Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

Ciele pisowskie dumpty humpty

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trolusiu Humpty, dzięki za wklejenie moich autorskich opracowań na portalu Neon 24, pewnie coś się nauczysz, trochę poszerzysz swoją wiedzę, podreperujesz swoją inteligencję, czytając moje opracowania.

 Ciele pisowskie

Co za ciele pisowskie trafiło na portal Neon24, które poświęca mi dużo swoich plugawych tekstów na mój temat. Teksty te są bardzo podobne do tych, które pisał na mój temat Michnik z Urbanem, a wiec masz trollu fajne towarzystwo. Ten nie douczony polityk, nadaje się tylko na trolla, naganiacza do fałszywych opinii, odwracania uwagi od prawdziwych złodziei majątku narodowego. Wybielanie podłych hosztaplerów, którzy traktowali i traktują Polskę jak dojną krowę, jest niczym innym jak działaniem w zorganizowanej grupie przestępczej, pod przykryciem. Ten tchórz, boi się pisać pod swoim nazwiskiem, bo wie, że został by w swoim środowisku wyśmiany za tuszowanie razem z JK brudnych afer związanych z PIS-em.
Ten nie piśmienny prostak, by mi dokuczyć, obśmiewa nawet moje nazwisko. Tak postępuje, tylko człowiek o niskim intelekcie, żeby coś takiego robić.
Podaje fałszywe informacje o oponach, które ja nigdy ich nie paliłem, a nazwanie mnie przez J. Kaczynskiego, przyjaciela homoseksualisty Pawła Rabieja, ,,ruskim agentem” jest tylko dla mnie wielką laurką. Takie słowa sługusa światowego syjonizmu, sługusa banderyzmu, są wyróżnieniem dla mnie a nie ujmą.
Trollu pisowski, pomawiasz mnie, że nie wysłałem tej interpelacji do Marszałka. Interpelacja została wysłana do L. Dorna, ale ten jej nie skierował do dalszych prac, ponieważ, ta interpelacja dotyczyła przejęcia majątku narodowego bezprawnie przez FPS z której dobrze opłacanym politykiem był L. Dorn. Mam na to dowód na piśmie.
Żółcią pisowską jedziesz po mnie, za to, że ja szybko takich pajaców trollowskich jak ty rozszyfrowałem, tutaj sobie nie pobrykasz wklejając pro - syjonistyczne, pro – izraelskimi, pro – banderowskie, wypociny, tu świadomość blogerów jest duża w porównaniu do Szalom24. Tam wylewaj sobie pomyje jeden na drugiego, bo już plewocin syjonistycznych, nie ma kto czytać.
Czytaj, czytaj moje interpelacje może czegoś się nauczysz, może zdobędziesz większą wiedzę, może zmienisz język michnikowski, na trochę pro – Polski. Czytając co dzień GW, robisz się nieznośnym chamem, anty- Polakiem, błaznem pospolitym. Radzę przestać brać przykład z koszernej, bo możesz nawet się zacząć jąkać.
 

KOMENTARZE

 • @Wrzodak Z.
  Magdalenkowych debili należy olać przy wyborach . Salute .
 • Przecież
  PiS to nic innego jak PO a wcześniej UW, tylko dla zmylenia przeciwnika przystrojona w troszkę inne piórka. A jeszcze bardziej niż tamci służą żydostwu.
 • @zbig71 23:28:47
  Sama hołota przy korycie . Nie można na ludzi głosować tylko na " partię " Walić takie rządy . Salute .
 • To nie cielę...
  To nie cielę, ale pies .
  Dokładniej kundel.
  Precyzyjnie: Huysky!
 • Panie Zygmuncie,
  Ten ktosiek tak już się skompromitowal, że to kwestia czasu kiedy się obrazi i sobie pójdzie. Można mu oczywiście pomóc ale po co? Po fochu Huskego na neonie jest deficyt propagandowych funkcjonariuszy, którzy tak ładnie kompromitowali by POPiS więc dobry nawet taki Humpty...
 • Zbyniu, uważaj
  ktos ci kiedyś po prostu załozy sprawę, i nie wybronisz się, ze jesteś niePOczytalny.

  Uświadom sobie wreszcie, że stałeś się pośmiewiskiem dla ludzi, którzy w odróżnieniu od ciebie mają maturę. Albo i ciut więcej, nieuku.

  Teraz napisz, że znowu "żyd" skopał ci obs..ną d..pe. ;)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:55:38
  Jasne. Tak sobie marzysz, spirytusiku?

  czekam, aż mnie zbanujesz, parchu.
 • wrzodakz
  "Trollu pisowski, pomawiasz mnie, że nie wysłałem tej interpelacji do Marszałka. Interpelacja została wysłana do L. Dorna, ale ten jej nie skierował do dalszych prac, ponieważ, ta interpelacja dotyczyła przejęcia majątku narodowego bezprawnie przez FPS"

  Uwiadom sobie, debilu, że chodziło o majątek po PZPR, a głównym beneficjentem był Tusk i reszta. Nawet KPN coś dostał.

  Jesteś, Zbynio, posowiecką onucą, i niczym więcej.

  Nawet pisac z sensem nie potrafisz.

  Banujcie mnie, chłopaczki, czekam z utęsknieniem. ;)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:55:38
  Skoro znów macie funkcjonariusza PiS więc agenta CIA na linii, to zapytajcie go: kiedy potanieje kaszanka w przyfabrycznych bufetach. Kiedy wejdą ,,wszystkie wolne soboty" i kiedy nadejdzie upragniony rok 2015 w którym PiSduda wprowadzi kwotę wolną od podatku w wysokości 8000zł a potem co roku dokonywać będzie korekty tej kwoty w górę.
  I dlaczego jeszcze agentura owa nie usunęła artykułu 117 kodeksu karnego. Może nie chcą majstrować przy owym przepisie by nie dotarło do świadomości goim że rządzą nimi zbrodniarze wojenni i przestępcy przeciwko pokojowi i ludzkości, którzy notorycznie wyłudzają władze za pomocą umów których nie mają najmniejszego zamiaru realizować. Oszustwo o gigantycznej skali. Jednak ktoś bardzo wpływowy daje im całkowitą ochronę i zapewnia totalną bezkarność.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:55:38
  Tylko bardzo chamski. Husky taki nie był, a tego komentarze to po prostu dno i metr mułu. Zresztą sam przeczytaj.
 • @zbig71 00:41:53
  Faktycznie, Husky miał jednak pewną klasę... A ten cienias myśli, że wciągnie mnie w swoje bagienko. Pozwólmy mu się jeszcze trochę skompromitowac, w najbliższej przyszłości będzie brylowal tam gdzie jest więcej takich.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:57:49
  Jak nazywa się podstawowa jednostka inteligencji?

  Jeden ruszkiiewicz.

  Przeciętna noga stołowa ma cztery ruszkiewicze.

  Wspominałeś, debilu, Tomka Parola. Otóż powiadam ci - za jego czasów mogłeś jedynie czytać NE.

  I zrozum wreszcie, palancie, że mam was w dupie, antypolskie ścierwa.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:57:49
  Ta jakiś chory człowiek. Zaczął ode mnie ale mogę mu być tylko wdzięczny. Raptownie wzrosła oglądalność moich notek.
  Jednak kaftan bezpieczeństwa powinien być w pogotowiu...
 • Szanowny Panie Zygmuncie...
  psy szczekają a Karawana jedzie dalej.
  Ta Karawana to Matka Boska Królowa Polski, która mówi do nas Polaków :
  "nie pozwolę na zagładę narodu polskiego (...) i niech nikt nie waży się stawać na tej drodze"... Tutaj napisałem parę zdań na ten temat :
  http://gibson.neon24.pl/post/147859,nie-pozwole-na-zaglade-narodu-polskiego

  Szkoda więc czasu na zajmowanie się takimi sprawami. Trzeba takim ludziom życzyć, by zdążyli się opamiętać.

  Zachęcam do zagłębienia się w te bardzo ważne teraz dla Polski (i świata) sprawy (nie ulega wątpliwości, że najważniejsze).
  Pełne Kompendium (z dużej litery bo są to Słowa Pana Boga) tej wiedzy znajduje się u Ks Natanka, którego niszczą i nie ulega wątpliwości, że za sprawą Pana Boga, zniszczyć nie mogą.

  Zachęcam do przeczytania tych danych nam "Orędzi na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły" (29 tomów wydanych drukiem w ciągu 9 lat) i włączenie się w to Dzieło Boże ratowania Polski, bo jak widać mamy za sobą naszą Królową, Która sama mówi że "niech nikt nie waży się stawać na tej drodze".
  Kogo lepszego znajdziemy w tym Wszechświecie do obrony naszej Ojczyzny i świata?

  Serdecznie pozdrawiam

  P.S. A temu szanownemu koledze blogerowi HD, życzę by zdążył zmądrzeć, zanim się ocknie z ręką w nocniku.
 • @nikander 07:13:43
  No i wydało się... To człowiek nikandera :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:53:47
  No widzisz jaki ten świat pokręcony.
 • @nikander 07:13:43
  mnie kiedyś poświęcił osobną notkę: "Czy Roux jest ruskim agentem wpływu?".
 • @Humpty Dumpty 00:06:28
  A kto przejął Ekspres Wieczorny? Budyneczki różne.
 • @Jan Paweł 07:43:28
  Szanowny Kolega? Zobacz jakim jadem reaguje na p.Wrzodaka , Jarka, oraz moją skromną osobę. Także na ,,szanownego,, trzeba zasłużyć, ten to powinien dostać po pysku. Dla otrzeźwienia.
 • @Jan Paweł 07:43:28
  Królowa nieba i królowa Polski to gwarancja zagłady. Zresztą na kilka minut przed podpaleniem beczki z prochem nie jesteście, wy bałwochwalcy, w stanie trzeźwo myśleć. Na kilka dni przed wybuchem IIwś wasi poprzednicy, jedyne co mogli pod patronatem królowej nieba zrobić, to aresztować dziennikarza który trąbił w prasie że wojna jest tuż tuż, gdy oglądał katolickie klechy robiące pokropek nad hitlerowskim wojskiem wygłaszajace treści zagrzewające do celengo strzelania między ślipia katolikom polskim z nadzieją że wiele dobra z tego będzie.

  https://4.bp.blogspot.com/-1vcYZvlS-Bk/V2W-VNRz5UI/AAAAAAAABzI/X8gR1ESlXEcI5Nd6NA_EPNMZnJoeXKUIwCLcB/s320/13466146_249911732046160_6648574713299796751_n.jpg

  «To mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Widzieliście całe nieszczęście, jakie sprowadziłem na Jerozolimę i na wszystkie miasta judzkie. Są one dzisiaj ruiną i nie ma w nich mieszkańców, 3 za ich nieprawość, którą popełniali, aby Mnie pobudzać do gniewu. Chodzili składać ofiary i służyć obcym bogom, których nie znali ani oni, ani wasi przodkowie. 4 Mimo że posyłałem do was nieustannie wszystkich moich sług, proroków, by mówili: "Nie czyńcie przecież tych wstrętnych rzeczy, których nienawidzę!" 5 nie chcieli słuchać ani nie nakłonili swych uszu, by się odwrócić od swej nieprawości i by nie składać ofiar obcym bogom. 6 Wybuchł więc mój wielki gniew i zapłonął przeciw miastom judzkim, przeciw ulicom Jerozolimy, tak że zostały obrócone w ruinę i pustkowie, jak to trwa do dziś. 7 A teraz to mówi Pan, Bóg Zastępów, Bóg Izraela: Dlaczego sprowadzacie wielkie nieszczęście na samych siebie, przyczyniając się do wyniszczenia spośród Judy mężczyzn, kobiet, dzieci i niemowląt, tak że nie pozostanie z was nawet reszta? 8 Dlaczego pobudzacie Mnie do gniewu uczynkami waszych rąk, składając ofiary obcym bogom w ziemi egipskiej2, gdzieście się osiedlili na wytępienie i na przekleństwo, i urągowisko u wszystkich narodów ziemi? 9 Czy zapomnieliście o nieprawościach waszych przodków, nieprawościach królów judzkich, nieprawościach ich żon, swoich własnych nieprawościach i o nieprawościach waszych żon, jakie popełnialiście w kraju judzkim i na ulicach Jerozolimy? 10 Do dziś nie okazali skruchy ani lęku, ani nie postępowali według mojego Prawa i moich przykazań, jakie nałożyłem wam i waszym przodkom.
  11 Dlatego to mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Oto zwrócę swe oblicze przeciw wam na wasze nieszczęście, by wyniszczyć wszystkich ludzi z Judy. 12 Usunę resztę Judy, która postanowiła pójść do Egiptu, by się tam osiedlić. Wyginą wszyscy w ziemi egipskiej: padną od miecza, od głodu i wyginą od małego do wielkiego; pomrą od miecza i od głodu, staną się przedmiotem przekleństwa, zgrozy, złorzeczenia i urągowiska. 13 Tak samo ukarzę zamieszkujących w ziemi egipskiej, jak ukarałem Jerozolimę: mieczem, głodem i zarazą. 14 Nikt nie ujdzie ani się nie ocali z reszty Judy, która przyszła się osiedlić w ziemi egipskiej w nadziei na powrót do ziemi judzkiej, dokąd tęsknicie z całej duszy. Nie powróci nikt, chyba tylko niedobitki».
  15 Wszyscy mężowie, którzy wiedzieli, iż żony ich składają ofiary obcym bogom, i wszystkie kobiety stojące w wielkiej gromadzie3 oraz cały lud mieszkający w ziemi egipskiej, w Patros, odpowiedzieli: 16 «Nie posłuchamy polecenia, jakie nam przekazałeś w imię Pana. 17 Raczej wprowadzimy w czyn wszystko, co postanowiliśmy sobie: składać ofiary kadzielne królowej nieba4, składać na jej cześć ofiary płynne, podobnie jak to czyniliśmy my, nasi przodkowie, nasi królowie oraz nasi przywódcy w miastach judzkich i na ulicach Jerozolimy. Wtedy mieliśmy pod dostatkiem chleba, powodziło się nam dobrze i nie spotkało nas nic złego. 18 Od czasu, gdy zaprzestaliśmy składać królowej nieba ofiary kadzielne i płynne, cierpimy niedostatek wszystkiego i giniemy od miecza lub głodu». 19 A kobiety powiedziały: «Ilekroć składamy królowej nieba ofiary kadzielne i płynne, czyż nie za wiedzą naszych mężów przygotowujemy dla niej ciastka z jej wizerunkiem albo wylewamy płynne ofiary?»5
  20 Jeremiasz zaś rzekł do całego ludu, do mężczyzn, do kobiet i do wszystkich ludzi, którzy dali mu tę odpowiedź: 21 «Czy Pan nie pamięta już i nie zachowuje w swym sercu ofiar, jakie składaliście w miastach judzkich i na ulicach Jerozolimy wy, wasi przodkowie, królowie, przywódcy i prosty lud? 22 Pan nie mógł już znieść niegodziwości waszych postępków ani ohydnych czynów, jakie popełnialiście. Dlatego kraj wasz został obrócony w ruinę, w pustkowie, stał się przedmiotem klątwy, bez mieszkańców - jak to trwa do dziś. 23 Za to, że składaliście ofiary kadzielne i grzeszyliście przeciw Panu, że nie słuchaliście głosu Pana i nie postępowaliście zgodnie z Jego Prawem, Jego przykazaniami i Jego rozporządzeniami, przyszło na was takie nieszczęście, jakie trwa dzisiaj».
 • @Humpty Dumpty 02:10:20
  Chłopie napisz chociaż jedno zdanie merytoryczne.Przecież ty się kompromitujesz straszliwie.
  Twoje wypowiedzi to wyłącznie wyzwiska i zero treści merytorycznych.

  My tu dyskutujemy a nie uskuteczniamy uliczne pyskówki na poziomie nastolatków z zawodówki.... czy bardziej zaawansowanych grypserów po wyrokach.

  Kompromitacja .. przy tobie nawet Bolek to tuz intelektu.
 • @Humpty Dumpty 00:01:45
  Jak musi być twoja wiedza oraz rozum ograniczony, skoro piszesz takie bzdury, próbujesz sie wywyższać, a tu klapa, kompromitacja twoich ograniczonych myśli, zarzutów itp. Ktoś po PZPR majątek musiał wziażć, tak piszesz, ten majątek nie był pzpr, był wszystkich Polaków, na pewno nie był majątkiem lenia, pasożyta, darmozjada pospolitego J. Kaczynskiego. Dlaczego taki darmozjad otrzymał majątek, praktycznie na własnosć, a dostał go w ramach swojej FPS w zarządzanie a nie na własnosć i tu jest przestępstwo, Ty próbujesz bronić uwłaszczonych darmozjadów, robisz to w sposób prymitywny, prostacki, wystawiasz sie na strzały, bo próbujesz sprzedać kit, wmówic, że białe jest czarne jak mówić miał twój klasyk ,,wuc" JK.
  Nie sprowokujesz mnie swoimi wyzwiskami pod moim adresem, jestem zbyt odporny na klawisza zaczepki. Twoje wypociny absurdalne, świadczą tylko o twojej ograniczonej wiedzy.
 • @Jan Paweł 07:43:28
  Trzeba za takich modlić sie, bo nie wiedzą co czynią. Diabeł go opętał, zieje nienawiścią, a więc rzeczywiście potrzebuje pomocy odgórnej.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:55:38
  Ale zakapior, zachowuje się jak klawisz z okresu stanu wojennego. Jak musi byc uzależniony od środowiska partii syjonistycznej, że pluje takim jadem.
  Jeszcze troche i będzie potrzebował opieki lekarskiej, bo człowiek zakłamany długo nie pociągnie.
 • @Wrzodak Z. 09:47:48
  ee tam diabeł.. zwykły głupek.. taki podwórkowy "lider" dla podwórkowych nastolatków.
  Na podwórku zrobił "karierę" bo pewnie najstarszy.. to próbuje wyjść na szerokie polityczne wody...
  zwykły głupek..który nie rozumie swojej głupoty bo .. za głupi..
  to takie czasem spotykane zapętlenie.
 • @Wrzodak Z. 09:50:33
  Dla niektórych narodów z najwyższej półki z "Boskiego nadania" taki styl życia to tradycja narodowa oni tak mogą aż do śmierci.
  I nie żeby to była przypadłość genetyczna.. nie .. to czysto kulturowa, religijna (religia niestety degeneruje kulturę) własność którą niemowlę wysysa z mlekiem matki podczas wychowywania się w takim środowisku.
  To wychowanie czyni człowieka takim albo innym a nie genetyka.
 • @Wrzodak Z. 09:50:33
  A może był klawiszem w stanie wojennym?
  Ja już mu po chrześcijańsku wybaczylem ale trzeciego policzka nie mam.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:01:37
  Nie masz trzeciego policzka?
  To niech cię po dupie poklepie.
  Na to samo wychodzi ...
 • @Oscar 09:53:12
  Pewnie tak, to żaden nawet podwórkowy filozof, tylko siłą oderwany od kilofa, choć to też zawód zasługujący na szacunek.
 • @Wrzodak Z. 10:06:05
  A może to Solidaruch styropianowy?
  Na Neonie Solidaruchów nie lubią.
 • @Talbot 10:13:22
  A kogo lubią?
 • @zbig71 08:59:28
  Zbig71 (rozumiem, że jesteś z rocznika 71?), przypomnij sobie, bo pewnie słyszałeś na lekcji religii, że każdego z nas stworzył Pan Bóg i to On będzie nas sądził. A odbędzie się to po naszej śmierci, co do której chyba nie masz wątpliwości.
  Więc ja trzymam się (albo staram się trzymać) od sądzenia bardzo daleko.
  Może być tak, że on kiedyś szczerze nawróci się i uda mu się jeszcze na tej Ziemi zadośćuczynić za te swoje grzechy i będzie TAM na tym swoim SĄD-zie w lepszej sytuacji od nas. Więc nam nie wolno nikogo osądzać.
  Pozdrawiam serdecznie
 • @Oracz 09:19:05
  Oracz, nie czytałem całego tego Twojego poematu (wystarczył mi tylko urywek ze zdjęciem) i pojąłem Twoją intencję.
  Powiem Ci tylko tyle :
  jeżeli ktoś przez te Twoje produkowanie się straci Wiarę, to lepiej od razu, tak jak stoisz, czołgaj się do Częstochowy w nawróceniu i pokucie przepraszać naszą Królową.
  Wiemy z naszej Historii, że Ona potrafi nie żartować....

  To tyle
 • @Wrzodak Z. 09:47:48
  W pełni się z Panem zgadzam.
  Serdecznie pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:49:26
  "A kogo lubią?"

  To cały Bolek.
  Ot zwykły wiejski pachołek.
  I takiego "wodza" "noblyste" solidaruchy zrobiły swoim szefem.
  Ja w nim zawsze widziałem wiejskiego pachołka...a w solidaruchach albo zdrajców albo pożytecznych idiotów.

  I ta ocena się potwierdza przez lata "transformacji" czyli grabieży Polski.
  nadużycie link skomentuj
  Oscar 28.03.2019 09:26:28
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:04:08ojtas
  Wojtas chciał błysnac dowcipem a wyszło jak zwykle...
 • @Talbot 11:05:01
  Wiem że Oscar nie lubi "solidaruchow" ale nie odpowiedziałeś na pytanie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:25:50
  Błąd w ocenie.
  Ja nie kieruje się uczuciami ale oceną postępowania.
  W przypadku solidaruchów mam pretensje do tego co Polce zrobili a nie do tego że są "solidaruchami".
  To samo jest z mafią żydowską, nazistami, KK, banderowcami czy innymi siłami politycznymi..
  Oceniam za czyny...a nie za przynależność.

  Taki PIS chwalę za socjal ale krytykuje za politykę zagraniczną i historyczną oraz za ocenę Smoleńska.
  PO nie mam dosłownie za co pochwalić...to wrogowie Narodu Polskiego do szpiku kości.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:25:50
  "Wiem że Oscar nie lubi "solidaruchow" ale nie odpowiedziałeś na pytanie."

  Pytanie było "kogo lubią na neonie"?

  Otóż - Dmitrija Miedwiediewa i oczywiście SL
 • @Humpty Dumpty 00:06:28
  cyt:
  "Uwiadom sobie, debilu, że chodziło o majątek po PZPR, a głównym beneficjentem był Tusk i reszta. Nawet KPN coś dostał.

  Jesteś, Zbynio, posowiecką onucą, i niczym więcej.

  Nawet pisac z sensem nie potrafisz.

  Banujcie mnie, chłopaczki, czekam z utęsknieniem. ;)"

  Przykro mi ale Pan się nie nadaje do żadnej dyskusji!
  Napisał Pan wczoraj dwie notki i w obu jedyną treścią jest zalew bezpodstawnych oskarżeń i hektolitry wylanych pomyj ...
  Tak się tutaj nie dyskutuje, zresztą na żadnym ze znanych mi polskich portali nie dopuszczono by do takich zachowań!
  Znam pańskie wpisy głównie z 3 obiegu T.Parola ale tam nie komentował Pan w ogóle a tutaj?
  Przypuszcza Pan ataki i to na ludzi piszących pod własnym nazwiskiem - sam pozostając bezimiennym. Za takie zachowania mogą Panu wytoczyć nawet proces...
  Uważam, że czas zakończyć pańską tutaj działalność na którą zresztą czeka Pan "z utęsknieniem".

  Pozdrawiam
 • @Talbot 11:43:57
  Pominąłes jeszcze Władimira Władymirowycza :)))))
  Chociaż jak się dobrze przyjrzeć to najbardziej lubią go u Sakevycza i na niepopkach. Żyć bez niego nie mogą :))
 • @Jan Paweł 10:51:28
  Taki masaż buzi mógłby mu pomóc w nawróceniu.
 • @Humpty Dumpty 00:01:45
  Zwracasz sie do Zbigniewa czy do p. Zygmunta? Bo odnoszę wrażenie, że nawet polskich imion zdrabniać. A jak ktoś tego nie potrafi, to prawdopodobnie nie jest Polakiem. Chazar? Tacy to nawet od urodzenia mieszkając w Polsce, nie nauczyli się dobrze języka. UPAiniec?
 • @Oracz 11:50:35
  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2011/04/c10.jpg te wciskanie kciuka między kostki dłoni.

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/07/a31.jpg

  Czyńcie pokój między narodami? Ależ skąd!

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/07/a31.jpg

  Walić celnie na komorę, lub między ślipia!

  https://i.wpimg.pl/O/450x353/i.wp.pl/a/f/jpeg/10360/kaczynski_karabin450.jpeg

  Za naszych i waszych najlepszych przyjaciół i ich miliardowe interesa

  https://i.wpimg.pl/O/450x353/i.wp.pl/a/f/jpeg/10360/kaczynski_karabin450.jpeg

  Leżą pod obrazkiem, a deski masońskie na trumnach.

  https://andrewgough.co.uk/wp-content/uploads/2014/09/beeas-fdl-2-e1411399886135.jpg

  https://www.youtube.com/watch?v=caTodjoE2b0

  Zaśpiewajcie ładnie razem panu tego świata. Nadchodzi.
 • @Oracz 12:04:57
  https://i.sadistic.pl/pics/9e0f29aeafdd.jpg

  Przepraszam za odrobinę sadyzmu.
 • @Oracz 12:07:16
  I jak? Ulżyło Panu?
  Uważam, że Pan pod tym wpisem po prostu trolluje!
 • @Astra - Anna Słupianek 12:10:12
  Ręce panią swędzą. Macie tu faceta, który otwartym tekstem wypowiada ,,Bogiem jest Szatan", ten z herbem szlacheckim z czymś podobnym do sfastyki.
  Jak pani widzi odbębniłem za panią robotę.
  Wcale się nie zdziwię jak mnie zaraz, albo zaraz potem pani zbanuje, a jego zostawi w spokoju. W końcu tamten jest promowany na głównej szpalcie. Jakąś logika i konsekwencja być musi.
 • @Astra - Anna Słupianek 12:10:12
  Natomiast co do powtarzającej się treści, to rzeczywiście troszkę trollujące, ale zupełnie nie zamierzone. Poprostu bunt materii. W ogóle wpis miał wyglądać inaczej. Nie udało się.
 • @Oracz 12:19:05
  Ale wiesz, że już niedługo będziecie zabijać księży? Tak, już odbębniłeś....
 • 50 komentarzy
  Tak trzymać panowie i panie,
  bo kulturę, przez duże K, na Neonie trzeba chamstwem zwyciężać, inteligentnie i zajadle,
  …to znaczy chciałem odwrotnie napisać, ale jakoś nie wyszło.
  Bo szambo, jak to szambo lubi wylewać, jak się dolewa.
 • @Wican 12:01:09
  Podejrzewam, że i do p.Zygmunta i do mnie. Zabolało go,że użyłem słowo ,, żydostwa,, jakby to słowo było nieprzyzwoite. Także myślę, że może on być starszym i mądrzejszym
 • @Astra - Anna Słupianek 11:48:24
  A może jeszcze dać mu szansę?
 • @zbig71 12:48:35
  Mu? A sobie? Przecież chłopak ma problemy!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:50:13
  Putin to dla nich paliwo napędowe. Pamiętam, jak Macierewicz latał do Izraela i spotykał się tam że swoim odpowiednikiem, to był cały w ,,skowronkach,, ale jak szef MON Izraela chwilę później gościł w Moskwie to w Polsce w mediach o tym nikt z niepokornych i niezależnych nawet nie bąknął.
 • @Franek Ganek 12:57:15
  Niech pije herbatę z melisą.
 • @zbig71 13:05:03
  Bo to są żydowskie mendia i wg nich tylko żydzi mogą robić interesy z Rosją. Polak ma Rosję nienawidzić.
 • @Oświat 12:46:29
  Udaję, że nie zrozumiałem twojej głupiej aluzji. Na razie udaję...
 • @zbig71 13:09:14
  To może być pomysł... Jeszcze jakieś?
  Tylko, że to kwestia "jak" a nie "co".
 • @Franek Ganek 13:16:19
  Elektrowstrząsy?
 • @Talbot 11:43:57
  Zostałeś namierzony bocie...
  https://www.youtube.com/watch?v=iEHVIqoZo6o
 • @zbig71 13:22:29
  Może najpierw seria - wróć - nie seria... Jedno pytanie - czekanie konsekwentnie na odpowiedź.
  No trzeba przycisnąć typa ;-)
  Ważne by wykazywał dobrą wolę.... Musimy zakładać - wróć - wierzyć, że ma dobrą wolę i wiedzę... I trzeba mu dobitnie udowodnić, przekonać...
 • @Oracz 12:23:40
  Ty jesteś Oracz czy Sracz?
  Wygląda, że to drugie.
 • @Franek Ganek 13:31:20
  Dlatego pisałem, żeby dać chłopu szansę. Choć osobiście wątpię, żeby się naprostował. Za chamski jest.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:11:57
  Tu nie ma co udawać.
  Notka jest denna i temat jeszcze bardziej. Przez promowanie i dyskusję pod takimi notkami - portal schodzi na psy, a może i gorzej.
  Moja uwaga miała to wskazać, teraz Oświat - a wy jak stado kundli.

  Owszem, Wrzodak miał prawo taką notkę napisać, ale normalny człowiek by przeczytał i pokiwał głową . I tyle.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:03:02
  Bzdury. Jest odwrotnie... A jak ktoś nie chce czytać komentarzy to czyta notki same.

  //Wrzodak miał prawo taką notkę napisać, ale normalny człowiek by przeczytał i pokiwał głową //

  Ja notki pana Wrzodaka nie czytałem (jak i specjalnie nie czytam humptego) a komentarze przeglądnąłem prawie wszystkie.
  Ty Panie Wojtas znieczulicę szerzycie towarzyszu... Pewnie, wywalić i po kłopocie - albo nawpuszczać trolli robiących dla gównego ścieku... Jasne...

  //I tyle?
  No, nie za bogato...

  //portal schodzi na psy, a może i gorzej.//

  Co to za wudu?
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:03:02
  Trzeba też było komentarze poczytać i dopiero się kiwać.
  Kocykiem kolanka Pan przykrywasz jak się tak kiwasz?
  Patrz Pan jakie cudeńka:
  https://www.google.pl/search?hl=pl&biw=1152&bih=572&tbm=isch&sa=1&ei=svqcXJStFILDmwWgg5q4Bw&q=bujany+fotel&oq=bujany+fotel&gs_l=img.1.0.0l10.60044.64989..65765...0.0..0.151.1040.10j2......0....1..gws-wiz-img.......0i67.fJdO0B9zO4k
 • @Franek Ganek 17:44:26
  Gorzej niż na psy, to jak Franek Ganek opinie moralne wystawia.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:03:02
  Ten wpis jest efektem pewnego zachowania ale nie zauważyłem żeby była promowana. Jest tam gdzie się pojawiła. A że wzbudziła emocje bo mało komu podoba się chamstwo? Zresztą masz może rację, trzeba było gostka wywalić jak tylko zaczął pluć jadem. Takie niedopatrzenie...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:58:59
  A przepraszam, czy został nareszcie wywalony? Czy dalej NEon będzie sprowadzany do poziomu niepoprawnych?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:58:59
  Raczej zaczął ubogacać ,, PiS owską miłością ,, a'la Macierewicz.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:58:59
  Gdyby Wrzodak miał jakiś program przemiany - jego opcja byłaby słuszna.
  jednak jest to obecnie tylko zemsta za to, że go wywalili.
  Czy pisze prawdę?
  Pisze.
  Tylko, co z tego? Czy ma to jakiś wpływ na rzeczywistość?

  Rozkradziono większą część majątku narodowego. Przy tym to, co zawłaszczył PiS - to promille. Czy jest sens stawiać to na ostrzu noża?
  Na tym tle popieram ham ty, damm ty.

  Sprawa jest bzdurna. Są ważniejsze sprawy - nikt nie odniósł się do gwałtu na kaczce na stawie, a przecież to znacznie ważniejsza kwestia; jak zostanie rozwiązana kwestia wychowanie potomstwa pochodzącego z gwałtu?
  Kto powinien te robaczki kaczęciu do dzioba wkładać?
  A jak głowa rodziny (kaczor) będzie pomijał to kaczęcie przy karmieniu i wyrośnie rachityczne? Kto powinien ponosić koszta leczenia?

  To są problemy!!!
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:17:40
  Budował sobie p. Z.W. pomniczek spiżowy, a tu nagle pojawił się Humpty Dumpty i komuś przypomniały się niegdysiejsze styropiany.
  Stąd frustracja, naszego bohatera, zawód, nerwy i notka dość obelżywa a mało merytoryczna.
  Nie wyszło trudno się mówi.
  Że reszta komentarzy też nie ciekawa, już nadmieniałem.
  Ale jest i jeden pozytyw, nasz / Wasz administrator został przy tej okazji uznany za jednostkę inteligencji, jeden ruszkiewicz.
  Warto ten fakt odnotować, co czynie bez większej satysfakcji.
  Zatem jest i plus tej notki.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:17:40
  //Gorzej niż na psy, to jak Franek Ganek opinie moralne wystawia.//

  Intelektualno - moralne, karle!
  ...chcesz o czymś porozmawiać, czy tylko tak sobie pogadać...
  Pogadaj do Joli - Jola głucha Cię wysłucha.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:55:38
  "Ten ktosiek tak już się skompromitowal, że to kwestia czasu kiedy się obrazi i sobie pójdzie"
  Ojjj - tego nie byłbym taki pewien
  Tak zaawansowana choroba umysłowa na dodatek połączona wręcz z totalnym debilizmem, zbydlęceniem i kurestwem, oraz dobrze opłacana zadaniowość nie są przesłankami do podjęcia takiej decyzji
  Huyty z Dupty jest jak szczur - przetrwa niemal wszystko
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:14:59
  Za to Pan Wojtas ma program... post-apokaliptyczny, dla krajan smerfów...
  Dobrze, już dobrze... Nie sil się i idź nakarm kaczki.
 • @Humpty Dumpty 00:03:15
  "czekam, aż mnie zbanujesz, parchu"
  A ilu poza mną u siebie zbanowałeś aby nie mogli ci odpowiedzieć śmieciu?
  I ty koński zwisie śmiesz komuś wypominać banowanie do którego nawet nie doszło, gdy sam to po cichaczu robisz?
  Typowa za'PIS'działa zakłamana zbladziała menda
 • @Huyty z Dupty 02:10:20
  "Przeciętna noga stołowa ma cztery ruszkiewicze."
  Dzięki temu stabilnie stoi
  A ile nóg na podstawka z której "tfuuuj wuc" zawsze przemawia? :))
 • @Huyty z Dupty 02:10:20
  "Jak nazywa się podstawowa jednostka inteligencji?
  Jeden ruszkiiewicz."
  A jak się nazywa podstawowa jednostka kurestwa połączonego z debilizmem?:
  Huyty z Dupty

  Ojjjj jełop z ciebie jełop - tylko rodziny chyba szkoda
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:14:59
  Ty jak zwykle nic nie rozumiesz a chcesz pouczać.
  Humpty Dumty mógł sobie pisać co mu się podobało, nikomu nic do tego. Mógł banowac na swoim blogu kogo chciał, jego prawo (w tym jesteście bardzo podobni. Ale używanie wulgarnego języka i niewybredne atakowanie innych jest tu niemile widziane.
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:14:59
  "Rozkradziono większą część majątku narodowego. Przy tym to, co zawłaszczył PiS - to promille. Czy jest sens stawiać to na ostrzu noża?"
  TAK - jest sens
  Po to aby część ludzi o tym pamiętała, a inna część choćby się o tym dowiedziała
  Bo najgorsze co można zrobić to mieć @Wojtasa podejście:
  - h...j że ukradli bo w porównaniu do ogółu nie było tego aż tak dużo
 • @Hades 19:43:43
  Zawsze wierzę, że człowiek może się poprawić ale często okazuje się to złudne.
 • @Lotna 19:01:26
  Nareszcie.
 • @Franek Ganek 19:45:41
  "Za to Pan Wojtas ma program... post-apokaliptyczny, dla krajan smerfów..."
  Ma też własną "Cywilizację", oraz PRS :))
 • @Franek Ganek 19:45:41
  "Nie sil się i idź nakarm kaczki'
  - i łabędzie :))
 • @Hades 19:58:12
  Ta cywilizacja ma być chyba relatywistyczna? Bo skoro niektózy mogą kraść i należy sobie darować? Naród wybrany? Rasa panów, którym wolno więcej? Jaka cywilizacja tym się wyróżnia?
 • @Wican 20:34:41
  //Jaka cywilizacja tym się wyróżnia?//
  Sprzedajna? Albo brak cywilizacji... Jak tu powiedzieć "cywilizowany człowiek" o sprzedawczyku pi...sanym?
  Nie no... Ja tam w przeciwieństwie do Pana Wojtasa nie potępiam go... Taka relacja.
  Tylko płochliwe to jakieś... Od tych kaczek na łonie cytryńcówy, czy jak?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:58:08
  No, jak bezczelny cham to wiadomo - kopa w ryj ;-))
  Inni mogą zajarzyć, że tu taki bełkot ala rok1984 nie przechodzi...
  To nie szalom czy niepełnosprawni... Niektórzy blagierzy co tu czasem opublikują nie pozwalają sobie na wrzucanie tu swych zakwasów jakie lokują w innych, niższego rzędu mediach... :-)
  A ten to chyba rzeczywiście coś z deklem miał... Nie wiem. Nie czytałem. ;-)
 • @Franek Ganek 21:00:24
  Zgadza się, to nie jest szalom ani niepełnosprawni. No ale ciągle ktoś próbuje.
 • @Wican 20:34:41
  "Jaka cywilizacja tym się wyróżnia?"
  Lepszego sortu - PIS'owskiego sortu
 • @Hades 21:37:40
  Koncepcja "lepszego sortu" czyli czysty rabinizm. Z naczelnym rabinem Kaczelnikiem. Ale sekta słaba,pomiatana przez innych rabinów, któzy nimi pogardzają, ale się jednocześnie wysługują
 • @Wican 21:40:56
  Ojejkuuu... Ale mi się żal ich zrobiło... Pomiatane władze... Szlocha walłem, że ups.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:17:40
  Programów naprawy mam wiele i to w jednym palcu jak to potocznie się mówi. Gdybym zaczął je publikować to dopiero wpadł byś w szał, że podważam wszelkie wyborcze socjały pisowskie.
  Programy można tworzyc i o nich pisać, ale za programem idzie działanie, budowa struktur organizacji politycznej, itd. Na to wszystko trzeba mieć ułożony biznes - plan, najlepiej własne fundusze. Ja już raz wydatkowałem dużą kwotę i co, rozmyło się. Drugi raz tego nie zrobię, bo i niby dla kogo? Dzieci są adwokatami, kierownikami, ja sam zarabiam na swoje zycie i co teraz mam wyrywać sobie żyły dla takich jak Wojtas, który ma poglądy jak wiatr zawieje, a może z Wojtasem mam politykę robić - no nie nigdy.
  Oczywiście serce pęka jak się widzi jak Polska znika jako podmiot, jak np; ważniejsze interesy dla obecnych przy żłobie są banderowskie od Polskich Jak np; Juda kogo reprezentuje i komu służy, kazdy przytomny Polak to chyba widzi. a co do programów, to może, może.....świerzbi mnie
 • @Wrzodak Z. 23:25:10
  "Dzieci są adwokatami, kierownikami, ja sam zarabiam na swoje zycie i co teraz mam wyrywać sobie żyły dla takich jak Wojtas, który ma poglądy jak wiatr zawieje, a może z Wojtasem mam politykę robić - no nie nigdy."

  Moje dzieci - nie wzięły się za zawody złodziejskie (prawnicy, kierownicy); są lekarzami, pracownikami naukowymi, czy informatykami.
  Do nikogo ręki o wsparcie nie wyciągam, a poglądy mam stabilne i je prezentuję, są spójne na każdym etapie a prowadzą do odbudowy Rzeczypospolitej (o ile wie Pan , co to znaczy), chociaż , to przyznaję, spotykam się albo z brakiem zrozumienia dla idei, albo, co częściej, z świadomym atakiem i próbami podważania fundamentów. To zazwyczaj ze strony tych, którzy chcą uchodzić za "patriotów", a faktycznie realizują obce zadania.

  Niemniej - coraz więcej ludzi zauważa, że droga, którą wskazuję, jest jedyną dającą możliwość wyjścia z tego szamba mentalnego. Ale to dotyczy ludzi mądrych i uczciwych.
  Wszelcy durnie i swołocze odżegnują się od tego i wieją jak diabeł przed święconą wodą.
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:18:50
  Polacy nie potrzebują polskich adwokatów i kierowników?
  Czyżby te "złodziejskie" profesje były zarezerwowane tylko dla Żydów?
  Dlaczego Wojtas realizuje obce, judaistyczne interesy?
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:18:50
  No to pojechałeś? prawnik, kierownik - to złodzieje, lekarze, pracownicy naukowi czy informatycy to szlachetne tytuły. Co płytkie rozumowanie?
  Każdy z w/w zawodów jest niezbędny dla narodu, państwa.
  Żalisz się, że cię mało kto rozumie! Niestety ale po takim arcydziele jak odpowiedz na mój wpis, to tym bardziej cię nikt nie zrozumie.
  Co do programu mojego, czyli wizji Polski, to podkreślam mam to pięknie opanowane, mało tego już w 2001 roku pisałem z Janem Łopuszańskim pierwszy program dla Polski w ramach LPR pt; ,,Solidaryzm Narodowy". Wiele z tego programu zostało zrealizowane, a np; polityka pro - rodzinna w tzw. III RP byla podnoszona sejmie pierwszy raz.
  Jeśli chodzi o moją wizję Polski, to tylko podpowiem ci, abyś kupił książki Leszka Misiaka, on tam w swoim ostatnich książkach poświęca mi wiele cytując moje wystąpienia sejmowe, również robi samo Henryk Pająk, Waldemar Łysiak i kilku innych.
  Jesli chodzi o moją wiedzę, to proszę porozmawiać n/t z prof. Np; Jerzym Żyżyńskim (wykładowca mójego syna), Witoldem Modzelewskim, Cezarym Mechem, Prof. Kozłowskim, Zimnym, Śliwińskim. Niektórzy z nich pisząc artykuły posługiwali się moimi opracowaniami sejmowymi, czego nie kryją.
  A jeśli chodzi o mój dorobek poselski, to wszystko jest zapisane w archiwum sejmowym i warto wejsć i czegoś sie nauczyć, np; prace z sejmowych komisji: obrony narodowej, skarbu państwa, finansów, odpowiedzialności konstytucyjnej w IV i V kadencji. Tam pokazuje się jaką wizję masz na Polskę, jaki program wspierasz dla ludzi.
  Także, postaraj się zarzucić mi coś konkretnego, by być nadal uszczypliwym w stosunku do mnie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:18:50
  Żenada. Pańskie poglądy są spójne? Czyli pan stręczy relatywizm, hipokryzję, itp.? To te fundamenty? Akurat jeżeli już ktoś pisze o złodziejskich zawodach i za takie uważa prawników, kierowników, a nie lekarzy, to jest hipokrytą. Jeżeli ktoś broni złodziejstwa kaczystów, bo "inny kradli więcej" to jest relatywistą i faktycznym obrońcą złodziejstwa.każdy uczciwy człowiek powinien się trzymać od takiej "cywilizacji" z daleka.
 • @Wrzodak Z. 08:19:58
  Rozumiem. Zawód - dyrektor.

  Skąd ja to znam.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:49:05
  No to pojechałeś.
  Następnym razem - nie będę miał litości.
 • @Wican 08:20:07
  Znasz, dupku, moje poglądy, że się wypowiadasz?
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:18:40
  Ty miej lepiej litość dla siebie, dla mnie nie musisz.
  Nigdy bym nie uwierzył, że mógłbyś coś tak durnego i antypolskiego napisać. A jednak...
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:19:24
  "Dupku"? Ot, "cywilizacyjna" kultura i "cywilizacyjny" wdzięk. Akurat notki czytam od dawna (kilka lat, a komentowałem sobie na prawica.net, acz pod innym nickiem)). Sama "klasa", jak typowa dla "lepszego sortu". Właściwie to "wybranego" sortu. A swoją drogą, to żenada usprawiedliwiać publicznie złodziejstwo, jego skalą. To oznaka "buractwa". Ale zawsze "wybranego". Poza tym, to mam dobry ubaw, czytając wpisy takiego ideologa, który gdy ktoś wykaże niekonsekwencję, to zaczyna się wkurzać. I wtedy wychodzi pospolity cham, a przecież "prawdziwa cnota krytyk się nie boi". Braku wiedzy wykazywał nie będę, bo tekst nie dotyczy Wojtasa, ani jego 'cywilizacji". Opartej ponoć o "miłości". Po komentarzach Wojtasa zaś widać, że ta miłość to powiązana z sadyzmem chyba jest?
 • @Wican 10:03:53
  Czy wie kolega, co się stało z portalem prawica net? Z jakiego powodu jest zamknięty?
 • @zbig71 10:53:37
  Nie wiem. Ale słyszałem, że Szcześniak został właściwie zmuszony do zamknięcia portalu. ABW działa. W zasadzie chyba to napisał pokrótce Konrad Rękas.. Szkoda tamtego portalu.
 • @Wican 12:32:23
  Szkoda. To za Neon też się pewnie zabiorą.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:28:33
  Drogi Jarku. Miałeś żonę Żydówkę, czyli twoje dzieci są Żydami. I ty mnie zarzucasz judaizowanie...
  Trzeba być wielkim hipokrytą, aby coś takiego napisać. O jakimś uzasadnieniu nie wspominając.
  Tym razem - chyba nasze drogi się rozeszły zdecydowanie.

  Natomiast powstaje pytanie kogo i dlaczego forujesz? Bo w tej sytuacji ma to określony wydźwięk i poniekąd sugeruje, że ci forowani mają podobną proweniencję; swoi trzymają się razem.
 • @Wican 10:03:53
  Napisałeś się, dupku, tyle, że brak tam jakiejkolwiek wstawki merytorycznej.
  Wspólna stajnie z Ruszkiewiczem?
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:43:36
  Jak zwykle kultura. Napisałem w twoim stylu. Z tym, że nie jestem hipokrytą. Możesz sobie udawać, a prawda zawsze wyjdzie, obrońco zlodziejstwa.I ja jednak mieszkam w domu i nie przyporządkowuj swoich sytuacji życiowych (mieszkanie w stajni) do mnie). Wg ciebie CP (czyli coś co nie istnieje, bo nawet nie rozumiesz pojęcia cywilizacji) oparta jest na miłości, a wszystkich wyzywasz (tych, którzy się z Tobą nie zgadzają). Cham zawsze wyjdzie z takiego.Wg Ciebie, podstawą powinien być egalitaryzm, a usprawiedliwiasz złodziejstwo kaczystów (bo niby mniejsze od innych). Czyli kaczyści mogli kraść, a inni nie mogą. To zaś już "wybraństwo" a nie egalitaryzm. Twoje teorie rozwaliłem w kilku słowach, jak widać. I nie musiałem brnąć w szczegóły, tylko 'rozpykałem" Cię w kwestiach podstawowych (, cywilizacja,miłość i egalitaryzm). Dalej się kompromituj. Twoje akty słownej agresji na portalu, zaprzeczają temu co usiłujesz głosić, jako CP. Nie podejrzewam, że zrozumiesz, bo to chyba zbyt długie komentarze dla Ciebie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:41:43
  A ty jednak nic nie rozumiesz. Relatywizując, judaizujesz. Może Ruszkiewicz ma dzieci Żydów, ale judaizujesz ty, tworzą jakąś sektę wybrańców. Żenada.
  I hipokryta, innym zarzuca hipokryzję. Ja wiedziałem, że PiSiactwo to sekciarstwo.
 • @zbig71 13:37:13
  Za Kosiura też się brali.
 • @Wican 13:56:18
  ABW dokonała konfiskaty komputera i nośników u Rafała Mossakowskiegio i w jego Centrum Edukacyjnym Powiśle. Teraz jest to całe ACTA 2 i myślę, że nowa sanacja PiS owska będzie kasowała niewygodne dla siebie media. Tym bardziej, że szykuje się wyszmalowywanie Polski w ramach 447. No i wybory są jeszcze, a mały gnom żoliborski nie dopuszcza żadnej alternatywy na prawo od PiS.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:41:43
  Zastanawiam się jak mogłeś tak nisko upaść?
  Żenada...
 • @Wican 10:03:53
  „Po komentarzach Wojtasa zaś widać, że ta miłość to powiązana z sadyzmem chyba jest?”

  Bo to jest wojtasowa miłość inaczej, podobnie, jak Wojtasa „Cywilizacja Polska” jest inaczej, czyli antypolska.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:30:22
  Nie przesadzaj, Wojtas nigdy nie upadł, on zawsze był na tym samym poziomie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:41:43
  "Drogi Jarku. Miałeś żonę Żydówkę, czyli twoje dzieci są Żydami."

  Za taki tekst i to wywlekany publicznie powinieneś posrany jełopie dostać zwykły porządny wpierdol a nie tylko samo splunięcie w ryj - używając twojego poziomu dyskusji zarozumiały pajacu

  A co najmniej BANA na minimum dwa tygodnie:

  O CO TERAZ TUTAJ OFICJALNIE WNOSZĘ DO ADMINISTRACJI !!!
 • @Wican 13:53:46
  "Możesz sobie udawać, a prawda zawsze wyjdzie, obrońco zlodziejstwa"
  To zarozumiały pajac i nie ma sensu z nim dyskutować.
  Zresztą w sumie jedynie w cudzych notkach podskakuje bo w swoich nie ma jak gdyż poblokował każdego kto ma inne zdanie niż ten oszołom, a tym bardziej jeśli choć raz wytknął mu celnie jego kłamstwa bądź zwykłe debilizmy - co przecież nie jest zbyt skomplikowanym zadaniem
 • @Lotna 17:00:57
  "Nie przesadzaj, Wojtas nigdy nie upadł, on zawsze był na tym samym poziomie"
  Nie no jednak trochę się zmienił:
  - stał nad przepaścią i zrobił krok do przodu
  - leżał na dnie, ale postanowił się jeszcze zakopać w mule
 • @Hades 17:56:15
  Hmmm to cywilizacja Polska wyklucza żony Żydówki? W takim razie co z innymi żonami?
 • @Hades 18:00:05
  To akurat charakterystyczne dla zwolenników małej kurwy z Żoliborza. Zamilczeć na śmierć, albo zbanować tych, co mają inne zdanie. Typowe dla totalniaków, rodem z roku 1984.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031