Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
182 posty 3117 komentarzy

Wrzodak Z

Schody do piekła

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawdziwy tekst o perfidnym szpiegu, konfabulatorze Macierewiczu, który napisał redaktor Tomasz Hypki.

SCHODY DO PIEKŁA
Komentarze, 10 czerwca 2018
- Jest pan kłamcą, przestępcą i w przyszłości odpowie pan przed sądem wolnej Polski za kłamstwa i szkody poczynione państwu polskiemu oraz pojedynczym ludziom – powiedział znany dziennikarz Wojciech Czuchnowski na początku konferencji zorganizowanej przez Antoniego Macierewicza. I wyszedł.
 
Nie można lepiej podsumować ostatnich lat działalności byłego ministra obrony narodowej. To wyjątkowo obrzydliwa postać. Kłamca, konfabulator, manipulator. Liczba bzdur, które opowiadał (i nadal próbuje opowiadać) o przyczynach katastrofy Tu-154M pod Smoleńskiem z 10 kwietnia 2010, jest wręcz niewyobrażalna. Co więcej, osobnik ten potrafi w ciągu zaledwie kilku dni wielokrotnie zmienić zdanie, ale każdą wersję przedstawiać z takim samym przekonaniem i zapałem.
 
Swe idiotyzmy minister opowiadał (i opowiada) nie w pokoju bez klamek, a przed kamerami i mikrofonami najbardziej wpływowych mediów. Powtarzają je bez potem bez zająknięcia politycy, dziennikarze, a nawet osobnicy chcący uchodzić za ekspertów. Ci ludzie konsekwentnie budowali (i budują) chory kraj, w którym – niestety – muszą żyć miliony Polaków. Wszystko pod patriotycznymi hasłami, mającymi zamykać usta przeciwnikom, choćby najuczciwszym i najbardziej kompetentnym.
 
Kłamcy smoleńscy czerpią ze swych kłamstw ogromne korzyści. Dzięki kłamstwom o przyczynach katastrofy smoleńskiej obecnie rządząca Polską formacja wygrała wybory. Jej ludzie zbudowali zaś prawdziwe imperia medialne i zajęli stanowiska, na których zarabiają wielkie pieniądze. Zarabiają sami lub dają zarabiać kolegom.
 
Wśród beneficjentów, o których dotąd mogliśmy się dowiedzieć, są politycy sami przyznający sobie nagrody za wyimaginowane osiągnięcia. Ale także znajomi byłego ministra, który przejął osobistą kontrolę nad Polską Grupą Zbrojeniową. Pod tą kontrolą kolejne zarządy wyprowadzały z tej spółki miliony złotych. Ponieważ najwyraźniej podział łupów był nierówny, niektóre media z układu rządowego zaczęły publikować informacje o szczegółach tych biznesów.
 
Z publikacji wynika, że ludzie Macierewicza nie mieli żadnych oporów przy podziale zawartości koryta, do którego się dorwali. Członkowie zarządu PGZ zarabiali miliony złotych rocznie, a związane z nimi spółki dostawały wielomilionowe zlecenia za prace, których często nie wykonywały. Zamówienia otrzymywały nawet spółki związane z byłymi współpracownikami Wojskowych Służb Informacyjnych – oficjalnie zwalczanymi i odsądzanymi od czci i wiary.
 
Gdy o tym wszystkim piszę, robi mi się niedobrze. Przez dziesiątki lat starałem się o to, by Polska była krajem dobrym do życia, normalnym. Tak po prostu. By miała swój przemysł, wyroby, na których można zarabiać, i polityków, którzy będą dbali o interesy państwa. Niewiele z tego wychodziło, ale ostatnie lata to czas prawdziwej klęski. Polską rządzą niemający żadnych skrupułów złodzieje, którzy pod wzniosłymi hasłami rozkradają wszystko, co się da. Sytuacja w PGZ jest tylko jednym z wielu przykładów.
 
Pod pseudopatriotycznymi hasłami politycy obecnie rządzący Polską szczególnie lubują się w obchodzeniu rocznic klęsk. Przy okazji zakłamując rzeczywistość. Najnowszym tego przykładem jest budowa kolejnego pomnika upamiętniającego katastrofę smoleńską. Nie wystarczył im pomnik postawiony w należnym do tego miejscu – na cmentarzu powązkowskim. W centrum Warszawy pojawiły się w ten sposób prowadzące donikąd czarne schody.
 
A może te schody mają jakiś sens? Antoni Macierewicz mógłby je wykorzystać, by zebrać swych zwolenników. I na ich czele zacząć po nich wchodzić. Nie zatrzymując się do samego końca...
 
 
 
Tomasz Hypki
 
 
 
PS1. Jeśli ktoś uważa, że używam zbyt ostrego słownictwa, niech sobie przypomni, w jaki sposób atakował mnie Antoni Macierewicz i jego ludzie. Za to, że od lat mówię i pisze prawdę. Prawnicy odradzili mi wówczas oddanie sprawy do sądu. Uznali, że trudno sądzić się z kimś, kim powinien zająć się psychiatra. Kimś, kto w walce ze mną bez żadnych skrupułów skorzysta ze środków podatników.
 
PS2. Najsmutniejsze w tej całej historii jest to, że za Wojciechem Czuchnowskim nie wyszedł żaden inny dziennikarz. I to, że żaden, z tych którzy zostali, nie zapytał – Jakie kłamstwa i bzdury przygotował pan na dzisiaj, panie Macierewicz?
 
 
 
Tekst ukazał się pierwotnie w ML SP 05/2018
 

PS - ZW. To wszystko prawdo co pisze T. Hypki, otumaniony elektorat pisowski, chce dla antypolaka L. Kaczynskiego więcej i więcej pominków, tablic, ulic kopców, by nazywać to wszystko imieniem masona, tego, który w perfidny anatkatolicki sposób zniszczył Bp Wielgusa, ten co udawał wierzącego, ten co służył interesom żydowskim, ten co zatrzymał ekshumację pomordowanych żydów w Jedwabnem, ten co dla Polski nic, dokladnie NIC dobrego nie zrobił, wręcz przeciwnie, udając polskiego prezydenta słuzyl interesom świata syjonistycznego - temu szkodnikomi, samobójcy, pomylony elektorat, napędzany przez wykolejonego  psychopatę buduje na perfidnym kłamstwie obraz wielkiego wodza od morza do morza.

Czego by nie doknąć to obecne ,,elity" rządzące wszystko co robią oparte są o brednie, pe aż nie chce się tego komentować. ZW

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Widzę,że Pan stosuje zasadę "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" Czy Pan wie kim jest ten Hypki i Czuchnowski"??
  To są takie żydowskie skurwiele które przy każdej okazji plują na Polskę i PolakówPowoływanie się na tych bydlaków nie przynosi Panu chwały.Nie tędy droga Panie Wrzodak.Ja wiem ,że każda okazja przywalenia Kaczyńskim Pisowi czy Macierewiczowi jest dobra ale powoływanie się na żydowskich funkcjonariuszy jest strzałem w kolano.To tak jakby się Pan powoływał i cytował Michnika,Hartmana czy Kiszczaka.
 • @Autor
  No cóż, jest Pan po tej samej stronie, co GW i ci "Hypcy".

  Ostatnio przestaje mnie to nawet dziwić.
 • @matterhorn 09:47:21
  // Czy Pan wie kim jest ten Hypki i Czuchnowski"?? //


  Jak widzę w kwestii "who is who" kreuje się pan na autorytet ale daję panu słowo że autorytetem pan nie jest.Przeciwnie,pańskie opinie są "intelektualnie nieskomplikowane" .Można byłoby nazwać to ostrzej ale na razie na tym poprzestańmy.
  Nie tak dawno bo w 2016 r zapewniał nas pan że :
  // //Kto słucha RM i ogląda TV Trwam ten widzi,że nie ma w Polsce tak propolskich i patriotycznych mediów //
  http://heksogen.neon24.pl/post/133779,o-rydzyk-zachodzi-judejczykow-od-tylu

  i teraz kiedy prawda wychynęła niczym dupa zza krzaka , pan ani myśli nas przeprosić za swoją opinię.Mało tego,ciągle wydaje się panu że ma uprawnienia do wystawiania certyfikatów.
 • @ikulalibal 10:31:05
  Rzeczą najistotniejszą jest to czy ktoś mówi prawdę.
  Później możemy się zastanawiać dlaczego to robi i dlaczego w tym momencie.
  Z pewnością warto wiedzieć czy możemy takiej osobie zaufać.
  Jednak kiedy zdrajcy zaczynają się wzajemnie okładać to trzeba się z tego tylko cieszyć.
 • Autor
  jak zwykle jedzie po bandzie, nie licząc się z logiką faktów w kwestii zamachu smoleńskiego. Nie wiem czy prozak, czy inny lek mógłby mu pomóc. Wygląda na to, że jakieś doświadczenia z przeszłości, powodują, że widzi świat w krzywym zwierciadle. Marzy by być wrzodem na pisowskiej d....e, ale wychodzi tylko na mały pryszcz.
 • @Casey czyli sPISienie absolutne
  Casey (w odniesieniu do Z.Wrzodaka :// Marzy by być wrzodem na pisowskiej d....e, ale wychodzi tylko na mały pryszcz. //

  Redaktor Tomasz Sakiewicz o dziennikarzu Czuchnowskim :// Czuchnowski wydarł był spasioną paszczę //

  Czy mi się wydaje czy tak w pierwszym jak i drugim przypadku mamy do czynienia z tą samą manierą estetyczną i z tym samym horrendalnie niskim poziomem wypowiedzi.
  Jest jakaś szkoła w której uczą takiego buractwa czy to raczej choroba na którą się zapada wskutek nieostrożnych kontaktów.
 • Trzeźwy głos rozsądku.
  Takie postawy są w Najjaśniejszej niedopuszczalne.
  Niedługo a właściwie już są ścigane z urzędu (patrz przykład Piskorskiego).

  Mówienie prawdy dzisiaj to ciężkie przestępstwo.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:51:08
  Tu nie o stronę chodzi ale o prostą prawdę obiektywną.

  Naprawdę trudni nie mieć dyskomfortu słuchając wzajemnie sprzecznych, sprzecznych ze znanymi faktami bredni Macierewicza.

  Tu pojęcie nasi wasi nie ma znaczenia , szukamy prawdy obiektywnej.
  Chyba ze czegoś nie rozumiem i nie o prawdę idzie ale o polityczny interes "naszych".. Osobiście nie lubię tak jaskrawo brudnych nieczystych zafałszowanych "interesów".
  Paraliżuje mnie wewnętrzna moralność która nie wiem skąd się wzięła i prostuje mi kręgosłup od dziecka.
 • @ikulalibal 15:26:02
  Mam podobne wrażenie.
  Zero argumentów za same epitety, obelgi kalumnie.
  Ludzie o takim poziomie nie zbudują żadnej demokracji.
 • @Oscar 16:25:05
  Macierewicza, k..., nie lubię.
  Ale sporo jego działań jest i było zgodnych, lub poszukujących, stanu faktycznego.
  Zatem plucie bez uzasadnienia jest obrzydliwe.
 • @ikulalibal 10:31:05
  Ja autorytetem żadnym nie jestem i wcale o to nie zabiegam a pańskie słowo to mnie wcale nie interesuje.

  "i teraz kiedy prawda wychynęła niczym dupa zza krzaka "
  O czym ty gościu pierniczysz chyba ta dupa zza krzaka ma twarz niejakiego ikulaibali ja zdania nie zmieniam jak rękawiczek i podtrzymuję to co napisałem a twoja żydowska prawda mnie nie interesuje.
 • @Oscar 16:27:17
  A gdzie ty widziałeś demokrację?? Pokaż i nam chętnie zobaczyma jak ta demokracja wygląda w rzeczywistości
 • @matterhorn 18:07:39
  Demokracji nie widzę od 89r.
  Wcześniej oficjalnie była dyktatura proletariatu i ona (ta dyktatura) była dużo bliżej demokracji (demos czyli lud czyli działanie w interesie ludu, narodu , społeczeństwa).

  Piszę o demokracji bo chyba wszyscy w polityce bezustannie deklarują że o nią walczą z Macierewiczem włącznie.
  Pokaż mi jak walczysz a powiem ci o co w istocie walczysz.
 • @matterhorn Hucpy czyli laboratoryjnie czystej bezczelności
  trzeba aby w moim kierunku skierować następującą uwagę:

  //a twoja żydowska prawda mnie nie interesuje. //

  Moja żydowska prawda ??!! moja??!! i to w sytuacji kiedy to nie ja ani tym bardziej żaden z moich politycznych ulubieńców ale sam Ojciec Dyrektor będzie wespół z żydami budował muzeum "Pamięć i Tożsamość" za co z ojczyźnianego budżetu wyczesze coś około 100 milionów złotych.

  Do mnie się bedzie dopieprzać szumowina jedna! czep si cieciu tego antypolskiego grzyba Rydzola
 • @matterhorn 09:47:21
  Wiem kim są Hypki i Czuchnowski. Bardzo się mylisz w sprawie Hypkiego, to wybitny dziennikarz analityczny, wiele artykułów pisał zgodnie z interesem narodowym, np; o sprzedaży Mielca, zakupach na rzecz WP od pośredników izraelskich przez ekipy polityczne, szczególnie przez pisuar. Dla Was pisowskich funkcjonariuszy jest rzeczą nie pojętą, żeby ktoś zrozumiał geszefty masonów, prymitywnych szpiegów usraelskich z pisuaru, a jednak tak jest. To likwidatorzy Polski, budujący tu nad Wislą kraj niewolników. Trzeba umieć to zrozumieć, mieć trochę inteligencji politycznej.
  Nie interesują mnie poglądy polityczne Hypkiego, patrzę czy rozumie interes narodowy i o to mi chodzi. Co do Czuchnowskiego to mamy podobny pogląd.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:51:08
  No cóż Wojtas skacze z gałęzi na gałąż, teraz po gałązce usraelskiej o nazwie pisuar.
 • @Casey 13:49:35
  Caey, tylko debil z dziurami w mózgu od picia bełtów może nie rozumieć rzeczywistości, którą realizują nam prymitywni szpiedzy z Tel Avivu.
  Przestań chlać te bełty to może zrozumiesz podstępną likwidację resztek Polski przez tych szpiegów.
 • @Wrzodak Z. 22:32:34
  A tak szczerze, czytając komentarze powyżej, uśmiałem się jak nigdy....

  PS. Jeżeli prozak nie działa, to trzeba się zacząć modlić o powrót PO do rozkradania Polski. Dziwisz z Pieronkiem może poprowadzą pielgrzymkę na Jasną Górę......
 • @ikulalibal 15:26:02
  Kula i bal. Tak, przyznaję się, popełniłem straszną zbrodnię. Małym usprawiedliwieniem jest tylko to, że mam dziurę w mózgu i jestem otumaniony piciem pisowskich bełtów. Jako rzekł sam Pan Pryszczyk....
 • @Casey 03:59:12
  // mam dziurę w mózgu..//

  Za chwilę wszyscy będziemy mieli "wielką dziurę w ziemi".
  Cóż za symbolika! "Wielka dziura w ziemi" jako konsekwencja dziurawych mózgów PIS-owskiego elektoratu.


  PS
  W Mszczonowie powstanie najgłębszy basen świata. https://www.wprost.pl/kraj/10132326/mszczonow-powstanie-najglebszy-basen-na-swiecie.html

  Kuźwa! Braun miał racje https://www.youtube.com/watch?v=uBaS5vvQH9A&t=16s
 • Zaoze sie ze plujacy na Hybkiego...nie rusza sie jak...
  bedzie ostrzegal ,ze sie pali:-))))
  W sumie I pan Zygmunt i pan Hybki podpisuja sie pod tym co pisza swoimi nazwiskami- jakie one by nie byly, posluguja sie i powoluja na fakty..... a nie uprawiaja smichy z nazwisk i szkaluja piszacych prawde ...podpisujac sie , "kutas" z " wujem":-)))))
 • @Casey 03:59:12
  Chłopie, twój rozum nie obejmuje problemu, jest zbyt przechlany tanim winem. Ci prymitywni antypolacy z pisuaru, którz nawet nie rozumieją swojej głupoty, dają się napuśćić na sztuczny spór między szpiegami z peło a pisuarem, przecież to jedno antypolskie ścierwo. Naiwny w swojej głupocie elektorat pisuarowski, nie rozumie nawet, że spór powinien toczyć się o program dla Polski a nie o te same koncepcje zdrady narodowej w służbie syjonizmowi. Ty jesteś ofiarą TVizraelskiej Kurskiego i OTR, nie jesteś samodzielnym człowiekiem, żyjesz z lepszej lub gorszej propagandy, nie masz własnego zdania, nie masz wiedzy, bredzisz i ubliżasz, zamiast myśleć. Piszesz o aferach peło, przypomnę ci tak na bieząco afery pisuarowskie;
  Stare i wyciszone afery, Kryże bolszewik, dostał stołek z poręki Kalsteina w nagrodę by wyciszyc afery FOZZ, tak samo wyciszona aferę Art, B, dziwnie się składa, że w oba wątki prowadzą do Kalsteina i jego ówczesnego środowiska.
  Te afery to pikuś z takimi jak kupno największej kupy złomy tzw. rafinerii Możejki - strata 40 mld zł, łapówki siegające nawet mld zł - odpowiedzialni - Olechowski - Kaczynski L. - mlaskaty.
  Obecnie to tzw. repolonizacja PKO SA - strata siegająca nawet 35 mld zł, odpowiedzialni to Kalstein - Morawicki - Daniels, zablokowanie wyjaśnienie tzw. afery ,,wiatrakowej" związanych z energetyką - strata też około 30 mld zł, odpowiedzialni za wyciszenie afer - Kalstein - Ziobro - Daniels.
  Zakup katarskiego gazu skroplonego fakturowanego w usraelu przez spółki Sorosa - strata około 20 mld zł z powodu kosztów zawyżonych zakupu gazu po 880 $ za 1000 m3, zamiast po 400 $ - odpowiedzialni - Kalstein - Morawicki - Daniels.
  Zakup tzw. systemu patriot za 100 mld zł (5 zestawów) dla wojsk okupacyjnych NATO (przecież nie dla polaków) - odpowiedzialni Duda, Kalstein, Daniels
  Pompowanie gazu dla banderowskiej Upadłej bez płatności - strata około 12 mld zł - odpowiedzialni Duda - Daniels itd.
  Prawdzi złodzieje by tuszować swoją wyjątkową antypolskość wskazują nam na innych złodziei, tak się opłaca, ponieważ naiwni odwracają uwagę od prawdziwych aferzystów.

  Odświesz rozum, pij mleko, jedz miód, to może rozum ci wroci do sprzed chlania.
 • @RomanKa 06:01:19
  Panie Romanie, to są tacy tchórze pisuarowskie, strzelają za wegła w plecy. Pazerni na kasę od pejsowatych, na widok takiego rezydenta mossadu na Polskę Jonny Danielsa, padają mu do stóp. To zdrajcy i podli hakerzy Kalsteina.
  Serdecznie pozdrawiam
 • ciii niech pisze Wrzodak xD
  Zawsze to jakiś głos, niezły pomysł z tymi schodami xD

  Wypędziliśmy Korwina nie popełniajmy tego błędu aby wypędzić kogo innego, niech ludzie piszą.

  Trudno wyczuć, do czego potrzebne było Maciarewiczowi kłamstwo smoleńskie. Ja obstawiałem, że mógł ustalić z amerykanami, że to będzie niezły pretekst do wojny z rosją. Jakiś powód do wojny musiał być, a zamach na prezydenta nadaje się na pretekst do wojny. A może im to jakiś Tymochowicz doradził, że to będzie dobre dla wyborów, kto wie i tak mogło być.
 • @Leon. 09:53:22
  kłamstwo smoleńskie uprawia PO jak i PiS, jedni kłamią, że to był wypadek komunikacyjny, drudzy że to zamach. Obie strony znają prawdę i mataczą/zaciemniają/zwodzą, aby prawdy nie ujrzeli Polacy.

  Moim zdaniem maskirówka, czy raczej szopka (po polsku) odegrana pod widza, aby nastawić Polaków antyrosyjsko ku wojnie (m.in. bo celów było więcej). Bez wiedzy i zgody Putina to nie mogło odbyć się. Putin jest umoczony w NWO, a teatrzyk odgrywa. Leszek nie jest zimny, jak i Kulczyk; biegają na golasa razem w jakimś ośrodku dla zużytych agentów.

  Ludzie uwierzyli w to co widzieli, zmysł wzroku zastępuje umysł i analityczne myślenie, przykre, niestety to prawda :(

  Dochodzą mnie słuchy putinofili, że akcja w Smoleńsku została zrobiona przez deepstate rosyjskie antyputinowskie i że biedaczek o niczym nie wiedział i go postawili przed faktem dokonanym.. śmieszne to :)

  Co do artykułu ktoś dobrze napisał, że ma wymiar "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem", a to wszystko kurwy grające w jedną grę, niech się zajebią nawzajem dla mego dobra.. Hypki to naczelny propagator katastrofy, zadaniowiec jebany..
 • @Wrzodak Z. 07:29:40
  Drogi panie Zygmuncie…...porzadni dziela ludzi na uczciwych i SSynow..
  SS-yny dziela ich na swoich SSynow...... i Ichnich SSynow...

  To caly obraz rzeczywistosci w Polsce.
  Na tym zasadza sie ta ich SSynska walka o konstytutke:-))))...czy krasc beda mogli swoi...czy ichni.....Oczywiscie okrqadzonymi moga byc tylko POlacy ....czyli MY.
 • @wk..ny 17:48:04
  Panie w..ny ..bez dewagacji po frustracji:-)))) To co pan pisze ze do niego wychodzi, swiadczyloby o deepstate Rosji, ze siega umyslowoscia Macierewiczowi do polowy lewego ucha:-)))))))
  Putin...na slynnej konferencji na pytanie dziennikarza z Polski odpowiedzial zgodnei z logika...jesli na pokladzie doszlo do wybuchu...a samolot wylecial z Warszawy...dlaczego nei szujkac przyczyn w Warszawie.
  na to nie zareagowal NIKT!
  Jak pan mysli ....dlaczego????
 • @RomanKa 04:30:47
  Putin bił w bębenek Maciory.. dezinformacyjny..

  do teraz nie wiadomo ile samolotów wyleciało z Warszawy i kto w nich siedział.. Hangar na Okęciu,w którym była odprawa podróżnych, a potem pospiesznie zburzony, daje fabułę na film "Rzeźnia nr 5", a helikoptery w Smoleńsku z zawiesiami do podnoszenia gabarytów to "Strefa 51", bo to UFO było, przecież Putin nic o tym nie wie??

  Nadal nie wiem jak odczytać Pański komentarz, na kabaret mi wychodzi :)

  Pozdrowił
 • @wk..ny 12:18:13
  Przeciez pan kabareciarz…… Kabaret…..sodomasohistyczny….
  ja nie jestem kabareciarzem , jako prawnik zadaje zawsze jedno pytanie ...Qui prodest?????
  Przypominam ,ze Putin tez prawnik.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829