Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

Pisowska wojna informacyjna

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W wojnie informatycznej walka toczy się nie przeciwko ludziom, lecz przeciwko ich mózgom, przeciwko ich świadomości

Pisowska wojna informacyjna

Wobec zmasowanej propagandy o określonym profilu zasad Polacy przestali rozumieć świat i nic nie wiedzą o realnych mechanizmach rzeczywistego otoczenia, z czym się człowiek styka bez dostrzeżenia, kto za tym stoi i o co chodzi. Wiedza jest dziś niemal na wyciągnięcie ręki, a istotne kwestie umykają im z pola ich widzenia i ze zdumieniem stwierdzają, że nic nie wiedzą, że coś realnie funkcjonuje, a zewnętrznie poprzez krzyk tego świata, propaganda o tym milczy. Tą kwestią jest program NWO – Nowy Porządek Świata.
Tym jest skrótowo NWO – New World Order. Widoczny niemal jest już wszędzie w treści zachodzących dziś zjawisk, że ktoś tym planowo steruje, określone ideowo skrycie grupy, a ludzie w dominującej swej masie tego nie widzą, bowiem propaganda i mowa zewsząd napotykani ludzie o tym milczą, nie są w ogóle treścią ich rozmowy – temat tabu, zakazany poprawnością. Są zagubieni chaosem swego życia nic nie wiedzą, że za tym krzykiem reklam jest drugie dno programu nowego życia, jest inne realne tło znaczenia tego świata, które postępuje coraz szybciej i zmienia ich na bezwolne manekiny pociągane za sznurki bez stanu bycia sobą w zdolności samodzielności myślenia w rozumieniu, kim się jest i do czego ten stan niewiedzy zmierza. Ten niedostrzegany przez wielu świat jednak realnie istnieje, lecz nie dla wygody wszystkich ludzi. Ale do tej sobie odpowiedzi trzeba włożyć trochę wysiłku, samozaparcia się, aby nie zostać tym, kim się jest do tego stanu spychany, do stanu bezrozumnego bytu stania się nikim, niemal ludzkiego zwierzęcia – w talmudzie określanym w randze bydła, Goya, bezrozumnego służenia „lepszym” w sposób stadnie sterowany i kontrolowanym poprzez inteligentnie, i agresywnie zorganizowaną inwigilację.
Właśnie takim ,,bezrozumnymi” tworami jest wielu blogerów, dziennikarzy, polityków, którzy posługują się tylko hasłami, ,,trafnymi”, które nie są rozwijane, ponieważ ludność nie chce wiedzieć co będzie z nimi za kilka lat i ich rodzinami. Siepacze od terroryzmu informacyjnego, doskonale wiedzą, że ludności trzeba wpajać to samo tysiąc razy aż wreszcie zniechęcą się i w konsekwencji nie będą stawiać oporu, czego przykładem jest poddany elektorat pisowski, który jest codziennie pałowany przez ,,kur-wizję” a oni jeszcze są gotowi innych spałować, za to, że sami są pałowani.
To wszystko nazywa się WOJNĄ INFORAMCYJNĄ. Na wojnie nie ma debat, dyskusji są rozkazy, a więc narzucania siłą tylko jednych rozwiązań, które nie są w interesie społecznym (czyt: w interesie niewolnika).
Celem każdej wojny jest osiąganie zysków. Przy obecnym rozwoju techniki wojennej, dotychczasowe działania wojenne przestały się opłacać. Opracowano wiec nowe formy prowadzenia działań wojennych – WOJNY INFORMACYJNEJ.
W wojnach informacyjnych obezwładnia się przeciwnika informacją – otumania się działaniami wywiadu, podszeptem agentury wpływu, propagandą i manipulacją, a potem bierze się go w poddaństwo.
W wojnie informatycznej walka toczy się nie przeciwko ludziom, lecz przeciwko ich mózgom, przeciwko ich świadomości.
W wojnie informacyjnej zniewala się społeczeństwo stopniowo. Trwa to nawet latami. W pierwszej fazie wyznaczona do podboju społeczeństw jest demoralizacja, żeby złamać jej moralny kręgosłup.
W kolejnej fazie burzy się obowiązujący w niej od wieków porządek wartości, potem pozbawia się ją poczucia własnej godności, zakłamuje osiągnięcia przodków, wpaja poczucie ogólnej niemożności, by wreszcie zniechęcić do stawiania oporu tłumacząc, że wszelki sprzeciw jest bezsensowny, by trzeba płynąć z prądem brudnej rzeki.
Dobitnym przykładem jest tu wymieniona propaganda pisowska (inni tacy sami). W jej propagandzie nie ma dyskusji, nie ma polemiki, nie ma debat, jest narzucanie wszystkiego od górnie, szczując jednych na drugich, , celem ich jest jak najlepsza służba architektom NWO zakorzeniony w USA.
Propaganda opiera się na wszelkich wartościach patriotycznych, na fladze, na godle, ale służba jest komuś innemu. Potrzebne są te wartości by skuteczniej realizować plany w budowie NWO. (jeden rząd światowy, jeden Naród, jeden pieniądz, jeden kraj - ziemia itp.)
I co dalej???

 

KOMENTARZE

 • Husky, Jazio itp
  Szczególnie Wam dedykuję te w/w słowa. Abyście przestali na siłę wkładać wielką pięść w gardła każdemu rozumnemu polakowi. Bycie na froncie propagandy to bardzo śliski zawód.
 • @Wrzodak Z. 18:44:10
  Dr R. Brzeski pisze o wojnie informatycznej: „Walka toczy się nie przeciwko ludziom, lecz przeciwko ich mózgom, przeciwko ich świadomości. W wojnie informacyjnej zniewala się społeczeństwo stopniowo. Trwa to latami. Polem walki jest ludzka świadomość. W pierwszej fazie wyznaczona do podboju społeczność jest demoralizowana, żeby złamać jej moralny kręgosłup. W kolejnej fazie burzy się obowiązujący w niej od wieków porządek wartości, potem pozbawia się ją poczucia własnej godności, zakłamuje osiągnięcia przodków, wpaja poczucie ogólnej niemożności, by wreszcie zniechęcić do stawiania oporu tłumacząc, że wszelki sprzeciw jest bezsensowny”. Dlaczego taki wstęp? Byśmy uświadomili sobie, na jakim stopniu zmanipulowania jesteśmy.

  Następnie Rafał Brzeski przytoczył kilka różnych definicji wojny informacyjnej, jednocześnie zaznaczając, że choć brzmią różnie, to mówią o tym samym.

  Pzdr.
 • @Husky 18:56:51
  "W wojnie informacyjnej zniewala się społeczeństwo stopniowo..."

  I na którym poziomie łgarstwa i manipulanctwa siebie już plasujesz?
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @Hades 19:21:41
  Nie chce cie wyprzedzać,nie mam tego zamiaru
 • @Hades 19:21:41
  Gdybyś się zorientował dlaczego wkleiłem ten fragment takich pytań byś nie zadawał
 • @Husky 18:56:51
  Nie zacytowałeś Dr.J.Targalskiego , ani T.Sakiewki . Dostaniesz po premii . Salut :))))) http://www.mysl-polska.pl/gif/sbu%20a.jpg
 • @Wrzodak Z.
  Salute 5* .
 • @Hades 19:21:41
  TO CI DRUDZY KŁAMIĄ ZAWSZE.
 • @Repsol 19:37:37
  Następny spostrzegawczy
  8-))))
 • @Husky 19:48:12
  Lolo już odpowiedział .Salut . http://obiboknawlasnykoszt.blogspot.com/2015/06/towarzysz-jerzy-targalski-i-jego.html :)))))
 • @Husky 18:56:51
  A więc wiesz o co chodzi!!! Skoro znasz opracowania Brzeskiego, tym bardziej zachodzi podejrzenie, że swoją wiedzę schowałeś do kieszeni, a liczy się u ciebie coś nadrzędnego!!! Dobrze ci z tym żyć???
 • stosuje Pan dwa terminy
  informatyczny, i informacyjny,

  Ja sensu w tym nie widzę, i zastanawiam się, czy Pan odróżnia jeden od drugiego.
 • @Wrzodak Z. 20:34:35
  To PIS - tzn PIeS = woli życie w kartonie w UK i robotę na szmacie u Turasa w budzie z kebabem...

  Takiemu ważna jest tylko PEŁNA MICHA

  Wiec ujada na każdego na kogo poszczuje go ten który mu do tej michy dokłada
  A że naczelnik lubi szczuć... to kundel ujada od rana do nocy na każdego kto chodzi bez MYCKI :))
 • Propaganda skutkiem demokratyzacji?
  Nasuwa mi się paradoksalna myśl. Otóż uważam, że każdy system, nawet względnie wolny, opiera się na indoktrynizacji zwykłych ludzi przez elitę.

  Mamy teraz do czynienia z rewolucją informacyjną, gdy rozmaite idee, nawet z najbardziej egzotycznych rejonów świata czy odizolowanych kręgów stały się dostępne. Aby utrzymać kontrolę. elity muszą nasilać propagande.

  Noam Chomsky powiedzał raz, że nasilenie propagandy jest wskaźnikiem pogłebiania się demokracji. W dawnych autokratycznych społeczeństwach, masowa i nachalna indoktrynacja była niepotrzebna. Wystarczały tradycyjne obyczaje, wierzenia i majestat władcy.
 • @Wrzodak Z. 18:44:10
  "Husky, Jazio itp ... Bycie na froncie propagandy to bardzo śliski zawód."

  Propagandowe trolle nie muszą być opłacane. Kierują się zwykłym instynktem stadnym i lękiem przed zmianą.
 • @Hades 21:10:19
  https://www.youtube.com/watch?v=L6rsASXUfiU Salute :)))
 • @Repsol 21:17:44
  :)) :)) Tylko które to HUSKY'e - a które to Zabiedzone ??? :))
 • @Wrzodak Z. 20:34:35
  A po co mam przeklejac tekst dr Rafała Brzeskiego jak już jest on w notce
 • @Pedant 21:16:30
  Tych to nie dotyczy ponieważ niczego co się dzieje w Polsce na sobie nie odczują - to uciekinierzy...
  Teraz to angolskie goje znad Tamizy
 • @Hades 21:23:14
  Ale Józio póki co...
  Zmienił portal i okazało się że cały syf został na "starym"
  Po raz kolejny widać jaki może mieć na kogoś wpływ otoczenia
  Więc Ja zacząłbym u chłopa od czystej karty - i chyba większośc zrobiła tak samo
 • @Hades 21:20:47
  Obydwaj są buszmenami . Salute . :))) https://www.youtube.com/watch?v=NHycPiY6wEM
 • @Hades 21:23:14
  "Tych to nie dotyczy ponieważ niczego co się dzieje w Polsce na sobie nie odczują - to uciekinierzy..."

  Nie sądzę aby oni potrafili się włączyć do angielskiej społeczności. Zapewne kiszą się w mały gettowym grajdołku i skazani są na fake newsy z Polski.
 • @Pedant 21:32:29
  Ależ to oczywiste: wystarczy spojrzeć ile czasu sierściuch poświęca tylko dla tych dwóch portali... a wiadomości PW, a maile, a meldunki do centrali na nowogrodzkiej...
  To robota nie na etat a na dwa - jak nie trzy :))
 • "I co dalej???"
  -----------
  Dzieci Złego posadzą swoje zady - na ich zdaniem - boskim tronie, odczłowieczą , upodlą, zrównają ze zwierzętami ludzi stworzonych przez Boga i wtedy pokazując Bogu środkowy palec - wykrzyczą w kierunku Nieba:
  Z tym stworzeniem człowieka - to Ci kompletnie nie wyszło!
  Wniosek?
  Tak naprawdę to Szatan walczy z Bogiem - a może to robić tylko w ten sposób, że ludzi upodla, odczłowiecza i sprowadza ich powoli do poziomu instynktów - za pomocą swoich dzieci - czyli czarciego pomiotu.
 • @Husky 18:56:51
  Tu link do starego mojego wywiadu z nim na temat wojny IV generacji: https://www.youtube.com/watch?v=deZdQrm0Cgs&t=139s
 • @Miksa 21:54:05
  Szkoda rzucać perły przed ........ . Salute .
 • @Wrzodak Z. 20:34:35
  Z takimi "kundlami" NIE warto wchodzić w polemiki i dyskusje ponieważ nie są to PRAWI ludzie.
  Prawy człowiek może mieć skrajnie inne poglądy od moich, inne spojrzenie na świat ale CHCE szukać Prawdy.
  Takim przykładem na NEONIE może być choćby "Oświat" z którym w wielu kwestiach się nie zgadzam ale wierzę, że jemu zależy na Prawdzie i Polsce.
  Każdy z nas może popełniać błędy i się mylić ale "kundle" wybierają życie w zakłamaniu i ciemności. To jest ich świat i ich żywioł - i to jest ich świadomy wybór.
  Dlatego należy ich omijać szerokim łukiem jak śmierdzące łajno.
 • @Wrzodak Z.
  Nie przeczę, że podawane przez Pana informacje są prawdziwe.
  Tyle, że co z tego wynika?
  Czy może to wpłynąć na zmianę sytuacji?
  Raczej jedynie jątrzy.

  Aby to zmienić - trzeba podać wizję alternatywną. I dopiero w długim procesie przemiany świadomości społeczeństwa - można uzyskać efekt.

  Szkoda, że Pan tego nie rozumie.

  PS. Jak chce się Pan przeciwstawić wpływom wojny informacyjnej? Ja jestem za, ale jak to zrobić?
 • @Hades 19:21:41
  Propaganda serwowana przez Huskyego jest zbyt nachalna i jednokierunkowa,przez co stał się mało wiarygodny,co widać po ocenie jego artykułów. Podejrzewam ,że stać go na więcej ,ale takie są wymogi wobec niego,które on skrzętnie realizuje ?
 • @Krzysztof J. Wojtas "НОВЫЙ МИРОВОЙ ПОРЯДОК."
  .


  Что нас ждет в ближайшем будущим? Новый МИРОВОЙ ПОРЯДОК! Вымышленные структуры как ООН, Большая семёрка, G20 — Группа двадцати, Бильдербергский клуб, иллюминаты, массоны - это единая политическая власть!


  https://www.youtube.com/watch?v=KfupX4F6f1E  https://m.neon24.pl/5de9759cbeb4cd24854af7c186c5d5fa,14,0.png  Bogumił Boguchwał
 • @Pedant 21:16:30
  "Propagandowe trolle nie muszą być opłacane".Z tym to się akurat nie zgadzam.Ludzie tego pokroju, za darmo nigdy nie popłyną pod prąd.No chyba ,że są fanatykami którym myślenie sprawia ból ?
 • @Hades "Husky w wojnie informacyjnej zniewalasz społeczeństwo stopniowo - na którym poziomie łgarstwa i manipulanctwa siebie
  już plasujesz?"  To widać chyba "gołym" OKIEM.


  Różne wCIELENIA agenta:


  Raz kapitan HANS KLOS, innym razem kapitan Max Otto von Stierlitz....


  https://m.neon24.pl/3f0f1ea1bf70fff7e8ae46cfe49850ae,14,0.png  Bogumił Boguchwał
 • Ku przestrodze dal wszystkich Polaków.
  "
  Ukraina i Gruzja są tylko dwa kraje na świecie, którego PKB jest znacznie poniżej poziomu z 1990 roku. Oba państwa wybrały dla siebie drogę zamachowca-samobójcy w interesie Zachodu – ze wszystkimi smutnymi konsekwencjami.
  .https://pbs.twimg.com/media/EKQaPjHXUAASc4c.jpg
  "

  Polska jest za sprawą polityki zagranicznej PIS ale i PO na tej samej "ścieżce rozwoju"... na razie konsekwencji jakby nie widać ale już są na horyzoncie...zamiast taniego gazu ruskiego będzie drogi Amerykański...
  Ukraińskiego bankruta utrzymuje państwo Polskie imigranci i ich przywileje), finansowanie zbrojeń USA na terenie Polski...
  przywileje dla amerykańskich konkurentów gospodarczych w Polsce
  ... to wszystko to miliardy wyrwane z Polskiej gospodarki, miliardy wyrwane z Polskich kieszeni.

  Nie igrajcie losem Narodu Polskiego.
 • @Hades "to angolskie goje znad Tamizy"
  .
  https://s.abcnews.com/images/US/HT_coastguard_canines_as_08_160408_4x3_992.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 08:09:32
  Mnie tu zabrakło Amerykańskiej machiny propagandowej .. czyli największej machiny jaka kiedykolwiek istniała.
  a pokazywanie propagandy CCCP to jawna kpina to historia..równie dobrze można by pokazywać Gebbelsa...
  Jednym słowem przekaz wybiórczy .. dla idiotów..
  a idiotów w Polsce jest coraz mniej nawet w USA jest coraz mniej..
 • @Oscar, wiem że niemasz chłopino zielonego pojęcia co dzieję się nawet w Polsce, a co dopiero na świecie czy w USA. Więc
  wypisujesz na okrągło urojone przez siebie bzdury i brednie aż przykro to czytać.

  Smutne to, że takich jak ty obywateli to niestety w Polsce jest większość i dlatego jest to co jest, i będzie to co jest.

  Jakaś kara ŚWIATOWEGO KOMUNIZMU spadła na Polskę, ale podobno każdy naród ma to, na co zasłużył.


  KOMUNA PODBIŁA I MIAŻDŻY CAŁY ŚWIAT !!!  A tu jest coś, o co płakałeś, coś o USA i CIA.

  http://alfax-2020.neon24.pl/post/151768,lekarze-alarmuja-assange-umiera-w-niewoli#comment_1604690
  Bogumił Boguchwał
 • @Robik 00:37:34
  Drobna korekta!
  W moim wcześniejszym komentarzu:
  "Prawy człowiek może mieć skrajnie inne poglądy od moich, inne spojrzenie na świat ale CHCE szukać Prawdy.
  Takim przykładem na NEONIE może być choćby "Oświat" z którym w wielu kwestiach się nie zgadzam ale wierzę, że jemu zależy na Prawdzie i Polsce."
  Zamiast "Oświat" powinno być "OSCAR".
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:12:25
  Na każdą wojnę informacyjną trzeba mieć odpowiedni budżet, ten kto ma kasę ma media, ma dziennikarzy, służby specjalne, całą armie blogerów, trolli itp.
  Kur-wizja np; dostała 1,5 mld zł. na zawładnięcia umysłami polaków, OTR dostaje od nich co miesiąc kilkanaście mln zł by ten podtrzymywał swoich otumanionych słuchaczy.
  Polacy są pozbawieni takich dochodów by być niezależnym finansowo, by decydować o sobie w sposób wolny. Obecnie jak nie masz układów z ekipą rządową, samorządową z spółkami skarbu państwa (energetyczne) nie dorobisz się wielkiego majątku. Uczciwego kapitału nie ma, bo system ekonomiczny jest zniewalający i korupcjogenny.
  Małymi kroczkami trzeba budować świadomość narodową, a z czasem przełoży się to na politykę narodową.
 • @Krystyna Trzcińska 08:09:32
  Jeszcze jeden obrazek do kompletu.

  https://i.ytimg.com/vi/O5d1R7G3-wk/maxresdefault.jpg
 • Myślący Polacy czekają na ten moment
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2016/10/14611088_1422762594404960_8441545135451993615_n.jpg
 • @Wrzodak Z. 08:39:30
  Znowu tylko marudzenie i bleblanie.

  Potęgę tego systemu tworzą pieniądze. A Pan rozważa skąd je wziąć, aby walczyć z tym systemem.
  System w każdej chwili dodrukuje ich tyle ile potrzeba - a myślący jak Pan zawsze będą na smyczy reżimu.

  Konieczna jest zmiana podejścia do własności - ma to być w znacznym stopniu funkcja społeczna i społeczeństwu ma służyć, a nie indywidualnemu właścicielowi. (Mowa o dużej własności).

  Nie widzę u Pana takich zależności.
 • @Rzeczpospolita 09:48:48
  Ja tu widzę, że JK duma jak tu dopier...ć komuś. Może autorowi tego komenta? Niech pan uważa, to może być Pan...
 • @Wrzodak Z. 08:39:30
  A kto ma ambony?

  Czy nie budowniczy NWO?

  https://www.youtube.com/watch?v=tRX-KEXBvYY
 • @Krystyna Trzcińska 08:35:04
  hehehe komunizmu już nie ma na świecie są jeszcze resztkówki np Partia komunistyczna USA ale to margines...nawet w Chinach "komunizm" nie jest już komunistyczny. W Rosji też nie ma komunizmu..

  Czyli bredzisz... jak zaczadzony zachodnią propagandą z ubiegłego wieku.
  Obecnie ta propaganda którą łykasz w nadmiarze i pewnie z zapałem zastąpiła komunizm pojęciem terroryzm, albo antysemityzm..
  To tylko propagandowe etykiety które czynią za etykietowanego tarczą strzelniczą, człowiekiem pozbawionym praw wszelakich ..dla takich pożytecznych idiotów jak ty.
  Za Hitlera taką etykietą była gwiazda Dawida którą ci do odstrzału musieli nosić.

  To dokładnie ta sama technologia którą stosował Hitler.
  Rozumiem że pożyteczny idiota tego nie rozumie i dlatego jest pożyteczny dla globalnych bandytów.

  Jesteś uosobieniem prymitywnej propagandy z czasów "Maccartiego" czyli z lat 60-70 ubiegłego wieku.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:19:45
  "Budujemy nowy dom" to powinno być hasło przewodnie..
  Trzeba się zjednoczyć choćby odcinkowo i wspólnie budować choćby tam gdzie się zgadzamy..

  Budujmy tę Polskę narodową k..wa... nawet gdy mamy pod górkę.
  Każda cegiełka jest ważna ...
  zamiast się nap...dalać budujmy tę Narodową Polskę ... a krytykujmy się konstruktywnie w sprawie (w interesie Narodowym Polski) a nie by dop..dolić drugiemu Narodowcowi.

  Tylko w jedności ponad podziałami tkwi siła narodu Polskiego.
 • No i tak jak było do przewidzenia o ściąganiu z Polaków,każdego grosza wydanego na "podarunki..m.in. zniesienie podatku dla
  cudzoziemców do 26 roku życia w Polsce.

  Własnie odebrałam ze skrzynki,informację o znaczącej podwyżce czynszu w związku z podwyżką płacy minimalnej/ nie chce mi sie skanować, ale mogę przysiąc że takie pismo otrzymaliśmy, wszyscy lokatorzy.!Własnie mi o tym powiedziała przerażona ponad 73 letnia sąsiadka,żyjąca z 1 emerytury po śmierci męża/ córka nie pracuje bo ma 54 lata i jest "za stara" wg pracodawców /jest ,na utrzymaniu męża./
  Poza tym wzrost pozostałych opłat na rozliczeniu mieszkania, bo jak wieść niesie, samorządy nie dostają obiecanych środków na zabezpieczenie swoich powinności, więc tną inwestycje i podnoszą wszelkie opłaty i daniny, z podatkami lokalnymi włącznie.
  Trzeba się mobilizować i pracować na 2,5 etatu w celu zabezpieczenia darowizn.Zgodnie z planem nie będzie już czasu i pieniędzy na Rodzine, na wspólne spędzanie czasu, na staruszków w Rodzinie /oprócz szybkich zakupów dla nich/.
  Bardom rada, że mogę tym sposobem wspomóc polskich milionerów np.Panią byłą prezes Warty. Niech im się wiedzie!!Nie wiem czy słynną I bratanicę Polski też???
 • @Oscar 11:50:41
  Zgadzam się, ale najpierw trzeba temu Kosiurowi manto spuścić!!!
  ;-)))
 • @trojanka 12:30:57
  to wszystko dopiero przygrywka do katastru...
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:36:32
  To byłby antysemityzm w czystej postaci
  Nie nada
  8-)))))
 • @Oscar 11:45:16 "hehehe komunizmu już nie ma na świecie - bredzisz jak zaczadzony zachodnią propagandą - Które z tych 10
  PRZYKAZAŃ Manifestu KOMUNISTYCZNEGO już ZNIEŚLI i już nie obowiązyją, a które są w trakcie wdrażania - ????  ŻYDOWSCY BOGOWIE Oscara:

  Engels __ MarX __ Lenin __ Trocki, Stalin, Bierut, Mao, Castro, Pol Pot
  http://pogadanki.neon24.pl/post/151623,tajemnicze-napisy-na-etruskich-tabliczkach-z-pyrgi-odczytane#comment_1602083
  https://m.neon24.pl/aa5dc22929eecd4a7f7c33e9943e44b9,14,0.png


  Bogumił Boguchwał
 • @Oscar, skoro nie czytałeś to polecam twoich żydowskich mistrzów: Karol Marx i Fr. Engels "Manifest Komunistyczny" Warszawa 1907
  .

  Mozna ściagnąć pdf ze strony.

  https://pl.wikisource.org/wiki/Manifest_Komunistyczny


  "Straszne widmo zawisło nad Europą — widmo komunizmu. Wszystkie potęgi starego społeczeństwa: papież i car, Metternich i Guizot[1], francuskie radykały i niemieckie szpiegi... wzięły się za ręce w świętej za niem pogoni.

   Gdzież jest partya opozycyjna, którejby dzierżący władzę jej przeciwnicy nie czynili zarzutów komunistyczności?

  Czy znajdziesz dalej chociażby jedno opozycyjne stronnictwo, coby nie próbowało obalić zarówno radykalniejszych od siebie opozycyonistów, jak i reakcyonistów, piętnującym zarzutem komunizmu?

   Fakt ten rodzi dwie konsekwencye.

   Po pierwsze: komunizm uznany zostaje jako siła przez wszystkie prawie potęgi Europy.

   Po drugie: czas już wielki komunistom zasady swoje, dążenia i cele światu całemu ogłosić; czas już wielki przeciw bajkom o widmie komunizmu z Manifestem samej partyi wystąpić.
   W tym właśnie celu komuniści rozmaitych narodowości, zjechawszy się w Londynie, ułożyli następujący Manifest dla ogłoszenia go po angielsku, francuzku, niemiecku, włosku, flamandzku i duńsku."


  Żydzi apomnieli napisać BROSZURĘ po Polsku, Rosyjsku i Chińsku ???!!!  Ciekawe dla kogo napisali i kto ta BROSZURĘ czytał?

  Podobno MASY PROLETARIATU nie umiały czytać, ani pisać - byli
  ANALFABETAMI i w opini KOMUNISTÓW byli CIEMNĄ MASĄ !!!???


  OSKARY DOSTAŁY W NAGRODĘ DO CZYTANIA SWOJĄ BIBLIĘ O PRZYSZŁYM RAJU LUDU ROBOT(ów i) Ników.


  https://tellado.es/wp-content/uploads/2011/07/manipulacion-informativa.jpg


  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 20:04:32 W takim stylo program idee wizję i Miśję...
  ...trzeba sformułować aby
  POCIĄGNĄĆ ZA SOBA WSZYSTKICH MILIONY, PORWAĆ SERCA I UMYSŁY

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031