Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
175 postów 2996 komentarzy

Wrzodak Z

Rocznica ,,Magdalenki"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Media w ostatnim czasie trąbią o ,,rewolucji" na euro- Majdanie, trąbią jak czerwoni z różowymi z Polski ,,pomagają" w walce z ,,reżimem" na Ukrainie, jak Biedroń z Kaczyńskim są po stronie ero-banderowców i zapomnieli o rocznicy knucia w Magdalence.

 25 rocznica zmowy w Magdalence

 
 
W dniu 27–01–2014 roku minęła 25 rocznica zakulisowych rozmów w Magdalence, między komunistami a koncesjonowaną opozycją ,,solidarnościową” w sprawie podziału władzy w Polsce. O dziwo ,,salon komuno – liberalny” milczy o tej rocznicy, przecież 25 rocznica popijawy komuny z agentami komuny, to powinno być wielkie wydarzenie medialne. Może ,,salon koszernych” nie chce przypominać swoich ,,zasług” robotnikom polskim w momencie awantury na ero-majdanie. Jeszcze ,,robole” przypomną sobie też swoje czasy i wezmą się do kupy i popędzą ,,okrągłostołowców” na bliski wschód a wtedy to może i nie udać się z tym Majdanem, dlatego siedzą cicho i ,,pompują” na żółtych i czerwonych paskach Majdan zamiast trąbić o ,,wielkim kompromisie" w Magdalence, gdzie czerwony z różowym ponad głowami Polaków postanowili rozszarpać Polskę, a tych co naiwnie walczyli o dobrobyt i Niepodległą Polskę puścić  na bezrobocie a młodych wywalić z kraju.
 
 Architekci porozumienia się tzw. ,,opozycji demokratycznej” z komunistami w Polsce pod koniec lat 80-tych, skutecznie pomijają rolę spotkań w Magdalence, w tym role byłego Prezydenta R.P. Lecha Kaczyńskiego. Piszę skutecznie, ponieważ ,,układ” musiał mieć dla równowagi swojego rezydenta na tzw. ,,prawicy” w naszym kraju, ponieważ ktoś musi skutecznie kanalizować Polaków - Katolików. Wcześniej robił to Wałęsa później robił to L. Kaczyński, który okazał się jeszcze gorliwszym sługusem interesów kosmopolitycznych rządów od tego pierwszego.
 
 ,,Okrągły stół” o którym liberalne media trąbią, wspominają to wydarzenie, jako wielkie zwycięstwo demokracji prowadzącej do ,,zgody narodowej”. Każdy trochę myślący Polak wie, że ,,okrągły stół” był na rękę siepaczom komunistycznym. Komuchom od Jaruzelskiego zależało, aby  zamienić książeczki czerwone na czekowe. Pseudo-opozycja w Polsce na czele z Michnikiem, Kuroniem, Geremkiem i Wałęsą, Kaczyńskim przygotowali miękkie lądowanie dla komunistów zamiast ich rozliczenia. Oczywiście, że bez porozumienia się, światowych mocarstw  nie byłoby oddania władzy przez komunistów na rzecz ich agentów z różnych lóż masońskich zainstalowanych w Nowym Yorku,  Paryżu, Moskwie czy Berlinie z koordynacją w Tel Avivie. Mieli tylko jeden problem, jak ten plan mocodawców z wschodu i z zachodu wdrożyć w Polsce i  właśnie do tego potrzebny był teatr pod nazwą ,,okrągły stół” gdzie komuch dobrał sobie do rozmów swojego agenta. Jak coś nie wychodziło przy ,,okrągłym stole”  rozmowy zakulisowe przenoszono do Magdalenki. Gdy miałem zaszczyt być posłem na Sejm, zwróciłem się z zapytaniem poselskim do ówczesnego Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro o ujawnienie protokołów z ,,obrad” z Magdalenki, przedstawicieli ówczesnej władzy i ,,opozycji”. Minister Ziobro odpowiedział mi, że spotkania w Magdalence nie były protokołowane. Nie wiem, czy rzeczywiście mógł nie wiedzieć o tym, że były protokoły albo mnie okłamał, ponieważ nie chciał rozgrzebywać nie chlubnej roli roli w ,,Magdalence” Lecha Kaczyńskiego. Wyjaśniam, że protokoły z obrad w ,,Magdalence” są.
 
  Protokulantami byli; Jacek Ambroziak, Krzysztof Dubiński, Kazimierz Kłoda. Część kopii tych protokołów posiadam. Czytając wypowiedzi poszczególnych przedstawicieli władzy i pseudo-opozycji, mam wrażenie jakby ci ludzie znali się od wielu lat, jakby to byli koledzy, prawie wszyscy byli na ty!!!  Stronę rządową reprezentowali; Kiszczak, Ciosek, Reykowski (on wszystkie ustalenia przekazywał do Tel Avivu i od nich brał wskazówki), Sekuła, Gdula, Kwaśniewski i inni z strony tzw. opozycji udział brali L. Kaczyński, Wałęsa, Geremek, Mazowiecki, Kuroń i inni oraz Ks. Bp. Tadeusz Gocłowski i Ks. Alojzy Orszulik. Największe kariery polityczne z tych osób które knuły w Magdalence zrobili L. Wałęsa, A. Kwaśniewski oraz L. Kaczyński, to byli rezydenci Polski. Wyjątkowo z zainteresowaniem czytałem wypowiedzi L. Kaczyńskiego i to jemu  poświęciłem szczególnie dużo uwagi czytając protokoły, ponieważ on był prezydentem odnoszący się do elektoratu solidarnościowo -  prawicowego. Pozostali to sami przyznają, że to komuna lub agentura komuny.  
 
  L. Kaczyński podczas spotkań z komunistami w Magdalence był bardzo ugodowy w stosunku do Kiszczaka i Sekuły, grzeczny. Forsował zapisy które były niekorzystne dla ,,Solidarności” np.; aby ,,Solidarność” nie była rejestrowana branżowo tylko odgórnie przez zarejestrowanie KK ,, S”. Motywował to tym, że struktura związków branżowych jest strajkogenna, umacnia tendencje rewindykacyjne. L. Kaczyński  upewniał władzę, że rozumie ich zastrzeżenia i nie chcemy powtórzyć sytuacji z lat 80-81. Forsował również zapis, że ,,S” w zakładzie pracy będzie tworzyć komisję między związkową do rozmów z dyrekcją. Nie chciał rejestracji ,,S” oddolnie, tylko od górnie, ponieważ  struktura oddolna jest konfliktogenna. Następnie podkreślał, że jak władza zarejestruje tylko jedną odgórną organizacje związkową, to władza wtedy będzie miała partnera!!! Chodziło jemu i Mazowieckiemu, żeby ludzie nie byli samodzielni, żeby robotnicy byli zależni od władz krajowych ,,S” a tam pełna kontrola wszelkiej maści agentury, tak by rozbiory Polski udały się a Solidarność pacyfikowała robotników w czasie zamykania zakładów pracy lub ich prywatyzacji.  Ta dyskusja odbyła się w dniu 27-01-1989 roku, obrady trwały od godz. 11,30 do 22,15 i kilka podobnych spotkań odbyło się w następnych dniach.  Dalej zgadzał się na pakiet kontrolny mandatów do sejmu dla PZPR,  ,,a resztę dajcie nam”. Zaproponował, aby wyrzuceni w stanie wojennym z pracy działacze ,,S” zachowali ciągłość pracy i dostali 3 miesięczną odprawę, (sic) i nie musieli wracać na swoje stanowisko pracy. Ani słowem nikt nie upomniał się o tych działaczy ,,S” którzy zostali wyrzuceni z Polski w stanie wojennym, żadnych rozmów o naprawieniu krzywdy ludziom i ich rodzinom którzy zostali zamordowani w stanie wojennym lub zostali ranni, żadnego zadośćuczynienia dla dzieci poległych robotników z Śląska, Pomorza czy KGHM, tylko kupczenie interesem milionów Polaków, tchórzostwo, podlizywanie się Kiszczakowi, Sekule, Kwaśniewskiemu.
 
 W tym czasie zostają zamordowani księża Niedzielan, Suchowolec, Zych, nikt nie interweniuje u Kiszczaka, nie ma próby zerwania rozmów, jakby to ich nie interesowało. Debatowali przy suto zastawionych stołach, z wódą na nich, tak tworzyło się pseudo-prawo pod niepolskie interesy, kosztem milionów naiwnych Polaków, ten teatr trwa do dziś. Proszę zauważyć, że w ,,demokratycznych” wyborach na urząd prezydenta zostali jak na razie wybrani tylko ci co knuli w Magdalence; Wałęsa, Kwaśniewski, Kaczyński, (Komorowski z okrągłego stołu) ci architekci porozumień z Magdalenki do dziś pacyfikują Naród.
 
 
 Ani ,,okrągły stół” ani żadna zdrada ,,magdalenkowa” nie była Polakom potrzebna, komuna na świecie zbankrutowała już wiele lat temu, trzeba było tylko spokojnie wyczekać i przejąć w pełni władzę, tak by nie dopuścić do tego co mamy dziś. Nic dziwnego, że Prezydent L. Kaczyński,  spotykał się z swoim kolegą z Magdalenki A. Kwaśniewskim, by mu doradzał w roli prezydenta, Nie słuchał tych co go wybrali. Jak silne są zobowiązania ,,magdalenkowe” tylko ta grupa zdrajców Polski raczy wiedzieć. Tak jak dziś PiS, propagandowo ,,zwalcza” ,,okrągły stół” i ustalenia z Magdalenki, zapominając, że to ich wodzowie też tworzyli tą niechlubną historię,  odgrywając w niej kluczowe role.
 
  
 Zygmunt Wrzodak

KOMENTARZE

 • Panie Zygmuncie,
  dziękuję za doskonały tekst.
  "Dziwi" mnie tylko, że nikt z naszej ekranowej agentury jeszcze na Pana nie skoczył. Czyżby tak im było wstyd?
  Ale chyba nie... Łajdak wstydu nie ma.

  Pozdrawiam.
 • @SpiritoLibero 20:00:36
  Pokazuję obraz tamatych ponurych czasów. Niestety, ale Polacy potrafią wielbić tych co wcześniej ich pałowali - czytaj zdradzali. Jesteśmy łatwym ,,mięsem" dla propagandzistów masońskich, nieroba, pasożyta, agenta obcych wywiadów królem Polski byśmy zrobili. Na krzyż przybili ich portery w miejsce naszego Pana. Jak patrze na tych np; Solidarni 2010 to myślę, że Polska musi upaść, jak czytam teksty pochwalne na cześć zdrajców, świrów i pachołków obcych wywiadów, to też myślę, że Polska musi upaść. itd.
  Przecież z szatanem możemy wygrać tylko w oparciu o przestrzeganie Dekalogu, a wtedy mamy świadomość narodową, solidarność narodową, My, nie wygramy czołgiem, eur-majdanem z euro-banderowcami, My, Polacy możemy wygrać tylko rozbudzoną świadomością narodową.
  Dlatego ja piszę tak by demaskować w oparciu o fakty naszych zakamuflowanych wrogów.
  Pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 20:32:22
  A jak Pan w sejmie zasiadał z tymi "zdrajcami" w koalicji, to nie brzydził się razem z nimi rządzić ?
  A ze swoim kolegą z Samoobrony Leszkiem Millerem ?
 • @Astra 22:23:47
  A twój kaczy guru nie brzydzi się zasiadać w Sejmie z koleżkami z PO?
 • @Astra 22:23:47
  W żadnej koalicji w sejmie nie byłem. Takich jak Miller to masa jest u boku Kalsteina.
 • @Astra 22:23:47
  Kolejny raz cwoku cię informuję, że ja w żadnej koalicji w sejmie nie byłem w Samoobronie też nie byłem, a takich Millerów jest od zatrzęsienia u boku Kalsteina.
 • @Wrzodak Z. 23:06:53
  "Kolejny raz cwoku cię informuję..."

  To nie ćwok. To ćwoczka :)
  Równie dobrze może Pan informować kotka sąsiadów.
 • @Astra 22:23:47
  A co tam LaLuna u twojego psiepsiułka Mendzi Usługowej?
  Kiedy dostarczy w końcu te swoje "rewelacje" na mój temat? Nie mogę się doczekać...

  Nie wstyd ci za takiego przyjaciela? A paczki będziesz mu chociaż wysyłać? :D)))))))))))
 • @Wrzodak Z. 23:06:53
  Oczywiście że byłeś ćwoku, nawet potem jak cię wywalili z LPR aż rwałeś sie do koalicji z PiS.
  Startowałeś też z list samoobrony jak twój kolega Miller.
  Dwa razy w sejmie byłeś jako kto ? "niezależny"?
 • @SpiritoLibero 23:13:39
  Nie wiem czy dostarczy :)
  To Twój problem, ale jak chcesz to go spytaj

  http://1do10.blogspot.com/
 • @Astra 00:31:30
  Mój problem?????

  Żartujesz chyba :)))))

  Nie będę gnojka puszczał w skarpetkach.
  Boso.
 • @Wrzodak Z. 23:06:53
  "Metoda na wnuczka" działa negatywnie i czas ją zatrzymać:)
  Sam widzisz przypominanie błędów nic nie daje. Należy je wreszcie zacząć naprawiać.

  Pozdrawiam
 • @night rat 05:43:24
  Następny admin?
 • @night rat 05:43:24
  Nie wiem kto kryje się pod nickiem astra, wiem tyle, że to tchórz, ponieważ każdy kto zabiera głos w sprawach politycznych powinien to robic pod swoim nazwiskiem, a nie chować się za plecami innych. Nie wiem kto to astra. Wiem natomiast, że kłamie, ja z pisem w koalicji nie byłem, ponieważ na pierwszym posiedzeniu KP LPR w 2005 roku przestrzegałem przed koalicją z ,,trockistami" z pisuaru. Chciałem doprowadzić do spisania umowy programowej z której wynikć powinno zmiana systemu w Polsce, tego akceptować nie chciał Kaczyński, więc Giertych naiwnie pchał się na stołek bez umowy programowej, a więc wpadł w sieci, a Kaczyński zażądał od Giertycha usnięcia mnie z LPR to wtedy będzie koalicja z LPR.
  Wystarczy zapoznać się z moimi wystąpieniami sejmowymi z lat 2005 -07 a w szczególności z posiedzeń sejmowych komisji Skarbu Państwa, Obrony Narodowej i Finansów publicznych i przekonać się czy ja trąbiłem w jedną trąbę z koalicją.
  W pisie to co druga osoba ma przeszłość komunistyczną lub OZI, wielu z nich wykreowanych zostało przez układ ubecki np; bracia w filmie.
  Astra niech sprawdzi ilu Polaków z NSZ ma na sumieniu Kryże Tadeusz, (tam gdzie Kryże będą krzyże) pomimo tego w dowód wdzięczności za FOZZ syn siepacza UB został ministrem w rządzie Kaczyńskiego.
  Ja kandydowałem z Samoobrony do sejmu w 2007 roku, a niby skąd miałem startować, to śp. A. Lepper mi zaproponował kandydowanie. Choć mam duży szacunek dla Leppera to kandydowanie wówczas z Samoo było moim błędem i nie chciałem tuż przed zamknięciem list wyborczych wycofywać się z kandydowania, ponieważ wtedy za fatalny wynik wyborczy mogli by uznać winnym moją osobę.
  A już tak na poważnie a czym różni się Kaczyński od Millera w sprawach zasadniczych dla Polski. Co ich różni, może TL, może UE, może NATO, może wyprzedaż Polski, może zadłużanie Państwa Polskiego itd. Acha, różni ich jedno, Miller ostro potępia ero-banedrowców z euro-majdanu a Kaczyński razem z banderowcami, pod flagami banerowców głosi hasła slawa ukraina a więc wielka ukraina aż pod Rzeszów, za coś takiego to Kalstein powinien być wypluty z Polski, taka zdrada powinna być codzienna chłostą dla niego na rynku starego miasta.
 • @Astra 00:31:30
  Niestety muszę skomentować twój tekst poza twoim blogiem (mam nadzieje, że gospodarz sie nie pogniewa).

  Jesteś nierzetelna. Po co wprowadzasz czytelników w błąd, że Kikliński przysięgał
  "...stać nieugięcie na straży pokoju w braterskim przymierzu z Armią Radziecką i innymi sojuszniczymi armiami..." ?

  Wprowadzasz celowo w błąd (kłamiesz ?), żeby uzyskać lepszy "efekt"?
  Czy każdą twoją notkę trzeba weryfikować? Teraz wiem dlaczego mnie zbanowałaś. Twój przyjaciel MS zresztą też.
  Pisz lepiej o kuchni albo robótkach ręcznych.
  Poważne tematy zostaw poważnym blogerom.
 • @Astra 00:27:14
  Dwa razy byłem w sejmie wybrany z list LPR, którą to partię założyłem w Ursusie.
 • @Wrzodak Z. 09:43:03
  Wspominam tamten czas i brakuje mi przypomnienia "kolorytu".

  Kolorytu, który istotnie zaważył na zaistnieniu tego całego przekrętu.
  Zatem. Jako społeczeństwo - byliśmy słabi i ogłupieni. Bardzo mało ludzi kojarzyło zdarzenia. Wszelkie niuanse polityki - były nam obce.
  Wierzyliśmy, że skoro jest grupa, która przeciwstawia się komunie w imię polskości - to ma rzeczywiście dobre intencje.

  Czas od stanu wojennego - to czas usuwania narodowo myślących działaczy poza granice.
  Tu zostali tylko ci późniejszej UW.

  (Oczywiście - trochę uczciwych było, ale zostali otorbieni, a ich głos niesłyszalny).
  Niestety - zdrady Narodu dopuścił się Kościół, gdyż obecnością prominentnych działaczy uwiarygodnił tę zgraję. Bo skoro nie było narodowych przywódców - ludzie wierzyli i chcieli wierzyć w to, co mówi Kościół.

  A podsumowanie?
  Społeczeństwo nie było uświadomione i dało się wmanipulować (piszę to także, a może przede wszystkim, z przywołaniem swojego rozumienia całej tamtejszej sytuacji). I swojego podejścia do tego, co było.

  Teraz - nie ma co nadmiernie płakać; mleko się rozlało - i jest, jak jest.
  Teraz - trzeba prowadzić działania prowadzące do zapobieżeniu podobnym sytuacjom w przyszłości. Bo to, że zmiany się szykują - to widać, słychać i czuć.
  Problem - w jakim kierunku pójdą i jakimi metodami zostaną wykonane.
  Ci, którzy tak zaciekle przeszkadzają - chyba nie zdają sobie sprawy, że przygotowują wybuch gniewu, który będzie miał "rewolucyjny" przebieg.
  I nie będzie dla nich żadnej litości. To tylko kwestia skali czystki.

  Dobrze byłoby, aby dla własnego dobra przyczyniali się do budowy sprawiedliwej przyszłości.
 • Zmienić system
  Panie Wrzodak zgadzam się,że należy zmienić system.Można dyskutować o przeszłości i opluwać się wzajemnie ale po co?Program PIS jest płytki i nienastawiony na radykalne zmiany.PIS jest na fali bo ludzie się budzą a na scenie politycznej nie ma lidera typu Piłsudski czy Lepper więc łykają to co PIS oferuje.Dotychczasowe działania Kaczyńskiego wskazują na złą wolę lub nieudolność(nie wstrzymanie prywatyzacji,głosowanie przeciw becikowemu,uldze prorodzinnej,mundurkom,popieranie procentowej rewaloryzacji rent i emerytur,brak chęci likwidacji KRR i TV po to żebyśmy mieli wolne media oraz uniezależnienie funkcji prokuratora generalnego od polityków).
  Nie jest łatwo przekierować ludzi na zmianę myślenia a i prawicowa opozycja jest bardzo rozdrobniona i nie skora do dogadania się.Należy skończyć z przeszłością w sensie wspominkowym(o rozliczeniu nie można zapomnieć)a zmierzać należy w kierunku dużych zmian dla dobra Polski a nie tylko dla,,elit''.Przestańmy się kłócić i stwórzmy alternatywę dla obecnego systemu.Mamy niewiele czasu!
 • @maro 11:03:30
  Pełna zgoda, ale oprócz tego Piłsudskiego.
  Trzeba zmienić system na pro-narodowy, bez złodziei, agentów, lichwy, wolny Naród, neutralne Państwo, ideologia powinna wynikać z Dekalogu. Tylko na to wszystko nie ma biznes-planu. O to wszystko rozbija się ta niemoc Polaków, POPIS ma razem około 200 mln zł z naszych podatków, a Polacy - Narodowcy goli, dziś bez funduszy nic się zrobi. Wchodzą nowi na scene jak RN Zawisza + Bosak czy Gowin, ale oni są finansowani przez obcych do pacyfikowania nastrojów w Polsce, tak by system się nie zmienił.
 • Owoce ,,Okrągłego stołu"
  Zastanawiając się nad owocami Okrągłego Stołu odnoszę wrażenie, że jednym z nich jest przyjęcie zasady ,,O Rosji źle albo wcale”.

  Konsekwencją przyjęcia tej zasady jest przedstawianie Rosji jako wyłącznie zła i zagrożenia dla Polski.

  W konsekwencji zmanipulowani Polacy (z, wmówionej im przez media*, silnej obawy przed Rosją) są skłonni ,,przymykać oko” na przekazywanie kompetencji w ręce UE nazywane dla niepoznaki ,,pogłębianiem integracji europejskiej” .

  Z tego powodu do mediów nie są dopuszczani ci politycy, naukowcy, po prostu ci ludzie, którzy gotowi są o Rosji mówiąc cokolwiek dobrego (dobrego w znaczeniu chrześcijańskim).

  Są oczywiście nieliczne wyjątki.

  Tak to widzę.
 • Informacja
  Komitet ObchodówW lokalu Fundacji Narodowej im. Romana Dmowskiego w Warszawie zawiązał się Komitet Obchodów 150. rocznicy urodzin Romana Dmowskiego.

  Na jego czele stanął Andrzej Szlęzak, prezydent miasta Stalowej Woli. W styczniu 2014 roku nastąpi ogłoszenie składu Komitetu Honorowego Obchodów.

  W skład Komitetu Obchodów weszli także:
  Sylwester Chruszcz, członek władz Ruchu Narodowego (Szczecin)
  Maciej Eckardt, działacz samorządowy (Bydgoszcz)
  Jan Engelgard, red. naczelny tygodnika „Myśl Polska” (Warszawa)
  Tomasz Formicki, prezes Instytutu Informacji (Warszawa)
  Wiesław Kosobudzki, działacz narodowy, prezes Wydawnictwa Myśl Polska (Turek)
  Zbigniew Lipiński, publicysta, prezes Ligi Narodowej (Warszawa)
  Ireneusz Lisiak, publicysta, działacz narodowy (Kraków)
  Andrzej Mańka, działacz samorządowy (Świdnik)
  Arkadiusz Miksa, wiceprezes Instytutu Informacji (Warszawa).
  Maciej Motas, publicysta, badacz dziejów Narodowej Demokracji (Warszawa).
  Zbigniew Okorski, działacz TG „Sokół” (Warszawa).
  Przemysław Piasta, działacz narodowy, prezes partii „Tak dla Polski” (Poznań)
  Adam Śmiech, działacz narodowy (Pabianice)

  Zadaniem Komitetu będzie organizacja przedsięwzięć związanych z tą rocznicą. Uzgodniono, że inauguracja Roku Romana Dmowskiego nastąpi w Poznaniu na przełomie lutego i marca 2014. W dniu 28 czerwca w Sali Kolumnowej Sejmu RP zaplanowano uroczystą prezentację amerykańskiej książki o konferencji pokojowej w Wersalu. Odbędą się także spotkania rocznicowe w Szczecinie, Wrocławiu, Krakowie i Drozdowie. Planowany jest także druk albumu „Roman Dmowski” i prezentacja wystawy planszowej „Roman Dmowski 1864-1939″ na terenie całego kraju.

  http://rokdmowskiego.pl/galeria/
 • @Wrzodak Z. 11:22:52
  O których narodowcach mówi pan,że,,goli''?Jest tego wszystkiego i pogubić się można.JOW-y,Oburzeni,Suwerenna Polska i inni niby każdy chce dobrze ale nie ma konsensusu.Przestańmy dyskutować i tracić cenny czas a twórzmy struktury albo dołączmy do czegoś co już istnieje i najbliżej mu do ideału.
 • @JurekE6 11:24:00
  Pełna zgoda.Rosji nie trzeba kochać ale Rosja to ogromny rynek zbytu i tak na to trzeba patrzeć.Tak robią Anglicy-liczy się biznes!
 • @
  wydaje się ,że po tylu latach nie warto wracać do tamtych wydarzeń , skoro tak to przebiegło to trudno , ważniejsze by wreszcie zmobilizować naród i za ten rok z hakiem wyeliminować aktualne t zw. elity władzy i dać szansę ludziom związanym z RN i prawicą Korwina, innej drogi nie ma
 • @radzioron 13:05:48 Wrzodak Z
  Bardzo dziwnie „Nieprzedawnione oszustwo”, Panowie nazywacie wyborem, a ja zgłaszam i cały czas zarzucam nieprawidłowość.

  Ciekawe, dlaczego Panowie ciągle tak intensywnie reklamujecie oszustwo, że to demokratyczne wybory skoro Polska Demokracja jest zabijana na marginesie?
  Przysięgi i Ustawy, nie pozwalają określić, jakiemu Narodowi należy się najwyższa władza w Kraju nad Wisłą, a Wy o głupoty się kłócicie.

  Polska Demokracja Kwantowa

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031