Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 2779 komentarzy

Wrzodak Z

zakon synów przymierza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Myślę, że warto o tym przypomnieć, kto wyrażał zgodę na instalowanie się masonerii w Polsce.

 


ZYGMUNT WRZODAK

POSEŁ NA SEJM RP

Warszawa, dnia 28.09.2007 r.

 

 

 

Pan

Lech Kaczyński

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Warszawa

 

 

Szanowny Panie Prezydencie,

 Dziewiątego września br. organizacja żydowska o nazwie „Niezależny Zakon Synów Przymierza” - Independent Order of B'nai B'rith, reaktywowała po prawie 70. latach swoją działalność w Polsce. W uroczystości w Warszawie wzięło udział wiele osób,m.in. prezydent B'nai B'rith International Moishe Smith, który powiedział, że "Duma emanuje z tłumnie tu zgromadzonych 37. braci i sióstr, wobec faktu iż stają się częścią naszej światowej rodziny. Był to moment dumy i zaszczytu, dla mnie osobiście oraz dla wszystkich w B'nai B'rith". Daniel S. Mariaschin, wiceprezydent loży w Waszyngtonie dodał, że "Otwarcie naszej loży w Warszawie jest wielkim wydarzeniem. Mając na uwadze długą, lecz przerwaną historię B'nai B'rith w Polsce oraz obecne stosunki kraju [Polski] ze Stanami Zjednoczonymi i Izraelem, a także fakt przynależności do Unii Europejskiej i odradzanie się życia żydowskiego [w Polsce], nasza loża może działać jako ważny uczestnik w szerokiej gamie zagadnień, którymi zajmuje się B'nai B'rith oraz szerszymi planami żydowskimi."

Po uroczystości nastąpiło spotkanie ambasadora USA w Warszawie, Victor Ashe z szefami B'nai B'rith. W krótkim komunikacie Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie,zamieszczonym na stronie internetowej Ambasady, stwierdzono, iż: "9 września przy okazji otwarcia nowej loży B’nai B’rith w Warszawie ambasador Victor Ashe spotkał się z działaczami tej organizacji – prezesem Moishem Smithem i wiceprezesem Danem Mariaschinem. Omówionom.in. sprawę ustawodawstwa dotyczącego zwrotu mienia oraz kwestie związane z Radiem Maryja i Telewizją Trwam.Otwarcie warszawskiej loży B’nai B’rith oznacza odrodzenie się tej organizacji żydowskiej w Polsce po niemal 70. latach nieobecności."

Organizacja B'nai B'rith jest żydowską, nacjonalistyczną, syjonistyczną i masońską, a ze swej natury i celów całkowicie antychrześcijańską organizacją, której źródło stanowi mieszanina masońskiego rytu York i Odd Fellows. Założona została w 1848 roku w Nowym Jorku i przyjęła wzór wolnomularski, symbole masońskie, rytuały, stopnie oraz sposób prowadzenia działalności. Jak wskazuje na to wielu autorów, w tym ks. prof. Michał Poradowski, celem organizacji jest jednoczenie środowiska żydowskiego i tworzenie warunków do politycznej, gospodarczej i religijnej dominacja nad światem w ramach budowania tzw. Nowego Światowego Porządku. Tak jak wiele oficjalnie działających organizacji masońskich, tak i B'nai B'rith uczestniczy w spektakularnych akcjach charytatywnych mających stanowić rodzaj medialnej zasłony dymnej.

Loża B'nai B'rith w niepodległej Polsce uregulowała swoją oficjalną działalność w 1923 roku, lecz wszystkie 11. lóż masońskich zostało dekretem zdelegalizowanych w 1938 roku przez ówczesnego prezydenta II RP Ignacego Mościckiego.

Kościół katolicki od wieków przestrzegał wiernych przed jakimikolwiek kontaktami z lożami masońskimi, a każdy kto je wspomagał lub zostawał ich członkiem, był automatycznie ekskomunikowany. Już w 1738 roku papież Klemens XII wydał Konstytucję Apostolską, w której uznaje masonerię za herezję i zobowiązuje biskupów do traktowania jej członków jako podejrzanych o herezję. Z uwagi na niezwykłą ważność zagadnienia, rozbudowę masonerii oraz napływających i ujawnianych faktów destrukcyjnej jej działalności, wielu kolejnych papieży zajmowało się zagadnieniami masonerii przestrzegając i nakładając karę ekskomuniki dla wiernych wchodzących w jej struktury.

Tak więc w Polsce, po 70. latach nieobecności zalegalizowana została antykościelna i burząca chrześcijański porządek społeczny organizacja. Walcząc z Polską na pierwszy plan umieściła sobie - jak widać z notki Ambasady USA - tzw. restytucję mienia, czyli grabież Polski na około 64 miliardy dolarów. Do przeprowadzenia tego planu niezbędne jest zamknięcie niezależnych ośrodków medialnych skupionych wokół Radia Maryja.

Panie Prezydencie, Pan powinien stać na straży Konstytucji RP, nasza Konstytucja choć ułomna ale w art. 13 zakazuje działalności tajnym organizacjom w Polsce, jak widać Pan nie przestrzega Konstytucji RP ponieważ, Prezydent RP przesyła listy gratulacyjne dla tej organizacji. Ta organizacja zaczęła działalność od mieszania się w wewnętrzne sprawy Polski a Pan na to zezwala? Od czego Pan jest Prezydentem? Który Naród Pana wybrał Prezydentem? Niech się Pan zastanowi dla kogo Pan pracuje?

Panie Prezydencie, proszę o ustosunkowanie się do ww. zarzutów i publicznie wyjaśnienie tej bulwersującej Polaków decyzji z Pana strony.

 

 

 Z wyrazami szacunku


  Zygmunt Wrzodak

 

          Poseł na Sejm RP

 

KOMENTARZE

 • --------- zbieżność -WIEDZY
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/04/12/otwarty-sprzeciw-katolikow-i-polakow-wobec-kanonizacji-papieza-jana-pawla-ii/
 • @ninanonimowa 11:35:14
  Pani "ninaanonimowa" i towarzystwo z WPS występujący w roli Polaków-katolików :-)) Dawno się tak nie ubawiłem :-)
  Pozdrawiam!
 • @ninanonimowa 11:35:14
  Zdecyduj sie czy masz dzieci, czy tez ich nie masz, bo piszesz sprzecznie.

  Kiedys u mnie napisalas, ze dzieci nie masz, a teraz gdzies napisalas, ze dzieci pomogly ci z internetem?

  Moglam cie zle zrozumiec, wiec wyjasnij wielmozna.
 • @ninanonimowa 13:28:06
  OK.
  Teraz przynajmniej jasnosc jest, ze masz dzieci, jedynie wnukow nie masz.
  Ja nie lubie niedomowien.
 • @Autor
  http://adnovum.neon24.pl/post/68653,polin

  Pozdrawiam.
 • @Autor
  Ps.

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mGw8mKIZaKg

  Pozdrawiam.
 • Masoni są żli,
  ale przesada z tymi masonami.

  Sam Pan po...ooo...pierał byłych masonów,a teraz Pan się czepia b.prezydenta.

  Teraz Tusk chce konfrontacji z Rosją; PO...ooo...piera banderowców a'la Kaczyński J.,i mogą doprowadzić do masowej tragedii,że znowu będą Polaków wyrzynać a'la Warszawa '44.
 • Autor
  Skoro przywitał ich sam ambasador USA to muszą być ważni.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLSKA

  Oświadczenie byłych posłów LPR

  Kolejne władze w Polsce realizują obce interesy kosztem polskiego narodu. Obecne elity władzy podporządkowały polski interes narodowy interesom USA, Izraela i banderowskiej Ukrainy. Polska staje się kolonią elit ,,światowej mafii finansowej”, czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Zimna woda na rozgrzane głowy

  Konfederacja była nie wyrazista w kwestiach zasadniczych dla przyszłości Polski. Chciała walczyć z pisem ale tak tylko na patyczki, pomijała (może celowo) okupację Polski przez usrael, okupację sługusów zarządzających Polakami – niewolnikami czytaj więcej

 • POLSKA

  Ciele pisowskie dumpty humpty

  Trolusiu Humpty, dzięki za wklejenie moich autorskich opracowań na portalu Neon 24, pewnie coś się nauczysz, trochę poszerzysz swoją wiedzę, podreperujesz swoją inteligencję, czytając moje opracowania. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031