Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
175 postów 2996 komentarzy

Wrzodak Z

Okradanie niewolników

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przykład zakupów wojskowych, dobitnie wskazuje na kompletny chaos w ,,polskiej armii" oraz widać jak na dłoni, że P.A. nie ma swojej filozofii.

Okradanie niewolników

 

 W naszym podbitym przez USA kraju, od 25 lat niszczy się polską armię oraz trwa gigantyczne rozkradanie budżetowych pieniędzy przeznaczonych na utrzymanie armii i zakupy sprzętu na wojsko. Trwa wokół wojska gigantyczna korupcja. Każdy większy zakup dla wojska to podejrzenie o przepłacenie a więc podejrzenie o korupcję, począwszy od pocisku przeciwpancernego ,,Spike”,  zakupionego za blisko 2 mld zł od Izraela, który nie potrafi przebić pancerza czołgu oraz po wystrzeleniu ciągnie się za nim smuga dymu. Samoloty myśliwskie F-16, czołgi ,,Leopardy”, KTO ,,Rosomak”, fregaty ,,Puławski” i ,,Kościuszko”, kończąc na rakietach JASS. Może to świadczyć, że obecnie wydatkowanie pieniędzy na wojsko w Polsce to zmarnowane pieniądze podatnika, ponieważ tu nie chodzi o dobro polskiej armii, bezpieczeństwo Polski, tu może chodzić o żerowaniu przez ,,naszych przyjaciół” na polskim podatniku, czyli na ,,prywatyzowaniu” zakupów na rzecz wojska.. Dzieje się tak dlatego, ponieważ szefem MON jest człowiek marionetka, który bezkrytycznie realizuje polecenia naszego okupanta z usraela, przyklaskują mu generałowie – karierowicze na czele z Skrzypczakiem oraz Packiem, którzy prowadzeni są na krótkiej smyczy przez rozpasany dwór Komorowskiego, a rezydent słucha tych co go usadowili na tym piedestale.
Przykładem na taką skandaliczną sytuację jest zakup przez polski MON czterdziestu amerykańskich rakiet JASSM, w które mają zostać uzbrojone polskie samoloty myśliwskie F-16.
Skandal polega na tym, że za te pociski manewrujące, które będą niszczyć ważne cele za liniami wrogich wojsk, zapłacimy czterokrotnie więcej niż Finlandia, czy też siedmiokrotnie razy więcej niż armia Stanów Zjednoczonych, która płaciła za sztukę około 800 tys.$
A więc za 40 sztuk zamówionych przez nasz MON amerykańskich pocisków manewrujących JASSM, zapłacimy około 250 mln $, zaś Finlandia zapłaciła za 70 tych samych pocisków tylko 255 mln $. Jak widać koszt jednostkowy za zakup amerykańskich rakiet wynosi w przypadku Polski blisko 7 mln $ za sztukę, zaś Finlandia za to samo płaci około 3,5 mln $ za rakietę
A więc jak widać nasz biedny kraj, gdzie pracowników zmusza się pracować aż do samej śmierci, w którym nie ma pieniędzy na podstawową opiekę zdrowotną, ma jednocześnie taki gest, że może sobie pozwolić na dwukrotne przepłacenie za amerykański sprzęt wojskowy niż o wiele od nas bogatsza Finlandia, nie wspominając o Stanach Zjednoczonych, które płacą za to samo siedmiokrotnie razy taniej. No ale widocznie oni- krezusi, mogą sobie pozwolić na mniej niż wielokrotnie biedniejsza od nich Polska, dzięki swoim podwładnym w Warszawie.
 Zachodzi podejrzenie, że to jest kolejny dowód potwornej korupcji w MON i marnowania pieniędzy podatników na niewyobrażalną skalę,  albo już tak Polska jest podbitym krajem, że musi realizować wszystko co okupant Polski sobie zażyczy za oceanu lub bliskiego wschodu.
Tak więc do kolekcji najdroższych autostrad, najdroższego gazu importowanego, najdroższych stadionów, jedno z największych na świecie długów publicznych, największym bezrobociu, największym rozwarstwieniu społecznym itd. doszły teraz najdroższe na świecie amerykańskie rakiety, amerykańskie samoloty, amerykańskie fregaty, utrzymanie niemieckich czołgów, fińskich rosomaków, izraelskich pancerzy, izraelskich pocisków, no i amerykańskich rakiet JASS,  które tak naprawdę nie wiadomo czemu będą służyć i przeciw komu miałby być użyte, które podobno nie są nawet przetestowane, ma ich testować Polska a koszty testów ponieść mamy My i nie wiadomo czy te rakiety mają być ofensywne czy defensywne.

Mamy kolejny problem na życzenie marionetkowych władz usadowionych w polskim rządzie, po zakupie prototypów KTO ,,Rosomak”, które ich pancerze przebija byle lepsza kula.

Mamy F-16 do którego żadne uzbrojenie nie pasuje, a Polska poniosła klęskę z tzw. offsetem, Leopardy, których koszty eksploatacji są gigantyczne, podobnie jak 50 letnie amerykańskie fregaty ,,Kościuszko”, ,,Puławski”.

Obecnie żaden poseł obecnej kadencji nie zada pytania w sejmie ile nas dotychczas kosztowało utrzymanie sprzętu wojskowego zakupionego od obcego kapitału oraz kto i za ile serwisuje samoloty F-16, rosomaki, leopardy, fregaty z lat 60 –tych itd. To dopiero było by coś niesamowitego, gdyby niewolnicy w Polsce dowiedzieli się gdzie i ile pieniędzy idzie po za Polskę.

Załóżmy, że ja się mylę i potrzeba kupować sprzęt wojskowy po za granicami Polski i trzeba kupić 40 rakiet JASS od prywatnej korporacji Lockheed Martin, (od tej firmy Polska zakupiła F-16, lobbystami tej firmy są przyjaciele  Komorowskiego i Sikorskiego) to  czy w konfrontacji z Rosją (tak nas straszą ) obronią nas przed wymyśloną przez lobbystów fikcyjną wojną z Rosją.

- Czterdzieści rakiet JASS może zniszczyć  40 czołgów np: rosyjskich ale Rosjanom zostanie jeszcze około 15,5 tys. czołgów, może chcą zniszczyć 40 wozów bojowych ale Rosjanom pozostanie jeszcze prawie 30 tys. takich wozów!

- Może chcą zniszczyć 40 rakietami JASS, działa samobieżne, haubice i wyrzutnie rakiet, ale Rosjanom pozostanie jeszcze blisko 6 tys. dział samobieżnych, blisko 5 tys. haubic i blisko 4 tys. wyrzutni rakiet!

- Może 40 rakiet JASS jest w stanie zniszczyć silosy z bronią jądrową w Rosji, ale pozostanie jeszcze 9 tys. takiej broni na wyposażeniu armii rosyjskiej!

- Może nasze F-y wygrają z 40 na wyposażeniu rakietami JASS wojnę powietrzną z Rosjanami, ale jak 40 rakiet ma strącić 750 myśliwców czy 1250 samolotów szturmowych?

- Może nasze F-y zniszczą 360 okrętów i łodzi, a może 65 łodzi podwodnych?

- Jak może 40 rakiet zlikwidować 3 mln ludzi gotowych do walki?

Widać jak na dłoni, że tu nie chodzi marionetkowym politykom o rzeczywiste interesy obronne Polski i Polaków, oni są od wykonywania poleceń oligarchów biznesowych. Oni są od ,,prywatyzowania strachu wojną”, tak by podatnik polski uwierzył w każdą brednię o zagrożeniu wojną z strony Rosji.  Nawet okupanci Polski z usraela zostawili tu 500 żołnierzy na wypadek aby czasami marionetkowym rządom w Polsce nie odbiło i nie zechcieli kupić coś od innego dostawcy. Świadczy to o tym, że Polska SWOJEJ Armii nie ma. Żołnierze w polskich mundurach są od pilnowania interesów amerykańskich w Polsce o czym dobitnie świadczy Ukraina. Polski Rząd realizuje amerykańską politykę w Polsce.

PRZYKŁAD POLSKI JEDNOZNACZNIE WSKAZUJE, JAK BEZ JEDNEGO WYSTRZAŁU I ZA POMOCĄ MEDIÓW MOŻNA PODBIĆ KRAJ Z 40 MLN LUDZI.

Czy mało jest dowodów na to, że ,,elity polityczne w Polsce” to jest zdradziecka hołota. Dowód jedni rządzą a drudzy odwracają uwagę o problemów kluczowych dla Polski. Dlaczego o takich sprawach nic nie robi Pis, albo w sprawach GMO, tylko wymyśla fikcyjne, błahe problemy i nimi żyje. Ciekawe kiedy otrząsną się Polacy, czy w ogóle się otrząsną?

 

Zygmunt Wrzodak

Członek sejmowej komisji obrony narodowej IV i V kadencji.

 

07-12-2014 rok 

KOMENTARZE

 • ----------- na decyzyjnych słołkach w wojsku
  ---- siedzą PEJSY --wiem !!!!!!!!
 • @ninanonimowa 16:22:25
  -------- NIEWOLNICY od zawsze

  https://www.youtube.com/watch?v=Jpzo-rST7g4
 • @LordConqueror 23:09:27
  Jak zwykle lordzie - śpiochu, ziejesz nienawiścią z powodu, że napisałem prawdę o okupantach Polski czyli usraelu, a więc naruszyłem twoje interesiki w naszym kraju.
  Żle napisałęm o pieniądzach podatników z których darmozjadzie dobrze żyjesz. Pokazałem również jak pieniądze podatników są wrzucane do kieszeni mafiozów. Ty, pożeraczu chleba podatkowego, nic po za lizaniem brudnego, zarośniętego tyłka parchatego nie potrafisz robić. Weż się za uczciwą pracę, a nie za srebniki ochraniasz interesy okupantów Polski tych wewnątrz i tych na zewnątrz. Także OZI zejdż z sceny, każdy wie co ty tu robisz.
 • @LordConqueror 14:03:16
  Oj, boli rozszyfrowanie śpiocha & OZI, na dodatek wyjątkowego tchórza, taki Biedroń w spódnicy, tupniesz i już miałczysz jak prezydent Słupska.

  Pseudo - lordzie, ja stosuję w swojej działalności jawność swojego postępowania. Masz jak na tacy, moje zarchizowane wystąpienia z prac Komisji Krajowej S, Zarzadu Regionu Mazowsze S, szefa S Ursusa do 2001 roku, następnie ponad 1000 wystąpień w sejmie w latach 2001 2007 czy to zmównicy sejmowej, czy z poszczególnych komisji sejmowych, masz mnóstwo do przekopania materiałów i znajdz tam choć jedno zdanie, gdzie właże pod ogon z któregokolwiek mocarstwa????? Nie znajdziesz, jestem tego pewien, ponieważ wszystko co czyniłem w swoim życie w polityce zawsze kierowałęm się Dobrem Polski i Polaków, zawsze chodziło mi o prawdziwą Niepodległość Polski i Suwerenny Naród.
  Ucz się od mnie patriotyzmu. Piszesz tu z pozycji nie Polski a interesów usraela, czyli kim faktycznie jesteś????
  Tak dla twojej informacji, w 1993 roku za rządów PC i Suchockiej, była próba przekupstwa mnie z strony CIA, abym tylko zrezygnował z szefa S Ursusa, dawali mi pracę w usraelu, potężną kasę na zagospodarowanie, ja wywaliłem ich za drzwi. Jeden z nich był zastępcą szefa AFL-CiO - śp. Kirklanda. Ucz się od mnie. Skończ bycia pieskiem łańcuchowym, pare groszy w życiu nic nie znaczy, czyte sumienie nie ma ceny. Zejdz z tej ścieżki. Pamiętaj każdy stanie w dniu ostatecznym przed Panem, czy był biedny, bogaty, garbaty czy prosty, każdego czego śmierć.
  Zawsze jest czas do naprawy, jest Advent, idż do spowiedzi, oczyść się i zacznji żyć jak Bóg przykazał.
 • @LordConqueror 14:25:43
  Lepiej być ignorantem niż wyjątkowym tchórzem, tacy jak ty, w trudnej chwili biorą kasę i w długą.
  Nie masz żadnych uczciwych argumentów przeciwko mnie. Tylko te brednie co ci swego czasu koszerna podsunęła na mój temat. Spływa po mnie to co powtarzasz po nich, ponieważ pisze to wyjątkowy tchórz, pokaż maskę, niech wtedy ocenią inni twoje dotychczasowe działanie.
  Jak widzisz z mojego życiorysu nie ma najmniejszej skazy, byłem lustrowany kilkakrotnie, badałem się na wykrywaczu kłamstw i nic. A twój guru Kalstein taki sam tchórz nad tchórzami jak ty, bał się poddać na wykrywaczu kłamstw na swoją ewentualną agenturalność.
  Pisuarowcy to tacy tchórze, jakby Ruska zobaczyli z pasem w ręku wszystko by wyśpiewali, lojalki by podpisali, oddali by wszystko co możliwe, by tylko pasem po parchatej d....pie nie dostać. Tacy z was bohaterowie, takie komuszki wydmuszki.
 • @LordConqueror 15:29:03
  No tak utwierdzasz mnie w swoim tchórzostwie i paplaniu jęzorem jak prawdziwy pisuarowiec. Szkoda mojego drogocennego czasu dla ciebie.
 • @LordConqueror 15:43:32
  Przeczytaj z zrozumieniem mój tekst, wtedy odpowiesz sobie na swoje pytanie.
  Co do roboty zleć to swoim nierobom, darmozjadom i karierowiczom z pisuaru, by wzięli się do roboty w sejmie, zamiast bić pianę o puszkach, hoffmanach, fałszerstwie wyborczym (sami fałszowali w komisjach), sztucznej mgle, brzozie, pomocą dla banderowców itd. a jak mają problem to niech poczytają moje interpelacje i zapytania poselskie to może się poduczą.
 • @LordConqueror 15:45:00
  Cały czas musi być mętny zacier dla niewolników? Dlatego nie chcesz skrystalizować bimber? Przy dobrej konstrukcji idealny destylator się nie rozwali:)

  Dalej, twierdzisz że stan fermentacji jest najlepszy?

  "W realu lepsze, a zwłaszcza najlepsze, jest wrogiem dobrego, dążenie do ideału rozwala to, co jest."
 • @LordConqueror 17:00:11
  Edukacja Globalna w Polsce z recenzowanej publikacji
  http://www.pomocrozwojowa.chsch.pl/edukacjaglobalna/?gclid=CK7y1vrutsICFUjlwgodQ3YAXw
  http://static.chsch.pl/images/projekty/pomocrozwojowa/edukacjaglobalna.jpg
  U nas były protesty.
  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-zatrzymania-po-protescie-przed-men-em,nId,223792
 • @Wrzodak Z. 16:41:56
  Panie Zygmuncie... Cowboys powiadaja,,bawiac sie ze swinia sprawisz jej radosc..ale pamietaj bedziesz smierdzial ...
  Po co z tym gadac???? To sie rozdeptuje.... omija:-)))) albo szufla do gowna -wyrzuca:-)))
  Gdzie tu jaki merytoryczny argument....z jego strony????

  F-16..nowiutki spod igly tzn z Hurst..sprzedaja za 18.5 mln....sztuka...
  Pan bedzie wiedzial lepiej ile ich kupili i to wszystkie stare>??? za te pieniadze 4mld powinni kupic co najmniej 220... to zwykla grand..
 • @Wrzodak Z.
  Polską zawładnęła hałastra niszcząca kraj bez żadnych skrupułów, ku uciesze naszych wrogów. http://media.wpolityce.pl/cache/57/3a/573a8c08b658f6624f04b4195ff4c4a2.jpg Znaleźliśmy się w Polsce, w której wszystkie instytucje od tych najwyższych do tych najniższych zostały obsadzone przez wyselekcjonowane kadry opcji antypolskiej i to może trwać latami. Całość tu: http://wpolityce.pl/polityka/225165-polska-zawladnela-halastra-niszczaca-kraj-bez-zadnych-skrupulow-ku-uciesze-naszych-wrogow Ps. Tu żaden marsz 13 grudnia nic nie pomoże! Aby odsunąć tę bandycką ekipę z PO potrzebna jest Noc Długich Noży! DIE NACHT DER LANGEN MESSER ...Słowa "cymes geszeft" to takie słowa są? ;) wyraźnie antysemickie. Plan wyludnienia i ogołocenia Polski był i jest realizowany. Początku tego upadku należy szukać w Raporcie Bermana! Dziadzia pierwsza. Pamiętajcie Sikorski, Niesiołowski, Rostowski, Bielecki i Sienkiewicz! Na tą ochlożydoukraińską HOŁOTĘ tylko polski Majdan. Rozbicie tej Bandy i wyrzucenie z Polski, na zawsze.
 • @Wrzodak Z.
  Banda żydowskoukraińskobanderowska -niemiecka realizuje plan naszych wrogów Rosji i Niemiec, jednocześnie czerpiąc korzyści z zadłużenia Polski w bankach żydowskich. Same odsetki od kredytów rocznie wynoszą ponad 40 mld, to tyle co żydowscy zarządcy OFE przegrali na giełdzie pieniędzy przyszłych niedoszłych emerytów, lecz o tym grobowa cisza w żydomerdiach..
 • @RomanKa 03:47:13
  Na F-16 stał min. Sikorski i jego przyjaciel Matraszek, który też jest kumplem Komorwskiego itd. Zakupy na rzecz wojska to nic innego jak polityka na ,,wyrwa", tu nie ma żadnej racjonalnej polityki w sprawie obronności Polski, np: zakupili licencję do produkcji pocisku Spike w Skarżysku, ale samą głowicę nadal produkuje i ma wyłączność na jej rozprowadzanie Izrael konkretnie Rafael.
  To co się dzieje to przechodzi wszelkie granice upodlenia Polski. Najgorsze, że w Polsce rządzi kryminalny pieniądz i masa potężna dziennikarzy biznesmenów, to te dwie grupy ustawiają w Polsce rządy, wybierają sejm, ministrów itd. Żaden polityk obecnej koalicji nie podskoczy mafii finansowej oraz mediom łapówkarskim.
  Ludność jest rozpita, ogłupiałą, leniwa, wszystko przyjmie co jej w łapy wpadnie. Czarno to widzę.
  Pozdrowienia
 • @Kula Lis 62 10:00:06
  Jaki Naród tacy politycy. Niech Pan nie zwala wszystko na wszystkich, a wyborcy to nie winni?. 20% głosujących nawet nie potrafiła prawidłowo na karcie wyborczej zaznaczyc kogo popiera z czego 6% wogóle nie oddało głosu na sejmik, większość z głosujących prawidłowo oddała na głos do sejmiku na pierwszą listę i dlatego takie wyniki złodziei z psl-u.
  Piszę to dlatego, że Polacy machnęli ręką na wszystko nie rozumieją sytuacji, wybierają do włądzy swoich prześladowców, wybierają tych co ich pałują. A co panu przez te 25 lat Rusek zrobił złego, banki przejął, przemysł zniszczył, wojsko rozbroił, sprzęt wojskowy dostarcza, zadłuża nasz kraj, za 20% bezrobocie odpowiada, rolnictwo zniszczył itd. co konkretnego rosjanie złego zrobili Polsce i Polakom???? Żydzi i Niemcy nasi okupanci wskazują nam fałszywego wroga, straszą nas wojną, po to aby ci co nami ,,rządzą" mogli dobrze kraść.
  Polska ma do wydania w ciągu 5 lat około 60 mld $ na zakupy dla wojska i min. dlatego trzeba znależć sztucznego wroga by w chaotyczny sposób kupować sprzęt na zachodzie, przy takiej propagandzie jaką dzisiaj mamy w Polsce przeciwko Rosji to Polacy z strachu zaakceptują kążdą łapówkę i kążdy sprzęt z zachodu, a polski przemysł zbrojeniowy upada, polskiej myśli technicznej prawie już nie ma.
  Także całej tej sytuacji Polski winni jestesmy My, ponieważ takich złodziei i pasożytów wybieramy do koryta. Święte słowa R. Dmowskiego ,,tylko rozbudowa świadomości narodowa może nas uratować."
 • @Wrzodak Z. 10:29:56 winni, winni p. Wrzodak.
  RZECZNIK RZĄDU
  Znamy tajemnicę Kopacz! To ona rządzi panią premier http://www.fakt.pl/m/crop/-658/-500/faktonline/635536442103417441.jpg Bez niej nie sposób umówić się z Ewą Kopacz (58 l.). Premier ufa jej jak nikomu innemu. Iwona Sulik (50 l.) jednak nie tylko z tego powodu budzi coraz większą wściekłość w szeregach Platformy. – Bardzo często jest niedostępna i trudno podejmować jakiekolwiek decyzje, bo konsultacje są niemożliwe. Dochodzi do paraliżu na linii partia - premier Kopacz – opowiadają nam politycy Platformy. A Sulik rządzi nie tylko w Kancelarii Premiera, ale i u fryzjera, którego w środku nocy otwierają specjalnie dla niej!
  Do fryzjera w środku nocy? Żaden problem! Dla rzeczniczki rządu Iwony Sulik nie ma spraw nie do załatwienia. Ułożenie nowej fryzury nie mogło widać czekać ani chwili dłużej, skoro salon fryzjerski został otwarty specjalnie dla pani rzecznik o godz. 1 w nocy!
  Nie obyło się też bez świty. Przy robieniu się na bóstwo Iwonie Sulik usłużnie asystowała sama szefowa gabinetu politycznego premier Ewy Kopacz! Jak mówią nam politycy Platformy, rzecznik rządu rządzi tak naprawdę także w KPRM i coraz bardziej izoluje Ewę Kopacz od kolegów i koleżanek z PO. – Dochodzi do tego, że są problemy z kontaktem z Ewą Kopacz, bo Iwona Sulik je utrudnia. Dodatkowo sama często jest niedostępna. Czasem potrzebne są błyskawiczne konsultacje, jeśli chodzi o jakieś kryzysowe wydarzenia, więc wiele spraw leży – mówi nam polityk Platformy Obywatelskiej.
  Inny dodaje, że izolacja Ewy Kopacz przez rzeczniczkę była ostatnio bardzo widoczna przy okazji powyborczych układanek w samorządach, kiedy wielu działaczy i posłów w ogóle nie mogło się z szefową rządu skontaktować. http://www.fakt.pl/polityka/iwona-sulik-rzadzi-w-kprm-rzecznik-rzadu-sulik-ma-zaufanie-kopacz,artykuly,509020.html Ps. Herr kamerad com Donek przed rejteradą do Junii Jewriejskiej zdążył się na Polakach zemścić: zostawił ich pod rządami frau o urodzie świątecznego karpia i intelekcie młodej lekarki z Zadupia. Sieg heil, herr com Donek!!!
 • @Wrzodak Z. 10:29:56
  Medialna morfina zamieniła Polaków w naród niewolników. http://wpolityce.pl/polityka/225081-medialna-morfina-zamienila-polakow-w-narod-niewolnikow-czy-ostatnia-szansa-wytraci-nas-z-biernosci Cytaty: Arystoteles podkreślał, że „niewolnik jest żyjącym narzędziem”, niezdolnym do rozeznania prawdy i podjęcia samodzielnych wyborów. Patrząc na nasze zachowanie trudno nie przyznać mu racji. Nic nie jest w stanie wytrącić nas z bierności. Najbardziej brutalny gwałt na demokracji przyjmujemy z przygłupim uśmieszkiem. Arystoteles nie miałby wątpliwości, by dzisiejszą bierność Polaków nazwać postępowaniem niewolników i to „niewolników z natury”, których definiował jako tych, którzy „o tyle tylko mają związek z rozumem, że spostrzegają go u innych, ale sami go nie posiadają”. // Większość z nas jednak tak głęboko pogrążyła się niewolniczej mentalności, że nie potrafi nawet dostrzec własnej biedy. Jeśli się z tego nie wyrwiemy, pozostanie tylko z bólem powtórzyć za Norwidem: „Niewolnicy wszędzie i zawsze będą niewolnikami - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami”. - jakie to prawdziwe, co żydokomuno banderowsko niemiecka swołocz ze swym pomiotem i usłużnymi im szabesgojami, zdrajcami, renegatami, także w merdiach zrobiła z dumnym, walecznym kiedyś Narodem, prawda p. Wrzodak?
 • @Kula Lis 62 11:46:17
  Przestańmy, narzekać na Polaków, że nie chodzą na wybory.

  Czy system, który się nie sprawdza ponad 200 lat nie jest przyczyną???

  - Polacy nie chodzą na wybory, bo widzą skrzywiony system w jedną stronę. Przechył jest zapisany w konstytucji, dla stałej większości przy władzy z wykluczeniem, czwartego głosu narodu. Bez zmiany na równowagę, będzie źle i jeszcze bardziej niebezpiecznie.

  Moim zdaniem, dotychczasowy system z przechyłem spychającym Polaków w ślepą ulicę, należy zmienić na precyzyjny„Stały naturalny system zgodny z równowagą 4 pór w ciągu 12 miesięcy”

  - Dalsze wybory przeciwne stałemu prawu natury, narażają Nas Polaków na śmiertelne niebezpieczeństwo.
  http://m.neon24.pl/f88297ebfc42ec4e16b2fa36148c6ca4,2,0.jpg
  Jerzy Dobrowolski Polska Demokracja Kwantowa
  Warszawa Targówek dnia 09-12-2014 rok.
 • @Wrzodak Z. 10:29:56 zobacz jak oni/une bezczelnie robią nas w chuja!
  Ho, ho, ho! To się nazywa kilometrówka! Sikorski z Pomaską i Iwińskim pojechali do Finlandii i… odwiedzili św. Mikołaja! [zdjęcia] http://wpolityce.pl/polityka/225177-ho-ho-ho-to-sie-nazywa-kilometrowka-sikorski-z-pomaska-i-iwinskim-pojechali-do-finlandii-i-odwiedzili-sw-mikolaja-zdjecia Właśnie trwa dożynanie Sikorskiego. Nie chodzi o "te parę złotych" które ukradł, ale o wywiad dla Amerykanów, którym skompromitował Tuska i politykę wobec Rosji 2008-2013.
 • @Wrzodak Z. 10:29:56
  http://2.bp.blogspot.com/-3ap6b45mQDw/VILsWNl-DHI/AAAAAAAAA_c/5AL6E6bixUc/s1600/turbulencje.PNG
 • @Wrzodak Z. 10:29:56
  Nałęcz pogrąża marszałka Sejmu! „Sikorski jest w tarapatach, to nie jest wiejski kolędnik odwiedzający wyborców…” http://wpolityce.pl/polityka/225172-nalecz-pograza-marszalka-sejmu-sikorski-jest-w-tarapatach-to-nie-jest-wiejski-kolednik-odwiedzajacy-wyborcow No to teraz widać, że to ośrodek pRezydencki chce mieć swojego (tj. w przeciwieństwie do RS obliczalnego i wykonującego rozkazy wg szarży a nie wg własnego interesu) marszałka Sejmu. Jeden złodziej wie najlepiej jakie metody stosuje drugi złodziej. Tutaj Szczynuk chyba chce kompletnie zniszczyć Zdradka i zakłada mu cementowe opony przed spuszczeniem w kanał. System się domyka. // Nie tylko Sikorski „przejeżdża” sejmowe fundusze. Plocke z PO wziął na jazdę prywatnym autem 74,5 tys. zł!!! http://wpolityce.pl/polityka/225209-nie-tylko-sikorski-przejezdza-sejmowe-fundusze-plocke-z-po-wzial-na-jazde-prywatnym-autem-745-tys-zl
 • @goodness 12:10:37
  Dotkniesz ich? „W ostatecznym rachunku to bierność obywateli tworzy Nietykalnych!” http://wpolityce.pl/polityka/225227-dotkniesz-ich-w-ostatecznym-rachunku-to-biernosc-obywateli-tworzy-nietykalnych Cytat: Istnieją powiązania interesów tak przemożne, że nikt nie ma ochoty ich tknąć.
 • @Kula Lis 62 14:09:35
  Błędnie, wszyscy wierzą, ze potężny majątek Państwa można wyprowadzić z tylnego siedzenia, takim majątkiem dysponuje się z pierwszego siedzenia.

  Potrzebne jest tylko odpowiednie legalne narzędzie.
  Np.: - zapis w najwyższej ustawie tworzący z 3 liczbę parzystą…...:)

  Proszę nie powtarzać słów Arystotelesa ok. 350 p n e, bo prawda o demokracji jest wcześniejsza.

  Solon (ok. 635 - ok. 560 p.n.e.), ateński mąż stanu, poeta i prawodawca. W 594 p.n.e. wybrany na pierwszego archonta. Przeprowadził reformy ustrojowe (umorzenie długów drobnych posiadaczy, podział obywateli na („ 4 – k l a s y ”) wg cenzusu majątkowego,

  http://portalwiedzy.onet.pl/73180,,,,solon,haslo.html

  http://m.neon24.pl/f88297ebfc42ec4e16b2fa36148c6ca4,2,0.jpg
  Jerzy Dobrowolski Polska Demokracja Kwantowa
  Warszawa Targówek dnia 09-12-2014 rok.
 • @goodness 17:40:48
  Prosze nie mylci Edukacji z Indoktrynizacja..
 • @Kula Lis 62 14:09:35
  Dotkniesz ich???

  Lod tego je ciupaga:-)_))
 • @Kula Lis 62 09:43:32
  "Tu żaden marsz 13 grudnia nic nie pomoże! "

  A co ty miał na myśli, że niby PiS pomoże? A czy ci nie przyszło do głowy że w wielu miejscach (szczególnie w resortach siłowych) od pewnego czasu znów rządzą ludzie PiS (a dokładniej ludzie Mossad i CIA twórców PiS). A mnie przyszło to do głowy, zajmują stanowiska zastępców, wiceministrów, bardziej w cieniu, ale trzymają lejce. A ta rzecznik rządu jakby ważniejsza od premier Kopacz? Skąd ona jest? Albo po prostu dla którego wywiadu pracuje? To na kogo głosują polscy frajerzy nie ma absolutnie ŻADNEGO znaczenia. Decyduje prawdopodobnie narada rezydentów służb USA, Izraela, Niemiec, Anglii i Francji. Jak się dwa lata temu zgodzili przed Majdanem (zapewne pod naciskiem USA), że trzeba wzmocnić opcję wojenną i radykalnie antyrosyjską, to poszły polecenia wymiany ludzi na kluczowych stanowiskach, i PiS wrócił w wielu miejscach do władzy, bo to ta opcja jest.
  Ciekawy i pasjonujący temat, ale wymaga niestety mrówczej pracy, uważnej analizy zmian kadrowych i wyłapywania strzępów informacji na temat życiorysów. Takie osoby z drugiej linii, osoby z cienia zazwyczaj nie posiadają obszernych notek na swój temat, trzeba łapać jakieś strzępy informacji.
 • @RomanKa 16:06:26
  .
  Przykład należy brać z dzisiejszej techniki w której Indoktrynizacji i demagogii niema.

  Łuczywo byłoby podstawowym oświetleniem edukacyjnym z samymi obiecankami nie do spełnienia:))
 • @vortex 16:56:23
  Więc po co PiS oficjalnie władza? Robi bydło na konto PO. Jak się już PO kompletnie wypali, to PiS dostanie sygnał że ma brać władzę i weźmie. I weźmie za ryja, bo ta partia już dawno do tej roli jest przygotowywana. Weźmie za ryja jak klasyczna dyktatura z Ameryki Południowej, która nieodmiennie zawsze broniła interesów USA ( i ich firm), a każdego kto miał coś przeciwko natychmiast określała jako komunistę. A wiadomo że z komunistami nie warto rozmawiać, trzeba ich zabijać ( i zabijali masowo tych wymyślonych komunistów). I PiS jest trzymany dokładnie na taki czas, gdy Polacy zaczną za dużo fikać, widząc że jawnie są likwidowani jako naród pod hasłami bardzo wzniosłymi. To się zrobi wtedy krzyk w mediach że komuszo-rusko-wsiowo-putiniowska hydra podnosi łeb, więc trzeba ich zabijać. I wtedy zobaczymy PiS w akcji.
 • @goodness 17:08:21
  Taaaa wytlumaczy pan- panie Jerzy..panu Kuli Lisowi..ze un nie winien una winna -bo mu dawac nie powinna:-))) metoda najnowszej techniki kwantowej najlepiej:-)))
  Aaaa i panie Zygmunicie bylbym zapomnial....Niewolnika nie mozna okrasc!~!! Nie kradnie sie swojej wlasnosci....
  POlacy zostali uprzedmiotowieni....sa przedmiotem ....a nie podmiotem polityki panstwa.
  Polakami se handluje expoloatuje, indfoktrynizuje, przestawia, przemieszcza i reguluje demograficznie...Prawnie nie musi sie, rzecz nie ma praw.
  Nie musi sie tez go sluchac..ot taki gadajacy stolek...czy nocnik....jak tu trole nie chce plugawic geby ksywkami:-)))
 • @RomanKa 17:30:37
  .Prawnie nie musi sie, rzecz nie ma praw.
  Nie musi sie tez go sluchac..ot taki gadajacy stolek.

  Należy dodać na trzech nogach:))

  http://optymista1930.neon24.pl/post/116300,kolejna-dziewczynka-zginela-holocaust-trwa
 • @goodness 17:54:57
  No wlasnie przedmiot mozna uzyc, zuzyc, sprzedac , pozyczyc ....albo rozebrac na czesci.
  PO to sa takie miejsca....to tylko pozornie sa zjawska kulturowe..taknaprawde to sa miejsca Gieldy Zywego Towaru.
 • @RomanKa 18:17:59
  Sikorski w opałach: po „sprawie samochodowej” zagryzą go wilki z Platformy? http://wpolityce.pl/polityka/225262-sikorski-w-opalach-po-sprawie-samochodowej-zagryza-go-wilki-z-platformy Ps. Rzeczywiście Komor ledwie zipie i w każdej chwili może się przekręcić. Wóda i mocno niekoszerne żarcie bardzo mu zaszkodziło. Wtedy prezydentem zostanie Sikorski!! Ale jaja ojejkuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!! Do tego ta żydobanderowskoniemiecka "spółdzielnia" nie dopuści, o nie! Wielkopańskie pospólstwo, że przypomnę za klasykiem. "Elyty" z trzepaka, familoka i partia wyrzutków. Jaki to kraj?
 • @Kula Lis 62 19:05:33
  Niech pan przypomni sobie epizod z Republiki Rzymu....
  Cesarz Kaligula wprowadza- jako Senatora swojego konia... a Senat Rzymu go zatwierdza na stanowisku.
  Dlaczego tak zrobil???
  - Bo mogl!!!!!!
  On nie zrobil na zlosc koniowi.....

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031