Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
175 postów 2996 komentarzy

Wrzodak Z

Kolejna ,,wpadka" organizatorów marszu!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak można było zgodzić się na wspólny marsz niepodległościowy z wrogami odbudowy prawdziwego Niepodległego Państwa?

 Najpierw typowa ustawka z HGW z Dudą w sprawie odmowy przemarszu ludzi o poglądach Polskich i w to miejsce natychmiast wdarli się Duda i Morawiecki, o czym dobitnie swiadczy, że zablokowanie marszu było wspólną grą HGW z banderowcam z dużego pałacu.

Organizatorzy marszu kolejny raz dowiedli, że chodzą na jakiejś krótkiej smyczy, pytanie tylko czyjej? Wczesniej za rządów Tuska, Sienkiewicz kazał podpalić budkę no to i podpalili, by prowokować Rosję, Sienkiewicz wyznaczył trasę przemarszu i ci tak pokierowali marszem, żeby iść pod ambasade Rosji, no i  poszli  zrobili rozróbę antyrosyjską. Pytanie dlaczego nie poszli pod ambasadę Izraela czy USA??? Przecież to w imię tych państw dokonała się tzw. transformacja ustrojowa w Polsce, polegająca na rozbiorach ekonomicznych Polski oraz to z tych państw płynie zalew wszelkiej maści zła.

Obecnie w dziecinny sposób ogranizatorzy zostali wyrolowani przez Dudę. Majac na ręku korzystny wyrok sądu w sprawie zgody na marsz, dziwnie ulegli rządzącym i zamierzają razem pójść na marsz z zdrajcami. Marsz rozpocznie się od przemówienia Dudy, tego co pcha kasę, gaz dla upadłej banderowskiej ukrainy, który na kolanach prosi swoich mocodawców z usraela o okupację swoich niewolników bo boi się o rozliczenie jego wyjątkowych zdrad, gdzie realizuje politykę wyjątkowo antypolską. Ten watażka, którego wystawił i poparł światowy kongres żydów, by ten dbał o ich interesy i wiernie to robi.

Pójdą razem z premierem Morawieckim, ten który płaci za instalowanie mafijnego swiatowego, żydowskiego banku o nazwie JP Morgan, ten, za którym krok w krok, podąża Jonny Daniels, ten który wiernie służy raz strutkurom niemieckim, obecnie żydowskim.

Organizatorzy marszu, pójdą razem z rzadem, posłami, czyli kliką, która likwiduje narodowe wartosci i przenosi je na rzecz budowy panstwa Polin. Pójdą z kliką polityczną, która wypycha swoich obywateli z Polski a w ich miejsce sprowadza miliony ludzi z Upadłęj oraz z Azji i stwarza im dużo lepsze warunki bytowe niż swoim. Wykonują w ten sposób politykę masonerii polegającej na mieszaniu ras, a więc odcinanie ludzi od swoich korzeni w interesie budowy NWO.

Organizatorzy marszu, pójda razem z kliką zdrajców, którzy zgadzaja sie na instalowanie baz usraelskich w Polsce, zgadzają się na podstępną likwidacje polskiego systemu obronnego na rzecz budowy tzw. ,,armii natowskiej", która podlega kontroli strukturom po za granicami Polski..

Organizatorzy marszu niepodległosciowego, wspólnie z zdrajcami lansują fałszywą datę odzyskania niepodległość, ponieważ 11 listopada 1918 roku, to jest świętowanie tzw. rządów sanacyjnych na terytorium Polski, to świętowanie samozwańczego pps-owca, zdegenerowango moralnie i politycznie, antypolskiego ,,wodza" Piłsudskiego, który odpowiada za zbrodnie ludobójstwa na narodzie polskim.

Organizatorzy marszu niepodległosciowego, zapominają komu rzeczywiscie zawdzieczają uzyskanie Niepodleglosci przez Polskę, w jakich granich była uzyskana Niepodległość, kiedy to nastąpiło. Zapominają o wielkiej roli w Wersalu Romana Dmowskiego oraz Paderewskiego, ale za to pamiętają o klice nadzorującej ją przez takiego Jonny Danielsa.

 

Organizatorzy marszu niepodległościowego, zapewne pójdą razem z Dudą i słupem NWO Kaczynskim pod pomnik człowieka, który nic dobrego dla Polski nie zrobił, wręcz przeciwnie słuzył tym samym co teraz Duda, jego brat i Morawiecki. Pewnie i kwiaty złożycie przed pomnikiem L. Kaczyńskiego, który min. wielką pompą witał loże masońską w Polsce.

Organizatorzy marszu niepodległosciowego! Kim w zasadzie jestescie??? Wasze inicjatywy dla mnie to nic innego jak wykonywanie czyjś zadań, ponieważ od wielu lat można było zbudować wielką strukturę narodowa w oparciu o tych młodych ludzi, którzy  w dobrej wierze uczestniczą w marszu niepodległości. Dlaczego jest tyle wpadek??? Albo jestescie tak nieudolni, albo??? Albo chcecie Wy góra życ dobrze z takich mistyfikacji politycznych. Czas sie panowie rozliczyć.

Zygmunt Wrzodak, 

Poseł na Sejm IV i V kadencji, 

założyciel LPR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  No dobrze.
  A jakie są pańskie propozycje?
  Może byśmy najpierw rozgonili ten Sejm?
  Niech Pan zwoła zwolenników - ja dołączę.
 • Zdaje
  Się, że Bosak rozmawiał z J . Danielsem w Onecie.
 • Rasa
  Należy jeszcze dodać. Po co taka pompa z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległosci. Raz, że nadal trzeba gloryfikować zdrajców na bohaterów, fałszować historię, wyciszyć prawdziwych twórców uzyskania Niepodległosci czyli Romana Dmowskiego i Paderewskiego, po drugie, obecna władza postępuje dokładnie jak pps-owska władza sanacyjna a wiec służba obcym w interesie zydostwa, a nie swoim. Obecna sytuacja przypomina tą z przed 100 - lecia, Duda w imię interesów usraela służy im i banderowcom z Upadłej, rządy pisowskie, realizują koncepcje budowy państwa Polin, a wiec trzeba wmówić polakom poprzez hałaśliwą propagandę, że mamy flage, hymn, pseudo-wolność, ale lektury obowiązkowej o dziełach Romana Dmowskiego zakazane, nie mamy własnej polityki: obronnej, gospodarczej, zagranicznej, pieniądza, ekonomicznej, energetycznej, żywnościowej itp. Za to mamy służbe obcym przez tzw. elity polityczne.
  Dlatego przeciętny Polak myśli, że jak mamy hymn, flage to mamy Państwo. Niestety, ale go nie mamy, bo strategiczne atrybuty władzy są przekazane na zewnątrz.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:51:21
  Może pan się ruszy i zainwestuje własne pieniądze, czas, zdrowie i coś konkretnego zrobi pan w interesie polaków, obroni może kiosk, jedno miejsce pracy!
  Wymagajmy najpierw od siebie.
 • @Wrzodak Z. 10:03:06
  Ma być cepelia pt Polska. A Polacy w rezerwacie.
  Dlatego strategiczne atrybuty państwa już dawno wyprowadzono.
  Do innych stolic
 • @Wrzodak Z. 10:06:29
  Wojtas niczego nie zainwestuje i nie ruszy zadka. To cichy zwolennik PiS, o zbolszewizowanym, zastraszonym umyśle niewolnika.
 • Młode żydupasy
  No to bieda panie oj bieda. Nie spodziewałem się, że organizatorzy marszu "narodowcy" okażą się takimi cienkimi bolkami i przydupasami układu.
  Smutna to wiadomość i świadomość, że to nie narodowcy, tylko młode żydki robiące za polskich patriotów.
 • @Arjanek 10:35:02
  "Jeżeli nie będzie żydowskich prowokacji, to marsz być może na JEDNĄ chwilę pokaże jedność polskiego Narodu. Ta jedna chwila jest bardzo ważna. Nawet jeśli na czele będą stali sprzedawczyki."

  Pytanie dlaczego te sprzedawczyki w ogóle myślały, żeby robić swój oddzielny marsz, zamiast dołączyć do istniejącego marszu organizacji narodowych...

  Pozdro!
 • @ Autor
  5*

  Bardzo ważny wpis i celne pytania na koniec.

  Ukłony
 • Organizatorzy MN zostali postawieni pod ścianą.
  Mieli dwa wyjścia: zrezygnować w ostatniej chwili albo dopuścić do nieprzewidywalnych, grożnych sytuacji. Kto wie, jak zachowali by się żandarmi judasza, którzy już o 14 będą zapewne uszykowani w odpowiednich miejscach. W Radiu Maryja dudasz powiedział coś, co mnie zaniepokoiło: będa stosować środki zgodne z prawem, aby nie zakłócać marszu "państwowego". Po chamsku wspasowali się zdrajcy w oddolną imprezę. Na miejscu organizatorów marszu ja jednak proponowałabym bezpieczną odległość od tego podstępnego marszu zwanego państwowym.
  Do tej pory marsze były piękne, teraz może być inaczej za sprawą judaszy. Bo i narodowcom nie chce się radośnie maszerować w takim towarzystwie.
  Ma ktoś jeszcze wątpliwości co do Pisss?
 • @Jasiek 11:37:46
  Bo to było przejęcie inicjatywy. Razem do spółki z Hanką . Na zasadzie murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść
 • @wercia 11:41:36
  RN miał co najmniej 4 możliwości:
  1. rozwiązać marsz
  2. pozwolić na przejęcie marszu przez "patriotów" z PiS.

  ale też mógł:

  3. zmienić trasę marszu
  4. zmienić godzinę marszu np. na 16-ą. Może to niewygodne ale jednak lepsze rozwiązanie niż żyrowanie obecnej władzy.

  Wybrali uległość czyli 2-kę. Kiepski ten RN.
 • Wielopiętrowa operacja "Marsz zdrady narodowej"
  Marsz niepodległości okazał się marszem zdrady narodowej i wielką wielopiętrową maskirowką, na końcu której wszyscy mają iść pod rękę ze wszystkimi, alfonsi z dziwkami, złodzieje z sędziami, oprawcy z ofiarami, dzieci z pedofilami, itd.
  Gdyby narodowcy byli naprawdę narodowi, powinni się z tej farsy wycofać.
 • @Arjanek 10:35:02
  "marsz być może na JEDNĄ chwilę pokaże jedność polskiego Narodu. Ta jedna chwila jest bardzo ważna. Nawet jeśli na czele będą stali sprzedawczyki."

  To już trzeba mieć popaprane w głowie żeby taki idiotyzm napisać. Jaka jedność, jeśli cele wciąż są inne?
  - Jaka jedność jeśli ci "na czele" prowadzą ku naszej zagładzie.

  Jedność Narodu to się liczy dopiero od chwili wspólnej realizacji celów Narodu, a nigdy celów mu wrogich.

  To krańcowa naiwność Arjanku sądzić, że ci "na czele" nagle staną się odpowiedzialni i konstruktywni. A gdzie ich dobra wola, gdzie ich nawrócenie, gdzie ich wiarygodność? Gdzie ich odcięcie się od wrogów Polski i Polaków?
  Przecież zawsze w takich przypadkach biorą jak należne i żądają więcej.

  To sprawy moralne nie polityczne - tu najmniejszych kompromisów być nie może, bo życie jest jednokierunkowe, a moralność to właśnie sprawy życia, i tyle żyjemy, ile walczymy o ideały. To pierwsza konieczność życia.
  Druga to odpowiedzialność - zdając się na nich zbylibyśmy się odpowiedzialności - a to "z automatu" oznacza niewolnictwo.
  Trzeba by jeszcze przestać być Polakami, bo Polakiem jest się dopóki jest się człowiekiem wolnym.
  A jak już nie być Polakiem, to co nam daje "jedność z przywódcami"? Bezmiar niewoli, zatracenie dusz? Wyzbycie się wszelkiej nadziei?
 • @kowalskijan584 11:56:08
  Zmiana trasy i godziny marszu wymagała ponownego wystąpienia do bufetowej a to było już za póżno, po drugie wobec wcześniejszego zakazu -nie uzyskanoby takiego zezwolenia. Tak więc byłby to marsz nielegalny, a nie po to judasze wysyłają wojsko na ulice, aby się bezczynnie przygladało.
  Zmiana trasy i godziny wymaga też wyłączenia z ruchu, powiadomienia odpowiednich służb, których psim obowiązkiem jest pilnowanie bezpieczeństwa. Chłopaki z RN zdają sobie sprawę z odpowiedzialności za organizację imprezy. Bezpieczeństwo uczestników jest najważniejsze, chociaaż okoliczności wskazują, że nie dla zdrajców.
 • @kowalskijan584 11:56:08
  Wybrali hańbę, a będą mieli wojnę
 • @tańczący z widłami 12:02:54
  Narodowcy organizowali marsz za pieniądze m.in. zebrane na ten cel oddolnie. "Powinni się wycofać" po miesiącach rzetelnej pracy i zgłoszeniach armii uczestników, którzy zamówili autokary celem przyjazdu Na marsz. Pisać to każdy może, co powinni.
 • @tańczący z widłami 11:35:19
  „Smutna to wiadomość i świadomość, że to nie narodowcy, tylko młode żydki robiące za polskich patriotów.”

  Z pewnością są nimi główni decydenci RN. Nie dalej jak wczoraj wieczorem słuchałam wypowiedzi Tomasza Dorosza, jednego z organizatorów, który przekonywał, że marsz nie może być połączony z żadnym rządowym świętowańiem, bo to była, jest i będzie inicjatywa oddolna. Dziwnie szybko zmienili zdanie.
  https://youtu.be/To4j_l60q1Y
 • Wspólny marsz to zgniły kompromis. Bardzo zgniły.
  Bez tego kompromisy marsz Narodowców byłby zakazany, nielegalny.
  Z drugiej strony udające Polaków a rządzące żydostwo nie mogło zorganizować własnego marszu bo ich jest za mało.

  Teraz na skutek zgniłego kompromisu marsz może się odbyć ale pod "zarządem rządzącego żydostwa które będzie w TV lansowane jako Polacy...
  natomiast Narodowcy czyli Polacy mają robić za frekwencję... i zabroniono im głoszenia własnych haseł..to ma być marsz niemych Narodowców.(czyli takich z zatkanymi gębami) mają robić za frekwencję i tyle wolności w tym żydowskim Pollin ma im wystarczyć.

  Całość to jedno wielkie żydowskie Hollywood.. mające pozwolić mediom krzyczeć wszem i wobec że Naród Polski popiera PIS obiema rękoma.
  Co nie jest prawdą .. ale Hollywood nie jest od głoszenia prawdy ale od kreowania "prawdy" wg potrzeb globalnej mafii żydowskiej.
 • @miarka 12:09:28
  "Zmiana trasy i godziny marszu wymagała ponownego wystąpienia do bufetowej a to było już za póżno"

  No to p. Bosak ma szansę się wykazać. Jest prawnikiem, więc niech znajdzie jakieś kruczki prawne żeby nie startować z "patriotami" z PiS.
  np. niech opóźni MN o 0,5-1 godziny "z powodów technicznych" a żeby się nie czepiali, to niech wyśle sznureczek kilkunastu ludzi, którzy jeden za drugim będą łączyli główny MN z grupą "patriotów" PiS na czele, żeby formalnie było, że to jeden marsz. Albo niech znajdzie inny kruczek :)
 • @kowalskijan584 12:32:55
  Jedno co powinni zrobić Narodowcy czyli Polacy to ...na wspólnej trasie
  odseparować "żydowsko kolaboracyjną główkę" od reszt idących Polaków.

  Odstęp tak ze 100 - 200 m byłby akurat by zaznaczyć że to idą dwa różne marsze. Na czele tej drugiej części Narodowej stosowne transparenty podkreślające odrębność Narodowców od żydowskiej władzy okupacyjnej.

  Media oczywiście tego nie pokażą... ale ludzie zobaczą..
  Moim zdanie to jedno z racjonalnych rozwiązań zachowania twarzy przez Narodowców czyli Polaków.
 • @kowalskijan584 12:32:55
  hehehe to samo napisałem i dopiero teraz przeczytałem komentarz...

  to bardzo dobry pomysł i trudny do udupienia.. jako że Narodowcy powinni nie wpuszczać w swoje szeregi obcych zwłaszcza na początku kolumny tak by utrzymać "wotum separatum"...po pretekstem ochrony porządku w kolumnie marszowej.
 • Ja uważam, że decyzja o tym,
  czy brać udział w takim marszu, należy do każdego uczestnika. Zalecam bojkot, o który przed miesiącami pisałam mając na myśli bojkot z innej przyczyny. Nikt nie ma obowiązku -wobec brudnych zagrań- wybierać się na taką imprezę. To taki chocholi taniec jak w "Weselu" Wyspiańskiego. A gdyby tak poszła garstka pod ochroną armii? Byłby to obraz dla poparcia tego nie wiadomo czego.
 • @tańczący z widłami 11:25:57
  "Wojtas niczego nie zainwestuje i nie ruszy zadka. To cichy zwolennik PiS, o zbolszewizowanym, zastraszonym umyśle niewolnika."

  Proszę więcej u mnie nie komentować.
 • @Oscar 12:42:21
  .. jeszcze jedno.. transparenty trzeba nieść wysoko bo taki szeroki napis niesiony przez cała szerokość jezdni na poziomie pierwszego szeregu zostanie natychmiast przesłonięty przez wrogów Narodu Polskiego .. wyślą swoje bojów z zadaniem marszu tuż przed transparentem.. może nawet z własnym transparentem..

  Będą takie przepychanki..
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:45:18
  Panie Wojtas szybko pan wykluczy wszystkich Polaków z grona komentujących.
  Nie lepiej to pisać od razu w jidisz i uzyskiwać entuzjastyczne komentarze ?
  (to tylko złośliwość, nie zarzut)
 • @Arjanek 12:54:07
  "Liczę na błąd rządzącej kasty iż pokaże w żydowskich mediach choć JEDEN raz jedność Polaków, choć zdaję sobie sprawę, że szanse są małe. Po marszu i tak wszystko będzie dalej po staremu."

  Jedność trzeba budować codziennie a nie w raz-do-rocznych imprezach typu MN.

  Co z tego, że w jeden dzień pokażą Polacy jedność jak później pójdą na przysłowiowego Kebaba ("kupując kebaba, zapraszasz araba") czy następnego dnia pójdą robić zakupy u niemieckich, portugalskich, angielskich handlarzy zamiast wspierać polskich przedsiębiorców?
 • @Lotna 12:23:38
  Mądrość etapu (moralność talmudyczna) kazała mu zmienić zdanie. Pewnikiem zaproponowano mu jakieś lukratywne stanowisko w jednej ze spółek skarbu państwa.
 • @wercia 12:18:02
  Wiem, że łatwo mówić, trudniej zrobić. Ale zdaje się, że wybrali najgorsze z możliwych rozwiązań. Dali się wymanewrować, to już lepiej było się samemu wyautować i gniew ludu w pożyteczny sposób ukierunkować.

  A tak to mamy teraz taką dziwną i smutną sytuację, że zapracowany gospodarz marszu spadł do roli gościa, a leniwy gość stał się gospodarzem nie swojego marszy.
  Wstyd i poruta.
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:45:18
  Co taki Wojtas drażliwy się zrobił. Ja rozumiem, że sytuacja przed Marszem Niepodległości napieta jest, ale żeby zaraz sie obruszać na szczere uwagi ?
  Prawdę przecież napisałem. W mojej opinii jesteś Wojtasie cichym zwolennikiem PiS. Wnoszę to z Twoich komentarzy na innych blogach, dotyczących choćby Twojej bezpodstawnej i skądinąd naiwnej wiary w reformę sądownictwa autorstwa PiS.
  Niektóre symptomy niewolnika z zastraszonym umysłem też niestety przejawiasz. Mam Ci przytoczyć Toje strachliwe obawy o to, co powie na daną sprawę Zachód , co powie Unia, co powie Bruksela ? Ładnie tak trząść portasami ? I to kto ? Budowniczy CP.
  Ja rozumiem, że wiadro prawdy wylanej na Wojtasa, nie było dla w/w przyjemne, ale mam za to nadzieję, że Szanowny Wojtas otrzeźwieje w końcu i zacznie na zdradzieckie działania PiS realnie i na trzeźwo i bać się opinii Unii, Żydków, Niemców też przestanie.
 • Dostali być możez RN, tzw."propozycję nie od odrzucenia", czyli zdechłą rybkę zawiniętą w gazetę wybiórczą, lub istotnie robią
  na Jonniego i spółkę.
  Jonnie dzwonił do Bosaka w trakcie programu ONETU z dyrektywami, zapewne zadzwonił później ponownie , poza anteną.!
  Przecież Jonnie nie przyjechał tu, z tego gniazdka agentów wszelkiej maści czyli Londynu... tylko jeść polski chlebuś.Z LOT-u????
  https://twitter.com/synropucha/status/1034548730647797760

  To oprócz tego że sierżant i przeszkolony w "odpowiednich" służbach wywiadowca, jest przecież agent od PIARU!!
  Jak się bidnym , zahukanym i skołatanym Polakom odpowiednio zapoda,powtarzając po 1000 razy dziennie w TVP i GP, co ma być a nie jest, i co myśleć i czuć... to w to uwierzą!Na przykład, że Jonnie jest "pszyjacielem" oraz Świętym Mikołajem i Królewną Śnieżką zarazem.Spora część uwierzy, resztę uspokoją stojące rzędem rosomaki!!

  W niekłamane zdumienie, może wprawić człowieka jak ta sieć już oplotła Polske. Otóż drugi "desantowiec"kolege Jonniego, tym razem z Paryża nie wiadomo kto i co, został "użyty przez "tubylców" czyli prominentnych polityków PISu do ataku do , a jakże,bardzo propisowskiego dziennikarza Gadowskiego Witolda!!
  Stalo się to zaraz po tym jak Gadowski "ruszył" sprawę Polskiej Grupy Energetycznej oraz KGHM-u.
  Musiał komuś nadepnąć na portfel , bo zaraz wypuścili gończego pod nazwą Rey z Dobczyc.I tenże osobnik o nienachalnej jak Jonnie, urodzie
  nijaki Rey , po zbadaniu sprawy ogłosił Gadowskiego ruskim agentem płatnym, a jakże z Kremla!

  Więc już wiadomo, skąd wielu "polaków"/ z małej/i "patryjotów"otrzymało wskazówkę i zalecenie jak nazywać i traktować tych , którzy mają zdanie "nie po myśli"świeżo ochrzczonych "polaków",spod znaku JUST 447.


  Otrzymałeś Witoldzie Gadowski zapłatę za swoją wierność, jak w grę wszedł 'interesz"chlebodawców oraz własny, to Wicio poszedł na ....
  A co się dziej w KGHM oraz PGE ,Wicio powinien ujawnić, bo Polacy zdechną pod brzemieniem podwyżek , które już weszły / gaz PGNiG/i zaraz będą następne, oraz ogromnej podwyżki prądu, i dziesiątek innych mediów
  https://nto.pl/najwiekszy-problem-polakow-8112018-zbyt-wysokie-koszty-zycia-w-trzy-lata-wzrosly-o-60-procent-a-to-nie-koniec-drozyzny/ar/13607040  https://youtu.be/kiHf-3opXLU


  Dołączy jeszcze jedna!!
  https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/6014-tylko-u-nas-corka-szpiega-wiceambasadorem-w-polsce


  Więc trzeba igrzysk i wmawiania narodowi patriotycznych zajawek żeby go zamulić i przekierować uwagę!!Jonnie to wie. Po cichutku natomiast wejdą kolejne rabowanki i darowizny i rozwadnianie narodu.
  PS. kolejny napad i pobicie Polki w Warszawie!!

  https://nczas.com/2018/11/08/imigrant-zaatakowal-kobiete-w-centrum-warszawy-napastnik-bil-i-kopal-pokrzywdzona-po-calym-ciele/
 • Ze smutkiem wklejam,
  balonowa:
  https://images89.fotosik.pl/71/e1c1361d00c1ef48med.jpg
 • @Autor
  Organizatorzy, jak co roku, pójdą w Marszu Niepodległości razem z kilkudziesięcioma tysiącami rodaków. Jako jedyni chcieli i wznieśli się ponad podziały.

  Panu pozostaje tylko wylewać swe frustracje.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • 5*
  No to jak już tak dobrze układa się wspólne maszerowanie to w następnych wyborach należy ułożyć jedną wspólną ponadpolityczną listę.
  I wszystko będzie jasne.
  I wszyscy będą zwycięzcami.
 • @tańczący z widłami 13:34:41
  Witaj w Klubie Zbanowanych u Wojtasa! :)

  Według zasady „prawdziwa cnota krytyk się nie boi.”
 • @Lotna 15:19:31
  Nie udźwignął biedaczysko prawdy, prawda go przygniotła i pokonała.
  Niedługo na swoim blogu, sam będzie pisał, sam będzie siebie czytał i sam sobie odpowiadał.
 • 5*
  Chciałbym odpowiedzieć na pytania p. Zygmunta o to kim są przywódcy Marszu „Niepodległości”. Okazją do tego są moje wpisy w komentarzach na Neon24, które były powodem zablokowania mnie na tym kontrolowanym przez Żydów portalu.

  WPS
  Ależ o kradzieży nie ma mowy. Żydowskie chłopaki z kierownictwa tzw. „RN” są szczęśliwi, że POPiSDuda rozwiązał im problem. Teraz już bezpiecznie w ” niepodległościowym” biało-czerwonym anturażu będą mogli prowadzić baranki ku przepaści. Jeśli Polacy nie zmądrzeją w końcu, to za 2 lata będzie już można przeprowadzić ” Marsz Niepodległości” w biało-niebieskich barwach. Dla strawności będzie można zaintonować: ” Błękitne podnieśmy sztandary…”

  stanislav 08.11.2018 12:41:10

  @Astra – Anna Słupianek 12:57:32
  Pani Astro, czy też Estero, proszę się nie denerwować, że co inteligentniejsi Polacy są od dawna świadomi żydowskiej ustawki pod nazwą ” Marsz Niepodległości”

  stanislav 08.11.2018 13:54:45

  @stanislav 13:54:45
  Panie stanislavvie czy też Szmulu, co inteligentniejsi na tym portalu doskonale wiedzą co się kryje za pana „antysyjonizmem”
  Niszczenie Chrześcijaństwa … o tym można poczytać w księgach Syjonu.
  Tak, że proszę spadać z mojego bloga!

  Astra – Anna Słupianek 08.11.2018 14:58:34

  @kula Lis 67 20:08:34
  Teraz już żydki z RN i z PiS mogą razem ” zbawiać Polskę” i chronić przed polskimi nacjonalistami i ruską razwiedką …ku chwale USraela :))))

  stanislav 08.11.2018 21:32:15

  za:http://astra.neon24.pl/post/146242,skradziony-marsz

  stanislav
 • @Wrzodak Z. Powtórka z Rozrywki "20-03-1981 Bydgoskie przesilenie - zmarnowana szansa "Solidarności"?
  .


  Prowokacja bydgoskiej milicji i SB


  Dzisiejsi tak zwani NARODOWCY to KONTROLOWANA "OPOZYCJA" stworzona i kontrolowana przez APARAT UCISKU I PRZYMUSU (BEZPIEKA) tak zwanego POLSKIEGO RZĄDU z prawdziwą siedzibą:

  raz w PARYŻU = BRUKSELI = ŻYMIE
  raz w BERLINIE = ŻYMIE
  raz we WIEDNIU = ŻYMIE
  raz w MOSKWIE = ŻYMIE
  raz w BRUKSELI = PARYŻU = ŻYMIE  Trzeba kiedyś wyjaśnić tej PA-RYŻej FRANCY, że mamy jej dość i na pożegnanie krzyknąć "pa pa PA-RYŻy" ~!!!
  -------- USTAWKA RZĄDOWA z udziałem SBeckich wtyk w zarządzie NSZZ mająca na celu umęczenie psychiczne i WYPALENIE mentalne Narodu Polskiego które niezgodnie z UB-ecko WSI-owym programem wymknęło się z OKUPANTOM z pod kontroli i stworzyło PRAWDZIWĄ Narodową Sławiańską Solidarność.
  Niestety, ponieśliśmy koleją kłęskę -


  Watykański Kościół tak samo jak w 1944 w Warszawie, podburzył Sławian Polaków do zbrojnego oporu bez zbroi, wyszkolenia i zaplecza, a potem zostawił ich na pastwę JEZUICKICH KATÓW dowodzących psychopatami zwerbowanymi przez nich samych do SS, NKWD i UB specjalnie na takie okazje ~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  To właśnie przeciwko tej prawdziwej Solidarności, prawdziwego Narodu Polskiego,
  13 XII 1981 uzbrojeni po zęby mordercy, bandyci KOMUNIŚCI WYDALI WOJNĘ z sobie podłegłym i przez nich gnojonym i rozbrojonym, a więc BEZBRONNYM Narodem Polskich Sławian ~~!!!!!!

  Kryzys bydgoski był przełomowym momentem w dziejach solidarnościowej rewolucji lat 1980-1981.

  W marcu 1981 r., "Solidarność" miała za sobą ponad pół roku działalności naznaczonej nieustannymi konfliktami z władzami PRL, które nie potrafiły pogodzić się z faktem istnienia wielomilionowej organizacji odrzucającej zwierzchnictwo partii komunistycznej.


  W takiej właśnie atmosferze, rankiem 19 marca 1981 r. w Bydgoszczy rozpoczęła się sesja Wojewódzkiej Rady Narodowej, na której zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami głos mieli zabrać przedstawiciele bydgoskiego regionu NSZZ "Solidarność".

  Ich wystąpienie stanowiło element kampanii nacisków na władze, mający skłonić je do wyrażenia zgody na legalizację "Solidarności" rolniczej.

  Dlatego wśród blisko trzydziestu działaczy MKZ na czele z Janem Rulewskim, na sali znaleźli się przedstawiciele "Solidarności Wiejskiej".
  !!!!!!!!!!!!!! żydzi w żądzie

  W trakcie obrad przewodniczący WRN Edward Berger !!!!!!!!!!!!!, chcąc uniknąć dopuszczenia do głosu przedstawicieli "Solidarności" niespodziewanie zamknął posiedzenie, a następnie opuścił salę. Pozostali na niej oburzeni działacze "Solidarności" oraz grupa radnych. Kilka minut przed dziewiętnastą do sali wkroczyło około dwustu milicjantów i kilkunastu funkcjonariuszy SB dowodzonych przez dowódcę bydgoskiego ZOMO mjra Henryka Bednarka!!!!!. Towarzyszący im wicewojewoda Bąk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i prokurator Janusz Pejka !!!!!!!!!!!!!!! zażądali opuszczenia sali przez członków MKZ w ciągu 15 minut.....
  Przewidywana przez bezpiekę eskalacja konfliktów i podziałów w „Solidarności” oraz związane z tym zagrożenie dla pozycji Wałęsy nastąpiło w czasie tzw. kryzysu bydgoskiego, zapoczątkowanego 19 marca 1981 r. pobiciem działaczy tamtejszej NSZZ „Solidarność” w Wojewódzkiej Radzie Narodowej.

  Napięcie w całym kraju sięgało zenitu, a w „Solidarności” wrzało.

  Gdy przewodniczący wciąż szukał porozumienia z Jaruzelskim, denerwował się, kłócił, czasem trzaskał drzwiami i wychodził z obrad KKP.

  Na forum kierownictwa „Solidarności” doszło do otwartej walki z Wałęsą. Związek pogrążył się w kłótniach i walkach frakcyjnych.

  Osią sporu był stosunek do postulatów rolniczej „Solidarności” i sam Wałęsa.
  -- klasyczna ustawka --

  ODWRACANIE UWAGI OD PROBLEMU I OD PRAWDZIWYCH WINNYCH - KOMUNISTYCZNEJ WŁADZY PRL !!!


  ---------------agent SB atakuje agentów SB -----------------

  Wałęsa nie chciał jednak strajkować ani w proteście przeciwko pobiciu kolegów, ani w obronie rolniczych postulatów i zgodnie z zakulisowymi ustaleniami i działaniami MSW atakował środowisko KOR: !!!!!???  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  W tym czasie pobity przez milicję Jan Rulewski poinstruował swojego zastępcę w regionie bydgoskim – Krzysztofa Gotowskiego, że jeśli Wałęsa będzie skłonny do jakichkolwiek ustępstw, to ma niezwłocznie opuścić salę obrad i „jednocześnie ogłosić Lecha Wałęsę jako zdrajcę”.

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Władze i bezpieka obawiały się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odwołania Wałęsy z funkcji przewodniczącego KKP.

  W Prognozie rozwoju sytuacji w KKP przygotowanej w Departamencie III „A” MSW 26 marca 1981 r. czytamy:


  ~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  „należy spodziewać się usunięcia Wałęsy z funkcji w kierownictwie »Solidarności«.

  W przypadku tym Wałęsie należy udostępnić natychmiast wszystkie środki masowego przekazu (radio, TV, prasa), do ujawnienia przyczyn wydalenia [go] z kierownictwa »Solidarności«. Należy przypuszczać, że pod wpływem emocji będzie krytykował władzę, ale przede wszystkim wzbudzi nieufność i skompromituje działaczy o ekstremalnych tendencjach”.
  Zmarnowana energia protest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Jestem za odwołaniem gotowości strajkowej w całym kraju, z wyjątkiem Bydgoszczy”
  – oświadczył Wałęsa.


  W dniu 30-3 (33!!!!!!!!!!!!!!) 1981 r. grupa negocjacyjna NSZZ „Solidarność” ogłosiła zawieszenie wyznaczonego na następny dzień strajku generalnego.
  Kierownictwo „Solidarności” podpisało w Warszawie porozumienie z władzami PRL.


  Ku zaskoczeniu wielu oświadczenie w tej sprawie przed kamerami telewizji odczytał Andrzej Gwiazda.

  Postawa Gwiazdy w dużej mierze uratowała Wałęsę, który i tak – jak się wydaje – był nie do odwołania z funkcji przewodniczącego KKP ze względu na wsparcie obozu władzy.


  Jest jednak faktem, że Gwiazda niechcący sprawił Wałęsie prezent. Od tej pory Wałęsa winę za „kapitulację warszawską” zaczął zrzucać na Gwiazdę.


  Gwiazda natomiast tłumaczył to swoją naiwnością, obroną zasad, odpowiedzialnością za związek i nagłą, alkoholową niedyspozycją Wałęsy.


  Płk Władysław Kuca !!!!!!!!! z Departamentu III „A” MSW nie krył swojej radości podczas telekonferencji SB w dniu 2 kwietnia:


  „Klasa robotnicza uświadomiła sobie groźbę sytuacji i następstw porozumienia. Dała temu wyraz w szeregu telegramów skierowanych do KKP i osobiście L. Wałęsy, opowiadając się wyraźnie przeciwko strajkowi.
  Zwracam uwagę na fakt, że po ogłoszeniu zawieszenia strajku generalnego nastąpiło wyraźne odprężenie wśród klasy robotniczej i społeczeństwa a z drugiej strony zawód wśród działaczy »Solidarności« o poglądach ekstremalnych i skrajnie radykalnych”.


  !!!!!!!!!!!
  Wałęsa, w zależności od sytuacji, raz utożsamiał się z parafowanym porozumieniem, by innym razem delikatnie się od niego dystansować, zrzucając winę na Andrzeja Gwiazdę.

  Zdaniem SB od początku starał się obarczyć Gwiazdę odpowiedzialnością za decyzję o wycofaniu się ze strajku generalnego.  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Kilka miesięcy później wyjawił kolegom, jak ograł Gwiazdę:


  „Dałem Gwieździe do czytania oświadczenie w TV, aby zrobić go w konia.

  Chciałem również rozłożyć na niego odpowiedzialność za tę decyzję, gdyż liczyłem się z tym, że nie będzie ona popularna”.
  W decydujących chwilach „kryzysu bydgoskiego” bezpieka wspierała Wałęsę.

  Nie wiemy, czy dzięki SB został on uprzedzony, że Gwiazda wspólnie z Rulewskim, Rozpłochowskim i Jurczykiem „przygotowali plan usunięcia Lecha Wałęsy z przewodniczącego KKP NSZZ »Solidarność«” poprzez wyrażenie wotum nieufności.


  „Miało to nastąpić po podpisaniu przez Wałęsę porozumienia z rządem w przedmiocie odwołania strajku generalnego proklamowanego na dzień 31 marca 1981 roku.


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Znający ten plan Lech Wałęsa dokooptował Gwiazdę do zespołu na rozmowy z rządem, w wyniku czego podpis Gwiazdy znalazł się również na dokumencie o zaniechaniu strajku generalnego” – czytamy w analizie SB.


  http://niezalezna.pl/93236-tylko-u-nas-slawomir-cenckiewicz-obala-14-mitow-walesy  Dlatego wypada się zgodzić ze Zbigniewem Bujakiem (SB) !!!!!!!!!!!!!!!! który tak oceniał te wydarzenia z perspektywy kilku lat:


  "Jestem przekonany, że to właśnie konfliktu bydgoskiego sięgają korzenie klęski Solidarności.

  Wielki 'spręż' bydgoski, potem odwołanie strajku - odebrało ludziom moc, rozbroiło. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Okazało się, że powtórzenie mobilizacji strajkowej jest już niemożliwe. (...) W sprawie bydgoskiej strajk

  generalny został wyciągnięty, ale nie użyty. W tym momencie Solidarność straciła broń". !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  .
 • @Arjanek & wercia
  Nie wolno było się zgodzić na marsz z tymi, którzy likwiduja niepodległosć Polski, nie można było się zgodzić na zmiane godziny marszu, trzeba było nie popuścić tym, przeciwko którym się maszeruje, tym bardziej mając korzystne wyroki II i III instancji sądu. Pójście na ręke usraelskim szpiegom, kompromituje RN w Polsce.
  Arjanek a co ma do tego Rosja w której chomosie łazić po ulicach nie mogą, a w usraelu nie dość, że ich mnóstwo w miejscach publicznych to jeszcze rządzą wielkim miastami i mają obstawione kluczowe stanowiska rządowe, gdzie ci bliżej.
 • Krajowa Komisja Koordynacyjna S(erpent); K=11 więc KKK=33 = "Ku Klux Klan" ~~!!!!
  .  "POZNACIE ICH OP SYMBOLACH I PO ICH CZYNACH ~~!!!!!"  To znaczy nie SŁUCHAJCIE ICH RETORYKI - GADANIA = PROPAGANDY!  Na zdjęciu "narodowcy" tego samego sortu (tego samego howu), wyhodowani przez tych samych mocodawców, którzy finansowali NAZIstowskie "brunatne koszule" w Niemczech i finansują je w Polsce ~!!!!"


  https://storiescdn.hornet.com/wp-content/uploads/2017/08/23100646/ku-klux-klan-gay-1000x500.jpg
  https://cdn.shopify.com/s/files/1/1498/2894/products/don-t-tread-on-me-confederate-flag-3-x-5-1.jpg


  .
 • Prawdziwe pochodzenie "TRĄB JERYCHO-ńskich" -- nachodźcy Europy nienawidzą białej rasy europejskiej z której i na której ŻY(D)ją
  .  https://mises.pl/wp-content/uploads/2018/03/Curzon-Price_Wolny-handel-i-tolerancja-przypadek-Szwajcarii.jpg

  .
 • @Arjanek 12:54:07
  "Liczę na błąd rządzącej kasty iż pokaże w żydowskich mediach choć JEDEN raz jedność Polaków, choć zdaję sobie sprawę, że szanse są małe. Po marszu i tak wszystko będzie dalej po staremu."

  NIE KUPUJĘ.
  PO MARSZU MOŻE JUŻ NIE BYĆ CZEGO ZBIERAĆ.
  DUCH NARODU JAK KAŻDY DUCH JEST ULOTNĄ PTASZYNĄ

  Przed chwilą pisałem do Ewini odnośnie wystąpienia Bączkiewicza z MN:

  https://www.youtube.com/watch?v=FX8LoBgBByQ

  "Przejrzałem ten filmik. Niestety nie znalazłem sensownego uzasadnienia decyzji organizatorów Marszu Niepodległości aby go połączyć z marszem państwowym.

  To że to święto państwowe i narzuca się marsz państwowy to prawda. Tylko dlaczego Bąkiewicz nie tłumaczy dlaczego oddali jego organizację władzom państwowym?

  Przecież Państwo Polskie jest własnością Narodu Polskiego.

  ŚWIĘTO PAŃSTWA POLSKIEGO MUSI BYĆ NAJPIERW ŚWIĘTEM NARODU POLSKIEGO.

  NIE WOLNO IM TEGO ŚWIĘTA ODDAWAĆ AKTUALNYM WŁADZOM PAŃSTWOWYM.

  WŁADZE PAŃSTWOWE NIE SĄ SUWERENEM. - TO ŚMIERDZI FASZYZMEM.

  NARÓD POLSKI IM TEGO NIE DARUJE."
 • Szanowny Panie - założycielu LPR
  proszę nie ganić innych, bo chyba nikt tak bardzo się nie skompromitował jak LPR ubrawszy maskę Giertycha.
 • @Wrzodak Z. 18:38:32
  Nie wolno, nie wolno, jakby słyszał HGW.

  Wystarczy się policzyć, za którym przywództwem ilu będzie szło.
 • Budkę podpalili policjanci
  Budkę koło rosyjskiej ambasady podpalili policjanci, a nie organizatorzy marszu. Wrzodak jest trollem pisowskim.
 • @zbig71 09:58:59
  Wywiad był sensowny i dobrze, ze p.Bosak poszedł do tego niemieckiego portalu. Na stole leżal telefon p.Węglarczyka zadzwonił i wyświetlił się na ekranie J.Daniels, co zauważył p.Bosak i powiedzial o tym na antenie. Czy to przypadek, czy zamierzona sytuacja z polożeniem telefonu, nie wiadomo.
  Dobrze, że jednak idą dwa marsze, bo gdyby organizatorzy Marszu Niepodległości poszli w zaprte byłaby mega prowokacja (tak raczej będzie mniejsza) i krew mlodych patriotow na ulicach, a wszystkie media pokazałaby na cały świat polskich faszystów. W tej sytuacji nie było dobrego wyjścia i organizatorzy wykazali sie rozsądkiem, moim zdaniem. Polska ponad wszystko.
 • Niezbyt krótka historia tegorocznego Marszu
  Rok temu Dudasz powołał Komitet Obchodow i nie zaprosil ani kresowiakow ani narodowców,a raczej Stowarzyszenia organizującego Marsz Niepodległości. Zaprosił za to wszelkie lewactwo i innych wrogów narodu. Pamięć mamy krótką więc warto posluchac co w tym roku sie działo w związku z Marszem, o różnych ruchach strony rządowej i Dudasza w celu przejęcia Marszu https://www.youtube.com/watch?v=1x3iYBh_pRQ
 • @tańczący z widłami 11:25:57 BINGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ,

  "Jeśli chcesz zachować niewolników, musisz mieć różnego rodzaju strażników. Najtańszym sposobem posiadania strażników jest  zmuszanie niewolników do płacenia podatków w celu sfinansowania własnych strażników.

  Aby oszukać niewolników, powiedz im, że nie są niewolnikami i że mają Wolność.

  Mówisz im, że potrzebują Prawa i Porządku, aby chronić ich przed złymi niewolnikami.


  Potem każ im wybrać rząd.  Daj im swobodę głosowania, !!!!!!!!!!! a oni zagłosują na własnych strażników i zapłacą im pensję.


  Wtedy uwierzą, że są Wolnymi Osobami.


  Następnie daj im pieniądze na zarabianie, liczyć i wydawać, a oni będą zbyt zajęci, by zauważyć niewolę, w której się znajdują. "  ~ Alexander Warbucks
 • @Lotna "zbrodnie Semickiego kultu - Chrześcijan "
  .


  https://www.youtube.com/watch?v=0E-NrSK4ND8

  .
 • @interesariusz z PL 19:53:37
  ,,proszę nie ganić innych, bo chyba nikt tak bardzo się nie skompromitował jak LPR ubrawszy maskę Giertycha."

  Mógł byś to rozwinąć???

  Jeśli chodzi o kompromitację LPR-u, przypominam, że to media kreowały Giertycha na ,,wodza" a on kompromitował LPR, w nagrodę jest tam gdzie jest.
  LPR od czasu zakończenia II WŚ, był jedyną narodową partią w sejmie. W archiwum sejmowym jest to udokumentowane.

  Jedynym z wielu zoologicznym wrogiem LPR-u był J. Kaczynski, który dał dowód tego w swojej prelekcji w fundacji batorego w 2004 roku, gdzie obiecał Smolarowi, że jak dacie mi władzę, to LPR i Samoobronę zlikwiduje i odda władzę PO. Czy było inaczej???
  Giertych mu wtedy pomógł, swoim niszczeniem i kompromitowaniem LPR-u.
 • @finka 22:02:31
  Bez przesady, jaka krew??? Stanie na swoim, uwiarygodniło by RN, ośmieszeni byli by służący usraelitom w imieniu Polski, klika szpiegów i głupców. W polityce ten co ustępuje przegrywa.
  Marsz taki dla RN powinien być marszem przeciw tym co jawnie mówią, że realizują usraelską politykę w tej części Europy, którzy śladami Bieruta pragną by Polska była kolonią obcego mocarstwa.
 • @Wrzodak Z.
  Jest pan zapewne dobrym patriotą, ale politykiem miernym.
  Dzięki mądremu kompromisowi organizatorów Marszu Niepodległości, cała Polska zobaczyła różnicę pomiędzy tymi, którzy chcieli go zawłaszczyć a prawdziwymi Polakami idącymi w pewnej odległości od stosunkowo niewielkiej grupy uzurpatorów szczelnie ochranianych.
  Marsz Niepodległości 2018 odbył się i był największym z dotychczasowych.
  A na błoniach Stadionu Narodowemu dopiero się rozwinął ideologicznie.
 • @Vinto 18:34:40
  Zgoda co do wielkości marszu, ale za czym jest ten marsz lub przeciw czemu, przeciw komu???
  Co z niego wypłynie? Gdzie kluczowe hasła za niepodległoscią???

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031