Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
175 postów 2996 komentarzy

Wrzodak Z

,,Zdradziliśmy Ukraińców"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Święczkowski, który broniąc Kaczyńskiego wypowiedział skandaliczne słowa przeciwko zamordowanym Polakom na Wołyniu cytuję: że ,,była rzeż wołyńska , ale my nie jesteśmy bez winy, bo zdradziliśmy ukraińców”???

                                                   Oświadczenie

 

Dotyczące: skandalicznej wypowiedzi Bogdana Święczkowskiego byłego szefa ABW w Radio Maryja

 

W niedzielę dnia 16.03.2014 roku w Radio Maryja w audycji ,,rozmowy niedokończone” była dyskusja poświęcona ,,bezpieczeństwu  Polski” w której udział wzięli: były Minister Obrony Narodowej Romuald Szremietiew oraz były szef ABW za czasów rządu PIS Bogdan Święczkowski. Dyskusja bardziej koncentrowała się na atakowaniu Rosji niż merytorycznej debacie o rzeczywistych zagrożeniach dla Polski. Prelegenci straszyli słuchaczy RM szczególnie Pan Święczkowski wojną z Rosją oraz cały czas podkreślali, że trzeba bronić Ukrainy przed Rosją. Żaden z prelegentów nawet słowem nie wspomniał, że prezydentem zgodnie z ukraińską Konstytucją jest nadal Janukowycz oraz, że przejęcie władzy na Ukrainie odbyło się w sposób zbrojny i nie zgodny z ich Konstytucją. Żaden nie wspomniał, że zastrzelono 100 ludzi cywilów i milicjantów, że obecne samozwańcze władze na Ukrainie, których popiera tzw. ,,demokracja liberalna zachodu”, nie robi nic by przeprowadzić śledztwo w sprawie zastrzelenia ludzi na Majdanie.  Zachodzi podejrzenie, że swoi dla zdobycia władzy zastrzelili nawet swoich, by osiągnąć cel, tym bardziej, że w studio siedzi prokurator prokuratury krajowej w stanie spoczynku Bogdan Święczkowski i nie zabiera w tej sprawie głosu. Były szef ABW posunął się nawet do takiego stwierdzenia, że Polska kadra oficerska jest wyszkolona w Moskwie i on nie jest pewny tej naszej kadry oficerskiej. Dziwię się, że były MON Romuald Szeremietiew nie zareagował na taką skandaliczną wypowiedz byłego szefa ABW. Ciekawe czy podejrzewa Święczkowski też emerytowanego generała Polko o agenturalność, tym bardziej, że Generał ten fotografował się w kraju podbitym na tle obcej flagi a nie naszej Polskiej. Załóżmy, jakby obecny któryś Generał sfotografował się na tle flagi np.: rosyjskiej, dopiero Święczkowski razem z lewacką partią Pis grzmiał by na całą Europę.

Jakby tego było mało, około godz. 22.45 zadzwonił słuchacz do studia i zaczął mówić żle o J. Kaczyńskim, zarzucając mu, że pojechał na euro – majdan i pod flagami banderowców manifestował, ale  natychmiast ten słuchacz został wyciszony. Do tej wypowiedzi odniósł się Święczkowski, który broniąc Kaczyńskiego wypowiedział skandaliczne słowa przeciwko zamordowanym Polakom na Wołyniu cytuję: że ,,była rzeż wołyńska , ale my nie jesteśmy bez winy, bo zdradziliśmy ukraińców”???

Panie Święczkowski, kto zdradził? Dziecko zamordowane w łonie matki! Dzieci wieszane na drutach kolczastych, dzieci nadziewane na sztachety, 1100 osób modlących się w większości starców i kobiet w kościele na niedzielnej mszy, których spalono żywcem???? Kto kogo zdradził i dla kogo była ta zdrada??? Jak mógł urzędnik państwowy takiej rangi wypowiedzieć tak ohydne i antypolskie słowa! Takich słów nie powstydził by się nawet jadowity anty – Polak Tomas Gross z Baumanem na czele.

Problem jest dużo większy, ponieważ RM i całe ,,media toruńskie” (MT) kierowane przez Ojca Tadeusza Rydzyka przeszły w ostatnich latach przedziwną transformację ideową, gdzie podkreślam w sprawach politycznych nie różnią się od uprawianej polityki w gazecie wyborczej. Ciągły, kłamliwy i brutalny atak na Rosję, ciągle ci sami prelegenci ziejący nienawiścią do Rosji. W zamian uprawiana jest w ,,MT” gloryfikacja poczynań masońskiej ameryki. Dobitnie świadczy o tym wczorajsza audycja w której podkreślał Święczkowski, że trzeba wchłaniać się w cywilizację zachodu, a więc taka cywilizacja, która odrzuca Pana Boga, ale promuje homoseksualizm, pedofilie, zabijania dzieci poczętych, eutanazje, lichwiarstwo, zbrodnie wojenne, kolonializm, potężną cenzurą, zboczenia seksualne, bezbożne loże masońskie, czyli świat z antychrystem. Taka jest ,,cywilizacja zachodu” do której prelegenci ,,MT” zachęcają swoich słuchaczy. Trzeba wykazywać bardzo mało szacunku dla tych Polaków, żeby w ten sposób ich okłamywać, budując im fałszywy obraz rzeczywistości.

Ojcze Tadeuszu, co się stało, że media, którymi kierujesz w sprawach polityki są odbiciem liberalno – komunistycznych mediów. Przecież ani Macierewicz, Święczkowski, Kaczyński nie są od głoszenia prawdy, oni są od manipulowania prawdą. Każdy wolny i uczciwy Polak wie, o co chodzi w sprawach Ukrainy i kto za tym stoi i jaki jest cel sponsorów obecnej pseudo – władzy w Kijowie.

Mamy historyczny moment na odzyskanie własności na wschodzie, ale ,,polska klasa polityczna” działa odwrotnie, chce w przyszłości budować ,,wielką Ukrainę” kosztem terytorium Polski. Takich nacjonalistów i szowinistów z rodzin banderowskich popiera Kaczyński i pozostali politycy w sejmie. Ojciec Tadeusz wpisuje się w ten scenariusz, zapraszając do radia ludzi podejrzewanych o agenturalność na rzecz budowy ,,nowego porządku światowego” bez Boga. Czy Ojciec Tadeusz Rydzyk tego nie widzi, czy może ma inne zadania i stosuje podwójne standardy w swojej drodze kapłańskiej.

 

Zygmunt Wrzodak

 

Były członem KK. NSZZ Solidarność, Zarządu Regionu Mazowsze, szef Solidarności do 2001 roku w Ursusie, działacz podziemnej Solidarności,

Poseł na Sejm IV i V kadencji

KOMENTARZE

 • jak zwykle trafnie...
  @Wrzodak Z.
  Panie Zygmuncie
  Dobrze pan rozpracował Kalksteina vel Kaczyńskiego i innych agentów od niego, właśnie tacy oni są...zakłamani, wredni.I ten Kaczor, który bredzi o bilionie złotych z d..wziętych.Tak jak jego milion dwieście tysięcy miejsc pracy, powstałych
  za jego rządów.Powstały ale w Wielkiej Brytanii i Skandynawii, a nie w Polsce!
  Panie Zygmuncie myśli pan że Kaczor wróci do koryta?Czy będzie
  rząd PZPR bis : PO,SLD,TR?Pozdrawiam
 • coś ojciec Rydzyk za multipleks musiał odpalić
  .
 • PO PROSTU BRAKUJE SŁÓW !!!
  .
  Za INKORPORACJĘ BRACI KACZYŃSKICH i ORGANIZACJI PIS działającej na TERENIE POLSKI, w obszar KATOLICKIEJ ŚWIADOMOŚCI NARODU POLSKIEGO, bezpośrednią ODPOWIEDZIALNOŚĆ ponosi o. RYDZYK ze swoim "RADIEM MARYJA", "TELEWIZJĄ TRWAM", "NASZYM DZIENNIKIEM" i innymi "DZIEŁAMI", które "PRZY NICH POWSTAŁY" !!!
 • @Autor
  Ja już od dość dawna nie słucham RM, ze względu na brak obiektywizmu, niski poziom merytoryczny i zaangażowanie polityczne, które nie przystoi medium mianującym się katolickim.

  Pozdrawiam.
 • @wit87 22:33:13
  Tak to prawda. POPIS to były Ajwajes, który sprzedał pół Polski za 3% własności. Kaczyńscy mają ciągle większy lub mniejszy wpływ na Polskę, ale ich zadaniem było i jest pilnowanie interesów światowego zydostwa. Ten JK to straszny oszust i szkodnik Polski, miał 280 posłów w V kadencji i oddał włądzę PO.
  Kaczyński jest w Polsce od pacyfikowania ruchów narodowych, tak by ciągle rządziła mafia komuno - liberałów.
 • @AdNovum 07:54:05
  Ja też przestałem słuchać RM od 2007 roku, kiedy w prymitywny sposób wyłączono mnie na żywo, kiedy ostrzegałęm, że rozwiązanie parlamentu V kadencji to oddanie włądzy na zawsze złodziejom, że PiS celowo oddaje władze PO, ponieważ ma takie polecenie z NY, chodziło o wyeliminowanie Leppera i przejęcie Giertycha, wyrzucenie mnie z LPR i mieli pewność, że już Samoo i LPR nie wejdzie do sejmu, to wtedy Kaczyński z PO rozwiązali sejm.
  Po następnych wyborach też nie będzie rządził, to jest ustalone w lożach. Kaczor jest od pacyfikowania Polaków. Czytam od czasu do czasu RM portal i z stąd ta wiedza.
 • Bardzo dobrze że Pan to wychwycił...
  sam nieraz (niestety) klnę... słuchając Radia Maryja. A grający za patriotów panowie byli szefowie MONu i ABW po prostu odkryli się. Ilu jeszcze, "patriotów" jest tak zakamuflowanych. Nie nam to oceniac, niedawno jeszcze był rok 2000, kilkanaście lat zleciało nawet się nie obejrzeliśmy, tak samo nawet się nie zorientujemy kiedy będziemy od Bramą... Z czym? Ze zdradą Ojczyzny?, zdradą swoich Rodaków? Chyba Boga się nie boją, biorąc na siebie taką odpowiedzialnośc za słowa których słuchają może i miliony ludzi i skutki tych słów u tych własnie milionów.
  Szczerze mówiąc "podziwiam" tych ludzi, za ich "odwagę"... (czy raczej nieprawdopodobną bezmyślnośc).
 • @Jan Paweł 09:53:08
  Niestety, ale upadamy bardzo szybko jako Naród. Tak jestesmy zaślepieni tym zachodem, że w imię wszelkiej maści złodziejom jesteśmy w ich interesie życie oddawać. W zeszłym tygodniu w Łodzi była pani prof. Pawłowicz na spotkaniu otwartym, była pełna sala ludzi w zdecydowanej większości słuchaczy RM. Pani Poseł, mówiła bardzo dobrze o sprawach moralnych i zagrożń wynikających z lansowania ideologii gender, ale zeszła pózniej na temat Rosji no i język taki jak sponsorów Majdanu, język taki sam jak Michnika, Bartoszewskiego, Kwaśniewskiego, Kaczyńskiego, Sikorskiego, czyli w sprawach zasadniczych dla przyszłości Polski nawet pani Pawłowicz nie rozumie o co chodzi bandzie zydomasońskiej na Ukrainie.
  Kiedy wstał jeden starszy Pan i zwraca jej grzecznie uwagę, że Pani Poseł nie ma wiedzy w tej sprawie, słuchacze RM o mało go nie pobili, tak są nafaszerowani kłamstwem sączonym w mediach toruńskich - jeśli chodzi o plitykę. Budowanie w taki sposób z ludzi dobrych czyli słuchaczy RM jedności narodowej to nic innego jak tylko sianie strasznej anarchii, to na rękę jest wszelkiej maści zdrajcom.
 • @Wrzodak Z. 10:04:55
  Więc właśnie w tym kontescie pisałem o odpowiedzialności PRZED PANEM BOGIEM za swoje słowo, TYM BARDZIEJ skierowane do milionów. Nie nam to oceniac, ale chyba -jak widac- owoce tej Misji Mediów Toruńskich są co najmniej dyskusyjne. Sam się o tym przekonałem gdy próbowałem zainteresowac (komentarzem pod artykułem) kogoś z RM, Objawieniem Matki Boskiej w 1610 r. w Katedrze na Wawelu przy Relikwiach św Stanisława - Patrona Polski, linkiem do artykułu który wiele razy już tu wstawiałem
  ( http://jozefbizon.wordpress.com/mancinelli-nmp-polska/ ). I co się okazało, otóż ten mój komentarz nie przeszedł nawet przez moderatora.
  Czyżby ta wiedza była aż tak groźna? jeżeli tak, to dla kogo? także dla Mediów Toruńskich?
  Chyba nie ulega już wątpliwości, że za tą już coraz bardziej zaciskającą się pętlą NWOwskiego, banksterskiego planu zniewolenia Ziemi stoi Szatan. Sami bez Pana Boga po prostu nie damy rady. Nikt jednak, nie bedzie nikogo zbawiał na siłę, jeżeli ludzie obdarzeni wolną wolą, nie będą tego chcieli.
  Jak wiemy kiedyś Austriacy, potem Węgrzy Krucjatą Różańcową zwyciężyli nad Szatanem (oby to kontynuowali). Różaniec jak wiemy, ma moc egzorcyzmu. Polacy przecież także mają piękne Karty w swojej Historii gdy naszym Hymnem była Bogurodzica.
  Na szczęście w Polsce są jeszcze kościoły (w porównaniu z Zachodem, gdzie w tysiącach są już likwidowane), są księża egzorcyści którzy przecież tak skutecznie wypędzają Zło z nieszczęsnych opętanych nim ludzi. Kto blokuje Polakom wiedzę o tym wszystkim? Kto -jak widac- chyba tego się boi?
  Msze św za Ojczyznę, za Sejm, Rząd, ale przede wszystkim za księży, biskupów, za uwolnienie właśnie ich w pierwszej kolejności od Szatana, za ich Wiarę i Błogosławieństwo powrotu do stanu Łaski Uświęcającej a więc i mocy egzorcyzmowania i walki z Szatanem już wtedy w całej Polsce i nie tylko.
  Ale kto mógłby się podjąc tak pojętej Misji Ratowania Polski a przez to i świata.
  Rosja, została zawierzona przez Jana Pawła II, Matce Boskiej, chyba nikt z wiernych w Polsce nie ma wątpliwości że Jan Paweł II życzyłby sobie byśmy w tym dziele z Nim a przede wszystkim z Matka Boską Królową Polski współdziałali. Skoda że Media Toruńskie tak bardzo sprzeniewierzają się temu przesłaniu Jana Pawła II
 • @Wrzodak Z. 09:20:36
  Oto wyszło żydoniemieckie bez kręgosłupa służalcze szydło z niemieckiego worka: Tusk przyznał, że Unia Europejska nie chce wchodzić w żaden konflikt z Rosją.

  Na antenie TOK FM Donald Tusk przekonywał, że „polska polityka nie jest i nie może być obarczona rusofobią”.

  - W Polsce nie narasta rusofobia, jeśli mówimy o świecie polityki. Wiarygodność Polski jest dokładnie związana z naszym stosunkiem do Rosji i to zostało trafnie odczytane przez Zachód. Podjęliśmy wielokrotnie wysiłki, aby relacje między Europą, Polską i Rosją były przyjaznymi i opartymi na współpracy gospodarczej, wizowej. Tylko rząd, który mówi twarde rzeczy na temat Rosji, jest wiarygodny. Dziś zachód widzi w Polsce partnera kompetentnego, stanowczego, gdy nadchodzi kryzys, i partnera, który nie ma uprzedzeń, który nie działa dlatego, ze jest rusofobiczny – tłumaczył premier Tusk. / Premier zarzucił też Jarosławowi Kaczyńskiemu, że gdyby nadal rządził Polską, zapewne „usiłowałby wymusić na państwach regionu radykalnie antyrosyjską postawę”. Tusk przyznał też, że Unia Europejska nie chce wchodzić w żaden konflikt z Rosją. - Gdyby Polska szarżowała jak proponował Jarosław Kaczyński, stracilibyśmy szansę wpływania na wspólne zachowania całej Unii Europejskiej. Dzisiaj większość państw Unii nie chce żadnej awantury z Rosją – mówił Donald Tusk. / ot i oto obraz tchórzliwego miękkim chujem robionego kretyna, jak myślicie czym go Putin postraszył, że zmienił front? Ja wiem, a Wy?
 • @Kula Lis 62 11:29:12
  To było do przewidzenia, przecież ciągle w kłamstwie żyć nie można no i Angela, pogroziła palcem, żeby dał spokój jej przełożonemu. Tak toczy się polityka. Ale gdyby Kaczyński rządził, to już by podpalał Ukrainę i Polskę - samodzielnie, co dla Polski byłoby straszne, prowadziło by wprost do kolejnych rozbiorów, a Naród by się wykrwawiał w interesie żydowskich oligarchów z Ukraińskich. Ten mniej szkód zrobił.
 • Polska już ma szlaban na eksport wieprzowiny do Rosji a tymczasem...
  Ukraińcy jak gdyby nigdy nic handlują sobie spokojnie z agresorem

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,gospodarka?zobacz/ukraina-na-razie-nie-zerwie-zwiazkow-ekonomicznych-z-rosja
 • @Wrzodak Z. 11:37:06
  Putin, Oba ma i Merkel już dawno dogadali się ponad głowami reszty Europy. Obydwoje traktują Tuska instrumentalnie. Krótko mówiąc, Tusk jest dymany bez mydła, na sucho z każdej strony. To jest "słup" pełniący obowiązki premiera. Więc pozostaje mu jedynie atakować wszystkich dookoła. Unia chce Tusk też chce, Unia nie chce Tusk też nie. Czy tak się zachowuje premier niepodległego państwa? Nie, tak zachowuje się chorągiewka na wietrze a nie poważny polityk. Tak myśli człowiek, któremu polskość przeszkadza bo tak naprawdę on ma dupie Polaków i Polskę.
 • O.Rydzyk od popierania kapusiów SB a'la "Bolek",teraz przerzucił się na
  popieranie banderowców-nazistów z PIS,PO itd.

  Co za ewolucja !

  Następny etap,to chyba zbiórka na siekiery dla banderowców-nazistów !
 • @Wrzodak Z. 11:37:06
  Panie Zygmuncie czy pana zdaniem realne w ogóle jest, że kiedyś powstanie prawdziwie polska partia narodowa, która dostanie się do Sejmu?
  Czy czeka nas po kolejnych wyborach w 2015 roku, kolejne cztery lata rządów PO, tym razem z SLD i TR?W efekcie czego Pisiory przejmą pełną pulę i będą rządziły samodzielnie po jeszcze następnych wyborach, jak już skompromituje się koalicja PZPR bis - PO,SLD.TR.......Może i Kalkstein/Kaczyński wolałby taki wariant dla siebie.....Dziwne jest że Polacy tak lekko przesunęli swoje poparcie z LPR na PiS.....Bo że Samoobrona została wykończona ''seksaferą'' i ''aferą gruntową'' to wiadomo......
 • @Kula Lis 62 12:42:25
  Srul Jacyniuk wykradł rezerwy złota i wywiózł do USA
  B. szef bezpieki Ukrainy: najemnicy byli snajperami na Majdanie

  [...] Wszystkie rozkazy przyszły z ambasady USA lub od Jana Tombinskiego, reprezentanta Polski w misji UE w Kijowie. Polsla grała cenną rolę w przewrocie. Zawsze śniła przywrócić przeszłą władzę i Unię Polsko-Litewską.

  PB: O roli zgoda, ale o ambicjach mocarstwowych to wielka bzdura od szefa bezpieki Ukrainy. Polin ma takie "ambicje", jakie nakaże jewrobanksteria... Nawet gdyby, to jak sobie wyobrażają waadze Polin dominację nad Ukraińcami, Białorusinami,, Węgrami, Rumunami, Wołochami, Słowakami i in. mniejszościami na terenie Ukrainy.

  Anonim: Tombinski to b. ambasador IV RP w Paryzu. Fanatyczny PiSowiec, Radiomaryjny. Ma dziewiecioro dzieci tak, ze uwazal, ze wielopokojowy palac ambasady polskiej zbudowany przez Talleyrand jest za maly dla jego rodziny i wielmozny rzad polski mu wtedy wynajal luksusowy palac w najbogatszej francuskiej dzielnicy Neuilly ...na koszt polskiego podatnika. Widocznie Kijow dla niego to nie schodzenie nizej niz Paryz a potem Bruksela (jak to zwykle sie uwazalo) to dalszy krok w karierze co potwierdza, ze Kijow mial kluczowe znaczenie dla NATO juz zanim sie rozpoczal euromajdan.

  Eric Margolis: Kolejny Anschluss na Krymie

  Krypto-srul Brzezinsky zaplanował bitwę o Ukrainę w 1997
 • @wit87 22:19:18
  Witam, moim zdaniem jest obecnie wielka szansa na zbudowanie dużej partii narodowej w rodzaju i o ideologii pierwszej LPR. Obecne partie pokazały że są razem w spawach kłmstw tzn. Ukrainy. To gołym okiem widać, że to masoni i agentura ich, sztucznie się dzielą. Chcąc zbudować partię czy uruchomić pospolity narodowy zryw, potrzebne są pieniądze. Zostaliśmy skutecznie odcięci od funduszy. Jak można zderzyć się z POPIS-em gdy oni razem mają do dyspozycji 200 mln na kampanię oraz rozdają stanowiska. Kaczyński jest od zawsze do pacyfikowania Polaków - on zoologicznie nienawidzi narodowców i dlatego Fundacja Sorosa - Batorego trzyma go jako zakładnika do tej roli. Oczywiście, że Samoo celowo zniszył kaczor z gazetą koszerną a syjonisci przejęli Giertycha już w 2004 roku, który celowo rozłożył LPR a pieniądze LPR-u wyprowadzili pod stołem, sfałszowali na 14 mln zł faktur i 65 umów zleceń, tak wygląda zdrada. 50% elektoratu LPR w ogóle nie chodzi na wybory, wielu z nich jest strasznie załamana, ponieważ poświęcili się dla Polski a Giertych ich tak perfidnie oszukał. My szukamy zdrajców wszędzie tylko nie u siebie. Taki Giertych po tym co zrobił, to nie powinien na ulicę wyjść a on mieszka w pałacu warty 8 mln zł. Tak upuszcza sie krew narodowcom. Podobnie z Ursusem, odszedłęm w 2001 roku z szefa Soli do polityki, zostawiając dochodową fabrykę, 2700 osób zatrudnionych, kasa związkowa pełna a niestety po za mną ,,koledzy" z Ursusa sprzedali fabrykę pod stołem w 2007 roku na polecenie Kaczyńskiego i fabrykę zniszczyli. Robili wszystko abym nie wrócił do Ursusa. Głupota i zdrada nas Polaków bierze góre. Niestety ale historia się powtarza.
  Pozdrawiam
 • @wit87 22:33:13
  A ciebie to skąd przysłali i ile ci płacą za pisanie BZDUR??? Jak widać, gdy poparcie dla PIS rośnie, to wyłażą różne gady i kupieni "blogerzy" , który myslą, ze POLACY kupia ich durne teksty i argumenty spod budy z piwem!
  Wrzodak to jest szambiarz, który grzebie w historii oraz rozdziera szaty, bo PIS jest JEDYNĄ SIŁĄ, która może wyciągnąć POLSKĘ z tego bagna i to się nie podoba zwolennikom ruchanego oszołoma, a także platfusom i weteranowi , byłemu I sekretarzowi KC PZPR, który ma wielkie nadzieje, ze dane będzie mu zbawić POLSKĘ! POLAKOM tacy "malowani patrioci" nie są potrzebni i niech jadą na Krym na wakacje bez powrotu!!!Uniwersalny komentarz:"ST. Lem: " DOPÓKI NIE WSZEDŁEM DO INTERNETU, NIE WIEDZIAŁEM, ZE W POLSCE JEST TYLU IDIOTÓW"!!!
 • @Wrzodak Z. 09:20:36
  Ty przestań pieprzyć od rzeczy, bo POPIS nigdy nie powstał i był tylko hasłem przed wyborami, bo ryzy matoł był przekonany, że wygra podwójne wybory a tu DUPA BLADA I TO PODWÓJNA!!! POLSKĘ sprzedał Balcerowicz na polecenie SOROSA, a plan tej GRABIEŻY był gotowy już w latach 80-siątych!!! Ty nie nadajesz się na komentatora politycznego, bo nie jesteś obiektywny i tylko potrafisz grzebać w historii a to nic nie daje i trzeba myśleć, co teraz zrobić, aby po upadku bandy matoła, POLSKA mogła zacząć wygrzebywać się z zadłużenia , trzeba zreformoawć wiele i tego nie zrobi matoł, miller i bimbrownik z Biłgoraja!!!
 • @Wrzodak Z. 09:09:36
  Fajne jest to , TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI, NIEEEEEEEEEEEE?
 • @zibi 12:57:23
  Ludzie świadomi mają poważne zastrzeżenia do PIS:
  - traktat lizboński
  - świętowanie chanuki, skrajne żydofilstwo
  - wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnym (podważała antypolskie oskarżenia)
  - zbyt wielu członków dawnej PZPR jak na partię aspirującej do solidarnościowej
  - rodzice niektórych sympatyków i dawnych członków z Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy
  - bezwarunkowe poparcie dla rządu światowego (Irak, Gruzja, Serbia, Libia, Ukraina)
  - markowana lustracja
  - brak polityki gospodarczej, demograficznej
  - storpedowanie koalicji z LPR i Samoobroną.

  Jedyna wyrazistość PIS, to bydlęca wręcz nienawiść do Rosji spowodowana trudnościami jakie żydowstwo ma z ujarzmieniem tego kraju oraz chęcią odwrócenia uwagi od rzeczywistych okupantów.

  Pan Wrzodak wspomniał w tym wpisie, że zdrajcy z PIS biorą się już do wmawiania Polakom win wobec banderowców. Hańba! Jak można pod takim tekstem naganiać naiwnych do PISu? Wstydu nie masz nędzny robaku!

  *****************

  Pan Wrzodaka jako gospodarza proszę o rozważenie zbanowania kolegi zibi. Koleżka zibi napisał pod rząd 3 komentarze, żaden z nich nie jest merytoryczny, wszystkie ociekają jadem i nie odnoszą się do treści komentowanego artykułu.
 • @zibi 12:49:05
  Zbyniu, a po co ten nerwy, jak się wkurzasz na prawdę, to odejdz od klawiatury weż sobie leki a jak się uspokoisz to przeczytaj: W ,,jedynej sile" jest więcej komunistów jak w SLD i PO, przejrzyj ich życirysy. W ,,jedynej sile" jest najwiecej rozwódek i rozwodników. Wielu ludzi z ,,jedynej siły" było w rządach Mazowieckiego, Bieleckiego, Suchockiej, Buzka. Wielu plityków z ,,jedynej siły" było senatorami, prezesami NIK no i rezydentem też był, ten co tak kochał Izrael i pod sztandarami UPA - OUN bratał się z banderowcami, no i TL zatwierdził czyli sprzedał Polskę.
  PZPR-owcy, OZI, przenieśli pod hasłem ,,prawicy" dp pisuaru mentalność pzpr-u, Macie razem swojego ,,wodza" z Kwaśniewskim, Wałęsą, Komorowskim, Tuskiem - Piłsudzkiego. RAZEM z Baumanem, Michnikiem, Tuskiem - jesteście razem z banderowcami - żydami z euro - majdanu.
  STARCZY idz wez leki i pa pa.
 • @Sol 17:14:09
  Sam się kompromituje takimi księżycowymi wpisami. Szkoda chłopa, jego móżdzek nie obejmuje problemu, ale leki zaczał brać i będzie troche grzeczniejszy.
 • Panie posle Wrzodak,Korwin-Mikke splagiatowal panu nazwe KNP
  Co Pan na to... ?

  Co to za partia, podają sie za prawice ?!
 • @Wrzodak Z. 20:49:00
  Panie Zygmuncie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!Dużo zdrówka i wszelkiej pomyślności!!!Życzę panu i wszystkim polskim prawdziwym narodowcom, pańskiego szybkiego powrotu do Sejmu.Pozdrawiam serdecznie
 • @wit87 19:33:51
  Serdeczne Bóg zapłać za życzenia.
  O dziwo ale w pierwszy dzień wiosny urodziny ma też Sergiej Ławrow, ale to tak po złości piszę tak, ponieważ chcę trockistów z pisuaru wkurzyć.
  Pozdrawiam
 • @Seth 15:36:01
  Nie wiem kto w partii KNP oprócz Korwina jest. To wielka sztuka być ,,cichociemnym" i mieć 5% poparcia w rezimowych sondażowniach, kontrolę traci nad pacyfikacją patriotów Kaczyński i OTR, no to ,,ludzie z cienia" promują następnych.
  Zawodzą też ci co wystawieni sa przez małą i dużą ambasadę to rycerze z Szkocji i komuchy z Paryża walczą o całą pulę.
  ps. KNP to nie NKP (Narodowy Kongres Polski)
 • @Wrzodak Z. 23:54:58
  To co teraz robić ?! Fanatycy z PO,PIS,SLD,PSL itd., wspierają nazistowską juntę nacjonalistów ukraińskich, prowadzą sfanatyzowane polskie masy na wojnę gospodarczą [oby tylko...!] z Rosją !
 • @zibi 12:49:05
  Jełopie płacą mi tyle że twój zakuty pisiorowaty łeb nie jest w stanie tego zrozumieć, najwięcej kasy dostaję od Putina, ale Łukaszenko i Janukowycz też się złożyli dla mnie, he,he...
  Zbyniu kitraj się na bananowca liście pompować i banany prostować.
  Jakbyś pośledził uważnie działalność polityczno-społeczno-parlamentarną szanownego posła Zygmunta Wrzodaka, to byś zobaczył jak postępują i jak powinni postępować prawdziwi polscy patrioci.Niestety takich jest niewielu w tym kraju, a w obecnym Knesejmie ni uwidzisz wielu.Nie wiem jak można głosować na Kalksteina, tego wybitnego szkodnika na polskiej prawicy, obłudną kanalie, ale widać że kanalia kanalike przyciąga!!!
 • @Wrzodak Z. 23:49:01
  Panie Zygmuncie czy Korwin jest masonem wg pana?Bo on sam twierdzi, że :'' nie jestem demokratą.''Czy stoi za nim jakaś ambasada?Duża lub mała???
 • @wit87 00:38:17
  Jak wiadomo, że ,,mason" to tajna organizacja, także nie wiem. Korwina można poznać po owocach, a on chce rozmontować Państwo, sprywatyzować wszystko i nie ważne, kto będzie właścieilem majątku Polak czy żyd - niemiec. Właścielami nawet powietrza nad Polską mogą według Korwina być żydzi byle było to prywatne. Korwin chce aby zyski z pracy obcego kapitału były wyprowadzane z Polski, a więc konsekwencją tego będzie nadal poszerzało się niewolnictwo Polaków. Nic nie mówi o likwidacji lichwy. Świadczy to o tym, że koncepcje jego są zbieżne z lożami z amerylki oraz z lożą szkocką.
  Mi chodzi np: o to aby właścicielami Polski byli Polacy, a prawo ma być dla obywateli Polskich jednakowe dla wszystkich. Kapitał reinwestowany w Polsce, niskie podatki, kredyty inwestycyjne bez procentów, koniec lichwiarzy, Rząd może zadłużać się tylko w swoim naku NBP, a nie w prywatnych żydowskich bankach itd.
 • @Seth 10:57:07
  Co robić? Uświadamiać swoich najbliższych, pokazywać inną drogę - drogę prawdy. Reklamować książki szczególnie R. Dmowskiego, lansować program kredytu społecznego itd. Tylko uświadomiony Naród może wygrać.
  Politykę nie zrobimy bez pieniędzy, masoni odcięli Polaków od pieniędzy, mają tylko na przeżycie na dwa tygodnie, dlatego nie można w dzisiejszych czasach zrobić polityki bez pieniędzy.
  Pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 09:30:35
  ...ale Pan jako b. popularny poseł może przecież zorganizować demonstrację np.pod ambasadą Rosji.


  Ogłosić manifest do ludzi w Wa-wie i całej Polski:...Kto jest przeciwko: Banderowcom,nacjonalistom ukraińskim,neo-banderowskiej polityce rządu Tuska & Kaczyńskiego,banderowskiej propagandzie w mediach,


  a za współpracą gospodarczą z Rosją,przeciwko sankcjom,za poparciem dla prezydenta Putina w walce z neo-nazistami i puczystami na Ukrainie !


  Na to chyba nie potrzeba wielkiej ilości pieniędzy,wystarczy,że Pan ogłosi np.na tym portalu datę i godzinę... i to wszystko.


  Kto będzie miał nastawienie anty-banderowskie,anty-PO & PIS itd.,to się może parę osób zjawi.
 • @Wrzodak Z. 09:30:35
  Panie Zygmuncie świetny pomysł ten materiał video nt.m.in.: Ukrainy na portalu Wierni Polsce Suwerennej!!!Mam nadzieję że będziecie częściej coś montowali, internet to jest metoda na zaistnienie jak się nie ma funduszy.W was widzę jakąś alternatywę dla Polski, aby Bóg wam sprzyjał, życzę wytrwałości,żebyście kiedyś dostali się do Sejmu.
  Pozdrawiam
  p.s.
  Czekam na kolejne materiały.Dziękuję że tak świetnie wyłożył mi pan '' kawę na ławę '' ws.Korwina.Podjąłem decyzję że nie zagłosuję jednak na jego partię (przyznam szczerze że myślałem o tym), a wybory do eurokołchozu za pana radą bojkotuje.
 • @Wrzodak Z. 09:30:35
  Panie Zygmuncie powinniście umieszczać ten materiał i następne w serwisie you tube.Jest tam mało materiałów z pana udziałem.Ktoś zamontował parę miesięcy temu pana udział w programie Wojciecha Cejrowskiego, a później to skasowano, a szkoda, wielka, bo fajne to było, raczej fajne to jest. Czy wiadomo coś panu o tym???
  Korwin ma masę swoich wystąpień w necie.Stąd chyba w miarę wysokie miejsce jego partii w sondażach, patrząc na to że nie ma go w Sejmie, to te jego 3% do 5% to niezły wynik.Często gości w Polsat News, w programie Tak czy Nie, był nawet w Tvp Info i Superstacji
 • @Seth 22:27:26
  Polecam Ci portal Wierni Polsce Suwerennej, zapisz się na subskrypcje mailową, są tam ciekawe materiały przysyłane na maila.Pozdrawiam

  p.s.
  Ten pomysł z protestem pod ambasadą to dobry pomysł, ja bym przyszedł, i w takiej chwili żałuję że nie mieszkam w Warszawie albo w okolicach.
 • @Seth 22:27:26
  Polecam na you tube:

  http://www.youtube.com/watch?v=mgfVenIaxjc
 • @Wrzodak Z. 09:30:35
  Panie Zygmuncie polecam na you tube:

  http://www.youtube.com/watch?v=mgfVenIaxjc

  Jakie wrażenia???
 • @wit87 00:09:03
  Super ten film o R. Dmowskim. Naszym zadaniem jest promować myśli R. Dmowskiego, wszędzie gdzie to możliwe, kupić książkę rozdać młodym, ponieważ tylko świadomy Naród ma szansę przetrwać.
  Pozdrawiam
 • @Seth 22:27:26
  Jeżeli trzeba ruszyć z manifestacjami czy pikietami, to trzeba mieć kilkaset świadomych ludzi i wiele innych czynników, które pozwolą przygotować protest. Nie wiem dlaczego przed ambasadą Rosji w W-wie!!! Mnie interesują Polskie Narodowe sprawy. Jeżeli piszę o okapantach Polski z tzw. zachodu, to nie znaczy, że wspieram tzw. wschód. My, Polacy musimy patrzeć przez pryzmat swoich interesów, a że np; dziś jest nam po drodze z chrześcijańską Rosją to dobrze, jutro może być inaczej, dlatego nie dajmy się wrzucić w jeden czy drugi system. Polska musi z każdym współpracować na partnerskich zasadach, wszystko to co złe odrzucić, a dzisiaj największym złem i zagrożeniem dla nas jest banderowiec i wspomagający go żyd czy ten z Berlina, NY, Tel Avivu. Tak było od wieków.
  Jeżeli już demonstracje to pod ambasadami tych państw, które nas okupują czyli usraela i cześćiowo Berlina.
  Jeśli chodzi o pomoc naszą dla Rosji, to oni sobie poradzą spokojnie, ponieważ prawda jest po ich stronie, a nie po stronie pedofili, pedałów, mafiozów finansowych, lichwiarzy, masonów, sekciarzy, morderców wolnych narodowów itd.
  Ja zazdroszczę rosjanom tego, że mają swojego podkreślam swojego prezydenta, w przeciwieństwie do nas, My, Polacy nie mieliśmy jak dotąd żadnego swojego prezydenta.
  Pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 09:41:49
  No tak,Rosja może sobie poradzi gospodarczo,ale Polska dostanie "kopa".


  Trzeba pokazać Putinowi,że neo-banderowcy z PIS,PO itd. - zwolennicy krwawych puczów nie są wyrazicielami poglądów całego kraju.
 • @Wrzodak Z. 09:41:49
  Panie Zygmuncie a jak sprawa wygląda z dawnym elektoratem Samoobrony?Czy w 80% przejęli go pisuarowcy?Czy tak jak w przypadku LPR, 50% nie chodzi na wybory?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031