z tzw. sejmowej kAM d/s Smoleńska, a Ty z braku wiedzy walisz inwektywami pod moim adresem.
  Bronisz polityka, który intelektualnie nie nadawał się na sołtysa na wsi. Mam prawo do oceny polityka i to robię nawet po jego śmierci. Zachęcam po zapoznania się z wieloma artykułami amerykańskich publicystów i polityków, którzy po śmierci Buscha nie zostawiaja na nim suchej nitki.
  Także ocena moja w sprawie dokonań pani sp. jest bardzo niska, powiem wiecej, jej poselstwo to nawet jej szkodziło, bo przerastało ją to, tak jak 90% posłów z pis i pełoN.
  Walczyła o prawdę, ale.......
 • @35stan 10:29:04
  No i co z tego wynika, że pisała ogólne informacje ukazujące sie w debilnych portalach tzw. prawicy z pod sierpa i młota.
  Jakie są odpowiedzi na te interpelacje i zapytania??????????????
  Pewnie Stan odpowie, że peło kłamało i nie chcieli wyjawić prawdę o KSmol.
  No to ta pani miała ogromny wpływ przez 3 ostatnie lata by wyjaśnić KS, miała bliski kontakt z kaczelnikiem, wodzem nad wodzami i CO???
  Gdzie komisja sejmowa Macierewicza??????????? Jakie efekty śledcze osiągnęła?????????????????
  Nic nie ma, są tylko potężna apanaże dla szpiegów, karierowiczów, mend społecznych, darmozjadów z usraela, by przypodobać sie swoim mocodawcom z cia.
  Pierwszych należało by przesłuchać z komisji tzw. Macierewicza i jego samego na okoliczność szpiegomanii swojej.
  Te interpelacje i zapytania świadczą jaki poziom wiedzy intelektualnej prezentowała ta pani. Szukała za pośrednictwem banderowskich gazetek i portali prawdy od peło, zamiast tak po ludzku pod bokiem spytać swojego kaczelnika o co chodzi z ta katastrofą i dlaczego mamy pomniki stawiać dla samobójcy.
  Także zatruwania nam tutaj głowy czymś co jest oczywiste, jest nadużyciem, przecież ,,poszkodawny" może dzisiaj wszystko w Polsce zrobic, bo jest usługowy dla ,,naszych przyjaciól" za oceany, jest usługowy dla drugich ,,przyjaciól" z bliskiego wschodu, może wszystko, nawet może ujawnić swoją rozmowę z bratem tuż przed katastrofa, gdzie rozmawiali z telefon satelitarny obsługiwany przez satelitę amerykańskiego???
  Znam też taką poseł, której mąż co dzień czyta gazety i z tych gazet co dzień piszą interpelacje i zapytania poselskie i bije rekordy w ilości składanych wniosków do marszałka.
  Nie wystarczy złożyc interpelacje i dostać odpowiedz , ale trzeba umieć ją dalej poprowadzic, nie sztuka się liczy, tylko zrozumienie problemu o które się wnioskuje.
  Walczyła o prawdę, ale.......
 • @zbig71 15:29:07
  A Bukowski tu szopkę odwala, niech wnioskuje też, aby razem z Jaruzelem, pozbawić funkcji publicznych dla byłych komunistycznych wasali, którzy siedzą w pisie, narkomanów, którzy obsiedli stołek marszałka i V-ce marszałka oraz pozbawić funkcji publicznych członków UW, którzy odpowiadają za rozbiory ekonomiczne Polski, dotyczy to min. Dudy, działacza mumii wolności.
  Wiadomo z góry, że ani Kwas ani Duda nie decydują kto jakie stopnie będzie nosił na mundurze w byłym WP.
  O tym decydują mocodawcy ekipy Jaruzela oraz mocodawcy środowiska Kaczynskiego. Ten pilsudczyna Bukowski, siedzi już tyle lat w smrodzie komuny i antykomuny i czas mu się zatrzymał w miejscu.
  Przed rocznicą wprowadzenia w Polsce stanu wojennego
 • @Zawisza Niebieski 20:14:26
  Mieliśmy w KP LPR dobrego posła z Słupska, wiem bardzo dużo no i z Solidarnosci w której była ona i ja. Może nie wypada dziś pisać o rzeczach bardzo brzydkich i będę milczał.
  Zmarła posłanka Jolanta Szczypińska
 • @Zawisza Niebieski 15:55:23
  Każda osoba, która wcześniej zdecydowała się być osobą publiczną w tym przypadku politykiem, podlega ocenie nawet po śmierci. Byłem z nią dwa lata w sejmie (IV i V kadencja) i muszę przyznać obiektywnie, że ta pani kompletnie nie była przygotowana do tej roli, to przypadek i ,,wieszanie" się na nazwisku Kaczynskiego dawało jej przepustkę do sejmu, a tam w zawiłościach sejmowego prawa kompletnie zagubiona. Poseł na Sejm to dla niej były absolutnie za wysokie progi. W PIS większość taka, dlatego obcym łatwo manipulować nie przygotowanym ludziom w polityce.
  Niech spoczywa w pokoju wiecznym!!!
  Zmarła posłanka Jolanta Szczypińska
 • @provincjal 09 14:07:29
  Niestety, odcięli nas od pieniądza i mediów, czujemy się (ci Polacy co wiedzą o co chodzi) jak osoby internowane, tzn. mają wiedzę, ale trzeba ich ,,zasuszyc", zamknąć usta, tak by ganiali za własnym ogonem. Tak zrobili z mną, przez 10 lat blisko 100 razy stawałem przed sadem w obronie prawdy, były to sprawy cywilne związane tylko z pracami poselskimi, ale tak mnie umęczyli i ciagali finansowo, ze mało mogłem myśleć koncepcyjnie, jest tak i teraz, ale to już końcówka.
  Potrzeba silnej ręki na stronie narodowej, by to towarzystwo ściągnąć do kupy, pokazać kierunek, szkolić młodych i zacząć walczyć o odzyskanie Polski dla Polaków. W przeciwnym razie nasze pokolenia wyginą, zrobią z terenów centralnej Polski ,,jądrowy teatr wojenny".
  Nie wiem czy zdaje sobie z tego sprawę choć z 1% polaków??? Jakie mogą być tragiczne konsekwencje rządów zdrady narodowej oraz karierowiczów i głupców, czego takim namacalnym przykładem jest ten Błaszczak, syn zatwardziałego komucha.
  Pozdrawiam
  Kupują gaz, wyrzutnie ciągle od tych samych
 • @Paulus Aquarius 11:32:15
  Dzięki za ocenę i opinię.
  Kupują gaz, wyrzutnie ciągle od tych samych
 • Autor
  Pośle Sanocki, zaczynasz łapać o co chodzi sprzedawczykom, a więc wielkim szkodnikom Polski.
  Co dzień powinieneś pisać interpelacje lub zapytania do ,,żondu" w sprawach dla nich bardzo nie wygodnych np;
  O aneks do raportu WSI, o operację pt; ,,Paczka", ,,BUŚ", o dlaczego po sejmie obecnie łazi Gasiorowski i Bagsik, dlaczego wyszedł z więzienia Piotr Polaszczyk pracownik bylego WSI, IPN spytać o ojca Błaszczaka itp.
  Zwrócić się do biura ekspertyz i analiz w sprawie np; czy posłowie, marszalkowie sejmu, którzy byli narkomanami mogą pełnić takie stanowiska i czy branie używek nie wpływa na zaburzenia umysłowe. (patrz Kuchciński, Terlecki)
  Trzeba ich w ten sposób atakować, takimi trafnym pytaniami.
  Zażądać pelnej analizy tzw. repolonizacji PKO SA za ile, ile odkupili, po ile sprzedali, kto stał za ta operacją, podobnie z Stoczniami Gdańską i Szczecinska, wyciągiem. (zachodzi podejrzenie, że przy takich kontraktach doszło do ogromnych łapówek)
  Spytać o prywatyzacje np; Ursusa, kiedy sprzedano fabrykę za ile itp.
  Co robi Jonny Daniels w obecności premiera, rezydenta, OTR i ministrów, czy fundacja J. Danielsa jest finansowana przez spólki skarbu państwa, jeżeli tak, to przez które i ile dostał. np; PLL LOT, PP SA, energetyka, Orlen, Miedż, banki, dlaczego premier reklamuje lichwiarski bank J.P Morgan, dlaczego finansują JPM, itd..
  Achtung Agentura! Achtung Głupota! Totalna.
 • @kula Lis 68 08:59:50
  Do tego można jeszcze dodać, Oni ( z ,,żondu") zakupili jeszcze np; rakiety do F-16 Jass za 7 - krotnie wyższą cenę niż kupuje to armia usraela, jaki to nasz sojusznik, mało tego guziki do tych rakiet są w na terenie usa. Zestaw ,,patriot" to pierwszy zestaw II, III to atrapy, Cały zestaw składa się z pięć elementów, gdzie koszt zakupu takich wyrzutni może sięgać nawet 100 mld $, rakiety, które są skuteczne w około 25%.
  A ile może kosztować serwis do takiego zakupionego sprzętu. Bóg raczy wiedzieć.
  Ci ,,nasi przyjaciele", bezwzględni wyrwigrosze, ich interesem jest zarabiać na podwładnych i dobrze robić tym, co ich wysuwają do władzy.
  Kupują gaz, wyrzutnie ciągle od tych samych
 • @Robik 23:58:02
  To niesamowite, nie wiedziałem o tym, że Błaszczak to straszny komuch, a synek to taki teczkowy, bez kręgosłupa moralnego, dlatego tak słabego człowieka dają na front z góry wiedząc, że poniesie klęskę, ale dlaczego My przy nim musimy cierpieć.
  Kupują gaz, wyrzutnie ciągle od tych samych
 • @Oscar 09:24:20
  Człowiek wolny, nie skompromitowany układami, nie ma na niego haków, jest Polakiem, uczy się przez całe swoje życie, będzie dążył do prawdy, pomimo obelg, szczucia, podstępnej walki z mną, żyje mi się dobrze, bo mam czyste sumienie, choć jak każdy człowiek, szczególnie młody błądzi i jest podatny na podszepty.
  Kupują gaz, wyrzutnie ciągle od tych samych
 • @kula Lis 68 13:00:07
  Ojjj, naprawdę zgadzasz się mną??? Już nie jedziesz z swoimi chłopakami do mnie by napastować mnie??? No to kurde, zdejmuję warte na swojej posesji.
  Radzę następnym razem tak do mnie jak i do pozostałycj zachować w trudnych momentach zimną krew, bo My wszyscy Polacy jedziemy na tym samym zdezelowanym wozie i to pod górkę. Jak są ostre moje wypowiedzi, to ja próbuje w ten sposób zmusić do szerszego myślenia, wtedy należy polemizować, w normalnym tonie.
  Co do meritum, to moim zdaniem Sumliński jest ofiarą zwalczających się skrzydeł starych wojskowych z WSI. Podjął grę z nimi, jest zbyt słaby no i pazerny na kasę, dlatego z złamanym kręgosłupem moralnym pisze i opowiada brednie, co gorsza o nie żyjącym człowieku, który nie może się już bronić.
  Wojciech Sumliński: Andrzej Lepper był seksoholikiem
 • @Husky 12:55:07
  Nie wiem czy Buschowie byli wierzący, ale ich wojny wywoływane zawsze były w imię Boga, nie wiem jakiego, ale w imię Boga.
  Przecież Pan Bóg, nigdy nie chciał wojen.
  Moim zdaniem, opłakiwanie osoby, która ma na wielu narodach, krew na rękach jest nieporozumieniem. Nie wiem czy pamiętasz, ale jak schodził z tego świata komunista moskiewski, to w Polsce tuby propagandowe bardzo podobnie opłakiwały swoich panów. Podobnie Ty to robisz, tylko w inną stronę.
  Trzeba pamiętać, ze każdy rezydent Usraela musi pilnować interesów najpierw tych, co dali mu władzę, wiesz o kim rozmawiamy.
  Przyjacielem Polski jest każdy rezydent usraela, ponieważ ta nasza krowa daje dużo mleka dla nich, co widać namacalnie teraz.
  Przyjaciele ,,nasi" z usraela jakoś nie widzieli jak nas ICH sponsorzy okradali i okradają teraz na wielką skalę.
  Tacy przyjaciele, ze z nas zrobili niewolników, a z siebie panów. dzięki takim tysiącom bezmyslnym osobom jak Jagdterier.
  Zmarł George Bush sr.
 • @Andrzej Tokarski 12:04:31
  Dzięki za cenną analizę.
  Dramat Nas polaków, jest od wieków ten sam, ponieważ jesteśmy elastyczni w stosunku do naszego największego wroga, jakim jest żyd. Oni najpierw wybijającą się jednostkę z masy próbują ,,ukształtować" na swój sposób, wciągnąć ich do swoich lóż, przekupić, zniewolić, zdemoralizować a następnie dać im władzę i nie ważne z jakiej strony sceny politycznej się wywodzi, on jest ich, dlatego mamy co mamy, czy to Duda, Komorowski, Kaczynski, Kwaśniewski, Wałesa idą tą samą drogą, wytyczoną przez nich, dla pozoru od czasu do czasu o coś się pokłócą pod publikę, podobnie jest z premierami. Jak Szydłowa zorientowała się trochę co ma robić i się postawiła im (kalsteinowi) w drobnych sprawach i już jej nie ma.
  Propozycje przejęcia przez nich, miał i Lepper, miałem i ja w 93 roku, jak stanowczo odmawiasz, to najpierw zohydzają cię w mediach, organizują prowokacje itp. Jak wytrwasz i nadal jesteś mocny mogą zabić. Wiem to po sobie, co z mną robili. Rozmawiałem o tym z A. Lepperem w szpitalu na Bródnie, tuż po jego próbie aresztowania, już wtedy chcieli go zlikwidować.
  Także, takie swiństwa kłamliwe powiela Sumliński jest niczym innym jak robotą skundlonego szpiega. Zarabiać na książce, która jest wierutnym kłamstwem i dotyczy osoby nieżyjącej jest podłym przestępstwem.
  Wojciech Sumliński: Andrzej Lepper był seksoholikiem
 • autor
  Znowu Sumliński pluje na śp. A. Leppera. Propaganda jego zmierza do tego, aby odwrócić uwagę od rzeczywistych morderców Leppera.
  Sumliński robi z Leppera nie dosć, że agenta KGB, to jeszcze sexholika.
  Wszystko wskazuje na to, że Sumlński ma zadanie kompromitowania sp. A. Leppera.
  Kiedy A. Lepper w sejmie IV kadencji wyjawił otrzymywane łapówki przez polityków takich jak: Olechowski, Cimoszewicz, Tusk, Piskorski to wtedy PIS i Kaczynski nie wsparli go, nie żądali np; SKŚ. A. Lepper miał te informacje z sprawdzonego zródła tzn. za pośrednictwem osoby, która miała kontakt z pracownikami WSI skrzydła ,,narodowego". Łapówki wręczał tym osobom min. Rudolf S, którym ,,przyjacielem" jest/był Rychu Cz.
  Do dzisiaj a wiec blisko 15 lat za Rudolfem S jest list gończy, jakoś go nie mogą namierzyć. (nie mogą bo ta osoba ma kwity na popis i komune skrzydło kwasa)
  Po za tym, A. Lepper reprezentował Polski interes narodowy, miał ogromne sukcesy jako minister rolnictwa, miał wiedzę o ekonomii, gospodarce, pokazywał mechanizm rozbioru ekonomicznego Polski, A. Lepper był silnie związany z Polską, jego sondaże rosły, to dzięki jego poparciu rezydentem Polski został szkodnik L. Kaczynski (to był jego błąd). W dzisiejszych czasach i za czasów PO, Lepper czuł by się jak ryba w wodzie, to on dzisiaj prawdopodobnie miałby władzę w Polsce.
  A. Lepper był największym zagrożeniem dla szpiegów usraelskich w Polsce i min. dlatego go zlikwidowano.
  Sumliński nie opisze mechanizm fałszywych zarzutów w sprawach odrolnienia ziemi oraz ,,gwałtu" na Krawczykowej.
  Osoby której nie można ośmieszyc, skorumpowac, masoneria ostatecznie podejmuje decyzje o wysunięciu oskarżeń obyczajówką oraz prowokacją łapówkarską. Kto to zrobił nie przypadkiem Kaczynski, Kamiński, Święczkowski??? Na czyje zlecenie panie Sumliński????
  Tego zbadać nie chcesz, nie chcesz wiedzieć jak fałszował dokumenty gminne Kamiński, za ktore powinien bezwzględnie siedzieć, tego Sumliński nie napisze.
  Taki dociekliwy jest Sumliński, a może by zbadał, dlaczego PIS nie chce ujawnić aneksu do raportu o likwidacji WSI???. Może Sumliński by zbadał operację ,,Paczka" oraz ,,Buś"!!! Tu mamy do czynienia szantażem polityka na ogromną skalę.
  Nie, tym zająć się nie może, on ma zadanie wybielania rzeczywistych inspiratorów likwidacji Leppera. Atakowanie człowieka, który za grobu nie może się obronić, jest zwykłym i podłym hieną.
  Widocznie taka robota Sumlińskiego jest dobrze płatna, ponieważ ciągle płaczący ,,prześladowany" z próbą ,,samobójstwa" dziennikarz jest jednym z najbogatszych dziennikarzy. Ciekawe jak się dorobił???
  Ciekawy jest też wątek dotyczący Sumlińskiego, dlaczego zwlekał z niezwłocznym powiadomieniem prokuratury w sprawie uzyskania materiałów dotyczących zabójstwa Ks. J. Popiełuszki oraz Bartoszcze, które to materiały obciążały mocno Rzeplińskiego, dopiero ja z trybuny sejmowej ujawniłem to, o co Sumliński mial do mnie pretensje ale cel osiągnąłem, Rzepliński nie został RPO.
  Panie Sumliński moralnie za śmierć sp. A. Leppera odpowiadają ci co im pan służysz czyli środowisko Kaczynskiego, zażądzane z bliskiego wshodu.
  Wojciech Sumliński: Andrzej Lepper był seksoholikiem
 • autor
  Nikander, dobrze to wyjaśnił, pisząc, ze żadnej niepodległosci Polacy nie mają, ponieważ nie mamy włąsnej polityki obronnej, pieniądza, ekonomii, gospodarczej w tym polityki żywnościowej, energetycznej, kultury itp. To wszystko narzucone jest nam z zewnątrz, dzieki wszelkiej maści głupcom, szpiegom z nad Wisły. Efekt jest taki, że za służalstwo usraelowi, Rosja nas nie szanuje, a Niemcy nienawidzą. Być graczem w tej części Europy to sztuka, a przede wszystkim świadomy Naród, który wybiera ludzi do władzy, świetnie przygotowanych, wielkich patriotów, świadomych swoich obowiązków. Niestety, ale morale i lenistwo nas polaków, kolejny raz w historii gubi.
  Zacząć trzeba od odbudowy moralnej narodu, od odbudowy świadomości narodowej, to wielki wysiłek kilkunastu ludzi, ale czy są tacy???????
  Proszę zauważyć co robią media, lansują szpiegów, karierowiczów a z ludzi robią taki motłoch, tzn. na siłę wciskają im swój punkt widzenia. Zamiast debat, sporów, reportaży itd. powinny opierać się w pobudzaniu wiedzy u ludzi, a robi się coś przeciwnego narzuca się chałturę, byle jakość, tak by ludzie byli ogłupiani. Świadomy Naród nie wybierze szpiega, darmozjada do władzy, a tak to cała plejada tych pasożytów pcha się do wszelkich szczebli władzy, o czym świadczyły ostatnie wybory samorządowe.
  Przecież na urzędach pensja jest co miesiąc, ZUS opłacony a życie za swoje na swoim jest trudne, trzeba ciężko pracować, a tu za lenistwo płaci się wysokie apanaże.
  Nie świadomy Naród musi popaść w niewole i tak jest obecnie.
  Także pracujmy nad budową świadomości narodowej.
  Co do Rosji i Niemiec, to można z takiego układu geopolitycznego bardzo wiele skorzystać i można być w pełni Niepodległym krajem, a na klęczkach prosić o jałmużne z usraela, to nic innego jak zniszczenie polskosci i zniszczenie skupiska jednego narodu.
  W usraelu też na kazdym kroku uczą ,,patriotyzmu", wieszają wszędzie flagi, spiewają swój hymn, malują twarze w barwach narodowych i to im zostało z wolności i niepodległości, a że zadłuzeni są po uszy to nie kumają, a że patologia obyczajowa nimi rządzi tego nie widza, że żyd nimi rządzi tego nie widzą, ważne dla nich jest to, że mają szerokie łóżko i wielką michę z śmieciodajni.
  Kiedy znów stracimy niepodległość?
 • @AgnieszkaS 00:36:01
  Szanowna Pani obrażalska. Prawda oraz inne zdanie kole w oczy. Wielokrotnie byłem w usraelu, wiele zwiedziłem, mam mnóstwo pamiątek z pobytu w usraelu. Byłem specjalnym gościem w obchodach Konstytucji 3 - majowej razem z OTR w latach 90 - tych. Kiedy chciałem to się spotykałem z śp. Moskalem, wielokrotnie spotkałem się z znanymi profesorami z Uniwersytetu Chocagowskiego. Analizowałem i obserwowałem zachowania ludzi. Muszę stwierdzić, że po tygodniu tęskniłem za swoim domem. Wszędzie symbole masonskie, budynki lóż masońskich, dzielnice żydowskie, dzielnice murzyńskie, itp.
  Wielokolorowość ludzi bez swoich korzeni, mieszanina nieświadomych ludzi, żyjąca z kolorowych reklam i kolorowej telewizorni.
  To kraj bez wartości, bez kręgosłupa moralnego, zyjący z napadu na mniejsze narody, panosząca się mafia lichwiarska, itd. Nie chcę takiej przyszłosci w swoim kraju.
  Proszę nie pouczać mnie co jest dobre a co złe. Podobne opinie na mój temat wypowiadali sie Michnik, Borowski, Urban itp.
  Gratuluję doborowego towarzystwa.
  Trump, kontra globalna lewica.......
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:40:48
  Panie Jarku, poszperaj Pan w google hasła ,,Paczka" i ,,Buś".
  Pozdrawiam
  Trump, kontra globalna lewica.......
 • @zbig71 22:38:02
  Takiej głupoty, prymitywnej wasalizacji Polski za czasów nawet kwasa nie było.
  Okazało się teraz kto jest tak naprawdę agentem w Polsce.
  Dzis słuchałem tego wyjątkowego politycznego durnia Błaszczaka, włos się jeży na głowie, zaprogramowany polityczny nieuk, albo drobny agencina.
  Zachęcam do zapoznania się z tzw. kryptonimem ,,paczka" lub ,,Buś".
  To jest ten jeden szantaż, ale najważniejszy, dlatego ten co ma takie haki na ,,naczelniczkę" to rządzi.
  Trump, kontra globalna lewica.......
 • @AgnieszkaS 22:29:52
  Proszę złośliwości zostawić w swojej kuchni.
  Pisowskie i pro -syjonistyczne wypociny są merytoryczne!!!
  Trump, kontra globalna lewica.......

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31