Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

Prawicowe Dzieci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pod takim tytułem ukazałą się książka Leszka Misiaka, najlepszego dziennikarza śledczego w Polsce.

Prawicowe Dzieci czyli Blef IV RP

 

Pod takim tytułem ukazała się książka Leszka Misiaka, dziennikarza śledczego min. Expresu Wieczornego, Rzeczpospolitej, Superexpresu, Wprostu no i Gazety (o zgrozo) Polskiej.

 L. Misiak to bez wątpienia najlepsze pióro dziennikarza śledczego w Polsce.

Książka poświęcona jest środowisku politycznym skupionym wokół ,,gazety polskiej”.           L. Misiak pokazuje fałszywy obraz tzw. ,,prawicy” w Polsce. Pisze o szczególnej roli służb specjalnych w przejmowaniu majatku po EW, który to majątek przechodzi do środowiska PC. Skąd pochodzą mln $ na tzw. ,,środowiska prawicowe” w Polsce, jaką rolę odgrywała masoneria z loży ,,Kopernik” i jaką rolę odgrywał w przekazywaniu pieniędzy Bronisław Wildstein. Co łączy rodzinę Macierewicza z masonerią paryską.

L.Misiak obnaża fikcyjny podział na lewicę i prawicę w Polsce, pokazuje mechanizm rozkradania Polski i uwłaszczania się nomenklatury komunistycznej i tzw. ,,prawicowej”. Tłumaczy dlaczego nie można zatrzymać rozbiorów ekonomicznych Polski, dlaczego żadnemu złodziejowi majątku narodowego nie spadł włos z głowy. Tłumaczy, że nigdy nie rozliczy się sprzedawczyków Polski, jeżeli nie zrozumiemy My, Polacy kto jest agentem lub masonem  na ,,tzw. ,,prawicy” i obozie narodowo- patriotycznym. Opisuje haniebną rolę w upadku i rozbiorze Polski środowiska ,,gazety polskiej”, pokazuje haniebną ich rolę w demontażu Ukrainy, wspieraniu okupantów syjonistyczno – banderowskich w rozkradaniu Ukrainy i braniu udziału w programie ,,osaczania Rosji”. Pokazuje L. Misiak jak to środowisko bardzo szkodzi interesom narodowym Polski.

Każdy Polak powinien przeczytać tą książkę, ponieważ książka otwiera oczy elektoratowi pro-polskiemu. Opisane są w książce fakty wręcz sensacyjne min. o finansowaniu środowiska Sakiewicza – Kaczyńskiego – Macierewicza przez loże masońską. Każdy pamięta ,,moskiewską pożyczkę”, którą to środowisko potępiało i słusznie, ale z drugiej strony podobne pożyczki od obcych też dostawał, od kogo i kiedy pokazane jest w książce.

Wydawcą książki jest oficyna wydawnicza ,,Aurora”.

Książkę można zamówić mailem: oficyna_aurora@o2.pl 

KOMENTARZE

 • Autor
  Wiadomo ze w Polsce partie byly/sa finansowane przez sily zewnetrzne.
  Niekiedy mozna sie natknac na przecieki prasowe nawet w masmediach .
  "liberalni" byli wspierani finansowo przez Niemcy i USrael,"centrum"przez USrael a lewica przez Rosje(ktorej rola w finansowaniu sukcesywnie malala)
 • #autor
  Prawicowy Żyd istnieje coś takiego ?
 • @klementyna 17:57:51
  Istnieje i pazernie pracuje dla własnego narodu.
 • -------------żydoska prawica / lewica
  ----http://glaukopis.pl/pdf/2-3/artykul-8-1.pdf
 • Na tym polega spryt "unych",
  gdy widać chwiejność obecnych układów to już jest gotowa opozycja.
  Przerabialiśmy to na "Solidarności".
  Naród ma pamięć bardzo krótką.
  Pozdr.
 • @
  ..trza będzie koniecznie poczytać...bardzo interesująca tematyka...pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 18:22:25
  Żyd będzie zawsze socjalistą , komunista i nazzistą jeszcze moze być. Albo mylimy pojęcie człowieka prawicowego.

  "Prawica – zwyczajowe określenie sił politycznych, które charakteryzuje szacunek dla tradycji, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym"

  A gdzie u Żydów hierarchia ja o jakimś hrabim mośku nie słyszałam.
  A to ze ktoś urodzony pod miedzą mówi że ma prawicowe poglądy to nie prawicowiec tylko miedzak :)

  Nie budujmy im tytułów przypadkiem bo jeszcze sobie hrabich natworzą . Dlatego Rosji potrzebny car , a nam król i monarchia tak jak przed wiekami bo inaczej nas rozszarpią.
 • Autor
  To wszystko i tak są dzieci z resortowego miotu.
 • @klementyna 17:57:51 Istnieje jaki tylko sobie zażyczysz.
  Oczywiście jeśli w tym jest ich interes.:)))
 • @klementyna 19:50:18 // Nie budujmy im tytułów przypadkiem bo jeszcze sobie hrabich natworzą .//
  Czyżbyś lordach Rothschildach czy też innych hrabiach nie słyszała ?
 • @klementyna 19:50:18 // Nie budujmy im tytułów przypadkiem bo jeszcze sobie hrabich natworzą .//
  Czyżbyś o lordach Rothschildach czy też innych hrabiach nie słyszała ? A Disraeli i szereg innych lordów? Z Wikipedii: ----Benjamin Disraeli, 1. hrabia Beaconsfield KG (ur. 21 grudnia 1804 w Londynie jako Benjamin D'Israeli, zm. 19 kwietnia 1881 tamże) – brytyjski polityk należący do Partii Konserwatywnej, premier Wielkiej Brytanii (w latach 1868 i 1874-1880). Jego pierwsza kadencja była krótka, natomiast podczas drugiej kadencji znacznie umocnił swoją pozycję i wprowadził wiele znaczących reform. Prowadził imperialistyczną politykę zagraniczną, wykupując większość udziałów w Kanale Sueskim i doprowadzając do objęcia bezpośredniej władzy nad Indiami przez królową Wiktorię. W 1876 r. za swoje zasługi otrzymał tytuł 1. hrabiego Beaconsfield.

  Był pierwszym i, jak do tej pory, jedynym premierem Wielkiej Brytanii pochodzenia żydowskiego. Zyskał rozgłos także jako autor wielu powieści, m.in. Vivian Grey (1827) i Sybilla (1845).
 • @Autor
  fajny tekst - żeby zrozumieć prawdziwą rolę wpływów żydowskich w Polsce, trzeba sobie wyobrazić mapę tego nieszczęsnego kraju z jego kształtem duszącym się w splotach ośmiornicy. Pejsatej i w mycce.
  pozdrawiam Autora
 • @Andrzej Tokarski 10:42:21
  Dzięki za dobre słowo. Zachęcam do kupna i promocji książki, tylko rozbudzoną świadomością narodową można wygrac z pejsatymi.
  Pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 20:39:22
  Książka powinna być dostępna dwojako:
  - do czytania przez net, strona po stronie, za DARMO,
  - w formie PDF gotowego do wydruku, za opłatą za prawa autorskie.

  Ale nie wiem, czy Polacy są gotowi na płacenie za coś, co "jest za darmo z netu".
  Bo "świat" jest, o czym świadczy sukces np RedHat :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031