Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
132 posty 2303 komentarze

Wrzodak Z

Moje komentarze

 • Krzysztof,
  Naiwny i niereformowalny Krzysztofie, twój ,,wuc" z pod Odessy koczownik z Żoliborza, kolejny raz wykonał zadanie w interesie Leyby Fogelmana lub mu podobnych. Twój ,,wuc" jest zakładnikiem swojej przeszłości, jest słupem do wykonywania poleceń osób i organizacji, które budują NWO.
  A wiec oczyszcza przedpole dla tych co będą wykonywać polecenia zewnętrznych struktur.
  Szydłowa była dobra dla PIS, ponieważ dość dobrze prezentowała sie w oczach takich prostych, dobrych polaków, dała większe miskę, by ten elektorat siedział cicho by JK mógł realizowac narzucone mu obowiązki wynikające z polityki.
  Teraz te wszystkie zmiany mają nabrać przyspieszenia, chodzi o to aby jak najwięcej i jak najszybciej powiązać finanse polskie, gospodarkę z potężnymi korporacjami globalnymi, polską złotówkę uzależnić od światowych mafii finansowych, tak by w sprawach ekonomii i gospodarki lokalny Rząd w Polsce nie miał nic do powiedzenia czyli realizacja wyprowadzania Polski z Polski na rzecz światowej mafii.
  Wystarczy posłuchać nagrań u Sowy gdzie Morawiecki i Jagiełło są uzależnieni od ich mocodawcy Fogelmana. teraz Morawiecki ma anioła stróża Danielsa. To są efekty działań słupa Kaczynskiego, czyli wyprowadzania Polski z Polski.
  Wymiana premiera? Bardzo zła decyzja PiS-u!
 • @miarka 22:27:41
  Daniels zaciera ręce, pisze raporty do swoich przełożonych, zadanie wykonał perfekcyjnie.
  Moi drodzy, tak to jest jak przybłędy nami zarządzają, tak to jest jak narkomani, chomosie, moralnie i etycznie zdemoralizowani politycy nami zarządzają.
  Niestety, ale tak się dzieje, gdy wyborca nie świadomy podejmuje decyzje o swoim losie.
  Podziękujmy OTR za popieranie Wałęsy, WJWajEs-u, Krzaklewskiego, L.Kaczynskiego, Macierewicza, J. Kaczynskiego, L. Dorna, Gosiewskiego, pajaca Dudę itp.
  Ile razy jeszcze 3 mln naiwnych słuchaczy RM zagłosuje na człowieka albo partie, którzy po pewnym czasie realizują antypolskie scenariusze?
  Skandal! Zdrada! Pogonić ich! - I to jak najszybciej.
 • autor
  Tak to prawda!. Mógł mieć wtedy więcej posłów niż obecnie, bo wtedy PiS+LPR+Samoobrona, koła niezależne i niezrzeszeni posłowie dawało 280 szabel w sejmie, gdyby jeszcze popracować to było by i większość konstytucyjna.
  Niestety, ale przybłęda z pod Odessy koczujący na Żoliborzu w mieszkaniu wybudowanym przez zaborców rosyjskich, wszystko zmarnował. On miał zadanie ponad to wszystko a mianowicie służbami wewnętrznymi i zewnętrznymi zniszczyc dwie pro-polskie partie, uchwalić TL, oddać władzę PO, robił to świadomie, nie chciał żadnych zmian systemu korupcyjno - rozbiorowego, On mial na celu osłabic Polskę, likwidując ruchy narodowe w sejmie i polityce. On nienawidzi opcji narodowych.
  Gdyby zamiast służby obcym interesom, zmieniał Polskę, a wiec umacniał naszą Niepodległość narodową, to był czas wtedy. Gdyby był czysty, to PO nie była by przy władzy 10 lat, L. Kaczynski był żył i pozostałe 95 osób, a On mógłby rządzić i 15 lat.
  Obecnie robi totalne zamieszanie z którego nic nie wynika, bo nie wiadomo o co się biją, o jakie zmiany systemowe chodzi??? Jak widać, chodzi o postawienie byłego doradcy Tuska - Morawieckiego na stolcu, by przypodobać się takim jak Daniels.
  To chyba już tylko świr i głupek albo agent nie rozumie antypolskiej gry ciotki z pod Odessy.
  Samookaleczenie Szydłem
 • @AgnieszkaS 18:59:31
  Dzięki za współczucie, dobra kobieto, ale niestety, nie jesteś w typie Jarosławy, a więc nie walcz o niego.
  150. urodziny marszałka Józefa Piłsudskiego
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:35:00
  Cóś ci pisiorowskie trolle zadyszki dostają, cós im zaczyna pod górkę iść.
  Czyżby to przełom jak za czasów AjWajES-u???
  150. urodziny marszałka Józefa Piłsudskiego
 • @Husky 18:17:38
  Co Ty Husky, jaja sobie robisz, jakie 200 lat a ten z Żoliborza przybłęda z pod Odessy to już nie geniusz???
  Przecież to ani na rowerze jeżdzić nie umie, pływać nie umie, kobiety nie przytulił, dziecka nie wychował, dwa dni pierwsze stanu wojennego przespał, nie podpisał lojalki, konta nie miał do 60 roku życia, prawa jazdy nie ma, nie potrafił zarobić na swoje utrzymanie, zielonego pojęcia nie ma o ekonomi, gospodarce, otrzymał kawał z toru ukradzionego polakom, na nartach jeżdzic nie umie. chałupe na Żoliborzu wybudowali mu rosjanie w czasie zaborów, a więc nie musiał budować sam itd.
  Przecież to geniusz
  150. urodziny marszałka Józefa Piłsudskiego
 • @35stan 09:47:30
  Dobra analiza, tylko to ostatnie zdanie wyklucza jedno z drugim, tzn., że jak jest w interesie USA - (banksterii żydowskiej okupującej USA), to nie może byc to w interesie Polski.
  Awanse Mateusza Morawieckiego
 • @Husky 08:18:35
  Henryk Pająk- PONURA PRAWDA O PIŁSUDSKIM - CO TO ZA WÓDZ?
  Co to za historycy, co to za „polska” historiografia, która przez 70 lat nie stawiała tych pytań, okłamując Polaków legendą o nim – BUDOWNICZYM POLSKI ODRODZONEJ? Jak Piłsudski wojował z katolickim klerem http://nczas.com/publicystyka/pilsudskiego-wojenki-z-klerem/

  PRAWDA O PIŁSUDSKIM

  Stworzenie legendy o Piłsudskim i Sanacji jest majstersztykiem niepolskiej propagandy, ale „prawda jest jak oliwa i kwestią czasu na wierzch wypływa”.

  Ojciec Piłsudskiego przed powstaniem styczniowym był oberpolicmajstrem w Warszawie. Znienawidzony przez Polaków, miał opinię gorliwego sługusa Rosjan, złodzieja, łapownika i okrutnika.

  – kard. Sapieha nie pozwolił umieścić jego trumny w Kaplicy Królewskiej na Wawelu jako apostaty i wroga narodu, ale jego kamaryla wymusiła to siłą!

  Ideowo socjalista, zwolennik teorii Marksa, działający w zdominowanym przez Żydów ruchu socjalistycznym. W okresie rewolucji 1905 r. wszczynał bratobójcze walki – ma na sumieniu wielu zamordowanych Polaków.

  Człowiek niewykształcony, prostacki w zachowaniu, przesądny (ważne decyzje podejmował pod wpływem impulsu lub z kart). Już jako Naczelnik Państwa brał udział w tajnych zebraniach masonów i uczestniczył w seansach spirytystycznych. Po trupach parł do władzy. Polityk bez głębszej wizji politycznej dla Polski, bez wiary w istnienie suwerennego państwa polskiego: zwolennik straceńczej idei powstańczej i podporządkowania się Niemcom. Z polecenia Berlina wojska niemieckie oddały się mu do dyspozycji, a zależna od Niemiec Rada Regencyjna przekazała mu władzę. Wierny sojuszowi z Niemcami nie udzielił pomocy Powstaniu Wielkopolskiemu, był przeciwny odzyskania Gdańska i dostępu do Bałtyku (!).

  Osadzenie u władzy Piłsudskiego było dalekowzrocznym pociągnięciem Niemców, neutralizującym w ten sposób politykę R. Dmowskiego i znienawidzonego przez nich Obozu Narodowego. Chorobliwie nienawidził Rosji, a był obojętny na polską politykę wobec Zachodu. Stał się narzędziem niemieckiej racji stanu.

  Marszałek samozwaniec. Samouk wojskowości, sam siebie mianował Marszałkiem Polski (19.03.1920 r.)!!! Nigdy nie służył w wojsku, nie miał żadnego doświadczenia bojowego – Legionami dowodzili zawodowi wojskowi austriaccy (Austriacy otwarcie przyznawali, iż jest dyletantem wojskowości, ale trzymają go ze względów politycznych). Był rasowym rewolucjonistą.

  12 sierpnia 1920 r. w momencie krytycznym dla egzystencji państwa, tchórzy i składa rezygnację z funkcji Naczelnego Wodza i Naczelnika Państwa (dezercja!). W tej sytuacji powinien być rozstrzelany, ale niezdarny premier chłop Witos nie stanął na wysokości zadania i ukrył ten fakt przed narodem.

  12 maja 1926 r. siłą obala legalny rząd – w bratobójczych walkach zginęło 379 Polaków, a 920 zostało rannych. W ówczesnej sytuacji politycznej Europy była to zbrodnia, której owoce zebraliśmy w 1939 r.

  Na jego polecenie skrytobójczo zamordowano wybitnych generałów Polaków (potencjalnych kandydatów na stan. Naczelnego Wodza): gen. Zagórskiego, gen. Rozwadowskiego, gen. Malczewskiego, gen. Hempela, gen. Franka; innych zdymisjonował (np. Dowbór–Muśnicki, M. Januszajtis, J. Haller, Szeptycki, Sikorski). Na generałów mianował ludzi miernych, ale ślepo sobie oddanych. Wojsko uczynił prywatnym folwarkiem.

  R. Dmowski po odbytym z nim spotkaniu 21.05.1920 r., stwierdził: „… To człowiek niepoczytalny, nie da się z nim sensownie rozmawiać!”. Otaczał się ludźmi małymi, służalczymi i bezkrytycznymi. Wybitny uczony prof. F. Koneczny rządy piłsudczyzny oceniał jako zapaść cywilizacyjną Polski, narzucenie narodowi mieszanki cywilizacyjnej bizantyńsko–turańsko–żydowskiej. Rydz Śmigły w prywatnych rozmowach z zaufanymi osobami uważał Piłsudskiego za człowieka nienormalnego.

  Rozbroił armię. Po maju 1926 r. dezorganizuje naczelne władze wojskowe, likwiduje Ścisłą Radę Wojenną, a Sztab Generalny pozbawia zasadniczych kompetencji. W Wyższej Szkole Wojennej ograniczono zakres nauczania: już nie ma tworzyć doktryny wojennej i szkolić wyższych dowódców. Do 1939 r., mimo wielkich wysiłków, nie dało się tego naprawić.

  Megaloman. W testamencie przekazał swój mózg do badań Uniwersytetowi Wileńskiemu (ha, ha, ha !) – człowiek, którego życie prywatne było wysoce niemoralne, niewykształcony, wysławiający się wulgarnie i po chamsku, rewolucjonista, agent wywiadów austriackiego, niemieckiego i japońskiego, o rękach splamionych bratobójczą krwią, polityk na usługach niemieckich, polityk bez racjonalnego programu politycznego… miał o sobie tak wysokie mniemanie!
  W l. 30. prowadził tajne konszachty z hitlerowcami, wg tych umów Polska miała z Niemcami uderzyć na ZSRR, oddać Niemcom Pomorze i Gdańsk w zamian za Litwę i Kłajpedę! Okres międzywojenny był bezlitosną walką z Narodem (włącznie z eksterminacją fizyczną Polaków myślących narodowo) o zmianę jego duszy katolicko–narodowej na socjalistyczno–kosmopolityczną.

  Znamienne fakty: Niemcy po zajęciu Polski w 1939 r. wystawili przy jego grobie na Wawelu wartę honorową (sic!). Zaś Żydzi przyznali mu honorowe obywatelstwo Izraela, obdarowali go działką ziemi, jeden z kibuców nazwali jego imieniem, utworzyli muzeum Piłsudskiego i zawsze okazują mu cześć, a znając ich wrodzoną pogardę do gojów, to już samo mówi za siebie.

  P.S. Proszę powysyłać te przesłanie gdzie się tylko da, a szczególnie w Rodzinie nawet jeśli one wśród znajomych będą się wzajemnie powtarzać. Te ważne informacje związane są nie tylko z potrzeby poznania prawdy co jest na faktach, ale aby uchronić się od upodlenia własnej godności i narodowej dumy jako narodu – bądź sobą na prawdzie i odważnie podnoś do czego jesteś sam przekonany. Ideą jako misją godności jest zawsze prawda. Nie należymy do jakiegoś ideologicznie określonego środowiska, tym bardziej do takiego co nas oszukują i spychają do niebytu mające nie polskie cele. Przy wysyłaniu dla zainteresowanych wokół i tym co powinni wiedzieć, uprzejmie proszę o wymazanie źródła wyjścia tych informacji. Ważne są tu tylko fakty i zasady, a nie jakieś poglądy bez względu z czyjego, jakiego źródła one są.
  150. urodziny marszałka Józefa Piłsudskiego
 • @Husky 08:18:35
  Wśród partii politycznych i osób określających swoje poglądy jako prawicowe i katolickie wyrażające się w zestawieniu Polak-katolik, panuje wielki mit Marszałka. Mało osób jednak wie, jak wyglądały prawdziwe poglądy Józefa Piłsudskiego na wiarę katolicką.

  W 1926 Piłsudski obalił demokratyczne władze Polski podczas zamachu majowego. Plany zamachu były doskonale znane komunistom, międzynarodowej finansjerze i Niemcom, a zamach majowy współorganizowała masoneria w łonie piłsudczyków.

  Dzięki zamachowi Piłsudskiego władzę w II RP przejęli masoni. Piłsudski przed I w.ś. wspierał rozwój masonerii w organizacji Strzeleckiej.

  Wyrazem masońskich porządków po przewrocie majowym był dekret prezydenta Mościckiego, który usuną z orła (będącego godłem Polski) krzyż i uzupełnił go masońskimi gwiazdami. Po zamachu na rozkaz Piłsudskiego torturowano jego przeciwników politycznych w Berezie Kartuskiej, w tym narodowców późniejszych bohaterów w walce z Niemcami, komunistyczną Rosją i bezpieką.

  Józef Pilsudski nie nawrócił się również na łożu śmierci. Wezwany ksiądz Korniłowicz ostatniego namaszczenia udzielił najprawdopodobniej już zwłokom Piłsudskiego. Współpracownicy Piłsudskiego (wszyscy masoni) wezwali za późno księdza, by uniemożliwić spowiadającemu się marszałkowi zdradę tajemnic sanacji.

  Arcybiskup Sapieha był przeciwny pochówkowi Piłsudskiego na Wawelu. Wieniawa-Długoszowski po śmierci Piłsudskiego nakazał zaś luterańskiemu pastorowi by nie robił trudności w zorganizowaniu katolickiego pogrzebu marszałka.

  W dniu śmierci Piłsudskiego święta siostra Faustyna Kowalska miała widzenie że dusza możnego człowieka który właśnie umierał trafi na jakiś czas do piekła gdzie będzie cierpieć męki piekielne.

  Jan Bodakowski

  SPOWIEDŹ KSIĘDZA – być mądrym (kapłanem) przed szkodą!

  Warto przypomnieć, ku przestrodze, „spowiedź publiczną” kapelana legionów, księdza Józefa Panasia, wygłoszoną w warszawskim kościele garnizonowym przy ulicy Długiej, w obecności Arcybiskupa Galla w dniu 17 maja 1926 r., po nabożeństwie za żołnierzy poległych w bratobójczej walce, podczas zamachu majowego Józefa Piłsudskiego.

  „Ja, były kapelan wojsk legionowych Piłsudskiego, oświadczam wobec Boga, trumien pomordowanych mych braci i wszystkich obecnych, co następuje:

  Zgrzeszyłem ciężko, gdyż niemal bałwochwalczo czciłem i wierzyłem w prawość i uczciwość żołnierską Piłsudskiego, lecz Pan Bóg sprawiedliwy mnie za to ukarał, gdyż dzisiaj muszę patrzeć na największą ze zbrodni w świecie, która popełnił Piłsudski. Ordery, które dotąd zdobiły mi piersi…….. otrzymane z rąk Piłsudskiego, nosiłem z dumą i chlubą.

  Dziś po tej zbrodni, którą on popełnił, palą mi pierś, zrywam je, gdyż te same ordery znajdują się na piersiach gen. Dreszera, zwycięzcy w bratobójczej walce, rzucam mu pod nogi, ponieważ zostały zhańbione”

  Po tych słowach zerwał z piersi ordery i rzucił je gen. Dreszerowi, po czym oddalił się do zakrystii.

  Piłsudczycy do niebywałych rozmiarów rozkręcili propagandę ubóstwiającą Piłsudskiego, jako nadczłowieka i zbawcę Polski, wydali ustawę zabraniającą pisania czegokolwiek negatywnego o Piłsudskim! Propaguje ona naiwny, sentymentalny patriotyzm (patriota – jeździec bez głowy) i jest zawsze nieświadomym narzędziem politycznym naszych wrogów. To im „zawdzięczamy” trzy katastrofy narodowe: wyprawę kijowską, klęskę wrześniową i powstanie warszawskie.
  150. urodziny marszałka Józefa Piłsudskiego
 • @Husky 08:55:07
  Kto jest uczciwy nie ulega stadnej poprawności i nie czci Święta Niepodległości (11 listopada) z gloryfikacją postaci Józefa Piłsudskiego na ustach. Czemu? – bo jest to fałsz i urąga naturalnej inteligencji ludzkiej godności Człowieka, inaczej, jest to akt wyrzeczenia się przyrodzonego rozumu. Publiczne kłamstwo powoduje zbiorową głupotę naszego narodu.
  Ø Mieszkańcy Wielkopolski mają szczególne powody do odrzucenia politycznego tła czci marszałka J. Piłsudskiego – mianowany tak po zamachu stanu w 1926 r. – w dniu 11 listopada. Czemu ?– w dniu tym Niemcy przekazali mu władzę, przywieziony przez nich specjalnym pociągiem (w wagonie-salonce kanclerza Niemiec) z Berlina do Warszawy, aby przeszkadzać patriotycznym dążeniom Polaków w Wielkopolsce i nie tylko, aby Wielkopolska nie była integralną częścią Odrodzonej Polski w jej starych piastowskich granicach. Mieszkańcy Poznania i okolic mogą nabyć tą książkę bezpośrednio w Kórniku jadąc tam (np. po pracy) na wskazany adres mając nie z pełna 20 km drogi – zachęcam do tego swych Przyjaciół, wszystkich znajomych, członków rodziny i całą rzesze blisko mieszkających tam Polaków patriotów.
  Ø Bez wątpienia zapowiadane oficjalne przyszłoroczne obchody 100R. Odrodzenia się Polski nie pominą bezkrytycznej roli „zasług” postaci Józefa Piłsudskiego z nagłośnionym kultem „hymnu” 1 kadrowej. Są już odgłosy informacji tej propagandy w tytule „Piłsudski Superstar” w publikacji co poniektórych pism: „Przyszłoroczne obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę upłyną nam pod znakiem, a jakże, Józefa Piłsudskiego. Już 5 grudnia zbierze się Zgromadzenie Narodowe, które w 150 rocznicę urodzin Marszałka zainauguruje „Rok niepodległościowy”. Zapowiada się więc dostojnie i na poważnie. Nad myślą i czynem Marszałka pochylać się będzie szkolna dziatwa, duchowieństwo oraz oficjele zgromadzeni na licznych sesjach, apelach i capstrzykach, których z pewnością nie zabraknie.” itp. Więcej: http://www.mysl-polska.pl/1380
  150. urodziny marszałka Józefa Piłsudskiego
 • @Husky 08:55:07
  Realizowane są obecnie niemal codziennie audycje medialne przygotowujące obowiązującą poprawność na 100R. odzyskania niepodległego bytu Polski. Styl i treść tych przekazów na przykładzie emisji TVP i PR-1-programu (mieniące się za media publiczne i polskie, politycznie „narodowe”) jest wyłącznie jednostronny, tak jakby poza postacią Józefa Piłsudskiego nie było żadnej godnej osoby, aby choć na chwilę wspomnieć o nich. Nie ma Romana Dmowskiego, Wincentego Witosa, nikogo poza mitycznym geniuszem „Wskrzesiciela”. Te słowo na rozum bluźniercze są niemal na każdej tablicy znajdujące się przy wzniesionych jego pomnikach. Słowo „wskrzesiciel” dotyczy już jednostronnie urzeczywistnianej propagandy bez żadnej dyskusji dla widocznego już obrazu głupoty narodowej wciskanej nam na siłę jako narodu polskiego w sposób podły „wskrzeszanego” niby objawienia, jako oczywistej bez wątpliwości „prawdy” – jest to faktem – nie tylko w propagandzie, ale w ustawowych postanowieniach władz naszego kraju. Dla wrażliwego normalnego słuchacza Polaka w polskim nam Kraju znającego choć odrobinę prawdę burzy się tu przyrodzona inteligencja człowieka w naturalny sposób nie zgadzająca się na nikczemne kłamstwa pomijające elementarne fakty i zasady przekazywania tych informacji jako całości składające się na stan prawdy w oparciu o fakty jak było. Nie trudno pojąć w jakim celu się to dzieje i jaki panujący w Polsce establishment tą propagandę uprawia i podnosi do rangi „kultu’ nie kwestionowanej w to „wiary” – jako stempel przedwojennej sanacji – jako też wizytówka elementarnej kultury traktowania nas jako ludzi godnych Polaków dla nazywania się narodem. Tego już nie ma, są tylko słowa, w propagandzie obowiązuje globalizm bez zasad i ducha co jest w sercu.
  150. urodziny marszałka Józefa Piłsudskiego
 • @kula Lis 67 16:32:29
  Odejdż od klawiatury, weż proszki, połóż się spać, jak wstaniesz zmów, pacierz, coś tam zjedz, pobiegaj, żone przytul, żyj pozytywnie.
  Lobbysta, "splugawione sumienia" i "terapia zbiorowa"
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:57:12
  1abezmatki, Talblot, aleszuma, kula lis, Husky itp. zazdroszczą rosjanom i Putinowi, ze ten buduje kościoły chrześcijańskie a nie syngogi dla nich! Albo zazdroszczą im, że nie przekształcają kościoły w sale do ping ponga, burdeli, sex shopów itp, jak to się dzieje na ich tzw. zachodzie, gdzie szatan klucze do świątyń dostał już z 100 lat temu.
  Monotonna 1abezmetki
 • @Zawisza Niebieski 19:02:29
  Kukiz wylewa krokodyle łzy, ze go pisory oszukały. Chyba ciągle jest na samoogonie, bo gdyby kumał cokolwiek, to by zrozumiał już w 2005 roku, ze polityka pisorów to oparta jest na totalnym kłamstwie, odwracania uwagi od spraw zasadniczych. Kukiz tego nie zrozumiał a jest tak bliziutko ich, to świadczy, że nawet na sołtysa się nie nadaje.
  Oszukał mnie PiS. Rząd podnosi opłaty w tym na ZUS
 • @RAM 22:02:49
  Proszę zauważyć, ze Kula Lis, 1abezmetki, Talbot, aleszuma itp. blogerzy z tego portalu milczą n/t ,,zachowań" swoich ,,autorytetów" politycznych z pisuaru.
  Udają anty-żydów, ale sercem wspomagają ich, nawet są gotowi bić się o nich. Mamy do czynienia z potężną agenturą rozsianą po wszystkich portalach, która ma zadanie bronić antypolskich działań obecnych najemników tych z w/w zdjęć.
  Lobbysta, "splugawione sumienia" i "terapia zbiorowa"
 • @AgnieszkaS 18:47:41
  Dobrze mnie Pani zacytowała. Wszytko to co napisałem jest do obrony.
  Kiedy ZSRR właził mi z brudnymi buciorami do mojej Ojczyzny walczyłem aby ich wywalić, teraz moją Ojczyznę depcze buciorami brudnymi, umazanymi krwią wielu narodów tzw. ,,zachód", mam obowiązek bronić się, głosząc prawdę, nawet tą nie wygodną dla tych co są prześladowani.
  Łatwo zabierać, by potem okruchy z stołu dać, tak jest w tym przypadku.
  Da się wyczuc, że Pani nie rozumie mechanizmu strasznej, podłej, prymitywnej kampanii przeciwko nam w wykonaniu obecnych szpiegów i głupców, którym celem zasadniczym jest dla nich dobrze wypaść przed swoim mocodawcą jak np. Jonny Daniels.
  Oni są gotowi dać i 1000+, by nadrzędne cele w stosunku do Polski realizowac, a tym celem jest wykorzystanie niewolników do awantury lub wojny z Rosja w interesie banksterii żydowskiej, ujarzmić Rosję, przejać ich majątek by łatwiej można wprowadzic NWO.
  Rozumie to Pani???
  Obrzydzić.
 • @kula Lis 67 17:53:57
  Moja praca w sejmie w IV i V kadencji jest udokumentowana w archiwum IV i V kadencji; są to zapisy z prac sejmowych komisji: Skarbu Państwa, Odpowiedzialności Konstytucyjnej, Obrony Narodowej, Finansów, oraz w wystapieniach z Trybuny Sejmowej, są interpelacje, zapytania, oświadczenia no i za obronę majątku narodowego miałem 8 spraw sądowych cywilnych i jedną karną. Dwie przegrałem i poniosłem koszty ponad 100 tys. zł.

  Jeśli chodzi o złodzieja i szubrawca antypolskiego, to napisz do swoich przydupasów z pisuaru i ciotki Jarosławy, aby właśnie takich jak Lewando znależli się w więzieniu, ale najpierw żeby ciotka Jarosława oddała to co ukradli razem z Bagsikiem, FOZZ-em, fundacją prasową solidarności, prywatyzacji PZU itp.
  Kto nami rządzi J. Kaczyński czy Jonny Daniels
 • @staszek kieliszek 20:14:24
  Stary kielonku, przecież ja tam nie piszę, że w RM był antysemityzm, jeżeli już, to pisze o tym red. Sikora
  W tym materiale chodzi o zupełnie coś innego, a mianowicie o to, że obcy wywiad robi co chce z tzw. władzą w Polsce.
  Kto nami rządzi J. Kaczyński czy Jonny Daniels
 • @Arjanek 10:52:02
  Proszę całe zdanie cytować, ,,jak pijawki przyczepiają się do naszych owoców pracy". Mam tu na mysli, żyją z lichwy, wysokich podatków opłacanych przez nas, wysokich kosztów energii, paliwa itp.
  Kto nami rządzi J. Kaczyński czy Jonny Daniels
 • @Oświat 18:18:23
  Oczywiscie, że te sprawy socjalne są ich zasługą, ale w sprawach zasadniczych dla przyszłosci Polski to ich prawo i rządzenie wpycha nas w łapy parchatych, robią z Nas niewolników, Naród poddany a więc niewolniczy. Temu służą min. lichwa, dług publiczny, dług zagraniczny, tolerowanie TL, bycie psem usraelskich przeciwko braciom słowianom, wywołanie wojny na naszym terytorium w interesie banksterii mafijnej garbonosów itp.
  A wiec socjal który zaproponowali, ma zamknać usta ,,hołocie", by realizować spokojnie antypolską politykę podporządkowaną światowemu zydostwu.
  Obrzydzić.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031