Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
133 posty 2330 komentarzy

Wrzodak Z

Moje komentarze

 • @Zawisza Niebieski 19:02:29
  Kukiz wylewa krokodyle łzy, ze go pisory oszukały. Chyba ciągle jest na samoogonie, bo gdyby kumał cokolwiek, to by zrozumiał już w 2005 roku, ze polityka pisorów to oparta jest na totalnym kłamstwie, odwracania uwagi od spraw zasadniczych. Kukiz tego nie zrozumiał a jest tak bliziutko ich, to świadczy, że nawet na sołtysa się nie nadaje.
  Oszukał mnie PiS. Rząd podnosi opłaty w tym na ZUS
 • @RAM 22:02:49
  Proszę zauważyć, ze Kula Lis, 1abezmetki, Talbot, aleszuma itp. blogerzy z tego portalu milczą n/t ,,zachowań" swoich ,,autorytetów" politycznych z pisuaru.
  Udają anty-żydów, ale sercem wspomagają ich, nawet są gotowi bić się o nich. Mamy do czynienia z potężną agenturą rozsianą po wszystkich portalach, która ma zadanie bronić antypolskich działań obecnych najemników tych z w/w zdjęć.
  Lobbysta, "splugawione sumienia" i "terapia zbiorowa"
 • @AgnieszkaS 18:47:41
  Dobrze mnie Pani zacytowała. Wszytko to co napisałem jest do obrony.
  Kiedy ZSRR właził mi z brudnymi buciorami do mojej Ojczyzny walczyłem aby ich wywalić, teraz moją Ojczyznę depcze buciorami brudnymi, umazanymi krwią wielu narodów tzw. ,,zachód", mam obowiązek bronić się, głosząc prawdę, nawet tą nie wygodną dla tych co są prześladowani.
  Łatwo zabierać, by potem okruchy z stołu dać, tak jest w tym przypadku.
  Da się wyczuc, że Pani nie rozumie mechanizmu strasznej, podłej, prymitywnej kampanii przeciwko nam w wykonaniu obecnych szpiegów i głupców, którym celem zasadniczym jest dla nich dobrze wypaść przed swoim mocodawcą jak np. Jonny Daniels.
  Oni są gotowi dać i 1000+, by nadrzędne cele w stosunku do Polski realizowac, a tym celem jest wykorzystanie niewolników do awantury lub wojny z Rosja w interesie banksterii żydowskiej, ujarzmić Rosję, przejać ich majątek by łatwiej można wprowadzic NWO.
  Rozumie to Pani???
  Obrzydzić.
 • @kula Lis 67 17:53:57
  Moja praca w sejmie w IV i V kadencji jest udokumentowana w archiwum IV i V kadencji; są to zapisy z prac sejmowych komisji: Skarbu Państwa, Odpowiedzialności Konstytucyjnej, Obrony Narodowej, Finansów, oraz w wystapieniach z Trybuny Sejmowej, są interpelacje, zapytania, oświadczenia no i za obronę majątku narodowego miałem 8 spraw sądowych cywilnych i jedną karną. Dwie przegrałem i poniosłem koszty ponad 100 tys. zł.

  Jeśli chodzi o złodzieja i szubrawca antypolskiego, to napisz do swoich przydupasów z pisuaru i ciotki Jarosławy, aby właśnie takich jak Lewando znależli się w więzieniu, ale najpierw żeby ciotka Jarosława oddała to co ukradli razem z Bagsikiem, FOZZ-em, fundacją prasową solidarności, prywatyzacji PZU itp.
  Kto nami rządzi J. Kaczyński czy Jonny Daniels
 • @staszek kieliszek 20:14:24
  Stary kielonku, przecież ja tam nie piszę, że w RM był antysemityzm, jeżeli już, to pisze o tym red. Sikora
  W tym materiale chodzi o zupełnie coś innego, a mianowicie o to, że obcy wywiad robi co chce z tzw. władzą w Polsce.
  Kto nami rządzi J. Kaczyński czy Jonny Daniels
 • @Arjanek 10:52:02
  Proszę całe zdanie cytować, ,,jak pijawki przyczepiają się do naszych owoców pracy". Mam tu na mysli, żyją z lichwy, wysokich podatków opłacanych przez nas, wysokich kosztów energii, paliwa itp.
  Kto nami rządzi J. Kaczyński czy Jonny Daniels
 • @Oświat 18:18:23
  Oczywiscie, że te sprawy socjalne są ich zasługą, ale w sprawach zasadniczych dla przyszłosci Polski to ich prawo i rządzenie wpycha nas w łapy parchatych, robią z Nas niewolników, Naród poddany a więc niewolniczy. Temu służą min. lichwa, dług publiczny, dług zagraniczny, tolerowanie TL, bycie psem usraelskich przeciwko braciom słowianom, wywołanie wojny na naszym terytorium w interesie banksterii mafijnej garbonosów itp.
  A wiec socjal który zaproponowali, ma zamknać usta ,,hołocie", by realizować spokojnie antypolską politykę podporządkowaną światowemu zydostwu.
  Obrzydzić.
 • @kula Lis 67 10:23:33
  Trzeba za ciebie się modlić. Masz rozkołatane myśli, walisz od sasa do lasa, poprzez prymitywny atak, bronisz swoich skompromitowanych decyzji zyciowych. Wycisz sie, przemysl swoje postepowanie, zmów koronkę do Miłosierdzia Bożego, odmów Różaniec, może wtedy zrozumiesz jak masz niezrównowazone mysli. To nie wstyd zrozumieć swoje opętane myśli.
  Obrzydzić.
 • @Husky 19:41:37
  Niestety nie są to ładne wpisy, muszę się bronić przed tymi, którzy czerpią wiedzę z GW by brutalnie, wręcz ohydny sposób szkalować mnie.
  Wpisy są adekwatne do tych co mnie szkalują
  Może też wkleisz te co mnie szkalują.
  Obrzydzić.
 • @kula Lis 67 15:40:05
  Pomagierze banderowcom - wklejam!!!


  Nie ma przypadków

  Felieton • tygodnik „Polska Niepodległa” • 30 lipca 2015

  19 lipca przez nasz nieszczęśliwy kraj przetoczyły się gwałtowne burze z piorunami; porywisty wicher wyrywał drzewa z korzeniami, zrywał dachy z domów, a jedna osoba poniosła nawet śmierć. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie te pożałowania godne wydarzenia miały miejsce w tym samym czasie, w którym pani premierzyca Ewa Kopacz przemierzała nasz nieszczęśliwy kraj, stręcząc mu się w charakterze Umiłowanej Przywódczyni, co to „słucha, rozumie i pomaga”, słowem – bije rekordy bęcwalstwa. Wprawdzie powiadają, że cierpliwość Boska jest nieskończona i można przyrównać ją tylko do ludzkiej głupoty, ale któż może zgłębić wyroki Boskie? Któż zatem może z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że Pan Bóg nie zniecierpliwił się zarówno występami pani premierzycy Ewy Kopacz, jak i peregrynacjami pani Beaty Szydło i nie skierował pod adresem naszego mniej wartościowego narodu tubylczego pierwszego poważnego ostrzeżenia w postaci ulewy, piorunów i wichury? Może ktoś powiedzieć, że to tylko taka przypadkowa zbieżność, ale przypominam, że świętej pamięci ks. Bronisław Bozowski powiadał, że „nie ma przypadków, są tylko znaki”. Zatem wygląda na to, że 19 lipca otrzymaliśmy znak – pewnie po to, byśmy się opamiętali, zanim będzie za późno, to znaczy – zanim zniecierpliwiony naszym brakiem domyślności Pan Bóg nie spuści na nas jakiejś gorszej plagi w postaci potopu, albo nie daj Boże – rozbiorów?

  Na tym świecie pełnym złości wszystko jest możliwe, zwłaszcza w przypadku takiego nieszczęśliwego kraju, jak nasz, w którym – podobnie jak w wieku XVIII, kiedy to hulały po Polsce pułki „ruskie, pruskie i rakuskie” - rozpychają się trzy stronnictwa: Ruskie, Pruskie i gwałtownie reaktywowane Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie. Wydawać by się mogło, że między tymi stronnictwami panuje bezwzględna rywalizacja, a nawet nieprzejednana wrogość, ale wcale tak być nie musi. Rywalizacja – owszem; na przykład teraz, w związku ze zresetowaniem przez amerykańskiego prezydenta Obamę swego poprzedniego resetu w stosunkach z Rosją 17 września 2009 roku oraz ekscytowaniem na Ukrainie irredenty tamtejszych oligarchów przeciwko oligarchom ruskim, Stronnictwo Ruskie zostało u nas zepchnięte do głębokiej defensywy, w związku z czym lewica „walczy o przetrwanie”, znacznie zmalały też wpływy Stronnictwa Pruskiego, wskutek czego pani premierzyca Ewa Kopacz musi uwijać się jak w ukropie, żeby ratować, co się da, a rośnie w siłę Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie – ale mimo tych różnic da się przecież znaleźć między nimi jakiś wspólny mianownik.

  Podobnie jest i we Francji, gdzie scena polityczna podzielona jest między zwalczające się partie – ale kiedy przyjrzymy się im bliżej, to ze zdumieniem zauważamy, że na czele każdej z tych wszystkich partii znajdują się absolwenci ENA, czyli Ecole Nationale d’Administration. Zwrócił mi kiedyś na to uwagę Guy Sorman, również absolwent tej uczelni – i rzeczywiście; są wśród nich trzej prezydenci z całkiem odmiennych opcji politycznych, jak np. Valery Giscard d’Estaing, Jakub Chirac i Franciszek Hollande, pięciu premierów (Fabius, Rocard, Balladur, Juppe, Jospin), liczni ministrowie, no i cała masa Umiłowanych Przywódców drobniejszego płazu. Ilu spośród nich pełni jednocześnie obowiązki „honorable correspondant” tamtejszej razwiedki – tego już nie wiadomo, chociaż niejeden musi być, skoro w wywiadzie-rzece pod tytułem „Sekrety szpiegów i książąt”, jaki z hrabią Alexandrem de Marenches, ongiś szefem francuskiej razwiedki, przeprowadziła pani Krystyna Ockrent (z belgijskich Okrętów, bo chyba nie z tych samych, z których pochodzi pani Ludwika Wujcowa?), mówiąc entre nous, „naturalna przyjaciółka” byłego ministra spraw zagranicznych Republiki Francuskiej Bernarda Kouchnera – więc w tym wywiadzie-rzece Alexander de Marenches zapytany, z jakich środowisk rekrutują się konfidenci jego razwiedki, najpierw z oburzeniem prostuje, że u niego żadnych konfidentów nie ma, a tylko „honorable correspondants”, a potem już udobruchany wyjaśnia, że z różnych; może to być kierowca taksówki, duchowny, a nawet – minister stanu – i mówi o tym, jako o rzeczy zwyczajnej. Skoro tedy takie rzeczy zdarzają się nagminnie we Francji, której demokratyczność jest przecież nieposzlakowana, to cóż dopiero w naszym nieszczęśliwym kraju, który z demokracją nadal eksperymentuje? Czy w ogóle można u nas być skutecznym politykiem, nie będąc niczyim agentem?

  Kiedyś, podczas promocji książki pana Krzysztofa Czabańskiego, poświęconej ruskiej agenturze w strukturach naszego państwa, pochwaliłem autora za podjęcie tematu, wyrażając zarazem nadzieję, że nie poprzestanie na spenetrowaniu ruskiej agentury, ale w następnej książce zajmie się np. agenturą amerykańską – a ponieważ organizatorzy domagali się, by każde wystąpienie zakończyć pytaniem, zapytałem, czy w ogóle można u nas być skutecznym politykiem, nie będąc niczyim agentem. Na to porwał się na równe nogi pan red. Lis oświadczając, że moje pytanie jest nietaktowne, ponieważ na sali siedzi pan Jarosław Kaczyński. Odpowiedziałem, że moje pytanie byłoby nietaktowne, gdyby pan Jarosław Kaczyński był politykiem skutecznym. Jak wiadomo, tak nie jest, co skądinąd dobrze o nim świadczy.

  Pamiętamy przecież sromotny finał jego rządów w roku 2007, a i przedtem nie było przecież lepiej, jako że na premiera wystrugany został z banana pan Kazimierz Marcinkiewicz. Teraz jednak następczynią pana Kazimierza Marcinkiewicza ma zostać pani Beata Szydło, w związku z czym musimy odnotować pewną ciągłość. Otóż pani Beata Szydło jest absolwentką Szkoły Liderów przy amerykańskim Departamencie Stanu. Elewi tej Szkoły Liderów są wybierani przez dyplomatów z Ambasady USA w każdym kraju. Skąd dyplomaci wiedzą, że trzeba przeszkolić akurat tę, a nie inną osobę – tajemnica to wielka, ale skadś przecież muszą wiedzieć. Wytypowane osoby – jak czytamy na stronie Ambasady USA w Warszawie - „odbywają podróż do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w starannie przygotowanych programach, które odpowiadają ich zainteresowaniom zawodowym, jak również celom polityki zagranicznej USA.” Wygląda na to, że w sytuacji, gdy Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie rośnie w naszym nieszczęśliwym kraju w siłę, również dokonany przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego wybór pani Beaty Szydło na następczynię nie tylko Kazimierza Marcinkiewicza, ale również pani premierzycy Ewy Kopacz nie był przypadkowy, jeśli w ogóle był samodzielny. Zresztą mniejsza z tym, bo okazuje się, że tę samą akademię ukończył prezydent Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, Donald Tusk, Hanna Suchocka i Kazimierz Marcinkiewicz. Wygląda na to, że klasyk demokracji Józef Stalin miał rację mówiąc, że jeszcze ważniejsze od tego, kto liczy głosy, jest to, kto przygotowuje alternatywę polityczną dla wyborców. A po czym poznać, że alternatywa jest przygotowana prawidłowo? Po tym, że bez względu na to, kto wybory wygra – będą one wygrane.

  Stanisław Michalkiewicz
  Obrzydzić.
 • @kula Lis 67 14:42:24
  Czy nadal mieszkasz w Opolu pod starym adresem, (dom opieki), to bym ci przesłał kopie moich dyplomów oraz różnych kursów (polskich) czy odznaczeń.
  Jeżeli chodzi o wyzwiska pod moim adresem w związku z moim nazwiskiem, to po pierwsze ujawniam swoje nazwisko, dlatego, że nie jestem tchórzem jak ty, a po drugie z mojego nazwiska naśmiewali sie SB-cy 15 grudnia 81 roku w czasie rozbicia strajku w Ursusie i aresztowaniu na komendzie milicji przy ulicy Opaczewskiej w W-wie. Gratuluję doborowego towarzystwa, ale i język twój jest taki prymitywny przypominający mi tamtych z Opaczewskiej siepaczy. Moze jestes jednym z nich.
  Obrzydzić.
 • @kula Lis 67 14:40:03
  Darmozjadzie, nierobie, pasożycie, Beata Szydło jest absolwentką organizowanych przez Departament Stanu USA (służby specjalne i obronnosć) szkoleń „The International Visitor Leadership”. Mogą w nich wziąć udział wyłącznie osoby, które według Amerykanów mają szansę w przyszłości zostać liderami w dziedzinach polityki, mediów czy biznesu.

  Szydło w szkoleniu wzięła udział w 2004 roku. Sprawa dotąd nie budziła większego zainteresowania, mimo umieszczenia tej informacji na oficjalnej stronie polityk PiS, jednak ostatnio spotkała się z uszczypliwym komentarzem m.in. Stanisława Michalkiewicza. Publicysta stwierdził, że kandydatka PiS na premiera została do tej funkcji wytypowana nie przez Jarosława Kaczyńskiego

  Wśród osób, które podobnie jak Szydło wzięli udział w tym szkoleniu jest ustępujący prezydent Bronisław Komorowski oraz były prezydent Aleksander Kwaśniewski a także byli premierzy – Donald Tusk, Hanna Suchocka, Kazimierz Marcinkiewicz i Mieczysław Rakowski.

  Niemal bez echa przeszło natomiast to, że w najbliższym otoczeniu ówczesnego kandydata na prezydenta Pawła Kukiza byli absolwenci Polsko-Amerykańskiej Szkoły Liderów. Zdaniem niektórych komentatorów pojawili się oni akurat na chwilę przed tym, kiedy zaczął on znacznie zyskiwać w sondażach.
  Obrzydzić.
 • @Oświat 09:38:13
  ,,Polacy mają nienawidzić rządu który nie odpowiada politykom zachodniej Europy.
  Skłócić naród z rządem, a najlepiej zrobić rewolucję, majdan,..."

  Majdanu tu nie będzie, ponieważ rządzący upadłą Polska wiernie służą tym co namaszcza Szydłową szkoloną swego czasu w Pentagonie, po to aby w sposób perfidny kłamała, jak to robi co dzień.

  Akurat ci co tak teraz udają prześladowanych przez tzw. zachód, wielkimi krokami tam nas pchali, co utrwalili w tzw. Konstytucji Lizbońskiej, zatwierdzając bez zdania suwerena o zgodę, ten akt kapitulacji Polski, a wiec zatwierdzili podporządkowanie Polski obcym tajnym ośrodkom masońskicm o nazwie NWO.

  POPIS to wypisz wymaluj AjWajES, to ta banda złodziei sprzedała Polskę z grosze, a teraz ta sama banda złodziei okupuje od tych co sprzedali Polskę za setki miliardów złotych, nazywając to tzw. repolonizacją majątku, w jednym i drugim przypadku mafia sterująca takimi tumanami jak ta w/w pani, deponują kasę w rajach podatkowych, kosztem biednego społeczeństwa.
  Ta Pani i jej koci marszałek, pożyczają mld $ od tych co namaszcza tą kobietę, a ci co jeszcze się nie urodzili są już zadłużeni u tych garbonosych co namaszcza tą oszustkę. Oni majac takich głupców i prymitywnych szpiegów, wiedzą, ze już nowonarodzeni Polacy, lichwe będą płacic w wieku dorosłym oraz będą mieli wysokie podatki by obsłużyć długi zaciągnięte przez szkodników.cdn.
  Obrzydzić.
 • @kula Lis 67 19:27:49
  Żle trafiłeś, ja ciebie i twoich goryli się nie boję, swego czasu nie bałem się komandosów Dziewulskiego to takiego lenia i pasożyta też się nie boję.
  Grożby swoje kieruj w stronę swoich banderowskich i masońskich wodzów, którym tak zapalczywie robote wyborczą wykonywałeś.
  Pożal się ciotce Jarosławie lub Korshaurowej na mnie lub idż do Adasia tam jest twoje piłsudczykowskie środowisko.
  ,,Sowa i przyjaciele" to pikuś
 • @kula Lis 67 17:25:56
  Spadaj pisiorowo - banderowski, masoński trolu z mojego bloga. Nierobie.
  ,,Sowa i przyjaciele" to pikuś
 • @ikulalibal 13:21:25
  T.j niestety zapominan super - afera wojskowych ale tych od garbonosych, tam w WSI scierało się skrzydło wojskowych komuchów polaków oraz wojskowych komuchów - bolszewików garbonosych. Ci ostatni wymyślili FOZZ, a aferą posłużyli się słupami jedni z nich byli Kalsteiny. Budowa imperium finansowo - medialne mieli zrealizować. Dzisiaj wielka kas płynie z tzw. repolonizacji banku, Stoczni Szczecinskiej, elektrociepłowni, następnie będzie repolonizacja Huty Cz, Stoczni G z banderwocem w tle. itd.
  Dzisiaj mamy totalną mafie stojącą w cieniu, a rządzą słupy od totalnej propagandy, cenzury, korupcji, zdrady.
  ,,Sowa i przyjaciele" to pikuś
 • @Oświat 11:12:37
  Masz przedszkolaka skojarzenia polityczne, nie wiesz jak było od wewnątrz, a pleciesz bzdury..
  Jak chcesz to ci podeślę swoją ocenę tamtych lat, pisałem o tym już w 2005 i 06 roku, a więc spostrzeżenia moje były wtedy najbardziej odpowiadające tamtych faktów.
  Tusk i Kaczyński to zwykli żule, ale ci co za nimi stoją, to środowisko bardzo potężne. Jeden z nich jest tam na zdjęciu. wyżej.
  ,,Sowa i przyjaciele" to pikuś
 • @Oświat 20:59:49
  Tzn. według ciebie należało rozkradać razem z żydo - bolszewią Polskę!!!
  ,,Sowa i przyjaciele" to pikuś
 • @AgnieszkaS 21:07:02
  To jednak masonom i budowniczym Izraela, obrońców stalinowców trzeba stawiać pomniki????

  ,,Tu mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni” – Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.
  Narodowcy przywracają realizm polityczny.
 • @AgnieszkaS 19:14:49
  ,,uświadomiłam sobie, że w Polsce stawia się pewnemu zdrajcy pomniki".

  Zgadzam się z tą opinią. Kalsteinowi, który wiernie służył Izraelowi i banderowcom oraz przyczynił się do katastrofy smoleńskiej, masoni i świry chcą stawiać mu pomniki, tak jak zbrodniarzowi i zdrajcy Piłsudskiemu.
  Narodowcy przywracają realizm polityczny.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031