Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
175 postów 2996 komentarzy

Wrzodak Z

I co po Marszu!!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niech myśl Romana Dmowskiego łączy nas Polaków, Stawiajmy mu pomniki, nazywajmy jego imieniem ronda, ulice, place.

 Marsz, Marsz i po Marszu!!!!!!!!

 

Wrogowie Polski chwieją się na nogach, nie mogą uwierzyć, że około 50-80 tys. młodych Polaków przybyło do Warszawy, by obchodzić kolejną rocznicę odzyskania Niepodległości Polski. Agenci różnych obcych wywiadów, różni rezydenci wywiadów, marionetkowe rządy, marionetkowa opozycja oraz husaria agentów, darmozjadów udających dziennikarzy, robili wszystko aby skompromitować autentyczny Marsz Polaków. Nie mogą przeboleć, że młodzi Polacy nie chcą iść na groby Kuronia i Giermka, ale wybierają swojego patrona, genialnego polityka II RP, Romana Dmowskiego, rzeczywistego Ojca Niepodległości Polski. Komunistyczno- różowy dwór, dokonał obrzydliwej prowokacji podczas pokojowego marszu. Za prowokację odpowiedzialny jest Prezydent Komorowski i BBN wraz z dziennikarzami reżimowych mediów czele z TVN24. Marsz został celowo zatrzymany na wysokości ulic Żurawiej oraz Wspólnej, ponieważ  w wysokich budynkach na Marszałkowskiej ustawione były kamery TV. Przekaz radiowo - TV na żywo miał zadanie pokazywać ,,zadymy” młodych ludzi. Naiwni ludzie nabrali się na taki scenariusz. Do widza miał trafić obraz ,,piękny”, ,,kolorowy” marsz prezydenta a ci co nie z prezydentem to kibole i bandyci. Metoda czysto bolszewicka. Posłowie na Sejm ( o ile mają odwagę) powinni złożyć zawiadomienie do prokuratury na działanie bojówek policyjnych. Prokuratura powinna zbadać łamanie praw człowieka oraz zasad zgromadzeń i swobód obywatelskich, w tej sprawie powinien przesłuchany być Prezydent Komorowski i szef BBN gen.  St. Koziej, na okoliczność przygotowania prowokacji policyjnej. Powinna odbyć się n/t prowokacji policyjnej debata sejmowa, ponieważ to co się stało, jest nagminnie stosowanym przez policję  przestępstwem często spotykanym na różnych manifestacjach, czego ja kilkakrotnie byłem naocznym świadkiem.

 Marsz młodych ludzi pod pomnik Romana Dmowskiego, salon dziennikarsko – agenturalny nie mógł znieść takiego upokorzenia z strony młodych ludzi, ponieważ Polacy zaczęli odświeżać sobie postać Romana Dmowskiego, to ich szczególnie zabolało. Czytając książki Dmowskiego pt; ,,Polityka Polska i odbudowanie Państwa”, to są wskazówki pasujące na obecny czas, a Myśl Nowoczesnego Polaka”, pokazuje nam jaką ścieżką mamy podążać. Czerwono – różowy salon się grzeje. Zdają sobie już sprawę, że nie do końca udało się wszystkich Polaków  spacyfikować.

Apeluję do młodych ludzi z ONR i MW oraz innych narodowych organizacji, do każdego z nas, aby zakładać stowarzyszenia budowy pomników Romana Dmowskiego wszędzie gdzie się da, w każdym dużym mieście, gminie, na wsi, niech Roman Dmowski będzie naszym Polaków politycznym patronem, niech będą nazywane jego imieniem ulice i ronda, place, a nie nazwy w przeważającej części różowych, czerwonych, masonów i agentów obcych wywiadów. To będzie wielki protest przeciwko likwidacji Polski, to będzie łamanie kręgosłupów zdrajcom z Magdalenki. Zdrajcy Polski niech się boją Romana Dmowskiego, a pamięć o nim niech łączy nas.

 

/Zygmunt Wrzodak/

 

 

KOMENTARZE

 • Bardzo dobry pomysł. Przypomnę - że genialnie Dmowskiego potrafi wyrzeźbić nasz Bartek Kurzeja.
  Zaraz, wkleję link do filmu z popiersiem Dmowskiego:
  http://www.youtube.com/watch?v=DjnkhPdFT1Q
 • @ AUTOR
  Doskonaly tekst. 5.
 • P.Wrzodak,zna Pan tych ludzi
  co organizują te marsze ?
  To nie różowe hieny z UD,PO,PZPR,PIS-uariatu itd. ?
 • Wymiana pokoleniowa.
  Pokolenie urodzone w latach 80-tych żąda udziału we władzy. To normalne. W Polsce dominują polityce-starcy w przedziale wiekowym 50-70 lat. To są ludzie ukształtowani przez PRL. Nie rozumieją obecnych czasów. nie potrafią sprostać wymaganiom nowoczesnej polityki. Trzeba ich wymienić. Wszystkich. Sejm tylko dla młodych.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031