Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

Zaproszenie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WPS organizują protest przed syjonistyczną, internacjonalistyczną, wrogą Polsce i Polakom ugrupowania PIS w Łodzi w najbliższą sobotę. Zachęcam do protestu.

Mamy jak na talerzu, że obecne rządy pisu to apogeum szpiegów, głupców i drobnych karierowiczów, pasożytów i darmozjadów, którzy podstępnie wykorzystują wartości narodowe, kościelne, patriotyczne do swoich antypolskich działań. Wierchuszka pisu to dzieci lub wnuki stalinowców, oni mają zoologiczną nienawisć do Polskości, Oni wyssali z mlekiem matki podłość dla Polski, dla Narodu Polskiego. To skrajnie radykalniejsza antypolska partia od nieboszczki unii wolności. 
Oni, razem ze środowiskiem Michnika, mają jeden cel - służba w interesie światowego syjonizmu kosztem terytorium Polski, kosztem życia milinów Polaków. Oni - zaprzańcy Polskich interesów, wykonują wiernie antypolskie polecenia światowej mafii finasowej, światowych korporacji, których celem jest obalenie legalnej władzy w Rosji, krwią Polską i przejęcie tego kraju przez banksterów z usa, na własnosć jak już to zrobili z Ukrainą i z Polską. 
Władzę w tych  krajach mają szpiedzy światowego syjonizmu z USA.
Oni, wrogowie życia Polaków, sprowadzili tu nad Wisłę zbrodnicze oddziały wojskowe z usa i NATO, których celem jest mordowanie ludzi w imię intersów banksterii światowej, Oni nie są od ochrony ludzi, Oni są od mordowania ludzi. Ich pobyt na Wisłą skończy się likiwadcją Polski oraz zostwią po sobie spaloną pustynię.
Okupacyjne władze polityczne w Polsce, realizują politykę sowieckiego agenta Bieruta. To Bierut sprowadzał sowieckie wojska okupacyjne do Polski a teraz powtarza to syjonista i zaprzaniec Polskich spraw, Kaczynski.
To przybłędy do Polski, szczególnie z uapdłej ukrainy dokonują zamachu na Polską państwowość, wspierani przez świtę antyludzką z usa.
Polacy brońmy się!!!
Z. Wrzodak
Poseł na Sejm IV i V kadencji
były czł. Komisji Krajowej Solidarności.
 
 
 ZAPROSZENIE

W dniu 18 czerwca, w Łodzi, w godzinach 15-17, przed siedzibą partii PiS, na ulicy Piotrkowskiej 143 [ między ulicami Zamenhoffa i al. Piłsudskiego] odbędzie się wspólna manifestacja
partii POLSKA PATRIOTYCZNA, partii ZMIANA i stowarzyszenia WIERNI POLSCE SUWERENNEJ.
Hasła manifestacji brzmią:
NIE - dla wojny atomowej z Rosją na terenie Polski !!!
NIE - dla udziału Polski w imperialnej polityce USA i NATO !!!
NIE – dla totalitarnych metod sprawowania władzy w Polsce !!!
Powodem manifestacji są ostatnie wydarzenia w kraju, łudząco przypominające pełzający zamach stanu, wykonywany tym razem przy udziale nie tylko własnych, ale i obcych służb oraz wojsk. Podejmowana jest cynicznie uchwała sejmowa ws. obrony suwerenności Rzeczypospolitej Polskiej i praw Polaków, a jednocześnie rządzący łamią podstawy suwerenności Polski i bezpieczeństwa Polaków.
Wchodzi w życie podpisana przez prezydenta ustawa umożliwiająca pobyt i działania operacyjne obcych wojsk w Polsce bez zgody Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Uchwalana jest ustawa antyterrorystyczna, pozwalająca na kontrolowanie prywatnych mieszkań, kontrolowanie rozmów telefonicznych, nieskrępowany dostęp do baz abonenckich, cenzurowanie internetu i nawet jego całkowite blokowanie, co będzie łamać artykuły 14 i 54, 49 i 50 oraz art. 228 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z 2 kwietnia 1997 roku. Instalowane są bez zgody narodu-suwerena, bazy obcych, imperialnych i zaborczych wojsk na terenie Polski, wyposażonych w ofensywną broń nuklearną.
Łamane są artykuły 11 i 12 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, przez długotrwałą odmowę rejestracji partii ZMIANA, która od lat nie może uzyskać rejestracji w przedłużającym się postępowaniu sądowym - dotyczy to także wielu innych partii i stowarzyszeń społecznych, m.in. stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej.
Na manifestację zaproszeni są wszyscy, niezależnie od światopoglądu i przynależności partyjnej, którym zależy na suwerenności, dobrobycie i przestrzeganiu praw Polaków. Fakt, że prawa te są zagrożone, i że podejmowane są próby zastraszania Polaków oraz wykluczania z życia publicznego osób o poglądach innych niż poglądy aktualnie rządzących - pokazuje ostatnie aresztowanie Mateusza Piskorskiego, przewodniczącego partii Zmiana, pod bzdurnym zarzutem szpiegostwa, jak również próby militaryzacji kraju i wprowadzanie totalitarnych metod sprawowania władzy w Polsce na żądania obcych państw.
Manifestacja - kolejna z całej serii, jest czynem w obronie suwerenności Polski oraz obronie konstytucyjnych praw Polaków, jest dowodem, że naród polski jest świadom i gotów bronić swoich praw, określonych literalnie w art.1 i art. 4 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

KOMENTARZE

 • @ Były Poseł
  Mamy jak na talerzu, że obecne rządy pisu to apogeum szpiegów, głupców i drobnych karierowiczów, pasożytów i darmozjadów, którzy podstępnie wykorzystują wartości narodowe, kościelne, patriotyczne do swoich antypolskich działań

  - NIEŹLE SIĘ ZA TEN PiS BIERZECIE OD SAMEGO RANA (:

  @matterhorn 10:56:08 - Tak jest, ale " to już staje się największym kłamstwem i oszustwem wyborczym PIS-u", brzmi jakby tak już miało być na zawsze. - JESZCZE SIĘ NIC SIĘ JESZCZE NIE STAJE, ... MYŚLĘ ŻE PRZYJDZIE NA TO KOLEJ ... sam widzisz jak ich (nawet tu) atakują. (: Ziut 15.06.2016 11:01:10

  > http://heksogen.neon24.pl/post/132209,uwaga-blogerzy-neonu24-ida-po-was
 • TERAZ WRZODAK NA JEDYNCE ! ? ?
  Ja tu Q*rwa sam nie dam rady! / Dzwonię do Prezesa! (:
 • @Ziut 11:47:53
  Do Jarka? :))))))))
 • @Astra 11:51:09
  Do Pana Prezesa.
 • @Ziut 11:53:40
  Aha!
  Ale po co? Przecież Pan Prezes zna poglądy Posła Wrzodaka?
  Razem w koalicji byli, co ją Prezes dla "dobra Polski" rozwalił? :))
 • @Astra 12:03:03
  No właśnie! Próbuję u Prezesa załatwić, ... aby Poseł Wrzodak się "zamknął".

  ... może Prezesowi się uda po starej znajomości. (:
 • @Ziut 12:07:22
  Wolnym ludziom a zwłaszcza Polakom, nie idzie gęby zamknąć! :)
  Taki kraj i tacy ludzie tutaj mieszkają... dla mnie to jest oczywiste, a Prezes co? zapomniał?
 • @Ziut 12:07:22
  Widzisz, "dojna zmiana" się sypie. Szydło przekupuje Polaków, podnosząc pensję minimalną. Wiadomo, można być hojnym z nie ze swojej kieszeni a mimo tego ludzie zaczynają się budzić.

  Ściągnięcie obcych wojsk do kraju to się nazywa zdrada. Rosjan ściągnęli nam komuniści, no ale ci nie mieli wielkiego wyboru, bo i tak Rosjanie przez Polskę przechodzili, ale z własnej nieprzymuszonej woli PiS zaprasza wojska amerykańskie toż to zaprzaństwo.

  Od dawna wspieramy amerykanów, topimy nasz sprzęt, nasze podatki, w piaskach pustyni naszych żołnierzy, co w dębowych mundurkach do rodzin wracają. Jakie mamy z tego korzyści, tanią ropę, lukratywne kontrakty? Teraz chcą nam "tarczę" do strzelania dla Rosjan postawić. Przecież w razie jakiegoś konfliktu, amerykanie "nie będą ginąć, za jakąś tam Poland, co większość z ich obywateli nie wie, gdzie się znajduje. Na własne życzenie stajemy się żywą tarczą. Widzisz wali ci się twój wymarzony świat, "dojna zmiana", czyli kolesie i rodzinka PiS na państwowym. Jeszcze nie ucichł kwik goniących do koryta a tu odrywanie dużymi krokami się zbliża.
 • @Astra 12:26:33
  Wolna pieśń nawet z celi więziennej się wymknie. Nigdy nie byliśmy pokornymi niewolnikami, boleśnie się o tym przekonali się nasi zaborcy, i nawet skarga Ziuta do prezesa nie pomoże. :)
 • @Zawisza Niebieski 13:12:20
  http://3.s.dziennik.pl/pliki/376000/376523.jpg
 • @Zawisza Niebieski 13:12:20
  Nasi zaborcy się przekonali i wiedzą czego się można spodziewać po nas, fakt...
  Ale czy ci nowi "sojusznicy" o tym wiedzą?
  Nie mają pojęcia!! bo o ile w innych krajach już się na nich poznali o tyle w Polsce... no cóż dopiero się przekonamy.
  Tyle, że jeśli już poznamy z kim nas skolegowali to wtedy mam nadzieję, że zachowamy się jak zawsze, czyli najpierw osądzimy tych co ich zaprosili a potem won z naszego kraju !!
 • @Ziut 11:47:53
  Dzwoń też do "zbójnickiego psa" huskiego vel Józia z Londynu .Pojechał sobie na wczasy i tyłek wygrzewa na słońcu a Ty musisz harować za trzech
 • @Astra 13:23:08
  Na razie robią dobrą minę do złej gry, ostatnio jak słyszałem, płot w jakimś zoo czy czymś podobnym malowali. Póki będą grzeczni my zawsze gościnny naród. Swego czasu opowiadałem Włochom, o bitwie pod Wizną, ci byli mocno zniesmaczeni, jak to można było tylu Niemców wybić, 40:1 stosunek ofiar. Im też powiedziałem, jak przychodzisz jako przyjaciel, to chlebem i solą witamy, jak przychodzisz jako wróg, to przychodź minimum z przewagą 40:1 bo w krótkim czasie ci ludzi nie starczy.
  A Amerykanie, no cóż mili chłopcy, nie na darmo, moja znajoma Amerykanka, od co najmniej 3 pokoleń będąc w Polsce, gdy tylko amerykańską mowę słyszała przechodziła natychmiast na rosyjski, polski zna za słabo, by rozmawiać. :)
 • ---------- CIA
  https://treborok.wordpress.com/wyznanie-agenta-cia-dostalismy-miliony-na-rozbicie-jugoslawii/?preview_id=15163&preview_nonce=eefe53933d&preview=true
 • @matterhorn 13:38:04
  Ha, ha, ha! Biedny Ziutek, tak się musi zwijać w ten upał i pocić się niemiłosiernie, podczas gdy Józio się na plaży byczy! Nie ma sprawiedliwości na świecie! Może mu chociaż dobrze płacą za tę orkę. :))
 • @kfakfa 13:20:12
  Ciekaw jestem czy ten facet (prezes) kiedykolwiek naprawiał kran, zmieniał oponę w samochodzie, naprawiał dach, murował, kosił zboże...itp?
  Założę się, że NIGDY!
  I tacy ludzie mają władzę w tym kraju! (znamiona władzy)
 • Kto nam wysłał zaproszenie ?
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polska-wysle-mysliwce-do-walki-z-panstwem-islamskim/3c67bx
 • Autor
  Jak skomentujesz podniesienie płacy minimalnej przez PiS do 2 tys.brutto?
  Na TVN żydzi cały dzień rozpaczają, że jest to za dużo dla Polaków - czy syjonistyczny PiS zrobił to, aby przypodobać się żydowskiej finansjerze, czy zrobił to dla Polaków, którzy mieli najniższe zarobki w Europie?
 • @Talbot 15:19:14
  Zatroskany patriota z Lublina pyta wojsko amerykańskie.

  https://www.youtube.com/watch?v=tglojXJRx8s
 • @Lotna 14:36:54
  Myślę,że Ziutuś udziela się społecznie z miłości do PIS-u a szeklami i srebrnikami się brzydzi,choć jak niektórzy mówią "żaden pieniądz nie śmierdzi"
 • @Ziut 11:47:53
  nie dzwoń absolutnie do Prezesa...jego kot ma teraz sjestę...!!!
 • @Talbot 15:26:07
  no i pięknie wypatroszył czarnucha:)))
 • @trybeus 16:36:34
  Niby jak wypatroszył, zrozumiałeś co czarnuch mówił?
  Oni mają zakaz prowadzenia dyskusji na tematy polityczne, stąd taka jego reakcja. O polityce mogą rozmawiać politycy, a nie żołnierze.
  Ten "patriota", to jakiś oszołom, albo prowokator z partii Zmiana.
 • @trybeus 16:28:36
  Oj, co do kotów to jesteś niedoinformowany. Alik odszedł na zasłużony spoczynek, teraz prezes ma dwa koty i kotkę. Kotka co wieczór prezesowi winogronka nosi. :) Koty to Feliks i Czaruś, kotka to Fiona. Czaruś lubi się z Feliksem jak Kaczyński z Tuskiem, stąd feliks ma niewielki dostęp do prezesa. Fiona wieczorem prosi prezesa, by jej rzucał swoje winogronka, które ona mu w pyszczku przynosi. Gdy prezes zapomni Fiona nie da mu spać całą noc. Tak więc powinniśmy co wieczór prezesowi przypominać o rzucaniu winogronkami, bo inaczej niewyspany i zły prezes może doprowadzić Polskę do jakiegoś kataklizmu. To wiadomości zaczerpnięte z Dziki Kraj na Interii.
  Ekspert od wszystkich kotów prezesa :)
 • @Talbot 16:48:12
  nie pieprz, pytanie było o historię, offset, Irak...to nie jest polityka, tylko już historia...przyjechały debile, nawet nie wiedzą po co...a mógł się spytać o Vietnam...
 • @trybeus 16:52:38
  "..a mógł się spytać o Vietnam..."

  I o Indian w rezerwatach...
 • @Talbot 16:48:12
  WojteKpsycholog : A nie mówiłem!!?? Pisałem 8 miesięcy temu./. Uwaga!! Idą ... Idą ci o charakterystycznych fizjonomiach. Idą ci ,którzy wierzą w zamach ( bo to już dla nich wiara nie wiedza). Uwaga ! Idą Ci ,którzy są na każdej mszy co 10go miesiąca , ci ,którzy podniosą każdą hostię, którzy deklarują wiarę w Jezusa Chrystusa ,ale zabili by go za nakaz miłowania nieprzyjaciół swoich !Idą Ci ,którzy mają odwagę krytykować Papieża ,ale nigdy nie zobaczycie ich dowagi ,. by skrytykować Rydzyka.
  Idą Ci, którzy skundlili polski patriotyzm -sprowadzając go do wycia na cmentarzach i marszów w obronie biznesu Rydzykowego radia. Idą Ci , którzy sprostytuowali wiarę - używając ja do politycznych celów.
  Idą Ci ,którzy zabrali starszym ludziom czerstwą, spokojną starość, Idą Ci ,którzy nauczyli ich nienawidzić,podejrzewać, wylewać z siebie jad i mściwość.. Idą Ci ,którzy radować się będą gdy inni cierpieć zaczną. Amen zwiń
 • @trybeus 16:52:38
  Zobacz lepiej, ilu jest ruskich szpiegów na polskim portalu

  http://www.alexa.com/siteinfo/neon24.pl
 • @ninanonimowa 17:01:44
  "WojteKpsycholog : A nie mówiłem!!?? Pisałem 8 miesięcy temu./. Uwaga!! Idą ... Idą "

  No to ładnie, myślałem że jesteś kobietą!
  Same ruskie szpiony opanowali Neon24 - sami przebierańcy.
  A może Ty żydówka z Leningradu?
 • @Zawisza Niebieski 16:50:13
  łojoj, to Alik odszedł do krainy wiecznych łowów:((??? a w strefa wolnego słowa agresywnie milczy w tej materii...
 • @Talbot 17:11:20
  Właściwie to żyd..
 • @Talbot 17:02:34
  tobie się wszystko z dupą kojarzy, czy myślisz, że każdy czytelnik, to szpieg???:))))))))popadasz w paranoję...

  u mnie w kurniku też dużo ruskich wchodziło, teraz mniej
 • @trybeus 17:14:19
  "tobie się wszystko z dupą kojarzy, czy myślisz, że każdy czytelnik, to szpieg???:))))))))popadasz w paranoję...
  "
  Wiem, że to nie szpiedzy - to pracodawcy.
 • ------------
  Anonimowy16 listopada 2012 12:18

  W dziejach świata jest jeden naród wymyślony
  Który Palestynę bezprawnie okupuje
  W synagogach na Antychrysta oczekuje
  Z Chazarów poprzez Talmud na Żydów przechrzczony

  W Objawieniu Jana Synagogą nazwani
  Dzieci diabła za Boga Lucyfera mają
  Poprzez kabałę za masonerię trzymają
  W liście do Filadelfii Polakom przysłani

  Ród Rotszyldów światowe banki kontroluje
  Dwie wielkie wojny dał nam i trzecią szykuje
  Szatańskie rewolucje zawsze finansuje

  Jak pisał Nostradamus bądźmy z Arabami
  Tylko Jezus Chrystus Szatana krew wyzuje
  Wyrwijmy plemię żmii razem z korzeniami

  Gabriel Augustyn
 • @Talbot 17:23:27
  ...co chciałeś pokazać przez tą durną, prymitywną wrzutkę? Pierwsze ostrzeżenie kolego...
 • @Zawisza Niebieski 16:50:13
  Znasz się na kotach ;-)
  Szacun
 • @trybeus 17:50:15
  "co chciałeś pokazać przez tą durną, prymitywną wrzutkę? Pierwsze ostrzeżenie kolego..."

  O jaką wrzutkę chodzi, o Ninę?
 • chazary z PIS kolejne F-16 wysylaja do wzmocnienia Izraela i ISIS/Alkaidy
  "Szef BBN Paweł Soloch poinformował dzisiaj, że w ramach wsparcia koalicji przeciwko tzw. Państwu Islamskiemu polskie F-16 oraz do 150 lotników i pracowników wojska miałoby trafić do Kuwejtu; do Iraku zaś wysłano by do 60 żołnierzy Wojsk Specjalnych."
 • WPS
  " To jest po prostu niesłychane, żeby tak jawnie i bez żenady traktować prawo i podległy aparat sprawiedliwości do osobistych porachunków. To dyskwalifikuje Kaczyńskich nie tylko jako polityków, ale po prostu jako przyzwoitych ludzi. Lepiej nie myśleć, jak mogłoby wyglądać państwo, gdyby dać Kaczyńskim do ręki cały aparat ścigania. Kraj nasz byłby wówczas krajem bezprawia. Mam jednak nadzieję, że do takiego horroru nigdy nie dojdzie", A.Lepper, Czas barbarzyńców, Wyd. DEPO, Warszawa 2005, s. 119.
 • WPS
  W dniu 18 maja 2016 r. ABW wykonując polityczne zlecenie obecnie sprawującej władzę w Polsce – partii PiS, dokonała zatrzymania p. Mateusza Piskorskiego i bezprawnego splądrowania siedziby partii Zmiana. W kilka dni później na niejawnym posiedzeniu Sądu Okręgowego w Warszawie wydano postanowienie o tymczasowym aresztowaniu Mateusza Piskorskiego pod zarzutem szpiegostwa.

  Akcja ABW w dniu 18 maja 2016 r. – służby kierowanej przez wcześniej skazanego w procesie Mariusza Kamińskiego, osobę odpowiedzialną za spreparowane, fałszywe zarzuty i podstawy tzw. afery gruntowej skierowanej przeciwko wicepremierowi Andrzejowi Lepperowi – świadczy o tym, że bezpieczeństwo Polski i polaków oddawane sa za sprawą rządu PiS i poparciem prezydenta Andrzeja Dudy , w ręce osób skompromitowanych, instrumentalnie podległych zewnętrznym ośrodkom nacisku politycznego.

  Występowanie w następującej po sobie sekwencji niemal jednomyślnego uchwalenia w Sejmie ustawy o pobycie i przemieszczaniu się obcych wojsk w Polsce, przeprowadzanie w Polsce ćwiczeń NATO o wielkiej skali pod kryptonimem Anakonda, konfrontacyjna retoryka wypowiedzi wobec Rosji polskich i natowskich polityków, uchwalanie tzw. ustawy antyterrorystycznej, która tak naprawdę jest postępującą inwigilacją polskiego społeczeństwa i ograniczaniem praw protestu niezależnych organizacji politycznych – wszystko to wskazuje na proces nieuzasadnionej militaryzacji oraz postępującej totalitaryzacji Polski przez rząd PiS pod dyktando zewnętrznych ośrodków decyzji politycznych, związanych z imperialnymi i prącymi do wojny kręgami władzy wojskowej i finansowo-gospodarczej w Stanach Zjednoczonych, wywodzących się bezpośrednio bądź pośrednio z kręgami syjonizmu światowego.

  Polska wybrana została za pole konfrontacji między światowym syjonizmem a Rosją, nawet za cenę lokalnego lub regionalnego, nuklearnego konfliktu wojennego.

  Zadaniem polskich środowisk patriotycznych, narodowych i antyglobalistycznych jest nie tylko protest przeciwko obecnej polityce władz PiS, ale także budowanie trwałego ruchu antywojennego, którego celem jest suwerenna, bezpieczna Polska, pokojowo współegzystująca ze swoimi sąsiadami na Wschodzie i Zachodzie Europy, Polska otwarta na pokojową i wzajemnie korzystną współpracę gospodarczą i kulturową z wolnymi narodami świata., które nie pozwolą sobie narzucić totalitarnego gorsetu imperialistów anglosasko-syjonistycznych, posługujących się zakłamaną retoryką „demokracji zachodniej” i tzw. „społeczeństwa otwartego”.

  PZ

  więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/06/12/manifestacja-przeciw-totalitaryzacji-i-militaryzacji-polski/
 • SZANOWNY PANIE POŚLE
  Proszę przyjąć wyrazy szacunku i poparcia. Całym sercem popieram tę inicjatywę obywatelską i polityczną. Rzeczywiście Kraj i Naród są narażani na poważne zagrożenie i musimy się skutecznie obronić. Warto dlatego obecnie być razem i się wspierać. Konieczne jest szerokie poinformowanie o tym, co Pan i Koledzy robią obecnie - dla dobra Polski.
  Do zobaczenia w Łodzi zatem.
 • @stanislav 20:14:25
  Gdyby PiS nie zaprosił Amerykanów na manewry, to Polski już by nie było.
  Tylko Amerykanie nie pozwolą rozszarpać Polski przez Niemcy i Rosję - szkoda, że niewielu zdaje sobie z tego sprawę.
 • @Eugeniusz Sendecki 20:18:44
  Stracił Pan szansę na wywiad z Ziutem, ... bo go tam nie będzie. (:
 • @Talbot 20:23:09
  RE Gdyby PiS nie zaprosił Amerykanów na manewry, to Polski już by nie było. Tylko Amerykanie nie pozwolą rozszarpać Polski przez Niemcy i Rosję - szkoda, że niewielu zdaje sobie z tego sprawę.

  - TO JEST NADINTERPRETACJA

  Amerykanie tutaj są, bo mają w tym interes. / Reszta jest tego pochodną. - ONI NIC NIE ROBIĄ JEŚLI NIE MAJĄ W TYM INTERESU.

  ... i gdyby nie to, to sami by nas z chęcią połknęli. Taka jest prawda.
 • @Talbot 20:23:09
  Ale przecież niemieccy żołnierze razem z amerykańskimi układają most pontonowy pod Chełmnem na Wiśle, więc co ty kolego bredzisz.
 • @stanislav 20:35:27
  Majdan zorganizowała niemiecka agentura wspólnie z ruską - Amerykanie dopiero zaczęli działać, gdy pokapowali się co się dzieje. Ukraina miała być w niemiecko-rosyjskiej strefie wpływów.
  Jaka jest nagonka na Polskę ze strony Niemiec, jakie interesy robią z Rosją mimo sankcji? To Niemcy naciskają o ich zniesieniu.
  Zadyma z imigrantami to robota Amerykanów, aby osłabić Niemcy, Rosja będzie następna. Dlaczego Niemcy i Rosja podnieśli wrzask, gdy jest mowa o Tarczy i broni atomowej w Polsce? Dlaczego Niemcy sprzedali nam czołgi bez amunicji itp, itd...
 • @Talbot 20:50:07
  "nam" to kto ? chazarskie debile z PO-ashkenazie ?
 • @Talbot 20:50:07
  Dokładnie tak jest jak piszesz
 • @Talbot 20:50:07
  "Ukraina miała być w niemiecko-rosyjskiej strefie wpływów."

  Kuźwa, przeca była. Nawet jeśli tylko w ruskiej, to jak prkiaz iz kremla pójdzie, to się w "wierchownej radzie" czy jak jej tam każdą ustawę uchwali. Taniej wyjdzie niż wspieranie separatystów a i ryzyko utraty przemysłu produkującego dla Rosji żadne. A teraz jest. Moim zdaniem to rusko-pruskie przywództwo tu się "nie dodaje". Ma Pan może jakieś dowody, mocne poszlaki? Zauważył Pan jakieś powiązania? To bardzo ważne, bo "powszechnie" wiadomo, że to usa stoi za "majdanem"

  Proszę o odpowiedź.

  Pozdrawiam.
 • @Talbot 20:50:07
  "Dlaczego Niemcy sprzedali nam czołgi bez amunicji itp, itd.."

  Bo to k...y.
 • @Jasiek 21:07:29
  "Proszę o odpowiedź.

  Pozdrawiam."

  Informacje mam z "białego wywiadu" nie ze Sputnika.
  Reszta to kawiarniana polityka...
 • @Talbot 21:31:09
  "Informacje mam z "białego wywiadu" nie ze Sputnika."

  Dyć Korwin i Michalkiewicz to raczej nie sputnik.
  Czuję, że Pan coś kręci ;-)
  Proszę o link do "białego wywiadu". Cokolwiek.
  Uprzejmie nalegam.

  Dziękuję za odpowiedź.
 • @Jasiek 21:35:05
  //Czuję, że Pan coś kręci ;-)//

  Talbot jest dzisiaj tylko do pomocy niejakiemu Ziutowi

  http://wrzodakz.neon24.pl/post/132211,zaproszenie#comment_1313345

  ...więc faktycznie może kręcić...wiesz jak się kogo wyrwie z innego oddziału, to ciężko wejść na obroty:))))
 • @Talbot 20:50:07
  Ty musisz kolego odrobić lekcje historii. Cofnij się do końca XIXwieku ( bo już nie chcę skołatanej twojej głowy wysyłać do końca wieku XVIII) i postudiuj jak żydostwo zaplanowało Niemcy i jak z dużym powodzeniem okresowo destabilizowało carska Rosję ( bo już nie wspomnę jak wywołało i przejęło ten piękny mit o "wolnym kraju, wolnych ludzi" jakim rzekomo miała być i rzekomo jest Ameryka). Jak dogonisz rozum, to zgłóś się do dalszej dyskusji i nie truj du.y i nie zamulaj mózgów ludziom dobrej wiary.
  Co rozsądniejsi Niemcy ( bo tacy też są, a nawet ich mże więcej niż w Polsce rozsadnych Polaków) widza także te syjonistyczne manewry na burdel w Europie , który miałby zaszkodzić porozumieniu ponad żydowskim Pax Americana, czyli raju dla syjonistów. To jest ta wymarzona IV RP w sklerotycznej głowie Jarka prezesa wszystkich "Polaków"
 • @trybeus 21:49:44
  A zatem czekajmy na jakikolwiek link do "białego wywiadu"...

  Pozdrawiam.
 • @Jasiek 22:09:14
  Nic nie jest za darmo .http://www.defence24.pl/388561,polskie-f-16-wkrotce-na-bliskim-wschodzie-szef-mon-potwierdza . Przypominam uprzejmie, że Napoleon chcąc pozbyć się Legionów Polskich, wysłał Polaków do tłumienia powstania niepodległościowego na Santo Domingo. zniewoleni bili zniewolonych. Historia zatacza koło i powtarza się jako groteska. Pozdrawiam.
 • @Talbot 16:48:12
  Talbot, wyłożyłeś się. Zresztą nie pierwszy raz. - "Ten "patriota", to jakiś oszołom, albo prowokator z partii Zmiana." -
  Ty i twoje wpisy świadczą o tobie i pewnikiem o szeklach. chyba, że tylko ideowo jesteś na tym forum aby bruździć ?
 • @Vinto 23:11:57
  http://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/3891-bombowy-putin-w-16-rocznice-zamachow-terrorystycznych-w-rosji
 • @Talbot 23:42:21
  Pamiętam jak przed wykasowaniem swoich wpisów ,pisałeś inaczej.Pzdr. : http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/49713-dlaczego-syjonisci-rzadza-polska
 • ----- a w Polsce na polach , rzepak i rzepak , jak okiem sięgnąć .........
  http://www.zerohedge.com/sites/default/files/images/user5/imageroot/2016/06/04/bilderberg%20group_1.jpg
 • @Talbot 15:19:14
  Masz Pan tu o płacy minimalnej w wielkim skrócie.
  W rzeczywistości, to tylko wierzchołek góry lodowej.

  Jeśli chce się zrobić dobrze najmniej zarabiającym, to po prostu należy podnieść kwotę wolną pd podatku o 6350 zł, wówczas ludzie dostaną realnie 100 zł miesięcznie więcej.
  Zaś równowartość podniesienia płacy minimalnej o 100 zł w kwocie wolnej od podatku wynosi ok. 130 zł, to jest - gdyby podniesiono kwotę wolną od podatku o 130 zł rocznie, to efekt byłby taki sam dla mało zarabiających, jak podniesienie płacy minimalnej o 100 zł miesięcznie.
  No i nie byłoby złych skutków ubocznych.
 • Lubię działania konkretne więc
  5 x * i będę z Wami.

  Pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 22:09:08
  Wyjaśnię, Amerykanką jest od 3 pokoleń, poza rdzennymi Amerykanami reszta to imigranci. Jak wiemy, rdzenna ludność Ameryki swego czasu miała problem z imigrantami, prawda? Polskę odwiedziła, zresztą kilka razy, w czasie studiów przebywała w niej rok, wtedy ją poznałem. A rosyjskiego uczyła się w ramach studiów i chyba wcześniej. Ja mówię po angielsku i po rosyjsku, więc i to wszystko jedno w którym języku się z nią porozumiewałem, teraz wolę angielski, bo go częściej używam.
 • Mieliśmy kiedyś najbogatszy w surowce rejon świata...
  http://www.suwalki24.pl/mobile/article/35,batalion-nato-w-suwalkach-us-army-ma-chronic-przesmyk#
 • @AlexSailor 05:06:24
  otóż to!!! Podnoszenie pensji minimalnej, to realny wzrost bezrobocia...ale nie wiem, czy kiedykolwiek do tych debilów "na górze" dotrze...pozdr
 • @trybeus 08:47:29
  "otóż to!!! Podnoszenie pensji minimalnej, to realny wzrost bezrobocia...ale nie wiem, czy kiedykolwiek do tych debilów "na górze" dotrze...pozdr"

  Jakbym czytał złote myśli Balcerowicza.
  Typowe homosovieticusy - Polacy nie mogą więcej zarabiać, bo bezrobocie wzrośnie.

  http://www.praca.pl/poradniki/rynek-pracy/bezrobocie-w-ue-najnizsze-od-lat_pr-1551.html
 • @Repsol 23:55:29
  "Pamiętam jak przed wykasowaniem swoich wpisów ,pisałeś inaczej.Pzdr. :

  Wydoroślałem i nabrałem doświadczenia

  Trafiony, zatopiony. Czy Ameryka rozpoczynała wojny od mordowania swoich obywateli?

  http://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/3868-trafiony-zatopiony-czy-ameryka-rozpoczynala-wojny-od-mordowania-swoich-obywateli

  Jak widzisz nie zmieniłem stylu, ale polityka Putina jest także fałszywa - nie wierz w ruską propagandę, bo Rosjanie są w tym mistrzami.
 • @Ziut 20:31:46 - ZAWIOZĘ PANA
  Proszę się odezwać w dniu 18 VI 2016. Zawiozę Pana.
  Tego dnia powinniśmy być razem. Ludzie się powinni integrować, wymieniać doświadczeniami. Koledzy z PP, WPS, Zmiany i NEonu24 są, mimo wielu różnic - ważni dla procesu odtwórczego elity narodowej polskiej. Pan też powinien dołączyć do najlepszych.
 • Po ponad m-cu blokady konta na Neonie znowu dopuścili...
  . Uff.
 • @Talbot 09:14:25
  nie że nie mogą więcej zarabiać, tylko mają we łbach zakodowane, ze "opiekuńcze państwo" im da...

  podniesienie kwoty wolnej od podatku i zredukowanie "składki zusowskiej" do pułapu "małego zusu" spowoduje, że Polacy będą mieć więcej w portfelu... to jest pewne, natomiast jak pracodawca ma co roku podnosić pensję, bo sztucznie mu to zostanie narzucone, czym realnie wzrastają mu koszty pracy ( przy kilkudziesięciu pracownikach to nie jest bez znaczenia, co i wpływa na cenę finalnego produktu, który kupi ten, któremu sztucznie podniesiono minimalną pensję i to co mu dano wyda i tak w droższym towarze, wtedy mu gówno więcej dostanie w portfelu), to po prostu zwolni kilku ludzi, albo zatrudni Ukrów na umowę zlecenie...tym sposobem wzrośnie bezrobocie

  jak tego nie rozumiesz, to jesteś po prostu tępym debilem...ale myślę, że ty pewnie nim nie jesteś, tylko po prostu wykonujesz tutaj pewne zadania i aby siać dezinformację...

  a mechanizm jest taki, że jakby każdy był "samozatrudniony" lub pobierałby pensję brutto i sam sobie odprowadzał składki to wtedy realnie sam by sobie regulował ile tych dutków dostanie mu w portfelu
 • @trybeus 11:25:19
  "a mechanizm jest taki, że jakby każdy był "samozatrudniony" lub pobierałby pensję brutto i sam sobie odprowadzał składki to wtedy realnie sam by sobie regulował ile tych dutków dostanie mu w portfelu"

  Aż wierzyć się nie chce, że podajesz przykład z bandyckiej Ameryki...
  Chyba masz za zadanie siać dezinformację - czy Ty też nadajesz z USA?
 • @Talbot 11:47:45
  ...zaczynasz być wqurwiający...albo będziesz merytorycznie komentował, albo dostaniesz urlop wakacyjny...
 • @Seth 10:59:31
  "Po ponad m-cu blokady konta na Neonie znowu dopuścili."

  Ruskie czy amerykańskie frakcje ciebie zbanowali?
  Dobrze, że tobie odpuścili - pojedziemy po ruskich i Putinie - mnie tu mają za agenta...zTel Aviv.
 • @trybeus 11:51:45
  "..zaczynasz być wqurwiający...albo będziesz merytorycznie komentował, albo dostaniesz urlop wakacyjny..."

  Dyskutuję z Tobą merytorycznie - podałeś przykład systemu obowiązującego w USA.

  Po drugie: ja dyskutuję z Tobą na blogu Wrzodaka, a nie na Twoim.
  Poproś Wrzodaka, aby mnie zbanował, bo jestem wulgarny i cham...
  I nie lubię Putina!
 • @Talbot 11:56:54
  ... "Husky" z "Repsol'em" ten typ robi tu za admina i jest kolesiem "Husky'ego" - to jest frakcja SB-ecko-PiS-owsko-banderowsko-komunistyczno-anty-putinowska.
 • UFFFF
  Koniec ćwiczeń ANACONDA16 i NATO nie napadło na Rassiję - nie będzie III wojny światowej!
  Prorosyjscy powinni odetchnąć, chyba że Putin coś wywinie, wszak on też jest w NWO.
 • @Talbot 14:47:01
  Kto mówił, że nato miało napaść na rooskich ?
  Pootin w nwo jest jak najbardziej, tylko w rosji mało kto o tym wie, czy nasi tzw. rządzący wiedzą coś o nwo, jak państwo myślicie, czy działania obecnie wprowadzane TTip i bazy nato nie dają do myślenia, ilu rooskich ma być po depopulacji, 40 mln, bo nas Polaków z 15 mln ?
 • @provincjał 15:44:02
  Proruskie mówili, że gdy będą ćwiczenia, to będzie prowokacja False Flag i wtedy NATO napadnie na Rosję, zresztą Braun tak samo gadał.
  Co do depopulacji ruskich, to nad Rosją też rozpylają Chemitrials, ale ruskie mówią, że to rozpylają samoloty NATO.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:10:54
  Eugeniusz Sendecki @ Ziut 20:31:46 - ZAWIOZĘ PANA

  - A kto pokryje koszty dojazdu do Warszawy?
  [w tym miejscu Ziut zamyślił się głęboko nad możliwościami Eugeniusza]
 • @Talbot 16:48:12
  nu da! ten chłopak nagabujący ober-demokratyczne siły ameryki, to na 1000% "ruski szpion", który uczył się amerykańskiego w Moskwie... a Talbot to oczywiście jedyny&prawdziwy "PARTYJota"... z odkurzonym po 72 latach napisem "POLAND" na arm-patchu ;)))
  http://img.photobucket.com/albums/v239/Nullamere/WWII/ResizeofObraz054.jpg
 • @sosenkowski 07:40:40
  Moskwa gra w prawdziwego Polaka

  Jednym z najważniejszych sposobów działania służb rosyjskich jest występowanie pod flagą przeciwnika. Nie chodzi tu o normalny kamuflaż, czyli przebranie się za polityka czy też dziennikarza zwalczanego kraju, ale o stworzenie realnego ośrodka oddziaływania na opinię publiczną. W Polsce i w wielu innych krajach europejskich Moskwa występuje pod przykryciem najlepszych patriotów, lepszych od tych prawdziwych.

  Jak to robi? Poprzez licytację wartości. Jeżeli pojawia się np. patriotyczne pismo, które jest w stanie skutecznie zwalczać rosyjską propagandę, Rosjanie natychmiast wspierają powstanie podobnego, ale dużo bardziej radykalnego. Wykorzystują do tego aktywa wywodzące się z dawnych służb komunistycznych, szczególnie wojskowych. W ciągu ostatnich lat Rosjanie stworzyli lub przejęli wydawanie kilku pism o charakterze narodowym lub patriotycznym. Do normalnego repertuaru takich pism dodają tylko niewielkie modyfikacje. Głównym przeciwnikiem Polaków nie są służby rosyjskie, ale np. Żydzi, masoni albo banderowcy. Ten, kto próbuje zauważać, że taka działalność jest na rękę Moskwie, natychmiast sam staje się filosemitą lub neobanderowcem. Trudno z tym walczyć, tak jak trudno było walczyć z wiecznym posądzaniem prawicy o antysemityzm. Jest to metodologia działania „Gazety Wyborczej”, tylko odwrócona w drugą stronę. Im bardziej się bronisz, tym bardziej jesteś podejrzany.

  A tu jeden z takich patriotów
  https://www.youtube.com/watch?v=yb13zU36jkc
 • Polska: Powrót metod stalinowskich !!!!
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2014/11/flaga-rosji-1-1.jpg?w=350&h=233


  Już od wczesnych godzin porannych w Łodzi przy ul.Zamenhoffa trwają ostatnie przygotowania do wielkiej manifestacji partii POLSKA PATRIOTYCZNA, partii ZMIANA i stowarzyszenia WIERNI POLSCE SUWERENNEJ.
  Na miejscu są już wozy transmisyjne TVN pana dr.E.Sendeckiego jak też wóz transmisyjny rosyjskiej telewizji RT.
  Jest też na miejscu znany publicysta i politolog zarazem, pan Andrzej Hadacz, który będzie honorowym przewodniczącym tej manifestacji.
  Jako pierwszy ma zabrać głos znana legenda, były poseł pan Z.W, który zapowiedział ogłoszenie manifestu, sprzeciwiającego się haniebnej polityce PIS-u a zwłaszcza w sprawie uwięzienia innego byłego posła Mateusza P.
  W/g organizatorów, spodziewane są tłumy manifestujących stąd też tak wielkie zainteresowanie światowych mediów.

  Hasłem przewodnim jest :
  Amerykanie -ręce precz od Polski
 • @Husky 07:16:28
  Ty Husky z kolesiem Repsol'em,to się nie patyczkujecie z przeciwnikami,od razu w łeb siekierą POPiS-owo PO upowsku.
 • @Seth 10:18:11
  Zwłaszcza wtedy gdy to jest tak głupi i pusty jak twój.
 • @Husky 18:20:27
  ...może pusty,ale nie żydo-upowski... he,he,he ...
 • @Jasiek 21:08:35
  to nie sprzedający k..wa tylko kupujący idiota

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031