Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

dziennikarzobywatelski propaguje obóz lewicowo - liberalny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Mowa nienawiści” służy do niszczenia fundamentów naszej cywilizacji - ostrzega prof. Piotr Jaroszyński. Filozof wskazuje, że to stwierdzenie będzie wykorzystywane do walki z tradycyjnymi wartościami.

 ,,Dziennikarzobywatelski’ propaguje środowiska lewico – liberalne

 

 

Na portalu internetowym Neon24.pl, zjawił się bloger, który używa nicka ,,dziennikarzobywatelski”. Zaczął od razu walczyć na tymże portalu z tzw. ,,mową nienawiści”, wykorzystując do tego zabójstwo prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. DzO (dziennikarzobywatelski) popłynął z prądem brudną rzeką, razem z środowiskiem liberalno – lewicowym, które to środowisko 24 godziny na dobę walczy z ,,mowa nienawiści”  (MN)wszędzie tam gdzie to możliwe, szczególnie w szkołach i mediach.

DzO przyszedł z portalu Salon24, potocznie nazywanym u Nas szalom24. Tenże bloger od razu zaczął od cenzury, kasował na swoim blogu, te wypowiedzi, które mu nie pasowały do jego polityki, do jego wizji dziennikarstwa, do jego obozu politycznego. Skasował moją i wiele innych wpisów blogerów, które polemizowały z jego natarczywą antyrosyjskością, gdzie posługuje się klasyczna nienawiścią do innych. W jego wpisach na szalom24 oraz teraz na neonie, aż razi od kłamstw, wręcz bredni  dotyczącycej tzw. ,,mowy nienawiści” oraz Rosji i Polski.

Przypomnę kilka bredni, które on wypisuje np.;

Prezydent USA D. Trump wygrał wybory z powodu hakowania cybernetyków z Rosji??? Czyli to Rosja (PUTIN) wybrał Trumpa prezydentem USA, ponieważ tak sztab wyborczy H. Clinton twierdzi. Czyli po co wojna USA z Rosją, skoro Rosja ma swojego prezydenta w USA??? Takie cytowanie mediów i ludzi z lewicy liberalnej nie przystoi, oskarżanie państwa i prezydenta Putina bez dowodów nie jest ,,mową nienawiści” panie dziennikarzu obywatelski?

Brexit – to sprawa Rosji, walka o niepodległość Katalonii to też wina Rosji, Le Pen to agentka Rosji itp. Brednie bez dowodów tzw. ,,Dz.O”. Oskarża również tzw. ,,totalną opozycję” o bycie agentami Rosji, nie wspominając, że GW i środowiska liberalne w Polsce, brną z zaklejonymi oczami do tego samego świata zachodniego, które jest totalnie zgnite moralnie razem z PIS. Jeżeli w Polsce ,,totalna opozycja” razem z PiS dążą do zachodu, tzn, że dążą do zachodu sterowanego z tylnego siedzenia przez Rosję i Putina, ponieważ Rosja ma władzę w USA, zrobiła Brexit w WLB,  mają Macrona, Le Pen, Merkel i itd.

Tenże DzO, dla swojej propagandy oraz w przedstawianiu fałszywej rzeczywistości, przywołał w swoim wpisie nazwisko ,,eksperta” niemieckiego od spraw rosyjskich Alexsandra Rahra. Pan Rahr wywodzi się z rodziny bałtów niemieckich oraz matki rosyjskiej żydówki. Pan Rahr walczył bardzo o uwolnienie z więzienia sowieckiego żyda z KGB, złodzieja Chodorkowskiego, który to komunista uwłaszczył się na rosyjskim majątku energetycznym. Był współwłaścicielem Jukosu razem z Rotschildem, który to majątek znacjonalizował Putin, a Chodorkowskiego wsadził do więzienia.

Nie wystarczy być ekspertem od służb specjalnych, zapoznając się z biografią Rahra by nie domyśleć się dla jakich służb pracuje ten wielonarodowiec.

Właśnie o to chodzi z tą MN, żeby stworzyć fałszywy obraz rzeczywistości i podejrzewam, że wywrotowcy ,,wrzucili” na Neon24 swojego ,,obywatela” by Nas pouczał co to jest MN, ale swoją totalitarną mowę może tylko On tu głosić, bo innych, inaczej myślących, głoszących prawdę będzie wywalał z swojego bloga posługując się do tego totalitarnego postępowania haseł ,, Żołnierze Wyklęci” ,,prawica”, patriotyzm”, Kościół, wiara i wszystkie inne narodowe wartości  by przypodobać się swoim  mocodawcom, których celem jest zawładnięcie umysłami Polaków. Prowadzi to wprost do budowania ustrojów totalitarnych, opartych na przeinaczaniu rzeczywistości.  

Co to jest mowa nienawiści, niech lepiej zabierze głos prof. Piotr Jaroszyński.

 

Mowa nienawiści” służy do niszczenia fundamentów naszej cywilizacji - ostrzega prof. Piotr Jaroszyński. Filozof wskazuje, że to stwierdzenie będzie wykorzystywane do walki z tradycyjnymi wartościami.

Widzimy dzisiaj, że „mowa nienawiści” dotyczy wszystkich, którzy nie zgadzają się na wywrócenie wartości, na których opiera się nasza tożsamość, kultura i cywilizacja. Jest to ukryty zamach, który ma podkopać fundamenty naszej cywilizacji

— powiedział w „Aktualnościach dnia” w Radiu Maryja prof. Piotr Jaroszyński, kierownik Katedry Filozofii Kultury KUL.

Podkreślił, że stwierdzenie „mowa nienawiści” zostało stworzone po to, żeby ludzie swobodnie oskarżać, według uznania władzy i określać, co jest przedmiotem nienawiści.

Ci, którzy rządzą, dopowiadają nam od siebie, co ma być nienawidzone i co będzie ukarane

Proszę zwrócić uwagę, że nie wiadomo do czego ta nienawiść ma się odnosić

— wskazał.

Kiedy słyszmy, że ktoś powtarza ten zarzut i to poważnie, to znaczy, że włączony jest pewien system manipulowania ludźmi, który ma doprowadzić do tego, żeby powstał nowy ustrój totalitarny, taki, gdzie ludzie będą stosowali autocenzurę po to, żeby utrzymać się przy życiu czy żeby utrzymać swoją pozycję choćby zawodową. To obserwujemy na przykładzie zwłaszcza dziennikarzy i polityków, jak oni łatwo się temu poddają po to, żeby być u władzy i po to, żeby zachować swoją pozycję

— stwierdził.

Filozof słusznie zauważył, że część środowisk decydują o tym, co może być przedmiotem „mowy nienawiści”.

Są środowiska, które na bieżąco ustalają, co będzie traktowane jako „mowa nienawiści”, co będzie przedmiotem tej „mowy nienawiści”.

— stwierdził prof. Jaroszyński.

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Też zamieszczam notki na S24. Faktem jest, że tam dominują trolle prezentujący absurdalne opinie. Jednak dalej jest to portal o znacznej poczytności.
  Czy "dziennikarzobywatelski" jest "lewacki"?

  Przyznam, że nie kojarzę. Może dlatego, że tam ostatnio pojawia się wiele nicków "podobnych" do ludzi prezentujących normalność - tyle, że używających nicków.
  Trudno się w tym połapać i być może o to chodzi.

  Wyjście?
  Pisać pod własnym nazwiskiem; nie będzie podszywania się.
 • Ciekawostka Wrzodak
  Rozumiem iż czytanie ze zrozumieniem bardzo Pana boli - cóż nie mój problem !
 • O Wrzodaku
  Zygmunt Wrzodak ostro wypomniał Marcie Kaczyńskiej niewierność. Czy nie posunął się za daleko? Kim jest Zygmunt Wrzodak? Czemu tak ostro wypowiada się o córce Lecha Kaczyńskiego?

  Zygmunt Wrzodak z wykształcenia jest mechanikiem. Przez wiele lat działał w NSZZ „Solidarność”, w 1993 r. po raz pierwszy nieskutecznie ubiegał się o mandat poselski. Następnie należał do Ruchu Odbudowy Polski, jednak postacią liczącą się w polityce stał się w 2001 r., współtworząc partię Liga Polskich Rodzin. Był posłem na Sejm IV i V kadencji. Po konflikcie z liderem LPR Romanem Giertychem został wykluczony z partii. Od tego czasu próbuje swych sił, zakładając kolejne partie i ugrupowania – Forum Polskie i Narodowy Kongres Polski (obydwie wykreślone już z rejestru partii). Kandydował też na posła z listy Samoobrony RP.

  To wszystko wyjaśnia poglądy i postawy - nie moja bajka. Szkoda mojego czasu.
 • @dziennikarzobywatelski 20:33:06
  Nie rozumiesz rzeczywistosci. Kłamiesz, szkodzisz Polsce swoimi bredniami, podajesz fałszywy obraz rzeczywistości.
  Bycie niezależnym człowiekiem to wielki przywilej, radzę wyjść z propagandy siejącej fałszywą nienawiść do innych.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:26:10
  Jak najbardziej, że powinno się pisać pod swoim nazwiskiem, wtedy bierze się na siebie odpowiedzialnosć, a pisanie pod nickami to moim zdaniem tchórzostwo.
 • @Wrzodak Z. 20:45:45
  pana problem nie mój. Tyle na ten temat, dyskusja z panem mija się z celem Na moim blogu nie będzie pan mile widziany a pana komentarze kasowane. Pana poglądy mnie zupełnie nie insertują tak jak i pana osoba. Dziękuje za reklamę mojej skromnej osoby. I tyle i aż tyle !!!
 • @Wrzodak Z. 20:47:19
  A co by taki Husky albo ten nowy zrobili gdyby mieli pisać takie brednie pod własnym nazwiskiem?
 • Dobre ad vocem.
  5*
  A kiedyś nasi przodkowie radzili i ostrzegali:
  „Kupą, mości panowie!”, "Jedną gałązkę złamiesz, ale wiązki gałązek już nie", „Jednością silni”. „Zgoda buduje, wojna rujnuje”, „Miłuj bliźniego swego jak siebie samego”.
  Obecnie Polacy jesteśmy w takim położeniu, że musi być opcja amerykańska bo jak nie, znaczy to, że jesteśmy zdrajcami Ojczyzny.
  A przecież o ile wiem, nie jesteśmy stanem USA aby mieć obowiązki amerykańskie.
 • @dziennikarzobywatelski 20:53:49
  Jesteś ofiarą ,,systemu, przemysłu mowy nienawiści", Jako jeden z pierwszych wdrażasz postanowienia propagandy bolszewickiej, polegającej na cenzurze, wspomagasz w ten sposób budowanie opcji totalitarnej, fałszywego obrazu. Powołujesz się na rodzinne związki z ŻW, mam wątpliwości czy tak jest, ponieważ sposobu podejścia do wolnego myślenia nie masz, a gdyby byś miał władzę w latach przeszłych to nadawał byś się na czarnego klawisza. Masz wredny i prostacki sposób bycia.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:55:21
  Zatem apel do ukrywajacych sie pod nickami

  Zawisza Niebieski
  Matterhorn
  Lorenco
  Ewinia
  Trojanka
  Wercia
  Fretka
  Repsol
  Talbot
  Wawel
  Docent
  McGregor
  Rebeliantka
  Miarka
  Arjanek
  Hades
  Fatamorgan
  i wielu innych

  Wzywam Was do ujawnienia Waszych nazwisk
  Dość ukrywania się
  Dość

  ps.
  na końcu ujawnię swoje

  8-)))))))))
 • @lorenco 20:57:29
  E no nie jakbyśmy byli stanem to dostawalibyśmy fundusze stanowe, a nie musielibyśmy dopłacać jak teraz, np. do obligacji!
  https://youtu.be/h-VbQph9zp4

  no i z szalomu..

  https://www.salon24.pl/u/ironicznyanglosas/494361,szok-i-niedowierzanie-polska-pozyczyla-100-miliardow-ameryce

  tak że nie insertuj tutaj niczego...
 • @lorenco 20:57:29
  Ktoś tu "kiedyś" na portalu pisał że notki ad vocem nie będą mia rację bytu na stronie głównej
  Cholera jasna z tą moją pamięcią
  Za nic nie mogę sobie przypomnieć kto to pisał?
 • @dziennikarzobywatelski 20:53:49
  " Dziękuje za reklamę mojej skromnej osoby. I tyle i aż tyle !!!"

  Ależ się Pan zdenerwował :)
  Z tą reklamą to cuś nie teges bo pański wpis po 10 godzinach wiszenia na 1 ma mniej odsłon niż Pana Wrzodaka po... 1 godzinie :)))
 • @Husky 21:11:04
  Cóś się zmieniło, długo nie zaglądałem na Neon, zajęty byłem kibicowaniu na forach dot. RK i jego powrotu i kompletnie przestała mnie interesować polityka:) Było fantastycznie i pozytywnie. Byle do 17 marca.
  Teraz po kilku tygodniach jak tu jestem z powrotem, zauważyłem zmiany.
  Mało jest Repsola a dużo Agnieszki:)
 • @Astra - Anna Słupianek 21:16:30
  Astro, 5*:)
 • @Astra - Anna Słupianek 21:16:30
  Proszę tego nie traktować osobiście.
  Z tymi odsłonami to ciekawa sprawa.
  Takie WPS po naciśnięciu publikuj ma ich już tysiąc,po dwóch minutach trzy.
  Często się zapominają z tą maszynką i wielokrotnie im (skutecznie)
  przypominam.
  Jest tu jeszcze kilku, o tak skutecznej "czytalnosci"
  Tłok taki że ciężko przebić się z komentarzem.
  8-)))))
  Ale gdzie tam wszystkim do pewnego blogera co miał w 15 godzin....
  milion
  Pozdrawiam
 • @trojanka 21:10:48
  Przecież mówiło się, że: Jaki jest sposób na dobrobyt w Polsce? Wypowiedzieć USA wojnę i się poddać (czy jakoś tak) .To był jakiś sposób:)
  Widać, tylko się poddaliśmy, reszty nie ma.
 • @lorenco 21:24:40
  //Mało jest Repsola//
  Zawzion sie i nie pisze
 • @Husky 21:32:16
  "Jest tu jeszcze kilku, o tak skutecznej "czytalnosci"
  Tłok taki że ciężko przebić się z komentarzem.
  8-)))))"

  Tyle, że Pana Wrzodaka to nie obejmuje. Mam podgląd na Analytics i zapewniam, że notka jest baaaardzo poczytna.


  Pozdrawiam
 • @Husky 21:07:14
  Z tych, których wymieniłes 5 osób znam. Nie piszą takich drastycznie pornograficznych (w sensie politycznym) tekstów jak ty więc mogą spokojnie pisać anonimowo, ich wybór. Ty byłbyś o wiele bardziej skuteczny i wiarygodny gdybyś się nie chowal. No ale to twoja sprawa i twoich szefów :)))
 • @Astra - Anna Słupianek 21:53:39
  Ja tego nie kwestionuje
  Bron Boze
 • @Husky 21:32:16
  Kto miał ten milion??? Nie kojarzę...
  Moja maszynka do nabijania chyba się zacięla... Prawy pasek i tylko 1,2 k...
 • @Wrzodak Z. 20:45:45
  "Im bardziej spoleczenstwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, ktörzy ja glosza. Prawda jest NOWA MOWA NIENAWISCI.
  George Orwell
  To kolejna maczuga, ktöra wali wszystkich "politycznie niepoprawnych".
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:05:23
  Musze odszukac
  Ale wiele razy juz to wklejalem
 • @Husky 21:07:14
  "na końcu ujawnię swoje"
  Płaszczak - też mi tajemnica :))
 • @Hades 22:18:43
  Jaki Plaszczak?
  Jarzombek, trener II klasy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:22:23
  Nie - Błaszczak :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:05:23
  Odsłon: 1000978

  https://ranczo.neon24.pl/post/121108,nowa-ekonomia-ogolnopolska-akcja-informacyjna
 • @Hades 22:18:43
  za prostackiego trolla tu robisz
  Dobrze sie bawisz
 • @Hades 22:22:50
  Mierny, bierny ale na zawsze prezesowi wierny
 • @Hades 22:25:29
  Jak juz sam do siebie tak piszesz to wiecej niz samokrytyka
  Pajacowani cdn.
  Tylko co na to admini
 • @Husky 22:27:31
  " sam do siebie tak piszesz to wiecej niz samokrytyka"
  A Tobie to trzeba zawsze krok po kroku tłumaczyć?:
  Błaszczak = Mierny, bierny ale na zawsze prezesowi wierny
  Czy zgadłem i się wkurzyłeś?

  "Tylko co na to admini"
  Nie możesz napisać w prost:
  "Pani Agnieszko - RATUNKUUUUU"
 • @Husky 22:24:09
  Ktoś nieźle pojechał :)))
 • @Hades 22:41:58
  Znasz bajkę o wężu ?
  to ss...... leśny dziadzie
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:43:18
  Są jeszcze po pół miliona ,po sto tysięcy
  Często ilość odsłon dziennie to w similar web niemal pół m-ca
  faktycznie z tymi odsłonami to jaja jak berety i jeszcze niektórzy się z tym obnoszą
 • @Husky 22:47:08
  Pański brak ogłady negatywnie wpływa na wizerunek portalu. (AgnieszkaS)
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:26:10
  A jaka jest pewność, że pisanie pod własnym nazwiskiem przyczyni się do mądrego rozumienia i rzetelnego opisywania rzeczywistości przez piszącego?...
  Przecież rozumienie przeczytanego, w dużej mierze zależy tylko od czytającego.
  A przecież nie jeden sławny pisarz, czy myśliciel, pisał pod pseudonimem a nawet pod pseudonimami.

  I czy za to należy go potępiać?

  Nie wpadajmy znów w jakąś jakby paranoję, podobną do inkwizycji.

  Często nie ważne jest nazwisko i pozycja piszącego, ale przede wszystkim treść.

  Vide nasi obecni rządziciele!

  Pozdrawiam
 • @lorenco 21:32:20
  Haiti jest podbite, i co?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:22:23
  Marian Paździoch?
 • @Pedant 01:05:56
  Haiti podbite? Może chodzi o Hawaje?
 • @Husky 21:07:14
  Czy jak podam swoje nazwisko Grzegorz Brzęczyszczykiewicz to mi uwierzysz czy jeszcze mam podać adres zamieszkania datę urodzenia numer kołnierzyka czy numer butów?
  Nie wszyscy którzy piszą pod nazwiskami podają prawdziwe nazwiska.
 • @Wrzodak Z.
  "Mowa nienawiści" została zawleczona do Polski z żydolewackich mediów całego świata! Wystarczy spolonizować media i edukować poprzez dobry przykład dziennikarzy i polityków. Mowa nienawiści to taka żydolewacka nowomowa do cenzurowania wypowiedzi i karania za nie ludzi. Szkoda, że w dalszym ciągu aresztuje się w Polsce za to ludzi. Rządzi PiS a metody te same co wcześniej. Dzisiejsza opozycja jest największym złem, jakie przytrafiło się nam po '89 roku. Brak dekomunizacji w życiu publicznym, wychodzi nam, społeczeństwu dzisiaj bokiem i ciągnie się za nami w nieskończoność. Mam nadzieję, że w Polsce nigdy nie zostaną notyfikowane europejskie przepisy, dotyczące tzw. nowo-śmiesznej mowy nienawiści. Są to jedynie działania mające na celu wyeliminowanie z przestrzeni publicznej otwartej krytyki. Swoistego rodzaju cenzura, nic ponad to. Jeżeli ktoś faktycznie kogoś pomawia, zniesławia, oczernia - są na to odpowiednie artykuły w naszym obecnym systemie prawnym i nie potrzebujemy tutaj unijnych przepisów. // PiS wprowadza Terror +. Kolejna akcja Widelec. Rezultaty będą takie same czyli ośmieszenie policji. Kiedy będziecie zamykać za myślozbrodnie? Brudziński to marionetka skacze jak wyborcza zagra. A czy będziecie też zatrzymywać żydów Niemców, Amerykanów za groźby karalne w kierunku nas Polaków. Czy tylko otrzymaliście rozkaz od wyżej wymienionych by karali nas Polaków, a wy jak grzeczne pieski będziecie wykonywać polecenia ..Ale jest takie przysłowie kij ma dwa końce …..Kiedyś był taki slogan:
  Młodzież – Partia – Gierek.
  Na dziś: Brudziński – Pałka – Cela.
  Brawo Joachimie, nie żałuj sobie -teraz widać kim jesteś. Rząd amerykański likwiduje PiS-owców, bo już ma gotową ekipę PO-PSL-Nowoczesna-pederasta Biedroń. Teraz w ramach walki z mową nienawiści będą indoktrynować nas o homosiach i migrantach!
 • @Wrzodak Z. jak mu to napisałem to swą notkę skasował, bo się nią ośmieszał.
  No i nic się nie dzieje z ich braku, budżet oszczędza, USA funkcjonują a Trump powiedział, że teraz widać jak te 800tys jest zbędne i niech szukają sobie użytecznej pracy. U nas też by to się przydało a jest ich też już z 800ts, 46tys w ZUSie. Ostatnio kazał demokratom by pluć na niego latali za własne pieniądze, odmówił im lotu do Brukseli samolotem USAF, to był majstersztyk.
  PUK, PUK: RZĄD-MAMY NIECZYNNE DO ODWOŁANIA.
 • @Wrzodak Z.
  Prof. Polak: "Niedługo okaże się, że każda krytyka pod adresem opozycji jest językiem nienawiści". Niestety śmierć prezydenta Gdańska jest wykorzystywana do nieprzytomnych ataków na polityków formacji rządzącej. Odbywa się to pod hasłami walki o wolność słowa, o tolerancję, o dialog, o przeciwstawianie się tzw. językowi nienawiści. Niedługo okaże się, że każda krytyka pod adresem opozycji jest językiem nienawiści. Jest to słowo wytrych mówi portalowi wPolityce.pl prof. Wojciech Polak, historyk UMK w Toruniu i przewodniczący Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej. https://wpolityce.pl/polityka/430334-prof-polak-krytyka-opozycji-moze-byc-jezykiem-nienawisci
 • @Wrzodak Z. 20:45:45
  acznijmy od Wrzodaka i jego misji. Jak to jest, że działacz związkowy, który swego czasu, w epoce przedinternetowej, kompromitował się bezkarnie za każdym właściwie razem kiedy pokazywali go w telewizji, występuje nagle jako jeden z sygnatariuszy listu do Putina? Co on robi w towarzystwie profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego, obojętnie co byśmy dziś o tych profesorach nie myśleli? Skąd on się tam wziął i kim jest? Nie jest już działaczem związkowym, bo jego zakład upadł dawno temu. Nie jest politykiem, bo się do tego nie nadaje i nigdy nie nadawał. No to kim jest i co wszczepili mu pod plombę kosmici? Niełatwo zgadnąć, bo pan Zygmunt pokazuje się dziś niezwykle rzadko i kapitały polityczne w które mierzy są bardzo zagadkowe. Kogo on chce skaperować? Rusofilów jak się domyślamy, ale takich w Polszcze jest jak na lekarstwo. Oczywiście ich liczba wzrośnie natychmiast kiedy tylko Putin zdecyduje się na wyłożenie jakiegoś budżetu z przeznaczeniem na propagandę. Wtedy okaże się, że za Wrzodakiem ludzi siła, jeden się nazywa tak, inny śmak, jeden kocha Polskę, inny Perkuna, a będą też zapewne i tacy, co się wystroją w plakietki z Matką Boską Częstochowską, żeby nadać sobie ten niepowtarzalny sznyt najautentyczniejszego autentyzmu i prawdziwej pobożności, tak wdzięcznie kiedyś prezentowany przez Lecha Wałęsę. I jeszcze będą między nimi profesorowie wyższych uczelni znudzeni systemem bolońskim i z każdym rokiem obniżającym się poziomem inteligencji studentów. Wrzodak nie pogardzi żadnymi pieniędzmi i ja to wiem, bo pamiętam z dawnych lat jego wypowiedź z wieczornych wiadomości. Był to jakiś montaż o ubóstwie i Wrzodak, wówczas poseł na sejm powiedział, że on dostaje ledwie 5 tysięcy na miesiąc gołej diety, a ma dwoje dzieci. I co on biedny z tymi groszami ma zrobić? To było jakieś 10 lat temu, więc 5 tysięcy to był ładny kawałek grosza. Dziś także jest, ale trochę jakby mniej waży. Kiedy zobaczyłem jak ten facet to mówi, pomyślałem, że teraz media go rozjadą. Była akurat jakaś nagonka na polityków co mają za dużo i trzeba było zabiegać o względy biedoty. No, ale okazało się, że Wrzodaka nikt nie ruszył. Może dlatego, że nie było internetu, a może z jakichś innych powodów. Wrzodak żył sobie spokojnie i dziś powraca jak kosmita co ludziom nadajniki do zębów wszczepia, albo jak gadający robak, co pyta deliryków o drogę do monopolowego.
  Całość :
  https://www.salon24.pl/u/coryllus/585003,ziemkiewicz-wrzodak-gadowski-i-dugin
 • @dziennikarzobywatelski 09:44:09
  Pewnie Ty, skasował byś taki wpis gościa z gazety koszernej (tak przypomina mi twoją klawiature), ale nawet wklejając taki głupi, pełen nienawiści wpis z portalu szalom24, skróciłeś go o kilka nazwisk. (Ziemkiewicz, Gadowski, Dugin)
  Nawet w taki prostacki sposób manipulujesz tekstami wklejanymi z szalom24.
  Gosciu, jesteś skompromitowany do cna, jeszcze raz ci piszę, jesteś świetnym materiałem do trzymania pały w imieniu granatowych lub czerwonych, którzy ,,walczą z mową nienawiści". Dać ci tylko na to prawo, a już będziesz biegał po ulicach z pałą i szukał tych co ,,sieją nienawiść", jednocześnie będąc jednym z kluczowych ziejących nienawiścią do wszystkich i wszystkiego co różni się od twoich głupawych, prymitywnych tekścików.
 • @Wrzodak Z. 10:12:57 Brawo! Tak by było, on o tym marzy.
  100/100! Pzdr!
 • @Wrzodak Z. 10:12:57
  hahahhahahahahahahahahhaha !!!!!!!!!!
 • @dziennikarzobywatelski 10:26:21
  Ten pusty śmiech, świadczy o twoim odlocie, weż się chłopie ogarnij, weż leki, pomódl się, idż na spacer, pobiegaj i przemyśl, tą swoją krętą, nie równą drogę życiową, bo widać, ze jesteś nieszczęśliwym człowiekiem, ponieważ żyjąc wiele lat w kłamstwie i wiedząc o tym człowiek może dostać pomieszania zmysłów o czym świadczy ten pusty śmiech na moje argumenty.
 • @Wrzodak Z. 10:12:57
  No i jeszcze zdaje się sprzedaż wypocin spadła,oraz popularność maleje drastycznie spadła a ...to jest NIE do PRZYJĘCIA i jeszcze "czeba" jakoś zarobić!!
 • @AgnieszkaS 00:55:51
  To może wpierw coś ze SJP :
  EGOCENTRYCZKA - kobieta przesadnie zajmująca się własną osobą, własnymi przeżyciami, przeceniająca siebie przy jednoczesnym niedocenianiu i nieuwzględnianiu punktu widzenia innych osób.
  A teraz do rzeczy.
  Krotka historia naszej "korespondencji" :
  - Czuję się zaszczycona tym szczególnym zainteresowaniem pewnych osób
  ///AgnieszkaS 19.01.2019 19:03:47

  - Cóż. Masochizm też jest przyjemnością. Przynajmniej dla niektórych...
  Proponuję jednak zakończyć tą jałową dyskusję, bo Huski się zdenerwuje i zbanuje nas obu..
  ///SZS 19.01.2019 19:48:18

  Nie masochizm, tylko cynizm TEŻ (wytłuszczenie moje ) bywa przyjemnością. Tak, zdarza się.
  A co do jałowej dyskusji, to ja jej nie rozpoczynałam.
  "(…) bo Huski się zdenerwuje i zbanuje nas obu..."
  Ja jestem kobietą, a więc wypadałoby napisać obydwoje, a nie obu.
  ///AgnieszkaS 19.01.2019 19:57:57

  Kobieta, cyniczna masochistka, i do tego purystka....
  Za dużo tego feminizmu, jak dla mnie.
  Wynoszę się, bo chyba nadużyłem "gościnności" gospodarza tego gniota....
  ///SZS 19.01.2019 21:08:22

  "Wynoszę się..."
  Mam nadzieję, że na dłużej. Pański brak ogłady negatywnie wpływa na wizerunek portalu.
  ///AgnieszkaS 19.01.2019 22:29:20

  Gdzie tu Pani widzi mizoginię ?
  Ma Pani nazbyt wybujałe ego , co nie wróży temu portalowi neutralności...
  I gdyby nie Pani obsesyjna chęć posiadania ostatniego zdania, nasz dialog dawno by się zakończył...
  Pragnę również zauważyć , że staram się być bardzo uprzejmym....mimo, że stara mi się Pani wmówić zmęczenie.
 • @matterhorn 11:14:09
  Do Rzeczy" [nr 15/2017] ukazał się artykuł Rafała Ziemkiewicza "Alfabet oszołomów (poczet oszołomów)
  Ziemkiewicz opisuje też działalność trzech blogerów: Gabriela Maciejewskiego (Coryllusa)czyli dziennikarza ubywatelskiego.
  Krzysztofa Osiejuka (Toyaha) oraz Piotra Wielguckiego (Matki Kurki),

  https://dorzeczy.pl/kraj/26902/Alfabet-oszolomow.html

  R. Ziemkiewicz ciekawe.
  https://twitter.com/r_a_ziemkiewicz
 • Kim on jest ?
  Dzisiaj zadzwoniłem do mego znajomego Posła obecnej kadencji zadając pytanie " Kim jest Z. Wrzodak". Odpowiedz była natychmiastowy : " NIKIM"
  I to jest konkret.
  Panie nikt to jest koniec mojej dyskusji brrrrrrr z panem NIKT.
 • @matterhorn 11:14:09
  //ostrzegam przed tobą blogerów Neonu24 by się trzymali z daleka od pseudopatriotycznego śmiecia.//

  To piszesz że w wymianie "poglądów" na różne sytuację, nazwanie kogokolwiek śmieciem, mieści się w ramach kultury i wolności słowa i nawet jest to zgodne z regulaminem portalu.Czekam na aplauz pozostałych uczestników tej dyskusji
  Ciekawe jaki będzie c.d. tej "polemiki"
 • @SZS 11:34:55
  Z bycia purystką, purystą można być tylko dumnym. Brawa dla pani Agnieszki! Puryzm (od łac. purus – czysty) to postawa językowa charakteryzująca się rygorystyczną dbałością o język i zatroskaniem o jego czystość, wynikającym z pobudek emocjonalnych, związanych z poczuciem, że język jest wartością wymagającą troski. A purytanizm to skrajne przejawianie jakichś zasad, szczególnie moralnych z czego także można być tylko dumnym. Lewactwo tego nigdy nie pojmie..brak zdolności pojmowania to norma.
 • @dziennikarzobywatelski 11:59:26
  A kim ty jesteś?
  Jesteś tu drugi dzień a nasmrodziles za dwa lata.
 • @kula Lis 68 13:00:29
  Co ty powiesz.
  Jaka ta Wikipedia mądra....
  To wiedz mądralo, że w odróżnieniu od ludzi, lisy liżą dupy tylko sobie.
 • @dziennikarzobywatelski 11:59:26
  Z pana to jest gość... nie ma co!
  Pousuwał pan nasze komenty pod swoim wpisem bo mu zarzuciłam, że znowu starocie powrzucał i nazwał je... chamskimi :)))

  A kim jest Pan Wrzodak? Jest byłym posłem a pan?
  Szkoda na pana klawiatury panie NIKT :)))
 • @Astra - Anna Słupianek 13:17:09
  Hm... bardzo lubiany pd lat!!

  http://teoriazycia.blogspot.com/2012/10/zawsze-jest-wiekszy-cwaniak.html
 • @Astra - Anna Słupianek 13:17:09
  Pełna zgoda. Następny fanatyk.

  A skoro tu jestem, to pragnę zadać Pani - jako Adminowi - pytanie.
  Na portalu NEon24 goszczą (bo chyba tak się to nazywa) różni blogerzy.
  Zamieszczają swoje, (bądź nie) artykuły, które wyrażają ich pogląd na pewne interesujące ich tematy. Weryfikacją tych artykułów zajmują się tzw Admini, pilnując, aby nie zawierały niepożądanych, zgodnie z regulaminem treści. Są one również poddane weryfikacji przez komentatorów, którzy to zgadzają się lub posiadają odmienny, często diametralnie odmienne zdanie na prezentowane przez blogera poglądy. I wszystko pięknie, gdyby nie tzw. banowanie. Gość (bloger) na portalu, może sobie zablokować innego gościa (komentatora), bo ten ośmiela się mieć inny niż on punkt widzenia.
  Jak gość może wypraszać z przyjęcia innego gościa ? Rozumiem, że można, a nawet trzeba, rugować wszelkie odmiany chamstwa i wulgaryzmy, ale poglądy ?
  Wulgarny tekst można wykasować, natomiast blokowanie oponentów uważam za całkowicie niezrozumiałe. Wyobrażam sobie, że każdy bloger dopuszcza do wyrażania opinii tylko "swoich", sekując adwersarzy, co doprowadzi do pewnego rodzaju Liberum Veto na tym portalu. A w takim wypadku, po co na taki portal wchodzić ? Przecież nie na tym polega ta zabawa.
  Za wyjaśnienie tego dręczącego mnie dylematu, będę zobowiązany.
 • @trojanka 11:44:55
  "Ziemkiewicz opisuje też działalność trzech blogerów: Gabriela Maciejewskiego (Coryllusa)czyli dziennikarza ubywatelskiego."

  Po pierwsze Coryllus nie pochodzi z Poznania a ten lordzik często się przechwałał poznańskim pochodzeniem .
  I po drugie często czytam "Warszawską Gazetę "gdzie publikuje swoje teksty Coryllus.Nie ten styl i język On najwyżej Coryllusowi może buty czyścić.
 • @Husky 12:16:27
  Przypatrz się najpierw jakiego języka miłości używa twój kumpel lordzik w stosunku do Pana Wrzodaka. Ja w takich wypadkach nie będę nazywał szamba perfumerią.
 • @SZS 13:54:17
  "Wyobrażam sobie, że każdy bloger dopuszcza do wyrażania opinii tylko "swoich", sekując adwersarzy, co doprowadzi do pewnego rodzaju Liberum Veto na tym portalu. A w takim wypadku, po co na taki portal wchodzić ? Przecież nie na tym polega ta zabawa."

  Napiszę tak... na naszym portalu to jest rzadkość i ja i wielu innych tutaj piszących nie mamy nikogo zbanowanego.
  Mnie się zdarzyło kilka (może 3 razy) wywalić jedynie zbyt długie komenty będące wklejką i to jeszcze z obrazkami :)
  Lubię nawet kiedy troszkę trollują moi komentatorzy zmieniając temat mojej notki.
  A co tam.. jeśli mają coś ciekawego do napisania :)
  W obronie portalu napiszę, że nie posiadamy żadnego moderatora i dlatego każdy bloger ma prawo moderować własny blog.

  Pisze Pan tutaj już dosyć długo dlatego... może chciałby Pan mieć również własny blog? Wtedy na pewno będzie łatwiej zrozumieć panujące zasady...
  Co Pan na to?

  Pozdrawiam :)
 • @trojanka 13:34:34
  Cwaniacy co?
  Maciejewski wpadł na nieznajomości daty śmierci Kraszewskiego a nasz mundry usuwa wpisy odnośnie daty produkcji... długopisu...
  No jaja normalnie :)))

  Pozdrawiam :)
 • @Astra - Anna Słupianek 14:14:40
  Ano!kopiuje z tego jakiego Kurolisa.Albo 2 nick.Psychologicznie podobne.to ma określenie w medycynie!

  https://www.salon24.pl/u/coryllus/585003,ziemkiewicz-wrzodak-gadowski-i-dugin
 • @matterhorn 13:57:33
  Próbuje ze wszystkich sił, na nim się wzorować i mu dorównać kopiując go.
 • @Astra - Anna Słupianek 14:12:08
  Myślę o tym. Ale Huski nie byłby zachwycony... :)
  Odwzajemniam pozdrowienia.
 • @matterhorn 14:00:34
  czyli zasada....... bo u was też biją murzynów
  8-))))))
  pzdr.
 • @Astra - Anna Słupianek 14:14:40
  Długopisem pisała swe pamiętniki Anna Frank, to ją zdemaskowało bo wtedy długopisów nie było, to samo u idioty obywatelskiego. Sybirak i długopis? Idiotyzm. Mama była na Syberii od 10.02.1940-1946, posługiwała się ołówkami i wiecznym piórem(odkręcało się w lewo tak po angielsku które ja w szkole złamałem odkręcając w prawo) przysłanym przez Brata z Anglii, gdyby były długopisy to wysłałby jej ich dużo w paczce.
 • @Astra - Anna Słupianek 13:17:09
  100/100! Pzdr.
 • @SZS 13:13:34
  Psy też sobie jajka liżą, polecam ci to zamiast pisania bazgrołów.
 • @SZS 14:39:00
  Myśl !!!!
  Myśl !!!
  Myśl !!!
  to nic nie kosztuje
  a z twojego bloga będę zachwycony
  blogerow tu coraz mniej
 • @Husky 14:43:01
  No... Całe szczęście, że ten "obywatelski" do nas dołączył. Szkoda tylko, że może wklejac tylko 2 notki dziennie...
 • @Astra - Anna Słupianek 14:14:40
  Długopis – narzędzie do pisania wynalezione w 1938 roku przez węgierskiego artystę i dziennikarza László Bíró. Po wybuchu wojny uciekł on z ojczyzny i dotarł do Argentyny, gdzie ze swoim bratem George'em (chemikiem) udoskonalali wynalazek. A więc nie był masowo dostępny tak w Europie, Polsce, świecie. Dopiero z końcem lat 40stych i początkiem 50 zaczął być popularyzowany choć i tak prym wiodły pióra wieczne, bo wyrabiały charakter pisma. Ja także i obecnie używam pióra wiecznego, czasami gdy chcę coś ładnie napisać, list, kartki.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:47:31
  A dlaczego ja mogę obecnie tylko jedną? Jak zaczynałem mogłem 2 odpowiedz.
 • @Astra - Anna Słupianek 14:12:08
  "...nie posiadamy żadnego moderatora i dlatego każdy bloger ma prawo moderować własny blog."
  Ależ nie potrzebny jest moderator. Wystarczy zapis w regulaminie, że banowanie (blokowanie opinii) jest zabronione, pod rygorem np. zdjęcia całego artykułu. Wyobraża sobie Pani, że taki np. Huski z tego powodu opuści ten portal ? Albo taki ortodoks dziennikarzobywatelski ? Bo ja nie.
  Prędzej z powodu braku zainteresowania (choć niektórzy zawyżają sobie
  ilość komentarzy "flirtując" z zaprzyjaźnionym blogerem...
  Zna Pani takie powiedzenie : Gdy się dwaj Polacy zejdą, to w trzy strony się rozejdą.... O frekwencję na portalu bym się nie obawiał...
 • @Husky 14:43:01
  "Myśl !!!
  to nic nie kosztuje"

  I tu się mylisz.
  Za moje myślenie słono mi płacą...
 • @kula Lis 68 14:42:54
  Co prawda, to prawda...
 • @dziennikarzobywatelski przeczytaj to sobie to co mam do powiedzenia na twe bazgroły o Shut downie.
  "Shut down" rządu w USA przyniósł niezwykłe efekty. Urzędnicy biorą się za robotę. Swoją drogą wybór zajęć przez "funkcjonariuszy publicznych" wskazuje, że poza urzędniczeniem wiele nie potrafią i podejmują zajęcia przeznaczone raczej dla osób słabo wykształconych…Zachwyceni są z kolei libertarianie, bo kryzys pokazuje, że można się obyć bez wielu urzędników. Niektórzy z nich już zaczęli zresztą poszukiwać możliwości dorobienia sobie i może to być bardziej pożyteczne społecznie od ich codziennych zajęć, do których przywykli. Swoją drogą wybór zajęć przez "funkcjonariuszy publicznych" wskazuje, że poza urzędniczeniem wiele nie potrafią i podejmują zajęcia przeznaczone raczej dla osób słabo wykształconych…Poza usługą "wyprowadzania psa", niektórzy zasilili branżę transportu osobowego jako kierowcy. W Europie zapewne zgłaszaliby się od razu po "bezrobocie". Nie od dziś wiadomo, że urzędnikami zostają przeważnie życiowi nieudacznicy. Sama możliwość Shut down instytucji publicznych pokazuje, że kraj może funkcjonować bez biurokracji. Pokazuję to niedowiarkom, bo ogarnięci od dawna wiedzą, że są to puste etaty i sposób na utrzymanie wysokich podatków po prostu, czyli duszenie społeczeństwa, aby myślało, że rząd jest taaaki potrzebny. Skoro można iść siedzieć za dokarmianie biednych, jedzenie blisko końca terminu wyrzuca się do śmietnika, nie można gromadzić wody deszczowej, niedługo zakaz palenia nawet drewnem w kominkach, zakaz hodowania warzyw w ogródku, nie można kupić od kogoś jego produktów typu pączki na targu itp itd, to rząd jest wtedy tylko po to aby każdą próbę samodzielnej egzystencji wbić w ziemię razem z człowiekiem. Więc jasne, że Shut down pokazuje dobitnie, że ludzie którzy tworzą socjalistyczne państwa "opiekuńcze", to tak naprawdę terroryści, którzy chcą tylko zabierać pieniądze i rozdawać je między sobą. To są tak naprawdę przestępcy w zakresie moralnym. Proponując zasiłek, co roku liczba osób na zasiłku będzie się podwajając. Czyli gigantyczny zysk dla korporacji, które przeniosą produkcję do Bangladeszu za 60€ miesięcznie wypłaty. I tracą na tym wszyscy, czyli 95% społeczeństwa w każdym kraju. Bogaci oczywiście się bogacą i dają argumentów socjalistom, że kapitalizm nie działa. Jak przejmą cały rynek i wykończą konkurencję to jasne, że nie działa. Powinno się takich chciwców zamykać w pudle taka prawda.
 • @kula Lis 68 14:51:51
  Tego to ja nie wiem, bo niby skąd?
  Zresztą ty nawet tego nie wykorzystujesz :))
 • @kula Lis 68 14:51:51
  Myślę że jak ładnie poprosisz nadadmina i nie będziesz źle pisał o Tusku czy PO, to on przyzna ci nieograniczony limit.
  Tylko masz walić w PIS jak w bęben !!!!
  Zresztą Talbotowi też obcięli.... ale nie jajka
  8-)))))

  ps. mam nadzieję że sprzedawca ......u
  mnie też nie obetnie limitu

  pzdr.
 • @SZS 14:59:33
  Bywam na innych portalach i tam ciągle są skargi na chamskie komentarze ale innych oczywiście.
  Ja myślę, że po zachowaniu poznajemy klasę blogera a nawet, że tak górnolotnie pojadę - człowieka! :)))

  Rozumiem, że blog mogę Panu założyć?
  Niedługo będzie Pan czerwony :)
  Proszę sobie wejść i rozejrzeć się w narzędziach i... pisać :)

  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:24:24
  Ale tylko tak zapytałem na "zaś".
 • @kula Lis 68 15:43:45
  Ktoś Panu obniżył na 1 wpis.
  Ale poprawiłam i ma Pan 2 jak wszyscy :)

  Pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek 15:48:29
  No to jeszcze tylko Talbotowi i sprawiedliwości stanie się zadość
  8-)))))))

  pzdr.
 • @Astra - Anna Słupianek 15:48:29
  Dzięki, choć i tak w najbliższym czasie nie wykorzystam. Pzdr!
 • @AgnieszkaS 15:38:28
  No to kiedy będziemy mogli poznać twoje poglądy?
  Chciałabym wiedzieć kto teraz adminuje na moim ukochanym dzieciaczku neonku...
 • @Husky 15:59:59
  Talbotowi nie! Zarzuci nas njusami ze Sputnika...
  Możemy tego nie przeżyć :)
 • @dziennikarzobywatelski 11:59:26
  Bardzo brzydko z twojej strony, że mnie zbanowales...
  No ale rozumiem, argumentów brak, odbycia blogerskiego jeszcze mniej. Jeszcze piszesz, że na portalu jest pełno "trolli i komuchow"...
  Ajajaj....
 • @Husky 14:39:06
  Masz kłopoty ze zrozumieniem prostego zdania
  To inaczej tłumacząc "jak kuba Bogu tak Bóg kubie." lub "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"

  DO może pisać kłamstwa i oszczerstwa na temat Pana Wrzodaka.Bloger Materhorn nie może nazwać po imieniu DO bo to jest mową nienawiści i niekulturalne.
  No ciekawy masz tok myślenia ale ja zawsze to co mam w głowie to i na języku lub klawiaturze.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:14:02
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/08/kult-nienawisci-do-rosjan-jest-zbrodnia-wobec-polakow/

  https://www.facebook.com/search/top/?q=Jarek%20Ruszkiewicz

  https://pl.linkedin.com/in/jarek-ruszkiewicz-5350537a

  FAJNIE !!!!! po co się tak konspirować i kłamać.
 • @matterhorn 16:15:57
  Ale ja uwielbiam nawalanki
  Czuję się wtedy jak ryba w krystalicznie czystej wodzie.
  Ale czy wyzwiska muszą być.
  ok.
  nie moja sprawa
  nad tym "czuwają" admini
 • @Husky 15:59:59
  Talbot też okrojony?
  Zaraz poprawię...
 • @dziennikarzobywatelski 16:20:12
  Ja się konspiruje???
  Gdzie i przed kim?
  To ty się trollu konspirujesz, ja piszę pod własnym nazwiskiem bo się nie wstydzę swoich poglądów. Jak bym miał pisać takie antypolskie szity jak ty to też wolałbym być anonimowy, żeby wstydu rodzinie nie przynosić.
  Ale mam dla ciebie smutną wiadomość - takie trolle jak ty szybko kończą tu karierę.
 • @AgnieszkaS 15:38:28
  "Można powiedzieć, że ma Pan na moim punkcie obsesję."
  Ma Pani rację.
  Kocham Panią !
 • @Astra - Anna Słupianek 16:33:46
  Ale niech obieca, że będzie omijal Sputnik.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:41:58
  Zabolało. ! Po co agresja czego się boisz ? swoich lewackich poglądów i miłości do Putina - wolno ci. Co do kariery na tym portalu - żart !
 • @dziennikarzobywatelski 16:51:36
  A co miało niby zabolec?
  Ty się lecz gostek albo mycke zmień bo ta co masz to ci zwoje uciska.
 • @Husky 16:20:22
  "Ale ja uwielbiam nawalanki"
  Chyba z przedszkolakami na placu zabaw.
  Nie kłam.
  Na swoim blogu gdy Twoje kłamstwa zostają wdeptane w ziemię i brak Ci argumentów czy zwykłych JAJ to bronisz się BANem.
  Natomiast na blogach cudzych gdy nie masz już czym "odszczeknąć" to wzywasz na pomoc adminów. :))
 • @Husky 16:20:22
  Widzisz Jarzombek, gdzie ty byś znalazł taki portal jak Neon?
  Tylko ten twój nowy kolega (a może wcale nie nowy:) jest wyjątkowo nieprzystosowany... Mam nieodparte wrażenie, że szybciej skończy tu karierę niż zaczął. I z kim ty będziesz się ślinić?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:59:08
  Zostaw gościa razem z jego mycką :)
  To jest anonim czyli nikt i tyle...

  Za to koleżanka Ania składa Ci dzisiaj najserdeczniejsze życzenia imieninowe!
  Jarku... dużo zdrówka, miłości, kasy i sukcesów w życiu!! :)))
 • @SZS 16:43:25
  Ale ty szczwany lis jesteś...
  Z tej mańki chcesz Agnieszkę podejść :))
 • @Astra - Anna Słupianek 17:09:46
  Wow... Pamiętałas...
  Jestem wzruszony, do głębi :)))

  Ciekawe jaką laurke przesłał swojemu idolowi Husky?

  Dobrze, zostawię go w spokoju (choć nie gwarantuje). Szkoda na takiego czasu.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:15:27
  "Ciekawe jaką laurke przesłał swojemu idolowi Husky?"
  Ostatni wpis zrobił ponad dobę temu więc bardziej stawiałbym że postanowił odwiedzić prezesa osobiście - wszak każdy pretekst jest dobry aby złapać jakieś dodatkowe punkty :)) (a jak jeszcze wyprowadzi kota na spacer to już w ogóle...)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:11:09
  No comment...:)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:15:27
  Masz Imieniny??dzisiaj??
  No to zdrowia Jarku/ mniej fajek/,samych dorodnych kociaczków/ po 1 tygodniowo/,weny twórczej , i dobrej wróżki z 1 życzeniem/ wystarczy/ które Ci się spełni :))).
 • @dziennikarzobywatelski 16:51:36
  Znowu tu buszujesz z swoimi księżycowymi myślami, teraz JR atakujesz za to, że myśli jak przystało nie zmanipulowanemu polakowi.
  Co do Putina, to zazdroszczę Rosjanom, że mają swojego podkreślam SWOJEGO prezydenta w przeciwieństwie do Nas, gdzie od zakończenia II wojny nie mamy swojego prezydenta.
  Putin, prawo jazdy ma, pływać umie, na nartach jeżdzi, zna sie na sporcie, rowerem jeżdzi, dziecko wychował, żone miał, potrafi komputer obsługiwać, zna się na geopolityce jak rzadko kto na świecie.
  A Was Kaczelnik, prawa jazdy nie ma, pływać nie umie, rowerem jeżdzic nie potrafi, dziecka nie przewinął, kobiety nie przytulił, konta nie maił, na siebie na swoim zapracować nie umie itd. ALE WY TAKIEGO NIEDORAJDĘ LANSUJECIE ZA ZBAWCĘ POLSKI. TO TAKA POLSKA MUSI IŚĆ W NIEWOLĘ I JĄ ODDALIŚCIE NA RZECZ USRAELSKICH INTERESOW, A NA POLSKIEJ ZIEMI CHCECIE ODSTAWIć TEATR WOJENNY.
  To jest wasze zadanie, a jeżeli ktoś rozszyfruje Was, to stosujecie cenzurę, bojąc się prawdy. Chcecie z Nas Polaków zrobić takich parobków obsługujacych lichwiarzy z Waszyngtonu i Tel Avivu, ich mięsem armatnim przeciwko naszym braciom słowianom, chcecie by chrześcijanim mordowal chrześcijanina, słowianin słowianina, a wasi garbonosowe mocodawcy będą wtedy zacierać swe parchate łapska.
  Dziel i Rządż, to wasze zbrodnicze plany przeciwko nam Polakom.
  Dlatego zostales tu odelegowany do brudnej roboty, ale szybko zostałes sprowadzony na glebe i to jest już koniec twojego ,,dziennikarstwa obywatelskiego". Obywateli to tu na naszej ziemi mamy wystarczająco.
  PA, pa wracaj do swoich.
 • @trojanka 18:35:46
  Dziękuję trojanko :)
  Ale tylko 1 kociaczek?... To słabo...
 • @Wrzodak Z. 21:38:51
  Panie Zygmuncie, on już się sam zaoral. Jego "fan klub" rośnie w siłę :)
 • @Wrzodak Z. 21:38:51
  Brawo ujawniłeś się, a co na to służby ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 01:17:56
  Zawody Capów. Luźna obserwacja i analiza.
  Taaam, na szalomie, Capy urządzili sobie wyścigi, który z nich naj Capiący Cap innego Capa Pogoni.
  Są zawodnicy w kategorii ''przodownicy'' i są, jak to mówią ''średniej parszywości'', a są i tacy, nijacy.
 • @fretka 06:04:40
  A do jakiej kategorii zaliczysz naszego nowego "kolegę"?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 01:15:54
  No , no.....nieźle:)))
 • @trojanka 08:18:38
  A co!
 • @Wrzodak Z. 21:38:51
  On mi śmierdzi tym pod nickiem Putler Kaput u sakiewki. Ten sam styl i te śmierdzące sowieckie onuce kierowane do mających swoje zdanie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:14:36
  Trudno powiedzieć. Skoro już uciekł z tego szalomu, a z tego co widzę miał tam swój blog i naczalstwo w polecanych, to pewnie potrzebuje detoksykacji, odtrutki można tak powiedzieć.
  Może ktoś go zmuszał do pisania, a może był sterowany poprzez zastraszanie, a może miał być złożony na ołtarzu jako ofiara z Goja, a może to zwykły troll prowokator który został zrzucony na nasz Neonek w celu jego rozwalenia na amen. Kto to wie....
 • @dziennikarzobywatelski 10:26:21
  Ten wpis, ta parszywa kreatura wywalil mi z innego jego wpisu.Temat bardzo ważny, warty poważnej debaty, ale autorowi oczywiście nie zależy na poważnej debacie ale na obrzydliwej propagandzie. Nie odróżnia ZSRR od Rosji, Sowietów od Rosjan. ZSRR powstał na morzu krwi ,,białych" czyli Rosjan, Samych księży prawosławnych sowieci wymordowali 320 tys. a ludności rosyjskiej kilkanaście mln. System sowiecki czyli ZSRR stworzyli za pieniądze żydów z ameryki żydzi, razem z ukraińcami, gruzinami, troche polaków no i do czarnej roboty wykorzystali zwykłych prostaków rosyjskich.
  Zresztą podobnie było w Polsce, gdzie jak mi opowiadał ojciec, to agent UB, KBW w tygodni nacjonalizował majątek kościoła, chlopa, prywaciarza a w niedzielę na procesji krzyż niósł, albo chorągiew, też wielu rdzennych polaków pracowało na rzecz żydo - komuny tak jak i w Rosji.
  Pewnie ten ziejący z nienawiści DO, nie wie, że pierwszymi ofiarami bolszewizmu byli Rosjanie, że w Katyniu najpierw wybito 42 tys. inteligencji Rosyjskiej. Cenę za bolszewizm największą zapłacił Naród Rosyjski.
  W 45 roku Rosja nie istniała, podobnie jak Polska w jednym i drugim państwie rządzili okupanci w tych Państwach.
  A wiec ten tekst jest tylko propagandą.
  Obecnie nikt z tej okupacyjnej ekipy nie chce rozmawiać z Rosjanami o Katyniu, czy Smoleńsku, to jak DO chce wyegzekwować 54 mld $???
  Zachodzi zadać takim ludziom jak DO zasadnicze pytanie, gdyby nie wyzwoliła Nas ACz. to gdzie byśmy teraz byli???
  Oczywiście, ze system sowiecki, narzucił wyzwolonej Polsce zdrajców żydokomunistów, którzy w interesie sowieckiego systemu żydowskiego mordowali polaków, ale jakby Hitler wygrał wojnę??? Co wtedy panie DO????
 • @Wrzodak Z. 22:47:00
  Tacy jesteście brawo !
  Ot taki tekścik dostałem na skrzynkę dzisiaj
  "od: kula Lis 68
  data: 2019-01-22 21:01:22
  tępy i prymitywny skurwysynu od wklejek, do mnie herbu Jastrzębiec jesteś gnoju za cienki. Tacy jak ty w majątku mojego dziadka świnie pasali. Spotkaj się ze mną w realu to już nic na swym blogu Putlerze Kaput u Sakiewicza nie napiszesz. Odwagi łachudro. "

  Piszesz o honorze kulturze blogerów - żart !
 • @Wrzodak Z. 22:47:00
  Psychiatra skazany za rasistowskie wpisy(oceń to sam i przeczytaj komentarze)
  https://niezalezna.pl/255624-psychiatra-skazany-za-rasistowskie-wpisy
  Ps..Ta sędzia Orańska Zdych to z nominacji Bronka Komorowskiego z roku 2011..i wszystko jasne. I tak dochodzimy do totalitaryzmu. Myślozbrodnia. Skazywanie ludzi za poglądy. Gratulacje. W 2015 głosowałem za "zero imigrantów" a jest ich miliony, w 2019 mam "walkę z mową nienawiści" i ludzi skazanych za to co myśli większość Polaków, tfu. Niedługo za tekst Polska dla Polaków będą się czepiać i to miała być dobra zmiana, prawica, narodowa...tfu! Cholera zaczynam się bać bo jak zaczną skazywać za rasistowskie myśli to mam przerąbane. Orwell to przewidział. Na naszych oczach znika wolność wypowiedzi. Wraca żydokomuna. Ludzie będą się bali słuchać radia z obawy że jakiś kapuś podsłucha ich zakabluje do "ministerstwa miłości". A to dopiero początek. W latach pięćdziesiątych dziadziusiowie wsadzali za niepoprawny dowcip lub zakazaną książkę (a zakazana była nawet Trylogia) a to samo zaczynają wprowadzać zarządzające nami wnuczęta o pozmienianych nazwiskach.
 • @kula Lis 68 11:42:59
  Dzisiaj RPO Bodnar napisał list do min. Ziobro o wzmożenie walki z mową nienawiści...

  No to już "nasz człowiek od Sorosa" (Bodnar to przecież absolwent prywatnego uniwersytetu "wielkiego filantropa") poleciał otwartym tekstem.

  i dobrze sią stało, bo wreszcie wiadomo "who is who" i o co im chodzi...

  Bo wg nich "mowa nienawiści" to jakakolwiek krytyka ich planu stworzenia nam "Nowego Wspaniałego Swiata" - NWO - właśnie przy pomocy "imigrantów, osób LBGT oraz wyznawców islamu".

  I wcale nie trzeba wzbudzać negatywnych emocji wobec w/w - nienawistnikiem wg ludzi Sorosa stajesz się już wykazując zbyt mało entuzjazmu wobec czekającego cię "ubogacenia"... a za taki "grzech" czeka cię, jak amen w pacierzu, najpierw śmierć cywilna, a potem to i ....?

  Ale my to już przerabialiśmy - podobnie jak wszystkie inne krainy wcześniej zainfekowane marksizmem w wersji bolszewickiej, czyli marksizmem 1.0, to i nie przestraszymy się teraz marksizmu 2.0, czyli jego wersji "kulturowej".

  Ale hucpiarsko głupie są te marksistowskie oszołomy - z taką "ofertą" do Polaków...? Bo tylko mniejszości - resortowe, umysłowe, kulturowe i etniczne - mogą się na to dziś nabrać.

  I dopóki mamy demokrację - czyli rządy większości - te ich rewolucyjne mrzonki pozostaną mrzonkami... przynajmniej nad Wisłą.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031