Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
141 postów 2426 komentarzy

Wrzodak Z

Moje komentarze

 • @leoparda 15:47:40
  Trudno się nie zgodzić z tym opracowaniem Mariusza ps. Aleksander Ś.
  Szkoda, że otwiera usta wtedy gdy Błaszczak wywalił go z urzędu. Ścios i Antek razem z Mariuszkiem, wylewają krokodyle łzy, że PIS to ,,łże prawica" itp. ale przecież razem służyliście dla tych polakożerców z usraela, którzy teraz was i cały Naród opluwają.
  Lamentujecie, że Kaczyński to tak naprawdę podstępny realizator polityki tych od Danielsa, zresztą podobnie jak jego brat.
  Polityka PIS w każdej sprawie jest fałszywa, podstępna a zatem antypolska, tylko trzeba umieć analizować ich zamierzenia.
  Jeszcze rok i zacznie się sypać towarzystwo syjonistyczne, podobnie jak AjWajEs.
  Aleksander Ścios: Przepaść.
 • @MacGregor 13:17:13
  Tam jest dużo ciekawszy wątek. Żona pana Olszewskiego, dziennikarka Marta Miklaszewska, to wielka przyjaciółka żony Pawła Jasiennicy Neny Beynar, ona ja gloryfikowała w swoich artykułach prasowych, perfidną agentkę SB. Ta agentka od samego początku związania się z Jasiennicą donosiła na niego do SB, raporty pisała nawet na kiblu w łazience, a Sb-ek czekał pod drzwiami, brała sowite wynagrodzenia za agenturalność i nie tylko kasa się liczyła, ale miała swoje żądania cielesne w stosunku do SB-ków. Pytanie kim jest pani MIklaszewska????? Co na to IPN????
  Ta pani wraz z Olszewskim dostaje 12 tys. zł dodatku do specjalnej emerytury, dodatek ufundowała jej pani Szydło.
  Ciekawe kto stoi za taką decyzją Szydło.
  Dr Kulińska o Janie Olszewskim: Nie podawać ręki.
 • @Jan Paweł 19:56:21
  Stwórca Nas, dał nam rozum, ręce, nogi dał nam wszystko, byśmy urządzali siebie i świat na jego wizerunek tzn. dobro, piękno, było zgodne z Jego dekalogiem.
  Ja celowo najpierw wymagam od siebie, by nie chować się za jego plecami. Wiara, służba Jemu, ma być tylko siłą napędową do czynienia dobra.
  Dlatego idżmy Jego drogą, ale nie na jego plecach.
  Trzeba robic wszystko by nie dać się ograć Jego przeciwnikowi.
  Pozdrawiam
  Prywatyzacja PKO BP
 • @Jan Paweł 18:14:33
  No tak, to co zrobiono z Polską i Polakami po 89 roku, to nic innego jak ekonomiczne rozbiory i stado niewolników. Posłużył się nami światowy syjonizm jak workiem kartofli. Świadomość nasza lat 70 i 80 - tych była zerowa. Jak mądrzy starzy ludzie nawet z rodziny przestrzegali nas przed żydami, nie wierzyliśmy im, bo ci co nami kręcili od razu wskazywali, że to SB was napuszcza itp. Niestety ale wrogowie Polaków wiedzą doskonale o tym , że z nieświadomym, rozpitym, znarkotyzowanym, moralnie zniszczonym narodem można zrobić wszystko.
  Doskonale to wykonuje antypolskie posłanictwo Kaczyński i jego ciemnota z ław poselskich i nie tylko. Oni nadal zło widzą w komunie i antykomunie, w antyrosyjskości itd. Szpiedzy światowego syjonizmu, bedą napuszczać jednych na drugich, odwracać uwagę o spraw zasadniczych, no i bezczelnie kłamać po tysiąc razy aż fałsz stanie się prawdą. Choćby przykład z L. Kaczyński, nie wierzący ale Kościół go broni jako swojego syna, mason i promotor izraela, no i samobójcy pomniki mu stawiają??? To samo z Piłsudskim, mordercą polaków, a ich ,,wuc" wynoszony na piedestał.
  Przecież to wszystko od 89 roku kręci się wokół jednych i tych samych, tylko nazwy swoich mafijnych partyjek zmieniają.
  Wszystko tak się dzieje z powodu naszych wad. tzn. nie umiemy zdefiniować swojej roli jako Naród, lenistwo, pycha, małostkowość i bezwzględny brak wiedzy prowadzą nas w przepaść.
  Niestety, ale losy nasze są na stracenie.
  Prywatyzacja PKO BP
 • R.Opara
  PKO S.A prywatyzowały panie Kornasiewicz - przyjaciółka Balcerowicza, Kulczyka oraz Aldona Kamela - Sowińska w roku 99. Wtedy rząd składał się z obecnych polityków POPIS np; premier Buzek, R. Czarnecki, Tchórzewski, Szyszko, Sellin, Lech Kaczyński itd. Wtedy posłowie Biela, Wójcik, Pęk błagali L. Kaczynskiego ówczesnego ministra sprawiedliwości aby nie prywatyzowali PZU i PKO S.A, niestety, ale Kaczynski nic w tych sprawach nie robił, wręcz bardzo sprzyjał prywatyzacji.
  AjWajES to była banda złodziei, która powinna byc rozliczona przez każdą pro-polską ekipę, niestety wszyscy siedzą cicho, żadna prywatyzacja nie została rozliczona, żaden złodziei nie siedzi.
  A repolonizacja PKO SA to jeszcze większy przewał jak sama prywatyzacja. Okupienie swoich ukradzionych 33% udziałów w PKO SA, gdzie koszty takiej operacji sięgają około 35 mld zł. Pytam kto wziął wziątkę wielomiliardową????????????? Przecież 33% odkupionych udziałów to nie 51% na walnych?????
  Dlatego obecna ekipa słowo ,,prywatyzacja" zamienili na ,,repolonizacje", tak ze przy sprzedaży zarobili ale i przy odkupieniu zarobili jeszcze więcej. Ci sami co sprzedawali PKO SA i ci sami też odkupują PKO SA, przy jednej i drugiej machinie zarabiają.
  Mafia która za tym stoi zaciera ręce, że słupom - posłom z pisuaru spadają okruchy z stołu.
  Akcje PKO SA sprzedali za 12 zł za sztuke odkupują po 150 zł?????
  To się nazywa biznes.
  BANK PEKAO SA.
 • @Husky 10:27:46
  No i co teraz ten twój Szewczak robi jako V-ce szef sejmowej komisji finansów???? Siedzi i żre chleb SKOKÓw i pobiera bardzo wysoką diete sejmową. Jest V-ce szefem sejmowej komisji finansów i co??? Klepie ustawy pro - bankierskie - pro - lichwiarskie czyli służba światowej mafii finansowej. Nawet nie zrezygnował z wielo-tysiecznej pensji z SKOKów, bo tak się opłaca, żyć na koszt robotników, którzy zaciagają chwilówki nawet na 74% lichwy w SKOKach, by Bierecki razem z bratem mogli setki mln zł deponować w Luksemburgu.
  Widzisz pisiory robią dokładnie to samo co PO, UW, SLD, WjWajEs itd.
  Broń ich nadal, a bronisz interesów tych co chcesz karać.
  BANK PEKAO SA.
 • Kalstein Rajmund
  Środowiska filosemickie wbrew faktom usiłują zanegować fenomen nadreprezentacji Żydów w komunistycznym aparacie terroru. Po II wojnie światowej Żydzi stanowili mniej niż 1% populacji zamieszkującej ziemie polskie. Gdyby mieli nie być nad reprezentowani w komunistycznym aparacie terroru to ich odsetek w bezpiece powinien wynosić do jednego 1% ubeków. Archiwa świadczą o czymś zgoła innym.  Sowiecki doradca czyli nadzorca oddelegowany z Moskwy do Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego pułkownik Mikołaj Steliwanowski w raporcie z 20 października 1945 do Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ławrientija Berii informował, że Żydzi w MBP stanowią 18,7% zatrudnionych i zajmują 50% stanowisk kierowniczych. W I Departamencie Żydzi stanowili 27% zatrudnionych i zajmowali 100% stanowisk kierowniczych, w Wydziale Personalnym 23% pracowników było Żydami, a w kierownictwie było siedmiu Żydów. Wydział do spraw Funkcjonariuszy (inspekcja specjalna) składała się w 33% z Żydów, wszyscy oni zajmowali stanowiska kierownicze. W Wydziale Sanitarnym Żydzi stanowili 49%, w Wydziale Finansowym 30%.
  W 1949 roku ambasador ZSRR w Polsce Wiktor Lebiediew pisał że „w MBP poczynając od wiceministrów, poprzez dyrektorów departamentów, nie ma ani jednego Polaka, wszyscy są Żydami. W Departamencie Wywiadu pracują wyłącznie Żydzi”.
  Na 447 kierowniczych stanowisk (bez wojewódzkich urzędów bezpieczeństwa) 131 posad (czyli prawie 30%) zajmowały osoby które w rubryce narodowość wpisane miały Żyd. Od 1944 do 1954 Żydzi zajmowali w MBP 37,1% stanowisk kierowniczych. Po 1954 odsetek Żydów spadł we władzach bezpieki do 34,5%. Od 1944 do 1954 szefowie wojewódzkich urzędów bezpieczeństwa w 20, 5% byli Żydami.  Liczni Żydzi byli komendantami komunistycznych koncentracyjnych obozów pracy (po II wojnie światowej w całej Polsce było ich ponad 300). Salomon Morel był komendantem obozu w Świętochowicach dla Niemców i Ślązaków. Następnie komendantem byłej fili Auschwitz w Jaworznie (gdzie zastąpił Iwana Mordasowa). Morel zabił osobiście lub doprowadził do śmierci ponad 10.000 osób.  Współpraca Żydów z komunistycznymi zbrodniarzami zinstytucjonalizowana i podległa była Centralnej Komisji Specjalnej przy Centralnym Komitecie Żydów Polskich. Formalnie od 1946 roku z bezpieką współpracowało 2500 Żydów z 200 miejscowości. Żydowskie bojówki były uzbrojone i niezależne od polskojęzycznych władz, zajmowały się sianiem terroru wśród Polaków, Dysponowały rozbudowanym wywiadem infiltrującym Polaków. Ofiarami Żydów padło tysiące Polaków. Społeczność Żydowska kolaborowała z UB, MBP, MO, ORMO. Żydzi tworzyli dla komunistycznego aparatu zbrodni siatkę agenturalną w fabrykach, bazarach, szkołach, uniwersytetach, kościołach i podziemiu antykomunistycznym. Nieumundurowane bandy Żydowskie podporządkowane NKWD mordowały i szpiegowały Polaków.  Komuniści, w tym i Żydzi, prześladowali, aresztowali, deportowali w głąb ZSRR, torturowali, mordowali, dziesiątki tysięcy żołnierzy polskiego podziemia którzy często w czasie wojny pomagali Żydom, prowadziło to do upowszechnia niechęci wobec Żydów. Żydzi z UB pacyfikowali całe wsie. Polacy zazwyczaj byli aresztowani bez powodu.  Elementem komunistycznego aparatu terrory było też „sądownictwo”. Jego pracownikiem była stalinowska „prokurator” i współpracownik UB Helena Wolińska czyli Fajga Mindla Danielak żona Włodzimierza Brusa.  Przykładem roli Żydów w komunistycznym aparacie terroru była Łódź. Żydzi łódzcy aktywnie wałczyli się w tworzenie komunistycznego aparatu terroru. Szefem wojskowego sądu rejonowego w Łodzi został Leo Holhberger, jego zastępcą był Michał Salpeter (Mordka Meilech). W procesach polskich patriotów oskarżał Feliks Apis. W UB pracowali: Józef Czaplicki, Józef Krakowski, Bolesław Krzywiński (Bernard Schildhau), Mieczysław Baumac, Edward Szejnfeld, Aleksander Rozenblum, Michał Jachimowicz, Aleksander Dyrak, Tomasz Lampart (Dawid Fischer) późniejszy szef cenzury, Helena Rozmaryn, Dawid Międzyrzecki, Leonard Wojciechowski (Jakub Szmulowicz), Mieczysław Broniatowski, Józef Arski.  Innym przykładem obecności Żydów w komunistycznym aparacie terroru były Kielce gdzie 57% pracowników UB stanowili Żydzi. Od 1946 roku komendantem Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa publicznego był Adam Kornacki (Dawid Kornhendler) agent NKWD. Szefem Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa był Albert Grynbaum. W kieleckiej bezpiece pracowali Moryc Kwaśniewski (szef wydziału personalnego wojewódzkiego UB w Kielcach) i Natan Bałanowski. Tłumaczem komendantury Armii Czerwonej był Wolf Zalcberg (garnizonem ludowego Wojska Polskiego dowodził sowiet Andrej Kupryj). Żydami byli też pierwszy sekretarz PPR w Kielcach Jan Kalinowski, prezydent miasta Tadeusz Zarecki, szef wydziału organizacyjnego PPR Julian Lewin, część pracowników wojewody – rzekomo wszyscy oni pozwolili by na spontaniczny i wielogodzinny pogrom Żydów w Kielcach.  Instrumentem komunistycznego terroru było też ludowe Wojsko „Polskie”. Armia Berlinga tuszowała Żydowskie pochodzenie kadry dowódczej (służyły temu powszechne zmiany nazwisk na polsko brzmiące). Zastępcami dowódców dywizji i brygad byli Żydzi, podobnie było na niższych szczeblach dowodzenia. Sowieci prowadzili politykę awansowania Żydów i wykluczania Polaków. Sam Zygmunt Berling jako student prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w 1915 roku deklarował, że jest wyznawcą judaizmu.  Zarządem Politycznym Wojska Polskiego dowodził Mieczysław Mietkowski (Mojżesz Bobrowiecki). Zarząd składał się z 44 osób w tym z 34 Żydów. Stanowiska dowódcze obsadzone były przez Żydów (udających katolików, co budziło w wojsku zgorszenie). Wychowawcami politycznymi w Wojsku Polskim byli Żydzi. Na 28 odpowiedzialnych pracowników w wydziałach politycznych dywizji 17 było Żydami, na szczeblu pułku na 43 pracowników 31 było Żydami. Na 89 zastępców dowódców batalionów do spraw politycznych 57 było Żydami.  Szefem gabinetu wojskowego Bieruta i pełnomocnikiem ds pobytu Armii Czerwonej w Polsce był Maksymilian Wolff. Żydem był też minister obrony narodowej Marian Spychalski. Żyd Karol Świerczewski dowodził II Armią WP. Dawid Hubner vel Juliusz Hibner był szefem wojsk wewnętrznych. Mendel Rossoj vel Wacław Komar wraz Henrykiem Toruńczykiem nadzorowali wywiad wojskowy. Samuel Lewin był dowódcą Jednostek Zastępczych Służby Wojskowej czyli niewolniczych zmilitaryzowanych batalionów dzieci polskich patriotów. Dzieci te były przez okupanta wykorzystywane do niewolniczej pracy w kopalniach węgla i uranu.

  „Biuletyn IPN” nr 11/58
  Żydzi w UB
 • autor
  No i kto ten spęd finansował? A no PKN Orlen, Energia, Tauron, PZU i kilka mniejszych. Tydzień wcześniej ci sami tylko od banderowca Sakiewicza też podobny spęd organizowali i też państwowe spółki zalewają ich nie swoją kasą.
  To co teraz ma miejsce, to nic innego jak prymitywna mafia chicagowska z XIX wieku. Prymitywni gangsterzy, wystawiają swoje słupy do władzy by ci w dowód wdzięcznosci przelewali kasę z róznych zródeł na poszczególne redakcje i to mamy obecnie w Polsce.
  Oni nazywają się wolnymi mediami. Nawet środowisko Michnika miało umiar w takich sprawach a oni nic nie robią sobie z tego, tylko chochlą kradną.
  No i gdzie prokuratorzy, opozycja, CBA, ,,niezależni" dziennikarze, wyborcy???? Oni wiedzą, że Polska to kraj teoretyczny, że została jeszcze brutalna propaganda, flaga, hymn, by dla nie poznaki ludność wierzyła, że ma swój kraj.
  Mgr Przyłębska – człowiek roku na miarę możliwości PiS-u
 • @Cheval Noir 17:25:41
  Piotr Kownacki - szef kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w lipcu 2009r. powiedział : "- Fundamentalnie nie zgadzam się z jego praktyką działania bez żadnego planu. Sądzę, że powinny być wytyczone konkretne cele i sposoby ich realizacji. Uważam też, że prezydent powinien mieć ustalony kalendarz zajęć i jego się trzymać" - podkreślił szef Kancelarii Prezydenta w wywiadzie. Według Kownackiego, "teraz nie ma żadnego planowania, nic nie jest święte, wszystko jest rozedrgane i nigdy nie wiadomo, co człowieka czeka jutro".

  - Wszystko można z dnia na dzień, z godziny na godzinę, zmienić - dodał. W jego ocenie, "to wprowadza tylko chaos i nerwowość". - Wielokrotnie o tym panu prezydentowi mówiłem, przyjmując do wiadomości, że ma w tej kwestii inne zdanie - dodał prezydencki minister w rozmowie z "Dziennikiem". - Mnie to nie tyle przeraża, ile utrudnia pracę. Myślę jednak, że przede wszystkim szkodzi to prezydentowi - zaznaczył Kownacki w wywiadzie." Za ten wywiad Piotr Kownacki wyleciał z kancelarii, ale dzięki temu ŻYJE
  Smoleńskie piekło dobrymi chęciami brukowane
 • @wercia 09:13:06
  A autor pomija nazwiska osób z kim najbliżej i najdłużej pracował MIS, kto mu najwięcej zawdzięcza. Był takim przydupasem takiego samego jak on, że tylko mlaskał ciągle.
  Zreszta takich misów to cała plejada siedzie w kne-sejmie, a ten ich młody szef jawnie łazi obok nich z naleśnikiem na łbie i to Szumańskiemu nie przeszkadza, zły żyd i agent mossadu z SLD-PO a dobry żyd i reyzednci z mossadu obok pisiorów.
  AGENTURA IZRAELA W POLSCE. UWAGA NIEBEZPIECZEŃSTWO!!!
 • @Husky 10:11:48
  Naiwny piesku, napisz czyje 650 rakiet było wycelowanych w Polskie terytorium???.
  Obecnie okupują twój niezrównoważony umysł ci, co chcieli cię jako dziecko spalić, tylko by zostało z ciebie z mnie i 39 mln polaków szufle popiołów.
  Dzisiaj ewentualni mordercy nas, w miejsce swoich ,,wrogów" chcą zainstalować to samo, z czym ja i mln polaków walczyło, żeby z Polski wywalic okupantów wraz z ich głowicami, wywalić, jacy by nie byli okupanci, a Ty, teraz stajesz po stronie takich samych co w latach 50 - tych stał np; Berman, czy ojciec Cimoszewicza, brat Michnika itp.
  Jednych Wy, pisiory wprowadzacie do Polski, a drugich potępiacie, to nie ma różnicy, kto nas okupuje, bo wtedy nie ma żadnej Niepodległosci taki kraj, a ludzie to tylko niewolnicy, opętani przez media, które lansują raz jedną stronę raz drugą okupacyjną.
  Nie ma znaczenia, nawet to, że z Kuklińskim spotkałem się w latach 90-tych w USA razem z OTR, oraz spotkałem się też z nim w redakcji Tygodnika Solidarność, to nie zmienia mojego poglądu na jego ,,bohaterskość". Inni rdzenni Polacy nie poszli na współpracę z sjonistyczną bandą z usraela, woleli dół z wapnem, a ci co chcieli życ jak królowie wybrali agenturalnosć i nie ważne w czyją trąbę dmuchali.
  Pojmujesz to!!!
  Generał R. Kukliński - mój bohater
 • @kula Lis 67 17:25:17
  Dlaczego JK miałby obarczac Rosję, jak On doskonale wie kto był sprawcą katastrofy smoleńskiej!!! Sumienie go gryzie, będzie jeszcze gorzej.
  Prezes Kaczyński zamyka smoleński front walki o "prawdę"
 • @Lotna 17:19:09
  O to co pisze Encyklopedia Solidarności o prof. Zybertowiczu:

  W 1980 współautor (wraz z Romanem Bäckerem – antypolak - komuch) tekstu programowego PZPR ,,Ostatnia szansa PZPR” w ramach Komisji Konsultacyjno-Porozumiewawczej Podstawowych Organizacji Partyjnych w Toruniu (tzw. struktury poziome PZPR).

  A takie ,,złote” myśli przelewał prof. Zybertowicz w trockistowskim, antykościelnym biuletynie ,,Sigma” w 1980 roku, wydawany przy czerwonym ZSP w UW, (Sigma skupiała młodych rewolucjonistów o poglądach marksistowskich i trockistowskich):
  ,,PZPR nie jest organizacją z natury niereformowalną - jak chcą niektórzy. Jest jednak organizacją bardzo oporną wobec istotnych reform, zawsze bardziej skłonną do zmiany dekoracji, niż treści. Nie wygramy jednak kampanii reform w kraju bez odnowy partii, bez zmiany układu sił wewnątrz tej organizacji. Tym razem nie uda się przywrócić nawet na krótko autorytetu partii za pomocą słów. Bariera społecznej wiarygodności władzy została wysoko podniesiona. Mamy też do czynienia z nową jakością - masy uzyskały swoją organizację. Nie pozwolą narzucić sobie bezkarnie polityki sprzecznej z ich odczuciami. Nie wolno jednak pokładać w nowych niezależnych związkach zawodowych zbyt wiele nadziei. Związki zawodowe, jako organizacja nastawiona ze swej natury do pilnowania interesów pracowniczych bardziej nadają się do korygowania złych rozwiązań, niż do wypracowywania programów. Krajowi i klasie robotniczej potrzebna jest partia robotnicza. (...) Dziś najkrótsza ku temu droga, to odnowa PZPR." - tak pisał prof. Andrzej Zybertowicz, dziś doradca Dudy, wczesniej L. Kaczynskiego, ,,demaskatora” służb specjalnych, likwidatora WSI, potępiający,,Bolka”.
  Pisał dalej ,,Wszystkie dotychczasowe próby odnowy PZPR kończyły się na manowcach, m.in. dlatego, iż nigdy punktem ich wyjścia nie była marksistowska analiza układu sił politycznych w samej partii. Rozwiązanie jest proste: trzeba poddać aktyw faktycznej, oddolnej kontroli społecznej”.
  ANDRZEJ ZYBERTOWICZ LIST PUBLICZNY
 • @Lotna 17:19:09
  No tak, jemu już się plącze, kto z kim i jak rządził. Chyba już zapomniał, że KL-D wespół z PC a więc Kaczynskimi wspóltworzyli rząd Bieleckiego, że w rządzie Mazowieckiego, Suchockiej było cała masa obecnych karierowiczów z PISuaru, że rząd Buzka to dzisiejsze POPIS, że Kaczyńscy wykreowali Wałęsę, że odrywali wielką rolę w jego kancelarii, że mieli szefa NIK, ministra sprawiedliwości, swojego rezydenta, szefów TVP, szefów KRRiTV, no i swoje rządy.
  Obecnie w rządzie pisowskim to prawie cała podsk-komuna z przeszłością pzpr, zsmp, UW, PO, Kl-D
  ANDRZEJ ZYBERTOWICZ LIST PUBLICZNY
 • @Arjanek 14:46:15
  No to wyjątkowo nie poważne nazywać pana Szumańskiego antysemitą, i to przez kogo, a no przez zatwardziałego komunistycznego kacyka Zybertowicza.
  Przecież jak można nazywać kogoś antysemitą, który broni jak lew Kaczyńskich i jego świty.
  ANDRZEJ ZYBERTOWICZ LIST PUBLICZNY
 • WG
  A tego żyda - Kalsteina bronisz. poczytaj sobie o nim, zanim mnie wywalisz.

  Lech Kaczyński i niemal całe jego otoczenie wspierane było – w różny sposób, świadomie lub też nie – przez różne żydowskie ośrodki medialne. Polityka wewnętrzna, jak i polityka międzynarodowa podporządkowana była interesom żydowskim w Polsce. Bo w czyim interesie było przerwanie ekshumacji w Jedwabnem przez Lecha Kaczyńskiego – ówczesnego ministra sprawiedliwości? W czyim interesie było i jest posyłanie polskiego żołnierza do Iraku i Afganistanu? W czyim interesie było podpisanie przez Lecha Kaczyńskiego traktatu z Lizbony zatwierdzając tym samym koniec Rzeczypospolitej – nawet pióro odmówiło mu wówczas posłuszeństwa? A co wspólnego z polską racją stanu miały jego i jego brata Jarosława wystąpienia w 2005 r. w Fundacji Batorego George’a Sorosa (Żyda pochodzącego z Węgier) i wyrażone tam przez nich główne zmartwienie „aby nie doszło do połączenia się wykluczonych z częściowo wykluczonymi”? – czytaj „PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa – uaktualnienie”
  [https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/].
  .
  W czyim interesie było słanie przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego chwalb radości z tytułu otwarcia warszawskiej loży B”nai B”rith – odrodzenie się tej organizacji żydowskiej w Polsce po niemal 70 latach nieobecności?
  A jakim to interesem było dla Polski i Narodu Polskiego forsowanie przez braci Kaczyńskich tzw. „tarczy antyrakietowej w Polsce” wystawiając tym samym terytorium Polski na niechybne pierwsze uderzenie nuklearne w razie wybuchu globalnej wojny? Owszem państwo izraelskie miało w tym interes, bo pod płaszczykiem uzbrojenia silosów z bronią nuklearną można by było dokonać realokacji części broni jądrowej z terytorium Izraela na terytorium Polski, co idealnie współgra z dążeniem do budowy elektrowni atomowej w Polsce (przy okazji wzbogacanie uranu). Przy okazji byłby mocny argument polityczny do zwalczania wszelkich sił szczeropolskich – no bo przy okazji każdych wyborów podnosiłby się niesamowity wrzask, że dążą one do wywalenia z Polski tej „tarczy” – a to grozi destabilizacją światowego bezpieczeństwa.
  .
  A co wspólnego z interesem Polski i Narodu Polskiego miało pchanie – przez obu braci Kaczyńskich – na oślep Polski i Narodu Polskiego w śmiertelny uścisk Unii Europejskiej?
  .
  Co wspólnego z polską racją stanu ma wprowadzanie do Pałacu Prezydenckiego obchodów żydowskiego święta Chanuka i dawanie polskich odznaczeń państwowych Żydom za odrodzenie się życia żydowskiego w Polsce?
  .
  „Podczas ceremonii zapalenia świeczek chanukowych w Pałacu Prezydenckim w dniu 15 grudnia br. (tj. 2009 r.), Pani Maria Kaczyńska wraz z Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Panią minister Ewą Junczyk-Ziomecką wręczyły w imieniu Prezydenta RP ordery i odznaczenia osobom zasłużonym dla odrodzenia polskiej społeczności żydowskiej w wolnej Polsce oraz w działalności na rzecz dialogu polsko-żydowskiego.
  .
  Odznaczeni zostali [źródło: http://www.prezydent.pl/aktualnosci/ordery-i-odznaczenia/art,759,ceremonia-zapalenia-swieczek-chanukowych.html
  Galeria zdjęć [14 zdjęć] z obchodów Chanuki w Pałacu Prezydenckim
  http://www.prezydent.pl/archiwum/archiwum-galerii/rok-2009/galeria,301.html]:
  .
  – za wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce, za zasługi dla odrodzenia polskiej społeczności żydowskiej w wolnej Polsce:
  KRZYŻEM KOMANDORSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI
  Pan Piotr Krzysztof KADLČIK;
  .
  – za wybitne zasługi w działalności na rzecz dialogu polsko-żydowskiego:
  KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI:
  a) Pan Krzysztof Symcha KELLER, b) Pan Michael Joseph SCHUDRICH;
  .
  KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI:
  a) Pani Joanna Małgorzata PODOLSKA-PŁOCKA, b) Pan Marek SZUKALAK;
  .
  – za zasługi dla odrodzenia polskiej społeczności żydowskiej w wolnej Polsce – ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI:
  a) Pan Yosef EREZ, b) Pan Michał Stanisław SAMET.”
  .
  Wszystko wpisuje się w główny cel jakim jest budowa państwa żydowskiego na terytorium ziem polskich. Wycieńczony Naród Polski – poprzez spętanie go przepisami i mechanizmami UE, ograbiony z majątku narodowego pokoleń Polaków – w zderzeniu z kapitałem żydowskim przy równoczesnym wspieraniu działalności Żydów w Polsce przez najwyższe polskie władze państwowe (w tym przez nieliczną część duchowieństwa, ale bardzo wpływową) niechybnie przegra oddając swe terytorium pod budowę drugiego państwa izraelskiego.
  .
  Katastrofa pod Smoleńskiem (10.04.2010 r.) w sposób zasadniczy zagroziła realizacji budowy państwa żydowskiego na terytorium ziem polskich.
  W tej sytuacji uznano, że jedynym ratunkiem dalszej realizacji tego planu jest natychmiastowe przejście wszystkich mediów do wychwalania pod niebiosa śp. Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej przy równoczesnym wtórowaniu im wysokich czynników kościelnych. A wszystko po to, aby dokonać pochówku na Wawelu i tym samym dalej realizować dawno ukartowaną grę polityczną dla realizacji w/w głównego celu.
  .
  W takiej sytuacji niech się nikt nie dziwi, że nie będą się liczyć żadne argumenty sprzeciwu pochówku na Wawelu. Nie będą się liczyć ani z dobrem Kościoła katolickiego w Polsce, ani z dobrem Narodu Polskiego.
  .
  Niewygodne fakty ukrywano i nadal się skrzętnie je ukrywa lub bagatelizuje ich znaczenie, bo prawda jest zbyt niewygodna – zbyt brutalna … I tak oto tworzy się legendy wbrew twardej rzeczywistości – wbrew zasadniczym faktom z niedawnej przeszłości kładących się czarnym cieniem dla polskiej państwowości.
  Głupcy!!! Waszym dzieciom i wnukom /myślę o Polakach/ przyjdzie za niedługi czas wejść w sensie dosłownym w rolę Palestyńczyków na własnej ojczystej ziemi, jeśli nie nastąpi otrzeźwienie z tego amoku tak sprytnie wyreżyserowanego.
  .
  Nie można w jednej ręce trzymać Krzyż a w drugiej menorę!
  – Czy wam to nic nie mówi! Nie przemawia do wyobraźni!
  Tacy ślepi i tacy głupi jesteście?
  .
  – mgr inż. Józef Bizoń
  PRZEDSIĘBIORSTWO HOLOKAUST
 • @Husky 10:25:29
  Podniecasz sie psie komunistycznym kacykiem, przecież to zięć wywrotowca komunistyczno żydowskiego Eugieniusza Szyra (patrz wikipedia), ale czy np; L. Kaczyński to był inny w wspieraniu interesów żydowskich????

  Lech Kaczyński i niemal całe jego otoczenie, wspierało – w różny sposób, świadomie lub też nie – przez różne ośrodki medialne interesy żydowskie w Polsce. Polityka wewnętrzna, jak i polityka międzynarodowa podporządkowana była interesom żydowskim w Polsce. Bo w czyim interesie było przerwanie ekshumacji w Jedwabnem przez Lecha Kaczyńskiego – ówczesnego ministra sprawiedliwości? W czyim interesie było i jest posyłanie polskiego żołnierza do Iraku i Afganistanu? W czyim interesie było podpisanie przez Lecha Kaczyńskiego traktatu z Lizbony zatwierdzając tym samym koniec Rzeczypospolitej – nawet pióro odmówiło mu wówczas posłuszeństwa? A co wspólnego z polską racją stanu miały jego i jego brata Jarosława wystąpienia w 2005 r. w Fundacji Batorego George’a Sorosa (Żyda pochodzącego z Węgier) i wyrażone tam przez nich główne zmartwienie „aby nie doszło do połączenia się wykluczonych z częściowo wykluczonymi”? – czytaj „PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa – uaktualnienie”
  [https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/].
  .
  W czyim interesie było słanie przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego chwalb radości z tytułu otwarcia warszawskiej loży B”nai B”rith – odrodzenie się tej organizacji żydowskiej w Polsce po niemal 70 latach nieobecności?
  http://www.prawica.net/node/8458 , http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=91615 ).
  Jak to się ma do stanowiska Kościoła w sprawie masonerii?.
  .
  A jakim to interesem było dla Polski i Narodu Polskiego forsowanie przez braci Kaczyńskich tzw. „tarczy antyrakietowej w Polsce” wystawiając tym samym terytorium Polski na niechybne pierwsze uderzenie nuklearne w razie wybuchu globalnej wojny? Owszem państwo izraelskie miało w tym interes, bo pod płaszczykiem uzbrojenia silosów z bronią nuklearną można by było dokonać realokacji części broni jądrowej z terytorium Izraela na terytorium Polski, co idealnie współgra z dążeniem do budowy elektrowni atomowej w Polsce (przy okazji wzbogacanie uranu). Przy okazji byłby mocny argument polityczny do zwalczania wszelkich sił szczeropolskich – no bo przy okazji każdych wyborów podnosiłby się niesamowity wrzask, że dążą one do wywalenia z Polski tej „tarczy” – a to grozi destabilizacją światowego bezpieczeństwa.
  .
  A co wspólnego z interesem Polski i Narodu Polskiego miało pchanie – przez obu braci Kaczyńskich – na oślep Polski i Narodu Polskiego w śmiertelny uścisk Unii Europejskiej?
  .
  Co wspólnego z polską racją stanu ma wprowadzanie do Pałacu Prezydenckiego obchodów żydowskiego święta Chanuka i dawanie polskich odznaczeń państwowych Żydom za odrodzenie się życia żydowskiego w Polsce?
  .
  „Podczas ceremonii zapalenia świeczek chanukowych w Pałacu Prezydenckim w dniu 15 grudnia br. (tj. 2009 r.), Pani Maria Kaczyńska wraz z Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Panią minister Ewą Junczyk-Ziomecką wręczyły w imieniu Prezydenta RP ordery i odznaczenia osobom zasłużonym dla odrodzenia polskiej społeczności żydowskiej w wolnej Polsce oraz w działalności na rzecz dialogu polsko-żydowskiego.
  – za wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce, za zasługi dla odrodzenia polskiej społeczności żydowskiej w wolnej Polsce:
  KRZYŻEM KOMANDORSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI
  Pan Piotr Krzysztof KADLČIK;
  .
  – za wybitne zasługi w działalności na rzecz dialogu polsko-żydowskiego:
  KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI:
  a) Pan Krzysztof Symcha KELLER, b) Pan Michael Joseph SCHUDRICH;
  .
  KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI:
  a) Pani Joanna Małgorzata PODOLSKA-PŁOCKA, b) Pan Marek SZUKALAK;
  .
  – za zasługi dla odrodzenia polskiej społeczności żydowskiej w wolnej Polsce – ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI:
  a) Pan Yosef EREZ, b) Pan Michał Stanisław SAMET.”
  .
  Wszystko wpisuje się w główny cel jakim jest budowa państwa żydowskiego na terytorium ziem polskich. Wycieńczony Naród Polski – poprzez spętanie go przepisami i mechanizmami UE, ograbiony z majątku narodowego pokoleń Polaków – w zderzeniu z kapitałem żydowskim przy równoczesnym wspieraniu działalności Żydów w Polsce przez najwyższe polskie władze państwowe (w tym przez nieliczną część duchowieństwa, ale bardzo wpływową) niechybnie przegra oddając swe terytorium pod budowę drugiego państwa izraelskiego.
  .
  Katastrofa pod Smoleńskiem (10.04.2010 r.) w sposób zasadniczy zagroziła realizacji budowy państwa żydowskiego na terytorium ziem polskich.
  W tej sytuacji uznano, że jedynym ratunkiem dalszej realizacji tego planu jest natychmiastowe przejście wszystkich mediów do wychwalania pod niebiosa śp. Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej przy równoczesnym wtórowaniu im wysokich czynników kościelnych. A wszystko po to, aby dokonać pochówku na Wawelu i tym samym dalej realizować dawno ukartowaną grę polityczną dla realizacji w/w głównego celu.
  .
  W takiej sytuacji niech się nikt nie dziwi, że nie będą się liczyć żadne argumenty sprzeciwu pochówku na Wawelu. Nie będą się liczyć ani z dobrem Kościoła katolickiego w Polsce, ani z dobrem Narodu Polskiego.
  To wszystko z czym teraz mamy do czynienia to nic innego jak Public Relations z wykorzystaniem duszy słowiańskiej do realizacji obcych celów i obcych interesów na ziemiach polskich
  Głupcy!!! Waszym dzieciom i wnukom /myślę o Polakach/ przyjdzie za niedługi czas wejść w sensie dosłownym w rolę Palestyńczyków na własnej ojczystej ziemi, jeśli nie nastąpi otrzeźwienie z tego amoku tak sprytnie wyreżyserowanego.
  .
  Nie można w jednej ręce trzymać Krzyż a w drugiej menorę!
  – Czy wam to nic nie mówi! Nie przemawia do wyobraźni!
  Tacy ślepi i tacy głupi jesteście?

  Wykorzystano część artykułu mgr inż. Józefa Bizonia
  Zapamiętajcie jego twarz i te słowa.
 • @Stara Baba 17:58:03
  Stara baba jęczy, zamiast merytorycznej dyskusji na wstępie ubliża.
  Swoje przemyślenia w sprawach usa są abstrakcyjne i nie odpowiadające prawdzie. USA jest tylko machiną w trybach Izraela, to oni rządzą ameryką, o czym wprost publicznie mówi Nethniachu.
  Za pomocą usa, Izrael - żydzi dążą do podporządkowania sobie kuli ziemskiej, przeszkadza im Rosja, Chiny, Iran, podpalili mnóstwo krajów na świecie, by móc ich okradać. Największe zło płynie z satanistycznej ameryki dla świata.
  Co do Rosji zgoda, że im bardzo zależy na wspólpracy z Polska, na ukladzie z nami, ale to z naszej strony musi być zrozumiane i oparte na prawdzie i partnerstwie. Klin między słowianami wbija oczywiście żyd i jego armia szabes - goi.
  To oczywiste, że tylko Polacy sami mogą rozwiązać swój los na przyszłość, pod warunkiem swiadomości narodowej, a tej jest prawie całkowicie brak.
  Co do mnie to jak szedłem na barykady w latach 90-tych i już wtedy mówiłem o tym co dzieje się dzisiaj, to starej baby nie widziałem aby mnie wspierał.
  Pogonić żydów, jak??? Oni teraz bardzo sie odkryli, troche świadomosci będzie więcej. Żydzi swoim zachowaniem obecnie zwiększyli grono ludzi w Polsce, które ich przestało szanować i bronic. Sami się wykańczają.
  Tylko, aby czy ekipa pisiorów nie grała z nimi przeciwko nam!!! Mam watpliwości czy jest to autentyczne.
  1 bilion zł., lasy, fabryki, kamienice, pola tego chcą żydzi
 • @kula Lis 67 13:17:13
  Nie którzy nie przyjmowali do wiadomości, że Wałęsa to zachłanny agent, że AjWajEs to złodzieje, że obecni to brudne tyłki liżą naszym przesladowcom i ludobójcom, że na kolanach przed terrorystami chodzą, że byle jaki parch z usraela kiwnie palcem a taki Singer i kalstein już w pośpiechu na kolanach kupują zdezelowany sprzęt wojskowy, ze na kolanach witają tu nad Wisłą potencjalnych naszych morderców z usraela itp.
  Czy po czasie dopiero dochodzimy do wiedzy, gdzie wróg, gdzie przyjaciel, gdzie złodziej, gdzie dobry przyzwoity człowiek!!!!!!
  cenę za uległosć i poddanie się w takich sprawach zapłacimy ogromną.
  Zablokowanie przez wyjątkowego szkodnika i wroga Polski Niepodległej ekshumacji pomordowanych zydów w Jedwabnym przez Niemców, będzie się mścić przez wieki, a mimo woli temu szkodnikowi, który stawiał wyższość i służbę narodowi żydowskiemu, naiwni i otępiali Polacy pomniki stawiają, tak samo jak zdrajcy i mordercy Polaków Piłsudskiemu, to świadczy o tępocie politycznej, a cena takiej tępoty jest ogromna.
  1 bilion zł., lasy, fabryki, kamienice, pola tego chcą żydzi
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 01:05:07
  No własnie, perz to silny chwast, przeżyje susze i leżakowanie w pryżmie kompostu.
  Są i niezniszczali ludzie jak np; Marek Edelman!!! On przywódca żydów w gettcie w-wskim , przeżył, to dopiero silny organizm miał, przywódca przeżył, a zdecydowana większość nie przeżyła. A więc jak on to zrobił?????
  Polska-Izrael czyli wielka ustawka

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031