Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
175 postów 2996 komentarzy

Wrzodak Z

Gdzie jest Zygmunt Białas???

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nagle nie pojawiają się wyśmienite prace blogera Zygmunta Baiłasa. Czy ktoś to wyjaśni???

 Największą, doskonałą robotę wykonywał an Neonie 24 bloger Pan Z. Białas, pisał prawdę o powstańcach na wschodniej UPAdłej, dawał nam mnóstwo bardzo ciekawej lektury związanej z ludobójstwem upowców na Ukrainie. Mordują upowcy ludzi, tylko dlatego, że są lub byli to rosjanie lub z mieszanych rodzin i mówili po rosyjsku. Pisał prawdę o zabijakach z usraelu i uni euro-pejskiej, o tej machinie od zabijania ludzi oraz finansowania likwidacji państwa ukrainskiego przez siepaczy z światowej mafii finansowej ulokowanej w usraelu. Pisał prawdę o tzw. Majdanie, na którym ,,swoi" mordowali ,,swoich", by mogła zbrodnicza dyktatura na czele z Poroszenko i Jaceniukiem w imię interesów obcych przejąć włądzę i kraść oraz mordować ludzi. Ostatnio pisał o sztucznym problemie islamizacji europy, która jest inspirowana przez tych samych co przejęli UPAdłą, islamiści nie maszerują do Kataru, AS, Usraela tylko maszerują do Europy, ponieważ taki jest scenariusz Sorosa i jego panów, to oni chcą zdestabilizować swiat, posługując się motłochem z krajów arabskich, to oni wywołali tam wojny by ludzie uciekali. Odpowiedzialni za to wszystko są ci sami zbrodniarze jak dotychczas, o tym pisał Pan Baiłas, to on miał najwięcej wejść na swój blog.

GDZIE ON JEST? CO SIĘ Z NIM DZIEJE?

Nie podejrzem aby obrzydliwa cenzura zdjęła tego blogera z portalu, nie możliwe aby Kołomojski miał tak długie łapy. Choć widać tu na Neonie szalejących dwóch hejterów od Sakiewicza, tego odznaczonego przez SB z UPAdłej.

 

może coś wie o panu Zygmuncie, Kula Lis, a może Repsol!!!

 

 

 

KOMENTARZE

 • P. Z. Białas
  Tutaj jest blog pana Z. Białasa:
  http://zygmuntbialas.blog.pl/
  Pozdrawiam
 • Szanowny Panie
  najlepiej spisywał się adnovum i ska, mimo całej tej dydaktycznej propagandy, jaką autor wciskał,

  potem została tylko ska u mnie, też była niezła,
  nie raz bywało, że podawaliśmy informacje po polsku jako pierwsi,

  ja muszę wrócić do swego życia i po roku tego kieratu przestałem śledzić wiadomości na bieżąco,

  z radością powitałem "konkurencję" Pana Białasa, bowiem ktoś zdejmował mi ten syzyfowy kamień,

  Co prawda Pan Białas sprzedawał nam głównie niemiecką propagandę, ale jego współpracownicy wyrównywali to odchylenie,

  Po czasie widać, że tylko ja jestem tak uparty, żeby wytrzymywać tu, na neonie, autentycznie, a nie w celu reklamy jakiejś swojej strony,

  chociaż, jeślibym miał znowu znaleźć czas, to najwyższa pora orać swoje, jak to od dawna robią inni.
 • @Marx 8888 10:30:21
  Czyli co? Cenzura? Napisał coś co nie jest prawdą? Jeżeli tak to należało sprostować, albo pogłębić temat.
  Przecież trwa obrzydliwa wojna medialna przeciwko Putinowi i co też nie należy o nim pisać?
  Oni (parchate) namierzają coś - kogoś co im przeszkadza i jadą z wojną medialną, a My musimy na to reagować, nie poddawać się.
  Internet jest pojemny, trzeba takie sprawy wyjaśniać. Ja też nie lubię islamistów, ale ten motłoch jest taki sam jak w usraelu czyli produkty medialne, sterowane przez mafiozów finansowych, lichwiarzy i z nimi należy walczyc u zródłą a nie zamykać komuś usta.
  Niech Waszczykowski z Kaczynskim przedzwonią do swoich mocodawców z usraela i poproszą ich aby ci swoich ludzi nie podsyłąli nam do Europy.
 • @Wrzodak Z. 10:52:35
  jeszcze Pan się nie pokapował co jest grane...Panie Zygmuncie....
 • .
  Proszę zobaczyć jego notkę, w której określa wszystkich sprzeciwiających się planowi sprowadzania islamskiej dziczy do Europy mianem "faszystów". Stwierdził, że jesteśmy faszystami, ja, Pan też i jak miewam, wszyscy tu piszący, do tego jeszcze wstrętnymi rasistami, to nie moje słowa i określenia, ale znalezione na jego blogu, więc nie mógł spokojnie wytrzymać w naszym gronie, chcących by Polska pozostała Polakom... Pozdrawiam
 • @interesariusz z PL 09:58:20
  Zwrócę uwagę, że o Ukrainie pisałem systematycznie od lutowego puczu w Kijowie w 2014r. Pisze Pan:
  "Pan Białas sprzedawał nam głównie niemiecką propagandę,...". -
  --- Zapytam, od kiedy to informacyjne teksty (choćby niemieckie) są propagandą. Ilość moich tłumaczeń zmniejszała się zresztą, gdy informacje, zawarte we wpisach Trojanki były podane wcześniej niż w źródłach niemieckich.
  Pisze Pan o sobie: "Po czasie widać, że tylko ja jestem tak uparty, żeby wytrzymywać tu, na neonie, autentycznie, a nie w celu reklamy jakiejś swojej strony". -
  --- Gratuluję dobrego samopoczucia!
 • @Marx 8888 10:30:21 oraz 11:17:05
  To nie była moja autonomiczna decyzja! Trzeba będzie, to opiszę w szczegółach.
  Rola administracji w moim odejściu była nie tylko bardzo duża. Ta rola obejmowała pełne 100%.
 • @Wrzodak Z. 10:52:35
  Witam Szanownego Pana!
  Przyznam, że nie spodziewałem się, że jest osoba, której brakuje moich relacji z Ukrainy. O swym stosunku do muzułmanów czy raczej do całego problemu, stworzonego przez media pisałem wielokrotnie. To nie może tak być, by blogerzy bawili się w internetowych trolli, siejących nienawiść i pogardę.
  Wcześniej nie pisałem o muzułmanach w ogóle. A potem tyle ohydnych tekstów zamieszczanych przez Kulę Lisa w NEON-ie, w tym na moim blogu, były przyczyną bliższego mojego zainteresowania. Bo też uważam, że jest dużo podobieństw w jątrzeniu przeciw Rosji, Donbasowi oraz przeciw imigrantom /uchodźcom. I ci jątrzący wydają się być ci sami.

  Pozdrawiam Pana serdecznie.
 • @romanwers 13:14:44
  Trzeba mieć naprawdę dużo tupetu i bezczelności, by przypisywać mi niewypowiedziane i nienapisane przeze mnie treści.
  Proszę zerknąć wyżej na mój wpis, skierowany do Pana Zygmunta Wrzodaka. Za chwilę zacytuję, co pisałem wczoraj czy przedwczoraj na ten temat.
 • @zygmuntbialas 14:14:02
  To przeczytałem na pańskim blogu. Trzeba mieć tupet, by rozpowszechniać teksty i pisać jeszcze, że się z nimi nie zgadzamy, może pan napiszę o pańskim stosunku do kolorowej muzułmańskiej dziczy, jaką makrela sprowadza do Europy? Może to nie przeciwnicy ich są rasistami, ale pan, tyle że rasistą antybiałym?
 • @zygmuntbialas 14:14:02
  To co pan piszę u siebie: ..."Choć oficjalnie obecnie rasizm potępiany jest na zachodzie, przy okazji rzekomej „inwazji islamu” na Europę widać go gołym okiem. Zwłaszcza po tej stronie fałszywej barykady, która sama siebie definiuje jako „narodową” i „patriotyczną”. Będącą niestety z małymi wyjątkami szowinistyczno – rasistowską. I bezdennie głupią i zaślepioną"...

  I jest wiele takich kwiatków... żenujące!
 • @zygmuntbialas 14:10:32
  Bardzo Pańskich notek brakuje :'(. Czy trojanka nadal u Pana komentuje? Pozdrawiam
 • @romanwers 14:44:01
  Tu jest moja wczorajsza wypowiedź na omawiany temat.

  "~zygmunt.bialas
  1 lutego 2016 o 16:51
  Uchodźcy – „TO CO MAJĄ ZROBIĆ wg panów Polacy??????” -
  — Dobrze będzie, jeśli nie będzie się uczestniczyć w anty-muzułmańskich wiecach. Gdy nie zniży się dyskusji do szkalowania i używania przezwisk typu: nieroby, gwałciciele, bydło, szarańcza, kozojebcy.
  — Dobrze będzie, gdy nie da się nabierać na idiotyczną propagandę i pomówienia. Dobrze jest więc sprawdzać, kto pisze podłe teksty i nie powielać ich, lecz zwrócić swą złość na faktycznych winowajców.
  Tych naszych argumentów jest bardzo dużo. One są powtarzane przez Tiamat, A, Szuberta i przeze mnie. Określiłem podstawowe minimum. Wcześniej w notkach z 14. oraz 16.01. wyraźnie przedstawiliśmy fakty i swe wątpliwości, dotyczące nocy sylwestrowej. Nikt nam nie zaprzeczał, ale też mam wrażenie, że nikt tych faktów nie przyjmuje do wiadomości.
  Policzyłem, że gdyby przybyło 7 tysięcy uchodźców z Syrii, to muszę za to zapłacić wraz z żoną około 8 groszy miesięcznie. Akurat mnie stać na to, co nie znaczy, że jestem za ich przybyciem".

  Rasistów proszę szukać gdzie indziej!
 • @romanwers 14:46:26
  ""Choć oficjalnie obecnie rasizm potępiany jest na zachodzie, przy okazji rzekomej „inwazji islamu” na Europę widać go gołym okiem. Zwłaszcza po tej stronie fałszywej barykady, która sama siebie definiuje jako „narodową” i „patriotyczną”. Będącą niestety z małymi wyjątkami szowinistyczno – rasistowską. I bezdennie głupią i zaślepioną"...". -

  --- To są słowa Andrzeja Szuberta (nick: opolczyk), ale podpisuję się pod nimi obiema rękami.
 • @roux 14:58:35
  W pierwszym wpisie pod notką bloger @Robik podaje link na mój blog.
  Trojanka pisze nadal.

  Pozdrawiam Pana.
 • @zygmuntbialas 15:27:38
  O tym właśnie napisałem.
 • @romanwers 15:46:09
  To nie chodzi o Merkelową, ona jest tylko słupem poleceń min. Sorosa, ona jest wykonawcą zbrodniarzy z NY. Nie bronię tej Pani, to tak jakby bronić Suchockiej, ale należy szerzej spojrzeć na problem i o tym min. pisał Pan Białas. Nie można komuś zamykać usta tylko dlatego, że ,,dzicz nam zagraża", powstrzymać jak to określasz dzicz arabską może tylko usrael a nie Merkel.
  Każdy napływ obcych do krajów europy jest wielkim zagrożeniem dla tych narodów. Podobnie napływ ukraińców do Polski to 20% z 1 mln szkodnicy i bardzo grożni w przyszłości, początki już mamy np; malowane gienitalia na polskiej fladze, budowanie struktur w ramach fundacji, stowarzyszeń o zabarwieniu banderowskim, podobnie jest z muzułmanami, którzy też w około 70% są ofiarami NWO - siepaczy antyludzkich, dlatego patrzmy głębiej na problem. Ja Łopuszański, Janowski już w 2005 roku spotkaliśmy się na prośbę ambasady syryjskiej w sejmie z V-ce szefem ambasadora Syrii w Polsce i oni już wtedy, błgali nas aby Polacy nie byli wciągnięci w ,,reżyserowany" przez Izrael zamach stanu w Syrii, że wspólnie z usa szykują im piekło, ponieważ tamte władze nie chcą podporządkować w budowie wielkiego Izraela.
  Pan Białas słusznie twierdzi, że to nie ten szarak z islamu jest zagrożeniem a ten co wywołuje ,,marsze na europę", by zdestabilizować nas.
 • @Wrzodak Z. 16:18:09
  Uważam, że zagrożeniem jest ten, co wywołuje ten "marsz na Europę", jak i ten szarak z islamu, bo jest jak pocisk przez tamtego wystrzelony i sądzę, że nie powinno się do Polski przyjmować ani jednego islamisty, bo przyjęcie jednego, oznacza otwarcie tej całej furtki i stopniowe przyzwyczajanie do większej liczby. Sądzę, że pan Białas, nazywając ludzi przeciwnych temu przyjmowaniu islamistów, mianem rasistów, sam staje się antybiałym rasistą. To są terroryści, którzy terrorem przekraczają granicę i których pod groźbą terroru mamy przyjąć, którzy jawnie mówią, że odbiorą nam godność i chcą naszego dobytku, nie żadne szaraki, szarak zarąbał małą dziewczynkę w Polsce i to dla mnie więcej znaczy niż wszystkie lewicowe mądrości pana Białasa. Tutaj żadne zaklinanie rzeczywistości nic nie zmieni. Tutaj właśnie potrzeba radykalnych działań, na które w zachodniej Europie jest już za późno, ale w Polsce jeszcze nie. Pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 16:18:09
  PS Filmik z Niemiec:
  https://www.youtube.com/watch?v=yssVwI42sxk
 • @Marx 8888 10:30:21
  czyli zwyciężyła mentalność cenzora, czy samosądu?
 • @zygmuntbialas 13:54:30
  moje samopoczucie jest raczej mizerne, nie napiszę dlaczego,

  ale ja nie o tym,

  nie bardzo rozumiem, dlaczego Pan mnie gani, przecież ja zawsze popierałem Pana działalność, i broniłem Pana przed zarzutami przejęcia wątku,

  mi to było na rękę, zależało mi tylko na dostarczaniu informacji, a nie samolansowaniu, zawsze zachęcałem swoich komentatorów do założenia własnych zapisków i przejścia na swoje, Pan nie jest wyjątkiem,

  wszystko jest propagandą, jedno lepszą, drugie gorszą, można uprawiać propagandę podając wybrane fakty, nawet ich nie koloryzując,
 • @zygmuntbialas 14:10:32
  rozumiem pańskie motywy i do pewnego stopnia podzielam poglądy,

  uwaga nawiązuje do tego tematu

  http://interesariusz.neon24.pl/post/129356,quo-vadis-2-02-2016r-wojna-o-ukraine-swiat-i-nasze-dusze#comment_1275886
 • @zygmuntbialas 15:27:38
  //To są słowa Andrzeja Szuberta (nick: opolczyk), ale podpisuję się pod nimi obiema rękami.//

  no skoro się pan zniżył do poziomu tego idioty opolczyka, to tylko powinszować...myślałem, ze że jest pan bardziej obiektywny i rozsądny...

  niestety przypadłość (wścieklizna) Szuberta jest już nieuleczalna i beznadziejna, natomiast pan ma jeszcze szansę nie wpaść całkiem do tego szamba...

  ja też jestem szowinistą i rasistą jeśli chodzi o dobro Ojczyzny...nie dam sprzedać Polski pierdolonym kozojebcom...jestem w tym krytyczny zwłaszcza do Pisiorów, więc zasmuciła mnie pańska decyzja i poparcie tego żydowskiego szabesgoja Szuberta...

  ...bo jest zasada, że zajadły antysemita jest na 100 procent żydem...tutaj rasowy i szowinistyczny antysemita :)))

  https://grypa666.files.wordpress.com/2012/06/dscf1877.jpg?w=660

  https://grypa666.files.wordpress.com/2011/10/p10003281.jpg?w=700&h=525
 • @trybeus 17:09:55
  "...bo jest zasada, że zajadły antysemita jest na 100 procent żydem...tutaj rasowy i szowinistyczny antysemita :)))"

  Oczywiście, że tak i dlatego w myśl tego speca, który uchodźcom zasponsorował słynne już książeczki.. co i jak im się należy - Soros się chyba nazywa więc ten gościu teraz nam będzie wymyślał.. jacy my podli jesteśmy, że tych kilkanaście milionów arabów nie budzi naszego entuzjazmu heheheh.

  Pozdrawiam
 • @zygmuntbialas 13:59:03
  Panie Zygmuncie, że jak?

  "Rola administracji w moim odejściu była nie tylko bardzo duża. Ta rola obejmowała pełne 100%."

  Kiedy to było? jak był pan nieustannie na 1?
  Czy jak Pan prosił przede wszystkim Marxa8888 o pomoc w edytowaniu Pana wpisów, bo przez wiele tygodni miał Pan niesprawny w pełni komputer? wklejał Panu filmy i fotki do wpisu...

  Pamiętam jak odchodził Ad Novum i Ruszkiewicz się ciągle tłumaczył, bo pretensje wypisz-wymaluj identyczne pisał.( a odsłon jak Pan pamięta miał nie parę jak Pan ale kilkadziesiąt tysięcy pod każdym z wpisów) aż w końcu zrozumiał co jest grane. Przecież Pan tutaj wtedy był i pamięta ten cyrk...
  I po co ta cała komedia?

  Chce Pan ściągnąć swoich stałych czytelników na swój blog?
  Ten blog ma zarabiać?

  W tym nie ma niczego złego, ale można się pożegnać z klasą chyba co?
  Bo ja zawsze uważałam, że Pan ją ma... a tutaj co?
  Jakieś wymyślania o cenzurowaniu, prześladowaniu, tylko dlatego, że wielu blogerów nie zgadza się z Panem w kwestii powstrzymania napływu emigrantów?
  Tak trochę to nieładnie z Pana strony....

  Pozdrawiam
 • @Marx 8888 17:59:31
  "Zaczekajcie proszę. "

  Niestety już odpisałam co o tym myślę... czasem się też potrafię wkurzyć :))

  Pozdrawiam
 • @Marx 8888 18:37:49
  bez przesady, wszystko można posklejać,

  tylko trzeba wiedzieć, po co.
 • @ administratorzy
  Czyżby administratorzy nie zauważyli, że front Klubu Ateistów w postaci interesariusz z PL, roux, ninanonimowa, nana, mecenas, Redaktor1966, Stara Baba, zadziwiony, nocny gryzoń, trybeus, ireneusz, romanwers, Szotowicz, Ben Nechar, itp. obrzucili błotem porządnych blogerów oraz właściciela portalu Oparę do tego stopnia, że ich nie widać? (Jeśli nie, to po co tu przychodzicie, Panowie?)
  A wszystko to po to, aby utorować powrót dla lordów Siff'u w postaci Krzysztofa Wojtasa, Kosiura, i błazna Ruszkiewicza, którzy w ukryciu i niecierpliwie czekają na odpowiednią chwilę, by znów zawładnąć galaktyką NEon'u. (I to ma, podobno, zwiększyć "ilość odsłon". Sensacja, Panowie.)
  A mówiłem, że powrócą!
 • @Zdzich 19:48:58
  he he...ale zapomniałeś wymienić Dżedaj (porządnych blogerów) stojących po jasnej stronie mocy :)))))

  uwielbiam tą tematykę:))))))
 • @Marx 8888 19:57:32
  //Po ciemnej stronie mocy zapomniałeś mnie wymienić. Nie wiem czy to mogę Ci darować :))))//

  Ty Marx jesteś drugim po Imperatorze, więc nie mógł Cię wymienić w grupie zwykłych Darthów :))
 • @stan w 22:15:04
  Ja nikogo nie wypraszam z tego serwisu, nie jestem władny, ani nie chcę się wdawać w personalne przepychanki, jeśli wy, propagatorzy multi kulti i lewackich bredni nie potraficie bronić merytorycznie swoich chorych, antypolskich poglądów, to nie ja, nie ten serwis internetowy ma z tym problem, ale wy sami. Może czas zrewidować swoje poglądy? Zastanowić się dlaczego ludzie was nie lubią?
 • @trybeus 17:09:55
  "bo jest zasada, że zajadły antysemita jest na 100 procent żydem" Lub prowokatorem policyjnym.
 • @Zdzich 19:48:58
  Wydaje mi się, że na Neonie powinni mieć prawo pisać wszyscy, nawet o zgrozo, ateiści!. Jeśli chodzi o portale typowo religijne, jest ich sporo w necie. Neon ma być następnym portalem kościelnym?
 • @romanwers 23:41:49
  Kto kogo nie lubi? Ja osobiście nie lubię multi kulti, parad równości, wszystkiego, co jest narzucane ludziom przez psychopatów i nawiedzonych fobów.
  Cały czas jest nagonka na Rosję i jej prezydenta, przede wszystkim za to, o czym głośno się nie mówi, że nie przestrzega wartości europejskich, czyli, co najważniejsze, nie pozwala na parady równości, na śluby jednopłciowe itd.
  Już każdy rozsądny olewa propagandę anty putinowską, to teraz się wzięli za prezydenta Czeczenii Kadyrowa, któremu pewne siły zarzucają, że zdradził islam.
  Bo islam w Rosji jest normalny, tamtejsi muzułmanie nie gwałcą kobiet, nie obmacują ich itd. pracują na co dzień a w święta się modlą. Tego też nie było w Syrii, bo w Syrii kobiety chodziły sobie w obcisłych spodniach czy w mini.
  Zatem to jest wszystko poplątanie z pomerdaniem.
  Kadyrow zaproponował rządowi Syrii, że mając doświadczenie w swoim kraju, pomoże Syrii w odbudowie miast - i tu popłoch wśród tych "niewiadomych hahaha sił", ponieważ bojcy czeczeńscy mają także doświadczenie, jak "umiarkowane"opozycje naprowadzać na prostą drogę i normalny islam...
 • @Zdzich 19:48:58 - ALEŻ DROGI PANIE ZDZICHU?
  Nazywanie szacownych postaci per "Lordowie Siff'u" to jest nadużycie intelektualne. Odejście (ostatnio powrócił i zaznaczył swoją chęć zrobienia oddzielnego bloga) Czigodnego Wojtasa z NEonu24 jest podyktowane intencjami czystymi, chęcią rozszerzenia wpływów Cywilizacji Polskiej (CP) chęcią wyniesienia polskiej sprawy ponad szczyty, a nie "zawładnięciem galaktyki NEon'u". Pan krzywdzi porządnego człowieka, zasłuzonego Polaka, żarliwego katolika, Słowianina o szerokich horyzontach. Bardzo mi ta krzywda nieładnie zazgrzytała.
  Tak samo nie mogę sie zgodzić z dezawuowaniem przez Pana Blogera Kosiura i Nieodżałowanego Redaktora Ruszkiewicza. To są osoby niezwykle istotne, pisujące pod własnym imieniem i nazwiskiem, punkty odniesienia w galaktyce wszech-internetu polskiego pod względem merytoryczności. Aczkolwiek uczynili wiele krzywdy mnie, niewinnemu Sendeckiemu. Moja krzywda osobista zaznana od tych Dwóch Ostatnich jest wielka i straszna, aczkolwiek maleje i staje się mniej straszna, jeśli się wie, że ja niewinnie cierpię dla Sprawy.
  [pociesza się jak umie]
  A Pan - występuje anonimowo cały czas, co jest niezgodne z personalistyczną wizją człowieka, której naucza Kościół Święty Matka Nasza. Bardzo mi przykro.
  ==========
  (...) A wszystko to po to, aby utorować powrót dla lordów Siff'u w postaci Krzysztofa Wojtasa, Kosiura, i błazna Ruszkiewicza, którzy w ukryciu i niecierpliwie czekają na odpowiednią chwilę, by znów zawładnąć galaktyką NEon'u. (I to ma, podobno, zwiększyć "ilość odsłon". Sensacja, Panowie.)
  A mówiłem, że powrócą! // nadużycie link skomentuj // Zdzich 02.02.2016 19:48:58
 • @Marx 8888 20:21:53
  Moja odpowiedź w drugiej części notki, link:

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/02/03/co-sie-dzieje-na-ukrainie-03-02-2016/

  Jest to odpowiedź pośrednia, bo magiel i prowokacje mnie nie interesują.
 • @Eugeniusz Sendecki 02:09:19
  Panie Eugeniuszu,
  Stanąlem z mieczem (laserowym) w obronie Pana honoru i majestatu przeciw "czcigodnemu", który dn. 05.11.2015 tak napisał do Pana: "Jesteś głupszy niż stary trep mojej prababci - ale nie jesteś w stanie tego pojąć."
  Mnie wyzywał od skur..synów.
  Tyle na temat jego "kultury wypowiedzi w j.polskim".
  Przepraszam! Więcj w Pana obronie stać nie będę.

  (PS: Ja nie występuję anonimowo. Na imię mi Zdzich.)
 • @lorenco 01:23:15
  Na Neonie mieli prawo pisać wszyscy. I zobacz do czego doszło.
  Marx prosi, aby zaproponować coś konkretnego. Proponuje zamknąć drzwi przed ateistami - to źli ludzie.
  Nie znaczy to, że nie powinno się eksponować żydów w Kościele, lub dyskutować religie z tymi, którzy wierzą w Boga - nie mylić z masońska "wyższą siłą ".
  Powinniśmy odseparować się od ateistycznych kłamstw, wulgaryzmów, oszczerstw, i arogancji.
 • @Zdzich 05:46:29
  Nazwałeś mnie ateistom, można wiedzieć skąd u ciebie to podłe oszczerstwo względem mojej osoby?
 • Jedyny autor
  Z którym w poglądach różniłem się o 180 stopni,ale zawsze tolerował moje komentarze a nawet odpisywał jak na autora w wpisu przystało. Nigdy nie kasował moich komentarzy czy groził banem jak to zrobili inni .
  Wielki szacun i nadzieja że wróci.
 • @romanwers 08:20:20
  Wyniklo to z Pana dyskusji z p. Bialasem.
  Przepraszam, jesli sie pomylilem!
  Podoba mi sie, ze potrafi Pan stanowczo okreslic samego siebie, pomimo, ze ataki na Bialasa wynikaja raczej z Pana wyobrazni, niz rzeczywistosci.
 • @Zdzich 17:42:18
  Gdzie wynikło? W którym miejscu? Ze sprzeciwiania się islamizacji Europy i lewackim bajdom wynika ateizm? Sądzę że jest zupełnie na odwrót. Nie atakowałem nigdzie p. Białasa, ale stwierdziłem fakty, które zostały wyżej potwierdzone przez niego samego. Proszę przeczytać jeszcze raz. Przeprosiny przyjęte.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031