Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

Do admin. portalu Neon24.pl

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Domagam się od administratora portalu Neon24.pl, dlaczego dopuszcza się trolli, wszelkiej maści hejterów, którzy wklejają czyjeś teksty, nie informując czytelnika,

Do administratora portalu Neon24.pl
Bloger o nazwie Tezeusz (który mógł używać wcześniej nazw Humpy Dumpy, dziennikarzobywatelski), który zamieścił artykuł pt; ,,agentura Kremla w natarciu w sieci trwa wojna”, cytował moje autorskie słowa zamieszczone min. na portalu Neon24.pl o to wpis blogera Tezeusza mojego tekstu :
,,Co do Putnia, to zazdroszczę Rosjanom, że mają swojego podkreślam SWOJEGO prezydenta w przeciwieństwie do Nas, gdzie od zakończenia II wojny nie mamy swojego prezydenta.
Putin, prawo jazdy ma, pływać umie, na nartach jeżdzi, zna sie na sporcie, rowerem jeździ, dziecko wychował, żone miał, potrafi komputer obsługiwać, zna się na geopolityce jak rzadko kto na świecie.
A Was Kaczelnik, prawa jazdy nie ma, pływać nie umie, rowerem jeżdzic nie potrafi, dziecka nie przewinął, kobiety nie przytulił, konta nie maił, na siebie na swoim zapracować nie umie itd. ALE WY TAKIEGO NIEDORAJDĘ LANSUJECIE ZA ZBAWCĘ POLSKI. TO TAKA POLSKA MUSI IŚĆ W NIEWOLĘ I JĄ ODDALIŚCIE NA RZECZ USRAELSKICH INTERESOW, A NA POLSKIEJ ZIEMI CHCECIE ODSTAWIć TEATR WOJENNY.
To jest wasze zadanie, a jeżeli ktoś rozszyfruje Was, to stosujecie cenzurę, bojąc się prawdy. Chcecie z Nas Polaków zrobić takich parobków obsługujacych lichwiarzy z Waszyngtonu i Tel Avivu, ich mięsem armatnim przeciwko naszym braciom słowianom, chcecie by chrześcijanim mordowal chrześcijanina, słowianin słowianina, a wasi garbonosowe mocodawcy będą wtedy zacierać swe parchate łapska.
Dziel i Rządż, to wasze zbrodnicze plany przeciwko nam Polakom...."
To jest fragment mojego tekstu.
Bloger uzupełnia to swoim następującym wpisem:
,,Refleksja nad tym cytatem

Jak to możliwe zapytuję siebie z niedowierzaniem i zdziwieniem, że Polski powtarzam POLSKI były parlamentarzysta nie zna historii narodu którego reprezentował i faktu zdradzieckiego , bez wypowiedzenia wojny napadu Sowieckiej Rosji na Polskę 17.09.1939, morza zadanych nam krzywd, morderstw eksterminacji narodu m in,. w Katyniu, Miednoje itp. mordowania i eksterminacji inteligencji, celowego planowego mordowania Żołnierzy Wyklętych, i zniewolenie Polski na prawie półwiecze. Upodlenia całego narodu jego tradycji historii, pozbawiając go wolności, przyszłości i swobodnego rozwoju.

Jak to możliwe, że ten parlamentarzysta zapomniał że to Rosja Putina napadła na suwerenny kraj bez wypowiedzenia wojny zabierając jego terytorium - Ukrainę, jak to możliwe iż zapomniał ten były Poseł o wrogim działaniu Putina i Rosji przeciw Polsce w tym znanego powszechnie militarnego ćwiczenia ataku na nasz kraj z wykorzystaniem broni jądrowej zapomniał ?- dziwne.

Zapomniał ten Pan także o fakcie zrzucania przez Rosję bomb na suwerenny kraj Syrię mordując tam niewinnych ludzi.

Tak to fascynacja ? Ocenę tej postawy tego blogera, byłego parlamentarzysty pozostawiam innym, w mojej ocenie i moim sumieniu ja już jej dokonałem.

Celem pokazania innym kim dla Polski jest obecna polityka i strategia Putina i Rosji dedykuję ten materiał - ku przestrodze !” koniec jego wpisu.
Domagam się od administratora portalu Neon24.pl, dlaczego dopuszcza się trolli, wszelkiej maści hejterów, którzy wklejają czyjeś teksty, nie informując czytelnika, ze słowa cytowane są tego a tego autora. To przecież bierzecie udział w przestępstwie, polegającym na używaniu czjejś własności do ataku na tego, który jest właścicielem tych słów.
To wręcz obrzydliwe trolowanie w interesie grupy politycznej.
Domagam się przeprosin oraz usunięcie tego blogera z portalu, ponieważ ten bloger nie jest zwykłym blogerem, tylko pospolitym kłamcą i trollem.
Ps. Cytowane słowa moje są kwintesencją prawdy o manipulowaniu Polakami przez podżegaczy wojennych.
 

KOMENTARZE

 • Brawo,!!!
  5+ , oby administratorzy dopełnili swoich obowiązków.
 • 5*
  A ja dodam coś od siebie o czym od dawna chciałem oficjalnie wspomnieć - a mniej oficjalnie już kiedyś chyba i wspominałem:

  Uważam że powinien być: DZIENNY LIMIT NOTEK

  I szczerze mówiąc 1-dna w zupełności wystarczy

  Bo takich mniejszych czy większych trolli, czy spamerów jest wszak więcej - a ilość nie idzie w parze z jakością

  Mnie od jakiegoś czasu wręcz wkur...a KrzysztofJaw tymi masowymi swoimi wedle jego wizji wiekopomnymi dziełami które jako że mu się pomysły pokończyły to w swoim przekonaniu wielkości rozpoczął powtórną edycję STARYCH - o tak aby dużo i z NAZWISKA

  To IDIOTYZM - oraz brak szacunku dla innych (no ale w sumie czego się spodziewać po PIS'owskim troll'u)

  JEDNA DZIENNIE w zupełności wystarczy, co przy takiej liczebności autorów i tak dziennie zapcha niemalże bitą ćwierć portalu (dla Interesariusza: witryny)

  A jeśli nie to przynajmniej nad innymi będzie można pokomentować dłużej niż dwa dni

  To moje zdanie - od dawna - a teraz tym bardziej
 • Po Pana wpisie, tekst został skierowany do lochu.
  Dalsze decyzje podejmiemy zespołowo. Sprawa uruchomiona. Zgodnie z regulaminem za tekst odpowiedzialność ponosi sam bloger.

  Jeśli chodzi o ograniczenie dziennej liczby notek to takie jest. Dla większości blogerów wynosi ono 2 notki dziennie.

  Amnestia, jak to amnestia zawsze ze sobą niesie zagrożenie iż niektóre z osób ułaskawionych nadal będą podejmowały się czynności które uznano za niewłaściwe. Tego się nie da uniknąć.
 • @ Autor
  Proszę poprawić:
  //Domagam się od administratora portalu Neon24.pl, WYJAŚNIENIA dlaczego dopuszcza się trolli, wszelkiej maści hejterów, którzy wklejają czyjeś teksty, nie informując czytelnika,//

  Poza tym - pytanie nie jest do administratora, tylko do pana Ryszarda Opary, który zażyczył sobie, by neon24 ZNISZCZYĆ poprzez pozwolenie na ZROBIENIE Z NIEGO KUWETY DLA WSZYSTKICH TROLLI. I różnych nawiedzonych religijnych DEBILI.

  Formuła HYDEPARKU nie ma sensu, bo stawia czytelnika wobec STERTY GNOJU, z której ma on sobie WYGRZEBAĆ coś wartościowego. Pan Opara widać nigdy niczego ze sterty GNOJU nie musiał wygrzebywać - i nie wie, że LUDZIE PÓJDĄ TAM, GDZIE GNOJU NIE MA i WYPNĄ SIĘ NA JEGO HYDEPARK, jak tylko będą mogli.

  Biedni administratorzy starają się tu jedynie wypełniać NIEDORZECZNE polecenia właściciela i nie ma ich o co winić.
 • @Zawisza Niebieski 23:39:18
  "2 notki dziennie"

  No to może pomyliłem się w liczeniu gdyż z datą dzisiejszą Tezeusza czy jak mu tam obecnie naliczyłem 3 - ale tyle tego jest że mogły mi się daty pomerdać

  Poza tym pod jednym z wpisów zwróciłem uwagę że tekst dodał jako Tezeusz a kilka komentarzy pod nim jako Dziennikarz jakiegoś tam Obywatelstwa - lecz jak widzę zniknęły i te komentarze i oczywiście okazujący to mój

  Jeszcze trochę a jak odpali tutaj wszystkie swoje konta to pół portalu to będą tylko jego "teksty" i 99% komentarzy - resztę wykasuje co idzie mu bardzo sprawnie - widać rękę "uczyciela z dyni"
 • @Hades 23:47:24
  Sprawa wielu kont jest w toku. Na pewno nie będzie posiadał wielu kont. Nie ma na to zgody administracji.
 • @Hades 23:31:41
  //Uważam że powinien być: DZIENNY LIMIT NOTEK

  I szczerze mówiąc 1-dna w zupełności wystarczy//

  Nie, potrzebne są 2 ligi tekstów. Liga normalnych autorów i liga trolli+religijnych DEBILI. Dopuszczam możliwość, że troll lub religijny debil MOŻE napisać sensowny tekst - i tylko wtedy taki tekst powinien trafiać do lewej kolmny. Najlepiej jakby poniżej "co piszą inni" pojawiła się lista właśnie tekstów drugiej kategorii, do której będą od razu przenoszone typowe śmieci (to ma być wymarzony przez p. Oparę "Hydepark", bez limitu nonsensu, kłamstwa i debilizmu - nie mylić z LOCHEM, przeznaczonym na wyjątkowo moralnie odrażające wybryki). Bo zaśmiecanie płodami trolli i religijnych debili kolumny "najnowsze posty" portalowi NIE POMAGA.

  //Mnie od jakiegoś czasu wręcz wkur...a KrzysztofJaw tymi masowymi swoimi wedle jego wizji wiekopomnymi dziełami które jako że mu się pomysły pokończyły to w swoim przekonaniu wielkości rozpoczął powtórną edycję STARYCH//

  Przecież to bez znaczenia, czy pod tekstem podpisał się jakiś "Krzysztof Jaw" czy inny "Husky", "Mind Service", "Tezeusz", "Talbot", "brian", "Aleszuma", "Oświat" czy "Janusz Kamiński". Waśny jest ZALEW TAŚMOWO PRODUKOOWANEGO ŚMIECIA PROPAGANDOWEGO Z JEDNEJ FABRYKI.
 • @Wrzodak Z.
  Nadredaktor milczy , jak zwykle . Widocznie lubi ten bardak .Salute 5* . :)))
 • @Zawisza Niebieski 23:54:10
  Póki co to nawet sam ze sobą wymienia komentarze pod własnymi notkami :)) :))
  No dobra gdy zwróciłem mu na to uwagę to usunął - ale on prawie wszystko usuwa

  Ja póki administracja nie ustali między sobą kto ma go wykopać proponuję prostą zasadę:
  - wejść i spałować - zapatrzone od Husky'ego i reszty watahy z popapranych
  - nic nie komentować i więcej nie wchodzić
  Będzie gadał sam ze sobą - i sam siebie usuwał - a nóż i sam siebie zbanuje ?
 • @Repsol 00:00:14
  Chyba trochę przesadzasz, nie wydaje ci się? Wiesz przecież jak jest a ja nie muszę tłumaczyć. Nadredaktor też człowiek, pospać musi. Od reakcji natychmiast jest admin dyżurujący. Na pozostałe decyzje jest czas. :)
 • @Repsol 00:00:14
  "Nadredaktor milczy , jak zwykle . Widocznie lubi ten bardak .Salute 5* . :)))"

  Jest ma emeryturze - z dala od kraju
  Jeden taki "szeregowy poseł" lubi oglądać rodeo
  A szeryf zbudował własne KOLOSEUM i siedząc sobie w wygodnym fotelu z popcornem pod ręką ogląda zmagania "gladiatorów" co raz to wpuszczając na arenę albo lwa, albo wojownika, albo innym razem jakąś niedojdę... :))
 • @Hades 00:03:57
  Właśnie sprawdziłem komentarze, przyznaję ci rację. Co do zbanowania to może mu pomożemy :)
 • @Zawisza Niebieski 00:13:54
  Były i to chyba ze trzy dodane jako Dziennikarz pod notką Tezeusza - nawet sierściuch takich baboli nie strzela bo twardo nie przyznaje się do swoich kilku nicków na raz :))

  I nie wiem jak jest z ta jego notką do której odniósł się Światowid bo nie wiem w jakiej części to kopia notek z przed kilku lat - ale czyich nie umiem i nie chce mi się szukać - do tego to trzeba albo HUSKY'ego napuścić - albo jest inny węszyciel spisków: taki tam z Gdyni
 • @Hades 00:21:54
  Jeśli chodzi o notkę o Skalskim w pewnym stopniu pokrywa się z wcześniejszą notką Huskyego:
  http://antykomunista.neon24.pl/post/121082,minelo-65-lat-od-skazania-legendarnego-pilota-na-smierc
  Ale również z innymi notkami dostępnymi w internecie. Trudno mi jednak było uznać iż jest to całkowity plagiat. Ten tekst również jest na jego blogu na Salon24.
 • @Zawisza Niebieski 00:55:57
  Dodałem wiele informacji w swojej notce o tym człowieku i jego trollowaniu, wcale się nie zdziwie, jak ma on obecnie na neonie kilkadziesiąt kont. Najśmieszniejsze jest jednak to, że wpłynął on na p. Oparę by usunął post sprzed dwóch lat o nim i jego portalu, tam opisany był schemat działania tej niezrównoważonej osoby. On nie ma oporów przed kradzieżą innych tekstów, teraz dał u siebie posta że Neon24 jest ruskim portalem. Nie rozumiem co się wyprawia z tym portalem, że jest przyzwolenie na takie coś. Pozdrawiam
 • @Niewidzialne Imperium 01:36:21
  Nie, z pewnością przyzwolenia na takie działania jak kradzież cudzych tekstów na tym portalu nie będzie, o czym świadczy fakt iż jego notka wylądowała w lochu. Nie ma też przyzwolenia na posiadanie kilku kont bez zgody administracji portalu. Dla publikacji cudzych tekstów po podaniu autorstwa jest rubryka "Co piszą inni". Niestety nie zawsze się udaje sprawdzić czy tekst nie jest lub w jakim stopniu jest plagiatem. Za to po zgłoszeniu z reguły zareagujemy.
 • Obsesje Wrzodaka ?
  http://niepoprawni.pl/blog/husky/obsesje-wrzodaka

  Cóż " uderz w stół a Wrzodak się odezwie". panie Wrzodak sam pan się przyznał do swoich wypowiedz ba ja je uzupełnię :
  https://konserwatyzm.pl/zygmunt-wrzodak-list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-federacji-rosyjskiej/

  Moja ocena pańskiej działalności publicznej nastąpiła zgodnie z prawem. Suweren ma prawo.
  Dyskusja z panem mija się z celem i szkoda mego czasu. To tyle i aż tyle.
 • @Tezeusz 05:36:04
  Ty jesteś zwykłym, tchórzliwym trollem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:13:43
  Prawda zabolała SOVIET ? zabolała !
 • @Tezeusz 07:17:16
  A pluj sobie, pluj. Póki masz jeszcze możliwość. No ale długo to nie potrwa :))))
 • @Światowid 23:59:21
  piszesz, że produkuję śmiecie?

  Oj nie ładnie, nie ładnie.
  Ale jak szukasz zaczepki.
  Będę musiał się przyjrzeć co ty ciekawego produkujesz?
 • @Repsol 00:00:14
  Nadredaktor milczy....

  A mnie się wydaje, że nadredaktor spogląda z politowaniem na te wasze wzajemne ujadanie i szczucie jednych na drugich.
 • @Tezeusz 05:36:04
  Jesteś perfidną kanalią, sugerowanie o pedalstwie śp. Krzepkowskim to wymysły agentury mosadowskiej, która wtedy oczerniała go, tylko dlatego by po jego rytualnym zabójstwie nie rozlała się rewolucja robotników Ursusa. To był zabieg czysto psychologiczny i takie teksty pojawiły się w Super E i gazecie koszernej, teraz mendy społeczne wyciągają te brudne scieki z gazetowych szamb.
  Dlaczego już nie piszecie, ze procesy sadowe przegrały te szmatławce i musieli przepraszać rodzinę i samego Krzepkowskiego. To kwalifikuje się do sprawy sądowej.
  Oczerniacie działacza Solidarnosci, wydawcę i redaktora podziemnej gazety ,,Wolny Głos Ursusa". Cierpi tylko za to, że miał poglądy narodowe i był w Solidarności, jego rodzina była zaprzyjażniona z Romanem Dmowskim, razem odwiedzali się w Łomży. Nienawidzili go Bujak i Janas, nienawidziła go zydowska bezpieka SB, nienawidzili go syjonisci Kaczynscy, nienawidzą go obecni mosadowcy i szabes - goie.
  Widzisz kanalio, jak silną postacią był Krzepkowski, że pedały, Sb-cy, mosadowcy razem hura zabić za prawdę i tańczyc na jego grobie. Tak postepują mendy społeczne, którzy mają z lenistwa zdeformowane umysły.
  Dlaczego nie piszecie, że od 23 lat nikt nie odpowiedział za zbrodnię na A. Krzepkowskim????
  Drugie naśmiewanie się z śmierci moich rodziców, mojej tragedii z dzieciństwa, jest czymś ohydnym, prostackim. Właśnie takie metody stosowała wobec mnie agentura komunistyczna, bo te paszkwile ukazały się tuz przed wyborami w Polityce, właśnie tak walczono z mną, by zniszczyc osoby nie związane z agenturą.
  Wy, szabes - goie z Pisuaru, lewacy, antypolacy, sługusy syjnostyczne posługujecie się właśnie takimi metodami, gorszymi od SB, podkreślam gorszymi od SB. Atakujecie mnie, ponieważ boli Was to, że od razu jestescie przez mnie rozszyfrowani, jako trole, perfidni sprzedawczyki co by w interesie swoim sprzedali własną matkę. Na to gotowi jestescie, pazerni na kasę pod stołem przeznaczoną na opluwanie innych.
  Patrzcie, jakie działa wytoczyli przeciw mnie. Ja teraz nigdzie nie kandyduje, nie żyję z podatków, żyje za swoje na swoim, tylko od czasu do czasu coś napiszę a nawet za to ściga mnie agentura w postaci różnych ciotkowatych troli.
  Tezeusz - czy to prawda, ze nazywasz się Paweł Rabiej i bronisz w ten sposób kochanka swojego szefa???
 • @Wrzodak Z. 09:25:43
  Solidarność była ruchem antypolskim, niezależnie od tego, co się tam któremu działaczowi czy członkowi zdawało. Inteligentni Polacy albo szli wtedy do ZP Grunwald, trwali przy PZPR albo pozostawali z boku. A durnie pod przywództwem agentów CIA, BND, Mossadu, Watykanu i potomstwa żydokomuny ROZWALALI W INTERESIE WASZYNGTONU WŁASNY KRAJ.
 • @Oświat 09:06:19
  //piszesz, że produkuję śmiecie?

  Oj nie ładnie, nie ładnie.
  Ale jak szukasz zaczepki.
  Będę musiał się przyjrzeć co ty ciekawego produkujesz?//

  Jeśli to "przyglądanie" ma polegać na zalewaniu dyskusji pod moimi tekstami hurtowym wlkejaniem zdjęć i komentowaniem nie na temat (jak już Pan to zrobił - dyskusję POSPRZĄTAŁEM), to długo Pan nie pokomentuje u mnie. Jednocześnie - po raz kolejny potwierdził Pan prawidłowość mojej diagnozy.
 • @Wrzodak Z. 09:25:43
  Jesteś nie tylko kłamcą ( w moim materiale : https://zielonooka.neon24.pl/post/150401,agentura-kremla-w-ataku-w-sieci-trwa-wojna nie opublikowałem żadnych danych osoby o której piszę ) sam ją sobie przypisałeś po czym stworzyłeś na polecenie Ruszczyńskiego o materiały we mnie uderzające. Kłamca po raz kolejny. O Skalskim pisałam wspomnienia o nim i o mnie - a ty z tegoż robiłeś agitkę polityczna i oczywiście fobię żydowską ( lecz się ).
  Reszta twoich komentarzy to insynuacja, czyste chamstwo, jak ludzie mogli głosować na taką osobę co prawda w internecie jest multum o tobie informacji - ciekawa lektura. Jako były poseł - polityk- osoba publiczna otrzymująca kasę z naszych podatków byłeś i będziesz oceniany przez suwerena. Trzeba było się do polityki nie pchać.
  Skoro tak uwielbiasz Rosję i Putina to pakuj walizki i wybierz wolność i do Rosjo kto zabrania ? strach ?
 • @Hades 23:31:41
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Termin "witryna" został wprowadzony normą PN-ISO/IEC 23026:2010 Inżynieria oprogramowania --Zalecana praktyka w Internecie --Konstrukcja witryny sieci Web, zarządzanie witryną sieci Web i cykl życia witryny sieci Web

  Terminem portal nazywano wczesne Yahoo, nadal niektórzy używają go do określenia witryn agregacyjnych.

  W tym znaczeniu witryna neon24 nie jest witryną typu "portal".

  Oczywiście, pisać każdy może. Wystarczy popatrzeć, jak wszystko nagle stało się "wirtualne". Modne słówka, nie każdy rozumie znaczenie, ale przecież wydukać każdy może, z sensem, lub bez sensu.
 • Dupoowłaz Putina
  https://konserwatyzm.pl/zygmunt-wrzodak-list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-federacji-rosyjskiej/
 • @Tezeusz 10:27:03
  ..."O Skalskim pisałam wspomnienia o nim i o mnie - a ty z tegoż robiłeś agitkę polityczna"...

  Ty naprawdę jesteś transem wando/tezeuszu/dziennikarzuoUBwatelski...
 • @Światowid 10:14:56
  Dzisiaj to wiemy, ale w 80 roku???? bylliśmy naiwni, póżniej lata 90-te, to walka wewnątrz S o wybicie się na ruch narodowy, ale dzięki takim trolom jak tezeusz przegraliśmy.
 • @Niewidzialne Imperium 11:09:42
  Szykuj się lepiej na sprawę w Sądzie z powództwa tego którego oplułeś publicznie i to nie są żarty czy strachy. Może czegoś się nauczysz.
 • @Tezeusz 12:00:12
  Dawaj pozew :) Weź bo mnie rozśmieszasz, jako Arturek znowu się będziesz tłumaczył porażeniem mózgowym i gral na litość? Nie rozśmieszaj mnie, powyżej masz screeny z jego oficjalnych niby przeprosin portalu Slowianie, którym ukradł regulamin, później ich wyzywał, straszył sądem a na koniec oficjalnie przepraszał. Jeśli ktoś może kogoś podać do sądu, to ja ciebie szczylu za kradzież moich danych z waszego portaliku półtorametrowy rudy trollu!
 • @Niewidzialne Imperium 12:09:27
  Tępaku - nie wiem jak mam do ciebie dotrzeć ! NIE JESTEM ARTUREM K. O tym piszą ci wszyscy z Bartkiem z Polfejs.pl na czele. Obraziłeś, oplułeś i zeszmaciłeś niewinną osobą i ta osoba już zgłosiła fakt na Policję.
  POWTARZAM ARTUR K. TO NIE JA.
  Nie ćpaj tyle zioła bo oszalejesz i przygotuj się lepiej na wytłumaczenie przed Sądem czemu to zrobiłeś.
  Oczywiście powiadomiłem Artura K. - ma swoje konto w Salonie 24.pl pisze jako : HenrykKwinto90
  https://www.salon24.pl/u/henrykkwinto90/

  I przed nim odpowiesz.
 • @Tezeusz 12:20:34
  Nie zaprzeczaj rzeczywistości, ja wiem że to ty, bo cię znam złodzieju. Bartuś, John W i ty to jedna fabryka trolli wychodząca od jednej osoby transie. Czekam na policję :) Może w końcu się dowiem czemu ukradłeś moje dane osobowe i po jaką cholerę podając się za mnie pisałeś groźby innym ludziom? No arturku, to wpierw powiedz policji :) A swoją drogą piszesz tak nieprzekonująco kim nie jesteś, raz Wandą, raz dziennikarzemUBwatelskim teraz tezeuszem. :) Rozśmieszasz mnie.
 • @Wican 12:47:24
  Jesteś " parchem " ? tyle samokrytycyzmu
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:27:03
  https://1do10.blogspot.com/2019/08/neonowa-cofka.html
 • @Wrzodak Z. 11:39:25
  //Dzisiaj to wiemy, ale w 80 roku???? bylliśmy naiwni,//

  Tych, co w '80 roku wam mówili jak jest OPLUWALIŚCIE nawet bez podpuszczania przez etniczno-agenturalną jaczejkę rządzącą Solidarnością. Nawet własnych kolegów z pracy ... Bo w głowach się wam nie mieściło, że w jakiejś sprawie PZPR (a potem WRON) może mieć rację. Proszę popatrzeć na Bocheńskiego (autora "Dziejów głupoty w Polsce", do których DOPISALIŚCIE SWOIMI ŻYCIORYSAMI ostatni rozdział) - co on robił i pisał w stanie wojennym? Jak ktoś jest NAIWNY to niech się nie bierze za decydowanie o LOSIE NARODU, bo wyjdzie z tego ... to co zawsze wychodziło.

  //póżniej lata 90-te, to walka wewnątrz S o wybicie się na ruch narodowy, ale dzięki takim trolom jak tezeusz przegraliśmy.//

  Przegraliście właśnie z powodu własnej głupoty. I na dodatek pogrzebaliście państwo i naród. Potraficie naprawić? Nie. Jedyne co potraficie to MODLIĆ SIĘ do obcego boga.
 • @Światowid 13:47:47
  hurtowym wlkejaniem zdjęć...

  to hurt zaczyna się od dwóch zdjęć?
  A może od jednego?
  Właśnie wróciłem z plaży, a wy się dalej obszczywacie, aż mi się na wymioty zbiera.
  poniżej zdjęcie z ostatniej niedzieli, zamieszczam hurtowo szt 1.

  https://galeria24net.files.wordpress.com/2012/12/dsc03193.jpg
 • JAK WIDAĆ PO ŚREDNIEJ OCEN...
  ..większość przyznaje Panu rację...
  Ja również wyrażę w tym miejscu to wsparcie - ocena 6* !

  jedynie dwie, trzy ludzkie odpadki wstawiły pałę.. zaś 20 osób Pana popiera


  ..Z WYRAZAMI SZACUNKU ..za całokształt ,Sz. Panie Zygmuncie
 • @Oświat 15:32:36
  A co ta fotka ma wspólnego z tematem?
 • Hades
  A co ta fotka ma wspólnego z tematem?

  Pokazuje, że ludzie żyją w normalnym świecie, że cieszą się z wolnej chwili, plażują, odpoczywają, rodziny z dziećmi spędzają wspólnie czas.
  A tu na Neonie Światowid stara się przekonać właściciela portalu, że:
  Formuła HYDEPARKU nie ma sensu, bo stawia czytelnika wobec STERTY GNOJU, z której ma on sobie WYGRZEBAĆ coś wartościowego. Pan Opara widać nigdy niczego ze sterty GNOJU nie musiał wygrzebywać - i nie wie, że LUDZIE PÓJDĄ TAM, GDZIE GNOJU NIE MA….

  I dalej wyjaśnia:
  Przecież to bez znaczenia, czy pod tekstem podpisał się jakiś "Krzysztof Jaw" czy inny "Husky", "Mind Service", "Tezeusz", "Talbot", "brian", "Aleszuma", "Oświat" czy "Janusz Kamiński". Waśny jest ZALEW TAŚMOWO PRODUKOOWANEGO ŚMIECIA PROPAGANDOWEGO Z JEDNEJ FABRYKI.
  Niedwuznacznie z tego wynika, że wyżej wymienieni w tym moja osoba podpisująca się nickiem Oświat zalewa forum śmieciem i produkuje te wyżej wspomniane sterty gnoju.
  Poza tym jest pełna kultura choćby w komentarzach p. Z. Wrzodaka który pisze kierując te słowa do Tezeusza;
  Jesteś perfidną kanalią,…
  Widzisz kanalio
  że pedały, Sb-cy, mosadowcy razem hura zabić za prawdę i tańczyc na jego grobie. Tak postepują mendy społeczne, którzy mają z lenistwa zdeformowane umysły.
  Wy, szabes - goie z Pisuaru, lewacy, antypolacy, sługusy syjnostyczne posługujecie się właśnie takimi metodami, gorszymi od SB, podkreślam gorszymi od SB.
  jako trole, perfidni sprzedawczyki co by w interesie swoim sprzedali własną matkę. Na to gotowi jestescie, pazerni na kasę pod stołem przeznaczoną na opluwanie innych.
  Ale czy na pewno kultura, czy raczej wylała się gnojowica, panie Światowid?
  Wiesz teraz Hades czemu wkleiłem to zdjęcie z plaży?
  Bo tu robi się gnojowisko za sprawą takich notek i komentarzy, a tam jest normalne życie.
 • @Oświat 20:45:04
  Tyle że to co napisał np. wspomniany przez Ciebie Pan Wrzodak było niejako odpowiedzią na wywody adresata tejże wypowiedzi, zaś notka reakcją na jego poczynania na portalu
  Tych rzeczy nie da się ze sobą porównać

  Przyznam się że ja również celowo używam wielu zwrotów których nikt ode mnie nie usłyszy na ulicy ale ma to konkretny w pełni zamierzony cel.
  Nie wiem czy była sytuacja gdy były to tylko i wyłącznie same emocje - może i tak, ale....

  Ale to nie ekskluzywna restauracja z gośćmi z wyższych sfer znających się z imienia i nazwiska, tylko wirtualny byt, na ogół anonimowe nicki i nie smaczne przekąski tylko wymiany poglądów dotyczące spraw bieżących i przyszłych dotykających nas mieszkających tutaj w RP bezpośrednio

  Spraw dotykających naszego bytu obecnego oraz przyszłego
  I nie dość że poglądy są skrajne a naród podjudzany przez jednego karakana (takiego ok 1,5 metra) i jego przydupasów, to jeszcze wpierda...wpiernicza się do tego masa różnej maści debili, zwykłych prowokatorów, nieudaczników którzy zwiali na granice, oraz płatnych zadaniowych TROLL'i

  W takim kotle nie jest aż tak trudno o bardzo ostre spięcia

  Z dwojga złego lepiej obrzucać się bluzgami niż jak to od młodych lat lubi robić jeden z komentatorów z Gdyni: KAMIENIAMI

  Ja już dawno się do tego przyzwyczaiłem, oraz nie tylko uodporniłem ale i mentalnie przestawiłem - a nawet nastawiłem

  I tak na koniec to podpowiem że z moich wieloletnich obserwacji różnych portali nie tyle zauważyłem co jestem praktycznie pewien że:
  - tzw. nawalnaki są zapamiętywane przez czytających na dłużej niż spokojne konwersacje
  - więc jakkolwiek głupio by to nie zabrzmiało szybciej można w nich przemycić "pewien przekaz" niż podczas zwykłej spokojnej rozmowy
  Pzdr
 • @Światowid 13:47:47
  Chłopie, pouczasz innych, krytykujesz innych, a Ty co??? Wygrałeś??? Byłeś na tyle mądry by zatrzymać zło parchatych z PZPR-u??? Tak samo było w S byli porządni Polacy, ale większość to zdrajcy Polski, podobnie obsiedli gudłaje PZPR z Jaruzelskim na czele.
  Także najpierw sam uderz się w piersi, a potem pouczai.
 • @Paulus Aquarius 16:44:47
  Bardzo dziękuję.
 • Do admin. portalu Neon24.pl
  Nie zgadzam sie z komentatorami, ktorzy probuja cenzurowac wypowiedzi osob, ktore maja odmienne opinie.
  Po pierwsze, nalezy stosowac zasade WOLNOSCI SLOWA.
  A po drugie, nalezy uzywac argumentow w celu obalenia opinii oponenta.
  Po trzecie, wulgaryzmy tez sa czescia polskiej mowy, ale z uwagi na szeroki dostep do internetu nawet dla nieletnich, byloby wskazane usuwac wulgaryzmy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031