Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
133 posty 2330 komentarzy

Wrzodak Z

Moje komentarze

 • do circ,,,,,,,
  Mało wiesz,,, jesteś podatny na propagandę i nie rozumiesz co czytasz. Jeżeli SkOK-i są uczciwe to chyba żyjesz na księżycu. Chłopie zapoznaj się z pajęczyną spółek opasanych wokół SKOK-ów oraz zapoznaj się z oświadczeniem senatora pisowskiego Biereckiego, to może zaczniesz myśleć.
  Janusz Szewczak: Kupujcie lampy naftowe i piecyki – kozy
 • SKOK-i to instytucja lichwiarska,,,
  Janusz reprezentujesz jedną z największych instytucji lichwiarskich w Polsce,,, władze pajęczyny spółek SKOK to gigantyczne zarobki dla członków Rad Nadzorczych i zarządów, zapewne zapoznałeś się z oświadczeniem majątkowym senatora Biereckiego, pomyśl ilu robotników i bednych ludzi biorący chwilówki w SKOk dorobiło Biereckiego i dziesiątki innych darmozjadów rozbudowanych wokół SKOk ile dzieci biednych Polaków musiało nie dojeść by nakarmić lichwiarzy z SKOK-ów. Władze SKOK to jest system zamknięty, ci ludzie są praktycznie nieusuwalni, to klika, pasożyty, nieroby, którzy żyją z biedy Polaków. Byłem założycielem największej kasy SKOK w Ursusie, byłem przez 10 lat szefem RN i nie wziąłem nawet jednej wypłaty, okazało się, że tacy jak musieli zarabiać na klikę Kaczyńskich - syjonistów. Przykre, że ty wszedłeś w t g.......o. Teraz krytykujesz Peło,,, a takie same zdanie miałeś n/t budżetu pisuaru, a już nie wspominając o ich V-ce premier min. finansów Gilowskiej. Teraz wiosłujesz dla nich, wiesz dobrze, że to syf i kiła??????
  Wirtualny budżet
 • Zbigniew -Grzymski
  Nie,,, nie o koniu pamiętam, wiem co robił, ja to wszystko opisałem i opublikowałem. Przyjdzie czas, że taki zdrajca zapłaci wielką cenę polityczną za zdradę ruchu narodowego i gigantyczne oszustwa finansowe tego szpicla ,,michnikowszczyzny". Oni rządzą i oni go chronią w sposób szczególny ale zdrajca zawsze żle kończy.
  Rymanowski: Nie ujawnię nazwisk donosicieli, którzy zapisali się do służb III RP. Nie jestem szaleńcem
 • Bardzo ciekawe,,,,,,,,,,,,
  I prawdopodobne, ponieważ wielu agentów SB, WSI przeszło na współpracę z UOP i to oni są najbardziej niebezpieczni. Bardzo wielu z nich pracuje w bankach, firmach consaltingowych, funduszach inwestycyjnych, giełdzie, no i oczywiście najważniejsi to dziennikarze. Ub-ecy wiedzieli, że w tzw. demokracji magdalenkowej najważniejsze będą pieniądze i dziennikarze. Mają jedno i drugie. Pamiętam historię którą mi opowiedział jeden z szefów Soli Regionu Mazowsze w jaki sposób został zwerbowany przez SB Michał B (obecny minister). Otóż bardzo znana jedna z dziennikarek naprowadziła go do mieszkania kontrolowanego przez SB na miłosne igraszki. Po pewnym czasie, SB szantażowało Michała B aby ten podpisał lojalkę, jeżeli nie zgodzi się to zostanie nagranie przesłane żonie Michała. Michał zmiękł i podpisał lojalkę (i tak się rozwiódł dwa razy). Podobna sytuacją była z byłym znanym posłem ZCHN-u ale ten zorientował się w porę. Podejrzenia o współpracę z SB padają na bardzo znanych dziennikarzy. Obecnie wielu z nich ma po kilka etatów w służbach specjalnych i nie tylko w Polskich (my ,,swoich" służb specjalnych nie mamy). To nie ci dziennikarze co biegają z mikrofonami po ulicach są podejrzewani o współpracę z komunistycznymi służbami to wielu ich przełożonych siedzący w redakcjach to są służby. Taki Jacek ŻŻŻŻŻŻŻŻ to od dawna mówi się o nim, Tomasz W, Tomasz W II, no i pani Kapitan itd. Tacy nędzni dziennikarzyny jak Lis to kto?????? i w dodatku za jeden program zresztą wyjątkowo nędzny kasuje po 80 tys. zł. przecież to żart, kto mu to załatwia!!!!!!!!!!! Agentury w mediach jest zatrzęsienie, to służby sterują masami za pomocą pieniądza i dziennikarzy. Jedynym wyjściem była lustracja dziennikarzy. Niestety, ale lustracje, tą prawdziwą utrącił były rezydent Polski L. Kaczyński w 2006 roku, kiedy ustawa wyszła z sejmu i zastosowanie jej oczyściłoby scenę polityczną i dziennikarską, ale PiS się przeraził i w tym samym dniu w którym podpisał ustawę LK wniósł do sejmu poprawki, które eliminowały prawdziwą lustrację. Obecna lustracja to fikcja. Proszę sobie przypomnieć lustrację panią Gilowską, która jeżdziła do sądu BMW z stadem ochraniarzy i co dzień bracia Kaczyńscy wmawiali ludziom, że prof. Gilowska nie jest agentką SB. Warto zapoznać się z uzasadnieniem sądowym tej sprawy, to sprawa jest oczywista, że.......
  Obecnie to już mało ważni są agenci SB, którzy nie przeszli do UOP, ci co przeszli na stronę UOP (ABW) to są grożni ludzie oraz nigdy nie zweryfikowani agenci WSI, była ich masa oraz agenci WSI na nie jawnych etatach, gdyby ludzie zapoznali się z prawdziwymi agentami WSI i tych na nie jawnych etatach to chyba doszło by do wojny domowej, ale na pewno wywróciło by scenę polityczną do góry nogami. Ja kilkanaście nazwisk znam, którzy są w służbach i w polityce i to na pierwszych planach. To szok, nawet są ci co udają bardzo antykomunistów i antyrosjan?????? Proszę się zastanowić nad tym, dlaczego np: Kwaśniewski, Miller, Balcerowicz i inii komuszki wydmuszki nagle z pro-sowietów przeflancowali się na pro-amerykańską orientację?????? Można temat ciągnąć dalej,,,,,,,,,,,ale,,,
  Rymanowski: Nie ujawnię nazwisk donosicieli, którzy zapisali się do służb III RP. Nie jestem szaleńcem
 • Płk. Kufell,,,,
  Niech Pan tak uważa, wolno panu,,,ja wiem , że w dzisiejszym świecie zamachy dokonują zbrodniarze w perfekcyjny sposób, a nie w tak prymitywny jak w Smoleńsku. Jeżeli był to zamach to komuś zależało na wyeliminowaniu L. Kaczyńskiego, oddanego przyjaciela Izraela i światowego żydostwa??????? Jeżeli już to można przypuszczać, że to tym których wyeliminował Putin z gry o potężny kapitał rosyjski, ludzi z życiorysami KGB i o żydowskich korzeniach, którym zależy na rozpętaniu wojny z Rosją i oni wykorzystują nas Polaków do tej gry, mają tu bardzo silne lobby od prawa do lewa. Ale jest to moje podejrzenie może warte z 20%. Reszta to totalne bałaganiarstwo z wylotem do Katynia, począwszy od pracowników biura prezydenckiego do rządu i niechlujstwie z rosyjskimi kontrolerami.
  Tusk negocjował z Rosją co przedstawiać jako prawdę?
 • Ale autorytet z tej kobiety,,,
  ,,Matka Chrzesna" AjwajEs-u ciągle się myli i wygaduje ciągle w większości bzdety, ale opakuje te bzdety w dobre opakowanie i wielu uważa ją za ,,autorytet" prawicy o zabarwieniu liberalnym. Wczorajsze materiały prasowe o ,,wybuchu" na pokładzie TU -154 było wyjątkowo nieudolnym zamachem stanu wymyślony w Londynie przez sponsora pseudo-prawicy w Polsce. Naiwni Polacy w myśl tego sponsora z KGB o żydowskich korzeniach, mają dalej być podpuszczani na Rosję i brać udział w tzw. planie ,,osaczania Rosji". Plan ten zakończyć się ma sukcesem by przywrócić władzę w Rosji garbonosom. Polacy są wykorzystywani do gry razem z częścią ukraińców, opozycją michnikowszczyzny z Białorusi, częścią litwinów, częścią gruzinów i kilkoma innymi małymi państwami, te mało świadome narody pomagają przecierać drogę byłym kgb-owcom w dojściu do władzy i przejęciu konfitur rosyjskich, tak jak to zrobiono w klasyczny sposób w Polsce.
  A ta Pani gra dwuznaczną rolę w kształtowaniu opinii w części polskiego społeczeństwa. Nie wiem jak tam zakończyła się sprawa o podejrzenie współpracy pani profesor z komunistyczną bezpieką. Może ktoś wie, czy oczyszczona została pani prof. z tych podejrzeń.
  Tusk negocjował z Rosją co przedstawiać jako prawdę?
 • lichwa
  skok to klasyczny przykład lichwiarstwa, niestety, ale pomysł zacny i nadzieja wielka na tanie kredyty a tu wielka lichwa oraz opętane sieć spółek wokół skoków, Proszę zapoznać się z oświadczeniem majątkowym Biereckiego na stronach senatu to szok, takich pieniędzy dorobić się na krzywdzie biedoty robotniczej (skoki siedzą w zakładach pracy) ilu takich bogaczy jest w radach nadzorczych, zarządach komisjach rewizyjnych, komisjach kredytowych itd. Imprezy organizowane w ramach skoków np; w Toronto, Singapurze, Rzymie, Sydney itd. Wierchuszka skoków to patologia, krętacze, a nawet zgodnie z ich prawem wewnętrznym jawni złodzieje, są nieodwoływalni. To szok, że pieniądze Polakom rozum odbierają. Przykre.
  18 października unie kredytowe obchodzą swoje święto
 • do kojota,,,,,,
  Myśl chłopie trochę anie odpowiadaj prymitywnym sloganem, jeżeli masz wątpliwości co do mojej tezy w sprawie rabinów przyjaciół L. Kaczyńskiego, to proszę zwróć się do swoich pisowców aby ci publicznie wyjaśnili ten problem a nie ubliżaj, trzeba myśleć to nie boli.
  Korwin-Mikke: Chorąży Muś nikomu nie zagrażał
 • Zaślepienie Polskie,,,
  Jak można popierać człowieka, który na rowerze jeżdzić nie umie, dziecka nie wychował, własnej działalności nie prowadził, na nartach nie umie jedzić, prawa jazdy nie ma, zapachu kobiet- żony nie poczuł itd. Przecież to wyjątkowy nieudacznik, ale potrafi jedno ; gigantycznie manipulować naiwnymi Polakami a więc posługiwać się totalnym kłamstwem w polityce, wszystkiego się wypierać, wszystko zwalać na innych. Jak trzeba być zakompleksionym, żeby nie widzieć zdrady narodowej Kaczyńskiego np: w sprawie lansowania i popierania rozbiorów państw narodowych zapisanych w bezbożnym T. lisbońskim, poparciu wejścia do erokołchozu UE, wspólnie z Kwaśniewskim, Millerem, Tuskiem napadać zbrojnie na inne suwerenne kraje w których giną polscy żołnierze w interesie światowej mafii finansowo-paliwowej.
  Jak można nie widzieć Kaczyńskiego i jego brata w licznych aferach III RP, wystarczy zapoznać się tylko z materiałami żródłowymi, które są w sądzie. Jaka jest różnica w zarządzaniu Polską między Kwaśniewskim, Kaczyńskimi, Tuskiem, Buzkiem, jaką różnicę widzicie między III RP. a IV RP (IV RP wymyślona zresztą przez LPR) dla przyszłości Polski.
  Zapoznajcie się z zobowiązaniami J. Kaczyńskiego, który złożył w Fundacji Batorego jawnej obcej agentury w naszym kraju. Zobowiązania zadeklarował na prelekcji w dniu 14-03-2005 roku w siedzibie tej masońskiej i wyjątkowo niebezpiecznej fundacji.
  Sprawdzcie ile ziemi w W-wie sprzedała FPS J.K na rzecz obywateli izraelskich, zresztą majątek po RSW otrzymała FPS od jej przewodniczącego komisji likwidującej RSW Donalda Tuska, sprawdzcie ile D. Tusk oddał majątku na rzecz L.iJ. Kaczyńskich i kto z tego majątku czerpał wyjątkowe korzyści. Zapoznajcie się z działalnością spółek wokół FPS jak np; Srebrna I i II. Gdyby nastąpiło rozliczenie III RP to trzeba zacząć od Kaczyńskich i burżuazyjnej komuny. Dlaczego dwa lata rządzili i nic nie wyszło z rozliczeń III RP??????? Samych siebie rozliczać!!!!
  Trzeba być ślepym i głuchym albo, albo, albo, żeby nie widzieć antypolskiej postawy braci Kaczyńskich i ich środowiska.
  AWS to dzisiejsze POPIS oni wszyscy wtedy wyprzedawali Polskę za grosze, nie ma żadnej różnicy między PO a PiS, między rezydenturą Kaczyńskiego a Kwaśniewskiego, oni wszyscy pracują nad rozbiorami Polski, pracują dla światowego globalizmu a nie dla nas. My, Polacy jesteśmy strasznie naiwni, mało oczytani, nie potrafimy kojarzyć faktów, naszym idolem jest ten kto więcej zamieszczany jest na obrazkach a nie ich czyny, dlatego tak perfidny i zakłamany Wałęsa w III RP jest ,,autorytetem" a II I III RP gloryfikowany jest szkodnik i morderca Polaków Piłsudzki a łatwo przychodzi do naszego rozumu paszkwile pisane na gienialnego polityka Polskiego R. Dmowskiego, czy prawdziwych mężów stanu jak Tadeusz Rozwadowski, gienialny strateg wojskowy, któremu zawdzięczamy wygranie wojny z bolszewikami, a w ,,nagrodę" został otruty w Berezie i do dziś nie przywrócono mu stopni generalskich. Prawdziwi bohaterowie naszej Ojczyzny są zapomniani lub oczerniani a zdrajcy gloryfikowani jak wspomniani i obecni np: Kwaśniewski, Kaczyński, Wałęsa, Komorowski, Balcerowicze i im podobni.
  Kaczyńscy mieli absolutną władzę w Polsce, Lepper jadł im z ręki w nagrodę go wyeliminowali go z życia politycznego bo tak chciała michnikowszczyzna został oskarżony o gwałty, dzieci na boku, o branie łapówek, rozbito mu partię, przekabacono ludzi, wytworzono wiele fikcyjnych afer za pomocą służb specjalnych krajowych i obcych, na końcu mafia go powiesiła nieprzytomnego na haku. Kaczńscy mieli 280 głosów w sejmie, prezydenta, mogli wszystko zrobić, ale brakowało pomysłu na Polską, zadanie wykonano w postaci zniszczenia Samoobrony i LPR, jednych ubrano w gwałcicieli i łapówkarzy a drugich w oprychów.
  Rozwiązanie V kadencji sejmu to była zbrodnia polityczna. Gdyby Kaczyńscy byli oddani Polsce i Polakom, dziś PO by nie było, prezydentem nadal byłby L.K a Lepper nadal by żył, PiS miałby razem z 300 mandatów i rządził by spokojnie Polską. Ale mocodawcy ich nie pozwolili im na rzeczywiste zmiany, tylko kurs ten sam co inni i tak ta nasza biedna Polska ginie.
  Michalkiewicz: Prezes PiS nie ma żadnych poglądów
 • A co z rabinami,,,
  którzy w ostatniej chwili nie wsiedli do samolotu TU-154??? L. Kaczyński, który był bardzo pro-żydowski i pro-masoński zaprosił na uroczystości w Katyniu pięciu rabinów, ale oni w dziwny sposób zrezygnowali z wylotu. Podobnie ja z WTC, gdzie w dniu 9/11 nie ,,przyszli do pracy" prezesi, członkowie zarządu setki spółek o kapitale żydowskim do pracy w dniu zamachu mający swoje siedziby w budynkach na WTC, zresztą podobno sama Rice uprzedzała właściwych ludzi z WTC aby ci w tym dniu nie przyszli do pracy. Zginęli w budynkach WTC przeważnie ludzie z biur tych spółek sprzątaczki czyli chołota a nie wielkie rekiny biznesu z WTC. Czy czasami z wywaleniem polskiego samolotu nie maczali łapy ci, którym zależało na wbijanie klina między Polską a Rosją, aby Polska nigdy nie zaczęła prawdziwej współpracy gospodarczej opartej na partnerskich zasadach. Fałszywi ,,dobrodzieje" z usraela chcą mieć kolonie i swoich niewolników w centrum Europy by szczuć nami Rosję. Przypomnę, że tuż po tragedii smoleńskiej w prasie izraelskiej w niedzielę 11-04 na pierwszych stronach ukazały się artykuły, w rodzaju, że ,, to Rosjanie zabili polskiego prezydenta". Może budzić podejrzenie, że ,,wszystko mogący", na świecie mogli poświęcić swojego człowieka do potężnego konfliktu między Polską a Rosją. Przecież L. Kaczyński nie miał szans na wygranie wyborów. Setki osób z byłej LPR, Samoobrony którzy w II turze oddali głos na L.K i dzięki temu i poparciu Leppera L.K został rezydentem, obecnie w ogóle nie poszli by na wybory, wielu hierarchów kościelnych było rozczarowanych prezydenturą Kaczyńskiego. L.K. nic dobrego dla przyszłości Polski nie zrobił, ludzie to czuli, L.K wiedział, że nie wygra tych wyborów, Rosjanie też o tym wiedzieli, to po co był im potrzebny tak prymitywny ,,zamach" na polskiego rezydenta, którego lada moment w polityce by nie było. Dlatego póki nie wyjaśni się sprawa rezygnacji rabinów przyjaciół L. Kaczyńskiego z wyjazdu do Katynia oraz nie ujawni się stenogramu rozmowy braci z pokładu TU-154 to będę miał bardzo duże wątpliwości czy był to zamach i czy w ogóle Rosjanom by zależało na usunięciu tak słabego rezydenta Polski.
  Korwin-Mikke: Chorąży Muś nikomu nie zagrażał
 • Dobre,,,,
  Muszę powiedzieć, że to co powiedział Łukaszenka to musi być prawdą. Ja będąc szefem Solidarności w Ursusie w 1993 roku po licznych demonstracjach organizowanych przez Ursus przeciwka Haji Zilberstein (Suchocka) odwiedził mnie w siedzibie S w Ursusie V-ce szef Zw. Zaw. w USA AFL-CIO zastępca śp. Kirklanda, którego nazwiska nie pamiętam i zaproponował mi 1 mln $ łapówki abym tylko zrzekł się szefa S w zamian będę miał pracę w USA i mogę wyjechać do USA kiedy chcę. Jak mnie ,,uświadamiał", że ja jestem zagrożeniem dla demokracji i wolności, ponieważ jestem postrzegany jak faszysta i nacjonalista a działacze związkowi muszą być liberalni i - socjalni (sic). Szczególnie podkreślał, że nie mogę mieć takich pracowników jak śp. A. Krzepkowski i niestety ale po dwóch latach został zamordowany w rytualny sposób w swoim mieszkaniu i do dziś morderca chodzi i żyje w pięknej wsi pomiędzy Grodziskiem Maz. a Nadarzynem, gdzie wokół tego człowieka jest 7 trupów i żadnego winnego. Oczywiście tego gościa z USA i z Ambasady moi koledzy z Ursusa wywalili za drzwi i od tamtej pory był przypuszczony frontalny atak medialny na mnie i na Ursus, a po ,,różowych chienach" to już co dzień mnie mordowali tyle otrzymywałem anonimów o moim zabójstwie. Potępiali mnie od ,,lewa do prawa" od Wierzbickiego do Michnika Kwaśniewskiego, Kaczyńskiego, Gocłowskiego, Pieronka, Życińskiego. Taką cenę płaciłem za niezłomną postawę w obronie ludzi i fabryki i niestety, ale cenę płacę do dziś i moje dzieci, a ci co po moich plecach zrobili kariery odwrócili się, jedni skulili uszy i poszli do środowiska syjonistycznego o nazwie PiS, a drudzy poszli na ukła z michnikowszczyzną jak Giertych. Niestety, ale Polacy zatrzymali się w miejscu i nie potrafią odróżnić już prawdy od kłamstwa, dobra od zła, to widać tu nawet te wpisy świadczą o tym, że nie rozumieją dramatu Polski.
  Pozdrawiam z Panem Bogiem
  Łukaszenko: "Idźcie zrobić demokrację z Arabii Saudyjskiej!"
 • bełkot,,,
  Może dla Migalskiego coś z tych 931 tys. euro skapnie. Za łapówki chce Migalski demokrację budować na Białorusi podobną do naszej, gdzie będzie istnieć państwo na papierze ale bez wpływu na cokolwiek na świecie. W Polsce rządzi Rząd, który jest tylko marionetką w rękach masonów
  Milion z Nobla dla Białorusi
 • Co za brednie,,,
  Panie Migalski wy, już wiecie jak komentować te wybory, ponieważ nie wygrają interesy niemiecko - masońskie. Wybory wygrają w cuglach obecna rządząca partia a wy, już przed czasem będziecie trąbić o braku demokracji na Ukrainie. Wy, globaliści sługusy światowej mafii finansowej nie rozumiecie, co to jest Niepodległość!! Niepodległość waszym zdaniem jest wtedy gdy jesteśmy wszyscy niewolnikami UE lub NY. Wy, pajace ,,ludzi z cienia" jesteście marionetkami ich i klepiecie tak jak wasi mocodawcy każą. Jak Polska nie weszłaby do euro-kołchozu to tez byłaby w orbicie Rosji??? Panie Migalski nie można już być niezależnym państwem ani od wschodu ani od zachodu ani od Tel Aviv-u??? Tak rozumuje Pan interesy narodowe??? Według Migalskiego, jakaś ekipa na Ukrainie nie służy Niemcom albo żydom to już brak jest demokracji. Język ten sam co dyżurnych mącicieli na ,,prawicy", którzy wszystko widzą w różowych kolorach tak jak chce tego usrael. Polak Janukowycz jak uciął złodziejskie interesy Tymoszenko, to już wrzeszczą złodzieje z całego świata, że brak demokracji. Może Migalski i jemu podobni chcą coś skubnąć z tych 14 mld $ ukradzionych przez tą babę. Dla Migalskiego UE to jest ,,nasza", może UE jest Migalskiego, ale dla mnie to banda pasożytów, nierobów i klasyczny przykład braku demokracji i oni chcą pouczać innych. Taka UE to przedsionek budowy ,,nowego porządku świata " bez Boga, bez Państw, wymieszanie ludzi i po drodze wymordowanie z 3 mld ludzi w różny sposób w tym szczególnie przez przemysł farmaceutyczny, co już się dzieje w sprawie przyjęcia prawa o przymusowych szczepieniach.
  Chociaż nie żal mi Ukraińców, ponieważ wielu z nich to bardzo wredni ludzie, czego dowodem było ludobójstwo na Narodzie Polskim na kresach, niech tym się zajmie tow. Migalski a nie ,,demokracją" narzuconą wszystkim w Europie przez smutnych dyktatorów z Berlina i Brukseli.
  Nieważne kto, ważne jak. O wyborach na Ukrainie.
 • Do Marka Kajdasa
  Szanowny Panie,,, Pan chce z pisem ratować Polskę, ponieważ są gorsi od nich czyli Peło!!!!!!!!!!! Proszę o ocenę merytoryczną w czym jest lepszy dla przyszłości Polski PiS od pozostałych partii, chodzi o te fundamentalne sprawy a nie pseud-osocjalne, jak NATO, UE, Traktat L, Polaka Niepodległość, Suwerenność Narodowa, podział własności w Polsce, polityka wschodnia - niemiecka, zmiana Konstytucji, lichwa, kreowania pieniądza, Rola NBP itd.
  Ja przez 6 lat byłem bardzo blisko PiS, muszę powiedzieć, że tak ,,tępych" ludzi w sejmie jest najwięcej u nich, kompletnie nie rozumieją o co chodzi z Polską ich hasło to nadal ,,precz z komuną" (tzw. komuna najbardziej liberalna od wszystkich partii), jest tam wielu ludzi z przeszłością komunistyczną, zms-owską, rozwódek, rozwodników, nie wierzących, że oni sytuują się za SLD, ślepo zakochani w usraelu, że można im każdy kit sprzedać na Rosję, Białoruś a oni w ciemno będą jątrzyć i szkodzić Polskim interesom na wschodzie. Jeśli chodzi o przeszłość to zachęcam o zapoznanie z się z materiałami sądowymi dotyczącymi afery Art, B i skazania za to najbliższego przybocznego Kaczyńskich Maćka Zaleskiego, który został skazany na 4 lata za aferę Art, B. Zapewniam pana, że jak Pan to przeczyta to włosy dęba stają, albo w jaki sposób fundacja L. i J. Kaczyńskich dostała od Skarbu Państwa potężny majątek po byłej RSW, następnie ziemie w centrum W-wy FPS sprzedawała na rzecz obywateli Izraela, jedynym właścicielem tej fundacji jest JK. To jest klasyczne uwłaszczenie się nomenklatury na państwowym majątku. Może wie Pan kto jest matką chrzesną braci Kaczyńskich, a może wie pa dlaczego obaj bracia mają na drugie imię Aleksander? Może wie Pan dlaczego L. Kaczyński tak silnie wspierał interesy żydowskie w Polsce i na Ukrainie, w Gruzji, Litwie??? Może Pan sobie przypomni jaka polityka zagraniczna była za czasów Kaczyńskich jak mieli totalną władzę w Polsce. Polska służy osi ,, Tel Aviv- Waszyngton", itd. Piszę parę faktów, są jeszcze o wiele wiele gorsze i bardzo nie korzystne dla Kaczyńskich, one wyjdą na wierzch z czasem. Może nawet wtedy gdy dojdzie do władzy i doprowadzi do przyspieszenia likwidacji Polski pod ich rządami, pod hasłami ,,prawicowymi" a realizować będą program ,,nowego porządku światowego". A , że media w nich walą, to kreowanie ,,swojej" opozycji.
  Koszt sprzedaży PZL Mielec
 • Migalski zajmij się polskimi sprawami,,,,
  a nie huralnie atakujesz suwerenne Państwo, jakim jest Białoruś. Płacą ci za ,,oczyszczanie" przedpola dla złodzieji od Sorosa i pozostałych garbonosów, którzy już nie mogą doczekać się upadku gospodarki białoruskiej by dorwać się do konfitur i poszerzyć swój rynek zbytu o następne ,,głodne gęby" z europy wschodniej. Pracujesz dla bankierów światowych - czyli mafii. Polacy cię wybrali do PE i walcz o Polskie interesy a nie o interesy żydomasońskie. Tzw. więzniowie ,,polityczni" na Białorusi to pasożyty i skorumpowani zdrajcy swojego Państwa, którzy mają konta pozakładane w Polsce, piękne samochody i służbowe mieszkania za pieniądze polskiego podatnika. Wielu z nich to byłe KGB. Zapytaj swojego kumpla Radka tego od pani pułkownikowej największego wywiadu ile morderstw w ,,wolnej" Polsce dokonano, i czy są winni???????? W interesie Polski jest aby Białoruś istniała i oddzielała nas od Rosji, a nie pomagać tym by tego Państwa nie było. Migalski masz tysiące spraw Polskich i tymi się zajmij.
  2free.eu – uwolnić Daszkiewicza i Statkiewicza!
 • Ks. Maj,,,
  Oj, oj ja bym od ,,francuzów" typu Sarko czy ten drugi mason i skrajny lewak medali od nich bym nie przyjmował, Francja to ,,rewolucja francuska" i od tamtej rewolucji Europa Chrześcijańska padła, zbrodnie na księżach, masoni zaczeli rządzić w krajach prawie całej Europy. francji nie ma, jest zlepek lewactwa burakowego z całego świata. francja to na głębokiej prowincji.
  Ambasada Francji: Ksiądz Prałat Józef Maj odznaczony
 • do Irka,,
  A Tel Avivu to nie widzisz u nas i nie widzisz jak wszystkie partie na kolanach przed nimi padają???
  Nie wszystkie nadużycia organów państwowych są nagłaśniane!?
 • Do Ultima,,,
  widzę, że rozumie Pan system zła. Plan polityczny oczywiście, że mam, ale każdy plan musi mieć swój biznes-plan. Akurat to co najważniejsze mają ,,ludzie z cienia" oraz ich mocodawcy z NY
  Praca Debata
 • do Alexa,,,,
  Na szczęście ja nie daje się złapać wrogom Polski aby mnie zaszufladkowali w jedną cz drugą szufladę. Ja nie widzę różnicy żadnej pomiędzy obecnymi partiami. Alex chce bym wybierał między chorobą kiłą czy syfem!!!!!!!!!!
  Dzisiejszy PiS to były PC, póżniej AjWajEs, szczególnie ci ostatni sprzedali Polskę za grosze, wyjątkowo złodziejska banda z tego powstało POPIS, jedni udają, że rządzą inni udają, że są opozycją a kierunek likwidacji Polski postępuje, to są rozbiory. Ja wymagać będę od niby ,,swoich" postaw takich, które oni głoszą publicznie. Jeżeli nazywają się prawicą to muszą tak działać, żeby realizować prawicowy kurs polityki, jeżeli mówią, że są obozem patrityczno - narodowym to zobowiązuje. Niestety, ale prawica a ni obóz patriotyczno - narodowy nie powinien wepchnąć Polskę do bezbożnej UE i przyjmować bezbożnej - masońskiej Konstytucji UE, nie powinien być za oddawaniem Polski obcym, nie powinien być za mordowaniem i napadaniem na suwerenne kraje, nie powinien udostępniać swoich terenów dla obcych okupacyjnych wojsk. Powinni rozumieć co to jest Suwerenność narodu z Niepodległym Państwem, ale dzisiejsza opozycja PiS jest absolutnie po drugiej stronie oni razem te wszystkie partię mają taki sam program tylko innym kolorze opakowany. Czy teho Alex nie widzi??? Co do przyszłości wizji Polski na najbliższe lata oni wszyscy chcą tego samego. Gdyby się różnili to ,,prawica" (sic) w sejmie zaczęła by od przedstawienia zmiany Konstytucji i wykreślenia z niej antypolskich i antyrozwojowych zapisów, ale tego nie ma .
  Zachęcam do czytania następnych tekstów, które będą pokazywać wrogą rolę Kaczyńskich i ich pseudo-prawicowej przybudówki.
  Co do przyszłości to tylko prawda i rozbudzona świadomość narodowa może uratować Polskę przed totalnym upadkiem. teraz mamy dokładnie czasy saskie.
  Koszt sprzedaży PZL Mielec
 • Zbyszek,,, co za bzdety opowiadasz,,,,,,,
  raz, że wywiad jest sztuczny a po drugie, reklamuje się tematy, które w Polsce są absolutnie nie potrzebne, ponieważ Polska stoi na gorących żródłach energii mamy węgiel na 500 lat, gazu na następne 500 lat, rope też mamy. Polskie ziemie mają rodzić warzywa i zboże a nie wierzby, które nie można potem zniszczyć, albo topole, wymysł komuny, drzewa wyjątkowo szkodliwe ani z tego ognia ani materiał budulec, tylko ogromne zapylenie dają i z tego tytułu ludzie chorują na różne alergię. Drzewa tak jak lipy, akacje miododajne a nie alergiczne. Jeśli chodzi o energię wiatrową to w naszym kraju nie ma wiatru na produkcję energii, średni wiatr w Polsce jest około 5 ms a opłacalna energia będzie wtedy gdy będzie wiało średnio 14 ms, już nie wspominając, że farmy wiatrowe to gigantyczne oszustwo, wręcz złodziejstwo, to co wyprawia PSL z ich budową to kryminał. Zbyszek zapoznaj się z stroną iter, www.stopwiatrakom.eu Zresztą zachęcam wszystkich myślących Polaków do wspierania ludzi, którzy walczą z złodziejami od farm wiatrowych.
  Biomasa i energia wiatrowa

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031