Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 2779 komentarzy

Wrzodak Z

Orban chce Międzymorza, Kaczyński Judeopolonii, SakiewiczUPA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obawiam się, że głównym celem Dudy, Kaczyńskiego i całego ich obozu jest powrót do idei Międzymorza, czyli federacji państw Europy Środkowej i Wschodniej, a właściwie docelowo nie Międzymorza, ale Judeopolonii.

 Orban chce Międzymorza, Kaczyński Judeopolonii, Sakiewicz reaktywacji UPA

W co grają Kaczyński i jego giermek Sakiewicz? Obaj ziali nienawiścią do Orbana za prorosyjska politykę rządu Węgier, dziś staja w pierwszym szeregu piewców Orbana, który przecież frontu prorosyjskiego nie zmienił.

Sakiewicz świętował dziś 15 marca w Budapeszcie wraz z Węgrami ich niepodległość. Ciekawe, że w 2015 r. odwołał wyjazd klubów GP na Węgry, tłumacząc to pro - putinowską linią rządu Orbana. Orban nadal trzyma z Rosją, ale Sakiewicz zmienił front w ślad za swoim przywódcą i sponsorem swoich wydawnictw Jarosławem Kaczyńskim. Kaczyński w lutym 2015 r. buńczucznie odmówił spotkania z Orbanem, by w styczniu 2016 spotkać się z przywódcą Węgier. Tylko czy ich dalekosiężne cele pokrywają się?

W braterską miłość Kaczyńskiego i jego wiernego giermka Sakiewicza do Węgrów nie wierzę. We wspólnotę celów też. Dla Orbana każdy sprzymierzony z jego krajem broniącym się przed potopem arabskim wzmacnia jego siłę wobec antychrześcijańskiej polityki UE, zagrażającej Węgrom. Zalew uchodźców to dla rządzącego PiS też zagrożenie, bo zdają sobie sprawę, że Polacy nigdy nie zaakceptują takiej mieszanki kulturowej, jaka powstała w Niemczech czy Szwecji. Orban nie poparł Majdanu jak Kaczyński, który czynnie wspierał neobanderowców i co najważniejsze Orban upatruje siłę swojego kraju w umacnianiu więzi z Rosją, a Kaczor i Sakiewicz wręcz zieją nienawiścią do Putina i Rosji jako takiej, na każdym polu, od polityki, geopolityki, po gospodarkę i kulturę, a nawet religię.
Obawiam się, że głównym celem Dudy, Kaczyńskiego i całego ich obozu jest powrót do idei Międzymorza, czyli federacji państw Europy Środkowej i Wschodniej, a właściwie docelowo nie Międzymorza, ale Judeopolonii. I tu upatrywać może Kaczyński jako doraźnego sprzymierzeńca, w drodze do tego celu, Orbana. Doraźne cele mogą połączyć tych dwóch tak diametralnie różnych w swoich poglądach i systemach wartości polityków. Ale to romans chwilowy. Orbanowi chodzi o dobro Węgier i Węgrów, Kaczyńskiemu o dalsze podporządkowanie i tak już zniewolonego narodu polskiego planom Rotschilda i Sorosa.
Dziś święto narodowe Węgier i Sakiewicz znów zjechał do Budapesztu z podległymi klubami GP. Premier Węgier specjalnie podziękował przybyłym na uroczystości Polakom, podkreślając: „Tak jak podczas naszej tysiącletniej wspólnej historii również teraz stoimy przy waszym boku w walce, którą toczycie o wolność i niezależność waszej ojczyzny”. Ale czy ktoś pamięta, że rok temu, w marcu 2015 Sakiewicz odwołał wyjazd na Węgry, a szef klubów GP tak to skomentował: „Najważniejszym powodem podjęcia takiej decyzji było nasze przeświadczenie, że wyjazd do Budapesztu na Święto Narodowe Węgrów będzie wykorzystany do ataków na Kluby „Gazety Polskiej” i na całe środowisko Strefy Wolnego Słowa. Wykorzystają ten fakt przede wszystkim ci wszyscy, którzy do tej pory wiernie służyli Władimirowi Putinowi i w każdy możliwy sposób tępili słowa prawdy jakie padały z naszej strony na temat polityki Rosji wobec Polski i innych krajów. Nasz wyjazd na Węgry zostałby przedstawiony jako pro - putinowska akcja i utożsamienie się z polityką Kremla”.
Co ma utożsamianie się z narodem węgierskim, wspólne świętowanie z nimi niepodległości, z politycznymi ruchami? Najwyraźniej nie to było celem głównym, ale mamienie Węgrów o rzekomej demokracji i wolności, a o jaką wolność chodzić może to widzimy od 1989 r. w Polsce.
Ta zmiana frontu Sakiewicza zbiegła się z decyzją Kaczyńskiego, który w lutym 2015 r. nie przyjął zaproszenia na spotkanie z premierem Węgier Viktorem Orbanem, który, jak poinformował szef klubu PiS Mariusz Błaszczak „burzy solidarność europejską”. Od wybuchu kryzysu na Ukrainie, węgierski premier wyrażał ubolewanie z powodu oddalania się Unii Europejskiej od Rosji i przestrzegał przed zbyt pochopnymi ocenami polityki Kremla. Co więcej w tamtych dniach prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin złożył wizytę w Budapeszcie, a Orban po rozmowach z Putinem, poinformował, że Rosja i Węgry osiągnęły "polityczne porozumienie" w kwestii kontraktu gazowego i że wizyta prezydenta Rosji przyniosła gospodarcze i polityczne korzyści Węgrom. W lutym tego roku Orban złożył wizytę w Rosji i po spotkaniu z Putinem zapowiedział, że „automatycznego przedłużania sankcji wobec Rosji już nie będzie”.
W styczniu 2016 r. Orban spotkał się z Kaczyńskim w Nidzicy. Spotkanie było owiane tajemnicą, ale obaj byli po spotkaniu zadowoleni. Szczególnie zadowolony był Orban, ponieważ zagwarantował Polsce, że Węgry będą przeciwni ewentualnym sankcjom UE przeciw Polsce i będą pomagać na arenie międzynarodowej Polsce. Oznacza to, że Orban buduje ,,Wielkie Węgry” i na tym etapie musi pomagać słabiutkiej Polsce, oznacza to też, że słabiutka Polska jest na marginesie geopolityki i ,,Wielkie Węgry” muszą pomagać takiej Polsce. To ważny sygnał dla innych krajów z grupy Wyszechrackiej, kto jest liderem w tej części Europy.
Co do Sakiewicza, to on po spotkaniu w Nidzicy Orban – Kaczynski dostał zlecenie zapałania ponowną miłością do Węgier. Już Sakiewiczowi, którego gazety wręcz zieją nienawiścią do Putina, „wstrętna” polityka Putina nie wadzi, chociaż nadal zoologiczną nienawiścią antyrosyjską pała Macierewicz, którego rola agenturalna jest chyba każdemu trochę przytomnemu Polakowi znana..
„Victor Orbán został Człowiekiem Roku 2013 „Gazety Polskiej”. Czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości mówili wówczas o projekcie „Budapesztu nad Wisłą”. Jednak po wydarzeniach na tzw. Majdanie doznali oni pro - ukraińskiego kociokwiku. Podczas gdy Victor Orbán pozostał w motywacjach i działaniu konsekwentny – kierował się racją stanu swojego państwa i swego narodu, polscy politycy zaczęli kierować się doraźnym interesem okupacyjnych włądz ukraińskich. Być może czynili tak nie ze złej woli nawet. Przyczyną była raczej swoista choroba, którą ja nazywam „pokąsaniem Giedroyciem”, Marcin Palade „polityką postjagiellońską”, a która tak naprawdę jest niczym innym jak świadectwem nieumiejętności uwolnienia się w myśleniu o geopolityce od paradygmatu, widzącego na wschodzie zagrożenie jedynie ze strony rosyjskiej.”
Właśnie te mrzonki środowisko Kaczyńskiego próbuje wprowadzać w życie od czasu inwazji „KORników”, wcześniej komandosów.

Zygmunt Wrzodak
15.03.2016 rok

KOMENTARZE

 • Najważniejszą racją stanu Polski powinno być
  utrzymanie takich granic naszego kraju, jakie mamy obecnie.
  Tylko tyle i aż tyle.
 • Panie Zygmuncie
  http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/130344,albin-siwak-wywiad-rzeka-dla-slawomira-zakrzewskiego

  Dlaczego Solidarność nie posłuchała Pana Albina Siwaka? Polecam wywiad z tego posta:
 • @Jan Paweł 08:07:26
  Dzięki za info. Słuchałem.
  Pozdrawiam
 • @lorenco 00:12:55
  A czy na pewno mamy swoje granice??? Gdzie jest to zapisane w Konstytucji???
 • @e-misjonarz 09:26:51
  pro-banderowców takich jak ty wrzucam do szamba
 • @AgnieszkaS 09:49:58
  Właśnie o tym pisze. Człowiek wolny przy włądzy, zawsze wybierze dobro swojej Ojczyzny i Narodu, agent, mason, zboczeniec seksualny jest pociągany za sznurki przez pasożytów swiatowych i on podstępnie pracuje dla nich, pomimo wygłaszania haseł: katolickich, patriotycznych, narodowych ale po to aby tą rzeczywistość okłamywać.
  Najbardziej oszukanym i nieszczęśliwym elektoratenm są wyborcy PIS a wcześniej tych samych czyli AjWajES oraz wyborcy Wałęsy, Krzaklewskiego i Kaczynskiego, perfidnie zawsze oszukani.
  Putin właśnie przepędził tzw. organizacje finansowane przez obcy kapitał oraz loże masońskie (jeżeli działają to w podziemiu).
 • Tylko Rosja jest realnym Gwarantem naszych ziem zachodnich i północnych
  Słowianie ! od września 1980 r Polska wpadła w łapy żydo-chazarskie !
  i te żydowskie rządy to rządy zdrady narodowej i zdrady interesów Polaków ! ta syjono-globalna zgraja od 1990 r juz na chama realizuje
  interesy światowego żydostwa ! syjono-globalne żydostwo już się nawet nie krępują ! lecą do żydo-UE i tam donoszą szczują na Polskę i Polaków bo żydowscy zdrajcy zostali odsunięci od koryta !
  !
  do władzy dostali się chazaro-żydzi z PISu nic lepsi ! bo dalej realizują haniebną politykę światowego żydostwa kosztem Polski i Polaków ! [ całkowity brak eksportu do Rosji brak jakichkolwiek stosunków dyplomatycznych z Rosja ! , wymiana kulturalna i ekonomiczna jest zakazana ! plus DOTOWANIE upadłej żydo-Ukrainy [ pożyczki ropa gaz za darmo dajemy bankrutowi Ukrainie ] Jest to pomoc żydów z Polski do żydów z Ukrainy kosztem biednych okradanych POLAKÓW !
  !
  od 1980 r politykę Polski realizują WYŁĄCZNIE żydzi !
  !
  żydzi to zorganizowana przestępcza mafia ! żydowski jedyny cel to pasożytować i OKRADAĆ ludzkość !
  !
  Słowianie ! TYLKO PRZYJAZNE STOSUNKI Z ROSJA ZAPEWNIĄ NAM SŁOWIANOM DOBROBYT I BEZPIECZEŃSTWO ! nie słuchajcie żydowskiego bełkotu o NATO i UE ! NATO i UE to bezpieczeństwo żydów
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Domagajmy się od kandydatów ich życiorysów !!!! narodowość nazwiska rodziców do III pokolenia !
 • @lorenco 00:12:55
  O ile wiem to właśnie Stalin nalegał o taki a nie inny przebieg granic Polski,logiczne więc wydaje się że teraz "dekomunizatorzy p(is)olscy powinni żądać anulowania stalinowskich decyzji...
 • @Wrzodak Z. 09:28:46
  ... po co ich kasować,niech czytelnicy sami ocenią dokąd ich pro-banderowcy z POPiS prowadzą na Ukrainie itd.
 • @autor
  28 lutego bieżącego roku premier Węgier, Victor Orban, wygłosił w parlamencie wegierskim znamienne przemówienie.

  Był to wprawdzie Raport o stanie państwa, ale premier Węgier wypowiedział przy tej okazji wiele poglądów na temat najistotniejszych kwestii ogólnoeuropejskich, w tym najważniejszego problemu politycznego, społecznego, kulturowego i być może wkrótce gospodarczego wspólczesnej Europy ( a na pewno Unii Europejskiej), jakim jest tzw. imigracja, czyli masowy, niekontrolowany napływ do Europy, głównie do Unii Europejskiej- ludności z Pn.Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Środkowej Azji( najczęściej z krajów zdestabilizowanych działaniami wojennymi w wyniku bezpośredniej lub pośredniej agresji państw NATO).

  Victor Orban swoim wystapieniem niewatpliwie dowiódł, że jest jednym z niewielu współczesnych polityków europejskich, którzy zasługują na okereślenie mężów stanu. Tym niemniej Orban, jak niemal cała klasa polityczna współczesnej Europy, nie odważył się dotknąć tematu tabu, tzn. wyjaśnić: kto i w jakim celu inspiruje potok imigrantów, i kto w zaaranżowanym chaosie chce przejąć ostateczną władzę nad narodami europejskimi i zburzyć ostanie bastiony suwerenności narodów europejskich?

  My, nie respektując kanonów tzw. poprawnosci politycznej, dopowiadamy to, czego nie odważył się lub nie chchciał nazwać Orban: inspiratorem tzw. potoku imigrantów w Europie są światowe ośrodki syjonistyczne oraz lichwiarsko-bankowe i finansowe instytucje pozostające w ich dyspozycji, które dla swych celów wykorzystują neokolonialne mechanizmy ponadnarodowych korporacji oraz państwowo-prywatne formacje wojskowe kontrolowane przede wszystkim przez Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię i Izrael.

  Warto zatem zapoznać się z przemówieniem premiera Orbana, aby zdać sobie sprawę ze skali grożącego Europie chaosu, ale głównie po to, aby uzmysłowić sobie o czym i dlaczego milczy nawet Orban.

  PZ

  wiecej:http://wps.neon24.pl/post/130350,imigracja-w-europie-syjonistyczne-zarzadzanie-chaosem
 • @stanislav 20:45:16
  Imigranci w Europie, czyli syjonistyczne zarządzanie chaosem

  https://www.youtube.com/watch?v=YBEbFp91lyo
 • @lorenco 00:12:55 alez zes przysral granice Polski sa sztucznym tworem
  stalinowskim gdzie Polska starcila 1/3 swoje terytorium Polsak powinna caly czas dazyc do odzyskania swoich ziem ktore przepadly w zmowie kacapsko niemieckiej.
 • @ele 12:34:52 lecz sie oblokancu na nogi na rozum to i tak nie ma juz dla Ciebie lekarstwa
  Zapomnij o slowianach bo takich juz dawno nie ma sa Polacy Czesi Slowency itd, ktorzy tylko maja ze soba to wspolne ze uzywaja niektore podobne slowa
  .
  Kcapska teoria panslawizmu to propaganda aby ujarzmic narody pod nowa egida obecnego CCCPu.
 • @zakzbig 03:20:09
  Garść trudnych pytań do oszołomów i manipulowanych przez gangsterów medialnych i ich mocodawców z światowej mafii finansowej
  Jeżeli Ty również boisz się "rusków", uważasz Putina za krwiożerczą bestię, masz przekonanie, że to Rosja łamie prawo na Ukrainie, a nie zachód, przeczytaj poniższe pytania i sam sobie odpowiedz kto to wszystko robi:

  1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy "Planu Balcerowicza", którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
  2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej "transformacji ustrojowej i gospodarczej", której efekty widzimy dzisiaj?
  3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
  4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
  5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
  6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
  7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
  8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
  9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
  10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
  11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
  12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
  13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
  14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
  15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
  16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
  17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
  18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
  19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
  20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
  21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
  22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
  23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
  24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
  25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
  26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
  27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
  28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
  29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
  30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do "odzyskiwania" kamienic lub ziemi ornej?
  31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca "kaźni Rosjan" i "polskich morderców"?
  32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o "mordercach Polakach w Jedwabnem" czy o "polskich obozach koncentracyjnych"?
  33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?
  34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
  35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
  36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
  37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
  38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
  39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
  40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
  41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
  42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?
  43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
  44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
  45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
  46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
  47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?
  48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
  49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
  50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego
 • federacje -sojusze -granice-interesy-babskie bajanie....
  Obecne granice Polski wyrysowal i ich faktycznym gwarantem był Stalin...Gwarancje francuskie i angielskie mają wagę 3 września 39 roku i miliona rozrzuconych ulotek...obecnie gwarant rosyjski nam "śmierdzi"...życzę dobrego samopoczucia i sprawnych hufców z finkami przy boku...widziałem w telewizji "gienerała",jak malował obronę społecznę na współczesnym polu walki....oczywiście On przypisał juz sobie synekurę i na sztandar kurę...jak się bije brat z bratem to z domu pozostają zgliszcza i pamięć zaklęta w nienawiść....ks.Płonowski z Grannego w niemal każdym kazaniu o tym przypominał...
 • @Wrzodak Z. 09:23:04
  ..stawianie takich pytań to odwolanie się do sumienia,,,ale je trzeba mieć by pytania nie były retoryczne....50 pytań....morze nieszczęść...
 • @Wrzodak Z. 09:23:04
  ... dobry tekst na przypomnienie wschodnim fanatykom z POPiS,No,SLD,PSL itd., ich prymitywnej antyrosyjskiej polityki.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLSKA

  Oświadczenie byłych posłów LPR

  Kolejne władze w Polsce realizują obce interesy kosztem polskiego narodu. Obecne elity władzy podporządkowały polski interes narodowy interesom USA, Izraela i banderowskiej Ukrainy. Polska staje się kolonią elit ,,światowej mafii finansowej”, czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Zimna woda na rozgrzane głowy

  Konfederacja była nie wyrazista w kwestiach zasadniczych dla przyszłości Polski. Chciała walczyć z pisem ale tak tylko na patyczki, pomijała (może celowo) okupację Polski przez usrael, okupację sługusów zarządzających Polakami – niewolnikami czytaj więcej

 • POLSKA

  Ciele pisowskie dumpty humpty

  Trolusiu Humpty, dzięki za wklejenie moich autorskich opracowań na portalu Neon 24, pewnie coś się nauczysz, trochę poszerzysz swoją wiedzę, podreperujesz swoją inteligencję, czytając moje opracowania. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031