Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

Pompeo wyznaczył Warszawę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co za skandal, Mike Pompeo sekretarz stanu w USA, bez uzgodnień ze swoimi poddanymi w Polsce, oświadczył, że narada wojenna o Iranie ma odbyć się w W-wie w lutym

 Pampeo wyznaczył Warszawe!!!

 

Amerykański sekretarz stanu Mike Pampeo wskazał na Warszawę, jako stolicę spotkania wielu krajów w sprawach dotyczących Iranu. Ma odbyć się globalna narada w połowie lutego, krajów zprzyjażnionych z USA, inaczej mówiąc podbitych przez nich. Nie wiadomo czy na naradę przybędzie min. prezydent Rosji Putin, kanclerz Niemiec Merkel czy Macron. Według Pampeo, narada ma zajać się Iranem w Warszawie. Media światowe trąbią od poludnia dnia dzisiejszego o informacji Pompeo w sprawie narady w Warszawie, a dopiero wieczorem jest reakcja Ministra Szczerskiego z kancelarii rezydenta Dudy.

Ewidentnie wskazuje to, że podwładni Pompeo politycy w Polsce zostali zaskoczeni informacja swojego mocodawcy, który zarządał takiego spotkania u swoich wasali z Warszawy, nie informujac ich o tym wczesniej.

Pomijając organizacje narady, to kontekst polityczny jest dla Polski zabójczy, ponieważ Warszawa kojarzona będzie na bliskim wschodzie jako kraj wrogi światu arabskiemu. Świat arabski z bliskiego wschodu, przeciwko któremu jest poświęcona ta narada, jeszcze bardziej znienawidzi Nas, jako bezwzględnych głupców w promowaniu kolejnych antyarabskich zapędów w interesie Izraela na bliskim wschodzie. Interesem USA jest prowadzic takie wojenne narady jak najdalej od własnego terytorium i od tego sa niewolnicze kraje i ich wasalskie rządy.

Nie dość, że po tej naradzie wrogość do Polski będzie ogromna, to jeszcze inną politykę w stosunku do Iranu prowadzi min. UE w tym szczególnie Francja i Niemcy. Nadmienić należy, że Rosjanie już Nas nienawidzą za bycie wasalem USA, bycie taką antyrosyjską tubą wojenną na polecenie USA. Konsekwencją poddańczego państwa jakim jest obecnie Polska, może być na przyszłosć, kompletna kompromitacja polityki polskiej na arenie międzynarodowej. Takie działanie poddańcze dobitnie świadczą, że Polska nie ma własnej polityki zagranicznej, ba nie ma własnych rządów, Rządy są tylko wykonawcami poleceń okupanta, który uzurpuje sobie mieć na własnosć cały świat.

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Zakładam
  Że będzie to odtrąbione jako kolejny sukces . Mieliśmy już sukcesy w sprawie ustawy o IPN, Pamiętamy Czerwcowy sukces. Sukces ,,naszego,, prezia w Białym Domu we Wrześniu, no a teraz mamy mieć kolejny. Jeszcze trochę sukcesów i nawet tych resztek państwa nie będzie. Brawo my.
 • @zbig71 22:44:15
  Haniebny komunikat! Nawet nikt się nie podpisuje pod nim. Nie wiadomo kto z kim ustalił tą treść. Komunikat z strony MSZ RP.
  Świadczy dobitnie, że wasale zostali zaskoczeni, tym komunikatem Pompeo o naradzie.
  Iran już grzmi na Polskę. Co za debilną, zdradziecką, mamy klasę polityczną, która naraża własny Naród na śmiertelne zagrożenia. Tylko najwyższej półki zbrodniarz może taką politykę uprawiać przeciwko własnemu narodowi.  11 STYCZNIA 2019
  Wspólne oświadczenie na temat spotkania ministerialnego w sprawie budowania pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie
  Poniższe oświadczenie zostało wydane przez Rządy Rzeczypospolitej Polskiej i Stanów Zjednoczonych Ameryki, by zapowiedzieć spotkanie ministerialne w sprawie budowania pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie.
  Mamy przyjemność poinformować, że Rzeczpospolita Polska i Stany Zjednoczone będą współgospodarzami “Spotkania ministerialnego poświęconego budowaniu pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie”, które odbędzie się w Warszawie w dniach 13-14 lutego. Do udziału w spotkaniu zostały zaproszone państwa z całego świata.

  Zwiększenie bezpieczeństwa i stabilności na Bliskim Wschodzie leży w żywotnym interesie całej wspólnoty międzynarodowej. Państwa uczestniczące w spotkaniu będą miały sposobność podzielenia się swoimi ocenami oraz przedstawienia propozycji na temat przyszłości regionu. W trakcie spotkania będą miały miejsce dyskusje na temat kwestii kluczowych dla stabilności Bliskiego Wschodu dotyczących m.in. terroryzmu i ekstremizmu, rozwoju i proliferacji pocisków rakietowych, bezpieczeństwa handlu morskiego oraz bezpieczeństwa energetycznego, a także zagrożeń wynikających z działalności różnych aktorów i grup interesów w regionie.

  Społeczność międzynarodowa podziela szereg obaw związanych z zagrożeniami dla pokoju na Bliskim Wschodzie. Spotkanie ministerialne będzie zatem okazją do dialogu na ten temat i budowania konsensusu wokół konieczności wzmocnienia architektury bezpieczeństwa oraz zwiększania stabilności.

  Spotkanie ministerialne, które wspólnie organizujemy, jest również wyrazem strategicznego partnerstwa między Stanami Zjednoczonymi i Polską, służącego realizacji wspólnych interesów w obszarze promocji międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa.

  Biuro Rzecznika Prasowego
  Ministerstwo Spraw Zagranicznych
 • 5* oczywiście
  WSTYDZĘ SIĘ POLSKICH ELIT..
  JEDNYM Z MOICH marzeń jest zobaczyć egzekucję W WOLNEJ POLSCE ...wszystkich zdrajców po 89 roku

  JANKESI - PRERIOWE BYDŁO WON Z POLSKI!

  ŁAPY PRECZ OD DUMNEGO NARODU PERSÓW !
 • A dlaczego
  M. Pompeo ma informować tubylczych kacyków, że odbędzie się szczyt. Czy jak psu pan rzuca patyk, to wcześniej go pań o tym powiadamiania? Jest aport i tyle.
 • @Paulus Aquarius 22:58:20
  To już przechodzi wszelkie granice zdrady narodowej pisowskich mend spolecznych.
  W jawny sposób narażają życie Nas ale i naszych pokoleń. Usrael nie organizuje takich spędów poświęconych grom wojennym na swoim terenie, robi to u niewolników. Usraelici muszą mieć straszną zoologiczną nienawiść do Polski i Polaków by im gotować taka przyszłosć. Świat arabski nas znienawidził, Rosja także, Niemcy, Francja tylko się wzmacniają w swoim podstępnym antypolonizmie. Co za czasy.
 • @Wrzodak Z. 22:57:41
  Nasze elity trzeba by zamknąć w obozie. Wykopać trumny Kiszczaka i Jaruzelskiego i tam im je wstawić. Jako ojców założycieli 3RP.
 • Nie wiadomo czy na naradę przybędzie min. prezydent Rosji Putin,
  A może właśnie o to chodziło...?
 • @SZS 23:19:07
  Spotkanie ministerialne.
 • @zbig71 23:10:52
  Nie wiem po co grzebać w grobach i je przenosić? Na złość Kiszczakowi czy Jaruzelskiemu chcesz zrobić???
  A co do "elit": jedni i drudzy i ich klakierzy, czyli POPIS i ich przystawki, już nie raz nie dwa mieli się nawzajem zamykać, lecz jakoś na groźbach tylko się skończyło. I tak było, jest i będzie.
  Chyba, że Polacy obudzą się z letargu, jednak to o wiele za mało - na przewrót potrzebne są duże pieniądze, których nikt nam nie użyczy a sami nie uskładamy.
 • @lorenco 23:27:22
  Ławrow przyleci. Już strona irańska wyraziła oburzenie z powodu tego cyrku, jaki w Warszawie ma się odbyć. Było wspomniane o pomocy irańskiej dla Polaków w czasie 2giej wojny światowej. Szef MSZ Iranu mówi także o ,,antyirańskim cyrku w Polsce,,
  Na dodatek ABW złapało ,,szpiega,,chińskiego i Chiny też nie są zadowolone. Także wszystko pod dyktando USA
 • @zbig71 23:47:00
  Anty rosyjski cyrk jest od dawna, teraz anty irański? Anty chiński już był i znów? Quo vadis Polonia?
 • @lorenco 23:38:01
  Ani na złość zmarłym generałom, tylko jako pomnik ojców założycieli 3RP.
  A w obozie powinni znaleźć się: Tusk, Schetyna, Kopacz na metr wgłąb, Kaczyński, Miller, Kwaśniewski, Macierewicz itd, itd.
  Rozumiem, żal na serduszku generałów, co nie???
 • @lorenco 00:03:04
  Może będzie powtórka z 2RP? Oczywiście z takim samym zakończeniem. Nie ma co mieć pretensji do obcych. Tak się kaszle w polityce światowej. To dla tych bydląt z PiS należy się sznur i zapadnia.
 • WPS
  Warto przytoczyć komentarz na gorąco na Twitterze ministra spraw zagranicznych Iranu , pana Mohammada Javad Zarifa:

  „Reminder to host/participants of anti-Iran conference: those who attended last US anti-Iran show are either dead, disgraced, or marginalized. And Iran is stronger than ever.
  Polish Govt can’t wash the shame: while Iran saved Poles in WWII, it now hosts desperate anti-Iran circus”.

  Przypomnienie dla gospodarza / uczestników konferencji anty-irańskiej: ci, którzy uczestniczyli w ostatnim anty-irańskim programie w USA, albo byli martwi, zhańbieni, albo zmarginalizowani. Iran jest silniejszy niż kiedykolwiek.
  Polski rząd nie może zmyć wstydu: podczas gdy Iran ratował Polaków w czasie II wojny światowej, teraz Polska gości rozpaczliwy anty-irański cyrk.

  za: https://twitter.com/JZarif/status/1083795864781549568?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E108379
 • @Wrzodak Z. 22:57:41
  Te PiSowskie anglosasko-syjonistyczne popychadła są na tyle tchórzliwe , że nawet nie napiszą wprost, że chodzi o anty-irańska konferencję, kiedy świat o tym pisze wprost:

  STATE DEPARTMENT —
  With an eye on Iran, the United States and Poland will jointly host a ministerial meeting to promote peace and security in the Middle East. The international gathering will be held in Warsaw on Feb. 13-14.

  “The ministerial will address a range of critical issues including terrorism and extremism, missile development and proliferation, maritime trade and security, and threats posed by proxy groups across the region,” a State Department statement said.

  U.S. Secretary of State Mike Pompeo told Fox News the gathering would “focus on Middle East stability and peace and freedom and security,” including “an important element of making sure that Iran is not a destabilizing influence.”

  https://www.voanews.com/a/us-host-iran-focused-global-summit-poland-feb/4738922.html

  Abu Dhabi (AFP) – The United States and Poland will hold an international meeting on the Middle East that will seek to build pressure on Iran next month, Secretary of State Mike Pompeo said Friday.

  Pompeo made the announcement on a tour of the Middle East aimed at reassuring US allies after President Donald Trump’s shock decision to withdraw all US troops from Syria, which sparked concerns among Arab states and Israel that Iran’s influence could grow.

  The United States and Poland in a joint announcement said that ministers from around the world will be invited to take part in the February 13-14 meeting in Warsaw.

  „We’ll bring together dozens of countries from all around the world,” Pompeo told Fox News.

  They will „focus on Middle East stability and peace and freedom and security here in this region, and that includes an important element of making sure that Iran is not a destabilizing influence,” the top US diplomat added.

  The joint statement, however, did not explicitly mention Iran, saying that the meeting was focused on „creating a more peaceful and stable Middle East.”

  „The ministerial will address a range of critical issues including terrorism and extremism, missile development and proliferation, maritime trade and security, and threats posed by proxy groups across the region,” it said.

  – Iran denounces Poland –

  Iran poured scorn on the meeting and pointed out that the country, then impoverished after invasion by Britain and the Soviet Union, welcomed more than 100,000 Polish refugees during World War II.

  „Polish Govt can’t wash the shame: while Iran saved Poles in WWII, it now hosts a desperate anti-Iran circus,” Foreign minister Mohammad Javad Zarif tweeted.

  He also posted a picture of the 1996 „Summit of Peacemakers” in the Egyptian summit of Sharm el-Sheikh involving then US president Bill Clinton, Israeli prime minister Shimon Peres and Egyptian leader Hosni Mubarak.

  Clinton had spearheaded the conference to boost Peres after a wave of suicide attacks in Israel claimed by Hamas, the militant group with ties to Iran.

  „Reminder to host/participants of anti-Iran conference: those who attended last US anti-Iran show are either dead, disgraced, or marginalized,” Zarif wrote.

  A State Department spokesman acknowledged that Poland, like other European nations, supports the international accord from which Trump exited last year on ending the Iranian nuclear program.

  The Warsaw meeting „sends an important signal that countries with differing views on the nuclear deal can come together to address other critical issues in the region,” the spokesman said.

  Poland, led by a right-wing populist government, is a longstanding US ally that has better relations with Trump than key European powers Germany and France.

  Trump has reimposed sweeping sanctions on Iran in hopes of changing the course of the clerical regime but has found no support among Western governments, which note that Tehran is abiding by the United Nations-backed nuclear accord.

  But Trump’s hardline stance on Iran has been cheered by regional US allies Saudi Arabia and Israel.

  https://finance.yahoo.com/news/us-poland-plan-global-meeting-pressure-iran-pompeo-155608824.html?guccounter=1

  US Secretary of State Mike Pompeo invited Prime Minister Binyamin Netanyahu to attend an international conference against Iran in Warsaw on February 13, Channel 10 News reported on Friday.

  The conference will be attended by Arab foreign ministers from countries such as Egypt, Jordan, Saudi Arabia, Bahrain, Morocco, and the United Arab Emirates, among others.

  Israeli officials told Channel 10’s Barak Ravid that Netanyahu has not decided yet if his is going to attend or not.

  Pompeo announced the summit in an interview with Fox News on Friday, saying the international summit is meant to promote stability and freedom in the Middle East and will focus on Iran’s regional influence.

  „We’ll bring together dozens of countries from all around the world,” said Pompeo. „Countries will all come together to focus on Middle East stability and peace and freedom and security here in this region, and that includes an important element of making sure that Iran is not a destabilizing influence.”

  He added that the summit will bring together countries from Asia, Africa, the Western Hemisphere, Europe and the Middle East.

  Pompeo is currently on a tour of the Middle East, with stops in Egypt, Bahrain, the United Arab Emirates, Qatar, Saudi Arabia, Oman and Kuwait.

  On Thursday, he gave a speech in Cairo in which he was highly critical of Iran.

  Pompeo vowed that the US “will not ease our campaign to stop Iran’s malevolent influence and actions against this region and the world. The nations of the Middle East will never enjoy security, achieve economic stability, or advance the dreams of their people if Iran’s revolutionary regime persists on its current course.”
  He also reiterated that the US “fully supports Israel’s right to defend itself against the Iranian regime’s aggressive adventurism. We will continue to ensure that Israel has the military capacity to do so decisively.”

  Iran’s Foreign Minister, Mohammad Javad Zarif, on Friday blasted the planned anti-Iran conference.

  “Reminder to host/participants of anti-Iran conference: those who attended last US anti-Iran show are either dead, disgraced, or marginalized. And Iran is stronger than ever,” tweeted Zarif.

  “Polish Govt can’t wash the shame: while Iran saved Poles in WWII, it now hosts desperate anti-Iran circus,” he added.

  http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/257504
 • @SZS 23:19:07
  Człowieku pomylony, prezydent W.Putin, to poważny polityk i w ustawkach na niskim szczeblu nie bierze udziału.
 • @zbig71 00:05:42
  Wydaje mi się, że każdy moralny człowiek szanuje groby zmarłych, przynajmniej w Polsce jest taka kultura. Zmieniamy?
 • @stanislav 00:20:27
  Brak słów! Splugawiona Polska do reszty!
 • @lorenco 00:31:43
  To zrobić nowy grób. Groby w końcu się przenosi jak trzeba. Tak, aby obozowicze mogli oddawać hołd swym prekursorom.
 • @stanislav 00:29:31
  Jeśli mają przyjechać ministrowie, to Putin zostanie u siebie, a przyleci Ławrow.
 • Wczoraj chcieli mnie zabić , lecz ostatecznie to im się nie udało
  https://cont.ws/@detektywjarzynski/1190015
 • jaki kram taki pan
  Czy wiecie że Persowie zaliczają się do rasy białej... a Żydzi już nie!
  Poza tym dlaczego Polska jako jedyna miała by być bezpieczna i wolna od muzułmańskich zamachów? No przecież tak nie wypada. No i za mordę łatwiej będzie ludzi trzymać, no bo wiecie... zamachy!
 • @stanislav 00:29:31
  Pan Wrzodak raczył napisać : " Nie wiadomo czy na naradę przybędzie min. prezydent Rosji Putin, kanclerz Niemiec Merkel czy Macron. "
  Skomentowałem to, w kontekście ewentualnego spotkania w takim składzie.
  A to, że Pan Prezydent Putin na spotkanie "ministerialne" nie raczył by się pofatygować, to nawet taki "pomylony człowiek" jak ja, doskonale wie...
 • @SZS 06:46:02
  Ponieważ spotkanie organizuje USA Warszawa będzie rozpracowana przez niepolskie służby specjalne co do jednej cegiełki. Przyda się im to później gdy Polacy będą chcieli podskoczyć. Możliwe że to był główny powód wyznaczenie polskiej stolicy.
 • @zbig71 00:47:19
  Ławrow to zbyt poważny polityk. Z Rosji może jakiś woźny przyjedzie,np. Miedwiediew.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:15:30
  Przecież "konferencje" w sprawie pokoju na Bliskim Wschodzie od stycznia 2917 odbywają się w Astanie bodaj czy nie co pół roku.

  https://www.polskieradio.pl/7/1696/Artykul/1719658,Wojna-w-Syrii-Czy-konferencja-w-Astanie-przyspieszy-rokowania-pokojowe

  https://www.aljazeera.com/news/2018/11/russia-turkey-iran-hold-syria-talks-astana-week-181119062520312.html
 • A co na to Pan Husky?
  Zauważyłam,że w takich kontrowersyjnych sprawach zachowuje dyplomatyczne milczenie i nie produkuje się w komentarzach,lepiej bezpiecznie,taki artykuł przeczekać,niż się odsłonić.
 • @Wrzodak Z. 22:57:41
  Trzeba dopilnować budowy super państwa, od Szczecina do Dniepropietrowsk! Żydzi, za przyzwoleniem ukraińskich żydowskich oligarchów, już budują na Ukrainie projekt pn.:
  Niebiańska Jerozolima | PL1.TV

  youtube.com/watch?v=LAU3ktiq5yg

  Irańskie rakiety z głowicami jądrowymi wymierzone są w Izrael,
  i wody pitnej brak jest w Izraelu, trzeba się więc ewakuować

  Polacy wspaniałomyślnie budują dla żydów w Polsce projekt pn.:
  Niebiański Polin. Ujawniamy! Polski ambasador prowadzi tajne rozmowy w sprawie odszkodowań za mienie ofiar holokaustu
  Cyt. „Ambasador RP w Kanadzie Andrzej Kurnicki negocjuje po kryjomu m.in. Holocaust Restitution (wypłata odszkodowań za majątek pozostawiony przez ofiary niemieckich zbrodni) jako Ambasador Pełnomocny MSZ ds. relacji z żydowską diasporą.”

  warszawskagazeta.pl/swiat/item/6148-ujawniamy-polski-ambasador-prowadzi-tajne-rozmowy-w-sprawie-odszkodowan-za-mienie-ofiar-holokaustu
 • Na jankowym portalu zapytałem się
  "Czy pąpeło wcześniej uzgodnił z POlińskimi lizusami ten "szczyt" ?"
  Szabesgoje od razu mnie zminusowali, rozumiem bydlaka gdyby zaprosił te polityczne szmaty do Redzikowa, jestem w stanie to zaakceptować, ale bez pytania się o zgodę pokazał jak traktuje się włazidoopów, czy pis czuje absmak czy dalej będzie sirobał ?
  Szmaciarze potraktowali szmaciarzy jak należy !
  Polacy przepraszają dumny Naród Irański !
 • @M i r i a m 09:00:11
  Jak to co??łatwo się domyślić!!
  God bless America, God bless Just 447,God bless Żorżeta,God bless CIA i Mossiad.
  https://youtu.be/naN2oziWrAY
 • @M i r i a m 09:00:11
  To żydozadaniowiec i nie będzie podcinał gałęzi która go karmi, zresztą to folklor tak jak pis, to taki kuźmiuk neonu.
 • @provincjal 09 09:50:24
  Raczej Urban :)
 • @provincjal 09 09:27:05
  ..."W czasie gdy przedstawiciel obcego mocarstwa ingeruje w procesy ustawodawcze w Polsce, politycy dwóch głównych partii politycznych, dziennikarze i publicyści mediów głównego nurtu wciągają społeczeństwo w dyskusję o wiceministerialnej nominacji dla niewiele znaczącego, oportunistycznego posła lub rozbudzają emocje wokół odstrzału dzików. A Polacy z łatwością dają się prowokować i toczą wojnę dwóch plemion na lajki i komentarze."
  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/item/141679-polska-rzeczpospolita-bananowa
 • @SZS 06:46:02
  Przepraszam, jeśli uraziłem zbyt dosłownym określeniem, ale nie można mylić proporcji spraw i osób, stąd moje "pomylony" może lepiej byłoby "mylący proporcje ". :)))
 • Co zrobiło FBI wobec Donalda Trumpa po zaprzysiężeniu na prezydenta USA? Wyszły na jaw szokujące fakty
  Federalne Biuro Śledcze (FBI) - jedna ze służb specjalnych pilnujących bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych w 2017 roku wszczęło dochodzenie w sprawie Donalda Trumpa, wówczas już prezydenta USA. Jak pisze dzisiejszy „New York Times” FBI chciało ustalić, czy pracował on dla Rosji i wbrew interesom narodowym swojego kraju.
  Powołując się na anonimowych byłych przedstawicieli amerykańskich organów ścigania oraz inne osoby zbliżone do sprawy, dziennik pisze, że FBI chciało ustalić, czy Trump stanowi potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego, a także czy świadomie współpracował z Rosją lub nieświadomie uległ jej wpływom.

  Według gazety FBI zaczęło podejrzewać, że nowy prezydent USA może mieć powiązania z Rosją już podczas jego prezydenckiej kampanii w 2016 roku, ale wówczas wstrzymano się z otwarciem śledztwa, m.in. ze względu na skalę i wrażliwość sprawy.

  Dochodzenie pod kątem bezpieczeństwa narodowego wszczęto jednak później, na skutek działań Trumpa przed i po zwolnieniu przez niego dyrektora FBI Jamesa Comeya w maju 2017 roku, a zwłaszcza pod wpływem dwóch sytuacji sugerujących, że "Trump wiąże sprawę zwolnienia Comeya z (prowadzonym przez FBI) śledztwem w sprawie (możliwego ingerowania) Rosji (w wybory prezydenckie w USA - red.)".

  Wątek ten włączono w dochodzenie, prowadzone przez specjalnego prokuratura Roberta Muellera, w sprawie "Russiagate", czyli możliwego ingerowania przez Rosję w wybory prezydenckie w USA oraz potencjalnej zmowy między osobami z otoczenia Trumpa a władzami w Moskwie. "NYT" podkreśla, że nie wiadomo, czy Mueller obecnie nadal bada wątek o ewentualnej współpracy Trumpa z Rosją.

  Jak pisze "NYT", wątek kryminalny i kontrwywiadowczy połączono w jedno śledztwo, bo "jeśli Trump zwolnił Comeya, by utrudnić lub wręcz uniemożliwić FBI kontynuowanie dochodzenia w sprawie Rosji, to stanowiłoby to zarówno przestępstwo, jak i problem związany z bezpieczeństwem narodowym".

  Według rozmówców dziennika Trump ściągnął na siebie uwagę FBI, gdy podczas kampanii wyborczej, w lipcu 2016 roku, apelował do Rosji o włamanie się do skrzynki mailowej jego rywalki, Demokratki Hillary Clinton. Ponadto w kampanii wstrzymywał się od krytykowania Rosji i z uznaniem wypowiadał o rosyjskim prezydencie Władimirze Putinie, a Partia Republikańska zmieniła swoją politykę w sprawie sprowokowanego przez Rosję konfliktu na wschodzie Ukrainy "w sposób, jak się wydawało, korzystny dla Rosji".

  Wśród innych przyczyn zaniepokojenia FBI źródła gazety wskazują teczkę z materiałami zgromadzonymi przez byłego agenta wywiadu brytyjskiego Christophera Steele'a. Teczka zawierała niezweryfikowane informacje, z których wynikało, że Rosja próbowała uzyskać narzędzia wywierania nacisku na Trumpa w celu szantażowania lub przekupienia go.

  Wreszcie po zaprzysiężeniu na urząd prezydencki Trump zażądał od Comeya przysięgi lojalności, którego złożenia ten odmówił, oraz zakończenia śledztwa w sprawie powiązań swojego doradcy, Michaela Flynna, z Rosją.

  Trump wielokrotnie kategorycznie zaprzeczał, jakoby miał powiązania z Rosją, a śledztwo prowadzone przez Muellera nazywa "polowaniem na czarownice" i próbą zakwestionowania jego prezydentury.

  Rzeczniczka Białego Domu Sarah Sanders artykuł "NYT" nazwała absurdalnym i powiedziała, że Comey został zwolniony, bo był "skompromitowanym, stronniczym politykierem". Odrzuciła też oskarżenia pod adresem Trumpa o łagodne traktowanie Rosji, mówiąc, że "w przeciwieństwie do (poprzedniego) prezydenta (Baracka) Obamy, który pozwolił, by Rosja i inni zagraniczni wrogowie traktowali USA jak popychadło, prezydent Trump jest wobec Rosji twardy".
 • Czysta próba wciągnięcia Polski...
  w politykę wojny z Arabami na Bliskim Wschodzie.

  Oj chyba szybko zbliża się już ta data Oczyszczenia :
  http://gibson.neon24.pl/post/145970,juz-za-niedlugo-ameryka-obwiesci-swiatu-wazna-wiadomosc

  W końcu Józef Lomangino ma już 89 lat... Oby żył jak najdłużej.
 • Koza i żaba organizują wspólną konferencję na temat podkuwania.
  "Polska traktuje kwestię pokoju na Bliskim Wschodzie jako jedno z najistotniejszych wyzwań polityki zagranicznej i obronnej." Kurwa jakby co to Polski nie nie dalibyście rady obronić a tam się pchacie najpierw załatwcie sprawy obronne Polski w kraju i Europie a tam się nie pchajcie bo to nie nasz interes. Gdzie w tym wszystkim jest polska racja stanu? Nasze państwo nie jest nawet teoretyczne jego już nie ma. Ot Supermocarstwo Polskie wywołane do tablicy przez USA i Mossad znów groźnie kiwa palcem w bucie w obronie swoich strategicznych interesów. Ale o tym, że Irańczycy przyjęli naszych uchodźców to już Imperium Polskie zapomniało? Iran ma rację pomogli nam po wejściu Sowietów, zawsze się wobec nas zachowywali fair, a my tymczasem niczym amerykańskie ratlerki teraz zaczynamy szczekać na Iran i bredzić o jakichś żywotnych polskich interesach na Bliskim Wschodzie. Kwestia pokoju na Bliskim Wschodzie to problem Iranu.Powinniśmy trzymać się z daleka i zachować bezpieczny dystans, by czuć się komfortowo.
 • A Iran w czasie II wojny...
  udzielił schronienia Polakom, m.in polskim dzieciom :
  https://dzieje.pl/aktualnosci/dzieci-isfahanu-po-70-latach-ponownie-w-iranie
 • Boże Narodzenie w Iranie!
  https://youtu.be/Ra2RNIjDo4s

  i wystawa w Hajfie.
  https://t.co/Un1UYKYW2z

  https://static.timesofisrael.com/www/uploads/2019/01/6236_107370_events_banner_9-e1547240719470.jpg
 • @Jan Paweł 10:37:00
  Persowie nie są Arabami.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:52:47
  Dzięki za sprostowanie.
  Pozdrawiam
 • @M i r i a m 09:00:11
  To nie jest dyplomatyczne milczenie, ale tchórzowskie. Jak nazwać kogoś, kto popiera zdrajców?
 • @kula Lis 68 09:25:47
  To nie Polacy budują dla żydów ten projekt. Oni sami go budują posługując się polskojęzycznymi kundlami, co za miskę ryżu własną matkę by sprzedali.
 • A może chodzi tylko o zwykłą wyżerkę z wieczornymi atrakcjami w róznych klubach, dla vip-ów o róznych preferncacjach?
  za darmochę...
  W końcu Polacy to gościnny naród
 • @Jan Paweł 11:30:43
  Na wyżerkę to mogą sobie przylecieć zawsze, bez specjalnego powodu. Juda będzie się cieszył tak jak się chwalił karnowskim, że zobaczył iskierkę w oku Trumpa, kiedy zaoferował mu wielki szmal za dodatkowy kontygent.
 • @Jan Paweł 11:30:43
  Ależ oczywiście że gościnny, w dodatku bardzo bogaty,o wysokim poziomie życia zwykłego Kowalskiego, znakomitej służbie zdrowia, przyzwoitych emeryturach,nikłym bezrobociu i wysokich zasiłkach dla bezrobotnych, godziwych pensjach .Dlatego spokojnie ,"rzond warszawski"może przeznaczyć kolejne miliony na organizację wyżerki i wszelkich spendów, posiedzeń Knesetu itp.!Znając rozmach tych państwa oraz chęć przypodobania się swojemu PANU,będzie na bogato!Nawet ,jeśli nie będzie kotków puszystych do towarzystwa.
  W końcu, to nie my decydujemy na co wydawać budżet państwa i na co Polacy mają harować odprowadzając coraz wyższe podatki.
  I te polskie bidy czyli my,chciały zwiększenia kwoty wolnej od podatku niższej niż w Bangladeszu/ dla zwykłego Polaka dla rządu i sejmu 10 razy większej bo "pracują"/, oraz obiecanego obniżenia Vat-u.
  Będzie się roiła kochana stolica, od agentów zza oceanu jak ze wzgórz Golan.Dokładnie sobie dopracują co i jak w tej Warszawie, się ma aktualnie.

  Ale co tam, ważne ze jesteśmy wolnym i demokratycznym krajem!!
 • @trojanka 11:47:58
  Ci ze wzgórz Golan operują tu na codzień. Mówiła o tym mec. Joanna Modzelelwska, która widziała jak na zorganizowane spotkanie podążają sami "charakterystyczni".
  ps. warto posłuchać jej wszystkich wypowiedzi dla ogarnięcia całokształtu od podszewki.
 • @wercia 11:56:38
  Oczywiście że tak,wieść głosi ze ponad 40.000 w Polsce!Ale na ten spęd przyślą dodatkowe jednostki, jak sądzę.
  W końcu Iran jest zły i dziki i należy go zmieść z powierzchni ziemi, a ziemię oraz bogactwa, przekazać Izraelowi, tak jak resztę świata!!
 • @wercia 11:43:15
  Ja wiem, że trąci naiwnością, ale duda może myślał o swoich milionach, bo o Państwowych pieniądzach dla ussa z nikim tego nie konsultował, poza szczerskim chyba, chociaż jakby sam ze ścianą rozmawiał to może bym go rozgrzeszył ;)
 • To po szkoleniach jakie policjanci przechodzą w muzeum Polin na życzenie komendanta głównego policji
  Miała być miła pogadanka z panią policjantką w szkole. Skończyło się groźbami i szantażem. Dyrekcja jednej ze szkół podstawowych zorganizowała zajęcia z funkcjonariuszką policji, których tematem była demoralizacja nieletnich, ich odpowiedzialność karna oraz zagrożenia w cyberprzestrzeni. Niestety spotkanie miało szokujący przebieg a sprawą zainteresował się RPO. Niefortunne spotkanie poprowadziła policjantka z wydziału ds. profilaktyki społecznej, nieletnich i patologii Komendy Rejonowej. Zachowanie funkcjonariuszki wywołało zaniepokojenie nie tylko samych uczniów, ale również obecnej na miejscu wychowawczyni. Wszyscy zgodnie relacjonują, że nastawienie funkcjonariuszki było bardzo negatywne, wręcz wrogie. Kobieta posunęła się do gróźb i zastraszania uczniów. Ilekroć nie spodobała jej się ich reakcja żądała od nich podania danych osobowych. Groziła, że dane dzieci zostaną wpisane do Krajowego Rejestru Karnego, a w konsekwencji stracą możliwość skończenia dobrej szkoły i pracy. Dzieci usłyszały również, że ich rodzice mogą stracić przez to pracę. Rodzice uczniów natychmiast zgłosili skargę na policjantkę. Dzieci po powrocie do domu płakały i były wystraszone. Sprawa przykuła uwagę Rzecznika Praw Obywatelskich, którego dyrektorka szkoły poprosiła o wyjaśnienie sprawy u komendanta policji. Biuro RPO już podjęło kroki i zwróciło się do komendanta m.in. o informację o ewentualnych konsekwencjach jakie poniesie policjantka.

  źródło: o2.pl
 • @provincjal 09 12:48:18
  A ze ścianą rozmawiał,jak najbardziej... nawet z ręką na sercu!!i pewnie codziennie ścianie zdaje relację z postępów swojej misji w Polin!
  https://image-media.gloria.tv/gregor/e/07/7tyict8n6dydoaccckci0djafoaccckci0djc.jpg


  https://youtu.be/vHoF1GaQAgI

  https://youtu.be/wXsLtpk_G_w
  komentarze ciekawe:))
 • @trojanka 13:18:16
  Zdjęcie ze strony:
  https://gloria.tv/article/yNj6EbVZHhm61qMq82tywxPhP
 • @trojanka 10:40:47
  IRAN TO WSPANIAŁY KRAJ DUMNYCH I MĄDRYCH PERSÓW !

  https://www.youtube.com/watch?v=r7eqKhBteGM
 • @trojanka 13:18:16
  Podobnie na Wołyniu rozmawiał z łąką.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:15:30
  Możliwe. To też zależy od tego, kto przyleci z gangusów z juesej. Niedługo się przekonamy.
 • @M i r i a m 09:00:11
  Jakoś ostatnio go nie ma
 • Wiem ze Autor posta jest sceptyczny jeśli chodzi o RN, ale obserwujmy ich CO robią , a nie tylko gadają!!
  https://twitter.com/RobertWinnicki/status/1084010360800243712

  Robert Winnicki


  @RobertWinnicki
  Obserwuj Obserwuj @RobertWinnicki
  Więcej
  W poniedziałek złożę w Kancelarii Sejmu pismo z wnioskiem o udostępnienie sali na 13 lutego. Zorganizujemy konferencję nt. polityki Polski wobec Bliskiego Wschodu. Już dziś zapraszam, będzie z pewnością dużo bardziej wnikliwie i suwerennie niż na imprezie ministerialnej!

  00:53 - 12 sty 2019
 • @zbig71 14:00:53
  No tak, no bo tam są Polacy porozrzucani, po łąkach, lasach, rowach i studniach.Chlebuś z tej ziemi, tym co "odziedziczyli" polskie gospodarstwa pewnie bardzo smakuje, taka użyźniona ziemia....
  Każdy, kto się o nich upomina i o godny pochówek, NIE jest patriotą tylko ruskim trollem.
 • @trojanka 14:16:25
  Wiadomo. Strasznie parszywy jest ten pajac. Oczywiście mam na myśli Judę. Nie mamy szczęścia do preziów.
 • @zbig71 14:04:14
  Ma spieprzonego kompa, pisał mi o tym .
 • Polacy w Iranie.Kiedyś..
  http://news.armanin.ir/fa/content/11735375.html

  http://aftabnews.ir//files/fa/news/1397/10/21/266086_614.jpg


  http://aftabnews.ir//files/fa/news/1397/10/21/266087_600.jpg
 • @trojanka 14:32:33
  Z artykułu: http://www.mysl-polska.pl/1409
  Zwycięstwo Jana III Sobieskiego pod Wiedniem definitywnie dało kres tureckiej potędze, ale przyjaźń Polaków z Persami zdążyła rozkwitnąć na dobre. Wymiana licznych misji dyplomatycznych oraz serdeczna korespondencja króla Zygmunta III Wazy z szachem Abbasem I – potwierdzają tę przyjaźń w zachowanych do dziś dokumentach. Co ciekawe, w polskich zbiorach – muzealnych, kościelnych i prywatnych – znajduje się wiele arcydzieł sztuki perskiej.

  Znamienne jest to, że nie pochodzą one z grabieży, ani podbojów kolonialnych, lecz pozyskano je na drodze pokojowej wskutek intensywnej wymiany handlowej. Warto przypomnieć, że w świadomości polskiej szlachty trwało przekonanie o sarmackich korzeniach. Tłumaczy to perskie zdobienia w stroju polskiego szlachcica.

  Współcześni Irańczycy zdają się nie przeżywać historii sprzed wieków. Być może większość z nich nawet jej nie zna. Pamięć o Wielkiej Rzeczypospolitej pozostała jednak w nazewnictwie używanym do dziś. Polska w języku perskim to Lahestan. Słowo „lah” oznacza „pan”. A zatem, za każdym razem, kiedy Irańczycy wymawiają Polska, mówią o „Państwie Panów”. Tak, kiedyś byliśmy imponującym imperium. Warto jednak pamiętać, że Irańczycy stali przy nas także w chwilach niedoli i upadku. Czyż nie po tym poznaje się przyjaciół? Wystarczy wspomnieć, że kiedy doszło do rozbiorów, Persja – jako jeden z dwóch krajów na świecie – nie uznała utracenia przez Polskę niepodległości. Kolejna próba przyszła wraz z okutymi totalitaryzmami XX wieku. I tym razem nasi przyjaciele nie zawiedli, czego dają dowód po dziś dzień.
 • @lorenco 14:47:02
  Zdaje się, że mieliśmy pilnować pół roponośnych. Tak zażyczyli sobie brytole. Mój dziadek jak wyszedł z Andersem z sowieckiej gościmy, był w Persji właśnie.
 • @zbig71 14:57:41
  O wojskach Andersa i tak dalej, jest w pozostałej części artykułu (link podałem powyżej).
 • Hiena z karaluchem będą radzić jak lew ma czesać grzywę:
  Czy Europa i USA porozumieją się ws. Iranu? Czaputowicz o wielkiej konferencji w Warszawie..Liczymy na stworzenie platformy dialogu, która będzie funkcjonować także później - powiedział szef MSZ Jacek Czaputowicz, odnosząc się do planowanej na luty konferencji bliskowschodniej w Warszawie. Wyraził również nadzieję, że konferencja doprowadzi do zbliżenia stanowiska USA i Unii Europejskiej ws. Iranu.

  https://niezalezna.pl/254082-czy-europa-i-usa-porozumieja-sie-ws-iranu-czaputowicz-o-wielkiej-konferencji-w-warszawie


  Ps...Uwol ze stajni żyda Lewartowa Geremka Czaputowicz niech się w końcu weźmie za ważkie dla nas tematy, a nie organizuje imprezy. Czaputowicz, a może by tak pomyśleć o konferencji, która doprowadzi do zbliżenia stanowiska USA i Unii Europejskiej ws. zwrotu przez Rosję wraku TU154M. Już zapomnieliście o tej tragedii? Co tam nas obchodzi jakiś Iran?
 • @Wrzodak Z. 22:57:41
  Wkręcają nas w konflikt który jest nam obcy. Iran który udzielił nam azylu w czasie II WŚ już się odgraża, ale PIS zrobi wszystko żeby zadowolić Pejsatych i pewnie wyśle wojska na Bliski Wschód żeby bronić Obrzezańców. Może niech ten tępy uwol ze stajni żyda Lewartowa vel Geremka Czaputowicz nadal te plantacje malin u Poroszenki zakłada bo to wyjdzie taniej niż ewentualna wojna z Iranem w obronie bezcennego Izraela.
 • @trojanka 14:32:33
  Po co ta konferencja? USA mają już bardzo mało do powiedzenia na BW.
 • @kula Lis 68 15:56:08
  Zanim zainstaluje się Polin, to warto Polaków skłucić z państwami muzułmańskimi. To raz. I USA i UE mają gdzieś wrak tupolewa. Nie pamiętasz pogrzebu Kaczyńskiego? Przecież go olali. Choć im tak wiernie merdał. Pompeo powiedział, że ma być w Warszawie i to ma być wykonane w podskokach. Jak oni słuchają się Żorżety w sprawie jakiejś aspiryny, to rozkazów Pompeo nie będą?!!!!
 • Klęczący rząd PiS robi naszemu krajowi nowych, potężnych wrogów. Będziemy mięsem armatnim na cudzej wojnie
  Wydarzenia tylko z dwóch ostatnich dni każą nam przypuszczać, że rządzący Polską PiS zrobi wszystko dla amerykańsko-żydowskiego sojuszu. Własnie zrobiliśmy sobie wrogów z dwóch silnych państw, z którymi mieliśmy zawsze dobre, a przynajmniej poprawne stosunki.

  Polskie służby zatrzymały podejrzanego o szpiegostwo Chińczyka, dyrektora sprzedaży w firmie Huawei Polska. Chwilę później dowiedzieliśmy się od sekretarza stanu USA Mikea Pompeo, że Polska zorganizuje bliskowschodnią konferencję ewidentnie wymierzoną w Iran.

  Czy Chińczycy nas szpiegują? Zapewne tak, tak samo jak Amerykanie, Rosjanie i Niemcy. Różnica polega na tym, że Chińczycy nie mają do nas żadnych pretensji. Nie chcą zwrotu żydowskich majątków jak USA (ustawa 447), nie mają pretensji terytorialnych jak i chęci podporządkowania nas swojej polityce i gospodarce jak Niemcy, i nie chcą nas zwasalizować jak Rosja.

  Chiny nie były do tej pory naszym wrogiem, a wręcz pozytywnie ostatnimi laty wyrażały się o Polsce.

  Podobnie ma się sprawa z Iranem, z którym historycznie mieliśmy dobre stosunki i żadnych konfliktów.

  Jednak klęczący przed amerykańsko-zydowskim sojuszem rząd PiS zrobi wszystko żeby nasz suzeren był zadowolony. Na jego polecenie robimy sobie nowych, potężnych wrogów. Polska nie ma żadnego interesu w zrażaniu sobie Iranu i Chin, ale Izrael i USA mają, i wykorzystują polskiego sługusa do swoich interesów.

  A co będzie jeżeli naprawdę dojdzie do większego konfliktu, z którymś z tych państw? Polscy żołnierze będą walczyć w pierwszym szeregu za amerykańskie i żydowskie interesy? Niech ta dobra zmiana już się skończy, bo z tego może być jeszcze większe nieszczęście dla naszego klęczącego kraju.

  Poniżej kilka ważnych opinii w tej sprawie.
  Tomasz Sommer
  @1972tomek
  Szczyt bliskowschodni w Polsce? Ściganie chińskich agentów? Coraz wyraźniej widać, że nasz kraj padł ofiarą kolejnego egzotycznego sojuszu, tym razem amerykańsko-żydowskiego. A może jednak groźniejsi są agenci niemieccy i rosyjscy? A my powinniśmy zająć się Ukrainą a nie Iranem?


  Krzysztof Bosak
 • @kula Lis 68 16:20:01
  Może im w "cywilizowanym świecie "brakuje dzieci na organy!!jadą organy do Europy Zach.USA Izraela, pobierają Turki od Syryjczyków, którzy nieświadomi jada się leczyć do nich lub w innych sytuacjach.Przeszczepialność gwałtownie wzrosła.
  Ty złapali syryjską dziewczynke, dziecko.Ona krzyczy za matką, potem na stół.Naprawdę szatan tam rządzi!stworzono AlKaidę i ISIS dla swoich celów, potem rozwalono BW!teraz będa "konferencje" co z tym robić.

  Noo rozwalić Iran najlepiej jeszcze!!Będzie komplet na BW!!


  https://twitter.com/i/status/863332920336850945

  UWAGA DRASTYCZNE!!21+...bo można zasłabnąć!
  https://t.co/oHNrhD6SBB
 • @kula Lis 68 16:43:44
  Krzysztof Bosak
  Staram się unikać skrajnych czy emocjonalnych komentarzy w sprawach polityki międzynarodowej. Niemniej poziom serwilizmu obecnej władzy wobec USA zaczyna przewyższać poziom serwilizmu poprzedniej władzy wobec UE. Różne rzeczy można robić, ale to nie powinno tak słabo wygląda..Obawiam się, że nieoficjalnie to wygląda w ten sposób, że obecna władza jest gotowa dla Waszyngtonu zrobić literalnie wszystko w zamian za kolejny gest z zakresu dyplomacji obronnej (czyli coś co zostanie opinii publicznej sprzedane jako „Fort Trump”) i kolejne kontrakty na broń.


  Wojciech Szewko

  Najpierw (zapowiedziana) antyirańska konferencja US w Warszawie, teraz poważne zagrożenie dla stosunków z Chinami oraz bezpieczeństwa naszych obywateli w Chinach. Pasmo sukcesów naszej polityki zagranicznej zdaje się nie mieć końca...Jest już reakcja MSZ Iranu: podczas gdy Iran ratował Polaków podczas II Wojny Światowej, Polska jest gospodarzem desperackiego antyirańskiego cyrku.


  Robert Winnicki

  MSZ staje się zbędną instytucją. Polska zamiast polityki zagranicznej ma dziś dyrektywy z ambasady USA, która dyktuje co robić z ustawami, podatkami, listą leków. Waszyngton określa politykę Polski wobec Chin, Bl.Wschodu, Ukrainy. PiS zmienia nasze państwo w bananową republikę.
  Zuzanna Dąbrowska

  Mam tylko jedno pytanie a propos forum nt. Bliskiego Wschodu, które odbędzie się w Warszawie w lutym: dlaczego dowiedzieliśmy się o nim z wywiadu amerykańskiego polityka w amerykańskich mediach?

  Marcin Palade

  Porażającą głupotą jest obserwowana własnie jednokierunkowość w polityce zagranicznej. W rękach naiwniaków w krótkich gaciach, którzy nie wyciągają wniosków z historii i nie mają pojęcia co to mapa. Przeżywających ekstazę jak jedyny sojusznik poklepie ich po plecach.


  Ps..To jest po prostu czyste szaleństwo w wykonaniu pisowskich pachołków Usraela. Mieszać się w konflikty tych dwóch połączonych bandytów to normalne samobójstwo. Nasz narodowy interes to współpraca z Chinami i Iranem, które są przyjaźnie do nas nastawione i są chętne do rozwoju gospodarczego z nami. To co teraz wyprawia szajka z Nowogrodzkiej w prostej linii prowadzi do zdrady stanu. Trzeba powstrzymać ten obłęd! Niezmiennie nurtuje mnie pytanie, czy to jest poważna ułomność umysłu (potocznie: debilizm), czy po prostu agentura żydowsko-amerykańska. Bardziej tragiczne byłoby to pierwsze. Patrząc na to wszystko łatwiej zrozumieć jak doszło do rozbiorów. Może rzeczywiście jesteśmy jako Polacy do niczego, skoro nie jesteśmy w stanie wyemanować z siebie elit reprezentujących nasze narodowe interesy. PiS zachowuje się jak kundel, a wypowiedzi polityków tej partii w sprawach polskiej polityki zagranicznej i obronnej i są bardziej żenujące, niż wypowiedzi peerelowskich aparatczyków o przyjaźni polsko-sowieckiej. Po co nam konflikt z Persami? Po ty by interesy żydowskie realizować, za nasze pieniądze? By mieć kłopoty z terrorystami? Kiedyś czytałem o republikach bananowych. Panama, Kostaryka…. W szkole, na historii, było jak ambasador Rosji wydawał polecenia. Ale czemu w „Wolnej Polsce” politycy tak się zachowują? Jak nie w stosunku do Niemiec to do USA. Co partia ( dawniej: kupa) to tylko zmiana klęcznika. Z jednej strony amerykańskie sługusy w polityce międzynarodowej, z drugiej strony brukselsko-niemieckie sługusy w polityce gospodarczej. Trzeba przecież jakoś Persom podziękować za przychylność i pomoc oraz opiekę w czasie II Wojny Światowej.
  Powoli (??) i z premedytacją wciągają Polskę w bagno, które tworzyli od lat i nadal tworzą. Szczytne hasła i idee sprzedając. Za pomocą braci z nadmorskiej pustyni i sąsiadów ze wschodu, wciągają Polskę w konflikty, aby potem pluć i grabić ( ust. 447, i inne kłamliwe gazowe teorie zanieczyszczające) bezrozumny, w ich mniemaniu, szczerze oddany Polsce Naród. I Polska płaci, jak za woły, ten haracz. Hańba naiwniakom.
  1. Szpiegów trzeba wyłapywać, albo klęczeć przed szpiegiem.
  2. W sprawie Iranu klęczą przed Izraelem i USA.
 • @kula Lis 68 16:43:44
  Ukrainą się zajęliśmy. Duda zajął się pożyczaniem Ukraińcom mld euro. Kaczyński zajął się wydawaniem kabotyńskich okrzyków na Majdanie. Ile broni i innych rzeczy tam wysłano, tego nigdy się nie dowiemy.
 • @trojanka 17:08:21
  Działają z premedytacją. A w Polin mają wiernego psa. W końcu po coś ci ,, kelnerzy,, nagrywali kogo trzeba, aby wstawić ,,swoich,, na zewnętrzne znamiona władzy. A jakby nawet coś Polska zaczęła fikać, to z bombardują nas kryzysem. Mamy podniecać się ,, asystentkami,, Glapińskiego. Bo to ważne.
 • @kula Lis 68 17:13:13
  Ale jakoś amerykańskich i izraelskich szpiegów nie ma. Są, ale na szczytach władzy.
 • Ta sama strona innego medalu
  .
  - https://marucha.wordpress.com/2019/01/09/ambasador-usa-zablokowala-prace-nad-ustawa-o-uberze/#comment-803950

  czyli jak w Polsce ustawia się ustawy.

  Ta Polska

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/#Polska

  została wywalczona "temi rencami" milionowej rzeszy członków NSZZ.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/
 • @trojanka 14:13:00
  Czy na pani naprawdę robi wrażenie to pajacowanie posła Winnickiego?
 • @kula Lis 68 16:10:55
  Dzięki za wiele informacji. Ręce opadaja w jakie sidła wpadliśmy. Kto tu nad Wisłą jest agentem i czyim???????????????
  Irak, Afganistan, Kosowo, Serbia, Jemen, Palestyna, Libia, Liban, Syria, teraz Iran. Skłócają Nas z Rosja, Chinami, robią z Nas wichrzycieli w Europie. Rujnują imię Polski w świecie. Dopinają upadek Polski a na gruzach zbudują Polin z mln niewolników jak dożyjemy.
  Szukają szpiedzy szpiegów, znależli chińskich, a pod nosem w ABW i wszystkich instytucji państwowych prąd dostarcza państwowa spółka z Niemiec, jak dostarcza prąd, to ma wszystko co chce z poszczególnych pokoi, ale okupant to nie szpieg, usraelici mają pod kontrolą wojsko ,,nasze" i politykę zagraniczna i pieniądz, ale okupant to nie szpieg. Przecież chińczyk co tu może polskiego szpiegować, jak wszystko to mają usraelici w swoich rękach, jak chińczyk w Polsce szpiegował tzn, że szpiegował przeciw usraelitom, u Nas naszego nie ma co szpiegować.
  W pierwszej kolejności powinni być aresztowani szpiedzy niemieccy z stoenu oraz odebrany im majątek energetyczny stoenu. A tu cisza???
  Strasznej sytuacji jestesmy.
 • @Wrzodak Z. 22:10:01
  No właśnie. A teraz do reszty skłucą nas z państwami muzułmańskimi.
 • @stanislav 20:33:09
  Nie wiem czy robi wrażenie,ale rozpaczliwie szukam kogoś na polskiej scenie politycznej ,kto kto się odważy walczyć o Polskę I nas Polaków!!
  Bo jeżeli nie, to możemy już odpuścić całkowicie w 150% nasz kraj i powiedzieć nad mogiłami naszych dziadków i pradziadków, którzy walczyli o ten kraj "kochani przesraliśmy Polskę"/przepraszam za brzydkie słowo/.
  I czekać na podwójne kajdany na nogach i miskę ryżu dziennie.
  JEŻELI NIE MA W POLSCE siły, która mogłaby zmobilizować naród i za nim stanąć, to PO CO nam taka Polska, niewolnictwo,mamy znosić ciągłe upokarzanie, drenowanie budżetu, pogardzanie nami.....?????
 • @trojanka 22:40:34
  Trojanko, nikt nie będzie walczyć w bezpośredni sposób, bo skończy w areszcie niekończącym się lub w piątek po południu wyrzuci się z okna, strzeli sobie w plecy albo się powiesi.
 • @Wrzodak Z. 22:10:01
  Tak, w strasznej sytuacji jesteśmy, udało się żydostwu, do trzech razy sztuka. Jak to pisał rabin Menachem Mendel Schneerson:

  Naszą specjalną taktyką walki z czerwono-brązowymi (wszyscy Słowianie – są czerwono-brązowi), z mocy swojej skrytości jest Tajna Wiedza. Główne ostrze walki skierujemy przeciwko Słowiaństwu, za wyjątkiem odszczepieńców, którzy spokrewnili się z Żydami przez wspólne interesy. Co prawda, tych „spokrewnionych” później, po wykorzystaniu ich w naszych celach, usuniemy z naszego społeczeństwa. Słowianie, a wśród nich Rosjanie – to najbardziej niepokorny naród świata. Niepokorny ze względu na układ ich zdolności psychicznych i umysłowych, założonych przez wiele pokoleń przodków, genów, które nie są podatne na przerabianie. Słowianina, Rosjanina można zabić, ale nigdy nie można zniewolić.
  Przede wszystkim, podzielimy wszystkie narody słowiańskie (jest ich 300 milionów, połowę stanowią Rosjanie) na maleńkie osłabione kraje z przerwanymi więzami. Będziemy tu korzystać z naszej starej metody: DZIEL I RZĄDŹ. Postaramy się te kraje skłócić ze sobą. Wciągniemy je we wojny między sobą w celu wzajemnego niszczenia.
  Ukrainiec będzie myślał, że walczy przeciwko ekspansjonistycznej Rosji, walczy o swoją niezależność, będzie myślał, że w końcu uzyskał swoją wolność, podczas gdy całkowicie popadnie w zależność od nas. Tak samo będą myśleć Rosjanie, że bronią swoich własnych interesów narodowych, odzyskują „bezprawnie” zabrane im ziemie, itd. To wszystko będziemy robić pod pozorem różnych suwerenności, walki o swoje ideały narodowe. W tym czasie nie pozwolimy żadnej ze stron na samookreślenie się, oparte o wartości i tradycje narodowe. W tej wojnie głupców słowiańskie bydło będzie osłabiało siebie i wzmacniało nas, głównych reżyserów chaosu, niby stojących z boku i nie tylko nie uczestniczących w krwawych wydarzeniach, ale i nie wtrącających się do nich.

  Ponadto zapewnimy sobie całkowite bezpieczeństwo. Do świadomości Słowian – profanów (niewtajemniczonych) zainstalujemy takie stereotypy myślenia, przy których najstraszniejszym słowem będzie “antysemita”. Słowo ‘Żyd” będą wymawiać szeptem.
  Nie pozwolimy na podniesienie się ani jednego nacjonalizmu, a te ruchy nacjonalistyczne, które próbują wyprowadzić swoje narody spod naszego dyktatu, zniszczymy ogniem i mieczem tak, jak się to robi w Gruzji, Armenii i Serbii. Ale za to zapewnimy pełen rozkwit naszego nacjonalizmu – syjonizmu, a dokładniej: żydowskiego faszyzmu, który w swojej tajemniczości i potędze jest super faszyzmem.
  Liczną populację Słowian pozbawimy elity narodowej, która określa rozwój wydarzeń i postęp kraju. I w końcu cały bieg historii. W tym celu obniżymy poziom ich edukacji – już w następnych 5 latach zamkniemy połowę ich uniwersytetów, a w drugiej połowie będziemy się kształcić my. Wpuścimy tam jeszcze Ormian, Czeczenów, Romów i innych. Będziemy walczyć o to, aby w rządach państw słowiańskich było jak najmniej rdzennych przedstawicieli narodu, którzy zostaną zastąpieni naszą elitą żydowską. W masmediach – radiu, telewizji, prasie, sztuce, literaturze, teatrze i kinie stopniowo będziemy usuwać kadry narodowe i zastępować je naszymi, lub w skrajnych przypadkach, kosmopolitycznymi.
 • @lorenco 23:19:50
  Piskorski już siedzi prawie 3 rok. Podłoże do Polin jest przygotowywane. Ostatnie wydarzenia są tego dobitnym przykładem. Państwa, z jakimi nie byliśmy pokłóceni właśnie zobaczyły, czyim psem są ,,władze,, warszawskie. Zresztą, chyba wiedzieli o tym znacznie wcześniej.
 • @trojanka 22:40:34
  Nie my przesraliśmy, tylko agentura jaka wysługuje się syjonistom i Amerykanom.
 • @trojanka 22:40:34
  https://www.youtube.com/watch?v=Of_WBaFJBZ4
 • @trojanka 10:40:47
  Nic tak nie otwiera oczu jak prawda! Przeczytaj co – w takiej sytuacji – zaleca ks. dr Stanisław Trzeciak w książce „„Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” którą autor dedykuje Młodzieży Polskiej jako drogowskaz, zadanie do wytężonej pracy, dla »podniesienia Polski w z wyż«:cyt. str. 348
  „Tymczasem dopóki żydzi z Polski nie wyjdą, konieczną jest rzeczą, w imię hasła „walka ekonomiczna i owszem”, przeprowadzić następujące ustawy:
  1. Bezwzględne zniesienie uboju rytualnego, jako barbarzyńskiego zabobonu, nie mającego nic wspólnego z prawem Mojżeszowym, ani religią Mojżeszową, przy pomocy jednak którego żydzi wyciągają ze społeczeństwa polskiego około pół miliarda zł rocznie przez zmonopolizowanie handlu mięsem, bydłem, skórami, wyprawą skór i odpadkami rzeźnianymi.
  2. Do Dekretu o zniesieniu masonerii, dodać należy surowe kary za należenie do tej międzynarodowej antypaństwowej i antykościelnej mafii, oraz konfiskatą majątków tak prywatnych masonów, jak i majątków lóż, oraz zastosowanie tychże kar do pomocniczych organizacji masońskich.
  3. Pozbawienie komunistów praw obywatelskich.
  4. Rewizję praw obywatelskich, nabytych po 11 listopada 1918 roku.
  5. Zakaz zmiany nazwisk czy imion żydowskich na polskie i chrześcijańskie, powrót do dawnych nazwisk i imion. Oraz surowy zakaz używania przez żydów imion chrześcijańskich.
  6. Pozbawienie tych wszystkich żydów praw obywatelskich, którzy kiedykolwiek piórem, słowem czy zachowaniem się swoim działali na szkodę moralną lub materialną czy ujmę dla imienia polskiego w kraju lub za granicą, lub też w przeciągu 2 lat przebywając zagranicą nie odnowili paszportu.
  7. Żydzi nie mogą wybierać, ani być wybierani do Sejmu, Senatu czy gminy, nie mogą być urzędnikami państwowymi ani gminnymi, ani też nie mogą być w sposób jawny lub ukryty zatrudnieni, ani nie mogą być udziałowcami w gałęziach życia gospodarczego, które decyduje o obronności państwa.
  8. Żyd z natury tchórz, skłonny do dezercji i zdrady, jako materiał wojskowy, małowartościowy lub szkodliwy i niebezpieczny, jeszcze za czasów królestwa żydowskiego od króla Jana Hirkana 135-104 r. przed Chr. do wojska nie brany, zastępowany zaś przez wojska najemne z obcych narodów w królestwie żydowskim, przeto i w Polsce Armia Polska nic nie straci, a przeciwnie bardzo wiele zyska, jeśli się odżydzi. A zatem żydzi nie mogą służyć w wojsku, ani posiadać pod żadnym warunkiem broni, natomiast odbywają pracę podwójną co do czasu na robotach publicznych i płacą progresywny podatek na Armię stosownie do zamożności.
  9. Żydzi nie mogą być nauczycielami w szkołach czy na wyższych uczelniach.
  10. Ponieważ działają demoralizująco na młodzież polską i szerzą wywrotową propagandę, przeto nie mogą uczęszczać do szkół polskich razem strona 349 z młodzieżą polską. Na wyższe zaś uczelnie tylko procentowo do ludności żydowskiej. Ponieważ zaś adwokatura i stan lekarski są zanadto przeżydzone, przeto do adwokatury i na wydziały medyczne nie przyjmuje się żydów, dopóki liczba żydów w tych zawodach nie zrówna się procentowo z procentem ludności żydowskiej.
  11. Żyd nie może leczyć chrześcijanina, ani też adwokat żyd nie może występować w sądzie w obronie chrześcijańskiego klienta.
  12. Żydzi nie mogą być ani dziennikarzami, ani wydawcami pism przeznaczonych dla ludności polskiej, nie mogą pełnić żadnych funkcji w teatrze, w urzędzie radiowym, w dziale filmowym.
  13. Nie mogą nabywać ziemi ani żadnych nieruchomości. Ziemia, którą już posiadają jako własność ponad 100 ha, przechodzi do parcelacji, poniżej zaś 100 ha, tak samo jak i domy po miastach podlegają podwójnemu opodatkowaniu. Ponieważ to wszystko pochodzi z lichwy, oszustwa i wyzysku ludności rdzennej, do niej zatem wraca.
  14. Żydzi wyjeżdżający z Polski, mogą wywozić swe kapitały tylko w formie obligacji renty wieczystej, czy też w formie polskich wyrobów przemysłowych.
  15. Kobiety do lat 40, mężczyźni do lat 20 nie mogą u żydów służyć.
  16. Za pożycie z żydem czy żydówką kara więzienia.
  17. Ponieważ żyd demoralizująco działa na ludność wiejską, wyzyskuje i oszukuje ją, przeto wstęp żydowi do wsi najsurowiej wzbroniony.
  18. Ponieważ żydzi celowo i planowo urządzają sztuczne bankructwa i na nich się bogacą, a do ruiny doprowadzają swych wierzycieli, wypłacając im trzecią część wierzytelności lub wcale nic, przeto prawo o niewypłacalności należy poddać ścisłej rewizji, a kupiec, który raz zbankrutował nie może zajmować się handlem, nie tylko samodzielnie, ale i w cudzym imieniu.
  19. Ponieważ giełda jest głównym terenem oszustwa i szachrajstwa żydowskiego, przeto na giełdzie żydzi nie mogą występować.
  20. Zemsta należy do charakteru duszy żydowskiej, a żydzi, jak doświadczenie zbyt częste wykazuje, mordują skrycie i podstępnie tych, którzy broniąc swój naród, przeciw nim występują.”

  Pamiętaj: i Ty możesz być Trzeciakiem!
 • Polecam najnowszą wersję :
  https://cont.ws/@detektywjarzynski/1190015
 • @Wrzodak Z. 22:10:01
  [W pierwszej kolejności powinni być aresztowani szpiedzy niemieccy z stoenu oraz odebrany im majątek energetyczny stoenu. A tu cisza???] Pełna zgoda, już dawno powinni być aresztowani i skazani po przepadku mienia w tym po przepisywanych na rodziny, prawo jest uchwalone na dożywocie.
 • @Wrzodak Z. 22:10:01
  Najważniejsze, robić politykę z sąsiadami i partnerami w Unii. Nie jesteśmy żadnym jak nam się wmawia mocarstwem ani gospodarczym czy militarnym, żeby angażować się między młot ,a kowadło. USA z żydami z Izraela wynajęło Warszawę, jak hotel, ale burdel zostanie na miejscu. Wszystko byłoby ok, gdyby Iran także zaproszono na tę konferencję... bo inaczej jaki ona ma sens prócz jątrzenia? i dlaczego niby my, Polacy, mamy uważać Iran za wroga?!
 • @kula Lis 68 15:49:58
  Bo takie są rozkazy. A PiS wykonuje je w podskokach. I zapewne ,,nasza,, bezpieka,, także.
  Jeśli J.Daniels jest doradcą rządu, a Żorżeta listy piszę, a w tych listach jak ma być, to chyba nie masz wątpliwości? Bo ja nie mam.
 • @lorenco 00:03:04
  Quo vadis....? ...w PiS-du
 • Google tajnym narzędziem walki Tajnej Światowej Władzy Centrum >CIA /Mossad z dysydentami na świecie
  https://cont.ws/@detektywjarzynski/1192227
 • @trojanka 17:08:21
  Dobry Boze! Myslalam, ze mam silniejsze nerwy. Ucieklam od tego video.
  Zdjecia tych okropnosci powinien obejrzec zarliwy propagator Rzeczpospolitej Przyjaciöl !
  Rzeznicy, zwani izraelskimi lekarzami bywali na röznych frontach. W Serbii wycinano narzady rannym..
  Potworne zlo rozlazlo sie po swiecie !
  Fajnych przyjaciöl wciska Duda Polakom.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031