Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 2779 komentarzy

Wrzodak Z

20 lat od zbrodni

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

20 lat od zbrodni na rzeczniku Solidarności Ursua i wymiar sprawiedliwości nie chce skazać mordercy - wykonawcy oraz zleceniodawcy

20 lat od zbrodni


17 lutego 1996 roku w swoim domu w Piastowie w okrutny sposób został zmordowany rzecznik prasowy Solidarności Ursusa sp. Andrzej Krzepkowski. Zadano mu 14 ciosów w kręgosłup i każdy cios nożem przeszywał ciało i wbijał się ostrzem w podłogę. Mija 20 lat od tamtej zbrodni a morderca żyje i mieszka jak król. Wokół podejrzanego Waldemar G. jest nie wyjaśnionych kilka zbrodni, pomimo tego jest ciągle chroniony przez mafię wymiaru sprawiedliwości i służb specjalnych. Od 13 lat poszukiwany jest główny świadek zabójstwa Andrzeja - Labuda. Zeznał on przed sądem, że Andrzeja zamordował Waldemar G. Opisał dokładnie mieszkanie w szczegółach, wskazał rzekę gdzie wyrzucił morderca nóż. Podejrzany był badany na wariografie i badanie wykazało pewność, że WG jest kłamcą. Prokuratura od 13 lat szuka Labudy, zwykłego oprycha i dlatego nie może śledztwo posunąć się do przodu. Dotarły do mnie w 2006 roku osoby, które poinformowały mnie, że świadek Labuda został zamordowany a zwłoki spalone w piecu w schronisku dla psów w Milanówku. Natychmiast zawiadomiłem wszystkie służby w tym MSWiA Ludwika Dorna. L. Dorn odpisał mi, że pobieżnie zbadano miejsce wskazane przez mnie, ale nic nie wykryto.
W 2003 roku KP LPR złożył wniosek o powołanie sejmowej komisji śledczej ds. zabójstwa A. Krzepkowskiego. Wniosek trafił najpierw do sejmowej komisji sprawiedliwości i w momencie głosowania, członkowie tejże komisji w osobach Zbigniewa Ziobro i Markowskiego wyszli z Sali i z tego powodu brakło pół głosu, by móc procesować na sali obrad sejmu wniosek o powołanie komisji śledczej i prawdopodobnie taka komisja by powstała.
Dlaczego oni boją się zamknąć mordercę. Podejrzewam, że ten zbrodniarz dostawał zlecenia morderstw i może sypać. Wiele materiałów z śledztwa jest utajnione. Podejrzewam a nawet mam pewność, że Solidarność Ursusa była w latach 90 – tych rozpracowywana przez służby specjalne nielegalnie i boją ujawnić się tych operacji. Ktoś wydał zlecenie zbrodni, skazany morderca może ujawnić kto, jeżeli zdąży!!!.
W latch 90-tych Solidarność Ursusa, była jedną z najbardziej walecznych i narodowych związków. Broniliśmy polskiej fabryki, pokazywaliśmy mechanizm likwidacji Polski z przyczyn ekonomicznych oraz złodziejskich. Ja byłem ciągle zastraszany. Otrzymywałem mnóstwo przeraźliwych anonimów, wielokrotnie straszono mnie śmiercią. Miałem swoją ochronę, mnie się bali. Andrzej mieszkał sam, był schorowany i stał się łatwym celem dla mordercy. Andrzej to wyjątkowy intelektualista – narodowiec z krwi i kości. Jego rodzina blisko współpracowała z Romanem Dmowskim, też urodzonym w Łomży.
Odchodząc z Ursusa do sejmu w 2001 roku, Ursus zaczął pracować z zyskiem, zostawiłem najbogatszą w Polsce komisję zakładową Solidarności. Niestety, ale ci co stali obok mnie związkowcy, za moimi plecami dogadali się w 2007 roku z Bochniarzową i czerwonym Jasińskim i sprzedali firmę Turkom, ci wyprowadzili kasę z fabryki i dali dyla. To był nóż w plecy pisu dla tej firmy, gwóżdz do trumny zabił Bury z pslu-u. Efekt jest taki, że Ursusa w Ursusie nie ma, pomimo, że sp. Andrzej Krzepkowski stracił życie za obronę tej firmy i ludzi.

Zygmunt Wrzodak – szef Solidaności Ursusa w latach 1992 – 2002.

Otrzymuje; Minister Sprwiedliwosci Z. Ziobro, Prokurator Krajowy Seremet, media

PS. Może Kurski w TVP coś powie o tej zbrodni, przecież żył dobrze z tej fabryki, może poseł Janusz Szewczak złoży interpelację w sprawie zabójstwa Andrzeja, przecież też dobrze żył z tej fabryki, podobnie jak Antoni Macierewicz i Arkadiusz Siwko.
 

KOMENTARZE

 • Czekaj tatka latka
  ......
 • obawiam się, że telenowela pt. Smoleńsk ma priorytet...
  pomimo, że najprawdopodobniej nie ma już żadnych dowodów w naszych rękach :((( - a te stare zbrodnie to chyba nie domena Ziobry - za mało medialne ;)))
 • @ Autor
  Panie Zygmuncie, co to znaczy, że ten i ów "żyli dobrze z tej fabryki"?
 • Trzeba być czujnym
  // Jak twierdzą psycholodzy, przyjmowaniu postaw radykalnych może sprzyjać podwyższony poziom lęku, poczucie zagrożenia. Kiedy zimą 1996 r. skrytobójczo zamordowano Andrzeja Krzepkowskiego, rzecznika prasowego ursuskiej Solidarności i jednego z jego najbliższych przyjaciół, Wrzodak, ówczesny szef związku w fabryce, lansował tezę, że zbrodnia była aktem politycznej zemsty. Prokuratura motywy polityczne wykluczyła. Niedawno na spotkaniu z wyborcami Wrzodak przekonywał, że Krzepkowski zginął przez pomyłkę, ofiarą miał być on sam.

  Z postawą radykalną wiąże się także skłonność do czarno-białego widzenia świata i niski poziom abstrakcyjności myślenia. Wszystko odbiera się dosłownie: wróg zagraża już nie tylko politycznie, ale fizycznie, jest blisko, może rzucić się do gardła. Dlatego trzeba stale być czujnym, gotowym. Świat to dżungla, gdzie trzeba gryźć, aby nie dać się zagryźć. Podejrzliwy umysł działa na zasadzie projekcji: przypisuje innym swoje własne cechy i z nimi zaciekle walczy. Można rzec, że radykał walczy ze sobą, ale w innych. Bo przecież najlepszym przeciwnikiem Wrzodaka byłby taki drugi Wrzodak. To byłaby piękna walka.//

  http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/185172,1,wrzodak-zygmunt.read
 • @Zbójnicki pies 17:40:39
  Miałem cię wywalić pisowski śmieciu, ale ty głupi jesteś i odwalasz robote brudną jak za czasów SB ozi, to zostawiam takie kretyńskie wpisy dla twojej kompromitacji. Takie wnioski w stosunku do mnie stawiał Urban i Michnik, ty tylko przepisałeś te plewociny.
 • Podejrzany nie jest mordercą
  .
  taka jest podstawowa zasada prawna, sąd określa dopiero, czy podejrzany jest mordercą. Skoro autor sam określa Waldemara G. jako podejrzanego, nie może jednym tchem sugerować, że jest on mordercą.

  „wymiar sprawiedliwości nie chce skazać mordercy - wykonawcy oraz zleceniodawcy”

  To jest w dodatku bagatelizacja problemu, bowiem jak czytam dalej ten „wymiar sprawiedliwości” jak też organy parlamentarne, w ogóle torpedują przeprowadzenie postępowania, tzn. pewne grupy są w stanie wyłączyć działanie „wymiaru sprawiedliwości” jeśli chodzi o podejrzanych o przestępstwo z pewnych kręgów.

  To jest przykład wyłączania prawa przez jednostki sprawujące funkcje w zarządzie państwa.

  Sytuacja jest daleko gorsza, niż tu opisana, bowiem okazuje się, że organy nadzoru, parlament, jest w stanie „zawiesić” prawo, jeśli n.p. pewna grupa chce popełnić przestępstwo, oto przykład z roku 2013, chodzi o złamanie prawa w celu rabunku 15 miliardów :

  - http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,14465099,Rzad_przyjal_projekt_nowelizacji_budzetu_na_2013_r_.html?t=1377003964615&v=1&pId=23678817&send-a=1#opinion23678817

  tę procedurę można określić jako „grabież zuchwałą” ze wspólnictwem wszystkich członków sejmu.

  Oznacza to, że prawo w Polsce ma charakter sytuacyjny, jest aktywizowane w zależności od sytuacji, n.p. wtedy, kiedy grupa czy środowisko powołane do nadzorowania prawa, chce represjonować grupę społeczną, którą zamierza w jakiś sposób eksploatować czy po prostu obrabować. Ta metoda nie jest niczym niezwykłym, jest stale praktykowana w reżymach totalitarnych. Jak przykład Wolnej Polski dowodzi, jest ona pospolicie stosowana także w reżymach określanych jako demokratyczne. Refleksja n.t. demokracji

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Demokracja

  wydaje się w tym miejscu uzasadniona.
 • Ukraina, Syria, Niemcy, islamofobia…
  https://opolczykpl.wordpress.com/2016/02/18/ukraina-syria-niemcy-islamofobia/
 • @Laznik 00:09:41
  Zgoda, to lużny tekst przypominający dramat.
 • Jak ten Waldemar G.,jest z pochodzenia Żydem (Kim są jego rodzice,dziadkowie.pra-dziadkowie itd.?) to prawdopodobnie jest
  "killerem" Mossadu.

  W Polsce prokuratorzy,sędziowie,tzw.policja Kiszczaka itd.,to jest wszystko obcy element (musieli czuć ogromną wrogość do człowieka, o tak eksponowanych poglądach narodowych i anty-komunistycznych,jak śp.A.Krzepkowski)- różowe hieny.

  Nawet prezes K.im nie wierzy i dalej bada Smoleńsk.
 • @Seth 22:53:21
  To zwykłe prymitywne bydle, przypominające bardzie ukraińca, zmieniał kilkakrotnie swoje nazwisko.
 • @Wrzodak Z. 11:38:25
  ...chyba nie był takim prymitywem jeśli kilkakrotnie zmieniał swoje nazwisko ?!

  F.Duprat (też mu zarzucano tzw.antysemityzm) zastępca Le Pena w FN, został zlikwidowany w zamachu z 1978 r.

  Na Le Pena też przeprowadzono zamach bombowy w 1976 r.

  Gdyby żył śp.Andzej Krzepkowski PiS (filosemici,pro-banderowcy...tfu,z anty-rosyjskim nastawieniem itd.) prawdopodobnie władzy nigdy by nie przejął w Polsce

  - Polacy mieliby pewnie jakąś narodowo-antykomunistyczną partię,a tak, nie ma teraz nic.
 • @detektywmjarzynski 07:21:13
  Dlaczego i po co podałeś ten link?

  Czy po to, aby zwrócić uwagę użytkowników NEonu24 na to, jak pan Zygmunt Białas z opolczykiem obsmarowywują NEon24?

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLSKA

  Oświadczenie byłych posłów LPR

  Kolejne władze w Polsce realizują obce interesy kosztem polskiego narodu. Obecne elity władzy podporządkowały polski interes narodowy interesom USA, Izraela i banderowskiej Ukrainy. Polska staje się kolonią elit ,,światowej mafii finansowej”, czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Zimna woda na rozgrzane głowy

  Konfederacja była nie wyrazista w kwestiach zasadniczych dla przyszłości Polski. Chciała walczyć z pisem ale tak tylko na patyczki, pomijała (może celowo) okupację Polski przez usrael, okupację sługusów zarządzających Polakami – niewolnikami czytaj więcej

 • POLSKA

  Ciele pisowskie dumpty humpty

  Trolusiu Humpty, dzięki za wklejenie moich autorskich opracowań na portalu Neon 24, pewnie coś się nauczysz, trochę poszerzysz swoją wiedzę, podreperujesz swoją inteligencję, czytając moje opracowania. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031