Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

Manipulatorzy są wśród Nas!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obecnie mam mało czasu by na bieżąco polemizować z niektórymi blogerami, nawet wówczas gdy brutalnie mnie atakują; dotyczy Jam.m oraz Tokarskiego.

Konfidenci są wśród Nas!!!

Dotyczy dwóch blogerów z Neon24 JAM.M oraz Tokarski też z szalom 24
W dniu 06.03.2020 roku, bloger Jam.m wkleił kolejne bzdurne wierszyki z tytułem ,,zdelegalizujmy masonerię”. Wkleiłem tekst pod jego ,,wierszykiem” w którym to były prezydent L. Kaczynski w wylewny sposób wita loże masońską B,rith B,rith w Polsce, która dekretem prezydenta Mościckiego z roku 1938 została w Polsce zdelegalizowana. Bloger jam.m wywalił ten list Kaczynskiego z swojego blogu. (list L. Kaczynskiego do masonów poniżej)
Prześledziłem jego wierszyki i doszedłem do wniosku, że to bardzo wyrafinowany pisowski troll. W swych wierszykach podpiera się wiarą katolicką, udaje nawet księdza, próbuje nauczać nieudolnie ewangelii, ale w taki sposób, że wszystko sprowadza się do obrony pisowskiej hołoty. Przykład ten z masonerią to potwierdza. Krytykuje tą masonerię, która nie jest z pisem związana, a broni tej masonerii, którą reaktywował Kaczyński, czyli dobry mason, bo to nasz mason, dobry komuch bo to nasz komuch. Nie ważne, że gołym okiem widać, że Kaczyńscy od zawsze służą internacjonalistom, światowym mafiom korporacyjnym, działają w interesie światowego żydostwa, wylewali krokodyle łzy nad dekomunizacją żydo – komunistów w 68 roku przeprowadzonej przez Gomułkę. JAM wspiera tych co utwierdzają jego przekonania, że w PZPR byli sami masoni i tam należy ich szukać. Nie widzi, że np.; Sariusz –Wolski europoseł z pisu, to były komuch no i wraz z swoim bratem jedzie od nich masonerią, zresztą cała plejada pisowców przynależało do organizacji komunistycznych, pewnie też masoni wedle jama.m. Bloger ten udaje, że broni życia, ale tak broni by rodziło się dużo dzieci by miał kto na wojnie bronić interesów właśnie światowej masonerii. Podobne stanowisko miał Marek Jurek, obrońca życia nienarodzonych (zamiast życia od - do), ale kara śmierci TAK, wojny łupieżcze w interesie masonerii TAK. Bloger jam.m podpiera się wiarą katolicką w obronie życia nienarodzonych, ale na swój, wygodny sposób, tak by był zgodny z interesem masonerii. Jam.m potępia tych co są przeciw Dudzie, nazywa ich bolszewią, broni jak lew Dudy, byłego działacza Unii Wolności, który zapisał się w 98 roku do tej antypolskiej partii UW w czasach, kiedy szefem UW był komuch L. Balcerowicz z pzpru, pewnie mason, ale to Jam.m nie przeszkadza. Nie przeszkadza też teść Dudy Julian Kornhauser (żona Dudy Agata Kornhauser po wyborach tak się nazywa), gwiazda środowisk lewicy laickiej i GW, takie środowisko według Jam.m trzeba osłaniać. Bloger Jam.m nie atakuje zachodnich środowisk satanistycznych z usraelem na czele, które od tzw. republikanów po demokratów świecą blaskiem na mln. km. masonerią, to tam Nas Polaków chce widzieć Jam.M. Nie przeszkadza mu, że światowa masoneria z polskiego terytorium chce zrobić światowy poligon wojenny, a Nas Polaków chcą utylizować. Według Jam.m nie przeszkadzają dążenia usraela z czasów sowieckich, by zaplanować atomową zagładę Polski, 30 mln Polaków według usraelitów było do zagłady, ludobójstwo usraeltów nie spotkało się z krytycznymi wierszykami blogera Jam.m. Bloger ten, uważa szpiega Kuklińskiego za bohatera, który pomagał usraelitom w precyzyjnym uderzeniu na Polskę, którego L. Kaczynski odznaczył go OOB.
Jam.m w swojej obrzydliwej agenturalno – psychopatycznej robocie, musi podeprzeć się panem Bogiem, Jego miłosierdziem, tak by ogłupiały motłoch myślał, że ma do czynienia z osobą wierzącą, ba nawet przypisuje sobie ,,walkę” przeciw 447, ale z drugiej strony jedynego wroga wskazuje nam Rosję, a nie tego na którym polu panuje szatan i jego obrządki. Właśnie w taki socjotechniczny sposób działają dzisiejsi konfidenci masonerii, popychacze ,,dzieł” szatana, którzy w sposób wyrafinowany podpierają się Panem Bogiem. Jam.m chce nam wmówić, że są dobrzy masoni i żli masoni. Bloger Jam.m posługuje się wiarą katolicką, krzyżem, ale z wierszyków wynika, że gwiazdę dawida ma w sercu. Manipulatorze! Mason jest masonem i nie ważne czy z pzpru czy z pisu, oni są od zawsze razem wraz z takimi wywrotowcami jak Ty.
Drugi ,,gwiazdor” z Szalom24, troll Neonu24 bloger Andrzej Tokarski, (nie wiem czy to nick czy tak się nazywa, ale nazwisko AT nic mi nie mówi,) zaatakował mnie w stylu Michnika i Urbana za tekst o ukraińce Walentynowicz i za podsumowanie 5 lat rezydenta Polski Dudy. Ten bloger atakuje każdego w sposób brutalny, kto jest tylko lekko podejrzliwy w stosunku do jego głupawych tekstów. Zachowuje się jak jeden z tzw. ,, ludzi z cienia”. Jedyne co wiem to lansuje się w przeciwieństwie do Jam.m, jako nie wierzący. Po tych dwóch artykułach o Walentynowicz i Dudzie, spodziewałem się takiej furii psychola, ponieważ tekst, który napisałem o PAD pt; ,,pięć lat nieróbstwa PAD” musiał spotkać się z takim jak na razie a nie innym atakiem człowieka, który moim zdaniem jest zadaniowcem o szczególnych psychopatycznych skłonnościach, dlatego jego mocodawcy wysłali go na stronę opcji narodowej by z Nas robił wariatów. Pisał min. na Neon24, wiele świrowatych, prymitywnych, ogłupiających tekstów. Wskazuje ,,bolszewie” na tym portalu, ale z drugiej strony broni szpiegów z usa od komisji Macierewicza np.: W. Berczyńskiego I sekretarza pzpr z Politechniki Łódzkiej, który z ramienia obcych służb specjalnych miał zadania wywrotowe związane z katastrofą smoleńską, ale w oczach Tokarskiego to ekspert, nie bolszewia, ekspert z zachodu, albo drugi konfident SB Cieszewski, ten od puszek i od stodoły, nie bolszewia, no może i bolszewia ten Berczyński i Cieszewski ale swoja bolszewia czyli pisowska bolszewia.
Sam autor ,,specjalizuje” się w opisywaniu katastrofy smoleńskiej w taki sposób, by odbiorca tekstów odpływał w inny świrowaty świat oraz by podejrzenie spadało na Putina i Rosję, ale nie na tego samobójcę z wyprawy do Gruzji z rakietami ,,grom” na pokładzie tegoż Tu-154, by ratować tymi rakietami swojego towarzysza szpiega, wywrotowca, wasala usraela. To tam był już Smoleńsk, dwaj wasale, dwaj perfidni szkodnicy swych narodów pełnili swoje antynarodowe zadania. Bo tak chce tego świat od ,,prywatyzacji wojen i pieniądza”. To oni stawiają takich zdrajców na piedestale i oni wymagają od swoich podwładnych działań korzystnych dla nich. Bloger Tokarski używa w swoich (nie wiem czy swoich, ale się podpisuje) artykułach, stwierdzeń, które mogą spodobać się tylko tym z rynsztoku politycznego, wywrotowego, V kolumnie z wierchuszki pisuaru. Agenci SB i komuchy przybyli na polecenie Macierewicza do Polski z usraela, by dezy-informować, ośmieszać, szkalować polskich śledczych od wypadków lotniczych. Tacy karierowicze byli dla Tokarskiego wiarygodni, ale Polscy eksperci, Polacy w liczbie około 100 osób, którzy badali przyczynę katastrofy smoleńskiej, nie byli wiarygodni, ale ,,bolszewia” z usraela była. Bloger AT podpierając się bolszewią twierdził, że samolot z Kaczyńskim wcale nie wyleciał z W-wy, a rozbity samolot T-154 w Smoleńsku to atrapa, Pisze, że zostali porwani i żyją w zaświatach. Przez wiele lat bloger AT ma zadanie robić z narodowców szurniętych, by ci o to się kłócili. Choć między wierszami jest wiele wartościowych i słusznych stwierdzeń w tekstach AT, ale wnioski końcowe są takie, by z czytelnika robić ćwierć - inteligenta, takiego żula nie rozumiejącego myśli blogera AT, odciągnąć go rzeczy zasadniczych, które w rzeczywistości niszczą Polskę.
Bloger AT, zajmuje się też straszeniem czytelników Neonu przed wyborami prezydenta państwa Polin, które to Państwo buduje jakaś nieokreślona grupa ludzi. Manipuluje czytelnikami, ponieważ w paszkwilu na mnie broni L. Kaczynskiego i A. Dudę, potępia mnie za ataki na nich, ale jednocześnie pisze, że Polska to Polin, ale nie pisze kto za tym wszystkim stoi, kto to Państwo Polin buduje, on ich w ten sposób osłania, On jest na froncie walki i takie ma zadania frontowe, odwracające uwagę. Czy właśnie nie przypadkiem LK i PAD, są najwierniejszymi synami syjonizmu światowego, które budują NWO likwidując Państwa Narodowe z przedsionkiem UE, o czym świadczą brutalna medialna wojna przeciw Rosji, spłata w zamówieniach zbrojeniowych na rzecz żydów wynikająca z ustawy 447, okupacja polskich ziem przez okupanta z Usraela, zakupy uzbrojenia po księżycowych cenach od pośredników z USA, zakupy gazu, ropy po cenach dwukrotnie droższych niż dotychczas. Przecież gołym okiem widać, że Polski rezydent i Rząd realizują w Polsce politykę Izraela i USA, nie ma naszej polityki narodowej w wykonaniu Pisu i PAD, ale bloger atakując mnie broni architektów budowniczych Państwa Polin. Typowa dezy - informacja adwersarza Tokarskiego, przypominające właśnie czasy propagandy Urbana. Nie zdziwił bym się gdyby Tokarski był na etacie służbowym w szczujni w kurwizji.
Reasumując, blogerzy Tokarski i jam.m, jeden udający nie wierzącego, drugi udający kapłana dmuchają w jedną i tą samą antypolską trąbę, ponieważ jak można z jednej trąby głosić ,,Miłosierdzie Boże”, drugi przestrzegać przed budową Państwa Polin, ale w swoich podstępnych tekstach bronić tych co niby jest się przeciwko nim. Jak tego nie nazwać agenturalną, wywrotową robotą.

 

 


LIST PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO
DO LOŻY MASOŃSKIEJ B’NAI B’RITH
– odtworzonej w Warszawie 9 września 2007 roku

Panie i panowie!
Blisko 70 lat temu w 1938 r. dekret prezydenta Rzeczpospolitej zakazał działalności B`nai B`rith w wyniku absurdalnego strachu, niezrozumienia i wprowadzenia w błąd oraz zarządził nielegalność działalności w Polsce sekcji B`nai B`rith. Dlatego to powinno być rozważane jako symboliczny gest, że ja teraz jestem tutaj przed wami jako reprezentant Prezydenta Rzeczpospolitej, po to żeby przywitać was i waszą organizację, która po raz drugi otwiera działalność w Polsce.
Otwarcie loży B`nai B`rith w Rzeczpospolitej po wielu latach nieobecności, jest również szczególnie ważne w innym aspekcie. Tak jest ponieważ ta organizacja utworzona została 164 lat temu w małej kawiarni nowojorskiej przez tuzin żydowskich niemieckich emigrantów, dzisiaj stała się najważniejszą międzynarodową organizacją walczącą z rasizmem, antysemityzmem i ksenofobią. Polska jest wdzięczna dla akcji podejmowanych przez Anti-Defamation League ustanowionej przez B`nai B`rith, które współdziałając z American Jewish Congress podtrzymuje nasze wysiłki do uzyskania zmian w nazywaniu obozu Auschwitz i przeciwstawiania się mocno używania nazwy jako "Polish concetration camps".
Jestem zadowolony że tak samo jak w przypadku przed wojną członkowie B`nai B`rith są znaczącymi polskimi obywatelami - uczonymi, pisarzami, osobami zaangażowanymi w działalność społeczną.
W tym czasie kiedy stosunki pomiędzy Polską a Izraelem są pośród krajów europejskich najlepsze w Europie, my powinniśmy starać się o stałe, dalsze rozwijanie polsko-żydowskich stosunków. To wymaga kontynuacji wysiłków i gotowości dla osiągnięcia kompromisu. To nie jest łatwe, lecz wierzę, że jest bezcenne wasze zobowiązanie, że następstwem będzie znaczący wpływ na wzajemne zrozumienie Polaków i Żydów.
W związku z powyższym powinienem odwołać się do nakazów waszej organizacji, która powołana jest w "duchu tolerancji i harmonii i skierowane są na uwiecznienie "ocalonych z Holocaustu".
Mam nadzieje, że częściowo zostaną spełnione te punkty waszego programu. Tzn. wy pomożecie nam walczyć przeciwko nieprawdzie, szkodzących poglądów które wyjawiają światu przykład opinii na temat polskiej odpowiedzialności na temat tworzenia obozów koncentracyjnych. Mam również nadzieję, wbrew faktom że prawo waszej organizacji przygotuje "uwiecznienie" pamięci na temat życia i osiągnięćpolskich Żydów izarównowzajemnej historii ciągnąca się przez ponad 800 lat, będzie uwieczniona w świadomości polskiego społeczeństwa i w świecie.
Proszę pozwolić mi zakończyć cytując słowa Jego Świątobliwości papieża Benedykta XVI, który powiedział w grudniu 2006, kiedy przyjmował reprezentantów B'nai B`rith: "Nasz udręczony świat potrzebuje świadectwa ludzi dobrej woli, inspirowanych przekonaniem, że wszyscy z nas stworzeni na podobieństwo Boże, posiadają nieprzemożną godność i wartość. Żydzi i chrześcijanie są powołani do współpracy w uzdrowieniu świata, poprzez promowanie duchowych i moralnych wartości, opartych na naszej wierze. Powinniśmy, stać się coraz bardziej przekonani poprzez ułożenie naszej owocnej współpracy".
Warszawa 9 wrzesień 2007
(odczytała:) Ewa Junczyk – Ziomecka
Podsekretarz Stanu Biura Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej"
http://www.fronda.pl/forum/na-pis-trzeba-uwazac-tak-jak-na-masonow,32239.html
 

KOMENTARZE

 • ja
  W swojej książce pt; ,,Tobie Panie Zaufałem” Arcybiskup Stanisław Wielgus wspomina rolę L. Kaczynskiego oraz role masonerii w ataku na niego, by nie dopuścić go do ingresu.

  „Kto przygotował na mnie atak, kto sparaliżował mój ingres i kto użył do tego celu IPN-u i posłusznych temu planowi mediów, a także tzw. katolickich publicystów, którzy podobnie jak austriacko-niemieckie stowarzyszenie „Wir sind Kirche” kwestionują w duchu protestanckim hierarchię katolicką i zwalczają, na ile możliwe, katolickich biskupów. To, że Lech Kaczyński był współautorem ataku na mnie, stało się dla mnie całkowicie jasne niedługo po tragedii smoleńskiej. Oto w „Gościu Niedzielnym” z dnia 18 kwietnia ukazał się wywiad z nieżyjącym już Lechem Kaczyńskim pt. Moja wizja polityki, którego on udzielił redakcji „Arcanów” 27 lipca 2009 roku, zastrzegając, by opublikowano go dopiero po wyborach prezydenckich w roku 2010. Na pytanie redaktora Andrzeja Nowaka: „Jakie Pan Prezydent wskazałby największe sukcesy swojej dotychczasowej, blisko już czteroletniej pracy na tym stanowisku?” – Lech Kaczyński wymienił likwidację WSI, otwarcie perspektyw na Wschód, wynegocjowanie traktatu lizbońskiego, a także jeszcze jedno. Tu cytuję jego słowa:
  Wreszcie ostatnią sprawą, o której bym wspomniał, była interwencja w sprawie obsadzenia przez arcybiskupa Wielgusa warszawskiej metropolii.
  Teraz zrozumiałe się stało, że to Lech Kaczyński był jednym z promotorów ataku na moją osobę”. (str. 191-192)
  „W czasie kampanii prowadzonej przeciwko mnie skontaktował się ze mną jeden wybitnych hierarchów światowego Kościoła katolickiego, który mnie poinformował, że atak przeprowadzony na mnie został wykonany na rozkaz światowej masonerii, w którą uwikłani są liczni z tych, którzy mnie atakowali. Wydaje się to być możliwe, gdy uwzględni się historię przyjaciela Lecha Kaczyńskiego, Bronisława Wildsteina, a także to, z jaką radością witano w dniu 9 września 2007 roku reaktywowanie żydowsko-masońskiej loży B`nai B`rith…” (str.194-195)
 • Jeśli
  Idzie o blogera poetę jam.m to nic dodać nic ująć. Na jego blogu pojawiła się notka odnośnie Kuklińskiego właśnie i wstawiłem tam swój wpis, krytycznie odnoszący się do postaci pułkownika. Po jakimś czasie że ździwieniem stwierdziłem, że notka zniknęła, na moje pytanie gdzie się podziała, jam.m odparł:
  zbig71 10:51:52
  Kłamstwa także służalczość najeźdźcom
  Podstawą do usuwania z blogu
  Stawiam zaporę Tu innowiercom
  Nie znoszę u siebie barłogu
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
  Zaznaczam, że w mojej notce nie było bluzgów, nieprawdziwych informacji, tylko moje zdanie o Ryszardzie Kuklińskim. Bloger jam.m to nic innego, jak zwykły totalniak, który nie prowadzi bloga, tylko stosuje prymitywną propagandę i cenzurę.
  Niby ,,walczy z komuną,, a sam tą komuną jest.
  PS: Bardzo czerstwy z niego poeta.
  PS2: Fatalne jest to, że cenzor bolszewicki podpiera swoje wypociny Panem Bogiem.
 • ten który tak szafuje, Szczęść Boże to istny diabeł w ludzkiej powłoce.
  Niestety

  ten który tak szafuje, Szczęść Boże to istny diabeł w ludzkiej powłoce.

  Zwykły obłudnik i to jeszcze nienawistny w stosunku do krytyków jego bazgrania.

  Pozdr. :) 5*****
 • Nie przyglądałem się bliżej
  twórczości JAMa więc nie wyrobiłem sobie jeszcze zdania.
  Co do Tokarskiego to pełna zgoda, wyjątkowo nieciekawa postać. Tak się jednak składa, że został tu już rozpoznany i rozszyfrowany i jego jedyną bronią są bany. Chce uchodzić za sprytnego ale po prostu za cienki jest, żeby stawić czoła wymagającym komentatorom.
 • Autor
  przeczytałem. nie odnoszę się. nie warto.
 • @Andrzej Tokarski 23:45:30
  I dobrze robisz. I tak nie masz nic mądrego do powiedzenia więc lepiej nie kompromitować się dodatkowo.
 • @Andrzej Tokarski 23:45:30
  Ale zaznaczył pan swoją obecność, to może warto byłoby jednak się odnieść? Zadać sobie trud i postarać się ,,zmasakrować,, argumenty p.Wrzodaka?
 • @ Autor - 5*
  DK
 • Tak zauważyłem że nijaki jam,m to rodzaj współczesnego judasza.
  Z daleka rozpoznawalny jest jako sekta która wciska ludziom kit.

  Salutori :)))))) ✔
 • @
  Jam.M - od samego początku pojawienia się na N24(a więc nie tak dawno) mam identyczne odczucia, zresztą już sama ksywka coś podobnego sugeruje.

  Andrzej Tokarski - jego tekstsów nie nazwałbym głupawymi, a przynajmniej nie wszystkich. To albo bardzo zdolna jednostka, albo grupa. Zdradza go chęć robienia wrażenia ,,mentora", ale aby takie wrażenie powstało, musi po cichu i bez rozgłosu nałożyć wiele banów na aktywnych komentatorów. I nałożył.

  Portal ten wprawdzie dopuszcza ostatnio każdego, serdeczne powitanie Pana Opary, dostał niedawno spadochroniarz, autentyczny satanista, ale!
  Wcale nic tu nie musi być zorganizowanym spiskiem. Wystarczy w tych czasach być katolikiem w wersji turbo, by zaczęły dziać się cuda! Najprawdziwsze cuda, tyle że odszatańskie. Dokładnie takimi są zjawy matek boskich aka królowych nieba, a jest ten rodzaj bóstwa zdemaskowany przez Proroka Jeremiasza, w rozdziale 44 - esencja to wiersze od 16 do 28 bodaj.
  Zadeklarowałem już w sobotę - szabes, malutki artykulik który pokaże Wam czytelnicy moc proroctwa z przed tysięcy lat i próbę jego zakopania przez katabasów, ale jak to zwykle u mnie bywa, zaliczyłem poślizg.

  Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Poczytajcie sobie tego Proroka, a może sami wpadniecie na trop. Właśnie do studiów Biblii zachęca was Bóg, który posłał wam Mistrza i Nauczyciela Chrystusa, a ten wypełniał Proroków i Prawo i kazał swym uczniom naśladować siebie!
  Jak możecie Go naśladować, jak nie znacie Proroków a Prawo Dekalogu daliście sobie wykastrować, i przerobić!? No jak!

  Jakieś pytania?
 • @Oracz 05:04:32
  Skoro już demaskujemy agenturę, to demaskujemy:

  http://romualdkalwa.neon24.pl/post/153926,wojna-wlosko-polska-o-maseczki-ochronne-zdrada-sprzedawcow#comment_1651354
 • @zbig71 23:09:11, Monaco, Rzecz. Ruszki, Oracz
  Dzięki za podobne wnioski w stosunku do w/w blogerów.
  Doceniam nawet tych co są za pisem czy Jude, jak np; Kula czy Krzysztof, ale nie znoszę siłowego kłamstwa, podstępu oraz w sposób prymitywny tuszowania prawdy. Tak czynią tu ci dwaj blogerzy, którzy na siłę w podstępny sposób wciskają nam parchatą łapę do ust, by udowodnić, że czarne jest białe. Tak sie składa, że obaj (jeden nie wierzacy, drugi udaje biskupa ale wyłazi z niego rabin) bronią L. Kaczynskiego oraz Dudy, którzy bezwzględnie oddaja/li Polskę w łapy światowego zydostwa, ale z drugiej strony obydwaj udają patriotów, to nic innego jak błazenada rodem od Kurwizji.
  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:35:50
  Fanatyczny PiSior. Z tym, ze pozuje na bardziej pobożnego. Ale nieraz kasował komentarze. Grzeczne, ale krytyczne. Z tym, że bana mi nie dał.
  A Tokarski to typ podejrzany. Na pewno płaczek. Dla mnie, jako byłego zapaśnika (juniorskiego) to obciach tak płakać, że mało wejść i komentów. A gdy chciałem mu otrzeć łzy i zacząłem się na jego blogu udzielać, to mnie zbanował. Nie zapominając jednak mnie zaczepiać, gdy na jego blogu odpowiedzieć nie mogę. Beksa i tchórz. Takim w szkole zabiera się kanapki a w piaskownicy łopatkę. Czego nie popieram, acz uważam że chłopak nie powinien dać sobie zabrać niczego. Czy za młodego łopatki lub kapsla, to za starszego dziewczyny.
 • @Wican 11:07:20
  A czy ty wiesz Wican, że twój Wojtyła frankistą był?

  Nie czujecie jak niewidzialna siła nie pozwala wam zgłębić Prawdy?

  Za tym stoi sam Bóg, choć być może tu posługuje się szatanem.

  Nie ma nic darmo. Czcisz bałwany, to rozum ci raczej będzie odebrany niż dodany.
 • @Oracz 11:13:46
  Ja kręciłem z pewnym odłamem zielonoświątkowców z Gorzowa. Znasz pastora Bogdana Olechnowicza z Górnej Izby z Gorzowa? To mój kolega, choc fan PO, a wcześniej Wojtyły czy Kuronia. Porównywał ich. Napisał książkę całkiem ciekawą pt. "Naród spragniony ojca".
  I ma super wyposażoną prywatną bibliotekę, z której czasem korzystam. A mnie nie przerobił, choć byłem blisko. Jednak wiedza historyczna spowodowała pozostanie przy KK. A czy Wojtyla był frankista? Poproszę dowody? Ja mam sporo zarzutów dla Jana Pawła II, ale nie to, bo w to nie wierzę. Z biskupów Rzymu to mam na lodwówce magnezy z Leonem XIII, Pius XI, Piusem XII i z Benedyktem XVI. W ogóle, Rzym mnie zadziwił. Całkiem legalnie można kupić magnezy nawet z Mussolinim. Lubię Włochów za ich olewactwo.
  A ty masz dowód oosbisty, paszport? Masz prawo jazdy? jeżeli posiadasz takie dokumenty, to zgodnie z zasadami Mojżesza, też czcisz "bałwany". Wszak tam są zdjęcia. A czy własne zdjęcia nie są przejawem pychy?
 • @Wican 11:33:06
  Musiałeś chyba dostać sprzączką pasa po głowie.
 • @Oracz 11:36:35
  A coś merytorycznego? Brakło argumentów? Ot, ale ci współcześni antykatoliccy sekciarze są słabi intelektualnie. Poza niektórymi ŚJ, to wielkie intelektualne dno. A ja gdy jest możliwość to zapraszam Świadków czy kiedyś nawet Mormonów na rozmowę do domu. Nigdy nie dygam. Acz nie pozwalam sobie narzucić tematu. Ja jestem zaskoczony, to niech oni też będą. Ze Świadkami ciekawe dyskusje prowadziłem o wojnach w starożytności a z Mormonami o historii USA. Z zielonoświątkowcami o rozwoju ich przebudzeniowego wyznania.
  Cóż, znowu stchórzyłeś i nie odpisałeś czy masz dowód, paszport czy prawko. Wszyskto ze zdęciem. Jeżeli nie masz odwagi pisać szczerze, to mnie nie zaczepiaj. Ja zawsze jestem szczery. A ty jesteś tchórzem i zaczepiasz temat, który cię nie dotyczy, bo byle piczka nie pójdzie na uliczną walkę. Czy na pasy, czy na gołe łapy, czy na jakieś inne możliwości. Bo się boją. A masz dowód, prawko, paszport? Ze zdjęciami? Szczerze Ci rzeknę, ze to było wręcz prostacko łatwe. Łatwo Cię zamatowałem. MAT!!!
 • @Wican 11:53:54
  ,,Kretyn" jesteś, ale dam ci szansę byś mi znalazł, który Prorok zabronił posiadać dokument ze zdjęciem. Konkrety. A potem ja przedstawię po raz enty dowody na to, że Wojtyła stosował się do etykiety obowiązującej masonów, i że był frankistą, ale pierwszy zarzut przykrywa wagę drugiego. Jak mi nie przedstawisz w/w zakazu. To zostawie cię z poczuciem wyższości.
 • @Oracz 12:01:25
  Wizerunki są zabronione. Nie znASZ Dekalogu? hahahhahahahhahaha. Ale nieuk sie trafił. Nie odpisuj, skoro nie znasz podstaw
 • @Wican 12:03:54
  I dlatego dla ciebie jest cudowny obraz (bohomaz w sumie) ,,czarnej madonny" na ,,jasnej górze". Widzisz że moja diagnoza była słuszna?

  Nie widzisz.

  O poszukaniu czegokolwiek w Bibli to już w ogóle mowy nie ma.

  Od teraz tylko czasem skontruję twoje brednie, jak będziesz wypisywał. Rozmów z idiotami nie ma sensu prowadzić.
 • @Oracz 12:19:25
  Znowu uciekasz od odpowiedzi.I zmieniasz temacik. Ale z Ciebie niedouczony tchórz. Słaby jednak jesteś. Przepraszam, przeceniłem Twoje mozliwosci i myślałem, ze dyskusja może być ciekawa i rozwijająca. Zawiodłem się, a to ty mnie zapraszałeś do dyslusji, a teraz spieprzasz, zmieniając pola. Słabe to bardzo
 • @Wican 12:23:49
  Zapraszasz do ,,honorowych" bójek, a teraz widzę że bałbym się prokuratora, w razie gdybym za celnie i za mocno cię gwizdnął w łeb.
 • @Oracz 05:04:32
  //Jakieś pytania?//

  Czyż nie dlatego jesteście w błędzie, że nie rozumiecie Pisma ani mocy Bożej?

  //Wcale nic tu nie musi być zorganizowanym spiskiem. Wystarczy w tych czasach być katolikiem w wersji turbo, by zaczęły dziać się cuda! Najprawdziwsze cuda, tyle że odszatańskie. Dokładnie takimi są zjawy matek boskich aka królowych nieba, a jest ten rodzaj bóstwa zdemaskowany przez Proroka Jeremiasza, w rozdziale 44 - esencja to wiersze od 16 do 28 bodaj. //

  Możesz uzasadnić?
 • @Wrzodak Z. 10:52:59
  //Tak sie składa, że obaj (jeden nie wierzacy, drugi udaje biskupa ale wyłazi z niego rabin)//

  Trochę się Pan myli.
  Ten rzekomo niewierzący rzecze sam o sobie, że jest buddystą (zen).
  Żaden buddysta nie powie o sobie, że jest buddystą... Chyba, że zapytany o to wprost powie coś podobnego... Ale nie tak.
 • @Wrzodak Z. 10:52:59
  Przepraszam, bo troszkę pokręciłem... Najlepiej jak teraz zacytuję kilka wypowiedzi Pana Tokarskiego i każdy sam będzie mógł ocenić:

  //
  5*
  Wyżej wspomniany należy do "cherubinków" cuchnących smołą i z rogami.
  nadużycie link skomentuj
  AgnieszkaS 25.02.2020 19:52:52
  @Andrzej Tokarski
  Szkoda że podobnie myślący ludzie potrafią się tak dzielić , przykra ta obecna rzeczywistość . No i jak widać powyżej jaka radość dla trolli i gamoni . Salute Amigo .
  nadużycie link skomentuj
  Repsol 25.02.2020 21:13:49
  @Repsol 21:13:49
  ja jestem uprzejmy, nikogo nie zaczepiam - wynika to z mojej natury, buddyzmu zen, a również z zasad kyokushin - a bydlę, jak ma do czynienia z człowiekiem uprzejmym, ZAWSZE myśli, że to jest objaw słabości, że ma przewagę - i zaczyna buzować mu pod czaszką.
  Moja lista zbanowanych, to - może poza jednym - same takie przypadki

  No i wtedy pozostaje jedynie mawashi geri czudan, ewentualnie ura mawashi geri czudan - a po naszemu: przypierdolić i - wypierdolić

  wszystko w temacie, pozdrawiam
  nadużycie link skomentuj
  Andrzej Tokarski 26.02.2020 01:33:31
  //
  http://att.neon24.pl/post/153332,ooo-tam-tam-leeeeci-wicek-co-powiekszyl-grono-aniolkow
 • @Franek Ganek 13:10:29
  Jego wypowiedź może i jedna powyżej ale... te trzy osoby jakby jednym głosem mówią...
 • @Andrzej Tokarski 23:45:30
  Ja Ciebie przeprosiłem (niedawno) na PW - Ty mnie nie przeprosiłeś.
  A to po tym jak mnie kiedyś potraktowałeś w sposób wyżej opisany przez Pana Wrzodaka i innych.
 • @Franek Ganek 12:55:24
  Uczniu Pawła z Tarsu i nauczycielu ,,w duchu twym". Jak To te twój bezgłowy nauczyciel i uczeń zarazem samego Gamaliela, masz być posłuszny KAŻDEJ WŁADZY. A ta władza której masz być posłuszny czci obrazy i inne bałwany i nawet na ten cel przeznacza pieniądze rabowane pod lufą pistoletową (KAS & końkordat). Dlatego nie ja, ale Paweł z Tarsu ci wszystyko uzasadni.
 • @Andrzej Tokarski 23:45:30
  A tak to jest jak kto pielęgnuje swoje kompleksy zamiast je unicestwiać...
  W Twoim wypadku to głównie rusofobia.
 • @Oracz 13:18:51
  I uzasadnia mi.
  A prosiłem Ciebie.
 • @Andrzej Tokarski 23:45:30
  Nie miałeś odwagi... przeprosić. To tak niewiele trzeba...
  Zastosowałem się więc do złotej reguły Pana Jezusa Chrystusa.

  Podobnie jak Ty zachowuje się @Oracz.
 • @Franek Ganek 13:21:10
  Więc nie proś.
 • @Oracz 13:24:56
  Nie Ty decydujesz.
  Ja proszę o uzasadnianie swoich wypowiedzi...
  I proszę, nie szukaj już tego rzekomo gorszącego Ciebie zrzutu ekranu...
  To bardzo żenujące.
 • @Franek Ganek 13:27:59
  Tymbardziej nie ty decydujesz o mnie.

  Mamą u której ,,wykryłeś szatana przez telefon" zajmij się.
 • @Oracz 13:31:56
  //nie ty//

  To Twoje zdanie:
  //Mamą u której ,,wykryłeś szatana przez telefon" zajmij się.//

  Jest lepiej, nie zamartwiaj się tak przewrotnie.
 • @Oracz 13:24:56
  //Więc nie proś.//

  Jeśli nawet nie masz zamiaru niczego uzasadniać to znaczy, że rzucasz oszczerstwa a nie słowa krytyki.
  Przecież to proste zapewne dla większości czytelników...

  Ale zaraz Ci trochę pomogę jak Bóg pozwoli. Podrzucę Ci trochę materiałów, byś mógł sumiennie napisać swoją obiecywaną notkę.
 • @
  Teraz troll się ożywi, wrzuci połaci tekstów z Biblii i kwestionowanych nauczycieli: Pawła, Łukasza i Marka.

  Chce spinać się, a skoro ze mną to niemożliwe, to rzuca diagnozy, oskarża. Mamą co ,,ma szatana" nie zajmie się.

  Po wrzuceniu połaci tekstu ja przypomnę jak ten głupol się potrafi zachować. To jak trolluje każdy temat który sobie upatrzy każdy może sam zobaczyć. U mnie miałby bana. Na temat trolli wydano już e-broszury.
 • @Oracz 13:31:56
  Tak zajmij się sobą zamiast o moją matkę się martwić, bo w Tobie też szatan działa.

  Masz materiał i studiuj zamiast karmić demona, z którym nie masz pojęcia jak sobie radzić:

  (17) Kto ma uszy, niechaj posłyszy, co mówi Duch do Kościołów. Zwycięzcy dam manny ukrytej i dam mu biały kamyk, a na kamyku wypisane imię nowe, którego nikt nie zna oprócz tego, kto [je] otrzymuje. (18) Aniołowi Kościoła w Tiatyrze napisz: To mówi Syn Boży: Ten, który ma oczy jak płomień ognia, a nogi Jego podobne są do drogocennego metalu. (19) Znam twoje czyny, miłość, wiarę, posługę i twoją wytrwałość, i czyny twoje ostatnie liczniejsze od pierwszych,

  (20) ale mam przeciw tobie to, że pozwalasz działać niewieście Jezabel, która nazywa siebie prorokinią, a naucza i zwodzi moje sługi, by uprawiali rozpustę i spożywali ofiary składane bożkom.

  (21) Dałem jej czas, by się mogła nawrócić, a ona nie chce się odwrócić od swojej rozpusty. (22) Oto rzucam ją na łoże boleści, a tych, co z nią cudzołożą - w wielkie utrapienie, jeśli od czynów jej się nie odwrócą; (23) i dzieci jej porażę śmiercią. A wszystkie Kościoły poznają, że Ja jestem Ten, co przenika nerki i serca; i dam każdemu z was według waszych czynów.
  (Apokalipsa (Objawienie) 2:17-23)

  http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/27/chapter/2/verse/20/param/1/version/TR
  Patrz: przypisy.

  https://biblehub.com/interlinear/1_kings/21-23.htm
  klikamy na interesujące nas słowa:
  https://biblehub.com/hebrew/348.htm
  https://biblehub.com/hebrew/3157.htm
  I badamy znaczenie tych słów… Można sprawdzać ich poszczególne człony – jak powstały…
  Np co do Izabeli - człony:
  https://biblehub.com/hebrew/336.htm
  https://biblehub.com/hebrew/2083.htm

  Co do miasta w Izraelu (drugi nasz wyraz):
  https://biblehub.com/hebrew/3157.htm
  https://biblehub.com/hebrew/410.htm

  Powodzenia.
 • @Oracz 13:50:57
  A to, że nic nie przypominasz a raczej zapominasz to już jest oczywiste dla każdego kto chce widzieć.
  Wyciągasz z kontekstu, który i tak jest zatarty bo wpis tamten był adresowany do komentarza, który został usun ięty przez jego autora.

  Wiele razy tłumaczyłem to a Ty tchórząc od wyjaśnień z jeszcze większym diabłem w sobie robisz to samo w innym miejscu.
  Już ok. 6 razy tak zrobiłeś... Ale wcale się nie dziwię. Nie od dzisiaj miażdżę z Panem Jezusem Chrystusem takie łby - jak Twój.
  To dopiero początek Twojego obłąkania - jeśli nie zechcesz porzucić pychy i się nawrócić do Pana Jezusa Chrystusa.
 • @Oracz 12:31:12
  ZNowu óżesz, chłopcze. Ja nie kapuję. Ale tchórz intelektualny, jest tchózem reALNYM. I szukasz wymówek chłopcze. Kłamiesz, manipulujesz, ale w sposób wyjątkowo prostacki. Żaden honor kimś takim wytrzeć podłogę, tchórzu i łgarzu-spierdalaczu. Wciąż zmieniasz temat. To oznaka qrewskiego charakteru
 • @Oracz 13:50:57
  //Mamą co ,,ma szatana" nie zajmie się.//

  Dopiero co powiedziałem, że jest lepiej ale szatan nie przestaje czyhać na moją piętę...
  Jest dobrze, matka mnie przeprosiła wczoraj. Zrobiła to co zrobiła przez zmartwienia o innych.

  Idź precz.
 • @Oracz 13:50:57
  A jakbyś chciał wiedzieć to jeśli kto, jak mówisz cyt.: "ma szatana" - koniec cytatu, nie trzeba się zajmować.
  Źle jak to szatan ma kogo.

  //co ,,ma szatana" nie zajmie się.//
 • @Franek Ganek 14:15:22
  https://pics.tinypic.pl/i/00999/9rbzeuzagi5f.jpg

  (Gwoli ścisłości, tak dyskutują między sobą uczniowie faryzeusza Pawła. Tu Ganek z Grzegorzem od Kerena, co nie przeszkodziło manipulantowi Gankowi, gdzieś ze złości stwierdzić że pisał to do mnie).

  I tak wypełnia się proroctwo, tym razem moje.
 • @Wican 14:25:29
  Zgodnie z zapowiedzią już z tobą nie rozmawiam, ale prostować twoje kłamstwa (manipulacje) będę, więc:

  Wj20,4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. 6 Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

  Pwt4,15 Pilnie się wystrzegajcie - skoroście nie widzieli żadnej postaci w dniu, w którym mówił do was Pan spośród ognia na Horebie - 16 abyście nie postąpili niegodziwie i nie uczynili sobie rzeźby przedstawiającej podobiznę mężczyzny lub kobiety, 17 podobiznę jakiegokolwiek zwierzęcia, które jest na ziemi, podobiznę jakiegokolwiek ptaka, latającego pod niebem, 18 podobiznę czegokolwiek, co pełza po ziemi, podobiznę ryby, która jest w wodach - pod ziemią. 19 Gdy podniesiesz oczy ku niebu i ujrzysz słońce, księżyc i gwiazdy, i wszystkie zastępy niebios, obyś nie pozwolił się zwieść, nie oddawał im pokłonu i nie służył, bo Pan, Bóg twój, przydzielił je wszystkim narodom pod niebem. 20 A was Pan wybrał sobie, wyprowadził was z pieca do topienia żelaza, z Egiptu, abyście się stali Jego ludem, Jego własnością, jak dziś jesteście.

  To już wiesz. Czynienie wizerunku i oddawanie im czci, jest zawarte w formie JEDNEGO PRZYKAZANIA, które zgodnie z tradycją ojca i matki łamiesz, a na mnie tj Oraczu wieszasz psy. Tacy jak ty wołali: ,,uwolnij Barabasza"!
 • @Oracz 15:02:29
  No i, sekciarzu? Wystarczająco CIę ośmieszyłem, czy chcesz eszcze?
 • @Oracz 15:02:29
  Jesteś talmudystą i w tym jesteś żaosny. Załatewiłem CIę, co mi chluby nie przynosi. Takiego głupka, każdy by załatwi l
 • @Wican 15:27:58
  http://Ryszard-Opara.neon24.pl/post/151401,pytanie-gdzie-jest-polska-nasz-kraj-dzisiaj#comment_1597395
 • @Oracz 14:53:12
  Żałosnym samobójcą... jesteś...
 • @Wican 15:28:48
  http://Ryszard-Opara.neon24.pl/post/151401,pytanie-gdzie-jest-polska-nasz-kraj-dzisiaj#comment_1597401
 • @Franek Ganek 15:39:17
  Dostawałem już pogróżki i będę szedł z tym do prokuratury, jak się sytuacja nieco uspokoi. Radziłbym więc napić się szklankę zimnej wody, faryzejski uczniaku.
 • @Oracz 15:43:37
  Ty lepiej idź do dobrego egzorcysty...

  A poniżej przeklejam, jakby kto miał jeszcze jakieś wątpliwości:

  Kwestię z tym biednym, opętanym człowiekiem wyjaśniałem tu:
  http://franekganek.neon24.pl/post/153703,uwaga

  Szczegółowo tu:

  @Oracz 15:36:31
  Po pierwsze nie obmawiaj mnie (nawet na tym samym blogu gdzie ja piszę) bo nie zamierzam nawet czytać takiego... czegoś.
  Ja wolę mieć cyt.: "wulgarny język" niż takie rozumowanie jakie prezentujesz. Wszystkie Twoje myśli są wulgarne.
  NIE CZYTAM TWOICH WPISÓW. Poinformowałem więc Twoim obowiązkiem moralnym jest nie pisać na mój temat - wymieniając moje dane osobowe, tu: nick, czy jego część - nie nawiązywać do mojej osoby.
  Ja do Twojej nie nawiązuję JUŻ.
  Jeśli to wcześniej zrobiłem to wybacz, choć mogłeś to tam zrobić - tę soją zemstę.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Franek Ganek 18.03.2020 15:54:59

  @Oracz 16:11:40
  Kolejny taki wpis będę zgłaszał do Administracji jako nadużycie.
  Proszę o mojej osobie więcej nie pisać bo ja JUŻ nie zamierzam się przepychać z Tobą.

  //ty możesz zachowywać się w niej jak żul, to ja mogę zająć stanowisko w tej sprawie.//
  Ani ja żul dla Ciebie ani zajmujesz stanowisko. Zresztą, jedno się tłumaczy przez drugie.

  Do administracji: Oczywiście proszę o zapytanie o podstawy rzekomego nadużycia. Na PW czy na forum - bez różnicy raczej.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Franek Ganek 18.03.2020 16:30:44

  @Franek Ganek 16:30:44
  Dodam:
  Oracz, Twoje wpisy są dla mnie zupełnie niezrozumiałe i kompletnie pomieszane.
  Proszę sobie znaleźć partnera do dyskusji na własnym poziomie intelektualno - moralnym.
  Ja dziękuję Tobie już.

  Jako przykład podaję Twoje wchodzenie w kompetencje Administracji, tj. umieszczanie przez wklejanie zrzutu ekranu (zapewne celowo by utrudnić czytelnikom odnalezienie ich w kontekście byłej rozmowy) przez Ciebie moich rzekomo wulgarnych słów w różnych miejscach bez potrzeby porozumienia, czyli bez związku z poruszanymi aktualnie kwestiami.
  I skoro to tak gorszące według Ciebie słowa (- same słowa - formy) to niepojętym wydaje się być ich rozpowszechnianie.
  Każdy ma swoje sumienie i wchodzenie drugiemu w butach w nie uważam za wyraz poważnego szaleństwa, czy opętania. Zwrot przeze mnie użyty tj.: "w butach" - uważam tu za nieuzasadnione ingerencje bez nawet chęci umotywowania.
  Dziękuję.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Franek Ganek 18.03.2020 16:51:00
  http://roux.neon24.pl/post/153767,swiecona-woda-leczy-czy-przenosi-zaraze#comment_1648794
  nadużycie link skomentuj usuń
  Franek Ganek 21.03.2020 10:25:25

  Może jeszcze to poniżej, a najlepiej całą dyskusję ze ścianą pobielaną wapnem dawno temu pod poniższym adresem:

  @Oracz 10:32:46
  //Sprawdzałem i ten wpis którego tak się obawiasz wisi i dociekliwi, których tu jest trochę mogą obadać konteksty. //

  Łżesz oszczerco... Ale dzięki temu też sprawdziłem i widzę, że podobnie kłamie diabeł 57KerenOr. Usunął wpis, do którego tyczyły się moje słowa wykorzystując fakt, że zaadresowałem tylko małpą (@). Co i tak wiele nie zmienia kontekstu bo, i tak napluł tam niemało.

  Zapieraj się bardziej szatanie.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Franek Ganek 21.03.2020 14:46:1

  http://spartakus.neon24.pl/post/153873,media-wirus-to-narzedzie#comment_1650799
 • @Oracz 07:52:08
  Jakaś ,,dobra dusza" skasowała zupełnie niewinny komentarz, do którego prowadził ten link. Cuda panie, cuda na kiju. Ale zostały bluzgi zadaniowanego trolla, lisa kuli sześćdziesiąt ileś tam. A ten niewinny komentarz wskazywał na to że ów zadaniowany troll wkleja gotowce raz: partii PiS, dwa: kościółka prze-naj-śfiętszego, wszystkich traktując z góry, jako ,,łyków" aka ,,chamów", lecz w gotowcach, zwraca się ,,Szanowani Państwo" ,,Proszę Państwa". Gdy sam od siebie pisze, to oprócz obelg daje czadu ortografią na poziomie kiepskiego ucznia klasy II SP, na co mam dowody i pewnie je zamieszczę. Nie podlegają one usunięciu, bo są w formie pliku graficznego. On usunął kompromitujące błędy kilka sekund po tym ja mu je wytknąłem.
 • @Franek Ganek 15:55:56
  Jako zdemaskowany kłamca, niepotrzebnie wklejasz tony jakiejś rzekomej korespondencji. Bez kłamstwa, chamstwa, manipulacji i wklejania połaci tekstów z Biblii, przy jednoczesnym braniu sobie m.in mnie na cel, twoje życie zionęło by pustką. Fabrykę ci zamnknęli, robić nie masz co?
 • Przeprosiłem Ciebie w oddzielnej notce za kłamstwo
  Dotyczące Twojej współpracy ze służbami
  Bo tak zły mnie podpowiedział w złości z diabłami
  Nikogo nie wspieram, nie mam zamiaru wspierać
  Podejrzenia, gdybanie grzeszne by uwierać
  Możesz mnie biczować do woli, Twoja sprawa
  Ja chodzę z Bogiem, do niego moja wyprawa
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
  PS.
  Rymowanie to nie zawsze poezja
 • @Oracz 16:07:05
  Pytałeś:
  //Jakieś pytania?//

  Więc zapytałem:

  Czyż nie dlatego jesteście w błędzie, że nie rozumiecie Pisma ani mocy Bożej?
  Możesz uzasadnić?

  Nooo... Wziąłem Cię na cel... jak nie wiem...

  A Ty co mi odpowiedziałeś:

  //Uczniu Pawła z Tarsu i nauczycielu ,,w duchu twym". Jak To te twój bezgłowy nauczyciel i uczeń zarazem samego Gamaliela, masz być posłuszny KAŻDEJ WŁADZY. A ta władza której masz być posłuszny czci obrazy i inne bałwany i nawet na ten cel przeznacza pieniądze rabowane pod lufą pistoletową (KAS & końkordat). Dlatego nie ja, ale Paweł z Tarsu ci wszystyko uzasadni.//

  Bardzo Ci współczuję... Bardzo...

  Przyjmij sobie do Tego pomieszanego łba raz na zawsze. To moja sprawa jakie nauki ja uznaję i co czczę.
  Kapiszi?
  A jak się nauczysz uzasadniać to rób to zamiast przeklinać.

  PS: Bardzo doceniam administrację portalu za serce do opieki nad takimi niedorajdami.
 • @JAM.M 16:12:30
  A my wiemy:

  (18) Niechaj was nikt nie odsądza od nagrody, zamiłowany w uniżaniu siebie i przesadnej czci aniołów, zgłębiając to, co ujrzał. Taki, nadęty bez powodu zmysłowym swym sposobem myślenia, (19) nie trzyma się mocno Głowy - /Tego/, z którego całe Ciało, zaopatrywane i utrzymywane w całości dzięki wiążącym połączeniom członków, rośnie Bożym wzrostem. (20) Jeśli razem z Chrystusem umarliście dla żywiołów świata, dlaczego - jak gdyby żyjąc /jeszcze/ w świecie - dajecie sobie narzucać nakazy: (21) Nie bierz ani nie kosztuj, ani nie dotykaj ... ,!
  (List do Kolosan 2)
 • @Franek Ganek 21:19:22
  Twój problem to, jak ci wspomniałem, przypadek pchychiatryczny i/lub psychologiczny. Obrzucasz błotkiem interolutorów, tym błotkiem które sam wytwarzasz, tj jak w dyskusji nazwiesz tzw ,,osoby trzecie" np ,,kórwą" to następnie w rozmowie z ,,osoba druga" np mną, przypisujesz mi winę za swoje zachowanie. Między innymi to z tego powodu nie wdaję się z tobą w dyskusje, bo jako osoba chora umysłowo, względnie osoba o zestawie cech takich a nie innych, powinieneś rozmawiać z psychiatrą lub psychoterapeutą. Ja do takich nie należe, choć potrafię rozpoznać anomalie zachowań ludzkich. Ty zresztą doskonale o swoich cechach wiesz, bo skrzętnie z tego korzystasz. Jesteś, wręcz poręcznikowym przykładem internetowego trolla. A ja nie mam zamiaru przed nikim tłumaczyć się z faktu, że z trollami dyskusji nie prowadzę NA ŻADEN TEMAT!
 • @Oracz 05:24:57
  //dyskusji nie prowadzę//

  https://youtu.be/IiTXnJlLf6w
 • @Oracz 05:24:57
  https://youtu.be/RGRjjtPA0XQ
 • @p.Zygmunt Wrzodak
  Ten artykuł ma moc!
  Nie tylko ujawniliśmy swoje podejrzenia, ale niewymienieni przez nas trolle i ćwierćinteligenci udający półinteligentów sami się ujawnili.

  Co do moich słów Prawdy o m.in zjawach i sztuczkach szatana, to jest tak:

  Mądry człowiek, owszem, będzie w dysonansie, będzie zmieszany, będzie wątpił w moje rewelacje, ale nie będzie szarżował. Wiem bo sam tylko raz w życiu tak się wydurniłem. W sumie nie wiem po co. Chyba zrobiłem wtedy sobie na przekór. A z głupszymi, to widać, aż rozum tracą. Ślepną itd. To jest tak jak się podstawowych rzeczy nie słyszało, np że ciało człowieka jest mieszkaniem dla demonów/złych duchów. Sporo o tym Chrystus uczył.
 • @Oracz 18:39:31
  //To jest tak jak się podstawowych rzeczy nie słyszało, np że ciało człowieka jest mieszkaniem dla demonów/złych duchów.//

  Chyba tak samo jak

  //Ten artykuł ma moc//

  Zacznij się uczyć (świadomie) zamiast powtarzać po innych jak papuga - na pamięć, bez umiejętności łączenia faktów.

  Ale jak to możliwe skoro tak jak wypierasz całą Biblię tak wypierasz całą rzeczywistość - czyli niemal całą... Żeby Ciebie nie pozostawiać bez nadziei...
 • @Oracz 18:39:31
  No... wklej swój zrzut... Bo zapewne znowu nie umiesz nic innego (w stosunku do mojej wypowiedzi).
 • JAN ZBIGNIEW POTOCKI - wywiad w Realu24
  Jan Zbigniew Potocki u Roli
  https://www.youtube.com/watch?v=YM3b3EBnLcg&feature=youtu.be
 • KORONAVIRUS TO OSZUSTWO !!!
  To nie koronawirus nas zabija... Dr Shiva wRealu24 https://www.youtube.com/watch?v=RjDp2jDLWbo
 • @Oracz 05:04:32
  Bajki ST zostaly wytrzepane z obrzezanych k*tasow autorow tych bajek i tymi bajkami sa oglupiane koscielne owieczki i barany przez ostatnie 16 wiekow - zarowno KK jak i biblia powstaly dopiero w IV wieku.

  Wez sie chlopie za nauke !
  Poczytaj informacje n/t odkryc archeologicznych w Ras-Shamra (1928r) i w Qumran (1945r) oraz informacje n/t wynikow badan archeologicznych prowadzonych przez 70 lat w Palestynie, o ktorych poinformowali:
  Z.Herzog i S.Sand - nie bylo zadnego "krolestwa" Dawida i Solomona, nie bylo "ucieczki" z Epiptu, "Mojzesz" to postac fikcyjna (wymyslona), taki narod jak "zydzi" nigdy nie istnial, a "ziemia obiecana" to wytwor wyobrazni tamtejszych liderow religijnych etc.
  Np. opis powstania swiata i stworzenie czlowieka opieraja sie na MITOLOGII SUMEROW co zostalo doszlifowane w Grecji, ktora tez tworzyla swoja mitologie, a tzw. KSIEGA MADROSCI zostala skopiowana od Egipcjan.

  Najwyzszy czas, zebys obudzil sie i nie powtarzal koscielnej propagandy n/t ST !

  p.s.
  Szukaj informacji w autoryzowanych zrodlach niezaleznych w j.angielskim.
 • @Oracz 11:13:46
  JP2 to zyd (po matce) , czlonek masonerii , modernista i zwolennik jednego rzadu swiatowego, ktory jako pierwszy papiez w historii KK odwiedzil SYNAGOGE SZATANA w Rzymie.

  O zydowskim pochodzeniu JP2 slyszalem 20 lat temu od dwoch ksiezy, a o przynaleznosci JP2 do masonerii pisal ksiadz dr L.Villa w miesieczniku katolickim CHIESA VIVA (Kosciol Zywy) nr 430 , wrzesien 2010r (September 2010) na stronach 32 - 33.
  Strona jest w j.angielskim w formacie pdf
  https://www.padrepioandchiesaviva.com/uploads/Chiesa_viva_430_S_en_tip-web.pdf

  Zadne tzw. "autorytety" swieckie i koscielne w Polsce nie podaja tych informacji do publicznej wiadomosci i trzymaja Polakow w ciemnocie.
  Tymczasem zydostwo nie tylko rozwalilo KK od srodka w latach 1962 - 1965 (sobor watykanski II) , ale zydostwo stoi za wywolywaniem rewolucji i wojen swiatowych - oto dowody:
  W.G.Carr (1957r)
  https://www.youtube.com/watch?v=3MbhdhUXtLc
  B.Freedman (1961r)
  https://www.youtube.com/watch?v=Jnz5r9-h5JU
  M.Fagan (1967r)
  https://www.youtube.com/watch?v=bRWCYc7XNr0
  G.Baudson (1996r)
  https://nointervention.com/archive/Yugoslavia/members.tripod.com/Balkania/resources/geostrategy/baudson_nwo_yu/index.html
  M.Hoffman (1999r)
  https://files.catbox.moe/jn36wf.pdf
  J.Robison - THE PROOFS OF A CONSPIRACY
  A.Ramsey - THE NAMELESS WAR
  N.H.Webster - SECRET SOCIETIES AND SUBVERSIVE MOVEMENTS
  R.Korsch - ZYDOWSKIE UGRUPOWANIA WYWROTOWE W POLSCE
  ks. S.Trzeciak - PROGRAM SWIATOWEJ POLITYKI ZYDOWSKIEJ
  ks. M.Poradowski - DZIEDZICTWO REWOLUCJI FRANCUSKIEJ
  S.Didier - ROLA NEOFITOW W DZIEJACH POLSKI
  W.Sobieski - ZYDZI W POLSCE
  W.Konopczynski - FRYDERYK WIELKI A POLSKA
  T.Gluzinski - ZMIERZCH IZRAELA
  F.Koneczny - CYWILIZACJA ZYDOWSKA

  Przyjemnej lektury.
 • @Wican 11:33:06
  Jan 23 (Roncalli) to samozwanczy papiez, zyd, mason i modernista - w 1958r papiezem zostal wybrany kard. Siri (konserwatysta) , ktory przyjal imie Grzegorza 17 , ale kard. Roncalli zagrozil mu, ze zabije jego i cala rodzine , jesli nie odda mu wladzy. Nastepnie kard. Roncalli sam oglosil sie papiezem i przy pomocy tajnych agentow w Watykanie zamknal papieza Grzegorza 17 (kard. Syri) w miejscu odosobnienia bez mozliwosci opuszczenia budynku i bez mozliwosci kontaktowania sie z innymi osobami.

  Pawel 6 (Montini) to zyd, mason, pedal i modernista.

  JP1 (Luciani) zostal zamordowany w Watykanie po 33 dniach pontyfikatu.

  JP2 (Wojtyla-Katz) to zyd, mason i modernista oraz zwolennik jednego rzadu swiatowego, ktory calowal Koran oraz bral udzial w zjezdzie czarownic w Asyzu.

  B16 (Ratzinger) to zyd i modernista oraz zwolennik jednego rzadu swiatowego.

  F1 (Bergoglio) to mason, lewak i modernista oraz zwolennik jednego rzadu swiatowego, ktory calowal zydow po rekach, a Arabow w stopy.

  Wszyscy trzej ostatni papieze (JP2, B16 i F1) odwiedzili synagogi szatana.

  ZRODLA INFORMACJI:
  THE POPE IN RED
  http://www.thepopeinred.com/
  F.Bellegrandi - NIKITA RONCALLI.
  ks. L.Villa - miesiecznik katolicki CHIESA VIVA (Kosciol Zywy).
  M.Pinay - THE PLOT AGAINST THE CHURCH.
  ks. M.Poradowski - TZYDZIESTOLECIE DRUGIEGO SOBORU WATYKANSKIEGO.
  D.Yallop - IN GOD'S NAME
  M.Hoffman - THE TRUTH ABOUT THE TALMUD.
  ks. I.B.Pranaitis - TALMUD UNMUSKED. SECRET RABBINICAL TEACHINGS CONCERNING CHRISTIANS.

  Przyjemnej lektury.
 • @Wican 11:53:54
  Masz wyprany mozg propaganda koscielna.

  ST to bajki dla doroslych wytrzepane z obrzezanych k*tasow autorow tych bajek.

  Poczytaj mi mamo:

  Z.Herzog - Deconstructing the walls of Jericho.

  "Following 70 years of intensive excavations in the Land of Israel, archaeologists have found out: The patriarchs' acts are legendary, the Israelites did not sojourn in Egypt or make an exodus, they did not conquer the land. Neither is there any mention of the empire of David and Solomon, nor of the source of belief in the God of Israel. These facts have been known for years, but Israel is a stubborn people and nobody wants to hear about it".
  http://www.umich.edu/~proflame/neh/arch.htm

  S.Sand - THE INVENTION OF THE JEWISH PEOPLE
  https://www.youtube.com/watch?v=8A5BGrIX86g

  S.Sand - THE INVENTION OF THE LAND OF ISRAEL
  https://www.youtube.com/watch?v=j5s_trEBcbU

  Przyjemnej lektury.
 • @Wican 12:03:54
  Nie bujaj w oblokach, ale zejdz na ziemie.

  Czy slyszales o Kodeksie Hammurabiego sprzed 4 tysiecy lat ?

  Jak myslisz, w jaki sposob "Mojzesz" dostal "10 przykazan" skoro "Mojzesz" to postac fikcyjna (wymyslona) ?

  Tacy archeolodzy jak: J.Strugnell i J.Costello, ktorzy zajmowali sie odszyfrowaniem starych zapisow znalezionych w Qumran w 1945r poinformowali, ze tzw. "10 przykazan" znane bylo co najmniej 100 lat wczesniej zanim pojawila sie taka postac jak "Mojzesz".

  Nie bylo tez zadnej "ucieczki" z Egiptu, tak jak nie bylo "krolestwa" Dawida i Solomona, i potwierdzaja to badania archeologiczne prowadzone przez 70 lat w Palestynie o czym informowal Z.Herzog oraz badania historyczne o czym informowal S.Sand - obydwaj byli wykladowcami na uniwersytecie w Tel-Awiwie.
  Jak mowil Z.Herzog tzw. "zydzi" wiedza o tym, ale nie chca przyjac tych informacji do wiadomosci.
  Mowiac wprost: RELIGIA ZYDOWSKA ZOSTALA WYMYSLONA.
 • @Oracz 13:18:51
  Bog stworzyl czlowieka wolnym i pozostawil czlowiekowi wolny wybor.
 • @Adam Johnston etc.
  W Polsce rzadza pejsaci przez ostatnie 75 lat (1945 - 2020) i spiskuja przeciwko panstwom i narodom od 2 tysiecy lat.

  Prosze poczytac literature faktow autorstwa ksiedza prof. I.B.Pranaitisa o TALMUDZIE (zydowska literatura nienawisci do chrzescijanstwa, innych narodow i zabobonow) , ks. prof. Michala Poradowskiego, ks.prof. Stanislawa Trzeciaka i wielu polskich historykow, jak:
  prof. W.Konopczynski, prof. W.Sobieski, prof. S.Didier, prof. F.Koneczny, prof. T.Gluzinski, dr A.L.Szczesniak, dr R.Jaworek, mgr H.Pajak, R.Korsch etc oraz autorow zagranicznych, jak:
  A.Ramsey, A.Leese, N.H.Webster, J.Robison, W.G.Carr, B.Freedman, M.Fagan, M.Hoffman, D.Reed, E.Dilling, F.Bellegrandi, A.Sutton, P.Giraldi, D.Bronder, L.Brenner, B.Rigg, H.Kardel, D.Duke etc.
  p.s.
  Wyjatki z Talmudu , ktore podal ks. Pranaitis oraz M.Hoffman i opinie
  znanych i slawnych ludzi o pejsatych na przestrzeni ostatnich ponad 2 tysiecy lat sa wystarczajace , zeby zrozumiec mentalnosc "zmijowego plemienia" i "dzieci diabla" - Jezus Chrystus (Bog) nie mogl mylic sie , kiedy uzyl tych okreslen wobec pejsatych.
  Z kolei w 1790r ksiadz dr Stanislaw Staszic nazwal pejsatych "LETNIA I ZIMOWA SZARANCZA , KTORA POLSKIE WSIE UBOZY A MIASTA SMRODEM NAPYCHA" oraz "ZARAZA WEWNATRZ POLSKI" i "NIEPRZYJACIOLMI WIARY CHRZESCIJANSKIEJ".
  Reszte potwierdzaja opracowania historyczne podanych autorow powyzej.
  Wystarczy poszukac na internecie.

  Powyzszy komentarz zostal usuniety ze strony:
  https://www.youtube.com/watch?v=gKOk0d-lPtY

  Ja od 20 lat podaje informacje w jaki sposob jest realizowany plan zaprowadzenia NWO, ktory w rzeczywistosci jest planem JWO (Jew World Order - zydowskiego porzadku swiata) , zaplanowanym i realizowanym przez pejsatych roznymi sposobami, glownie poprzez rewolucje, wojny, kryzysy finansowe i ekonomiczne, zamachy etc.
  Prosze zapoznac sie z informacjami na podanych stronach:
  W.G.Carr 1957r
  https://www.youtube.com/watch?v=3MbhdhUXtLc
  B.Freedman 1961r
  https://www.youtube.com/watch?v=Jnz5r9-h5JU
  M.Fagan 1967r
  https://www.youtube.com/watch?v=bRWCYc7XNr0
  G.Baudson 1996r
  https://nointervention.com/archive/Yugoslavia/members.tripod.com/Balkania/resources/geostrategy/baudson_nwo_yu/index.html
  M.Hoffman 1999r
  https://files.catbox.moe/jn36wf.pdf

  PO ZAPOZNANIU SIE Z PODANYMI INFORMACJAMI NIKT NIE POWIENIEN MIEC WATPLIWOSCI , ZE ZYDOWSKI SPISEK PRZECIWKO CHRZESCIJANSTWU , PANSTWOM I NARODOM TO FAKT I ZYDOWSKI SPISEK TRWA OD KILKUNASTU STULECI !.... na co dowodow dostarczaja zapisy w Talmudzie - przyklady:
  Baba Mezia 114b
  The Jews are called human beings, but the non-Jews are not humans. They are beasts.
  (Zydzi nazywaja sie ludzmi, ale nie-zydzi nie sa ludzmi. Oni sa bestiami.)
  Baba Kamma 113a.
  Jews may use lies ("subterfuges") to circumvent a Gentile.
  (Zydzi moga uzyc klamstw, zeby oszukac nie-zyda)
  Sanhedrin 57a.
  A Jew need not pay a gentile ("Cuthean") the wages owed him for work. (Zyd nie powinien placic nie-zydowi za prace).
  When a Jew murders a gentile ("Cuthean"), there will be no death penalty. What a Jew steals from a gentile he may keep.
  (Kiedy zyd zabije nie-zyda, nie podlega karze smierci. To co zyd ukradnie nie-zydowi moze zatrzymac dla siebie)
  Sanhedrin 58b.
  If a heathen (gentile) hits a Jew, the gentile must be killed.
  (Jesli nie-zyd uderzy zyda to nie-zyd musi byc zabity)
  Yebamoth 98a.
  All gentile children are animals.
  (Wszystkie dzieci nie-zydow sa zwierzetami)
  Sanhedrin 106a.
  Says Jesus' mother was a whore.
  (Matka Jezusa byla prostytutka)
  Gittin 57a.
  Says Jesus is in hell, being boiled in "hot excrement."
  (Jezus jest w piekle i gotuje sie w goracym ekstremencie)
  Shabbath 116a.
  Jews must destroy the books of the Christians, i.e. the New Testament. (Zydzi musza zniszczyc ksiazki chrzescijan, np. Nowy Testament)
  Tosapoth, Jebamoth 94b
  "If you eat with a non-Jew, it is the same as eating with a dog."
  (Jesli jesz w obecnosci nie-zyda, to jest tak samo jakbys jadl z psem.)

  TALMUD NAKAZUJE ZABIJAC WSZYSTKICH NIE-ZYDOW !

  Soferim 15, Rule 10. 
  This is the saying of Rabbi Simon ben Yohai: "Tob shebe goyyim harog".
  (To jest powiedzenie rabina Simona ben Yohai: "Nawet najlepsi z gojow musza byc wszyscy zabici).

  Zrodlo:
  http://www.talmudblasphemy.com/truth-talmud.htm

  Wiecej materialu jest na stronie:
  https://www.neon24.pl/comments/13798,fiesta

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031