Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 2779 komentarzy

Wrzodak Z

Wasalska ,,polska klasa polityczno - medialna”.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ocena, wasalskiej polityki polskiej.

Wasalska ,,polska klasa polityczno - medialna”.

 

Pucz nacjonalistów – szowinistów na Ukrainie, dobitnie pokazał prawdziwe oblicze tzw. ,,klasy politycznej w Polsce oraz tzw. polskich mediów”. Katalog poczynań mediów i polityków w Polsce w sprawie  zbrojnego ,,puczu banderowskiego”, jest tak perfidny i antypolski, że trudno przejść nad nim do porządku dziennego. Najmniej interesuje mnie  problem Ukraińców, ponieważ ten sztucznie powstały Naród, jest obrzydliwie wredny dla Polaków i nigdy mu nie zaufam, chyba, że ukarają zbrodniarzy z band UPA – OUN, dokonają zadośćuczynienia rodzinom ofiar, potępią i zakażą konstytucyjnie szerzenia ideologii banderowskiej, zwrócą własność Polakom.

Przecież każdy polityk w Polsce powinien wiedzieć, że Naród ukraiński powstał z nienawiści do Polaków i Polskości, to sztuczny twór. (patrz Grzegorz Musiał, Jędrzej Giertych). Zbrodniarze z UPA i OUN w 1943 roku oświadczyli, że ,,trzeba wyrżnąć wszystkich Polaków, to wtedy powstanie ,,Państwo Ukraińskie”. I tak czynili, że Ukrainiec z drugiej wsi, znał po imieniu swoich sąsiadów, mordował naszych rodaków w okrutny sposób, mordując  zwracał się do nich po imieniu. Mordował dzieci Polskie, nadziewając ich na sztachety w płocie, wieszali na oczach rodziców dzieci na drutach kolczastych, jeden rzucał do góry niemowlę a drugi nadziewał na widły, kobiety piłą przeżynali, odcinali piersi, rozpruwali ciężarnym matkom brzuchy i mordowali nienarodzone dziecko w miejsce dziecka, kobietom kota zaszywali.

Ludobójstwo było dokonywane w imię budowy ,,wielkiej Ukrainy”, w imię wolności i niepodległości. Ukraina powstała na morzu Polskiej krwi. Podobnie jak i dzisiaj, zamordowano swoich przez swoich, by realizować  anty - ludzką ideologie opartą o zasady nacjonalistyczno- szowinistyczne band UPA – OUN. Jak można z takimi ludżmi prowadzić politykę, współegzystować, rozmawiać!!! Kim są ludzie dopuszczający się takich czynów!!!

Oni chcą budować państwo ukraińskie kosztem granic Polski, Białorusi i Rosji.

Jeżeli na Ukrainie zaszły takie zmiany i mordują się wzajemnie, to mnie zbytnio nie interesuje. Interesuje mnie to co wyprawia obecna klasa polityczna w Polsce wraz z mediami w sprawie Ukrainy. Przecież Polska nie ma tam żadnego interesu, by się im wtrącać, ale interesy mają tam USA, Niemcy. Te dwa kraje w szczególności USA od brudnej roboty mają swoje wasalskie rządy i polityków w Polsce i swoje media. Klasa polityczna w Polsce nad wyraz pokazała, że jest okupantem politycznym Polski, prowadzi wasalską politykę, są pachołkami obcych interesów.

Pan z USA uruchamia swojego wożnicę, by ten podjeżdżał i szyby w oknach w rosyjskich domach wybijał, no i to robi. Pan nie będzie sobie rąk brudził, ma swoich pachołków. Wasale w obronie swojej agenturalnej zdradzie niczym się nie różnią, są tacy solidarni, wręcz żyją w takich chwilach jak bracia. W dwóch kwestiach klasa polityczna w Polsce i media żyją jak jedna rodzina: w służbie obcym interesom oraz w służbie wspólnych rozbiorów ekonomiczno – gospodarczych Polski. Te zasadnicze kwestie umacniają Solidarność klasową wśród elit, nawet pseudo – związkowca zaproszą do uczty, by okruchy z stołu posprzątał.

Wasale i ich mocodawcy głoszą już, że nie uznają wyników referendum na Krymie, ponieważ jest to nie zgodne z ukraińską Konstytucją, ale Rząd ,,banderowski” uznają pomimo, że powstał w ewidentny sposób nie zgodny z Konstytucją. Mocodawcy wasali w Polsce, doprowadzili do oderwania rdzennych ziem serbskich – Kosowa, pomimo, że było to wyjątkowo nie zgodne z serbską Konstytucją, ale mocodawcy naszych wasali już w ponad 200 państwach wywołali rewolucję lub wojnę, to im żadna nowość.

Polski już nie ma! Polskę okupują wasale obcych wywiadów, którzy działają w interesie szemranego kapitału. Dzisiaj każdy Polak nie ma komu się poskarżyć, np.; że Polska jest rozkradana, że politycy działają w obcym interesie, można sobie to wykrzyczeć na ulicy, napisać do wszystkich instytucji odpowiedzialne za bezpieczeństwo Polski. Nikt nie podejmie tematu, służby specjalne są zajęte wykonywać poleceń swoich wasali, a więc okupantów Polski, nie ma instytucji w Polsce, która dba o interesy Polskie. Przykłady można mnożyć poczynając od NBP po ABW na Policji kończąc. Polski NIE MA!!!

Wszyscy dziś są zajęci wybijaniem szyb w domach rosyjskich, wspieraniem fasadowych rządów banderowców na Ukrainie, a Polska!!! Polski NIE MA!!!

35 lat ostatnich zostało zmarnowanych, Polska w żadnej dziedzinie nie posunęła się naprzód, czy to technologicznie, własnościowo, ideologicznie. Nie mamy szans na wdrożenie programu samowystarczalności energetycznej i żywnościowej. Gaz i ropę sprowadzamy z Rosji najdrożej z krajów UE, ale nikt nie mówi, że na sprowadzaniu gazu ropy zarabiają niepolskie spółki pośredniczące oraz, że kontrakty podpisują wasalskie ekipy polityczne zainstalowane w naszym kraju. Wasale i pachołki amerykańsko – niemieckie rozkładają polskie rolnictwo, co jakiś czas celowo psują rynek rosyjski, by czasami polski chłop nie stał się niezależny od banksterów. Wasale i pachołki brukselskie milczą, gdy panuje tak wyjątkowo niesprawiedliwy system dopłat do rolnika polskiego w stosunku do rolnika niemieckiego czy francuskiego. Okupanci Polski zajęci są euro-majdanem, wybijaniem szyb w domach rosyjskich.

Fasadowa, wasalska  klasa polityczna wraz z ,,gebellsowskimi mediami”, wmawiją nam, że ich mocodawcy będą nas bronić, a przed kim niby będą nas bronić, przed Rosją??? Rosja nie ma tu banków, przemysłu zbrojeniowego, rządów wasalskich!!! Nie ma tu czego bronić i chronić.

 To wszystko mają tu nad Wisłą Izrael, USA i Niemcy. Wasale chcąc się ubezpieczyć uruchamiają ,,gebellsowskie media”, by zatruwały umysły Polakom i odwracały uwagę ich od istotnych spraw.

 

 Wasale i pachołki w Polsce, proszą swoich mocodawcow, aby ci już w porę  zagwarantowały ich bezpieczeństwo oraz, żeby lepiej chroniły to, co im wasalskie rządy w Polsce podarowały.

Pocieszające jest to, że propagandziści medialni przesolili swoim ,,terrorem medialnym” i jak pokazują nawet sondaże, które są z zamówienia wasali i pachołków, znaczna część Polaków zaczyna rozszyfrowywać o co chodzi pachołkom amerykańsko – niemieckim w Polsce i to jest trochę optymistyczne.

 

Zygmunt Wrzodak

Poseł IV i V kadencji sejmu R.P.

11-03-2014 rok

 

  

KOMENTARZE

 • Pytania
  Gdzie byli ci farbowani "patrioci" z PIS gdy grabiono Polskę, gdy zagraniczny kapitał przejmował handel, bankowość, ubezpieczenia, a polski przemysł był rujnowany?

  Czmu Kaczyński pofatygował się na Majdan, ale nie bronił polskich kupców wyrzucanych z centrum Warszawy?

  Gdzie to słynne kondominium niemiecko-rosyjskie, skoro:

  - WSZYTSKIE media w Polsce (TV, prasa, większe portale) są antyrosyjskie.
  - WSZYSCY czołowi poliycy są antyrosyjscy
  - ciągle liżemy tyłki naszym "sousznikom"
  - Rosja, w przeciwieństwie do Niemców, Francuzów, Żydów... nie ma prawa nic w Polsce kupić?

  Tymczasem warszawski marionetkowy reżim już szuka "ruskich agentów" wśród niedobitków myślących po polsku internautów.
 • @Sol 16:25:14
  Mamy doczynienia w Polsce z nieprawdopodobnym przypadkiem zdrady narodowej. Cała klasa polityczna z sejmu i z po za sejmu jest opanowana pezez masonerię i agenturę zachodnią. Za grosze realizują wściekły atak na Rosję, tak by czasami Polacy się nie porozumieli w ramach jednego narodu słowaińskiego, po to są te wszystkie Macierewicze, Kaczyńskie, Dorny, Kurskie, Kwaśniewskie i inne gady. Zachód chce mieć kraj podbity w którym żyją biali niewolnicy. Jestesmy w tej chwili na straconej pozycji, ponieważ nie ma świadomości narodowej jeszcze, może ludzie się ockną.
 • @Wrzodak Z. 20:42:49
  "Cała klasa polityczna z sejmu i z po za sejmu jest opanowana pezez masonerię i agenturę zachodnią."

  Mam wrażenie, że tak nie jest. Gdyby było takie opanowanie, to nie byłoby Smoleńska.

  Zgodzę się natomiast, że penetracja przez agenturę maści wszelakiej (także ruską - nie tylko zachodnią) oraz masonów jest ogromna.

  Dalej uważam, że PiS jest narzędziem do usunięcia polszewii od władzy. Tu mnie nikt nie przekona, bo takie są fakty.

  Niemożliwe jest według mnie, żeby Kaczyński zapomniał na Majdanie o Wołyniu, bo mówił o nim wcześniej w TV Republika. Nie realizuje też pewnie instrukcji anieli - makreli. Napisał kiedyś, że nie sądzi aby przypadkiem została kanclerzem. Ale było głosów oburzenia. On musi mieć swój pogląd na tę sprawę.

  Serdeczności.
 • @Sol 16:25:14
  "WSZYSCY czołowi poliycy są antyrosyjscy"

  Nie żebym łapał za słowo, ale chyba zapomniał Pan o obecnym "strażniku żyrandola"...

  Ukłony
 • @Wrzodak Z. 20:42:49
  "Za grosze realizują wściekły atak na Rosję,"

  Ta jedność w ataku może mieć dwie przyczyny:

  - pieniądze - czyli te grosze, o których Pan napisał.
  - terminalne stadium lemingozy - tej przyczyny bym nie skreślał. Wszystko jest możliwe.

  Ale myślę, że nie ma tego złego, co jakoś tam na dobre nie wyjdzie. Dzięki temu możemy zaobserwować, kto z ludzi władających wizją i słowem nie jest w tej grupie. Z przyjemnością czytam felietony Stanisława Michalkiewicza. Podejrzane wydało mu się to, że Majdan trwa tak długo, a ludzie protestują jakby normalne było nie chodzenie do pracy. Pan również pisał o opłacaniu demonstrantów z Majdanu i bardzo Panu za to dziękuję. Także tu, na NEon-nie jest kilku blogerów, dla których cała ta pomarańczowa rewolucja bis to nagrana przez Zachód sprawa.
 • @Sol 16:25:14
  "Gdzie byli ci farbowani "patrioci" z PIS gdy grabiono Polskę, gdy zagraniczny kapitał przejmował handel, bankowość, ubezpieczenia, a polski przemysł był rujnowany?"

  PiS jest partią polityczną nie mającą większości w sejmie i mającą media przeciw sobie. Moim zdaniem wcale tak dużo nie mogą nawet gdyby chcieli. Mieli rząd przez 2 lata i moim zadaniem wtedy sytuacja się w Polsce odrobinę poprawiła. Przybyło przykładowo 1,3 mln miejsc pracy, a ja (nie potrafię określić dlaczego, bo to kwestia odczuć) czułem się bezpieczniej.

  Wobec faktu, że pod adresem PiS pojawia się coraz więcej zarzutów oraz tego co napisałem w poprzednim akapicie i że jest to w tej chwili jedyna siła mogąca odsunąć polszewię od władzy, uważam że jej popieranie jest uzasadnione, ale należy gromadzić zarzuty, aby można było je wysunąć gdy już odsuną polszewię, co jest pierwszym krokiem do odzyskania suwerenności. Teraz każdy atak na PiS umacnia polszewię i szkodzi Polsce.

  Tylko proszę nie uważać mnie za betonowego pisowca ;-)
 • @Jasiek 01:26:03
  Dalej uważam, że PiS jest narzędziem do usunięcia polszewii od władzy. Tu mnie nikt nie przekona, bo takie są fakty.

  Wyjątkowo naiwne stwierdzenie. Ponieważ nie ma żadnej różnicy programowej z wszystkich partii, oraz PC czyli obecny PIS powstał za pieniądze komuny i przy pomocy komuny (wywiadu). PiS w swoich szeregach ma około 40% ludzi z przeszłością komunistyczną, około 35 posłów to OZI - brali kasę od SB ale nie kwitowali.
  PiS obalił wraz L. Kaczyńskim świetną ustawę lustracyjną, jak ją uchwaliliśmy to PIS się przeraził ilu ludzi straci i dlatego natychmiast ją znmieniono.
  Kaczyńscy brali przez 18 lata udział w rozkradaniu Polski, to jak sami siebie będą rozliczać???? PiS to ustawka mossadu - cia - bnd
 • @Jasiek 01:47:37
  Nadmieniam, że PiS wraz z oddaną koalicją miał w V kadencji sejmu 280 posłów, ale nie realizował programu Polskiego, tylko internacjonalistyczny, Zadaniem Kaczyńskiego było zniszczyc w imię zadań narzuconych mu przez Batorego Samoo i LPR i oddać włądzę PO.
 • Trzeba jakąś manifestacje zorganizować w Wa-wie i pokazać Rosjanom,że
  nie wszyscy w Polsce popierają banderowsko-nazistowską juntę w Kijowie.

  Ks.Isakowicz-Zalewski ma podobne poglądy na sytuację w Kijowie.
 • @Wrzodak Z. 08:46:56
  Bardzo dziękuje Panu za odpowiedzi na moje komentarze. Informacje jakie Pan w nich zawarł są porażające. Ale jednak coś musiało naszym okupantom nie grać w PiS-ie, bo zdecydowali się przeprowadzić zamach.

  Nie potrafię znaleźć logicznego związku pomiędzy Smoleńskiem, a sytuacją jaką Pan opisuję. PiS moim zdaniem musi być inny.

  "Zadaniem Kaczyńskiego było zniszczyc w imię zadań narzuconych mu przez Batorego Samoo i LPR i oddać włądzę PO."

  A może to cała koalicja kuła okupantów w oczy i starali się skłócić koalicjantów. Czy rozpatrywał Pan taką możliwość?

  Bardzo przepraszam, że nie jestem w stanie odpisywać na bieżąco - praca zabiera mi dużo czasu.
 • @Wrzodak Z. 20:42:49
  Czy możemy zryzykowac takie stwierdzenie, że dopóki Polacy mocno trzymali się swojej Wiary i nie pozwolili w tym właśnie względzie manipulowac sobą, dopóty Polska była Krajem "mlekiem i miodem płynącym". Czy to właśnie nie w Kościele Katolickim (ale i w sercach Polaków) przetrwała Polskośc w czasie Zaborów? Czy to nie nasza silna Wiara w Chrystusa pozwoliła Polakom wygrac bardzo wiele, przeważnie wydawałoby się beznadziejnych dla Polaków bitew? Czy to nie pod Prymasem Tysiąclecia Kardynałem Stefanem Wyszyńskim, Polska po tragicznych latach wojny (i jeszcze po jej zakończeniu) odbudowała się i w sumie rosła w siłę o czym z całą pewnością świadczy demografia, gdy pod koniec epoki Gierka Polaków było ok 40mln?
  Czy nie należałoby się w takim razie zastanowic, co w tym względzie stało się z Wiarą Polaków, że jest obecnie tak ciężko doświadczana i praktycznie powóciła gospodarczo i demgraficznie do poziomu z okresu po zakończeniu II wojny.
  Polecam artykuły na ten temat:
  http://marucha.wordpress.com/2012/08/05/objawienia-na-siekierkach-1943-a-powstanie-warszawskie/
  http://marucha.wordpress.com/2012/08/15/matka-boza-laskawa-a-cud-nad-wisla-dzieje-kultu-i-laski/
 • @Wrzodak Z. 08:46:56
  Oto cała ta żydoniemiecka JewroUnia!!!: "Handelsblatt" - wiodący niemiecki dziennik kół gospodarczych broni prezydenta Rosji Władimira Putina, zarzucając jego krytykom na Zachodzie, że stosują bezmyślną "politykę pitbulla". "Krym należy do Rosji tak jak Vermont do USA" - uważa gazeta.

  "Pitbull-Politics" jest polityką z obnażonymi kłami, lecz z wyłączeniem mózgu

  - ostrzega wydawca "Handelsblattu" Gabor Steingart. Jego zdaniem Putin nie jest "złym agresorem", na jakiego kreuje go Zachód.

  Autor opublikowanego w czwartek komentarza przypomina, że na terenie byłego ZSRR powstało 14 prozachodnich krajów, a 10 państw z dawnej radzieckiej strefy wpływów należy do NATO. Putin należał zdaniem Steingarta przez cały ten czas do polityków, którzy krytykowali ten proces, lecz równocześnie się z nim godzili.

  Putin stara się jedynie opóźnić ten proces, najpierw w Gruzji, a teraz na Krymie. Jako polityka hołdującego ekspansji można przedstawiać go tylko wtedy, jeśli "całkowicie przeinaczy się fakty".

  W rzeczywistości byłe imperium sowieckie rozpada się, a jeśli istnieje ktoś, kto może przeprowadzić ten proces w stabilnych ramach, to jest nim właśnie Putin

  - ocenia Steingart.

  "Handelsblatt" pisze, że "Krym należy do Rosji tak jak Vermont należy do USA". Ok. 8500 rosyjskich żołnierzy bierze udział w ćwiczeniach wojskowych w pobliżu granic z Ukrainą - pisze Reuters, podkreślając, że będzie to zapewne uznane za demonstrację siły w konflikcie z Kijowem i Zachodem w kwestii Krymu. https://pbs.twimg.com/media/Bil3XQ1IYAE_cWk.jpg https://pbs.twimg.com/media/BikDWkVCYAAQA6f.jpg Przewodniczący krymskiego parlamentu Wołodymyr Konstantynow powiedział, że rosyjskie koncerny takie jak Gazprom powinny włączyć się w wydobycie ropy naftowej i gazu ziemnego na półwyspie - podała w czwartek rosyjska agencja prasowa RIA-Nowosti.

  Rosja i Gazprom powinny zająć się wydobyciem ropy i gazu (na Krymie)

  - powiedział szef parlamentu.

  Konstantynow podkreślił jednocześnie, że władze regionu pilnują pól naftowych i platform wydobywczych.

  Są nasze i będziemy o nie walczyć

  - zaznaczył. Rosja nie wyklucza poczynienia "lustrzanych kroków", jeśli USA i Unia Europejska zastosują wobec niej sankcje - oświadczył wiceminister rozwoju gospodarczego Federacji Rosyjskiej Aleksiej Lichaczow.

  Oznajmił on też, że "jeśli chodzi o sankcje, Rosja gotowa jest na każdy rozwój wydarzeń".

  Odpowiedź FR na ewentualne sankcje Zachodu była tematem specjalnej narady zwołanej w Moskwie przez wicepremiera Dmitrija Rogozina. Uczestniczyli w niej przedstawiciele największych przedsiębiorstw przemysłowych Rosji.
 • Wrzodak: To klasa agentów i ich bękartów o czym poniżej.
  Czy było możliwe przewerbowanie gestapowca do UB? Magdalena Gawin o historii Jadwigi Długoborskiej. http://wpolityce.pl/artykuly/76386-czy-bylo-mozliwe-przewerbowanie-gestapowca-do-ub-magdalena-gawin-o-historii-jadwigi-dlugoborskiej Ps. Jest rzeczą oczywistą, że do UB przyjmowano masowo agentów i funkcjonariuszy gestapo.Cały skład personalny żydowskiego gestapo tzw. Żagwi znalazł się w WUBP w Warszawie.Cała ponad 5-tysięczna agentura gestapo w Krakowie pracowała dalej dla UB.Taki np.Franciszek Szlachcic był funkcjonariuszem gestapo. "Szczytowym osiągnięciem polityki kadrowej PPR było utworzenie oddziału GL z byłych strażników z obozu koncentracyjnego w Treblince." Piotr Gontarczyk "Polska Partia Robotnicza. Droga do władzy 1941-1944" http://www.zapis.w.szu.pl/ksiazki.php?id=53 https://www.facebook.com/permalink.php?id=429498723768051&story_fbid=492112300840026 „Dzisiaj trwa w Polsce wojna między trzecim pokoleniem UB a trzecim pokoleniem AK”: Tadeusz Płużański w Toruniu http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4856 a niektórzy jak pewny profesorek-gimnazjalista o ksywce "Bydło, przewerbowani wychodzili z Auschwitz na L4, przez bramę (a nie komin), ze względu na zły stan zdrowia, walczyli w Powstaniu, tylko nie mogą sobie przypomnieć oddziału i przydziału...Ciekawe za jakie to "usługi" ten ewidentny łotr, kłamca, polonofob i fałszywy "profesor" Bartman ksywa Bartoszewski KOLABORANT ŻYDOWSKI SS/Gestapo(oraz ciota esesmanów, następnego kolaboranta SS/Gestapo Szpilmana ksywa Cymerman Cyrankiewicz którego za "zasługi" do "wód" w Szwajcarii na leczenie wysłali Niemcy, za tę wiedzę musiał dać życie rotmistrz Witold Pilecki) , w Oświęcimiu i po "chory" na chorobę zwaną kablowaniem, który NIGDY i NIGDZIE NIE STUDIOWAŁ ponieważ nawet matury nie miał i do dzisiejszego dnia nie ma, pobiera nadal ministerialną pensję od TuSSk-In-SQsyna??? Czyżby tylko z obawy, żeby "chlebodawcy" samego nie opluł, tak jak opluwa innych? a i niejaki Marian Palikot, ojciec jednego takiego filozofa? degenerat, alkoholik i szmalcownik i konfident gestapo, któremu groziła czapa, nagle staje się najbogatszy w całej wsi. i nikt go nie próbuje ruszyć, aż zjawia się w odwiedziny jeden Żyd, zadenuncjowany przez w/w Mariana i nagle znika bez śladu...także tate TuSSka, PO-s-PO-lity szabrownik, a do tego synek słynnego dziadka - hitlerowca z SS/SD, był agentem najpierw Gestapo z wyrokiem śmierci wydanym przez dowództwo Gryfa Pomorskiego niestety nie wykonanym z powodu ucieczki w/w do Niemiec a potem po powrocie jak to u żydów w zwyczaju NKWD i UB! ciekawa historia..Ciekawe ilu takich "cyków" i ich dzieci, wnuków uchowało się do dnia dzisiejszego - ot tragiczna historia Polski i Polaków-jak mawiał pewien mędrzec: gówno zawsze wypływa na wierzch, co widać po elitach ich sposobie wysławiania i zachowania. Ja osobiście czekam na książkę, temat mnie bardzo zainteresował. Polecam poniżej: KOLABORANT ŻYDOWSKI ZWOLNIONY Z AUSCHWITZ http://aleszuma.neon24.pl/post/106943,wladyslaw-bartman-bartoszewski
 • @Wrzodak Z. 08:43:15
  Gazoport Świnoujście już wkrótce będzie służył Niemcom jako zapasowy – kończymy budowę podarunku. Być może zdążymy jeszcze tunel pod Świną. Wyspa Uznam [cała] już jest praktycznie niemiecka. Lada moment Wolin. Najbliższym celem winna być zmiana protektora na Rosję, gdyż…. Samostanowienie, na razie, nie jest możliwe.
  Od początku było wiadome, że rozpad ZSRR i wycofanie się Rosji z Europy Środkowej oddaje ten rejon pod wpływy niemieckie, co zgodne jest z tradycyjną nieniecką geopolityką “drank nacht ostern”. Polska zarządzana przez post-solidarnościowych debili i kilku cwaniaków wiadomego pochodzenia, którzy od początku po roku 1989 widzieli nas jako niemiecką strefę wpływu – Polska nawet nie podjęła wystarczająco skutecznej próby zbudowania wspólnie z innymi siły w strefie międzymorza. Odczuwam gorzką satysfakcję, że zamiast latać z ulotkami i gazetkami Michnika w schyłkowej fazie PRL-u, chciało mi się wtedy czytać książki Dmowskiego i innych endeków, przez co mogę uważać siebie za eksternistę w jedynej szkole politycznej, jaka w Polsce powstała pod koniec XIX w. i na początku XX w. Post-solidarnościowi debile natomiast uważają, że przeszli “szkołę polityczną”, która polegała na lataniu w latach 80-tych XX w. z ulotkami i gazetkami Michnika. Oddali więc pod wpływy niemieckie gospodarkę i wszystkie media, należące teraz do tzw. głównego ścieku, przez co uczciwi Polacy nie mogą nawet pierdnąć inaczej niż w sposób, jak im sterowana odgórnie poprawność polityczna nakazuje…W obecnej sytuacji Polski przychodzi mi tylko na myśl parafraza fragmentu Ewangelii: mamy sytuację, gdzie “kierownikami ślepych są inni ślepcy… A gdy ślepy prowadzi ślepego – obydwaj w dół wpadną.” Cóż mogą począć owi nieliczni, którzy zaczynają przeglądać na oczy oraz ci, którzy zawsze coś więcej widzieli niż czubek własnego nosa? Mają przecież do wyboru w cyklicznych głosowaniach “demokratycznych” ślepców po lewej, ślepców po środku i ślepców po prawej. Ot, wolność!
 • @Wrzodak Z. 20:42:49
  Krym-Kosowo mają podobny stan faktyczny. tzn. zamieszkane są przez ludność nieidentyfikującą się z państwem kontrolującym obszar. Różnica tkwi w historii. Do serbskiego Kosowa Albańczycy przyleźli jako goście (i się zasiedzieli), natomiast nowożytny Krym zawsze był rosyjski, w każdym razie nie był zamieszkany przez tzw. "Ukraińców". Ukrainie Krym przypisał Ukrainiec Chruszczow w latach 50.

  Co prawda Rosjanie też nie są odwiecznymi mieszkańcami Krymu, ale z pewnością bardziej Krym do nich należy niż do Ukrainy. W tym miejscu można zadać pytanie o kwestie legalności: czy liczy się tzw. prawo międzynarodowe (integralność terytorialna) czy też prawo miejscowej ludności. Wiemy, że na "prawo międzynarodowe" gwiżdżą wszyscy a szczególnie Zachód (bo jest najsilniejszy). Moim zdaniem każdy przypadek należy rozważać indywidualnie. Ślepa konsekwencja zaprowadzi nas do sądów głupich i niesprawiedliwych.

  Ot, na przykład Osetia. Czyja powinna być. Gruzji czy FR?

  1. Gruzini chcieli Osetyńców eksterminować. Punkt za FR
  2. Gruzja to bardzo biedny kraj. Punkt za FR.
  3. Osetyńcy sami opowiadali się za FR. Punkt za FR.
  4. Gruzja to satelita USraela, a Usrael i tak ma już za dużo satelitów. Z punktu widzenia Polaka punkt za FR.

  A Kosowo?

  1. Kosowarzy nie chcieli do Serbii. Punkt dla Kosowa.
  2. Kosowo to satelita USraela. Patrz gruziński pkt. 4. Punkt dla Serbii.
  3. Kosowo to bandyckie państwo, matecznik al-kaidy i islamistów w Europie. Punkt dla Serbii.

  Pisałem z punktu widzenia Polaka. Dla syjonisty interes Usraela będzie nadrzędny, a kwestie moralne syjonista zignoruje. Z Kosowarów zrobi się ciemiężonych, z Osetyńców bandytów itd.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLSKA

  Oświadczenie byłych posłów LPR

  Kolejne władze w Polsce realizują obce interesy kosztem polskiego narodu. Obecne elity władzy podporządkowały polski interes narodowy interesom USA, Izraela i banderowskiej Ukrainy. Polska staje się kolonią elit ,,światowej mafii finansowej”, czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Zimna woda na rozgrzane głowy

  Konfederacja była nie wyrazista w kwestiach zasadniczych dla przyszłości Polski. Chciała walczyć z pisem ale tak tylko na patyczki, pomijała (może celowo) okupację Polski przez usrael, okupację sługusów zarządzających Polakami – niewolnikami czytaj więcej

 • POLSKA

  Ciele pisowskie dumpty humpty

  Trolusiu Humpty, dzięki za wklejenie moich autorskich opracowań na portalu Neon 24, pewnie coś się nauczysz, trochę poszerzysz swoją wiedzę, podreperujesz swoją inteligencję, czytając moje opracowania. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031