Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
181 postów 3108 komentarzy

Wrzodak Z

Moje komentarze

 • @krzysztofjaw 22:44:27
  Lichocka, Gargasowa, Hejke to zdemoralizowane rozwódy, lewaczki skrajne, udają prawicowe, nie to skrajne lewaczki, dwie pierwsze żyły dobrze z kasy Palikota, to z stajni Palikota wywodzi sie Lichocka i Gargasowa.
  Co do Jude - Dude, to oprócz pedała trzeba zaglosować nie za Dudą ale przeciw niemu na kazdego.
  Cztery akapity do rządzących
 • @Pedant 22:31:25
  Tak, podałem w skrócie i tak wyskoczy wydawnictwo Aurora
  Orły „kasty trolli Ziobro”
 • @kula Lis 69 10:36:31
  Kula, ściągnij sobie przez internet książkę Leszka Misiak, pt; Fałsz IV RP. On tam opisuje jako dziennikarz wówczas Expresu Wieczornego jak Kaczynscy przejmowało ogromny majątek po EW, pisze, ze od SB i UOP aż się roiło w EW po przejeciu przez Kaczynskiego, jak bank w Paryzu pożyczył mało znanemu Kaczynskiemu 1 mln $ na odkupienie od SP EW. W komisji likwidującej RSW był D. Tusk, który lobbował na rzecz Kaczynskich by przejęli EW.
  Majatek na którym uwłaszczył się Kaczynski był wart 500 mln zł nowych, a kupili go za 3 mln zł, a wiec przebicie prawie 20 - krotne, ziemię przy Nowogrodzkiej sprzedali na rzecz spółkom żydowskim, które to spółki zarejestrowane były dzień wcześniej w Izraelu, Holandii, Cyprze na te same nazwiska, wartosć ziemi mogła być warta nawet 100 mln zł, a Kaczynski sprzedał za 34 mln zł, Druga posiadłosć sprzedał Kaczyński to nieruchomość przy placu Bankowym, sprzedali wtedy, gdy zamykali Leppera, by była cisza w mediach.
  To kropla w morzu przestępczej działalności Kaczynskich.
  Orły „kasty trolli Ziobro”
 • autor
  A twoi pomazańcy są pachołkami mafii z Tel Avivu i NY, którzy mordują, podapalają, gwałcą, okradają 90% świata.
  A ci z Nowogrodzkiej bezwzględnie wykonują ich polecenia, a Ty im wierzysz i piszesz bzdurne im wierszyki.
  Nowy premier Rosji ma powiązania z mafią!
 • @kula Lis 69 10:02:50
  Dla naszej strony cenna??? Czyli czyjej strony??? Jeśli myślisz o stronie Jude - Dude, to może i cenna, bo strona Jude to strona banderyzm i syjonizm, czemu dał strokroć dowody.
  Ciekawe na co poszło te 4 mld zł które ofiarował Jude swym braciom banderowcom, wtedy gdy został powołany na rezydenta upadającej Polski.
  Tajny oręż wyborczy prezydenta Dudy
 • awantura Kurski - Kieryłło
  Kurski w Kieryłło

  To śmieszne, absurd. ROP był 18 lat temu. Pierwszy raz spotykam się z takimi zarzutami. Kieryłło pani to pewnie po­wiedział - denerwuje się Kurski. - Mnie wtedy odsunięto od kampanii z powodu ambicjonalnych przepychanek, choć miałem do tego dryg. Przejął to Kieryłło, w efekcie czego w telewizji szły denne materiały, które były gwoździem do trumny ROP. Niczego nie podmieniałem. Wysyłałem po prostu spot, już nawet nie wiem na czyją prośbę. Nie mogłem niczego podmienić, bo nie miałem takich pełnomocnictw - ocenia.
  Tajny oręż wyborczy prezydenta Dudy
 • autor
  Swgo czasu wspierałem ROP razem z Andrzejem Kieryłło męzem obecnej szefowej kampanii Dudy. Kieryłło o Kurskim

  Kieryłło zaznacza, że ze współpracy z Kurskim ma same złe wspomnienia.
  - Jest pozbawiony wszelkich skrupułów i zasad moralnych - uważa. - Z kampanii w 1997 r. pamiętam niejeden jego głupi numer. Chociażby aferę z zakonnicą, która znalazła się na ulotkach Kurskiego bez swojej wiedzy, czy z cytowaną przez niego wypowiedzią Jana Olszewskiego, której zainteresowany nie mógł sobie przypomnieć - wspomina Kieryłło i dodaje, że jako szef kampanii telewi­zyjnej ROP Kurski wykorzystał cały jej budżet, nie przygotowując niczego, co nadawałoby się do emisji. - Zostaliśmy bez materiałów i bez pieniędzy. Kurski od kampanii został odsunięty, co nie przeszkodziło mu w podmienieniu kasety emisyjnej dla TVP na taką z materiałem, którego wypuszczenie doprowadziłoby i Jana Olszewskiego do procesu sądowego.
  Tajny oręż wyborczy prezydenta Dudy
 • autor
  Dzięki za ten tekst w którym przypomina pan Wawrzynca Sielskiego. Szkoda, że tekst jest z prawej strony ,,urwany", trzeba go poprawić, by móc dalej go rozsyłać.
  To prawda, system do którego dążą spadkobiercy masonskiej sanacji doskonale widać to na przykładzie PIS-u i Kaczynskiego. JK zoologicznie nienawidzi Polaków - narodowców, dał temu wielokrotnie dowody.
  Zakupiony przez obecne okupacyjne mafie sanacyjne sprzętu do inwigilacji ludzi od kogo by innego Żydów Pegazus, ma byc właśnie wykorzystywany do zwalczania ludzi o poglądach narodowych, do zwalczania ludzi którzy głoszą prawdę. Jeżeli nie pomoże eliminowanie ich w sposób ,,pokojowy" to będą umierac na rózne choroby, taki system testuje sie od wielu lat na Palestyńczykach. Będą eliminowani ludzie, którzy są lokalnymi przywódcami i głoszą prawdę w oparciu o Dekalog oraz będą reprezentować Polski Interes Narodowy.
  Ba, to już się robi, wielu ludzi odczuwa to w grzebaniu w ich telefonach, komputerach, w przeszkodach z IS, konflikty w pracy, eliminowania osób w pracy samodzielnie myślących, wyroki sądowe wydawane są takie jakie chce władza czy układ lokalny itp.
  Ja doświadczyłem to na sobie, wtedy gdy zamordowano sp. mojego rzecznika prasowego A. Krzepkowskiego, poety, wydawcę Wolnego Głosu Ursusa, dziennikarza, to on był najaktywniejszy w uświadamianiu robotników w tym kim są KORowcy, środowisko syjonistyczne w Solidarności, agentura, Bujak, Janas itd. dlatego woleli zabic doradcę, intelektualistę niż mnie, zaraz po tym morderstwie, dostawałem nocne telefony bym pamiętał, że straciłeś prawą rękę, jak się nie uspokoisz, stracisz głowę.
  Dlaczego morduja doradcę, zreszta w rytualny sposób? By wystraszyc pozostałych, odciać od prawdy, wiedzy.
  Do tego dąży Kaczynski, z durnowatym rezydentem, których jak najszybciej trzeba odsunąć od władzy, bo są gorsi w swoim podstepnym działaniu od tzw. komuny. Teraz zbliża sie najlepsza okazja do tego.
  Wawrzyniec Sielski - Polak, endek, katolik
 • @MacGregor 09:13:38
  Panie Grzegorzu Szanowny,
  Lepiej szukać zgody wśród narodowców niż wzajemnie sie oczerniac. Tylko co to jest NARODOWIEC według Bosaka? Chcę wiedziec, dlaczego On ukrywa swoje poglądy. Piszę Pan, ,,Będzie realizował pro-polską politykę zagraniczną???? Co to oznacza??? Proszę to wyjaśnić na czym to ma polegac??.
  Fundamentalnym znaczeniem jest to, czy Polska ma być NIEPODLEGŁA a wiec wolna od obcej agentury, wolna od szpiegów przy władzy, wolno od karierowiczów, debuli politycznych, mend społecznych oraz będzie wdrażać własna technologię, będzie produkować, a nie konsumować obce towary, budować z Narodu właścicieli Polski itd.
  Jaki ustrój, czy ta Konstytucja czy inna, jezeli ta, to co należy zmienić, jeżeli nowa to jaka? Czy mamy byc w NATO i UE??? Czy będziemy zbrojnym ramieniem zwyrodnialców z pod znaku gwiazdy w świecie itd..
  To musi odpowiedzieć kandydat na prezydenta z ramienia RN. W przeciwnym razie braku odpowiedzi lub lawirowanie między pisem a Po, to nic innego jak zdrada i podłe szpiegostwo na rzecz swiata syjonistycznego, bez uwzględnienia Niepodległości Polski, bez Suwerennosci Narodowej a wiec taki kandydat jest kandydatem komuny - liberalnej, nie ważne z jakiego ugrupowania dostał poparcie.
  Przed takim scenariuszem sie bronię.
  Głosuję na Krzysztofa Bosaka!
 • @GPS 19:27:45
  Ja o ustroju w Polsce, a pan o sprawach należacych do kompetencji rządu. Podatki to wynik ustroju, ponieważ gdyby przyjąć filozofie pieniądza bez %, gdzie pieniądz równoważy się z wartością wytworzonych, zbudowanych dóbr na rynku, to może w ogóle podatki trzeba by było znieść w tym ,,pejsowaty", warcholski podatek Vat.
  Chcąc sobie pohasać w Polsce z podatkami, to trzeba byc Suwerenem w kraju, żyć w Niepodległej, a tak jak nie zmienisz tego, to rezydenta wskazują ci dla których oddajesz swoje owoce pracy, a Naród tylko to przyklepuje, bo nie ma świadomości. Jeżeli taka wstręntna, ruda babajaga kręci rezydentem tu to o czym mowa.
  Głosić hasła ,,wolnościowe", niskie podatki, gonić tych z lgbt, islamistów, to tematy zastępcze w wyborach rezydenta, chodzi o to aby przebić sie z autentycznymi programami, tak by zmusić do myślenia jak największą grupę polaków.
  Bosak z swoimi poglądami płynie razem jak na razie z wszystkimi z nurtem rzeki.
  Głosuję na Krzysztofa Bosaka!
 • @GPS 18:50:09
  A panu odpowiadają te pytania, zgadza się z pan z nimi???
  Może zna pan odpowiedz???
  Głosuję na Krzysztofa Bosaka!
 • autor
  Może bym i zagłosował na Bosaka, ale autorze, proszę o odpowiedz Bosaka na te 10 punktów które go zobowiązuję jako wyborca a więc:
  - czy popiera finansowanie i budowę baz wojsk okupacyjnych w Polsce dla wojsk usraelskich?
  - czy popiera zakup uzbrojenia wojskowego w usa bez przetargu, bez technologii, kilkakrotnie drożej niż kupuje amia usraela, czy chce te pieniądze przeznaczyc na rzecz polskiej gospodarki i polskiej technologii???
  - czy popiera instalowanie tzw. tarczy atyatomowej na terytorium Polski?
  - czy popiera obecnosć wojsk usraelskich w Polsce?
  - jaką politykę zagraniczna chce realizować, tą pro-unijną czy pro-izraelsko -amerykańską, czy Polska politykę zagraniczna - jeżeli Polską to w jaki sposób???
  - czy ma wiedzę o naturalnych zasobach geologicznych Polski, czy będzie ich chronił, jeżeli tak to w jaki sposób?
  - jak chce ułożyć sobie współpracę polityczną, gospodarczą z Ukraina, Rosja, jak będzie egzekwował rozliczenia ludobójstwa na Kresach?
  - czy uzna referendum mieszkanców Krymu o powrót Krymu do Rosji, podobnie jak odebranie Kosowa Serbii!
  - czy ujawni wszelkie kontrakty energetyczne na gaz i ropę z zewnątrz?
  - Jak wyobraża sobie zwierzchnictwo nad silami zbrojnymi, gdy wszelkie decyzje nad wojskiem Polskim sprawuje NATO czyli usrael!!!
  - jak widzi rolę polskiego pieniądza w gospodarce oraz w inwestycjach prywatnych i państwowych!
  - czy tzw. prywatyzacja w Polsce to było zlodziejstwo, rozbiory ekonomiczne czy uruchamianie tzw. gospodarki rynkowej??? Jeżeli to pierwsze, to co zamierza zrobić z złodziejami?
  - czy jest za budową elektrowni jądrowej, węglowej, gazowej, czy elektrowni ekologicznych np; z wód geotermalnych.
  Proszę o szczegółową odpowiedz.
  Zobaczymy czy jest za Polską czy za usraelem, bo z tekstu autora wynika, że NIC takie tam paplanie o gospodarce wolnościowej czy coś tam takiego jeszcze.
  Głosuję na Krzysztofa Bosaka!
 • @kula Lis 69 10:19:11
  Prezydent, który lobbuje za budową i za pieniądze polskiego podatnika, obcych baz wojskowych na naszym terytorium, musi być potępiony i pozbawiony władzy.
  Prezydent, który na siłę sprowadza obce wojska okupacyjne na terytorium Polski, kosztem budowy i unowocześniania Polskiej Armii, musi być potępiony i odsunięty od władzy.
  Prezydent, który lobbuje za sprowadzaniem do Polski za wielokrotnie droższą cenę amerykańskiego uzbrojenia dla okupacyjnych wojsk amerykańskich w Polsce, przyczyniając się do budowy obcej armii w Polsce kosztem własnej armii, kosztem własnego przemysłu zbrojeniowego, musi być potępiony i odsunięty od władzy.
  Prezydent, który wspiera budowę tzw. ,,tarczy antyatomowej” na terytorium Polski za pieniądze Polaków, musi sobie zdawać sprawę z tego, że w tarcze te, muszą być wycelowane głowice nuklearne tych, przeciwko którym, instalowane są te tarcze. Takie działania prezydenta narażają Polskę na wojnę nuklearną na naszym terytorium, jest to zdrada stanu i Narodu.
  Prezydent, który wg Konstytucji jest Zwierzchnikiem Sił Zbrojnych w Polsce, nie działa w ich interesie, jest tylko marionetką obcych wojsk, przede wszystkim tych z USA, które to wojska mają na sumieniu wiele zbrodni ludobójczych. Służeniu obcym wojskom i ich interesom, kosztem własnych, musi być potępione i za takie występki oskarżony za łamanie Konstytucji.
  Prezydent, który lobbuje za uzależnieniem Polskiej energetyki od międzynarodowych korporacji energetycznych i paliwowych z USA, działa na szkodę społeczną tych co płacą kilka krotnie drożej za paliwa i energie. Wzbogacanie światowych korporacji energetycznych kosztem polskich firm wydobywczych oraz oddawanie własnych zasobów naturalnych polskiej ziemi spekulantom światowych korporacji jest zdradą interesów narodowych.
  Prezydent, który nie dba o zasoby naturalne polskiej ziemi, działa na rzecz okupanta, który okrada Nas z tego co zostało jeszcze w polskiej ziemi, zasługuje na wszelkie potępienie.
  Prezydent, który nie prowadzi własnej polityki zagranicznej, tylko realizuje amerykańsko – izraelską politykę w Polsce, musi stanąć przed TS.
  Wygrana w wyborach prezydenckich A. Dudy, może oznaczać przyspieszenie rozbiorów polskich zasobów naturalnych, cenzury i dyktatury mediów i pieniądza, zwiększenie wojny medialnej przeciwko Rosji w interesie określonych środowisk syjonistycznych z USA, a więc narodowi polskiemu grozi ewentualna wojna nuklearna na terytorium Polski lub zrobienie z Polski jednego wielkiego obozu koncentracyjnego, a z Polaków narodu niewolniczego, który pozbawiony będzie całkowicie prawdy, własności, wpływu na cokolwiek w swoim otoczeniu, a demokracja będzie nadal fasadowa.
  Oddawanie Polski wrogom Polskości, grozi nawet fizycznym eliminowaniem wielu tych co będą próbować ratować siebie i pozostałych Polaków.
  Podporządkowywanie Polski i Polaków określonym środowiskom z USA i Izraela przez prezydenta Dudę wraz z jego partią polityczną, musi skończyć się dla Narodu Polskiego wielką tragedią już w nie odległej przyszłości.
  M. Kidawa-Błońska. Bębenek czy bęben ?
 • @kula Lis 69 09:37:44
  Kidawa jest warta tego samego co zdrajca i polityczny szpieg Dude. Zajmijcie sie swoim agentem lepiej i sprawdzcie co dla Was zrobił pozytywnego Dude. Wam Kalstein koze podstawi i Wy tę kozę będziecie szkalować, by odsunąć od podejrzeń prawdziwego zdrajce Polski - Dude.
  Przypominam, że Co do zasadności usunięcia w wyborach obecnego prezydenta Andrzeja Dudy nie powinno być sporu na stronie RN. A. Duda dał się poznać jako człowiek nie samodzielny, czy to w polityce wewnętrznej czy zewnętrznej, bez wizji Państwa Polskiego, bez charyzmy Patrioty Polskiego. Jego wierno – poddańcze decyzje w sprawach międzynarodowych budzą przeraźliwy strach przed całkowitym oddaniem Polski na rzecz określonych środowisk mafijnych z USA i Izraela.
  Wykonywanie przez A. Dudę poleceń tych środowisk w realizacji ich interesów w Polsce musi być rozliczone w przyszłości przed Sądem i Trybunałem Stanu. Andrzej Duda wykonujący polecenia neo – konserwatystów z USA tzw. ,,jastrzębi wojennych”, dąży wraz z nimi do ewentualnej wojny na naszym Polskim terytorium w interesie światowych korporacji przemysłu zbrojeniowego i energetycznego. Każda, choć trochę samodzielna władza oddala grożby wojen na swoim terytorium, oprócz A. Dudy, który wraz z kierującymi antypolską partią PIS, przybliża swoimi działaniami grożbę wojny. Takie działania A. Dudy polegające na wspieraniu obcych interesów w Polsce, są działaniami wyjątkowo niebezpiecznymi dla istnienia Polski i Narodu Polskiego.
  M. Kidawa-Błońska. Bębenek czy bęben ?
 • autor
  Słabe argumenty, mylące stwierdzenia, artykuł na niskim poziomie wiedzy, brak dosadnych wniosków tzn. prawdziwych wniosków z okupacji Polski przez ,,ormowca" Izraela oraz wszelkie maści światowej mafii żydowskiej. Wojska amerykańskie są od zabezpieczenia interesów żydowskich, a nie Nas czy innych narodów, które w imieniu ŚMŻ prowadzą wojny łupieżcze, zabezpieczają interesy świata banksterii, żydowskich pasożytów. Oni Polskę mają jako kraj satelicki oraz swoje terytorium do ataku na Rosję i ich bogactwa, przygotowują się na wypadek wewnętrznej zawieruchy w Rosji, sprowokowanej przez żydów - trockistów, wtedy będą reagowały ,,nasze wojska', ,,nasze władze" na zaistniałą sytuację wewnętrzną Rosji. ,,My", mamy tylko być mięsem armatnim w takim konflikcie, spaloną ziemią, a zwyciężca będzie tylko jeden - ŚWIATOWY ZYD.
  Co za argumenty - w rodzaju, że Polska jest za słaba by funkcjonowac samotnie???? Co za bzdury. Polska za sprzęt zbrojeniowy, budowę baz dla okupanta w przekroju 10 lat wyda nawet 300 - 400 mld zł na rzecz usraela czyli około 100 mld$. Można za taką kwotę wybudować Polskie zakłady zbrojeniowe, utrzymać świetną nowoczesną armię i co najważniejsze uswiadomić Naród, swiadomy Naród to najwieksza armia ludzi itd.
  Amerykańskie bazy w Polsce są kontrowersyjne - co głupota, obcy Nas okupuje i autor nazywa to kontrowersją - co za mięczak takie pseudo - argumenty podsuwa nie świadomym???
  Stacjonowanie ,,amerykańskich chłopców w Polsce - to sprawa skomplikowana"???? Usraelski debil, naćpany prochami, nie wie jak się nawet nazywa, jest otumaniony, gotowy zabijać na oślep, autor nazywa go ,,amerykańskimi chłopcami"??? Autorze, do książki.
  Albo autor wierzy w ,,atak terrorystyczny islamistów w Europie"??? Atak islamistów nie nastąpi, bez zgody okupanta tego swiata, a wojska usraelskie nie zaatakują ,,islamistów", bo samych siebie atakować nie będą.
  Wiedza i miekkość autora jest zatrważająca, lepiej nie pisać nic, zamiast głupot i przez taki tekst ,,usypia" się czujność ludzi.
  Dlaczego USA rozmieszczają jednostki wojskowe w Polsce?
 • @wolny obywatel 12:53:11
  Panie Dembowski, przecież odpowiadam.
  Pozdrowienia
  Nad złożami naturalnymi, zasłona dymna środkowego palca...
 • autor
  Tak słuszna uwaga, co by nie powiedziec, to JK i jego przyboczni są mistrzami w odwracaniu uwagi od spraw zasadniczych.
  Tak dla ciekawości, to ta Lichocka, zresztą głąb polityczny, taki pasożyt polityczny to wywodzi sie z stajni J. Palikota. To ona wraz Gargasowa, Pochanke świetnie zarabiały w spółce Palikota
  Nad złożami naturalnymi, zasłona dymna środkowego palca...
 • @wercia 18:52:38
  Przecież prokuratura łódzka skompletowała ogromny materiał dowodowy, który może być podstawa do powołania SKŚ d/s zbadania kontrakt między G-Tech a Totalizatorem sportowy oraz zbadania powiązań lobbystycznych J. Blassa z politykami. Śledztwo odłożono na półkę w 2015 z chwilą dojścia do władzy tzw ,, dojnej zmiany"
  Przecież co drugi dzien w wyniku losowań Lotto, płaci dywidendę na rzecz G-Tech, to mogą już być mld kwoty, Lotto płaci firmie założoną przez żydów komunistów z rocznika 68.
  Role mlaskatego LK. itp.
  Prywatyzacja Lotto bez prywatyzacji!!!
 • @demonkracja 18:15:37
  W tym w/w materiale pokazane jest działa władza by likwidować nawet tak proste i dochodowe rzeczy jak gry liczbowe.
  Pokazana rola Kaczyńskiego, jaka rolę pełnił w likwidacji Polski, służąc wiernie swojemu faktycznemu narodowi.
  Prywatyzacja Lotto bez prywatyzacji!!!
 • autor
  Tylko naiwny i nieuk mógł wiązać nadzieję z wejścia UE do Polski. Tylko nieuk może pisać takie bzdury jakoby Rosja ciemięzyła demoludy, odróżnij Rosję od sowietów.
  BREXIT – SKOK PO WOLNOŚĆ!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829