Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
138 postów 2389 komentarzy

Wrzodak Z

Moje komentarze

 • @Husky 09:09:28
  Piesku kalsteina i mu podobnych, odpowiadaj na pytania!!! Pytam, dlaczego Wy, towarzysze syjonizmu więzicie Piskorskiego - Polaka???
  Też miłego dnia, szczególnie soboty.
  Mateusz Piskorski nie wyjdzie z aresztu
 • @kula Lis 67 11:26:56
  O nich w tych tajnych archiwach WSI może i będą, ale zapewne nie będzie nazwiska Rajmund Kalstein i Aleksander Kalstein oraz o ich wujach katach polaków Świątkowskich.
  Dobra zmiana dla mafii światowej
 • @MacGregor 17:42:31
  Dobrze, że podejmujesz taki temat, ale od razu proponujesz fałszywe rozwiązania tzn. wyskakujesz z takim kandydatem, który nie rozumie na czym polega problem upadku Polski. Sam radykalizm antyżydowski, jest od razu na stracenie. System, który żydzi budują trzeba obalać a to się samo zacznie sypać. Skupienie się na czymś co jest z góry łatwym celem jest z góry zaplanowaną grą.
  Wybory prezydenckie 2020.
 • @Husky 08:24:41
  Piesku, dlaczego go zamknęliście???? Dlaczego bez aktu oskarżenia siedzie w więzieniu człowiek, który w porównaniu do waszego mlaskatego był patriotą.
  Piesku, zapewnij tu polaków, kiedy go wypuścicie????
  Piszę do ciebie jako przedstawiciela syjonistycznej władzy, której bezgranicznie ufasz i tą antypolską bandę bardzo wspierasz.
  Mateusz Piskorski nie wyjdzie z aresztu
 • @AgnieszkaS 21:14:59
  Od samego początku, wiedziałem, że PIS - Kaczynscy to podstępni wrogowie Polski i Polaków, ja ich poznałem z Solidarnosci. To bardzo fałszywi gracze, ewidentnie (dla myślących) widać, ze prowadzili/ą grę przeciw Polsce, czy to za rządów Wałesy, Bieleckiego, Suchockiej, Buzka i swoich. Oni ciągle są przy władzy (oprócz rządów SLD), robią ciągle to samo tzn. pilnują interesów swiata syjonistycznego pod hasłami ,,prawicy" , ,,kościoła", ,,patriotyzmu" itp. Tak to robią by być bardzo wiarygodni dla Polaków - wierzacych.
  Poprzez dostep do materiałów tajnych służb obcych i naszych, mają wiedzę kto kim jest w kosciele, kto jakie grzechy ma i w ten sposób podporządkowali sobie hierarchie kościelną, dzis kosciół to PIS, a prymas to Kaczyński. Moze to wydawać się abstrakcją, ale proszę zauważyc, że Bp, w sprawach ważnych dla wierzacych nie wypowiada się lub stoją po stronie tzw. Bp kosmopolitycznych, a więc zbieżnych z poglądami Kaczyńskiego.
  Do tego doszło, że leje strumieniami kase dla OTR, który uwielbia kase i media OTR są podporządkowane pisowi.
  Najgorsze, że My, Polacy nie wiemy w którą stronę to zmierza.
  Można przypuszczać, ze to idzie w kierunku niewolnictwa i śmierci Polaków, a panowanie na naszej ziemi będzie w parchatych łapach.
  No cóż sami sobie zgotowaliśmy ten los.
  Dobra zmiana dla mafii światowej
 • @staszek kieliszek 05:14:26
  Dokładnie tak to wygląda. Jeden może Roman Kafel i kilku których można palcach jednej ręki policzyć, wie o co chodzi z polityką i rozumie interesy narodowe, reszta to, niestety, ale nadal myślą, że Rosja to ZSRR, a w Polsce nadal walczy się z komuną.
  Dlatego tacy mało rozgarniętymi ludzmi łatwo manipulować.
  Polonio walcz!!
 • @lorenco 19:10:01
  Dzięki. Piękne.
  BANK PEKAO SA.
 • @Jan Paweł 15:47:54
  Ja nic nie piszę o wyborach, ponieważ co mi z wyborów jak wyborcy głosują na jednych przeciw drugim, a wybierani są ludzie wierni temu co ich na listach umieścił, wierni tak by następnym razem znów znależć się na liście. Po co w ogóle sejm, skoro i tak decyzje zapadają 1 -osobowo. Taniej będzie bez darmozjadów poselskich, po co są, TK, KRS, TS, skoro i tak w kluczowych sprawach jedna osoba wydaje wyroki (oczywiście w sprawach kluczowych). A ten jeden jest tylko słupem masonerii i słuchania wskazówek od takich jak Daniels.
  Taka demokracja to nic innego jak wypaczenie wszelkiej maści tzw. demokracji - taki system staje się fasadowy a więc bardzo szkodliwy dla Polaków.
  Jeszcze raz podkreślam, to wyborcy kształtują taki sobie system, to wyborcy mają taką a nie inną świadomość. Często rozmawiam z elektoratem OTR, ci ludzie są ulepieni na modłę Kalsteinów, im nic nie dociera do rozumu, są strasznie zaślepieni, nie odróżniają dobra od zła (pomijam wiarę, mówię o polityce). To są dobrzy Polacy, tylko szkodnicy, wrogowie wiary i interesów narodowych wiedzą o ich naiwności, dlatego są tak obrzydliwie manipulowani. Takim samym torem poszedł w TVP i PR Kurski, na siłę wciskać kit, wskazywać wroga, swoich chronić, osłaniać aferzystów swoich i tak to się wlecze aż jawnie już Daniels i jego utajnieni pomocnicy rządzą Polakami, wyborcy OTR myślą, że rządzi Polak - Katolik z pisuaru. Właśnie o to chodzi by na manipulacji nie świadomymi ludżmi robić antypolskie interesy.
  BANK PEKAO SA.
 • @Ryszard Opara 11:26:47
  Ryszard, ja dokładnie myślę tak ja Ty.
  W latach 90-tych poderwałem mnóstwo ludzi do walki, uratowałem wiele dla Polski. Przyszedł czas, że zdradzili mnie ci, co razem z mną walczyli min. za Ursus, zdradzili ci co w sejmie walczyliśmy o narodowe interesy (np; Giertych). Widzisz naszą wadą jest brak moralnego kręgosłupa, wiedzy, lenistwo, dlatego plują na nas ci co nas okradli lub ci, co zostali przez nas uratowani.
  Dlaczego, bo Naród nie świadomy, ponieważ w wyborach do władzy, klucze od skarbonki dają złodziejom i podstępnej mafii.
  Czy da sie to odwrócić? Da, ale potrzeba do każdej operacji wiele czynników, które pomocne są w zbudowaniu czegoś mądrego.
  Przecież Kaczor z pisuarem negocjuje pod hasłami pro-polskimi, jak najszybszą likwidację Polski i oddanie jej całkowicie pod skrzydła utajnionego rządu mafijnego, a on i tzw. władza w Polsce jest tylko słupem, mordy dają do TV, a rządzą bracia Danielsa.
  Przykład ,,negocjacji" między Izraelem a niby Polska. To szopka, to kabaret. Zauważ, że w składzie ,,polskiej delegacji" stoi były szef loży wielkiego wschodu - Wildstein, to on o nas decyduje. Czyli żyd z żydem z Polski debatują o Nas. Szkoda, że Wildstein nie wziął jeszcze swojego syna, narkomana, pijaka, banderowca- polakożerce.
  Zobacz kto buduje naszą świadomość medialną, ano Wildstein w TV, jakiś Pereira, Czabański, Sakiewicz, Targalski, bracia Karnowscy itd.
  Oni i ich pomagierzy są od zatruwania umysłów polakom, a My nie potrafimy się otrząsnąć.
  Zobacz nawet tu na tym portalu kilku blogerów robi za ewidentnych troli, ,,plujesz" im w twarz a oni piszą, że woda Jana na nich pryska. Można blądzic, można popełnić błędy, ale bloger powinien z czasem odróżnić dobro od zła, fałsz od prawdy itd.
  Nawet pomijając sprawy ekonomii i gospodarki czy politykę wewnętrzną.
  Najgorszą i bardzo niebezpieczną grę, obecne słupy światowej mafii prowadzą przeciwko Nam. Chodzi o szczucie nami na Rosjan, Rosjan, których panem jest ten sam Jezus co Nas, plują na tych co jako pierwsi doznali ludobójstwa z strony dziczy bolszewickiej. Mocodawcy z usraela, naciskają na pachołków od koryta (bez względu na partie) by ci w imię interesów światowej mafii syjonistycznej, brneli do wojny z Rosją, wojny na naszym terytorium, rękami i życiem naszych braci Polaków. Tylko zbrodniarz może tak się posunąć, do tego stopnia, żeby świadomie albo z głupoty zlikwidować Naród Polski, gdyby doszło do wojny, to nie ma nas, mamy z terytorium Polski jedną skałę. Tego chcą obecni i byli zdrajcy Polski.
  Tj. najważniejsza sprawa dla Nas, wyrzucić i resztę zamknąć w odosobnieniu świrów i jawnych zdrajców, dopiero wtedy można czuć się trochę bezpiecznie.
  Bój o Polskę może rozegrać się tylko wewnątrz Polski, tylko między polakami, ten bój to świadomość narodowa.
  Na razie to musimy robić.
  Pozdrawiam
  BANK PEKAO SA.
 • @Jan Paweł 11:22:20
  Tu nie chodzi o ,,dekretowe zapisy", potężne prawo, mln rozporządzeń. Potrzeba świadomości narodowej, takiej, która nie pozwoli wyborcom wybrać złodzieja, darmozjada, pasożyta do władzy. O to trzeba się bić. Świadomość, świadomość i jeszcze raz świadomość. Budowanie świadomości zależy od nas, rodziców i od hierarchii kościelnej a jak jest????
  Robotnicy, nie mieli świadomości, ba 10 mln polaków nie miała świadomości, że wstepuje do Solidarności kierowanej przez podstępnych złodziei, mafii światowej, zjednoczonej w różnych lożach masońskich.
  Nie można pisać, że cała Solidarnosć odpowiada za rozbiory, mafia podstępnie wykorzystała tą Solidarnosć narodowa i wpuściła ją w parchaty kanał, ponieważ nie wiedzieliśmy kto jest kim w ,,S".
  Tak samo dzisiaj, elektorat Pisuarowski, robi dokładnie taki sam numer jaki My w roku 80 zrobiliśmy, zawierzając Wałęsie i władzom S. Przyjdzie jeszcze taki czas, że ci sami ludzie co teraz bronią układów mossadowskich, będą pluć na nich jak obecnie ci plują na Bolka.
  BANK PEKAO SA.
 • Ryszard
  Dobra zmiana, miała służyc Polakom, ale ta ,,dobra zmiana" służy nadal tym co nas okradli.
  Repolonizacja PKO SA to nic innego jak dalsze tuszowanie odcinka rozbiorów Polski. Przecież jak można zapłacić 12 razy więcej za coś, co zostało podstępnie ukradzione??? Dalsze złodziejstwo kosztuje nas dwukrotnymi większymi ubezpieczeniami OC. Jak można było w całej operacji repolonizacji stracić 35 mld zł, na tym co było nasze???
  Gdzie prokurator generalny, gdzie opozycja, gdzie ci co udawali, że walczą z banksterami jak np; Szewczak?????
  Jak można wciskać brednie, że ,,odzyskaliśmy PKO SA jak od pasera i złodzieja odkupiliśmy tylko 33% udziałów w PKO SA z 66%, reszta nadal jest w łapach parchatych z Uni Credit???
  PKO SA sprzedawali ci co teraz repolonizują a wiec wczesniej nazywali się AjWajES teraz Pisuar, wtedy sprzedający kradli mln zł a ci pod nośnym hasłem repolonizacji kradną mld.
  Podobnie jest z stocznią szczecińską, gdzie polskiej firmie odebrano zamówienia, 50 ha ziemi i przekazali do funduszu widmo ,,mars", strata kilku mld zł.
  repolonizacja elektrociepłowni Rybnik, gdzie AjWajEs sprzedał za 380 mln zł elektrownie, a ci obecni Pisuarowcy odkupują za 5-6 mld zł????
  To się nazywa biznes.
  Niestety, ale ludzie rozliczają złodziei worka cementu, złodzieja rowerów, ale na mld się nie znają i o tym dobrze wiedzą ci co prowadzeni są na pasku przez takich jak Daniels. To do nich spływają mld, a okruchy dla zdrajców sejmowych.
  BANK PEKAO SA.
 • @Repsol 22:34:30
  Oczywiście, że pozwalam!!!!!
  Aleksander Ścios: Przepaść.
 • @Repsol 22:18:25
  Samotny???? Na smyczy Antka, a Antek??? wiadomo na czyjej smyczy i to krótkiej chodzi.
  Aleksander Ścios: Przepaść.
 • @Romuald Kałwa 22:13:55
  Mama jego jak pamiętam chyba 300 razy wystąpiła w polskich barwach w piłce ręcznej, a ojciec to dobry zawodnik, grał jako napastnik w OP a także w francuskiej drużynie Auxerre.
  Nie zawsze winą jest, że świetny zawodnik z polskimi korzeniami ,,nie chce grać dla Polski", zdecydowanie winą jest w takich przypadkach PZPN.
  Przecież obecnie na światowym poziomie grają tacy Polacy jak: Kurzawa w PSG, reprezentant Francji, Felipe Kzimierowski - Felipe Luiz w Atletico Madryt - reprezentant Brazylii, Paweł Dybala - Juwentus Tyryn - reprezentant Argentyny (zresztą przyszły najlepszy piłkarz świata). Zreszta wielu piłkarzy z polskimi korzeniami gra na Ukrainie, Rosji, Niemiec, Francji, Anglii, Argentynie, Urugwaju, USA, Szwecji.
  Miroslav Klose honorowym obywatelem Miasta Opola
 • @leoparda 15:47:40
  Trudno się nie zgodzić z tym opracowaniem Mariusza ps. Aleksander Ś.
  Szkoda, że otwiera usta wtedy gdy Błaszczak wywalił go z urzędu. Ścios i Antek razem z Mariuszkiem, wylewają krokodyle łzy, że PIS to ,,łże prawica" itp. ale przecież razem służyliście dla tych polakożerców z usraela, którzy teraz was i cały Naród opluwają.
  Lamentujecie, że Kaczyński to tak naprawdę podstępny realizator polityki tych od Danielsa, zresztą podobnie jak jego brat.
  Polityka PIS w każdej sprawie jest fałszywa, podstępna a zatem antypolska, tylko trzeba umieć analizować ich zamierzenia.
  Jeszcze rok i zacznie się sypać towarzystwo syjonistyczne, podobnie jak AjWajEs.
  Aleksander Ścios: Przepaść.
 • @MacGregor 13:17:13
  Tam jest dużo ciekawszy wątek. Żona pana Olszewskiego, dziennikarka Marta Miklaszewska, to wielka przyjaciółka żony Pawła Jasiennicy Neny Beynar, ona ja gloryfikowała w swoich artykułach prasowych, perfidną agentkę SB. Ta agentka od samego początku związania się z Jasiennicą donosiła na niego do SB, raporty pisała nawet na kiblu w łazience, a Sb-ek czekał pod drzwiami, brała sowite wynagrodzenia za agenturalność i nie tylko kasa się liczyła, ale miała swoje żądania cielesne w stosunku do SB-ków. Pytanie kim jest pani MIklaszewska????? Co na to IPN????
  Ta pani wraz z Olszewskim dostaje 12 tys. zł dodatku do specjalnej emerytury, dodatek ufundowała jej pani Szydło.
  Ciekawe kto stoi za taką decyzją Szydło.
  Dr Kulińska o Janie Olszewskim: Nie podawać ręki.
 • @Jan Paweł 19:56:21
  Stwórca Nas, dał nam rozum, ręce, nogi dał nam wszystko, byśmy urządzali siebie i świat na jego wizerunek tzn. dobro, piękno, było zgodne z Jego dekalogiem.
  Ja celowo najpierw wymagam od siebie, by nie chować się za jego plecami. Wiara, służba Jemu, ma być tylko siłą napędową do czynienia dobra.
  Dlatego idżmy Jego drogą, ale nie na jego plecach.
  Trzeba robic wszystko by nie dać się ograć Jego przeciwnikowi.
  Pozdrawiam
  Prywatyzacja PKO BP
 • @Jan Paweł 18:14:33
  No tak, to co zrobiono z Polską i Polakami po 89 roku, to nic innego jak ekonomiczne rozbiory i stado niewolników. Posłużył się nami światowy syjonizm jak workiem kartofli. Świadomość nasza lat 70 i 80 - tych była zerowa. Jak mądrzy starzy ludzie nawet z rodziny przestrzegali nas przed żydami, nie wierzyliśmy im, bo ci co nami kręcili od razu wskazywali, że to SB was napuszcza itp. Niestety ale wrogowie Polaków wiedzą doskonale o tym , że z nieświadomym, rozpitym, znarkotyzowanym, moralnie zniszczonym narodem można zrobić wszystko.
  Doskonale to wykonuje antypolskie posłanictwo Kaczyński i jego ciemnota z ław poselskich i nie tylko. Oni nadal zło widzą w komunie i antykomunie, w antyrosyjskości itd. Szpiedzy światowego syjonizmu, bedą napuszczać jednych na drugich, odwracać uwagę o spraw zasadniczych, no i bezczelnie kłamać po tysiąc razy aż fałsz stanie się prawdą. Choćby przykład z L. Kaczyński, nie wierzący ale Kościół go broni jako swojego syna, mason i promotor izraela, no i samobójcy pomniki mu stawiają??? To samo z Piłsudskim, mordercą polaków, a ich ,,wuc" wynoszony na piedestał.
  Przecież to wszystko od 89 roku kręci się wokół jednych i tych samych, tylko nazwy swoich mafijnych partyjek zmieniają.
  Wszystko tak się dzieje z powodu naszych wad. tzn. nie umiemy zdefiniować swojej roli jako Naród, lenistwo, pycha, małostkowość i bezwzględny brak wiedzy prowadzą nas w przepaść.
  Niestety, ale losy nasze są na stracenie.
  Prywatyzacja PKO BP
 • R.Opara
  PKO S.A prywatyzowały panie Kornasiewicz - przyjaciółka Balcerowicza, Kulczyka oraz Aldona Kamela - Sowińska w roku 99. Wtedy rząd składał się z obecnych polityków POPIS np; premier Buzek, R. Czarnecki, Tchórzewski, Szyszko, Sellin, Lech Kaczyński itd. Wtedy posłowie Biela, Wójcik, Pęk błagali L. Kaczynskiego ówczesnego ministra sprawiedliwości aby nie prywatyzowali PZU i PKO S.A, niestety, ale Kaczynski nic w tych sprawach nie robił, wręcz bardzo sprzyjał prywatyzacji.
  AjWajES to była banda złodziei, która powinna byc rozliczona przez każdą pro-polską ekipę, niestety wszyscy siedzą cicho, żadna prywatyzacja nie została rozliczona, żaden złodziei nie siedzi.
  A repolonizacja PKO SA to jeszcze większy przewał jak sama prywatyzacja. Okupienie swoich ukradzionych 33% udziałów w PKO SA, gdzie koszty takiej operacji sięgają około 35 mld zł. Pytam kto wziął wziątkę wielomiliardową????????????? Przecież 33% odkupionych udziałów to nie 51% na walnych?????
  Dlatego obecna ekipa słowo ,,prywatyzacja" zamienili na ,,repolonizacje", tak ze przy sprzedaży zarobili ale i przy odkupieniu zarobili jeszcze więcej. Ci sami co sprzedawali PKO SA i ci sami też odkupują PKO SA, przy jednej i drugiej machinie zarabiają.
  Mafia która za tym stoi zaciera ręce, że słupom - posłom z pisuaru spadają okruchy z stołu.
  Akcje PKO SA sprzedali za 12 zł za sztuke odkupują po 150 zł?????
  To się nazywa biznes.
  BANK PEKAO SA.
 • @Husky 10:27:46
  No i co teraz ten twój Szewczak robi jako V-ce szef sejmowej komisji finansów???? Siedzi i żre chleb SKOKÓw i pobiera bardzo wysoką diete sejmową. Jest V-ce szefem sejmowej komisji finansów i co??? Klepie ustawy pro - bankierskie - pro - lichwiarskie czyli służba światowej mafii finansowej. Nawet nie zrezygnował z wielo-tysiecznej pensji z SKOKów, bo tak się opłaca, żyć na koszt robotników, którzy zaciagają chwilówki nawet na 74% lichwy w SKOKach, by Bierecki razem z bratem mogli setki mln zł deponować w Luksemburgu.
  Widzisz pisiory robią dokładnie to samo co PO, UW, SLD, WjWajEs itd.
  Broń ich nadal, a bronisz interesów tych co chcesz karać.
  BANK PEKAO SA.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30