Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 2779 komentarzy

Wrzodak Z

Sekretarz POP PZPR szfem PKN Orlen

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zapewne opinię publiczną zastanawia, dlaczego tak skompromitowany komunista, wyjątkowy nieudacznik, dostaje tak potężna firmę z 100 mld zł. obrotów rocznie.

 Wojciech Jasiński- Minister Skarbu IV RP, sekretarz POP PZPR w latach 1976 - 1984,

szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB został powołany przez Kaczynskiego na szefa PKN Orlen. Jasiński za sprzyjaniu  ,,S”  (tak sam o sobie mówi), za ,,karę” został wyrzucony z PZPR-u i z roboty w 1984 roku, ale w ,,nagrodę” dostaję pracę w izbie skarbowej w Płocku??? 

Nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że ten gość to totalna miernota polityczna. Pracowałem w sejmie IV kadencji gdzie on był przew. sejmowej komisji gospodarki. Facet kompletnie ośmieszał  komisję, nie umiał się wysłowić, nie znał regulaminu obrad, zagubiony w sprawach gospodarczych, zwyczajny nieudacznik. W V kadencji sejmu został MSP, to już przechodziło wszelkie granice kompromitacji tego człowieka. Ministerstwem zarządzał V-ce MSP Paweł Szałamacha –  skrajny liberał, chciał wyprzedawać wszystko nawet powietrze nad Polską. Jasiński rzadko przychodził na sejmowe komisje skarbu państwa, a jak już był to albo chciało się płakać albo śmiać. Np: uzasadniał, dlaczego sprzedał pozostałe udziały PHS, które wcześniej większość sprzedał Belka. Uzasadnił, to tym, że rząd Belki za sprzedaż 4 hut stali wziął 6 mln zł. a on za pozostałe 25% sprzedaży udziałów w hutach zarobił dla SP 360 mln. Czyli Pis razem z SLD sprzedali 4 huty wraz z 2 tys. ha ziemi za 366 mln zł. (zamiast unieważnić prywatyzację PHS). Za jego kadencji sprzedano wiele intratnych zakładów w tym min. Stocznie Gdańską (banderowcowi Tarucie) Ursus i PZL Mielec za który SP dopłacił jeszcze 50 mln zł, aby amerykanie zechcieli wziążć ten zakład, który zapewne otrzyma od Macierewicza kontrakt na dostawy śmigłowców dla polskiego wojska.

Zapewne opinię publiczną zastanawia, dlaczego tak skompromitowany komunista, wyjątkowy nieudacznik, dostaje tak potężna firmę z 100 mld zł. obrotów rocznie. Chcąc odpowiedzieć na to pytanie, trzeba sięgnąć do wczesnych  lat 90 – tych, gdy L. Kaczyński zostaje szefem NIK. Jasiński zostaje szefem jego gabinetu a póżniej inne ważne funkcje w NIK. ( w NIK dostają wtedy intratne stanowiska Paweł Rabiej dzis Nowoczesna – przyjaciel J. K oraz przyjaciel śp. Szczygło.)

Od momentu przyjścia do NIK ludzi PC, rozpoczął się ostry konflikt z komisją zakładową Solidarności, ponieważ działacze z S podejrzewali, że w NIK tuszuje się wielkie afery. Sprawdzałem wiele dokumentów z tamtego czasu, muszę powiedzieć, że zarzuty KZ S były bardzo zasadne. Przypomnę jedną z afer. Kontrolerzy NIK wykryli, że w 1992/3 roku wyprowadzane są pieniądze z PZU do spółki o nazwie Laktopol, a spółka ta przelewała te pieniądze na konta osobiste Bagsika i Gasiorowskiego w Izraelu, chodzi o kwotę 39 mln $. Potwierdza to UOP, Urząd Skarbowy. Kontrolerzy skompletowali protokół pokontrolny n/t, dali go do zatwierdzenia i podpisu prezesowi NIK L. Kaczyńskiemu. L. Kaczynski nie zatwierdził tego protokołu. Razem z Jasińskim zrobili tylko zwykłą notatkę służbową z kontroli PZU pomijając dowody z kontroli. Notatkę nie podpisał L. Kaczyński, tylko słup od takich spraw – Wojciech Jasiński, szef biura prezesa NIK.

Druga kwestia. Jasiński komuch, nieudacznik zostaje szefem zarządu spółki Srebrna. Spółka Srebrna wypączkowała w ramach Fundacji Prasowej Solidarności, której jedynym właścicelem jest J. Kaczynski, która to fundacja ,,dostała” ogromny majątek po Expresie Wieczornym. To był okres 97-2001, wtedy FPS uciekała z ,,swoim” majątkiem w różne spółki, potrzeba było wtedy kilku ludzi słupów do takich operacji – jednym z nich był ten komuch – nieudacznik Wojciech Jasinski.

Dzisiaj PKN Orlen jest kolejnym skokiem Kaczynskiego na kasę polskich kierowców. To pewne, że Jasiński zarządzać tak potężną firmą nie da rady i zarządzać ją nie będzie, ale na słupa pięknie się nadaje. Po co??? Proszę przypomnieć sobie byłego prezesa PKN Kownackiego i jego odprawy.

Za czasów V kadencji sejmu i rządów Pis, MSP – Wojciech Jasiński, Przemysław Gosiewski robili wszystko aby Sejm nie zażądał skierowania wniosku do sądu w celu unieważnienia prywatyzacji PZU. Dlaczego, ponieważ od tamtej pory gdy szefem NIK, ludzie PC mieli duży wpływ na PZU oraz osoby blisko związane z Kaczynskimi i prywatyzowali PZU przy pomocy Marka Belki i kancelarii prezydenta Kwaśniewskiego. Tak to się grabiło Polskę. Dziwią się niektórzy, dlaczego tak potępiam Kaczyńskich, bo mam wiedzę n/t ich antypolskich działań.

Z. Wrzodak

KOMENTARZE

 • Teraz Sakiewicz,Kurski itd. będą dostawać kontrakty
  "gwiazdorskie" a'la Lis itd.
 • @Seth 11:49:20
  Tak min po to robią skok na kase kierowców by budować banderowskie imperium medialne.
 • @autor
  1 stwierdzona prawda!
  2. pisac kazdy moze.
  3 Zlozyc wniosek do prokuratury.
  4 Dorzuce kasiory jesli bedzie trzeba.
  5. Smierc Magdalenkowym Potworom :)
 • pierwsze wrażenia mogą być błędne...
  Ludzie się zmieniają może ten Pan stał się po prostu innym, lepszym człowiekiem. Zrozumiał swoje błędy, skorygował je i teraz jest pełnowartościowym wojownikiem.Nie należy nikogo przekreślać , to może jest dobry człowiek.

  pozdr:)
 • Panie Zygmuncie....
  a co Pan na to?
  https://www.youtube.com/watch?v=RcSGq3ZnklE
 • Były minister skarbu przyłożył rękę do rozwalenia Stoczni Gdańskiej
  W czasie kadencji Jasińskiego, w 2007r. sprzedano Ukraińcom z Donbasu słynny polski zakład - Stocznie Gdańską. Po oddzieleniu się od Stoczni Gdynia i całkowitym usamodzielnieniu pan Jasiński słuchając dwóch swoich przydupasów w stoczni etnologa Andrzeja Jaworskiego-prezesa, oraz przewodniczącego "S" Romana Gałęzewskiego, podjął totalnie niezrozumiałą decyzję o sprzedaniu stoczni inwestorowi spoza branży, w dodatku jak się okazało gołodupcowi, który dziś już wiemy oszukał stoczniowców i zamiast zrobić ze stoczni dobry zakład, rozwalił go doszczętnie. Rozwalił go dlatego, że nie miał pojęcia o zarządzaniu takim zakładem, a jednocześnie powywalał za bramę wszystkich tych, którzy ośmielali się mieć inne od nich zdanie. Przeciwny decyzji Jasińskiego był minister gospodarki Piotr Woźniak, ale nie miał szans przekonać tej trójki do swoich pomysłów.
  Dzisiaj stocznia zatrudnia już mniej niż 200 osób i nie potrafi zbudować w ciągu roku nawet gołego kadłuba małego statku. Zakład dogorywa. Wywalono za bramę tysiące stoczniowców, z których wielu zasiliło armię bezrobotnych. Jednocześnie Ukraińcy sprzedają stare od wieków grunty stoczniowe, zlokalizowane w centrum miasta, w celu pokrycia swoich długów, powstałych przez nieudolne zarządzanie zakładem.
  Jednocześnie za płotem, na tej samej wyspie od lat bardzo dobrze prosperuje Gdańska Stocznia Remontowa, w która na całe szczęście ma innego prezesa i przewodniczącego "S"
 • @Wrzodak Z. 15:31:11
  Jak Pan skomentuje to,co nastąpiło w nocy z tym "najściem" ludzi z MON na placówkę kontrwywiadu ?

  Działał Pan jako poseł w Komisji Obrony Narodowej.

  Komuniści w mundurach bunt podnoszą ?
 • @Bogdan 20:58:52
  Wszyscy członkowie Solidarności, powinni pójść do spowiedzi i wyspowiadać się ze swojej pychy, bo mają na sumieniu miliony bezrobotnych, miliony emigrantów za chlebem, setki tysięcy głodujących dzieci z całą pewnością miliony dramatów, nierzadko tragedii, itd, itp...
  W tym wypadku, ten grzech pychy, jest z całą pewnością, ciężkim grzechem śmiertelnym.
 • @Bogdan 20:58:52
  To nie były minister skarbu przyłożył rękę do rozwalenia stoczni a Solidarność, która stworzyła taką możliwość. Za komuny to taki jeden z drugim byliby oskarżeni o sabotaż a za Gomułki, dostaliby KS.
 • @Jan Paweł 21:09:59
  Cześć! Jestem członkiem Solidarności od 1995 r, do spowiedzi przed świętami to muszę iść jako katolik, ale jak tam moja wina za miliony bezrobotnych i emigrantów? Należę do związków , bo to ważne żeby pracownik był w tych strukturach, które go mogą "obronić".
  Wiem!
  Prawo i fake w Polsce to to samo . Wiem że niewolnik robotnik jest zostawiony na pastwę pracodawcy i nawet gdyby należał do związków to jest bez szans przy konfrontacji. Nasi rodacy u sterów to potomkowie patologii polskiej ,tych którzy przez mord na współpracę z okupantem ruskim poszły, to wyrody , wrzód na dupie narodu.
  Nie można za wszystko oskarżać Aszkenazyjczyków, oni mają swój geszeft i ja ich rozumie . My musimy zrobić porządek na swoim podwórku.

  pozdr:)
 • @Zbójnicki pies 21:28:58
  Dzięki! Już coś wiem .
  pozdr:)
 • @Zbójnicki pies 21:21:51
  ...gdyby Z.Wrzodak rządził LPR,a nie Giertych z Kotlinowskim,to kopa by dostali twoi banderowcy z PiS.

  70. chłopakom uratowałby życie,a setkom zdrowie w bezsensownych wojnach PiS-u,SLD,PO itd. w Iraku i Afganistanie.

  No i miliardy złotych.
 • @Seth 21:44:43
  piszemy o czerwonych gnidach w LPR, masz watpliwosci ze tak bylo
 • @Zorion 21:33:00
  Jak zamierzasz pójść do spowiedzi, to nie zapomnij o tym bardzo ciężkim grzechu. Grzeszymy myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem. Solidarność to było bardzo ciężkie zaniedbanie.
  Ja, niestety też dałem się zbajerować tym wichrzycielom...
  I jest mi z tego powodu bardzo ciężko, że także z mojego powodu teraz dzieci głodują, młodzi Polacy w milionowych ilościach muszą wyjeżdżać za pracą, tylko dlatego by tzw wolny rynek mógł być celebrowany, przez... oligarchów.
  Zachciało nam się kapitalizmu...
  Pozdrawiam
 • @
  Sekretarz POP PZPR, jaka to figura w tamtych czasach? No, bo sekretarz KW, czy KC to już było coś! POP to tylko skrót od podstawowej organizacji partyjnej jakich było pełno w zakładach pracy i różnych instytucjach.
  Znałem wielu ludzi należących do PZPR, choćby dlatego by mieć święty spokój i normalnie wychowywać dzieci i mieć środki do życia. Sama przynależność do PZPR nie oznaczała akceptacji ustroju w którym przyszło tym ludziom żyć.
  A wie Pan, jacy byli gorsi? Ci o których nic nie było wiadomo, bo o tym, że ktoś do tego PZPR należał wiedziało całe jego otoczenie. A ci "czyści" często prowokowali i udawali wrogów systemu, no byli wiarygodni, bo przecież do żadnego PZPR nie należeli. Pan wie doskonale o kim jest mowa, o tych różnych zarejestrowanych TW. Dlatego zalecam większą wstrzemięźliwość w ocenie ludzi.
 • @Zbójnicki pies 21:48:06
  ... masz na myśli różowe hieny Giertycha,jednego kapusia SB B.Kowalskiego,kogoś z PZPR & Resztę cymbałów,którzy postawili na Kotlinowskiego & Giertycha w rozwalaniu LPR ?
 • Ale chyba jednak PIS jest groźny dla Układu, skoro...
  zobaczmy co się jutro szykuje:
  https://dzieckonmp.wordpress.com/2015/12/18/tymczasem-w-sobote-19122015/
 • dobrze im tak
  mają co chcieli,a może dlatego teraz upadlińcom w dupę swłażą!!!
 • @Jan Paweł 21:55:59
  Ja przepraszam że Cię nachodzę, ale dzisiaj ( to fakt) dostałem 150 zł na święta z rąk Pana Przewodniczącego. Cieszyłem się i kupiłem za te pieniądze prezent dla osoby mi bliskiej (Przyznam się ( żony), ale jeszcze dużo dołożyłem oczywiście ). No cóż jest mi dobrze , pracuje w fabryce przejętej przez obcych, dostałem premie świąteczną , obcy są bardziej normalni niż polski właściciel (Takie bydle ze Solidarności ( nieuk ) , ale że był głupi to firmę stracił ( przegrał z bankami , słynny 2008 rok)
  Włosy już zaczynam mieć siwe , młode Polaki z którymi mam pracować i ich wdrażać to jakieś twory z telewizora ( wpływ mediów), To ani wiary w Boga , ani patriotyzmu żadnego. To takie grzyby hodowlane , najgorsze jest to ze oni mają dzieci , i je wychowują .

  miłego za piątku:)
 • @Zorion 22:20:10
  Jak widzisz, Solidarność zabrała także tym teraz całym pokoleniom Wiarę, dając za to "wolność" rozpusty, grzechu, zniszczenia wartości i w końcu beznadzieja i... plaga samobójstw, najwięcej właśnie wśród ludzi młodych. Chociaż i wielu ludzi starszych postanawia się samu rozstać z tym światem.
  Widzisz już teraz co to jest Solidarność?...
  Czekam, kiedy nasza Królowa Matka Boska Królowa Polski zrzuci tą bluźnierczą tablicę pamiątkową w Jej kaplicy na Jasnej Górze...
  Chyba że trzyma to, jako swoistego rodzaju Memento... patrzcie coście zrobili!....
 • @Bogdan 20:58:52
  jaworski to powinien stanąć przed sadem za celowe niszczenie stoczni razem z nierobami takimi jak Guzikiewicz. Podobnie pisowcy prywatyzowali Ursus, gdzie inwestor turecki zwinął kasę z fabryki i technologię i dał dyla.
 • @Seth 21:00:52
  Co do zajścia na placówkę wywiadu NATO???? ale bez włączenia tej struktury do NATO, to pokazuje, że część wojska polskiego pracuje jak szpiedzy, by kasa się zgadzała. Obecnie mamy doczynienia z walką szpiegów o nadzór nad niewolnikami.
  Jedna mafia chce być bardziej lojalna od drugiej mafii wobec swojego mocodawcy, okupanta Polski.
 • @Jan Paweł 22:32:11
  Ja nie zamierzam się rozstawać z tym światem z własnej woli.
  Tablica i tak kiedyś spadnie , takie prawa fizyczne ,to się nazywa entropia .
  Jak coś zostaje podniesione na wysokość "h" ( high) to kiedyś spadnie .
  Miło bratnią duszę (jak sądzę ) na portalu spotkać .

  pozdrawiam :)
 • @Seth 21:44:43
  Tak by było, że to LPR zajmowało by miejsce dzieisiejszego pisuaru, Polska była do uratowania, ale zdrajca Giertych zniweczył te wysiłki. Giertych robił wszystko by załapać się do rządu, wiernie służył Kaczyńskiemu, gdy ten postawił warunek usunięcia mnie z LPR to wtedy Giertych z Kowalskim wejdą do rządu.
  Ja domagałem się spisania programu rządowego, taki który przewidywał min. rozliczenie prywatyzacji, zatrzymania wyprowadzania kapitału z Polski, zmiana konstytucji w tym rola NBP w gospodarce, pełna lustracja majątkowa i polityczna, jawność życia publicznego itd. Niestety, ale Kaczyńskiemu od początku zależało na rozbiciu LPR i Samoo i przejęcie elektoratu, do czego zobowiązał się w fundacji Sorosa. Jak to mu się udało odał włądzę swoim przyjaciołom z loży PO.
 • @Panowiepoliczmygłosy 22:01:01
  Mi chodzi o to, że pisowcy udają takich antykomunistów, ale ciagle z nimi współpracują, chodzi o fałsz z ich strony. Ja bardziej podkreślam to co zrobił Jasiński w tzw. III RP, a że był tylko słupem to gołym okiem można zobaczyc.
 • @Zbójnicki pies 22:10:29
  Nie odwracaj uwagi od kwestii zasadniczej, które poruszam w swoim artykule. Zarzut do Jasińskiego jest taki, że razem z L. Kaczyńskim zatuszowali wyprowadzanie z PZU 39 mln$ na konta Bagsika i Gąsiorowskiego, czy była to usługa za finasowanie Telegrafu przez Art, B o tym dyskutuj. Jeszcze o FPS, która przejęła majątek państwowy EW wartego około 500 zł, i tym majatkiem w ramach FPS dysponuje nierób, darmozjad J. Kaczyński. Poruszam też wątek Paweł Rabiej dziś Nowoczesna (mówi ci coś to nazwisko) oraz jego Przyjaciela J.Kaczyńskiego i śp. szczygło o tym podyskutuj.
  Jeżeli chcesz dyskutować o LPR, to mogę cię zawalić różnymi pismami z 2005 roku o działalności wywrotowej Giertycha oraz wiernej służbie Kowalskiego, który w interesie PIS rozwalał LPR a Giertych w interesie Michnika.
  Tak LPR tworzyłem w Ursusie, za swoje prywatne pieniądze, nie sądziłem, że Polska ma tylu zdrajców podszywających się pod tzw. obóż patriotyczny.
  Zachowyjesz się jak hejter pisowski, co sądzisz o wąchaczach kleju budapren Kuchcińskim i Terleckim obaj Ukraińcy jeden z Przemysla drugi z Oleszyc oraz o tym co napadał na apteki by zdobyć morfine, obecnym marszałku. Zapytaj tych swoich mocodawców z Nowogrodzkiej dlaczego nie chcą ujawnić aneks do raportu o likwidacji WSI i opisany tam wątek ,,Paczka". Ten aneks obciąża Komorowskiego, dlczego go bronicie.
  To jest środowisko które bronisz.
 • @Zorion 22:52:03
  Jak widzę ani Tobie, ani mnie, nie odebrali Wiary i chyba dlatego nie myślimy o samodzielnej decyzji odejścia z tego świata.
  Nie ma innej możliwości: albo z Panem Bogiem, albo z szatanem.
  Jak ktoś nie ma w sobie Pana Boga, to z całą pewnością w to puste miejsce wejdzie szatan. Podobno jest za cwany, żeby przegapić taką okazję...
  Dobrej nocy:-)
 • trochę światła nie zaszkodzi...
  Ciekawe rzeczy na tym postcie !
 • @Zbójnicki pies 22:49:41
  Kowalskiego z roku 2001 nie kojarzę przy LPR, by zakładał LPR, on zaistniał jak wszedł do sejmiku mazowieckiego z list LPR, to nie była znacząca osoba w LPR w latach 2002 - 05. Ja Kowalskiego nie bronię ani nie potępiam, ponieważ ten smrud agenturalny wokół niego jest trudny do udowodnienia. Osobiście uważam, że to o wiele inteligentniejszy polityk od Giertycha.
 • @Wrzodak Z. 23:07:39
  Chodzi o 500 mln zł wartość zrabowanego majatku państwowego przez FPS
 • @Zbójnicki pies 23:06:32
  Co sądzisz o mafijnych powiązaniach Kaczyńskich z Art, B i finasowanie spólki Kaczyńskich Telegraf przez Art, B.
  czemu L.Kaczynski tuszował mln $ płynące z PZU na konta Bagsika i Gąsiorowskiego.
 • @Zbójnicki pies 23:11:51
  Sowińska była z RKN u od Macierewicza, wstąpiła do LPR jak mnie już nie było. Dobrosz to był w ZSL o nim wiedziałem, ale to wielki Polak, przeczytaj jego choć jedną książkę. To dopiero kopalnia wiedzy o zagrożeniu Polski z strony Niemiec. Dobrosz a bracia Kaczyńscy to przepaść, nie można zdrajców Kalsteinów porównywać do Dobrosza, który jest rdzennym Polakiem.
 • @Wrzodak Z. 23:07:39
  ... chyba łatwo to udowodnić,niejaki Marcin Meller, na cały kraj gada,że Kowalski na niego kablował w 1988 r.

  S.Cenckiewicz,zajmował się słynnym kapusiem SB "Bolkiem",też uważa,że to kapuś SB.

  B.Kowalski był na tzw."Liście Macierewicza" z czerwca 1992 r.
 • @Zbójnicki pies 23:26:52
  Żadnej gorzałki nie piłem w sejmie ani siki czyli piwa, jestem abstynentem, chyba, że coś swojego regionalnego od żony.
  Łopuszańskim mam ciągle kontakty, Macierewicz ani Kurski nie byli moimi przyjaciółmi. Radziłbym zapoznać się z moimi pracami sejmowymi, tymi z komisji i wystąpieniami sejmowymi, za które gdy tylko przestałem być posłem mafia prywatyzacyjna skoczyłą mi do gardła, miałem szść spraw sądowych za to, że broniłem majątku narodowego, przegrałęm dwie, chcieli mnie zniszcyc przez sądy i finansowo, koszty jakie poniosłem dotychczas z przegranych spraw to blisko 150 tys. zł z mojej strony, taką cenę zapłąciełm za bycie posłem. Poczytaj choć te z prac sejmowej komisji odpowiedzialności konstytucyjnej, może zrozumiesz o co była walka w sejmie wówczas. W roku 2006, przeszedłęm dwie cieżkie operacje, leżałem w klinice razem z śp. prof. Religą oraz z ks. proboszczem kościoła pw. św. St. Kostki z Żoliborza Zygmuntem Malackim. Niestety oni nie zyją, mnie Pan Bóg jeszcze nie chciał. Tak to było, młody wysportowany człowiek nie pijący, dobrze ekologicznie się odżywiający dostaje bakterię, która miała mnie zabić. Ja dziękuję Bogu, że żyję, za Ursus, za LPR.
  Drugim razem uważaj, kogo oczerniasz, ponieważ wchodzisz na tą samą ściężkę ,,abtykomunistyczną z komunistami i zbrodniarzami".
  Czy coś wiesz jaką cenę zapłacił mój rzecznik prasowy z Ursusa A. Krzepkowski? Widzisz, to on w moje miejsce wszedł. Chodzisz po kruchym lodzie, dlatego, że nie masz wiedzy, nic w życiu nie przeszdłeś, nic dla Polski nie zrobiłeś, a w opętaniu swoim pracujesz dla ,,wybitnych" szpiegów.
 • @Wrzodak Z. 23:48:56
  Uff... pewnie Mossad chciał Pana załatwić?!
  Co to za bakterie... ?!
 • @Wrzodak Z. 23:48:56
  Zbójnicki pies to banderowiec z Winnicy na Ukrainie.
  Nie ma komu się tłumaczyć ani z kim dyskutować, bo jak to "rycerz" i tak nic z tego nie rozumie a swoje wiadomości uzyskuje z głównych ścieków polskojęzycznych portali i banderowskich.
  Mógłby chociaż postarać się o jakiś program aby pisać z polskimi znakami.
 • @wolidar 19:17:43
  trzeba byc albo naiwnym albo glupim zeby wierzyc ze prokurwatura w Polsce cos zrobi z aferzystami To jest jeden i ten sam uklad Kto tego nie rozumie ten ma problem
 • @Zbójnicki pies 21:21:51
  psie pieprzysz glupoty Nie osmieszaj sie kundlu Do piet Wrzodakowi nie dorastasz Zal ci to liz sobie jajca
 • @lorenco 02:16:07
  Stowarzyszenie Demokracja USA z siedziba w Nowym Jorku wyznacza nagrode za prawdziwe informacje na temat pochodzenia zbojnickiego psa ta gadzina robi duzo fermentu na Neonie Ma jakies zadanie dyskredytowac polskich p-atriotow Zeby wygrac Polske dla Polakow trzeba zrobic lustracje na portalach Kto tego nie rozumie ten ma problem Kazdego mozna opluc, obrzocic blotem jak to czyni ten kundel zbojnicki pies atakujac Zygmunta Wrzodaka Ps psie do budy paszol won Stefan Dembopwski Nopwy Jork
 • @Wrzodak Z. 23:48:56
  Panie Zygmuncie komu sie pan tlumaczy zwyklemu kundlowi skad pan wie kim jest ten kundel i jakie ma zadanie ?Pan jest dobrze znanym patriota i niech sie pan nie zniza do poziomu zwyklego kundla Pozdrawiam z NY Stefan Dembowski
 • Panie Zygmuncie...
  Widzi Pan jakiś inny sposób zadośćuczynienia za ten cieżki, śmiertelny grzech Solidarności, jak przystąpienie do Krucjaty Różańcowej za naszą Ojczyznę? Bo ja nie widzę innej możliwości. Te śmieszne już dzisiaj przepychanki o jakieś drobne, które zostały z tego śmiertelnego dla Polski rozszabrowywania, któremu Solidarność otwarła bramy, tylko nas Polaków jeszcze bardziej pogrążają, bo dają ułudę tej niby naszej wywalczonej podmiotowości.
  Panie Zygmuncie, ale i wszyscy którzy żeśmy wtedy mniej lub bardziej uczestniczyli w tej, jak się dzisiaj okazuje, hucpie zwanej Solidarność, nie mamy innego wyjścia, jak tylko i wyłącznie codzienny Różaniec (przynajmniej jedna dziesiątka), by przynajmniej w ten sposób próbować zadośćuczynić naszej Ojczyźnie, za ten nasz ciężki wobec Niej grzech, wobec tych wielu pokoleń Polaków którzy Ją budowały o nią walczyły, ale i tych dzisiejszch, którym tą naszą Ojczyznę odebraliśmy.
 • @Jan Paweł 08:29:12
  Modlić się trzeba zawsze, szczególnie o rodzinę - rodzin oraz o Polskę. Grzechem było to, że świadomie ktoś brał udział w szwindlu przeciwko ludziom i Polsce, ja nigdy celowo nie szkodziłem Polsce jak byłem w S szczególnie w roku 80 i stanie wojennym. Zawsze z Maryją na ustach walczyłem o Polskę o Polaków. Niestety, ale naszą młodą naiwność wykorzystali szubrawcy parchate i ich klakierzy. Soli była jeszcze do uratowania na poczatku lat 90 -tych, ale obecnie ten zdradziecki ,,związek" należało by prawnie rozwiązać za zdradę ludzi i łapówkarstwo.
  Co do Niepodległości Polski, to mieliśmy w ostanich 60 lat tylko za Gomułki i Gierka, reszta to okupacja, mafii finansowej, mediów, oraz agentów różnych wywiadów. Polski Niepodległej nie ma, jest atrapa medialna sterowana z zewnątrz za pomocą zainstalowanej tutaj zdrdzieckiej agentury. Czy polityka obecnego rządu różni się czymś zasadniczym od tamtej? Ci sami mocodawcy tylko przyspieszają dla nich robotę a dla Polaków rzucone kości i jedni na drugich warczą. Komu mld zł daje Duda??? Daje potomkom ludobójców, dla kogo pracuje Duda itd. Ta kanalia nad kanaliami, jawny szpieg Waszczykowski nawet już jawnie zaproponował aby usraelska flaga w urzędach wisiała obok Polskiej i unijnej. itd. Szkoda zdrowia przed świętami na tych prymitywnych łobuzów.
 • @amadeusz2006 04:23:27
  Ja wiem kto to jest ten pies, to młody naiwny hejter pisowski, może się otrząśnie i zacznie myśleć po Polsku.

  Co do wymiaru sprawiedliwości, to wina sędziów i prokuratorów to gdzieś w 30%, reszta to brak woli politycznej do rozliczania aferzystów. PiS nigdy nikogo nie rozliczy, bo może on być rozliczony, Kaczyński to samo, w polityce rządzą kwity agentuaralno - obuyczajowe oraz łapówkarskie mechanizmy, każdy coś ma na innego, a okupant steruje tym wszystkim.
 • @Seth 00:05:51
  Bakteria ropniak, w zdrowym wysportowanym chłopie. Prawdopodobnie przez klimatyzacje samochodową mi wpuścili lub w poduszce do spania w hotelu sejmowym. Sześć miesięcy dochodziłem do siebie, gdyby nie wspaniali fachowcy z kliniki chorób płuc z płockiej to byłbym po drugiej stronie.
  To był koniec roku 2006, Dlatego choroba, rozwalanie LPR-u, rozwiązanie sejmu, pozwoliło im wyeliminować Samoobronę, LPR i mnie z polityki.
  Niech Pan poczyta moje wystapienia sejmowe, np; o wojnie w Iraku, o banderowcach, prywatyzacji, wyłapanie niesamowitych przewałów z prywatyzacją TP.SA, PZU, PHS, BGŻ, CH. C., Ciech itd.
  Albo jak przeczołgałem Krzaklewskiego, Balcerowicza, Buzka, Belkę przed sejmowa komisją odpowiedzialności konstytucyjnej.
 • @Wrzodak Z. 09:59:58
  Panie Zygmuncie, nie mam i nigdy nie miałem wątpliwości co do Pana uczciwości. Ja też tak uważam, że my, wtedy młodzi, daliśmy się nabrać cwanym lisom, którzy są dzisiaj beneficjentami tamtej naszej naiwności.
  Ja, będąc niejako na peryferiach, tej wielkiej polityki, wydaje mi się, mam jakby przez to większą możliwość spojrzenia na to wszystko z oddali.
  Proszę mi wierzyć z takiej perspektywy, wygląda już tylko i wyłącznie to tak, że my Polacy, nie mamy już innego wyjścia jak tylko i wyłącznie zwrócenie się do naszej Królowej, Matki Boskiej Królowej Polski o jeszcze jedno wstawiennictwo za nami u Pana Boga.
  Temu właśnie służy Krucjata Różańcowa za Ojczyznę:
  http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/
  Jak tam zobaczymy, przystąpiło do niej już 120 tyś Polaków (i nie tylko).
  Podobno wystarczy 10% ogółu, by nasze prośby zostały wysłuchane.
  Od nas zależy, czy do tych 10% będziemy dochodzili z góry czy z dołu, tzn czy będziemy czekali aż ludność polski zmniejszy się do 12mln (by te 120 tyś stanowiło te 10%), czy właśnie podniesiemy liczbę uczestników Krucjaty do tych 270 tyś (co stanowiłoby 10% obecnej populacji, bo na tyle już niestety, niektórzy nas szacują).
  Myślę, że jest jeszcze spora grupa z tych 10mln Polaków, członków ówczesnej Solidarności, którzy wg mnie (razem ze mną) mamy teraz obowiązek uczestnictwa w tej Krucjacie. Można do Krucjaty przystępować indywidualnie, ale najlepiej poprzez tworzenie grup Krucjaty w swoich parafiach (albo przystępowanie do istniejących).
  Chyba gołym okiem już widać, że my Polacy nie możemy już dłużej czekać.
  P.S. zgadzam się z Panem, że Polska była niepodległym Krajem od 1956 do 1980r.
  Jestem przekonany, że kiedyś polscy historycy (o ile jeszcze tacy będą) będą mówić o tym okresie, jako o jednym z najlepszych w całej naszej wielkiej Historii.
  Pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 10:15:09
  Jorg Haider,też był świetnie wysportowanym,młodym austriackim politykiem i zginął w pażdzierniku 2008 r. w wypadku samochodowym...uff.

  Izrael szalał wtedy na jego punkcie...

  A jak zginął Pana rzecznik prasowy "S" Ursusa Andrzej Krzepkowski ?
 • @Seth 10:57:33
  Ma pan na moim blogu opisaną tą tragedię pt; ,,mord na rzeczniku usrusowskiej S"
 • @Wrzodak Z. 22:42:55
  Przeczytałem,ale tam nie ma szczegółów w jaki sposób go zabili.
  Pan kiedyś mówił,że to był rodzaj mordu rytualnego ?!
 • @Seth 13:31:08
  Weszli do domu, ponieważ światło w domu Andrzejowi nawalało, Andrzej ich znam tak przelotnie, ponieważ oddawał zwierzęta do schroniska dla zwierzat w Milanówku, gdzie oni w imieniu Krystyny Sienkiewicz prowadzili to schronisko, jak ich poinformawał, że ma problem z światłem oni po czasie zadzwonili z propozycją naprawy i tak weszli do domu, Andrzeja WG rzucił na podłogę i wbił mu 14 noży w kręgosłup od szyj do dołu, każde udzerzenie przechodziło przez ciało i wbijało się w podłogę. Ten WG zamordował również Labudę, świadka zbrodni, który w sądzie pękł i powiedział wszystko o zabójstwie Andrzeja, bardzo dokładnie to opisał i za to go zamordował WG. Prokuratura i Policja oraz służby specjalne kryją WG, ponieważ ona ma zadania ,,idz zabij" a my damy ci twarde alibi. Tam za mordercą WG przemawia wszystko, że to jest on.
  Dlaczego prokuratura chroni zabójce, ponieważ wszystko wskazuje na to, że wokół mnie byli zainstalowani szpiedzy, oraz w Ursusie kontrwywiad, to wszystko z strachu przed ,,powstaniem narodowym" do którego dążyłem. To było nielegalne, Państwo nie ,,może" ujawnić swoich przestępstw kryminalnych.
 • @Wrzodak Z. 17:14:49
  Uff... ale horror !

  Duda,Szydło,Kaczyński,Ziobro itd. tej sprawy nie wyjaśnią.

  Sami kryją Millera,Kwaśniewskiego [1995-2005] itd.za łamanie Konstytucji RP,gdy ci wydali rozkazy na pozwolenie amerykanom z CIA,aby mogli torturować ludzi w Kiejkutach.

  $15 mln. za tą "przysługę" wzięli od CIA.
 • @Zbójnicki pies 20:01:07
  Jesteś zwykłą glucie szmatą, szmatą której nawet nie warto brudnej podłogi wycierac, wklejasz kłmliwe komunistyczne artykuły wyświchtane przez czerwonych, tak postępuje tylko zwykła szmata. Za wychwalanie czerwonych, którzy pisali paszkwile na mnie, w których cieszyli się z tego, że moi rodzice jak byłem dzieckiem zginęli tragicznie a ty cieszysz się szmato z tego razem z nimi. Za to wylatujesz z mojego bloga AjWaj

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLSKA

  Oświadczenie byłych posłów LPR

  Kolejne władze w Polsce realizują obce interesy kosztem polskiego narodu. Obecne elity władzy podporządkowały polski interes narodowy interesom USA, Izraela i banderowskiej Ukrainy. Polska staje się kolonią elit ,,światowej mafii finansowej”, czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Zimna woda na rozgrzane głowy

  Konfederacja była nie wyrazista w kwestiach zasadniczych dla przyszłości Polski. Chciała walczyć z pisem ale tak tylko na patyczki, pomijała (może celowo) okupację Polski przez usrael, okupację sługusów zarządzających Polakami – niewolnikami czytaj więcej

 • POLSKA

  Ciele pisowskie dumpty humpty

  Trolusiu Humpty, dzięki za wklejenie moich autorskich opracowań na portalu Neon 24, pewnie coś się nauczysz, trochę poszerzysz swoją wiedzę, podreperujesz swoją inteligencję, czytając moje opracowania. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031