Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
141 postów 2426 komentarzy

Wrzodak Z

Moje komentarze

 • @matterhorn 09:47:21
  Wiem kim są Hypki i Czuchnowski. Bardzo się mylisz w sprawie Hypkiego, to wybitny dziennikarz analityczny, wiele artykułów pisał zgodnie z interesem narodowym, np; o sprzedaży Mielca, zakupach na rzecz WP od pośredników izraelskich przez ekipy polityczne, szczególnie przez pisuar. Dla Was pisowskich funkcjonariuszy jest rzeczą nie pojętą, żeby ktoś zrozumiał geszefty masonów, prymitywnych szpiegów usraelskich z pisuaru, a jednak tak jest. To likwidatorzy Polski, budujący tu nad Wislą kraj niewolników. Trzeba umieć to zrozumieć, mieć trochę inteligencji politycznej.
  Nie interesują mnie poglądy polityczne Hypkiego, patrzę czy rozumie interes narodowy i o to mi chodzi. Co do Czuchnowskiego to mamy podobny pogląd.
  Schody do piekła
 • autor
  Tak,tak, to stare i wyciszone afery, Kryże bolszewik, dostał stołek z poręki Kalsteina w nagrodę by wyciszyc afery FOZZ, tak samo wyciszona aferę Art, B, dziwnie się składa, że w oba wątki prowadzą do Kalsteina i jego ówczesnego środowiska.
  Te afery to pikuś z takimi jak kupno największej kupy złomy tzw. rafinerii Możejki - strata 40 mld zł, łapówki siegające nawet mld zł - odpowiedzialni - Olechowski - Kaczynski L. - mlaskaty.
  Obecnie to tzw. repolonizacja PKO SA - strata siegająca nawet 35 mld zł, odpowiedzialni to Kalstein - Morawicki - Daniels, zablokowanie wyjaśnienie tzw. afery ,,wiatrakowej" związanych z energetyką - strata też około 30 mld zł, odpowiedzialni za wyciszenie afer - Kalstein - Ziobro - Daniels.
  Zakup katarskiego gazu skroplonego fakturowanego w usraelu przez spółki Sorosa - strata około 20 mld zł z powodu kosztów zawyżonych zakupu gazu po 880 $ za 1000 m3, zamiast po 400 $ - odpowiedzialni - Kalstein - Morawicki - Daniels.
  Zakup tzw. systemu patriot za 100 mld zł (5 zestawów) dla wojsk okupacyjnych NATO (przecież nie dla polaków) - odpowiedzialni Duda, Kalstein, Daniels
  Pompowanie gazu dla banderowskiej Upadłej bez płatności - strata około 12 mld zł - odpowiedzialni Duda - Daniels itd.
  Prawdzi złodzieje by tuszować swoją wyjątkową antypolskość wskazują nam na innych złodziei, tak się opłaca, ponieważ naiwni odwracają uwagę od prawdziwych aferzystów.
  Art-B, AMBER GOLD, GetBack - afery
 • @Husky 20:20:38
  To są skutki zadawania się z Pawłem Rabiejem i jemu podobnych
  Jarosław Kaczyński w szpitalu.
 • @Naczelny 09:08:20
  Panie Robercie, oczywiscie, że widzę i pragnął bym aby Narodowcy z krwi i kości rzaązili Polską, ale obecnie nie widzę takiej chęci z strony ,,wodzów" RN, widzę za to pieniactwo i karierowiczostwo bardzo wielu działaczy z RN - przykłady ludzi od Kukiza. Może nawet nie do końca oni są winni, ponieważ weszli do polityki bez przygotowania merytorycznego, surowi, a wiec łatwi do ogrania, czego dowodem są antypolskie i antynarodowe głosowania tzw. narodowców od Kukiza.
  Obecne czasy to Narodowiec powinien opierać swoją wiedzę o politykę gospodarczo - monetarną, jak będzie wiedział o co chodzi w ekonomi to reszta pójdzie łatwiej.
  Narodowiec to ma wiedzę a nie ma łazić po ulicach i drzeć się raz sierpem raz itd. to już obciach, My wymyśliśmy to w latach 80-tych.
  Szkolic się, czytać z zrozumieniem Dmowskiego i umieć kojarzyć fakty, a nie głosić tyranie sloganów ideowych, które są już przegrzane.
  Nowy horyzont
 • @Naczelny 13:20:42
  Czytałem, ręce opadają, to taki liberalizm połączony z socjalizmem i globalizmem.
  Winnickiego słuchać nie zamierzam, ponieważ podobne teksty za młodu wygłaszał jego ,,wuc" koń, obaj są tak wiarygodni jak obecnie szkapa ,,mecenas".
  Gościu, który nie ujął się za Polakiem Piskorskim, jest dla mnie nie wiarygodny, tym bardziej, że Piskorski przynajmniej m2 polskiej ziemi obronił a Winnicki????? żyje na koszt podatnika i NO jeszcze kogo????????
  Jego antyrosyjskość, uległosć dwóch ambasad stawia go po tej samej stronie co obecny ,,nasza szkapa", tak samo jak ,,norodowców" od Kukiza np; Kulesza, to nic innego jak Pisuar - bis a nie Narodowcy.
  Nowy horyzont
 • @Naczelny 08:11:27
  Ponowne takie ble, ble naczelnego a konkretów brak, czy to w sferze ekonomii czy gospodarce, obronności, polityce społecznej, energetyce, polityce żywnościowej, służbie zdrowia, nie mówiąc już o polityce zagranicznej czy obronnej.
  Brakuje konkretów np; n/t przynależności do NATO, UE, czy obronność Polski polegać ma na budowaniu z WP, wojska służące usraelowi, czy okupacja Polski przez obce wojska to co??? A co z lichwa, polityką zagraniczną??? Czy chodzi o to samo co było i jest a więc szukania guza z Rosją w interesie Usraela, czy służba banderowcom, co z technologią itp.
  Co do samej polityki i jej skutecznosci to widać na przykładzie karierowiczów od Kukiza, to tak ma wyglądać służba Polsce i Polakom jak to robią Kulesza, Grzymkowski, Chruszcz itp podobni pasożyty???
  Ach szkoda klawiatury na przedszkole prowadzone na smyczy przez małą i dużą ambasadę.
  Nowy horyzont
 • @Jasiek 08:43:37
  Nisztor to żaden autorytet od służb specjalnych oraz bankowości w Polsce. Sam jest podejrzewany o chodzeniu na pasku służb, ale tych służb ,,swoich", dlatego tak ślizgnął się po temacie BH czyli Citibanku obecnie, którego prywatyzowali ,,nasi przyjaciele" z za oceanu, ale Nisztor ich pomija. Tak samo chodzi po płytkiej wodzie w sprawie JP Morgan i duet Morawiecki - J. Daniels.
  NBP obecnie też realizuje politykę Belki, HGW. Dziwi się Nisztor, że prezes NBP prof. AG nie udostępnia archiwum NBP, może uprzedzony co do dwulicowości Nisztora, albo raczej realizuje politykę swoich poprzedników. Przecież Adm G sam był w ,,słusznej" partii, podobnie jak członek NBP Żyżyński no i doskonale się rozumieją z skrajnym liberałem czł. zarządu NBP Szałamachą, który to jak opowiadał J. Szewczak przygotował koncepcje przejęcie banku łódzkiego przez BIG a wczesniej przejęli BG, czyli tu klasyczny skok na bank starych wojskowych na polskie finanse, zresztą BIG przejął częsć udziałów w PZU, obecnie to bank millenium, którego udziałowcem jest BCP z Portugalii, który zarobił kolosalne pieniądze na PZU, a którego V-ce prezesem był J. Zdrzałka doradca J. Kaczynskiego, który w momencie prywatyzacji PZU był prezesem PZU. Zreszta chaniebną prywatyzacje PZU za kulisami rozgrywali ludzie Kaczynskiego oraz ludzie Kwaśniewskiego, jeden przez Zdrzałkę drugi przez Belkę. itd.
  Skok służb na banki
 • @Krystyna Trzcińska 01:53:10
  Tak, przez marionetkowe kreatury w władzach WLB, wiarygodność Rosji i ich polityków rośnie, ponieważ tak działają, jak u nas peło, tzn. sa jedni i drudzy nie wiarygodni, bo są tylko popychadłami przez swoich garbonosowych panów.
  Polityka Rosji jest dalekosieżna, a wiec uapadające usraelskie pieski tylko skowyczą.
  T.May i B.Johnson powinni podać się do dymisji
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:09:14
  Ten głupi Boluś Johsnon, to z tego pedalstwa już rozum mu odebrało. Gosciu co zje to zgubi, ma dziury w mózgu i taki zboczeniec jest wiarygodny dla ,,ludzi z cieni" a wiec jest tylko ich marionetką, takich przygłupów i zboczonych ma w władzach WLB.
  Jest też pozytyw tego homosia co pół męskiego Londynu go przeleciało, ponieważ przypomina On razem z tą salową Teresa, że dobrze pracują dla interesów Rosji i Putina, bo przygłupiasty scenariusz z otruciem szpiega to była fikcja.
  Ci homosie działają tak jak u nas działa opozycja w rodzaju PO, tak działają w opozycji platfusy, że kaczorowi co jakiś czas rośnie, a Rabiej ciągle się nie może pogodzić z tym co mu rośnie.
  Taki to świat zboczony, a hałaśliwy!!!
  T.May i B.Johnson powinni podać się do dymisji
 • pieski okupantów
  Tak Bierut z Rokossowskim uzasadniali okupację Polski przez sowieckie dywizje, tylko, że sowieci mniej zarabiali na nas od tych od diabła i szatana czyli przyszłych naszych potencjalnych morderców.
  Ci ,,nasi" obecni ,,przyjeciele" to po której stronie opowiedzieli się naszych parchatych w sporze z pejsatymi z Tel Avivu??
  Amerykańska dywizja w Polsce
 • @Husky 08:56:05
  Błochin to ukraiński żyd, (tak jak Chruszczow) zresztą jego potomkowie, mordowali na Wołyniu Polaków. Żyjesz w zakłamanej rzeczywistości, gdzie mordercy wskazują swoje ofiary jako zbrodniarzy. ZSRR to wymysł żydów z NY, sfinansowali i przeprowadzili operację ludobójczą, gdzie rosjanie jako pierwsi na świecie byli ofiarami ludobójstwa żydo - bolszewickiego.
  Dlatego min. nie chcą uajwnić materiałów z tamtych czasów nasi ,,historycy", bo okazało by się dla nich druzgocące, nie chcą nawet rozmawiać z rosjanami o zbrodni w Katyniu. Katyń dla żydów z republiki, tvp, tvn, pisuaru, po, jest świetnym paliwem wyborczym w interesie swiata ludobójczego z usraela. Kapujesz.
  78 lat temu NKWD rozpoczęło zabijanie polskich oficerów
 • Psie debilu
  Pies jest mądrzejszy od banderowców z republiki, którzy kłamią jak ci sowieci z ZSRR.
  Rosjanie mordowali????? Czy rosjaninem był Stalin, Beria, Wydra, Chruszczow???? Czy w latach 44-56 władza w Polsce była Polska????
  Są dokumenty, protokoły z których wynika, że pierwszymi ofiarami żydo - bolszewii w Katyniu byli rosjanie - chrześcijanie, inteligencja rosyjska, którzy zostali rozstrzelani w Katyniu w liczbie 42 tys. a póżniej Polacy byli roztrzeliwani przez zydo - bolszewie. Mojego stryja Kismanowskiego strzałem w tył głowy zabił Wydra, póżniejszy obywatel izraela.
  Psie powtarzasz debilne sowieckie bzdety, które za zbrodnie obciążają rosjan, tak jak bolszewia zydowska w Polsce oskarża za Jedwabne, Kielce Polaków.
  Rozumiesz to!!!
  78 lat temu NKWD rozpoczęło zabijanie polskich oficerów
 • @Husky 10:21:07
  A co oni (pisowcy) wiele dobrego dla Polski zrobili???? Tak konkretnie w sprawach zasadniczych dla przyszłości Polski???
  Jak wspominasz o bandzie postkomuchów, to masz na myśli Kryże, Piotrowicz, Zybertowicz, Jasinski, Terlecki, Kuchciński itp.
  Jak o złodziejach piszesz, to masz na myśli uwłaszczanie się czerwonej komuny jak; Kwas, Kaczynski (Art,B, Fundacja prasowa, srebrna) czy raczej piszesz o systemie złodziejskim, który tworzył min. Kaczor.
  Nie da się zrozumieć Żydów bez znajomości ich Talmudu - cz.2
 • @Husky 23:08:57
  Piesku to twoje słowa ,,Zdegenerowane żydowskie pomioty ! Z tego co wiem to wszystkie pokolenia Żydów są takie same wredne i chamskie ! To jest cywilizacyjna przepaść między naszymi nacjami ! Oni nigdy nie nabiorą ogłady ! To pazerna nacja na mamonę bez szacunku dla innych"!

  Jak przyznajesz, jesteś pisowcem i mocherem. Miej odwagę i pod swoim nazwiskiem wyślij to swojemu mlaskatemu, już po paru minutach pisowcem nie będziesz.
  Właśnie na tym polega nasz dramat, że jesteś tchórzem bo boisz się jawnie przyznać do swoich prawdziwych poglądów, wtedy popierasz tych co ciebie pałują co dzień. Dlatego przez tchórzy Polskę likwidują pod hasłami ,,Żołnirzy Wyklętych", ,,obrony życia" UE, NATO, Usraela, wojen w imię pokoju, ,,patriotyzmu" w imię piłsudczyzny, wolności w imię tortur i więzni politycznych, ,,polityki polskiej" w imię realizacji polityki syjonistycznej mafii finansowej, wiary w imie sekt usraelskich, niepodległosci w imię sprowadzania potencjalnych naszych morderców do okupowania naszego upadłego kraju itd.
  To są twoje i twoich pisuarowców - tchórzy efekty popierania wbrew sumieniu zdrajców.
  Nie da się zrozumieć Żydów bez znajomości ich Talmudu - cz.2
 • @Husky 23:08:57
  Hassky ,,Zdegenerowane żydowskie pomioty ! Z tego co wiem to wszystkie pokolenia Żydów są takie same wredne i chamskie ! To jest cywilizacyjna przepaść między naszymi nacjami ! Oni nigdy nie nabiorą ogłady ! To pazerna nacja na mamonę bez szacunku dla innych !"
  Naprawdę, do tego doszedłeś teraz!!!
  To czemu dla takich mośków trolujesz jak: Kalsteiny, Korsnachnery, Glapińskie, Macierewicze, Terleckie, Lub trolujesz dla szabes - goi z pisuaru???
  Albo trolujesz dla Jonny Danielsa, który kieruje upadla klasa polityczną w Polsce w interesie siatki gangsterów z pod gwiazdy dawida.
  Albo jesteś ograniczony intelektualnie, albo palisz głupa, że nie rozumiesz o co chodzi podwładnym co słuchają tych o których piszesz, że są wredni.
  Nie da się zrozumieć Żydów bez znajomości ich Talmudu - cz.2
 • @Talbot 20:15:20
  Nie dosć, że jesteś nachalnym trollem usraelskim, to jeszcze zwyczajnym błaznem
  "Nie ma miejsca na przypadek"
 • @Talbot 08:31:40
  To otruli Skripala i jego córkę??? Widziałeś akt zgonu??? Może byłeś na ich pogrzebie??? Może widziałeś akt oskarżenia??? Może wiesz kto prowadzi śledztwo??? Może widziałeś opinię z sekcji zwłok??? Może wiesz jaka prokuratura prowadzi sledztwo w sprawie ich otrucia??? Może już ustalili kto wiózł ten środek trujący do WLB???
  Czy może już aresztowali Teresę za próbę otrucia ,,rosjanina"??? Może Teresa wie na jakiej ulicy mieści się ich prokuratura??? A czy ona wie o co w ogóle chodzi w tej sprawie??? Kazali jej czytac o czymś to czyta, tak jak u nas salowa też czytać potrafi.
  Ale wie ,,autorytet Talblota Severski!! Toś sobie za autorytet wybrał na wklejanie głupot pisanych przez prawdziwych siepaczy na lewo od gazetki koszernej.
  Chłopie jak Ty się kompromitujesz???
  "Nie ma miejsca na przypadek"
 • @Husky 14:29:01
  Piesku, ci twoi mocodawcy z pisuaru, nawet nie są godni butów wiązać Putinowi. Gdyby nie On mieszkał byś w wiosce o nazwie NWO, zamiast Państwa i rzadów miałbyś czerwonych komisarzy z pejczem w ręku, uplecionego z ich kudłów. Gdy nie Putin, miałbyś już wielki Izrael, sięgający już od Tel Avivu aż do Berlina.
  Tego nie rozumiesz bo dla ciebie liczą się zdradzieckie srebrniki.
  Ruski Marsz
 • @Talbot 10:04:25
  Aleś Ty czekista pejsatych! Banderowcy darli japy o Rosji, takiej pro- jelcynowskiej, Gorbaczowa, no i Chruszczowa, a wiec darli się w interesie pejsatych, a Ty z nimi.
  Nawalny to taki u nas Kulczyk, co w łape wpadłó to ukradł.
  Ruski Marsz
 • @MacGregor 17:26:01
  W interesie Upadłej i jej obywateli jest rozpad tego sztucznego tworu, częsć powinni zagospodarować (wrócić na swoje) Polacy, część Węgrzy, Rumunia, Mołdawia no i Rosja. Coś takiego jak istnieje w jakiś nie swoich granicach nie ma przyszłości, coś co istnieje dla mafii i oligarchów, nie ma przyszłości, coś co istnieje bez wiary, historii, nie ma przyszłosci, coś co istnieje dla złodzieja i mordercy, nie ma przyszłości itd.
  Wiatrowycz i „Gazeta Polska” to rosyjscy agenci.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031