Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

Sami na siebie szubienice budujemy!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ukazały się teksty na Neonie24 blogera przypominające teksty bolszewików, którzy błagali sowietów by ci tworzyli obce bazy wojskowe w PRL-u za pieniądze niewolników. Dzisiaj mamy to samo, tylko w inną stronę.

Sami na siebie szubienice budujemy!!!

Ponad 60 lat temu, ówczesne komunistyczne władze w Polsce, sformalizowały okupacje Polski przez wojska sowieckie. Towarzysze komunistyczni w Polsce w latach 44- 56 ciągle prosili na kolanach swoich mocodawców z Moskwy o okupacji wojskowej PRL-u przez wojska ZSRR. Szczególnie aktywni byli komuniści w Polsce w sprawie okupacji wojsk sowieckich tacy czerwoni jak: Lucjan Błaszczak - ojciec obecnego MON Mariusza, Olgierd Terlecki - ojciec syna narkomana, szefa KP PIS Ryszarda Terleckiego, Julian Kornahausner - ojciec Agaty oraz Wanda Wasilewska, Konstanty Rokosowski, Hilary Minc, Jakub Berman, Bracia Świątkowscy itp.
Obecnie ich dzieci na kolanach błagają innych ale tych samych interesów aby okupowali Polskę, aby pilnowali interesów światowej mafii banksterów, którzy byli architektami zrabowanego majątku polskiego.
Wtedy w latach komuny produkcja w Polsce była około 5 krotnie większa jak dziś, pomimo tego wszystkiego brakowało, ponieważ większość towarów szła na wschód. Obecnie mamy to samo, technologii polskiej prawie nie ma żadnej, staliśmy się importerami prawie wszystkiego, zasoby naturalne ziemi zrabowane przez okupanta, uzbrajamy za nasz pieniądze okupanta, likwidując własną armię, wspieramy ich gospodarkę importując gaz i ropę od nich płacąc gigantyczne pieniądze.
Tak jak Stalin, Breżniew, Gorbaczow chwalili komunę w PRL-u, tak teraz Trump, wcześniej Busch chwalą dzieci komunistów za oddawanie Polski w ich parszywe, zbrodnicze łapy.
Obecnie razem z Niemcami prowadzą totalną dezinformację, aby skasować w Polsce produkcję taniej energii elektrycznej z węgla, po to aby importować energię z zachodu a faktury wystawiać będą ludzie Jonny Danielsa, płacić będzie za to kundel administrujący w imieniu okupanta Polską.
Słysząc obecnie ludzi, którzy na kolanach jak kundle wypuszczone z klatek z schroniska tarzają się przed okupantem, by ten razem z nimi okradał niewolników z resztek człowieczeństwa.
Jak można nie widzieć, że intencje ,,naszych przyjaciół” z usraela są wyjątkowo fałszywe, nacechowane podstępnym zniewalaniem ekonomicznym Polaków, przy pomocy zwykłych małych kundli z elit politycznych, którzy administrują Polskę w ich imieniu.
Przypomnę, że ,,Grupa Wojsk Sowieckich w Polsce została utworzona w 1945 r. z przekształcenia II Frontu Białoruskiego, lecz formalnoprawne jej usytuowanie nastąpiło dopiero w wyniku odwilży październikowej 17 grudnia 1956 r. na mocy zawartej w Warszawie „Umowy między rządem PRL i rządem ZSRR o statucie prawnym wojsk radzieckich czasowo stacjonujących w Polsce”. (teraz takie samo jest porozumienie tajne o pobycie wojsk usraelskich w Polsce)
Zgodnie z tym porozumieniem ogólną liczbę wojsk sowieckich w Polsce ustalono w granicach 62-66 tys. żołnierzy, z czego wojsk lądowych - 40 tys., lotnictwa - 17 tys. i marynarki wojennej - 7 tys. Armia sowiecka użytkowała ogółem 70 tys. ha różnych terenów, m.in: gruntów ornych - 563 ha, łąk i pastwisk - 5 tys. ha, lasów - 35 tys. ha, wód (stawów i jezior) 63 ha. Na terenach tych rozmieszczonych było 13 lotnisk oraz 4 poligony zajmujące ok. 60 tys. ha. Użytkowała też bocznice kolejowe o długości 64 km oraz 3 km nabrzeży w dwóch basenach portowych”.
Dzisiaj mamy to samo, Polacy mają sami zapłacić za okupację swojej ziemi, Polacy sami mają zapłacić za przejęcie przez okupanta zasobów Polskiej ziemi,
Polacy sami zapłacą za budowę bazy wojskowej dla obcych wojsk, Polacy sami zapłacą za utrzymanie wojsk usraelskich w Polsce podobnie jak było za czasów ZSRR.
Jaka to niepodległość?, jaka to wolność? , jaka to władza w Polsce?
Siepacze medialni, karierowicze, darmozjady, pospolici przestępcy, którzy dobrze żyją z pieniędzy podatników zalewają umysły narodu, by ci sami na siebie cele i szubienice budowali.
Niestety, ale wybierając z lenistwa a więc z nie wiedzy, jednych i tych samych szpiegów do władzy od ponad 30 lat, właśnie budujemy dla siebie i swoich potomków szubienice.
Jesli chodzi o koszty, to budowa samych baz na razie ma wynieść około 5,5 mld $ i w całości mają ponieść to niewolnicy z nad Wisły. Następnie pobyt wojsk okupacyjnych Izraela pod szyldem NATO i usraela, też mają ponosić niewolnicy z nad Wisły. Koszty mają wynieść (utrzymanie żołnierzy i koszty stałe bazy) około 25 mld zł. rocznie.
Czyli za nasze pieniądze mamy utrzymywać okupanta, który ma zadanie podpalać Niepodległe Państwa w interesie wąskiej grupy światowych rekinów mafijnych, którzy mają 80% kapitału światowego w swoich zbrodniczych łapach.
zw
 

KOMENTARZE

 • Ma Pan rację Panie Zygmuncie...
  Jest tutaj kilku takich, którzy zachowują się jak ewidentni zdrajcy, którym marzy się nowa okupacyjna armia. Taki np Mind Service czy Kamiński to najbardziej jaskrawe przykłady antypolskich gnid. Kamiński z pewnością kontynuuje tradycje rodzinne a co do tego drugiego to nie wiem, możliwe, że sprzedaje się za pieniądze.
 • @Autor
  100/100 Salute . 5*
 • Autor
  100/100
  5*
  Jednak coś z tym trzeba zrobić !
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:02:34
  No właśnie. Zachowują się jak psychopaci. Nawet nie potrafią ocenić samych siebie pod kątem zachowania komunistycznego. Nie ma w dzisiejszych czasach żadnej litości dla kundli politycznych, którzy na kolanach błagają o profity dla siebie, kosztem Niepodległości Państwa.
  Oni pod hasłami wolności, ,,suwerenności" 500+ wprowadzają nam dyktaturę pieniądza i dyktaturę mediów, tak by żyć lepiej od podatników, którzy ciężko pracują na nich. Oni oprócz zdrad, pasożytnictwa nic w życiu nie osiągnęli. To zwykle pasożyty.
 • 5* oczywiście
  Z wyrazami szacunku..
 • @Paulus Aquarius 23:01:41
  Dzięki. Nie liczę, że po takim tekście szpieg usraelski zmieni zdanie. Pewnie musi robić dalej to samo, dla tych od których zależy jego byt materialny.
  Pozdrawiam
 • Autor 5*****
  Jaka to niepodległość?, jaka to wolność? , jaka to władza w Polsce?

  Odpowiadam.
  _ Taka niepodległość, taka wolność, taka władza jak trójka daje nie możliwą równowagę Polakom w Art 10 konstytucji.
 • @provincjal 09 22:29:11
  Co dzień przekonajmy do siebie jedną osobę, trzeba pokazywać prawdę w oparciu o rzeczywistosć jaka jest. Tylko trzeba umieć umiejętnie to zrobic. Ja bardzo wiele osób uświadomiłem co do okupacji Polski przez elity usraelskie i kto nas do tego zmusza z Polski.
  Trzeba umieć zasiać ziarno, by kiełkowało.
  Byc czujnym i nie wdawać sie a dyskusję o cebuli, bo to odwraca uwagę od spraw istotnych dla przyszłości Polski. Teraz debata wyborcza będzie kręcić się wokół LGBT, Kuchcińskiego loty, Karczewskiego lokum itp., ale żaden np; z PO nie powie po co nam uzbrojenie amerykańskie dla amerykanów w Polsce za pieniądze podatnika z nad Wisły itp.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:02:34
  Aby być zdrajcą także i do tego potrzeba rozumu. W tych przypadkach
  nie wiem czy nauka polityczna czy też prawna ma konkretne na to określenie. Trzeba będzie sięgnąć do mowy potocznej czyli... "głupki".
  To co ci ludzie wypisują jest po prostu SMUTNE. Litości.... chciało by się rzec, litości.
 • Niewłaściwe porównanie.
  Z tym zrównywaniem PRL i ściąganiem sowieckiego wojska do rządów dzisiejszych i ściąganiem wojska z USA to troszkę nie tak. Za PRL, po wojnie, tamci ludzie nie mieli nic do gadania więc "klaskali". Dzisiaj sami o obce wojska rządzący Polską proszą. Tego nie da się porównywać.

  PS: ciekawe czy już uzgodnili aby więcej wojska US, tym razem z baz w Niemczech do Polski ściągnąć. Piszą o tym US media.
 • Po wojnie Polska została zbudowana od nowa.
  Powstawały nowe miasta, odbudowana została Warszawa, budowano nowe zakłady pracy...domy i fabryki domów. Aby mieć brakujące importowane materiały czy to ze wschodu, zachodu czy południa, trzeba było właśnie czymś płacić i stąd brakowało wszystkiego.
  PRL trwała 45 lat, a RPIII już trwa lat 30, zbudowano drogi, ścieżki rowerowe i akuaparki.
 • Wrzodak!
  Zapomniałeś o ustaleniach z Teheranu, Poczdamu, Jałty!
  Takie pieprzenie o komunie, że to było zło, fajnie.
  Można zwalać na coś, martyrologia.
  Fałsz i obłuda!
  Od zaborów tak jest i będzie.
 • Dyktatura zdrajców pęknie jak bańka mydlana.
  jak tylko globalna mafia żydowska zostanie zniszczona na świecie...
  a najpierw w USA.
  Jak USA wybije się na niepodległość od globalnej mafii to cały świat natychmiast osiągnie to samo..
  Jedynym bowiem gwarantem dyktatury globalnej mafii jest armia USA.
  Tego "gwaranta" mafia właśnie sprowadza sobie do Polski ustami polskich "polityków" czy raczej zdrajców... każdy sam to oceni.

  Kluczem do wyzwolenia jest rewolucja w USA która zmiecie globalną mafię i po której Armia USA wróci do domu... i wesprze rewolucję.
  Pentagon nie popiera mafii ale musi wykonywać rozkazy .. mafia to CIA.

  Putin żadnej awantury nie podejmie poza działaniami wprost obronnymi w tym takimi które uniemożliwią mafii przyłożenie pistoletu Putinowi do głowy (systemy rakietowe USA w Pribałtyce, na Ukrainie , w Polsce)... to obrona konieczna wymuszona działaniami agresora.
 • @Jwu 06:52:52
  I tak i nie...
  Zaraz po wojnie było w Polsce ok 300-400 tys wojsk (niestabilny czas stabilizowania się władzy Polskiej na nowych terenach ...
  Potem ta liczba spadała...
  w latach 80 tych było już tylko ok 70 tys wojsk.
  https://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/934270,22-lata-temu-Polske-opuscily-wojska-radzieckie
 • @Oscar 07:56:59
  Koszty utrzymania żołnierzy radzieckich

  Polska zobowiązana była do odpłatnego dostarczania jednostkom PGW energii elektrycznej, gazu i wody. W rzeczywistości jednak wyglądało to tak, iż Sowieci dostawali w terminie świadczone usługi, natomiast sami nie wywiązywali się z płatności. Pomimo licznych ulg taryfowych uważali, że rachunki są zbyt zawyżone. Powodem nie rozliczania się z większości rachunków było brak szczegółowych danych np. numerów jednostek wojskowych czy też kodów pocztowych, do których danych polskie instytucje nie miały dostępu. W efekcie często umarzano radzieckim jednostkom wojskowym zaległości. W konsekwencji samorządy oraz polskie przedsiębiorstwa często musiały brać kredyty w bankach, aby spłacić zadłużenie lub opłacić swoich pracowników.

  Dla przykładu podam o jakich kwotach jest mowa. W latach 1945- 1946 PGW zużyło prądu, wody i gazu na łączną sumę 60 875 098 zł. 1 sierpnia 1947 roku Dyrekcja Zjednoczeń Energetycznych ustaliła zadłużenie na kwotę 54,9 miliona złotych. Kwota ta wzrosła jeszcze o 25%, kiedy dyrekcja dotarła do kolejnych rachunków w innych okręgach. PGW uznała ok. 70% kwoty roszczeń. Wynika z tego, iż darowano Sowietom prawie 22 mln. zł. W 1948 roku PGW wpłaciło 47,5 mln. zł., zalegając jeszcze z kwotą 7,4 mln. zł. W 1949 roku zaległość za rok 1947 za zużytą energię wynosiła ponad 5 mln. zł. W okręgu opolskim od września 1947 do lutego 1949 dług PGW sięgał 2,3 mln. złotych.

  W samych tylko latach 1949-1954 na potrzeby sowieckiej armii przeznaczono 15% polskiego PKB.

  Oprócz zaległości za dostawy energii, wody i gazu, samorządy ponosiły także koszty przeróżnych prac wykonywanych na rzecz wojska radzieckiego, a także straty mienia zabranego przez Sowietów. Niestety nie ma pełnych danych dotyczących poszczególnych jednostek. Ale dla przykładu warto podać, iż w samym woj. pomorskim w okresie od 10 maja 1945 roku do 30 czerwca 1946 roku samorządy poniosły wydatki i straty na Armię Czerwoną w wysokości 53 mln. zł.

  W 1950 roku umorzono największe zaległości. Z powodu niekompletnej dokumentacji trudno mówić o konkretnych sumach. Na pewno jednak zadłużenie sięgało kilkudziesięciu milionów złotych. W postanowieniu napisano: „umorzeniu ulegają wszelkie zobowiązania Wojsk Radzieckich wobec związków samorządu terytorialnego, pochodzące z lat 1945-1947, natomiast zobowiązania późniejsze (od 1948) podlegają rozrachunkowi”. Umorzeniu uległy także opłaty za czynsz eksploatowanych obiektów przez wojska sowieckie (kolejne kilkaset milionów złotych). W 1992 Armia Radziecka zalegała z opłatami za koks na kwotę 1,29 mln. dolarów USA, a z tytułu dostaw żywności była to kwota rzędu 218 tys. dolarów USA.

  Do 1957 roku aprowizacją Sowietów zajmowało się polskie towarzystwo Handlu Zagranicznego „DAL”. Natomiast w 1958 roku powołana została Centrala (Przedsiębiorstwo) Handlu Zagranicznego „MARKO” z siedzibą w Warszawie, która działała do 1993 roku.
 • @Wrzodak Z.
  W tym wypadku - w pełni się z Panem zgadzam.
 • Panie Zygmuncie, ja to bym sie tam tym nie przejmował...
  po II wojnie Austria była okupowana tak samo jak Polska i co?
  Austriacy wzięli za Różaniec i... Sowieci sami wyszli z Austrii, bez jednego wystrzału a więc strat w ludziach...
  Jak widać z historii, my Polacy zawsze o wiele łatwiej damy się podpuścić do powstań, wyprowadzić na uliczne rozróby, niż do kościołów parafialnych na Różaniec.
  Jeżeli do kościoła, to na jakieś polityczne zadymy i strajkowanie.

  Zdrajcy zostaną TAM u Góry zapytani o tą ZDRADĘ Królestwa Matki Boskiej Królowej Polski, tak samo jak eciki ze Śląska, zwolennicy RAŚ a więc i protestanckich Niemiec.
  Na szczęście dla Śląska, są tam także Ślązacy- Polacy i jest ich zdecydowanie więcej

  Jak wiemy, Śluby Jasnogórskie (czyli zryw modlitewny Polaków) skończyły powojenny terror w Polsce. Miliony pogardzanych wcześniej ludzi tzw niższych warstw społecznych zostały wywyższone awansami społecznymi, ale i one tym całym Neokatechumenatem zdradziły naszą Królową, więc wygląda na to, że łaski zostały nam odebrane.

  Na szczęście jeszcze jako naród istniejemy, ale wszelkie eksperymenty przyklejania się do kolejnych szatanów, skończą się dla nas już chyba teraz bardzo tragicznie...

  Teraz tak wygląda nasza religijność :
  Ten zespół otwierał ŚDM w Krakowie
  https://www.youtube.com/watch?v=MpByIFqchYs
  https://www.youtube.com/watch?v=Eu-8bJsFhQw
  Ci powyżsi dywersanci są o wiele groźniejsi od jakichkolwiek wojsk okupacyjnych.
  Czy gdyby Austriacy po II wojnie mieli taką satanistyczną wiarę, to sowieci by wyszli z Austrii?. Na szczęście dla Austrii, po II wojnie nie było jeszcze Neokatechumenatu.

  Panie Zygmuncie, nie ulega wątpliwości, że to jest najgroźniejsza teraz okupacja Polski

  Chyba wnioski są tutaj proste do wyciągnięcia?
 • Niestety, tak jest, i będzie
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  to zdrada solidaruchów wdeptała nas w nicość, umysłową mizerię i poczucie beznadziejności,
  dwa pokolenia pracowały nie tylko nad odbudową materialną Polski, ale i nad wychowaniem narodu w poczuciu polskości i nad pracą organiczną pozwalającą na podjęcie kontrolowanego buntu,

  niestety, buntem pokierowali zdrajcy, i zniszczyli zaufanie Polaków do samych siebie na następne pokolenia.

  Pan w tym uczestniczył mając nie byle jaką pozycję formalną w związku. Dlaczego nie był Pan wstarczająco skuteczny w tym, aby nas, lud polski, uchronić przed zdrajcami?
 • @Stara Baba 00:48:29
  Właśnie wyrażnie oddzieliłem te dwa przypadki. Za PRL-u to w/w komuniści błagali ZSRR o okupacje Polski, ale za ich zdradę to Polacy płacili ze swoich podatków. Dzisiaj, niestety ale wyborca wybiera tych co ich skutecznie pałują, tzn, że nie potrafią odróżnić kłamstwa od rzeczywistości.
 • @Jwu 06:52:52 Lorenco
  Proszę uwaznie się wczytać w tekst. Ja piszę, że w 56 roku usankcjonowano okupację Polski przez wojska ZSRR, ale wojska te okupowały Polskę od 44 roku zgodnie z ustaleniami Teheranu, Jałty, Poczdamu
 • @Anna-PK 01:44:58
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Trzeba pamiętać o tym, że odbudowując po wojnie Polskę, odbudowywaliśmy też stolicę (okupant wewnętrzny), jak również ZSRR (okupant zewnętrzny, ale zapłacił za Polskę 600 tys. poległych). I to wszystko pod sankcjami zachodu na naszą gospodarkę. Wojna się nie skończyła, tylko była prowadzona innymi środkami. Sojusznicy antyhitlerowcy byli związani tylko doraźną potrzebą pokonania wspólnego wroga, a potem sami wzięli się za łby.
 • @Husky 08:06:56
  samorządy z lat pięćdziesiątych, to opowiastka nie na moją głowę.
 • @interesariusz z PL 09:05:27
  Niestety, tak jest, i będzie przy popsutym systemie demokracji.

  Czy zdrada solidaruchów wdeptała nas w nicość, umysłową mizerię i poczucie beznadziejności?
  Przysłowie mówi, że okazja czyni złodzieja. Np. brak sprawnego systemu w porzuconym samochodzie i ludzie rozbiorą go na części.

  Gdyby system polskiej demokracji działał prawidłowo, nawet pojedynczo Pan Poseł Zygmunt Wrzodak z pomocą sprawnego systemu uchroniłby nas, lud polski przed okazjonalnymi złodziejami i zdrajcami.

  Bez sprawnego systemu tak jest i tak będzie.
  pzdr.
 • @Anna-PK 01:44:58
  "PRL trwała 45 lat, a RPIII już trwa lat 30, zbudowano drogi, ścieżki rowerowe i akuaparki."
  Przez 30 lat "prywatyzowali" zgromadzony przez Polaków majątek narodowy sowicie pomnażając własne majątki.
 • @Jan Paweł 09:04:55
  W Austrii z różańcem na ulice wyszli najwyżsi przedstawiciele państwa, w Polsce nie wyjdą wybrańcy narodu (chętniej udadzą się rządowym samolotem do przybytku uciech). Polacy natomiast udadzą się na wybory i znów ich z własnej woli wybiorą a z drugiej strony niekonsekwentnie będą Bogu zawracać głowę modlitwami.
 • @wercia 10:21:30
  Tytuł artykułu brzmi: Czy amerykańscy senatorowie współpracują z oszustami, złodziejami i kryminalistami? https://forumemjot.wordpress.com/2019/08/08/czy-amerykanscy-senatorowie-wspolpracuja-z-oszustami-zlodziejami-i-kryminalistami/
  Władze w Polsce wykonują ich polecenia. W Izraelu przynajmniej czynią starania pociągnięcia do odpowiedzialności, w Polsce zamiatają w kąt i rżną głupów łżąc ogłupiały ludek.
 • @wercia 10:21:30
  Polacy teraz pozwalają napuszczać się wzajemnie na siebie, ale jest jednak nadzieja :
  http://gibson.neon24.pl/post/147859,nie-pozwole-na-zaglade-narodu-polskiego
 • Demon kracja w Polsce:
  https://www.youtube.com/watch?v=8wavF7C3sGM
  Zwycięska PiS otrzymała (według oficjalnych danych) niewiele ponad 20% ogółu uprawnionych do głosowania.
 • granice PRL
  Ciekawi mnie czy przy Polsce pozostały by ziemie północne i zachodnie, a to około 1/3 całego naszego kraju, gdyby nie stały tam wojska radzieckie.
  W okresie powojennym, a ten okres doskonale pamiętam, zagrożenie ze strony rewizjonistycznych Niemiec było ogromne.

  Fałszem jest pisanie, że Polska była pod okupacją sowiecką.

  Polska była członkiem Układu Warszawskiego, który w pełni gwarantował nam powojenne granice i możliwość odbudowy ze zniszczeń wojennych.

  Tekst autora to jawne szczucie nas Polaków na Rosję i na Amerykę .
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:02:34
  Kto takiemu ignorantowi by płacił? Chyba, że to dostosowanie do przeciętnego wyznawcy PiSizmu
 • @Wrzodak Z. 09:08:42
  "Za PRL-u to w/w komuniści błagali ZSRR o okupację Polski..."
  - o to mi chodziło. Tu się z Panem nie zgadzam. Za PRL-u wszystko było nam przez ZSRR z góry narzucone. Tak więc nikt nie miał nic do gadania. Wszystkim, komunistom włącznie, pozostało głupio się uśmiechać i tylko bezwiednie klaskać bo decyzje nie zależały od nich a od Sowietów i Moskwy. (Mimo takiego stanu rzeczy, mimo groźby utraty życia, i tak potrafiono się przeciwstawiać jak chociażby z kolektywizacją ziemi ). Dzisiaj rządzący sami proszą o okupację. To naprawdę wielką różnica na niekorzyść dzisiejszych władz. Robić coś bo nie ma wyjścia a robić z własnej woli zmienia wszystko.
 • Wrzodak oszołom.
  Nie porównuj gówna z gliną, bo ci jeszcze wyjdzie milicjant, jak gadał Baca w Zakopcu!!!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:02:34
  Next oszołom!!! I to jest koniec komentarza, bo szkoda palców i kompa na BZDURY!!!
 • Autor
  100/100 Szacunek dla Pana pracy i wytrwałości.
 • @zibi 16:49:33
  A ja uważam, że szkoda przede wszystkim czasu na czytanie wypocin niezrównoważonego oszołoma pod ksywką "zibi".
 • @zibi 16:49:33
  W tym Gorzowie jak się ochlasz taniego wina, to póżniej piszesz sam nie wiedząc co.
  Nie pij więcej tego świństwa, bo masz od tego dziurki w mózgu.
 • @Vinto 19:26:15
  Kim ty jesteś "pisarzu od 7-miu bolesci"??? Piszesz bzdury i się z tego cieszysz!
 • @Wrzodak Z. 21:20:42
  Oszołom nie wie, że mieszkam w Warszawie od 65 lat i piję tylko dobre wina a wrzodak pewnie tanie bełty, dlatego pisze BZDURY!
 • @Wrzodak Z. 09:12:33
  Wojska radzieckie stacjonowały w Polsce na zachodniej granicy naszego kraju. Wojska radzieckie nie okupowały naszego kraju, miały za zadanie obronę Bloku Wschodniego. Nie obroniły, wyjechały cichutko.
 • @lorenco 01:07:50
  "Wojska radzieckie stacjonowały w Polsce na zachodniej granicy naszego kraju. "

  Wojska radzieckie były tam, zanim przekazały te ziemie Polsce. I gwarantowały, że te ziemie w Polsce pozostaną.
 • @Pedant 01:13:32
  NASZE ziemi zachodnie szwargocą teraz coraz bardziej po niemiecku i ukraińsku.
 • @Jwu 06:52:52
  przypomnę że za internacjopnalną wolnośc nie wysłano za granicę państwa żadnego polskiego żoółnierza za PRL jeśli byli za granicą to z mandatu ONZ . a po 90 -tym wysługujemy się stale . Jeszcze sejm pyskiem nie zatwierdził inwazji na Iran , kraj od tysiącleci przyjazny naszym przodkom po początkowych wojnach już zapomnianych. A już 150 chłopa przymusowych ochotników siedzi w Iraku pod Irańską granicą

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031