Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

Pięć lat nieróbstwa Dudy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mam wrażenie, że rządy w Polsce mają niepolską centralę, centrale po za Polską, że polityka Polska uprawiana jest nie za Polskie pieniądze.

 Mija 5 lat od wskazania i mianowania Andrzeja Dudy prezydentem Polski. Pięć lat zmarnowanych. Pięć lat nieróbstwa, propagandy, pokrzykiwania, służba ideologii antypolskiej polityki Jarosława Kaczyńskiego. A. Duda był i jest klasycznym ,,mężem” politycznym J. Kaczyńskiego, ponieważ to J. Kaczyński wyznaczał cele polityczne w Polsce, cele polityki, które bezwzględnie służą interesom określonych środowisk w USA i Izraela oraz służba banderowskiej Ukrainie. Służba tych panów, skupiała się przed wszystkim na prowadzeniu obrzydliwej, brutalnej wojnie medialnej i politycznej przeciwko Rosji w interesie określonych w/w środowisk z tzw. ,,zachodu”, a wszelkie wewnętrzne awantury polityczne miały na celu odwracać uwagę od spraw zasadniczych, czyli podstępne niszczenia państwowości polskiej na rzecz budowy rządów światowych.
Pięć lat mija prezydentury A. Dudy, który nie miał i nie ma własnej filozofii Państwa Polskiego, nie wie, czy nie chce wiedzieć w jakim ustroju politycznym funkcjonuje, człowiek bez wizji, bez własnego zdania. A. Duda żyje w politycznym chaosie, politycznym matrixie, strasznie się męczy z powodu tego, że musi być aktorem – amatorem przed ludżmi i tylko w pewnych kręgach społecznych udaje mu się być wymuszonym, wiarygodnym aktorem i grać role, które są dla niego nie zrozumiałe.
To Jarosław Kaczyński był przez te 5 lat faktycznym rezydentem Polski, a A. Duda takim słupem politycznym i przedłużeniem ręki J. Kaczyńskiego w budowie Państwa Polin.
Nadmienić należy, że pierwszym posunięciem prezydentury A. Dudy było wsparcie finansowe banderowskich rządów na Ukrainie kwotą ponad 4 mld zł. W czyim interesie to zrobił, na pewno nie w interesie rodzin ofiar ludobójstwa banderowskiego na kresach.
Przez pięć lat udawał, że pamięta o ludobójstwie na Polakach na kresach, ale praktycznie pacyfikował środowiska anty banderowskie w Polsce, które domagały się prawdy i rozliczeń ludobójstwa na kresach. A. Duda w tych sprawach nie zrobił NIC. Tak nie postępuje mąż stanu - Prezydent. Tak postępuje wyrafinowany szkodnik Narodu Polskiego.
Andrzej Duda odpowiada za klęskę polityki wschodniej, której nie ma z powodu realizowania przez A. Dude polityki zagranicznej w Polsce w interesie określonych środowisk korporacyjnych z USA, czego dowodem jest podpisywania dokumentów na kolanach, w pół zgięty u swojego mocodawcy D. Trumpa. Dokumenty, które są szkodliwe i bez znaczenia dla Polski w przyszłości.
Andrzej Duda jako zwierzchnik Sił Zbrojnych RP, praktycznie oddał swoje zwierzchnictwo na rzecz dowódców wojsk okupacyjnych w Polsce z USA w ramach NATO, gdzie w sposób podstępny oddal Wojsko Polskie w ręce okupanta z USA.
Andrzej Duda nie reaguje na haniebne i szkodliwe zakupy przez skompromitowanych, marionetkowych ministrów obrony, uzbrojenia w fabrykach zbrojeniowych w USA oraz sprzętu wojskowego na rzecz wyposażenia Armii NATO-wskiej w Polsce. Zakupiony sprzęt z pieniędzy polskich podatników, to nic innego, jak ,,mordowanie” polskiego przemysłu zbrojeniowego, polskiej myśli technicznej. Zakupy sprzętu wojskowego odbywają się bez przetargu, bez offsetu, bez technologii, po zawyżonej cenie. To A. Duda wraz z MON przyczynia się do okradania Polski celem oczekiwanego wsparcia politycznego od swoich mocodawców z USA i Izraela.
Zgoda A. Dudy na okupacje terytorium Polski przez wojska amerykańskie za pieniądze polskiego podatnika, budowy, tzw. ,,tarczy antyatomowej”, budowy obcych baz wojskowych na terytorium Polski za pieniądze polskiego podatnika w celu dalszego zwiększania obcych wojsk w Polsce, to w praktyce oznacza przyznania się do braku własnej strategii obronnej własnego terytorium oraz braku własnego wojska. Tak nie postępuje Prezydent, tak postępują rezydenci obcych interesów Polsce.
Andrzej Duda, nie ma wiedzy, albo udaje, że jej nie ma o polityce energetycznej Polski. Patrzy z przymrużeniem oka, jak wyjątkowy szkodnik Piotr Naimski działa w interesie światowych korporacji energetycznych z USA, które stają się super monopolistami w dostawach do Polski drogiego gazu i ropy, kosztem własnego wydobycia. Wysokie koszty energetyczne , uderzają w gospodarkę narodową i gospodarkę rodzinną. To korporacyjne firmy światowe z USA stają się monopolistami energetycznymi w Polsce. Co to za zmiana??? Gdzie jawność życia politycznego w Polsce, dlaczego konsumenci nie mają prawa wiedzieć za jaką cenę firmy z USA sprowadzają gaz i ropę do Polski. Dlaczego takie oszustwo toleruje A. Duda?
Andrzej Duda nie interesuje się polskimi zasobami naturalnymi ziemi. Od wielu lat trwa rabunek polskich zasobów naturalnych, rozdawane są na prawo i lewo koncesje na wydobywanie z polskiej ziemi zasobów naturalnych. A. Duda nie podjął się zadania inwentaryzacji Polskich zasobów naturalnych, jak również inwentaryzacji majątku narodowego, tego jeszcze nie rozkradzionego. Min. w tym celu było powołanie Narodowej Strategii Rozwoju przy prezydencie. Skończyło się to kompromitacją, ciałem bez uzasadnienia ekonomicznego, nieróbstwem, napychaniem kieszeni swojemu ojcu oraz znajomym. To ogromny wstyd, że nawet tak prostego postulatu nie potrafił zrealizować w interesie społecznym.
Prezydent nie reagował na nepotyczne rządy w Polsce, gdzie karierowiczostwo, pycha, cenzura, korupcja na ogromną skalę, wyjątkowo kwitną.
Reasumując, A. Duda dał się poznać jako człowiek nie samodzielny, czy to w polityce wewnętrznej czy zewnętrznej, bez wizji Państwa Polskiego, bez charyzmy Patrioty Polskiego. Jego wierno – poddańcze decyzje w sprawach międzynarodowych budzą przeraźliwy strach przed całkowitym oddaniem Polski na rzecz określonych środowisk politycznych z USA i Izraela. Mam wrażenie, że rządy w Polsce mają niepolską centralę, centrale po za Polską, że polityka Polska uprawiana jest nie za Polskie pieniądze.
Wykonywanie przez A. Dudę poleceń tych środowisk w realizacji ich interesów w Polsce musi być rozliczone. Andrzej Duda wykonujący polecenia neo – konserwatystów z USA tzw. ,,jastrzębi wojennych”, dąży wraz z nimi do ewentualnej wojny z Rosją na naszym Polskim terytorium w interesie światowych korporacji przemysłu zbrojeniowego i energetycznego. Każda, choć trochę samodzielna władza oddala grożby wojen na swoim terytorium, oprócz A. Dudy, który wraz z kierującymi antypolską partią PIS, przybliża swoimi działaniami grożbę wojny.
Jarosław Kaczyński wraz z swoim pomocnikiem Andrzejem Dudą z terytorium Polski chcą uczynić wielki poligon wojenny. Takie działania A. Dudy polegające na wspieraniu obcych interesów w Polsce, są działaniami wyjątkowo niebezpiecznymi dla istnienia Polski i Narodu Polskiego.
Jarosław Kaczynski i jego pomocnik Andrzej Duda, to dwie marionetkowe postacie obcych rządów w Polsce, od zadań specjalnych obcego interesu. Taka polityka, robi z Polaków niewolników w ich własnym kraju a z Polski kraj satelicki. Dobitnie świadczy to, że Polska pod rządami Kaczyńskiego staje się ,,państwem teoretycznym”, Państwem bez mężów stanu, Państwem w dalszej perspektywie do całkowitej samolikwidacji o ile nic się nie zmieni 10 maja 2020 roku.
Zygmunt Wrzodak – były członek Komisji Krajowej NSZZ Solidarność, czł. Zarządu Regionu Mazowsze, Szef S Ursusa do 2001 roku, były poseł na sejm IV i V kadencji, min. czł. sejmowej komisji obrony narodowej.
Sk-ice 25.03.2020 rok.

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  DK
 • 5*
  https://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/153333,pis-i-zdrada-interesow-narodowych-polski-447

  Tylko tyle i aż tyle ... !
 • @Rzeczpospolita 10:27:33
  Dzięki. Skupiłem się na polityce obronnej i zagranicznej, ponieważ to należy do rezydentow Polski.
 • 5*
  Do tego wszystkiego dorzucił bym notoryczne kajanie się przed środowiskami żydowskimi a to z okazji ,, wydarzeń marcowych,, a to z okazji Powstania w Getcie, s to z okazji wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, mimo, że żydowscy przyjaciele pana prezydenta dobitnie pokazują mu, gdzie jest jego miejsce. Zwłaszcza ostatnio. A mimo to człowiek ten ma takie poparcie.
 • Panie Zygmuncie...
  "Mam wrażenie, że rządy w Polsce mają niepolską centralę, centrale po za Polską, że polityka Polska uprawiana jest nie za Polskie pieniądze."

  Tak właśnie jest.
 • 5 ☆
  Dlaczego Polacy głosują na PiS ? i na Dudę ?

  W większości Polacy są coraz bardziej zlaicyzowani, liberalni, tolerancyjni i otwarci, ale jakieś 30% jest nie zbyt samodzielnie myślących w sprawach politycznych i gospodarczych i są to przeważnie ludzie konserwatywnego światopoglądu i tradycyjnych wartości. Wartości, których inni Polacy którzy są ( bardziej progresywni i samodzielnie analizujący wydarzenia polityczno-ideologiczno-gospodarcze ) nie podzielają ale w tej grupie Polaków niestety są ludzie którzy nie angażują się politycznie a najgorsze jest to że są pasywni, jedynie krytykujący, nie chodzą na wybory.

  Tym samym umożliwiają mniejszości okolo 30% rządzić większością. Ponieważ system podziału mandatów poselskich jest przez cwaniaków tak pomyślany że 30% zdobytych głosów według tego wymyślonego paranoïdalnego systemu stanowi większość w parlamencie.

  Co jest istnym absurdem w realiach DEMOKRACJI. 
  I dzięki temu mamy to co mamy, Duda i PiS z +/- 30% poparciem u władzy nie liczą się z realną większością tworzącą +/- 70 % opozycję ...!

  P.s. Należy też przypomnieć sobie że w skali wszystkich uprawnionych do głosowania to te 30% należy faktycznie zredukować do 15% poparcia dla PiS i Dudy.
 • @Wrzodak Z.
  I po co tyle żółci?
  Czy to ma jakiekolwiek przełożenie na realia?
  A może tak trochę popracować nad wariantami działań, które przywrócą polskość?
 • A tak między nami;
  to właściwie co miałby robić ten nieszczęsny Duda ?
  Żaden poważny podmiot nie będzie podejmował z nim kontaktów bo niby po co.To już od razu zwróci się do decydentów czyli w zakresie polskiej polityki zagranicznej do USA a w zakresie spraw wewnętrznych do Prezesa.
  Dudzie pozostała jedynie wąska przestrzeń a i ta jest bez większego znaczenia.Od czasu do czas spotka się z drugim równie ważnym "dygnitarzem" zza granicy.Otworzy jakieś nikogo nie interesujące forum.W jakimś gazetowym wywiadzie wyrazi niepokój lub nadzieję.I to by było na tyle.
 • @ikulalibal 11:21:39
  Szanowny Panie @Ikulalibalu.

  Pan Andrzej NIC nie robi?
  Pan zajrzy na jego oficjalną państwową stronę internetową.
  Pan zobaczy jaki to zapracowany człowiekowaty; tyle odznaczeń, orderów, nadań, dyplomów, otwarć żydowskich muzeów, izb pamięci, itd. itp. którymi zapracowany pan Andrzej przyznaje elementowi z plemienia "wybranego" - nie wspominając o iście tytanicznej pracy w nadawaniu polskiego obywatelstwa(*) - dziennie...
  Pan @Ikulalibal myśli, że to lekkie zajęcie?...

  (*) - (polskich paszportów - w drodze wyjątku w tym wypadku znajomość języka polskiego nie jest wymagana, a "historię" nowi Poliniacy sami w Tel Awiwie piszą).
 • @Alfax 11:09:47
  W większości Polacy są coraz bardziej zlaicyzowani, liberalni, tolerancyjni i otwarci"
  Pan sobie kpi czy o drogę pyta??

  -zlaicyzowani - mają nowego bożka - kasę,
  -liberalni - zamknięci w klatce (niektórzy nawet w złotej) to dla nich wolność,
  -tolerancyjni - na niszczenie pomników A.Cz. na okupacyjne wojska na niszczenie narodowych i rodzinnych tradycji,
  -otwarci - na panoszenie się obcych w rządzeniu państwem na pedalstwo i in. LGBT

  Problem nie wynika z tego, że ktoś szanuje tradycyjne wartości, bo takich należy cenić, ale przyczyną jest lenistwo intelektualne lub brak intelektu - kierowanie się tym co wskażą im kolorowe i atrakcyjne żydomedia.
 • @Kmieć 11:31:03
  Toteż ja nie twierdzę że Duda niczego nie robi.Mówię że nie robi niczego istotnego.Siedzi sobie w gabinecie i coś podpisuje ?a niech podpisuje byle się nie pętał pod nogami tym którzy realnie rządzą.
  A sprawę polskiego obywatelstwa i paszportów można rozwiązać bez udziału jego podpisu.Wprawdzie w sposób od którego już na samą myśl robi mi się słabo,ale można.Otóż jeśli zastosować ONZ-towskie prawo z lat 50-tych obywatelstwa nie można odebrać.Nabywa się go z momencie narodzin i ewentualnie jego posiadacz może się go zrzec.Ale odebrać np przez organy państwa nie można.Zważywszy że III RP deklaruje swą historyczną kontynuacje II RP jedną sejmową ustawą można nadać polskie obywatelstwa wszystkim ludziom urodzonym na obszarze dawnej II RP.
  Jarzysz? jednym naciśnięciem sejmowego guzika można ściągnąć nam na łeb wszystkich galicyjskich Chochłów,50% amerykańskich i izraelskich żydów,oraz żywiołki drobniejszego płazu czyli trochę Litwinów i Białorusinów.
  Więc póki Duda zatrudnia się (że tak powiem ) w detalu, niech się zatrudnia.
 • Zaapelujcie do głupoli z PO !
  Nie głosujcie na waszą słabą śmieszną Kidawa-Błońską ! bo dostaniecie Andrzeja Dude w prezencie !

  TYLKO KOSINIAK KAMYSZ jest w stanie w drugiej turze pokonać Andrzeja DUDE ! [ jest bardziej strawny dla większości ] ale musi się dostać !

  POLSKA BEZPIECZNA TO POLSKA NEUTRALNA ! precz z DUDĄ !!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • WPS
  To co pan napisał panie Zygmuncie, to wszystko prawda, ale co z tego wynika? Praktycznie nic?
  Ważniesza jest moim zdaniem odpowiedź na pytanie: co jest powodem 5 lat nieróbstwa polskich środowisk narodowych?
  Warto abyśmy uderzyli sie we własne piersi.
  Po Dudzie chyba nie spodziewał się niczego innego? Ja nie więc nie jestem zaskoczony.
  Warto sadzę raczej się zastanowic co czeka Polskę, gdy ponownie wygra Duda lub kukły w rodzaju Kosiniaka- Kamysza lub Bosaka? Na ten temat podyskututujmy i przeciwdziałajmy.
 • Do @stanislav 12:49:06
  Na innych kandydatów mafia nie pozwoli ! wiec wybierajmy mniejsze zło

  Podyskutować można ale nic z tego nie wyniknie bo mafia ma wszytko w swoich brudnych łapach ! tylko wielka rozpierduch.. rozwali mafie !

  123 lata czekała Polska na dobrą rozpierduch... by doczekać się Niepodległości !!!! dziś trzeba lawirować między kandydatami których mafia dopuszcza !

  [Mateusz Piskorski 3 lata był uwięziony i do dziś mafia zabrania jemu startować w wyborach . ]

  WYBORY W POLSCE SĄ POD KONTROLĄ żydowskiej MAFII !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ikulalibal 11:56:39
  Ależ Panie @Ikulalibalu.

  Na razie nie ma potrzeby wyciągać armat. Na wszystko przyjdzie czas w stosownej chwili.

  I na podatek katastralny rujnujący i wywłaszczający nadwiślańskich "palestyńczyków" z pięknych domów wybudowanych na lichwiarski i w miarę pospłacany kredyt, i z wyremontowanych starszych mieszkań.
  I także na to o czym Pan wyżej napisał.

  Wszystko we właściwym czasie.
  A na razie nie można powiedzieć, że pan Andrzej NIC nie robi.
  Robi tyle, ile i co robić powinien.
 • Tak naprawdę to tylko
  Jaruzelski był prezydentem - chociaż i on wykonywał rozkazy światowego, czarciego pomiotu - raz via Moskwa a raz bezpośrednio z Łoszingtonu. Potem mamy już cały wachlarz błaznów stanowiących bardziej lub mniej udaną dekoracje tzw. demonkratury.
  Wniosek?
  Jaki jest wspólny mianownik tej błazenady pt. prezydent atrapy Polski? Ano każdy tzw. prezydent musiał posiadać indeks pt. "TW" - bo to ten indeks otwiera karierę w III RP na najwyższe świeczniki - a nie żaden tzw. suweren co to za pomocą kartki papieru wrzucanej do wyborczej urny - decyduje - kto będzie kim - w tzw. demonkraturze. Oczywiście należy pamiętać, że po zmianie etapu mądrości - razwiedka z PRL przeszła pod skrzydła CIA i tym podobnych - dobroczynnych instytucji.
 • @ele 13:01:07
  "... wybierajmy mniejsze zło", to jest właśnie kwintesencja narodowego nieróbstwa, o którym piszę
 • 5* i volta ;)
  Tak POludzku trochę mi żal dudy i małżowinki, chciał czy nie chciał musiał wejść w te buty, kosztem trzykrotnie mniejszych apanaży niż w ujni, benefitów stamtąd i spokoju.
  A TU trzeba było POkazywać się z odPOwiednią małżonką i palić głupa bo sanhedryn w osobach danielsa i kaczora nowogrodzkiego mogą więcej niż ten w miarę sympatyczny człowiek, zobaczymy czy POdPISze 2 mld dla qrskiej tivi, to będzie probierz jego "człowieczej" strony wobec onkologi i emerytów.
  Tak, to był i jest odPOwiedni końdydat dla pisu, wcześniej, teraz i zaraz, tylko dla Nas Polaków jest to bez znaczenia, bo POllityka w jego wykonaniu jest sterowana z tylnego siedzenia i daje Nam WIELKIE NIC !!!
  Każdy inny kandydat i ewentualny prezio będzie lepszy dla Nas, każdy, nawet KOń !
 • @stanislav 13:48:40
  A gu...zik tam piszecie WPSiaki...
  Trzeba działać wielopoziomowo. Jak trzeba wybierać to się wybiera tzw. mniejsze zło (choć w stosunku do większego zła jest to po prostu dobre)... i jednocześnie robić wszystko by nie dokonywać już więcej takich wyborów, które nie bardzo się nam podobają.
  I to i to. Na poziomie względnym i ostatecznym.
  Przecież to proste.
  PS: Nie mówię tu o konkretnych wyborach bo tu akurat nie wnikałem.
 • Duda to marionetka mafii żydowskiej.
  Ona ma tylko podpisywać podkładane przez PIS dokumenty..
  i pilnować gdyby ktoś zagroził mafijnej dyktaturze w Polsce.
  Dokumentów do podpisu ma niewiele a nikt od wewnątrz na razie nie zagraża dominacji mafii w Polsce.
  Istnieje zagrożenie zewnętrzne ze strony UE podpuszczanej przez PO
  ale tu raczej rząd ma za zadanie się stawiać a Duda ma nic do roboty w tej sprawie..
  Ale gdy zajął stanowisko zabrał głos... to w UE by usłyszano.
  Po co Dudzie się polaryzować politycznie.. taki nijaki ma większe szanse na reelekcję i mniejsze szanse na dostanie kopa od jakiegoś wroga.
 • @welna 11:45:47
  Trochę samodzielnego myślenia i Pan by wiedział że ani nie kpię ani nie o drogę pytam, tylko sygnalizuję że w Polsce są ludzie, wyborcy którzy w większości nie popierają ani PiS ani Dude a przez ich pasywność i lenistwo umożliwiają mniejszości 15% a 30% rządzić Polską jak dyktatorzy. !

  A co do konserwatywnych wartości to też mógł by Pan się wysilić na więcej wysiłku by widzieć różnicę w konserwatywnym rządzeniu krajem blokującym postęp i rozwój Polski. Bazującym na ciemnocie i ogłupianiu narodu oraz kłamstwach i rozdrapywaniu starych ran. A ludzmi postępowymi otwartymi na świat ktorych interesuje ich i ich potomków przyszłość a zarazem cenią sobie POLSKOŚĆ, TRADYCJĘ , SZACUNEK CZLOWIEKA DO INNEGO CZŁOWIEKA i współpracę dla dobra Polski.
  Także przyjaźń między sąsiadami.

  Ja jestem za POLSKIMI MEDIAMI i przeciwko okupacji Polski przez
  żydo-ukro-media oraz obce wojska !

  To jest jasne jak na niebie słońce.

  Niech Pan poczyta wczesniejsze moje teksty. A nie wyrokuje bez żadnej wiedzy.
 • Do @stanislav 13:48:40
  Co wolisz pan Dude ? to najbardziej niebezpieczny dla Polski prezydent

  447 plus wojna z Rosja o Kaliningrad w interesie żydów z USA ! tego od Dudy można się spodziewać ! więc nie czas na fochy tylko trzeba odsunąć Dudę z urzędu prezydenta i teraz jest szansa ! Duda niech idzie jak Nowak Ukraine budować ! w Polsce Duda jest niebezpiecznym fanatykiem !!!

  Postscriptum , bojkotować wybory nic w ŻYDOKRACJI nie daje !! bo w Polsce wybory są ważne bez względu na frekwencje ! [ tak się żydzi zabezpieczyli ]  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Alfax 16:00:11
  "A ludzmi postępowymi otwartymi na świat ktorych interesuje ich i ich potomków przyszłość a zarazem cenią sobie POLSKOŚĆ, TRADYCJĘ , SZACUNEK CZLOWIEKA DO INNEGO CZŁOWIEKA i współpracę dla dobra Polski. "

  A pokaz Pan chociaż jednego takiego... :)

  "... konserwatywnym rządzeniu krajem blokującym postęp i rozwój Polski.

  to co innego niż to do czego się odniosłem:

  "...konserwatywnego światopoglądu i tradycyjnych wartości"


  "Niech Pan poczyta wczesniejsze moje teksty."

  Czytam regularnie z dużym zainteresowaniem, uważam je za jedne z cenniejszych na tym forum. Pozdrawiam.
 • @welna 16:36:37
  Dziękuję Panu i szanuję też innych o odmiennych poglądach niż moje.

  Ja cenię sobie jak najbardziej POLSKIE WARTOŚCI które są naszą Dumą Narodową.
  Dbałość o rodzinę, szacunek rodziców do dzieci i dzieci do rodziców. Szacunek młodych dla starych ludzi. Dbanie o Polskę i dobro Polaków.
  Poszukiwanie tego co nas Polaków łączy a nie dzieli. I patrzenie w przyszłość a nie ciągłe rozgrzebywanie starych ran i budowanie na tej podstawie swojej politycznej pozycji. Granie na sentymentach i emocjach ludzkich.

  A tym samym sianie i zaszczepianie w młodym pokoleniu nienawiści.

  Pozdrawiam
  AX
 • @Franek Ganek 14:12:04
  No to który kandydat na kandydata na prezydenta jest według Franka Ganka tym mniejszym złem ? Proszę jasno z uzasadnieniem.
 • Szanowny Panie Wrzodak, to solidaruchy działały jak rezydenci obcych interesów Polsce,
  i Pan do ich towarzystwa należał,

  jedno krytyczne wystąpienie Pana nie rozgrzesza,

  a Duda kontynuuje tylko to, co wy zaczęliście.
 • @Alfax 11:09:47
  SZanowny Panie Alfax,

  a pójdź Pan na wybory do byle spółdzielni, wspólnoty, to dopiero się Pan zdziwisz, jak wszyscy należący do milczącej, narzekającej większości, mają wyszystko w tyle.

  A przecież w spółdzielni KAŻDY może kandydować. i każdy może głosować. Nie ma żadnych kacyków wyznaczających kandydatów.
 • @stanislav 17:46:30
  Właśnie co powiedziałem, że nie wnikałem... Nawet nie wiem jacy są kandydaci.
  Nie powiedziałem też, że można działać tylko na względnym poziomie pomijając ostateczny... Ale dobra bo jeszcze ktoś pomyśli, że szykuję jakiś zamach stanu czy inną rozpierduchę.
  Trzeba wyprowadzić dzieci ze mgły a to wymaga bardzo dużo pracy, choć z drugiej strony potrzeba tak niewiele.
 • @interesariusz z PL 18:03:32
  Przyznaję Szanownemu Panu rację, że ten opis który Pan tu przedstawił pasuje idealnie do makro wyborów w skali kraju. Pasywność, apatia, lenistwo i brak odpowiedzialności za los Polski, teraźniejszość i przyszłość Polski.

  A część porostu jest konformiztyczna, podporządkuje się i idzie na łatwiznę, bez krytycznej analizy tego co się w Polsce dzieje. Kto i jak rządzi.

  To jest bolączką obecnych czasów, że niektórzy ludzie stracili wiarę w możliwość wpływu na sprawy dotyczące ich samych, czyli Polski.

  Pozdrawiam
 • Nam nie pozwolą wypromować Polaka na prezydenta RP! Bez interwencji Boga nie będzie zmian na lepsze!!!
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/9-i-dokonczenie-10-11-i-2018.html  - Dlaczego, Panie Jezu, tylko jeden publicznie mówi o Smoleńsku?
  - Cały czas nie mówi, dziecko. Ty cały czas mówisz. Są na ten temat Moje Słowa i Twoje własne uwagi poza przekazem. G. Braun nie proponuje tu nic konkretnego jak jest przez Ciebie przekazana Moja Wola utworzenia Stowarzyszenia i Centrum Smoleńskiego.

  Nie, dziecko, nie został przeze Mnie namaszczony ni na Króla Polski ( jest przecież monarchistą), ni na prezydenta. Powiedziałem: niechaj robi to co robi. Co nie znaczy, że jest człowiekiem szczerym. Niezależnie od tego będzie mu policzone, że mówi prawdę tam gdzie ją mówi, w tym o Smoleńsku. Jednakże gdyby to robił Polak, zostałby zniszczony. Powiedziałem, że nikogo nie zabiją za wygłoszenie pogadanki smoleńskiej i to prawda. Jednak gdyby zyskał popularność jak G. Braun i takich spotkań byłoby wiele, zostałby zniszczony.
  To tyle, dziecko, o nim.
  - Chwała Tobie Chryste.
  - A czy profesor Dakowski jest człowiekiem, któremu można ufać?
  - Nie dziecko, nie można. To, że ktoś mówi prawdę w jakiejś sytuacji, czy na jakiś temat, a nawet na wiele tematów, nie znaczy jeszcze, że można mu ufać.
  - Dlatego też, Panie, chciałeś, proponowałeś by niezależni ludzie wygłaszali pogadanki o inscenizacji smoleńskiej?
  - Po części dlatego lecz nie tylko.
  - A czy ten człowiek, Panie Jezu, który chciał kandydować na prezydenta lecz wycofał się, nie zebrał podpisów i miał I część nazwiska „Korab” byłby odpowiedni jak mi odpowiadał?
  - Jezus nie wybiera kandydata na prezydenta, ale tak, to jest człowiek, któremu można zaufać. Jest niepozorny, ale byłby skuteczny. Jest czysty.
  - Wiem, Panie Jezu, że bez Intronizacji to wszystko nie ma znaczenia.
  - Tak dziecko. Gdyby nawet udało się wybrać na prezydenta niezależnego człowieka to o ile będzie tak chciał postępować - zostanie zabity. I to tak jak Kennedy.
  - Nie będzie, Panie Jezu Intronizacji dopóki na Polaków nie spadnie ucisk.
  - Nie będzie, dziecko.
 • Używajmy zdrowego rozsądku!
  Elementarne kryteria, jakie musi spełnić kandydat ubiegający się o
  Urząd Prezydenta Państwa Polskiego


  1. Prezydentem Polski może być tylko mężczyzna w wieku powyżej 40 lat.

  Taki wiek daje nadzieję, że kandydat posiada wystarczające doświadczenie życiowe, jest dojrzały emocjonalnie i politycznie.
  U kobiet uczucia górują nad rozumem; mentalność kobieca nie nadaje się do uprawiania polityki!


  2. Polak z metryki i z ducha.
  Udokumentuje pochodzenie polskie do 5 pokolenia wstecz. Jeśli żonaty, żona również musi być Po-lką z udokumentowaną polskością do 5 pokolenia wstecz.
  Dumny z bycia Polakiem, ma siłę moralną by realizować polskie interesy narodowe wewnątrz i na zewnątrz państwa.

  3. Katolik.
  Naród Polski jest katolicki, i tylko katolik może mu przewodzić! Nie godzi się inaczej!
  Postawą życiową potwierdził zasady wyznawanej wiary – nie może być katolikiem tylko z nazwy i autoreklamy!
  Słowa wypowiadane przez osobę wierzącą są wiarygodne, bo wie, że za kłamstwa ciężko odpowie przed Bogiem. Natomiast osoba daleka od Boga jest niewiarygodna; dla niej kłamstwo, obiecanki bez pokrycia są chlebem powszednim – taki polityk nie będzie się liczył z nikim i z niczym!

  4. Odbył służbę wojskową, jako oficer w jednostkach liniowych Wojska Polskiego.

  Prezydent Polski jest zwierzchnikiem sił zbrojnych. Nie godzi się, aby maminsynek, kombinator uchylający się od służby wojskowej stał na czele państwa! Człowiek bez zasad, tchórz – nie obroni Ojczyzny w chwili zagrożenia wojną! Jest dyshonorem dla oficerów i żołnierzy podlegać takiej osobie. To niszczy dobre obyczaje w państwie!
  Nie może być wymówki, że kandydat nie mógł odbyć służby wojskowej, bo zniesiono pobór i armia stała się zawodowa. Poważna osoba planuje swoje działania na wiele lat naprzód. Oznaczało by to, że jest osobą odpowiedzialną i poważnie traktuje działalność polityczną – nie jest to przysłowiowy człowiek z ulicy, brany z łapanki! Zamierzając ubiegać się o prezydenturę, mógł wstąpić do wojska z własnego wyboru!

  5. Osoba o dobrym zdrowiu fizycznym i psychicznym.
  – Osobowość zrównoważona, o silnym charakterze i wyższych aspiracjach.
  – Roztropna w działaniu, nie naiwna ani łatwowierna.
  – Posiada predyspozycje przywódcze.
  – Nie może to być człowieczek żądny sławy i pieniędzy.

  6. Jest osobą niezależną, reprezentuje sobą wysoki poziom moralno-intelektualny.

  – Osoba niezależna materialnie.
  – Dobrze wykształcona i samodzielnie myśląca.
  – Nie splamiła się antypolskimi wypowiedziami i działaniami.
  – Zna się na polityce, dobrze zorientowana w polityce światowej.
  – Ma klarowną wizję polityki i funkcjonowania państwa.
  – Nie jest człowiekiem obecnego systemu władzy!

  7. Dokładne prześwietlenie rodziny kandydata.

  Mówić to można wszystko, kandydata w kampanii wyborczej można spreparować a la Hollywood!
  Wiarygodnych danych dostarczy nam obraz rodziny: czy walczyli o Polskę, jakie są ich powiązania towarzyskie, zawodowe, jakimi propolskimi czynami mogą się wykazać, itp.


  JEŚLI KANDYDAT NIE SPEŁNIA TYCH KRYTERIÓW, TO NIE MOŻE BYĆ PREZYDENTEM POLSKI!
  Jeśli żaden z kandydatów nie spełnia tych kryteriów, to nam Polakom nie wolno brać udziału w wyborach!!! Byłoby to popieranie antypolskiego systemu politycznego!


  Pytania kontrolne do kandydata.
  – Czy potępia dzieciobójstwo i LGBT?
  – Jakie stanowisko zajmuje w sprawie Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski?
  – Jak ocenia obecny system bankowy i kreację pieniądza. Jakie są jego propozycje w tej materii?
  – Jego pogląd na technologię 5G!
  – Stosunek do mniejszości narodowych w Polsce i wizja rozwiązania tego problemu.
  – Stanowisko w kwestii pobytu obcych wojsk na polskim terytorium.
  – Polska a Unia Europejska. Jakie ma poglądy w tej fundamentalnej sprawie?!

  Czy odpowiedzi kandydata były rzeczowe, na temat, czy też lawirował i rzucał ogólnikami?

  Czy wolno nam uczestniczyć w wyborach?

  Tak, jeśli spełnione jest kilka warunków, a mianowicie:
  – Sprawiedliwa ordynacja wyborcza (kandydować mogą tylko Polacy, sprawiedliwa met. liczenia gło-sów, właściwy podział na okręgi wyborcze, itd.)
  – Kandydować może każdy, kto uzyska poparcie kilkuset obywateli (odpartyjnienie wyborów)
  – Wykluczenie osób i organizacji reprezentujących ideologie wrogie polskości
  – Równe warunki finansowania i zakaz finansowania ze źródeł zagranicznych
  – Równy dostęp kandydatów do mediów, na żywo i bez cenzury
  – Przejrzystość kontroli liczenia głosów i ich weryfikowalność
  – Kontrola wyników wyborów na każdym poziomie i w każdym czasie – wyniki przechowywane w ar-chiwum!
  – Prawna odpowiedzialność za złożone obietnice wyborcze.

  W praktyce żadne wybory nie spełniają tych warunków!
  W systemie demoliberalnym każde (!) wybory są i zmanipulowane, i oszukane! To jest socjotechniczny trik do legitymizacji układu trzymającego władzę. Obecny układ polityczny w Polsce jest zabetono-wany z powodu propartyjnej ordynacji wyborczej, finansowaniu przez państwo wybranych partii politycznych, kontrolę mediów przez zakulisowych władców państwa.


  Sankcje Boże ciążące na wyborcy

  – Każdy ludzki wybór pociąga za sobą konsekwencje – jestem odpowiedzialny przed Bogiem za swoje wybory. Jakie będą konsekwencje mojego poparcia danego kandydata?
  – Nie można głosować na obcoplemieńców, czy też ludzi niemoralnych. Jest to grzech ciężki!
  – My Polacy jesteśmy łatwowierni. Mam obowiązek i prawo poznać istotne dane dot. kandydata. Tu nie ma łaski! Od mojej decyzji wyborczej zależy jakość życia mojego i moich dzieci, wnuków, całego Narodu.
  – Dla katolika nie ma „mniejszego zła”! Albo popieram dobro, albo zło!
  Jeśli nie byłoby godnego kandydata, to nie wolno brać udział w głosowaniu. W tym systemie liczy się przede wszystkim udział w wyborach, tzn. legitymizacja systemu. Tylko na tym zależy ludziom obecnej władzy!
  Jeżeli uważam wybory za fikcję, za teatr dla naiwnych, to:
  – nie biorę w nich udziału;
  – staram się to wykorzystać politycznie, jako mój aktywny głos za odrzuceniem patologicznego sys-temu!
 • @Janisław 19:00:30
  Dobrze Janisławie. Bardzo dobrze.
 • @JimA 19:38:09
  Pana Boga przywołujesz na każdym zakręcie, a w rzeczywistości jesteś lewackim błaznem od zadań specjalnych na tym blogu i spadaj z mojego bloga. Ja takich nie znoszę takich kameleonów. Udaje wierzącego a na żyda lub szebes - goia by głosował w zależnosci który lepiej posmaruje.
  Przez takich dwulicowców to mamy Polskę pod okupacja żyda, a polaków jako niewolników żyda z usraela. To cię bawi.
  Nie wycieraj swojej gęby naszą wiarą.
 • @Wrzodak Z.
  https://medianarodowe.com/wp-content/uploads/2018/12/duda-i-menora.jpg Salute 5* .
 • @Pięć lat nieróbstwa Dudy
  i bądzmy szczerzy, pięć lat naszego nieróbstwa.

  Mogliśmy się jakoś zorganizować, wybrać jakiegoś kandydata - i tak by nie przeszedł ale parę razy w mediach głównego nurtu by się pojawił i coś tam nagadać a pozatym parę % uszczknąć głownym graczom.
 • @kowalskijan584 21:46:16
  I co by to dało?
 • @zbig71 22:16:23
  "I co by to dało?"

  -kandydat mógłby narobić trochę hałasu, wprowadzić do szerokiego obiegu jakie hasła (np. "demokracja bezpośrednia")-na początek chociaż tyle

  -nauczylibyśmy się planować, działać, lub chociaż rozmawiać skutecznie ze sobą

  -po reakcjach zobaczylibyśmy "kto-jest-kto",może ujawniłyby się jakieś "spiochy", "ukryci agenci"?

  -siły wrogów zostałyby bardziej rozproszone i może zrobiliby jakieś głupie błędy na oczach publiki i skompromitowali własnymi rękami?

  -widząc, że można się przebić przez "nieprzebijalny beton" (choćby minimalnie) w następnych wyborach pojawiłoby się więcej organizacji i kandydatów.

  Wiem, że to praca na lata ale przestańmy tylko narzekać bo czasem coś da się zrobić. A nawet jak się nie da to będzie czyste sumienie, że próbowaliśmy.
 • @stanislav 12:49:06
  I To …….TOOOOOOO!!!! jest wlasciwa diagnoza!
  Mozna sie swiecie oburzac i pisac "mam wraznie"...jak ten z obcietymi nogami po 30 latach powiada ..panowie....mam wrazenie ,ze nie moge biegac:-))))
  Teraz mozecie wybrac sobie na prezydenta...starego psa, mlodego krolika ….czy ukradziona z zoo foke…. zrobi tyle samo! I wszyscy o tym wiedza...ale ...miejmy wrazenie...nic nam i tak i tak nie zostalo..oprocz mienia wrazenia:-))))
  Polska i Polacy musza odzyskac Suwerennosc...polityczna, militarna, gospodarcza i finansowa… bo zadnej nie ma....To fakt zadne wrazenie...
  A fakty moze zmienic tylko realna sila...jaka moze byc tylko I wylacznie partia, jaka za cel ma dobro Narodu Polskiego, czyli Polska Partia Narodowa!
  Niech wszystkie te kanapki, krzeselka ,taborety z napooleonkami….majace wrazenia zjednocza …..sie w realna sile!!!!!! Czego nam wszystkim zycze!
 • @kowalskijan584 22:54:29
  ."I co by to dało?"
  Tylko system równowagi ochroni nas przed tragedią nie narzekanie.

  Sterujący okrętem giną razem z załogą z głodu, jak nie wyciągną żelaza spod kompasu.

  Tak jak demokracja pływa w kółko i nigdy do celu nie dopłynie, bez sprawnego systemu równowagi.

  Słowo próbowaliśmy, nie oczyści złamanego sumienia, że ktoś dopisał do konstytucji Polakom – i równowadze /3?/
 • @kowalskijan584 21:46:16
  Zgoda. Tam należało postąpić, ale jest inaczej z różnych niezależnych powodów od nas.
  Taki kandydat moim zdaniem mógł by liczyc na około 10% pod warunkiem, że rozumie o co chodzi w tej geopolityce, ekonomi, gospodarce, roli służb specjalnych, polityce energetycznej, społecznej, zdrowotnej, rolnej. Program narodowy, musi odróżniać się od koncepcji globalistów, to trzeba mieć w sercu, taką Polskę, rozumieć ją, być odważnym, człowiekiem z kręgosłupem moralnym, mieć wiedzę bardzo szeroką. Taki wzór to R. Dmowski, proszę zauważyc w jego dziełach jak szeroką i trafną wiedzą się posługiwał, wiedzą wyprzedzajacą o nawet 200 lat, to wszystko jest aktualne. itp.
  Taki gość musi być wybitny, a nie taki co klepie co mu podłożą szabes - goie, czy klepie by przypodobać się TVN i Olejnej.
  Tak to teraz wygląda.
 • @RomanKa 00:03:33
  Tak jest panie Romanie, ale samo zjednoczenie to nie wystarcza. Musi byc najpierw wypracowana ,,konstytucja" narodowej prawicy, która jednoczy wokół celów, zagrożen, ekonomii, gospodarki, pieniądza, polityki zagranicznej, obronnej, energetycznej itd.
  Brak wizji Polski jest pierwszym podstawowym problemem tzw. ,,prawicy narodowej", to ewidentnie widać w działaniu Konfederacjii, gdzie chaos programowy skończy sie klęską.
  Nie może byc tak, że ,,narodowiec" klepie o jakiejś gospodarce kapitalistycznej, liberlanej, o wolności bez własnosci i nie ważne kto będzie właścicielem np; TVP - żyd czy Niemiec, ważne, że prywatny, takie bzdety głoszą dziś posłowie z Konf. To Nas gubi, brak wiedzy, bo samo chaslo - NORODOWIEC nie wystarcza, jak się nie ma wiedzy i nie dąży do prawdy.
  Serdecznie pozdrawiam
 • @Janisław 19:00:30
  Dzięki za te cenne wskazówki, one powinny byc w programach partyjnych.
  pozdrawiam
 • @kowalskijan584 22:54:29
  masz rację. próbować trzeba
 • @Wrzodak Z. 10:11:29
  Panie Zygmuncie, pisze pan : " Nas gubi, brak wiedzy, bo samo chaslo - NORODOWIEC nie wystarcza, jak się nie ma wiedzy i nie dąży do prawdy".

  Ale komu brak wiedzy? Przecież pan ją posiada, ja ją posiadam i wielu, wielu ją posiada, ale to nie przekłada się na polityczny efekt. Pytanie, dlaczego?

  Moim zdaniem dlatego, że brak zorganizowanej, systematycznej i lojalnej pracy zespołowej. Ta niezdolność pracowania na rzecz uzgodnionej grupy przywódczej, i towarzysząca temu małostkowość, zawiść, sprzedajność i nielojalność, to są słabe strony żywiołu polskiego.

  Ze spraw zupełnie podstawowych warto też wymienić zdawanie się na rzekomy autorytet i mądrość duchownych KK. To absolutne złudzenie i źle lokowane nadzieje, gdyż hierarchowie KK w są w trybach globalnej machiny watykańskiej i tym samym w olbrzymiej większości straceni są dla spraw narodowych.

  To co nazywa pan konstytucją idei narodowej istnieje w wielu opracowaniach. M.in. na stronie WPS od wielu lat istnieje program. Należy go jedynie aktualizować i niuansować pod aktualne reali polityczne na świecie i można działać.

  A jednak zamiast działania słyszę wieczne narzekanie i slogany w rodzaju " nie jesteśmy przygotowani".

  Tak jak wielu dało się zwieść i ostatecznie ugrzęzło w martyrologii "Solidarności" tak , mam wrażenie, wielu nie potrafi wyzwolić się z matni wspomnień o LPR. Wybaczy pan szczerość, ale pan i pana koledzy z tej nieszczęsnej " formacji politycznej" jesteście właśnie w tej matni i dopóki się z niej nie uwolnicie, dopóty nie wzmocnicie nurtu narodowego swoim doświadczeniem i swoimi osobami.
 • @stanislav 19:12:03
  Panie Pawle, mam pan rację prawie w całości, po za tym stwierdzeniem o ,,matni wspomnień o LPR".
  Co ma pan do zarzucenia LPR-owi (proszę tylko nie wspominać agenturalnej i wywrotowej roli konia)?
  Co do Solidarnosci, to była dalsza walka Polakow z żydami w Solidarności było 95% Polaków, byłem ja był min. Roman Kafel i tysiace oddanych Polsce ludzi, służyli jak potrafili, a że koszerni Nas ograli, no cóż, historia się powtarza. teraz jest tzw. wolność w informacji, można uzyskać szybko wiedzę w przeciwieństwie do tamtych czasów i co jest lepiej, Polacy rządza??? Nie, są tacy sami jak za Bieruta, Jaruzelskiego, służą temu samemu. Ja od 1988 roku walczyłem w ramach Soli o interesy narodowe, a nie o cebule, jest na to mnóstwo dowodów, tak samo jak w LPR. Tyle o Solidarnosci.
  Czepia pan się tego, że nie angażuję się w politykę, że nie buduję organizacji, nie włączam się w wasze struktury itp.
  Panie Pawle, wystarczy, że pan buduje przez wiele, wiele lat i drepcze pan w miejscu, powiem więcej będzie pan dreptał w miejscu następne kilka lat.
  Niech pan jątrzenie zastąpi budową, resztę niech się pan domyśli.
  Politykę nie buduje się na rzucaniu się na druty, nie oczernia się tych instytucji, które można wykorzystać do budowy coś swojego, nie można jednym zarzucać zdradę a samemu jest się wylewnym w drugą stronę. Oczywiście można tak robić, wtedy gdy się ma wszystkie media Kurwizji i TVN czy OTR, ale jak się tylko przekonuje parę osób przekonanych, to nic nie znaczy w polityce.
  Gdybym napisał prawdę jakie są powody mojej nieobecności w polityce, pewnie 100% ludzi by w to nie uwierzyło, nie jestem z tych co się skarżą, ale pan powinien się domyśleć, dlaczego tak jest, pan powinien zrozumieć na czym polega kontrola nad człowiekiem ,,niebezpiecznym" w tych czasach. Wiele przeszedłem, wyszedłem strasznie pobijany, ale z ogromną wiedzą i to min. jest dla mnie niebezpieczne i to, że nigdy nie dałem się złamać.
 • @zibi 23:03:37
  Znowu ochlałeś się taniego wina i sklamesz o jeszcze. Tacy ,,wasi" wodzowie jak Jude, potrzebują takich, dlatego podrzucają Wam grosiki na tanie wina, by wasze mózgi były zlasowane.
 • @Wrzodak Z. 09:17:19
  Mam smutną wiadomość:tobie już nic nie pomoże!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031