Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

Co oznacza wskazanie na Siemoniaka na szefa PO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najbliższe wybory prezydenckie może wygrać ktoś z opozycji , jeśli tak się stanie, PIS od środka będzie pękać, służby specjalne z mediami zrobią swoje. PIS utraci większość sejmową,

Co oznacza wskazanie na Siemoniaka na szefa PO!!!

Dotychczasowy szef PO Grzegorz Schetyna rezygnuje z ubiegania się z szefowania PO. Wskazał na swoje miejsce Tomasza Siemoniaka. Co to oznacza. Tusk, Schetyna byli postrzegani jako sprzymierzeńcy UE – Niemiec, a Siemoniak bardziej USA. Oczywiście, to by się potwierdzało w realu, ponieważ gdy obecnie (tuż po mianowaniu) słucham Siemoniaka, utwierdzam się, że Siemoniak wygra ,,wybory” w PO i zostanie namaszczony na przyszłego premiera. Dlaczego tak sądzę, ponieważ wypowiedzi Siemoniaka są korzystniejsze dla amerykanów niż pisowskie. Siemoniak mówi wprost, przyspieszyć budowę w Polsce tzw. ,,tarczy antyatomowej”, przyspieszyć budowę baz amerykańskich w Polsce, zwiększyć nakłady na zbrojenie wojska, reformować energetykę itp. Oznacza to, że PO proponuje jeszcze więcej kasy dla Trumpa i Tel Avivu jak PIS, a więc te dwa kraje mają w Polsce elity polityczne, media, służby specjalne, zwykłych durni, pieniądze w swojej garści, zrobią wszystko aby ,,wypalony” PiS sobie odpoczął, tym bardziej, że politycznie słabnie w oczach.
A najbliższe wybory prezydenckie może wygrać ktoś z opozycji , jeśli tak się stanie, PIS od środka będzie pękać, służby specjalne z mediami zrobią swoje. PIS utraci większość sejmową, a więc wybory parlamentarne mogą być jesienią tego roku lub na wiosnę 2021, gdzie PO PSL i z lewakami mogą przejąć władzę, pod warunkiem dania większej kasy dla amerykanom niż daje PIS oraz szybciej będą spłacać zobowiązania wynikające z ustawy antypolskiej 447 przyjętej przez Trumpa, oczywiście stosując tzw. ,,kreatywną księgowość”.
Jeżeli tak ma się stać, to pierwszą klęską będzie przegrana Dudy. To bardzo możliwe, jeżeli będzie II tura wyborów prezydenckich, Duda może przegrać i z Kidawą – Błońską i z Kosiniakiem – Kamyszem.
Dlaczego Duda przegra, ponieważ jest już wypalony, śmieszny, 5 lat gadulstwa, pokrzykiwania nic nie znaczą, jest chwiejny, nie ma żadnej wizji Państwa Niepodległego, wręcz jawne służalstwo Ameryce i żydostwu, zniechęciło część elektoratu narodowo – katolickiego do niego. Służalstwo amerykanom i żydostwu nie wystarcza, ponieważ nie przekłada się to na kasę dla nich, jest mało skuteczny w spłacaniu swoich zobowiązań w stosunku do lobby żydowskiego w Ameryce.
PO i Siemoniak zaproponowali im więcej oraz gwarancje większego spokoju politycznego w świecie.
Argumentem następnym w odsunięciu Dudy, jest wysunięcie Szymona Hołowni na kandydata na prezydenta, którego zadaniem jest odciągnięcia kilka procent wyborców Dudy, tak by była II tura, gdzie Hołownia przekaże swoje głosy na rzecz kogoś z opozycji do Dudy, zresztą podobnie stało się z Komorowskim i Kukizem, powtarzają obce służby ten sam manewr.
Czyli nadchodzą zmiany, ale zmiany takie bez zmian, a wiec rządzić będzie ten, kto da więcej kasy swoim mocodawcom i będzie jeszcze bardziej posłusznym i ,,wiarygodnym” dla swoich mocodawców.
Sk-ice 06.01.2020
Zygmunt Wrzodak
 

KOMENTARZE

 • Ciekawe...
  Może się powtarzam ale PiS PO to jedno zło.
  Pozdrawiam i 5*
 • Po
  Prostu po 89 roku przeszliśmy pod kuratelę USA i tyle. Wtedy, jak byłem młody , to wielu rzeczy nie widziałem , a dziś widzę. Dlatego takimi kreaturami jest obstawiana Polska polityka. Wałęsa, Kwaśniewski, Buzek, Cimoszcze, Miller, Kaczyńscy, Tusk, Schetyna, Geremek, Kuroń, cała plejada najgorszego sortu bydląt. I całkowicie zabetonowana scena polityczna. I złupienie kraju i jego mieszkańców.
 • @zbig71 15:19:24
  To były zaplanowane rozbiory Polski, przejecie rynku, wprowadzić niewolę taką podstępną, wyrafinowaną, którą dziś wdraża wróg Polskości PIS.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:06:13
  POPIS to jedno o tym pisze z tym, że w PO jest silna opcja niemiecko - izraelska a w PIS tylko Izraelska i ORMO z USA.
 • @Wrzodak Z. 15:54:20
  Dokładnie, tak wyrafinowaną, że ludzie głosujący na PiS szczerze myśli, że głosuje na Polską Rację Stanu. Prawdziwy majstersztyk!!!!
 • @Wrzodak Z.
  "najbliższe wybory prezydenckie może wygrać ktoś z opozycji" tu się z Panem zgadzam, A. Duda to słaby kandydat, na to co zaproponował jako swoją prezydenturę trudno jest nawet znaleźć jakieś określenie - "wasalna bylejakość" brzmi jakoś tyk nie po polsku.

  Jednak obawiam się, że pozostali objawieni kandydaci to w istocie jeszcze większe "cieniasy". Tak więc wynik raczej będzie korzystny dla Dudy. No chyba że objawi się ktoś prawdziwym autorytetem, nie wygląda jednak na to.
 • @Wrzodak Z. 15:55:32
  Oczywista oczywistość.
  Prezes Jarosław oraz niejaki Jacek Kurski demonstrujący pod sztandarami banderowskimi na Majdanie, to przecież fakt. O innych politykach PIS już nawet nie wspominając.
  Schetyna biegle włada językiem angielskim, bo, jak to onegdaj w jakimś reportażu powiedziano, wyjeżdżał regularnie na wakacje do wujka do Kanady i tam podobno się nauczył tego języka. Wtedy, gdy o tej Kanadzie wspomniano, pomyślałem, że tam przecież otrzymali azyl banderowcy i ukraińska diaspora w Kanadzie w zasadzie tylko z nich się składa. Od tej pory zacząłem postrzegać Schetynę jako zakamuflowaną opcję ukraińską. Zresztą Wrocław, skąd on się wywodzi, to dzisiaj mekka Ukraińców.
  Teraz, gdy zarekomendował Siemoniaka w obecności Kluzik-Rostkowskiej, wszystko się raczej potwierdza, bo Siemoniak to działacz Związku Ukraińców w Polsce, a Kluzik-Rostkowska także (też gdzieś była informacja na ten temat)...
  Aż strach pomyśleć, że Siemoniak był szefem MON, Kluzik-Rostkowska szefową MEN, a Schetyna szefem MSZ... Jaką politykę to towarzystwo realizowało w tych kluczowych ministerstwach? Kim był premier, który powołał takich ministrów?
  A Prezes na Majdanie narażał przecież swoje życie i zdrowie dla sprawy ukraińskiej... Ich powiązania (PIS i PO) są dużo głębsze niż tylko polityczne.
 • Niestety jest takie zagrożenie.
  PO nie ma szans na władzę pod flagą Niemiecką.
  ale pod flagą Amerykańską już takie szanse ma.

  To jest przygnębiające jak rywalizujące ze sobą solidaruchy licytują się w zakresie zdrady Narodowej na rzecz globalnej mafii żydowskiej.
  To jest straszne kogo ci pożyteczni idioci spod ambony wypromowali (siłą i zniszczeniami) do władzy praktycznie dyktatorskiej w Polsce.
  Przygnębiająca jest też rola KK w tej gigantycznej zdradzie narodowej.

  W tym kontekście spotkanie Grodzkiego z ambasadorem Rosji też jest śmierdzące. To mi wygląda na gotowość do współpracy z każdym byle tylko dorwać się do władzy...to desperacja.

  W Polsce dochodzi do rozłamu zobaczymy czy do tak kabaretowego jak w Wenezueli. Tam nie wybrali zdrajcy na szefa parlamentu to się głosowanie unieważniło .. i powtórzyła aż wynik wyszedł jak trzeba...
  zdrajca ogłosił się szefem parlamentu.
  To jest klasyczna dwuwładza która niemal zawsze prowadzi do wojny domowej. Siły z pozoru nierówne bo naród wyraźnie bardziej popiera jedną stronę tej dwuwładzy...ale w takim przypadku słabszy prosi o pomoc jakąś zagranicę .. i mamy wojnę na całego.

  Tak było w Hiszpanii za Franco...tak było w Jugosławii...
  tak jest w Wenezueli, w Boliwii.... a teraz w Columbii.
  Tak jest na Ukrainie..
  Tak może być za chwilę w Polsce..

  Tu nie ma żartów.
  Polityków którzy bawią się "zapałkami" trzeba "zgasić" politycznie za wszelką cenę.
 • @zbig71 15:19:24
  a który z nich nie ukorzeniony słusznie ?
  To wszystko "polacy" po rodzicach czy dziadkach którzy studiowali Talmud o obchodzili chanukę.
  Wychowani przez PRL przygarnięci do Polski jak swoi teraz są trudniej rozróżnialni i tworzą mniej widoczną gołym okiem mafię.
  Są po różnych stronach politycznych ale łączy plemienna solidarność.
  I to nie jest łączność ze Słowianami.
 • APEL DO POLSKICH SERC !
  Mam nadzieję że ludzie jeszcze nie stracili całkiem rozumu.
  Wybór tego ukrainca sympatyka bandery to czysta zdrada Polski.
  przez to ze w PO i w PIS są probanderowcy to te dwie partie są zawszone.

  PIS i PO to takie samo dla Polski i dla nas Polaków ZŁO !!!

  POLACY OTWÓRZCIE W KOŃCU OCZY i Raz w życiu nie wybierajcie polskojęzycznych ANTYPOLAKÓW !!!

  CZY do licha nie stać nas Polaków by nareszcie prezydentem Polski był Polak lub była Polka ? !
 • @Wrzodak Z. 15:55:32
  I ukraińska ale konkretnie to probanderowdka.
 • @Oscar 16:51:58
  Paru tak. Ale nie wszyscy.
 • @Monaco 17:53:00
  Zeby było jasne, nie mam nic przeciwko Ukraińom którzy są przeciwko UPA i banderowcom. Takich jest na Ukrainie zapewne większość.
  Jednak są oni terroryzowani przez junte probanderowską i jej bojówki Azov czy inne neonazistowskie organuzacje.

  Ale jestem przeciwko tym którzy tu w Polsce egzystują w różnych partiach i popierają obecny neobanderowski bandycki reżim w Kijowie.
  Tych którzy wychwalają ukraińskie UPA i wywodzących się z tej zbrodniczej organizacji morderców Polaków.
 • @Monaco 17:53:54
  Jaki był nakaz OUN UPA dla Ukraińców pozostających w mieszanych związkach małżeńskich, polsko-ukraińskich? Gdy spośród małżonków Ukrainką była kobieta, to miała obowiązek zabić męża, a dzieci ocalić. Gdy w małżeństwie mieszanym Ukraińcem był mąż, to jego obowiązkiem było zabić żonę i wszystkie dzieci.
  Tutaj nasuwa się na myśl oczywisty związek tego nakazu z Talmudem, gdzie o żydostwie, o przynależności do tej nacji, decyduje matka.
  Kim zatem byli tak naprawdę ideolodzy ruchu banderowskiego? Czy ktoś kiedyś zajmie się tym wątkiem tej zbrodniczej organizacji?
  Ten rozkaz OUN UPA, w stosunku do Ukraińców w małżeństwach mieszanych, był znany, jednak nie przechował się dokument to potwierdzający. No i jakiś czas temu, czytam sobie gdzieś na ruskim portalu doniesienie z Polski, że podczas budowy jakiegoś hipermarketu, przy robotach ziemnych, znaleziono zakopaną skrzynkę z dokumentami. Okazało się, że są to materiały zakopane przez banderowców. Wśród tych dokumentów był i ten sławetny rozkaz o obowiązku zabicia małżonka i dzieci w małżeństwach mieszanych polsko-ukraińskich. Oryginalny dokument. W informacji podano, że dokumenty te przejął IPN. No i tyle, bo w Polsce nigdzie na tę informację nie natknąłem się. W Polsce na ten temat było cicho-sza...
  Jaki był zatem związek ideologów OUN UPA z syjonizmem i Talmudem? Czy aby ta ideologia (syjonizm) nie jest spoiwem PIS, PO, "strategicznego" sojuszu z USA i "przyjacielskich" stosunków z Izraelem? No i to też wyjaśniałoby niezrozumiały dla wielu "sojusz" obecnychwładz polskich z neo-banderowcami na Ukrainie, którzy doszli do władzy za pieniądze oligarchów jednej proweniencji...
  Może za to Prezes Jarosław walczył na Majdanie w Kijowie?
 • "Co oznacza wskazanie na Siemoniaka na szefa PO"
  Nic nie oznacza - bo i jednym i drugim rządzi ich oficer prowadzący.
 • @demonkracja 21:29:36
  Jako że Siemoniak jest członkiem (informacja pewna, choć ostatnio tabu) Związku Ukraińców w Polsce, a nie np. Związku Polaków Pochodzenia Ukraińskiego, to wskazanie Siemoniaka na szefa PO jest formalną decyzją podporządkowania PO lobby ukraińskiemu i wszystkiemu, co z tym jest związane, z syjonistycznymi koligacjami włącznie. Piszę "formalną", bo w rzeczywistości to środowisko polityczne jest uwikłane w te zależności po uszy już od lat, co starałem się wykazać we wcześniejszych moich komentarzach pod niniejszym postem.
  Tylko tyle i aż tyle.
 • @rumpelsiltskin 21:42:44
  Czyli lobby syjonistyczne jest w obu głównych ugrupowaniach. Zresztą PO zawsze śmierdziała banderyzmem.
 • @rumpelsiltskin 21:42:44
  ---------
  "Tylko tyle i aż tyle."
  ---------
  Jeżeli chodzi o władze w PO - to i tak dalej będzie tam rządził Schetyna - tylko będzie to robić z tylnego miejsca.
 • @demonkracja 21:53:50
  Ale Schetyna to też opcja ukraińska, tyle że nieformalna. Postawienie na czele partii członka Związku Ukraińców w Polsce, nawet nie Polaka pochodzenia ukraińskiego, to jasny komunikat dla rozsianej po Polsce wielomilionowej diaspory ukraińskiej, żeby wytężyła wysiłki...
  Jest ich kilka milionów, bo jeśli nawet przyjąć, że w wyniku Akcji "Wisła" przesiedlono ich "tylko" ok. 200 tys i jeżeli się policzy, że to jest ich 3-4 pokolenie mieszkające w Polsce, to te milionowe szacunki są w pełni uzasadnione. A jeżeli się do tego doda kilka milionów przyjezdnych Ukraińców, no to ta mniejszość narodowa stanowi już w Polsce niebłahy problem. Może ktoś chce dać im wszystkim teraz wodza naczelnego?
 • @zbig71 21:47:38
  "Lobby syjonistyczne" to jest jedyny nasz problem. Polacy są świetni, gdy walczą z wrogiem, są wspaniałym narodem. Warunek, musi to być wróg jasno określony. Wiedzą o tym jednak wrogowie Polski, dlatego agresja przeciw Polsce prowadzona jest z ukrycia pod fałszywą flagą. Wynik tak umiejętnie prowadzonej akcji jest taki, że Polacy zamiast się zjednoczyć w walce, kłócą się między sobą. I o to chodzi. Polska przegrywa tę niewypowiedzianą wojnę.
  Jak najszerszej rozumiane środowiska syjonistyczne prowadzą z Polską bezpardonową wojnę już od wielu lat. Mają w tym sukcesy, bo Polacy wciąż nie widzą jednego konkretnego zagrożenia z ich strony. Wydaje nam się, że atakują nas Niemcy, Rosjanie, Ukraińcy, Czesi i kto tyko może, a tak naprawdę wszystkie te ataki koordynowane są przez to środowisko. Oni wszędzie tam mają duże wpływy, wykorzystuję je bezwzględnie, zwłaszcza że tamte narody - pacynki, którymi pogrywają, mają do Polaków jakieś anse.
  Trzeba wiedzieć, że mamy jednego wroga - syjonizm (żydowska odmiana faszyzmu). Gdy zdamy sobie z tego sprawę, nasza walka zacznie być skuteczna. A tak rozmieniamy się tylko na drobne.
  Siemoniak, Schetyna, PIS, PO i całe to towarzystwo, NATO, UE itp. itd. to pionki rozstawiane na szachownicy w partii szachów, jaka rozgrywana jest przeciw Polsce przez to jedno, konkretne i wpływowe środowisko.
  Ale Polska nie jest ostatecznym celem prowadzonej wojny, a tylko celem pośrednim. Prawdziwym i ostatecznym celem tego środowiska jest zniszczenie Rosji. Polska jest niebezpieczna, bo Polacy mają słabość nie tyle do Rosji, co do Rosjan. Istnienie niebezpieczeństwo, że oba narody zdadzą sobie sprawę z planowanego dla nich losu i połączą siły. Wtedy Rosja będzie nie do pokonania, bo są trudności z jej anihilacją nawet teraz, gdy Polacy jej nie wspierają.
  Pokonanie Rosji to jest warunek konieczny do osiągnięcia tzw. władzy nad światem. Nie bez kozery w III objawieniu fatimskim jest mowa o tym, że Rosja powróci na właściwą drogę i pokona siły zła. Chodzi o to, żeby ta przepowiednia nie spełniła się...
 • @rumpelsiltskin 00:28:17
  -------
  "Ale Polska nie jest ostatecznym celem prowadzonej wojny, a tylko celem pośrednim. Prawdziwym i ostatecznym celem tego środowiska jest zniszczenie Rosji."
  -------
  Rosję i Polskę światowy, czarci pomiot zamordował w ubiegłym wieku - natomiast atrapą Rosji i atrapą Polski robi teraz swoje w innych częściach świata.
  Wniosek?
  Dzieci Złego przerabiają nas na szatańskie odchody - naszymi, własnymi rekami - i tu leży pies pogrzebany. Stąd bierze się władza dzieci Złego nad ludźmi stworzonymi przez Boga - na Ziemi.
  Słowem wolna wola dana ludziom przez Boga - to nie żarty. Może ona wynieść człowieka na szczyty człowieczeństwa czyli w pobliże Boga albo czynić z niego - szatańskie odchody.
  Na koniec - wolna wola człowieka - to jest potężna moc dana mu przez Boga. Moc, która Szatana na Ziemi może czynić bezsilnym. Należy tylko z niej korzystać.
 • @demonkracja 07:58:53
  Nie można się nie zgodzić z tą ogólną tezą, ale gdyby to był proces skończony, to nie byłyby oba kraje obiektem tak bezpardonowego ataku.
  Jak widać mamy jeszcze szansę. Może niewielką, ale jednak...
 • @rumpelsiltskin 08:33:09
  -----------
  "Jak widać mamy jeszcze szansę. Może niewielką, ale jednak..."
  -----------
  Szansę?
  Ludzie dysponują ogromna mocą - wolną wolą - która może uczynić dzieci Złego - kompletnie bezsilnymi. Na początek - jeżeli chodzi o relacje Polaków z Rosjanami i odwrotnie - nie dać się podjudzać. Rozpoznawać kłamstwa. Być odpornym na kuszenie, demoralizacje. Słowem - po owocach ich poznawać. Kto podjudza - nie powinien być wybierany do władz wszelakich przez ludzi.
  Wniosek?
  Ta moc tkwi w każdym z nas. Wystarczy, że niezależnie od innych nauczymy się jej używać indywidualnie - bez oglądania się na innych i pamiętać, że łyżka dziegciu beczkę miodu - popsuje. Jezus Chrystus uzmysłowił kiedyś ludziom kiedy są bezsilni:
  "kto jest bez winy - niech pierwszy kamieniem rzuci" - więc chodzi o to, żeby każdy kamieniem wyrżnął tam - gdzie jest to niezbędne - jednak wtedy nie będzie już takiej potrzeby.
  Na koniec - Bóg od człowieka nie wymaga rzeczy niemożliwych.
 • @ Autor - 5*
  Nie głosuj na PO! Głosuj na PiS! – ? (albo odwrotnie, wszystko jedno) - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/117544,nie-glosuj-na-po-glosuj-na-pis
 • Autor
  A Wrzodak jak zwykle wypisuje BZDURY!TY nie potrafisz odróżnić klasy ludzi, którzy pełnią ważne funkcje w Polsce, lub są kandydatami!!! Są tacy kandydaci: Kosiniak-Kamysz-chce wszystkim zrobić dobrze i będzie zawsze konsyliacyjny, co jest niemożliwe!Bidawa-Końska nadaje się co najwyżej na gospodynię domową,nie potrafi czytać nawet z promptera, co ją dyskwalifikuje! Biedroń- fircyk i pedał , jest powazne pytanie, kto będzie pierwszym damem??? Hołownia-popierany przez biznes i tzw. "piec gończy"! Innych nie znamy, ale ta paleta kandydatów nie sięga Prezydentowi RP do pięt i kandydat powinien znać biegle język angielski, bo to jest niezbędne do negocjacji bez kamer!!!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:06:13
  I jeszcze ciebie tam brakuje!!!
 • @Rzeczpospolita 15:44:28
  Jeżeli nie odróżniasz partii złodziei i kombinatorów
  od PIS, to nadajesz się si tobie podobni "pisarze" do pisania bajek!!! Nie będę "oświecał" tendencyjnych pisarzy, bo mają wyryte w mózgach przez TVN i podobne TV określone poglądy, które nie mają nic wspólnego z prawdą!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031