Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
175 postów 2996 komentarzy

Wrzodak Z

Słuchacze RM poszczą w intencji PIS

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dobrzy, ale wyjątkowo naiwni słuchacze RM, poszczą w intencji Kuchcińskiego, Terleckiego i im podobnych, by ci nadal żyli jak królowie z podatków tych co poszcza.

Słuchacze Radia Maryja poszczą w intencji PiS
Już niemal 10 tys. Polek i Polaków spędza jeden dzień o chlebie i wodzie w nadziei na to, że PiS wygra wybory parlamentarne. Akcję zainaugurowało Radio Maryja. - Tak wspieramy zwycięstwo Polski - oznajmił na antenie o. Tadeusz Rydzyk. (OTR chyba pomylił Polskę z Izraelem)
Dzięki, to wspaniale, że OTR i RM wraz z swoimi podwładnymi wspiera syjonistyczne i antypolskie, antykatolickie ugrupowanie, które w sposób świadomy i perfidny przedkłada Polski Interes Narodowy nad interesem świata syjonistycznego w tym świata banderowskiego.
Dobrzy, ale wyjątkowo naiwni słuchacze RM, poszczą w intencji Kuchcińskiego, Terleckiego i im podobnych, by ci nadal żyli jak królowie z podatków tych co poszcza. Ci ludzie chcą nadal aby taki Kuchciński, były narkoman, wąchacz kleju budapren, hipis, podejrzewany o współżycie seksualne w podkarpackich burdelach z nieletnimi Ukrainkami, był nadal marszałkiem sejmu. Jeżeli to prawda to słuchacze RM i OTR wspierają takich pedofili.
Poszczą słuchacze RM w intencji Terleckiego, byłego ćpuna, hipisa, poszczą w intencji Piotrowskiego, komunisty, poszczą w imieniu komunistów jak Kryże, Jasinski, Czabański, Glapiński, Karski, Łopiński, Pietrzak, Wolski i cała plejada byłych ZSMP-owcówz pisu. Poszczą w intencji co drugiego działacza PIS rozwodnika lub rozwódki. Poszczą w intencji zwykłych szpiegów, co wyżej przedkładają interesy światowej mafii finansowej od interesów Polski. Poszczą w intencji co raz to większej liczbie wojsk amerykańskich w Polsce, poszcza w intencji okupacji Polski przez obce wojska.
Poszczą w intencji budowy amerykańskich baz wojskowych w Polsce dla swojego okupanta, za swoje miliardowe pieniądze, kosztem nauki, ochrony zdrowia, własnej Armii.
Poszczą, aby za pieniądze Polaka, kosztem polskiego przemysłu zbrojeniowego, kupować bez przetargu, bez offsetu amerykańską broń za miliardy dolarów i ich technologie rozwijać.
Poszczą w intencji, aby likwidować Armię Polską, zastępować ją wojskami amerykańskimi zwanymi NATO-wskimi, których celem jest obrona interesów światowej mafii syjonistycznej.
Poszczą w intencji interesów amerykańskich, by Polacy – Katolicy ruszyli z bronią w ręku na innego chrześcijanina, wyznawcę tego samego Pana Jezusa Chrystusa, ponieważ tak chce syjonista amerykański, by chrześcijanie mordowali się wzajemnie a satanista, ŻYD zacierał ręce.
Poszczą w intencji położonej parszywej łapie na wszelkich bogactwach Polskiej ziemi.
Poszczą w intencji braku uchwalenia przez PIS ustawy, ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci
Poszczą w intencji by być jeszcze lepszym niewolnikiem na własnej ziemi, bez własności z lichwiarzami. Poszczą w intencji budowy przez ,, prezesa” Państwa Polin na Polskiej ziemi.
Poszczą w intencji, nad-premiera, nad – rezydenta, nad – prezesa , nad – dyrektora RM Jonny Danielsa.
Szczęść Wam Boże, Musimy za Was się modlić, by Was rozum oprzytomniał.
Zygmunt Wrzodak – Były czł. Komisji Krajowej Solidarnosci, Poseł na Sejm IV i V kadencji.
 

KOMENTARZE

 • 5*
  Jak na razie to poszczą dobrowolnie.
  Kiedy już PiS zrujnuje państwo do szczętu wtedy będą zmuszeni pościć i to całymi rodzinami...
  Banda wyjątkowych jełopów.
 • @Robik 10:17:58
  Do czego doprowadziła chciwość OTR, by zrobić z wiary, naiwności ludzi sektę!!!
 • Super
  Świetnie to Pan skomentował!
  Powtórzę za Robikiem: banda wyjątkowych jwłopów!
 • @Wrzodak Z. 10:29:38
  Dzisiaj po 4 latach rządów, PiS może liczyć już tylko na poparcie wyjątkowych idiotów a tych w Polsce niestety nie brakuje.
  Prezes powinien zarządzić żeby wszyscy posłowie klubu PiS przyłączyli się do tych "postów".
  W końcu to oni są najbardziej zainteresowani zdobyciem stolców.
  Co znaczą rządy PiS:
  Badanie mięsa zakupionego w sieci handlowej Tesco i Biedronka:
  https://www.youtube.com/watch?v=gX2dS04XtFo&t=489s
  Kilka refleksji po wyjściu z oddziału onkologii
  https://www.youtube.com/watch?v=OI1sl_oR4Lg
 • Ściślej to jest modlitwa i post w intencji wyborów,
  a nie w intencji PiS. Przesłuchałam na stronie RM wypowiedzi inicjatora tej akcji redemptorysty o.Laskosza: https://www.radiomaryja.pl/multimedia/inicjatywa-modlitwa-i-post-w-intencji-zblizajacych-sie-wyborow-parlamentarnych/
  Wyborcza i inne media podały, że to w intencji PiS. Nie słucham RM, dlatego nie wiem czy i kogo tam polecają. Pewnie latają tam z PiSu, a o.Rydzyk ze względu na wydatki pozwala im się tam produkować. Przed wyborami do Unii też się modlili. Widocznie zasługuja na takich europosłów.
 • Wątpię
  Aby ci, co rzeczywiście poszczą zdawali sobie sprawę z tego, co naprawdę czeka Polskę po całkowitym przejęciu przez szlachtę jerozolimską. Jakby zreflektowali się, to chyba wszyscy rzucili by się na golonki i schabowe. Ciekawe, jak pości ojciec Dyrektor?
 • @wercia 11:00:19
  A tutaj o tym, że już w ubiegłym roku o.Rydzyk oświadczył, że nie zagłosuje więcej na PiS: https://www.youtube.com/watch?v=Vr9Y1iMdeFU
 • @Robik 10:39:59
  Ostatnie wybory!, poparcie dla totalnej opozycji w Zakładach Karnych średnio 75% PO , 5% PiS , lumpenelity wielkomiejskie trochę mniej, konfiskata rozszerzona PO było przeciw, a w kasie 3,3 mld
 • @kula Lis 68 11:13:09
  Dla losów Polski nie ma znaczenia czy rządzi PiS czy PO.
  Obie partie prowadzą nas do tragedii.
 • @Wrzodak Z. 10:29:38
  Tak się zastanawiam nad tym, co z porządnego człowieka może zrobić nienawiść.

  Czym są grzeszki PiS wobec tego, co robiło PO & co.?
  Człowieku - miej miarę w ocenach.
  Czy 60 mld. deficytu za PO można porównać ze zrównoważonym budżetem PiS planowanym w przyszłym roku?
  Kto zatem zadłuża? Kto kradnie - ci, co "zajumali" OFE, czy co, co zwrócili?
  A gdzie te 19 MLD PLN?

  Zatem: w czyim interesie pan się wypowiada?
  Bo wg mnie - z Polakami to nie ma nic wspólnego.

  Jedyną kwestią jest ustępliwość względem Żydów. To prawda. Środki na muzea, czy rekultywację cmentarzy. Jednak "447" jest tylko domniemaniem. Na tym, że być może kiedyś się coś zdarzy - nikt nie może budować narracji. W każdym razie - nikt rozsądny.
 • @kula Lis 68 11:13:09
  Kula, gdyby POPIS nie było jedną bandą, to PiS powinien co drugiego peowca zamknąć, a tak to tylko dla picu coś tam robia i odwrotnie, dlaczego peowcy nie pozamykali pisowców przez 8 lat, jednych i drugich jest za co. Choćby za zdradę interesów narodowych na rzecz banderowców i złotego cielca.
 • @Robik 11:15:36
  Po wyborach zobaczymy, co będą gadać politycy PiS. I po raporcie Pompeo przed Kongresem, czy uwijamy się odpowiednio szybko w realizacji bandyckich uroszczeń.
 • @zbig71 11:27:31
  Tak czy inaczej to koniec Polski. Przecież Polacy w jawny sposób są wyniszczani. Mówi o tym otwarcie raport NIK! Jak nazwać rząd który niszczy świadomie własny (?) naród? Na rządy PiS czy PO może głosować tylko idiota albo zdrajca.
 • Jaki tytuł taki artykuł.
  Niestety świat duchowy daleki jest od rozumienia świata cielesnego. Kiedyś dwoma rękami podpisałbym się pod przemyśleniami p.Wrzodaka. Dziś, mogę co najwyżej napisać swoją myśl i tyle. Argumenty powyżej są zbieżne z "argumentami" pewnego "tradycjonalistycznego" portalu o modlitwie we Włocławku. W 1920 roku Warszawa nie modliła się aby Piłsudski obronił Polskę przed bolszewikami ale prosili o ingerencję Boga przed zarazą komunizmu. We Włocławku myślą przewodnią był krzyż, ten co niesiemy codziennie, czasami buntując się że go mamy. Symbol krzyża dla niektórych jest zbyt bogaty aby go pojąć. Tak i pokuta przez słuchaczy RM tak się ma do PIS-u jak modlitwa Warszawy przez Piłsudskiego czy modlitwa we Włocławku pod krzyżem myląc go z krucyfiksem. Rolą wiernego jest modlitwa a Pan Bóg wie lepiej czy odpowiedzieć na wołanie glorią Piłsudskiego czy PIS-u. Osobiście wolałbym inną alternatywę bo historia już pokazała rolę Naczelnego w Cudzie nad Wisłą i myślę że Pan Bóg ma inną alternatywę niż PiS.
 • @Wrzodak Z. 10:29:38
  Cytat z notki:

  Dzięki, to wspaniale, że OTR i RM wraz z swoimi podwładnymi wspiera syjonistyczne i antypolskie, antykatolickie ugrupowanie, które w sposób świadomy i perfidny przedkłada Polski Interes Narodowy nad interesem świata syjonistycznego w tym świata banderowskiego.....

  Jak ,,...przedkłada Polski Interes Narodowy nad interesem świata syjonistycznego..."

  To całkiem prawidłowo.
  Nasz, polski interes narodowy jest najważniejszy.

  W całym pozostałym tekście daje się zauważyć, że autor zionie nienawiścią gorzej jak Timermans czy inni zewnętrzni czy wewnętrzni wrogowie naszego państwa.
 • Człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi
  Ludzie modla się i poszczą w intencji wyborów dla dobra Ojczyzny - a już tam Pan Bóg pokieruje, żeby było dobrze.

  Generalnie PiS prowadzi nas w ślepa uliczkę, ale jakby ludzie mieli oczy otwarte, to by nie szli na dźwięk fletu szczurolapa
 • @Robik 10:39:59
  Nie kolego Robik. PiS może liczyć na zdecydowanie większe poparcie wyborców niż jakiekolwiek inne ugrupowanie polityczne. To jest fakt i mam nadzieję potwierdzony zostanie w zbliżających się wyborach.
 • @Oświat 12:11:43
  Ależ ja się zgadzam. PiS ma wygrać i wygra.
  Wszyscy ci którzy zagłosują na "solidaruchów" wezmą na siebie odpowiedzialność za pogrzebanie Polski.
 • @Wrzodak Z. 11:19:35
  PiS powinien co drugiego peowca zamknąć...

  Obecnie przy tej kaście sędziowskiej, to jest po prostu niemożliwe i pan powinien to doskonale rozumieć.
  Ale jeśli PiS zdobędzie większość konstytucyjną, to może być pan pewny, że ten proces się zacznie i nawet Unia im nie pomoże.
  Tylko, że pańskie teksty świadczą o tym, że pan tego nie chce. Nie chce pan by PiS zdobył tą większość.
 • @Robik 12:17:39
  Nie będzie żadnego pogrzebania Polski.
  Grzebały nas bandy poprzednio rządzące, grzebały i okradały.
  I to się zaczyna kończyć.
  Stąd taki kwik i takie wściekłe ataki.
 • @Oświat 12:24:49
  Kwik to dopiero będzie.
  I nie będzie tłumaczenia; ja nie wiedziałem...
 • @Oświat 12:24:49
  grzebania Polski nie będzie. Będzie Trójmorze pod żydowskim zarządem. Do chwili, kiedy będzie można Polskę i tubylców zużyć w jakimś lokalnym konflikcie , np; z Białorusią.
 • @Oświat 12:17:50
  "Nie chce pan by PiS zdobył tą większość."
  I PiS nie chce większości, bo to większa odpowiedzialność. Oni chcą tylko "rządzić".
 • @Robik 12:31:54
  Bo tak naprawdę nie wiedzą...., dostali po 500zł, 13 emeryturę , a dla Polactwa liczy się tylko koryto.
 • @zbig71 13:09:03
  Za tzw. Solidarności też liczyła się przede wszystkim "kiełbasa" a nie jakieś idee. Jednak wtedy świat był czarno-biały i nie było tak łatwego dostępu do informacji jak dzisiaj. Dzisiaj już nie ma żadnego usprawiedliwienia dla tych którzy popierają reżim okrągłostołowy.
 • Autor@
  Panie Zygmuncie....prosze poprawic składnie..."przedkada Polski Interes Narodowy nad interesem świata syjonistycznego w tym świata banderowskiego"...:-)))))
 • @Oświat 12:17:50
  Obiektywnie trudno zrozumieć, że PO po wszystkich swoich "wyczynach" ma jeszcze wynik dwucyfrowy.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:17:33
  Wypowiedz w stylu "strzyzone golone..."..stac wszak Pana na bardziej wyszukana wypowiedz. A nie ciagla "a u Was zydow bija"..:-)))) Tez mi argumenty !
 • @kula Lis 68 15:51:36
  A po wynikach PiS to jest dopiero zagatka
 • @Oświat 12:17:50
  Takze jestem przekonany ze PiS wygra wybory. Ale co do wiekszosci konstytucyjnej to musi zapomniec bo takie sa zasady gry od 1989 !!!!! Nawt na koalicjantow nie bedzie mogl liczyc. W sprawach takich jak "zalegalizowanie" dziedziczenia mienia bezspadkowego (wylacznie dla casusu holokaustu) to inna sprawa. Zabawne ze w czasie glosowania dt. ustawy dot blokowania 447 mamy caly PiS "przeciw" a PO "wstrzymalo sie tylko od glosu"...Symptomatyczne :-)))))) Jest i wiele innych przykladow dowodzacych ze PO-PiS jest zabetonowana "elita" rzadzaca z NADANIA. Obecnie PiS bedzie jeszcze rzadzilo nie dlatego ze "kupilo" ale dlatego ze POZWOLONO mu kupic :-))))) oraz ze ma wypelnic jeszcze szereg waznych zadan wyznaczonych przez ich sjonistyczno-anglosaskich "Opiekunow". Natomiast Lewacka Europa bankrutuje i dla niej jedynym ratunkiem sa spolegliwe relacje z Rosja i Chinami. Czy dojdzie do czasowego, jak zwykle w minionej historii, restetu takze pomiedzy US i Rosja ???? Pewnie tak...idz za pieniadzem i zobacz w ktora stronie plynie kapital!!!! To co sobie mowie politycy to zwykle gadulstwo dla ciemnych mas wyborczych (90 % tepych politykow nie ma zielonego pojecia o co chodzi - ci wyemancypowani moga sie tylko domyslac).
 • WERCIA MA RACJĘ
  Żydowska gadzinówka ze stajni Michnika puściła bąka w eter i wszyscy łykają te kolejne kłamliwe wieści jak pelikany na czele z autorem tekstu Wrzodakiem..Na stronie RM jest wyrażnie napisane,że :

  "Inicjatywa „Modlitwa i post” polega na wybraniu jednego dnia w przedziale od 8 września do 13 października, w którym będzie pościć się o chlebie i wodzie w intencji dobrych wyborów dla Polaków w dniu głosowania. Zachęca się również do udziału w tym dniu we Mszy św. i przyjęciu Komunii Świętej."

  Nigdzie nie jest powiedziane na kogo i na jaką partię mają głosować słuchacze RM.W tej inicjatywie chodzi tylko o to aby ten post przyczynił się do wyboru takich posłów katolików którzy będą w Sejmie reprezentowali miliony katolików polskich i walczyli o katolickie wartości w państwie.

  Od kiedy to Panie Wrzodak Gó....o Wyborcze jest dla Pana wiarygodnym źródłem
 • @matterhorn 16:48:03
  Święta prawda, ten "dobry wybór" to z pewnością ma być PO! W końcu wiadomo, że to oni są najbardziej katoliccy.
 • @matterhorn 16:48:03
  !!!!!! "Panie Wrzodak Gó....o Wyborcze jest dla Pana wiarygodnym źródłem..." wyjal mi Pan to z ust....Gapa jestem :-))))) Natomiast p. Robik pomimo wielu celnych uwag...niepotrzebnie insynuuje nieprawdziwa afiliacje p. Wrzodaka. Zupelnie jak moja zona :-))))
 • A w czyjej intencji mają pościć, Panie Wrzodak ?
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  czy jest jakiś inny wybór?
  czy PiSu nie obszczekują i obsiusiują ze wszystkich stron? Kogo chce Pan mieć u rządów? Złodziei, wydrwigroszy, lesby i pedałów, pseudo-lewicę? No kogo?

  Przecież ten obłąkany naród może w każdej chwili wybrać Biedronia albo Palikota czy petru. Jest się o co modlić. O wybawienie od szaleństwa.
 • @Robik 10:17:58
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  Zapewne uważasz, że PiS rujnuje państwo szybciej niż poprzednicy. Może jakieś uzasadnienie?
 • @Robik 10:39:59
  Jak mniemam, to PiS sprowadził Tesco i Biedronkę, oraz raka, pewnie prosto z amerykańskich labów.
 • Panie Zygmuncie...
  Jak wiemy, Pan Jezus powiedział, że niektóre diabły trzeba wyganiać postem i modlitwą...
  Myślę że ci Polacy którzy poszczą w intencji PIS-u, także i modlą się w tej intencji...
  Więc, jakby na to nie patrzeć, wszystko jest na dobrej drodze:-)
 • @Wrzodak Z. 11:19:35
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  Oj, Panie Wrzodak, tak zamykać bez sądu? Co Pan sugeruje? Przecież UE nie po to murem stoi za sędziami, żeby aresztowano i wsadzano jakieś unijne słupy. Na to ani ulica, ani zagranica, nie pozwoli.
 • @Robik 12:17:39
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  Ponawiam pytanie, a na kogo ludzie mają głosować i dlaczego?
 • @Oświat 12:17:50
  O, też zauważył Pan niemożność procesową?
 • @zbig71 13:09:03
  tak, koryto i zlewozmywak, widać było przy głosowaniu o przystąpieniu do UE.
 • @Robik 14:01:50
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  Nie ma nic innego, jak tylko ów rezim okrągłostołowy. Gdy jeszcze coś można było 25 lat temu, Polacy odpuścili. I to był ich koniec. Wtedy. Teraz z powrozem na szyi nie ma żadnego wyboru, tj. jest, sposób, w jaki skończą z nami.
 • Tempo rośnie!!hava nagila...
  https://marucha.wordpress.com/2019/09/18/rezerwy-walutowe-rzadu-w-dwa-miesiace-stopnialy-az-o-68-proc-zniknela-rownowartosc-21-mld-zl/

  Rezerwy walutowe rządu w dwa miesiące stopniały aż o 68 proc.! Zniknęła równowartość 21 mld zł.
 • @interesariusz z PL 17:38:07
  No nic tylko się powiesić na tym powrozie, co zwisa u szyi.
 • @Mazjan 15:54:24
  A u was nie biją?
  Straszne...
 • @Soplica 12:04:17
  Symbol krzyża dla niektórych jest zbyt bogaty aby go pojąć.

  Modlą się pod krzyżem myląc go z krucyfiksem.

  Pozdrawiam
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:17:33
  Nie mam czasu odpisywać na wpisy na bieżąco, ponieważ ktoś musi pracować na darmozjadów i szpiegów.
  Ja nie odróżniałem z swoim tekście różnicy między popisem, ja wrzucam ich do jednego worka, bo to ta sama gmina i ci sami mocodawcy.
  Jeżeli Wojtas jest zauroczony pisem to jego sprawa. Ja podkreślam, że PIS to nie żadna nadzieja dla polaków, to zguba, ponieważ realizują nie nasze cele, tylko cele żydów amerykańskich, wpychają nas w konflikt zbrojny z Rosja, a sami umyją ręce. Konflikt zbrojny na terytorium niewolników to od wielu pokoleń działanie Usraela.
  Nie jestem zachłanny na 500 zł, jestem zachłanny aby mnie nie okradał parszywy Kaczynski wraz z Danielsem,
  Nie ma nic ważniejszego od żdowia i pokoju, a PIS dąży do konfrontacji, żeby cicho siedział niewolnik daje mu szerszą michę do pochlipania, ale dla siebie stworzył koryto bardzo szerokie.
  Szkoda, że Wojtas tego nie widzi i daje sie nabrać na lepszą i gorszą komunę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031