Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
182 posty 3117 komentarzy

Wrzodak Z

Kaczynski, Duda, Morawiecki - dokonali zamachu stanu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie jestem fanem pana Cierpisza, ale ten jego poniżej artykuł z GW, pokazuje straszną przyszłość dla Polaków i dlatego warto o nim podyskutować.

 
  
 
 
 
 
 
 
  Kaczynski, Duda, Morawiecki - żydowski zamach stanu w Polsce!!!  

+++

Laudetur Iesus Christus

Dzierżawca karuzeli w sezonowym wesołym miasteczku, pogromca i treser podwórkowych kotów, wielki strateg Jarosław Kaczyński, mianowaniem żyda Morawieckiego na premiera Polski, wykluczył siebie samego z gry politycznej. A dodatkowo położył kolejny milowy kamień na drodze do mordu naszej Ojczyzny i ludobójstwa na Polakach. A koniec tego marszu – degradacja i bezpowrotna zagłada Państwa i Narodu jawią się na nieubłaganie zbliżającym się horyzoncie.

Po strategicznym przekazaniu władzy w ręce Tuska w roku 2007, Kaczyński po dziesięciu latach - w roku 2017 - ponownie powtórzył ten manewr oddania władzy obcym, czym zakończył swój długi marsz malkontenckiej opozycji i krótkiej, chimerycznej władzy, rzekomej dobrej zmiany. Tym razem jest to już koniec samego Kaczyńskiego, co jemu samemu raczej nie mieści się głowie.

Bo faktycznie Morawiecki jako premier z Dudą jako partnerem, sam będąc prezydenckim równocześnie, to otworzenie puszki Pandory, która to sytuacja bezpowrotnie odbierze władzę Kaczyńskiemu.

Jarosław Kaczyński to prosty polityczny oszust bez wstydu i sumienia. Jako doskonale wkomponowany w środowisko warszawski element żydokomuny do spółki z bratem, był od dziecka kontrolowalnym narzędziem żydostwa. Później jako dorosły został podrzucony w szeregi Solidarności, ale nawet z dobrą protekcją nie potrafił się specjalnie wybić, bo wśród zwykłych autentycznych działaczy Solidarności niczym specjalnym się nie wyróżniał.

Dopiero wyniszczenie Solidarności przez masowe emigracje, a nawet skrytobójstwa, oczyściły krajobraz Okrągłego Stołu do poziomu miernot i żydów. I w takim upadlisku, kuroniów, michników geremków czy wałęsów osoby Lecha i Jarosława Kaczyńskich zaczęły być bardziej wyraziste swym mętnym migotaniem, a co mylnie przyjęto za blask gwiazd na niebie, no bo na bezrybiu to i rak ryba.

Tak jak Kaczyński nie ukradł żadnego księżyca, tak nigdy nie stworzył żadnego Porozumienia Centrum ani PIS. Cały byt polityczny obecnej Polski został skomponowany przez służby jak i agentury, a to podobnie do bytu innych ugrupowań: Unia Wolności, ZChN, kukizy, petru czy palikoty. Mechanizm jest prosty: W takie sztucznie stworzone monstra polityczne wsadza się później lub wcześniej fizyczne postacie, które mają się tam jakoś rządzić jako polityczni figuranci.

Tak było faktycznie przez cały okres PRL i po Okrągłym Stole. Do Solidarności – sztucznie stworzonej z polecenia KGB – wsadzono Bolka Wałęsę, do Unii Wolności nieudacznika Mazowieckiego, do ZChN faktycznie Chrzanowskiego, który był mętem żydowskim podającym się za endeka…etc.

Tak partie polityczne, jak i ich liderzy, żyją sztucznie stworzonymi bytami i ich blask oraz żywość są uzależnione od woli twórców – tj. ich faktycznych szefów pozostających w ukryciu - okoliczności zewnętrznych, czy talentów osobistych wybranych wodzów lub idoli, a podrzuconych na określone stanowiska. W końcu nie jest to nic specjalnego, bo obecny „nasz świat” jest faktycznie światem żydowskim, który na trupie narodów chrześcijańskich układa swoje puzzle i kombinacje, z kultem żyda jako boga.

Ta przestrzeń żydowskiego panowania pojawiła się wyraźnie w pierwszym tysiącleciu po Chrystusie i - według rewizjonistów - była powodem schizmy wschodniej, a i później zachodniej. Schizma wschodnia oderwała Wschód od Kościoła, a dzięki czemu można było skuteczniej wprowadzić herezje luteranizmu, bo Kościół w Rzymie, osłabione papiestwo było już śmiertelnie ugodzone i nie potrafiło się bronić. A to aż w takim stopniu, że papieże szkodzili katolikom w krajach protestanckich.

To tak dalece, że np. nieliczni wytrzebieni katolicy w protestanckiej Anglii oskarżani byli przez żydów z Anglii o antysemityzm i takie oskarżenia zanoszono do Rzymu, gdzie papieże z powrotem strofowali swoich wiernych w Anglii. A których to - przecież najwierniejszych z wiernych - nawet nie starali się bronić przed terrorem protestanckim. O ile teorie konspiracji zawsze można odrzucić jako niedorzeczne, przy tłumaczeniu źródeł schizmy wschodniej i zachodniej, to fakt braku jakiegokolwiek wysiłku papieży na przestrzeni wieków, od rewolucji Lutra do Soboru Watykańskiego Drugiego celem obrony własnych wiernych w tych krajach, świadczy najdobitniej o tym, że animatorami tamtych zamachów na Kościół były ośrodki w samym sercu papiestwa. Terror i dyskryminacja katolików w krajach protestanckich ustały dopiero – formalnie, bo nie rzeczywiście – po Drugiej Wojnie Światowej. Np. w Szwecji dopiero od 1952 mogli obejmować stanowiska ważne społecznie – np. pracować jako nauczyciele.

Już w 1800 roku papież Pius VII powiedział dramatyczne słowa, że „...jest już za późno, zbyt długo milczeliśmy”. W 1832 Papież Grzegorz XVI nadal Carl `owi Mayer`owi Rothschild`owi order Świętego Jerzego. W zamian Rothschild nie pocałował Krzyża na papieskim bucie, ale jedynie papieża w rękę, czym wywołał wielkie wzburzenie wśród zebranych na audiencji u papieża.

W czasach nam bliższych Słodka Francja miała po wojnie swojego Bolka, a był nim gen. Charles de Gaulle i chociaż pięknie różnił się od Wałęsy tym, że używał w swych przemówieniach 1500 słów, podczas kiedy Bolek z Gdańska jedynie 66, to tak samo był zdrajcą swego narodu. I fakt wybicia się Francji na własną bron jądrową nie przysłania okropnych zbrodni, jakich de Gaulle dopuścił się wobec Algierii, którą zdradził w najbardziej nikczemny sposób, a narodowców francuskich zwalczających go wymordował.

Marionetkami byli już liczni papieże przed soborowi, wielcy politycy, prosty Wałęsa, obaj Kaczyńscy, Duda, a teraz Morawiecki.

Oczywiście społeczeństwa i narody toczą swe egzystencje wg. decyzji władz, czy podobnych organów, lecz ośrodki władzy faktycznie tam nie leżą. To tym bardziej w Polsce, która od okresu rozbiorów nie jest już państwem Polaków, a kolonią żydowską. Wspaniały okres międzywojenny cechujący się budowaniem prawdziwych polskich elit, bo inteligencji pracującej, zakończył się we wrześniu 1939. Od tamtego okresu odbywa się żydowska rzeź Polaków – i to na wszystkich frontach.

Paradoksalnie największa ochronę i fizyczną i duchową Polacy osiągnęli w okresie PRL. Gdzie mieli zapewniony jakiś byt socjalny, prawo do wykształcenia, granice państwa i prawną ochronę praw narodowych oraz wolność religijną kultu wyznania katolickiego. Demontaż tego wszystkiego zaczął Gierek, a zakończył Jaruzelski. Okres po Okrągłym Stole to jedynie bezustanne spuszczanie krwi z państwa i narodu.

Teraz jednak nastąpiła gwałtowna zmiana, która jest jeszcze silniejsza niż w roku oddania władzy Tuskowi z rąk Kaczyńskiego.

Na czy ta zmiana ma polegać?

Zanim przejdziemy dalej należy wyjaśnić nieco głębiej zasadę mechanizmu władzy żydowskiej nad Polską. Teraz można już takie wyjaśnienie zaryzykować, bo mimo wszystko wiele informacji dostaje się do ogółu i to co piszemy nie jest żadnym wariactwem chorej mitomanii, ale ma oparcie w jakiś tam powszechnie znanych faktach. Np. nie tak dawno jeden z tzw. „specjalistów od wizerunku” ujawnił w gazecie, że to on stworzył „.Nowoczesną” i Petru, a uczynił to w kawiarni, kiedy pił sobie kawę i rozmyślał.

Otóż jest to cała prawda na temat mechanizmu polskiego bytu politycznego od 1989 roku, a faktycznie pierwsze zręby tego systemu widoczne są bardzo wyraźnie w strajkach 1956, 1970, w Radomiu, czy w powstaniu Solidarności.

Wtedy byli to „agenci”, „prowokatorzy”, „doradcy”, „intelektualiści” – tak było. Ale od 15-20 lat system udoskonalił się i żadnych doradców czy prowokatorów już nie ma, czasy się zmieniają i na ich miejsce przyszli „specjaliści od wizerunku”.

„Specjaliści” są to elitarnie opłacani reklamiarze jakiejś organizacji, czy osób fizycznych. Błędnym jednak jest mniemanie, że są to specjaliści, którzy podlegają prawom rynku czy popytu. Że taki PR`owiec jak lepiej się stara, to jego klient idzie lepiej na rynku, giełdzie, czy w polityce.

Tak nie jest. W Polsce obecnej „specjalista od wizerunku” nie jest osobnym niezależnym graczem czy częścią organizacji, która otrzymała zlecenie na działania promujące i na tym koniec. Specjalista od wizerunku w obecnej Polsce to członek mafijnego mechanizmu grup przestępczych kontrolujących osoby prezydenckie, sądowe, rządowe, parlamentarne i partyjne.

Kontrola ta nie polega jednak, na szpiegowaniu przeciwnika i popieraniu swego zleceniodawcy, na płaszczyźnie jakiejś tam lepszej konkurencyjności. Może być zupełnie odwrotnie: zadaniem specjalisty od wizerunku może to być celowe pogorszenie wizerunku jego mandanta. Takie przykłady są niezwykle liczne, np. PO ma świadomie, celowo złą reklamę, a to po to, aby zła polityka PIS wyglądała na lepszą.

Ale nie tylko to. Specjalista od wizerunku okresu obecnego w Polsce to osobnik mający do swej dyspozycji faktycznie wszelkie atrybuty władzy politycznej w Polsce, ma dostęp do informacji tajnych i osób będących w stanie służby państwowej, jest członkiem grupy skrytobójców, a może i głównym zleceniodawcą mordu politycznego – również na swoim własnym mandancie, który mu płaci za pracę nad wizerunkiem. Specjalista taki będąc doradcą np. ministra, dyktuje mu postępowanie, które natychmiast jest należycie odzwierciedlone w odbiorze społecznym, echach politycznych tak krajowych, jak i zagranicznych, a wyniki badań popularności mówią takiemu ministrowi „prawdę”. Skutkiem czego taki funkcjonariusz państwowy, tenże minister nie postępuje wg. zasad sprawowania władzy czy własnego rozumu, ale według poleceń „specjalisty od wizerunku”.

Nie jest to żaden cud czy rezultat wysokiego poziomu zawodowego PR`owca. Ale jest to faktycznie rezultat ustawki. Ustawki tak jak w meczu piłki nożnej, gdzie wszyscy są ustawieni na wynik (bo ważna też bukmacherka), jedna drużyna, druga drużyna, sędziowie, a tylko kibice niczego nie pojmują.

Polska polityka to właśnie taka ustawka specjalistów od wizerunku kontrolujących: prezydenta, premiera, sejm, sądy i partie polityczne, a w okresie wyborów również PKW (Państwową Komisję Wyborczą).

Specjaliści od wizerunku kryją się za plecami czołowych polityków, sędziów i podobnych wysokich urzędników. Są podwójnie opłacani, raz płaci im formalny zleceniodawca, drugi raz wynagradza go tajny faktyczny szef – czyli są podwójnymi agentami. Tak uplasowani specjaliści dostają od swych zwierzchników faktycznych, tajnych zlecenia na określone wyniki popularności czy rezultaty wyborów do Sejmu lub na prezydenta. Ich zwierzchnikami, zleceniodawcami są formalnie drobne firmy paru-osobowe, a za którymi stoi cała hierarcha co raz to bardziej mglistych tajnych instytucji. Ta oficjalna mała firma przyjmuje oficjalne zlecanie od państwowego polityka na określone kroki zabezpieczenia wizerunku, a ta faktyczna ukryta, tajna decyduje o tym jak ta praca wizerunkowa ma faktycznie wyglądać. Czy wizerunek powinien być zmanipulowany na lepszy, czy też na gorszy.

Wyborcy najczęściej nie mają najbardziej zielonego pojęcia o tym, że zachowanie jakiegoś polityka jest wynikiem wyrachowania manipulacji specjalistów od wizerunku, którzy stojąc za nim faktycznie pociągają za sznurki. I że na takie cele są marnotrawione wielkie finansowe środki publiczne pochodzące i ich własnych podatków.

To te tajne ośrodki decydują o wynikach wyborów, które mają zapaść w przyszłości. Następnie specjaliści od wizerunków wg. danych zleceń, popularyzują określonego polityka, a drugiego ośmieszają: Petru na wyjeździe, Komorowski, Schetyna czy futerał na okulary Kaczyńskiego podczas kampanii wyborczej na prezydenta. Specjaliści nie konkurują ze sobą, ale grają we wzajemnie w otwarte karty - ten polityk ma być wywyższony, a tamten poniżony. Następnie biura badań opinii publicznej pokazują zamówione wyniki badań na popularność, a jak przychodzą wybory, to PKW pokazuje zamówione sfałszowane wyniki. Tam wszędzie są specjaliści od wizerunku i wszystko jest umówione. Jedno potwierdza drugie. A jeśli już zdarzy się, że coś jest trudne i nieszablonowe, tak jak np. Lepper, to taki polityk jest powieszony. Tu też podczas powieszenia „specjalista od wizerunku” był na miejscu w siedzibie Leppera.

Specjaliści są wszędzie, dokładnie tak było z ostatnimi wyborami do Sejmu i na prezydenta, były to zwykłe ustawki, gdzie czołowi politycy są marionetkami specjalistów od wizerunków. Wcześniej ustalono, że PIS ma wygrać, więc wysłano Tuska do Brukseli i PO puszczono samopas na pośmiewisko. Ustawką były również te dwa lata Beaty Szydło i wyniki ekonomiczne Morawieckiego. Bruksela do maximum podkręcała śrubę, ale i tak to wszystko było sztucznie wyolbrzymione w Polsce, aby móc lepiej uzasadnić cud Morawieckiego, który przyszedł i nagle wszystko się uspokoiło. A więc to dobra zmiana, a nawet lepsza.

+

Jednak najgorszy i najstraszniejszy jest cel tych wszystkich strachów, zmian i przetasowań: bo po co to i kto za tym stoi?

Chodzi tu o światowe żydostwo i Izrael, który to ośrodek dopuszcza się agresji przeciw Polsce. Polska już w średniowieczu została zadeklarowana przez żydów jako ich własność, z której trzeba usunąć Polaków, aby żydom żyło się jak u siebie – jako nowa Jerozolima.

I teraz, po wiekach żydowskiego terroru, sprowadzonych do Polski wrogów i wojen, po zniszczeniu widzialnego Kościoła, Polacy bez swoich elit, bez struktur społecznych, bez granic państwa, bez przemysłu, a z ogromnym nieujawnionym zadłużeniem, mają się zmierzyć z wysoko technologicznym i logistycznym najazdem żydostwa, a poprzedzonym najazdem imigrantów, bo u żydów zawsze tak jest, że nigdy nie idą w pierwszym szeregu.

Aby było tym gorzej, premierem zrobiono żyda, który jest ekonomicznym, gospodarczym mitomanem, który nigdy niczego kreatywnie nie wykonał. Jako dyrektor banku był typowym pracownikiem „dyspozycyjnym”, czyli wykonywał to – jako slup – co mu kazano, za co pobierał już 10 lat temu 480.000 PL/m-c. Za to bez skrupułów patrzył na grabieże bankowe, oszustwa i przekręty. Do czego zatem Morawiecki będzie zdolny jako premier? Ten bezwstydnik poszedł do Danielsa na prywatną kolację i tam z żydami z Izraela i polin układał plany polityczne. Taki bezwstyd nie był możliwy nawet w najgorszych okresach PRL.

Jeśli jest tak straszne to, co widać, to o ile gorsze jest to, co jest zakryte?

Duda już zapowiedział, że 100-lecie nieodległości „musimy obchodzić wspólnie”. W języku tego pachołka oznacza to, że w Święcie Niepodległości Polski będą brali udział żydzi. A to może zakładać formacje zbrojne Izraela w Polsce, które będą się bratać z polskim wojskiem, możliwe, że w trakcie pochodu 11 listopada np. Iran wystrzeli rakiety na Izrael i skutkiem błędu w nawigacji rakiet nie trafią one w instalacje rządowe, ale Al. Aksq `a i sytuacja stanie się nagle napięta. A wtedy w ramach solidarności będzie otwarty most powietrzny z Izraela do Polski. Izrael przemieści milion żydów – o tym mówił Netanyahoo – dwa lata temu. Bo gdzie indziej będą oni przemieszczeni? Do Polski, tylko do Polski, do krainy Ulma! Przyjadą i osiedlą się w polskich domach, a które szybko przerobią na getta, z których wypędzą resztki Polaków. Patryk Jaki nad tym pracuje – gromadzi środki pieniężne.

Możliwe jest nawet i o to, że szybko zostanie zmieniona konstytucja i żydzi dostaną osobne miejsca w Sejmie.

W każdym razie obecność bezczelnego Danielsa wskazuje na to, że w Polsce rozpocznie się terror policyjno-wojskowy na miarę terroru w Izraelu, cenzura i sankcje ekonomiczne, wykluczenie społeczne Polaków - pod każdym względem - stanie się jeszcze bardziej nagminne.

Trzeba liczyć się nawet ze skrytobójstwami.

Za kilka dni rozpoczną się „dni judaizmu” w Polskich kościołach, będzie to kolejna błazenada kleru bez wstydu. A trzeba pamiętać, że jakikolwiek udział katolików w żydowskich ceremoniach, a nawet podanie żydowi świeczki czy ognia jest karane ekskomuniką.

Nastąpi też kolejny „marsz żywych” – czyli otwarty terror wymierzony w Polaków i w porządek prawny.

Nowy minister MSW, to tzw. żydochrzescijanin – odpowiednik neo-con – i nie będzie on stawiał jakichkolwiek przeszkód żydowskim terrorystom.

Bez cienia wątpliwości nastąpi totalna inwigilacja i delegalizacja środowisk patriotycznych, nacjonalistycznych.

Najciekawiej będzie na łączach między Dudą i Morawieckim. Tu będzie rozegrany mecz zneutralizowania Kaczyńskiego, a może nawet rozbicia PIS na frakcje. Oczywiście, ani Morawiecki, ani Duda nie będą brali w tym udziału, bo to marionetki swoich specjalistów od wizerunku. Gra będzie polegała na tym, że specjaliści od Dudy we współpracy ze specjalistami od Morawieckiego grając ze sobą otwartymi kartami, ustalą to, kto pójdzie do przodu, a kto zostanie w tyle, a może nawet gorzej, bo terror i skrytobójstwa pójdą w ruch. Daniels jest na miejscu i to on decyduje.

Specjaliści od wizerunku są prawie wyłącznie pochodzenia żydowskiego, a to ułatwi im pracę i osiągniecie porozumienia ponad podziałami, ponad interesem Polski, a dla interesu żydostwa.

A strateg Jarosław Kaczyński? No cóż, jednym manewrem „restrukturyzacji rządu” zrzekł się władzy i stery rządu przekazał w ręce opozycji. I to nie tyle nawet w ręce PO, ile dużo gorzej, bo w ręce Unii Wolności. Bez wyborów bez, wojny, drogą cichego zamachu stanu Jarosław Kaczyński przekazał władzę partii politycznej, której formalnie nie ma, ani w Sejmie, ani w Polsce. Kaczyński przekazał władzę najgorszym wrogom Polski: żydom.

+

Będzie tak źle jak jeszcze nie było.

Podkreślamy, to co się stało to zamach stanu!

Żydzi nieodwołanie i masowo już, umocnili się na funkcjach rządowych w Polsce – to faktyczny polin. Oni władzy nie oddadzą, a jak trzeba to do ochrony tego porządku, który nastąpi, wezwą posiłki służb Izraela. Oni nie cofną się przed niczym.

Odwrotu – demokratycznego odzyskania władzy przez Polaków nie będzie, a jeśli już, jeżeli jest jakaś szansa na ratowanie Polski, to tylko wyłącznie za pomocą przemocy zbrojnej Narodu przeciwko temu otwartemu już okupantowi żydowskiemu jakim jest ten rząd żyda Morawieckiego, kompletującego władzę żydostwa Dudy i żydostwa sądownictwa.

 

In Christo

 

Krzysztof Cierpisz

11-I-2018 

KOMENTARZE

 • //Jarosław Kaczyński to prosty polityczny oszust bez wstydu i sumienia. //
  Lepiej bym tego nie ujął...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:11:17
  Dokładnie tak jest.
  Choć co niektórzy uważają prezesa za mistrza intrygi który na końcu "potyka się o własne nogi" to ja jednak nie sądzę że to prawda.
  To nie jest tak, że on chciałby dobrze a wszystko wychodzi nie tak jak trzeba (Wałęsa, Marcinkiewicz, Duda...).
  Jeśli przeciętnie inteligentny człowiek wiedział, że Duda robiący karierę w UW to kiepski materiał na prezydenta to ja mam uwierzyć, że prezes tego nie wiedział?
  Wiedział lepiej niż my. Tak po prostu miało być jak jest.
  Dopiero teraz zacznie się jazda z górki. Trzymajmy się mocno żeby nas nie wywiało.
 • JK to po prostu leń
  bez wizji dla Polski,, ma emeryturę, diety poselskie, wysokie zwolnienia podatkowe ....i prócz pierdzenia w stołek nie zhańbił się jakąś społecznie użyteczną pracą. Chlapanie ozorem dla pieniędzy (przy dymisji Szydło nic nie powiedział) to jedno a efekty działań to drugie. Jakie są każdy widzi. Macierewicz wsławił się podżeganiem wrogości w stosunku do Rosji i uniżonością w stosunku do USA. Tak się składa, że zydowski kongres w USA w tym samym czasie podjął dziwną ustawę o roszczeniach. Może ta dymisja szefa MON ma na celu oziębienie stosunków z USA celem swobodnej presji na Polskę w tym zak
 • @wercia 10:45:07
  ..(samo poleciało w eter)
  w tym zakresie. Dlatego może mieć rację red. Michalkiewicz, który twierdzi, że JK jest grożny dla Polski.
 • @
  //Gra będzie polegała na tym, że specjaliści od Dudy we współpracy ze specjalistami od Morawieckiego grając ze sobą otwartymi kartami, ustalą to, kto pójdzie do przodu, a kto zostanie w tyle//

  Ostatnia "rekonstrukcja" rządu dokładnie potwierdza to co pisze Autor.
 • A co na to czołowy PiSlamista Husky?
  Z niecierpliwością czekam na reakcję.
  Tak jechać po genialnym strategu i "naczelniku" Polski? Toż to świętokradztwo!
 • Zgadzam się z autorem listu !
  Autor pisze ! [ Cały byt polityczny obecnej Polski został skomponowany przez służby jak i agentury, a to podobnie do bytu innych ugrupowań: Unia Wolności, ZChN, kukizy, petru czy palikoty. Mechanizm jest prosty: W takie sztucznie stworzone monstra polityczne wsadza się później lub wcześniej fizyczne postacie, które mają się tam jakoś rządzić jako polityczni figuranci. ]

  Żadna z tych partii nie zaprotestuje przeciw bezprawnego zatrzymania Mateusza Piskorskiego z partii ZMIANA ! a siedzi on bez oskarżenia już prawie 2 lata !!! gdzie są Kukizy Platformy Nowoczesne i PSL ? ja wam powiem gdzie są ! one sa w dupi.. u agentów żydowskich !!!!

  Autor pisze ! [ Odwrotu – demokratycznego odzyskania władzy przez Polaków nie będzie, a jeśli już, jeżeli jest jakaś szansa na ratowanie Polski, to tylko wyłącznie za pomocą przemocy zbrojnej Narodu przeciwko temu otwartemu już okupantowi żydowskiemu jakim jest ten rząd żyda Morawieckiego, kompletującego władzę żydostwa Dudy i żydostw ]

  Zgadzam sie z autorem ! Demokratycznie odzyskać władzy nie można ! bo żydo-rasistowska Konstytucja z 1997 r CAŁKOWICIE UNIEMOŻLIWIA tylko wojna z Rosją żydostwa doprowadzi nas Słowian do WOLNOŚCI !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . Sojusz SŁOWIAN -UNIA SŁOWIAN !
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:11:17
  To się nazywa majstersztyk AjWaj, facet ma dwóch posłów w sejmie czyli swojego ojca i panią co na dwie ręce głosuje, jest premierem rządu. Tylko ,,gienusz" mógł to wymyśleć. Ale ten geniusz dobitnie wykazał, że jest tylko słupem takich od Danielsa, a reszta hołoty poselskiej z pisuaru są tylko kukłami od zamiatania po Danielsie. Tak niestety wygląda prostota karierowiczów poselskich, to oni nacisnęli guziki w imię banksterii finansowej z NY, to oni broniąc swoich apanaży gotowi są kupczyc interesami Polski, są gorsi od posłów za Gomułki i Gierka, ci przynajmniej coś budowali dla swoich, a ci budują dla obcych u siebie.
  Teraz Daniels i jego ludzie będą budowali coś dla Antka, ponieważ ,,żond" przesunął się w miejsce PO, czyli otworzyła się częsciowo opcja ,,prawa", będą chcieli tą lukę wypełnic swoimi i na to nadaje się Antek.
 • autorzy i komentatorzy
  I Cierpisz i Wrzodak i tylu innych mądrych ludzi tu pisze i naród modlący się pod krzyżem i króluj nam Chryste i Maryja królowa Polski, a rządzi ze zacytuję ,,…prosty polityczny oszust bez wstydu i sumienia."
  Niejaki Jarosław Kaczyński
  Takie teksty nawet kabareciarze odrzucają.
  Przyznam się, że do końca tych pierdoł nie czytałem.
  Szkoda czasu.
  A jak tam pańskie zakłady ,,Ursus” panie Wrzodak? Ponoć jeszcze ruiny można oglądać.
 • Na zdjęciu, żydowska trójca
  Resident Polin:

  Andrzej Duda – nazwisko prawdziwe, Aaron Feigenbaum, ojciec żyd, matka Polka, dlatego za żonę wziął żydówkę, Kornhauser, dzieci są 100% żydami

  The boss of the party:

  Jarosław Kaczyński – nazwisko prawdziwe, Kalkstein, żyd z Odessy, ojciec nieznany, matka żydówka, kot po koneksjach rodzinnych, żyd.

  Prime Minister

  Mateusz Morawiecki – przyznaje się do pochodzenia żydowskiego. Zajmowane stanowiska mówią jednoznacznie, że jest banksterem żydowskim. Człowiek który notorycznie powtarza zwrot; zrównoważony rozwój, to człowiek bandy NWO! Wystarczy przeczytać założenia Agendy 21 i wszystko staje się jasne.
 • @wercia 10:45:07
  JK - to mało, że leń, ale kompletnie nie kumaty w sprawach ekonomi i gospodarki. ,,Facet", który na rowerze jeżdzić nie umie, pływać nie umie, prawa jazdy nie ma, na komputerze nie pracuje, nie zarobił na swoje utrzymanie uczciwą pracą, dziecka nie przytulił, kobiety nie przytulił itd. to taki człowiek ma zbawić Polskę??? To chichot historii, to świadczy o elektoracie pisowskim, posłach pisowskich itp.
  Taki słaby bez wizji człowiek nadaje się idealnie dla tych co kontrolują narody, na słupa, marionetkę, kukłę, bo raz, że łatwo nim manipulować oraz, że ma wiele bardzo wiele za uszami z obyczajówki oraz paserstwem na majątku skarbu Państwa. Jest taki gościu łatwą gliną do ulepienia.
  Rodzina Kalsteinów to przybłędy z zewnątrz do naszego narodu, oni nie czuli i nie czują naszych korzeni, dlatego to wszystko co robią jest takie antypolskie. Świadczy to, że już jego ojciec dostaje w 48 roku kamienice od panującego wtedy w Polsce ,,żondów" terroru syjonistycznego???
  Mój ojciec, dziadek ciotki nie mogą wrócić do swoich mieszkań w W-wie, bo te zasiedlali żydo - bolszewicy z wschodu.
  Dzisiaj mamy do czynienia z super zmianą w miejsce UW, tylko pod inną nazwą, to jest kierunek wywłaszczający Polaków z Polski z ich własności.
  Proszę zauważyć, że nadal dokonuje się rozbiór Polski pod hasłami ,,prawicowymi", Kościoła, patriotyzmu, żołnierzy wyklętych itd, ale systemu się nie zmienia. Nikt nie chce rozliczyć rozgrabienia Polski, żaden Balcerowicz, Buzek, Wąsacz, Lewandowski, Kornasiewicz, Borowski, Kwaśniewski itp. nie są pociągnięci do odpowiedzialności karnej za dewastacje gospodarki, ba ci co brali udział w paserstwie Polski dostają dzisiaj jeszcze 15 -krotnie większe zarobki jak wcześniej w ramach tzw. repolonizacji. To się nazywa przekręt. Chwali takie przewały pod niebiosa OTR, w jego radio dominują tacy szabrownicy jak np; R. Czarnecki.
  Skutki rzadów Kaczynskiego poznamy wtedy, gdy może za kilka lat wyborcy pisu zrozumieją na czym polega ten straszny antypolonizm pisowski, którego nawet w większosci hołota pisowska z parlamentu nie jest w stanie zrozumieć.
 • @Wrzodak Z. 11:56:24
  Krótko mówiąc.
  Jedni szczują na zewnątrz, inni do wewnątrz.
  Ale cel ten sam.
  Może się tak panowie opamiętacie, może sięgniecie po rozum do głowy.
  Komu to służy, bo nie nam, bo nie Polsce.
  Na kogo plujecie?
  Jakby napisał Gogol
  Na samych siebie plujecie.
  Na Polskę plujecie.

  Panie Wrzodak pisze pan ,,hołota pisowska” a to przecież miliony Polaków zagłosowały na PiS i na Jarosława Kaczyńskiego, na Kaczyńskiego, a nie na Z. Wrzodaka.
  Więc się zapytam, czy Polak tak by o swych rodakach pisał, o milionach Polakach, bo jeśli obcy, jeśli wróg, jeśli pospolity mendzior, to bym zrozumiał
 • Karta Ziemi - Agenda 21
  Marks w zielonej kominiarce.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/karta_ziemi_agenda_21,p1493441846
 • Tak, to wszystko prawda, ale...
  tragiczne dla wszystkich stron jest to, że ludzie zapominają, że nad tym wszystkim jest Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej....
  Co Ten nasz Pan Bóg ma jeszcze zrobić?
  W XX wieku wysłał do nas Polaków aż 300 razy! Matkę Boską ze Swoimi orędziami :
  MÓDLCIE SIĘ I NAWRACAJCIE SIĘ BO IDZIE NA WAS CIĘŻKA KARA. MÓDLCIE SIĘ CODZIENNIE NA RÓŻAŃCU...

  Wysyła także do nas Swojego Syna z misją Miłosierdzia Bożego.
  Jak wiemy, ten Dar przekazania nam tego wielkie Orędzia dostała zwykła dziewczyna Halina Kowalska, znana obecnie jako Św Siostra Faustyna.
  Prawdziwość tych - nazwijmy to - Misji, jest przebadana na różne możliwe sposoby, udokumentowana, są konkretne - nazwijmy to - Ślady, jak np cudowny obraz Jezusa Miłosiernego, słynący Łaskami Bożymi...

  Jak ma nas Pan Bóg jeszcze doświadczyć, byśmy się do Niego zwrócili narodową modlitwą? Byśmy się w końcu nawrócili z tej rozpusty (podobno już co druga rodzina jest rozbita) z mordowania dzieci nienarodzonych, byśmy w końcu powyrzucali telewizory i w ich miejscach ustawili ołtarzyki do rodzinnej modlitwy, tak jak to w Polsce było przez całe wieki.

  Przecież wszystko na tym Wszechświecie, dzieje się z woli Pana Boga, albo za Jego przyzwoleniem....
  Jak więc bardzo, My Polacy musieliśmy Panu Bogu zawinić, że dopuszcza na nas takie kary?

  Obecnie Pan Bóg już od siedmiu lat przekazuje nam swoje "Orędzia na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły".
  Są te Orędzia przekazywane Ks. Piotrowi Natankowi i tak samo, jak w przypadku Siostry Faustyny, są one atakowane przez różne środowiska, także na łonie Kościoła.
  Jak widać niektórzy hierarchowie Kościoła znowu tą poważną sprawę bagatelizują, tak samo jak wtedy, gdy Matka Boska przekazywała W Siekierkach, niemal rozpaczliwe prośby o nawrócenie i modlitwę, jako osłonę przed straszną karą która miała na nas Polaków nadejść (jak wiemy ta straszna, kara, nas Polaków dosięgnęła).

  Czy tym razem, jeżeli te Orędzia zlekceważymy, dostaniemy jeszcze jakąś szansę?
 • @Oświat 11:47:00
  //Takie teksty nawet kabareciarze odrzucają.
  Przyznam się, że do końca tych pierdoł nie czytałem.//

  A może zamiast trollować udowodniłbyś argumentami, że to tekst "nawet nie do kabaretu"?
  Poczytam z przyjemnością bo jak na razie to puściłeś bąka.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:08:19
  Żeby zamknąć tych, co rozkradli Polskę, żeby zamknąć tych, co kradną miliony trzeba mieć nie tylko policje i prokuraturę w swoim ręku, trzeba mieć jeszcze bat na sędziów i ścisły nad nimi nadzór.
  Do tego krok za krokiem zmierza Kaczyński i Ziobro.
  Widzą to i wrzask podnoszą ci, którzy władzę stracili i ci, którym grunt zaczyna się spod nóg usuwać.
  Wrzask podnoszą i donosy do Unii na Polskę i polskie rządy piszą.
  Totalna opozycja robi wszystko by obecne władze obalić, próbowała puczu, puczu w sejmie, próbowała rząd wyłączyć, próbowała ludzi na ulicę wyprowadzić, szczuje by co głupsi zaczęli biura posłów PiS podpalać.
  Cierpisz i Wrzodak idą w tym właśnie kierunku.
  No to obalcie ten rząd, a wróci stare i będzie jak było.
  Bo najwidoczniej o to wam chodzi.
 • @Oświat 12:04:34
  Przytomny Polak, myślący Polak nie głosuje na syjonistycznych, zdemoralizowanych moralnie szpiegów, rozumie troche na czym polega mechanizm zdrajców Polski. Nie głosuje tylko dlatego, że mi się nie podoba PO, albo PIS, nie głosuję na jednych przeciw drugim, głosuję z rozumem, bo twój głos może przyczyniać się do katastrofy twojego domu.
  Co do Ursusa, to jeszcze raz ci przypominam, że odszedłem z Ursusa w 2001 roku, gdy fabryka pracowała z zyskiem, w 2007 roku w sierpniu twój ,,wuc" JK sprzedał tą fabrykę turkom, którzy ukradli pieniądze i technologie i uciekli, doprowadzając fabrykę do ruiny. Napisz do Ziobry albo do swojego ,,wocusia" aby wszczęli sledztwo w sprawie zlikwidowania Ursusa albo żeby powołali SKŚ d/s Ursusa, ale oni w zamian dziś finansuja tych z WSI co montują chińskie badziewie pod szyldem Ursusa.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:08:19
  ,,udowodniłbyś argumentami, że to tekst "nawet nie do kabaretu"?"

  Proszę wskazać kabaret, który korzysta z tekstów Cierpisza?
  Ze swej strony polecam ,,Ucho prezesa” ale w nim wyraźnie wskazują, że prezes rządzi, reszta słucha.
  Innymi słowy nie mają nic do gadania.
 • @Oświat 12:21:06
  Chłopie ten ,,żond" to przemalowani Peowcy, pzpr-owcy, UW-ecy, KL-D-owcy, ZCH-owcy i Awuesiarze - złodzieje. Zajrzyj tym gagatkom w podniebienie - czerwono i różowo.
  Jak sami siebie będą rozliczać.
 • @Wrzodak Z. 12:33:38
  Przytomny Polak, myślący Polak, ..
  wybiera z tego co ma.
  Nie zagłosuje na głupszych, podlejszych, gorszych.
  Nie wybierając, odda im władzę, tym którzy się z wyborcą, przytomnym Polakiem, myślącym Polakiem nie będą liczyć.
  Watro zauważyć, że wciąż tych gorszych odrzuca, Mazowieckich, Kuroniów, Buzków, Millerów, Wałęsów, Kwaśniewskich, Tusków, szuka nowych i czeka na nowych. Tylko tych nowych, lepszych, mądrzejszych, wciąż brak.
  Kaczyński po katastrofie smoleńskiej pewne rzeczy inaczej pojmuje, stąd zmiana jego polityki w stosunku do społeczeństwa, w stosunku do Unii i w stosunku do PO.
  Jaki będzie Morawiecki zobaczymy. Trzeba obserwować, oceniać, krytykować jeśli nie zgodnie z narodowym interesem, chwalić to co dobre i dopingować. Adresy posłów są na stronie sejmu, można pisać, byle nie głupoty.
 • @Oświat 12:21:06
  //Żeby zamknąć tych, co rozkradli Polskę, żeby zamknąć tych, co kradną miliony trzeba mieć nie tylko policje i prokuraturę w swoim ręku, trzeba mieć jeszcze bat na sędziów i ścisły nad nimi nadzór.//

  PiS ma od dwóch lat wszelkie narzędzia, żeby posadzić aferałów z PO i PSL. Jeśli do sądu nie wpłynie akt oskarżenia z prokuratury (a prokuratura jest już od dawna pod kontrolą PiS) to żaden sąd nie będzie procedował, czy przekupny czy nie przekupny.

  //Totalna opozycja robi wszystko by obecne władze obalić, próbowała puczu, puczu w sejmie, próbowała rząd wyłączyć, próbowała ludzi na ulicę wyprowadzić, szczuje by co głupsi zaczęli biura posłów PiS podpalać.
  Cierpisz i Wrzodak idą w tym właśnie kierunku.//

  Mówiąc kolokwialnie - pieprzysz głupoty jak mały Jasio. Zaliczanie Panów Cierpisza i Wrzodaka do "totalnej" i innych KODerastów jest zwykłym chamstwem.
  Od Panów Cierpisza i Wrzodaka się odwal. Jako anonim nie masz prawa ich obrażać.
  Tak już jest na NEonie, osoby podpisujące się imieniem i nazwiskiem są pod szczególną ochroną, anonimowi komentatorzy nie.
 • @Oświat 12:34:48
  //Ze swej strony polecam ,,Ucho prezesa” ale w nim wyraźnie wskazują, że prezes rządzi, reszta słucha. //

  Jeśli twoja wiedza polityczna bierze się z kabaretów to gratuluję :)))
 • Państwowe firmy wspierają projekty fundacji From The Depths!
  https://youtu.be/1znB6H8x2R8
 • @Oświat 12:52:07
  //Watro zauważyć, że wciąż tych gorszych odrzuca, Mazowieckich, Kuroniów, Buzków, Millerów, Wałęsów, Kwaśniewskich, Tusków, szuka nowych i czeka na nowych. Tylko tych nowych, lepszych, mądrzejszych, wciąż brak.//
  I niechcący przyznałeś rację Autorowi notki. Polacy nie mają alternatywy i ciągle lawirują między dżumą i cholerą. I czekają na Polaków myślących po polsku. Cięgle jednak w menu są dwa dania - chazar na "patriotycznie" albo chazar na "liberalnie".

  //Adresy posłów są na stronie sejmu, można pisać, byle nie głupoty.//

  Nie rozśmieszaj mnie... Ci posłowie to tylko łapki na dwóch nogach do naciskania guziczka w sejmie. Jak któryś się ośmieli być samodzielny to wylatuje z klubu albo partii i jest marginalizowany.
 • @Oświat 12:52:07
  Kuźwa, człowiek żyje 50 lat, został premierem , a ty mówisz , że od teraz trzeba zacząć go obserwować, by zobaczyć , co z tego wyjdzie. Nie wystarczy, że jest humanistą (z wykształcenia) , uczył się w tych czasach, co ja (czyli kiedy w szkołach głównie uczono, a nie zbierano zakrętki, organizowano 10-tki konkursów plastycznych , eventów, czy podejmowano wiele innych działań pozorowanych), a myli mu się Mickiewicz z Kochanowskim. Może wystarczy sprawdzić jakie miał oceny w szkole podstawowej , średniej i na studiach historycznych. Może wystarczy test na IQ?
  Pisałem to już , gdy MM zostawał vice, ale powtórzę: w czasach , gdy kształcił się Morawiecki na historię szli albo pasjonaci, albo tłuki, które nie bardzo wiedziały , co z sobą zrobić. Gdyby Morawiecki był pasjonatem i zdolniachą (na jakiego się go kreuje) to byłby obecnie prof. historii a nie absolwentem szeregu podyplomowych kursów za granicą. Jeżeli nie był pasjonatem , a z tego, jak się potoczyła jego kariera bezsprzecznie to wynika, to musiał być po prostu nogą z przedmiotów ścisłych, czyli tępakiem. Jest coś takiego jak domniemanie faktyczne, że w czasie deszczu szosa jest mokra, a tępak nie nadaje się na premiera.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:02:07
  Docinasz, nie argumentujesz, ale rozumiem, jesteś pod szczelną ochroną.
 • @Mariusz G. 13:13:52
  Jest coś takiego jak domniemanie faktyczne, że w czasie deszczu szosa jest mokra, a .... człowiek wybijający się, zostaje premierem.
  i to jest logiczne.
  Mówią, wiesz dla czegoś biedny?
  Boś głupi.
  I to też jest zgodne z logiką.
 • @All
  Wydaje mi się , że ta cała narracja (powyżej) jest jednym z elementów chytrego planu "PR-owców" . Tzn. na kolejnych etapach dorzynania polskich watah, zawsze będzie pojawiał się ktoś , kto będzie ujawniał , że to co się dzieje , to spisek żydowski, a on jako Słowianin z dziada-pradziada chce z tym skończyć i właśnie ze względu na to był przez lata gnojony. Po jakimś czasie , gdy sytuacja osiągnie ( w odczuciu społecznym ) dno, Ów gość dostanie władzę, po czym rozpocznie się kolejna wędrówka w kierunku dna właściwego, wtedy pojawi się jakiś nowy, albo odgrzewany zbawca, który udowodni , że ten Ów to dopiero żydzisko jakich mało, a ten teraz właśnie Słowianin z dziada-pradziada PRAWDZIWY, zjawił się by położyć kres tej chazarskiej okupacji, zaś imię jego to 40 i 4. I tak dalej , i tak dalej....
  Może więc w interesie Polaków byłoby skupiać się na owocach, a nie na korzeniach. Nie zaglądać w metryki , ale wyciągać sensowne wnioski z działań , zachowań , osiągnięć jakiegoś kandydata na zbawcę, czy współzbawcę.
  Jeżeli np. taki Macierewicz chodzi po ulicy jak święta krowa, to nie oznacza wcale, że przepisy go nie obowiązują, tylko , że na nie sra. Jeżeli sra na polskie prawo, to sra na Państwo Polskie, czyli powinien być wyeliminowany z życia politycznego. Wystarczy , oceniać ludzi obiektywnie, zgodnie z zasadami logiki i nie trzeba będzie nikomu oglądać siusiaka (czy czasem nie obrzezany). Po prostu , gdy naród zmądrzeje, to okupanci nie będą mieli tu pola do popisu. - sami wyjadą.
 • @Oświat 13:21:54
  Pewnie zabrzmi to nieskromnie , ale moim IQ dwóch Oświatów by obdzielił, a i dla trzeciego coś na zachętę by zostało.
  Jeśli przedstawione przez ciebie domniemanie faktyczne by istniało, to jako osobnik wybijający się (niewątpliwie) powinieneś zostać premierem, podobnie jak Małysz , Włodarczyk, Możdżer.
  Jedno tylko wyjaśnij, bo ty wybijasz się tępotą, Ci wymienieni dla przykłądu osiągnięciami sportowymi, czy artystycznymi, a czym Morawiecki, bo chyba nie o to ci chodzi:
  https://www.youtube.com/watch?v=FHWbGkpveNk
 • @Mariusz G. 13:33:02
  ...- sami wyjadą....

  A co to Niesiołowskiemu się powiedziało ?
  Że chyba trzeba będzie spakować manatki i udać się na emigrację.
 • @Oświat 13:14:47
  Nie docinam, taki mam po prostu temperament polemiczny, nic osobistego :)

  // rozumiem, jesteś pod szczelną ochroną.//

  Jasne! WSI, KGB, GRU, WSI, CIA, MI6, Mossad i jeszcze jakaś chińska firma ale nazwy nie pamiętam :))))))))))))))
 • @Mariusz G. 13:13:52
  // na historię szli albo pasjonaci, albo tłuki, które nie bardzo wiedziały , co z sobą zrobić//

  Dokładnie tak! Vide - Tusk i Komorowski :)
 • @Mariusz G. 13:33:02
  // taki Macierewicz chodzi po ulicy jak święta krowa//

  Errata - Antoni nie chodzi, wożą go limuzyną. Do niedawna nawet w bezkarnej kolumnie.
 • @Oświat 12:21:06
  Bezczelnie kłamiesz.
  JK obiecywał oddanie sprawy mordu na ks. Popiełuszce prokuratorowi Witkowskiemu. Przypominam, że prok. Witkowski nie przegrał w sądzie nawet jednej sprawy. Z tymi dowodami jakie posiada wygrałby raz jeszcze a dodatkowo ujawniłby wiele nieznanych dotąd faktów z polskiej polityki.
  JK kłamał i sprawy Witkowskiemu nie powierzył. Nie dlatego, że się obawiał o wynik tego procesu ale dlatego, że III RP zbudowana jest na fundamencie: my nie ruszamy waszych a wy nie ruszacie naszych.
  Kaczyński to krętacz który dawał puste obietnice kiedy nie był jeszcze przy władzy ale jak już do niej doszedł to spuścił z wodą prokuratora Witkowskiego. Hańba zdrajcy!
 • @Oświat 13:21:54
  ,,Watro zauważyć, że wciąż tych gorszych odrzuca, Mazowieckich, Kuroniów, Buzków, Millerów, Wałęsów, Kwaśniewskich, Tusków, szuka nowych i czeka na nowych."

  A w czym zasadniczym JK, Duda, MM są lepsi od tych wymienionych przez ciebie???
  JK ma prawie ciągle wielki wpływ na władzę w Polsce,, począwszy od Wałęsy, Mazowieckiego, Bieleckiego, Suchockiej, AWS-u- Buzka, swojego rządu, swojego rezydenta, teraz od dwóch lat rządzi (rządzi - słucha mocodawców jako słup) nie podzielnie i co??? Zmienił system, odebrał jeden bank paserom i złodziejom, 1 m2 polskiej ziemi odebrał złodziejom??? Nie!!!! Przywlókł tu nad Wisłę 4 tys. ewentualnych morderców narodu polskiego, płaci haracz co rok w wysokości około 140 mld zł. światowej mafii finansowej itd.
 • @Wrzodak Z. 14:21:14
  Symbolem założycielskim Polin jest menora w Magdalence.
  tak myślałem, dopóki nie trafiłem na to:
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/menory-w-magdalence-1989-2016-03
  z tego wynika, że obie strony "pertraktacji" wystawiły menory..
  czyli sojusz w diasporze.. łatwiej teraz mi zrozumieć układ "my nie ruszamy waszych, a wy nie ruszacie naszych" tylko,że takie stwierdzenie wprowadza w błąd odbiorcę, a nawet myślę, że jest celową manipulacją ukrywającą sojusz menor.. Od dzisiaj powyższe twierdzenie zamieniam na; "żyd żydowi oka nie wykole" - oddaje kwintesencję tego co mamy w Polsce od 89roku..

  Te menory na stole to taki drobiazg, a ile zmienia.. jednak dowiedziałem się o tym po ponad 30latach, chyba za sprawą Pana Kosiura (chociaż on pisał tylko o jednej, a i tak byłem w szoku).

  Od 89roku obserwuję jak proces projektu Polin postępuje..
  Wałęsy za prezydentury jakoś oficjalnie z żydami nie kojarzę, oprócz wystąpienia w NY (o ile dobrze pamiętam) gdzie zachęcał do inwestowania, bo na biedzie i głupocie w polsce najlepsze interesy można robić.. potem Stoltzman też jakoś nie epatował.. dopiero Kalkstain wprowadził palenie menory w pałacu i poleciała lawina.. teraz już nie ukrywają się, że zajmują najważniejsze stanowiska w Polsce.. tylko czekać, jak zaczną nie tyle nie ukrywać się, a jawnie tym chwalić się :((

  A naród śpi.. nawet gorzej. Rozmawiając z Polakami i mówiąc im o tym kto rządzi otrzymałem mniej więcej takie odpowiedzi:
  "to dobrze, przecież to mądrzy ludzie"
  "a kto ma rządzić?"
  "lepszy żyd z PiS niż z PO"
  "najwidoczniej są lepsi od Polaków"
  "ja do żydów nic nie mam, a Ty co.. Hitler??"
  itd.. tragikomedia :((

  Pozdrawiam
 • Planowa zagłada Słowian
  https://www.youtube.com/watch?v=BSvTTfdZH1k
 • @Mariusz G. 13:13:52
  Dobre podsumowanie!
 • @Oświat 13:21:54
  Zgodne z logiką? Chyba że z żydowską logiką.
 • Oswiat, Wrzodak
  i traktory do Afryki ha,ha,ha a i elektromobilnosc, a prezes juz przed wyborami nic nie mógł, taka karma,
 • @Mariusz G. 13:42:34
  ,,ale moim IQ dwóch Oświatów by obdzielił, a i dla trzeciego coś na zachętę by zostało"

  Takie wyjątkowe, potrójne IQ posiadają zapewne ludzie wybitni.
  Jeśli takie posiadasz, to skłonny byłbym w to uwierzyć. Wystarczy jeśli na wiarygodność swoich słów przedstawisz, jakieś nowatorskie rozwiązania, patenty, opracowana technologie, wynalazki, czy prace naukowe.

  ,,bo ty wybijasz się tępotą"

  Jeśli z tej racji, że mam odmienne zdanie, twierdzisz jak wyżej, no to panie Mariusz G, nie musisz do tego mieć jakiegokolwiek IQ
 • @Lotna 18:34:23
  ,,Nie jestem fanem pana Cierpisza, ale ten jego poniżej artykuł z GW..."

  Nie wiedziałem, że GW i to co publikuje, ma tylu zagorzałych fanów na Neonie.

  ,,Dzierżawca karuzeli w sezonowym wesołym miasteczku, pogromca i treser podwórkowych kotów, wielki strateg Jarosław Kaczyński, mianowaniem żyda Morawieckiego na premiera Polski, wykluczył siebie samego z gry politycznej. A dodatkowo położył kolejny milowy kamień na drodze do mordu naszej Ojczyzny i ludobójstwa na Polakach. A koniec tego marszu – degradacja i bezpowrotna zagłada Państwa i Narodu jawią się na nieubłaganie zbliżającym się horyzoncie."

  Cierpisz ten to szczęściarz, jemu to nawet horyzont się zbliża.
  A mnie tępakowi ( według Mariusza G co ma potrójne IQ) horyzont nawet na krok się nie chce przysunąć.
  Nawet jak samochodem jadę, to tak jakoś, zawsze ten horyzont na horyzoncie i ani centymetr bliżej.
  Co za pech.
  No ale znikam, bo zgodnie z logiką, mam nadzieję, że nie żydowską…
  Jak wejdziesz między wrony, to kracz jak i ony (one)
 • @Oświat 21:27:59
  //Nie wiedziałem, że GW i to co publikuje, ma tylu zagorzałych fanów na Neonie.//

  A dlaczego niby ma nie mieć fanów na neonie? przeciwnie,ma wielu fanów niestety .Niestety bo Gazeta Warszawska to faktycznie mało imponujące medium.
 • @ikulalibal 21:37:43
  GW to skrót od Gazety Wyborczej Michnika
  Nie ma Gazety Warszawskiej, jest to co wiem, Warszawska Gazeta
  https://warszawskagazeta.pl/
 • @sara fin 21:01:09
  //i traktory do Afryki ha,ha,ha a i elektromobilnosc, a prezes juz przed wyborami nic nie mógł, taka karma,//

  A skąd ty się gostek urwałeś?

  Będę cię obserwował...
 • @Oświat 21:50:06
  //Nie ma Gazety Warszawskiej, jest to co wiem, Warszawska Gazeta//

  No właśnie! problemem w tym wypadku jest "to co wiesz" a ściślej twoja wiara w to "co wiesz".
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Warszawska_Gazeta_(tygodnik)

  http://gazetawarszawska.net/94-demo-contents/nwo/5719-fundacja-im-dobrego-pasterza-przyzwolenie-na-zabijanie-dzieci-zapomniane-tylko-dla-doroslych
 • @Oświat 21:50:06
  /No ale znikam, .../- 21:27
  Dużo ci czasu jeszcze zajmie to znikanie?
 • @Oświat 21:27:59
  //No ale znikam,//

  Nie znikaj bo z kim będę się kłócił i polemizował... :(
  Zostań :)

  Tu już same cieniasy zostały a Ty jesteś z wagi co najmniej półciężkiej :)
 • @Jarek Ruszkiewicz , Mariusz G.
  Już jestem w pidżamie, jednym okiem na monitor kompa, drugim na Angelinę Jolie w TV
  Spać się chce,
  a skoro Jarek Ruszkiewicz już nie atakuje…
  Jak to było, … z nazwiskiem pod specjalnym nadzorem, czy specjalnymi przywilejami?
  Pozdrawiam
 • Ponosi trochę co niektórych ....
  ,,Za kilka dni rozpoczną się „dni judaizmu” w Polskich kościołach, będzie to kolejna błazenada kleru bez wstydu. A trzeba pamiętać, że jakikolwiek udział katolików w żydowskich ceremoniach, a nawet podanie żydowi świeczki czy ognia jest karane ekskomuniką. ,,

  Czy aby na pewno..

  ,, Papieże przez wieki bronili Żydów przed prześladowaniami i zabraniali przeszkadzania Żydom w praktykowaniu religii judaizmu talmudycznego (Grzegorz Kucharczyk: "Antysemityzm Kościoła" - milujciesie.pl").

  Św. Maksymilian kochał Żydów i nie tolerował antysemityzmu ks. prałata Trzeciaka

  Sługa Boży Pius XII kontynuował tę katolicką tradycję i powiedział: «Przez stulecia Żydzi byli traktowani niesprawiedliwie i pogardzani. Czas, by traktowano ich w sposób sprawiedliwy i ludzki; pragnie tego Bóg i pragnie tego Kościół. Św. Paweł mówi nam, że Żydzi są naszymi braćmi. Powinni być również przyjmowani jako przyjaciele» (opoka.org.pl/…/pius12_dalin.ht…).

  Św. Jan Paweł II również wypowiedział podobne słowa, które stały się przedmiotem wielu dyskusji ,,

  ,, O jaką więc chodzi wiarę? Benedykt XVI w adhortacji "Verbum Domini" (43) wyjaśnia: Gdy rozważamy ścisłe powiązania Nowego Testamentu ze Starym, w sposób naturalny uwaga kieruje się teraz na szczególną więź między chrześcijanami i żydami, jaka z tego się rodzi, więź, o której nigdy nie powinno się zapominać. Jan Paweł II powiedział do żydów: jesteście „naszymi 'umiłowanymi braćmi' w wierze Abrahama, naszego patriarchy”.

  To właśnie miał na myśli św. Jan Paweł II, który użył skrótu myślowego. Chodzi o wiarę Abrahama, naszego patriarchy, nie zaś o wiarę chrześcijańską, katolicką. Chodzi o Stary Testament. Przypomniał o tym także bp Bernard Fellay, który powtórzył za Benedyktem XVI: "Żydzi są naszymi braćmi i łączy nas Stary Testament" (rorate-caeli.blogspot.com/2009/02/fellay-jews-are.html; patrz także: Bp Bernard Fellay O jaką więc chodzi wiarę? Benedykt XVI w adhortacji "Verbum Domini" (43) wyjaśnia: Gdy rozważamy ścisłe powiązania Nowego Testamentu ze Starym, w sposób naturalny uwaga kieruje się teraz na szczególną więź między chrześcijanami i żydami, jaka z tego się rodzi, więź, o której nigdy nie powinno się zapominać. Jan Paweł II powiedział do żydów: jesteście „naszymi 'umiłowanymi braćmi' w wierze Abrahama, naszego patriarchy”

  Więc o co jest tyle krzyku ... powtórzę ,, Jan Paweł II powiedział do żydów: jesteście „naszymi 'umiłowanymi braćmi' w wierze Abrahama, naszego patriarchy”.

  To wszystko dzieje się nie od dziś .. no i jest w tym coś pozytywnego ... z tego wynika że jesteśmy częścią Narodu Wybranego .
 • @Oświat 22:14:35
  //..a skoro Jarek Ruszkiewicz już nie atakuje…
  Jak to było, … z nazwiskiem pod specjalnym nadzorem, czy specjalnymi przywilejami?//

  No prawda.. Jestem pod opieką wszystkich wymienionych służb + Irańska Służba Rewolucyjna, Z Syryjczykami i Hezbollahem za pan brat i jeszcze Kim... :)
  Śpię spokojnie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:55:02
  z Kosmosu, z gory lepiej widać i ... słychać :)
 • Obejrzyjmy z czasów gdy Polska była Polską, Wojsko Polskie było wojskiem polskim i broniło polskich granic...
  Polacy widzieli do tego stopnia perspektywy, mieli pewność jutra, że na potęgę rodzili dzieci (po wojnie było nas 26mln, pod koniec epoki Gierka ok 40mln. Prognozy na 2000 rok to 60mln!...) itd, itp, itd, itp...
  https://www.youtube.com/watch?v=_eGNLf3KUUQ

  P.S. nie rozumiem kiedy to niby Gierek (wg inż Cierpisza) działał przeciw Polsce?
  To raczej Gierkowi, różni sabotażyści (dzisiejsi beneficjenci puczu na Gierku) robili, przy gospodarce koło pióra.
 • @Jan Paweł 08:07:13
  , Demontaż tego wszystkiego zaczął Gierek, a zakończył Jaruzelski. ,,

  Tak to jest, kiedy ludziom nienawiść rozum odbiera .. biją rękami na oślep .
  Niestety żyjemy w ciekawych czasach , kto głośniej krzyczy i plecie sprzeczne bzdury , takie dla każdego coś miłego .. ten na fali .
  Rozumiem że najłatwiej jest krytykować , ale teraz wszyscy sieją wiatr .
  Z tego wszystkiego jest pomieszanie z poplątaniem , taka mieszanina kłamstw i prawd jest pożywką dla wiatru .

  Widzisz Paweł ....na początku było Słowo ... Tak, te Słowo jest przyczyną wszystkiego . Ktoś przy pomocy tego słowa rządzi tym światem . To jest walka , słowo przeciw słowu , w tej walce kiedy budzą się emocje , rozum zasypia .
 • @AgnieszkaS 02:02:52
  Pani tak na poważnie czy dla jaj?
 • @sara fin 21:01:09
  Tak na marginesie.
  Te traktory do Afryki to z nieoprocentowanego kredytu fundowanego przez polskiego podatnika.
  Ciekawe, czy kiedykolwiek zostanie spłacony.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:42:13
  też zDębiałem :/

  "Prawda jest prawem" to cytat za Dydymusem (podoba mi się)

  niestety każdy na Neonie ma swoją, nie omijając mnie ani Ciebie i tu widzę problem.. starsi i mądrzejsi wymyślili, że jak szef mówi; że białe jest czarne to tak jest.. zmieniają rzeczywistość, a my tylko kłócimy się :(

  Pozdrowił
 • Bujda na resorach:
  "Wspaniały okres międzywojenny cechujący się budowaniem prawdziwych polskich elit, bo inteligencji pracującej, zakończył się we wrześniu 1939".

  Piłsudski & Co., budowali... koń by się uśmiał...hehehe... .
 • @AlexSailor 09:32:10
  tak jak elektromobilnosc, ale handel...tu nie ważne PiS, czy PO
 • @autor
  Jak j ednak by nie mówić, ten zamach nam, Polakom, na korzyść wychodzi....

  /A pomnik Lecha Kaczyńskiego stanie - obstawiam - przy skwerze Jacka Kaczmarskiego. Pisowski lud się załamie..../

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829