Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
141 postów 2426 komentarzy

Wrzodak Z

Moje komentarze

 • Psie
  Dajesz kolejny nie namacalny dowód swojego agenturalno - prymitywnego zachowania, gdzie podejrzenia są na typowego bolszewickiego agenta.
  Próbujesz tym wpisem odwrócić uwagę od prawdziwych zabójców A. Leppera.
  Przypominam ci, że twój Kalstein uruchomił służby mossadowskie na czele z gazetą koszerną by zabić w sposób polityczny śp. Leppera a mianowicie uruchomili propagandę, że Lepper to gwałciciel i ojciec dziecka Krawczykowej, to był straszny gwóżdz polityczna dla Leppera. Oczywiście brednie okazały się nie prawdziwe. Skutecznym argumentem zniszczenia człowieka jest oskarżenie z obyczajówki, o tym każde słuzby na świecie wiedzą i to realizują szczególnie ci z mossadu i cia..
  Drugi atak na Leppera to korupcja wymyślona przez Święczkowskiego- banderowca oraz pijaczyne Kamińskiego, którzy podsunęli Kalsteinowi pomysł na korupcję u Leppera związaną z tzw. ,,odrolnieniem ziemi" na Mazurach (ziemia należaca do F. Siemienasa o której rozmawiali w Grecji u Felka razem z Kurskim i śp. A. Urbański, pamiętacie ten płacz Begerowej na lotnisku, witając Leppera). Banderowiec i pijaczyna z pisuaru, sfałszowali pieczątki, druki papierów, tak aby uzywać ich do eliminowania Leppera. Popełnili błąd, gdy sfałszowane papiery zobaczył Wójt jednej z gmin, który nie był agentem służb i wtedy Lepper nie został aresztowany. Areszt miał być w momencie, gdy miał cieżką chorobę, związaną z pękającymi tętniakami, gdyby został aresztowany, to w kazdej chwili groziło pekniecie tętniaka i śmierc. Wiedzieli o tym doskonale mossadowcy i już wtedy chcieli go uśmiercić. Wie o tym L. Dorn, myślę, że kiedys to powie, jak Klastein nic mu nie da.
  Lepper zginął, ponieważ dzisiaj to on odgrywał by wielką rolę w polityce, dawno zostało by ujawnione zakulisowe eliminowanie polityka z polityki przez służby zewnętrzne przy pomocy wewnętrznych służb. Dzisiaj gdyby zył Lepper, to Kamiński Kalstein, Święczkowski, Ziobro może by wychodzili z więzienia, odsiadując 10 - letnie więzienia.
  Dlatego powiesili uduszonego Leppera, by zamach zdradzieckich okupacyjnych władz na życie Leppera nigdy nie zostało ujawnione.
  Tak samo, zmordowali mossadowcy mojego rzecznika prasowego z Ursusa sp. A. Krzepkowskiego i minęło 21 lat od strasznej zbrodni a wykonawca mieszka w dworku. Przypadek, żaden z ministrów sprawiedliwosci nie chce wyjaśnić zbrodni.
  Husky, radzę zamknąć swój prymitywny i zdradziecki r.....j n/t śp. Leppera
  Dziś mija 7 lat od popełnienia mu samobójstwa.
 • @Andrzej Tokarski 11:29:21
  Widzisz chłopie, nawet kiosku z cebulą nie był byś w stanie obronić, a próbujesz w imię zdrajców pouczać innych.
  Stajesz się tu na tym portalu kolejnym podstawionym śpiochem szpiegów z usraela.
  Sąd Najwyższy - wydział w Tworkach
 • @Andrzej Tokarski 00:34:47
  Chłopie, Ty ciągle żyjesz abstrakcją, naiwnością. Nasza naiwność to lata 80-te i 90-te, i jak to wszystko się skończyło???
  Popierając działania pisowskie, to w gruncie rzeczy popieramy budowanie struktur ponadnarodowych, np; zakup za 100 mld zł tzw. ,,zestawów patriot" od naszych ,,przyjaciół" to zgoda na budowanie armii ponadnarodowej za nasze pieniądze, nad którą nie mamy kontroli, kosztem likwidacji armii narodowej, t.j sprytna masonska gra, na wyprowadzanie Polski z Polski na rzecz światowych struktur mafijnych, to się dzieje w polityce zagranicznej, gospodarczej pieniądza i ekonomii. By realizować program utajnionego rządu swiatowego (syjonistycznego) potrzeba skłócać Naród, dzielic go, wrzucać co dzień zastępcze tematy, ogłupiać propagandowo swój własny elektorat co skutecznie robi to Kurski z Wildsteinami i OTR, ciągle narzekać na opozycję, wmawiać swoim, że przez nich zle się dzieje itp.
  Własnie Tokarski jest doskonałym przykładem naiwnego człowieka, dającego się w konsekwencji prowadzic na smyczy, ponieważ nie odróżnia prawdy od fałszu, staje po jednej z stron sztucznego sporu, który nic narodowi nie daje???
  Sąd Najwyższy - wydział w Tworkach
 • @Husky 22:50:55
  Pilsudski??? a wiec i sanacja, masoneria, agentura, to z tym panem się łączy.
  To kim w końcu Pan jest, Panie Daniels?
 • @Andrzej Tokarski 21:46:16
  Gersdorf, Przyłębska to dwie marionetki tego samego pana, to dwie kobyłki ciągnące antypolski wóz a jest jeden wożnica.
  Najgorsze jest to, że naiwni podniecają się sztuczkami masonerii, a mianowicie sporem nieudolnych, niedouczonych Pań, która jedna jest od Komorowskiego a druga od ciotki Kalsteina, ale pytanie jest takie a czym zasadniczym różnią się ich mocodawcy a wiec Komorowski i Kaczynski???
  Czy oni mają inne programy dla przyszłosci Polski???
  Czy któryś z nich dążył i umacniał Niepodległość Polski???
  Czy różni ich slużba na rzecz uległości żydom i ich swiatowym korporacom??? itd.
  Czyli o co jest ten spór panowie???
  Co to za różnica Gerdorf czy Przyłębska czy oficer służb specjalnych szkolony w izraelskich służbach w latach 90-tych.
  Troche pomyślunku panowie, chyba, że macie inne zadania.
  Sąd Najwyższy - wydział w Tworkach
 • @Husky 21:05:22
  To kim w końcu Pan jest, Panie Daniels?

  Husky, albo ty kundel jestes do kwadratu, albo kryjesz szpiega?
  KIM JEST DANIELS. To nie wiesz kim jest Jonny w upadłym, teoretycznym kraju zarządzanym przez kundli powołanych przez sowich mocodawców.
  A co do Danielsa to on jest: nadprezesem, nadrezydentem, nadpremierem, nadsejmem i nadsenatem, nadprezesem NBP.
  Jak nie wiesz kto rządzi Polską i usraelem to ci podpowiem mossad w imieniu oligarchów lichwiarskich, a taki oficer jak Daniels może wszystko u kundli politycznych załatwić, ba nawet jego salowa może decydować o kundlach szpiegach, którzy w imieniu swoich mocodawców zarządzają masą upadlościową i niewolnikami.
  Kapujesz to czy nadal głupa bedziesz palił i popierał Klasteina a wiec jego mocodawcę Danielsa.
  Kase to Daniels bierze skąd chce raz z Lotu, raz PP, NBP, Enei itd. To on decyduje ile i od kogo bierze - rozumiesz.
  Służba Ochrony Państwa istnieje ale popdporządkowana jest pod takich jak Daniels, Polskiej służby nie ma - ponieważ nie ma Państwa Polskiego, jest atrapa, sterowana z zewnątrz, mossad pisze projekty ustaw dla nas, a zdrajcy z knesejmu klepią to a Ty ich bronisz, bo działasz w ich interesie.
  Podniecasz się sporem między jednym pseudosędzią a drugim, kości rzucili a Wy warczycie na siebie a oni kradną na potęgę.
  To kim w końcu Pan jest, Panie Daniels?
 • @Zawisza Niebieski 21:03:43
  Tokarski powinien napisać, że te wyliczanki pasują jak ulał do Wałęsy i kalsteinów, Singerów, Komorowskich itp.

  Więc Pan Wałęsa – skoro chce dokonywać publicznych ablucji - powinien skupić się raczej na swoich winach wobec SPOŁECZEŃTWA. Wobec WSPÓŁRODAKÓW.

  Tu pan Wałęsa ma szerokie pole do proszenia o wybaczenie. O co dokładnie Pan Wałęsa, o przebaczenie za co mógłby prosić – to Pan Wałęsa powinien sam głośno i publicznie wyartykułować – tak, żeby Naród usłyszał za co Pan Wałęsa czuje się winny.
  Czy za wieloletnią współpracę ze służbami PRL?
  Czy za wodzenie za nos kolegów z Solidarności?
  Czy za służalcze wypełnianie poleceń swoich mocodawców?
  Czy za współpracę z obcymi służbami?
  Jakimi?
  Czy za sprzeniewierzenie się woli członków Solidarności?
  Czy za tajny pakt sprzedania Polski żydom zawarty i w Magdalence i przy Okrągłym Stole.
  Czy za niszczenie przeciwników politycznych?
  Czy za -wbrew prawu - niszczenie kompromitujących dokumentów?
  Czy za dziesięciolecia okłamywania Narodu?
  Ukrywania rzeczywistych mocodawców przemian roku 81 i 89?

  Czy za bezprawne, bo bazujące na oszustwie, wzbogacenie się osobiste i swojej rodziny? Czy za wieloletnie życie na koszt obywateli, na przysłowiowy krzywy ryj – bo wszelkie splendory i uprawnienia, z nagrodą Nobla włącznie - jakie uzyskał, uzyskał w wyniku oszustwa.

  Tak, tak na krzywy ryj żyją jedni i drudzy, ale Tokarski widzi tylko na jedno oko, agent mossadu to dobry agenta a sowiecki tylko zły???
  Tłusta cwana rąsia wyciągnięta do zgody
 • @zygmuntbialas 16:05:49
  Panie Zygmuncie, brakuje pana wspaniałych analiz oraz przytomnego i prawdziwego obrazu zepsutego świata. Mi też brakuje czasu na pisanie, a pomysłów i ocen aż prosi się pokazywać prawdę, tym bardziej, że wokół Nas tyle bredni medialnych usłużnych reżimowi i okupantom naszym.
  Życzę dużo zdrowia a wiec siły i wytrwałości.
  Serdecznie pozdrawiam
  7 lat pisałem w Neonie - 26.07.2018.
 • @Andrzej Tokarski 22:12:10
  No tak, brak wiedzy i analizy sytuacji, wiec co potrzebne - prymitywne obelgi.
  Zapomniany wywiad cz. I - z Marią Szonert Binienda
 • @Casey 14:55:13
  Nic nie poradzę, że masz próchno z mózgu, za dużo taniego wina chlałeś.
  Zapomniany wywiad cz. I - z Marią Szonert Binienda
 • @Andrzej Tokarski 10:35:05
  No to żeś się Pan odkrył. Reklamować ludzi Sakiewicza - banderowca to chwalebne, ale jak pokazać prawdę to już jesteś sowieckim agentem, (troche za młody byłem na agenta sowieckiegkiego) ale pal licho, pana twórcy to oddani ludzie pisowskiego bagna, gdzie czołowe postacie tej antypolskiej bandy odgrywają dzieci stalinowców lub wręcz niektórzy stalinowcy i pan zarzuca mi takie swiństwa. Podobne zarzuty kierowali do mnie swego czasu stalinowcu z gazety koszernej. Gratuluję doborowego towarzystwa.
  Żadnego zrozumienia mojego wpisu dotyczącego min. uchwalonego przez pana ,,przyjaciól" z usraela tzw. ustawy 447. Napuszczacie ludzi by łazili po biurach urzędach w usraelu po to aby odwracać uwagę o tych co powinni byc potępieni a wiec obecna okupacyjna wladza syjonistów z pod znaku Pisuar..
  Gdzie jest potępienie tej ustawy przez tzw. elity rządzące??? Gdzie jest wezwany na dywanik ambasador usraela itp. Nic, nic nie zrobiono jest wręcz ciche przyzwolenie dla takiej ustawy.
  Ja podnoszę problem a pan z grubej prymitywnej rury do mnie, a może skieruje pan swoje frustrację na tory Kalsteina i jego zapyta o zdanie w tej sprawie!!! Widzi pan tak się postępuje z podwładnymi w kraju okupowanym, w takim kraju potrzeba jest dużo goi by płacili haracz dla swoich prześladowców. Rozumie pan to!!!
  A patriotyzmu to nauczaj pan swoje dzieci, bo ja swoje wiem i potrafię odróżnić dobro od zła, prawdę od fałszu. Swoje w życiu przeszedłem, mogłem płynąć jak zdechła ryba z nurtem rzeki, ale tak się składa, że wiem kto jest kto, wiele widziałem i wiele czytałem, czytałem to co jest utajnione i jak byś pan poznał prawdę o tych co tak ich bronisz to byś wstydził się na ulicy pokazać. Polityka to nie tylko czytanie tego co banderowcy z GP podrzucą lub wojskowi z mossadu z tzw sieci itp.
  Wiedza nie boli, analizować naucz się pan zamiast prymitywnych i antypolskich bredni wklejać.
  Jeszcze nadejdzie czas, że będziecie pluć na tych obecnych jak swego czasu na Bolka i UW.
  Zapomniany wywiad cz. I - z Marią Szonert Binienda
 • @Andrzej Tokarski 19:39:01
  Aha, Panie Andrzeju, szpiedzy są po jednej i drugiej stronie, tak samo jak świry. No i to nazwisko panieńskie!!! Szonert a z męża Binienda - ten od brania kasy za wywrotową robotę antypolską, a dobrą dla jastrzębi wojennych z usraela.
  Zapomniany wywiad cz. I - z Marią Szonert Binienda
 • @Andrzej Tokarski 19:39:01
  Ślizganie się po temacie nośnym - szpiega CIA i mossadu, tak by goi na czele z świrem pseud-dziennikarzynką byli nadal pod butem syjonistów usraelskich. To socjotechnika i Pan panie Andrzeju nabiera się na te prymitywne sztuczki świrowatej i agentki. Niech Pan zada pytanie tej Biniedzie, kto jej zdaniem jest największym wrogiem Polski??? jestem pewien, że odpowie, Rosja i Putin, a samobójce - mlaskatego wyniesie na masońskie ołtarze.
  Pomijąc to, to problem 447 nie jest problemem usraela, to jest problem ,,naszego rządu" naszych ,,wodzów" z tym ciotką na czele. Tylko swoim agentom i ludziom słabym narzuca się takie rozwiązania, które mają upokarzać niewolników i tak jest w tym przypadku. gdybyśmy byli krajem niepodległym, z własnymi rządami z własnym rezydentem to ci z usraela takich swińskich papierów by nie smażyli, ale Oni syjoniści wiedzą, że mają tępote i śmierdzących agencików pod butem i dlatego smażą świństwa by niewolnik płacił i płacił haracz na różne wyświchtanie przez nich brudy.
  Skupcie się na stanowisku ,,swoich" władz, a nie an walce z wiatrakami, bo na tej ,,walce" chcą zabłysnąć ich szpiedzy, czego dowodem jest ten wywiad.
  Zapomniany wywiad cz. I - z Marią Szonert Binienda
 • @Talbot 18:40:41
  Talblot, ale ty głupi zwyczajnie jesteś. Drukujesz propagandowe teksty o największym systemie zbrodni, piszesz i wychwalasz zbrodniarzy z pod pięcioramiennej gwiazdy, twoja ocena jest zwykłą wazeliną dla tych dla którym pragniesz się oświadczyc, dla których chcesz być taką propagandowa prostytutką.
  Nawet reklamujesz tych co z ciemnoty i głupoty żrą syjonistyczny chleb i siedzą w kieszeni żydowskich lichwiarzy, są na służbie żyda syjonistycznego, dla każdego przyzwoitego Polaka miejscem do mieszkania jest Polska, zamiast bycia zydowskim niewolnikiem. Ci co sadzą dęby nie znają daty odzyskania ,,niepodległosci", nie rozumieją, że Polska jest pod okupacją tych od których te dęby kupili za kredyt lichwiarski.
  Żadnej Polonii świadomej w usraelu nie ma, są tylko wyjątki, masa jest po stronie naszych śmiertelnych wrogów. Polonia coś znaczyła jeszcze za Moskala, teraz to grupa zakręconych ludzi, nie rozumiejąca rzeczywistości. Chodzą w kieracie jak, zaprogramowani niewolnicy, gorsi od murzynów, bo ci z lenistwa nawet robic im się nie chce a więc nie biorą u żyda kredytów.

  Nie będę rozwijal tematu, ale największym wrogiem Polski i Polskości są syjonistyczne, zydowskie mendy z usraela, to od nich płynie wszystko co najgorsze, ten pałuje Nas, a większosć mówi, że to Putin Nas pałuje, nawet ten Naród nie rozumie kto go spałował.
  Dlatego Polski nie ma, jest kraj podbity z niewolnikami, którym pozwolono malować sobie twarze i nosić flage z napisami swoich miejscowości i z tego tytułu głosić, że jestem Patriotą, ale nawet nie rozumieją co to słowo oznacza.

  A wyświchtane, propagandowe bzdury, które wygłaszał pachołek syjonizmu Trampek w Ww-wie, to nic innego jak połechtanie niewolników by ci kupowali od nich gaz, ropę i atrapy patriotów, chodziło o zarobienie dla tych co wynieśli tego pachołka do koryta mld $ od niewolników. Niewolnik się ucieszył, ze świr im napychał do ich ciemnych sakiewiczowskich łbów propagande falszywą, a niewolnik bił temu świrowi brawo. To się nazywa bełkot, który podajesz tu ludziom.
  Zrozumieć amerykańską politykę…
 • autor
  Chwała za inicjatywę i odwagę.
  Decyzja o wszczęciu śledztw w sprawie mordów w Jedwabnem, jest decyzją polityczną a nie merytoryczną. Takie wnioski trzeba składać do ciotki prezio lub Ziobro oraz do wszystlkich darmozjadów posłów z pisuaru.
  Prokurator ukraiński Raomńczuk, jak dostanie wytyczne będzie pisał inaczej już nie mówiąc o drugim ukraincu Ignatiewie. Banderowcy razem z pejsowatymi grają do jednej brami przeciw polakom.
  Niestety, ale Polska jest pod okupacją żydowką wspomaganą przez bandy banderowców. Na czele upadłego Państwa stoją ich przedstawiciele. Także w obecnym stanie świadomości polaków Polska to kraj teoretyczny.
  JEDWABNE WZNOWIENIE ŚLEDZTWA
 • @1abezmetki 05:52:20
  Oni to wszystko już tu mają i to w kilku miejscach w Polsce. Obecnie wyłażą z podziemia, chcą jawnie uświadomić niewolników w Polsce, że dzięki POPIS SLD rządzą w Polsce od 30 lat, mają tu wszystko, podporządkowany ,,żond", rezydenta, ciote prezia, oczywiście naszą hierarchie kościelną i naiwnych i wygodnych niewolników do roboty i brania lichwy a i tak jak co do czego dojdzie, to niewolników z czasem puszczą z dymem. Taka świadomość jest wasza, to dzięki Wam zdrajcom z pisuaru Polski nie ma.
  Propozycja nie do odrzucenia
 • @RomanKa 06:01:19
  Panie Romanie, to są tacy tchórze pisuarowskie, strzelają za wegła w plecy. Pazerni na kasę od pejsowatych, na widok takiego rezydenta mossadu na Polskę Jonny Danielsa, padają mu do stóp. To zdrajcy i podli hakerzy Kalsteina.
  Serdecznie pozdrawiam
  Schody do piekła
 • @Casey 03:59:12
  Chłopie, twój rozum nie obejmuje problemu, jest zbyt przechlany tanim winem. Ci prymitywni antypolacy z pisuaru, którz nawet nie rozumieją swojej głupoty, dają się napuśćić na sztuczny spór między szpiegami z peło a pisuarem, przecież to jedno antypolskie ścierwo. Naiwny w swojej głupocie elektorat pisuarowski, nie rozumie nawet, że spór powinien toczyć się o program dla Polski a nie o te same koncepcje zdrady narodowej w służbie syjonizmowi. Ty jesteś ofiarą TVizraelskiej Kurskiego i OTR, nie jesteś samodzielnym człowiekiem, żyjesz z lepszej lub gorszej propagandy, nie masz własnego zdania, nie masz wiedzy, bredzisz i ubliżasz, zamiast myśleć. Piszesz o aferach peło, przypomnę ci tak na bieząco afery pisuarowskie;
  Stare i wyciszone afery, Kryże bolszewik, dostał stołek z poręki Kalsteina w nagrodę by wyciszyc afery FOZZ, tak samo wyciszona aferę Art, B, dziwnie się składa, że w oba wątki prowadzą do Kalsteina i jego ówczesnego środowiska.
  Te afery to pikuś z takimi jak kupno największej kupy złomy tzw. rafinerii Możejki - strata 40 mld zł, łapówki siegające nawet mld zł - odpowiedzialni - Olechowski - Kaczynski L. - mlaskaty.
  Obecnie to tzw. repolonizacja PKO SA - strata siegająca nawet 35 mld zł, odpowiedzialni to Kalstein - Morawicki - Daniels, zablokowanie wyjaśnienie tzw. afery ,,wiatrakowej" związanych z energetyką - strata też około 30 mld zł, odpowiedzialni za wyciszenie afer - Kalstein - Ziobro - Daniels.
  Zakup katarskiego gazu skroplonego fakturowanego w usraelu przez spółki Sorosa - strata około 20 mld zł z powodu kosztów zawyżonych zakupu gazu po 880 $ za 1000 m3, zamiast po 400 $ - odpowiedzialni - Kalstein - Morawicki - Daniels.
  Zakup tzw. systemu patriot za 100 mld zł (5 zestawów) dla wojsk okupacyjnych NATO (przecież nie dla polaków) - odpowiedzialni Duda, Kalstein, Daniels
  Pompowanie gazu dla banderowskiej Upadłej bez płatności - strata około 12 mld zł - odpowiedzialni Duda - Daniels itd.
  Prawdzi złodzieje by tuszować swoją wyjątkową antypolskość wskazują nam na innych złodziei, tak się opłaca, ponieważ naiwni odwracają uwagę od prawdziwych aferzystów.

  Odświesz rozum, pij mleko, jedz miód, to może rozum ci wroci do sprzed chlania.
  Schody do piekła
 • @Casey 13:49:35
  Caey, tylko debil z dziurami w mózgu od picia bełtów może nie rozumieć rzeczywistości, którą realizują nam prymitywni szpiedzy z Tel Avivu.
  Przestań chlać te bełty to może zrozumiesz podstępną likwidację resztek Polski przez tych szpiegów.
  Schody do piekła
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:51:08
  No cóż Wojtas skacze z gałęzi na gałąż, teraz po gałązce usraelskiej o nazwie pisuar.
  Schody do piekła

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031