Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
176 postów 3008 komentarzy

Wrzodak Z

Marsz za marszem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zawsze musi być wskazany wróg, może to być nawet żaba, ale przy nakręceniu medialnym niewolnicy uznają, że to wróg, trzeba go zniszczyć, inni będą bronić żaby a że złodziei cukier kradnie z cukierniczki, to nie ważne.

Dwunastego i trzynastego grudnia 2015 roku przeszły przez Warszawę dwa marsze. Jeden sobotni szedł przeciwko temu niedzielnemu, a ten niedzielny szedł przeciw sobotniemu. Jeden i drugi zgromadził po mniej więcej tyle samo demonstrantów. Jedni i drudzy starali się przekonać swoich niewolników do swoich racji. Demonstracje niczego nowego do życia społecznego nie wniosły, ale cel został osiągnięty najważniejszy, większy podział między ludżmi. Polityka Kaczynskiego cementuje ludzi lewicowo – liberalnych oraz tzw. ,,swoich”. Jedni są za prezesem drudzy przeciwni, jedni są za rządami pisowskimi i za Dudą inni są przeciwni. Jedni na drugich warczą, że łamią Konstytucję. Atmosfera podniosłą, gorąca, ludzie są okopani przy swoich, polaryzuje się scena polityczna MY i ONI! Wszystko zaplanowane i realizowane wzorowo, podział Polski na dwie partie idzie nad wyraz szybko, podobnie jak w USA, są dwie partie zarządzane z tylnego siedzenia przez tych samych, podobnie ma być w Polsce, łatwiej pacyfikować dwie organizacje niż 10.  Naiwni niewolnicy myślą, że się różnią klany jedne od drugich, że jest przepaść między ,,demokratami” a ,,republikanami”. Myślą, że dzieli ich wszystko, ale zapomnieli już co ich łączy!!! A wiec przypomnę naiwnym, co łączy oba klany.

- łączy ich razem zasiadanie przy okrągłym stole, razem biesiadowali w Magdalence,

- razem współtworzyli rządy: Mazowieckiego, Bieleckiego, Suchockiej, Jerzego Buzka,

- razem opowiadali się za obecną konstytucją,

- razem optowali za przynależnością Polski do NATO,

-  razem walczyli o wejście do euro-kołchozu, razem głosowali za zdradzieckim ,,traktatem lizbońskim”,

-  razem głosowali za płaceniem emerytur dla żydów z polskiego ZUS-u z powodu nazizmu niemieckiego oraz sowietyzmu, którego byli twórcami,

-  razem głosowali za ustawą dopuszczającą do tworzenia na terytorium Polski obcych baz wojskowych,

- razem popierali tzw. ,,pomarańczową rewolucję” na Ukrainie, razem usuwali legalne władze na Ukrainie, razem wspierają organizacje faszystowskie na Ukrainie, które zgłaszają roszczenia terytorialne w stosunku do Polski, razem wyciszają ludobójstwo na narodzie polskim na Wołyniu, razem stoją za spadkobiercami banderyzmu w upadłej Ukrainie,

- razem w imię interesów światowych mafii korporacyjnych napadli na suwerenne kraje jak; Irak i Afganistan

- razem byli za oderwaniem terytorium Kosowa - rdzennych ziem serbskich,

- razem wyprzedawali majątek narodowy za bezcen obcym,

- razem tworzyli gigantyczny dług publiczny,

- razem współtworzyli wielki afery szczególnie za czasów AWS,

Kto i co ich jeszcze łączy!

- Łączy ich Piłsudski, jego ideologia socjalistyczna, zamach majowy, Bereza Kartuska, nienawiść do Romana Dmowskiego, Gen. Rozwadowskiego, Zagórskiego!

- Łączy ich nienawiść do chrześcijańskiej Rosji!

- Łączy ich służba Waszyngtonowi, TelAvivowi, Berlinowi!

- Łączy ich służba banksterii światowej  i zadłużania Polski u światowej mafii finansowej!

- Łączy ich podległość loży masońskiej B,nait B,rith!

-  Łączy ich nienawiść do Narodowego Państwa Polskiego. Itd.

Jedni chcą usunąć z TK aparatczyka z PZPR-u, by zrobił miejsce swojemu z PZPR-u (Rzeplińslki, Cioch).

Podnieta naiwnych niewolników trwa, już są pierwsze efekty, można zgodnie z nową ustawa o ,,inflacji” wydrukować papiery dłużne skarbu państwa na kwotę około 30 mld zł i zastawić ich na wysoki procent u światowej mafii banksterskiej, zamiast w swoim banku NBP, min. dla takich posunięć jest potrzebna sztuczna awantura, by odwrócić uwagę niewolnikom od spraw zasadniczych.

Zawsze musi być wskazany wróg, może to być nawet żaba, ale przy nakręceniu medialnym niewolnicy uznają, że to wróg, trzeba go zniszczyć, inni będą bronić żaby a że złodziei cukier kradnie z cukierniczki, to nie ważne. Dziel i Rzadż, od tego są mistrzowie, co gołym okiem to widać.

W latach 2005 - 07, wrogami byli ,,gwałciciele” Krawczykowej, ,,aferzyści” od odrolniania ziemi, Minister MSW, a teraz TK, na wiosnę będzie następna super ,,afera”, tak by podtrzymać linię propagandy DZIEL I RZĄDŻ szło sprawnie i nie ważne, że banksteria będzie opasać się kawiorem z pracy Polaków. Naiwni zawsze będą po jednej albo po drugiej sztucznej stronie.

Sk-ice 13-12-2015 rok

Z. Wrzodak

Były czł. KK. Soli., czł. Rządu regionu Mazowsza, szef S Ursusa do 2002 roku, pomysłodawca i założyciel LPR, Poseł na Sejm IV i V kadencja 

KOMENTARZE

 • Dzięki Panu widzimy jaki to jałowy spór
  Jeżeli okaże się że to wszytko jest na pokaz, a erozja Polski będzie trwać, ludzie wyjdą na ulice. Nie tysiące a miliony.
 • @PontoSarmata 22:33:48
  Ludzie nie wychodzą na ulice, ludzi się wyprowadza i zależy kto ich wyprowadzi, może to być np; taki Michnik a może to być taki np; Wrzodak. Ludzie wyjdą jak poczują siłę za plecami.
 • @Wrzodak Z. 22:45:18
  Do otrzeźwienia potrzebna jest ogólnodostępna telewizja o propolskim profilu, a na taką reżim nigdy się nie zgodzi. Medium, które jednoczy, a nie dzieli Polaków.
 • Powiem tak, nie lubiłem Pana za Ursus
  36 milionowy kraj, leżący w obszarze idealnym dla rolnictwa nie posiadający kwitnących zakładów produkcji maszyn rolniczych przy naszym poziomie intelektualnym, to zbrodnia. Jednak kolejny raz się z Panem zgadzam. Póki Polacy nie zrozumieją, że PO-PiS to jedna antypolska organizacja realizująca tylko wytyczne innych sił. Póty będziemy się kłócili czy lepiej dostać po ryju czy też po d...
  W sytuacjach istotnych dla Izraela obie te przestępcze organizacje są nadzwyczaj zgodne.
 • @PontoSarmata 23:01:46
  Masz rację, ale co teraz będziemy mieli?Będziemy mieli media "reżimowe" zależne od PiS i media "niezależne" zależne od PiS, co nam Polakom zostało? Blogi, bo nawet portale dziennikarstwa obywatelskiego są marginalizowane.
 • Demonstracja pod domem J. Kaczyńskiego
  http://www.fakt.pl/m/crop/0/-550/faktonline/635856308093679295.jpg
  http://www.fakt.pl/m/crop/0/-550/faktonline/635856308093679294.jpg
  http://www.fakt.pl/m/crop/0/-550/faktonline/635856308093835305.jpg
  http://www.fakt.pl/m/crop/0/-550/faktonline/635856308093835306.jpg
  http://www.fakt.pl/m/crop/0/-550/faktonline/635856308093991306.jpg
 • @Zawisza Niebieski 23:27:14
  Powiem tak, nie lubiłem Pana za Ursus??????????????

  A tak po krótce??? co Pan zarzuca???
  jestem pewien, że nie zna Pan szczegółów, upadku fabryki, dlatego potrzebna jest panu większa wiedza.
 • Dzieki
  Gratuluje wytrwalosci i niezlomnej postawy. Jako jedyny zdecydowanie i glosno sprzeciwial sie Pan wejsciu Polski do EU. Pamietam jak w czasie naszej rozmowy uzyl Pan argumentow ktore sprawdzily sie w 100%. Wielki szacunek dla Pana i zyczenia zdrowia,duzo sil oraz spokojnych Swiat Bozego Narodzenia dla Pana i calej rodzinki.
 • @Wrzodak Z. 23:47:55
  Panie Wrzodak, dziękuję za mądre i rzetelne wpisy. Ma Pan rację, potrzeba jest nam Polakom większa wiedza odnośnie upadku fabryki! a szczególnie i całej Polski.
  Pozdrawiam
  P.S
  Proszę o dalsze artykuły.
 • Tak... i mamy wreście Hameryke.
  Dwie partie nienawidzące się przed tv a w kuluarach już nie.
 • Też tak to widzę
  * 5
 • Autor
  I szacuneczek dla Pana!

  Jak Pan będzie na Śląsku, proszę dać znać - chętnie się z Panem spotkam.
 • @lorenco 03:40:09
  no właśnie :))

  http://fakeposters.com.s3.amazonaws.com/results/2015/12/14/ffjr3bbiun.jpg
 • @endthefed 23:57:02
  Podoba mi się Twój przydomek. :)
 • @lorenco 03:40:09
  Bardzo zjadliwa ironia... Ale niestety, taka jest prawda i o Polsce i o Ameryce.
 • @Wrzodak Z. 22:45:18
  Jaką siłę musieliby poczuć dzisiaj Polacy, aby się zorganizować, jak za czasów Solidarności i czy jest to w ogóle możliwe? Nie mowię o de facto organizatorach, ale o tym wielkim narodowym zrywie, bo przecież dzisiaj nie ma juz wielkich zakładów pracy...? Przecież jakiś sposób na obalenie tej komuny musi być!
 • @Autor
  jak Pan sądzi, Panie Wrzodak czy umownego 10.04.2010 coś istotnego z punktu Jarosława Kaczyńskiego się stało - czy nic szczególnego?

  - a z Pana punktu widzenia - co się stało umownego 10.04.2010?
  czy to była kara?
  czy nagroda?

  kto Pana zdaniem był siłą sprawczą tych zdarzeń? kto brał udział? w imię jakich i czyich interesów?

  (przez szacunek dla samego siebie proszę tylko nie pisać, że polecieli się lansować, ani że był błąd pilotów i wpadli na brzozę....)

  dopuszcza Pan myśl, że Jarosław Kaczyński nieco się jednak zmienił na przestrzeni kilkudziesięciu lat - z dość antypatycznego wiecznie spoconego politycznego cwaniaka w starego człowieka bardzo mocno doświadczonego przez los - i czy może dla jego postawy coś z tego wynikać

  sądzi Pan, że zmian w Polsce może dokonać ktoś inny, niż ci którzy mają ku temu potencjał ludzki, organizacyjny - jeżeli tak,to kto?

  Kogo przez ostatnie kilkadziesiąt lat uznał Pan za odpowiedniego by mu Pan zaufał? opisał dobrym słowem? Nazwisko?

  Tu jest wielu specjalistów od wylewania żółci - WYŁĄCZNIE wylewania żółci - Pan uważa, że z tego jako Państwo, czy jako Naród mam jakikolwiek pożytek?  co Pan odpowie?
 • Panie Wrzodak !!!
  Myślę że za wcześnie jeszcze odsądzać PiS od czci i wiary i imię obrony np. "gwałcicieli Krawczykowej" bo jak twierdzą co rozsądniejsi ludzie "jak trzeba wykopać dół to nie ważne do kogo należy łopata".
  Przeglądałem (nie czytałem) natomiast dzisiejszą prasę (w tym GW) i doszedłem do budującego wniosku że sobotni marsz był większy od niedzielnego. Jest to budujące o tyle że niedzielny marsz był marszem o wydźwięku historyczno-patriotycznym natomiast sobotni odbywał się pomimo pomruków o gwałcie na demokracji (w zasadzie Krawczyk mogłaby symbolizować demokrację) w jednej i to bardzo konkretnej sprawie a mianowicie w obronie trzech stołków w TK, nie wiem czy słowo "stołek" nie uchybia godności osób tam zasiadających, jeżeli uchybia to serdecznie przepraszam i deklaruję że w obronie godności czcigodnych sędziów użyję zamiast "stołek" staropolskiego słowa "stolec". Tak więc marsz "Trzech stolców" jako większy (wg GW) i popierany przez szerokie spektrum społeczeństwa od ubeków do tęczowych ( słowo pedał jest nieeleganckie ale a-pro-po dzisiaj odezwał się w tej sprawie Europejczyk M.Schulz ) jest reprezentatywny dla ogółu społeczeństwa i nie ma znaczenia wynik wyborczy - wiadomo że racja jest po stronie "Obrońców Trzech Stolców" w imię hasła "laska dla każdego", ta laska którą prezentował Palikot a zachwalał Sikorski jako uniwersalną formę sprawowania władzy.
 • @Drab61 12:42:27
  w sprawie sobotniego marszu: oficjalna narracja była taka, że czoło pochodu musiało się zatrzymywać, żeby poczekać na resztę marszu....prawdopodobnie reszty nie było, jeśli liczono to wszystkich łącznie z przechodniami - marsze były ilościowo nieporównywalne
 • @Andrzej Tokarski 13:11:56
  a jednak nie zrozumiałeś ...
 • @Drab61 15:00:57
  cóż tu rozumieć - opowiedziałem tylko anegdotkę na okoliczność zastosowanej ciekawej narracji - ma ona prawdopodobnie wielką przyszłość: wystarczy sobie wyobrazić trzech nieprzejednanych w swej krytyce wszystkich oprócz samych siebie blogerów Neonu zgłaszających wielki marsz patriotyczny pod swoim przywództwem - jeżeli będą szli tylko we trzech to nie znaczy, że nikt (choć na pozór mogłoby to tak wyglądać) więcej nie przyszedł - znaczy, że czoło tak się wysforowało - że trzeba zaczekać na resztę masy ludzkiej co nie nadąża za wodzostwem...ale niewątpliwie maszeruje....

  niby jaja - ale w pełnej powadze

  teraz jaśniej? :)
 • @Oficer Prowadzący 16:07:12
  Czy to nie wszystko jedno? Budowa samochodu mówi jednoznacznie:tłok ma się poruszać w cylindrze,nie w rurze wydechowej.Pedał-to pedał i tego się trzymajmy.
 • @Cheval Noir 16:24:09
  Teraz Ty nie zrozumiałeś:)
 • @Andrzej Tokarski 12:24:43
  Co do 10-04-10 bez wysłuchania rozmów satelitarnych między braćmi śledztwo zawsze będzie ,,kulawe", wychodzi na to, że winni/en zginęli w katastrofie. Wiele się wydarzyło przed samym lotem, tzn. bałaganiarstwo w kancelari prezydenta oraz w kancelarii premiera. Przygotowanie lotu było pod kątem organizacji tragiczne oraz samo kilkakrotne podejście do lądowania wygłąda na to, że było wymuszone. Świrowatych podejrzeń w tym przypadku nie mam, ponieważ LK nie był żadnym zagrożeniem dla mocarstw, wręcz śmiesznym wyjątkowo nieudolnym sługą panów parchatych, mieli go dość i za pare miesięcy by go już nie było, wybory miał pewne przegrane.
  JK się nie zmienił, mocodawcy jego nie pozwolą na to. Żeby poznać mocodawców i cel służby JK, to trzeba bardzo dokładnie poznać los ich ojca Rajmunda i jego rolę w PRL oraz poznać teczkę JK oraz tzw. ,,Balbiny",
  Czy pan potrafi to zrozumieć, że w czasach PRL szalejącej żydo - komuny w 45 roku Rajmund dostaje od tego reżimu wille na Żoliborzu, bliżniaki rolę filmową, Rajmund lata po świecie, bliżniaki spędzają kolonie w ZSRR. Potrafisz pokojarzyc fakty.
  Zmiany dokonają ludzie przez chaos, biedę, wtedy świadomość narodową będzie wieksza. Zrozumieją, że nie wybiera się kogoś przeciw komuś.
  Jest wielu Polaków Polek, którzy rozumieją o co chodzi, jeszcze dwa lata a elektorat pisuaru podzieli się jak AjWajEs.
  Wylewają żółć, niestety ale Pan jest tego dobrym przykładem, ponieważ szczerze oddanym Polsce ale bronisz Pan prześladowców Polaków.
  Czym więcej pałują oprawcy naiwni łaza za nimi.
  Na koniec marsz pisuaru przeciw III RP to marsz przeciw ich autorom w szczególności J Kaczyńskiemu.
  Ja mając 21 lat, zorganizowałem I strajk w stanie wojennym z nocy 13 na 14 grudnia na odlewni zeliwa II w Ursusie, jak nas pacyfikowali na oczyszczalni wrzucając mnóstwo puszek z gazem do hali, uciekliśmy na dach hali, tam helikopter z komandosami, którymi dowodził Dziewulski, tłukliśmy się z nimi, przegraliśmy wywieżli mnie z strajkującymi na Opaczewską, tam próbowano zmusic do podpisania lojalek, nawet nie drnęłą mi ręka, ale co drugi robotnik podpisywał. Wyrzucili mnie z komendy o 5 rano w wtorek, głodny, pobity, brudny szedłem na pieszo do Ursusa bo ludzi się wstydziłęm jak czekali na przystankach by się przebrać w zakłądzie.
  A dzis taki wyjątkowy tchórz, narcyz, przyjacie Pawła Rabieja (patrz internet) zawłaszcza sobie taką rocznicę jak strajki w SW. Tego narcyza, kłamcy i podłego człowieka komuna hołubiła a mnie i moją rodzinę kilku z nich trafiło do grobu z rąk oprawców żydowskich w Katyniu też, w Szczecinie (patrz pomnik)
  A Wy, Polacy nie potraficie odróżnić dobra od złą, prawdy od kłamstwa, Niepodległości od TL, suwerenności od wolności. Strasznie to przykre.
 • @Wrzodak Z. 21:13:34
  "...strajki w SW." To chodzi o strajki w Stanie Wojennym ?
 • @Seth 21:57:29
  Tak
 • @Wrzodak Z. 21:13:34
  odpowiadam z pewnym opóźnieniem - od wczoraj nie zaglądałem

  - katastrofa "Smoleńska" - proszę się zainteresować wątkiem:

  - rozebranego hangaru na Okęciu i powiązanym z nim wypadkiem awionetki w Hiszpanii
  -braku jakiegokolwiek zapisu video z Okęcia
  - braku monitoringu w szeroko rozumianym rejonie Okęcia już od nocy z 9 na 10.04
  - nie dającymi się wyjaśnić rozbieżnościami czasowymi pojawiającymi się podczas analizy czasów wyjścia i odlotu dla poszczególnych pasażerów (np droga na Okęcie mec Agackiej-Indeckiej)
  - całkowitym brakiem świadków wylotu
  - oświadczeniem generała Czabana złożonym podczas składania dymisji

  - brakiem jakichkolwiek ciał i krwi na miejscu katastrofy
  - brakiem śladów uderzenia w ziemię
  - brakiem kokpitu jako jedynego elementu samolotu umożliwiającego100% pewność identyfikacji
  - śladami mchu na częściach "wraku"
  - podłożonymi pod"wrak" belkami sosnowymi
  - zawiesiem na filmie tuż po "katastrofie" (o tym zawiesiu pisałem na forum w Rzeczypospolitej kilka dni po 10.04 - że albo przyleciało za Tupolewem z Warszawy - albo - na jego drugim końcu jest śmigłowiec za pomocą którego podniesiono siatki maskujące - czyli pisałem o tym lata wcześniej, niż Kris Cieszewski, który,przypomnę Panu, stwierdził,że śnieg na zdjęciach przed katastrofy dokładnie pokrywa się z rozkładem szczątków "wraku" - więc nie jest to żaden śnieg - tylko zimowy kamuflaż wojskowy (siatki)
  - błotem na kołach samolotu,który lądował na plecach
  - radośnie przybijanymi żółwikami - na deser

  Są jeszcze setki pytań bez odpowiedzi - tu zarysowałem tylko kilka podstawowych bez znajomości których nie wyobrażam sobie poważnej dyskusji o tzw "katastrofie smoleńskiej". Bez analizy tych wątków to Pan - nie piloci - pozostaje we mgle smoleńskiej.

  Odnośnie braci Kaczyńskich proszę przeanalizować taką hipotezę:

  jest bardzo prawdopodobne, że swego czasu zawarli jakiś pakt z pejsatym diabłem - i, jak to zwykle bywa, mieli inne wyobrażenie o swojej roli niż druga strona paktu. Więc ( czym pisałem w notce o Kulczyku) gdy sprawy zaczęły iść zupełnie nie tak niż sobie wyobrażali (nowelizacja ustawy o obywatelstwie polskim przyznająca uprawnienia żydom - której nie chciał podpisać Lech Kaczyński, a która stanowił fundament do sfinalizowania projektu "Judeopolonia", wycieczka z gen Jaruzelskim do Moskwy, która mogła całkowicie zmienić relacje między obu państwami słowiańskimi, co byłoby koszmarną klęską dla tych którym zależy na bezustannym antagonizowaniu) i zaczęli się pejsatym stawiać - dokonano rytualnej egzekucji, tyle, że najpewniej nie w Smoleńsku, a tu u nas. Dlatego też rola Rosji jest tak ciekawa i tajemnicza - dlaczego takim obsmarkańcom jak ci nasi politycy od żółwików dali alibi. Wytłumaczenie jest jedno: mocodawcy są gdzie indziej. I Jarosław o tym wie - i być może zamierza dokonać odpłaty. Dlatego PIS idzie tak ostro. I dlatego na całym świecie podniósł się taki obłąkańczy jazgot. Po prostu oni też wiedzą,że on wie. I że najprawdopodobniej nie zamierza odpuścić - bo to jest sprawa honorowa. Więc albo on ich - albo oni jego. Tertium non datur.

  Dlatego PIS teraz trzeba popierać, nie obrzucać łajnem sprzed 20lat. Nikogo innego, kto mógłby się porwać na SKUTECZNE odbicie tego nieszczęsnego kraju i tak nie mamy.

  Proszę rozważyć

  pozdrawiam
 • @Andrzej Tokarski 12:51:33
  Tu nie ma co wyjaśniać.

  Z.Wrzodak,Komisja i inni wyjaśnili wszystko.

  PIS będzie biło pianę z tej tragedii ludzkiej i państwowej.
 • @Seth 16:12:05
  idź pozbieraj wiaderka i łopatki
 • @Andrzej Tokarski 12:51:33
  "Różnica jest taka: blogerzy mogą sobie wypisywać najfantastyczniejsze teorie, mogą roić o zamachach, brzozach, hangarach, maskirowkach, helu, tajnej akcji NATO, etc. To można potraktować jako gadanie bez sensu i bez podstaw."


  Czy to nie Pana słowa z 2013r ? Jak Pan się ustosunkuje do nich odnośnie tego co Pan napisał powyżej?
 • @Amarant 13:59:17
  "Różnica jest taka: blogerzy mogą sobie wypisywać najfantastyczniejsze teorie, mogą roić o zamachach, brzozach, hangarach, maskirowkach, helu, tajnej akcji NATO, etc. To można potraktować jako gadanie bez sensu i bez podstaw.
  Ta jedna wypowiedź człowieka będącego wtedy w centrum władzy ma rangę dowodu. Taką samą rangę ma seria śmierci osób mogących dysponować ponadstandardową wiedzą nt samego zdarzenia, jego okoliczności i motywów."
  ANDRZEJ TOKARSKI25.07.2013 16:10

  ...chcesz cytować - cytuj całość - cwaniaczku...

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLSKA

  Amerykańscy koksowicze

  Plagą dopingu w sporcie są USA. Tam sportowcy po zakończeniu kariery sportowej, są obłożnie chorzy, albo idą do piachu, ale problem dopingu widzą tylko w wśród Rosjan. Czy aby na pewno nie chodzi o politykę??? czytaj więcej

 • POLSKA

  Dmowski o Rosji

  Szaleje na N24 szpieg o nicku 1abemetki, który ma zadanie zohydzać Rosję w interesie światowych ,,furrerów" masońskich. Słowa R.D z 1922 roku są bardzo aktualne w dzisiejszych czasach czytaj więcej

 • POLSKA

  Pisowska wojna informacyjna

  W wojnie informatycznej walka toczy się nie przeciwko ludziom, lecz przeciwko ich mózgom, przeciwko ich świadomości czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031