Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
182 posty 3117 komentarzy

Wrzodak Z

Kto nami rządzi J. Kaczyński czy Jonny Daniels

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Adam Bielan. - Poza tym przywozi wielu izraelskich polityków do Polski. Poza tym bywa często w USA i ma tam dobre kontakty, co jest niezwykle ważne z punktu widzenia wizerunkowego, a także w kontekście budowania polskiej soft power.

Pisiory już nie ukrywają dla kogo rządza w kraju niewolników, czyje interesy reprezentują, jakie najwaniejsze wartosci patriotyczne wykorzystują do realizacji planu podporządkowywania Polski izraelitom. 

Ta część pasożytów jak pijawki przyczepiają się do owoców pracy polaków oraz niszczą wszystko co związane jest z słowainami, cywilizacją łacińską. Podstepny wyrafinowany sposób słup Kaczynski i jego służby, budują tu nad Wisłą judeopolonię, przy pomocy najbardziej rozmodlonej częsci polaków.

Jak nie Leyb Fogelman pociąga za lejce na wozie, to teraz Daniels, ale wóz ciagnie min. Kaczynski i OTR. zw

  

 

 Wyleczył o. Rydzyka z antysemityzmu, robi PR PiS-owi. Jonny Daniels - nowy ulubieniec prawicy na lewych papierach

 

 
Zmienił pogląd o. Tadeusza Rydzyka na Żydów, regularnie pojawia się z najważniejszymi politykami PiS, a na organizowane przez niego wydarzenia przychodzą Jarosław Kaczyński i Beata Szydło. To Jonny Daniels, urodzony w Londynie izraelski PR-owiec ze służbą w armii na koncie. Doradzał Donaldowi Trumpowi, a dzisiaj intensywnie rozwija polityczne kontakty w Polsce.
 

Jonny Daniels - to nazwisko pojawia się w polskich mediach coraz częściej. W niedzielę otwierał konferencję naukową zorganizowaną w sanktuarium u o. Tadeusza Rydzyka. Pojawiła się tam premier Beata Szydło, wicepremier Mateusz Morawiecki, wiceprezes PiS Joachim Brudziński, który odczytał list od Jarosława Kaczyńskiego, czy marszałek Senatu Stanisław Karczewski.


Dlaczego czołówka PiS zebrała się w Toruniu? Zapewne przyciągnęło ich nazwisko o. Tadeusza Rydzyka, który był współorganizatorem konferencji poświęconej Polakom ratującym w czasie II wojny światowej Żydów. Jonny Daniels przywiózł ze sobą kilkoro izraelskich polityków, w tym ministra ds. komunikacji Ayooba Karę i wiceprzewodniczącego Knesetu Hilika Bara. Za współpracę z PiS i o. Rydzykiem Danielsa ostro skrytykował prof. Jan Hartman, oskarżając go na swoim blogu o zdradę.

"Zdrajca polskich Żydów"

Lewicowy profesor nazywa redemptorystę "pierwszym nienawistnikiem Żydów". I rzeczywiście w przeszłości w audycjach Radia Maryja roiło się od antysemityzmu. Ale to dawny ojciec Rydzyk. Dzisiaj duchowny rozpływa się nad izraelską kulturą, odwiedza ambasador Izraela w Polsce i promuje dialog polsko-izraelski. Z czasem z anteny zniknęli prof. Jerzy Robert Nowak czy nieżyjący już prof. Bogusław Wolniewicz, a Stanisław Michalkiewicz jak ognia unika tematów żydowskich. Także słuchacze, którzy snują wizje o żydowskim spisku są wyciszani - opisywał Piotr Głuchowski w "Gazecie Wyborczej".


To Danielsowi przypisuje się zmianę nastawienia redemptorysty do Żydów. On sam mówi, że "czuje się częścią rodziny Radia Maryja". Oczywiście pojawiają się wątpliwości, czy ta przemiana jest prawdziwa. Zdaniem Danielsa, tak, i wynika to z pracy intelektualnej wykonanej przez redemptorystę.

Niespodziewany telefon

Któryś z moich rozmówców informuje Danielsa, że przygotowuję o nim tekst jeszcze zanim podejmuję próbę kontaktu z nim. Chętnie zgadza się na rozmowę. - Można lubić o. Rydzyka lub nie, ale to bez wątpienia jeden z najpotężniejszych głosów w Polsce. Moi znajomi mówili mi o nim, przed pierwszym spotkaniem miałem bardzo negatywne nastawienie. Ale poznałem kogoś innego niż w mediach - mówi Daniels. - Nie ma wątpliwości, że w przeszłości na antenie Radia Maryja był antysemityzm. Ale tzw. antysemityzm w Polsce jest bardzo inny niż na świecie, jest oparty na stereotypach i półprawdach - dodał.

- Także ojciec Rydzyk miał wiele pytań, wiele opartych na stereotypach. To był punkt zwrotny w relacji, mogliśmy otwarcie rozmawiać bardzo trudnych sprawach, trudnych dla obu stron. To była bardzo otwarta rozmowa. Później miałem obawy idąc do Radia Maryja, ale byłem bardzo pozytywnie zaskoczony telefonami słuchaczy.


- Trudno mi powiedzieć jaki jest wpływ pana Danielsa na o. Tadeusza Rydzyka - ucina Adam Bielan. - Wiem tylko że tam występuje od czasu do czasu, współorganizuje różne wydarzenia, jak chociażby niedzielna konferencja. Ale proszę zwrócić uwagę, że ścisła współpraca środowisk chrześcijańskich i konserwatywnych środowisk żydowskich nie jest niczym nowym, czego najlepszym przykładem są Stany Zjednoczone - wskazuje senator w rozmowie z WP.

PR-owiec

Daniels ma doskonałe znajomości w świecie izraelskiej polityki. Prowadzi tam firmę PR-ową, która od połowy 2016 roku działa także w Polsce. W naszym kraju Daniels współpracuje z wicepremierem Morawieckim, ma też dobre kontakty z prezesem LOT Rafałem Milczarskim - opisywała "Gazeta Polska". Wysłaliśmy do Ministerstwa Rozwoju i do PLL LOT pytania o współpracę z Jonnym Danielsem lub jego firmą PR-ową, ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Ale poszlak jest sporo: Daniels regularnie spotyka się z wicepremierem, np. podczas kolacji szabasowej w domu warszawskiego rabina. Intensywnie promuje też wyniki amerykańskich wojaży ministra, chwaląc jego występy w telewizjach.

- Większość moich działań w ostatnich 4 latach została sfinansowana z moich pieniędzy i jestem z tego bardzo dumny. Ale tak, mam firmę, w Polsce od ponad 2 lat współpracujemy z LOT. Wspomagamy firmę poza granicami Polski, przede wszystkim w kontaktach z zagranicznymi mediami - mówi Daniels. Z kolei LOT sponsorował uroczystość wręczenia nagród im. Żabińskich, którą fundacja Danielsa "From the depths" organizowała w warszawskim Zoo, gdzie małżeństwo Żabińskich ukrywało podczas wojny żydowskie rodziny. Tę historię sportretowano niedawno w filmie "Azyl", z Jessicą Chastain w roli głównej. Na tamtej uroczystości także wręcz roiło się od czołówki władz PiS. Bo Daniels wyrasta na jednego z najważniejszych PR-owców w obozie PiS.

Człowiek w Waszyngtonie

- Nie pamiętam dokładnie kiedy poznałem Jonny’ego Danielsa, ale to musiało być już po wyborach, bo zgłosił się do mnie do biura w Senacie - mówi Wirtualnej Polsce Adam Bielan. - Wcześniej znałem go z publikacji na temat stosunków polsko-żydowskich - dodaje wicemarszałek Senatu. - Wszystko co Jonny Daniels robi w sprawie stosunków polsko-izraelskich jest bardzo ważne - ocenia Adam Bielan. - Bardzo nam pomaga, bo zna tam wielu polityków, rozumie realia. Poza tym przywozi wielu izraelskich polityków do Polski. Poza tym bywa często w USA i ma tam dobre kontakty, co jest niezwykle ważne z punktu widzenia wizerunkowego, a także w kontekście budowania polskiej soft power - tłumaczy polityk.
To dzięki doskonałym kontaktom, i to nie tylko w Izraelu, ale przede wszystkim w Nowym Jorku i Waszyngtonie Daniels jest w PiS poważany i słuchany. Na stronie swojej firmy chwalił się zdjęciem z Donaldem Trumpem. Media opisują go jako jednego z bliższych doradców polityka. Teraz procentuje to, że Daniels postawił na Trumpa i pomagał mu w kontaktach z wpływowymi środowiskami amerykańskich Żydów. PR-owiec brał udział w kilku spotkaniach wysłanników Trumpa z polskimi politykami. W marcu do naszego kraju przyjechali dwaj doradcy Trumpa, którzy gościli m.in. u szefa MSZ Witolda Waszczykowskiego oraz u arcybiskupa krakowskiego Marka Jędraszewskiego, złożyli też wieńce na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich.

Przyjaciel Trumpa


- Wokół tej sprawy narosło niesamowicie dużo nieporozumień. Znam Donalda Trumpa od 7 lat, poznałem go jako biznesmena, doradzałem jego firmie w Izraelu i na Bliskim Wschodzie. To osobista relacja, przyjaźń,. Nie byłem zatrudniony w jego kampanii, nie wspierałem jej finansowo. Co więcej, wiele rzeczy, które mówił w kampanii mnie wkurzało. Nie rozmawiałem z nim od wyborów, ale mam otwarty bardzo dobry kanał kontaktu z jego najbliższym otoczeniem - mówi Daniels.

- Nie wykorzystywaliśmy kontaktów Jonny’ego Danielsa w naszych relacjach z Donaldem Trumpem - mówi Adam Bielan. - Trudno mi powiedzieć jak realnie wygląda ta znajomość, ale nie byłbym zaskoczony, gdyby ich kontakty były dobre. Jonny Daniels ma na pewno dobre relacje z częścią środowisk Partii Republikańskiej. Pomagał nam ściągać polityków z USA reprezentujących środowiska, które tradycyjnie, także za poprzednich rządów, były sceptyczne wobec nas, co utrudniało budowanie polskiego lobby w Waszyngtonie - dodaje polityk.

Swój program zbliżenia Polaków i Żydów Daniels realizuje za pomocą założonej w 2014 roku fundacji "From the depths". W jej radzie zasiadaja Tomoho Umeda, syn Yoshiho Umedy - legendarnego działacza "Solidarności", który przekazał Radiu Wolna Europa postulaty strajkujących stoczniowców. W trakcie kampanii wyborczej w 1989 roku Umeda był skarbnikiem Komitetu Obywatelskiego. Jak pisze w swojej książce Jarosław Kaczyński, otrzymał od Japończyka bardzo zasobny fundusz wyborczy. Drugim członkiem rady fundacji jest Ryszard Kunce, scenarzysta i autor tekstów.

- Poznaliśmy się w 2013 roku, czysto towarzysko - mówi Wirtualnej Polsce Tomoho Umeda. - Okazało się, że mamy podobny sposób myślenia. Jonny zaproponował zrobienie bardzo fajnej akcji, czyli zaproszenie całego Knesetu do Auschwitz. Proszę się postawić na moim miejscu, kiedy wiosną 2013 roku siada przede mną 28-letni chłopak i mówi „sprowadźmy cały Kneset do Auschwitz. Nie mamy pieniędzy, ludzi, kontaktów, ale zróbmy to”. No i się udało. To było ogromne przeżycie. W Polsce nie zostało ono zauważone z taką siłą, jak na całym świecie. Miało pokrycie medialne porównywalne do Euro 2012, a w Izraelu jest uznawane za jedno z najważniejszych wydarzeń politycznych - wskazuje rozmówca WP. Po tym Umeda wszedł do rady fundacji, ale jak mówi jego rola ogranicza się do standardowcyh zadań członka rady fundacji: kwestii czysto formalnych i kontrolowania prawidłowego działania organizacji.

- Jego praca nad zmianą percepcji różnych spraw po prawej stronie naszej sceny politycznej jest fascynująca – mówi Umeda. Przyznaje, że był blisko poprzedniej ekipy. - Ale niesamowicie doceniam pracę Jonny’ego. Szczególnie to, jak wpłynął na o. Rydzyka. Wiem, że to się zaczęło jako rzecz czysto towarzyska. Musi pan wiedzieć, że Jonny potrafi mówić tak, żeby zarazić ideą. Potrafi naświetlić sprawy ważne, i to na tyle sugestywnie, że temu wpływowi uległ nawet o. Rydzyk. Moim zdaniem bardzo dobrze, że tak się stało - ocenia Tomoho Umeda.

Ulubiony program Trumpa

Fundacja prowadzi kilka projektów. Od kilku lat zajmuje się odzyskiwaniem macew, czyli żydowskich nagrobków, które po II wojnie światowej często były wykorzystywane do utwardzania dróg czy jako krawężniki. Najbardziej widowiskową akcją Danielsa było zaproszenie dwóch strongmanów, którzy w błysku fleszy uprzątnęli ogródki działkowe na warszawskim Żeraniu. Zdjęcia z kolejnych odsłon akcji Projektu Macewa można znaleźć tutaj.

Drugi sztandarowy projekt to organizowanie wizyt w Polsce skupionych wokół polsko-żydowskiej historii. Na 69. rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz przyjechała grupa izraelskich deputowanych. W byłym niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym gościł też gwiazdor NBA Ray Allen. Ważym punktem wizyt są spotkania z osobami, które przeżyły Holokaust. Niektórzy z nich będą także bohaterami nagrań, które przygotowuje fundacja. Daniels mówił o nich niedawno w ulubionym programie Donalda Trumpa "Fox & Friends". Nagrani a trafią do Centrum Edukacyjnego Polskich Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata. W listopadzie 2016 roku podpisano list intencyjny w sprawie stworzenia placówki.

Po polsku

Przodkowie Danielsa mieszkali w Polsce, zginęli w trakcie II wojny światowej. - Gdybyś 5 lat temu zapytał mnie co będę robił, na pewno nie powiedziałbym, że będę działał w Polsce - przyznaje w rozmowie z WP Jonny Daniels. - Pierwszy raz przyjechałem w 2013 roku. Z bardzo negatywnym nastawieniem, bo to kraj, w którym zginęli moi przodkowie. Powtarzano mi od lat, że Polacy byli tak źli jak Niemcy, a nawet gorsi. Kiedy przyjechałem, było zupełnie inaczej, to mnie kompletnie zaszokowało - zdradza Daniels.

- Rozumiem dużo więcej niż potrafię powiedzieć. Pomimo, że jestem bardzo dobry w językach, kiedy słyszę polski krwawią mi uszy - zdradza. Zapewnia jednak, że będzie się uczył i starał się jak najlepiej poznać polski. To oznacza, że Daniels planuje związać się z Polską na dłużej, może na zawsze. Niewątpliwie historia rodziny to jeden z motorów działania Izraelczyka. Ale nawet zakładając jak najlepsze intencje, trzeba zawsze z tyłu głowy mieć też wariant negatywny. A ten jest taki, że Daniels buduje swoją pozycję w Polsce, by za jakiś czas ją skapitalizować.

Dlaczego?

- Rozmawiamy tylko o stosunkach polsko-żydowskich, nie poruszam z nim tematów biznesowych. Na pewno jest sprawnym PR-owcem, trzeba mu przyznać. To przy czym ja z nim współpracowałem, robił za darmo. Trudno odrzucać pomoc kogoś, kto ma pomysły, energię, kontakty, i w dodatku oferuje to za darmo - tłumaczy Adam Bielan.
Jonny Daniels niewątpliwie jeszcze nie raz pojawi się w mediach. Nie zawsze będzie mu po drodze z PiS - ostatni rozdźwięk pojawił się na tle Marszu Niepodległości. Politycy PiS bronią jego uczestników, a Daniels złożył doniesienie do prokuratury na antysemickie treści pojawiające się podczas demonstracji. Jednak PiS i Daniels są skazani na współpracę, bo obie strony na tym korzystają. 

 

Tekst ukazał się na wiadomosci.wp.pl autorstwa Kamila Sikory

 

 

KOMENTARZE

 • @
  cyt: "przyczepiają się do owoców pracy polaków"

  Proszę poprawić i usunąć ten komentarz.
 • Polska za sprawą Solidaruchów i obcej agentury jest kolonią zachodu.
  Zachodem od lat rządzi globalna mafia żydowska.
  Oficjalne rządzą (reprezentują interesy taj Globalnej mafii) różne marionetki które ta mafia wystawia do rządzenia.
  W Polsce jest tak samo od 89r.
  Wyjątkiem byli Olszewski, Oleksy, Miller i Lepper .. wszyscy polegli po prowokacjach i nagonkach medialnych w żydowskich mediach.

  Globalna mafia żydowska jest wewnętrznie podzielona na odłam Amerykański (Rockefeller...i inni) i Europejski (Rotszyld i inni..)
  Te podział ma odzwierciedlenie w podziale solidaruchów na PO i na PIS.

  Dwa odłamy globalnej mafii żydowskiej się żrą pod dywanem
  widzimy tego niektóre objawy jak np Brexit czyli wyjście W.Brytanii.. oni trzymają z mafią z USA.
  W Polsce PO to wasal żydowskiej Mafii Europejskiej a ściślej Niemieckiej
  a PIS to wasal żydowskiej mafii Amerykańskiej.

  I to wyjaśnia ich zachowania.
  Żrą się między sobą ale w kwestii Rosji, Ukrainy, Syrii, Libii..stoją po jednej mafijnej stronie.
  Jak widać Globalna mafia żydowska w zakresie rabowania i niszczenia suwerennych jeszcze krajów ma wspólne zdanie.
  Różnice widać w obszarze zarządzania koloniami tej mafii.
  Mafia Europejska traktuje kolonie jako tereny do wydojenia czyli rabunkowo i z nienawiścią to ich mieszkańców (wiadomo żydostwo i naziści...) a mafia Amerykańska próbuje zdobyć zaufanie Polaków poprzez cukiereczki socjalne.

  Jak widać od 89r jesteśmy w niewoli u globalnej mafii żydowskiej za sprawa pożytecznych idiotów z Solidarności, żydowskiej V kolumny oraz KK z JPII a czele.
 • @Arjanek 10:52:02
  A dlaczego Autor miałby to usuwać?
 • Nie ulega watpliwości, że jest to bardzo niepokojące, że...
  w kręgach władzy kręcą się tzw lobbyści.
 • Daniels i Jedwabne
  .
  Asked about these contradictions, Daniels said that when it comes to the record of non-Jewish Poles during World War II, “I talk very openly about the good, the bad and the ugly. At Jedwabne, there was only the bad and ugly. When I speak about that, I speak against those in the government who are calling for exhumation of the bodies to find ‘the truth.’”

  Daniels is unabashedly pragmatic. “At the end of the day, the majority of Poles voted for this government, and its popularity is rising,” he said.

  Moreover, “This government has been willing and open in strengthening bonds with Israel. Few governments send top officials to Israel every single year.”

  Meet The Jewish Activist Who Boosts Trump, Netanyahu — And A Powerful Anti-Semitic Polish Priest
  https://forward.com/news/377086/controversial-polish-jew-cheers-as-trump-and-netanyahu-embrace-europes-far/
  17 July 2017


  "Wątpliwości nie ma za to Jonny Daniels, prezes fundacji From The Depths, która zajmuje się budowaniem relacji pomiędzy Polakami i Żydami. – Nawet jeśli pod tą inicjatywą podpisze się 40 milionów osób, ekshumacja w Jedwabnem nie odbędzie się. To jest sprzeczne z prawem żydowskim, żydowskie dusze wystarczająco już cierpiały i nie ma potrzeby, żeby cierpiały ponownie. Ponowna ekshumacja w Jedwabnem zniszczyłaby wszelkie relacje pomiędzy Polska a międzynarodową społecznością Żydów. Ta poszukująca medialnej kariery pani doktor rujnuje międzynarodowy wizerunek Polski i godzi w dobre imię jego świątobliwości Jana Pawła II, którego imię nosi uniwersytet, który ukończyła – mówi Daniels".

  http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/doktor-z-kul-chce-ekshumacji-zydow-w-jedwabnem-zbiera-podpisy-pod-projektem-ustawy,n,1000183883.html
 • @Arjanek 10:52:02
  Proszę całe zdanie cytować, ,,jak pijawki przyczepiają się do naszych owoców pracy". Mam tu na mysli, żyją z lichwy, wysokich podatków opłacanych przez nas, wysokich kosztów energii, paliwa itp.
 • TAK!
  https://t.co/EoDraQsJz1
 • @Jan Paweł 12:49:14
  Bo Polaków nie polaków.
 • KTO???sajanimy sorosowe.
  https://youtu.be/L-9SizvmGZk
 • @Jan Paweł 13:29:03
  "Nie ulega watpliwości, że jest to bardzo niepokojące, że...
  w kręgach władzy kręcą się tzw lobbyści."

  Słusznie, to bardzo niepokojące. Z tego się bierze antypolityka. Za tym stoi satanizm. Tu jest satanistyczna odwrotka - zamiana kolejności w naturalnej hierarchii wartości.

  Naturalna polityka to pochodna od sprawiedliwości i tak jak sprawiedliwość musi stać na prawdzie i sprawiedlwości oraz wartościom którym sprawiedliwość naturalnie służy musi służyć. Jednocześnie polityka to władza nad strefą interesów - musi tą strefę organizować i mieć sobie podporządkowaną.
  Podkreślam: sprawiedliwość nadrzędna nad polityką, polityka nadrzędna nad interesem.

  Lobbing natomiast to działanie dla interesu. To sprawianie że polityka zaczyna służyć nie sprawiedliwości a interesowi.
  Nie Narodowi właścicielskiemu państwa, nie państwu i innym dobrom wspólnym tego narodu, nawetnie ogółowi społeczeństwa, a różnego typu oligarchom i wszyskim, którzy chą w tej strefie pasożytować, a więc pasożytować na Polsce i Polakach.

  Podkreślam lobbing wynosi interes pasożytów i skorumpowanych urzędników nad politykę, budując faktyczną antypolitykę, a tak rozumianą "politykę", w tym jej "prawa" nad sprawiedliwość i jej cele, a więc i państwo, i naród, i człowieczeństwo.

  Lobbing w sferach władzy buduje faktyczną władzę satanistów w państwie, powoduje destrukcję państwa, demoralizację obywateli (zaraz zaczyna się wmawianie obywatelom dokonywanie ich wyborów na satanistycznej zasadzie "a co ja z tego będę miał?"), wpychanie ich w uzależnienia, zniewolenia - samozatracenie i odczłowieczenie (a to już zupełna dezintegracja - piekło na ziemi).

  Lobbing zawsze siąże się z korupcja urzędników państwowych. Niekoniecznie przez korzyści finansowe - jest ogromna sfera korupcji politycznej, choćby poparcie ze strony mediów, a za ich sprawą "opinii publicznej, biznesu i już skorumpowanych "polityków" z całego świata.

  Korupcja urzędnika publicznego to zbrodnia w każdym normalnym państwie zagrożona najwyższymi możliwymi karami.

  Reasumując: Lobbyści w kręgach władzy to pomioty diabelskie.
  Johnny Daniels jest dziś z nich najniebezpieczniejszym - już przebija tych od "szczepionek" i "żywności" GMO.

  O tym, że wszedł już w antypolitykę świadczy jego sprzeciw co do ekshumacji w Jedwabnem. Wiadomo że została zablokowana, bo wychodziła prawda inna jak "prawda polakożercza", pod antypolonizm i "pedagogikę wstydu" czyniąca Polaków winnymi. W ciałach ofiar znajdowano kule z karabinów niemieckich.
  A więc interes postawiony przed prawdę - a to satanizm.

  Dziwię się ojcu Rydzykowi, że złożył pokłon diabłu. Może się jeszcze opamięta?
 • @Lotna 16:47:37
  Bo Polaków a nie polaków
  i podobnie ze zdaniem
  ,,W Polsce PO to wasal żydowskiej Mafii Europejskiej a ściślej Niemieckiej
  a PIS to wasal żydowskiej mafii Amerykańskiej."
  powinno być:
  W Polsce, PO to wasal żydowskiej mafii europejskiej, a ściślej niemieckiej
  a PIS to wasal żydowskiej mafii amerykańskiej. ( przymiotniki pisze się z małej litery)
  Ale jak zwał tak zwał, nie każdy musi być po UJ.
  Ważne by walić w rząd i PiS jak w bęben.
  A jak by się ten rząd obaliło, to będzie jak było.
  Kaczor by cicho siedział w ławeczce sejmowej a Rysio i Schetyna rządzili w imię i z nadania mafii pruskiej
 • @Lotna 16:47:37, miarka & All...
  Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że Polacy niezwłocznie powinni się zwrócić z masowymi, NIEUSTAJĄCYMI* modlitwami do naszego Króla - Matki Boskiej Króla Polski?

  *- dlatego nieustającymi, bo już wiele razy My Polacy, Matkę Boską prosiliśmy i odzyskiwaliśmy naszą Ojczyznę a potem naszymi grzechami "dziękowaliśmy' Jej za ten Dar.
  Ostatnio po Ślubach Jasnogórskich, gdy Polacy masowo na Jasnej Górze prosili Matkę Boską o pomoc i ją otrzymali, po czym zapomnieli o wdzięczności i zatęsknili za "wolnością" pornografii w kioskach...
  Podczas gdy jakby z marszu, Matka Boska spowodowała, że Gierek wraz 10-tym miejscem w sensie potencjału gospodarczego, podarował Polsce, polskiemu Kościołowi ok 6tyś kościołów na tzw Ziemiach Odzyskanych, 1,5tyś innych budynków (klasztory itp) oraz 900ha ziemi. Za Gierka wybudowało się też kilka tysięcy kościołów...!!!
  Ale my chcieliśmy pornografii w kioskach...
  No to ją mamy....
  razem z tym:
  https://rafzen.files.wordpress.com/2015/08/andrzej-zoll.jpg?w=620
 • Panie Wrzodak.Nie przytaczaj Pan tu wypocin WP.
  Radia Maryja slucham od samego poczatku i zadnego antysemityzmu tam nie slyszalem.Maybacha tez nikt nie widzial.Nie kompromituj sie Pan.
 • @Jan Paweł 19:42:20
  " ...modlitwami do naszego Króla - Matki Boskiej Króla Polski?"

  Musisz tu coś poprawić w adresie bo to błędny skrót myślowy.
  Słyszałem już dowcip, że niektórzy uważają Matkę Boską za czwartą Osobę Bożą.
  W swoich modlitwach co prawda zwracamy się do dowolnych osób, ale to zawsze muszą być modlitwy zanoszone do Boga, bo tylko Jego mocą mogą być dokonywane cudowne interwencje, nie mocą króla czy królowej, nawet tak wysokiej rangi. Cudowne dary też od Niego pochodzą.
  Dotyczy to i modlitw do Jezusa - Pośrednika. Ostatnio zwróciłem uwagę na fakt, iż Jezus przed cudem rozmożenia chleba zanim się pomodlił, "spojrzał w niebo". To od Boga Ojca wziął moc.

  Co do modlitw to nasza w tej chwili najważniejsza broń, więc jak najbardziej popieram.
  Trzeba tylko pamiętać że otrzymaliśmy wolną wolę nie tylko my, ale i wszelkiego rodzaju złoczyńcy, nawet sataniści zdeklarowanie opowiadający się przeciw Bogu.

  Bóg ich wolnej woli nie zmieni w inną.
  ... no chyba że tych, co ślbowali uznać społeczne panowacjie Chrystusa Króla, a teraz się wyłamują ...

  Obronić musimy się sami.
  Wymodlić możemy więc tylko siły, środki i możliwości działania, czy ludzi życzliwych sojuszników o takiej jak my dobrej duchowości.
 • @miarka 20:25:32
  Jezus- Pośrednik?... Ty jesteś protestantem? bo oni tak właśnie uważają. Protestanci za szatanem, nie uznają Matki Boskiej, bo Matka Boska była znienawidzonym przez niego CZŁOWIEKIEM i jest wyżej od niego.
  Jest to nie do zniesienia przez szatana. Dlatego szatan, gdzie tylko może, poniża Matkę Boską a na egzorcyzmach nie jest w stanie wypowiedzieć słowa NIEPOKALANA, tylko mówi o Matce Bożej per "Ona".
  Zachęcam do wysłuchania tego wykładu:
  https://www.youtube.com/watch?v=p68z3T19DdM&t=678s
  Pan Jezus jest BOGIEM a nie żadnym pośrednikiem. To właśnie Matka Boska jest Pośrednikiem. Jest w Hierarchii zaraz za Trójca Przenajświętszą i to boli szatana.
  Pan Jezus na krzyżu, dał nam Matkę Boską słowami : "Oto Matka Twoja..." do Niej się zwracajcie...
  Panie miarka... proszę nie ściemniać... w Piśmie Świętym jest wszystko napisane.
  Świadkowie Jehowy, różnej maści prostestanci służą szatanowi, więc w dobrej wierzę, radzę trzymać się od tego z daleka.
 • @staszek kieliszek 20:14:24
  Stary kielonku, przecież ja tam nie piszę, że w RM był antysemityzm, jeżeli już, to pisze o tym red. Sikora
  W tym materiale chodzi o zupełnie coś innego, a mianowicie o to, że obcy wywiad robi co chce z tzw. władzą w Polsce.
 • @Jan Paweł 20:57:12
  Sprawki protestantów mnie nie interesują.

  Starczy 1 Tm 2:5; Hebr. 8:6; 9:15; 12:24; Gal. 6:16.

  Jezus jest Pośrednikiem
  - i w wymiarze ludzkim jako Prawdziwy Człowiek – Jezus Zmartwychwstały, a zarazem Mistyczna Głowa Kościoła którego jesteśmy członkami i pośrednik Nowego Przymierza miedzy Bogiem a ludźmi,
  - i Bożym (Jako Prawdziwy Bóg Syn Boży. - Tu chodzi o rozróżnienie kompetencji Osób Boskich – równych w Bóstwie, ale nie w kompetencjach).
 • @Jan Paweł 20:57:12
  Pośrednik.
  "5) Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus, (6) który wydał siebie samego na okup za wszystkich jako świadectwo we właściwym czasie"
  (1 List do Tymoteusza 2: 5 - 6 Biblia Tysiąclecia)
 • @rabszak 22:19:42
  Jezus Chrystus już nie jest człowiekiem, jest Bogiem, który siedzi po prawicy Ojca, więc skoro jest Bogiem, to nie może być jednocześnie naszym pośrednikiem do Pana Boga.
  Więc nie ściemniajcie protestancko, mimo, że udajecie, że nie jesteście protestantami.
  Naszym Pośrednikiem do Pana Boga jest tylko i wyłącznie Matka Boska.
 • @Jan Paweł 08:07:11
  Tak jest.
  Protestanci wywodzą to ze słów Jezusa "o cokolwiek poprosicie w imię moje..."Chodzi o obietnice zawarte w Ewangeliach głoszonych na ziemi.
 • @wercia 10:01:19 i Jan Paweł
  Po co tu mieszać protestantów? Jak nie starczą podane przeze mnie powyżej cytaty i stwierdzenia: http://wrzodakz.neon24.pl/post/141233,kto-nami-rzadzi-j-kaczynski-czy-jonny-daniels#comment_1426013 to może chociaż trochę zdrowego rozumu?

  Przecież nawet jak się modlimy "Ojcze nasz" to modlimy się za pośrednictwem Jezusa Chrystusa.
  Przecież Bóg Ojciec ma tylko jednego Syna - Jednorodzonego. My tylko dlatego możemy zwracać się do Boga Ojca "Ojcze", że jesteśmy w Jezusie, a Jezus w nas.

  A do Jana Pawła:
  "Naszym Pośrednikiem do Pana Boga jest tylko i wyłącznie Matka Boska".

  To błąd. Maryję możemy prosić tylko o wstawiennictwo, a nie o pośrednictwo:
  "O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy i za wszystkimi co się do Ciebie nie uciekają, zwłaszcza za Żydami i poleconymi Tobie", albo:
  "To prawda, że jesteśmy grzesznikami, lecz Ty błagaj za nami, a będziemy Jego dziedzictwem...", albo:
  "Matko nasza i Królowo! Kiedy atakuje nas nasza własna słabość, szatan i świat, wstawiaj się za nami do Jezusa, aby nam okazał swoją łaskę i ..."

  Starczy?
 • @miarka 11:21:34
  I jeszcze jedno - dotyczy tej ostatniej modlitwy.
  Jest w niej zwrot: "Matko nasza". Bez sensu byłoby używanie go w sensie pośrednictwa do Jezusa, bo akurat tutaj już się do Niej zwracamy za pośrednictwem Jezusa.
  Przecież bezpośrednio to Jego Matka, a nie nasza. Nasza tylko pośrednio - kiedy jesteśmy w Jezusie a On w nas.

  Nie ma przypadku kiedy Maryję można uważać za pośredniczkę, bo Ona też się musi zwracać do Boga Ojca za pośrednictwem Jezusa - byłby to więc jakiś dziwny łańcuszek pośrednictwa.
 • @Wrzodak Z. co ty na to? Byłeś wtedy w sejmie.
  Cała prawda o żydowskim złodzieju eurokibucniku o szczurzym ryju Aaronie Langmanie alias Januszu Lewandowskim  http://gazetabaltycka.pl/promowane/amber-gold-i-wszystkie-inne-glosne-afery-to-przy-tym-nic


  Rabowanie Polski część 1/2/3

  Janusz Lewandowski (żyd Aaron Langman). Geniusz destrukcji i grabieży polskiego majątku narodowego. Materiał dla osób chcących zasięgnąć podstawowej wiedzy ze sposobu grabieży majątku narodowego i destrukcji finansów państwa po 89 roku, przez wszystkie dotychczasowe partie polityczne znane młodszym jako PO, PSL, SLD, PiS, Nowoczesna (druga odsłona bandyctwa), Nowa Lewica itp... Przypominam, że los naszego kraju leży w waszych rękach szanowna młodzieży. Teraz macie 15,16,17 i więcej latek, a do następnych wyborów osiągniecie już możliwość głosowania i wyrażania swoich ideałów. Pamiętajcie, że tylko Polska Narodowa jest wstanie utrzymać nasz kraj w rękach prawdziwych Polaków i patriotów. O te naszą polską ziemie nasi dziadowie oddawali swoje życie w walce o wolną Polskę !!! Nigdy nie wolno wam o tym zapomnieć. Nie wolno wam się dać sprzedać kolorowej telewizji siejącej dezinformacje i lewackiemu zwyrodnieniu społeczeństwa.


  Czołem Wielkiej Polsce!

  https://drive.google.com/file/d/0B6nvUVODXBWxMXJBRVE3UFVjNlk/view


  https://plus.google.com/+RobertJ%C3%B3zefKUCHARYCZK76/posts/95Qc5nNNd3W  Ps... O chazarskim złodziejskim szczurze Langmanie alias Lewandowskim nawet przedszkolaki wiedzą, że to największy szkodnik III RP a w "nagrodę" został Europarlamentarzystą i pluje na Polskę. Oto cytat z wypowiedzi chazarskiego złodziejskiego szczura Langmana alias Lewandowskiego: "Polacy nie muszą mieć kapitału wystarczy, że będą żyli z pracy rąk". Przy okazji Amerykanie po zakupie zakładów papierniczych w Kwidzyniu stwierdzili, że już nigdy w życiu nie dokonają tak doskonałego interesu jak ten zakup. Ten żydowski szczur powinien wisieć lub na palu po staropolsku osadzony a nie tylko jego portret na wieszaku. W Chinach dostałby karę śmierci, a za nabój zapłaciłaby rodzina a on poszedłby na części zamienne. Dlaczego ten żydowski szczur i "handlarz" majątkiem Polski jeszcze nie otrzymał jeszcze zarzutów prokuratorskich za zniszczenie gospodarki podczas tzw. "reprywatyzacji" czytać powszechnego złodziejstwa, a w rzeczywistości okradzeniu i rozgrabieniu majątku narodowego ? Dlaczego nie ma procedury odwołania takiego szubrawcy oczerniającego i działającego świadomie na szkodę państwa które ponoć ma reprezentować ? Czyżby nadal obowiązywał układ: "wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych" ? Janusz Lewandowski alias Aaron Langman - syn sekretarza KW PZPR w Lublinie niech zacznie swoją karierę od początku. Od uczciwego zdania matury w II LO im. Jana Zamoyskiego w Lublinie. Żyją świadkowie tego przekrętu. Za czasów okupacji niemieckiej czy sowieckiej po wojnie, do takich tzw. "polaków" jak Lewandowski alias Aaron Langman, Budka, Szetyna czy Tusk, etc.. przychodzili smutni panowie w długich płaszczach pod którymi mieli broń odczytywali krótki wyrok w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej i walili z broni krótkiej prosto w łeb! Może by przywrócić jakże ten piękny obyczaj we współczesnej Polsce? Co wy na to? Każda próba zrzucenia żydowskiego jarzma to "faszyzm"…Eurokibucnik chazarski żyd o szczurzym ryju Aaron Langman vel Lewandowski na forum eurokibucu. Za ile promili wartości ten chazarski eurokibucnik najpierw sprzeniewierzył polskie skarby narodowe ?! Dopóki Polacy nie rozliczą chazarskich eurokibucników i różne sprzedajne mendy, nie osadzą ich w więzieniach, nie zażądają zwrotów wszystkiego tego, co sprzeniewierzyli tak długo oni nam jeszcze będą bruździć i pluć w twarz. Te ohydne typy tak mają ! To "pracownik naukowy" koszykarskiego, amerykańskiego Uniwersytetu Gdańskiego na wydziale transportu. Jaki "naukowiec" taki i Program Powszechnej Prywatyzacji - wyłącznie dla Dzieci Najeźdźców ze Wschodu i dla mniej licznych Dzieci SS-manów i Gestapowców, którzy w 1944/45 przewerbowali się do UB. "O porażce Programu Powszechnej Prywatyzacji – nazywanego "najdroższą porażką III RP" – można by napisać książkę. W skrócie chodziło o to, że każdy uprawniony obywatel otrzymał powszechne świadectwo udziałowe, które mógł zbyć lub zamienić na akcje jednego z 15 utworzonych narodowych funduszy inwestycyjnych (NFI). Skończyło się tym, że na PPP najbardziej skorzystały firmy zarządzające NFI, a ponad 500 największych polskich firm oddano w prywatne ręce w niejasnych okolicznościach. "To nie była porażka prywatyzacyjna lecz świadomie i z premedytacją przygotowana przez pomiot chazarski Lewandowskiego, Bieleckiego i Balcerowicza na kanwie założeń żydów Sachsa i Sorosa, grabież majątku narodowego. Z mapy polskiej zniknęły w 80% zakłady przemysłowe zatrudniające powyżej 2000 osób ( w momencie prywatyzacji było ich 2886 --- ile z nich przetrwało???). Prawie wszystkie zniknęły które zatrudniały do 300 osób a było ich około 10000. Zakładano, że około 40% zakładów nie miało racji bytu ze względu na niską jakość produkcji i ukierunkowaną pod wschodniego sąsiada z RWPG. Gdyby w/w wymienieni czuli się gospodarzami to w znakomitej większości można było dokonać sensownej restrukturyzacji. Zamiast wsparcia technologicznego, finansowego, zarządzającego czynionego przez NFI zakłady zostały rozkradzione. To co zafundowano i uczynione nam Polakom winno skutkować tym iż wymieniona trójca i wszyscy oszuści prywatyzacyjni zamiast na salonach resztę życia powinni spędzić za kratami. Na deweloperce w Gdańsku ten złodziejski szczur chazarski Langman alias Lewandowski także zarobił, czyli ludzi zostawił bez mieszkań i pieniędzy. Żyją jeszcze ludzie pamiętający "prywatyzację" krakowskich spółek KrakChemia i Techma przeprowadzoną przez Lewandowskiego z udziałem tamtejszych biznesmenów, przy wydatnej pomocy krakowskich sądów jak chodzi o konsekwencje tej szemranej operacji, a właściwie ich brak. Lewandowski został uniewinniony w długoletnim procesie z powodu..."braku wiedzy i kwalifikacji pozwalającej na prywatyzację spółek".(sic!) https://www.wprost.pl/155847/Janusz-Lewandowski-uniewinniony. Niestety w naszym kraju niestety i za tego rządu nie reaguje się na zdrady narodowe, opluwania, łamanie prawa /mam na myśli wszystkich wichrzycieli,awanturników na ulicach, zadymiarzy na wiecach np Kijowski, któremu pod nosem rządu zbiera się pieniądze by mógł dalej nabijać słupki PiSowi. Inni alimenciarze choć nie wszyscy już mają wezwania od prokuratury albo spłacają dług albo więzienie, mini złodzieje zasiedlają więzienia, a grube ryby choć mają zarzuty korupstwa, oszustwa, wyłudzeń, siedzą sobie spokojnie i jeszcze urzędują pobierając sowite wynagrodzenie. Nieuczciwi sędziowie, prezesi włodarze miast/ nazwiska są wszystkim znane od dawna/, adwokaci byli i obecni politycy, oni nigdy nie poniosą konsekwencji za swoje czyny możecie być pewni wszyscy na 100% bo i oni o tym wiedzą dlatego bezkarnie łamią prawo. Jak kupuję dom z runku wtórnego to po pierwsze wyrzucam wszystko co zbędne, szkodliwe i niebezpieczne, a potem dopiero zaczynam urządzać po nowemu, a nasz np zwierzchnik przyjął wszystko co stare nie zdrowe i nawet niebezpieczne i z nimi urządził swój dom, a tak być nie powinno. Niby w naszym kraju niby lepiej a jednak wszystko po staremu. Oto trzech "wielkich ekonomistów" czytaj Polaku chazarskich złodziei i tumanów na smyczy żydów Sascha i Sorosa "polskich" końca XX wieku: Aaron Bucholtz alias Leszek Balcerowicz - pracownik naukowy Instytutu Podstawowych Problemów Marksizmu - Leninizmu przy Komitecie Centralnym Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, Jan Krzysztof Blumefeld alias Bielecki - absolwent UG, wozak w Lasach Państwowych (jeździł Starem , wywożąc drewno z lasu), Aaron Langman alias Janusz Lewandowski - "szanowany" przez studentów doktorant z Wydziału Transportu UG (uniwersytetu w gruncie rzeczy koszykarskiego, jak na amerykańskiej prowincji i czerwonego jak kremlowska gwiazda CCCP). Same chazarskie tuzy ekonomii światowej - aż dziw, że nagrody Nobla nie dostali. Jednym z ich kolegów był chyba jeden z dyrektorów Polskich Linii Oceanicznych i później Coca Cola w Polsce i kumpelą żona (?) właściciela niewielkiej wtedy firmy instalacji elektrycznych Mega cóś tam .......... PLO właściwie "zatonęły" (160 statków) Coca Colę w Gdyni zamknęli, Krak-Chem "sprywatyzowali" i w Łodzi Bistonę, firmy z PPP ukradli ........Chazarski złodziej szczur Aaron Langman alias J. Lewandowski, taki sam pomiot Aaron Bucholtz alas L. Balcerowicz, później Tusk ze swoją świtą urządzili sobie z Polski i jej majątku prywatny folwark. Byle się nażreć. Myślenie o dobrze funkcjonującym państwie było im obce, co znakomicie pokazuje ich dzisiejsza postawa. Pchanie się do władzy (przez szwaboparcha Tuska) i ataki na Polskę z Brukseli to dowód na to, że dalej jest co kraść - na co ten chazarski szczur Aron Langman alias Lewandowski ma chrapkę. Ludzi takich jak oni powinno się sądzić za działanie na szkodę kraju i surowo karać czyli wieszać lub przed plutonem egzekucyjnym stawiać.
 • @kula Lis 67 17:53:57
  Moja praca w sejmie w IV i V kadencji jest udokumentowana w archiwum IV i V kadencji; są to zapisy z prac sejmowych komisji: Skarbu Państwa, Odpowiedzialności Konstytucyjnej, Obrony Narodowej, Finansów, oraz w wystapieniach z Trybuny Sejmowej, są interpelacje, zapytania, oświadczenia no i za obronę majątku narodowego miałem 8 spraw sądowych cywilnych i jedną karną. Dwie przegrałem i poniosłem koszty ponad 100 tys. zł.

  Jeśli chodzi o złodzieja i szubrawca antypolskiego, to napisz do swoich przydupasów z pisuaru i ciotki Jarosławy, aby właśnie takich jak Lewando znależli się w więzieniu, ale najpierw żeby ciotka Jarosława oddała to co ukradli razem z Bagsikiem, FOZZ-em, fundacją prasową solidarności, prywatyzacji PZU itp.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829