Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 2779 komentarzy

Wrzodak Z

Szpiedzy kontra agenci II

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak mnie zastanawia kim jest Sł. Cenckiewicz? ponieważ tak mu źle z oczu patrzy. Zastanawia mnie dlaczego on nie lustruje J. Kaczyńskiego, Balcerowicza, Michnika, Geremka, Kuchcińskiego, Terleckiego itp. No i wyszło mi.


Kim jest Cenckiewicz??? oraz córka generała Andersa, prof. Pełczynski!!!


z wikipedii o Cenckiewiczu:
Dwukrotny stypendysta Polonia Aid Foundation Trust w Londynie (2000 i 2004)[1]. W 2000 otrzymał grant Fundacji Kościuszkowskiej w Nowym Jorku[1]. Od 2005 do 2007 był stypendystą Free Speech Foundation w Chicago.

Założyciel Szkoły Liderów
Profesor Zbigniew Andrzej Pełczyński urodził się w Grodzisku Mazowieckim w 1925 roku. Prof. Pełczyński organizował stypendia w Oksfordzie dla naukowców i studentów z Europy Środkowej i Wschodniej. Dzięki niemu w ciągu 15 lat wyjechało na Uniwersytet oksfordzki około 1300 osób.
Działalność naukowa to tylko fragment życia Zbigniewa Pełczyńskiego. Jego pasją okazała się działalność publiczna. Na początku lat dziewięćdziesiątych profesor Pełczyński był doradcą Komisji Konstytucyjnej Sejmu RP, członkiem zespołu Ministra Szefa URM-u ds. reform centrum rządu i członkiem Rady Premiera RP ds. kształcenia urzędników państwowych, a także konsultantem EWG i OECD ds. programów reformy władz państwowych i administracji publicznej w Polsce.
Profesor nadal aktywnie uczestniczy w życiu publicznym. Zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii pełni kilka funkcji społecznych, m. in. jest przewodniczącym Stefan Batory Trust w Oksfordzie (organizacji zajmującej się promocją edukacji, nauki kultury polskiej), członkiem Rady Powierniczej Polonia Aid Foundation Trust w Londynie. W 1988 roku w imieniu Georga'a Sorosa zakładał w Polsce Fundację im. Stefana Batorego; obecnie jest członkiem Rady Fundacji.
W 1994 roku Zbigniew Pełczyński założył Szkołę dla Młodych Liderów Społecznych i Politycznych (obecnie Stowarzyszenie Szkoła Liderów) i kieruje nią do dziś.
Kto decyduje o stypendiach w takiej choćby Polonia Aid Foundation Trust, której stypendystą był nasz niezłomny lustrator? (Cenckiewicz- dwukrotny stypendysta Polonia Aid Foundation Trust w Londynie (2000 i 2004):
- - - - - - - -
//wiadomosci.wp.pl/kat,1019401,title,Prof-Zbigniew-Pelczynski-tozsamosc-narodowa-nie-jest-wrodzona,wid,15496961,wiadomosc.html
- - - - - - - - -
//niepoprawni.pl/blog/7514/dlaczego-slawomir-cenckiewicz-nie-ujawnil-tych-dokumentow-na-temat-ko-sb-tower-czyli
Znacznie wcześniej dostęp do tych materiałów musiał mieć wówczas pracownik etatowy IPN, Sławomir Cenckiewicz, który - zdaje się - brał nawet pieniądze od pewnego (dziwnego) środowiska polonijnego w USA za sprawdzanie dokumentów polonijnych w IPN.
Ludzie Sorosa
//wpolityce.pl/spoleczenstwo/200780-oto-skala-w-ciagu-25-lat-fundacja-batorego-wydala-w-polsce-403-mln-zl
Zawsze dbaliśmy o to, żeby wysyłać na stypendia ludzi o bardzo różnych poglądach: z lewicy i z prawicy - dodaje Ewa Kulik [z Fundacji Batorego]. - Jednym z pierwszych stypendystów był Wojciech Cejrowski. Stypendystami byli także Jarosław Gowin i Adam Glapiński [polityk związany z Porozumieniem Centrum, potem z PiS].
https://wzzw.wordpress.com/2013/02/27/kreowany-na-konserwatyste/
W latach 80. Jarosław Gowin wyjechał na stypendium na Uniwersytet w Cambridge. Tam poznał prof. Zbigniewa Pełczyńskiego, który organizował przyjazdy polskich stypendystów. Gowin do dziś nie ukrywa, że Pełczyński miał duży wpływ na ukształtowanie jego poglądów. Przeprowadzili wiele rozmów, dyskusji. Wśród setek osób, które przyjechały na stypendia załatwiane przez Pełczyńskiego, było także wielu ludzi, którzy po 1989 r. znaleźli się wśród decydentów III RP.

//wiadomosci.onet.pl/cenckiewicz-prezesem-ipn-wplywy-macierewicza-rosna/cv35v5


Dla mnie skreśla Cenckiewicza już sam fakt, że był szkolony w szkole Sorosa.

Mamy od niedawna festiwal miłości do córki drugiej żony Andersa (to na spotkaniu z dawnymi żołnierzami Armii Andersa chyba w Jerozolimie LK powiedział, że Polska zawsze będzie ponosiła ofiary, także ludzkie, w interesie Izraela). Ciekawa jest postać tej pani. Tu bardzo interesujące informacje, zwłaszcza pod koniec tekstu:

//wolna-polska.pl/wiadomosci/10-pytan-kim-jest-anna-anders-vel-costa-2016-01
A tu z jakiegoś komentarza dot.Gibraltaru w tym temacie:
„Jak potraktowano zwłoki generała Sikorskiego? Wrzucili jego zwłoki do trumny w samych majtkach, owinięte w koc. Nie włożyli tam nawet świętego medalika, nie wspominając o wojskowych insygniach, a przecież był to Naczelny Wódz armii.
W UK był również rząd emigracyjny i na to pozwolił (patrz: podejrzenia żony gen Sikorskiego w stosunku do Andersa).”
Nie wiem, gdzie jest o tych podejrzeniach żony, ale domyślam się, że może chodzić o powiązania rządu londyńskiego z masonami. To by tłumaczyło dzisiejszą miłość JK do córki Andersa.
Materiały zebrał
Z. Wrzodak
 

KOMENTARZE

 • @Zbójnicki pies 22:14:56
  Masz coś do powiedzenia w temacie? to się wypowiedz!
  Tylko wklejanie Ci wychodzi? po co te drwiny?
  To jest żałosne... nie musisz się zgadzać, ale takie komenty?
 • @Zbójnicki pies 22:14:56
  Poszła z tego bloga, dz.........o parchata
 • W sumie
  to naprawdę stek bzdur. Czytałem kilka pańskich wypowiedzi o niebo lepszych.
 • @Wrzodak Z. 22:31:13
  Mam rozumieć, "że zbójnicki pies" to tak naprawdę suka?
 • @Wrzodak Z. 22:31:13
  Cenckiewicz zasadniczo unieważnił się sprawą prof. Kieżuna.
 • Autor
  Cenckiewicz ma zainteresowania po dziadku -funkcjonariuszu UB i SB a wczesniej mlodziezowce komunistycznej przed wojna.
 • Moim zdaniem całe to opisane towarzystwo wzajemnej adoracji to MOSSAD.
  Ich instytuty,fundacje,stypendia etc. Na takie frukty się werbuje, a potem oprowadza się swoich agentów po swoich mediach aż zostaną kolejnymi gwiazdami mainstreamu spychającymi prawdziwe autorytety w cień.
  Po co jest ta cała zadyma z teczką L.Wałęsy? Po to żeby przeprowadzić rewizje w domach nieżyjących już gen Kiszczaka i Jaruzelskiego, bo za ich życia nigdy się na to nie odważyli, oraz kilku innych osób ze świecznika PRL, w poszukiwaniu dokumentów SB na ich własny temat. L.Wałęsa od dawna jest osobą prywatną i nikogo już za bardzo nie obchodzi w przeciwieństwie do byłych KOR-owców którzy znów są przy władzy i muszą dbać o to, żeby się nic nie wydostało do opinii publicznej na ich temat. Za pomocą teczki L.Wałęsy włączono IPN-owski odkurzacz i już posprzątane. Pozdrawiam autora.
 • @jacek0003 01:44:05
  Bardzo celny komentarz.
  Zawsze mi się wydawało całe to "niezależne" towarzystwo bardzo podejrzane.
 • @mac 01:25:12
  Czy coś więcej n/t dziadka Cenckiewicza?
 • @Casey 23:57:27
  Proszę wskazać te bzdury, mam rozumieć, że nie podaje prawdy. Jeżeli tak, to będziemy polemizować. Materiał ten ,,sklejony" jest z kilku informacji, podaje zródła. To nie artykuł.
  Ja zapoznałem się z książką o ,,Bolku", prawie w 100% zgadzam się z nim. Zapoznałem się też z książką ,,biografią Lecha Kaczynskiego" - Lech Kaczynski. Muszę powiedzieć tak, że uczciwy i nie mający żadnego interesu szpiegowskiego, powinien być dla obu taki sam dociekliwy jak w przypadku ,,Bolka". Niestety, ale ponad 1000 stronicowa książka o LK jest perfidnym wybielaniem LK z jego antypolskich dziualań. Już wtedy ta książka miała spełniać rolę fikcyjnego ,,męczennika" Solidarnosci, sztucznie lansowanego. Cenckiewicz pisze o Kaczyńskim straszne kłamstwa i brednie, tak by go wybielić z antypolskich działań. Nawet w sprawach osobistych podaje informacje tylko wygodne i dla LK, ale np; ani słowem o tym, dlaczego LK nie ma ślubu kościelnego?
  Także dla mnie Cenckiewicz pracuje nad swoją karierą polityczną a nie jest żadnym niezależnym historykiem. Przecież Soros nie inwestuje w polaków.
 • @jacek0003 01:44:05
  Jest Pan czujny i to mi się podoba. Pozdrawiam przyjaźnie. BJ
 • Jak dla mnie prof.Cenckiewiczowi dobrze z oczu patrzy - dobrze przywalił kapusiowi SB "Bolkowi" typowi,który wyciągnął do władzy
  całe to różowohieńskie towarzystwo z UD,UW,POPiS - Geremka,Michnika
 • @Bogusław Jeznach 12:30:39
  ...czujni jak kapusie Mossadu,SB itd. ... he,he,he...
 • Zbieg okoliczności
  .
  „Profesor Zbigniew Andrzej Pełczyński ... jest przewodniczącym Stefan Batory Trust w Oksfordzie … W 1988 roku w imieniu Georga'a Sorosa zakładał w Polsce Fundację im. Stefana Batorego”

  - http://pppolsku.blogspot.com/2016/01/wykaz.html

  „Wśród setek osób, które przyjechały na stypendia załatwiane przez Pełczyńskiego, było także wielu ludzi, którzy po 1989 r. znaleźli się wśród decydentów III RP.”, przywódcy NSZZ „S“ to też różni stypendyści organizacji związkowej AFL CIO

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

  „Jak potraktowano zwłoki generała Sikorskiego?„ Sikorski miał wiernego doradcę Retingera

  - https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Retinger

  który, „Towarzyszył mu również we wszystkich podróżach z wyjątkiem lotu, w którym Sikorski zginął “, Retinger był wolnomularzem i jednym z operatywnych twórców Wspólnoty Europejskiej jak i Grupy Bilderbergów.

  „na spotkaniu z dawnymi żołnierzami Armii Andersa chyba w Jerozolimie LK powiedział, że Polska zawsze będzie ponosiła ofiary, także ludzkie, w interesie Izraela“, jeśli chodzi o polskie ofiary, to pod dowódcą Andersem było ich też dość, jedynie pod Monte Cassino stracił prawie 1000, ale pod Loreto to nawet ponad 1000.

  - https://pl.wikipedia.org/wiki/Loreto_%28W%C5%82ochy%29#Sanktuarium_loreta.C5.84skie

  bowiem, „Starano się, by doszło do jak najmniejszych zniszczeń, stąd min. ograniczono do niezbędnego minimum ostrzeliwanie artyleryjskie. Te moralne aspekty, rzadko spotykane w czasie działań wojennych, “

  Także inny generał Berling „starał się“ aby pod tzw. „Lenino“ możliwie wielu Polaków padło.

  Jakież to piękne polskie nazwiska bohaterów: Anders i Berling ?

  - http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hala-podosci.html

  Ale bohaterów to nam nie brak, ich ofiar też.
 • @Laznik 18:16:42
  ...Kaczyńscy z Kwasem i Millerem [Okrągły Stół w działaniu - CIA,Mossad ?] mogą liczyć prawie 70. zabitych, setki rannych żołnierzy w Iraku,Afganistanie.
  Nawet Breżniew swoim komunistycznym fagasom Gierkowi z Jaruzelskim nie kazał wysyłać komunistów w mundurach z LWP do Afganistanu w 1979 r.

  U.S.A. op***la swoich fagasów z PiS,a ci się proszą o bazę antyrakietową i inne, bo się boją Putina ( a banderowców to się nie obawiają - wiadomo za nich myśli Departament Stanu U.S.A. ).
 • Właściwe stawianie sprawy
  .
  @nocny gryzoń 19:34:10

  Twą wypowiedź mogłeś też tak sformułować :

  "I nic nie wiem, i nic nie rozumiem,
  I wciąż wierzę biednymi zmysłami, ..."

  - http://wiersze.doktorzy.pl/nauka.htm

  że ci ludzie na drugiej półkuli
  nam prawdziwą "Solidarność" dali

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html
 • Pan to pisze czasami takie wycyzelowane teksty,jakby Pan był po Wydziale Prawa Harvardu.
  A czasem ma Pan takie "literówki" w tekstach,że się różne 'zbójnickie psy' czepiają i jest chryja na całą Polskę a'la 'Buuul'.

  Są takie spec. programy na przeglądarkach,które można zainstalować i te "literówki" wyeliminować.

  Ma Pan tysiące czytelników...
 • Przede wszystkim jest żydem
  Widać to w jego twarzy wyraźnie i to nawet nie dominujący element chazarski, ale konkretnie wybija si ę jeden z typów semickich.
 • @Seth 12:57:39
  Proszę porównać pracę Cenckiewicza w sprawie Bolka z pracą na rzecz Lecha Kaczynskiego. Obie postacie tragiczne, zdradzieckie, mają/li tego samego pana - mocodawce, ale jeden jest agent - drugi ,,bohater" fałszując jego bografię. Takich porównań Cenckiewicza jest duzo, świadczy o tym, że jest absolutnie nieobiektywny. Szkolony za pieniądze Sorosa, różnych fundacji masońskich a wiec zachodzi podejrzenie, że w naszym kraju toczy się spór między szpiegami a agentami komuny, przecież to gołym okiem widać.
  Np; jutro w w gazecie ,,sieci" czy coś takiego (nie miałem tej parchatej szmatki w ręku) będzie tekst, że Jaroooooooooo, to wielki kombatant z czasów komuny. Szpedzy z agentami toczą pod dywanem spór, kto lepiej wywiązuje się przed okupantem z swojej roli - kontroli nad niewolinkami.
  To wszystko jest odwracaniem uwagi od tego, że PiS powiększył dług publiczny o 25 mld zł, że sprzedał dwie spółki orlenowskie za 8% wartości, że są obsadzane stołki ludzmi skompromitowanymi itd. Odwraca się uwagę od przekazywanie Polskiego Wojska pod nadzór Usraela (inaczej nato), tak samo wszystkie służby specjalne, politykę monetarną, że wielkie wysiłki skierowane są na ,,pomoc" banderowskiej UPAdłęj.
  Nie robi się żadnej inwentaryzacji Polski po poprzednikach.
  Nie zatrzymują rozbiorów Polski, przecież oddano majątek polski warty 1,5 bln zł za 5% wartości, zadłużono Polskę na 1 bln zł, spłacono w ostatnich 20 latach tylko samych odsetek od DP w wysokości około 800 mld zł itd. Pudrowanie rozkładu Polski trwa, a My, Polacy mamy żyć ,,Bolkiem" ,,Wolskim" gdy już o nich wiedziano w 92 roku.
  Nadal są zastrzeżone archiwa w IPN, OZI, nie ruszono nie jawne etaty w WSI itd. a Cenckiewicz nie bada srodowiska michnikowskiego oraz tego co jest ,,ikoną" rozbiorów Polski czyli Balcerowicza. Pytanie dlaczego??? Może sponsor stypediów Cenckiewicza nie pozwala ruszać swoich!!!!
 • @Wrzodak Z. 21:00:30
  Tak,wiadomo Kaczyńscy popierali kapusia "Bolka" w 1990 r. na prezydenta -
  pomimo tego,że b. I sekretarz KC PZPR E.Gierek w swojej książce p.t.

  "Przerwana Dekada" (ukazała się na wiosnę 1990 r.) wyrażnie napisał,że jego szef bezpieki niejaki S.Kowalczyk mu powiedział,że L.Wałęsa ('to ich człowiek') to kapuś SB.

  Można powiedzieć,że jeden to kapuś SB "Bolek",a drugi to jego fagas (może Mossad,CIA ?!).

  Mnie interesuje,czy Cenckiewicz wyjaśnił pochodzenie Kaczyńskich (Kalkstein - to żydzi z Odessy - ich (pra)dziadek ?! Czy to jakieś insynuacje ?) w tej swojej książce o nich.

  Skąd u nich taki filosemityzm,miał ślub kościelny,czy nie miał ?
 • @Seth 22:16:45
  Otoż to, ponad 1000 stron o L. Kaczyńskim i ani słowa o Granówce skąd pochodzi Aleksander Kacziński, nie zaprzecza to co podaje internet. Nie podaje, że może pochodzą z takiej czy innej miejscowosci, tzn. że ukrywa prawdę o Kaczynskich, ale niech weżmie się za tych też co są na garnuszku Sorosa np; Smolar - straszna ubecja rodzinna, Wujca, Onyszkiewicza itd. No widzi pan nie dość, że oni zydzi to jeszcze z UPAdłęj.
  Mało tego, przecież wielu jeszcze żyje upowców, którzy mordowali polaków na kresach i Polsce, pobierają nasze emerytury i ani słowem Cenckiewicz - IPN. To są wywrotowcy od tuszowania prawdy.
  Następny bęzie prezesem IPN-u od zakłamywania rzeczywistości, tak ich wyszkolili ludzie od Sorosa i tylko tacy mogą być na stanowiskach w Polsce lub wiadomo jakiego pochodzenia.
  Pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 08:55:03
  Powszechnie znana historia-Czeslaw Cenckiewicz dziadek Slawomira byl majorem w gdanskim SB.Po karierze w sluzbach byl m.in. dyrektorem sopockiego Grand Hotelu.
 • @mac 05:50:36
  Dzięki. To dlatego dostał tyle stypendii od lóż na czele od tej Sorosa.
  Dzieci lub wnuki z KGB wiadomego sortu nadal rządzą Polską i Polakami.
 • @Wrzodak Z. 09:09:00
  O tym,że Cenckiewicz ma korzenie żydowskie wiadomo od dawna.Kiedyś była o tym dyskusja na S24.
  Cenckiewicz przez 9 lat szukał w USA agentów SB na zlecenie pewnej fundacji która mu płaciła niezłą kasę.Nie znalazł ani jednego mimo tego,że SB-cja zainstalowała w USA setki agentów.No przecież nie mógł dekonspirować swoich ziomków.Jego zadaniem było i jest ujawnianie tylko Polaków współpracujących z SB.
  W Polsce słynna i znana jest też Fundacja Fulbrighta.Na uczelnie do USA byli kierowani prawie sami Żydzi.Ta fundacja była wylęgarnią kadr dla służb szczególnie wojskowych.Tu mieli ułatwione zadanie bo dla Żyda donoszenie i kapowanie to bardzo dobry i dochodowy interes jak każdy inny.
  Wśród absolwentów tej fundacji są m.in.
  Balcerowicz,Belka,Bochniarz,Ceynowa,Cimoszewicz,Iwiński,Kołodko,Mroziewicz,Rosati,Stypułkowski,Święcicki, Jak widać same tuzy wywiadu wojskowego.Dla nich donoszenie i kapowanie to niczym splunięcie,tym bardziej,że nie jest to ich ojczyzna.
 • @matterhorn 09:34:13
  "Wśród absolwentów tej fundacji są m.in.
  Balcerowicz,Belka,Bochniarz,Ceynowa,Cimoszewicz,Iwiński,Kołodko,Mroziewicz,Rosati,Stypułkowski,Święcicki, Jak widać same tuzy wywiadu wojskowego.Dla nich donoszenie i kapowanie to niczym splunięcie,tym bardziej,że nie jest to ich ojczyzna."

  Ale nas obstawili. Jednak miałem rację, że trzeba było w wyborach prezydenckich poprzeć Kowalskiego. Duda to też jakiś tam postęp w porównaniu z bulem, ale stanowczo za mały.

  Ukłony.
 • @ Autor
  Bezapelacyjnie daję 5*

  Dziękuję za ważny wpis.
  Mnie Cenckiewicz po prostu wk...ił atakiem na Profesora Kieżuna.
  Wtedy zapaliło mi się czerwone światło.

  Ukłony
 • @Jasiek 12:13:08
  ...kapusia SB zdemaskował,to chwała mu za to... dobrą intelektualną robotę odwalił prof.Cenckiewicz.
 • @Seth 12:40:50
  "kapusia SB zdemaskował,"

  Gontarczyk jest całkowicie odmiennego zdania. Na Prof. Kieżuna nie ma żadnych materiałów poza wyprodukowanymi przez esbecję. Na mnie też mogliby coś napisać i nawet "poprosić" innych o podpisanie, że to niby prawda.

  Cześć i Chwała Bohaterom!
 • @Jasiek 12:44:26
  ...kabaret,na A. Walentynowicz,Z.Wrzodaka itd. SB-ecy też mogli "wyprodukować", a nie wyprodukowali,bo na nich nie ma nic.

  Produkowali,prawdopodobnie zamachy na ich życie.
 • @Seth 12:57:13
  "A. Walentynowicz,Z.Wrzodaka itd. SB-ecy też mogli "wyprodukować", a nie wyprodukowali,bo na nich nie ma nic."

  Może jeszcze się ktoś nie dokopał... Ale coś musieli czuć skoro próbowali ich otruć.
  Atak na Prof. Kieżuna mógł być spowodowany np jego książkami, w których demaskował jak powstała IIIRP. Bezpośrednio żadnym osobom nie zagroził, więc prób eliminacji nie było, chociaż kto wie.
  Widziałem spór Gontarczyka i Cenckiewicza - ten drugi stracił dla mnie jakąkolwiek wiarygodność - tym bardziej, że to resortowe dziecko/wnuczek. Jak widać nie daleko pada jabłko od jabłoni. Przodkowie pod wpływem moskowii, a potomkowie wysługują się grandziarzom.
  Tak myślę.
  Dzięki za odpowiedź.
 • Stół na okrągło
  .
  @Seth 19:44:59

  "70. zabitych" ? A ilu Afganów do tego ?

  "U.S.A. op***la swoich fagasów z PiS" cały ten POPiS i stół na okrągło, nazywany też NSZZ jest ich kreacją

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

  co prawda wielu ociemniałych członków "S" podnieca się "Bolkiem", ale to nie jest główna przyczyna, wystarczy zajrzeć do książki Brzezińskiego o szachach.

  "proszą o bazę antyrakietową", jak przystało na bohaterów narodowych

  - http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hala-podosci.html#_Kuk

  żeby były w Polsce właściwie cele, aby wybić Polaków ile się da.
 • @Laznik 21:22:37
  ...prezes Kaczyński.chyba czytał te wpisy,bo w Łomży dzisiaj u nowej senator Anders, mówił o "przyjaciołach" a'la "Breżniew".
 • @jacek0003 01:44:05
  Szanowny Panie!

  UWAŻAM, ŻE KOMENTARZ TEN POWINIEN PAN ZAMIEŚCIĆ JAKO ODDZIELNY WPIS. BARDZO O TO PANA PROSZĘ. TO OTWORZY OCZY WIĘKSZEJ LICZBIE OSÓB.

  I po to trzeba czytać dobre wpisy, żeby móc czytać równie dobre komentarze - gorąco pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLSKA

  Oświadczenie byłych posłów LPR

  Kolejne władze w Polsce realizują obce interesy kosztem polskiego narodu. Obecne elity władzy podporządkowały polski interes narodowy interesom USA, Izraela i banderowskiej Ukrainy. Polska staje się kolonią elit ,,światowej mafii finansowej”, czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Zimna woda na rozgrzane głowy

  Konfederacja była nie wyrazista w kwestiach zasadniczych dla przyszłości Polski. Chciała walczyć z pisem ale tak tylko na patyczki, pomijała (może celowo) okupację Polski przez usrael, okupację sługusów zarządzających Polakami – niewolnikami czytaj więcej

 • POLSKA

  Ciele pisowskie dumpty humpty

  Trolusiu Humpty, dzięki za wklejenie moich autorskich opracowań na portalu Neon 24, pewnie coś się nauczysz, trochę poszerzysz swoją wiedzę, podreperujesz swoją inteligencję, czytając moje opracowania. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031