Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 2779 komentarzy

Wrzodak Z

250 mln zł emerytury dla obywateli Izraela

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Duda, Kaczynski Tchusk, Kopacz i wszyscy posłowie w poprzedniej kadencji sejmu przyznali emerytury żydom z polskiego budżetu. AWS - żyje!!!

Ustawa o kombatantach została przegłosowana w 2014 roku. Głosowało za nią PO, PiS, jak i prezydent Duda. W konsekwencji jej wdrożenia, tylko na odszkodowania/emerytury dla Żydów wydamy  rocznie 240 mln złotych.

Emerytury dla Żydów

Każda osoba, która na terenie Polski doznała uszczerbku na zdrowiu przez radzieckich komunistów i niemieckich nazistów, będzie dostawać po 100 euro od państwa polskiego. 

Sebastian Rejak, odpowiedzialny w polskim MSZ za kontakty z diasporą żydowską tak to wyjaśnia: 

„…do miesięcznych świadczeń kwalifikuje się każdy mieszkający w Izraelu, kto urodził się jako obywatel polski, ucierpiał podczas wojny pod okupacją niemiecką bądź też ukrywał się. To samo dotyczy małżonka. To samo dotyczy kolejnej okupacji – sowieckiej – do roku 1956”.

„Do otrzymania świadczeń kwalifikuje się ten, kto ucierpiał podczas wojny w okupowanej Polsce lub w innym miejscu, był zmuszony opuścić Polskę lub też urodził się po wojnie w rodzinie, która została zmuszona do opuszczenia Polski, a więc jako dziecko miał udział w ich losach i prześladowaniach”.

Z tego wynika, że świadczenia w wysokości 100 euro, dostaną nie tylko bezpośrednie ofiary niemieckiego nazizmu czy radzieckiego komunizmu, ale również ich dzieci. 

Nie bardzo rozumiem, dlaczego mamy płacić za nazizm i komunizm? 

Komunizm to dzieło żydowskie. Lenin jak i Trocki byli Żydami. Naziści, to również dzieło żydowskie, ponieważ Hitler był Żydem. Jego ojciec, Alois, był nieślubnym dzieckiem służącej Marii Schickelgruber i 19-letniego Żyda zwanego Frankenberger.

Groteska jest niesamowita.

Mamy płacić odszkodowania za zbrodnie na Żydach, których nie my dopuściliśmy się, tylko Niemcy.

Mało tego. Autorem obu systemów byli Żydzi.

A więc, systemy Żydów mordowały/wypędzały Żydów, a my im płacimy emerytury.

Pięknie…

I jak tu nie krytykować ciemnogród partyjny PiS i Andrzeja Dudę?

Nie wspomnę o PO i innych partiach, ponieważ one wiele razy zdradziły naród.

Co oni myśleli głosując na „TAK”? 

O jaką ustawę chodzi?

Ustawę o kombatantach

Jest to ustawa z dnia 14 marca 2014 roku.

Głosowanie odbyło się 24 stycznia 2014 roku nad przyjęciem w całości projektu ustawy o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego oraz niektórych innych ustaw, w brzmieniu proponowanym przez Komisję Obrony Narodowej oraz Komisję Polityki Społecznej i Rodziny, wraz z przyjętą poprawką.

Jak głosowali posłowie?

 • Głosowało – 436 posłów.
 • Za – 434.
 • Przeciw – 2.
 • Wstrzymało się – 0.
 • Nie głosowali – 24.

Ciekawym pytaniem jest: kto był przeciwny tej zdradzieckiej ustawie? 

Wojciech Szarama (PiS) oraz Przemysław Wipler (niezrzeszony).

Andrzej Duda, jak i Jarosław Kaczyński głosowali ZA.

sejm

sejm

Ciekawe, jakimi argumentami podpierają się prezydent, premier i prezes największej partii w Polsce? 

Dlaczego Polska ma płacić jakiekolwiek pieniądze obywatelom państwa żydowskiego za czyny niemieckich nazistów?  

To jest fenomen na skalę światową!

Politycy żyją w jakimś odosobnionym świecie. Myślą, że społeczeństwo nie zrozumie zdrady.

Jeżeli politycy chcą płacić pieniądze państwu żydowskiemu, to niech robią to z własnych dochodów, a nie z majątku narodowego.

Czy dostali na to zgodę społeczeństwa polskiego?

Polakom walczącym za Polskę należą się sowite emerytury, ale ofiary nazizmu i stalinizmu powinni dostać odszkodowania od Rosji i Niemiec.

To jest skandal całego sejmu, który pokornie poddaje się woli państwa żydowskiego.

Tylko dwóch posłów było przeciwnych… 

za stroną int: robertbrzoza.pl

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Więcej tu : http://zygumntbialas.neon24.pl/post/109965,jak-glosowali-poslowie-w-sprawie-odszkodowan-za-holocaust Pozdrawiam.
 • Rabin: goje żyją po to by służyć Żydom
  Rabin Owadia Josef to nie tylko powszechnie szanowany kapłan, ale także polityk. Jest duchowym przywódcą religijnej partii Szas. Rabin znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi.

  – Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych. – Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda. Jego słowa zostały nagrane ukrytym mikrofonem i wyemitowane przez izraelską telewizję


  http://www.rp.pl/artykul/552823-Rabin--goje-zyja-po-to-by-sluzyc-Zydom.html
 • O zasiłek mogą się tez ubiegać żołnierze Armii Czerwonej i ich potomkowie
  Co umożliwia zmiana przepisów na których bazuje funkcjonowanie Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.

  http://niepoprawni.pl/blog/6496/nie-tylko-ofiary-holocaustu-otrzymaja-zasilek-od-polski-moga-ubiegac-sie-o-nie-takze
 • Panie Zygmuncie,
  a co jeśli, któryś mądry rząd, zaliczy tę ustawę w poczet całkowitego zaspokojenia tzw. roszczeń na kwotę 60 milionów dolarów?
  To może być niezły kruczek prawny. Może być tak- roszczenia zostały wypłacone w formie emerytur dla waszych obywateli i koniec pieśni.
  Pozdrawiam.
 • Co się dziwić, hanuka to święto narodowe
  A wracając do ustawki z TK, to czy alter ego płatformy ma zamiar zrobić nową konstytucję ?
 • @Bibrus 19:56:01
  chyba mały ooopsss, 65 mld $ !
 • @Bibrus 19:56:01
  Chodzi o 65 mld$ a nie 65 mln. Jedynprojekt ustawy o ,,zwrocie" żydom 65 mld $ złożony był przez Rzad J.Kaczynskiego, gdyby nie przytomność posłów z LPR, Samoobrony to już było by pozamiatane.
  Myślę, że obecna większość parlamentarna cofnie tą ustawę lub złoży wniosek do TK w celu zbadania jej z konstytucją.
  Pozdrawiam
 • "Zablokować ustawę"
  Prezydent RP
  dr Andrzej Duda

  Stanowczo żądamy zablokowania wypłaty świadczenia w kwocie 100 Euro miesięcznie na podstawie ustawy o kombatantach z 14 marca 2014 r. Szczegóły znajdują się w załączonym linku do artykułu zamieszczonego na blogu Roberta Brzozy. W efekcie zapisów cytowanej ustawy będzie to kosztować podatników ok. 240 mln zł.

  W Polsce mamy do czynienia ze skrajnym ubóstwem w katastrofalnym wymiarze. Beneficjent pomocy społecznej otrzymuje miesięcznie 100 zł lub kwotę niewiele wyższą i często stanowi to jego jedyny dochód. Resztę musi sobie wyżebrać w darmowych stołówkach, na ulicy lub znaleźć na śmietniku. Darowanie miesięcznie 100 Euro za nie nasze winy to zbrodnia wobec Narodu Polskiego.

  Popieram działania autora artykułu Pana Roberta Brzozy, Pani Otylii Zigman z Chicago, która pomaga Polakom oraz Pana Aleksandra Grafa Pruszyńskiego, który sugeruje, co powinniśmy zrobić.

  Z poważaniem.


  Ruch Społeczny "NOWA POLSKA"

  PREZES

  mgr inż. Andrzej Dziąba.
 • @Wrzodak Z. 20:11:29
  Oczywiście gra idzie o 65 miliardów a nie milionów dolarów.
  Mój błąd.

  Skoro podjęta uchwała jest realizowana-wypłacanie emerytur-to należy na tym poprzestać, mało tego-trzeba to uznać za całkowite wypełnienie żądanych roszczeń. Wielowiekowe korzystanie z nadmiernej gościnności na terenach Polski, można również wycenić, a byłaby to kwota niewyobrażalnie wyższa.
  Pozdr.
 • 5*
  Kolejny argument, że Polska powinna się przyłączyć do III Rzeszy a nie walczyć po stronie żydo-anglo-sasów. Do dziś odczuwamy tego skutki. Albo antychrześcijańscy liberałowie, albo koszerni konserwatyści ala PiS.
  Koszerni konserwatyści potępiają spalenie kukły odwiecznego wroga Polski:
  http://wpolityce.pl/polityka/273202-list-do-patriotow-ten-kto-pali-kukly-albo-niszczy-mury-antysemickimi-napisami-nie-moze-byc-uwazany-za-patriote
 • @kserkses 19:17:08
  Małe sprostowanie:
  Rabin Owadia Josef już nie żyje, ale reszta to prawda.
 • @Bibrus 19:56:01
  Roszczenia JUŻ zostały wypłacone, więc po co nam drugi "kruczek prawny"?
 • żyd to PASOŻYT ! żyd to ZŁODZIEJ !
  Ta żydo-chazarska haniebna złodziejska ustawa okradająca Polaków świadczy tylko o tym ze żydostwo zmieniło nazwiska na polskie ale dalej złodziejami i pasożytami żydowskimi SĄ !!!! to ich narodowy szemrany parszywy fach okradać wszystkich dookoła !!!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! Deportować wszystkich żydów do Izraela ! w Europie żyd nie ma czego szukać ! jest szkodnikiem !!!!
 • @Analityk 20:23:29
  I co to ma być ?
  Bezsilne ujadanie kundelków ?
  Jak myślicie, naiwni sygnatariusze tego apelu - co zrobi Pan Prezydent Duda ?
  Chcecie odebrać żydom przyznane im pieniądze ?
  Jeśli tego nie wiecie, to niech do was wreszcie dotrze, że jeszcze nikt na świecie tego nie zrobił. No, chyba że inny żyd....
 • @Wrzodak Z. 20:11:29
  Gdyby Pan rządził w Polsce,to ta banda z POPIS,SLD,PSL itd. zrobiłaby w Polsce kolejny komunistyczno-różowy pucz jak '26 i '81.

  Dobry dowcip z tym TK,konstytucją,demokracją itd., (blisko?)wschodnie różowo-komunistyczne kliki wschodnich inteligentów mają to w głębokim poważaniu.
 • @fan-wolności 11:57:17
  Z niego taki D. Rockefeller jak z ciebie Netanyahu.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLSKA

  Oświadczenie byłych posłów LPR

  Kolejne władze w Polsce realizują obce interesy kosztem polskiego narodu. Obecne elity władzy podporządkowały polski interes narodowy interesom USA, Izraela i banderowskiej Ukrainy. Polska staje się kolonią elit ,,światowej mafii finansowej”, czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Zimna woda na rozgrzane głowy

  Konfederacja była nie wyrazista w kwestiach zasadniczych dla przyszłości Polski. Chciała walczyć z pisem ale tak tylko na patyczki, pomijała (może celowo) okupację Polski przez usrael, okupację sługusów zarządzających Polakami – niewolnikami czytaj więcej

 • POLSKA

  Ciele pisowskie dumpty humpty

  Trolusiu Humpty, dzięki za wklejenie moich autorskich opracowań na portalu Neon 24, pewnie coś się nauczysz, trochę poszerzysz swoją wiedzę, podreperujesz swoją inteligencję, czytając moje opracowania. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031