Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
175 postów 2996 komentarzy

Wrzodak Z

Pisowcy nadal wspierają banderowską prasę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ta skorumpowana klika pisuarowska, ciągle zwiększa dotacje na banderowską propagandę w Polsce

Struktury rządowe kneblują usta Kresowianom, natomiast z taką samą determinacją, z jaką zwalczają środowiska kresowe, wspierają banderowców – mówi portalowi Kresy.pl prof. Włodzimierz Osadczy, komentując hojne wsparcie od rządu dla ukraińskojęzycznych mediów w Polsce, które m.in. wychwalały banderyzm czy podważały ludobójstwo na Kresach.

Jak informowaliśmy, w 2018 roku organizacjom ukraińskim w Polsce ze środków MSWiA przyznano ponad 2,2 mln zł, dużo więcej niż poprzednio. Ponad 600 tys. zł wyasygnowano na ukraińskojęzyczne media i audycje w Polsce, m.in. 430 tys. zł na ukraiński tygodnik „Nasze Słowo”, gdzie publikowano artykuły zawierające antypolską propagandę. Związek Ukraińców w Polsce otrzymuje coraz większe dotacje z budżetu państwa polskiego.

 

 


Rząd PiS kolejny raz przyznał dotację z pieniędzy polskich podatników portalowi dla Ukraińców w Polsce PROstir.pl, prowadzonemu przez ukraińskiego dziennikarza Ihora Isajewa, znanego m.in. z nazywania Marszu Żołnierzy Wyklętych marszem „faszystów”, porównywania Polaków do zwierząt czy przygotowywania wulgarnych antypisowskich przypinek. Ze środków MSWiA przeznaczonych na mniejszości narodowe i etniczne w Polsce otrzymał 40 tys. zł. Sprawę jako pierwszy opisał i nagłośnił portal Kresy.pl. 

artykuł z portalu Kresy.pl

 

 

ps. Jak można nie nawidzieć wlasnego narodu, by wspierać banderyzm w Polsce. Pieniądze nasze są wydawane na naszych obecnie największych wrgów z którymi wcześniej czy póżniej będziemy musieli stoczyć wojnę min. o pamięć tysiące pomordowanych naszych rodaków. Ci spadkobiercy zbrodniarzy jawnie domagają się zajęcia Polski południowo wschodniej. 

 

Gdzie trolle pisuarowskie z tego portalu Hasky, Kula Lis, Agnieszka S. Jak wam nie wstyd bronic tak podłego, podstępnego rządu. Co Wam zrobiły złego pomordowane w studniach, powieszone na drutach kolczastych, wycięte z łona matki polskie dzieci, zeby o nich dzisiaj się nie upominać, przymykać oko z działania wyjatkowo antypolskie bandy od kalsteina.

zw

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Panie Zygmuncie
  Jak Pan może wymagać wstydu od trolli partii, która leży plackiem przed Żydami?
  Dla nich takie pojęcia jak wstyd czy honor nie istnieją. Liczy się tylko interes syjonu, któremu gorliwie służą.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:36:53
  To rzeczywiście bezczelna swołocz. Są gorszymi manipulantami od peowców, ponieważ podszywają się pod wartości Polskie: pod szyldem ,,prawicy", patriotyzmu, kościoła, wiary, OTR, walki z komuną itp. wykonują obrzydliwa masońską robotę, tak by zohydzić najważniejsze wartości dla każdego Polaka. Dlatego są gorsi od jawnych wrogów Polski.
  Daleki jestem od historyka Piątka, ale wydał książkę o Macierewiczu na bazie materiałów IPN. To co opisał, to dopiero mamy agenturę tą zewnętrzna tą z bliskiego wschodu, warto się zapoznać. teraz wiem dlaczego, wokół mnie na przełomie lat 80 i 90 -tych pełno było Macierewicza, w domu, pracy w Solidarnosci na mieście na demonstracjach. Podejrzewam kto próbował mną grać.
  Pozdrawiam
 • Panie Zygmuncie
  Co do meritum ma Pan oczywiście rację.

  Warto wszelako oddzielić to od oceny wymienionych blogerów czy komentatorów, którzy zapewne uważają PiS za mniejsze zło - ja sam podobnie błądziłem jeszcze niedawno.

  kiedys myślę zdrada piS-u była przynajmniej dla mnie mniej czytelna, dzis natomaist bije mnie po oczach ;(

  pozdrawiam
 • Dyrektywy przyszły,mus to mus...
  https://twitter.com/Krzychu74706173/status/1064624548249812993

  Trzeba mówić, ze wstała z kolan, że niepodległa i machać im przed nosem flagami.Polacy uwierzą, już taki dobrotliwy i ufny narodek!!
  Jak już zaskoczą , że im gacie spadają bo dziurawe, będzie po ptokach!!
  Była dyskusja na jednym z portali ,nie pamiętam którym chyba OUNnet!
  Internauta pyta KTO to jest ten Daniels??błyskawicznie pod spodem pojawia się odpowiedź, cytuję: "A gówno cie to obchodzi".
 • Były szef PKP na Ukrainie. Będzie nadzorował tamtejszą pocztę Kiedyś kierował PKP, dziś jest na Ukrainie. Jakub Karnowski został
  członkiem rady nadzorczej Ukrposzty, czyli narodowego operatora pocztowego u naszego wschodniego sąsiada.

  https://i.wpimg.pl/644x435/money.wpcdn.pl/i/h/128/oryg277376.jpg


  .....Karnowski nie jest pierwszym polskim menadżerem, który zdecydował się na emigrację w tym kierunku. Szefem państwowej kolei na Ukrainie przez ponad rok był na przykład Wojciech Balczun, który wcześniej kierował PKP Cargo, zasiadał również we władzach PKO BP oraz PLL LOT.

  Z kolei jeszcze głośniejszy był przypadek Sławomira Nowaka. Były minister w rządzie Donalda Tuska objął funkcję szefa Ukrawtodoru, czyli państwowej agencji dróg, odpowiedzialnej za budowę dróg i autostrad.Przyjął nawet ukraińskie obywatelstwo.......
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/byly-szef-pkp-na-ukrainie-bedzie-nadzorowal,69,0,2418501.html
 • Sami swoi!!bracia krwi???
  https://pbs.twimg.com/media/Dscpy-SXgAAZG50.jpg
 • @trojanka 14:28:42
  Czy w tym ukraińskim rządzie są jacyś goje?
 • @trojanka 14:27:28
  // Jakub Karnowski //

  czyżby "trzeci brat" ? kuzyn "braci" ? kuzynki szwagra ciotki zięć? Jednym słowem "PIS-owskie dynastie"
 • @zbig71 15:10:41
  Nawet jeśli nieliczni są ,to całym sercem oddani wielkie chałatowej idei panowania nad gojami czyli zwierzami!!
  Pan prezydent Poroszenko zwany Proszenko/,po mame Walzman/ ze względu na charakter najczęstszych wizyt za granicą, będąc u braci w Israel, autorytatywnie stwierdził, ze Ukrainę zbudowali i założyli żydzi!
  Nawet pierwsze ukraińskie "piniondze" miały napisy po hebrajsku , powiedział pan prezydent w Knesecie
  https://youtu.be/_MpwQfdtW68
 • @ikulalibal 15:15:07
  Ale facjata ma wygląd słuszny.
  "Swój Chłop"
 • @ikulalibal 15:15:07
  Możliwe!!kształcony w Ameryce!!!zdaje się że robił "interesy" na polskim budżecie!czyli za nasze!!

  Życiorys
  Absolwent Liceum im. Stanisława Staszica w Sosnowcu (1992)[1], Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów MBA w Szkole Zarządzania Carlsona (Carlson School of Management) na Uniwersytecie Minnesoty (University of Minnesota) w Minneapolis (1997)[2].

  Stypendysta Fundacji Margaret Thatcher (The Margaret Thatcher Foundation) w Londyńskiej Szkole Ekonomicznej (London School of Economics). W 1999 był uczestnikiem programu na Uniwersytecie Harwardzkim (Harvard University) – w Szkole Administracji Publicznej Johna F. Kennedy'ego (John F. Kennedy School of Government). W 2004 w SGH uzyskał stopień doktora nauk ekonomicznych, w 2007 dyplom licencjonowanego doradcy inwestycyjnego (Chartered Financial Analyst - CFA), nadany przez amerykański CFA Institute.

  W 1995 pełnił funkcje w Fundacji Edukacji Ekonomicznej, w 1996 pracował w II Narodowym Funduszu Inwestycyjnym. Był sekretarzem osobistym, szefem gabinetu politycznego oraz doradcą ministra finansów Leszka Balcerowicza (1997-2000).

  Następnie przeszedł wraz z nim do Narodowego Banku Polskiego, gdzie był jego doradcą, a później dyrektorem Departamentu Zagranicznego NBP (2001-2003).

  Zasiadał również w Komitecie Inwestycyjnym Rezerw Dewizowych tegoż banku. Był doradcą Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych "Lewiatan", członkiem rad nadzorczych m.in. Agencji Rozwoju Przemysłu SA oraz szeregu spółek przemysłowych. W latach 2003 - 2008 pracował w grupie Banku Światowego w Waszyngtonie jako zastępca dyrektora wykonawczego.

  Od 2008 prezes zarządu PKO Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych SA, od 2012 do 2015 prezes zarządu Polskich Kolei Państwowych SA[3]. J.Karnowski naucza w Kolegium Analiz Ekonomicznych SGH, w Katedrze Międzynarodowych Studiów Porównawczych, której kierownikiem jest dr hab. Leszek Balcerowicz, prof. SGH.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jakub_Karnowski

  https://monsieurb.neon24.pl/post/132464,zwrotniczy-sie-indyczy

  Karnowski ma tupet. Tak jak jego ojciec chrzestny, liberał na państwowym.


  Mamy nadzieje, że ABW i CBA już się zajmują sprawą Pendolino i prywatyzacji PKP Energetyka. Przypomnijmy więc tylko, że rok temu ekipa Karnowskiego zapłaciła mętnemu czeskiemu oligarsze Zdenkowi Bakale sowite 450 mln PLN gotówki za czeską spółkę transportu kolejowego AWT, ku zdziwieniu analityków finansowych:


  archiwum.gf24.pl/transakcja-powiazana/


  My się za bardzo nie zdziwiliśmy, biorąc pod uwagę to, że Zdenek Bakala ma bliskie kontakty z Leszkiem Balcerowiczem i salonem III RP a czeski tygodnik Bakały o nazwie "Respekt" regularnie bije w rząd PiS i chwali byłą ekipę PO.  Czas aby polskie służby przejrzały dokładnie ostatnie lata działalności PKP, transakcje ale także układy towarzysko-personalne. W świetle aktualnych wydarzeń politycznych warto powrócić do np. tematu po co wpychano Ryszarda Petru do rady nadzorczej PKP ? Czy państwowa spółka PKP była dojną krową dla ludzi Balcerowicza w latach układu PO-PSL ?

  monsieurb.neon24.pl/post/127693,kuku-petru-w-pkp

  To że inni, np. ekipa byłego prezesa Olechnowicza w LOTOS (zdjęcie poniżej), przewalili jeszcze więcej publicznej kasy niż ekipa zwrotniczych Balcerowicza w PKP, jest marnym pocieszeniem.
 • @MacGregor 12:12:26
  Nie zgadzam sie. Ci blogerzy mając namacalne dowody na to, że rządy pisowskie to podstępna wielka zdrada interesów narodowych, pomimo tego nadal z coraz większą zapalczywością bronią tej podłej antypolskiej sprawy.
  Właśnie można błądzić, można się nabrać (ja też głosowałem swego czasu na Bolka), ale tyle czasu poświęcać w obronie zdrajców? To robi się albo dla kasy, albo dla odpowiednich służb specjalnych no może jeszcze z głupoty.
  Także, nie można o ich głupocie lub zdradzie siedzieć cicho.
  Pozdrawiam
 • To wszystko musiało się wydarzyć
  Bez tego doświadczenia trudno byłoby uwierzyć w stopień cynizmu i chłodnego wyrachowania PIS-owców.
  PO -wiadomo co za jedni więc w związku z nimi trudno mieć jakiekolwiek złudzenia.
  Ale PIS za swą "polsko-patriotyczną" retoryką ? któż sześć lat temu uwierzyłby w to że z taką łatwością spuszczą do kanału bolesną historyczną pamieć milionów Polaków ? i to w zamian za co? za gówno?
  Ukry plują in w gębę a oni twierdzą że ciepły deszcz pada.
  Hańba! której nigdy nie zmyć.
  Być może kiedyś przyjdzie taki czas że Polacy nawiążą jakieś porozumienie z Ukraińcami.Być może.Ale hańba jaką okrył się PIS w związku z UPAdliną będzie trwała do końca.To jest do Drugiego Przyjścia.

  PS
  Ukry drwią z polskich obaw.Nic sobie nie robią z polskiego bólu wywołanego wiadomymi wspomnieniami.
  Czasami aby podkreślić swą pogardę dla owej pamięci epatują różnymi dracznymi gadżetami.
  Igor Kołomojski (wraz ze zwolennikami) chadzał w koszulce z napisem
  "ŻYDOBANDERA"

  http://evreiskiy.kiev.ua/uploads/images/users/2/2012/966fb26964ed8ad8584d37c41d5a49bb.jpg

  "Prezydent" Poroszenko ubrał się w uniform z naszywką
  "CYNICZNY BANDERA"
  https://static.life.ru/posts/2015/03/151999/gr/north/5ac6426b475721efe4f3b07e93ee81cf__1440x.jpg
 • @AgnieszkaS 16:35:08
  To delikatne stwierdzenie faktu.
  Lista zresztą jest dłuższa.
 • @AgnieszkaS 16:35:08
  Kobito idż się wyspowiadaj , a pokusa pisania głupot sama przeminie . Salut. :)))))
 • @Repsol 16:49:40
  A jak rebe dziś nie przyjmuje?
 • @AgnieszkaS 16:35:08
  Chamstwo, ponieważ wspieranie pisowskiej bandy w sprawach polityki dotyczącej zagranicznej, jest strasznym błędem. Rozumiem poglądy blogerki Agnieszki S na politykę, ale polityka nie może być oparta o zacieranie ludobójstwa na polakach na kresach tak jak to robi rezydent usraela w Polsce Dudu oraz pisowska swołocz.
  Jeżeli Pani odcina się od pisowskiej i Dudy antypolskiej polityki zagranicznej, to z góry przepraszam.
 • @Wrzodak Z. 16:57:16
  Nie można być jednocześnie dziewica w domu i qrva na zewnątrz.
 • Agnieszka S to odrażający babsztyl
  golić by takim głowy jak paniom wiadomej profesji.
  To ona rok temu rozpętała na tutejszym portalu wojnę i nieomal wypędziła stąd najciekawszego blogera pana Jaznacha.
  Agnieszka S ta żałosna miernota która nigdy samodzielnie nie napisała ani jednego tematu,zarzuciła panu Bogusławowi plagiat.Że to niby nie dość jaskrawo zaanonsował autorstwo tłumaczonego przez siebie tekstu.
  Zważywszy na popularność i poczytność B.Jaznacha i nicość Agnieszki S dziwię się że wówczas nie wyrzucono jej na zbity ryj.
 • Właśnie o tym mówię
  rok temu Agnieszka S wysiudała stąd ulubionego przez wielu blogera Bogusława Jaznach.
  Teraz się bierze za Z.Wrzodaka i Z.Białasa.
  Kodeksami nas tu będzie straszyć stara pudernica!
 • @AgnieszkaS 17:33:43
  Zniewazyc można realna osobę panienko (?) a nie anonimowego trolla.
  Tego nie doczytałas?
  Anonimowy troll nie ma żadnej ochrony prawnej.
 • @ikulalibal 17:38:27
  Jesteś pewny, że to "stara pudernica" a nie "stary pierdziel"?
 • @AgnieszkaS 17:08:44
  Jak to ?. Przecież wszyscy widzą bagno które tu wypisujesz . Do tego ta agresja po zaleceniu sakramentu spowiedzi . Szkoda kopać się z koniem , do tego koszernym . Salut :).
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:53:56
  Tak jest. Sąd Najwyższy też tak się wypowiada.
  A swoją drogą, to dziwnie tłumaczy się Agnieszka S: w sytuacji, kiedy PiS lekceważy ludobójstwo Polaków na Kresach, wspiera Ukrów kosztem Polaków, finaansuje antypolskie, ukraińskie media w Polsce, osoba ta stoi murem za pisorami. Tu -wobec wyrażnego wytyku Pana Wrzodaka- twierdzi, że w tej kwestii nie popiera pisiorów i podnosi, że została znieważona. Poza tym broni pissss jak lwica. Postawa godna zastanowienia.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:55:55
  A może sam JE Macierewicz?
 • @wercia 18:58:57
  Rozkazy dla polityków PiS idą z budynku z Alei Ujazdowskich 29/31. Te dotyczące krainy U, zakupów broni, polityki zagranicznej. Na początku urzędowania p.Duda poleciał do Chin.
  Po powrocie ,ówczesny ambasador USA p. Jones nie mósiał nic mówić. Po prostu zmarszczył brwi. I p.Duda już wie, gdzie ma jeździć, a gdzie nie
 • @wercia 18:58:57
  A co tu się zastanawiać? Proste jak drut. Pan Zygmunt po prostu ujął sprawę w krótkich, zolnierskich słowach.
  Mam zbyt duża wiedzę na temat prowadzenia portalu, żeby jakas paniusia uczyła mnie zasad.
 • @wercia 18:59:37
  Z tego co wiem to sponsoruje duża grupkę trolli.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:41:09
  Oczywiście w ramach wojny w cyberprzestrzeni.
 • @AgnieszkaS 19:53:41
  Jak można dyskutować z taką ignorantka jak ty? Chciałaś zabłysnąć znajomością kk i wyszło jak wyszło.

  A Panem Jeznachem się nie przejmuj, to nie twoja wina.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:01:44
  Pewnie mamy Sygnalistkę :))))) Uprzejmie donoszę itd........... . Rechot rzeczywistości w polin .Salut .
 • @Repsol 20:06:04
  Admin ma narzędzia... :)))
  Tylko nie korzysta...
 • @trojanka 14:27:28
  Oba Karnoskie to żydy, dlatego jeden tam, drugi tu w wpolityce.pl..Jak zawsze w rozkroku.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:18:13
  To jest ogródek Autora . Ja jestem wybitnie spokojny admin . Salut .:)
 • @wercia 18:58:57
  Ja ignoruje wpisy osöb, ktörych nie lubie. Odpuszczam sobie czytanie opinii p.AgnieszkiS, ktöre uderzaja zacietrzewieniem.
 • @morgan 21:32:02
  100/100
  Bardzo słusznie!
  I nie tylko tym!!oko Saurona!
 • @trojanka 21:45:20
  Polecam .Ukłony . :) https://www.salon24.pl/u/zezem/328788,masc-na-trolle-i-inne-pozyteczne-rady
 • Ło matko!Co ona mu zrobiła???
  https://pbs.twimg.com/media/DsJ5UA6W0AAwjDb.jpg
  za pisoszukał twitter
 • @trojanka 22:06:43
  Pis da czy jakoś podobnie . Ukłony . :)))))
 • @AgnieszkaS 19:53:41
  Pani Agnieszko, super inteligentko, za którą starasz się uchodzić, a jednocześnie boleśnie rozkminiasz się.
  Od pierwszych twoich wpisów na tym polskim portalu widać do czego dążysz.
  Żonglerka słowami, którą starasz się uprawiać, mówi coraz więcej o tobie. Czytając twoje wpisy, widać, zachowujesz się coraz bardziej jak prymitywna hasbara nie mająca argumentów.
  Moim zdaniem, pan Wrzodak powiedział wprost co o tobie myśli.
  Jesteś tu wcale nie miło widziana jak sama już zauważyłaś.
  Masz prawo tu pisać, ale wiemy co sobą reprezentujesz.
 • @AgnieszkaS 23:16:33
  Nikogo wprost nie obrażaly. Tylko, że treść jest dla Polaków nie do przyjęcia. Może w gronie hasbary ale nie tu.
 • @kula Lis 67 21:05:21
  Ten twój kolejny szczeniacki wpis, to dowód na to, że nie odróżniasz prawdy od kłamstwa. Twoje prymitywne straszenie mnie pobiciem, dowodzi jak małym i zakłamanym jesteś człowiekiem. Obrażasz ciagle ludzi, czujesz się bezkarny jak na razie, choć już raz zabrali ci sprzęt za obrażanie ludzi. Jak nie masz argumentow, to używasz prostackich inwektyw, nawet nazwisko ci przeszkadza jak brakuje argumentów. Czas podjąć leczenie. Trzeba za takich się pomodlić.
  Ruszają cię słowa prawdy, gdy wytykam ci twoją nie logiczną kampanię pro-pisowską, która to partia jest skrajnie pro-banderowska, tak samo jak rezydent Duda, którego byłeś pełnomocnikiem wyborczym, który jest tak pro - banderowski, a Ty twierdzisz, że twój ojciec położyl 100 banderowców, a Ty wspierasz ludzi, którzy usilnie wspierają rządy banderowskie w uapdlinie.
  Stoisz w rozkroku, a to błąd, można sobie krzywdę zrobić.
  Nie będę cie banował, ponieważ to kolejny dowód w sprawie oraz niech ludzie czytają jaki jesteś intelektualistą.
  Ten twój wpis jak i poprzednie pod moim adresem, trafią w odpowiednie ręce. Mam twój adres (potrzebny do sprawy) opinie sąsiadów, którzy mają cię dosyc, nie pomoże ci nawet to, że masz grupe inwalidzką, za takie grożby są na to odpowiednie paragrafy w KK.
 • @AgnieszkaS 17:11:43
  "Czy zapoznał się Pan kiedykolwiek z moimi poglądami na temat zbrodni ukraińskich na Polakach? Jakim prawem pisze Pan oszczerstwa na mój temat?"
  Pani nie rozumie zarzutu czy tylko udaje?
  Pan Wrzodak nie pisze o Ukraińcach ale o PiS-ie wspierającym banderowską Ukrainę!
  Proszę więc podać link do jakiegoś wpisu gdzie moglibyśmy się zapoznać z Pani KRYTYKĄ PiS-u za wspieranie banderowców.
 • @Robik 23:57:01
  No... To jeszcze zadaj to pytanie Huskemu i Kuli :)))
  Z pewnością zostaniesz POwcem.
  Z trollami nie dasz rady. Możesz ich zaorac 1000x a ani powiedzą, że ciebie zaorali.
  Taka ich psia natura.
 • @AgnieszkaS 00:34:40
  U... Z kk nie wyszło to trzeba się do najwyższej instancji poskarzyc?
  Ten portal się rozwijał dynamicznie jak dbalismy o jakość przekazu. A teraz zaczyna dominować niepolska narracja dlatego protestuje.
  Macie chyba jakieś swoje portale to czemu zasmiecacie Neon?
 • @AgnieszkaS 00:08:58
  A kto tutaj popiera PO?
  Pokaż palcem albo milcz.
 • @AgnieszkaS 00:08:58
  No i wszystko jasne.
  Pani nigdy nie krytykowała PiS-u za wspieranie banderyzmu na Ukrainie.
  Zarówno PiS jak i PO (oraz inni) wspierali zamach stanu w obcym państwie obalając legalny rząd!
 • @AgnieszkaS 00:34:40
  Masz szansę bo pan Opara zawsze bronił trolli (oczywiście do czasu jak któryś mu osobiście nie nas... l na głowę)
  To nic, że te trolle zawsze ciągnęły portal w dół ale pan Opara to bardzo szlachetny człowiek i każdego trolla do piersi przytuli.
  Gwarantuje bo znam dobrze i osobiście.
 • @AgnieszkaS 03:44:22
  Dla wszystkich to są burdele!
 • @AgnieszkaS 04:48:23
  Do burdelu MOGĄ wejść wszyscy!
 • @trojanka 14:27:28
  :)
  https://www.youtube.com/watch?v=y3S5X8fEFHM
 • @AgnieszkaS 07:05:39
  Oczywiście że nie ma to sensu.
  Proszę lepiej uświadomić nas jak to PiS bohatersko wspiera środowiska kresowe i jak walczy z banderyzmem na Ukrainie.
 • @AgnieszkaS 03:44:22
  "Czy Neon może być portalem otwartym dla wszystkich?
  To jest nie tylko moje pytanie."

  Ja również je zadaję.
  Ale później przytaczanie opinii bezmetkiego jako paradygmat dla tego pytania to jawna kpina !
 • @Robik 07:59:03
  ...i jak bronił interesów polskich w czasie długaśnych procedur uchwalania w USA aktu 447, jak lotem błyskawicy uchylił zapisy ustawy o IPN itd.itp.
 • @AgnieszkaS 16:35:08
  Szanowna Pani, zamiast odnieść się merytorycznie do perfidnej roli rządu w Polsce, a mianowicie wspierania i finansowa banderowskich gazet w Polsce, które gloryfikują ,,dzieła" ludobójców z znaku OUN -UPA, to pani odwraca kota ogonem i wylewa krokodyle łzy, o coś co jest sprawą oczywista w pani wykonaniu.
  Pani broni partii politycznej w Polsce, która to partia finansuje z pieniędzy polskich podatników banderowców. O to chodzi w tym artykule. Niech pani do tego się odniesie, a nie odwraca uwagi od zasadniczej informacji którą przekazuję.

  Obrażona jest pani, że nazwałem panią razem z haskym i kulą, ze jestescie ,,swołocz", nie dlatego, że Wy popieracie banderowców, ale dlatego, że Wy zachowujecie jak systemowi trolle i bronicie tych polityków w Polsce, którzy finansują wydawanie gazet banderowskich w Polsce i do tego należy się odnieść, a pani jak rasowa manipulantka rozpacza nad czymś czego ja nie napisałem, tak by sprowadzic dyskusję na poziom, który reprezenruje Kula Lis.
  Narzeka pani na Jarka Ruszkiewicza, niech pani zapozna się z wpisami Kula Lis i porówna wpisy JR z wpisami Kuli.
  Co pani an to??
 • @Robik 07:59:03
  Lenin co nieco o prostytutkach wiedział. Często mówił tak o Trockim.
  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%82%D0%BA%D0%B0
 • @fretka 10:49:53
  // (Lenin) Często mówił tak o Trockim//

  Mówił też "ten Żydek" ale nic z tym nie zrobił.Zostawił problem następcy.
  A "ten Żydek" wielce był kłopotliwy.Jak bardzo to można sie dowiedzieć dzięki współczesnej kinematografii.

  https://www.youtube.com/watch?v=hPlvnahoEDk

  PS
  robi wrażenie co nie? choć wiadomo że to tylko aktor i fragment filmu to jednak robi wrażenie.
 • @ikulalibal 11:04:05
  Robi, czarki po plecach.
 • @Wrzodak Z. 23:27:54
  Nigdy nie byłem pełnomocnikiem wyborczym Dudy, to bezczelne łgarstwo z twojej strony. Byłem tylko wyborcą mniejszego zła. A jaką mam opinię o Dudzie to nie raz na tym portalu pisałem. No i mnie nie strasz bo się przy tym zesrasz.
 • @kula Lis 67 12:10:00
  Ps... za cienki jesteś w stosunku do mnie by mnie straszyć, nie z takimi jak ty dawałem radę. Podaj swe pochodzenie, fornali z czworaków potomku któremu żydokomuna życie uratowała i zapewniła. Mój ród sięga 1319 roku herbu Jastrzębiec.
 • @kula Lis 67 12:14:20
  „Mnie tu kadzą” – rzekł hardzie do swego rodzeństwa
  Siedząc szczur na ołtarzu podczas nabożeństwa,
  Wtem, gdy się dymem kadzidł zbytecznych zakrztusił –
  Wpadł kot z boku na niego, porwał i udusił.
  To tak ku przestrodze.
  I skończ wreszcie z tymi fornalami z czworaków. Terminologia ta na zawsze odeszła 17 września 1939 roku. I nigdy nie wróci. A ta nostalgia za tymi czasami świadczy o niskim dostosowaniu się do rzeczywistości. Dzisiaj każdy fornal może ci wpierdolić ponosząc prawie zerową odpowiedzialność. Poniał, pan dziedzic herbu ślepowron ?
 • @kula Lis 67 12:10:00
  "Byłem tylko wyborcą mniejszego zła"
  Jak można głosować na trochę mniejszego szatana?
 • @Robik 14:18:22
  Coraz straszniej . Salut . https://kresy.pl/wydarzenia/autor-nowej-wersji-hymnu-oun-wystapi-na-koncercie-w-lublinie/
 • @AgnieszkaS 19:53:41 POTWIERDZAM taki FAKTYCZNY przebieg ...
  wydarzeń w sprawie podawania za swoje bo bez podawania, że to tylko tłumaczenie.

  Nie wypowiadam się co do JAKOŚCI tych tłumaczeń czy nie były zmanipulowane :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031