Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
182 posty 3117 komentarzy

Wrzodak Z

Putin wprost o NWO, pedofilach i satanizmie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Takiej wypowiedzi nie usłyszycie od Komorowskiego, Schetyny, Petru, Kaczynskiego, Macierewicza, Waszczykowskiego, Gowina, Szydło, Kuchcińskiego, Kwaśniewskiego, poniewaz to jest jedna wynajęta banda do słuzby NWO

Posted by Marucha w dniu 2017-01-20 (piątek)

Przemówienie świąteczne Prezydenta Rosji Władimira Putina zostało całkowicie przemilczane przez tzw. „zachodnie” media. Poniższy fragment tłumaczy dlaczego…

(…) Kolejne wyzwanie dla rosyjskiej tożsamości jest związane z procesami, które można obserwować poza granicami Rosji. Są to polityka zagraniczna, moralność i inne aspekty. Widzimy, że kraje euro-atlantyckie podążają drogą, która zaprzecza czy wręcz wyklucza ich korzenie, wliczając w to korzenie chrześcijańskie, które tworzą bazę Zachodniej Cywilizacji.

W tych krajach podstawa moralna i wszelkie tradycyjne wartości są odrzucane – narodowe, religijne, kulturalne – nawet tożsamość płciowa jest odrzucana i relatywizowana.Taka polityka traktuje wielodzietną rodzinę na równi z partnerstwem homoseksualnym, a wiara w Boga jest równoznaczna wierze w szatana.

To nadużywanie i wyolbrzymianie politycznej poprawności w tych krajach prowadzi do tego, że należy poważnie rozważyć możliwość legalizacji partii, które będą mieć na celu propagandę pedofilii.

Wielu obywateli państw europejskich w rzeczywistości wstydzi się swoich religijnych przynależności, a nawet boi się o nich mówić. Chrześcijańskie święta i uroczystości są likwidowane, czy też ich nazwy są „neutralnie” zmieniane, tak jakby ktoś się miał wstydzić świąt chrześcijańskich. Tą metodą ukrywa się głębsze moralne wartości tychże uroczystości.

Kraje te próbują narzucić siłą ten sam model na inne kraje, globalnie. Jestem głęboko przekonany, że jest to bezpośredni sposób na degradację i prymitywizację. To prowadzi do głębokiego demograficznego i moralnego kryzysu na Zachodzie.

Jaki może być lepszy dowód na moralny kryzys społeczeństwa niż utrata jego funkcji rozrodczości? Niemalże wszystkie rozwinięte kraje zachodnie nie mają wystarczającej rozrodczości by się utrzymać na tym samym poziomie, nawet z pomocą migrantów.

Bez wartości moralnych, które są zakorzenione w Chrześcijaństwie i innych światowych religiach, bez reguł i moralnych wartości, które się ukształtowały i rozwinęły przez millenia, ludzie nieuchronnie utracą swoją godność.

I myślimy, że prawa i naturalna jest obrona tych moralnych wartości.

Należy respektować prawa każdej mniejszości do samookreślenia, ale jednocześnie nie można dopuścić do tego by prawa większości nie były respektowane.

W tym samym czasie gdy ten proces następuje na poziomie państwowym, na poziomie międzynarodowym zauważamy próby stworzenia jednobiegunowego i jednolitego modelu świata, w którym usuwane będą instytucje prawa międzynarodowego i suwerenności narodowej. W takim jednobiegunowym, zunifikowanym świecie nie będzie miejsca na suwerenne państwa. Taki świat potrzebuje tylko wasali.

Za: https://www.youtube.com/watch?v=Apmy9H9YVPo

https://www.monitor-polski.pl 

KOMENTARZE

 • : ) : ) : )
  No to wygarnal ten put in.
  To o czym on teraz oswieca, istnieje w swiadomosci szerokich mas ludzi na calym swiecie od dekady.
  On gada w bialych rekawiczkach, okraglymi slowami.
  Tak by nikomu i niczemu konkretnemu nie zrobic 'przykrosci'.
  Jezeli to ma byc wielkie olsnienie, to spoznil sie o 10 lat.
  Gdzie byl jak rosja wspierala usa w ataku na afganistan, pozostawiala wolna droge do ataku na irak czy libie?
  Dlaczego nie zajaknie sie o tym ze 9/11 to wewnetrzna robota celem realizacji pretekstu do 'wojny z terrorem?
  Bo sam ja popieral?
  Bo sami przeprowadzali u siebie false flags?
  Bo to oni chca wzmocnic struktury onz chca jego przywodztwa?
  Bo bricks nie jest wymyslone przez putina, rosje, ale przez globalsitlw?
  W dialektyce hegelianskiej chodzi o to zeby z celu ktory celowo kompromituja, jakim jest jednobiegunowy swiat, zrealizowac ten prawdziwy, jakim jest wielobiegunowy swiat oparty o regiony kontynentalne zrzeszone w onz, zreformowanym do stopnia w ktorym stala piatka nie ma prawa weta, a onz posiada policje, wojsko, regulacje prawne uzycia sily lokalnie oraz globalnie, a takze dzialnosc 'peace makers'...

  Wrzodak, panie, do nauki zamiast siac propagande prorosyjska, bo dorzucasz pan kamyk do budowania superkontroli globalistow nad poglowiem bydla w sposob oficjalnie zunifikowany.
  Jak mniemam, nieswiadomie.
 • Tak,świetny tekst Putina.Ale to Rosja Putina może także zwasalizować inne kraje.Stalin miał gigantyczną armię,a Putin ma jeszcze
  potężniejszą.Na obecną chwilę,to Rosja może zostać hegemonem świata.
 • @Seth 15:36:12
  //Ale to Rosja Putina może także zwasalizować inne kraje.//
  sympatycznie
  co za wizje
 • @Seth 15:36:12
  Rosja to chyba największy kraj na świecie. Teren musi być dobrze chroniony. I póki co, jest także gwarantem nienaruszalności granic Polski. To nie Rosja rozgrabiła nasz majątek narodowy w czasie transformacji ustrojowej. Tu prym wiodły inne armie, a raczej służby.
 • @PontoSarmata 16:00:30
  Rosja nie grabila swoich republik przez pol wieku?
  A jej olbrzymi obszar byl gwarantem naszej nienaruszalnosci w 39 kiedy wbijali noz w plecy polakom, o mordzie na 21 tys. oficerow wzietych do niewoli niewpominajac?

  'Klapki na oczy i do przodu'!!!...
 • Głos nacjokraty - Łukaszenko: nie potrzebujemy cudzych imigrantów
  Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko skomentował doniesienia o budowie w kraju ośrodków dla imigrantów. Jego zdaniem nie można dopuścić, by Białoruś przekształciła się w „osadnik” dla nielegalnych imigrantów.

  — W mediach niektórzy nasi szczególnie „uświadomieni” krzyczą, że niemal przekształcamy Białoruś w „osadnik”. Chcę uprzedzić, że żadnego „osadnika” na Białorusi nie będzie. Nie potrzebujemy tutaj cudzych imigrantów – podkreślił Łukaszenko.

  Jak poinformowały wcześniej niemieckie media, UE wydzieliła Białorusi 7 mln euro na budowę obozów dla uchodźców. Z tych informacji wynikało, że na terenie kraju miały powstać ośrodki zamkniętego i otwartego typu.

  Przedstawiciel Komisji Europejskiej powiedział, że Wspólnota nie finansuje i nie zamierza finansować jakichkolwiek zamkniętych ośrodków migracyjnych na Białorusi.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201701214657923-lukaszenko-bialorus-osrodki-dla-imigrantow/
 • @eonmark 16:06:46
  Ja piszę o sytuacji po 1989 r. W czasach wcześniejszych, nie neguję że wywożono z ziem odzyskanych dobra, nie tylko do Rosji. Dzisiejsza Ukraina jest także spadkobiercą tego zaboru. Republiki bałtyckie również z tego czerpały. Wilno do Litwy a Lwów do Ukrainy. Kto na tym skorzystał? Rosja?
 • @eonmark 16:06:46
  I będzie to bardzo zły dzień kiedy Moskwa powie, że nie zależy jej na polskości Śląska.
 • @eonmark 16:06:46
  Przysłowiowy nóż w plecy wbija się komuś, kto nie jest wrogiem, liczy na kogoś a tu zdrada i ten nóż w plecy.
  Przed II WŚw. Polska nie była przyjaciółką ZSRR, ZSRR był wrogiem dla Polski nr 1, cały czas było szczekanie na Rosję Radziecką (podobnie jak i teraz się to odbywa na FR) Polska spiknęła się nawet z Niemcami.
  Co tu zatem pieprzysz o nożu w plecach?
 • @eonmark 15:33:46
  Na to, że 9/11 to była fałszywka, trzeba mieć niezbite dowody.
  Jak je masz, zgłoś je do ONZ. Następnie podaj tu kopie tego zgłoszenia, chętnie Czytelnicy, Blogerzy i Komentatorzy Neonu je zobaczą.
  A jak nie masz dowodów, nie szczekaj jak prymitywny banderowiec.
  FR musiała zebrać się w sobie po rozpadzie ZSRR i rządach alkoholika Jelcyna.
  Kiedy poczuła, że jest już mocna, na prośbę rządu Syrii pomogła i pomaga temu państwu.
 • @lorenco 17:35:38
  Na prośbę legalnego rządu Syri rosyjskie wojska tam wjechały -
  To demokratyczne i jest ok.
  Na prośbę legalnego rządu w Polsce wojska amerykańskie stacjonują w Polsce.
  To zdrada
 • Losy Trumpa nie są pewne
  Opór wobec nowego prezydenta jest bardzo silny. Wczoraj manifestowano w ponad 600 miastach USA. tzw Marsz Kobiet w NY zgromadził setki tys. sorosowców. Poszli na całość - łudzą biedotę rewolucją socjalistyczną. Manifestantów lewackich popierają Alec Baldwin i Robert De Niro. Trzeba przyznać, że od czasów demonstracji studenckich 68., takich manifestacji Ameryka nie pamięta. Trockiści mogą szybko wrócić do władzy. Przeraża mnie zaślepienie Amerykanów - jeżeli to jeszcze mądry naród.
 • @Krystyna Trzcińska 18:00:42
  Bill gapi się na Ivankę

  https://youtu.be/fKTNfWGblHk
 • @eonmark 15:33:46
  Powtórzę sedno odpowiedzi, której w tym temacie już udzieliłem komuś na innym forum:

  "To jest wypowiedź propolska kiedy adresatami czują się Polacy, proniemiecka kiedy adresatami czują się Niemcy, proamerykańska kiedy adresatami czują się Amerykanie, prorosyjska kiedy adresatami czują się Rosjanie, prożydowska kiedy adresatami czują się Żydzi.

  Pominąłem Twoją narodowość? Nie dopasuje się?

  Jak nie, to musi ona być ideologiczna i nademocjonalna - zgadłem?

  Jedyny warunek żeby zauważyć że to głęboko ludzkie przesłanie pokoju między ludźmi ponad granicami, to uczciwe odczytanie zawartego w niej przekazu z punktu widzenia wartości ludzkich".


  Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1531065#comment-1531065
 • @Katana 18:13:17
  Skowyt radykałów w czasie przysięgi D. Trumpa

  https://youtu.be/lJG0Ibhcsng
 • @PontoSarmata 18:22:32
  To delegatka KOD-u
 • @eonmark 15:33:46
  Oj kolego...
  Ty wiesz, że nie mam uprawnień admińskich ale jak chcę to mogę.
  Bądź grzeczny.

  Oczywiście pozdrawiam serdecznie :)
 • Pan Wrzodak
  // W takim jednobiegunowym, zunifikowanym świecie nie będzie miejsca na suwerenne państwa. Taki świat potrzebuje tylko wasali.//

  I wszystko w temacie, Panie Zygmuncie...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:44:45
  Jakis konkretny zarzut czy bedziesz sie tak wkolko odgrazal?
  Co zabolalo?
 • @Katana 15:53:12
  Nie znęcaj się nad @eonmark'em

  Nie warto.
 • @Husky 17:49:17
  Czy u nas jest ISIS i "umiarkowani obcinacze głów" tak jak w Syrii?
  Jesli tak jest, zgadzam się z Tobą.
  Chyba, że masz na myśli KOD i inne szuje, jednak żeby na nich sprowadzać ciężki sprzęt wojenny, to już przesada.
 • @PontoSarmata 18:06:09
  Ale się obleśniak ślini! A i ta reakcja Hillary:) Dobrze, że Clintonowa nie została prezydentem USA bo wywołałaby wojnę o jakąś Helenę.
 • @eonmark 18:47:11
  W kółko nie. Stwierdzam tylko fakt :)
  O "konkrety" mnie nie pytaj, nie mam czasu.
  Ty doskonale wiesz, że moja dobroć przerasta nienawiść.
 • niebydło eonmark 15:33:46
  //No to wygarnal ten put in.
  To o czym on teraz oswieca, istnieje w swiadomosci szerokich mas ludzi na calym swiecie od dekady.//
  To chyba dobrze, że to powiedział czy nie dobrze?
  //On gada w bialych rekawiczkach, okraglymi slowami.
  Tak by nikomu i niczemu konkretnemu nie zrobic 'przykrosci'.//
  Można to nazwać językiem dyplomacji. Głupio by to wyglądało gdyby mówił na geja - pedał a na pedofila- zboczek, choć ja osobiście mogę używać takiego języka :)
  //Jezeli to ma byc wielkie olsnienie, to spoznil sie o 10 lat.//
  Lepiej późno niż wcale. Nie rozumiem co cię tak bulwersuję. A może lepiej by było gdyby o tym nie mówił?Jak sądzisz, Eonmarku?
  //Gdzie byl jak rosja wspierala usa w ataku na afganistan, pozostawiala wolna droge do ataku na irak czy libie?//
  W którym czasie i przestrzeni?
  //Dlaczego nie zajaknie sie o tym ze 9/11 to wewnetrzna robota celem realizacji pretekstu do 'wojny z terrorem?
  Bo sam ja popieral?
  Bo sami przeprowadzali u siebie false flags?//
  Są to tak zwane ''teorii spiskowe'' a Putin to nie paranoik. Poza tym dlaczego miał by to robić? A z terrorem trzeba walczyć, ty tak nie uważasz?
  //Bo to oni chca wzmocnic struktury onz chca jego przywodztwa?//
  Mówisz tak jakby było w tym coś złego. ONZ stawia sobie za cel zapewnienie pokoju i bezpieczeństwa międzynarodowego, rozwój współpracy między narodami oraz popieranie przestrzegania praw człowieka.
  - Palenie papierosów szkodzi!
  - Tak? A czy Ty wiesz, że Hitler walczył z paleniem a wiesz jaki był Hitler, samo zło!
  Podsumowanie: Hitler był przeciwny palenia, zatem palenie jest dobre.
  //Bo bricks nie jest wymyslone przez putina, rosje, ale przez globalsitlw?//
  Brics to skrót od Brazylii, Rosji, Indii, Chin oraz Republiki Południowej Afryki.
  //W dialektyce hegelianskiej chodzi o to zeby z celu ktory celowo kompromituja, jakim jest jednobiegunowy swiat, zrealizowac ten prawdziwy, jakim jest wielobiegunowy swiat oparty o regiony kontynentalne zrzeszone w onz, zreformowanym do stopnia w ktorym stala piatka nie ma prawa weta, a onz posiada policje, wojsko, regulacje prawne uzycia sily lokalnie oraz globalnie, a takze dzialnosc 'peace makers'...//
  Próbuję znaleźć wyjaśnienie tej dialektyki ale Googl odsyła mnie masonów, Devida Icke i prisonplanet.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:59:41
  Nic konkretnego?
  Bawic sie w cenzora pragniesz.
  Nalegam zebys napisal w ktorym miejscu jestem niegrzeczny.
  Prawda boli i chcesz przymknac usta.
  To ze jestes po stronie propagandy jednej z dwuch stron sztucznie zorganizowanego dialektu jest oczywiste mysle, nie tylko dla mnie.
  Tak naprawde jestes przeciwko rozgrywanej ludzkosci.
  Wspierasz iluzje.
  Oredownik: 'klapki na oczy i do przodu'.
 • @PontoSarmata 18:06:09
  https://pbs.twimg.com/media/C2yYMJ9XgAACdAm.jpg
 • @eonmark 19:20:52
  //Prawda boli i chcesz przymknac usta.//

  Rozbawiasz mnie. Zupełnie niepotrzebnie bo z natury jestem wesoły :)

  //Bawic sie w cenzora pragniesz.//

  No... Pragnę :P
  Puknij się w kaczan...
 • @Katana 19:05:40
  //Ma wartość jak każdy człowiek...//

  Tu pełna zgoda.


  Pozdrawiam.
 • Bo to też o tych kacapach wszystko może powiedzieć
  tylko nie to że są "nowocześni".To genetyczni konserwatyści (bez względu na światopogląd) W kontekście tego W.W.Putin jest typowym ruskim człowiekiem a że na świecie porobiło się co porobiło,aktualnie jest jedynym tej rangi politykiem który ma odwagę bronić tradycyjne standardy.Może jest wyjątkowy,może odważny-ja nie wiem.Ale powiada się że podczas swej ostatniej wizyty na św Górze Athos,mnisi namaścili go na bizantyjski tron.
  https://www.google.pl/search?q=%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0+%D0%B0%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B5+%D1%82%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%BE+%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B8+%D1%86%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE.&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=zwGFWP_6Eeqv8weRwo-ICw
  stąd też poszła pogłoska (o carze) którą częstuje nas Talbot na swoim blogu zawierającym informacyjne badziewie.
  Namaszczenie miało ponoć nastąpić podczas "części prywatnej" wizyty a następnie mnisi ustawili go (Putina) w (specjalnym przeznaczonym do modlitw) tronie bizantyjskich imperatorów przywiezionym tu swego czasu z Konstantynopola.
  https://i.ytimg.com/vi/it8uLhPlYhA/hqdefault.jpg

  Od kilkuset lat nikt nie zajmował tego miejsca.Robi wrażeni,pobudza wyobraźnię.A czy to faktycznie tak było czy to tylko gra zbiegów okoliczności -nie mam pojęcia
  https://www.youtube.com/watch?v=FAOHbECkq3c
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:06:59
  ////Bawic sie w cenzora pragniesz.//

  No... Pragnę :P
  Puknij się w kaczan...//

  Zero kokretow, straszenie,uniki i blazenskie komentarze.
  Caly Ty.
  Od czasow szemranego szamira, zwolennika seksu z dziecmi, wiem jaki stopien zaklamania reprezentujesz.
  Jak bedziesz mial cos rzeczowego do powiedzenia, to dawaj, inaczej nie zawracja gitary.Chyba ze portal ma nowa formule, i wszyscy ktorzy pisza o tym ze caly globalny establiszment to jedna klika, zostaja wypraszani za drzwi.

  W miedzy czasie mozesz przemyslec wszystkich globalistow u boku trumpa.
  A roi sie tam od hien z kazdej organizacji i instytucji jaka posiadaja.
  Masz fed, cfr, imf, black water, caci, cia, rycerze maltanscy, bildelberg, chabad, a lista idzie dalej...

  : )))
 • @PontoSarmata 16:16:26
  //Wilno do Litwy a Lwów do Ukrainy. Kto na tym skorzystał? Rosja?//

  A wilno i lwow to bylo polskie od zarania dziejow?
  Z tego co pamietam, nie litwa i ukraina decydowaly co im przypadnie po drygiej wojnie swiatowej.
  Czy jednak napdaly polske i odebraly nam 'nasze diamenty'?

  Rownie dobrze niemcy moga, i czynili to, mowic ze polksa okradla je z ziem.
 • @
  Aleister Crowley - Magic powers, demon and angel summoning, being the Great Beast 666.
  Alex Chiu - Immortality magnets.
  Alex Jones - Crank grandmaster. New World Order, 9/11 denialism, Federal Reserve hysteria, climate change denialism, (insert conspiracy of the week here), ad nauseam.
  Andrew Schlafly - Creationism, abortion causes breast cancer, liberalism causes all societal ills, revised chronology, AIDS denialism, and many more.
  Andy Kadir-Buxton - slapping people on the head to cure mental illness
  Charles Berlitz - The Bermuda Triangle.
  Charles Coughlin, Roman Catholic Priest and radio preacher noted for anti-Federal Reserve crankery and international bankers conspiricism.
  David Icke - Another crank grandmaster. Alternate history, alien races, conspiracy theories.
  David J. Stewart - webmaster of Jesus Is Savior website, conspiracy theories, arrogant conservativism, pseudohistory, racism, antisemetism, evolution denialism, climate change denialism, endorsement of other cranks, need more be said?
  David Sereda - Shroud of Turin, zero-point energy, anti-gravity, solfeggio frequencies.
  Dennis Prager - climate change denier, conspiracy theorist, DDT wackiness, homophobia, "Islamophobia".
  Drunvalo Melchizedek - believes that through meditation the human being is able to access sources of information (the Akashik Records) and receive guidance about his/her spiritual advancement.
  Duane Gish - creationist writer and professional debate-mangler.
  Edgar Cayce - Various prophecies, Atlantis, reincarnation.
  Eric S. Raymond - Gun rights, HIV denialism, global warming denial, libertarianism.
  Erich von Däniken - Chariots of the Gods.
  Ernst Zündel - Holocaust denial, Hollow Earth, secret Nazi bases in Antarctica, Nazi UFOs.
  Eustace Mullins - Anti-New World Order and anti-Semitic writer who, at the (alleged) behest of American fascist poet Ezra Pound, wrote about how the Jews—specifically the Rothschilds -- created the Federal Reserve in order to destroy the American economy and make us all wage slaves, or something like that.
  Fred Phelps - World famous cult leader and crazed anti-gay ideologue. He is not gay.
  Gene Ray - Time Cube
  Glenn Beck - If you don't know, you haven't been paying attention.
  Helen Caldicott - Conspiratorial thinking and misinformation about nuclear radiation.
  Immanuel Velikovsky - Planetary catastrophism, a revised chronology, and more.
  Israel Shamir - Anti-Semitic Holocaust denier affiliated with WikiLeaks.
  Jenny McCarthy - Tireless Anti-vaccinationist.
  John A. Davison - Proscribed evolution.
  John Brandenburg - the "thermonuclear war on Mars" guy.
  Joseph Smith - Alternate history, alien races, magic underwear; founder of Mormonism.
  Judy Wood - Dustification of the WTC
  Kerry Cassidy - Everything is a false flag.
  L. Ron Hubbard - Alternate history, alien races; founder of Scientology.
  Luke Rudkowski - New World Order conspiracy theories, Federal Reserve conspiracy theories, blind support for Ron Paul, leader and founder of Paulbot Cheersquad group We Are Change, arrogance towards those who show dissent towards his views.
  Mark Dice - Evolution denialism, climate change denialism, creationism, NWO conspiracy theories, Federal Reserve hysteria, arrogant social conservatism, being extremely arrogant and condescending towards dissent, immense hypocrisy, sexism, hatred for just about anyone who is not a Christian.
  Mike Adams - proprietor of the website NaturalNews.
  Pentti Linkola - Ecofascism. This is one of the few cases in which the term is used literally, as opposed to, say, the Right's hyperbolic whining about the EPA, Kyoto Protocols, etc.
  Peter Duesberg, Eleni Papadopulos-Eleopulos - AIDS denialism.
  Ray Kurzweil - Transhumanism, specifically in its manifestation as utopian magical thinking, immortality fantasies, and Rapture analogues. BS artist extraordinaire. Keeps making fantastical predictions of the future that fail to pan out.
  Richard C. Hoagland - "Face" on Mars, aliens, NASA conspiracy theories.
  Richard Shaver - Subterranean cities and their malevolent inhabitants, the Dero.
  Sean Manchester - Vampire hunter and self-proclaimed "Catholic Bishop".
  Texe Marrs - NWO conspiracy theories, fundamentalist Christianity, anti-Semitism.
  Todd Bentley - Christian faith healing through kicking and punching.
  Tom Bethell - Numerous forms of science denial.
  Uri Geller - Probably the best known popularizer of telekinesis through his spoon-bending trick.
  Wilhelm Reich - orgone energy.
  Zecharia Sitchin - Reinterpreter of Sumerian mythology and perpetuator of the "Zeta Reticuli" alien conspiracy theory.
 • @Husky 17:49:17
  głupi kundlu,
  od 1926r. nie istnieje legalna władza w Polsce.

  IIIŻydo-RP jest emanacją żydowskiego zamachu stanu w sierpniu 1980r., gdy żydowska junta Jaruzelskiego-Kiszczaka obaliła polskie władze PRL (także nie legalne, ale jednak polskie).
 • @lorenco 17:14:22
  //Przysłowiowy nóż w plecy wbija się komuś, kto nie jest wrogiem, liczy na kogoś a tu zdrada i ten nóż w plecy.
  Przed II WŚw. Polska nie była przyjaciółką ZSRR, ZSRR był wrogiem dla Polski nr 1, cały czas było szczekanie na Rosję Radziecką//

  No tak, oczywiscie...
  Niemcy i rosjanie musieli zawrzec pakt zeby bronic sie przed polska.

  : ]

  //(podobnie jak i teraz się to odbywa na FR) Polska spiknęła się nawet z Niemcami.//

  Taaa, polska weszla w sojusz z niemcami, niemcy z rosja a rosja z usa i wszyscy wydymali nasz kraj, za kare, bo przeciez jestesmy odwiecznym karlem reakcji...

  No wypisz wymaluj propaganda bloszewicka skierowana przeciwko polsce.

  Niech zgadne, pochodzisz z kategorii: 'patriota polski'...

  : )))
 • @Katana 20:26:32
  //A gdzie elitę NEonu wywiało? No tych... resztę starych blogerów.//

  No wywiało... Ale są, nie przejmuj się :)
  W naturze nic nie znika, jak już to zmienia miejsce.

  //Długo Ciebie nie było...//

  No jak? Przecież pisze :)))
 • @eonmark 20:37:50
  //Od czasow szemranego szamira, zwolennika seksu z dziecmi,//

  Jesteś zwykłym głupkiem i wiesz o czym mówię.
 • @eonmark 21:13:14
  Miesiąc urlopu . Przykro mi.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:00:35
  ....podoba mi się ta rewolucyjna jasność przekazu: wszyscy którzy nie wielbią Putina, tylko marudzą o jakimś napletku lub jego braku - won!
  - i jeszcze dodałbym : r a z s t r i e l a t!

  a Wrzodaka i Setha zrobić gubernatorami!

  marnujesz się, chłopie, jako komentator - byłbyś naprawdę świetnym administratorem - a jaki porządek by był....

  więcej:
  http://att.neon24.pl/post/136143,kazdy-ma-swoja-tutke
 • @Repsol 21:21:05
  dziwię się.
  Czołem
 • @Andrzej Tokarski 21:28:13
  Ave . Lepszy urlop niż kasacja . Zgodzi się Pan ?.
 • @Repsol 21:33:04
  rzecz nie w tym co lepsze - tylko o przesłanki. A te wydają się cieniuśkie i do jednego i do drugiego - akurat wpisy eonmarka moim skromnym zdaniem są bardzo interesujące. Nawet jeżeli zdarzy się jakaś zaczepna nuta - to znam innych, bardziej agresywnych, by nie rzec: chamowatych - polemistów
  - oczywiście o ile mogę wyrazić swoje zdanie (?)

  bądź pozdrowiony! Pan
 • @Katana 21:03:50
  "Plastku eonmarku - dlaczego ignorujesz wpisy niektórych użytkowników, którzy poświęcają Ci czas?
  I dlaczego odnosząc się do wpisów odpowiadasz tylko na wybrane wątki?"
  ---------------------------
  Musi najpierw skonsultować z SBU, oni mu podpowiedzą albo dają gotowe teksty.
 • @Andrzej Tokarski 21:41:48
  Co Pan konstruktywnie proponuję ?. Proszę napisać notkę w tej sprawie czyli administrowania , cenzury i innych złych rzeczy . Obiecuję że polecę ten temat na portalu .To jest naprawdę ciekawy temat i niczego unikać nie będę . Pozdrawiam. Ps : Proszę pamiętać że jestem tu tylko dla ludzi takich jak Pan.
 • @eonmark 20:45:18
  Jeszcze raz napiszę: dla Polski przedwojennej ZSRR był wrogiem nr 1 i o wbijaniu noża w plecy nie może być mowy. ZSRR zajął część wrogiego kraju i tyle. Do tego w/g Ukraińca, 1 sekretarza USRR Nikity Chruszczowa, było to odzyskanie ziem Ukrainy Zachodniej
  Teraz Polska też szczeka na Rosję, jest krajem dla Rosji nieprzyjaznym a wręcz wrogim. Gdyby FR zajęła teraz Polskę, to też będzie nóż w plecy?
  Nie pajacuj i nie przepisuj farmazonów rodem z SBU.
  Całe szczęście, że Rosja ma nas w żopie i nie ma do nas roszczeń terytorialnych a i zadłużonych gołodupców nie będzie brać na utrzymanie.
  Dlatego o tym wiedząc, że to jest bezppieczne, niektórzy szczekają, zarażeni nienawistną wścieklizną, bo nic lepszego w życiu im nie wychodzi a z tego żyją.
 • @Andrzej Tokarski 21:27:49
  Ciekawe ma Pan podejście do Putina.
  On jest prezydentem FR a nie naszym. My nie jesteśmy jego wyborcami.
  Zatem wielbienie Putina czy wręcz odwrotnie - nienawiść - nie powinno być uczuciem Polaków.
  Zatem ma Pan podejście osobiste, jak to mają zrzeszenia gejowskie, za to, że jest "ciachem" ( tak mówią o nim geje) a nie jest gejem i do tego nie pozwala im paradować po ulicach Moskwy czy innych rosyjskich miast.

  https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15895362_198324473972018_8778992168383944073_n.jpg?oh=f874967830e9081a3a629ccc570435ee&oe=591A2AD6
 • @lorenco 22:06:10
  ...tu, z tym nożem w plecy to cię poniosło.

  Eonmark,ma rację.
 • @Repsol 21:21:05
  ...nie banuj eonmarka,Repsol.
 • @Seth 22:24:02
  Ma swój blog niech tam robi zadymy a u innych Autorów , No pasaran . Koniec dyskusji . Dalsze przedłużenie szarpaniny spowoduje przedłużenie urlopu w/w . KONIEC.
 • @Seth 22:21:53
  "wolę jawnego wroga aniżeli sprzymierzeńca, który, gdy przyjdzie okazja, wbije nóż w plecy"- to jest określenie ze słownika języka polskiego.
  Teraz podaj mi przykład, że Rosja Radziecka była sprzymierzeńcem II RP?
  Bo według danych historycznych, dla Polski Rosja Radziecka to była:

  A kto wroga krwią zbroczony?
  To piętnasty pułk czerwony.
  Skąd piętnasty jest czerwony?
  Bolszewików krwią zbroczony.
  ----------------------------------

  Lance do boju, szable w dłoń
  Bolszewika goń, goń, goń
  Żuraw, żuraw, żurawia
  Żurawiejka ty maja!
  -------------------------------------
  "A ja myślałem, że to stado dzikich koni
  A to czerwoni, czerwoni, czerwoni.
  A ja myślałem,że to gówno z nieba leci,
  A to sowieci, sowieci, sowieci"

  I więcej można by było przytoczyć tekstów "przyjacielskich" w stosunku do ZSRR
 • @Repsol 22:32:12
  Dobrze zrobiłeś - bo czym jest Neon24?
  FORUM POLAKÓW.
  Przynajmniej tak czytam na stronie głównej w logo.
  A wejdzie tu jakiś funkcjonariusz z ZUwP i mu się nic nie podoba oprócz samoistnej Ukrainy.
 • @lorenco 22:40:19
  ...Stalin był komunistą,pragmatykiem i masowym zabójcą - wrogiem II RP.Ale zawarł układy z Polską m.in. pakt o nieagresji, który był ważny do '45 r.

  Tak więc, wbił nóż w plecy Polsce w 1939 r.,
 • @lorenco 22:51:01
  Ave . Amigo . : https://www.youtube.com/watch?v=5RO2mvOSGpU
 • @eonmark 15:33:46
  Piszesz jak stary ,,dobry" Geremek wsparty przez L. Kaczynskiego.
  Z wielką zazdrością patrzycie na swojego prezydenta, którego mają Rosjanie w przeciweństwie do naszej nizinnej rasy. Czy nam się Putin podoba czy nie, ale ja zazdroszczę im tego, że mają swojego prezydenta, a rezydenta Sorosa, Weissa, Wildsteina i imp.
  Masz wybite argumenty z rozsadnej dyskusji i pleciesz jak ten Biedron z Rymanowa, z sieci, i ten z Słupska.
  Czego się boisz, Paweł Rabiej się ujawnił i żyje, chodzi po salonach i bredzi. Ujawnij się i Ty, to nic nie boli.
 • @Seth 22:53:35
  "W razie napaści państwa trzeciego na jedną ze stron art. 2 zobowiązywał drugą stronę do nieudzielania pomocy czy poparcia napastnikowi, choćby pośredniej. Napaść strony paktu na państwo trzecie dozwalał drugiej stronie na wypowiedzenie go bez uprzedzenia."
  - z Paktu o nieagresji Polska - ZSRR.

  "Po uzgodnieniu spraw związanych ze zmianami granicznymi, 2 października 1938 na Zaolzie wkroczyły oddziały polskie[11], zajmując jednocześnie leżącą na Słowacji ziemię czadecką aż pod przedmieścia miejscowości Čadca. W tym czasie Niemcy zajmowały Kraj Sudetów (np. Sudety, Śląsk Opawski, tzw. kraik hulczyński i inne ziemie przyznane im w Monachium). Podczas zajmowania Zaolzia doszło do konfliktów z Niemcami, którzy także chcieli uzyskać niektóre tereny na Zaolziu – węzeł kolejowy i stację w Boguminie, lecz Polacy wyprzedzili żołnierzy niemieckich."
 • @Katana 23:11:03
  Bo po prostu II RP zawarła pakt o nieagresji z ZSRR, który złamała w 1938 roku, dokonując aneksji w Czechach.
  Pomijając już to, ani ZSRR ani Polska nie były sobie sprzymierzeńcami.
  Jak Francja i ZSRR dogadały się ze sobą aby stworzyć front przeciwko III Rzeszy, to prośba ze strony ZSRR aby ich wojska mogły przejść przez Polskę i połączyć się z francuskimi, została przez rządy II RP odrzucona.
  Po prostu jaśnie państwo bało się, że po drodze wojska radzieckie będą uświadamiać robotników i chłopów, żeby przeprowadzili rewolucję socjalistyczną. A kto by wtedy harował na jaśnie państwo?
  I to jest prawda, prozaiczna; wybielanie jej idzie pełną parą.
  Bo II RP to w stosunku do państw zachodnich, była zacofana, przemysł XIX wieczny a rolnictwo nadal trącało feudalizmem. I jaśnie panom było w tym bardzo wygodnie. Bali się bolszewików a i nowego powiewu postępu z zachodu.
 • @Wrzodak Z. 23:06:06
  Pozdrawiam. : https://www.youtube.com/watch?v=Nrd1FH6no_s
 • @Katana 00:06:42
  Jak jest wykorzystywany czas teraz?
  Można by rzec, że historia kołem się toczy.
  Przecież to widać jak na dłoni.
 • To prowadzi do głębokiego demograficznego i moralnego kryzysu na Zachodzie."
  -A co prowadzi w Rosji? Do 2050 roku populacja Rosji zmniejszy się o 30 milionów ludzi w wyniku emigracji, chorób, wyniszczających uzależnień, samobójstw i morderstw. Jeśli Władimir Putin nie podejmie zdecydowanych kroków, gliniany kolos zawali się pod ciężarem katastrofy demograficznej. http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/rosji-grozi-wielka-katastrofa-demograficzna/lsl2e
 • Demografia Rosji – znów tonący okręt?
  http://www.pism.pl/files/?id_plik=19270
 • -Jednak w statystyce wymierania najlepsza jest Ukraina;
  Liczba ludności Ukrainy, wynosząca 51 838,5 tys. osób wg stanu na 01.01.1990 r., wzrosła do 52 244,1 tys. osób wg stanu na 01.01.1993 r., następnie spadała w kolejnych latach o (w tys. osób): 129,7; 386,0; 431,3; 478,7; 447,6; 452,7; 488,3; 506,6; 466,1; 453,6; 381,1; 341,6; 351,3; 283,5; 273,3; 229,0; 180,8; 184,4; 144,9; 80,6; 126,8. Ogółem, wg stanu na 01.01.2014 r. ludność Ukrainy liczyła 45 426,2 tys. osób, to jest o 6 817 tys. osób (13,05 %), mniej, niż w 1993 r. http://kresy24.pl/w-zastraszajacym-tempie-ubywa-ukraincow-polityka-i-statystyka/
 • A w Unii Litwa;
  Zgodnie z danymi spisu ludności w 2011 r. Litwę zamieszkiwało 3,043 mln osób. W kwietniu 2012 r. liczba mieszkańców stanowiła już tylko 3 mln, a na początku 2013 r. zmniejszyła się do 2,980 mln. W 2014 roku w kraju mieszkało 2,922 mln osób, a w 2015 roku w maju już 2,908 mln osób. ------Liczba mieszkańców Litwy będzie zmniejszała się w najszybszym tempie pośród krajów Unii Europejskiej i w roku 2060 w kraju będą mieszkały niecałe dwa miliony osób, prognozuje Komisja Europejska w najnowszym sprawozdaniu.
 • @Moher 03:31:08
  Czytaj chłopie Kresy.pl a nie twór SBU Kresy24 bo to banderowski portal.
  Chyba, że jesteś jednym z nich.
 • Dyskryminowani uratują kraj?
  Według dyrektora Federalnej Służby Migracyjnej Rosji, Konstantina Romodanowskiego, obecnie na terenie Rosji przebywa 11 milionów cudzoziemców, z czego 2/3 to obywatele krajów poradzieckiej Wspólnoty Niepodległych Państw. Spis powszechny z 2010 roku wskazuje na zwiększony napływ ludności z Tadżykistanu (wzrost z 64 tys. do 87 tys.) oraz Uzbekistanu (wzrost z 71 tys. do 131 tys.), jak podaje raport Ośrodka Studiów Wschodnich. http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/rosji-grozi-wielka-katastrofa-demograficzna/lsl2e
 • Przybyło urodzeń, ale Polaków wciąż ubywa. ( Skromniej niż naszych wschodnich sąsiadów, ale też nie ma się czym cieszyć);
  -Artykuł z lipca 2016 roku: "W końcu czerwca ludność Polski liczyła 38 mln 422 tys. i była o ok. 15 tys. mniejsza niż w końcu ubiegłego roku oraz o ok. 27 tys. niższa niż przed rokiem – wynika ze wstępnych szacunków GUS. To przed wszystkim efekt tego, że w pierwszym półroczu liczba zgonów była w naszym kraju o ok. 9 tys. większa niż urodzonych dzieci. Ponadto liczba osób, które wyjechały w tym czasie z Polski na stałe była o ok. 6 tys. większa niż tych, którzy osiedlili się na stałe nad Wisłą. W rezultacie utrzymał się notowany od pięciu lat spadek ludności naszego kraju, po niewielkim wzroście, jaki mieliśmy w latach 2008–2011." http://forsal.pl/artykuly/962779,demografia-liczba-ludnosci-polski-piaty-rok-z-rzedu-kurczy-sie-liczba-ludnosci-polski.html
 • @Moher 03:41:04
  Nie wiem skąd taka Twoja troska o Rosję? Może jakieś wiadomości o rozmnażaniu się Polaków? A także o emigracji Polaków?
  Artykuły na głównych portalach czyta większość Polaków.
  Tych co zapieprzają od rana do wieczora i nie mają czasu aby znaleźć w sieci Neon24 i przeczytać wklejkę z Onetu po raz drugi.
 • @Moher 03:46:25
  Teraz zwracam honor.
 • @lorenco 03:36:32 "Chyba, że jesteś jednym z nich."
  -Nie obrażaj mnie. - "bo to banderowski portal." -No to smutne cyfry podają o terenach na których chcą rządzić. ;)
 • @lorenco 03:56:46
  -Jak Ukraińcy dalej dadzą się tak prowadzić, to zostaną po nich "Dzikie Pola"
 • @Moher 03:56:50
  Podają, bo to zawsze "my bydne, pane".
  Rosja ich utrzymywała na kroplówce wiele lat a jak przykręciła śrubkę, to "bydne" wzięły kasiorę i zrobiły Majdan.
  Jak grzyb pasożyt, musi mieć swojego żywiciela.
 • @Moher 03:59:41
  Z twoich wpisów wynika, że podszywasz się pod naszą wiarę, a myślisz i działasz jak podstępny antychrzescijański rak, ponieważ twoje ,,mądrości" są wyjatkowo sprzeczne z dekalogiem. Popierasz trend ludzi wojen, demoralizacji społecznej, które płyną z tzw. zachodu, tam gdzie klucze do kościołów oddali szatanowi. Ci którzy są wyznawcami tego samego Jezusa czyli prawosławie, jest ośmieszane i lekcaeważone. Ty, ,,Katolik", mocher nie odróżniasz prawdy od kłamstwa, dobra od zła, ponieważ oczerniasz tych co się wprost szatanowi przeciwstawiają. Jesteś razem z tymi pedofilami co przyjechali okupować nasz upadły kraj - czyli zamiast Boga - jest porno, pedofilia, narkotyki, zbrodnie, dzieciobójstwo, kult szatana. To twoja cywilizacja zachodu do której należą ci za którymi płyniesz jak zdechłe ryby, a wiec PISuar, PO, .N, KOD-y, Piłsudzki, L. Kaczynski, Macierewicz imp. To jest środowisko skrajnych masonów, oni podporządkowali sobie chierarchie kościelną, OTR, dlatego, że są pazerni na wygodne, królewskie życie. Ci twoi pisuarowcy wyznawcy, posuneli się do tego stopnia, że nie poparli ochrony życia w sejmie, tłumaczac, że w ten sposób chronili życie!!! To język masonerii. Ci na czele z Rydzykiem służą nie Panu Bogu, służą mamonie, tak jak za czasów saskich, chierarchia trzyma z władzą a nie z swoimi owieczkami. Czego przykładem jest, że w delegacji powitalnej narkomanów z usraela, okuantów Polski na pierwszym planie jest biskup - to zdrada Pana Jezusa.
  Każdy wierzący Katolik, powinien kierować się własnym sumieniem, mądrością, a nie klepać bezmyślnie bzdury, wypowiadane min przez takich jak OTR. Nie widzisz, że w sprawach politycznych jestes razem z Rydzykiem, Michnikiem i Kaczynskim, Komorowskim, bezbożnym Piłsudzkim, macie wszyscy sztucznego, wykreowanego przez masonów wroga - Rosję i Putina, takim postępowaniem wspieracie machiny wojenne, wspieracie swiatowe mafie finansowe, zbrodniarzy z usraela itd. Pewnie tego nie pojmujesz, ale radzę ci odnowienie moralne, to pmoże ci wyrzucić z swojego rozumu - opętanie.
 • @Wrzodak Z. 09:35:17 -Ty, ,,Katolik", mocher..." -Po co Pan, panie pośle wypisujesz te bzdurne insynuacje!
  (Po polsku pisze się "Moher"). -SZCZĘŚĆ BOŻE! -P.S. Niech Pan się lepiej pomodli o rozum.
 • @Moher 10:45:22
  Szczęść Boże wypisujesz a w polityce satanistów służysz. Wspieraz zalew syfu demoralizującego z tzw. zachodu wspierasz, ponieważ popierasz takich antypolaków jak Duda, Kalsteinów i szebes - goi jak OTR, Oni popierają kult pieniądza a ty razem z nimi. Płyniecie jak zdechłe ryby z nurtem brudnej rzeki. Na Pana Boga się powólujesz a jednocześnie identyfikujesz się z tymi co są za zabijaniem dzieci nienarodzone. Wyjątkowa przewrotnosć, albo głupota, jedno i drugie szkodliwe.
 • @Andrzej Tokarski 21:27:49
  //marnujesz się, chłopie, jako komentator - byłbyś naprawdę świetnym administratorem - a jaki porządek by był....//

  Już byłem i dlatego NEon trzyma jeszcze fason :)
 • @Repsol 21:56:20
  Sam widzisz, że czasami trzeba mieć ciężką rękę, żeby mieć spokojne życie :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:47:29
  :) No tak .Teraz już wiem. Pozdrawiam.
 • @Katana 11:01:13
  Z telefonu komórkowego nie raz robię wpisy, a niestety wzrok siada no i przytrafiają się błędy.
  Dziekuję
  Pozdrawiam
 • Parę uwag
  .
  @eonmark 15:33:46

  Ta ocena jest niesłuszna, Putin i jego otoczenie nie są żadnymi dobroczyńcami, ale wyszkolonymi pracownikami wywiadu i wyrafinowanymi graczami politycznymi. Daleko ciekawszym pytaniem jest, dlaczego otoczenie Putina dopuściło do ustanowienia agentury zachodniej (Juszczenko, …) na Ukrainie, tak groźnej dla Rosji zmianie na obrzeżach kraju ? Odpowiedź jest prosta, bo nie było w stanie się temu sprzeciwić, nie inaczej było z zezwoleniem na napad na Jugosławię i oderwanie Kosowo od niej.

  Daleko bardziej zastanawiającym jest, że Rosja dopuściła do puczu przeciwko Janukowyczowi w 2014. roku. Można wszakże podejrzewać, choć tu jest rzecz nie tak jednoznaczna, że przyczyna była podobna. W międzyczasie doszło do poważnego przesunięcia sił, imperium globalne znajduje się w przebudowie

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  o czym świadczy nie tylko fakt, że choć w 2011 r. zarówno Rosja jak i Chiny dopuściły do rabunku Libii przez USA i jej wspólników, to już w przypadku Syrii sytuacja była zupełnie inna. Także jakoś bez żadnego poważnego wyjaśnienia zarzucił Zachód plany presji na Iran, pomimo tak ponoć ważnego dla Zachodu zagrożenia ze strony Iranu. Tu dochodzi jeszcze inny aspekt, Iran jest ważnym dostawcą ropy dla Chin Ludowych i stał się najwyraźniej tabu dla USA.

  „Dlaczego nie zajaknie sie o tym ze 9/11 to wewnetrzna robota celem realizacji pretekstu do 'wojny z terrorem? ” To jest domniemanie, tu sprawa nie jest prosta, jeśli chce się coś wysłać w świat, to po pierwsze trzeba mieć na to jakieś dowody a nie domniemania, po drugie trzeba wiedzieć, czy jest to odpowiedni moment. Domniemań jest wiele, nawet za wiele

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#911

  Cały złom wysłała administracja Busha, zanim został skontrolowany przez komisję 911 NISTu, do Chiny Ludowych, a ci na pewno nie wrzucili go tak do pieca bez zbadania, ale słyszałeś/-łaś cokolwiek o wynikach tych badań ? Ja nie. Ale wyniki są, i nie są publikowane. Dlaczego ?

  @Seth 15:36:12

  Założenia są błędne, to i nie dziw, że wnioski też.

  @PontoSarmata 17:52:50

  „Losy Trumpa nie są pewne” „Trump” (tym kodem oznaczam inscenizacja pod tą nazwą w USA) jest zjawiskiem znakomicie ilustrującym stan USA, por. w pierwszym linku.

  Losy są z góry ustalone, albo podpisze dokumenty, jak mu każą, por. Clinton: „Financial Services Modernization Act ” był ważnym etapem w przygotowaniu tzw. „kryzysu finansowego” 2007/8

  - http://www.globalresearch.ca/who-are-the-architects-of-economic-collapse/10860

  albo zrobi na JFK.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829