Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
175 postów 2996 komentarzy

Wrzodak Z

Duda - pikieta

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podpalacze Polski idą pokazać swoim mocodawcom, że są im wiernie poddani.

List otwarty do Piotra Dudy szefa KK NSZZ Solidarność

 

Dotyczy: pikiety solidarności w dniu 08-03-2014 roku przed ambasadą Rosji w Warszawie.

 

Piszę do ciebie jako były członek KK NSZZ Solidarność, działacz podziemnej Solidarności, a od wielu lat polityk katolicko – narodowy, który nigdy nie miał nic wspólnego z komunizmem. Przeczytałem w internecie was list, nawołujący do pikiety przed Ambasadą Rosji w Warszawie, niby w obronie Ukraińców, przed Rosją. Rozumiem, że decyzja wasza jest taka, że dołączacie do ,,polskiej klasy politycznej”, która jednym głosem w sejmie potępiła ,,agresję Rosji wobec Ukrainy”. Teraz jesteście razem z Biedroniem, Palikotem, Kaliszem, Tuskiem, Kaczyńskim, Kwaśniewskim, Dornem. Dołączyliście do chóru ,,gebelsowskiego terroru medialnego” w sprawie zajść na Ukrainie. Razem odtwarzacie ,,okrągły stół”. Razem z w/w politykami narażacie Polaków na potworne zagrożenie życia. Działanie wasze i polityków przypomina rządy okupacyjne, wasalskie w Polsce. Polacy nie mają żadnego interesu na Ukrainie, interesy na Ukrainie mają banksterzy z USA i Europy zachodniej.  Celem banksterów jest opanowanie Rosji i przy okazji kolonizacji Ukrainy a nie niesienia pomocy czy wyzwolenia Ukraińców. Dorwanie się do władzy na Ukrainie tzw. ,,obozu euro – majdanowskiego”  przypominają mi pierwsze rządy Balcerowicza w Polsce. Zaproszenie Banku Światowego i MFW przez obecny ,,majdanowy” Rząd na Ukrainie to wdrażanie ,,terapii szokowej” dla Ukraińców, czyli Ukrańców czeka bezrobocie, ubóstwo, a młodych wypchanie za chlebem w świat. To Wy, związkowcy opowiadacie się za polityką Balcerowicza na Ukrainie, to Wy, przyczyniacie się do upadku całego przemysłu na Ukrainie, upadku całej gospodarki. Solidarność nie jest już dobrym przykładem dla innych, ponieważ Wy, już rządziliście w ramach AWS i za 3% wartości sprzedaliście pół Polski, doprowadziliście razem z obecnymi politykami z PO i PiS do katastrofy gospodarczej Polski. Za waszych rządów szerzyła się potworna korupcja, nepotyzm, nędza, bezrobocie, upadek przemysłu i rolnictwa, ponieważ powołaliście na premiera Jerzego Buzka, który był kompletnie sprzedajnym politykiem, a na V-ce premiera powołaliście razem z obecnym klanem popis-em Balcerowicza. Za waszych rządów Polska została już całkowicie spacyfikowana przez agenturę zachodnią. Kogo Wy,  chciecie teraz pouczać.

Kreujecie się w sposób fałszywy, wręcz obrzydliwy na obrońców Ukraińców przed Rosją a ich prezydenta stawiacie w jednym szeregu z Hitlerem i Stalinem. Pytam was a dlaczego nie pikietowaliści ambasady Izraela i USA jak bombardowali Liban, Palestynę, dlaczego nie protestowaliście jak USA i Niemcy bombardowali Serbię, równując z ziemią zakłady pracy jak fabrykę Zastawa zabijając robotników tej fabryki, czemu nie protestowaliście jak na ulicach Belgradu ginęli dzieci, dziennikarze, starcy. Dlaczego nie protestujecie gdy uzbrojone  po zęby przez USA terroryści mordują ludność cywilną w Syrii. Dlaczego nie protestujecie przed ambasadą USA gdy ci zabili w Iraku i Afganistanie około pół milona ludzi a 1 mln ranili, dlaczego nie protestujecie przed ambasadą USA, gdy więźniów politycznych przetrzymują od 10 lat bez wyroku w Guantanamo na Kubie. Dlaczego nie protestujecie przed ambasadą USA, gdy w tym kraju zabijani są dziennikarze, nawet agenci CIA, którzy mówią lub piszą prawdę. Dlaczego nie protestujecie przed ambasadą USA gdy wojska Egipskie opanowane przez USA zabijają 10 tysięcy ludzi w ciągu kilku dni i zabijają nadal.

Postępowanie wasze wpisuje się dokładnie w scenariusz propagandy usraela, czyli plan osaczania Rosji w imię nawet zbrodni na swoich ludziach by osiągnąć cel.

Naiwni ludzie z Ukrainy, którzy zostali zabici przez snajperów wynajętych przez sponsorów tej anty - ludzkiej tragedii na Majdanie, myśleli, że zmienią skorumpowany system na Ukrainie, ale niestety oni ponieśli śmierć a system jeszcze się umocnił i sponsorzy wynajęli do władzy klakierów, okupantów tych z euro – majdanu.

Kolego Duda, myśmy ponieśli taką samą klęskę jak ci Ukraińcy, nam też zamordowano robotników, którzy chcieli zmienić system, ale system jeszcze się umocnił. Odszedł komunizm oparty o mordy a nastał drugi komunizm -  grabież i złodziejstwo, zdrada elit, zaprzaństwo, niewolnictwo, kolonizacja Polski. To nastąpiło w ramach ,,budowy demokracji i gospodarki rynkowej w Polsce”, przyniesionej na tacy przez lichwiarzy realizowany przez agentów takich jak np.: wasz Buzek. W Polsce prywatyzuje się zyski i uspołeczniane są długi prywatnych oligarchów obciążając nimi Polaków. To są zasługi planu Balcerowicza, napisanego w USA dla Polski, realizowanego przez nowych okupantów Polaków. Czy tego nie widzisz?

Dlaczego pomagasz instalować złodziei w rodzaju Balcerowiczów na Ukrainie? Dlaczego teraz Solidarność miesza się w te anty - ukraińskie sprawy.

Kolego Duda, urządzając obrzydliwą i agenturalną zadymę pod ambasadą Rosji, to stoisz w jednym szeregu z zbrodniarzami, którzy polecili zabić 100 ludzi na Majdanie, cywilów i milicjantów, by osiągnąć cel a celem ich są rozbiory Ukrainy i zbliżenie siepaczy banksterów pod granice Rosji w ramach programu ,,osaczania Rosji”. Nawet USA u swoich niewolników w podbitym kraju jaką jest Polska urządza sobie bazę wojskową, szukając zaczepki z Rosją. Jeżeli dojdzie do wojny to bomby spadną na Polskę a nie na USA, takie macie interesy.

Kolego Duda, komu ty służysz, mamonie czy sprawie ludzkiej. Mam wrażenie, że nawet nie obejmujesz problemu a więc łatwy jesteś do ogrania, przez polityków okupantów Polski. Twoim zadaniem jest obrona ludzi i Polski a nie razem z agenturą podpalanie jej.

Kolego Duda, czy nie widzisz co dzieje się w Polsce? Tu nie ma żadnej demokracji, szerzące się ubóstwo, samobójstwa, bardzo wysokie bezrobocie, nędzne wynagrodzenia ludzi najemnych, następuje upadek cywilizacyjny Polski, obrzydliwa terrorystyczna propaganda medialna, szerząca się cenzura. Tego nie zauważasz?

 Udawałeś, że jesteś przeciwny zwiększeniu wieku emerytalnego, jak można było dopuścić do podwyższenia wieku emerytalnego. Tu masz pole do popisu a nie usługiwać się interesom usraela w Polsce. Zajmij się Polską a nie interesami oligarchów na Ukrainie i ich pomagierów z UE, USA i Izraela. Stałeś się chłopcem na posyłki, pieskiem, który goni rzuconą kość przez banksterów zachodnich.

Kolego Duda, stoisz murem za interesami tzw. zachodu, który Polskich pracowników spałował, okradł, zniszczył potencjał przemysłowy Polski, przejął sektor finansowy i ubezpieczeniowy. Przejęli Polskę bez jednego wystrzału, zadłużyli nas na 3-4 bln zł Nieoficjalnie taki dług mamy. To ci nas pałują a nie Rosjanie. Nie widzisz tego!

Pytam cię, czy Polska ma dług zagraniczny w Rosji czy na zachodzie, czy przemysł stoczniowy zlikwidowała UE czy Rosja, czy przemysł zbrojeniowy przejęli Rosjanie czy zachód, upadek polskiego rolnictwa to zasługa Rosji czy UE, czy Traktat Lizboński to służy Rosji czy UE – Niemcom, polską armię rozbroili Rosjanie czy zachód, czy bezrobocie zawdzięczamy Rosji czy zachodowi itd. Ten zachód traktuje Polaków jak tani niewolniczy rezerwuar siły roboczej, a Wy, z okupantem na współpracę poszliście, dla odwrócenia uwagi sztucznie szukacie wroga, bo wskazał wam go okupant. Takie bezmyślne działanie, to narażanie Polski na bombardowanie czy to z zachodu czy z wschodu, jedna i druga strona w myśl swoich interesów mogą zrobić z naszego terytorium ,,teatr wojenny”, przy pomocy głupców lub zdrajców. Po której stronie stoisz?

Decyzja o pikietowanie ambasady Rosji w Warszawie to nic innego jak wysługiwanie się obcym agenturalnym interesom, stwarzanie zagrożenia dla Polski - militarnego i społecznego. Mieszanie się w porachunki mafii oligarchów z Ukrainy to kompromitowanie Solidarności, opowiedzenie się po stronie dzieci i wnuków banderowców, to zdrada interesów Narodu Polskiego. Wspieracie tych co wprost odwołują się do ideologii ludobójczej z organizacji UPA – OUN, którzy wymordowali 250 tysięcy Narodu Polskiego na Wołyniu. Dokonali holokaustu na naszych Polskich dzieciach, kobietach, starcach.

Co te zamordowane dzieci w łonie matki wam zrobiły, że porzucacie ich pamięć, co wam zrobiły przerzynane piłą polskie kobiety, że zapominacie o nich, co wam zrobiły Polskie dzieci nadziewane na widły i wieszane na drucie kolczastym, że zapominacie o nich!!!

 Chcecie walczyć razem z Biedroniem, Kaczyńskim, Syczem za budową ,,wielkiej Ukrainy” kosztem terytorium Polski. Nawet chyba nie zdajecie sobie sprawy jaką krzywdę wyrządzacie Polsce, swoim bezmyślnym działaniem. Stajecie się organizacją szkodników Polskiej Narodowej sprawy, ponieważ opowiadacie się po stronie okupanta Polski. Depczecie hasło Ks. Jerzego ,,zło dobrem zwyciężaj”, a Wy nawet nie odróżniacie dobra od zła, kłamstwa od prawdy. Solidarność stała się związkiem ,,wydmuszką” dla zamożnych, wypasionych pseudo - działaczy, którym w większości przyświeca własny interes a nie interesy Polski i Polaków. Zajmijcie się Polską i Polakami, a nie interesami syjonistów z Ukrainy i ich pomagierów z zachodu.

 

 Polska, Polska, Polska ponad wszystko!!!

 Zygmunt Wrzodak

Były członek Komisji Krajowej NSZZ Solidarność, członek Zarządu Regionu Mazowsze NSZZ Solidarność, szef Solidarności Ursusa do roku 2001, Poseł na Sejm R.P. IV i V kadencji. 

KOMENTARZE

 • autor
  Będę dopiero około 21.00 przed komputerem.
  Pozdrawiam przyjaciół i wrogów
 • Do Pana Zygmunta
  Panie Zygmuncie,
  W 100 % się z panem zgadzam.
 • @lmark 10:38:48
  j.w

  Ja też sobie na obsikiwaczy nogawek poczekam :)
  Z tekstem nie ma co dyskutować...
 • W 100% się zgadzam...
  Solidarnośc nie walczy z Układem o o miejsce w nim
 • Panie Wrzodak
  Tekst uczciwy, odważny i opisujący prawdę o dzisiejszej postmagdalenkowej solidarności. To nie jest związek zawodowy walczący o dobro Polaków, to są łaszące się do rządzących uzurpatorów sprzedajne kundle, począwszy od bolka, krzaklewskiego, na dzisiejszej wierchuszce kończąc.
  Pozdrawia Pana
 • Próbowałem poniższego klipa wstawic pod artykuł o tej pikiecie...
  na portalu Radio Maryja, ale natychmiast został skasowany, tzn nawet nie przeszedł moderacji (polecam):
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JFEjVnfCvZ4
  Panie Zygmuncie, juz się zgadzam pańską opinią o tym radiu
 • Sprawa bez precedensu
  Skoro i pis i solidarność i wiele innych, zwykle opozycyjnych wobec rządu organizacji, jest zaangażowana w promowanie racji nowej ukrainy, to znaczy że mamy do czynienia z przypadkiem, jaki jeszcze nie miał miejsca w naszej najnowszej historii. Ktoś, (jakiś reżyser kreowanej rzeczywistości) wymyślił sobie zapewne, że nas Polaków można urobić propagandą, a nalot dywanowy perswazji słowno-wizualnej sprawi, że bez mrugnięcia okiem pójdziemy bić się za nowy porządek świata. Skoro tak się sprawy mają, jak się mają, prawdziwa wojna jest poważnie brana pod uwagę przez w/w reżysera.
 • Tekst ant-banderowski mnie się podoba,ale te populistyczne
  wyskoki anty-zachodnie to nie.
 • @IvanKruk 19:44:38
  Witam, mamy doczynienia z politykami w Polsce, którzy zieją ogromną nienawiścią do Polskości, pomimo głsząc hasła patriotyczne, by zdobyć zaufanie przecietnych dobrych Polaków - Katolików, tak prowadzic politykę by wystawić ich na rzeż. Przecież wywijanie szabelką w kierunku Rosji w interesie USA, to nic innego tylko szykowanie holokaustu dla naszego narodu. Jeżeli dopuści się takiego Macierenkę, Kaczyńskiego, Kurskiego do koryta rządowego, to oni są gotowi zaatakować Rosję by ci weszli do Polski i stoczyli wojnę z wojskami NATO na naszym terenie w ,,obronie Polski" zabijając 90% ludzi. To o to chodzi tym w/w spadochroniarzom z wschodu, by zlikwidować rasę Polską. Ci panowie głoszą skrajną ideologię nacjonalistów żydowskich.
  Dzisiaj Kurski w TVN24 mówił, że będzie namawiał Ukrainę by ci jak najszybciej wyprodukowali broń jadrową. Przecież tą broń w pierwszej kolejności użyją przeciw Polsce, by budować nowe państwo dla zydów w tamtej części świata, przesuwając granicę aż pod Tarnów i Nisko, czy ten Kurski to taki debil by tego nie wiedział???
 • @Jan Paweł 18:32:46
  Panie Pawle, OTR potrzeba 3 mln głosów by nimi handlować, dlatego słuchaczy dobrych, porządnych Polaków - Katolików ulepia się na modłę sekty, by ci głosowali w interesie tych samych co głosza taką samą ideologie jak gazeta koszerna. W ,,mediach toruńskich" ( MT) stosowana jest największa cenzura z wszystkich mediów. Ja woziłem dużo pieniędzy na budowę MT, opodatkowałem się z pensji poselskiej, by istniało RM, niestety, ale jak nie popieram masonów i agentów z PIS i ich internacjonalistycznej bandy, to nie ma mnie tam już od wrzesnia 2007 roku. Zapisana cenzura na mnie. Tylko za poglądy.
 • @Vinto 15:26:26
  Za nadużycia, za sprzedajność, za agenturalność, za zwykłe pasożytnictwo i niszczenie Polski, Solidarność powinna być rozwiązana.
 • @lmark 10:38:48
  Dzięki
  Pozdrawiam
 • Może by Pan zorganizował jakiś pochód
  anty-banderowsko-faszystowski w Wa-wie,przeciwko temu co ta banda z PO,PIS,SLD,PSL,"S" itd. wyczynia.
 • @Seth 20:59:29
  Tylko co to da? narażac się na wyzwiska od wszystkich diabłów, komunistów itd. Przecież szeregowi słuchacze Radio Maryja, piewcy Solidarności, PISu itd nadal myślą że Polska graniczy z CCCP i stamtąd pochodzi całe zło które teraz w Polsce mamy.
 • @Seth 20:59:29
  A media (wszystkie, razem z toruńskimi) tylko czekają na coś takiego, by odpowiednio sporządzic stosowny materiał dla ogłupiałego ludu.
 • -----------OSTRZEŻENIE z którym w 100% -zgadzam się
  https://docs.google.com/document/d/1_1AZXhlmZHHqwAA4CHabTL3aQGOipQir4-5Bb20aPWA/edit#
 • @Wrzodak Z. 20:43:07
  Zgadzam się z Panem całkowicie. Jest to agentura uzurpatorów.
 • @Wrzodak Z. 20:43:07
  Też jestem tego samego zdania. Tylko kto miałby zlikwidować solidarność, kiedy jest ona bardzo wygodna antypolskim władzom.
 • @Wrzodak Z. 20:34:16
  Polska już zostaje wciągnieta w wojnę, bo oficjalnie na naszym terenie jest juz kilkanaście amerykańskich samolotów i ok 300 żołnierzy. Ilu jest naprawdę to niestety nie dowiemy się. Natomiast w kontekście tej budowanej całej infrastruktury wojennej:
  http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl/post/106958,pilne-wojna-praktycznie-nieunikniona
  i podjudzaniu Polaków przez np Solidarnośc (co chyba nie jest przypadkowe akurat w tym czasie) wychodzi na to że już praktycznie jesteśmy umoczeni w imperialnej wojnie.
  Solidarnośc w związku tym bierze na siebie olbrzymią odpowiedzialnośc bo bierze udział w części psychologicznej tej wojny. Ludzie już plują na sztandary Solidarności i oby nie okazało się że tym razem na nie ruszą w wojnę domową. Dlatego z całą stanowczością należy poprzec apel Pana posła Zygmunta Wrzodaka do Solidarności.
 • Nie ulega chyba wątpliwości że Polska jest szykowana, jako...
  miejsce realizacji działań wojennych. Jesteśmy zapleczem dla wojsk, magazynem broni i wszelkiego zaopatrzenia dla potrzeb wojny, szpitalem, pewnie bazą przeładunkową, magazynem paliw i pewnie lokalnym sztabem...
  Solidarnośc powinna zaprowadzic Polaków do kościołów na ogólnopolskie modlitwy o pokój i prosic o wstawiennictwo w tym celu naszej Królowej Matki Boskiej Królowej Polski. Solidarnośc powinna ropowszechnic ten właśnie ukrywany przed Polakami Fakt z naszej Historii, że My Polacy mamy Królową Matke Boską Królową Polski:
  http://jozefbizon.wordpress.com/mancinelli-nmp-polska/
  co w żadnym wypadku nie może byc powodem do pychy a tylko i wyłącznie posłaniem do wypełnienia Misji. I taką Misję powinna przyjąc obecna Solidarnośc.
 • @Jan Paweł 10:55:21
  I chyba nie ulega wątpliwości że w żadnym wypadku, Solidarnośc nie powinna prowadzic Polaków pod ambasadę Rosji a wręcz prezciwnie, przyjąc niejako oddolnie rękę wyciągnietą do Polaków przez Cerkiew Prawosławną Rosji, we wspólnych Modlitwach Różancowych o pokój
 • @Wrzodak Z. 20:43:33 wyślij to Dudzie. Pozdrawiam.
  Bolesne ale prawdziwe niestety i z bólem to piszę. Dalej podtrzymuję swoje zdanie, że i ponoć? patriotyczny i propolski? co do tego mam na dziś już coraz więcej wątpliwości PiS ma sporo "zasług" na liście wymienionej poniżej. A jaki jest car Putin to wszyscy wiedzą i nie jest w interesie Polaków toczyć obecnie, w jakim stanie jest nasza gospodarka/a właściwie jej brak i armia z nim wojenki, bo jesteśmy na to za mali i za słabi. Jak żydzi chcą z nim wojować, to niech robią to w swoim imieniu i na własny rachunek, nie na nasz Polaków, nie ukrywając się pod polskimi nazwiskami, które sobie przybrali. A przez te 25 lat jedynie słusznej demokracji okrągłostołowcy doprowadzili do ogromnego uzależnienia energetycznego Polski właśnie od Rosji. Przypomnę, że w czasach Hitlera w Niemczech produkowano benzynę z węgla(w Blachowni w ZCh. Blachownia czy ZAK Kędzierzyn - Koźle obecnie), a projekty zgazowania węgla w złożu jak i wiele innych pomysłów było torpedowane przez kolejne słuszne rządy łącznie z ponoć patriotycznym? PiSowskim. Za to wymyślono horrendalnie kosztowny gazoport, który do dziś nie działa. Ale dla PiSowców / żydków Terleckich, Sakiewiczów i spółki, żydków Karnowskich, etc... każdy kto nie chce iść na wojnę z Putinem, nie popiera majdanu jest ruskim agentem, jest wycinany, cenzurowany, i tam opluwany. Tyle tylko, że Niemcy czy Francuzi coś pomruczą o ukraińskim majdanie i dalej będą robić interesy z Putinem, a Polacy będą mieli zablokowany cały handel i nie tylko.A może tak trochę bolesnej prawdy: 1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy "Planu Balcerowicza", którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów, sprzedał polskie złoto?
  2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej "transformacji ustrojowej i gospodarczej" czytaj złodziejstwa żydokomuchów i ich miotu, której efekty widzimy dzisiaj?
  3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
  4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego, około stoczniowego/w tym Zakładów Cegielskiego, Huty Zgoda, Radwaru i wielu innych?
  5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
  6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP/PRLbis?
  7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie i je likwidowali?
  8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
  9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
  10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo i całą flotę rybacką wraz z zapleczem, przetwórniami, flotę morską PŻM, PLO, Żeglugę Bałtycką, żeglugę śródlądową, zdewastowali rzeki w tym Odrę, sabotują jej regulację, budowę śluzy w Malczycach budowaną już od 1977 roku!!!, remonty i przebudowy pozostałych, stoczni taboru rzecznego?
  11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
  12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
  13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju hipermarkety które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
  14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
  15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
  16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
  17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
  18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
  19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
  20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je do stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
  21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
  22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
  23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?” i jeszcze to: Myśląc Ojczyzna - prof. Mirosław Piotrowski 19/01/2014 | TV Trwam https://www.savetubevideo.com/?v=k-LeQv4RH6Q
 • @Wrzodak Z. 20:43:33 To także.
  Zdrajcy w panice się "legendują"

  Każdy wrogi agent wprowadzony w struktury, którym ma szkodzić lub pomagać w ich likwidacji musi jak to się potocznie mówi, zostać zalegendowany. W praktyce wygląda to tak, że on udaje, iż jego poglądy są identyczne, a nawet bardziej radykalne niż poglądy tych, których ma zadanie zniszczyć. Po smoleńskim zamachu wielu takich agentów i członków rosyjskiego lobby w Polsce uznało, że historia niejako dobiegła końca i nie ma co już aż tak bardzo się kryć ze swoimi sympatiami.

  Nie ma sensu rozważać czy powodowała nimi służbowa lojalność zdrajcy własnego narodu wobec swojego zagranicznego mocodawcy, czy zwykły strach przed słowiańskim Hitlerem rezydującym na Kremlu. Faktem jednak jest, że mamy dzisiaj jak na dłoni wszystkich tych, dla których Putin po "Smoleńsku" stał się politykiem szczerym, uczciwym, wiarygodnym, odpowiedzialnym, w pełni obliczalnym i godnym zaufania, czyli takim, któremu bez żadnych zastrzeżeń można oddać smoleńskie śledztwo.

  Zauważmy, że inwazja Rosji na Ukrainę spowodowała panikę wśród wielbicieli Putina w Polsce. Przyjrzyjmy się teraz tym, którzy dzisiaj najgłośniej tokują w mediach o rosyjskim zagrożeniu i kto najdonośniej krzyczy, że Putin to osoba niebezpieczna, nieobliczalna i niewiarygodna.

  To są dokładnie te same zakłamane gęby, które po 10 kwietnia wzywały do palenia świeczek czerwonoarmiejcom w dowód wdzięczności za okazaną nam pomoc. To jest ten sam prezydent, który odznaczał rosyjskich strażaków gaszących na Siewiernym pożar, którego nie było i przypinający medale rosyjskim lekarzom, którzy bezcześcili zwłoki poległych. To jest ten sam prezydent, który odznaczał przedstawicieli rosyjskich służb mundurowych, które okradały zwłoki ofiar.

  Dzisiaj przestrzegają przed Putinem ci sami faryzeusze, którzy bywali u niego na prywatnej daczy w Soczi, jak Leszek Miller, Adam Michnik czy Andrzej Rozenek. Dzisiaj przed Putinem ostrzega Palikot, którego partyjni koledzy biegali do rosyjskiej ambasady skarżąc się na polski przeżarty nacjonalizmem i rasizmem naród. Ten sam Palikot, który wzywał do likwidacji polskiej armii, która z uwagi na zapewnione nam po wszech czasy bezpieczeństwo nie jest już do niczego potrzebna.

  Zwróćmy uwagę na dzisiejszą postawę Tuska, który z tym samym Putinem kilka lat wcześniej uknuł dyplomatyczną intrygę skierowaną przeciwko prezydentowi własnego państwa i twierdził po smoleńskiej tragedii, że nie ma powodu by Putinowi nie wierzyć.

  Zauważmy jak w mediach zaroiło się od różnych Ciosków i Dukaczewskich, którzy dziś przekonują, jakim to Rosja i Putin są zagrożeniem.

  Obecna sytuacja i tocząca się na naszych oczach historia tak ich przeraziła, że jeden przez drugiego, na wyścigi legendują się na nowo, jako zatroskani o losy Polski patrioci.

  Nie dajmy się na to nabrać. Oto po raz drugi od 10 kwietnia zdrajców mamy podanych niczym na tacy. Oni dzisiaj są nadzy, tylko czy Polacy to widzą?
  Dokument o o obecnym kryzysie na Ukrainie
  http://rt.com/shows/documentary/ukraine-%E2%80%8Bcrimea-unmasking-revolution-438/
 • @Wrzodak Z. 20:43:33 do Dudy by mu poszło w dudy!
  Rosja ma wystarczająco własnych kłopotów. Zresztą, Rosja ma nasz interes tam, gdzie reszta świata, może tylko nie tak głęboko, jako że dusza narodu podobna nieco do naszej, w przeciwieństwie do prusaka, czy Anglosasa, albo jeszcze drastyczniej zbrodniczo - złodziejskiego Chazara. Nagła i zadziwiająca, niespodziewana antyrosyjskość czyli zwrot o 180 stopni tzw. polskich władz i demagogiczna propagacja antyrosyjskich histeryj ma cel widoczny jak na dłoni. "Rząd" reprezentuje interesy bynajmniej nie Polski ani Polaków, ale oficjalnie zażydzonej Brukselki, a rzeczywiście właścicieli tego świata z siedzibą dyrekcji za Oceanem. Zachód ma nas nie za robocze bydło, ale za biomasę do utylizacji.Ta zdradziecka Antypolska swołocz już nie wie komu się podlizywać i pod czyją ochronę się udać aby nie mieć uciętego łba za to co zrobili Narodowi Polskiemu i kogo zdradzili. Wystarczy prześledzić historię a wszystko będzie jasne. Oni utworzyli sobie za cel swojego życia pogoń za pieniądzem i łatwym życiem na cudzy koszt. Nigdy nie mili Boga w sercu i gardzili ludźmi a pycha ich rozpierała. Nigdy nie działali dla wspólnego dobra a wyłącznie dla własnego.

  Potworzyli różne partie komunistyczne/lewackie i stanęli na ich czele. Kreowali kłamliwą propagandę aby ogłupiać maluczkich nieświadomych, że są używani do wrogich im celów. Już przed II WS występowali przeciw interesom Polski i Polaków a po 1939 jawnie w żydowskimi bolszewikami i hitlerowskimi mischling’ami rozpoczęli eksterminację Narodu Polskiego. Po zdradzie jałtańskiej inspirowanej przez żydostwo zgromadzone wokół Roosevelta, Churchilla i Stalina dokonali zdrady Polski i wjechali na ruskich czołgach instalując w Polsce zbrodniczy komunizm/socjalizm, gdzie mordowano i wywożono na Syberię najlepszych Polskich Patriotów – żołnierzy niezłomnych – i wszystkich, którzy w ich oczach mogliby być zagrożeniem dla budowy komunizmu/socjalizmu. Stłumiono w zbrodniczy sposób powstanie w Poznaniu w 1956 roku, a później dwa na Wybrzeżu i w Radomiu oraz Ursusie – łatwo znaleźć to na Internecie. W walce o pieniądze, których im zawsze było mało stłamsili Solidarność z 1980 w 1981 – wypędzając znów z Polski najlepszych, najaktywniejszych Polskich Patriotów – i stanęli na czele Solidarność-BIS agenta Bolka. Później chlejąc wódę w Magdalence podzielili się majątkiem Polaków wypracowanych przez Naród Polski w głodzie i chłodzie od 1945 roku. Dokonali powtórnej zdrady nie tylko Polaków ale i swoich panów z Kremla, którym postanowili już więcej nie służyć. Od tamtego czasu postanowili służyć lewackiej Brukseli, UE – wyrosłej z koncernów nazistowskich Niemiec jak Farben
  http://www.polishclub.org/2011/11/18/korzenie-unii-europejskiej-prezentacja-dr-rath-o-kartelach-chemiczno-farmaceutyczn0-naftowych/ , lichwiarskich żydowskich banków i koncernów, etc.
  W następnym etapie rozpoczęto niszczenie wszystkiego co polskie w Polsce. Wyprzedawano za grosze firmy, likwidowano, a ich majątek wywożono zagranicę do żydostwa i lewactwa. Polakom zafundowano najtragiczniejsze bezrobocie od 1945 roku – gdyż do lat 80-tych XX w. roku był obowiązek pracy a pracy było dosyć dla każdego za pensję, za którą można było prowadzić skromne życie. Teraz Polska jest krajem kolonialnym jak najbiedniejsze kraje Afryki – mówił o tym prof.Witold Kieżun.

  Dlatego obecnie zdradziecka Antypolska swołocz tak krzyczy o Pustynię i tak przed nim ostrzega. Wie, że jakby on wkroczył na Ukrainę lub do Polski to dla tych zdrajców nie będzie litości, a prawi ludzie w jej obronie nie kiwną nawet palcem, gdyż w mentalności prawych ludzi – czy to Polaków czy Rosjan – za zdradę kula w łeb lub wywózka na Sybir na 150 lat wraz z przepadkiem mienia. Putin zrobiłby wspaniale, gdyby Polskę zwrócił Polskim Patriotom, a tę dzicz chazarską i zdemoralizowane złodziejskie lewactwo wytrzebił z korzeniami. To ostatnie pozostanie w sferze życzeń tak długo jak Polacy dają się ogłupiać chazarskim przybłędom, żydobolszewickim mediom i sami nic robią z tymi zbrodniarzami Narodu Polskiego – co moim zdaniem jest mentalnością tchórzliwego niewolnika a z pewnością nie chrześcijanina. To przecież ich kolesie rządzący bolszewicką Rosją po bolszewickiej rewolucji w Rosji. To oni wyłącznie byli wówczas na najwyższych stanowiskach w Rosji. Wystarczy wpisać w Google "pierwszy komisariat w 1918" – w cudzysłowie – aby zobaczyć całe kierownictwo na zdjęciu – wszyscy Żydzi – siedzą od lewej: Uritsky, Trotsky, Snoviev, Swerdlov, Kaganovich. Tej prawdy nie da się zakrzyczeć, że to nieprawda ani wdeptać ją w ziemię a zdjęcia zniszczyć jako „fałszywki”. Tacy z nich to byli Rosjanie jak z Michnika, Kwaśniewskiego, Baumana, Hartmana, etc. Polacy. http://img7.demotywatoryfb.pl//uploads/201009/1283531661_by_CHOREpragnienia_600.jpghttp://img7.demotywatoryfb.pl//uploads/201009/1283531661_by_CHOREpragnienia_600.jpg Największą zmorą żydostwa jest perspektywa pojednania Słowian. Jest rzeczywistość której nie da się zmienić. Niemniej zawsze można ja ubrać w takie szatki aby okradziony nie tylko był nędzarzem, ale uwierzył że tylko dzięki sobie znalazł się w takim położeniu.Klasycznymi "świeżymi bułeczkami" są rewolucje arabskie które mają zapewnić rolę hegemona regionu narodowo – socjalistycznemu Izraelowi.Co się stało? Rozbicie władzy centralnej zrobiło z państw arabskich teren całkowicie zależny od metropolii .Mapa tych zależności w 80% JEST ZGODNA z tymi z lat 30 XX wieku !Te pozostałe 20% to Rosja i Izrael. Powróćmy na nasze podwórko. Jeśli ten podział który jest obecnie aktualny, a który nazywa się kryzys Ukraiński, był autentyczny to pierwszą rzeczą którą musiała by się wydarzyć, była by rewizja roli TU-zka w tym zdarzeniu. Bo jeśli kanclerz Niemiec i wszyscy pozostali gracze mają rozgrywać Rosję to muszą wiedzieć jedno: czy ich "harcownicy" pracują dla nich ! TU-zek i ska w kontekście Smoleńska i jego zależności od cara Putina, jest wówczas do kasacji ! Jeśli kryzys ukraiński jest "opierzeniem" większej całości to zastosowano stara jak świat zasadę że główni gracze biorą pulę, a naganiacze zostają szulerami. Zapylenie spowodowane "wybuchem" wulkanu opada, "zimne" ofiary spoczywają w glebie, a ciepłe żrą się w kolejce do rzeźni między sobą. Problem polega na tym, że zaprzaństwo nie posiada moralności, tchórzom już dawno wmówiono, że czarne to białe i na odwrót, zaś “pożyteczni idioci” oddali swoje mózgownice w depozyt manipulatorom, czyniąc to z wygody, głupoty i źle pojętego konformizmu. Świat jest tak urządzony, że demokratyczna większość głupszych szkodzi demokratycznej mniejszości mądrzejszych. Tak było jest i chyba pozostanie, niestety…Na "niezależna.pl" rusofoby szaleją. To następna szmata, tylko nie wiadomo niezależna od czego? Chyba od rozumu. Pokazują fotki manewrów i lecące rakiety. Durnie są zachwyceni, bo nie mogą sobie wyobrazić że rosyjskie rakiety też będą lecieć na ich łby jak przyjdzie co do czego. To dla regionu polskiego bardzo źle się skończy, ale o to wrogom chodzi. Polactfo ma pretensje do Putina o wszystko: że nie zrobił dekomunizacji, nie wybrał im dobrego rządu, nie powiedział wyraźnie na Światowym forum, kto dokonał zbrodni w Katyniu (bo tego Rosjanie nie zrobili) i że nie dba o ich interesy choć np. chciał się dogadać w sprawie rury. Nie wyszło, bo "rząd" nie chciał i przekonywał, że to jest uzależnienie od Rosji. Dlatego teraz będą "niezależnie" kupować gaz od Merkel.
  Dokument o o obecnym kryzysie na Ukrainie
  http://rt.com/shows/documentary/ukraine-%E2%80%8Bcrimea-unmasking-revolution-438/
 • @Wrzodak Z. 20:43:33 spytaj Dudę o to, czemu nie ma odzewu z jego strony?
  :) O cenzurze, która "poszerzy wolność słowa" :) Ruch Palikota idzie na wojnę z kibicami. Chce wprowadzić cenzurę na stadionach. (Video, obrzydliwe) http://www.savetubevideo.com/?v=IaTFoL2xWrM

  Wy wrogowie Narodu Polskiego odsłaniacie się coraz bardziej.

  Pan panie Mirosławie Tryczyk jak wiadomo jesteś zwolennikiem Baumana i innych zbrodniarzy Narodu Polskiego i lewacki demagog.
  http://www.tokfm.pl/blogi/cleofas/2013/08/prof_bauman_rezygnuje_z_doktoratu_honoris_causa_wykladowcy_apeluja_o_zmiane_decyzji/2
  Nie wiem kto dał panu doktorat ale to musiał być jakiś lewak, komunista lub inny demoralizator szerzący ideologię NWO. Pan śmie mówić, że Konstytucję III RP/PRLbis "żeśmy powołali”. Ten antypolski gniot żydów Stolzmana vel Kwaśniewskiego, Michnika, Geremka i Kuronia powstawał bez woli Narodu Polskiego i za Jego plecami, ale jak widać jesteś pan ich duchowym apologetą/poplecznikiem tak się wyrażając co dla każdego prawego Polaka jest oczywiste żeś pan zdrajcą.

  Mówienie o tym, że na stadionach szerzy się nienawiść to kompletna bzdura. To jest myśl żydobolszewii żądającej milczenia o jej przestępstwach i zbrodniarzach jak Bauman i zakazującej ukarania ich. Za to ścigano i mordowano najlepszych Polskich Patriotów. Teraz mamy kontynuację tamtych zachowań u ich bękartów czyli córek, synów i wnuków nazywających Polaków faszystami, że żądają Norymbergi dla żydokomuchów.

  Tak samo kompromituje się pan nazywając kibiców bandytami ( 0:51 ) a to z powodu tego, że na ich plakatach jest prosta Prawda wskazująca kto czyni zło w Polsce i jest przez to wrogiem Narodu Polskiego. Dla pan to jest szerzenie nienawiści?! Pan albo jesteś psychiczny albo powinien iść do szkoły gdyż żydobolszewia i lewactwo wywróciły panu system wartości do góry nogami. Każdy szanujący się i mający wiedzę człowiek nie zachwyca się demokracją gdyż „są do rządy hien nad osłami” (Arystoteles). "Demokraci” nie nawołują do nienawiści oni ją po prostu cynicznie organizują i likwidują w ekonomicznym i dosłownym znaczeniu słowa wszystkich swoich przeciwników urządzając najpierw przeciwko nim medialną nagonkę – mordując w "białych rękawiczkach”.

  Wystarczy przywrócić w Polsce Konstytucję z kwietnia 1935, gdzie za zdradę Narodu Polskiego, za łapówki i działalność wrogą Polsce i Polakom była kara śmierci oraz osądzić wszystkich według tego prawa od 2014 roku do 1945 wstecz. Czyli wywieszać na latarniach, poosadzać tak po staropolsku na palach. Od razu byłby w Polsce porządek. Nie byłoby miejsca nawet na takie przygłupie wypowiedzi jak pańska żądająca szykan za mówienie Prawdy w miejscach publicznych. Ps. Taki Tryczyk i jak i wielu innych, nawet jeszcze groźniejszych tych co to z esbeków i aparatczyków PZPR przedzierzgnęli się na starość w ” ultra katolików ” i walą w papiestwo, panie analityk w ubrankach świętoszków, to jest właśnie produkt braku dekomunizacji Polski , której strzegli i strzegą czołowi agenci Moskwy pod patronatem Putina. Pełno takiego lewactwa nie tylko na uczelniach,szkołach, ale i w sądach. teatrach, ośrodkach kultury, bibliotekach, itd… Jeszcze nie maja tyle tupetu co lewactwo pseudoprawosławne w Rosji aby stawiać na nowo jak ci tam konserwują pomniki Lenina i Stalina ale dużo im od koleżków ze wschodu nie brakuje….
 • @Kula Lis 62 16:50:48 dodatek dla Dudy.
  Hehehe! 70 lat temu na roboty do Niemiec łapano ludzi na ulicach. Odbywały się regularne polowania i łowy na siłę roboczą. Teraz “wolni” Polacy uciekają masowo ze swej ojczyzny! Uciekają, bo 25 lat po upadku PRL wiedzą, że w kraju nie ma już dla nich życia! Teraz już wiecie, że do “Europy” zaproszono Polskę po to, by pieniędzmi z naszej ciężkiej i marnie opłacanej pracy ratować stabilność finansową państw znacznie od naszego zamożniejszych. Nasze “wniebowstąpienie” to jeden wielki szwindel i tego żadne szamańskie gesty Tuska nie ukryją. Zachód będzie teraz bezlitośnie łupić nowo zwabione w pułapkę państwa, bo nie ma innego sposobu na ratowanie swojego wysokiego poziomu życia. A w Polsce gdzie będą rosły ceny i podatki i poziom życia spadnie jeszcze bardziej – zapanuje powszechne poczucie oszustwa i rabunku! Pamiętacie ile dzieci wychował z jednej pensji jako prosty robotnik Lech Wałęsa? Niestety większość młodych nie ma dzisiaj szans na takie warunki życia jakie miał za Gierka prosty robotnik Lech Wałęsa i jego rówieśnicy. Z wypłaty utrzymywał niepracującą żonę wychowującą dzieci, starczyło też na niezły samochód a mieszkanie w blokach dostał szybko i darmo od państwa. Tak mieli robole za Gierka, co opisał Wałęsa w książce "droga nadziei" w rozdziale "stogi". Inteligenci też mieli super! Prezydent Komorowski wtedy jako zwykły wiejski nauczyciel odłożył na tyle dość żeby kupić wielkie mieszkanie w Warszawie i też utrzymywał liczna rodzinę i jeszcze 280 tys marek zachodnich "kupił" z pensji nauczyciela ponoć. Uprawiając kosztowne hobby łowiectwo miał dobry samochód i drogą broń. A wy jak macie dzisiaj? Ile zarabiacie? Gdzie wasze mieszkania? Gdzie wasze rodziny? Myśmy mieli wszystko co potrzebne do życia a was czeka marna wegetacja. Tak macie za Tuska i kolesi czeka was życie nędzarzy bez nadziei i perspektyw albo ucieczka z kraju i dola uchodźców. O to się postarali wasi rodzice niszcząc PRL -hehehe!! “Budowa kapitalizmu i “demokracji ” Platformy Obywatelskiej i Tuska kończy się absolutną degradacja Polski!

  Jesteśmy dziś:
  – w 1948 r. jeśli chodzi o wydobycie węgla,
  – w 1959 r. jeśli chodzi o budownictwo mieszkaniowe,
  – w 1965 r. jeśli chodzi o całe górnictwo odkrywkowe.

  Teraz natomiast mamy – ponad 30% odłogów,
  – zniszczony absolutnie przemysł stoczniowy, zbrojeniowy, samochodowy, rolnictwo, hutnictwo,
  - z 77 kopalń zostało 35,
  - średnia płaca w przeliczeniu na towary jest 2-4 razy niższa niż w 1979 r. (4 razy to w oleju napędowym),
  – bezrobocie osiągało już w rzeczywistości ponad 40 % – jeśli uwzględnić wyjeżdżających “za chlebem”,
  – banki nie są polskie (co jest ewenementem w skali światowej!),
  – nadal istniejemy z wyprzedaży tego, co wybudowała komuna,
  - zadłużenie jest kilkanaście razy większe niż za Gierka.

  Liczby osób żyjących poniżej minimum socjalnego jest 5 razy większa niż w 1986 r. a żyjących poniżej minimum biologicznego – (według % żyjących poniżej tego minimum) zmierza do nieskończoności (0% w 1986 r. i 12% obecnie). Za komuny ludność Polski wzrosła o 45% (a podobno nie było co jeść), obecnie zmalała o 5%. Taki ci u nas dostatek. Tylko ostatni dureń nie znający liczb i mający zbyt dużą podatność na propagandę me(r)diów twierdzi, że teraz jest dobrze. Lepiej na pewno nie będzie ! Całe PO należy osadzić w ośrodkach odosobnienia, osądzić i sprawiedliwie rozliczyć.
  PiS, SLD i PSL zresztą też!
 • Panie Zygmuncie, pełna zgoda z mojej strony.
  Duda wpędza Polskę w szpony konfliktu, który przynieść może jedynie śmierć, głód i łzy. Ten człowiek ma dbać o interes pracownika, a nie międzynarodowej finansjery o wiadomym pochodzeniu.
  Pozdrawiam.
 • @Wrzodak Z. 20:40:59
  Szanowny panie Zygmuncie proszę mi powiedzieć czy startuje
  pan w najbliższych wyborach do parlamentu polskiego
  z jakiejś listy wyborczej???Bo ja bym bardzo chętnie
  zagłosował na pana lub listę z której by pan startował.
  Brutalna prawda jest taka , że nie ma na kogo głosować!!!
  Pozdrawiam serdecznie

  Tiwnod
 • @Wrzodak Z. 10:35:23
  Panie Zygmuncie startuje pan w wyborach do polskiego parlamentu w 2015 roku???
 • @Kula Lis 62 20:00:51
  Dzięki za taki liczną korenspondencję. Bardzo ważna dla dalszej mojej pracy.
  Pozdrawiam
 • @Bibrus 21:36:26
  To się w głowie nei mieści, żeby już tak jawnie występować w interesie Taruta i Kołomojskiego, podejrzewam, że tam dla tych pasibrzuchów kasa poszłą. Jak taka nędzna kreatura Majchrowicz może być V-ce szefem KK S???. Przywódcy Soli w większosci to skorupowni debile, za kasę zrobią wszystko, to barachło trzeba rozpędzic. To fikcja liberalno - złodziejska a nie żaden związek - chyba, że radziecki.
 • @wit87 00:35:22
  Nie będę startował do sejmu a wybory do PE trzeba bojkotować.
  Najpierw trzeba poderwać ludzi z bezmyślego letargu, ale 100% mediów jest w rękach ,,gebbelsowskiej" machiny propagandy, nie przebiję się. Trzeba powołać jak będą fundusze włąsne struktury, kadrową organizację.
  Niech Pan zauważy, jak Ruch Narodowy Bossaka i Zawiszy siedzi cicho, aby się czasami nie odkryc z rzeczywistymi poglądami n/t Ukrainy. Oni są razem z ,,obozem antypolskim" popierający dzieci zbrodniarzy z UPA _OUN.
  Nawet RN zbudowały w Polsce dwie ambasady ta mała i ta duża. Podobnie jak na Ukrainie, zbudowali Swobode, Udar, Prawy Sektor, Baktwiszczyzne. W Polsce wszystkie partie są do do usług dwóch ambasad, Polski nie ma, jest tylko dla picu na papierze i hymn zostawili i flagę, ale wszystko to co decyduje o naszym codziennym życiu wyprowadzone jest po za Polskę.
  Pozdrawiam
 • @wit87 00:53:38
  Jak będą fundusze, to poderwiemy ludzi, jak nie to nie szans, a żaden Komitet Wyborczy mnie nie weżmie, zresztą nie chcę.
  Wybory do euro-kołchozu trzeba bojkotować.
  Pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 10:51:05
  Nie ma za co, panie Wrzodak, wyślij to Dudzie agentowi służb. Ja w przeciwieństwie do innych szybko go rozpracowałem, jak jego poprzedników w tym Karzaklewskiego To są osobnicy podstawieni i wstawieni przez służby, łasi na apanaże, etc.. Pozdrawiam.
 • @Wrzodak Z. 10:51:05
  Duda też podpiął się po wałkowany temat w mediach. I udowodnił że żyje, ale co to za życie. Byle by pokazali, napisali i nie przekręcili nazwiska. Żenada!!! Do roboty a nie zabawa w politykę. Duda to oszust i łgarz ! Tuskowa kukła. Podobnie jak pryncypał jedzie teraz na emocjach "ukraińskich". Coś zrobił tuskowa kukło z wielotysięcznym wysiłkiem protestującej Solidarności ! Gdzie się podział ten wysiłek dziesiątków tysięcy umęczonych ludzi ! Gdzie rozwiązanie Sejmu, o które miałeś tuskowy pachołku walczyć na czele tłumów ! Oszuście ! Po trzykroć oszuście ! Historia się powtarza. Mają rezuny to na co zasłużyli..W skrócie to wygląda tak. Ich "heroj” Zenobij Chmielnickij spustoszył, mordował i grabił Polskę, aż dostał w zapijaczony pysk pod Beresteczkiem od polskiej husarii.Oddał u-krainną ziemię carowi wraz z kozactwem. Do Europy nie chcieli. Woleli Rosję, jako niewolnicy.Polska była państwem, oni państwa swojego nie potrzebowali.Mieli propozycję od Polski w unii hadziackiej, ale nie skorzystali. Już wtedy mogli iść do Europy, woleli Azję i dzicz. W Polsce rozwój i dobrobyt, a tam dzikie pola. Czy w czasie rozbiorów nam pomogli? Kozacy pacyfikowali wszystkie polskie powstania. Potem w II RP też byli przeciwko nam. Bandera terrorysta i bandyta zamordował polskiego ministra spraw wewnętrznych. Dostał słusznie karę śmierci? Teraz o zgrozo to ich "hieroj" U nas wszyscy w czasie II WŚ walczyli z dwoma okupantami (AK w kraju, za granicą Polskie Wojsko), a tam powstała UPA, która nigdy nie walczyła z bolszewikami czy hitlerowcami.Ich bohaterzy byli w SS-Galizien, a ich popi święcili widły, aby "reziat Lachiv”. Za niewyobrażalne dla normalnego człowieka ludobójstwo na dzieciach i kobietach ( bali się walczyć z 27 WDP AK) na Wołyniu i Podolu do dzisiaj nie przeprosili.Padli na kolana? NIE!Banderowcy wciąż tylko coś żądają, aby im dać za darmo. W czasach CCCP kochali moskali i nigdy nie było strajków ani oporu jak u nas. Dostali za darmo Polskie Kresy ze Lwowem na czele od Stalina, a potem dostali też Krym. Nie łudźmy się Polacy, oni nas nie kochają! Za naszą ewentualną pomoc wezmą sobie Peremyszl – bo lubią coś zawsze rabować. Dbajmy o Polskę, a nie o Prawyj Sektor, Tryzub i Svobode. We Lwowie już wybrali banderówkę Sech na wojewodę, która wprost nienawidzi Polski i Polaków. Nie dajmy się zwieźć na ich "piękne słówka”. Są fałszywi. A Pan Duda niech walczy o polskich pracowników zgodnie ze statutem, a nie zajmuje się politykowaniem pod ambasadami. Do roboty Duda. Jak nie będzie co jeść w Polsce to poprosi kogo?Amerykanów? Ps. Na "majdan" w Polsce "wykonany" przez Dudę, etc...na razie nie ma co liczyć, najbliższym czasie, Sanhedryn nie planuje "majdanu" w Polsce.
 • @Wrzodak Z. 10:51:05
  Wróg u bram a nasze wojsko nie ma nawet amunicji!! WP nie dość że malutkie, wojska lądowe to ok. 43 tys! przy stosunku o,43 żołnierza do oficerów/podoficerów!!!, nie dość, że praktycznie nieuzbrojone to do tego nawet bez amunicji. Amunicji przeciwpancernej dla polskich czołgów Leopard2A4 w praktyce nie ma. Są śladowe ilości starych pocisków DM33 o przebijalności 470mm RHA. Do czołgów rodziny PT91/T72M1 jakby udało się wysłać wszystko co jeździ i jest jako tako sprawne czyli maksymalnie 400 czołgów jest po 2 (dwie!!!) sztuki pocisków przeciwpancernych o przebijalności 500mm RHA. Zaś pancerze czołowe wszystkich ruskich czołgów mają 700-900mm RHA. To oznacza że starcie malutkiej ilości polskich czołgów z hordami ruskich tanków będzie wyglądało kiepsko co potwierdzają wszystkie symulacje komputerowe. To będzie rzeź naszych dzielnych pancerniaków bo ruscy amunicję przeciwpancerną o dobrych parametrach z rdzeniem uranowym akurat mają tym bardziej ze pancerze polskich czołgów są prawie dwa razy cieńsze niż ruskich. Taka sama sytuacja jest w każdej innej kategorii uzbrojenia. Np. amunicji dla artylerii rakietowej starczy na 2-3 godziny walk. To zaledwie 120 ton!!!. Ruscy np. w Gruzji 2008 tylko na froncie pod Cchinwali zużywali na dzień 500!!! ton amunicji artyleryjskiej. Zasięg ognia naszej arylerii to 1/3 czasem połowa zasięgu artylerii ruskiej, to oznacza że nasi mogą być na luziku zniszczeni na długo zanim zdążą zbliżyć się do wroga. Ale najnowszy raport NIK pod kierownictwem polityka z PO uznał że nasza armijka jest doskonała, silna, zwarta i gotowa, oraz wystawił im najwyższą ocenę (zapewne posypią się awanse i medale) Więc nasze wojaki mogą być nadal dumne i zadowolone aż do momentu kiedy zostaną wyrżnięci jak pisklęta przez stado lisów w kurniku. Oto najnowsze info co planuje zakupić MON w trybie pilnym!!Uwaga trzymajcie się krzeseł (za serwisem Altair): "Inspektorat Uzbrojenia ogłosił rozpoczęcie przetargu na usługę czarteru małych samolotów dla VIP-ów." Zobaczcie na co idą pieniądze niby na obronę na zakup luksusowych samolotów pasażerskich dla prezia i premjercia!!!Potem podają dumnie, że "w obliczu rosnących zagrożeń zwiększyliśmy wydatki na armię" a Naród zadowolony i uspokojony. Tydzień temu przeznaczyli gigantyczne kwoty idące w miliardach na zakup nieuzbrojonych samolotów szkolnych - towar z najwyższej i najdroższej półki takie paramilitarne Pendolino (też z Włoch). Polsce potrzebne jest uzbrojenie, amunicja a ci wyrzucają pieniądze garściami na gadżety i zabaweczki.
 • @Kula Lis 62 16:45:14
  A Polaków jest już chyba mniej niż 30mln. W miastach ubyło ok 1/4 do 1/3 mieszkańców. Podobnie jest na prowincji, jak nie gorzej, bo zdarza się że są już opuszczone całe osady...
 • @Wrzodak Z. 10:51:05
  A teraz o ukraińskim czarnoziemie napiszę, za którym tak niektórzy tęsknią: tam jeszcze przed wojną sowieci czarnoziem bezpowrotnie zdewastowali, zniszczyli orząc pola DETAMI na prawie metr. To była ich ta sowiecka agrokultura rolna ich NEPu. Wydajność z hektara, była 10%, a to co zebrali to i tak na ich polach zgniło, stąd import zbóż, etc... z USA był i nie tylko z USA. Czarnoziem się tylko lekko przewraca, zrusza najlepiej kultywatorem. Babcia i Dziadek, Mama mieszkający w Radziwiłłowie i mający tam majątek, mówili, że na ich polach rosły np. buraki cukrowe po kilka kilogramów mające, po sowieckiej stronie wielkości marchewki, ziemniaki wielkości orzechów, etc..to samo było z innymi płodami rolnymi, stąd był między innymi ten głód na Ukrainie. Ukraińce i sowieci przychodzili zdziwieni pytać dlaczego? bo to pole i to pole, nie rozumieli tego, że dokonali bezpowrotnej dewastacji ziemi. O czarnoziemie ukraińskim trzeba zapomnieć, jest całkowicie zdewastowany, także ten po b. polskiej stronie. Tego już nie da się odtworzyć. Zachodnia Ukraina obecnie to bieda z nędzą, rezerwuar taniej siły roboczej do karmienia przez zachód lub Rosję, dlatego według mnie odpuszczą Zachodnią Ukrainę, bo to kula u nogi do żywienia i utrzymania, z tego powodu także chcieli oddać nam te ziemie swego czasu...Wschodniej Putin nigdy nie odpuści, nawet jego następcy a Zachodowi i ich jewrejom zależy wyłącznie na wschodniej, gdzie są bogactwa naturalne do wyeksploatowania, i przemysł z zapleczem technicznym, naukowym, który po przejęciu zamkną, zlikwidują jak w Polsce, by mieć złudne rynki zbytu, przy znikomej sile nabywczej ogółu Ukraińców, wystarczającej na przeżycie tylko, emerytura tam to średnio 500 zł, czyli ok. 160$, która i tak zgodnie z "zaleceniami" żydów z MFW ma być zmniejszona o połowę, pensje także, więc pytam za co Ukraińcy będą mieli nabywać te jewrounijne dobra?, a więc pokrzyczą i także sobie odpuszczą tę część zachodnią, nie są w stanie jej utrzymać na dłuższą metę.
 • @Kula Lis 62 09:59:21
  Rezerwy złota już także żydostwo ukraińskie wywiozło z kraju do swego matecznika czyli USA. Czyli jewrejski i banderowski na dziś Kijów pieniędzy nie ma, jest bankrutem. Krym przeszedł już na rubla po zablokowaniu im przez żydobanderowski Kijów, Rosjanie przelali Krymowi na nowe konta ok. 1mld ojro.
 • @Wrzodak Z. 10:51:05
  "Chcecie rządzić w Ukrainie, a tu polski rolnik ginie". Protest na krajowej "dwójce". "Chcecie rządzić w Ukrainie, a tu polski rolnik ginie" - z takim transparentem na drogę krajową nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim i Białej Podlaskiej (woj. lubelskie) wyjechali rolnicy. W ten sposób chcą zwrócić uwagę rządu na problemy ze sprzedażą tuczników. Informację i zdjęcia zamieścił portal www.lublin112.pl. Zapowiadany przez rolników protest rozpoczął się w poniedziałek o godz. 9.30. Na drogę krajową nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim, Rogoźnicy i Białej Podlaskiej wyjechały traktory, które poruszały się z prędkością 15 km/h.

  "Powodem protestów są obostrzenia wprowadzone po wykryciu na Podlasiu wirusa afrykańskiego pomoru świń, ujawnionego u dwóch dzików. Według protestujących, rolnicy nie mogą sprzedać ani dokonać uboju ponad 30 tys. sztuk świń. Protestujący domagają się natychmiastowego uruchomienia zapowiadanego dwa tygodnie temu przez ministra rolnictwa skupu interwencyjnego" - napisał portal www.lublin112.pl.
  "Świnie powinny być dawno sprzedane"

  "Rząd i media bardziej interesują się Ukrainą i tym, co tam się dzieje, a my mamy tysiące świń, które powinny być już dawno sprzedane" – powiedzieli rolnicy lokalnemu portalowi. "Wyjedziemy na drogę, bo chcemy zwrócić uwagę rządzących na to, że nikt nie interesuje się tym, co mamy zrobić z tucznikami. Będziemy jechać z Białej Podlaskiej do Międzyrzeca, a druga grupa będzie jechać od Międzyrzeca do wiaduktu na obwodnicy Białej Podlaskiej" – dodali rolnicy.

  "Punktualnie o 9:30 rolnicy wyjechali na obwodnicę Białej Podlaskiej w kierunku Międzyrzeca. W proteście jadą ciągniki rolnicze rozciągnięte na ok. 2 km. Już teraz tworzą się zatory na drodze. Kolumnę pojazdów prowadzą funkcjonariusze policji, którzy zabezpieczają protest. Jak mówią rolnicy, akcja ma potrwać do godziny 15" - poinformował portal www.lublin112.pl.
 • @Wrzodak Z. 10:51:05
  http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2014/03/wk-komentarz.jpg Powinno być… "Pan Putin pyta czy coś na nas macie, bo my na was wszystko" ;)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031