Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
175 postów 2996 komentarzy

Wrzodak Z

Ormowcy też są ,,wyklętymi"?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pisowskie media tak się zagalopowały w swojej nachalnej propagandzie, że ormowca przemianowali na ŻW.

Ormowcy też  są ,,wyklętymi”!!!!!!!!

Co za obłęd z profanacją ,,Zołnierzy Wyklętych”. Nie dość, że władza pisowska w swoich reżimowych mediach szaleje w podwieszaniu się pod ŻW, to w swojej propagandzie zapędziła się w ślepy zaułek. Otóż w wydawanej przez TVP 2 panoramie w dniu 01.03. 2017 roku o godz. 18.00, lansowała Janusza Niemca jako ofiarę reżimu komunistycznego. Nadmieniam, że Janusz Niemiec to były komendant ORMO w Ursusie, pacyfikował nasze strajki w okresie stanu wojennego, w nagrodę otrzymał stołek kierownika odlewni żeliwa w Ursusie. Kierownikiem był do 1986 roku, potem ślad po nim się urwał, podobno w nagrodę otrzymał stanowisko ,,dyplomatyczne” w krajach afrykańskich. My, działacze podziemnej Solidarności w Ursusie, uważaliśmy Janusza Niemca dodatkowo za funkcjonariusza SB. Janusz Niemiec syn Antoniego Żubryda, watażki komunistycznego, agenta NKWD, gestapo oraz były komendant UB w Sanoku, który zginął z rąk podobnych do niego w ramach rozliczeń zbójnickich, a nie za to, że był ŻW. IPN fałszuje historię, fałszuje dla tych co byli współpracownikami UPA albo z band UPA na terenach Polski wschodniej, czego dobitnym przykładem jest ojciec Janusza Niemca - Antoni Żubryd.
Pisowscy w swojej nihilistycznej propagandzie, opanowali już ,,hierarchie kościelną”, ,,patriotyzm”, ,,prawice” a teraz podporządkowują sobie historie ,,żołnierzy wyklętych” i nie ważne z jaką przeszłością, ważne by użyć te świętości Polskie, do swojej obrzydliwej propagandy.
Takim przykładem jest Janusz Niemiec ormowiec, bezwzględny komunista, ale dla pisowskiej propagandy, jest to nie ważne, ponieważ i z ormowca, sb-eka można zrobić ŻW. Ciemny lud wszystko kupi.
Dlaczego pisowcy w swojej propagandzie, nawet nie zechcą zajrzeć do archiwum kadrowych, gdzie był zatrudniony Niemiec? Gdzie jest teczka SB Janusza Niemca??? Może od tego trzeba by zacząć, ale pisowcy siepacze od propagandy nie liczą się z prawdą z chęcią lustracji tej prawdziwej, oni w znacznej większości są tacy jak Niemiec, albo Żubryd w zależności od systemu politycznego panującego w Polsce, oni zawsze płyną jak zdechłe ryby z nurtem rzeki i dlatego są takie antypolskie efekty. Dzieci stalinowców lub byli komuniści, dziś nadają ton pisowskiej propagandy i tacy jak Żubryd – Niemiec, dla nich są ,,bohaterami”, jeszcze dodatkowo są w ,,opakowaniu kościelnym”, dla uwiarygodnienia zdrajców.
Konfidenci obcych wywiadów, nachalną propagandą, odwracają od siebie uwagę, po to, aby młodzi ludzie nie zajęli się ważnymi sprawami dla przyszłości Polski, by nikt nie cenzurował antypolskich poczynań Pis-u. Dlatego, obecnie toczy się zażarta walka o opanowanie świadomości ludzi młodych, opartej na fałszywej propagandzie. Dzisiejsi agenci obcych mocarstw, światowych korporacji finansowych, by uwiarygodnić się w społeczeństwie, atakują byłych agentów sowieckich, ale sami w imię interesów globalistycznych i innego mocarstwa, likwidują Polską Państwowość. Spór w Polsce nie toczy się o prawdziwą Niepodległość Polski, spór toczy się między jednymi agentami a drugimi, jedni i drudzy próbują wciągnąć w te rozgrywki nie świadomą cześć polskiej młodzieży.
Dobitnym negatywnym przykładem jest wyciszanie ludobójstwa Polaków na Wołyniu i Polski wschodniej, ci siepacze pisowcy od nihilistycznej propagandy, milczą w sprawie mordu tysięcy polskich dzieci i kobiet przez zdziczałe bandy upowskie, ba dziś władze pisowskie, wspierają szowinistyczno - nacjonalistyczny banderyzm odradzający się na Ukrainie. Dlaczego w sprawach ludobójstwa milczą instytucje w Polsce, dlaczego milczą media, albo jak mówią to bezczelnie kłamią, jak choćby TVP w dniu 28.02.2017 w widomosciach o 19.30.
Walka o Polskość, o wybicie się na prawdziwą Niepodległość ciągle trwa. Zdrajcy z tzw. nihilistycznej prawicy też okażą się w najbliższej przyszłości kim naprawdę są.

Zygmunt Wrzodak
Czł. KK ,,S”, zarządu Regionu Mazowsze ,,S”, szef Solidarności w Ursusie do 2002 roku.
 

KOMENTARZE

 • Tak,świetny tekst - to taka propaganda popisowców,jak z tą bazą antyrakietową
  w Redzikowie.
  Miała być rzekomo przeciwko rakietom z Iranu,a teraz wyszło Szydło z worka -jest skierowana przeciwko Rosji i ich siłom nuklearnego odstraszania.

  POPiS-owcy robią z Polaków amerykańskie pionki w antyrosyjskiej grze.

  Kto ich zastąpi,tych wrogów polskiego bytu państwowego i narodowego ?
 • @Seth 10:19:05
  "Kto ich zastąpi,tych wrogów polskiego bytu państwowego i narodowego ?"

  Ciężko będzie zastąpić - działa seryjny. Oni mają jakiś układ. Bez tego nie daliby rady.

  Ostatnio Szanowny Talbot zrobił właśnie wpis o "seryjnym"

  Zupełnie nie mam pojęcia jak to zmienić.

  Ukłony
 • @Seth 10:19:05
  Oj, przepraszam - zagapiłem się w poprzednim komencie i nie załączyłem linku. Oto on:

  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/137286,tajemnicze-zgony-w-iii-rp
 • @ Autor
  5* za wypunktowanie PiS :-)
  Oczywiście pozwolę sobie tytułem komentarza na pewną polemikę. Niedawno JK powiedział do Ukraińców, że z Banderą do UE nie wejdą...
  Dziwne to stwierdzenie - zwłaszcza po "występach" na Majdanie.
  Co Pan o tym sądzi?

  Serdeczności.
 • @Jasiek 16:39:17
  JK powiedział, aby uspokoić antyukraińską opinię publiczną, aby uwierzyli, że PIS też jest przeciw budowie banderowskiej UPAdłej. Zapomniał tylko przeprosić polaków za wspieranie pod flagami banderowskimi Majdan.
  To co mówi JK, albo pisowcy, to zawsze ma służyc do pacyfikacji czegoś pro-polskiego.
 • @Seth 10:19:05
  Najpierw wmawiali nam, że tarcza atomowa ma sbyć przeciw - wagą dla głowic z KRL-D.
  Od samego początku, wszystko jest skierowane przeciwko Rosji na polskiej ziemi, Rosja w swojej obronie skieruje też swoje głowice w terytorium Polski, wtedy co z nas zostanie????
  Syjoniści z usraela oddalają wojny nuklearne od swojego terytorium a głupcy i zdrajcy, szpiedzy z podbitej Polski, wojne przybliżają do naszego terytorium.
 • @Wrzodak Z. 20:01:59
  ... nie ma kto tych fanatyków w Polsce zastopować.
 • Czy ORMO-wiec może być Żołnierzem Wyklętym?
  Żołnierze Wyklęci, działali po drugiej wojnie światowej. Na terenie obecnej Polski, w lasach i w partyzancie miejskiej aktywni byli do lat 50-tych. Później albo ich wyłapali skazali na więzienie albo śmierć, zginęli w walce albo zmarli, sami się ujawnili lub ukrywali się. Na terenie Białorusi działali dłużej, aż do lat 60-tych.
  Byli to głównie byli endecy, choć decyzje o dalszej walce podejmowali byli ak-owcy, ludowcy czy socjaliści. Mimo zaszczucia nie byli oni zwykłymi mordercami, mieli misje. Więc na Ziemiach Zachodnich byli milicjantami walczącymi z Niemcami i Czechami. Na południowym wschodzie, wokół ich organizowała się obrona przeciw oddziałom OUN-UPA. A ponieważ słaba kontrola przewodniej siły narodu w Bieszczadach, powodowała że ORMO-wcem mógł być każdy Polak czy Łemk, któremu życiu zagrażali bojce z UPA. Legitymacja ORMO to taka licencja na posiadanie broni.
 • @Daro 22:41:29
  Opowiadac o zolnierzach wykletych moga tylko bardzo mlodzi, ktorzy nie moga pamietac. Nie ich wina, tylko zachodniej, antypolskiej propagandy.

  Jako dziecko chorowalam na gruzlice. Pamiatka z czasow okupacji.
  Niemal polowa wyzwolonej Polski chorowala na gruzlice i inne choroby. Szalala epidemia Heine-Medina i rozne inne zarazy. Spoleczenstwo bylo umordowane, schorowane, ale szczesliwe, ze zyje!.

  Ogladam teraz reportaze z wyzwolonego Aleppo i nie moge opanowac wzruszenia. Ozywaja wspomnienia.

  A ja pamietam:

  Po wojnie, my schorowane dzieci, mieliesmy ZNAKOMITA opieke panstwowa. Pozamieniali stare budynki uzdrowiskowe w sanatoria dzieciece i zarowno lekarze jak i caly personel probowali nas ratowac.

  Raz bylam w sanatorium, ktore miescilo sie w klasztorze. Siostry Urszulanki oddaly pol klasztoru dla chorych dzieci. Akurat bylo to sanatorium dla dziewczynek i w niedziele przechodzilysmy prosto z dormitorium do klasztornej sie pomodlic. Chlopcy byli w Zamku - na miescie.

  (Te wszystkie bajania o czasach stalinowskich i zakazie religii sa tak glupie, ze az dech zapiera. W 'niepodleglej, "wyzwolonej" chrzescijanskiej Polsce wyrzucono na bruk zakonnice ze Zwirowiska na terenie bylego obozu w Auschwitz)

  Nie we wszystkich sanatoriach bylo pelne wyposazenie sprzetu diagnostycznego - nie wszedzie byly aparaty Rentgena i nie wszedzie byl w poblizu szpital - wiele dzieci mialo robiona odme.
  Przewozili nas na plandece ciezarowki do kontorlnych niektorych badan; zwlaszcza tych, podejrzanych o pratki Kocha - otwarta gruzlice.

  I pamietam do dzis, jak wiezli nas ta ciezarowka na badania do drugiej miejsowosci, do szpitala pod eskorta Wojska Polskiego! Jechalismy przez las.
  Ci zolnierze wy/przekleci wychodzili z lasu i strzelali do wszystkiego co 'stalinowskie' ! Podobno mordowali ludzi, ktorzy "popierali" Stalina.
  Napadali na wsie i w malych miastach tez robili draki. Sa jeszcze osoby, ktore pamietaja.

  Potem, potem rodzice mi tlumaczyli, ze po wojnie Wolna Europa caly czas namawiala do "walki z komunizmem" i obiecyweala pomoc w walce z sowiecka opkupacja.
  Tak, jakby ludzie nie mieli dosc wojny.

  Kto nie pamieta, nie przezyl wojny i nie przezyl bombardowania i nie pamieta jak nasi rodzice sie cieszyli, ze "wreszcie mozna bedzie mowic po polsku" - kto tego nie wie bo mu rodzice nie powiedzieli, to teraz moze powtarzac nowe przeklamania.
  A sa to wielkie klamstwa.

  Pytanie:
  Dlaczego NIKT nie zajmuje sie historia Polski tuz- powojennej?.
  Ludzie wychodzili -doslownie' z nor, z podziemi, z ukrycia.
  Trzeba bylo zyc i karmic dzieci, szukac dachu nad glowa.
  Polacy, ktorzy przezyli wojne, potracili bliskich; byli bardzo schorowani ale szczesliwi, ze zyja.
  A przeciez nie bylo penicyliny; w ogole nie bylo antybiotykow i nie bylo lekarstw...
  Ja pamietam jak na sasiedniej ulicy otworzyli pierwsza piekarnie.
  Ludzi plakali ze szczescia. To byla nasza piekarnia.
  Do tej pory pamietam smak bulki.

  Nasi rodzice - to byli bohaterowie, ktorzy zabrali sie do roboty, zeby miasta odbudowac - a nie bandziory z lasu, ktorym marzyla sie nowa wojna!
  Zapytajcie Czechow dlaczego nie mieli czeskich zolnierzy wykletych, ktorzyby strzelali do Czechow???.
 • @Tiamat 08:24:34
  Poprawaka:
  Przechodzilysmy z dormitorium prosto do klasztoru i na dol po schodach do kaplicy klasztornej..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031