Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
139 postów 2402 komentarze

Wrzodak Z

Moje komentarze

 • @Jan Paweł 15:47:54
  Ja nic nie piszę o wyborach, ponieważ co mi z wyborów jak wyborcy głosują na jednych przeciw drugim, a wybierani są ludzie wierni temu co ich na listach umieścił, wierni tak by następnym razem znów znależć się na liście. Po co w ogóle sejm, skoro i tak decyzje zapadają 1 -osobowo. Taniej będzie bez darmozjadów poselskich, po co są, TK, KRS, TS, skoro i tak w kluczowych sprawach jedna osoba wydaje wyroki (oczywiście w sprawach kluczowych). A ten jeden jest tylko słupem masonerii i słuchania wskazówek od takich jak Daniels.
  Taka demokracja to nic innego jak wypaczenie wszelkiej maści tzw. demokracji - taki system staje się fasadowy a więc bardzo szkodliwy dla Polaków.
  Jeszcze raz podkreślam, to wyborcy kształtują taki sobie system, to wyborcy mają taką a nie inną świadomość. Często rozmawiam z elektoratem OTR, ci ludzie są ulepieni na modłę Kalsteinów, im nic nie dociera do rozumu, są strasznie zaślepieni, nie odróżniają dobra od zła (pomijam wiarę, mówię o polityce). To są dobrzy Polacy, tylko szkodnicy, wrogowie wiary i interesów narodowych wiedzą o ich naiwności, dlatego są tak obrzydliwie manipulowani. Takim samym torem poszedł w TVP i PR Kurski, na siłę wciskać kit, wskazywać wroga, swoich chronić, osłaniać aferzystów swoich i tak to się wlecze aż jawnie już Daniels i jego utajnieni pomocnicy rządzą Polakami, wyborcy OTR myślą, że rządzi Polak - Katolik z pisuaru. Właśnie o to chodzi by na manipulacji nie świadomymi ludżmi robić antypolskie interesy.
  BANK PEKAO SA.
 • @Ryszard Opara 11:26:47
  Ryszard, ja dokładnie myślę tak ja Ty.
  W latach 90-tych poderwałem mnóstwo ludzi do walki, uratowałem wiele dla Polski. Przyszedł czas, że zdradzili mnie ci, co razem z mną walczyli min. za Ursus, zdradzili ci co w sejmie walczyliśmy o narodowe interesy (np; Giertych). Widzisz naszą wadą jest brak moralnego kręgosłupa, wiedzy, lenistwo, dlatego plują na nas ci co nas okradli lub ci, co zostali przez nas uratowani.
  Dlaczego, bo Naród nie świadomy, ponieważ w wyborach do władzy, klucze od skarbonki dają złodziejom i podstępnej mafii.
  Czy da sie to odwrócić? Da, ale potrzeba do każdej operacji wiele czynników, które pomocne są w zbudowaniu czegoś mądrego.
  Przecież Kaczor z pisuarem negocjuje pod hasłami pro-polskimi, jak najszybszą likwidację Polski i oddanie jej całkowicie pod skrzydła utajnionego rządu mafijnego, a on i tzw. władza w Polsce jest tylko słupem, mordy dają do TV, a rządzą bracia Danielsa.
  Przykład ,,negocjacji" między Izraelem a niby Polska. To szopka, to kabaret. Zauważ, że w składzie ,,polskiej delegacji" stoi były szef loży wielkiego wschodu - Wildstein, to on o nas decyduje. Czyli żyd z żydem z Polski debatują o Nas. Szkoda, że Wildstein nie wziął jeszcze swojego syna, narkomana, pijaka, banderowca- polakożerce.
  Zobacz kto buduje naszą świadomość medialną, ano Wildstein w TV, jakiś Pereira, Czabański, Sakiewicz, Targalski, bracia Karnowscy itd.
  Oni i ich pomagierzy są od zatruwania umysłów polakom, a My nie potrafimy się otrząsnąć.
  Zobacz nawet tu na tym portalu kilku blogerów robi za ewidentnych troli, ,,plujesz" im w twarz a oni piszą, że woda Jana na nich pryska. Można blądzic, można popełnić błędy, ale bloger powinien z czasem odróżnić dobro od zła, fałsz od prawdy itd.
  Nawet pomijając sprawy ekonomii i gospodarki czy politykę wewnętrzną.
  Najgorszą i bardzo niebezpieczną grę, obecne słupy światowej mafii prowadzą przeciwko Nam. Chodzi o szczucie nami na Rosjan, Rosjan, których panem jest ten sam Jezus co Nas, plują na tych co jako pierwsi doznali ludobójstwa z strony dziczy bolszewickiej. Mocodawcy z usraela, naciskają na pachołków od koryta (bez względu na partie) by ci w imię interesów światowej mafii syjonistycznej, brneli do wojny z Rosją, wojny na naszym terytorium, rękami i życiem naszych braci Polaków. Tylko zbrodniarz może tak się posunąć, do tego stopnia, żeby świadomie albo z głupoty zlikwidować Naród Polski, gdyby doszło do wojny, to nie ma nas, mamy z terytorium Polski jedną skałę. Tego chcą obecni i byli zdrajcy Polski.
  Tj. najważniejsza sprawa dla Nas, wyrzucić i resztę zamknąć w odosobnieniu świrów i jawnych zdrajców, dopiero wtedy można czuć się trochę bezpiecznie.
  Bój o Polskę może rozegrać się tylko wewnątrz Polski, tylko między polakami, ten bój to świadomość narodowa.
  Na razie to musimy robić.
  Pozdrawiam
  BANK PEKAO SA.
 • @Jan Paweł 11:22:20
  Tu nie chodzi o ,,dekretowe zapisy", potężne prawo, mln rozporządzeń. Potrzeba świadomości narodowej, takiej, która nie pozwoli wyborcom wybrać złodzieja, darmozjada, pasożyta do władzy. O to trzeba się bić. Świadomość, świadomość i jeszcze raz świadomość. Budowanie świadomości zależy od nas, rodziców i od hierarchii kościelnej a jak jest????
  Robotnicy, nie mieli świadomości, ba 10 mln polaków nie miała świadomości, że wstepuje do Solidarności kierowanej przez podstępnych złodziei, mafii światowej, zjednoczonej w różnych lożach masońskich.
  Nie można pisać, że cała Solidarnosć odpowiada za rozbiory, mafia podstępnie wykorzystała tą Solidarnosć narodowa i wpuściła ją w parchaty kanał, ponieważ nie wiedzieliśmy kto jest kim w ,,S".
  Tak samo dzisiaj, elektorat Pisuarowski, robi dokładnie taki sam numer jaki My w roku 80 zrobiliśmy, zawierzając Wałęsie i władzom S. Przyjdzie jeszcze taki czas, że ci sami ludzie co teraz bronią układów mossadowskich, będą pluć na nich jak obecnie ci plują na Bolka.
  BANK PEKAO SA.
 • Ryszard
  Dobra zmiana, miała służyc Polakom, ale ta ,,dobra zmiana" służy nadal tym co nas okradli.
  Repolonizacja PKO SA to nic innego jak dalsze tuszowanie odcinka rozbiorów Polski. Przecież jak można zapłacić 12 razy więcej za coś, co zostało podstępnie ukradzione??? Dalsze złodziejstwo kosztuje nas dwukrotnymi większymi ubezpieczeniami OC. Jak można było w całej operacji repolonizacji stracić 35 mld zł, na tym co było nasze???
  Gdzie prokurator generalny, gdzie opozycja, gdzie ci co udawali, że walczą z banksterami jak np; Szewczak?????
  Jak można wciskać brednie, że ,,odzyskaliśmy PKO SA jak od pasera i złodzieja odkupiliśmy tylko 33% udziałów w PKO SA z 66%, reszta nadal jest w łapach parchatych z Uni Credit???
  PKO SA sprzedawali ci co teraz repolonizują a wiec wczesniej nazywali się AjWajES teraz Pisuar, wtedy sprzedający kradli mln zł a ci pod nośnym hasłem repolonizacji kradną mld.
  Podobnie jest z stocznią szczecińską, gdzie polskiej firmie odebrano zamówienia, 50 ha ziemi i przekazali do funduszu widmo ,,mars", strata kilku mld zł.
  repolonizacja elektrociepłowni Rybnik, gdzie AjWajEs sprzedał za 380 mln zł elektrownie, a ci obecni Pisuarowcy odkupują za 5-6 mld zł????
  To się nazywa biznes.
  Niestety, ale ludzie rozliczają złodziei worka cementu, złodzieja rowerów, ale na mld się nie znają i o tym dobrze wiedzą ci co prowadzeni są na pasku przez takich jak Daniels. To do nich spływają mld, a okruchy dla zdrajców sejmowych.
  BANK PEKAO SA.
 • @Repsol 22:34:30
  Oczywiście, że pozwalam!!!!!
  Aleksander Ścios: Przepaść.
 • @Repsol 22:18:25
  Samotny???? Na smyczy Antka, a Antek??? wiadomo na czyjej smyczy i to krótkiej chodzi.
  Aleksander Ścios: Przepaść.
 • @Romuald Kałwa 22:13:55
  Mama jego jak pamiętam chyba 300 razy wystąpiła w polskich barwach w piłce ręcznej, a ojciec to dobry zawodnik, grał jako napastnik w OP a także w francuskiej drużynie Auxerre.
  Nie zawsze winą jest, że świetny zawodnik z polskimi korzeniami ,,nie chce grać dla Polski", zdecydowanie winą jest w takich przypadkach PZPN.
  Przecież obecnie na światowym poziomie grają tacy Polacy jak: Kurzawa w PSG, reprezentant Francji, Felipe Kzimierowski - Felipe Luiz w Atletico Madryt - reprezentant Brazylii, Paweł Dybala - Juwentus Tyryn - reprezentant Argentyny (zresztą przyszły najlepszy piłkarz świata). Zreszta wielu piłkarzy z polskimi korzeniami gra na Ukrainie, Rosji, Niemiec, Francji, Anglii, Argentynie, Urugwaju, USA, Szwecji.
  Miroslav Klose honorowym obywatelem Miasta Opola
 • @leoparda 15:47:40
  Trudno się nie zgodzić z tym opracowaniem Mariusza ps. Aleksander Ś.
  Szkoda, że otwiera usta wtedy gdy Błaszczak wywalił go z urzędu. Ścios i Antek razem z Mariuszkiem, wylewają krokodyle łzy, że PIS to ,,łże prawica" itp. ale przecież razem służyliście dla tych polakożerców z usraela, którzy teraz was i cały Naród opluwają.
  Lamentujecie, że Kaczyński to tak naprawdę podstępny realizator polityki tych od Danielsa, zresztą podobnie jak jego brat.
  Polityka PIS w każdej sprawie jest fałszywa, podstępna a zatem antypolska, tylko trzeba umieć analizować ich zamierzenia.
  Jeszcze rok i zacznie się sypać towarzystwo syjonistyczne, podobnie jak AjWajEs.
  Aleksander Ścios: Przepaść.
 • @MacGregor 13:17:13
  Tam jest dużo ciekawszy wątek. Żona pana Olszewskiego, dziennikarka Marta Miklaszewska, to wielka przyjaciółka żony Pawła Jasiennicy Neny Beynar, ona ja gloryfikowała w swoich artykułach prasowych, perfidną agentkę SB. Ta agentka od samego początku związania się z Jasiennicą donosiła na niego do SB, raporty pisała nawet na kiblu w łazience, a Sb-ek czekał pod drzwiami, brała sowite wynagrodzenia za agenturalność i nie tylko kasa się liczyła, ale miała swoje żądania cielesne w stosunku do SB-ków. Pytanie kim jest pani MIklaszewska????? Co na to IPN????
  Ta pani wraz z Olszewskim dostaje 12 tys. zł dodatku do specjalnej emerytury, dodatek ufundowała jej pani Szydło.
  Ciekawe kto stoi za taką decyzją Szydło.
  Dr Kulińska o Janie Olszewskim: Nie podawać ręki.
 • @Jan Paweł 19:56:21
  Stwórca Nas, dał nam rozum, ręce, nogi dał nam wszystko, byśmy urządzali siebie i świat na jego wizerunek tzn. dobro, piękno, było zgodne z Jego dekalogiem.
  Ja celowo najpierw wymagam od siebie, by nie chować się za jego plecami. Wiara, służba Jemu, ma być tylko siłą napędową do czynienia dobra.
  Dlatego idżmy Jego drogą, ale nie na jego plecach.
  Trzeba robic wszystko by nie dać się ograć Jego przeciwnikowi.
  Pozdrawiam
  Prywatyzacja PKO BP
 • @Jan Paweł 18:14:33
  No tak, to co zrobiono z Polską i Polakami po 89 roku, to nic innego jak ekonomiczne rozbiory i stado niewolników. Posłużył się nami światowy syjonizm jak workiem kartofli. Świadomość nasza lat 70 i 80 - tych była zerowa. Jak mądrzy starzy ludzie nawet z rodziny przestrzegali nas przed żydami, nie wierzyliśmy im, bo ci co nami kręcili od razu wskazywali, że to SB was napuszcza itp. Niestety ale wrogowie Polaków wiedzą doskonale o tym , że z nieświadomym, rozpitym, znarkotyzowanym, moralnie zniszczonym narodem można zrobić wszystko.
  Doskonale to wykonuje antypolskie posłanictwo Kaczyński i jego ciemnota z ław poselskich i nie tylko. Oni nadal zło widzą w komunie i antykomunie, w antyrosyjskości itd. Szpiedzy światowego syjonizmu, bedą napuszczać jednych na drugich, odwracać uwagę o spraw zasadniczych, no i bezczelnie kłamać po tysiąc razy aż fałsz stanie się prawdą. Choćby przykład z L. Kaczyński, nie wierzący ale Kościół go broni jako swojego syna, mason i promotor izraela, no i samobójcy pomniki mu stawiają??? To samo z Piłsudskim, mordercą polaków, a ich ,,wuc" wynoszony na piedestał.
  Przecież to wszystko od 89 roku kręci się wokół jednych i tych samych, tylko nazwy swoich mafijnych partyjek zmieniają.
  Wszystko tak się dzieje z powodu naszych wad. tzn. nie umiemy zdefiniować swojej roli jako Naród, lenistwo, pycha, małostkowość i bezwzględny brak wiedzy prowadzą nas w przepaść.
  Niestety, ale losy nasze są na stracenie.
  Prywatyzacja PKO BP
 • R.Opara
  PKO S.A prywatyzowały panie Kornasiewicz - przyjaciółka Balcerowicza, Kulczyka oraz Aldona Kamela - Sowińska w roku 99. Wtedy rząd składał się z obecnych polityków POPIS np; premier Buzek, R. Czarnecki, Tchórzewski, Szyszko, Sellin, Lech Kaczyński itd. Wtedy posłowie Biela, Wójcik, Pęk błagali L. Kaczynskiego ówczesnego ministra sprawiedliwości aby nie prywatyzowali PZU i PKO S.A, niestety, ale Kaczynski nic w tych sprawach nie robił, wręcz bardzo sprzyjał prywatyzacji.
  AjWajES to była banda złodziei, która powinna byc rozliczona przez każdą pro-polską ekipę, niestety wszyscy siedzą cicho, żadna prywatyzacja nie została rozliczona, żaden złodziei nie siedzi.
  A repolonizacja PKO SA to jeszcze większy przewał jak sama prywatyzacja. Okupienie swoich ukradzionych 33% udziałów w PKO SA, gdzie koszty takiej operacji sięgają około 35 mld zł. Pytam kto wziął wziątkę wielomiliardową????????????? Przecież 33% odkupionych udziałów to nie 51% na walnych?????
  Dlatego obecna ekipa słowo ,,prywatyzacja" zamienili na ,,repolonizacje", tak ze przy sprzedaży zarobili ale i przy odkupieniu zarobili jeszcze więcej. Ci sami co sprzedawali PKO SA i ci sami też odkupują PKO SA, przy jednej i drugiej machinie zarabiają.
  Mafia która za tym stoi zaciera ręce, że słupom - posłom z pisuaru spadają okruchy z stołu.
  Akcje PKO SA sprzedali za 12 zł za sztuke odkupują po 150 zł?????
  To się nazywa biznes.
  BANK PEKAO SA.
 • @Husky 10:27:46
  No i co teraz ten twój Szewczak robi jako V-ce szef sejmowej komisji finansów???? Siedzi i żre chleb SKOKÓw i pobiera bardzo wysoką diete sejmową. Jest V-ce szefem sejmowej komisji finansów i co??? Klepie ustawy pro - bankierskie - pro - lichwiarskie czyli służba światowej mafii finansowej. Nawet nie zrezygnował z wielo-tysiecznej pensji z SKOKów, bo tak się opłaca, żyć na koszt robotników, którzy zaciagają chwilówki nawet na 74% lichwy w SKOKach, by Bierecki razem z bratem mogli setki mln zł deponować w Luksemburgu.
  Widzisz pisiory robią dokładnie to samo co PO, UW, SLD, WjWajEs itd.
  Broń ich nadal, a bronisz interesów tych co chcesz karać.
  BANK PEKAO SA.
 • Kalstein Rajmund
  Środowiska filosemickie wbrew faktom usiłują zanegować fenomen nadreprezentacji Żydów w komunistycznym aparacie terroru. Po II wojnie światowej Żydzi stanowili mniej niż 1% populacji zamieszkującej ziemie polskie. Gdyby mieli nie być nad reprezentowani w komunistycznym aparacie terroru to ich odsetek w bezpiece powinien wynosić do jednego 1% ubeków. Archiwa świadczą o czymś zgoła innym.  Sowiecki doradca czyli nadzorca oddelegowany z Moskwy do Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego pułkownik Mikołaj Steliwanowski w raporcie z 20 października 1945 do Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ławrientija Berii informował, że Żydzi w MBP stanowią 18,7% zatrudnionych i zajmują 50% stanowisk kierowniczych. W I Departamencie Żydzi stanowili 27% zatrudnionych i zajmowali 100% stanowisk kierowniczych, w Wydziale Personalnym 23% pracowników było Żydami, a w kierownictwie było siedmiu Żydów. Wydział do spraw Funkcjonariuszy (inspekcja specjalna) składała się w 33% z Żydów, wszyscy oni zajmowali stanowiska kierownicze. W Wydziale Sanitarnym Żydzi stanowili 49%, w Wydziale Finansowym 30%.
  W 1949 roku ambasador ZSRR w Polsce Wiktor Lebiediew pisał że „w MBP poczynając od wiceministrów, poprzez dyrektorów departamentów, nie ma ani jednego Polaka, wszyscy są Żydami. W Departamencie Wywiadu pracują wyłącznie Żydzi”.
  Na 447 kierowniczych stanowisk (bez wojewódzkich urzędów bezpieczeństwa) 131 posad (czyli prawie 30%) zajmowały osoby które w rubryce narodowość wpisane miały Żyd. Od 1944 do 1954 Żydzi zajmowali w MBP 37,1% stanowisk kierowniczych. Po 1954 odsetek Żydów spadł we władzach bezpieki do 34,5%. Od 1944 do 1954 szefowie wojewódzkich urzędów bezpieczeństwa w 20, 5% byli Żydami.  Liczni Żydzi byli komendantami komunistycznych koncentracyjnych obozów pracy (po II wojnie światowej w całej Polsce było ich ponad 300). Salomon Morel był komendantem obozu w Świętochowicach dla Niemców i Ślązaków. Następnie komendantem byłej fili Auschwitz w Jaworznie (gdzie zastąpił Iwana Mordasowa). Morel zabił osobiście lub doprowadził do śmierci ponad 10.000 osób.  Współpraca Żydów z komunistycznymi zbrodniarzami zinstytucjonalizowana i podległa była Centralnej Komisji Specjalnej przy Centralnym Komitecie Żydów Polskich. Formalnie od 1946 roku z bezpieką współpracowało 2500 Żydów z 200 miejscowości. Żydowskie bojówki były uzbrojone i niezależne od polskojęzycznych władz, zajmowały się sianiem terroru wśród Polaków, Dysponowały rozbudowanym wywiadem infiltrującym Polaków. Ofiarami Żydów padło tysiące Polaków. Społeczność Żydowska kolaborowała z UB, MBP, MO, ORMO. Żydzi tworzyli dla komunistycznego aparatu zbrodni siatkę agenturalną w fabrykach, bazarach, szkołach, uniwersytetach, kościołach i podziemiu antykomunistycznym. Nieumundurowane bandy Żydowskie podporządkowane NKWD mordowały i szpiegowały Polaków.  Komuniści, w tym i Żydzi, prześladowali, aresztowali, deportowali w głąb ZSRR, torturowali, mordowali, dziesiątki tysięcy żołnierzy polskiego podziemia którzy często w czasie wojny pomagali Żydom, prowadziło to do upowszechnia niechęci wobec Żydów. Żydzi z UB pacyfikowali całe wsie. Polacy zazwyczaj byli aresztowani bez powodu.  Elementem komunistycznego aparatu terrory było też „sądownictwo”. Jego pracownikiem była stalinowska „prokurator” i współpracownik UB Helena Wolińska czyli Fajga Mindla Danielak żona Włodzimierza Brusa.  Przykładem roli Żydów w komunistycznym aparacie terroru była Łódź. Żydzi łódzcy aktywnie wałczyli się w tworzenie komunistycznego aparatu terroru. Szefem wojskowego sądu rejonowego w Łodzi został Leo Holhberger, jego zastępcą był Michał Salpeter (Mordka Meilech). W procesach polskich patriotów oskarżał Feliks Apis. W UB pracowali: Józef Czaplicki, Józef Krakowski, Bolesław Krzywiński (Bernard Schildhau), Mieczysław Baumac, Edward Szejnfeld, Aleksander Rozenblum, Michał Jachimowicz, Aleksander Dyrak, Tomasz Lampart (Dawid Fischer) późniejszy szef cenzury, Helena Rozmaryn, Dawid Międzyrzecki, Leonard Wojciechowski (Jakub Szmulowicz), Mieczysław Broniatowski, Józef Arski.  Innym przykładem obecności Żydów w komunistycznym aparacie terroru były Kielce gdzie 57% pracowników UB stanowili Żydzi. Od 1946 roku komendantem Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa publicznego był Adam Kornacki (Dawid Kornhendler) agent NKWD. Szefem Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa był Albert Grynbaum. W kieleckiej bezpiece pracowali Moryc Kwaśniewski (szef wydziału personalnego wojewódzkiego UB w Kielcach) i Natan Bałanowski. Tłumaczem komendantury Armii Czerwonej był Wolf Zalcberg (garnizonem ludowego Wojska Polskiego dowodził sowiet Andrej Kupryj). Żydami byli też pierwszy sekretarz PPR w Kielcach Jan Kalinowski, prezydent miasta Tadeusz Zarecki, szef wydziału organizacyjnego PPR Julian Lewin, część pracowników wojewody – rzekomo wszyscy oni pozwolili by na spontaniczny i wielogodzinny pogrom Żydów w Kielcach.  Instrumentem komunistycznego terroru było też ludowe Wojsko „Polskie”. Armia Berlinga tuszowała Żydowskie pochodzenie kadry dowódczej (służyły temu powszechne zmiany nazwisk na polsko brzmiące). Zastępcami dowódców dywizji i brygad byli Żydzi, podobnie było na niższych szczeblach dowodzenia. Sowieci prowadzili politykę awansowania Żydów i wykluczania Polaków. Sam Zygmunt Berling jako student prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w 1915 roku deklarował, że jest wyznawcą judaizmu.  Zarządem Politycznym Wojska Polskiego dowodził Mieczysław Mietkowski (Mojżesz Bobrowiecki). Zarząd składał się z 44 osób w tym z 34 Żydów. Stanowiska dowódcze obsadzone były przez Żydów (udających katolików, co budziło w wojsku zgorszenie). Wychowawcami politycznymi w Wojsku Polskim byli Żydzi. Na 28 odpowiedzialnych pracowników w wydziałach politycznych dywizji 17 było Żydami, na szczeblu pułku na 43 pracowników 31 było Żydami. Na 89 zastępców dowódców batalionów do spraw politycznych 57 było Żydami.  Szefem gabinetu wojskowego Bieruta i pełnomocnikiem ds pobytu Armii Czerwonej w Polsce był Maksymilian Wolff. Żydem był też minister obrony narodowej Marian Spychalski. Żyd Karol Świerczewski dowodził II Armią WP. Dawid Hubner vel Juliusz Hibner był szefem wojsk wewnętrznych. Mendel Rossoj vel Wacław Komar wraz Henrykiem Toruńczykiem nadzorowali wywiad wojskowy. Samuel Lewin był dowódcą Jednostek Zastępczych Służby Wojskowej czyli niewolniczych zmilitaryzowanych batalionów dzieci polskich patriotów. Dzieci te były przez okupanta wykorzystywane do niewolniczej pracy w kopalniach węgla i uranu.

  „Biuletyn IPN” nr 11/58
  Żydzi w UB
 • autor
  No i kto ten spęd finansował? A no PKN Orlen, Energia, Tauron, PZU i kilka mniejszych. Tydzień wcześniej ci sami tylko od banderowca Sakiewicza też podobny spęd organizowali i też państwowe spółki zalewają ich nie swoją kasą.
  To co teraz ma miejsce, to nic innego jak prymitywna mafia chicagowska z XIX wieku. Prymitywni gangsterzy, wystawiają swoje słupy do władzy by ci w dowód wdzięcznosci przelewali kasę z róznych zródeł na poszczególne redakcje i to mamy obecnie w Polsce.
  Oni nazywają się wolnymi mediami. Nawet środowisko Michnika miało umiar w takich sprawach a oni nic nie robią sobie z tego, tylko chochlą kradną.
  No i gdzie prokuratorzy, opozycja, CBA, ,,niezależni" dziennikarze, wyborcy???? Oni wiedzą, że Polska to kraj teoretyczny, że została jeszcze brutalna propaganda, flaga, hymn, by dla nie poznaki ludność wierzyła, że ma swój kraj.
  Mgr Przyłębska – człowiek roku na miarę możliwości PiS-u
 • @Cheval Noir 17:25:41
  Piotr Kownacki - szef kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w lipcu 2009r. powiedział : "- Fundamentalnie nie zgadzam się z jego praktyką działania bez żadnego planu. Sądzę, że powinny być wytyczone konkretne cele i sposoby ich realizacji. Uważam też, że prezydent powinien mieć ustalony kalendarz zajęć i jego się trzymać" - podkreślił szef Kancelarii Prezydenta w wywiadzie. Według Kownackiego, "teraz nie ma żadnego planowania, nic nie jest święte, wszystko jest rozedrgane i nigdy nie wiadomo, co człowieka czeka jutro".

  - Wszystko można z dnia na dzień, z godziny na godzinę, zmienić - dodał. W jego ocenie, "to wprowadza tylko chaos i nerwowość". - Wielokrotnie o tym panu prezydentowi mówiłem, przyjmując do wiadomości, że ma w tej kwestii inne zdanie - dodał prezydencki minister w rozmowie z "Dziennikiem". - Mnie to nie tyle przeraża, ile utrudnia pracę. Myślę jednak, że przede wszystkim szkodzi to prezydentowi - zaznaczył Kownacki w wywiadzie." Za ten wywiad Piotr Kownacki wyleciał z kancelarii, ale dzięki temu ŻYJE
  Smoleńskie piekło dobrymi chęciami brukowane
 • @wercia 09:13:06
  A autor pomija nazwiska osób z kim najbliżej i najdłużej pracował MIS, kto mu najwięcej zawdzięcza. Był takim przydupasem takiego samego jak on, że tylko mlaskał ciągle.
  Zreszta takich misów to cała plejada siedzie w kne-sejmie, a ten ich młody szef jawnie łazi obok nich z naleśnikiem na łbie i to Szumańskiemu nie przeszkadza, zły żyd i agent mossadu z SLD-PO a dobry żyd i reyzednci z mossadu obok pisiorów.
  AGENTURA IZRAELA W POLSCE. UWAGA NIEBEZPIECZEŃSTWO!!!
 • @Husky 10:11:48
  Naiwny piesku, napisz czyje 650 rakiet było wycelowanych w Polskie terytorium???.
  Obecnie okupują twój niezrównoważony umysł ci, co chcieli cię jako dziecko spalić, tylko by zostało z ciebie z mnie i 39 mln polaków szufle popiołów.
  Dzisiaj ewentualni mordercy nas, w miejsce swoich ,,wrogów" chcą zainstalować to samo, z czym ja i mln polaków walczyło, żeby z Polski wywalic okupantów wraz z ich głowicami, wywalić, jacy by nie byli okupanci, a Ty, teraz stajesz po stronie takich samych co w latach 50 - tych stał np; Berman, czy ojciec Cimoszewicza, brat Michnika itp.
  Jednych Wy, pisiory wprowadzacie do Polski, a drugich potępiacie, to nie ma różnicy, kto nas okupuje, bo wtedy nie ma żadnej Niepodległosci taki kraj, a ludzie to tylko niewolnicy, opętani przez media, które lansują raz jedną stronę raz drugą okupacyjną.
  Nie ma znaczenia, nawet to, że z Kuklińskim spotkałem się w latach 90-tych w USA razem z OTR, oraz spotkałem się też z nim w redakcji Tygodnika Solidarność, to nie zmienia mojego poglądu na jego ,,bohaterskość". Inni rdzenni Polacy nie poszli na współpracę z sjonistyczną bandą z usraela, woleli dół z wapnem, a ci co chcieli życ jak królowie wybrali agenturalnosć i nie ważne w czyją trąbę dmuchali.
  Pojmujesz to!!!
  Generał R. Kukliński - mój bohater
 • @kula Lis 67 17:25:17
  Dlaczego JK miałby obarczac Rosję, jak On doskonale wie kto był sprawcą katastrofy smoleńskiej!!! Sumienie go gryzie, będzie jeszcze gorzej.
  Prezes Kaczyński zamyka smoleński front walki o "prawdę"
 • @Lotna 17:19:09
  O to co pisze Encyklopedia Solidarności o prof. Zybertowiczu:

  W 1980 współautor (wraz z Romanem Bäckerem – antypolak - komuch) tekstu programowego PZPR ,,Ostatnia szansa PZPR” w ramach Komisji Konsultacyjno-Porozumiewawczej Podstawowych Organizacji Partyjnych w Toruniu (tzw. struktury poziome PZPR).

  A takie ,,złote” myśli przelewał prof. Zybertowicz w trockistowskim, antykościelnym biuletynie ,,Sigma” w 1980 roku, wydawany przy czerwonym ZSP w UW, (Sigma skupiała młodych rewolucjonistów o poglądach marksistowskich i trockistowskich):
  ,,PZPR nie jest organizacją z natury niereformowalną - jak chcą niektórzy. Jest jednak organizacją bardzo oporną wobec istotnych reform, zawsze bardziej skłonną do zmiany dekoracji, niż treści. Nie wygramy jednak kampanii reform w kraju bez odnowy partii, bez zmiany układu sił wewnątrz tej organizacji. Tym razem nie uda się przywrócić nawet na krótko autorytetu partii za pomocą słów. Bariera społecznej wiarygodności władzy została wysoko podniesiona. Mamy też do czynienia z nową jakością - masy uzyskały swoją organizację. Nie pozwolą narzucić sobie bezkarnie polityki sprzecznej z ich odczuciami. Nie wolno jednak pokładać w nowych niezależnych związkach zawodowych zbyt wiele nadziei. Związki zawodowe, jako organizacja nastawiona ze swej natury do pilnowania interesów pracowniczych bardziej nadają się do korygowania złych rozwiązań, niż do wypracowywania programów. Krajowi i klasie robotniczej potrzebna jest partia robotnicza. (...) Dziś najkrótsza ku temu droga, to odnowa PZPR." - tak pisał prof. Andrzej Zybertowicz, dziś doradca Dudy, wczesniej L. Kaczynskiego, ,,demaskatora” służb specjalnych, likwidatora WSI, potępiający,,Bolka”.
  Pisał dalej ,,Wszystkie dotychczasowe próby odnowy PZPR kończyły się na manowcach, m.in. dlatego, iż nigdy punktem ich wyjścia nie była marksistowska analiza układu sił politycznych w samej partii. Rozwiązanie jest proste: trzeba poddać aktyw faktycznej, oddolnej kontroli społecznej”.
  ANDRZEJ ZYBERTOWICZ LIST PUBLICZNY

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031