Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 2779 komentarzy

Wrzodak Z

,,Szpiedzy kontra agenci"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prof. Zybertowicz prymitywnie odwraca uwagę od katastrofalnej, chaotycznej polityki pis-u oraz Dudy. Przykrywa ich małostkową politykę polegającą na administrowaniu Polski w imieniu USA i UE i od tego odwraca uwagę,

Szpiedzy kontra agenci!!!

Polityka pisowska, rozgrzała na nowo debatę n/t ,,agentów SB”. Nic nie mówią o znowelizowaniu ustawy lustracyjnej w takim kierunku aby otworzyć archiwa oraz wyeliminować z życia politycznego nie tylko TW, SB – eków, OZI, ale przeprowadzić dogłębną dekomunizację. Pis może to zrobić, ma zdecydowaną większość w sejmie, ale siedzi w tej sprawie cichutko i co dzień, czymś nowym odwraca uwagę od tych spraw. Również mocno darli się za czasów rzadów PO w sprawie ujawnienia aneksu do raportu o likwidacji WSI i też cisza!!!
W dniu dzisiejszym 01.03.16 w TVN-24 o 7.30 gościem red. Rymanowskiego był profesor Andrzej Zybertowicz – doradca prezydenta A. Dudy a wczesnie L. i J. Kaczyńskiego.
,,Złote myśli” Zybertowicza łatwo wylewały się z jego ust. Te ,,złote myśli” to wszystko sprowadzał do tego, że co złego dzieje się w Polsce to jest wina Rosji, oni (Rosja) prowadzą przeciwko Polsce wojnę hybrydową. Za KOD-em stoi Rosja, za Kiszczakową stoi Rosja, za Jaruzelską stoi Rosja, za nieudana lustracją i dekomunizacją stoi Rosja ( a nie L. Kaczynski) itd.
Prof. Zybertowicz prymitywnie odwraca uwagę od katastrofalnej, chaotycznej polityki pis-u oraz Dudy. Przykrywa ich małostkową politykę polegającą na administrowaniu Polski w imieniu USA i UE i od tego odwraca uwagę, tak by  ludzie nie zorientowali się w prawdziwych intencjach szpiegów, którzy administrują Polskę.
Prof. Zybertowicz wyżywa się na agencie ,,Bolku” do woli, przecież Wałęsa już nic nie znaczy w polskiej polityce. Jeżeli był sterowany przez SB jako prezydent, to widocznie za ich poręką ministrami w kancelarii Wałęsy zostali bracia Kaczyńscy, ale Zybertowiczowi chodzi o odwracanie uwagi, a ,,Bolek” to nośny temat i świetnie nadaje się do tego.
Kto może w tak perfidny, wręcz mistrzowski sposób odwracać uwagę ludzi od prawdziwych szpiegów w Polsce??? Moim zdaniem tylko bardzo dobrze wyszkoleni manipulanci.
Jeżeli się przyjrzeć biografii prof. Zybertowicza, to należy zauważyc, że to facet, z przeszłością komunistyczną, otrzymał za czasów komuny i pożniej, kilka stypendiów amerykańskich??? Nagle z działacza marksistowskiego, przemienia się w działacza antykomunistycznego, potępiający bezwzględnie odbudowywującą się Rosję, który nie czepia się sowietyzmu, czepia się dzisiejszej Rosji, podobnie jak ci z Pentagonu, NY etc.
Czyżby prof. Zybertowicz to klasyczny szpieg przewerbowany, atakujący agenta ,,Bolka” i Rosję w imieniu potężnych korporacji petrochemicznych i banksterskich??? Prof. Zybertowicz wstępujący do PZPR w 1976 roku po rozruchach w Ursusie, Radomiu, Płocku nie zdawał sobie sprawy, że PZPR to przedłużenie ramienia KPZR??? W jakim domu musiał być wychowywany, że w tak młodym wieku wstepuje do PZPR!!! Dzis prof. Zybertowicz jest ,,gwiazdą” mediów prawico – katolickich” jak banderowska GP, ND, TVR i RM, TVT.
O to co pisze Encyklopedia Solidarności o prof. Zybertowiczu:

W 1980 współautor (wraz z Romanem Bäckerem – antypolak -  komuch) tekstu programowego PZPR ,,Ostatnia szansa PZPR” w ramach Komisji Konsultacyjno-Porozumiewawczej Podstawowych Organizacji Partyjnych w Toruniu (tzw. struktury poziome PZPR).

A takie ,,złote” myśli przelewał prof. Zybertowicz w trockistowskim, antykościelnym biuletynie ,,Sigma” w 1980 roku, wydawany przy czerwonym ZSP w UW, (Sigma skupiała młodych rewolucjonistów o poglądach marksistowskich i trockistowskich):
,,PZPR nie jest organizacją z natury niereformowalną - jak chcą niektórzy. Jest jednak organizacją bardzo oporną wobec istotnych reform, zawsze bardziej skłonną do zmiany dekoracji, niż treści. Nie wygramy jednak kampanii reform w kraju bez odnowy partii, bez zmiany układu sił wewnątrz tej organizacji. Tym razem nie uda się przywrócić nawet na krótko autorytetu partii za pomocą słów. Bariera społecznej wiarygodności władzy została wysoko podniesiona. Mamy też do czynienia z nową jakością - masy uzyskały swoją organizację. Nie pozwolą narzucić sobie bezkarnie polityki sprzecznej z ich odczuciami. Nie wolno jednak pokładać w nowych niezależnych związkach zawodowych zbyt wiele nadziei. Związki zawodowe, jako organizacja nastawiona ze swej natury do pilnowania interesów pracowniczych bardziej nadają się do korygowania złych rozwiązań, niż do wypracowywania programów. Krajowi i klasie robotniczej potrzebna jest partia robotnicza. (...) Dziś najkrótsza ku temu droga, to odnowa PZPR." - tak pisał prof. Andrzej Zybertowicz, dziś doradca Dudy, wczesniej L. Kaczynskiego, ,,demaskatora” służb specjalnych, likwidatora WSI, potępiający,,Bolka”.
Pisał dalej ,,Wszystkie dotychczasowe próby odnowy PZPR kończyły się na manowcach, m.in. dlatego, iż nigdy punktem ich wyjścia nie była marksistowska analiza układu sił politycznych w samej partii. Rozwiązanie jest proste: trzeba poddać aktyw faktycznej, oddolnej kontroli społecznej”.

Moim zdaniem prof. Zybertowicz, to cyniczny karierowicz, za kariere zrobił wszystko, by jako człowiek skompromitować się do granic możliwości. Być trockistą – marksistą i jednocześnie przefarbować się na ,,prawicowca” by ciągle być z władzą. To człowiek bezideowy, bez zasad moralnych w polityce, dlatego dzisiaj ma zadanie okłamywać polaków, wskazywać fałszywego złodzieja, fałszywego okupanta, fałszywego szpiega, agenta i nie ważne pod jakim szyldem partyjnym występuje, ważne by skutecznie odwracać uwagę od rzeczywistych okupantów Polski. Tacy ludzie to strasznie słabi ludzie, dlatego są wykorzystywani przez tych z pod znaku cyrkla i fartuszka do własnych antynarodowych celów. Podejrzane jest jego dość szybkie wyjście z więzienia w czasie stanu wojennego. Takich należy lustrować w pierwszej kolejności, tzn. tych co szybko przeszli z strony trockistów na stronę ,,prawico – katolicką”.

Zygmunt Wrzodak
Czł. ,,Solidarności” od 1980 roku w Ursusie, nigdy nie związany z żadną organizacją komunistyczną
 

KOMENTARZE

 • Tak,zgadza się PiS działa jakby byli obcą agenturą z ramienia CIA,Mossadu itd.
  Pomogli obalić banderowcom (Polaka z pochodzenia ! ) prezydenta Janukowycza na Ukrainie,który uchylił dekrety upowca Juszczenki.

  U.S. itd. chciał mieć swój antyrosyjski i antypolski reżym w Kijowie,no to od czego są "Polacy" z POPiS,Kukiz,SLD,PSL itd.

  Mistrzowie Świata w kapowaniu do CIA,Mossadu itd., a' la kapuś "Bolek" do SB.
 • @LoneStar1776 16:43:23
  Putin & Jego oligarchowie złodziejami ?! (polska propaganda popisowo wodę z mózgu ci zrobiła)

  Chciałbym takiego złodzieja i jego oligarchów w Polsce.

  Polska miałaby parytet nuklearny z U.S.,Rosją (Anglia,Francja itd.daleko w tyle...), po oceanach czaiłyby się dziesiątki polskich nuklearnych okrętów podwodnych z setkami głowic nuklearnych itd.

  Hitler swoje " Orle Gniazdo" miał w Alpach Bawarskich,a nie w Szwajcarii.
 • KOR, Solidarność
  O "legendzie" Solidarności Adamie Michniku.
  Z akt IPN, jeden urywek przedstawiam:

  ...Flujostwo Michnika jest ogólnie znanie, gdy np. biegał w ub. roku w plastikowych klapkach na gali w Pałacu Prezydenckim (zabrakło mu tylko różowych bikiniarskich skarpetek, które obecnie noszą pedały). Pomimo tego, że już wiele lat temu został za to skarcony przez współwięźnia skazanego na 25 lat za szpiegostwo na rzecz amerykańskiego wywiadu! Oto relacja prosto „Z ARCHIWÓW IPN”.
  [Michnik] nie myje się, nie pierze skarpet, nie sprząta celi albo udaje, że jąsprząta. Trudno przebywać z takim, który śmierdzi, choć posiada wszystko, aby móc o to zadbać. Bez przerwy panował w celi bałagan. Nie mogłem na to patrzeć i słuchać uwag oddziałowych.(…)
  Nie mył umywalki, choć ją opluwał, nie mył muszli klozetowej, choć z niej najwięcej korzystał, bo odżywia się chyba lepiej niż miliony robotników, nie mył nawet swoich naczyń, które wystawiał za drzwi, gdyż ma dietę, którą – jak sam przyznał – wywalczył dzięki oszukaniu lekarza...

  Wszystko jest tu do poczytania, bardzo ciekawa lektura:
  http://archiwaipn.hvs.pl/adam-michnik-archiwa-ipn/
 • @Seth 19:37:40
  Najlepiej nie zwracać uwagi.
 • @ Autor
  Jakieś 50 lat temu, wieczorowa porą,chyba jesienią, na moście przez Wisłę ,dwaj studenci, spacerem z dworca do miasta (ja z piwa, on z podróży) gwarzyliśmy sobie dość szczerze. Przyszły profesor, z dobrym-jeśli pamiętam wileńskim- pochodzeniem, sprawiał wtedy wrażenie szpakami karmionego, z dyskretna ekspertyzą, na której półce konfitury...I widać tak mu już zostało. Czy można ludzi winić za roztropność? ;)

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLSKA

  Oświadczenie byłych posłów LPR

  Kolejne władze w Polsce realizują obce interesy kosztem polskiego narodu. Obecne elity władzy podporządkowały polski interes narodowy interesom USA, Izraela i banderowskiej Ukrainy. Polska staje się kolonią elit ,,światowej mafii finansowej”, czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Zimna woda na rozgrzane głowy

  Konfederacja była nie wyrazista w kwestiach zasadniczych dla przyszłości Polski. Chciała walczyć z pisem ale tak tylko na patyczki, pomijała (może celowo) okupację Polski przez usrael, okupację sługusów zarządzających Polakami – niewolnikami czytaj więcej

 • POLSKA

  Ciele pisowskie dumpty humpty

  Trolusiu Humpty, dzięki za wklejenie moich autorskich opracowań na portalu Neon 24, pewnie coś się nauczysz, trochę poszerzysz swoją wiedzę, podreperujesz swoją inteligencję, czytając moje opracowania. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031