Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

Polityczni zbrodniarze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obecne władze z rezydentem Dudą na czele swoją antyludzką postawą w nie nawiści do polskości, dążą do wywołania ,,teatru wojennego” na naszym terytorium.

 Polityczni zbrodniarze, administrujący Polską w imieniu syjonistycznego świata przestępczego, ściągaja do Polski tzw. ,,tarcze antyatomową” w celu dlaszego konfliktowania się Polski w imieniu usraela z Rosja. Tarcza nas nie obroni, ponieważ jest to technologia przestarzała czyli wyjątkowo nieskuteczna. Polska od momentu wyjścia wojsk sowieckich z Polski nie jest zagrożona z żadnej strony napaścią wojenną. Do wojny dążą tzw. syjoniści z USA, im w budowie NWO, czyli podstępnego globalnego niewolnictwa, przeszkadza chrześcijańska Rosja.
Wojna w Polsce już się jedna rozegrała na płaszczyżnie ekonomicznej, czyli rozbiorach ekonomicznych, które nadzorował układ tzw. ,,magdalenkowy” z Kwaśniewskim, Kaczynskim, Michnikiem, Geremkiem na czele.
Obecne władze z rezydentem Dudą na czele swoją antyludzką postawą w nie nawiści do polskości, dążą do wywołania ,,teatru wojennego” na naszym terytorium. Każdy choć trochę szanujący się przywódca państwowy, odsuwa zagrożenia wojenne od swojego terytorium, a jastrzębie wojenni jak Kaczynski, Duda, Macierewicz, Waszczykowski, dążą do tego, aby z narodu polskiego zrobić nawóz do ziemi. To wyjątkowi nie bezpieczni okupanci Polski, to wyjątkowi obrzydliwi szpiedzy, ich gra Polską może skończyć się wyeliminowania Polaków z tej cześci Europy. Ci przybłędy, mają w razie czego gdzie uciekać po podpaleniu Polski.
Pytam w imię czego Episkopat Polski wraz z oj. T. Ryzykiem popierają szaleńców i zbrodniarzy politycznych z obecnej klasy politycznej. W imię czego środowisko Michnika, Episkopatu, Rydzyka pragnie ewentualny konflikt nuklearny przenieść na terytorium swoich niewolników. Polacy brońmy się sami.

Poniżej tekst prof. Pogonowskiego z 2008 roku, który jest nadal aktualny.


Dwukrotne zagrożenie nuklearne Polski

Iwo Cyprian Pogonowski

www.pogonowski.com

Pierwsze poważne zagrożenie zniszczeniem nuklearnym Polski przez amerykańskie pociski nuklerane, miało miejsce w czasie Zimnej Wojny, we wczesnych latach siedemdziesiątych. Wtedy na kontynencie europejskim Związek Sowiecki posiadał kolosalną przewagę nad USA i NATO, tak w liczbie czołgów bojowych, jak i w liczebności armii sowieckiej, oraz armii innych członków Paktu Warszawskiego. Logiczną konsekwencja tej sytuacji strategicznej w Europie było planowanie przez Amerykanów użycia broni nuklearnych w formie min, pocisków artyleryjskich i rakiet średniego zasięgu.

Tak więc wówczas broń atomowa stała w pogotowiu, aby zatrzymać sowiecką ofensywę jak i zdewastować tyły wojsk sowieckich, atakujących Zachodnią Europę. Celem amerykańskich eksplozji atomowych w Polsce miało być stworzenie strefy skażonej, która stałaby się radioaktywną barierą, nie do przebycia, między Związkiem Sowieckim i Europą Zachodnią.

Zniszczenie terenu Polski i jednoczesne nie naruszanie oficjalnego terytorium Związku Sowieckiego, dawało możliwość rokowań w celu powstrzymania wymiany morderczych salw nuklearnych między USA i USSR, kosztem wstępnego zniszczenia Polski. Taki jest sens opisu sytuacji strategicznej w książce "A Secret Life" Benjamina Weisera (Public Affairs, New York, 2004) o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim, zmarłym w Tampie na Florydzie w 2004 roku.
Weiser relacjonuje swoje rozmowy z pułkownikiem Kuklińskim i pisze o 400 do 600 amerykańskich pociskach nuklearnych, które wycelowano w Polskę, w celu odcięcia sił na terenach sowieckich, od ich frontu zachodniego. Miało to Sowietom uniemożliwić kontynuowanie ataku na Europę Zachodnią, przez niedopuszczenie do walki dalszych wojsk Paktu Warszawskiego. Wówczas 95 procent sowieckich sił atakujących, składających się z tysięcy czołgów oraz pojazdów, musiało przejechać przez Polskę w drodze do Niemiec Zachodnich, Francji, Belgii, Holandii i Danii.
Natomiast obecnie Polska jest pod presją żeby zgodzić się na wyrzutnie rakiet USA w ramach „Tarczy Przeciw Pociskom Balistycznym." Richard L. Garwin napisał artykuł "Dziury w Tarczy Przeciw Pociskom Balistycznym" ("Holes in the Missle Shield") w listopadowym wydaniu (2004) miesiecznika SCIENTIFIC AMERICAN. Garwin wcześniej opublikował w 1968 roku artykul "System Obrony Przeciw Pociskom Balistycznym" i znowu wraca do tego tematu, poniewaz Bush ogłosił, że pierwsza faza "Tarczy Przeciw Pociskom Balistycznym" jest gotowa do zainstalowania przez MDA (Missile Defense Agency).
Żeby mieć "Tarczę Przeciw Pociskom Balistycznym" Bush musiał zerwac 30to letni traktat przeciw pociskom balistycznym. Przeciw zerwaniu tego traktatu protestowali prawie wszyscy czlonkowie ONZetu. Garwin uważa, że "Tarcza Przeciw Pociskom Balistycznym" nietylko destabilizuje świat, ale wogóle jest konceptem nie realnym.
Główną słabością tego systemu jest fakt, że strona atakujaca może wysłać w tym samym pocisku fałszywe głowice, które pocisk obronny nie jest w stanie odróżnić od głowicy z bombą nuklearną. W ten sposob strona atakująca może szybko zniszczyć wszystkie pociski obronne. Dlatego wszyscy prezydenci USA począwszy od Eisenhowera starali się o zawarcie sprawdzalnych układów rozbrojeniowych i wielu znawców problmu zagrożeń ludzkości w epoce nuklearnej jest oburzona na postępowanie Bush’a w tej sprawie.
Postęp w kontrolowaniu rakiet w locie daje rownież możliwość takiej zmiany kierunku lotu, żeby atakujący pocisk wyminął pociski obronne. Obrona mogła by być bardziej skuteczna gdyby atakujacy pocisk można by trafić w krótce po odpaleniu go. Dlatego USA chce ustawić wyrzutnie pocisków anty-rakietowych dookoła Rosji i Chin, które to wyrzunie natychmiast stają się celem zapobiegawczego nuklearnego bombardownia. Jednocześnie nowe rosyjskie typy rakiet SS-27 i Buława wznoszą się w 130 sekundy po odpaleniu poza zasięg amerykańskich pocisków antyrakietowych.

KOMENTARZE

 • Ta sama śpiewka
  "Weiser relacjonuje swoje rozmowy z pułkownikiem Kuklińskim i pisze o 400 do 600 amerykańskich pociskach nuklearnych, które wycelowano w Polskę, w celu odcięcia sił na terenach sowieckich, od ich frontu zachodniego. Miało to Sowietom uniemożliwić kontynuowanie ataku na Europę Zachodnią, przez niedopuszczenie do walki dalszych wojsk Paktu Warszawskiego"

  Wciska się nam ,że Ruskie mieli tylko I Plan-atak przez Polskę i DDR. W tym celu jud/z/e NATO miało I rzut - wojsko polskie wytłuc atomem, a na Linii Wisły - postawić kolejną zaporę atomową.
  A co z atakiem na zachód przez Węgry ,Austrię ?
 • "Te przybłędy, mają w razie czego gdzie uciekać po podpaleniu Polski."
  Podobnie, jak niegdyś tzw rząd londyński,

  od dawna używam Kulkliński na przemian z Kuklinowskim,
  ta sama patriotyczna postawa,

  absurd postępowania wodzów widzi każde dziecko

  http://interesariusz.neon24.pl/post/131619,quo-vadis-12-05-2016r-wojna-o-nasze-dusze
 • Putin:
  "To nie są systemy obronne, to część strategicznego jądrowego potencjału USA przeniesiona na peryferie; w tym wypadku tymi peryferiami jest Europa Wschodnia"
 • Wypracowanie na 5+
  Wspaniały tekst. Mówi jak jest. Gratuluję dzieła pisarskiego.
 • @kfakfa 11:02:48
  Nie patrz tak.. ze wschodu jak i zachodu, a i od środka mamy jednego wroga.. Słowianie jako prastara cywilizacja związana z naturą, jest wrogiem cywilizacji krwi wyznającej kult Saturna..

  Putin zasiada w loży od dawna, depopulacja Słowian jest celem nadrzędnym, bo tylko tu może powstać opór dla cywilizacji krwi..

  http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/czy-putin-wciaz-jest-masonem-i.html
 • Rezydent Duda i inni rezydenci w bardzo niebezpiecznym kraju
  .
  „Pierwsze poważne zagrożenie zniszczeniem nuklearnym Polski przez amerykańskie pociski nuklearne, miało miejsce w czasie Zimnej Wojny”

  Nie należy przy tym zapominać o zasługach jednego z polskich bohaterów narodowych

  - http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hala-podosci.html#_Kuk

  „inni rezydenci” to bardzo zgrabne określenie dla osób „obdarzonych zewnętrznymi oznakami władzy”, wystawionych przez władców na pokaz, aby odwrócić od siebie uwagę. Funkcjonuje znakomicie we wszystkich krajach, szczególnie obdarzonych dobrodziejstwem tzw. demokracji

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Demokracja

  O tym, że Polska jest bardzo niebezpiecznym krajem jest powszechnie wiadomo każdemu

  - http://wiadomosci.onet.pl/forum/,1,2749766,214412150,czytaj.html

  począwszy od prostego wsioka obdarzone odrobiną zdrowego rozsądku. Wyniki wyborów, szczególnie liczba osób, które onanizują się inscenizacją władców nazywaną wyborami, wskazuje,

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/10/onet-pkw-podaa-wyniki-wyborow-z-93-proc.html

  że co najmniej prawie połowa tzw. wyborców to osoby umysłowo zatrzymane w rozwoju albo po prostu kanalie, które nie są w stanie dotrzymać kroku w/w wsiokowi, jednakże z taką armią durniów można znakomicie zademonstrować mediom tzw. „funkcjonującą demokrację” i zniweczyć wszelki protest ludności przeciwko temu reżymowi demokratycznemu, nie mówiąc już o tych oszołomach, którzy gotowi są z całą brutalnością napadać na tych, którzy nie dzielą ich szaleństwa t.j. Wiary w tzw. demokrację czy inne wymysły takich czy innych specjalistów, że przypomnę jeden z ważniejszych tzw. NSZZ .

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

  Zreasumujmy. Polska jest krajem pierwszego uderzenia atomowego czy w najlepszym razie konwencjonalnego pomiędzy stronami zbankrutowanym i rozpadającym się imperium USA, co czyni go bardzo niebezpiecznym

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/fh.html

  i Rosją/Chinami Ludowymi. Igranie z ogniem uprawiane przez w/w rezydentów stanowisk w Polsce jest niczym innym jak najcięższą formą zdrady stanu, przy której nawet
  tego rodzaju deklaracje

  - https://www.youtube.com/watch?v=iF35z8JntfU

  są raczej przewinieniem mniejszym.

  Do tradycji państwa polskiego należy, że rezydenci zawsze jak dotąd znajdowali dla siebie drogę wyjścia, nawet jeśli musiała to być droga na Zaleszczyki.
 • @Laznik 14:35:23 droga na Zaleszczyki.
  "Do głównych sprawców tragedii mojego kraju należy też Watykan. Zbyt późno pojąłem, że nasza polityka zagraniczna służyła interesom Kościoła katolickiego"
  Józef Beck, minister spraw zagranicznych
 • Panie Wrzodak...
  To jak to jest z tym "Żydem " niby Kaczyńskim ?
  Ponieważ Gazeta warszawska podała że tu link :
  http://natemat.pl/171861,dlaczego-sb-interesowala-sie-rajmundem-kaczynskim

  Rajmund Kaczyński ojciec J Kaczyńskiego to Polak matka też Polka to gdzie jego zapędy żydowskie.
  Ponadto kiedyś byliśmy pod wpływem Moskwy która nas oddała pod wpływy USA .
  Kiedyś płaciliśmy Moskwie za obronę przed zachodem nawet nie wiadomo ile , ale dużo , najwięcej krwi.
  Dziś płacimy 2,2% dochodu krajowego nawet może i dupkom z USA .
  Kraje małe niestety płaca haracz za spokój.
  Myślę ponadto że Żydzi polscy to nawet porządni ludzie . Najgorszy sort to ten podrzucony przez Moskwę!!
 • Działalność usługowa Watykanu
  .
  @roux 14:45:12

  "Do głównych sprawców tragedii mojego kraju należy też Watykan."
  Józef Beck MSZ

  To przypomina mi innego MSZ Sikorskiego: "Polska robi USA laskę za darmo", na co Michalkiewicz odpowiedział: "To on robi laskę!", podobnie należałoby odpowiedzieć Beckowi.

  Wielu nawet najwierniejszych i najszczerszych entuzjastów kościoła katolickiego nie pojmuje, że Watykan prowadzi od dawna jedynie działalność usługową, do tej roli został zepchnięty przez nową siłę, o której mowa poniżej. Pozwolę sobie jeszcze raz wskazać znakomite przykłady tej działalności

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html#Usmiech

  jak z tego wynika, o tragedii zadecydowały kregi, o których prawie że się nie wspomina w głębokich analizach, taka jest ich głębia bowiem. Ja wskaże tylko jeden znany ogólnie przypadek inicjatorów wojen:.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Rotsz

  Z powyższych względów uważam wypowiedź Becka za sprzeczną ze stanem faktycznym i będącą dość prymitywnym uproszczeniem rzeczywistych relacji. Niestety te i podobne interpretacje grasują powszechnie umiejętnie i fachowo infiltrowane do ogólnego obiegu, podtrzymywanego nie tylko przez hierarchię kościelną ale i kręgi parobków intelektualnych na uniwersytetach, a o parobka służb informacyjnych z tzw. mediów nie trzeba chyba przypominać.

  Aby wyciągnąć poprawne wnioski trzeba najpierw poprawnie opisać, przy czym semantyka decyduje o jakości, na co nie bez racji wskazuje link:

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html

  Używając poprawnej semantyki jest nam daleko łatwiej oprzeć się urokowi nawet najbardziej zwodniczych interpretacji, niestety masy są z reguły bezbronne wobec fachowo spreparowanych obłudnych fałszerstw. Ostatnie ale ważne przesłanie, media, szczególnie media systemu, są zobowiązane zasypać nas śmieciami służb informacyjnych, im mniej ich tym łatwiej rozumować.
 • @Laznik 18:11:02
  /Watykan prowadzi od dawna jedynie działalność usługową/
  to chyba go nie usprawiedliwia?
 • Wszystkiemu jest winien system awansowania.
  W Polsce za komuny kierownikiem zostawal ten kto zapisal sie do parti czyli glupia szuja.Mozna bylo byc najlepszym fachowcem i nigdy sie nie awansowalo jesli nie nalezalo sie do Partii.Na wolnym zachodzie jest identycznie.Pracowalem w wielu amerykanskich fabrykach i na kazdej zmianie jest najlepszy pracownik jak i ten najgorszy,leniwy, produkujacy ciegle wybrakowane czesci.Aby pracy nie stracic, donosi on na wspolpracownikow, podlizuje sie w dyrekcji.W koncu w dyrekcji sprawa zaczyna dojrzewac:Co z tym pracownikiem zrobic? Zwolnic?Jest przeciez taki mily.Zrobimy go kierownikiem zmiany, nie bedzie produkowal juz bubli.

  Zostaje ten pracownik kierownikiem zmiany i robi bledy na wieksza skale, zapomina zamawiac material na czas, myli sie ukladaniu charmonogramu, itp.Aby pracy nie stracic zaczyna interesowac sie tym czym wlasciciel firmy, zaczyna grac w golfa, kupuje lodz ale nie taka duza jak wlasciciel i dalej sie pnie w gore, zostaje vice prezydentem firmy.Tak to dziala.

  Tacy ludzie zostaja w koncu ministrami obrony, prezydentami panstw i oni decyduja o naszym zyciu i smierci.
 • @klementyna 17:35:07
  Proszę o nie zadawanie tak bezssensownych pytań
  Jeśli tak twierdzi "legenda solidarności" to tak ma być !!!!!
  i radzę nie sprzeciwiać się bo to może się źle skończyć
  Jeśli żyd twierdzi że to żyd, to koniec kropka 8-)))
  Pozdr.

  ps.
  no to mamy przechlapane 8-))
 • @ Autor
  Dzięki za bardzo ważny wpis. Daję 5*

  "Do wojny dążą tzw. syjoniści z USA, im w budowie NWO, czyli podstępnego globalnego niewolnictwa, przeszkadza chrześcijańska Rosja."

  Mam nadzieję, że NWO nie wypali. I że, wbrew temu co twierdzą niektórzy, Rosja nie jest częścią NWO. Mam też nadzieję, że po tej samej stronie staną wszystkie kraje BRICS i że Polacy w końcu zerwą z układami rodem z okrągłego stołu.

  Pozdrawiam.
 • @Husky 20:16:21
  Legendy solidarności nie rozśmieszaj mnie waść 8-))) II po Wałęsie?
  Pozdr.
 • @Husky 21:51:13
  Pan Zygmunt nie zrobi tego w imię solidarności , nie skasuje .
  Ja wiem kim jestem i żaden pan Wrzodak tego nie zmieni.Jak się nic nie сделано to teraz грустный. Pozostał tylko smutek.

  Co by nie powiedzieć to ja bym zrobiła to samo co Kaczyński , myślę tak samo .Dać biednym Polakom 500zł tego żaden Wrzodak nie zrobił , ten Kaczyński nakarmił Polskie głodne dzieciny i WIELKA CHWAŁA MU ZA TO!!!!!! Dzieci Polskie mają chleb!! i w dupie mam co zrobi reszta cwaniaków.
  A inni tylko szczekają!!
 • @Husky 23:13:29
  Polacy to mądry naród . Co o tego nie wątpię. Ocenią przy urnach tych przezroczystych i z kamerami w tle! :)))
 • @Husky 23:35:18
  Mam nadzieję . Zegnam wieczorowa pora fajna piosenką z Eurowisji
  https://www.youtube.com/watch?v=Sjup9PJ25LM
  Po prostu Szpak! Dobranoc
 • @Husky 23:55:20
  Jednak Ukraina politycznie ważniejsza dla syjonistów! Nie wystarczy śpiewać, trzeba śpiewać to co trzeba .Szpak był lepszy, ale imigranci go przygnietli. :)
 • @klementyna 17:35:07
  "Kiedyś płaciliśmy Moskwie za obronę przed zachodem nawet nie wiadomo ile , ale dużo , najwięcej krwi."

  to zapewne Moskwa zabrała naszych wojaków do Afganistanu. Razem z Moskwą napadliśmy na Irak.
 • @Husky 21:51:13
  A co ty śmieciu zrobiłeś dla kraju? Uciekłeś jak szczur z Polski do Londynu i szczekasz z daleka na Polaków.
 • @klementyna 23:02:37
  Ha ha,ha Co to znaczy dał? Czyżby wyłożył ze swojej kieszeni czy też te pieniądze którymi szasta Kaczyński to są nasze pieniądze z podatków..Cudzymi pieniędzmi łatwo pysk zatkać i nie ma w tym zadnej chwały.
  Polak powinien mieć pracę tu w kraju i zarabiać na tyle aby starczyło mu na dostatnie życie i utrzymanie rodziny a nie liczyć na jałmużnę od państwa (czyli nas podatników).Tam gdzie dzieci chodziły głodne tam będą chodzić glodne bo ta jałmużna pójdzie na inne wydatki niż na zywność dla dzieci.
 • @klementyna 17:35:07
  Ten artykuł w GW - to daje wiele do myślenia o R. Kaczynskim, autor opiera się o książkę autorstwa kłamcy, wnuczka Ub-eka Cenckiewicza.
  Kto otrzymuje mieszkanie w 47 roku, zaraz po słubie w W-wie oraz wille po rodzinie Kuli - ps. Lisa.
  Zachęcam do zapoznania sie w archiwum akt nowych o korzeniach Aleksandra Kaczyńskiego???
  Czy Macierewicz to też podrzucony przez Moskwę??? a politykę syjonistyczną realizuje bardziej gorliwie od Kwaśniewskiego.
 • @Husky 20:16:21
  Spadaj syjonistyczny - pisuarowski trolu, weż się za uczciwa pracę a nie żebrzesz u kalsteina na butelczyne.
 • @interesariusz z PL 08:58:58
  Nie będę się licytować o ilość naszych rodaków poległych z rąk Moskwy, a w Afganistanie , Iraku.To bezsens jeżeli ktoś to w ogóle porównuje.
  Wystarczy wiedza . Czy to Kaczyński wysłała pierwszych chłopców na misje śmierci?
  "20 marca 2003 wojska USA i sojuszników zaatakowały Irak. W związku z przygotowaniami do inwazji już wcześniej, bo 17 marca Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski, na wniosek Prezesa Rady Ministrów Leszka Millera zdecydował o przekształceniu zgrupowania działającego w Zatoce Perskiej w samodzielny polski kontyngent wojskowy, składający się z pododdziału komandosów Gromu i Formozy (biorących udział w walkach na irackim wybrzeżu), plutonu likwidacji skażeń z 4 Pułku Chemicznego oraz ORP Kontradmirał Xawery Czernicki."

  Sentyment pana do Moskwy jest tu widoczny.Każdy ma prawo oczywiście.Ale jest miedzy nami różnica , ja przetrwałam komunizm , dlatego też wiem jak działa Moskwa. Cieszy mnie obecny sukces Moskwy .Ale nie zapominajmy o naszym kraju i naszych umowach niestety. Ktoś je podpisał (patrz wyżej ) I dziś tylko trwa jej dalszy ciąg.
  Tylko dziwnie jak za mantrą wszyscy zgodnie bronią tych Millerów i Kwaśnieskich przypadek?. Czerwonej zarazy w naszym kraju w bród . To oni zamieszkali w naszym kraju po 1945r rozmnożyli się jak gnidy i rządzą. To ten gorszy sort niestety!
 • @Wrzodak Z. 10:15:32
  No cóż wszystko można podważyć .Mnie na fb podał tę wiadomość inny szanowany przeze mnie historyk L Żebrowski. Czyli nie tylko Cenckiewicz badał ich wiarygodność. Wiem że gdyby pan Żebrowski coś wiedział to by tego nie firmował swoim nazwiskiem.
  Ponadto pan ciągle krytykuje ten zakup kamienicy . R Kaczyński mógł mieć pieniądze , był inżynierem przed wojną , to nie był też synem chłopa.
  Pan nie kwestionuje kamienicy HGW i innych lepkich łap. Tylko akurat dom Kaczyńskich, jest pan przepełniony nienawiścią do PIS tak jak platforma . Nie podaje pan ani jednego dokumentu na potwierdzenie faktu swoich słów.
  Nie widzę też pana korzeni pochodzenia. Rodzice nazwiska rodowe proszę podać sprawdzimy kim jest pan Z Wrzodak?
 • @matterhorn 09:49:37
  "Ha ha,ha Co to znaczy dał?"--- ale mnie przyłapano!!

  Tak dał z naszych podatków naszym Polskim dzieciom , których biedni rodzice nie dostali nic z reformy ustrojowej .
  TAK - "podobno żyd" Polskim dzieciom na chleb . Bo hołota z po-psl zabierała rodzicom dzieci z nędzy!!!
  TAK dał - a mógł nie dać !!!

  TAK ,TAK cieszę się że dzieci dostana od mojego podatku cukierka !!!

  JAKOŚ NIE NAZYWA PAN AFER JAŁMUŻNĄ!!A BRALI MILIONAMI !!!
  Nie żeruj pan wielkimi słowami na ludziach biednych bo takimi gardzę!!

  A jaki pewny na co pójdzie jak platformens lewacki wie lepiej od nas samych.Ich wola nawet jeśli część z nich kupi sobie papier do d***.
 • @Wrzodak Z.
  Tu jest wywiad na temat wili
  Podnosił też sprawę mieszkania, jakie pana Ojciec miał dostać w kamienicy przy ulicy Lisa-Kuli 8. Że wprawdzie wedle wersji pani Jadwigi Kaczyńskiej pana tata umówił się z właścicielem zrujnowanej willi, że wyremontuje ją całą w zamian za wynajęcie 80-metrowego mieszkania na piętrze, ale że według anonimowego znajomego Rajmunda było inaczej. Otóż - pisze Łazarewicz na podstawie tego anonimowego źródła – „Rajmund Kaczyński w pierwszej połowie lat 50. organizował na polecenie partii skrócone studia dla towarzyszy z wyższych – partyjnych i państwowych – sfer. Jeden z nich, z bardzo wysokiego szczebla, zainteresował się losem młodego naukowca ze 'złą przeszłością' i załatwił mu komunalne mieszkanie w willi”.
  Zatem wyjaśniam, w jakich warunkach mieszkaliśmy. Moi rodzice po ślubie otrzymali pieniądze od ciotki mojego Ojca, która była zamożna i bezdzietna. Za te pieniądze wyremontowali spalony dom na Żoliborzu. W zamian właściciel wynajął im na dziesięć lat mieszkanie na górze. Potem pojawił się kwaterunek, myśmy dostali na to mieszkanie przydział z sublokatorkami. Mieszkała z nami babcia, czasem gosposia do pomocy; w trzech pokojach, 76 m2 łącznie mieszkało 8 osób. Oczywiście jak na te czasy nie było najgorzej, wszyscy mieli podobnie, bardzo wielu gorzej. Jeden pokój był zajęty przez dwie młode osoby, jedna była studentką, druga uczennicą, Alinka i panna Alinka, tak myśmy je nazywali. W 1959 r. zostaliśmy sprzedani razem z mieszkaniem. Było wiele kłopotów, ale przy istniejącym prawie można się było obronić. Nastąpiło też rozładowanie mieszkania, jak zresztą innych na mojej ulicy. I znów – chcę to wyjaśnić, bo ta historia krąży jako informacja o przydzielonym apartamencie. W ogóle warto się zastanowić, czy chcemy pozwolić na to, by powtarzać nieprawdziwe, nijak niezweryfikowane plotki o nieżyjących osobach? Bo jeśli można tak pisać o nieżyjącym człowieku, który nie uczestniczył w polityce, ale jego „winą” jest to, że jest moim Ojcem, to może tym bardziej wolno tak pisać o żyjących politykach czy dziennikarzach? A jak wiadomo plotek, niekiedy bardzo dla nich bolesnych, jest mnóstwo – ktoś chce uruchomić taki proces? Ja nie chcę, uważam, że to jest magiel, ale jeśli ktoś chce, to przecież to uruchomi.

  To jak to było z tym domem panie Wrzodak ?

  Cały wywiad tu
  http://niezalezna.pl/31281-tylko-u-nas-j-kaczynski-odpowiada-newsweekowi
 • @klementyna 23:02:37
  500+
  Nie ma pani pojęcia o całym programie za grosz.
  Nie czas i miejsce do wyjaśnienia, dość dodać, że to właśnie prezes i jego partia broniły polskich dzieci przed podatkowymi ulgami prorodzinnymi.
  A za 500+, to się zabierze 700-, zatrudni dwadzieścia kilka tysięcy urzędasów nowych z nadania partyjnego, będzie się futrować banki i przemijające wszystko samorządy.
  A wszystko z podniesionych drastycznie podatków i zaciągniętych długów.
  Ale i tak do pani to ie dotrze.
 • @matterhorn 09:49:37
  "Polak powinien mieć pracę tu w kraju i zarabiać na tyle aby starczyło mu na dostatnie życie i utrzymanie rodziny a nie liczyć na jałmużnę od państwa"

  Po ostatniej grabieży ziemi rolnej i lasów, które są własnością prywatną, podniesieniu podatków i opłat pod ich pretekstem, np. OC samochodów o 20%, Polacy, polski kapitał, będą uciekać z kraju w te pędy.
  A tu będą tylko podwyżki dla dyrektorów administracji państwowej wysokości rzeczywistej średniej płacy, kilkuset tysięczne odprawy generalskie, kilkunastotysięczne emerytury swojaków, oraz brud, smród i ubóstwo.

  Jednak mało tego.
  Jeszcze miecz wojny, w tym poligonu atomowego wisieć nad nami będzie, jakby kto został.
 • Przykład kata
  .
  @roux 19:10:52

  "to chyba go nie usprawiedliwia?"

  Pytanie jest niewłaściwe. weźmy dla porównania kata, on prowadzi też działalność usługową, nikt nie wpadnie na pomysł aby go obwiniać czy usprawiedliwiać za to, że zabija/morduje ludzi. Nie on jest przyczyną.

  Jedynie usunięcie przyczyny jest w stanie zapobiec skutkowi.

  Nie widzę potrzeby zacietrzewiać się w odniesieniu do Watykanu, zresztą Watykan nie musi mieć wiele wspólnego z katolicyzmem, tylko dlatego, że mendia nam to od lat wpoiły. Podobnie jak nie widzę powodu, aby Watykan, ba, hierarchię kościelną, utożsamiać z kościołem katolickiemu nie oni bowiem stanowią o kościele. Można sobie bez trudu wyobrazić kościół bez hierarchii czy Watykanu, ale bez wiernych ?

  Warto się zastanowić jeszcze nad czymś innym. W Norymberdze skazano na śmierć wielu ludzi, którzy podobnie jak kat prowadzili jedynie działalność usługową, za zbrodnie wojenne. Nikt nie odważył się tam nawet wymienić tych, którzy do tych zbrodni doprowadzili i je finansowali, to byli ci właściwi zbrodniarze wojenni. Jakiż sens, poza zamknięciem mordy społeczeństwom i odwróceniem uwagi miała Norymberga ?

  I znowu mendia, kontrolowane przez prawdziwych zbrodniarzy wojennych, wmówiły nam, że przez likwidację paru nazistów rozwiązaliśmy problem wojny. Czy nie jest to po prostu idiotyczne ? Czy nie jest to rzucone nam przez tych zbrodniarzy wyzwanie: „Mo możemy na waszych oczach popełnić największą nawet zbrodnię i wy durnie nie jesteście nawet w stanie tego dostrzec !” ? Terror nie jest żadnym wymysłem ostatnich dziesięcioleci, jesteśmy terroryzowani zawsze.
 • @klementyna 13:52:46
  Ale jest pani naiwna. Przytacza pani banderowską szmatę jako wybielacz Kaczynskiego oraz dziennikarjkę Lichocką obecnie posłankę Kaczyńskiego. No to waiarygodne żródła pani przytacza.
  Podaje pani konkret. Proszę iść do archiwum akt nowych i poczytać o Aleksandrze Kaczynskim oraz przeanalizować teczkę sb ps. ,,Balbina".
  Droga Klementyno, dużo widziałem i dużo czytałem w kancelarii tajnej sejmu n/t Kaczynskich i innych pisuarowców. To dopiero szok.
  Co do peło to oni są z tej samej matki syjonistycznej co pisuar.
 • @AlexSailor 19:17:42
  Dotrze, dotrze !! A gdzie oni wydadzą te pieniądze? To jest maszyna napędowa dla gospodarki. Bo ta która jest już nic nie napędzi. Panie jak masz pan pomysł na ten zaklęty krąg to ja jestem otwarta. Tylko że u blogerów teoretyków dość , tylko praktyków ni ma.
 • @Wrzodak Z. 10:15:32
  Wie pan Kaczyński nie ma wyglądu syjonisty ! A ten podobno polak Giertych to pajac nieskończony . Korwin to nieskończony głupol .Kukiz banderowiec okrutny . Braun znowu Żyd. Kowalski z lublina to jest oke. ??Michalkiewicz to teoretyk.Trzcińska sejm walny reprezentuje . Anoniomowa ruską racje stanu. Sendecki gada że i chroni Hadacza co to podobno sprzedawał pod krzyżem .Winnicki cholera wie kogo? ORN podobno Żyd śp Mazowiecki założył . Panie jak znaleźć ślad Polaka który wie którą drogą iść!!Nawet papierzy mamy dwóch .
  Kim pan jest bo nie pamiętam żeby pan przedstawił swoje pochodzenie ?
  Na co liczę! Każdy ma swoje korzenie .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031