Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

Moje komentarze

 • @Krzysztof J. Wojtas 11:00:08
  Rozprzestrzeniający się w Chinach wirus koronowy w żadnym wypadku nie jest naturalny. 19 czerwca 2015 r. finansowany przez rząd brytyjski Instytut Pirbright złożył patent na wirusa Corona, który został zatwierdzony w dn. 20 listopada 2018 r. Fundacja Billa i Melindy Gatesów jest jednym z „głównych finansistów” Instytutu Pirbrighta. Wirus koronowy został opatentowany i zarejestrowany w Europejskim Urzędzie Patentowym pod numerem EP3172319A1. Patent jest w posiadaniu Instytutu Pirbrighta.
  Strategia covid -19
 • @MacGregor 18:26:15
  Proszę zauważyc co tu na Neonie wyprawia bloger syjonistyczny JAM.M.
  Wpisałem mu, że pluje na Łukaszenkę razem z Michnikiem, Poczybutem, Sierakowskim, Biedroniem i jego ,żoną" Śmiszkiem z zarośniętą klatą z fujarą, któremu bada jelito grube członkiem Robert.... to ten banderowski JAM wywala mnie z swojego blogu. Czy tu ciągle musi być kret, którego zadaniem jest lansowanie syjonistycznej hołoty???
  Łukaszenko – mistrz ciętej riposty.
 • @NewMentor 21:07:56
  Żę coś takiego agenturalnego jest tu wklejane.
  Trochę o Białorusi
 • @Wican 15:28:12
  Krzysztof Bosak Żeby bronić status quo (Białorusi) to trzeba mieć narzędzia. Ich narzędzia (Białorusi) się właśnie zużyły, albo dogadają się z MFW albo zostaną lokalnymi kacykami Putina. To wpis na pejsy-buku u Bosaka.
  Alaksandr Łukaszenka prezydentem na Białorusi - co dalej?
 • @Robik 13:25:12
  Pięć lat nieróbstwa Dudy
  Mija 5 lat od wskazania i mianowania Andrzeja Dudy prezydentem Polski. Pięć lat zmarnowanych. Pięć lat nieróbstwa, propagandy, pokrzykiwania, służba ideologii antypolskiej polityki Jarosława Kaczyńskiego. A. Duda był i jest klasycznym ,,mężem” politycznym J. Kaczyńskiego, ponieważ to J. Kaczyński wyznaczał cele polityczne w Polsce, cele polityki, które bezwzględnie służą interesom określonych środowisk w USA i Izraela oraz służba banderowskiej Ukrainie. Służba tych panów, skupiała się przed wszystkim na prowadzeniu obrzydliwej, brutalnej wojnie medialnej i politycznej przeciwko Rosji w interesie określonych w/w środowisk z tzw. ,,zachodu”, a wszelkie wewnętrzne awantury polityczne miały na celu odwracać uwagę od spraw zasadniczych, czyli podstępne niszczenia państwowości polskiej na rzecz budowy rządów światowych.
  Pięć lat mija prezydentury A. Dudy, który nie miał i nie ma własnej filozofii Państwa Polskiego, nie wie, czy nie chce wiedzieć w jakim ustroju politycznym funkcjonuje, człowiek bez wizji, bez własnego zdania. A. Duda żyje w politycznym chaosie, politycznym matrixie, strasznie się męczy z powodu tego, że musi być aktorem – amatorem przed ludżmi i tylko w pewnych kręgach społecznych udaje mu się być wymuszonym, wiarygodnym aktorem i grać role, które są dla niego nie zrozumiałe.
  To Jarosław Kaczyński był przez te 5 lat faktycznym rezydentem Polski, a A. Duda takim słupem politycznym i przedłużeniem ręki J. Kaczyńskiego w budowie Państwa Polin.
  Nadmienić należy, że pierwszym posunięciem prezydentury A. Dudy było wsparcie finansowe banderowskich rządów na Ukrainie kwotą ponad 4 mld zł. W czyim interesie to zrobił, na pewno nie w interesie rodzin ofiar ludobójstwa banderowskiego na kresach.
  Przez pięć lat udawał, że pamięta o ludobójstwie na Polakach na kresach, ale praktycznie pacyfikował środowiska anty banderowskie w Polsce, które domagały się prawdy i rozliczeń ludobójstwa na kresach. A. Duda w tych sprawach nie zrobił NIC. Tak nie postępuje mąż stanu - Prezydent. Tak postępuje wyrafinowany szkodnik Narodu Polskiego.
  Andrzej Duda odpowiada za klęskę polityki wschodniej, której nie ma z powodu realizowania przez A. Dude polityki zagranicznej w Polsce w interesie określonych środowisk korporacyjnych z USA, czego dowodem jest podpisywania dokumentów na kolanach, w pół zgięty u swojego mocodawcy D. Trumpa. Dokumenty, które są szkodliwe i bez znaczenia dla Polski w przyszłości.
  Andrzej Duda jako zwierzchnik Sił Zbrojnych RP, praktycznie oddał swoje zwierzchnictwo na rzecz dowódców wojsk okupacyjnych w Polsce z USA w ramach NATO, gdzie w sposób podstępny oddal Wojsko Polskie w ręce okupanta z USA.
  Andrzej Duda nie reaguje na haniebne i szkodliwe zakupy przez skompromitowanych, marionetkowych ministrów obrony, uzbrojenia w fabrykach zbrojeniowych w USA oraz sprzętu wojskowego na rzecz wyposażenia Armii NATO-wskiej w Polsce. Zakupiony sprzęt z pieniędzy polskich podatników, to nic innego, jak ,,mordowanie” polskiego przemysłu zbrojeniowego, polskiej myśli technicznej. Zakupy sprzętu wojskowego odbywają się bez przetargu, bez offsetu, bez technologii, po zawyżonej cenie. To A. Duda wraz z MON przyczynia się do okradania Polski celem oczekiwanego wsparcia politycznego od swoich mocodawców z USA i Izraela.
  Zgoda A. Dudy na okupacje terytorium Polski przez wojska amerykańskie za pieniądze polskiego podatnika, budowy, tzw. ,,tarczy antyatomowej”, budowy obcych baz wojskowych na terytorium Polski za pieniądze polskiego podatnika w celu dalszego zwiększania obcych wojsk w Polsce, to w praktyce oznacza przyznania się do braku własnej strategii obronnej własnego terytorium oraz braku własnego wojska. Tak nie postępuje Prezydent, tak postępują rezydenci obcych interesów Polsce.
  Andrzej Duda, nie ma wiedzy, albo udaje, że jej nie ma o polityce energetycznej Polski. Patrzy z przymrużeniem oka, jak wyjątkowy szkodnik Piotr Naimski działa w interesie światowych korporacji energetycznych z USA, które stają się super monopolistami w dostawach do Polski drogiego gazu i ropy, kosztem własnego wydobycia. Wysokie koszty energetyczne , uderzają w gospodarkę narodową i gospodarkę rodzinną. To korporacyjne firmy światowe z USA stają się monopolistami energetycznymi w Polsce. Co to za zmiana??? Gdzie jawność życia politycznego w Polsce, dlaczego konsumenci nie mają prawa wiedzieć za jaką cenę firmy z USA sprowadzają gaz i ropę do Polski. Dlaczego takie oszustwo toleruje A. Duda?
  Andrzej Duda nie interesuje się polskimi zasobami naturalnymi ziemi. Od wielu lat trwa rabunek polskich zasobów naturalnych, rozdawane są na prawo i lewo koncesje na wydobywanie z polskiej ziemi zasobów naturalnych. A. Duda nie podjął się zadania inwentaryzacji Polskich zasobów naturalnych, jak również inwentaryzacji majątku narodowego, tego jeszcze nie rozkradzionego. Min. w tym celu było powołanie Narodowej Strategii Rozwoju przy prezydencie. Skończyło się to kompromitacją, ciałem bez uzasadnienia ekonomicznego, nieróbstwem, napychaniem kieszeni swojemu ojcu oraz znajomym. To ogromny wstyd, że nawet tak prostego postulatu nie potrafił zrealizować w interesie społecznym.
  Prezydent nie reagował na nepotyczne rządy w Polsce, gdzie karierowiczostwo, pycha, cenzura, korupcja na ogromną skalę, wyjątkowo kwitną.
  Reasumując, A. Duda dał się poznać jako człowiek nie samodzielny, czy to w polityce wewnętrznej czy zewnętrznej, bez wizji Państwa Polskiego, bez charyzmy Patrioty Polskiego. Jego wierno – poddańcze decyzje w sprawach międzynarodowych budzą przeraźliwy strach przed całkowitym oddaniem Polski na rzecz określonych środowisk politycznych z USA i Izraela. Mam wrażenie, że rządy w Polsce mają niepolską centralę, centrale po za Polską, że polityka Polska uprawiana jest nie za Polskie pieniądze.
  Wykonywanie przez A. Dudę poleceń tych środowisk w realizacji ich interesów w Polsce musi być rozliczone. Andrzej Duda wykonujący polecenia neo – konserwatystów z USA tzw. ,,jastrzębi wojennych”, dąży wraz z nimi do ewentualnej wojny z Rosją na naszym Polskim terytorium w interesie światowych korporacji przemysłu zbrojeniowego i energetycznego. Każda, choć trochę samodzielna władza oddala grożby wojen na swoim terytorium, oprócz A. Dudy, który wraz z kierującymi antypolską partią PIS, przybliża swoimi działaniami grożbę wojny.
  Jarosław Kaczyński wraz z swoim pomocnikiem Andrzejem Dudą z terytorium Polski chcą uczynić wielki poligon wojenny. Takie działania A. Dudy polegające na wspieraniu obcych interesów w Polsce, są działaniami wyjątkowo niebezpiecznymi dla istnienia Polski i Narodu Polskiego.
  Jarosław Kaczynski i jego pomocnik Andrzej Duda, to dwie marionetkowe postacie obcych rządów w Polsce, od zadań specjalnych obcego interesu. Taka polityka, robi z Polaków niewolników w ich własnym kraju a z Polski kraj satelicki. Dobitnie świadczy to, że Polska pod rządami Kaczyńskiego staje się ,,państwem teoretycznym”, Państwem bez mężów stanu, Państwem w dalszej perspektywie do całkowitej samolikwidacji o ile nic się nie zmieni 10 maja 2020 roku.
  Zygmunt Wrzodak – były członek Komisji Krajowej NSZZ Solidarność, czł. Zarządu Regionu Mazowsze, Szef S Ursusa do 2001 roku, były poseł na sejm IV i V kadencji, min. czł. sejmowej komisji obrony narodowej.
  Sk-ice 25.03.2020 rok.
  R. Trzaskowski? - polemika z J. Ruszkiewiczem
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 22:28:12
  Pięć lat nieróbstwa Dudy
  Mija 5 lat od wskazania i mianowania Andrzeja Dudy prezydentem Polski. Pięć lat zmarnowanych. Pięć lat nieróbstwa, propagandy, pokrzykiwania, służba ideologii antypolskiej polityki Jarosława Kaczyńskiego. A. Duda był i jest klasycznym ,,mężem” politycznym J. Kaczyńskiego, ponieważ to J. Kaczyński wyznaczał cele polityczne w Polsce, cele polityki, które bezwzględnie służą interesom określonych środowisk w USA i Izraela oraz służba banderowskiej Ukrainie. Służba tych panów, skupiała się przed wszystkim na prowadzeniu obrzydliwej, brutalnej wojnie medialnej i politycznej przeciwko Rosji w interesie określonych w/w środowisk z tzw. ,,zachodu”, a wszelkie wewnętrzne awantury polityczne miały na celu odwracać uwagę od spraw zasadniczych, czyli podstępne niszczenia państwowości polskiej na rzecz budowy rządów światowych.
  Pięć lat mija prezydentury A. Dudy, który nie miał i nie ma własnej filozofii Państwa Polskiego, nie wie, czy nie chce wiedzieć w jakim ustroju politycznym funkcjonuje, człowiek bez wizji, bez własnego zdania. A. Duda żyje w politycznym chaosie, politycznym matrixie, strasznie się męczy z powodu tego, że musi być aktorem – amatorem przed ludżmi i tylko w pewnych kręgach społecznych udaje mu się być wymuszonym, wiarygodnym aktorem i grać role, które są dla niego nie zrozumiałe.
  To Jarosław Kaczyński był przez te 5 lat faktycznym rezydentem Polski, a A. Duda takim słupem politycznym i przedłużeniem ręki J. Kaczyńskiego w budowie Państwa Polin.
  Nadmienić należy, że pierwszym posunięciem prezydentury A. Dudy było wsparcie finansowe banderowskich rządów na Ukrainie kwotą ponad 4 mld zł. W czyim interesie to zrobił, na pewno nie w interesie rodzin ofiar ludobójstwa banderowskiego na kresach.
  Przez pięć lat udawał, że pamięta o ludobójstwie na Polakach na kresach, ale praktycznie pacyfikował środowiska anty banderowskie w Polsce, które domagały się prawdy i rozliczeń ludobójstwa na kresach. A. Duda w tych sprawach nie zrobił NIC. Tak nie postępuje mąż stanu - Prezydent. Tak postępuje wyrafinowany szkodnik Narodu Polskiego.
  Andrzej Duda odpowiada za klęskę polityki wschodniej, której nie ma z powodu realizowania przez A. Dude polityki zagranicznej w Polsce w interesie określonych środowisk korporacyjnych z USA, czego dowodem jest podpisywania dokumentów na kolanach, w pół zgięty u swojego mocodawcy D. Trumpa. Dokumenty, które są szkodliwe i bez znaczenia dla Polski w przyszłości.
  Andrzej Duda jako zwierzchnik Sił Zbrojnych RP, praktycznie oddał swoje zwierzchnictwo na rzecz dowódców wojsk okupacyjnych w Polsce z USA w ramach NATO, gdzie w sposób podstępny oddal Wojsko Polskie w ręce okupanta z USA.
  Andrzej Duda nie reaguje na haniebne i szkodliwe zakupy przez skompromitowanych, marionetkowych ministrów obrony, uzbrojenia w fabrykach zbrojeniowych w USA oraz sprzętu wojskowego na rzecz wyposażenia Armii NATO-wskiej w Polsce. Zakupiony sprzęt z pieniędzy polskich podatników, to nic innego, jak ,,mordowanie” polskiego przemysłu zbrojeniowego, polskiej myśli technicznej. Zakupy sprzętu wojskowego odbywają się bez przetargu, bez offsetu, bez technologii, po zawyżonej cenie. To A. Duda wraz z MON przyczynia się do okradania Polski celem oczekiwanego wsparcia politycznego od swoich mocodawców z USA i Izraela.
  Zgoda A. Dudy na okupacje terytorium Polski przez wojska amerykańskie za pieniądze polskiego podatnika, budowy, tzw. ,,tarczy antyatomowej”, budowy obcych baz wojskowych na terytorium Polski za pieniądze polskiego podatnika w celu dalszego zwiększania obcych wojsk w Polsce, to w praktyce oznacza przyznania się do braku własnej strategii obronnej własnego terytorium oraz braku własnego wojska. Tak nie postępuje Prezydent, tak postępują rezydenci obcych interesów Polsce.
  Andrzej Duda, nie ma wiedzy, albo udaje, że jej nie ma o polityce energetycznej Polski. Patrzy z przymrużeniem oka, jak wyjątkowy szkodnik Piotr Naimski działa w interesie światowych korporacji energetycznych z USA, które stają się super monopolistami w dostawach do Polski drogiego gazu i ropy, kosztem własnego wydobycia. Wysokie koszty energetyczne , uderzają w gospodarkę narodową i gospodarkę rodzinną. To korporacyjne firmy światowe z USA stają się monopolistami energetycznymi w Polsce. Co to za zmiana??? Gdzie jawność życia politycznego w Polsce, dlaczego konsumenci nie mają prawa wiedzieć za jaką cenę firmy z USA sprowadzają gaz i ropę do Polski. Dlaczego takie oszustwo toleruje A. Duda?
  Andrzej Duda nie interesuje się polskimi zasobami naturalnymi ziemi. Od wielu lat trwa rabunek polskich zasobów naturalnych, rozdawane są na prawo i lewo koncesje na wydobywanie z polskiej ziemi zasobów naturalnych. A. Duda nie podjął się zadania inwentaryzacji Polskich zasobów naturalnych, jak również inwentaryzacji majątku narodowego, tego jeszcze nie rozkradzionego. Min. w tym celu było powołanie Narodowej Strategii Rozwoju przy prezydencie. Skończyło się to kompromitacją, ciałem bez uzasadnienia ekonomicznego, nieróbstwem, napychaniem kieszeni swojemu ojcu oraz znajomym. To ogromny wstyd, że nawet tak prostego postulatu nie potrafił zrealizować w interesie społecznym.
  Prezydent nie reagował na nepotyczne rządy w Polsce, gdzie karierowiczostwo, pycha, cenzura, korupcja na ogromną skalę, wyjątkowo kwitną.
  Reasumując, A. Duda dał się poznać jako człowiek nie samodzielny, czy to w polityce wewnętrznej czy zewnętrznej, bez wizji Państwa Polskiego, bez charyzmy Patrioty Polskiego. Jego wierno – poddańcze decyzje w sprawach międzynarodowych budzą przeraźliwy strach przed całkowitym oddaniem Polski na rzecz określonych środowisk politycznych z USA i Izraela. Mam wrażenie, że rządy w Polsce mają niepolską centralę, centrale po za Polską, że polityka Polska uprawiana jest nie za Polskie pieniądze.
  Wykonywanie przez A. Dudę poleceń tych środowisk w realizacji ich interesów w Polsce musi być rozliczone. Andrzej Duda wykonujący polecenia neo – konserwatystów z USA tzw. ,,jastrzębi wojennych”, dąży wraz z nimi do ewentualnej wojny z Rosją na naszym Polskim terytorium w interesie światowych korporacji przemysłu zbrojeniowego i energetycznego. Każda, choć trochę samodzielna władza oddala grożby wojen na swoim terytorium, oprócz A. Dudy, który wraz z kierującymi antypolską partią PIS, przybliża swoimi działaniami grożbę wojny.
  Jarosław Kaczyński wraz z swoim pomocnikiem Andrzejem Dudą z terytorium Polski chcą uczynić wielki poligon wojenny. Takie działania A. Dudy polegające na wspieraniu obcych interesów w Polsce, są działaniami wyjątkowo niebezpiecznymi dla istnienia Polski i Narodu Polskiego.
  Jarosław Kaczynski i jego pomocnik Andrzej Duda, to dwie marionetkowe postacie obcych rządów w Polsce, od zadań specjalnych obcego interesu. Taka polityka, robi z Polaków niewolników w ich własnym kraju a z Polski kraj satelicki. Dobitnie świadczy to, że Polska pod rządami Kaczyńskiego staje się ,,państwem teoretycznym”, Państwem bez mężów stanu, Państwem w dalszej perspektywie do całkowitej samolikwidacji o ile nic się nie zmieni 10 maja 2020 roku.
  Zygmunt Wrzodak – były członek Komisji Krajowej NSZZ Solidarność, czł. Zarządu Regionu Mazowsze, Szef S Ursusa do 2001 roku, były poseł na sejm IV i V kadencji, min. czł. sejmowej komisji obrony narodowej.
  Sk-ice 25.03.2020 rok.
  News! Marsz Niepodleglosci wskazal na Dude
 • @krzysztofjaw 08:21:25
  Pięć lat nieróbstwa Dudy
  Mija 5 lat od wskazania i mianowania Andrzeja Dudy prezydentem Polski. Pięć lat zmarnowanych. Pięć lat nieróbstwa, propagandy, pokrzykiwania, służba ideologii antypolskiej polityki Jarosława Kaczyńskiego. A. Duda był i jest klasycznym ,,mężem” politycznym J. Kaczyńskiego, ponieważ to J. Kaczyński wyznaczał cele polityczne w Polsce, cele polityki, które bezwzględnie służą interesom określonych środowisk w USA i Izraela oraz służba banderowskiej Ukrainie. Służba tych panów, skupiała się przed wszystkim na prowadzeniu obrzydliwej, brutalnej wojnie medialnej i politycznej przeciwko Rosji w interesie określonych w/w środowisk z tzw. ,,zachodu”, a wszelkie wewnętrzne awantury polityczne miały na celu odwracać uwagę od spraw zasadniczych, czyli podstępne niszczenia państwowości polskiej na rzecz budowy rządów światowych.
  Pięć lat mija prezydentury A. Dudy, który nie miał i nie ma własnej filozofii Państwa Polskiego, nie wie, czy nie chce wiedzieć w jakim ustroju politycznym funkcjonuje, człowiek bez wizji, bez własnego zdania. A. Duda żyje w politycznym chaosie, politycznym matrixie, strasznie się męczy z powodu tego, że musi być aktorem – amatorem przed ludżmi i tylko w pewnych kręgach społecznych udaje mu się być wymuszonym, wiarygodnym aktorem i grać role, które są dla niego nie zrozumiałe.
  To Jarosław Kaczyński był przez te 5 lat faktycznym rezydentem Polski, a A. Duda takim słupem politycznym i przedłużeniem ręki J. Kaczyńskiego w budowie Państwa Polin.
  Nadmienić należy, że pierwszym posunięciem prezydentury A. Dudy było wsparcie finansowe banderowskich rządów na Ukrainie kwotą ponad 4 mld zł. W czyim interesie to zrobił, na pewno nie w interesie rodzin ofiar ludobójstwa banderowskiego na kresach.
  Przez pięć lat udawał, że pamięta o ludobójstwie na Polakach na kresach, ale praktycznie pacyfikował środowiska anty banderowskie w Polsce, które domagały się prawdy i rozliczeń ludobójstwa na kresach. A. Duda w tych sprawach nie zrobił NIC. Tak nie postępuje mąż stanu - Prezydent. Tak postępuje wyrafinowany szkodnik Narodu Polskiego.
  Andrzej Duda odpowiada za klęskę polityki wschodniej, której nie ma z powodu realizowania przez A. Dude polityki zagranicznej w Polsce w interesie określonych środowisk korporacyjnych z USA, czego dowodem jest podpisywania dokumentów na kolanach, w pół zgięty u swojego mocodawcy D. Trumpa. Dokumenty, które są szkodliwe i bez znaczenia dla Polski w przyszłości.
  Andrzej Duda jako zwierzchnik Sił Zbrojnych RP, praktycznie oddał swoje zwierzchnictwo na rzecz dowódców wojsk okupacyjnych w Polsce z USA w ramach NATO, gdzie w sposób podstępny oddal Wojsko Polskie w ręce okupanta z USA.
  Andrzej Duda nie reaguje na haniebne i szkodliwe zakupy przez skompromitowanych, marionetkowych ministrów obrony, uzbrojenia w fabrykach zbrojeniowych w USA oraz sprzętu wojskowego na rzecz wyposażenia Armii NATO-wskiej w Polsce. Zakupiony sprzęt z pieniędzy polskich podatników, to nic innego, jak ,,mordowanie” polskiego przemysłu zbrojeniowego, polskiej myśli technicznej. Zakupy sprzętu wojskowego odbywają się bez przetargu, bez offsetu, bez technologii, po zawyżonej cenie. To A. Duda wraz z MON przyczynia się do okradania Polski celem oczekiwanego wsparcia politycznego od swoich mocodawców z USA i Izraela.
  Zgoda A. Dudy na okupacje terytorium Polski przez wojska amerykańskie za pieniądze polskiego podatnika, budowy, tzw. ,,tarczy antyatomowej”, budowy obcych baz wojskowych na terytorium Polski za pieniądze polskiego podatnika w celu dalszego zwiększania obcych wojsk w Polsce, to w praktyce oznacza przyznania się do braku własnej strategii obronnej własnego terytorium oraz braku własnego wojska. Tak nie postępuje Prezydent, tak postępują rezydenci obcych interesów Polsce.
  Andrzej Duda, nie ma wiedzy, albo udaje, że jej nie ma o polityce energetycznej Polski. Patrzy z przymrużeniem oka, jak wyjątkowy szkodnik Piotr Naimski działa w interesie światowych korporacji energetycznych z USA, które stają się super monopolistami w dostawach do Polski drogiego gazu i ropy, kosztem własnego wydobycia. Wysokie koszty energetyczne , uderzają w gospodarkę narodową i gospodarkę rodzinną. To korporacyjne firmy światowe z USA stają się monopolistami energetycznymi w Polsce. Co to za zmiana??? Gdzie jawność życia politycznego w Polsce, dlaczego konsumenci nie mają prawa wiedzieć za jaką cenę firmy z USA sprowadzają gaz i ropę do Polski. Dlaczego takie oszustwo toleruje A. Duda?
  Andrzej Duda nie interesuje się polskimi zasobami naturalnymi ziemi. Od wielu lat trwa rabunek polskich zasobów naturalnych, rozdawane są na prawo i lewo koncesje na wydobywanie z polskiej ziemi zasobów naturalnych. A. Duda nie podjął się zadania inwentaryzacji Polskich zasobów naturalnych, jak również inwentaryzacji majątku narodowego, tego jeszcze nie rozkradzionego. Min. w tym celu było powołanie Narodowej Strategii Rozwoju przy prezydencie. Skończyło się to kompromitacją, ciałem bez uzasadnienia ekonomicznego, nieróbstwem, napychaniem kieszeni swojemu ojcu oraz znajomym. To ogromny wstyd, że nawet tak prostego postulatu nie potrafił zrealizować w interesie społecznym.
  Prezydent nie reagował na nepotyczne rządy w Polsce, gdzie karierowiczostwo, pycha, cenzura, korupcja na ogromną skalę, wyjątkowo kwitną.
  Reasumując, A. Duda dał się poznać jako człowiek nie samodzielny, czy to w polityce wewnętrznej czy zewnętrznej, bez wizji Państwa Polskiego, bez charyzmy Patrioty Polskiego. Jego wierno – poddańcze decyzje w sprawach międzynarodowych budzą przeraźliwy strach przed całkowitym oddaniem Polski na rzecz określonych środowisk politycznych z USA i Izraela. Mam wrażenie, że rządy w Polsce mają niepolską centralę, centrale po za Polską, że polityka Polska uprawiana jest nie za Polskie pieniądze.
  Wykonywanie przez A. Dudę poleceń tych środowisk w realizacji ich interesów w Polsce musi być rozliczone. Andrzej Duda wykonujący polecenia neo – konserwatystów z USA tzw. ,,jastrzębi wojennych”, dąży wraz z nimi do ewentualnej wojny z Rosją na naszym Polskim terytorium w interesie światowych korporacji przemysłu zbrojeniowego i energetycznego. Każda, choć trochę samodzielna władza oddala grożby wojen na swoim terytorium, oprócz A. Dudy, który wraz z kierującymi antypolską partią PIS, przybliża swoimi działaniami grożbę wojny.
  Jarosław Kaczyński wraz z swoim pomocnikiem Andrzejem Dudą z terytorium Polski chcą uczynić wielki poligon wojenny. Takie działania A. Dudy polegające na wspieraniu obcych interesów w Polsce, są działaniami wyjątkowo niebezpiecznymi dla istnienia Polski i Narodu Polskiego.
  Jarosław Kaczynski i jego pomocnik Andrzej Duda, to dwie marionetkowe postacie obcych rządów w Polsce, od zadań specjalnych obcego interesu. Taka polityka, robi z Polaków niewolników w ich własnym kraju a z Polski kraj satelicki. Dobitnie świadczy to, że Polska pod rządami Kaczyńskiego staje się ,,państwem teoretycznym”, Państwem bez mężów stanu, Państwem w dalszej perspektywie do całkowitej samolikwidacji o ile nic się nie zmieni 10 maja 2020 roku.
  Zygmunt Wrzodak – były członek Komisji Krajowej NSZZ Solidarność, czł. Zarządu Regionu Mazowsze, Szef S Ursusa do 2001 roku, były poseł na sejm IV i V kadencji, min. czł. sejmowej komisji obrony narodowej.
  Sk-ice 25.03.2020 rok.
  Wybór 12.07.2020 jest tylko jeden. To Rafał Trzaskowski
 • @krzysztofjaw 11:17:22
  Ja o tym mówiłem już w 1996 roku,,,,

  „Różowe hieny polityczne z KOR żerujące na robotnikach, Kościele i Ojczyźnie, miały tylko jeden cel – dorwać się po naszych grzbietach do władzy. Kuroń, Michnik i towarzysze, zapiekli w zoologicznej nienawiści do polskości, cynicznie rozgrywali nasze nieszczęście, krew i naiwność. Deklarowali faryzeuszowską pomoc, by podstępnie wkupić się w nasze polskie, katolickie, robotnicze środowisko. Wszystko po to, by za naszymi plecami dogadać się ze swoimi ideowymi pobratymcami – komunistami” i wspólnie zlikwidować Polskę
  (tj. fragment mojego wystąpienia w 20 rocznicę rozruchów w Ursusie)
  "V rozbiór Polski" rozpoczął się w 1976 roku...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:45:58
  Tak dla poszerzenia wiedzy,,,,,,,,


  Bankierzy, gangsterzy i bolszewizm

  Iwo Cyprian Pogonowski

  www.pogonowski.com

  Bolszewicy nie byli znaczną siłą w czasie, kiedy car Mikołaj II abdykował 15go marca, 1917 roku, a mimo tego, tylko rok póżniej w lipcu 1918 roku, Lenin był w stanie osobiście wydać zbrodniczy rozkaz, żeby żydowski oddział egzekucyjny, dokonał mordu na całej rodzinie carskiej w Jekatyrenburgu.

  Lew Trotsky, z amerykańskin paszportem w ręku i dużymi donacjami pieniędzy, wyjechał z Nowego Jorku 27 marca, 1917 roku, wraz z 275 rewolucjonistami, na statku SS Kristianiafjord, który to statek zatrzymał się w porcie Halifax, w Nowej Szkocji, gdzie Trotsky został aresztowany przez władze kanadyjskie, które też chwilowo zabrały mu jego fundusze. Kanadyjczycy logicznie uważali, że Trotsky może przyczynić się do wybuchu rewolucji w Rosji i dać możność Niemcom przerzucić masy wojska z frontu wschodniego, na front zachodni, gdzie mogło wtedy zginąć dużo żołnierzy kanadyjskich.

  Trotsky spędził pięć dni w więzieniu kanadyjskim, kiedy Sir William Wiseman, partner bankierskiej firmy Kuhn & Loeb, z pomocą Amerykanów interweniował, żeby Kanadyjczycy Trotsky’ego zwolnili. Dzięki tej interwencji Trotsky mógł kontynuować swą podróż przez Atlantyk i przez Szwecję do Rosji, do Petrsburga, gdzie spotkał się on z Leninem w kwietniu 1917 roku, w mieście pogrążonym w anarchji.

  Wcześniej, przy pomocy Aleksandra Helphand’a („Parvus’a”), kochanka Róży Luksemburg, Niemcy zwerbowali Lenina w Szwajcarii, do programu likwidacji frontu wschodniego, za pomocą rewolucji, pod hasłem dojścia „do władzy proletariatu przez kapitulację na froncie niemieckim i zakończenie wojny imperialistycznej.” Hasło to było uznane za zdradę Rosji przez socialistów rosyjskich i z tego powodu Lenin, zresztą sam po matce pochodzenia żydowskiego, musiał polegać na kadrach ludzi z mniejszości narodowych, głownie Żydów,

  Niemiecki skarb wydał na cel likwidacji frontu wschodniego ekwiwalent 10 ton złota. Lenin miał ze sobą w pociągu około sześciu milionów dolarów w złocie, dzięki owczesnym zabiegom dowództwa niemieckiego i bankiera Max’a Wartburga.

  Według książki Gary’ego Allen’a pod tytułem „Nikt nie śmiał nazwać tego konspiracją” („None Dare Call it Conspiracy,”) za pomocą przekupstwa, zdradzieckich zabiegów, brutalności i oszustwa, Lenin i Trotsky, zdołali opłacić wystarczającą liczbę bandytów morderców i złodzieji, żeby w Petersburgu zagarnąć rosyjską władzę państwową, opierając sie na działaniu wynajętych zbirów z bronią w ręku, pod hasłem „wszystka władza w rękach sowietów.” Lenin i Trotsky zdołali również przkupić wielu urzędników.

  Ani Lenin, ani Trotsky, nie byli w stanie zdobyć poparcia mas, faktycznie ponad 95% ludności było przeciwko nim. Pucz Lenina odbył się głównie w Petersburgu, dzięki, jak powiedziałem wcześniej, wynajętym i opłacanym szumowinom i dzieki przekupywaniu „czynodrałów rosyjskich.”

  Długie lata minęły nim władza sowiecka została skonsolidowana na całym terenie Rosji. Kiedy z więzień zostało wypuszczonych blisko ćwierć miliona więźniów, weteranów rewolucji z 1905 roku, rząd Kierensky’ego nie zdołał utrzymać się przy władzy i dokończyć procesu sądowego, oskarżąjcego Lenina i Trockiego o zdradę Rosji finansowaną, przez rząd niemiecki i bankierów międzynarodowych. Trzeba pamiętać, że Lenin i Trocki, nie przyjechali do Rosji na wezwanie mas, ale byli oni przysłani do autokratycznej Rosji przez rząd w Waszyngtonie i ze względów strategicznych przez rząd w Berlinie.

  Warto też pamiętać, że brat Max’a Wartburga, Paul Wartburg, był projektodawcą stworzenia centralnego banku USA, Federal Reserve System, jako dyrektor Federal Reserve Board, która to instytucja odgrywała główną rolę w finansowaniu amerykańskich działań wojennych, w czasie Pierwszej Wojny Światowej i w ogóle, jako bank centralny, do dziś kontroluje politykę monetarną USA - nadal instytucja ta jest kontrolowana przez Żydów.

  Według książki Allen’a stworzenie Federal Reserve System, centralnego banku niezależnego od prezydenta, dało konspiracji żydowskiej instrument, dzięki któremu bankierzy międzynarodowi mogli podnosić zadłużenie państwowe bez ograniczeń, i z tego zadłużnia ciągnąć kolosalne zyski, za pomocą oprocentowania i uzależniać od siebie zadłużny rząd. Za rządów Wilson’a dług USA został powiększony o 800%, a obecnie za rządów Bush’a dalej powiększa się w galopującym tempie.

  Dwa miesiące przed zatwierdzeniem Fdederal Reserve Act, konspirujący bankerzy stworzyli mechanizm do spłacania tych astronomicznych długów i oprocentowania, za pomocą podatku dochodowego, proporcjonalnego do zarobków, do czego wcześniej nawoływał Karol Marks, w drugim punkcie jego Manifestu Komunistycznego.

  Bankierzy-konspiratorzy mieli od początku plan, na sposób w jaki unikają oni płacenia podatków dochodowych i spadkowych (tak zwane: tax-exemptions). Tak więc motyw zysku naprowadzał bankierów na zyskowne, choć ryzykowne, inwestycje w obiecujące powodzenie ruchy rewolucjyne lub „postępowe,” dążące do centralizacji władzy, co Żydom, jako bardzo ambitnej mniejszości, zawsze odpowiadało, gdy mieli nadzieję na kontrolę silnego centralnego rządu. Tak też nadal rządzą oni w USA za pomocą kompleksu wojskowo-przemysłowo-sjonistycznego. Kompleks ten, za pomocą ściągania podatków dochodowych, każe ludności opłacać swoje zyski, oprocentowanie składane długów jak i same długi.

  Bankierzy-konspiratorzy planowali Pierwszą Wojnę Światową przez ponad dwadzieścia lat według Allen’a. Wówczas żydowski bankier Bernard Baruch miał całkowitą kontrolę nad gospodarką USA, jako prezes „War Industries Board” zamianowany przez prezydenta Wilsona’a. Na tym stanowisku Baruch osobiście zarobił ponad 200 milionów ówczesnych dolarów co dziś uczyniłoby go miliarderem.

  Kiedy Amerykanie się dowiedzieli, że brat Paul’a Wartburga, Max zawiadywał finansami Niemiec, wówczas Paul Wartburg musiał podać się do dymisji w USA. Teściem trzeciego z braci Wartburgów, Feliksa, był Jacob Schiff, główny partner bankierskiej firmy nowojorskiej Kuhn, Loeb & Co. w której to firmie, trzej bracia Wartburgowie byli partnerami, podczas gdy Max kierował też bankiem Rothschild’ów w Frankfurcie.

  Jacob Schiff finansował Leona Trotsky’ego i wnuk Jacob’a Schiff’a, John Schiff, twierdził, że jego dziadek wydał 20 milionów dolarów na rzecz rewolucji bolszewickiej. Okazało się to być dobrą inwestycją, ponieważ rząd Lenina, w kilka lat po objęciu władzy zwrócił firmie Kuhn, Loeb & Co. sto milionów dolarów (600 milionów rubli w złocie w latach 1918-1922). Opisał to w swojej książce carski generał Arsene de Goulevitch pod tytułem „Carat i Rewolucja.”

  Jednocześnie z pieniędzmi z Niemiec i z USA, Max Wartburg i Olaf Aschberg łożyli pieniądze na rewolucję w Rosji z „Nye Banken” ze Sztokcholmu, jak też czynił to „Rhine Westphalian Syndykat” oraz czynił to bankier Jivotovsky, którego córkę później poślubił Trotsky. Tak więc Schiff wydał miliony na obalenie cara i dalsze miliony na obalenie rządu Kerensky’ego, a jednoczęnie zorganizował w ramach dobroczynności 10 milionów dolarów na pomoc dla Żydów w Rosji. Ci sami bankierzy dominowali Traktat Wersalski i przygotowali warunki na następną wojnę światową i hitleryzm, zgodnie z książką Gary’ego Allen’a pod tytułem „Nikt nie śmiał nazwać tego konspiracją.”
  USA - bastion bolszewizmu
 • @krzysztofjaw 22:18:34
  Panie Krzysztofie, to taki klasyczny język pisowski w wydaniu pana, tzn. pisuar to taki sługus mafii pejsatych, karierowicze, agenci za butelke wina, nieroby i pasożyty społeczne.
  Budowa przez poddanych szpiegów z Polski tzw. ,,rurociągu norweskiego", to przykład klasycznej agentury, łapówkarstwa, debilizmu i zdrady narodowej. W 2003 roku na wniosek LPR czyli mój w 2003 roku Miller odszedł od pomysłu budowy tego rurociągu.
  - AjWajES na wniosek szpiega pejsatych Naimskiego wspieranego przez Buzka, Polska zapłacila Exon Mobil 5 mld zł. na udział w poszukiwaniu przez pejsatych z EM gazu i ropy w złożach norweskich przejętych przez EM w ramach koncesji. Czyli gaz nie był od norwegów tylko od globalnej mafii z Usraela.
  - Budowa przez Polskę rurociągu to nic innego jak wspieranie amerykańskiej firmy Exon Mobil to dla nich szpiedzy z Polski kładą rurę
  - Polska nie odzyskała nigdy 5 mld zł.
  - Proszę podać ile będzie kosztował 1000 m3 gazu tzw. norweskiego, a ile wydobycie swojego lub import z Rosji..
  - Dla Polski i Polaków to gaz powinien być przede wszystkim tani i nie ważne skąd pochodzi.
  - Polska może byc samowystarczalna energetycznie o ile będzie miała swoją własna politykę gospodarczą, ekonomiczną, czyli jak będzie krajem Niepodległym a nie jak teraz atrapą żydowskich interesów.
  Chyba pan to rozumie.
  Baltic Pipe - nareszcie rusza budowa
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:26:21
  Morawiecki nie skończy, bo nie pozwala przełożony, a przelożonemu nie pozwalają mocodawcy ,,gurale" z góry ,,,,,
  Z pozycji psa : już nie mogę...
 • autor
  Wielki żal, smutek w te radosne Święto.
  Antoni wspierał mnie w walce o Ursus w latach 90-tych, działacz i radny W-wy LPR-u, Patriota, Narodowiec. Społecznik, bezkompromisowy, może nie doceniany przez wszystkich ,,prawicowców", ale u niego to się nie liczyło, liczyła się Polska. Wielki smutek.
  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie,,,,,,
  Zmarł Antoni Gut
 • @zbig71 13:27:44
  To prawda, obecny to jakaś katastrofa, polega to na tym, że człowiek jak musi wykonywać nie swoje polecenia, realizować obce sprawy czuje się taki zagubiony, męczy się, ale nie ustąpi, bo zleceniodawcy uważają co innego. W końcu taka kanalia kończy w psychiatryku, na pewno szczęśliwy w swoim życiu nie jest i nie będzie.
  Mój Smoleńsk
 • autor
  Tak na poważnie, co dobrego dla Polski i Polaków zrobił L. Kaczynski - tak konkretnie, merytorycznie.
  Proszę wymienić pięć spraw, które dzięki LK umocniły naszą ekonomię, politykę zagraniczną, gospodarkę, wymiar sprawiedliwości, bezpieczeństwo energetyczne, żywnościowe, opieki medycznej obronność. itp.
  Chodzi o to aby wykazać ile projektów ustaw zaproponował sejmowi dotyczących w/w spraw.
  Mój Smoleńsk
 • autor
  Co to za ogrodnik, który nie ma w ogrodzie całą plejadę roślin, krzewów, drzew miododajnych oraz pasieki!!!!
  Co to za ,,naczelnik", który nie wie jak cebula rośnie, na rowerze nie umie jeżdzić, komputera obsługiwać nie potrafi, na nartach nie umie jeżdzić, konno też, kobiety nie przytulił, dziecka nie przewinął, nie wychował, nigdy nie zarobił na siebie, prawa jazdy nie ma, samochodem nie potrafi jeżdzic, itp. Jak takie Państwo może funkcjonować przy takim ,,kaczelniku"???? To jakiś obłęd, że wyborcy takiego ,,kaczelnika" też sa tacy sami. Jak tu życ w takich czasach? Jeszcze ,,kaczelnik" w imię swojego masońskiego narodu szabelką wymachuje w stronę 9000 tys głowic nuklearnych!!!
  Wszystkiego dobrego na święta, szczególnie synowi, niech podnosi odporność organizmu.
  Który z kandydatów na Prezydenta jest ogrodnikiem?
 • @Franek Ganek 12:03:20
  Karty zgonów pacjentów na ,,koronawirusa" są wypełniane nie zgodnie z polskim prawem oraz z instrukcją, a wiec są w spsób kłamliwy podawane przyczyny zgonu.
  UWAGA! CZY KTOŚ WIDZIAŁ, SŁYSZAŁ, ZE ZMARŁY NA KORONĘ MIAŁ PRZEPROWADZONĄ SEKCJA ZWŁOK???? KOMU POTRZEBNE SA ZAWYŻONE DANE OD ŚMIERCI PACJENTÓW TYLKO NA KORONE???Obok powodu śmierci musi być podany łańcuch przyczyn z odpowiednimi głównymi chorobami na trzecim miejscu w karcie zgonu (*). Okazjonalnie muszą być podawane również cztery składowe łańcucha przyczynowego.”

  Obecnie nie ma żadnych oficjalnych danych o tym, czy przynajmniej później zostały przedsięwzięte krytyczne analizy kart chorych, żeby stwierdzić, ile rzeczywiście przypadków śmiertelnych można przypisać wirusowi.
  "....Ale czy sterowanie lękiem
 • autor
  Pośmiechowisko z tej kobiety jest ogromne. Klany rządzące Polską z tel avivu, wystawiają do administrowania Polska ludzi glupich albo prymitywnych szpiegów, czego dobitnym przykładem jest ta kobieta i Jude - Dude ps. ,, Myhayji"
  A czy znana jest panu ta poniżej historia??
  Fragment opisu Kazimierza Turlińskiego
  1,63 miliona dolarów – taką kwotę za pośrednictwem neapolitańskiej spółki DI.FRA.BI gangsterzy z klanu CASALESI, uchodzącego za najbrutalniejszy klan KAMORRY, mieli przekazać za zakup bezwartościowych akcji spółki TELEGRAF. To według siły nabywczej równowartość dzisiejszych około 20 – 40 milionów zł. Za takie pieniądze nie kupuje się kota w worku, zwłaszcza gdy jest się gangsterem odpowiadającym za globalny handel narkotykami i masowe korumpowanie polityków. Spółka braci Kaczyńskich niczego nie produkowała, nie miała kapitału, personelu, doświadczenia, patentów, nieruchomości, ani nawet konkretnego biznesplanu. Jej jedyny „majątkiem” byli właśnie bracia Kaczyńscy, wówczas dzięki prezydentowi Lechowi Wałęsie jedni z najpotężniejszych Polaków. LECH Kaczyński był wtedy ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa, nadzorującym pracę Biura Bezpieczeństwa Narodowego, a JAROSŁAW Kaczyński ministrem stanu oraz szefem Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Faktycznie mieli więc oni wpływ na wszelkie kwestie dotyczące bezpieczeństwa Polski i dostęp do wszelkich tajemnic państwowych, co dla globalnej organizacji przestępczej otwierało drogę do wykorzystania na własne cele dużego państwa położonego w Europie Środkowej.
  Oj! Czy to ten mściwy G. Schetyna?
 • @zbig71 23:09:11, Monaco, Rzecz. Ruszki, Oracz
  Dzięki za podobne wnioski w stosunku do w/w blogerów.
  Doceniam nawet tych co są za pisem czy Jude, jak np; Kula czy Krzysztof, ale nie znoszę siłowego kłamstwa, podstępu oraz w sposób prymitywny tuszowania prawdy. Tak czynią tu ci dwaj blogerzy, którzy na siłę w podstępny sposób wciskają nam parchatą łapę do ust, by udowodnić, że czarne jest białe. Tak sie składa, że obaj (jeden nie wierzacy, drugi udaje biskupa ale wyłazi z niego rabin) bronią L. Kaczynskiego oraz Dudy, którzy bezwzględnie oddaja/li Polskę w łapy światowego zydostwa, ale z drugiej strony obydwaj udają patriotów, to nic innego jak błazenada rodem od Kurwizji.
  Pozdrawiam
  Manipulatorzy są wśród Nas!
 • ja
  W swojej książce pt; ,,Tobie Panie Zaufałem” Arcybiskup Stanisław Wielgus wspomina rolę L. Kaczynskiego oraz role masonerii w ataku na niego, by nie dopuścić go do ingresu.

  „Kto przygotował na mnie atak, kto sparaliżował mój ingres i kto użył do tego celu IPN-u i posłusznych temu planowi mediów, a także tzw. katolickich publicystów, którzy podobnie jak austriacko-niemieckie stowarzyszenie „Wir sind Kirche” kwestionują w duchu protestanckim hierarchię katolicką i zwalczają, na ile możliwe, katolickich biskupów. To, że Lech Kaczyński był współautorem ataku na mnie, stało się dla mnie całkowicie jasne niedługo po tragedii smoleńskiej. Oto w „Gościu Niedzielnym” z dnia 18 kwietnia ukazał się wywiad z nieżyjącym już Lechem Kaczyńskim pt. Moja wizja polityki, którego on udzielił redakcji „Arcanów” 27 lipca 2009 roku, zastrzegając, by opublikowano go dopiero po wyborach prezydenckich w roku 2010. Na pytanie redaktora Andrzeja Nowaka: „Jakie Pan Prezydent wskazałby największe sukcesy swojej dotychczasowej, blisko już czteroletniej pracy na tym stanowisku?” – Lech Kaczyński wymienił likwidację WSI, otwarcie perspektyw na Wschód, wynegocjowanie traktatu lizbońskiego, a także jeszcze jedno. Tu cytuję jego słowa:
  Wreszcie ostatnią sprawą, o której bym wspomniał, była interwencja w sprawie obsadzenia przez arcybiskupa Wielgusa warszawskiej metropolii.
  Teraz zrozumiałe się stało, że to Lech Kaczyński był jednym z promotorów ataku na moją osobę”. (str. 191-192)
  „W czasie kampanii prowadzonej przeciwko mnie skontaktował się ze mną jeden wybitnych hierarchów światowego Kościoła katolickiego, który mnie poinformował, że atak przeprowadzony na mnie został wykonany na rozkaz światowej masonerii, w którą uwikłani są liczni z tych, którzy mnie atakowali. Wydaje się to być możliwe, gdy uwzględni się historię przyjaciela Lecha Kaczyńskiego, Bronisława Wildsteina, a także to, z jaką radością witano w dniu 9 września 2007 roku reaktywowanie żydowsko-masońskiej loży B`nai B`rith…” (str.194-195)
  Manipulatorzy są wśród Nas!
 • @matterhorn 18:30:59
  Od siedmiu lat zażywam vit c tzw. lewoskrętną, od tamtej pory nie choruje na grypę czy silną anginę. Przed zażywaniem vit c dwa razy do roku (jesień zima) chorowalem, teraz mam spokój. Codziennie rano dzień zaczynam od wystudzonej do 40st. zielonej herbaty (sypanej, parzonej) z miodem i vit c.
  Co do Natlenku wodoru, to zachęcam do kupna ksiązek prof. Iwana Neumywakina, fantastyczny uczony oraz człowiek lub poczytać o nim w sieci.
  Co do ciężkich chorób, warto zapoznać się o ,,wyczynach" Chlorynie Sodu, sodzie oczyszczonej oraz szczególnie dla kobiet, które cierpią na nie lub nadczynność tarczycy JOD NASCENT. (szukaj w sieci)
  Głupcy i lobbyści jak tylko mogą zwalczają takich ludzi jak inż Zięba, wielu lobbystów światowego przemyslu farmaceutycznego są gotowi na wszystko by ,,zlikwidować" takich jak inz Zięba.
  Dzieki za poruszany temat.
  Kto się boi witaminy C

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031