Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

Plują na wasali,,,

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Naród polski współpracował z nazistowskim reżimem w zabijaniu Żydów w ramach Holokaustu - miał powiedzieć premier Izraela Benjamin Netanjahu. Polityk miał wyrazić taki pogląd w czasie dzisiejszej wizyty w Muzeum Historii Żydów Polskich - POLIN.

Naród polski współpracował z nazistowskim reżimem w zabijaniu Żydów w ramach Holokaustu - miał powiedzieć premier Izraela Benjamin Netanjahu cytowany przez "Jerusalem Post". Polityk miał wyrazić taki pogląd w czasie dzisiejszej wizyty w Muzeum Historii Żydów Polskich - POLIN. 

 

Tak kończą wasale, polityczni kundle, którzy z Polski robią sobie śmietnik polityczny. Wydali kasę, nakarmili swoich prześladowców, pomimo tego, wasalom mocodawcy nachaftowali na swoich politycznych debili, którzy zgięci w pół i na kolanach, buty czyszczą aby ci pozwolili im po trochu kraść i żyć ponad stan jak żyje niewolnik.
Jeden mówi, że ,,polacy zabijali żydów w ramach Holokaustu" inny egzaminuje wasali z realizacji ustawu kongresu USA 447, czy aby już oddajecie majatki lub gotówakę. 
Następna żydówka z TV ,,naszych przyjaciół" z NBC, chlapie, że w czasie II WŚ, to Niemcy i Polacy prowadzili razem wojnę przeciwko żydom??? 
To coś przerażjacego, jak Nas oczerniaja, jak nami pomiatają, uważaja nas za stado bezmyślnych debili jako Naród, dlaczego, ponieważ mamy takie zdradzieckie elity polityczne, skundlone do wartości gnojówki w oborze, to są efekty poddańczej, wasalskiej polityki ,,prawicy", podszytej skrajnym zaprzaństwem. To sa konsekwencje, zablokowania ekshumacji przez Lecha kaczynskiego pomordowanych żydów w Jedwabnem. To są konsekwencje braku szacunku w sprawach zakupu po wielokrotnionie zawyzonych cenach uzbrojenia od usraelskich spólek, to są konsekwencje braku rozliczenia zbrodni na polskim narodzie z lat 44-56, to są konsekwencje uległosci w sprawie ustawy o IPN, itd. Ci żydzi, którzy tak plują, ja nie odbieram to do siebie. Żyd będzie tak pluł na tych wazeliniarzy z obecnej włądzy, to ich dotyczy, a nie Nas. Przynajmniej tak sobie to tłumaczę.
Może takie wypowiedzi ruszą sumienia tych co wybierają ludzi do władzy, którzy w taki sposób,  rządzą nimi od 40 lat. 
Czym więcej takich potwornych oskarżeń, tym może wiecej ludzi zrozumie gdzie jest nas potworny wróg. 
 
 
 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  "Naród polski współpracował z nazistowskim reżimem w zabijaniu Żydów w ramach Holokaustu - miał powiedzieć premier Izraela Benjamin Netanjahu".

  To już porąbało tego Netanjahu do spodu. Przecież jak on ma takie informacje to powinien natychmiast zerwać z Polską wszelkie kontakty od dyplomatycznych, ekonomicznych i gospodarczych zaczynając, ewakuując swoich ziomków i gniewając się z jak najdalszego dystansu, i jeszcze namawiając do tego samego swoich kompanów z Usraela (przynajmniej).

  Albo jest poważnym, moralnym politykiem i to zrobi, albo jako porąbany robi sobie tylko kolejną hucpę żeby go za chwilę polscy dostojnicy zaprosili na piwo, ośmiorniczki i laskii.
 • @miarka 22:54:00
  Ja odbieram tą kalumnie oszczerstw skierowanych przez Netanjahu, Pompeo, M itchel jako zorganizowany atak na Polskę, by szybciej i więcej oddawała kasę wynikającą z tzw. ustawy 447. To celowe działanie, zorganizowanej mafii światowej wymierzoną w resztki majątku polskiego.
  Przecież każdy z polityków ze świata średniego poziomu, wiedzą, że Polskim najważniejszym słupem jest Kaczyński, przecież dla nich jakiś Czaputowicz, Morawiecki, Duda to są od butów czyszczenia. Oni maja swojego, a reszta to teatr medialny, przedstawiany przez ABW + TVPIS.
 • @Wrzodak Z.
  Szkoda że une teraz zarządzają w Polin . Salute . :(
 • @Wrzodak Z. 23:08:36
  Zgadza się. Jest jeszcze sprawa tegorocznych wyborów w Izraelu dla których Netenjahu jest z pewnością gotów na każde świństwo.

  Tu już mamy do czynienia z najgorszymi, najbezczelniejszymi pomówieniami na skalę światowego spisku.
  To nie jest możliwe żeby topowa amerykańska dziennikarka nie wiedziała że Polska nie miała w czasie II WŚ ani państwa, ani rządu, ani tym bardziej reżimu! Co ją zmusiło żeby wypyszczyć taką bzdurę: "Powstańcy z Getta walczyli z polskim i nazistowskim reżimem"? Chyba tylko nóż na gardle miała, czy najgorsze świństwa robiła i teraz mają na nią haki.

  Ciekawie o tym pogadują na filmiku:
  https://youtu.be/lgQ7O7Hz1Yc

  Mówią że szykuje się proces cywilny. Morawiecki takie obiecywał.
 • @Wrzodak Z. 23:08:36
  // Następna żydówka z TV ,,naszych przyjaciół" z NBC, chlapie, że w czasie II WŚ, to Niemcy i Polacy prowadzili razem wojnę przeciwko żydom??? //

  TAK PROWADZILI, TYLKO NIE RAZEM A OSOBNO i PRZECIW SOBIE JEDNOCZEŚNIE

  AK walczyła i z Niemcami i z Sovietami, ... w której byli sovieccy Żydzi
  Potem ci Żydzi wyjechali do Izraela i do USA, ... i pisali tam książki jak im Niemcy z Polakami dawali w dupę.
  Nie razem ale każdy od siebie, Niemcy od siebie I Polacy od siebie
  Polacy walczyli z dwoma okupantami: Niemieckim i Żydo-Sowieckim
  To jest najważniejsze ustalenie tego "szczytu chamstwa"
 • Premier Morawiecki odwoła wizytę w Izraelu?
  To ma być efekt słów Netanjahu o współodpowiedzialności Polaków za Holokaust >> https://wpolityce.pl/polityka/434007-premier-morawiecki-odwola-wizyte-izraelu

  Po tym jak media obiegła wiadomość, którą podały izraelskie media, jakoby premier Netanjahu miał podczas konferencji bliskowschodniej powiedzieć, że Polacy współpracowali z Niemcami w Holokauście, izraelski dziennikarz napisał na Twitterze, że szef polskiego rządu „poważnie się zastanawia”, aby odwołać wizytę na szczycie V4, który ma się odbyć w przyszłym tygodniu w Izraelu.

  ZOBACZYMY : /
 • taka prawda
  Zawsze pisałem że my nie mamy problemów z żydami. My mamy problemy u siebie na własnym podwórku. W rządzie który sami wybieramy, we własnych poglądach oraz zgubnej przebiegłości. Czy naprawdę należy nam winić żyda że nasze dzieci są garbate? Oni żywią się na wewnętrznych błędach w państwie. To tu należy uderzyć i wyprostować polską politykę a żyd sam od naszej dupy się odklei.
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 01:40:40
  Z pewnością odwoła:

  http://i64.tinypic.com/2qn5r9s.jpg
 • Problem relacji Polsko żydowskich jest naprawdę paskudny i głęboki.
  To nie jest problem Polskich i żydowskich kompleksów z czasów przedwojennych , to nie jet problem wymierających już uratowanych przez Polaków ofiar nazistowskiego holocaustu (no bo pytam jak przeżyli Holocaust w Polsce ?)... a przeżyło ich znacznie więcej niż miało przeżyć wg żydowskich rachunków. Ja odnoszę wrażenie że wszystkich "znikniętych " żydów w Polsce firma "Holocaust" zaliczyła do ofiar śmiertelnych holocaustu.
  a tym czasem większość żydów tych nie ortodoksyjnych znających język Polski po prostu zmieniła papiery i stali się Polakami... i stąd po wojnie nagle wszędzie w nowych władzach stalinowskiego PRLu pojawiło się tylu żydów udających Polaków (pozmieniane nazwiska). Ci żydzi oczywiście byli entuzjastami władzy Stalinowskiej z naturalnych względów .. naziści ich chcieli wprost wymordować..a przedwojenne doświadczenia żydów z Polską policją granatową oraz z owieczkami KK nie były sympatyczne..
  Przedwojenny KK wprost sympatyzował z faszyzmem Mussoliniego..
  Księża pisali książki adresowane do Polskiej młodzieży o wspaniałości włoskiego faszyzmu.
  Ten klimat podsycał powojenną wojnę polsko-polską a można by powiedzieć żydowsko-katolicką... albo stalinowsko-katolicką albo żydowsko-oligarchiczną
  żydzi w tedy byli zwolennikami komunizmu w jego ortodoksyjne formie (późniejsze kibuce w Izraelu).

  Potem po śmierci Stalina żydzi w Polsce i w Rosji zostali odsunięci od koryt władzy... emigrowali na zachód i tam wzmocnili bardzo istniejącą tam już oligarchiczną mafię żydowską.
  Rozpoczęła się wojną o odbicie z rąk Polaków (chwał dla Gomułki)
  Polski... mafia żydowska organizowała kolejne nieudane dzięki Jaruzelskiemu przewroty w PRLu (56, 68, 70, 76, 80---)

  a co najgorsze co będzie Polskę jeszcze wiele kosztowało .. na zachodzie mafią żydowska wychowywała swoje nowe pokolenia w zoologicznej nienawiści do Polaków. Dzisiaj skutki tego "wychowania" w nienawiści mogliśmy usłyszeń podczas warszawskiej konferencji.
  Tak myślą wszyscy żydzi którzy funkcjonują w żydowskich środowiskach.
  Oni wszyscy są dziś zaciekłymi zindoktrynowanymi wrogami Narodu Polskiego. Ich się nie da przekonać... a to są młode pokolenia..
  ta żydowska nienawiść do Polaków budowana jest na wieki osiąga poziomy mistyczne wręcz religijne.

  I takich przyjaciół Narodu Polskiego wymuszają na Narodzie Polskim solidaruchy a w istocie mafia żydowska sterująca solidaruchami.

  Pełna analogi choć skala mniejsza jest z banderowcami.
  Sojusz żydowsko-banderowski jest antypolski (Polska jest wspólnym historycznym wrogiem dla jednych i drugich).
  Sojusz żydowsko-niemiecki jest anty Polski (PO).
  USA jako kolonia mafii żydowskiej jest antypolskie (w USA nikt poza żydami nie wie nic o Polsce.. ale rządzą żydzi, media mają żydzi..opinię kształtują żydzi).

  I wszyscy ci "przyjaciele" Polski nachalnie całodobowo szczują Polaków na Rosję udając "przyjaciół".

  Jacy to przyjaciele widać było na Warszawskiej konferencji.

  Polska zapłaci niestety straszliwą cenę za politykę solidaruchów w tym KK.
  Jest taka zasada pokaż mi swoich "przyjaciół" a powiem ci kim jesteś.
  wiemy wszyscy kim są przyjaciele solidaruchów (historycznymi wrogami Narodu Polskiego) ... no to wiemy kim są solidaruchy.

  Jest jeden wyjątek od zasady..ten wyjątek symbolizuje Kloss albo inny Stirlitz.
  Liczenie na wyjątki to jak liczenie na cuda ... to w istocie specjalność polskich owieczek choć mało efektywne w praktyce życiowej czy politycznej..
 • Menadżer firmy ale szeregowy pracownik, tak się określa,
  nawet na butach i grzebieniu oszczędza, można by rzec swój chłop, wszyscy do szafy mu śpiewają, sielanka, niby wszystko poukładane a tu BOMBA !!!
  Firma matka sprowadza naszego menadżera i jego firmę do poziomu krowiego placka, szeregowy pracownik aż nie jest w stanie z siebie wydać nawet dźwięku miaukota, zaszył się pod pierzyną i czeka na wyjazd Matki.
  Następnego dnia narada na nowodworskiej, wszystko z firmą matką wyjaśniliśmy, oni nic do nas nie mają i nic na nas złego nie powiedzieli, aktyw zakładu odetchnął, no to mamy "prawdziwego" menadżera, do następnego nalotu !!!
 • Apel ! Nie głosujemy na PIS bo to syjonistyczna agentura !!!
  Polacy Słowianie ! nie głosujmy na PIS bo to wroga Polsce partia !!!
  na kogo głosować ? ja namawiam na

  1.na partie Ojca Rydzyka
  2. Kukiz 15
  3 jeżeli powstanie partia Narodowców to na nich !
  4 nawet na partie Roberta Gwiazdowskiego !

  BYLE NIE NA SYJONISTÓW Z PISu !!! precz z żydo-syjonistami żyda Morawieckiego i Dudy !!!!

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM !!!! NEUTRALNYM !!!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 08:21:38
  Ireneusz .. to nie takie proste.
  Jak nie PIS to kto ?
  PO jest jeszcze gorsze.. bo nastawione wprost na grabież i realizację niewypowiedzianych roszczeń Niemieckich (byłe landy wschodnie).
  Już w miastach rządzonych przez PO widać gołym okiem Niemieckie barwy Narodowe.
  PIS jest wasalem mafii żydowskie ale przynajmniej ma jakiś prospołeczny program i nie ważny czy to tylko zasłona dymna czy nie.. program jest realny i likwiduje ubóstwo Polaków (500+, luka Vatowska.. a teraz chyba emerytury w górę bo bez podatku).

  Trzeba zapytać to kto jak nie PIS ?
  Ja by odpowiedział Samoobrona, SLD Millera (nie Kwaśniewskiego) ale ich praktycznie nie ma.
  Pojawił się Biedroń .. spora niewiadoma... mówi do rzeczy... ale nigdy nie wiadomo czy to kolejna wydmuszka czy poważna oferta polityczna.

  Polsce potrzeba partii NARODOWEJ pro socjalnej, asertywnie przyjaznej do wszystkich sąsiadów bliższych i dalszych, nastawionej na dobrobyt Narodu Polskiego i pokój na świecie...partii opowiadającej się za państwem świeckim czyli za skutecznym, realnym, asertywnym choć nie wrogim rozdziałem kościoła od państwa.

  Najbliżej tej koncepcji jest Biedroń choć słabo w kategorii "Narodowy"
  PIS słabo w kategorii rozdział kościoła od państwa oraz "pokój na świecie".
  PO słabo w kategorii Narodowy, socjalny, pokój na świecie..
  PSL to partia lekkich obyczajów .. kto da więcej .. czyli brak poglądów... tam poglądy można kupić.

  To prawdziwy dramat Narodu Polskiego.
  Naród Polski nie posiada własnej politycznej reprezentacji na Polskiej scenie politycznej.
 • Kampania Billboardowa - Nie dla żydowskich roszczeń względem Polski.
  https://t.co/szPxTfyhBj
 • Premier Morawiecki czekał ponad godzinę w poczekalni,na Netanjahu.
  https://pbs.twimg.com/media/DzY_4yjXcAA0ueS.png
 • Tymczasem ...
  Rewolucja w USA nadchodzi.

  https://www.zerohedge.com/news/2019-02-13/rats-public-defecation-open-drug-use-our-major-western-cities-are-becoming

  Nie wiemy czy się powiedzie i co nowego wyłoni.
  Jedno jest pewne będzie to rewolucja antyżydowska jako że globalna mafią rządząca w USA jest żydowska. Wszystko co si`e dzieje w USA jest "żydowskie"... to rewolucja musi być antyżydowska.

  Co się wyłoni po rewolucji ?
  Moim zdaniem.. rozpad USA na suwerenne Stany.
  Silne parcie na socjal albo wręcz komunizm ze strony mas.
  Mafia żydowska i żydowskie "elyty" znikną za sprawą kolejnej mimikry czyli zmiany tożsamości i ucieczki ...tylko nie bardzo jest gdzie..
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 01:35:50
  Taka jest prawda, ale cóż z tego jak historii w szkołach dziecie uczą głąby, nie odróżniaja Sowieta od rosjanina, NSZ - w ogóle nie znają, a Dmowskim nie słyszeli - nauczyciele!!!!!!!!
 • @Oscar 08:07:38
  „I takich przyjaciół Narodu Polskiego wymuszają na Narodzie Polskim solidaruchy a w istocie mafia żydowska sterująca solidaruchami.”

  Przestań w końcu szczuć na Polaków i bredzić o „solidaruchach”, bo mafia żydowska sterująca Solidarnością, to nie to samo, co 10 milionów Polaków, które należało do Solidarności!

  Jak ci ktoś kawa na ławę przytacza fakty o przestępstwach żydowskich służb i zdrajców Polski, to się krzywisz, natomiast nie masz najmniejszego problemu opluwać w niemal każdym komentarzu członków Solidarności, którzy wraz z ich rodzinami, a więc można doliczyć co najmniej następne 10 milionów, zostali haniebnie oszukani, przez tych, którzy i których dzieci do dnia dzisiejszego okradają Polskę. Relacje o tych zdrajcach i złodziejach, to dla ciebie jak opowieści o lądowaniu UFO, bo twój patriotyczny inaczej umysł nie jest ich w stanie przyjąć, natomiast nie masz najmniejszego problemu szkalować Polaków, których jedynym grzechem było, że nie chcieli pracować za głodowe pensje.
 • Do @Oscar 09:06:31
  Szanowny panie Oscar ! pan mi wymienia partie które ja nie wymieniłem
  pisałem tylko o tych partiach na które trzeba głosować jak !

  1.na partie Ojca Rydzyka
  2. Kukiz 15
  3 jeżeli powstanie partia Narodowców to na nich !
  4 nawet na partie Roberta Gwiazdowskiego !

  Panie Oscar ! ma już pewność ze Pis NIE MOŻE RZĄDZIĆ SAM ! gdy sam rządzi to głupieje i małpiego rozumu dostaje !

  Polska Krajem NEUTRALNYM !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Lotna 10:18:42
  Polską nie rządzi 10 milionów solidaruchów.
  Polską rządzą na zmianę dwie postsolidarnościowe partie wyrosłe z Solidarności czyli PO i PIS. i nich nikt nie wmawia że to partie "komunistyczne".

  To są fakty.
  Te 10 milionów to owieczki KK czyli pożyteczni idioci..
  a rządzą wyłonione przez nich PO i PIS.

  Coś nie tak ?
 • @ele 10:43:39
  Gwiazdowski ? stanowczo nie.. to ekstrema neoliberalna on sprzeda żydom wszystko i jeszcze więcej.
 • I co z tego,
  że sprostowali, a nawet bąknęli coś o przeprosinach.
  Wypróżnili się w salonie, i co prawda szybko po sobie posprzątali, ale plama na dywanie i smród pozostał. I nikt nie będzie pamiętał sprzątania, tylko zapamięta smród i wygląd kupy. Taka jest ich metoda PR-owa.
  Gdyby w Polsce obowiązała wycofana ustawa IPN, to można byłoby panią "dziennikarkę" postawić w stan oskarżenia, i np. zatrzymać na 48 godzin.
  Wrzask by się podniósł na cały świat, ale być może sprawa "polskich obozów śmierci" dotarłaby wreszcie do świadomości ludzi.
 • @Oscar 11:27:08
  Z solidarności nic nie wyrosło. Tak jak solidarność była ukartowana (aczkolwiek nie spodziewano się w niej 10 milionów Polaków), tak ludzie, którzy się znaleźli na jej czołówce, nie byli przypadkowi. Przejęli władzę ci, którzy mieli ją przejąć,a nie Polacy, co zresztą dzieje się do tej pory. Polacy nadal są mamieni obietnicami wyborczymi i ich wyznanie, lub jego brak, nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli tego nie wiesz, to doprawdy nie ma o czym z tobą rozmawiać; opowieści z mchu i paproci, że to Polacy rządzą Polską są godne pożałowania. I nie bredź na temat wyborów, bo one są również odpowiednio ustawione, na n sposobów.
 • Nie doceniacie "dyplomacji" niemieckiej
  Możliwe że niemcy przekupili kogoś w ameryce a również w Izraelu.
  To by pasowało do tej stałej promocji adolfa hitlera, i przesuwania winy na polaków- że to polacy zaczęli II wojnę światową. Dowód? Mamy nawet taki film ;-)

  Może też być taka "autocenzura"... autohejt bo czują że niemcy takie durne gadanie będą nagradzać.

  Obstawiam że makrela robi co może aby opluć polskę, a to co tu gadają amerykanie może być pokłosiem pobytu niemieckich szpicli w ameryce....
  Trzeba by się zająć tym antysemityzmem na neonie... to jest przykra sprawa....

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031