Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
133 posty 2330 komentarzy

Wrzodak Z

Moje komentarze

 • @kula Lis 67 09:35:05
  Twoja żółć i plewociny przeciwko mnie są zbieżne z plewocinami zydo - komuny, a Ty taki teraz pisowiec, właśnie takich potrzebuje Jarooooooo, wziął by cię do W-wy, ale nie jesteś w jego typie.
  Szanowny Panie PAD! Niech Pan się w porę opamięta!
 • @kula Lis 67 09:27:52
  Kefirowy możdzku, wklejasz paszkwile na mnie z komunistycznych gazet, cytujesz tam psychopatkę, która błagała mnie, żebym ją do sądu za to nie podał.
  Szanowny Panie PAD! Niech Pan się w porę opamięta!
 • @kula Lis 67 09:09:43
  Spójrz na siebie. Czepiasz się nazwiska mojego, chce ci powiedziec, że tak samo czepiało się mojego nazwiska SB w 82 roku. Gratuluję doborowego towarzystwa.
  Szanowny Panie PAD! Niech Pan się w porę opamięta!
 • @1abezmetki 08:50:26
  Fragment

  ,,Rosją straszy się w Polsce małe dzieci i wszystkie nieszczęścia świata przypisuje się jednogłośnie Władimirowi Putinowi. Równocześnie polskie społeczeństwo, polskie elity intelektualne i polityczne są systematyczne odcinane od kontaktów z Rosją. Trzydziestominutowe wystąpienie Putina wielu dziennikarzy uznało, za – być może – najważniejsze w jego dotychczasowej karierze politycznej. W Internecie można je znaleźć nie tylko po rosyjsku, co zrozumiałe, ale także w wielu innych językach całego świata. Jest po francusku, angielsku, niemiecku, etc. W wersjach dostępnych na popularnym youtubie ma przynajmniej po kilkadziesiąt tysięcy odsłon (piszę to w kilka dni po samym wystąpieniu, gdy będziecie Państwo czytać te słowa z pewnością odsłon będzie znacznie więcej). Niestety, drodzy Czytelnicy, nie znajdziecie Putinowskiego wystąpienia w języku polskim. Nie znalazłem ani polskojęzycznej wersji jego tekstu, ani nawet wersji z polskimi napisami lub dubbingiem na youtubie. Wydawałoby się, że media poważnego czterdziestomilionowego narodu (ewentualnie państwowe ośrodki informacyjne) powinny to wystąpienie udostępnić, szczególnie wtedy, gdy w nieoficjalnej doktrynie bezpieczeństwa Polski Rosję podniesiono do rangi archetypu naszego wroga. Ale nie, w Polsce Putinem straszy się, ale się go nie słucha, ani nie czyta. Uważam to za fakt po prostu żenujący, świadczący o daleko posuniętej amatorszczyźnie i chałupnictwie polskich elit politycznych".

  Adam Wielomski

  Tekst ukazał się w tygodniku “Najwyższy Czasie"
  Od Superpotęgi do Niekompetencji
 • @1abezmetki 08:50:26
  To nie dobrze, że Pan przeczytał kilka razy mój wpis i doszedł do błędnych wniosków.
  Gdzie jest mój zachwyt nad Putinem??? Moją intencją jest to, że nie ma proporcji w atakowaniu Rosji w stosunku do np; USA czy Izraela.
  Jestem przeciwnikiem masońskiej dyktatury światowej, płynącej z usraela, to nie znaczy, że jestem za ideologią pro-rosyjską. Od młodzieńczych lat walczę po stronie niepodległej Polski i o suwerenny Naród Polski. Pragnę wspólpracy z wszystkimi narodami w swiecie, pragnę żyć w prawdzie i po partnersku, nie chcę byc niewolnikiem ani z strony usraela ani z strony Rosji. Polskę stać na neutralne życie, między zachodem a wschodem pod warunkiem jak pozbędziemy sie szpiegów, głupców, karierowiczów, darmozjadów z życia politycznego.
  Uważam, że w dzisiejszym swiecie polityki, to taki Putin, Ławrow to geniusze polityczni i nie ważne czy ja się z nimi zgadzam czy nie, ale taki Trump, Obama, Merkel, May, Macron itp to słupy mafii światowej, dają tylko swoje ryje do teatru politycznego dla naiwnych, oni nie kreują strategicznej polityki, oni są wykonawcami narzuconej polityki przez masonów i lichwiarzy. W Rosji odwrotnie to Putin narzuca kreowanie polityki, to żydzi w Rosji są na garnuszku Putina a nie odwrotnie jak u Nas. Drugim przywódcą jest podobnym do Putina jest Orban, reszta to Iran, Jemen, Katar, może Korea Pól, ale tego nie wiem bo propaganda robi swoje.
  Nie zastanawia pana to, że świat pedałów, złodziei, zbrodniarzy wojennych wraz z ich całą machiną propagandowa plują na okrogło na Rosję i Putina, w zdecydowanej wiekszosci stoi za tym kapitał spekulacyjny a wiec żydowski na czele z Sorosem.
  Mnie cieszy to, że Putin wywalił z swojego kraju Fundację Sorosa, zakazał marszów pedałom, że lewactwo i szpiedzy mafii swiatowej siedzą w pierdlu, w przeciwnym razie w Rosji była by rewolucja co odbiło by się na Nas rykoszetem, wolę taki spokój w Rosji niż masonów i szpiegów u władzy w Rosji.
  Co do gospodarki, to rządzą ludzie wyrosli z komunizmu i cieżko im zrozumieć własnośc zbudowaną od podstaw, ale idzie to powoli w dobrym kierunku. Świadcz to o tym, że pomimo światowych sankcji przeciw Rosji, dają sobie radę, mało tego są największym graczem względem uzbrojenia na świecie. Gdyby nie oni to już np; w Polsce z kosciołów miałbyś żabkę, dom publiczny, dyskoteki, a pedał i pedofil stał by na czele kazdej władzy, tak jak ma to miejsce w Słupsku w Rosji nie ma jednego zboczeńca przy władzy (chyba, że ukryty). a w usraelu to np; prawie cała rada miejska w Los Angeles to chomosie.
  To taka różnica, piszę tak na gorąco, ale temat wymaga bardzo głębokiej debaty, by zrozumieć lepiej problem uapadłej Polski.
  Od Superpotęgi do Niekompetencji
 • @krzysztofjaw 21:01:27
  Spłycasz temat. Ja piszę o mafii swiatowej - kororacyjnej, dla których pracują kolejne rządy, czy to Buzka, Tuska - Komorowskiego, czy Dudy, Kaczynskiego, Kwasa, Szydło. Oni w sprawach zasadniczych niczym się nie różnią, tylko okruchy z stołu są od jednych troche większe.
  Nie mam obsesji antyżydowskiej, tylko prawda jest taka, że NWO budują oni i ich podwładni, jak Buzek, Kwaśniewski, Komorowski, Kaczynski, Macierenko i ich wyborcy oraz pomagierzy: głupcy, szkodnicy, karierowicze, zwyczajni szpiedzy. Jest ich cała masa, dlatego Polski Niepodległej nie ma, ponieważ kolejna ekipa realizuje plany usraela w Polsce, decyzje strategiczne dla Polski nie zapadają w Polsce, a po za Polską. Wykonawcy z kolejnego ,,żondu" w Polsce, to tacy u nas wojewodowie, wykonujacy polecenia swoich przełożonych w terenie.
  CZY TO TAK TRUDNO ZROZUMIEĆ???
  Dowodem na pro-izraelskie działania tej ekipy jest obecnie udział w szkoleniu nad pustynią Izraelską 200 zołnierzy z WP oraz szesc samolotów F-16, przecież ani to nasi sojusznicy, ani nie są w NATO, a wiec polskie wojsko ma chronić Izrael przed Iranem i Koreą.
  Pytam to jest nas interes???
  A 3 bln długów Polskich, to jestesmy winni bankom rosyjskim czy pro- zydowskim. Czy to też kłamstwo???
  Szanowny Panie PAD! Niech Pan się w porę opamięta!
 • @kula Lis 67 21:13:19
  Kula Lis, mąż zaufania A. Dudy - Ty skompromitowany wklejaczu głupot pro-pisowskich, trzeba być mało rozgarniętym żeby promować i wspierać działacza Mumii wolności.
  Jesteś chwiejny jak wierzba na wietrze. Nie masz ukształtowanego rozumu politycznego, taki kefir mózgowy i nie wtrącaj się w nie swoje podwórko, bo zawsze staniesz się wrogiem.
  Szanowny Panie PAD! Niech Pan się w porę opamięta!
 • autor
  T.j. odpowiedz pod wpisem u Lejba Fogelmana czy jak kto woli Talblota.
  A ten tekst znakomity, znam autora z spotkania w Chicagowskim uniwersytecie z roku 2001.


  Powiem tak, ubóstwo w Rosji czy w USA jest bardzo podobne, choć w USA naocznie to wszystko zobaczyłem będąc tam kilka razy przez parę miesięcy, w Rosji nie byłem i pewny jestem, że też występuje ogromne rozwarstwienie dochodów ludzi. Tylko Rosjanie przez wiek, byli pod niewolniczą, ludobójczą okupacją, gdzie wymordowano mln Rosjan przeważnie tych z tzw, elity narodowej, dlatego min. ich sytuacja po systemie ludobójczym jest dużo gorsza niż w USA czy EZ, ale widzę gołym okiem, że swiatowa mafia finansowa, czyli ta sama co rosjanom ludobójstwo zafundowała, teraz pragnie dorwać się do ich konfitur rosyjskich, ponieważ, to Rosja ma przyszłosć a nie wyeksploatowane kraje zachodu.
  Pamiętać należy, że to rdzenni rosjanie byli pierwszymi ofiarami bolszewii, a władza bolszewików to w 50% żydo - bolszewicy, gruzini, ukraińcy no i oczywiście zdrajcy tez z Rosji, czyli identycznie jak było w Polsce w latach 44-56.
  Rosja obecnie odradza sie duchowo, to chrześcijanie, wyznawcy tego samego Pana co My, a w tzw. zachodzie ich ,,bóg" to diabeł -szatan z kosciołów burdele robią, a w Rosji budują kościoły.
  Jeżeli chodzi o propagande, to widzę jak szpiedzy usraela szczują w imieniu swoich żydowskich mocodawców na Rosję, a co diabeł z usraela powie jest święte, to nawet propaganda pzpr-owska takiej kampanii na rzecz sowietów nie prowadziła, jak ci obecni szpiedzy prowadzą na rzecz usraela.
  My, Polacy nigdy nie będziemy partnerami dla tzw. zachodu, usraela, jestesmy i będziemy niewolnikami wygodnymi w szczuciu na słowiański Naród rosyjski i to się dzieje teraz.
  My, Polacy nigdy z zachodem nie będziemy niepodległym krajem, to nie jest w ich interesie, dlatego oni w ramach tzw. wyborów wybierają nam do koryta swoich szpiegów, a oni by utrzymać się przy tym korycie ciągle muszą nas dzielić i co dzień wpuszczać szczura do naszego domu, tak by skutecznie odwracać uwagę od spraw zasadniczych dla naszej przyszłości.
  To tak w skrócie.
  Od Superpotęgi do Niekompetencji
 • @1abezmetki 23:26:01
  Powiem tak, ubóstwo w Rosji czy w USA jest bardzo podobne, choć w USA naocznie to wszystko zobaczyłem będąc tam kilka razy przez parę miesięcy, w Rosji nie byłem i pewny jestem, że też występuje ogromne rozwarstwienie dochodów ludzi. Tylko Rosjanie przez wiek, byli pod niewolniczą, ludobójczą okupacją, gdzie wymordowano mln Rosjan przeważnie tych z tzw, elity narodowej, dlatego min. ich sytuacja po systemie ludobójczym jest dużo gorsza niż w USA czy EZ, ale widzę gołym okiem, że swiatowa mafia finansowa, czyli ta sama co rosjanom ludobójstwo zafundowała, teraz pragnie dorwać się do ich konfitur rosyjskich, ponieważ, to Rosja ma przyszłosć a nie wyeksploatowane kraje zachodu.
  Pamiętać należy, że to rdzenni rosjanie byli pierwszymi ofiarami bolszewii, a władza bolszewików to w 50% żydo - bolszewicy, gruzini, ukraińcy no i oczywiście zdrajcy tez z Rosji, czyli identycznie jak było w Polsce w latach 44-56.
  Rosja obecnie odradza sie duchowo, to chrześcijanie, wyznawcy tego samego Pana co My, a w tzw. zachodzie ich ,,bóg" to diabeł -szatan z kosciołów burdele robią, a w Rosji budują kościoły.
  Jeżeli chodzi o propagande, to widzę jak szpiedzy usraela szczują w imieniu swoich żydowskich mocodawców na Rosję, a co diabeł z usraela powie jest święte, to nawet propaganda pzpr-owska takiej kampanii na rzecz sowietów nie prowadziła, jak ci obecni szpiedzy prowadzą na rzecz usraela.
  My, Polacy nigdy nie będziemy partnerami dla tzw. zachodu, usraela, jestesmy i będziemy niewolnikami wygodnymi w szczuciu na słowiański Naród rosyjski i to się dzieje teraz.
  My, Polacy nigdy z zachodem nie będziemy niepodległym krajem, to nie jest w ich interesie, dlatego oni w ramach tzw. wyborów wybierają nam do koryta swoich szpiegów, a oni by utrzymać się przy tym korycie ciągle muszą nas dzielić i co dzień wpuszczać szczura do naszego domu, tak by skutecznie odwracać uwagę od spraw zasadniczych dla naszej przyszłości.
  To tak w skrócie.
  Prywatne agencje wojskowe Rosji
 • @Repsol 16:34:26
  To kłótnia w zdemoralizowanej, przesiąkniętej antypolskością rodzinnej agenturze.
  Czym różni się Kaczynski od Dudy??? Duda od Komorowskiego, W jakiej zasadniczej sprawie dla przyszłości Polski ci ludzie się różnią???
  Kto Dude - Korhasnera wysunął na stołek rezydenta??? Nie przypadkiem Kalstein??? Co nie wiedział, że to były działacz mumi wolnosci, a teść stalinowiec???
  Ta kłótnia to bezwzględna walka o to kto ma być lepszym szpiegiem działającym dla światowej mafii bankstersko - korporacyjnej.
  Oni dla tej mafii są gotowi podpalić Polskę, by się w ich oczach przypodobać.
  Żaden szpieg nie buduje tu nad Wisłą zrębów silnego niepodległego Państwa.
  Oni jeden i drugi realizuje politykę strategiczną dla w/w mafii.
  CZY WY, ŚLEPI JESTEŚCIE, CZY TVP Z MÓZGU KEFIR WAM ZROBIŁA???
  Czytać i logicznie myśleć nie potraficie!!!!!!!!!
  Przecież z taką wiedzą i podejściem ludzi, którzy odwołują się do RN to pewna klęska Nas Polaków.
  Przecież Repsol i Kula lis pisze i myśli tak samo jak ten wąchacz kleju budapren czy dziecko stalinowca. Gdzie logika, gdzie przytomność umysłu.
  Radzę czytać książki te stare o psychologii mas, psychologii polityków, może wtedy zrozumienie swój błąd.
  A o autorze, to nawet pisać mi się nie chce, ponieważ jest skrajnym przypadkiem naiwności, bo wierzy w coś co jest obrzydliwie zakłamane.
  Szanowny Panie PAD! Niech Pan się w porę opamięta!
 • @Talbot 12:17:14
  Defence to agencja lobbystów i klakierów NWO. Oni nie są dla wiarygodną instytucją, są tubą propagandową okupantów zewnętrznych Polski.
  Prywatne agencje wojskowe Rosji
 • @Talbot 20:05:00
  Lepiej sam to zrób i powiadom Lejba Fogelmana lub Ntetanjhu, Sorosa, itp.
  Dobra szkoła z ciebie - nadajesz się na drugiego Gieremka - Lewartowa
  Uwolnić Mateusza Piskorskiego!!!
 • @trybeus 11:22:06
  W tymże wywiadzie Gąsiorowski mówi wprost, że z nową (pisowską) władzą wiąże duże nadzieje.
  Przecież ,,słup" Maciek Zalewski odsiedział kilka lat w więzieniu by przykryć tych-tego co rzeczywiście ostrzegł B+G przed aresztowaniem i dali im ochrone by wywieżli helikopterem do Izraela 400 mln $ w gotówce, które w różnej postaci trafiaja z powrotem do Polski chociażby w transakcjach nieruchomości w W-wie między Fundacja prasową solidarności a Gąsiorowskiego ,,biznesem".
  Ile kosztują zamachy i "seryjni samobójcy"?
 • @Talbot 10:18:54
  Znowu się chłopie kompromitujesz. Wklejasz materiał z portalu ,,jagiellonia.org, z którego cuchnie gnojem banderowskim na odległość. To gołym okiem widać, że to tuba banderowsko - syjonistyczna, odwołujaca się do polityki Gierdoycia i Piłsudskiego a wiec syjonizmu bolszewickiego.
  Husarow to typowy trockista, wspomagający wszystkich, którzy chcą z Rosji chrześcijańskiej zrobić raj dla światowej banksterii z usraela, a Ty im w tym pomagasz. Husarow to ideolog, który podpiera się szkodnik i antypolak niejaki Piekło, który w imieniu szpiegów z Polski jest ambasadorem ich w Upadłej.
  Prywatne agencje wojskowe Rosji
 • @MacGregor 10:08:36
  Hasło piękne, ale na pielgrzymki, msze św. hasło silnie związane z życiem duchowym danego narodu itp. ale MN jest i był odzewem politycznym i takim powinien pozostać.
  Moim zdaniem to hasło ma odwrócić uwagę młodych polaków w kwestiach zasadniczych, jaką jest okupacja Polski przez wojska amerykańskie, które działają w interesie światowej mafii banksterskiej i oni pragną rozpętać wojnę z Rosją rękami polaków i naszą krwią.
  Drugim problemem jest aż nadto widoczna agentura w świecie polityki, ponieważ są ewidentni szpiedzy zarządzający niewolnikami Polsce.
  Przecież tzw. ,,Marsz Niepodległości" jest już fałszywym hasłem, ponieważ nie ma żadnej Niepodległości Polski, bo wszelkie decyzje polityczno - ekonomiczne w stosunku do Polski zapadają na zewnątrz naszego kraju, a realizatorami tych decyzji są szpiedzy, którzy sztucznie się kłócą w o to kto ma byc lepszym nadzorcą w imieniu sowich mocodawców swoimi niewolnikami.
  Hasłem autentycznego Marszu Niepodległosci powinno być np; ,,chcemy odzyskać Niepodległość" Amerykanie won z Polski, wspominać i domagać sie kar dla ludobójców z Upadłej, walka z lichwa, decentralizacja korporacji, ujawnienia raportu WSI, otworzenia wszelkich archiwów tzw. komuny, jawność życia publicznego w Polsce, trybunały dla architektów rozbiorów Polski, wiezienie dla tych co oddali Polskę obcym, wyjscie z UE, obalenie TL, NBP w służbie polakom itd.
  Moim zdaniem, gołym okiem widać, że kolejny MN jest sterowany z zewnatrz za pomocą leni i karierowiczów, którzy robią wszystko by jak najmniej w MN było słowo ,,Niepodległość"
  Jabłonowski – Marsz Niepodległości „My chcemy Boga”
 • @MacGregor 10:08:36
  No dobrze, a kiedy ci liberałowie od Winnickiego, będą krzyczeć ,,precz z okupacją Polski przez usrael" ???
  Jabłonowski – Marsz Niepodległości „My chcemy Boga”
 • @maharaja 11:24:06
  Chłopie martw się o siebie, a kapowanie wyniosłeś z domu pachnącego komuną. Teraz pewnie doniesiesz do cia na mnie.
  Polskie F-16 nad Izraelem
 • Ścios
  Znowu ten urzędnik służb specjalnych aleksander (Mariusz) Ścios (mar....) pisze w interesie mossadu i cia, a Talbot lansuje jego fałszywe tezy. Ścios siedzi na stołku NATO-wskim i przeżera kase obcych służb to dobrze.
  A czym różnią się agenci KGB w ramach WSI od agentów CIA i Mossadu?
  Który z tych agentów walczy o prawdziwą Niepodległość Polski???
  Przecież oba systemy pod które była lub jest Polska podczepiona nie daje nam żadnej narodowej suwerenności, wtedy zasadnicze decyzje w sprawie Polski zapadały w Moskwie a teraz w Tel Avivie, Waszyngtonie i Berlinie. Który ustrój jest lepszy, ten zamordystyczny czy ten oparty na wyzysku oraz ogłupianiu ludzi czyli dyktaturę pieniądza i mediów?
  Tu i tu giną Polacy, tam system więził, mordował, ten system zmusza do samobójstw na wielką skalę, okrada ludzi z ich owoców pracy.
  Niepodległej Polski pod dyktaturą Kaczyńskiego, Kwaśniewskiego, Komorowskiego nie było i nie ma. Ci podstawieni sługusy realizują interesy swiatowej mafii finansowej w Polsce, a częstują okruchami polaków dla zmyłki, co niestety ale im się to udaje dosć skutecznie ale do czasu.
  Aneks WSI obciąża jednych i drugich, nawet wcisnął tam Macierenko obyczajówkę na wielką skalę, dlatego taki Ścios ma wysoko płatny etat w służbach obcych a Singer może sobie hasać do woli w swojej głupocie i szkodnictwie.
  W interesie WSI
 • @maharaja 09:55:21
  Ty, biurokrato, przeżerający nasze podatki, siedzisz za biurka i filozofujesz. Ja piszę z tel. prowadząc samochód, a więc nie przywiązuje większej wagi do gramatyki, bo to sa wpisy.
  Co do meritum, to siedzisz głęboko w tej komunie i nawet ta ułomna inteligencja tego nie pojmuje, niby pouczasz innych, że komuna została obalona i to wilki sukces. Ja tak sądziłem do roku 95, My jesteśmy pionkami na szachownicy masonerii i ich szpiegów. To wszystko odbyło się za porozumieniem nad naszymi głowami, reszta to teatr.
  Dajesz dowody swoimi wypocinami, że jesteś szkodnikiem polskim, takim prymitywnym nieukiem politycznym, który przyjmuje to co mu podsunie agentura lub siedzisz za biurkiem i żresz chleb pisuarowski, bo wiedzy pro-polskiej nie masz żadnej.
  Polskie F-16 nad Izraelem
 • @maharaja 08:38:49
  To dopiero zaprzańskie i wyjątkowo antypolskie myślenie, wręcz głębi się w twoim mózgu wulkan sowietyzmu, ponieważ każdy troche przytomny Polak zauważył, że ten, tzw. ,,zachód" wymyślił nam Balcerowicza, obciążył długiem ukrytym i jawnym w kwocie około 3 bln zł., ten zachód za pomocą szpiegów i takich durni jak maharaja obciążył największym długiem w walucie obcej na świecie.
  Ten ,,zachód" za pomocą swoich szpiegów i durni jak Ty, kazał mordować nie winnych ludzi w Iraku, Afganistanie, ten ,,zachód" kazał rozbroić nam PW, ten ,,zachód" okupuje nasze ziemie i ,,szkoli" nasze dzieci w gimnazjach jak czcić szatana, jak demoralizować nasze dzieci.
  Ten twój tzw. ,,zachód" za pomocą szpiegów i takich durni jak Ty, przeprowadzili bez jednego wystrzału rozbiory Polski, gdzie przejęli majątek warty około 2 bln zł, jeszcze narobili kolosalnych długów. Tylko narkoman tak może myśleć.
  Polskie F-16 nad Izraelem

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031