Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
175 postów 2996 komentarzy

Wrzodak Z

1 bilion zł., lasy, fabryki, kamienice, pola tego chcą żydzi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Super Expres informuje dziś 03.02.18 rok, że dotarli do poufnego materiału od żydów, że żydzi oczekują więcej i więcej od nas, oni chcą całej Polski na własność. zw

SE - Tego chcą Żydzi od Polski: Lasy, fabryki, kamienice nawet bilion zł


Dotarliśmy do stanowiska Światowej Organizacji ds Restytucji Mienia Żydowskiego w sprawie tzw. dużej ustawy reprywatyzacyjnej! Żydzi mieszkający poza Polską oczekują poprawek pozwalających im na skorzystanie z odszkodowań. Domagają się zwrotów w naturze lub rekompensat za utracone kamienice, a nawet lasy, pola czy nieruchomości przemysłowe. Ostatecznie może chodzić nawet o. bilion złotych.

Wszystko zaczęło się od ustawy, której projekt przedstawił w październiku 2017 r. wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki (33 l.). Chodzi o dużą ustawę reprywatyzacyjną, która zakłada m.in. rekompensaty za utracone mienie. Szybko okazało się, że są zastrzeżenia do projektu płynące z zagranicy.
Dotarliśmy do dokumentu, który do resortu przysłała wspomniana organizacja żydowska. Po pierwsze, protestuje ona przeciwko temu, że ustawa dotyczy tylko obywateli Polski. Do tego organizacja żydowska sprzeciwia się wyłączeniu z ustawy nieruchomości rolnych, leśnych, przemysłowych czy brakowi ścieżki dochodzenia roszczeń za przejęcie firm rodzinnych. W sumie zgłoszono kilkanaście uwag - od przedłużenia terminów zgłaszania roszczeń, po szybszą ścieżkę formalną.
Czy ministerstwo się ugnie? - Potwierdzam, że takie stanowisko do nas wpłynęło. Nasz projekt ustawy optymalizuje ramy zadośćuczynienia oraz eliminuje dawne roszczenia. Z listy zgłoszonych postulatów obecnie rozważamy jedynie kwestie obywatelstwa - mówi dr hab. Kamil Zaradkiewicz (46 l.), współautor ustawy.
Premier Mateusz Morawiecki wygłosił orędzie w sprawie nowelizacji ustawy o IPN
Ale spór dotyczy też żydowskiego mienia, które nie ma spadkobierców. Normalnie stałoby się własnością Skarbu Państwa, Żydzi mają jednak inną propozycję, bo ich zdaniem takie zwroty są kluczowe, jeśli chodzi np. o pieniądze dla osób ocalałych z Holokaustu. Co ważne, jeszcze przed polskimi propozycjami w lutym w Senacie USA zaprezentowano projekt ustawy 447 dającej amerykańskiemu Departamentowi Stanu uprawnienia m.in. do pomocy w odzyskiwaniu żydowskiego mienia bezdziedzicznego. W grudniu Senat przyjął projekt aktu. Ile mogą być warte roszczenia wobec Polski? Mówiło się o kwocie 230 mld zł, ale biorąc pod uwagę nowe okoliczności zawarte w dokumencie, kwota może być znacznie wyższa. - Nawet bilion złotych - przyznaje nasze rządowe źródło. 

Super Expres

ps. Niestety, ale Morawiecki i jego Rząd trzęsą się jak galareta przed koszernymi, zamilkł Duda, on znowu boi się tescia. Jak pisiory dadzą krok w tył, to już w jawny sposób będą właścicielami Polski, teraz jak na razie rządzą za pomocą słupów swoich. zw

 

 

KOMENTARZE

 • @@!
  Cała ta sytuacja z ustawa o IPN ma jeden wielki plus. Pokazuje jakich podłych i niestałych sojuszników sobie wybraliśmy. Ukraina-gotowa wbić nóż w plecy, USA- traktują nas jako rynek zbytu swojego szmelcu,Izrael-dla nich liczy się tylko kasa. Jedni i drudzy przeciw Polsce po stronie Izraela.W razie jakiegokolwiek konfliktu na żadnego z nich liczyć nie można. I cieszę się ze prawie wszyscy Polacy to zauważyli, choć niektórzy tego nie przyjmują do wiadomości.
 • @kula Lis 67 13:17:13
  Nie którzy nie przyjmowali do wiadomości, że Wałęsa to zachłanny agent, że AjWajEs to złodzieje, że obecni to brudne tyłki liżą naszym przesladowcom i ludobójcom, że na kolanach przed terrorystami chodzą, że byle jaki parch z usraela kiwnie palcem a taki Singer i kalstein już w pośpiechu na kolanach kupują zdezelowany sprzęt wojskowy, ze na kolanach witają tu nad Wisłą potencjalnych naszych morderców z usraela itp.
  Czy po czasie dopiero dochodzimy do wiedzy, gdzie wróg, gdzie przyjaciel, gdzie złodziej, gdzie dobry przyzwoity człowiek!!!!!!
  cenę za uległosć i poddanie się w takich sprawach zapłacimy ogromną.
  Zablokowanie przez wyjątkowego szkodnika i wroga Polski Niepodległej ekshumacji pomordowanych zydów w Jedwabnym przez Niemców, będzie się mścić przez wieki, a mimo woli temu szkodnikowi, który stawiał wyższość i służbę narodowi żydowskiemu, naiwni i otępiali Polacy pomniki stawiają, tak samo jak zdrajcy i mordercy Polaków Piłsudskiemu, to świadczy o tępocie politycznej, a cena takiej tępoty jest ogromna.
 • @Wrzodak Z. 14:21:43
  Panie Zygmuncie,
  niech się chazarstwo wali i spada na drzewo. My na Kujawach potrafiliśmy sobie kiedyś dać z nimi radę, siedzieli jak myszki pod miotłą. A w każdym obejściu jest jeszcze kosa...
 • W końcu okaże się czy czarne jest czarne czy białe !
  Qrvica bierze jak naleśniki chcą Nas rozegrać, może "pomóc" pisiakom i zrobić referendum o pokazaniu fakulca żydo_prawdzie i pejs_lichwie, Godność i Honor Polski i Polaków Tu jest najważniejsza, nawet gdyby chcieli nas zmusić siłą, miarka się przebiera, 8 marca to znamienna data i dla kobiet i dla istnienia Polski, czas powtórzyć to "Święto" !
 • @Wrzodak Z. 14:21:43
  Żydzi, jako winni holokaustu i ludobójstwa przeprowadzonego na SŁOWIANACH w II WŚ, muszą najpierw zapłacić SŁOWIANOM wszelkiego rodzaju odszkodowania i reparacje. Ponadto, żydki muszą udowodnić, w jaki sposób weszli w posiadanie rzekomo posiadanych w POLSCE majątków? Skąd mieli pieniądze na zakup? Żydzi nie mogą mieć jakichkolwiek majątków w POLSCE, gdyż weszli do POLSKI nielegalnie (zakaz wstępu żydom do Polski, do miast królewskich np. Warszawy). Żydy sprowadzali najpierw pomory na ludność tubylczą - SŁOWIAN, a następnie zajmowali domostwa zmarłych SŁOWIAN! Żydki znają wszystkie świata oszustwa, przekręty, kłamstwa i je stosują. Żydki żadnych pieniędzy od POLSKI nie dostaną, a przeciwnie, to zydki muszą POLSCE zapłacić reparacje za pomory, pożogi sprowadzone przez żydków, przybyłych nielegalnie do POLSKI! Żydki muszą zapłacić SŁOWIANOM odszkodowania i reparacje za wojny I i II ŚW itd.....Żydki muszą zapłącić za każdy dzień pobytu w POLSCE określona przez SŁOWIAN kwotę, a po wyplaceniu SŁOWIANOM odszkodowań za nielegalny pobyt w POLSCE (udokumentowany przez żydków) muszą z POLSKI się wynieść jak stoją, gdyz wszystkie żydki do I wojny światowej znaleźli sie na terytorium POLSKI wraz z pomorami i pozogami jakie sprowadzali na SŁOWIAN #wonżydkizPolski #freePoland
 • @Wrzodak Z. 14:21:43
  Przemilczane i niewygodne fakty związane z wybuchem II Wojny Światowej.


  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/08/przemilczane-i-niewygodne-fakty-zwiazane-z-wybuchem-ii-wojny-swiatowej/
 • @kula Lis 67 13:17:13
  obawiam się, że nie wszyscy Polacy to zauważyli. Zaryzykowałbym, że w ogóle w tym swoim chocholim tańcu z gwiazdami (i półgłupimi celebrytami) tego nie zauważyli.
  Nawet gdy przyjdą ich wyppierdz...ać z mieszkań, też pewnie jeden z drugim będą się cieszyć, że to jeszcze nie jego wypierdz...ją
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:54:47
  Panie Jarku... teraz to już ta kosa, to jest - jakby to powiedzieć - trochę za mało.
  Pozdrawiam
 • @Krystyna Trzcińska 15:09:57
  Racja! Jeśli już się rozliczamy, to wystawić żydom rachunek za gościnę przez stulecia, kiedy z innych krajów byli wywalani na zbite pyski, a w Polsce cieszyli się wolnością i specjalnymi przywilejami. :)
 • Patrząc na to oczyma Wiary, to chyba sprawa wyjaśnia się...
  Czy ta eskalacja (praktycznie codziennie jakieś nowości w sprawie zniewolenia Polski) nie ma czasami na celu wyprowadzenia Polaków na ulice?
  Kolejne próby wywołania w Polsce majdanu nie przyniosły rezultatu, więc może tym razem uda się Polaków wyprowadzić na ulicę, gdzie już pewnie czekają światowe agencje medialne w celu zrobienia przekonującego materiału o tym antysemityźmie Polaków?
  Nikt na świecie nie kiwnie palcem w bucie a nawet odetchnie z ulgą gdy ktoś wreszcie zrobi porządek z tym odradzającym się w Polsce faszyzmem.

  Myślę, że nie ma innego wytłumaczenia jak tylko i wyłącznie to, że jest zlecenie na zniszczenie "Polski z której ma wyjść iskra na cały świat". To nie gdzie indziej a właśnie w Polsce, Pan Bóg "odpalił" dwie potężne "rakiety" w postaci Miłosierdzia Bożego (przez Św Siostrę Faustynę) i królowania w Polsce i na świecie naszego Pana Jezusa Chrystusa (przez Rozalię Celakówną).
  Jak wiemy, mają przeżyć tylko te kraje, które iw pełni intronizują Jezusa Chrystusa, czyli przyjmą Jego Prawo.
  Jak szatan (poprzez swoich ludzi), może do tego dopuścić, by z Polski wyszła ta iskra na cały świat.
  Czy My Polacy sami obronimy naszą Ojczyznę i przede wszystkim tą wielką Misję, nałożoną na nas przez Pana Boga?
  Pan Bóg obarczając nas tą Misją, daje nam stosowne do tego Błogosławieństwo i Moc...
  Ale zechciejmy w końcu te wielkie Dary i tą Misję od Pana Boga przyjąć.
 • @Jan Paweł 16:20:58
  Chyba patrząc na to wszystko, co w tej chwili w Polsce, ale i na całym świecie wyrabia się z Polską, chyba nikt już nie ma żadnej wątpliwości, że przeciw Polsce skierowany jest potężny aparat propagandowy (chyba już cały świat wie, że faszyzm urodził się w Polsce i znowu się odradza), prawny (w Polsce ustaw(k)a 1066, przymusowe szczepienia i inne. Na świecie 477 czy teraz 1226 i inne akty prawne, łącznie z Trakt, Lizb. pozwalającym na wejście na nasz teren wojsk natowskich)
  i militarny (Polska niemal całkowicie rozbrojona z rozlokowaniem na naszym terenie milionów osób obcych narodowości i przemytem dla nich ciężkiej broni)

  Jak chcemy się w tym wszystkim znaleźć, skoro z dnia na dzień zostajemy zaskakiwani nowymi wobec Polaków okupacyjnymi szykanami?
  Kiedy w końcu stracimy w tym wszystkim cierpliwość (ku uciesze okupanta)?
 • @Jan Paweł 16:34:02
  Jako uzupełnienie mojego komentarza, polecam mojego niedawno wstawianego tutaj posta. Pewnie niektórzy z Państwa juz zapoznali się z tym, ale zachęcam do chwili refleksji, bo oby się nie okazało, że My Polacy znowu musimy ponieść wielka ofiarę, za... swoje grzechy narodowe.:
  http://gibson.neon24.pl/post/142186,szanowny-panie-ryszardzie-opara-epitafium

  No bo jak można lekceważyć, fakt udokumentowanego, wszechstronnie przebadanego (z uwagi na prawdziwość) przychodzenia do nas tu na Ziemię, Matki Boskiej i Jej Syna- naszego Pana Jezusa Chrystusa z Orędziami do nas, wzywającymi do: MODLITWY I NAWRÓCENIA...
  JAK DŁUGO JESZCZE, KU SWOJEJ ZGUBIE, BĘDZIEMY TO LEKCEWAŻYLI?...
 • @Jan Paweł 15:45:01
  //eraz to już ta kosa, to jest - jakby to powiedzieć - trochę za mało.//

  Kłonice i inne narzędzia też mamy :)
 • holokaust polaków
  teraz chyba nikt już niema wątpliwości dlaczego udający dobrego żyda kalksztajn sprowadził usaelskie wojsko do polin
 • Zaraz się powieszę i to bez "samobójcy"
  Panie Wrzodak, jęczy Pan jak schorowana baba. Czytając pana szczególnie wpisy można popaść w marazm i dostać wrzodów żołądka.
  Tak jak wciąż powtarzam, to wszystko od polskiego rządu i zwykłych Polaków zależy czy Polska będzie sprzedana czy nie, powinien to autor wiedzieć i to bardzo dokładnie. Był Pan przecież posłem czyli częścią tej maszyny. Jak na razie zamiast konkretnych rozwiązań bije pan żałobną pianę. To nie przystoi, tak Polski się nie uratuje. Nam potrzebne są wskazówki i recepta na rozwiązanie tego problemu. Najlepsza recepta w polityce złodziei jest "wyprzedzające bicie w mordę bez ostrzeżenia".
  Czy znasz człowieku pomysł jak pogonić Żydów czy nie?
 • Ambasadorowie USA, Izraela i Ukrainy nie wzięli udziału w tradycyjnym spotkaniu z marszałkiem Senatu.
  http://jewish.pl/pl/2018/02/02/ambasadorowie-usa-izraela-i-ukrainy-nie-wzieli-udzialu-w-tradycyjnym-spotkaniu-z-marszalkiem-senatu/
 • @trojanka 18:09:05
  teraz potrzebny kolejny cud nad Wisłą wobec agresji izraela, usa i ukrainy
 • @nieżyt 18:26:23
  Jak będziemy się trzymać razem i w kraju i za granica i nie pozwolimy się na siebie napuszczać... to damy radę!!zdrajcy i kolaboranci wpadną sami!!
  http://img.joemonster.org/images/vad/img_40061/ca31e94bd5df0ddca9bec4f911e91396.jpg
 • Ponownie przypominam że Izrael jest nam winny około 100 mld dol. !!!
  Wszelki odszkodowanie które wypłaciły Niemcy Izraelowi za pomordowanych żydów to nam Polsce odszkodowanie sie należało ! bo te 3 mln żydów pomordowanych było OBYWATELAMI polskimi !!!!!

  IZRAEL ! ODDAJCIE NIE PRAWNIE POBRANE ODSZKODOWANIE KTÓRE DOSTALIŚCIE OD NIEMIEC !

  Polacy Słowianie ! domagajmy się naszych pieniędzy za obywateli polskich pochodzenia żydowskiego ! Izrael nas OKRADŁ !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @trojanka 18:33:10
  Tak wyglądała Warszawa i większość Polski po wojnie!
  https://youtu.be/Rvv6cps7mkE
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:09:45
  Jeżeli Pan pamięta o czym rozmawialiśmy to dzisiaj znowu dano nam znaki. (już post chyba schowali)
  "Polski parlament pokazał swoją mądrość". Ramzan Kadyrow i Rosja chwalą ustawę o IPN"
  Dziwne że to media nam wrogie puszczają taką farbę.

  Polska stoi przed niepowtarzalną szansą wyjścia z tego żydowskiego gnoju i stać się wielkim sprzymierzeńcem USA a także równolegle wielkim sprzymierzeńcem Rosji w Europie.
  Poczynając od USA, tak jak gdzieś już pisałem, śmiertelnym zagrożeniem dla Ameryki i jej ekonomi jest złączenie się Rosji z Niemcami. Gwarantem niepowodzenia tego scenariusza dla USA jest właśnie Polska. To nieprawda że Ameryką zawładnęli już żydzi, przynajmniej jeszcze to się nie stało. Pokojowe zneutralizowanie tej czarnej dla ekonomi USA wersji
  leży w rękach Polaków i Polski. USA, poprzez zaniedbania także się sypie
  oraz powstaje realna groźba jej pokojowej latynizacji czyli przejęcia "białego" USA przez Latynosów. Oni także nie chcą iść na wojnę z Rosją. Jeżeli będą mieli alternatywę wybiorą ją bezwzględnie a lobby żydowskie straci swoją siłę.
  Dla Rosji śmiertelnym zagrożeniem są właśnie ci sami żydzi którzy chcą przejąć ich finanse i ekonomię oraz pnąca do konfrontacji machina USA pchana przez to żydostwo. Rosja się sypie ponieważ jest za wielka i nieproporcjonalna do swoich możliwości czynnika ludzkiego. Natychmiast potrzebuje "przyjaciela" i pomocy szczególnie z zachodniej flanki aby przerzucić siły i potencjał za Ural w celu ratowania swojej Syberii. Polska w tym momencie jest dla Rosji zbawieniem. Neutralna i suwerenna która poprzez swoją niezależność odpycha niebezpieczeństwo od zachodnich granic ich państwa dając im szczery i prawdziwy militarny oraz ekonomiczny oddech. To właśnie od nas może dostać pod warunkiem sprzymierzenia się z Polska a nie Niemcami. To jest absolutnie możliwe. Należy pamiętać że jesteśmy w większości Słowianami co nas bardzo scala oraz Rosjanie czują prawdziwy i potężny uraz do Niemiec za WWII. Co jest jednak najważniejsze Niemcy się islamizują a to także jest wielkim zagrożeniem dla Rosji. Ona sama ma tego dziesiątki milionów.
  Nie potrzeba jej więcej kłopotów. Nie starczy w kraju dziewic. Tak wiec Polska jest jej naturalnym sprzymierzeńcem.

  Zamiast biadolić jak to zaczął Pan Wrzodak musimy znaleźć sposób w aby stać się neutralnym czyli natychmiast pogonić żydów oraz jak wystosować i ukazać swoje propozycję neutralności
  Amerykanom i Rosji aby mocarstwa miały z tego obopólne korzyści a Polska stała się dla nich najważniejsza i rosła w siłę. Musi być także pomostem miedzy interesami Zachodniej Europy a Rosją. Jak to zawsze mówią, albo Polska urośnie do roli "mocarstwa" albo zginie!
 • @Stara Baba 17:58:03
  Najpierw należy pogonić dwużydziany okupujące koryta, a to trudne, bo sami kodeksu wyborczego nie zmienią. I głosy też sami "liczą" wprowadzając gówniane partyjki po to, aby zachować kurs i ścieżkę oraz tryndy światowe, przy czym, by to wyglądało na "demokrację". Zawzięcie natomiast tropią Polkaków nazywając ich nacjonalistami (co ma być kojarzone z nazistami) i faszystami. Kto to słyszał, by minister Sienkiewicz bezkarnie organizował pożar budki pod ambasadą obcego państwa??!! Kompletne dno. Ale nikomu to nie przeszkadza. Żaden prokurator nie wszczął śledztwa, bo to minister partii rządzącej. Za spalenie kukły Żyda natomiast więzienie. Żydzi i dwużydziany Polaków w Polsce chronią obcych, strzygą Polaków. Proszę zauważyć pod jaka ochroną są kodziarze i inni zadymiarze na usługach Sorosa. Dla mnie oni nie są żadnymi przedstawicielami narodu polskiego, tylko przebiegłymi, z natury prymitywami bez krzty szlachetności osobnikami podstępnie okupujacymi Polskę.
 • @trojanka 18:39:25
  To była Warszawa 1945 roku, był kupą ruin, gruzu i grobów,i krwi polskiej która wsiąkła w tę ziemię, NASZĄ, naszpikowana niemieckimi minami!Polacy odbudowywali ją krok po kroku, ulica po ulicy... gołymi rękami.Cały kraj zbierał pieniądze na Jej odbudowę, szkoły, uczelnie,zwykli Obywatele.
  https://youtu.be/kFBNAPpVWLI
 • Hm
  jak jest przyzwolenie ( może chwilowe ) żeby gonić chazara to trzeba go gonić. Może wcale nie chodzi o jakieś niecne plany w stosunku do Narodu Polskiego , a o chazarów. Ktoś dał przyzwolenie i chazary wpadają w panikę. Może nie są to typowe chazarskie knowania.
  Ten co dał przyzwolenie jest potęzniejszy od chazara, albo.... niestety to jest chazar .

  pozdr
 • @Zorion 19:58:29
  Żadne przyzwolenie. Po prostu popełnili błąd. Zlekceważyli siłę wrzasku i zeszli do defensywy. Sytuacja jest bardzo dynamiczna na niekorzyść żydów.
  Jeżeli rząd (proszę pamiętać że sprzedawczyki stamtąd mieszkają w Polsce i także zaczynają mieć pełne portki że strachu przed "pospolitym ruszeniem")
  nie pójdzie na ustępstwa a Polacy w światowych mediach zaczną z większa siłą sypać jak z rękawa o żydowskich zbrodniach i zdradach z kretesem przegrają. To nie wszystko, kolumna holokaustu na której opierali swoją hucpę została w nieoczekiwany sposób naruszona i zaczyna się sypać na całym świecie. Jeżeli "nie dobijemy" wroga to wstyd na nas Polaków.
 • @Stara Baba 17:58:03
  Stara baba jęczy, zamiast merytorycznej dyskusji na wstępie ubliża.
  Swoje przemyślenia w sprawach usa są abstrakcyjne i nie odpowiadające prawdzie. USA jest tylko machiną w trybach Izraela, to oni rządzą ameryką, o czym wprost publicznie mówi Nethniachu.
  Za pomocą usa, Izrael - żydzi dążą do podporządkowania sobie kuli ziemskiej, przeszkadza im Rosja, Chiny, Iran, podpalili mnóstwo krajów na świecie, by móc ich okradać. Największe zło płynie z satanistycznej ameryki dla świata.
  Co do Rosji zgoda, że im bardzo zależy na wspólpracy z Polska, na ukladzie z nami, ale to z naszej strony musi być zrozumiane i oparte na prawdzie i partnerstwie. Klin między słowianami wbija oczywiście żyd i jego armia szabes - goi.
  To oczywiste, że tylko Polacy sami mogą rozwiązać swój los na przyszłość, pod warunkiem swiadomości narodowej, a tej jest prawie całkowicie brak.
  Co do mnie to jak szedłem na barykady w latach 90-tych i już wtedy mówiłem o tym co dzieje się dzisiaj, to starej baby nie widziałem aby mnie wspierał.
  Pogonić żydów, jak??? Oni teraz bardzo sie odkryli, troche świadomosci będzie więcej. Żydzi swoim zachowaniem obecnie zwiększyli grono ludzi w Polsce, które ich przestało szanować i bronic. Sami się wykańczają.
  Tylko, aby czy ekipa pisiorów nie grała z nimi przeciwko nam!!! Mam watpliwości czy jest to autentyczne.
 • Pani minister oszwiate Israella!była wprawdzie ale zawsze.Shulamid Aloni!
  https://youtu.be/3Mqky6-bAk4
 • @Wrzodak Z. 14:21:43
  Panie Wrzodak,co by Pan zrobił gdyby Pan Żył w czasach II w.ś. i do pańskiego domu przyszedł żyd i jego rodzina i poprosiła o schronienie ?

  Jak by Pan się zachował? Jak się zachować w takiej sytuacji ?
 • @Seth 20:48:33
  Ta rodzina mając świadomość, że naraża kogoś na śmierć, nie powinna przychodzić.
  Śp.ks.prof,Tischner cytując "kochaj bliżniego swego jak siebie samego" dodawał -ale nie więcej.
 • @Nibiru 16:54:27
  Srodki srodkami, ale wystarczylaby ekshumacja w Jedwabnem z udzialem miedzynarodowych ekspertöw. Prawda ostudzilaby zydowskie apetyty.
  Sprawa Jedwabnego pociagnelaby pewnie wyjasnienie prowokacji kieleckiej.
  Zachodzi jednak pytanie, czy ktörykolwiek z polskich, za przeproszeniem, polityköw zdobedzie sie na zadanie ujawnienia prawdy.
 • No to zgodnie z przysłowiem... liczmy się jak żydzi !
  Od 1096 roku, czyli od przyjęcia żydów do Polski, mamy 922 lata gościny, licząc ten przysłowiowy milion $ dziennie, otrzymujemy wynik 336 530 000 000 mln $ czyli ok. 337 mld $ minus te wyimaginowane 65 mld $ daje nam 272 mld $ dla Nas, płatność gotówką w jednej racie, baronowie ropy, spekuły i właściciele drukarni mają tego papiera i farby dosyć, do dzieła "bracia" !
 • @provincjał 22:28:00
  Plus biliony od niemców !!!
 • @Wrzodak Z. 20:25:08
  "Co do mnie to jak szedłem na barykady w latach 90-tych i już wtedy mówiłem o tym co dzieje się dzisiaj, to starej baby nie widziałem aby mnie wspierał."

  Bo ja Pana nie wspierałem. Byłem "trzecią siłą" i byłem jawnie przeciwny tamtej Solidarności także i Panu. Dlatego nie widział mnie Pan po swojej stronie barykady. Na nieszczęście oni i wy wygraliście a my przegraliśmy.

  Co do pana wpisu opowiem Panu zdarzenie z mojego życia.
  Moja rodzina (herbowa) od setek lat była tą która trzymała zawsze miecz a nie pióro w rękach. Mój ojciec jednak ku trosce mojego dziadka nie poszedł w ślady "wojownika". Nie był wielkiej postury i w szkole często obrywał, był jednak technicznie bardzo "kumaty".
  Pewnego ranka będąc jeszcze nastolatkiem poszedłem nad Narew na ryby. Wędkowałem wśród tubylczych wędkarzy. Na raz przyczepił się do nas prawdziwy dawny UB-ek (nie mylić z SB-kiem). Ja na nieszczęście nie wziąłem z domu pozwolenia więc tamten zaczął przychrzaniać się do mnie. Inny wędkarz szybko poleciał po mojego Ojca. Ten przyleciawszy ustal twarzą w twarz (prawie bo Ojciec był o głowie niższy) i wymachując papierami zaczął wrzeszczeć na niego i go wyzywać że mu jego dzieciaka straszy. Widok nie do zapomnienia, jak by ratlerek wilczurowi jajca wygryzał. Widząc że to nie przelewki tamten gościu skulił ogon i powiedziawszy "no dobra, dobra" w p...du dalej poszedł. Od tamtego zdarzenia mój ojciec zawsze już był moją wieżą Eiffla.

  Wnioski z tego zdarzenia zostawiam Panu do cichego przemyślenia.
 • @Wrzodak Z. 14:21:43
  *5 Do bólu prawdziwe.....
 • @Nibiru 21:07:08
  No i prawidłowo.
 • @Zorion
  Polesam . Ave. https://wolnemedia.net/czy-panstwo-izrael-powstalo-legalnie/
 • @Autor
  Z tej całej nikczemnej awantury wywołanej przez żydów można wyciągnąć wniosek,że "Protokoły mędrców syjonu" to najprawdziwsza prawda i konsekwętnie są wcielane w życie przez żydów.
  Także można poddać w wątpliwość czy piece krematoryjne istniały czy to tylko wymysł przemysłu "holocaustu"Skoro konsekwentnie przez tyle lat kłamią i bezczelnie oskarżają Polaków o mordowanie żydów wspólnie z niemcami to mam prawo sądzić ,ze kłamstwo u nich to już taka narodowa tradycja.
 • All!
  ZEW PAMIĘCI Redakcjo! Polacy! Pamiętajmy o Tym, który jako jeden z nielicznych zdjął kaganiec poprawności politycznej i odważył się stawiać niewygodne kwestie, stając w obronie Polski i Polaków, a nie hitlerowskich siepaczy i ich pomagierów z Jüdischer Ordnungsdienst. Przypomnijmy postać świetnie zapowiadającego się polskiego historyka, który za wolność słowa stracił pracę, dom, zdrowie, a na końcu młode życie. Upomnijmy się o wybitnego Polaka, zaszczutego przez przemysł antypolskiej pogardy, bezczelnej manipulacji i ordynarnego kłamstwa. O utalentowanego badacza, który po opublikowaniu książki "Tematy niebezpieczne", za rzekome złamanie art. 55 ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej został pozbawiony wszystkiego, co było Mu drogie. I mimo umorzenia sprawy - skazany na nędzę i banicję w kraju, który tak bardzo kochał. Nie pozwólmy, by kurz zapomnienia pokrył dorobek odważnego naukowca, autora 8 książek, poszukującego prawdy doktora. Doktora, dodajmy, który zamiast uczyć Polaków dziejów Ojczyzny i patriotyzmu - dokonał żywota w zdezelowanym aucie zastępującym Mu dom. Przywróćmy Narodowi pamięć o śp. Doktorze DARIUSZU RATAJCZAKU !
 • @trojanka 18:33:10
  UZYSKANIE NALEŻNYCH REPARACJI - POLSKĄ RACJĄ STANU Musimy zwalczać defetyzm typu „Żydzi zasługują na reparacje, Włosi, Francuzi i Anglicy też, lecz Polacy nie”. Czy my, Polacy, mamy się wstydzić tego, że wśród nas było najwięcej obrońców żydów, a nasza ziemia ojczysta zwana była „Paradisium Iudaeorum”, czyli "Żydowskim Rajem"? Czy mamy się godzić na bycie Europejczykami podrzędnej kategorii? Czy mamy pokornie pozwalać na to, by potomkowie ludobójców i twórców Holokaustu pluli nam w twarz i z Polaków czynili najgorszych antysemitów i totalitarnych gałganów w dziejach ludzkości ? Czy mamy się godzić na rezygnację ze słusznych odszkodowań za zniszczenia i mordy najokrutniejszej z wojen, której byliśmy największą ofiarą? Za wymordowane bestialsko kobiety, dzieci i za osierocone rodziny? Za wybitą niemal do szczętu, niczym pluskwy, inteligencję polską? Za zrównane z ziemią nasze miasta i wioski, zrabowane skarby kultury narodowej, utracone ziemie i majątki? I to tylko dlatego, że rezygnację tę podpisali stalinowscy siepacze, którzy polskim oficerom strzelali podstępnie w skroń? I że ideowi potomkowie ludobójców głośno dziś wrzeszczą, że domaganie się sprawiedliwości za doznane krzywdy jest śmiertelnym grzechem przeciw europejskiej poprawności politycznej? A my na to poniżanie Narodu Polskiego odpowiedzmy: Nie, nie, nie! Po trzykroć, milionkroć i więcej razy NIE!!! Nie, bo wbrew zaprzańskim pseudointelektualistom i antypolskim sofistom – Polacy się na odebranie należnych im praw nie zgodzili, nie zgadzają i nigdy nie zgodzą. Nie, bo wbrew sprzedawczykom za posthitlerowskie srebrniki – Polacy nie myślą tylko o sobie, lecz o dumnej i szanowanej Rzeczypospolitej. Nie, bo wbrew wichrzycielom godzącym w fundamenty solidarnej i patriotycznej Polski – Polacy to jedna wielka rodzina zjednoczona w wierze, w miłości do Ojczyzny i w nadziei, że chcieć, to móc, że damy radę. TAK ! Damy radę i odzyskamy to, co nam się słusznie należy. A jeśli Niemcy uznają, że są kontynuatorami niechlubnej "tradycji" swych przodków, bezkarnie mordujących polskie dzieci, kobiety i innych bezbronnych Polaków, i niczego się ze swej ludobójczej historii nie nauczyli - wówczas trzeba to ogłosić światu. Nazywając rzecz po imieniu. A nie śpiewać: "Polacy, nic się nie stało!"...
 • @trojanka 18:33:10
  Kiedyś byli szmalcownicy...dziś mamy Platformerskich Oprychów...mieliśmy Joachima Pilnika, dziś mamy Mateusza Święcickiego...Jarosław Kaczyński mówi o konieczności podjęcia wysiłków w celu obrony godności Polaków poniewieranych dziś ofiar niemieckiego barbarzyństwa, Schetyna jak przystało na przywódcę PO-ddańczej targowickiej mniejszości mówi o potrzebie odstąpienia od nowelizacji ustawy o IPN w interesie polskiej racji stanu... Każdy może ocenić i wybrać...czy chce żyć w kraju godnym i suwerennym,dumnym i szanowanym,czy w kraju rządzonym przez szmalcowników,zdrajców i zaprzańców... W sprawie ustawy o IPN nie może być mowy o żadnej dyskusji...ustawa jest niezbędna,potrzebna i dobrze, że w końcu wejdzie w życie...a jej efekty już widać...świat nie ma prawa mówić o odpowiedzialności Polaków za zbrodnie faszystowskich Niemiec czy to świadomie,czy z głupoty lub niewiedzy...Wszyscy bronią dobrego imienia Polski. Pisane są protesty i petycje. Wypowiadają się ludzie zewsząd. Od polityki , przez dawnych więźniów, na artystach kończąc. Nie zauważyłem, jak do tej pory wypowiedzi gowinowatego ministra spraw zagranicznych. Czyżbym przeoczył jego kategoryczny sprzeciw wobec szkalujących nas materiałów? Może pan z MSZ zwyczajnie się do tej roli nie nadaje. Podobnie jak Gowin i jego świta. Pora się zastanowić czy taki układ służy Polsce. NIEMCY LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS... Taki napis, w językach wszystkich ofiar Auschwitz, powinien witać i żegnać zwiedzających niemiecki obóz śmierci w Oświęcimiu. I nie tylko tam, lecz w każdym innym miejscu upamiętniającym niemiecki przemysł nienawiści, pogardy i śmierci z czasów III Rzeszy.
 • @Repsol 23:30:55
  Świetny wywiad z dr Ewą Kurek na temat Jedwabnego w YouTube. Rabini żydowscy chcą ekshumacji Jedwabne-ekshumacja.org Dlaczego raport prof. Koli wskazujący na pochodzenie łusek, broni i kolejnych odsłanianych warstw ziemi został UTAJNIONY I DO TEJ PORY JEST TAJNY??? Dlaczego przedstawiciel Mossadu na Polskę Daniels jest cytowany przez wszystkie polskie media jak współczesny Nowosilcow??? Kim w ogóle jest ta persona i kto ją sponsoruje?? Dzisiaj p. Daniels był gościem Ojca Rydzyka w Radio Maryja. ! Ojciec zadowolił się odpowiedzią p. Danielsa, że żydzi nie lubią robić ekshumacji, bo ciało i dusza są złączone. ( na pyt .o Jedwabne)!  Ekshumacja w Jedwabnem przy zachowaniu należytego szacunku powinna być dokończona, w tym celu należy wywierać presję na nasze władze i to będzie kolejny test na ich samodzielność. Miejsce położone jest na terytorium Polski, a cała rzecz dotyczy polskich obywateli. Żydzi też oburzają się, gdy mówi się o tym, że i wśród nich byli też szmalcownicy, którzy donosili na współbraci. Wg nich nie należy o tym mówić...
 • @Repsol 23:30:55
  Do znudzenia: ,"kultura" mongolskich czy turecko-chazarskich plemion (rodowód żydów polskich) ma kompletnie inne wartości za nadrzędne niż kultura Słowiańska, Polska, czy mówiąc kultura białego człowieka.
  Słowianie w chwili zagrożenia w pierwszym rzędzie ratują: dzieci, kobiety i starców (niedołężnych) (słabi do środka koła silni na zewnątrz).
  Koczownicy w swojej ,"świętej księdze" mają prawo, które nakazuje im jako obowiązek religijny ratować w pierwszym rzędzie własną DUPĘ (ma ono nawet jakaś ichnią nazwę). Żeby było śmieszniej, te wszystkie kapo z gett, ta ich żydowska policja, i inni zasłużeni żydzi dla niemieckiej machiny śmierci, powoływali się na to prawo w Jerozolimskich sądach i BYLI UNIEWINNIANI. TO NIE JEST NASZA KULTURA….TYLKO JAKAŚ PARCHATA MORALNIE.
 • @trojanka 03.02.2018 18:33:10
  Boże, mój Boże, co za barbarzyństwo! I jeszcze śmią się domagać twórcy największego kłamstwa w dziejach ludzkości, jakiś urojonych należności? Doprawdy niebywały przemysł holokaustu.
 • @Krystyna Trzcińska 15:09:57
  A co na to zakłamana żydowska gazecina, zwana dla niepoznaki, o ironio losu, "Gazetą Polską", czyli odwróconą w prawo, czy też prawoskrętną gadzinówką żydowską, zwaną "GWprawda", oraz jej satelita pod nazwą (nie)zalezna.pl?
 • @matterhorn 08:56:31
  Wybrany w roku 1998 nowym kanclerzem Niemiec Gerhard Schroeder w jednym ze swoich pierwszych przemówień oświadczył, że „okres niemieckiej pokuty dobiegł końca”. W rezultacie doszło do ścisłej koordynacji żydowskiej polityki historycznej z polityka historyczną niemiecką; niemiecka polityka historyczna skierowana jest na stopniowe zdejmowanie z Niemiec odpowiedzialności za II wojnę światową, a w tej sytuacji żydowska polityka historyczna nastawiła się na poszukiwanie winowajcy zastępczego, dzięki któremu można by nadal eksploatować materialnie holokaust. Na tego winowajcę zastępczego wytypowana została Polska. W ten sposób doszło do zorganizowania z wielkim przytupem uroczystości w Jedwabnem, podczas których naród polski został oskarżony o współudział w zbrodniach II wojny światowej, a oskarżenie to zostało potwierdzone przez człowieka który był dla Polski prawdziwym nieszczęściem, czyli przez prezydenta Izaaka Stolzmana alias Aleksandra Kwaśniewskiego. Prezydent Stolzman alias Kwaśniewski za Jedwabne "przeprosił", co opinia międzynarodowa odebrała jednoznacznie, jako potwierdzenie wszystkich oskarżeń. Podobne przeprosiny przed Knesetem wygłosił L.Wałęsa. Minęło kolejnych 10 lat i następny prezydent RP, Bronisław Komorowski, wystosował do uczestników skromniejszej już uroczystości w Jedwabnem list w którym zawarł haniebną sugestię, by naród polski przyzwyczaił się do myśli, że był również sprawcą. Rozumiem,że chodzi o całą burzę z nowelizacją ustawy o IPN?
  Oczywiście,że zasadna i ma to głębszy podtekst. Jeżeli nasze służby specjalne działają to, nie wierzę że jazgot eskimosów był dla rządu zaskoczeniem. W takim razie jest to z naszej strony raz: próba wybicia się na jako-taką suwerenność i niezależność a dwa: sonda, jak daleko możemy pójść w konfrontacji z USA. Następną ewentualnością może być desperacka próba prawnego zablokowania w kraju amerykańskiej ustawy 447, teraz w senacie 1226, to, że Trump ją podpisze jest pewne. Polska dyplomacja nie zrobiła totalnie nic aby tą amerykańską ustawę zablokować a obecne działania Polonii nie mają szans na jakiekolwiek powodzenie, ekipa PiS, z nieznanych mi powodów przespała cała sprawę(głupota? ignorancja? agenturalność?) a teraz obudziła się z ręką w nocniku po łokieć. Czy coś ugramy , czy padniemy z kretesem pokaże przyszłość ale czy tak czy tak to już teraz bardzo ważne są jasne i zdecydowane działania polityczne na arenie międzynarodowej, potrzebna jest nam elastyczność której w polskiej polityce międzynarodowej brakuje od zawsze. Na forach Europy, trwa od dwóch dni zmasowany atak polskich forumowiczów, którzy piszą i wyjaśniają prawdę. To więcej da, aniżeli dyplomacja. Ultimatum wystosowane przez Departament Stanu USA pokazuje nam, że sojusz Polski ze Stanami Zjednoczonymi tak naprawdę może nie być wart funta kłaków, podobnie jak komplementy, jakie sadził nam prezydent Donald Trump podczas swojej wizyty w Warszawie.
 • @Repsol 23:30:55
  W tym właśnie kontekście wypowiedział się prezydent Duda:

  „Przepraszam bardzo, ale myśmy podczas II Wojny Światowej stracili 6 milionów obywateli jako państwo, które zostało de facto zlikwidowane przez Niemcy i Rosję sowiecką, które nas wtedy rozdarły. Polski nie było na mapie, w sensie geograficznym państwo nie istniało. Mieliśmy rząd na uchodźstwie, który finalnie osiadł w Londynie, ale państwa polskiego jako takiego bytu politycznego nie było. Były tylko ziemie polskie”

  Przemówienie Dudy
  https://youtu.be/K7AkNQ68H-Y

  Prezydent powinien dziś być zajęty pakowaniem ciepłych skarpet a najdalej w poniedziałek rano wylądować na Szeremietiewie i spotkać się z Putinem, potem Pekin i Ankara, Teheran i Mińsk też byłby wskazany. Chociaż stosunki z Rosją i tak muszą ulec polepszeniu bo chodzi o nasze bezpieczeństwo, to taka podróż nie musiałaby zaowocować jakimiś rewolucyjnymi zmianami w naszej polityce zagranicznej, za to jasno wskazałaby na możliwość takich zmian. Może Tel Awiw, Waszyngton i Berlin zauważyłyby, że nie są jedynymi stolicami na świecie? Na koniec pytanie: Dlaczego rząd polski płacił emeryturę Morelowi winnemu zbrodni na Polakach, a mieszkającemu w Izraelu? ? W kwocie 4700 zł! Zacząć wreszcie rozliczać zbrodniarzy żydowskich w Polsce. Otriad Bielskich to nie jedyna taka banda, dużo można się dowiedzieć tu:

  https://myslnarodowa.wordpress.com/2012/11/24/zbrodnie-zydowskich-partyzantow-na-polskiej-ludnosci-koniuchy-i-naliboki/
 • @Repsol 23:30:55
  ATAK IZRAELA OBNAŻYŁ ZGNILIZNĘ MORALNĄ POLAKÓW !!

  https://www.youtube.com/watch?v=gIJqmhlrLOc


  https://www.youtube.com/watch?v=MTHoQGKlRyQ


  Wystarczy obejrzeć ten fragment programu studio Polska TVP jak polak powiedział prawdę o żydach w obecności żyda który na mówioną prawdę o nich obraził się i uciekł ze studia a pani Ogórek i reszta idiotów pobiegli za nim dupę mu lizać i wielce z honorami żyd wrócił do studia z powrotem a co nie którzy mu jeszcze klaskali. Żałosne. Powinni zasadzić mu kopa w tyłek. Żydzi mega nas obrażać my nie możemy się bronić. Powiedzieć żydowi prawdę to musisz go na kolanach przepraszać. Żydowski pisarz jego Ojciec bezczelnie opluwał Polaków Artur Sandauer, tak bez szczelnie uzasadniał żydowską przemoc i dominację:
  "W czasie wojny zginęli prości żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce, to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję a Polacy masy pracujące". Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa , to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie. Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi a Polacy to ręce i nogi. Nie może Polska Ręka bić żydowskiej głowy. Ten wpis znajduje się w: "Lista Żydów w Polsce i Kod Żyda w PESEL"! Każdy Polak powinien wydrukować sobie pierwsze 5 stron i czytać codziennie, dokąd się nie nauczy. Jest w tym dużo prawdy. Pozostałe strony są bardzo przydatne. Niebawem okaże się, że Hitler to nasz ziomal...Od 30 lat w Polskim sejmie siedzą: 80% żydów,10% Ukraińców,10% Polaków i teraz mamy tego efekty...Ks. Tworkowski miał rację... Za rozpowszechnianie jego książki czy broszury w 2015 roku w Krakowie walili wyroki... To co się dzieje z jednej strony to dramat a z drugiej widać całą obłudę i kłamstwa którymi byliśmy karmieni i dobrze że wyszło w końcu bo dalej większość polazłaby jak barany na rzeź... Zobaczymy co dalej będzie... Pobudka? Czy śmierć...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031