Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
172 posty 2901 komentarzy

Wrzodak Z

Miron Sycz & Kaczyński

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj w sejmie zawiązała się spóła między posłem PO Mironem Syczecz synem banderowca i J. Kaczyńskim oraz wpadli sobie w ramiona Tusk i JK, czyli ciągle w sprawach ważnych działa OS

                                                                              Apel

 Apeluję do wszystkich blogerów, którzy wiedzą o co chodzi z euro-majdanem, by swoje teksty i różne wpisy na portalach internetowych wysyłali do mediów publicznych i prywatnych jak np.: wiadomościt@tvp.pltwoje@tvp.info – kontakt24@tvn.pl i do innych TV. itd. Wysyłajcie do radia, gazet, portali internetowych, mediów toruńskich itd.

MACIE PRZEKONYWAĆ NIE PRZEKONANYCH. NIE PISZCIE SAMI DO SIEBIE TEGO SAMEGO, WYSYŁAJCIE TEKSTY DO MŁODZIEŻY BY POZNAWALI PRAWDĘ.

Przecież w sprawie Ukrainy chodzi o ,,terrorystyczny przewrót”, podobny jak w Tunezji, Libii, Egipcie a w Syrii jeszcze się nie udało. Na Ukrainie jest zainstalowanych setki funkcjonariuszy służb specjalnych z Izraela, USA, Niemiec i Polski (mniejszość ukraińska wspólnie z mniejszością żydowska). Przewrót był przygotowywany od wielu lat. Banksterzy zainwestowali już 5 mld $ w euro-banderowców, mają tam swoje gazety, TV, radia, portale internetowe i 15 tys. przeszkolonych ludzi. Szkolenia tych ludzi odbywały się  min. w Polsce. Sponsorom ,,terrorystów – banderowców” nie chodzi o dobro Ukrainy czy dobro nawet samych Ukraińców im chodzi o przesuwania coraz bliżej granic Rosji programu ,,OSACZANIA ROSJI”, to nie o Ukrainę chodzi, chodzi o zlikwidowanie obecnych władz w Moskwie i doprowadzenia do upadku Rosji, przejęcia ich potężnych konfitur oraz usunięcie przeszkody w budowaniu Nowego Porządku Światowego z jednym antyludzkim ,,rządem światowym, ustanawianego przez wolnomularzy.

 Światowa mafia finansowa poległa w potyczce z Iranem i Syrią, ,,winnym” tej klęski jest Putin, nadarzyła się okazja, że zbliżała się olimpiada w Soczi, masoni postanowili uderzyć i w pewnym sensie im się to udaje.

Reakcje ,,okrągłostołowców” w naszym kraju było widać wczoraj (19-02-14 rok) podczas debaty o sytuacji na Ukrainie w polskim parlamencie, gdzie syn oprawcy Polaków Miron Sycz z PO łgał z polskiej Trybuny Sejmowej o sytuacji na Ukrainie ale jemu i Tuskowi przyklaskiwał J. Kaczyński, który poparł wystąpienie syna mordercy Polaków na Podkarpaciu!!! Wczoraj w sejmie ,,magdalenka” i sprzedawczyki Polski razem, chórem stanęli po stronie dzieci i wnuków banderowców z UPA i OUN, którzy jawnie mówią, że jak zainstalują ich mocodawcy na urzędach w Kijowie to Przemyśl i 15 powiatów będę chcieli odzyskać od Polski na rzecz Ukrainy. Sprzedawczyki ,,okrągłostołowe” wspomagają  wszystkich ,,terrorystów” z euro-majdanu i chcą za nasze pieniądze leczyć ich, tylko zapominają, że Naród Polski przymiera głodem, że sami Polacy czekają na wizytę u specjalisty nawet kilka lat, ale dla przestępców z obcego kraju miejsca w najlepszych szpitalach już się znalazły.

Nadchodzi czas aby w Polsce się zorganizować i jechać z jedną partią, sztucznie podzieloną na kilka. Wczorajsze wystąpienia sejmowe Palikota, Kaczyńskiego, Tuska, Sawickiego, Dorna to wypociny wyjęte wprost z ich politycznego szamba. Każdy jak skundlony niewolnik bełkotał coś, tak by było zgodne z zaleceniami swoich mocodawców. Miałem wrażenie, że  zdecydowana większość  w polskim sejmie to posłowie i rządzący banderowcy, nikt nawet nie zająknął się by przypomnieć jak ci zwyrodnialcy z UPA i OUN urządzili polskim dzieciom, kobietom, starcom Holokaust na Wołyniu.

Apeluję do przytomnych Polaków piszcie i informujcie o prawdziwej sytuacji w Polsce związanej z sytuacją na Ukrainie. Zalew ,,soroszowych” dukatów robi spustoszenie w tej cześci Europy. Szykują już plan do obalenia obecnej władzy na Węgrzech o ile wygra tam wybory wiosenne Orban. Zdobycie władzy na Ukrainie przez eur-banderowców to straszny cios w żywotne interesy narodu polskiego. To znowu odbudowa nad głowami więzi Niemcy – banderowcy wspomagani przez usrael.

Taki scenariusz jest bardzo możliwy. Możliwy jest w takiej konfiguracji powtórka ,,wołyńskiej” eksterminacji narodu polskiego w Polsce wschodniej. Przyczyniają się do tego i Biedroń z Kaczyńskim, Buzkiem, Palikotem, Sikorskim, przezroczystym Tuskiem, tchórzem Komorowskim. Płatni agenci z Polski działają w sprawie Ukrainy, nie w interesie Polaków czy normalnych przyzwoitych ukraińców, ale oni działają w interesie światowej mafii banksterów. Kładą podwaliny pod budowę w Polsce wschodniej ,,drugiego Kosowa”. Zapamiętajcie tych zdrajców, którzy na euro-majdanie pod flagami euro-banderowców krzyczeli ,,slawa Ukrainie – herojem sława”, krzyczeli razem z dziećmi i wnukami morderców Polskich dzieci, kobiet, starców na Wołyniu. Zapamiętajcie te wypasione antypolskie brukselskie gęby oraz gęby z Nowogrodzkiej 84.

Ale jednym z najniebezpieczniejszym gensekiem ukraińskim jest taki Paweł Kowal, który dysponuje wielką kasą na budowanie od wielu lat tzw. ,,demokracji na wschodzie”. To on i Klich były szef MON, jest finansowany w ramach swojej fundacji, niemieckimi i syjonistycznymi funduszami na budowe ,,demokracji” w tej części Europy (patrz fundacja ,,energia dla Europy).

Polacy, piszcie i apelujcie do dziennikarzy i rządzących, posłów by zaprzestali wtrącania się w niepolskie sprawy, niech pilnują spraw tych co ich wybrali, niech leczą tych co im pieniądze z swoich podatków płacą, niech zaprzestaną jawnie działać w interesie światowego syjonizmu itd. Trzeba rozbudzać świadomość narodową Polaków, tędy jest najpewniejsza droga, by odzyskać Polskę dla Polaków.

 

Więcej na neon24.pl

Zygmunt Wrzodak 

KOMENTARZE

 • ... z tym " w interesie światowego syjonizmu itd."
  to jakiś populistyczny wyskok ?!
 • @Seth 19:19:42
  Otóż nie, syjonistom chodzi o cały tort, jakim jest Rosja, a nie kawałek tortu o nazwie Ukraina. Ich celem jest opanowanie Rosji, która stoi na drodze w budowie NWO.
 • @Wrzodak Z. 21:24:51
  Tomasz Parol: Mail jaki przed chwilą otrzymałem z Ukrainy od Aleksieja (nazwisko znane redakcji), przytaczam bo jest arcyciekawy i chyba apropos:
  >>>
  Widzę, że dziennikarze nie znają się na niczym u was w TVP i wierzą wszystkiemu co wam pokaże opozycja . teraz wasz dziennikarz trzyma kule z AKMS 7,62X39 i wmawia ze to kula snajperska !!!! to jest kłamstwo albo nie wiedza bo snajperzy używają i na amunicje .
  dla czego nie pokażecie tego ? prawy sektor na majdanie z akms -47 http://www.savetubevideo.com/?v=YmOOn8UJWNE http://www.savetubevideo.com/?v=kl6RUgAMaiA#t=65 deputowany Ukrainy SERGIEJ PASZYŃSKI wywozi w swoim samochodzie z majdanu automatyczny karabin z tłumnikiem http://www.savetubevideo.com/?v=1pN3M-T3HOU na tym wideo jest pokazana 9-23 sekunda jak straly padają nie ze strony berkuta a ze strony majdanu czyli od tylu !!!! wiec to jest prowokacja !!! http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&.. Snipers target police Berkut in Independence Square
 • @Wrzodak Z. 21:24:51
  W radio i wczoraj i dzisiaj podano, że z magazynów wojskowych ludność cywilna pobiera broń i amunicję. We Lwowie miało być to 150 tys. sztuk broni. Magazyny później ponoć podpalono. Obyło się całkiem bez szturmu, przy hmm… obojętnej postawie pilnujących żołnierzy. Majdan odżegnuje się od użycia broni. To co, nieprawda (bo to z TOKu wieści) albo Majdan ma strategię wykraczającą poza Kijów. Albo jeszcze jakaś inna gra, wewnętrzna raczej. Część Berkutu już po stronie powstańców…Wojsko może wykonać “wewnętrzny zamach wyprzedzający” ale czy i komu władzę przekaże… To po co to udostępnianie magazynów ludności? Dzieje się chyba więcej niż widzimy i słyszymy.
 • @Kula Lis 62 21:39:50
  Rozmawiałem dzisiaj telefonicznie z kolegą , Ukraińcem ze Lwowa.
  Powiedział mi że tereny na zachód od Zbrucza (przedwojenna polska granica), praktyczne już się oddzieliły od reszty Ukrainy.
  Administracja a nawet resorty "siłowe" na tym terenie (Lwów, Równe, Tarnopol, Stanisławów) uznały swoją podległość "Radzie Narodowej" z siedzibą we Lwowie.
  Mówił że nie jest bezpiecznie wychodzić na ulicę bo panuje duże zamieszanie i grasują agresywne i uzbrojone grupy "nie wiadomo kogo".
  Działalność gospodarcza praktycznie zamarła.

  Z regionu lwowskiego wysyłane są stale do Kijowa zorganizowane grupy ochotników ale tym razem już z bronią, pochodzącą prawdopodobnie z opanowanego przez bojówki magazynu wojskowego we Lwowie.

  Wszystko wskazuje na to że to jest początek wojny domowej i podziału kraju, bo banderowcy może i nie opanują Kijowa ale na pewno już nie zaakceptują władzy Kijowa nad terytorium "Banderstaatu".
  Członkowie "Rady Narodowej" wiedzą że przekroczyli Rubikon i nie mają już odwrotu.
 • sedno
  "Zdobycie władzy na Ukrainie przez eur-banderowców to straszny cios w żywotne interesy narodu polskiego. To znowu odbudowa nad głowami więzi Niemcy – banderowcy wspomagani przez usrael."

  >>> otóż to, a media intensywnie pracują by przedstawić to w Polsce "odpowiednio"
 • @Ptasznik z Trotylu 23:23:55
  http://www.youtube.com/watch?v=OcSG8Ee1oFI

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30