Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
139 postów 2402 komentarze

Wrzodak Z

Moje komentarze

 • @Oświat 12:04:34
  Przytomny Polak, myślący Polak nie głosuje na syjonistycznych, zdemoralizowanych moralnie szpiegów, rozumie troche na czym polega mechanizm zdrajców Polski. Nie głosuje tylko dlatego, że mi się nie podoba PO, albo PIS, nie głosuję na jednych przeciw drugim, głosuję z rozumem, bo twój głos może przyczyniać się do katastrofy twojego domu.
  Co do Ursusa, to jeszcze raz ci przypominam, że odszedłem z Ursusa w 2001 roku, gdy fabryka pracowała z zyskiem, w 2007 roku w sierpniu twój ,,wuc" JK sprzedał tą fabrykę turkom, którzy ukradli pieniądze i technologie i uciekli, doprowadzając fabrykę do ruiny. Napisz do Ziobry albo do swojego ,,wocusia" aby wszczęli sledztwo w sprawie zlikwidowania Ursusa albo żeby powołali SKŚ d/s Ursusa, ale oni w zamian dziś finansuja tych z WSI co montują chińskie badziewie pod szyldem Ursusa.
  Kaczynski, Duda, Morawiecki - dokonali zamachu stanu
 • @wercia 10:45:07
  JK - to mało, że leń, ale kompletnie nie kumaty w sprawach ekonomi i gospodarki. ,,Facet", który na rowerze jeżdzić nie umie, pływać nie umie, prawa jazdy nie ma, na komputerze nie pracuje, nie zarobił na swoje utrzymanie uczciwą pracą, dziecka nie przytulił, kobiety nie przytulił itd. to taki człowiek ma zbawić Polskę??? To chichot historii, to świadczy o elektoracie pisowskim, posłach pisowskich itp.
  Taki słaby bez wizji człowiek nadaje się idealnie dla tych co kontrolują narody, na słupa, marionetkę, kukłę, bo raz, że łatwo nim manipulować oraz, że ma wiele bardzo wiele za uszami z obyczajówki oraz paserstwem na majątku skarbu Państwa. Jest taki gościu łatwą gliną do ulepienia.
  Rodzina Kalsteinów to przybłędy z zewnątrz do naszego narodu, oni nie czuli i nie czują naszych korzeni, dlatego to wszystko co robią jest takie antypolskie. Świadczy to, że już jego ojciec dostaje w 48 roku kamienice od panującego wtedy w Polsce ,,żondów" terroru syjonistycznego???
  Mój ojciec, dziadek ciotki nie mogą wrócić do swoich mieszkań w W-wie, bo te zasiedlali żydo - bolszewicy z wschodu.
  Dzisiaj mamy do czynienia z super zmianą w miejsce UW, tylko pod inną nazwą, to jest kierunek wywłaszczający Polaków z Polski z ich własności.
  Proszę zauważyć, że nadal dokonuje się rozbiór Polski pod hasłami ,,prawicowymi", Kościoła, patriotyzmu, żołnierzy wyklętych itd, ale systemu się nie zmienia. Nikt nie chce rozliczyć rozgrabienia Polski, żaden Balcerowicz, Buzek, Wąsacz, Lewandowski, Kornasiewicz, Borowski, Kwaśniewski itp. nie są pociągnięci do odpowiedzialności karnej za dewastacje gospodarki, ba ci co brali udział w paserstwie Polski dostają dzisiaj jeszcze 15 -krotnie większe zarobki jak wcześniej w ramach tzw. repolonizacji. To się nazywa przekręt. Chwali takie przewały pod niebiosa OTR, w jego radio dominują tacy szabrownicy jak np; R. Czarnecki.
  Skutki rzadów Kaczynskiego poznamy wtedy, gdy może za kilka lat wyborcy pisu zrozumieją na czym polega ten straszny antypolonizm pisowski, którego nawet w większosci hołota pisowska z parlamentu nie jest w stanie zrozumieć.
  Kaczynski, Duda, Morawiecki - dokonali zamachu stanu
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:11:17
  To się nazywa majstersztyk AjWaj, facet ma dwóch posłów w sejmie czyli swojego ojca i panią co na dwie ręce głosuje, jest premierem rządu. Tylko ,,gienusz" mógł to wymyśleć. Ale ten geniusz dobitnie wykazał, że jest tylko słupem takich od Danielsa, a reszta hołoty poselskiej z pisuaru są tylko kukłami od zamiatania po Danielsie. Tak niestety wygląda prostota karierowiczów poselskich, to oni nacisnęli guziki w imię banksterii finansowej z NY, to oni broniąc swoich apanaży gotowi są kupczyc interesami Polski, są gorsi od posłów za Gomułki i Gierka, ci przynajmniej coś budowali dla swoich, a ci budują dla obcych u siebie.
  Teraz Daniels i jego ludzie będą budowali coś dla Antka, ponieważ ,,żond" przesunął się w miejsce PO, czyli otworzyła się częsciowo opcja ,,prawa", będą chcieli tą lukę wypełnic swoimi i na to nadaje się Antek.
  Kaczynski, Duda, Morawiecki - dokonali zamachu stanu
 • @RAM 21:18:19
  Hasky, poczytaj co twoi szpiedzy wyprawiają.
  Słucha Janny Danielsa a więc nadprezydenta, nadpremiera, nadprezesa. Ten Daniels takie paszkwile pisał na nas. A twoi posłowie głosowali za kasą dla niego.

  Pewnym wydaje się więc, że ta współpraca (między Danielsem a Pocztą Polską, chodzi o wyrwanie kasy) będzie dotyczyć jakichś projektów edukacyjnych. Jaka to będzie wersja wydarzeń, możemy się domyślać. W artykule opublikowanym na portalu Algemeiner.com, ten (Daniels) zaprzyjaźniony z czołowymi politykami PiS, a urodzony w Wielkiej Brytanii Żyd pisał o zbrodni w Jedwabnem, jako o dziele „polskich obywateli, którzy okrążyli swoich żydowskich sąsiadów, zmusili ich do wejścia do drewnianego budynku i spalili ich żywcem bezlitośnie mordując dzieci, razem z rodzicami”.

  – Dorastając, myślałem że Jedwabne było typowym przejawem polskiego stosunku do Żydów w czasie wojny. Jako Żyd w Anglii zrozumiałem, że Polacy byli tak samo źli, jeśli nie gorsi, niż niemieccy naziści; dorastając nie kupowalibyśmy niemieckiego samochodu ani elektroniki, a nasz stosunek do Polski był zawsze niesamowicie negatywny. Kiedy rozmawiałem z laureatem nagrody Nobla, byłym więźniem obozu Auschwitz Elie Wieselem, powiedział nawet że Niemcy zbudowali swoje obozy w Polsce, ponieważ wiedzieli, że Polacy nie będą protestować przeciwko masowym mordom Żydów – pisze w tym artykule Jonny Daniels.

  Nadal nie przestając obwiniać Polaków za Jedwabne oraz Kielce, stawia za wzór Jana Karskiego i Irenę Sendler. Wzywa jednak do (!!!) przebaczenia nam za te: niemiecką i komunistyczną zbrodnie.

  – Jako społeczność żydowska musimy przełamać naszą nienawiść do Polaków i Polski; to nam nie pomaga (…) Polska jest także jednym z najbezpieczniejszych miejsc dla Żydów w Europie. Jeśli chodzi o pogląd, że Polacy „byli najgorszymi” – po prostu nie mogę tego zrozumieć. Strażnikami w obozach koncentracyjnych byli Ukraińcy i Litwini … Na pewno w Polsce byli współpracownicy i źli ludzie, ale nie na tyle, by sądzić naród (…) Nie możemy i nie powinniśmy wybaczać tym, którzy dokonali najbardziej odrażających i obrzydliwych zbrodni przeciwko naszemu narodowi. Musimy na zawsze pamiętać tych, których straciliśmy. Musimy jednak również zrozumieć, jak posuwać się naprzód – apeluje Daniels.

  Współpraca fundacji tego typu człowieka z fundacją państwowej spółki to po prostu kolejny etap zmieniania naszej świadomości historycznej – i to na nasz własny koszt. 8 grudnia ub.r. Sejm przyjął ustawę dotyczącą przekazania z budżetu państwa 100 milionów złotych dotacji na fundusz wieczysty Fundacji Dziedzictwa Kulturowego, z którego finansowane będą prace konserwatorskie Cmentarza Żydowskiego w Warszawie. Za ustawą zgodnie zagłosowała większość posłów Prawa i Sprawiedliwości, Platformy Obywatelskiej, Kukiz’15, Nowoczesnej, Polskiego Stronnictwa Ludowego i koła „Wolni i Solidarni”.

  Dzisiaj natomiast, jak podaje oficjalna strona Kancelarii Prezydenta RP, „prezydent Andrzej Duda przyjął w poniedziałek w Pałacu Prezydenckim przebywającego z wizytą w Polsce Davida Harrisa, dyrektora wykonawczego American Jewish Committee”. Notka jest niezwykle lakoniczna i nie wiadomo, czego dotyczyło spotkanie.

  AJC, amerykańska organizacja istniejąca w celu obrony praw Żydów poza USA, otworzyła swoje przedstawicielstwo w Warszawie w marcu ub.r.

  – Z radością i satysfakcją witamy na polskiej ziemi reprezentantów Komitetu Żydów Amerykańskich (AJC) – napisał prezydent Duda w liście do uczestników gali z okazji jego otwarcia. – Cieszę się, że wybrali państwo stolicę Polski na miejsce, z którego aktywność AJC będzie promieniować na cały nasz region.
  Znowu Polacy stali się mordercami Żydów!
 • @Oscar 18:42:11
  Trafna diagnoza.
  Specyficzna polityka żydowskiego reżimu IIIRP
 • autor
  Jaki gniot, przecież nadzór ,,merytoryczny" nad tym gniotem ma ,,wszechstronna" pani reżyser Ilona Łepkowska, znana pupilka TVN-nu, związana z Maciejem Poleskim vel Czesław Bielecki, którego ojciec to stalinowiec i tak sobie piją z dziubka brać od kasy
  Recenzja - Korona królów
 • @Pedant 00:48:13
  Targalski to stary rodzinny kombud, klasyczna żydo - komuna
  Macierewicz poleciał
 • @Husky 20:00:59
  ,,Wspaniałe
  a za m-c strzeli w sondażach 50%"
  To nie o sondaże chodzi a o Niepodległość Polski z Suwerennym Narodem Polskim.
  Chłopie zrozum, że system trzeba zmienić, a nie jednych szpiegów zastapić drugim szpiegiem i jeszcze głupszym, albo głupca głupcem zastąpić to żadna sztuka.
  System od 89 roku jest ten sam - czyli realizowanie polityki w Polsce w interesie światowej mafii finansowej.
  Jeden pozytywny ruch ,,naczelnej ciotki z Żoliborza i Danielsa" jest taki, że walec się zatrzymał i zaraz będzie się odkręcał jak w WjWajEsie.
  Kaczyński nareszcie pojął, że bez młodych nie da rady!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:21:04
  Dobry materiał. Sakiewicz, Rachoń, bolszewik Targalski i ta Gójska czy Fejke też razem z tymi wywrotowcami wylewają krokodyle łzy z powodu ,,wiernego pajaca" usraela Antka, pomimo, że rolą Antka było realizowanie interesów świata syjonistycznego w Polsce.
  Antek imponował Sakiewiczowi pewnie dlatego, że ten ,,adoptował" zbiegłych banderowców z wojska upadłej do Polski a ten ich przyjmował do naszej armi i dostawali od razu mieszkanie wraz z całą rodziną i teściową.
  Antek wywali z WP około 350 oficerów - rdzennych polaków w ich miejsce awansował roczniki marca 68 oraz banderowców. To się nazywa ,,patriotyczny minister".
  Antek aż piał z zachwytu jak 4 tys. okupantów a może nawet 4 tys. przyszłych morderców instaluje się na naszym terytorium bez zgody suwerena, Antek robił wszystko by ewentualny ,,teatr wojenny" rozegrał się na naszym terenie, a tarczą mieli być niewolnicy panów z usraela. To Antek realizował skutecznie.
  Ta rekonstrukcja to dobry ruch ,,naczelnego słupa Danielsa", ponieważ wielu szpiegów nadal będzie chciało służyć swoim mocodawcom z usraela, a roboty będą mieli mniej, a więc i głupoty będą przychodzić do łba a wiec będą sie brać teraz za łby wewnątrz obozu AjWAJ ES - to dobry znak.
  Ukłony
  Macierewicz poleciał
 • @Zbigniew Jacniacki 13:20:12
  No i gdzie ta krytyka pisorów???
  Przecież w naszym upadłym kraju toczy się wojna między nimi a nami czyli między szpiegami - syjonistami i ich szabes - gojami a normalnymi Polakami, którzy pragną żyć w Niepodległej Polsce.
  Wojnę tą toczyli Polacy w okresie 44-56 z żyd- bolszewikami, toczył wojnę Gomułka z nimi, wprowadzając desowietyzacje agentury żydo - bolszewickiej, toczył też taka swoją wojnę Gierek, dopóki Jaruzelski nie wyhodował swoją opozycję w rodzaju KOR-ru, gdzie ich zadaniem było oddać Polskę tym co Gomułka ich wywalił z Polski i do dziś oni w różnej konfiguracji rządzą upadłą Polską.
  Obecnie mamy do czynienia z sztucznym wrogiem pisu czyli środowisko peło oraz UE, po to aby widz - wyborca miał do wyboru te same mechanizmu, które są wdrażane w Polsce od blisko 30 lat.
  Przecież pół obecnego rządu to ludzie z PO, wcześniej z PZPR - skrzydło judaistyczne, UW, AWS- PC - KL-D itd. Oni wszyscy razem pracują na rzecz obcych interesów i te najważniejsze sprawy dla polaków są przywożone z zewnątrz do realizacji.
  Pamięta Pan jak CIA przywiozło 40 mln $ celem przekupienie partii politycznych w Polsce by zgodzili się na wojnę w Iraku. Wtedy tylko LPR i Samoobrona była zdecydowanie przeciw okupacji i ludobójstwa narodu irackiego, to mówi wiele. Podobnie było z wieloma antynarodowymi posunięciami kliki szpiegów i karierowiczów z tzw. klasy politycznej w Polsce.
  Także nie ma co oszczędzać POPIS czy SLD-.N , Kukiza czy wierchuszkę RN.
  """...wśród tej żądnej pieniędzy masy jest sporo agentów
 • @Talbot 12:58:44
  Ty, to podobny jesteś do tego ,,nacjonalisty" Galperina, on ma obstawę coś takiego jak gru, a Ty, masz obstawę Singera czy coś takiego??? Chyba straciłeś połączenia z tym Galperinem czy co???
  Może podsunąć ci jakiejś antyrosyjskie teksty garbonosych, bo u nas na tzw. ,,prawicy" mnóstwo gazet kontrolowanych jest przez nijakiego Sakiewiciusa - banderiusa. On to ma loty u nich!
  Rosyjscy Nacjonaliści
 • @Zbigniew Jacniacki 08:23:50
  Niestety, ale tekst pokazuje powierzchowny problem Polski w przekroju 30 lat. Tekst nie sięga żródła problemu, błędne opinie itd.
  Oceniacie peło i psl, pomijając pisiorów, przecież to jedna piesć, to jedna opcja - opcja syjonistyczno - banderowska, narzucona Polsce z zewnątrz, realizująca politykę dla swoich mocodawców z usraela a więc światowej mafii finansowej. Mafia ta, ma w kieszeni w Polsce wszystkich od wierchuszki tzw. pseudo - lewicy do pseudo-prawicy, RN, ONR, Kukiz, OTR i jego media do tzw. komuny liberalnej skrzydła Kwaśniewskiego i Borowskiego, Cimoszewicza. Przecież np; oni wszyscy wspierali ,,pomarańczowy majdan" rewolucje na majdanie itp. Oni wszyscy razem prowadzili ekonomiczne rozbiory Polski, prowadzą ją nadal w formie księżycowych długów, oraz tzw. repolonizacji.
  Oni razem entuzjastycznie przyjmowali ,,prawo", by ,,przyjać" tu nad Wisłę, okupacyjne wojska usraelskie w Polsce.
  Oni razem wprowadzali nas do eruokołchozu, przyjmowali TL, akceptowali umowy UE - Ameryka północna w wyniku której trucie ludzi będzie na wielką skalę.
  Co do tzw. RN, to żaden z nich nie broni np; M. Piskorskiego, żaden Poseł nie chce nawet interpelacji poselskiej złożyc w sejmie w obronie Piskorskiego. Każda ich inicjatywa jest tak prowadzona aby nie naruszyć interesów usraelskich w Polsce, uciekają przed prawdą w sprawie okupacji Polski przez USA i Izrael.
  Taki Jonny Daniels 30 - letni mosadowiec prowadzi pod pachę całe środowisko pisiorów a Posel Winnicki milczy, RN milczy???? O czym to świadczy?.
  Polacy nie chcą wierzyć w to, co ich czeka.
  Życie na kredyt z obcych banków, to nic innego jak w przyszłosci głodowe pensje, wysokie podatki, ogólna bieda a nawet bankructwo jako wspólnota. Najszybsze tempo zadłużania polaków ma obecny ,,żond", szybsze nawet od wielu krajów afrykańskich.
  Ludnośc jest w obrzydliwy sposób manipulowana, (patrz prymitywne chałtury w Zakopanem TVP, W-wa TVN, Katowice Polsat, gdzie przy tej obleśniej chałturze bawiło się prawie 12 mln ludzi razem), manipulowana na własne życzenie. Tak prowadzony na smyczy i na kolanach Naród, nie ma przyszłości, dlatego wyjątki są niszczone, zamykane do wiezień, otoczone służbami specjalnymi, a nawet mordowane (np; A. Krzepkowski z Ursusa)
  Dlatego wskazywanie zdrady jednych zdrajców a pomijanie zdrady zdrajców innych jest strasznym nadużyciem, taki przeciętny odbiorca zrozumie, że jak peło zdrajcy to głosuję na kolejnego bardziej wyrafinowanego zdrajcę.
  Masonerii, szpiegom, złodziejom, szabes - gojom chodzi cały czas o to aby Polacy głosowali jednych na drugich, nie za czymś dobrym tylko przeciw drugim, a jedni i drudzy to praktycznie są ci sami. itd.
  """...wśród tej żądnej pieniędzy masy jest sporo agentów
 • @Husky 22:57:08
  Oczywiście, że 1 mln papierów!!! Sory za błąd.
  Okrągłostołowy Spisek
 • @Husky 22:21:33
  No własnie tak się stało. Trochę przepili, trochę na ,,zioła" wydali, trochę na panienki z wschodu wydali, a za reszte stworzyli nędzną gazetkę, portal, i antypolską szczekaczkę w rodzaju republika bananowa cos takiego, na czele z Hajko czy coś takiego Gójko, czy tam Rachoniowate,
  Okrągłostołowy Spisek
 • @Jan Paweł 16:40:43
  No właśnie, dlatego banderowcy w Polsce tak silnie wspierają pro-banderowskie partie na czele z pisorami. Nawet tu, na oneccie24 prowadzą podwójną grę.
  Janukowicz to Polak wywodzący się z chrześcijańskiej rodziny. Kto go tak usilnie zwalczał??? A no - Sikorski, Gieremek, Kaczyńscy, Lipiński, Terlecki, Kuchcinski, Kwaśniewski, Komorowski itd. A naiwni pro-pisowcy udają idiotów, że o tym nie wiedzą i tu piszą różne trollowskie pochwały na cześć banderowsko - syjonistycznej bandy.
  Drastyczna wrażliwość banderowców
 • @Talbot 10:10:26
  W tym samym czasie 1mld $ dostał od masonerii francuskiej Bronisław Wildstein na wydanie gazety ,,prawicowej" (oczywiście na lewych papierach). No i żaden wnuczek ubowca nie chce się tym zajać.
  O tej ,,darowiżnie" pisze w swojej książce Leszek Misiak pt. ,,Prawicowe dzieci - blef IV RP." Może ten prof. (sic) zajmie się np; tym przypadkiem lub np; przypadkiem K. Marcinkiewicza, który dostał w ramach wypłat od Goldman Sachs około 30 mln zł. lub M. Morawieckim co prywatyzuje przez repolonizację polskie fundusze, zaciągając lichwiarskie kredyty.
  Okrągłostołowy Spisek
 • @ireneusz 17:42:50
  Znowu siedzisz pod Gorzowem, przed lumpowskim sklepem z lumpami i chlasz te bełty i rozum ci odbiera.
  Jak raz w tygodniu nie masz paru groszy na bełta to i coś w miare rozsądnego napiszesz.
  Anakonda-18: Polska polem starcia Rosji i USA
 • autor
  Niechby nawet po 10 000+ dawali kolaboranci z mafii światowej to każdy przytomny Polak powinien wywieżć na taczkach syjonistów z PISPO.
  Dla Macierewicza, Kalsteina, Komury, Kwasa itp. Polska to tylko terytorium do konfrontacji ,,wchodu" z ,,zachodem". Polacy to stado niewolników, których należy cześć zlikwidować, resztę rozproszyć po świecie i niech koczują np; takim usraelu jako niewolnicy i płacący haracz mafii.
  Anakonda-18: Polska polem starcia Rosji i USA
 • autor
  ,,Rosjanie nie mają szacunku do polityków, którzy po 1989 r. zdobyli władzę w Polsce. Traktują ich gremialnie jako łasą na pieniądze kastę kolesiów, którzy za miliony dolarów podpiszą szkodliwy dla kraju kontrakt. Dopóki to się nie zmieni, na poważne i uczciwe traktowanie ze strony Rosji nie mamy co liczyć. Ograniczenie zależności od Rosji po 1989 r. zostało wypełnione poddańczymi relacjami ze Stanami Zjednoczonymi i Niemcami." Zgoda z J.P.

  Tak to prawda, że hołota antypolska dorwała się do koryta i prowadziła za grosze ekonomiczny rozbiór Polski. Prowadzili to wszyscy obecni politycy w Polsce na czele z Jarosłwem Kaczynskim, który desygnował na UP L. Wałęsę, na premiera T. Mazowickiego, Bieleckiego, Suchocką, brata na szefa NIK, Ministra aprawiedliwości, rezydenta Polski, miał swój Rząd, teraz rządzi wszystkim. To jego minister Jasinski podpisał drogą umowę na sprowadzanie gazu z Rosją. itd.
  Obecnie mamy rozbiory w drugą stroną czyli ,,REPOLONIZACJĘ" która polega na tym, że odkupuje się od złodzieja po 15 - krotnie drożej biznesy za które oni sami to sprzedawali w ramach AjWajEs-u.
  Obecnie terroryzują nas na siłę w postaci sprawodzania gazu katarskiego z usraela o 100% droższy od rosyjskiego, podobnie z ropą.
  Obecni sprzedawczyki kupują zdezelowany sprzęt zbrojeniowy z usraela o 7 - krotnie drożej jak jest warty.
  Obecni sprzedawczyki zadłużają na na wielką skalę w bankach żydowskich.
  Obecni sprzedawczyki, wysłali polskich zołnierzy by bronili Izraela?
  Szkoda, że J. Piński o takich rzeczach nie napisze.
  W uścisku niedźwiedzia.
 • @AgnieszkaS 02:18:29
  Darmozjady, nieroby, karierowicze, szpiedzy za flaszkę, chomosie i itp. kanalie pisiorowskie byli i są na służbie tych stalinowców z gwiazdą dawida i to oni byli od opracowań i wdrażania przemysłu ludobójstwa całych narodów w tym naszego. Pisiory, którzy mdleją na widok swojego ,,wodza", który jest tylko słupem tego przedsiębiorstwa holokaust z usraela.
  Zbieranina hołoty, świrów, niewolników z tzw. pisuaru, nadzwyczaj szkodzi w odzyskaniu Niepodległości Polski, której nie ma praktycznie od 39 roku.
  Stanisław Michalkiewicz: OGŁASZAM ALARM!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031