Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

Kto nami Rządzi???

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Która agentura rządzi Polską ta z wschodu, czy ta z zachodu???

 Polska jest krajem rządzonym przez zachodnią agenturę. Nawet wielu b. agentów komunistycznej SB i sami oficerowie SB, służący wcześniej KGB  i interesom ZSRR przewerbowali się na służbę CIA i Mosadowi. (za Jelcyna na masową skalę handlowano teczkami agentów KGB z bloku wschodniego, najwięcej przejeli teczek Mossad i CIA). Przecież wielu agentów SB, WSI, kontrwywiadu nie zostało ujawnionych, ponieważ przeszli ,,pozytywną” weryfikację i oni nadal są agentami służb. Pełną lustrację wraz z otwarciem teczek agentów bezpieki komunistycznej zablokował Pis i ich Prezydent. Najzdolniejsi z nich – byłych sowieckich agentów, którzy się przewerbowali jeżdżą na zloty Grupy Bilderberga i na Komisję Trójstronną (Olechowski, Belka), albo jak Czempiński (oficer wywiadu SB) otrzymują najwyższe odznaczenia USA za zasługi dla CIA. Inni agenci SB zostają szefami jewro-parlamentu. A hasbara wciąż udaje, że w Polsce “ściga” ruską razwiedkę. To zwłaszcza PiS i Kaczyńscy wciąż głośno krzyczeli i krzyczą, że Polską rządzi ruska agentura nie ,,widząc” rzeczywistych agentów z mossadu i CIA, BND czy MI5 nie widząc, kto rozgrabił majątek narodowy, kto zadłużył Polskę, kto przejął banki, rozbroił armię, czyje wojska okupują Polskie terytorium.

Oczywiście, że Rosja ma w Polsce wywiad, ale jest on tępiony jak CIA w czasach PRL. A ci, co jeszcze nie zostali namierzeni, muszą się ukrywać i nie mają praktycznie żadnych wpływów na politykę.

Były szef rządu Oleksy musiał podać się do dymisji po tym, jak oskarżono go o to, że spotykał się z rosyjskim szpiegiem. Choć tego faktu nawet mu nie udowodniono. A gdy Kaczyński jako prezydent w Telavive spotkał się na rozmowie w cztery oczy z szefem Mossadu, to nikt go nie oskarżał o szpiegostwo na rzecz Izraela.

Macierewicz,  prowokator “ściga” ruskich agentów, a nie zauważa, że CIA miała tajne więzienia w Polsce, a prokurator prowadzący śledztwo smoleńskie w tajemnicy spotykał się z agentami CIA i FBI, którzy instruowali go jak wykorzystywać ,,śledztwo smoleńskie” w ataku na Rosję,  a BBN po zbadaniu tej sprawy, oświadcza, że nikt nie steruje ,,śledztwem smoleńskim” z zewnątrz!!!!!!! Na tym właśnie polega oszukiwanie Polaków – straszy się ich ruskimi szpiegami, a agenci Mossadu towarzyszący wycieczkom młodzieży z Izraela do Auschwitz chodzą po polskich ulicach z bronią na wierzchu. A “polska” policja nie ma prawa ich zatrzymać.

Olechowski (Bilderberg) założył PO i wypromował na premiera Tuska. Belka, (Komisja Trójstronna) był szefem europejskiej sekcji MFW, lobbysta przy prywatyzacji PZU (wyceniał i sprzedawał akcje PZU) a obecnie jest szefem NBP. A rząd z Tuskiem na czele w lutym ubiegłego roku był na wspólnym posiedzeniu rządów Polski i Izraela w Jerozolimie. Lech Kaczyński i jego przyjaciel od biznesu Tusk zgodzili się na powrót do polski wielu żydów oraz obiecali pomoc Izraelowi w razie ataku na Iran. A mimo to hasbara wmawia Polakom, że PO, Komorowski i Tusk to ruscy agenci (tzn. gorsi agenci w ich rozumowaniu), ale nie zarzucają im, że są ulegli CIA, mossadowi to im wybaczają, według nich można być agentem swoich prześladowców.

I niestety miliony w te brednie wierzą.

Katastrofa smoleńska od prawie trzech lat wykorzystywana jest przez hasbarę do kilku celów:

- Przez propagandę PiS, niedobitków (wciąż ślepo antykomunistycznej) Solidarności i rydzykopodobnych pseudo-patriotów, łże-katolików, łże-antykomunistów eksploatuje się i wzmacnia nastroje antyrosyjskie, zwalając winę za katastrofę na Rosję. Najbardziej rydykalni “patrioci-antykomuniści” oskarżają Rosję i Putina wręcz o zamach na elitę polskiego baraku Unii. Nie widząc po swojej stronie kardynalnych błędów i zwykłej głupoty w samej organizacji wylotu oraz lądowania.

- Utrzymuje się kult “męczennika” za sprawę – Kaczyńskiego, który był beznadziejnym i wyjątkowo szkodliwym prezydentem Polski. Lech Kaczyński w III RP ciągle pełnił wysokiej rangi stanowiska w Polsce, począwszy od szefa BBN przy Lechu Wałęsie. Odszedł w wielkim skandalu, gdy jego podwładny M. Zaleski uprzedził Baksika i Gąsiorowskiego o ich aresztowaniu a ci uciekli do Izraela  z walizkami $. Następnie H. Suchocka powołała go na szefa NIK, żadnej afery nie rozliczył, NIK fatalnie zarządzany, ostry konflikt z Solidarnością w NIK, przykryta afera z spółką Laktopol, rozbudowanie potężnej administracji NIK.

Minister Sprawiedliwości, katastrofa, wstrzymał ekshumację pomordowanych żydów przez Niemców w Jedwabnem, co ma nie obliczalne skutki dla nas,  nic nie zrobił w sprawie zablokowania haniebnej prywatyzacji PZU, blokowanie ekstradycji do Polski Mei Bara architekta Art.,B. Prezydent W-wy – chaos w administracji, setki lewych umów zleceń, blokowanie budowy pomnika KV Warschau,

 Prezydent Polski – pasmo nieszczęść i sprzedajność na rzecz Niemieckiej UE ( TL) i NY (popieranie wojny w Iraku i Afganistanie), Tel Avivu (patrz teksty Ewy Ziomeckiej)

- Macierenko i Kaczyński wraz z swoimi ślepo wierzącymi zausznikami z Pis, strasząc Ruskimi i zimnym czekistą jeszcze mocniej wpychają Polskę w łapska Unii i NATO oraz w łapska światowej żydowskiej finansiery mających nas przed Rosją niby obronić.  Środowisko pisowskie, jeżeli już mówi dobrze o Rosji to w obronie tzw. ,,więźniów politycznych” jak komunista, żyd Chodorkowski i jemu podobni. Wielu takich złodziei z KGB trafiło do więzienia za gigantyczne rozkradanie majątku rosyjskiego za czasów alkoholika Jelcyna. Takich jak Chodorkowski środowisko Kaczyńskiego broni, czyli są też ,,dobrzy” z KGB, bo nasi.

- Takim działaniem odwraca się uwagę od wielu istotnych i realnych zagrożeń wiszących nad Polską i światem w tym przede wszystkim zezwala się na dalsze rozbiory Polski przez tzw. ,,zachód”.

KOMENTARZE

 • Bardzo trafnie opisana sytuacja
  Agenci byli i będą tylko jak to zmienić?
  Ano potrzeba przepchnąć referendalną demokracje bezpośrednią. Przy takim mechanizmie dla obywateli będzie można trzymać w ryzach agentów.
 • Panie Wrzodak! Co pan zjadł w te święta, że takie wymioty?
  Policja, to nakłada na chwilę takie okulary kierowcom, by spróbowali, jak to to jest, gdyby człowiek upił się i prowadził samochód ...
  A panu ktoś nałożył takie antykaczyńskie, antypisowskie okulary już dawno temu ... i zapomniał zdjąć.

  "Polska jest krajem rządzonym przez zachodnią agenturę."

  ---> Czyli co, UB-ecy z KPP, w Polsce, strzelali Polakom w tył głowy na rozkaz "zachodniej agentury"? A KGB starała się polskich patriotów ratować???

  Zwierzęta w Wigilię potrafią mówić ludzkim głosem ... a pan ani w Wigilię, ani w innym czasie ...
 • Niezle nawiedzony ...
  jak sie czyta takie wywody - to ruskie - o,
  wydaja sie takie malutkie


  Wychodzi wiec nato, ze K. ktory byl za nimi - zalatwili swoii.
 • @Mirosław Dakowski 17:34:26
  Panie Prof,,,, zawsze był Pan dla mnie ,,dziwny", to nie dziwię się i tą opinią.
 • @1normalnyczlowiek 17:35:08
  Otóż, właśnie, to jest klasyczny przykład odwracania kota ogonem, ten pański wpis, zawrzeszczeć prawdę. Ja nie piszę o tym kto rządził 23 lata temu, (bo to oczywista oczywistość, że ci sami co obecnie tylko w innym kolorze) tylko obecnie.
 • @1normalnyczlowiek 17:35:08
  I po co dajesz paliwa temu politycznemu zombie? Tu jest potrzebny dobry lekarz.
 • @Wrzodak Z.
  "a nie piszę o tym kto rządził 23 lata temu ... tylko obecnie."

  ---> Wystarczy popatrzeć na zestaw BBN-u, RBN-u, na wszystkich doradców Komorowskiego ..., by wiedzieć na pewno, że nic się nie zmieniło od tamtego czasu.

  "klasyczny przykład odwracania kota ogonem"

  ---> Absolutnie nie mam zwyczaju, by tak robić w trakcie polemik - w przeciwieństwie ...
 • @gallux
  "Tu jest potrzebny dobry lekarz."

  ---> Nie dostarczam paliwa, lecz stawiam diagnozę - tak, by byle konował mógł zaaplikować kurację. :)

  Pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 18:20:22
  Czytając niektóre komentarze pod pańskim tekstem widać ile jest jeszcze zapalczywości bezmyślnej lub celowej, wbrew faktom.
  Obrona L. Kaczyńskiego, który przyczynił się do marginalizacji Polski, dobitnie o tym świadczy.
 • Sz.Sz.p. M.Dakowski i 1normalnyczłowiek.
  czytając wasze wypowiedzi, to tak jakbym czytał GW/P.
  Niestety nie jest to wszystko takie proste jakby mogło sie wydawac.
  Natomiast to o czym pisze Pan Zygmunt Wrzodak jest bardzo prawdopodobne.
 • @Mirosław Dakowski 17:34:26
  proszę pana, całkowity brak otwartego umysłu. Porszę przyjąc więc życzenia: Otwartego Umysłu. Bo umysł przeciętnie otwarty na świat, przynajmniej zastanowi się nad byc może... faktami, zamiast a priori je odrzucac.
  Tego samego życzę innym (w Nowym Roku i nie tylko) np 1normalnemuczłowiekowi
 • @Autor
  Celnie i prawdziwie Panie Zygmuncie!
  Proszę o więcej i częściej, Pan ma niesamowitą wiedzę o tych kanaliach Kalksteinach i ich działaniach, warto się nią dzielić. No i miło widzieć jak wolacy jak choćby 1(nie)normalny człowiek będą się zapluwać. Po prostu napisał Pan prawdę o klonach będących ich guru i smoleńskiej religii którą wyznają.
 • @victor 17:45:45
  Gorzej, proszę sobie wyobrazić(a to się przecież nie mieści w głowie), że załatwili śp.Prezydenta -wspólnie i ci ze Wschodu i ci z Zachodu!
  Że co, że to niemożliwe? A Sikorskiego to w jaki sposób załatwili w 1943 roku?
  Przychodzi czasem taki moment, że mają wspólny interes i ci ze Wschodu i ci z Zachodu i taki interes był do zrobienia wtedy, w kwietniu 2010 roku.
  Reset w polityce pomiędzy USA i Rosją nie był kaprysem Obamy, ale interesem do zrobienia z Rosją.
  Zdarzyło się tak, że interes rosyjsko - niemiecki(zbliżenia) był do zaakceptowania przez USA, w zamian za usługi Rosji na rzecz USA-Izraela na Bliskim Wschodzie i w Azji.
  To, że Śp.Prezydent był proizraelski i proamerykański nie przeszkadzało im, by go usunąć, bo interes z Rosją był ważniejszy.
  W 1943 roku poświęcono Sikorskiego(sojusznika Zachodu), bo był przeszkodą dla interesu ze Stalinem.
  Pan Wrzodak robi tu za agenta rosyjskiego, bo trudno go podejrzewać, by gry mocarstw w tej sprawie nie rozpoznawał.
 • @35stan 19:21:55
  być może robi za sowieckiego agenta, niemniej jednak fakty świadczą o olbrzymiej penetracji zarówno politycznej jak i gospodarczej Polski przez służby i kapitał zachodni. W tym Pan Wrzodak ma rację. No chyba , że niewiele wiemy o przejęciach rosyjskich w polskiej gospodarce. Negowanie tej części wypowiedzi Wrzodaka dowodzi na pewne ograniczenia w myśleniu jego oponentów. Fakty są bowiem sprawdzalne i namacalne. Działania antynarodowe obozu Pisowskiego są także sprawdzalne.
 • z okazji świąt
  Panie Zbigniewie, korzystając z okazji pragnę złożyć Panu życzenia świąteczne dużo zdrowia i zpełnienia najskytszych mażeń w zbliżającym się Nowym Roku
 • @Bania 20:26:47
  Zdrowia niestety już nie ma, pozostaje życzyć dobrego lekarza.
  Marzenia się spełnia. Niestety przykro to pisać, ale jest pan pół analfabetą.
 • To mamy się nie bać ruskich???
  Pan to naprawdę odkrywczy i wesoły! Lepszy od "Kevina" na Święta.
  Jeszcze niech Pan powie jak żreć gwoździe i pić kwas, też będzie dobre.

  I co te komuchy mogą myśleć o prawicy czytając takie peany na cześć Rosji? Chyba tylko, że mogą spać spokojnie.
 • @1normalnyczlowiek 17:35:08
  J Kaczyński wydzierał się z mównicy sejmowej "to jest nasza wojna" wysyłając Polskich chłopków do Afganistanu zaś jego bliźniak w knesecie rozważał wizję wielkiego Izraela i twierdził że Polska wysyła wojsko do Iraku i Afganistanu w interesie Izraela więc ja jako Polak nie mam zamiaru rozstrzygać kto przyczynił się do tej katastrofy bo chociaż nie dokonano tego w interesie Polski to jednak Polska nie wiele na tym stracił, co najwyżej niech Izraelczycy płaczą
 • @35stan 19:21:55
  Wróg trzeci, obrotowy, mimikrowaty, jest z pewnością najtrudniejszy do opisania.

  Kacap, Szkop - dużo wiemy, fakty są bezsporne: Smoleńsk to teren wiadomo czyj, autonomiści, RAŚ jako V Kolumna. Mosad, lichwiarz pejsaty z Wall Street, "nasi " aj-waj w polskobrzmiących mediach z lansem rodem z Sodomy i Gomory - o, tutaj jest materia grząska, bo nawet jak logicznie wnioskujesz, to cię zakrzycżą "poprawnościowcy", bo obowiązują odwrócone znaki pojęć, nad czym pracowano od wieków, nim jeszcze powstało wspólczesne słowo hasbara.

  Prof. Dakowski, Łysiak, Michalkiewicz, Szumański, Pająk, R.Nowak to nazwiska, które wzbudzają zaufanie, gdy o syjonistyce piszą.

  Sam w to trochę włażę i raczkuję.
  Zachęcam do zerknięcia Czytelników pod "antysemicki" link:
  http://mikro-makro.nowyekran.pl/post/83722,bezduszny-koszer
 • @35stan 19:21:55
  Pisze pan prawie cały wpis z sensem, ale od razu Pan w ostatnim zdaniu zaprzecza sam sobie. Ma Pan rację, Polska nie ma przyjaciół w świecie, trzeba wiedzieć, że Usrael jak będzie miał zgodę Rosji na interesy w Rosji kosztem Polski to usrael nawet nie mrugnie okiem by nas poświęcić, tak samo z Niemcami, nie mówiąc już o Izraelu, który zagra z każdym kto da więcej kasy i będzie mordował ludzi na świecie w interesie Izraela. Dlatego potępiam wszystkich tych idiotów, którzy bezgranicznie sprzedają się tzw. ,,zachodowi" z usraelem na czele, tak samo dotyczy tych co mogą tak postępować w stosunku do Rosji. Ja próbuję polemizować z tymi co w swoich skutkach bezmyślności atakują chrześcijańską Rosję, nie dlatego, żeby im przypodobać ale dlatego, żeby ta Rosja była Chrześcijańska a nie sowiecka, ja odróżniam sowiecką Rosję od Chrześcijańskiej, odróżniam żydo - bolszewie od Rosji, odróżniam żydokomunę w Polsce od ,,wolnej Polski". Naszym Polskim interesem jest zarabiać na Rosji i tak się dzieje, ale możliwości są ogromne, bo z UE i usraela mamy ROZBIORY EKONOMICZNE POLSKI, trzeba być zaślepionym idiotą by tego nie widzieć, jesteśmy dla nich dojną krową. My, Polacy dzisiaj nie decydujemy praktycznie o niczym w Polsce, Nie mamy własnej polityki zagranicznej, obronnej, gospodarczej, rolnej, ekonomicznej, zdrowotnej itd. Kluczowe decyzje zapadają dla nas w Brukseli, Berlinie, Waszyngtonie. Bez jednego wystrzału maja wszystko w Polsce podane na talerzu. Dla mnie nie jest winna jedna tylko partia, winni są wszyscy, przecież tak jak piszę, L. Kaczyński ciągle był na kluczowych stanowiskach w Polsce, nigdzie nie było przełomu w jego działaniu, to wszystko płynęło z prądem tak jak dziś. Spór między PO A PIS TO SPÓR JAŁOWY, TO SPÓR O NADZÓR NAD SWOIMI NIEWOLNIKAMI, ten spór nie prowadzi do zmiany systemu, ten spór jest tylko po to aby pudrować rozbiory Polski. Czy wy tego nie widzicie.
  Jeżeli chodzi o oczernianie mnie, to jeszcze raz a podawał będę takie wpisy jak pana dotyczące mojej osoby do sądu, będę zakładał sprawy karne, ponieważ oskarżenie kogoś o agenturalność, nie mając na to 1% dowodów jest przestępstwem.
 • @Wrzodak Z. 20:59:12
  Co tu dużo mówic?... Czyja własnością jest ta opisywana niedawno na NE "stodoła" pod granicą rosyjską? Więc gdyby Polska była pod okupacja rosyjską to czy ta "stodoła" stałaby pod rosyjską granicą? czy pod naszą granicą zachodnią?...
 • @gallux 20:33:51
  no do dzieła, rób swoją robotę i nazwij mnie dodatkowo agentem ruskim a nawet antysemitą. To są wasze wyświechtane słowa bo argumentów merytorycznych nie używacie
 • @Wrzodak Z. 20:59:12
  Powiada Pan, że Rosja chrześcijańska może być naszym sojusznikiem.
  To proszę powiedzieć, kiedy nim była. Rosja jest imperium, jest potęgą(pod władztwem różnych sił) i niezależnie kto rządzi, zachowuje się zgodnie z prawami rządzącymi potęgami, które opisuje geopolityka.
  Rosja(w każdej formie, czy chrześcijańska czy sowiecka) nie może akceptować suwerennej Polski, bo tym samym działałaby przeciwko swoim interesom jako potęga.
  Dlatego, że Pan próbuje przeczyć prawom geopolitycznym, użyłem takiego terminu określającego taką postawę.
  W komentarzu wyjaśnił Pan swoje stanowisko, więc mogę zarzucić Panu tylko braki w wiedzy geopolitycznej.
  Odnośnie Rosji, to proszę zapoznać się z wypowiedziami A.Dugina, ideologa chrześcijańskiej Rosji, np. ten z 1998 roku dla "Frondy".
  Motto tego wywiadu:
  "Rosja w swoim geopolitycznym oraz sakralno-geograficznym rozwoju nie jest zainteresowana istnieniem niepodległego państwa polskiego w żadnej formie... Polska musi wybrać: albo tożsamość słowiańska, albo katolicka..."
  http://niniwa2.cba.pl/rosja10.htm
 • @Bania 20:39:14
  Albo to zaprzańcy Polskich interesów, albo sekta, albo prymitywna agentura, żeby nie widzieć roli Kaczyńskiego, roli Tuska to przecież przyjaciele, jeden drugiego uwłaszczał majątkiem narodowym. Tu nie chodzi o obronę ,,ruskich", bo my to pionki na szachownicy, tu chodzi o elementarną przyzwoitość, o prawdę. Przecież, ,,ruskie" nas nie ograbiają obecnie (co innego sowieci), ograbiają nas ci tzw. ,,zachodu" oni grabią Polskę w jednym kierunku. Mi chodzi o merytoryczną debatę o Niepodległości Polski z jej Suwerennym Narodem, a tu prymitywne obelgi takie jak szlomo słał na mojego dziadka w katowni UB. Ci zaprzańcy gotowi są mordować w imię Kalsteinów, ci ludzie gotowi podpalić Polskę w interesie tzw. ,,zachodu". Oni gotowi są zlikwidować Polskę być niewolniem żydowskim a nie przyznać komuś racji. To ludzie już straceni. Trzeba modlić się o nich.
 • @Wrzodak Z. 22:03:40
  "Tusk i Kaczyński to przyjaciele"...
  Po co pan to robi? Bo żeby chociaż dla pieniędzy, to bym zrozumiał, ale tak bezinteresownie?
 • @Wrzodak Z. 22:03:40
  z przyjemnością czytam Pana artykuły ponieważ uzupełniają one moje wiadomości. Staram się obserwować scenę polityczną i wyciągać wnioski. Tacy osoby jak gallux nie zakrzyczą prawdy.
 • @35stan 21:54:03
  A gdzie ja napisałem, że Rosja ma być Polskim sojusznikiem!!! Ja piszę o zarabianiu na Rosji i, że Rosja Chrześcijańska jest bezpieczniejsza od sowieckiej, to widzi Watykan i prowadzi politykę z kościołem prawosławnym w oparciu o dialog i to jest wskazówka dla polityków. Wiele jest podobnych ideologów do Dugina, którzy podobnie tak sądzą. W odwrotnym kierunku też jest kilku ideologów, myślą, żeby Rosją kierowali ludzie z KGB w rodzaju Jelcyna, Bierezowskiego, Chodorkowskiego czy Gorbaczowa. Tzw. Zachód robi wszystko by takich ludzi przywrócić do władzy w Rosji, by grabili w jedną stronę, tak jak w Polsce dzieje się to przez 23 lata, a wcześniej grabili w innym kierunku. Żaden troche przytomny Polak nie może zawierzyć i ,,podkładać" się obojętnie któremuś z mocarstw, Można i trzeba wybić się na swoją prawdziwą Niepodległość, wolną od zachodu i wschodu.
  Zapewniam, że w naszym kraju kto zrobi porządek z złodziejami będzie potępiony przez UE i Usrael, a jak zabierze się za agenturę, to mogą ci z usrasela przylecieć z bombkami by przywracać ,,demokrację" w Polsce.
 • WYJĄTKOWO nietrafny tekst
  Przykro mi, ale brak Panu znajomości przedmiotu o którym Pan pisze. Swój wywód opiera Pan jedynie na własnych domysłach i dlatego dochodzi Pan do komicznych konkluzji. Bez urazy, ale proszę pisać o tym na czym Pan się zna.
 • @ Zygmunt Wrzodak
  Mam pytane - jak Pan Panie pośle ocenia świadomość polskich biskupów na temat zagrożeń o których Pan pisze ? Celowo piszę o świadomości a nie o tym czy oni o tych zagrożeniach publicznie mówią..(być może o wszystkim nie mogą mówić publicznie). Odnoszę takie wrażenie, że porozumienie z Cerkwią jest chyba oznaką tego, że chyba Episkopat od pewnego czasu coraz bardziej dostrzega, że zagrożenie ,,idzie z zachodu”. Nie wiem, może się mylę.

  http://www.episkopat.pl/?a=biskupi

  Z szacunkiem
 • @Roman Owski 22:36:37
  "...Przykro mi, ale brak Panu znajomości przedmiotu o którym Pan pisze..."

  To znaczy ze pan się na tym zna? Czy w takim razie mógłby pan nas wszystkich oświecić gdzie autor się myli a gdzie domyśla? To bardzo ciekawy temat!
 • bez strachu
  ci ludzie którzy nami rządzą to nasz wewnetrzny wróg.
  przeciwnik z którym nie potrafimy sobie poradzić żeby skutecznie walczyc najpierw należy dobrze rozpoznać swojego wroga. a z tym rozpoznaniem w narodzie jeszcze nie za bardzo. dzisiaj u władzy są marionetki, i podstawione osoby z różnych mafii, byli agenci różnych służb, sprzedawczyki i donosiciele." pisze się to agentura. ale jaka to agentura. czy tak trudno skojarzyć narodowi kilka faktów."historycy" próbują udowodnic ze to agentura sowiecka (rosyjska). a tymczasem to nie Rosjanie rozkładają nas na łopatki.
  to agenci globalizmu i światowej lichwy nienawidzący nie tylko Polski a także i całego wolnego świata. agenci dla których bogiem nie jest Chrystus lecz mamona.
  agenci działają w Polsce pod polskimi nazwiskami dlatego tak trudno ich rozpoznac.


  http://pl.wikipedia.org/wiki/Julia_Brystiger

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Emil_Merz

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Benjamin_Wajsblech

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Salomon_Morel

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Gurowska

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Czaplicki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Helena_Woli%C5%84ska

  Alicja Graff żona Kazimierza Graffa stalinowskiego prokuratora

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Alicja_Graff

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kazimierz_Graff

  Gustaw Auscaler, Paulina Kern linka brak

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Jakub_Berman

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Alfred_Lampe

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ozjasz_Szechter

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Stefan_Michnik

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Mieczys%C5%82aw_Mietkowski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Wac%C5%82aw_Komar

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Julian_Hochfeld

  http://pl.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3%C5%BCa_Luksemburg

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Kornecki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Unszlicht

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_R%C3%B3%C5%BCa%C5%84ski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_%C5%9Awiat%C5%82o

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Anatol_Fejgin

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Juliusz_Burgin

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Emil_Sommerstein

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Fink

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Kratko

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Okr%C4%99t

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Braude

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Taboryski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Edward_Kalecki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Leon_Andrzejewski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Czaplicki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Hakman

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludwik_Przysuski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Leon_Rubinsztein

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Wolski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Romkowski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Emil_Sommerstein

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Bernard_Konieczny

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Adolf_Berman

  działają w kosciele

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Daniel_Rufeisen

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Romuald_Jakub_Weksler-Waszkinel  dziennikarze to żydzi

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Michnik

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Seweryn_Blumsztajn

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Artur_Hofman

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Stefan_Marody

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Konstanty_Gebert

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Smolar

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Eugeniusz_Smolar

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Smolar

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Alina_Ca%C5%82a

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Pir%C3%B3g  politycy to żydzi


  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludwik_Dorn

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Daniel_Rotfeld

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Bronis%C5%82aw_Geremek

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Borowski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zygfryd_Wolniak

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Bogumi%C5%82_Ferensztajn

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Stolzman


  czy to przypadek że w Polsce jest bałagan. odpowiedz jest krótka nie. w Polsce nie ma bałaganu. wszystkie decyzje podejmowane są świadomie. mimo iż nam wydaje się czasami ze (p)osłowie rozum stracili. nic bardziej mylnego. wszystko dzieje się w/g schematu.

  10 Reguł Mistrza Sun-Tsu (ok. 2500 tys. lat temu napisane jako instrukcja/ nauki, jak osłabić [wrogie] państwo i zniszczyć je):

  1. Niszczcie wszystko, co w kraju wroga najlepsze i zabierajcie surowce / owoce pracy .
  -Czyńcie ludzi biednymi i zostawiajcie ich w poczuciu zadłużenia.
  -Odbierajcie im radość i celowość ich pracy

  2. Ośmieszajcie jego Boga/ bogów, wiarę i szargajcie tradycję i obrzędy, umniejszajcie znaczenie świąt państwowych.
  -Łamcie ducha i autorytet przewodników duchowych, nauczycieli i kapłanów, odbierzcie im wiarygodność.
  -Zamiast prawdziwym nauczycielom, dawajcie pierwszeństwo fałszywym prorokom, mitomanom, megalomanom i łasym na dobra materialne zręcznym mówcom, którzy zgrabnie użyją wypaczonych nauk, by zwodzić, odwodzić od wiary i ograbiać naród.

  3. Pomniejszajcie autorytet sprawujących władzę, wmieszajcie ich w ciemne interesy i sprowadźcie na nich hańbę i odrazę społeczeństwa.

  4. Wszczynajcie kłótnie i siejcie niezgodę w narodzie

  5. Buntujcie młodych przeciw starym i starych przeciw młodym.
  -(wmawiajcie im brak poszanowania wartości i doświadczeń starszego/ młodszego pokolenia)


  6. Utrudniajcie działalność władz i urzędów.(wprowadźcie jak największą i niesprawiedliwą biurokrację, utrudniającą zrozumienie praw, podkreślającą obowiązki i kary)

  7. Miejcie wszędzie swych szpiegów, agentów i zręcznych agitatorów (podżegajcie do nienawiści klasowej, rasowej, etnicznej i seksualnej)

  -Odbierajcie prawa i znaczenie rodzinie - podważajcie jej status w imię wolności i poprawności politycznej wobec wszystkich (innych) grup.

  8. Nie odrzucajcie współpracy najgorszych kreatur. Wynoście ich na piedestały i okrzyknijcie zbawcami narodu.

  9. Nie szczędźcie też:
  - zwodniczych obietnic,
  - ofert pieniędzy( rzadko spełnionych i w minimalnym zakresie- tyle, by zyskać wiarygodność),
  - pochlebstw i fałszywych pochwał,

  10.Osłabiajcie, gdzie tylko możliwe rozwój sił zbrojnych przeciwnika.
  -Podkopujcie moralność, etykę, dyscyplinę, siłę, godność, honor, hart ducha i ciała poprzez tzw. brudna wojna
  prostacką muzykę i jej oprawę (eksponujcie cielesność i seksualność do przyjętych przez dany naród granic, a potem przekraczajcie je)
  - rozpasanie kulinarne (złą dietę) i trunki oraz inne używki niszczące zdrowie (najgorsze z nich legalizujcie, mając z tego profit).
  -Niszczcie i wyśmiewajcie wiedzę o medycynie naturalnej, nazwijcie ją zabobonem i ciemnota, odsuwajcie ludzi od darów Natury, dając w zamian jako niezbędne do życia szkodliwe suplementy. "Szkodzić- nie pomagać"
  - podsyłajcie im kobiety nierządne(czyńcie także kobiety przeciwnika nierządnymi i chciwymi, bez szacunku do siebie i dzieci[rodziny]pod pozorem wolnego wyboru i równości), by dokończyły dzieła zniszczenia
  - wmawiajcie ludziom, że bez materii ( pieniądze, ubrania, zbytkowne przedmioty, wygląd-moda, najnowsza technika) nie poradzą sobie absolutnie i nie znajdą uznania w oczach innych, a tylko pogardę i pośmiewisko.
  -Odsuwajcie ich od nauki i rozwoju, niechaj skupią się na gromadzeniu rzeczy materialnych z poczuciem ich niedosytu i ciągłego zagrożenia ich utraty.

  Fascynujące, czyż nie? Napisane ponad 2500 tysiąca lat temu. A co mamy obecnie w Polsce? Prawie idealnie spełnione 10 przykazań Mistrza Sun-Tsu.

  Jak myślisz drogi czytelniku co się stanie gdy ludzie w Polsce w końcu się dowiedzą? Jest przysłowie Historia kołem się toczy...

  TERAZ MAŁY QUIZ. POD ODPOWIEDNIE PUNKTY DOPASOWAĆ LUDZI I WYDARZENIA.


  szybkie pytanie. jaki film z polski został nominowany w tym roku do oskara, o kim jest ten film i kto go nakręcił.
  równie szybka odpowiedz "w ciemności" agnieszka holland. niby wszystko dobrze ale film o martyrologi żydów ukrywających się w kanale nakręcony przez żydówkę.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/W_ciemno%C5%9Bci

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Henryk_Holland

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Agnieszka_Holland


  trochę z historii

  jak pokazuje historia żydzi byli przeganiani z każdego kraju w którym mieszkali, na przestrzeni wieków doszło do wielu pogromów. pytanie czemu tak sie działo? prawda ma tę właściwość ze wcześniej czy później wypływa, a zazwyczaj wypływa w najbardziej nieoczekiwanym momencie. pogromy były wynikiem poznania prawdy przez społeczności w których żyli żydzi. prawdy o krętactwie lichwie i ogromie zdrady.

  syjoniści i żydzi nie są lojalni wobec kraju w którym żyją. są lojalni wobec diaspory
  to ich pierwsza siła.

  niewiedza społeczeństw
  to jest ich druga siła
  wspólne skoordynowane działania jednocześnie na całym świecie.
  Siła nr 3

  działają zawsze tak samo. tylko że teraz z większym rozmachem.

  i na koniec pod rozwagę

  Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym." Israel Singer Dnia 19 kwietnia 1996r. na Swiatowym Kongresie Żydów

  Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy." - Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Menachem_Begin

  Was Polaków nie będzie, wy będziecie zbierać jedzenie na śmietnikach. My mamy wszystko rozpracowane; spokojnie, powoli, krok za krokiem. To jest zbyt bogaty kraj abyśmy go wam zostawili, to jest nasza ziemia obiecana”.


  “(…) Pewni siebie, przekonani, że opanowali już wszystko w “tym kraju”. Dyktują nam gdzie mamy prawo stawiać krzyże a gdzie nie, zgłaszają nieustające roszczenia majątkowe, obdzielają się polskimi orderami i smagają nas oskarżeniami o szowinizm i “odwieczny polski antysemityzm

  Polacy nie zdają sobie sprawy z grozy sytuacji. Ma miejsce stopniowy demontaż państwa polskiego. Tragizm sytuacji pogłębia fakt że odbywa się to przy obojętności a nawet za przyzwoleniem większości obywateli. Jest to możliwe w przypadku gdy ogłupione przez reżimowe media społeczeństwo osiąga taki stan że nie zdaje sobie sprawy ze swojej głupoty.
 • @NUS 17:10:11
  Tak jest, generujmy kretyństwa by PO-dtrzymywać obecną stagnację.
 • @Jan Paweł 18:58:40
  Spotkaj się z Wrzodakiem i pobełkoczecie sobie przy kielichu, to może coś z tego wyjdzie!!! Ty, wrzodak masz fajne nazwisko, i jesteś zwykłym palantem, bo na polityce gówno się znasz!!! Spadaj na portal GÓWNOPRAWDA, bo tam takie oszołomy mogą się wykazać i znależć poklask!!! Potrafisz obrażać tragicznie zmarłego Prezydenta RP i niczy sie nie róznisz od paligłupa et consortes!!!
 • @Bania 20:26:47
  Najpierw sprawdż a potem komentuj!!! ten oszołom ma na imię Zygmunt!
 • @Ranger 17:18:39
  A może tylko stwarza pozory?
 • @1normalnyczlowiek 17:35:08
  Wrzód na "języku"?
 • @Roman Owski 22:36:37
  jeżeli są jakieś nieścisłości w autora tekście to proszę podać, bo jak na razie pan używa argumentu na zasadzie "nie bo nie"
 • Mając na uwadze tych
  Prezydentów, jacy to już zasiedli na naszym tronie. Począwszy od tego co mundurek zamienil w garniturek. Czy tego speca od wkręcania i wykręcania korków, co to klania się komuchom w pas i śmie twierdzić, że ich pokonal. Albo ten co pojechal do Katynia i się urąbal - a w Jedwabnym wódy nie tknąl. Albo ten co go bul zęba dopadl - ten co to nim jeszcze na tron zasiadl, a już z NATO chcial wyskakiwać.
  Patrząc na te towarzystwo - niestety, ale nie przyznam Panu racji, że Lech Kaczyński byl, aż takim strasznym potworem. Daj Pan dziś ludziom takiego potwora - a będą Panu wdzięczni - na tarczy Pana poniosą do Sejmu.
  Nie zgadzam się jeszcze z jednym, otóż Moskale nie są tak slabi, jak Pan ich tu wymalowal. Zapewniam Pana, że mają tu sporo i uli i pszczólek.
 • I PO co to wszystko?
  Właściwie prawie cała sytuacja opisana przez p. Wrzodaka jest odzwierciedleniem tego co mamy w PO-lsce. Ale tylko prawie. A dlaczego?
  Aby zdyskredytować PiS, gdyż gwarantuje to zablokowanie jakichkolwiek zmian. Oczywiście, że PiS czy L. Kaczyński, bądź też J. Kaczyński nie byli i nie są ideałami, ale bez nich niemożliwe są jakiekolwiek zmiany. Taki jest podział sceny politycznej i nic na to nie poradzimy. Tak więc objęcie władzy przez PiS pozwoli na choćby częściowe wykoszenie agentury. A co dalej to już następny proces zmian.
 • @ POSEL WRZODAK - KTO NAMI RZADZI? ALEZ PAN JUZ "WIE" KTO, PRAWDA ? :)
  RE: Kto nami Rządzi???

  --- Dlaczego pan pyta, panie Wrzodak? Przeciez juz pan "zna" odpowiedz, prawda?

  Brzmi ona: "Rzadzi nami PiS!"

  Zgadza sie?

  Dla pana premierem Polski tez nie jest niejaki Tusk, tylko Jaroslaw Kaczynski, a raczej "Kalkstein," nie?

  Ach, jak to milo i bezpiecznie robic huzia na PiS i Kaczora, i nic nie pisnac o PO i spolce, co?

  Panie Wrzodak, a teraz niech pan gromko zapieje: "Moskaloluby wszystkich krajow, laczmy sie i wpierod na PiS i Kaczynskowo!"

  :)
 • @zibi 23:05:59
  Ładnie o osobie piszesz, nie musisz się przedstawiać. Napisz coś pozytywnego o rezydencie LK, będziemy polemizować.
 • @zibi 23:07:31
  Szlomo z gazety koszernej też tak o mnie pisał, wodzuś też tak o mnie mówił w 1996 roku.
 • @jaDOCENT 23:27:31
  Jakie wycięcie agentury!!! Oni zablokowali ustawę lustracyjną, która otwierała teczki agentury i ujawniała OZI, nie chcę takich rozliczeń jak Sejmowa Komisja Śledcza d/s prywatyzacji banków, gdzie Hoffman ośmieszył tą komisję i umocnił w ten sposób złodziei banków.
 • @Edward Snopek 23:13:59
  Do L.Kaczyńskiego można by mieć pretensje o to, że był zbyt łatwowierny i naiwny. Wierzył, że jako człowiek o opcji proamerykańskiej i proizraelskiej, może być jeszcze propolski(oczywiście w ramach prozachodnich, czyli w strukturach UE i NATO). Ta wiara i naiwność nie pozwoliła mu mieć chytrości węża i to kosztowało go życie. Gdyby nie zależało mu na Polsce, to dogadał by się ze spiskowcami(USA,Rosja Niemcy) kosztem Polski, tak jak uczyniły to rządzący obecnie.
  Pan Wrzodak, w swym zaślepieniu tego nie chce dostrzec.
 • Ło kurde!!!
  To już 16 postów, a ja przegapiłem taką personę?!
  Istny piąty jeździec Apokalypsy.
  PIS niedobry, Kaczory zdrajcy.
  Zara bedzie , ze Opara Żyd, Nowy Ekran tez za kasę Mosadu.
  Kurna, cosik mnie siem zdaje, że już znam ten styl.
  Z postów "odFYM-ionego" FYM-a.
  Czyżby drugie konto?
 • @kserkses 23:04:10
  Zibi, sowiet, 1normalnyczlowiek, Osowski ci darmozjady z pisuaru, nawet tego nie chcą czytać, bo ich móżdżki nie obejmują problemu związanego z syjonistyczną światową polityką, że ich wodzusie po 133 cm, wiosłowali i wiosłują razem z Bronkiem Donaldem, Bolkiem, Kwasem z prądem NWO.
  Dzięki za ten materiał, może zaczną czytać i mysleć.
 • @35stan 23:40:01
  Nie chcę dostrzec, ponieważ ja analizuję LK nie tylko za czasów prezydentury, ale od początku jego działalności na urzędach, gdzie się nie sprawdził.
 • @zibi 23:05:59
  Jak będziesz miał takie Nazwisko jak Pan Zygmunt Wrzodak, to bedziesz mógł wejśc do dyskusji. Na razie to korzystasz z uprzejmości Pana Wrzodaka, więc zanim coś napiszesz to wytrzeźwiej
 • @Pan Marky 23:31:01
  No i czego pan kłamie!!! Piszę, że ,,
  Olechowski (Bilderberg) założył PO i wypromował na premiera Tuska. Belka, (Komisja Trójstronna) był szefem europejskiej sekcji MFW, lobbysta przy prywatyzacji PZU (wyceniał i sprzedawał akcje PZU) a obecnie jest szefem NBP. A rząd z Tuskiem na czele w lutym ubiegłego roku był na wspólnym posiedzeniu rządów Polski i Izraela w Jerozolimie. Lech Kaczyński i jego przyjaciel od biznesu Tusk zgodzili się na powrót do polski wielu żydów oraz obiecali pomoc Izraelowi w razie ataku na Iran. A mimo to hasbara wmawia Polakom, że PO, Komorowski i Tusk to ruscy agenci (tzn. gorsi agenci w ich rozumowaniu), ale nie zarzucają im, że są ulegli CIA, mossadowi to im wybaczają, według nich można być agentem swoich prześladowców"
  hasbara to wszyscy obecnego układu sejmowego. Bez różnicy kto będzie rządził w Polsce, polityka zawsze będzie korzystna dla Izraela. Kto to mówił i gdzie!!!!
 • @Wrzodak Z. 22:21:41 MOSKALOFILSKIE PLE-PLE?
  RE: Ja piszę o zarabianiu na Rosji i, że Rosja Chrześcijańska jest bezpieczniejsza od sowieckiej,

  --- Rosja "chrzescijanska" okrutnie niszczyla Polske m.in. przez ponad 120 lat zaborow.

  RE:to widzi Watykan i prowadzi politykę z kościołem prawosławnym w oparciu o dialog

  --- Za Krola Batorego Watykan tez dogadal sie z Moskwa, z carem Iwanem Groznym, ktory ludzil Watykan "dialogiem" i obiecywal przejscie na katolicyzm. Pod wplywem cara, Watykan naciskal poteznie Krola Batorego, zeby juz dalej nie atakowal Moskwy. Krol Batory zawarl rozejm z moskwicinami. Skutki tego byly dla Polski tragiczne.

  RE:i to jest wskazówka dla polityków.

  --- Jak robic Watykan w konia i poslugiwac sie Watykanem przeciwko Polsce?

  RE:Wiele jest podobnych ideologów do Dugina, którzy podobnie tak sądzą.

  --- Dugin to ten, co powiada, ze Moskwa nie chce niepodleglej Polski prawda?

  Dobry Dugin, powiada Wrzodak?
 • @Wrzodak Z. 23:47:04
  A kto się sprawdził?
  Czy JPII, który zachęcał Polaków do wstąpienia do UE, też był zdrajcą?
  Pan nie odróżniasz kolorów, Pan jesteś daltonista polityczny.
  Kaczyński w swej naiwności wierzył w sojusz z Ameryką i Izraelem i to był jego błąd, bo w polityce między państwami liczą się tylko interesy, a on uważał(i Jarosław także), że za służenie interesom USA i Izraelowi, Polska będzie wasalem(o określonych obowiązkach z obu stron, jak np.Korea Płd.), a to w naszym przypadku się nie sprawdza(takie położenie geopolityczne, że możemy być tylko przedmiotem do wykorzystania).
  Zauważ Pan to wreszcie, bo to nierozróżnianie niuansów w polityce, jest dla Pana kompromitujące.
 • @Wrzodak Z. 23:53:55
  RE: No i czego pan kłamie!!! Piszę, że ,,

  --- Gdzie ja niby klamie?

  Niby twierdzi pan, ze to, co pan napisal o Tusku i PO to naprawde jakas krytyka? To w istocie ich obrona. O komuchach nie pisnal pan ani slowka - ba, broni pan niejakiego Oleksego, tak jak Tuska i PO, czyz nie tak?

  Olbrzymia wiekszosc panskiego tekstu to pelen nienawisci atak na PiS.

  I czy nie sugeruje pan, ze to nie PO, tylko PiS rzadzi w Polsce?
  :)
 • @kserkses 23:04:10
  Człowieku, połowa z tych ludzi już nie żyje, więc o co chodzi? Mam iść i wykopać Brystygierową, nieżywą od 75 roku??? A może to Golda Meir zestrzeliła Tupolewa?
  Te pseudodyskusje na NE są kompromitujące. Bełkot i bełkot, byle tylko napisać 20 razy o "chazarach", 10 o chrześcijaństwie i 30 o "narodzie".

  A potem gówniarze przed wyborami mówią: "panie, ja mam na tych pier*olców głosować?"
  I wrzucają na PO. Dzięki WAM.
 • @Muni 00:39:04
  "A może to Golda Meir zestrzeliła Tupolewa?"

  ta akurat nie. spadkobiercy tych ludzi. całkiem przypadkiem jej rodacy

  kto wymyślił komunizm i wcielił w życie ? Może rosyjski chłop lub robotnik w fabryce? To dwaj żydzi Marks i Engels wykombinowali jak żydzi maja przejąć władze na całym świecie.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Karol_Marks

  rewolucja bolszewicka w rosji była wywołana przez zydów. to oni za pomocą zmanipulowanych mas obalili cara i zapoczątkowali w europie komunizm.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Lenin

  http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81azar_Kaganowicz

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Trocki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Jakow_Swierd%C5%82ow

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Moj%C5%BCesz_Uricki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Karol_Rade

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Unszlicht

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kamieniew

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Grigorij_Zinowjew

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Gienrich_Jagoda
 • @Muni 00:39:04
  połowa nie żyje. racja. rządzą ich córki. zięciowie, synowie i inni powinowaci. czy uważasz że struktura społeczna zmieniła się na przestrzeni lat? myślisz że co, że oni byli wychowywani na "Potopie, Panu Tadeuszu i Krzyżakach?" czy może raczej na czerwonej książeczce Mao - Tse _Tunga? myśl człowieku!!!! myślenie ma przyszłość.

  a tu reszta z władz RP. wklejam całość. Nazwiska autentyczne (rodowe) niżej wymienionych osób zostały ustalone w oparciu o:

  1) Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW (nr arch. 1/6526/1 – data archiwacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 – data rejestracji Wydz. III-2, SUSW Warszawa).

  2) Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach.

  1. Jerzy Albrecht – Finkelstein
  2. Amsterdamski – Saul Henrykowski
  3. Stanisław Arski – Apfelbaum
  4. Stefan Arski – Artur Salman
  5. Bronisław Baczko – Gideon
  6. Leszek Balcerowicz – Aaron Bucholtz
  8. Jan K. Bielecki – Izaak Blumenfeld
  9. Bolesław Bierut – Rotenschwanz
  10. Alef Bolkowiak – Alef Gutman
  11. Michał Boni – Jakub Bauer
  12. Jerzy Borejsza – Beniamin Goldberg
  13. Wiktor Borowicki – Aaron Berman
  14. Marek Borowski – Szymon Berman – jego wuj – Jakub Berman
  15. Stefan Bratkowski – Blumstejn
  16. Stanisław Brodzki – Bronstejn
  17. Jan Brzechwa – Jan Worobiec
  18. Ryszard Bugaj – Izaak Blumfeld
  19. Zbigniew Bujak – lewy syn rabina Małachowskiego
  20. August Chełkowski – Dawid Cnajbaum
  21. red. Kamila Chilińska – Halpern
  22. Wiesław Chrzanowski – Szymon Knopfstejn
  23. Adam Cichocki – Aaron Zigenbaum
  24. Włodzimierz Cimoszewicz – Dawid Goldstein
  25. Bernard Cukier – Kolski
  26. Józef Cyrankiewicz – Izaak Cymerman
  27. Marek Czekalski (prezydent Łodzi) – Wachter
  28. Tadeusz Daniszewski – Dawid Kirschbaum
  29. Ostap Dłuski – Adolf Langer
  30. Jan Dobraczyński (pisarz) – Gutmacher
  31. Ludwik Dorn – Dornbaum
  32. Andrzej Drzycimski – Abraham Engel
  33. Lech Falandysz – Aaron Fleischman
  34. Arkady Fidler – Efroim Trusker
  35. Pawel Finder – Pinkus
  36. Aleksander Ford – Liwczyc
  37. Władysław Frasyniuk – Rotenschwanz
  38. Jerzy Frydberg – Izrael Frydberg
  39. Bronisław Geremek – Berele Lewartow
  40. Zofia Gomułkowa – Liwa Szoken
  41. Henryk Goryszewski – Jakub Glikman
  42. Jan Górecki – Muhlrad, dyr. gen. Min. Finansów
  43. Wiktor Górecki – Muhlrad,”komandos” z 1968
  44. Maria Górowska (sędzia) – Sad lub Berger
  45. Halina Górska – Rasa Kugelschwanz
  46. Alina Grafowska – Rasa Rotenfisch
  47. Hanna Gronkiewicz-Waltz – Haka Grundbaum
  48. Ryszard Marek Wroński – Goldberger
  49. Wiktor Grosz – Izaak Medres
  50. Jacek Groszkowski – Hersz Herszkowicz
  51. Leon Halban – Blumenstok, prof. KUL-u
  52. Aleksander Hall – Miron Hurman
  53. Marian Hemar – jan Marian Herscheles
  54. Józefa Hennelowa – Zyta Goldmond
  55. Szymon Hirszowski – Szymon Hirsz
  56. Józef Hubner – Dawid Szwarc
  57. Piotr Ikonowicz – Dawid Goldsmith
  58. Henryk Jabłoński – Apfelbaum
  59. Jerzy Jakubowski – Miszkatenblit
  60. Ludwika Jankowska – Luba Kowieńska
  61. Andrzej Jaroszewicz – Aron Samet
  62. Piotr Jasienica – Lech Benar
  63. Jerzy Jaskiernia – Aaron Aksman
  64. Mieczysław Jastrun – Agatstein
  65. Tomasz Jastrun s. Mieczysława – Agatstein
  66. Kalina Jędrusik – Makusfeld
  67. Roman Juryś – Chaim Szacht
  68. Jarosław i Lech Kaczyńscy – Kalkstein
  69. Ida Kamińska – Rachel, dyr. Teatru Żyd. w W-wie
  70. Jan Karski (kurier AK) – J. Kozielewski-?
  71. Andrzej Kern – Dawid Ginsberg
  72. Jan Kobuszewski – Weisleder
  73. adm. Piotr Kołodziejczyk – Robert Cajmer
  74. Grzegorz Kołodko – Samuel Hanerman
  75. Maria Komar (generałowa) – Riwa Zukerman
  76. Janusz Korczak – Henryk Goldszmit
  77. Janusz Korwin-Mikke – Ozjasz Goldberg
  78. Jerzy Kosiński – Josek Lewinkopf
  79. Janina Kotarbińska – Dina Steinberg, ż. prof. Kotarbińskiego
  80. Mikołaj Kozakiewicz – Jakub Kleinman
  81. Helena Kozłowska – Bela Frisch
  82. Stanisław Krajewski – Abel Kaimer
  83. Hanna Krall – Haka Rejchgold
  84. Krzysztof Król – Aaron Rosenbaum
  85. Marian Krzaklewski – Dawid Zimmerman
  86. Lucyna Krzemieniecka – Wiera Zeidenberg
  87. Edward Krzemień (dziennikarz GW) – Wolf
  88. Kunicki – Goldfinger
  89. Kazimierz Kuratowski – Kuratow
  90. Zofia Kuratowska-Jaszuńska – Goldman
  91. Jacek Kuroń – Icek Kordblum
  92. Aleksander Kwaśniewski – Izaak Stoltzman
  93. Jolanta Kwaśniewska -Konty – Kohn
  94. Stanisław Jerzy Lec – Letz de Tusch
  95. Janusz Lewandowski – Aaron Langman
  96. Olga Lipińska – Fajga Lippman
  97. Teresa Liszcz – Rasa Lankamer
  98. Jan Lityński – Jakub Leman
  99. Lubiejski – Zygielman
  100. Łozowski – Salomon Abramowicz
  101. Aleksander Łuczak – Dawid Lachman
  102. Helena Łuczywo – Chaber (ojciec), Guter (matka)
  104. Aleksander Małachowski – Jakub Goldsmith
  105. Marek Markiewicz – Samuel Moritz
  106. Tadeusz Mazowiecki – Icek Dikman
  107. Jacek Merkel – Samuel Nelken
  108. Adam Michnik – Aaron Szechter
  109. Andrzej Milczanowski – Aaron Edelman
  110. Jerzy Milewski – Dawid Machonbaum
  111. Leszek Moczulski – Robert Berman
  112. Karol Modzelewski – Samuel Mendel
  113. Zygmunt Modzelewski – Fischer
  114. Jerzy Morawski – Izaak Szloma
  115. Stanisław Nadzin – Gutman
  116. Stefan Niesiołowski – Aaron Nusselbaum
  118. Piotr Nowina-Konopka – Haim Kromer
  119. Róża Ochabowa – Grunbaum
  120. Andrzej Olechowski – Mosze Brandwein
  121. Józef Oleksy – Szymon Buchwio (Łemek)
  122. Jan Olszewski – Izaak Oksner
  123. Janusz Onyszkiewicz – Jojne Grynberg
  124. Jerzy Osiatyński – Szymon Weinbach
  125. Janina Paradowska – Rachela Busch
  126. Jan Parys – Haim Pufahl
  127. Aleksander Paszyński – Finkelstein
  128. Mirosława Pażyńska – Srula Kundelman
  129. Lesław Podkański – Izaak Freinkel
  130. Ezdra Podlaski – Rotenschwanz
  131. Kazimierz Pomian – Furman lub Rotenschwanz
  132. Radkiewiczowa, żona min. – Ruta Teitsch
  133. Helena Radlińska, prof.- Rajchman, Akad.Organ.Sł. Społ.
  134. Mieczysław Rakowski – Mojżesz Rak
  135. Jan Reguła – Josek Mützenmacher
  136. Jan Maria Rokita – Izaak Goldwicht
  138. Adolf Rudnicki (pisarz) – Schneider
  139. Jan Rulewski – Fikelman
  140. Rutkowski Botwin
  141. Hanka Sawicka – Szapiro
  142. Ryszard Setnik – Szymon Bauman
  143. Izabela Sierakowska – Rebeka Sommer
  144. Janusz Sityński – Jakub Leman
  145. Ernest Skalski – Wilker lub Nimen
  146. Skrzeszewski – Fokenman
  147. Krzysztof Skubiszewski – Szymon Schimel
  148. Władysław Sławny – Rosenberg
  149. Antoni Słonimski – Stomma
  150. Zenon Smolarek – Izaak Zimmerman
  151. Ewa Spychalska – Salome Stein
  152. Marian Starownik – Symeon Steinman
  153. Stefan Starzewski – Gustaw Szusterman
  154. Stanisław Stomma – Szaja Sommer
  155. Michał Strąk – Baruch Steinberg
  156. Julian Stryjkowski (pisarz) – Pesah Stark
  157. Jerzy Stuhr (aktor) – Josek Feingold
  158. Hanna Suchocka – Haka Silberstein
  159. Bolesław Sulik – Jakub Steinberg
  160. Kalman Sultanik – Chaim Studniberg
  161. Irena Szewińska (sportowiec) – I. Kirszenstein
  162. Stefan Szwedowicz (brat Michnika) – Szechter
  163. Roman Szydłowski – Szancer
  164. Wiesława Szymborska – Rottermund
  165. Paweł Śpiewak – Stinger
  166. Bolesław Tejkowski – Benio Tejkower
  167. Jerzy Turowicz – Jakow Turnau
  168. Stanisław Tuszewski – Salomon Hardnik
  169. Magda Umer (piosenkarka) – Humer
  (córka zbrodniarza UB)
  170. Jerzy Urban – Josek Urbach
  171. Mieczysław Wachowski – Jakub Windman
  172. Henryk Walczak – Zukerman
  173. Lech Wałęsa – Lejba Kohne
  174. Dawid Warszawski – Konstanty Gebert
  175. Adam Ważyk (poeta) – Wagman
  176. Andrzej Werblan – Aaron Werblicht
  177. Andrzej Wieczorkiewicz – Hirsz Gelpern
  178. Aleksander Wirpsza – Leszek Szaruga
  179. Dariusz Wójcik – Dawid Wisental
  180. Andrzej Wróblewski – Andrzej Ibislauer
  181. Ludmiła Wujec – Okrent
  182. Jan Wyka – Leopold Wessman
  183. Roman Zambrowski – Rubin Nusbaum
  184. Janusz Zaorski – Jakub Bauman
  185. Andrzej Zoll – Rojeschwanz, b. prezes Tryb. Konst.
  186. Janusz Ziółkowski – Izaak Zemler

  Wojskowi

  187. gen. Edward Braniewski – Brandsteter
  188. gen. Jan Drzewiecki – Holzer
  189. gen. Marian Graniewski – Gutaker
  190. gen. Wiktor Grosz – Izaak Medres
  191. gen. Artur Jastrzębski – Artur Ritter (Niemiec)
  192. gen. Grzegorz Korczyński – Kalinowski
  193. gen. Leszek Krzemień – Maksymilian Wolf
  194. gen. Matejewski – Kugelschwanz
  195. gen. Marian Naszkowski – Wasser
  196. gen. St. Popławski – Siergiej Grochow (Rosjanin)
  197. gen. Karol Świerczewski – Walter Goltz lub Tenenbaum
  198. gen. Leon Turski – Tennenbaum
  199. gen. Mieczysław Wągrowski – Izaak Pustelman
  200. gen. Tadeusz Wilecki – Wałłach
  201. gen. Zarako-Zarakowski – Zarako, Nacz. Prok. WP
  202. gen. Janusz Zarzycki – Neugebauer
  203. płk Michał Bron – Bronstein, prac. MSZ
  204. płk dr Charbicz – Marek Heberman, kom.Szpit.Woj.,Warszawa
  205. płk Otto Fiński – Finkenstein, szef sztabu “Służba Polsce”
  206. płk Garbowski – Caber lub Gruber, d-ca dyw.
  207. płk Gradlewski – Goldberg, GZP WP
  208. płk Mieczysław Kowalski – Kohn
  209. płk Anatol Liniewski – Liberman, prac. ASG
  210. płk Rosiński – Rosenberg, DOW
  211. płk Rotowski – Rotholtz, szef Zarz. Sł. Techn. WP
  212. płk St. Sokołowski – Szabat, prac. WAP
  213. płk Paweł Solski – Pinkus, szef Sł. Samoch. WP
  214. płk Szulczyński – Szulcynger, d-ca pułku
  215. płk Wł. Tykociński – Tikotiner, attache wojsk.
  216. płk Wadlewski – Waldman, dyr. Dep. Wojsk. w Min. Zdrowia
  217. płk Żarski – Silberstein, prac. WAP
  218. ppłk Jerzy Bryn – Izrael Alter, prac. MSZ
  219. ppłk Jan Dolanowski – Dollinger, DOW
  220. ppłk Adam Łaski – Gutbrot, prac. ASG
  221. ppłk Henryk Zieman – Zysman, DOW
  222. mjr Roman Domanski – Rosenstand, DOW
  223. mjr Marcel Kot – Abram Sterenzys
  224. mjr Józef Śliwiński – Flaumenbaum, szef Wyd. “Służba Polsce”
  225. mjr Henryk Umiński – Keff
  226. Filip Berski – Badner, prokurator wojskowy
  227. Kazimierz Golczewski – Bauman, Nacz. Prok. Wojsk.
  228. sędzia Franciszek Kapczuk – Natanel Frau, Sąd Wojsk. Wrocław
  229. Maksymilian Litiński – Lifszyc, Nacz. Prok. Wojsk.
  230. Lubiejski – Zygielman, II Zarząd
  231. Jakub Lubowski – Chase Smen, prok. Dep. Sł. Spraw.
  232. Jan Orliński – Unterweiser, Prok. Wojsk.
  233. Henryk Podlaski – Fink, Nacz. Prok. Wojsk.
  234. Rajski – Rajgrodzki, II Zarząd
  235. Roman Rawicz – Vogel, Najw. Sąd Wojsk.
  236. Henryk Trojan – Adler, II Zarząd
  237. Henryk Walczak – Zukerman
  238. Zagórski – Winter, II Zarząd
  239. Arnold Załęski – Załkind, prac. Prok. Wojsk.

  Pracownicy MSW

  240. gen. Józef Hübner – Dawid Szwarc
  241. gen. Matejewski – Kugelschwanc
  242. gen. Miecz. Moczar – Mykoła Demko (Ukrainiec)
  243. Gen. Julian Polan – Harasim, morderca sądowy
  244. gen. Roman Romkowski – Natan Grinspan-Kikiel
  245. gen. Józef Maria Różański – Rosenzweig
  246. płk Leon Andrzejewski – Ajzen Lejb-Wolff, dyr. Gabin. Ministra
  247. płk Bielecki – Moniek Buchman, szef WUBP Kraków
  248. płk Julia Brystiger – Prajs
  249. płk Górecki – Goldberg, dyr. Depart. IX
  250. płk Mieczysław Mietkowski – Mojżesz Borowicki, doradca MSW
  251. płk Orłowski – Kugelschwanz
  252. płk Marian Reniak – Marian Strużyński
  253. płk Józef Różański – Josek Goldberg, dyr. dep. MBP
  254. płk Sienkiewicz – Lewi, dyr. depart.
  255. płk Szeryński – Szhnkman, prac. MBP
  256. płk Józef Światło – Izaak Fleischfarb, z-ca dyr. depart. X
  257. ppłk Helena Wolińska-Brus – Ochsmann
  258. mjr Adam Kornecki – Dawid Kornhendler, szef WUBP Kielce
  259. Antoni Alster – Nauman, v-ce szef MBP
  260. Barbara Giller – Basze Lea, prac. MBP
  Lista znanych Żydów mających wpływ na rządy w Polsce ( alfabetycznie)
  1. Jacek AMBROZIEWICZ b. szef URM u Mazowieckiego
  2. Bogusław BAGSIK aferzysta, ukradł 4.5 mln.dol.
  3. Leszek BALCEROWICZ b. V-Premier, Min. Finansów
  4. Ryszard BUGAJ Przew.UP-zbiorow żyd.-kom.
  5. Zbigniew BUJAK Unia Pracy, agent w NSZZ “Solidarność”
  6. Juliusz Jan BRAUN Unia Wol., Przew.Sejm.Kom.Kult.
  7. Michał BONI b. Min. pracy, liberał
  8. Bogdan BORUSEWICZ Unia Wolności
  9. Jan Krzysztof BIELECKI b. Premier RP, Unia Wolności
  10. Marek BOROWSKI V-Premier, Minister Finansów
  11. Andrzej CELINSKI Unia Wolności
  12. Jerzy CIEMNIEWSKI Unia Wolności
  13. Elżbieta CHOJNA-DUCH V-Minister Finansów
  14. Wiesław CHRZANOWSKI b. Marszałek Sejmu, przew.ZChN
  15. Izabela CYWINSKA b. Min. Kultury
  16. Kazimierz DEJMEK Minister Kultury
  17. Ludwik DORN Przew.. Poroz. Centrum
  18. Andrzej DRAWICZ b. Prezes Radiokomitetu
  19. Marek EDELMAN sztandarowa postać dział. Żydów
  20. Lech FALANDYSZ z-ca Szefa Kancelarii Prezydenta
  21. Dariusz FIKUS Red. Nacz.RZECZYPOSPOLITA
  22. Wlasyslaw FRASYNIUK Unia Wolności
  23. Aleksander GAWRONIK aferzysta
  24. Bronisław GEREMEK U.W. główny ideolog Antypolonizmu.
  25. Hanna GRONKIEWICZ-WALZ Prez. Narod. Banku Polskiego
  26. Aleksander HALL Przew. Partii Konserwatywnej
  27. Bogdan JASTRZEBSKI Wojewoda Warszawski
  28. Andrzej JONAS Przew. Unii Wydawców Prasy
  29. Jarosław KACZYNSKI Przew. Porozumienia Centrum
  30. Lech KACZYNSKI b.Prezes Najw.Izby Kontroli
  31. Wiesław KACZMAREK Min.Przekszt.Wlasnosciowych
  32. Stefan KAWALEC b. Dyr.w Min.Finans. Bank Śląski
  33. Bronisław KOMOROWSKI b. Wicemin. Obr. Narodowej
  34. Marian KRZAK Przew. Zw. Bankow Polskich
  35. Piotr NOWINA KONOPKA Unia Wolności
  36. Waldemar KUCZYNSKI b. Min.Przek .Własności
  37. Zofia KURATOWSKA V-Marszalek Sejmu U.W.
  38. Jacek Kuroń 1948 Szczecin likw. ZHP, członek KC PZPR, organizator czerwonego harcerstwa
  39. Krzysztof KOZLOWSKI b. Minister Spraw Wewnętrznych
  40. Aleksander KWASNIEWSKI były czl.KC PZPR, przew.SLD
  41. Barbara LABUDA Unia Wolności
  42. Jan LITYNSKI Unia Wolności
  43. Bazyli LIPSZYC b. doradca Min.Finansow
  44. Janusz LEWANDOWSKI b. Min. Przekszt. Wlasn.
  45. Wojciech MANN właściciel Radia KOLOR
  46. Ewa LETOWSKA b. Rzecz. Praw Obywatelskich
  47. Maciej LETOWSKI zastępca red. naczelnego LAD-u
  48. Krzysztof MATERNA współwłaściciel Radia KOLOR
  49. Tadeusz MAZOWIECKI b.Prem., b.Przew. Unii Wolności
  50. Adam MICHNIK Red. Nacz. GAZETY WYBORCZEJ
  51. Wojciech MACIAG b. Wiceminister Finansów
  52. Aleksander MALACHOWSKI V-Marszalek Sejmu,Unia Pracy
  53. Witold MODZELEWSKI Wiceminister Finansów
  54. Tomasz NALECZ Unia Pracy
  55. Piotr NAJMSKI Przew.Klubu Atlantyckiego
  56. Marek NOWICKI Kom. Hel. Praw Czlowieka
  57. Malgorzata NIEZABITOWSKA b.Rzecz.Pras.Mazowieckiego
  58. Michał OGOREK twórca Antypolonizmu
  59. Janusz ONYSZKIEWICZ b. Min.Obr.Nar., Unia Wolności
  60. Jerzy OSIATYNSKI b. Min. Finansow,Unia Wolności
  61. Daniel PASSENT publicysta
  62. Aleksander PASZYNSKI b. Minister Budownictwa
  63. Andrzej POTOCKI Rzecz. Pras. Unii Wolności
  64. Danuta PIONTEK byznesmenka, Part. Suchock.
  65. Mieczyslaw RAKOWSKI b.I.Sekr.PZPR, b.Prem.PRL
  66. Alicja RESICH-MODLINSKA prezenterka w TVP
  67. Jan Maria ROKITA b. szef URM, Unia Wolności
  68. Wiesław ROZLUCKI Prezes Gieldy Pap. Wartosciowymi
  69. Jan RUTKIEWICZ Burmistrz W-wa Srodmiescie
  70. Tadeusz ROSS twórca Antypolonizmu
  71. Ireneusz SEKULA aferzysta, b. V-Premier PRL-u
  72. Ernest SKALSKI z-ca Red.Nacz. GAZETY WYBOR.
  73. Krzysztof SKUBISZEWSKI b. Min. Spraw Zagranicznych
  74. Marek SIWIEC Krajowa Rada Radiofonii I TVP
  75. Andrzej SZCZYPIORSKI Literat, twórca Antypolonizmu
  76. Hanna SUCHOCKA b. Premier, Unia Wolności
  77. Marcin SWIECICKI b.czl.KC PZPR,Prez.W-wy, UW
  78. Jacek SERYUSZ-WOLSKI Integracja d/s Europejskich
  89. Tadeusz STRYJCZYK b.Min.Przem.,doradca Suchockiego
  80. Grazyna STANISZEWSKA Unia Wolności
  81. Szymon SZURMIEJ Przew.Sw.Federacji.Zydow Polskich
  82. Anna SZULC Prezenterka TVP
  83. Ewa SPYCHALSKA Przewodn. OPZZ
  84. Jacek TAYLOR Unia Wolności
  85. Jerzy TUROWICZ sztandarowa postać Żydów w Posce
  86. Witold TRZECIAKOWSKI b.Min.w rzadzie Mazowieckiego
  87. Jerzy URBAN b.Przew.Radiokom.,b.Rzecz.Pras .
  rzadu PRL,red.nacz.tygodnika NIE
  88. Kazimierz UJAZDOWKI Koalicja Konserwatywna
  89. Janusz WAISS wspolwlasciciel Radia “ZET”
  90 Piotr WIERZBICKI red. nacz. GAZETY POLSKIEJ
  91. Andrzej WIELOWIEJSKI Unia Wolności
  92. Henryk WUJEC Unia Wolności
  93. Andrzej WOYCIECHOWSKI wlasciciel Radia “ZET”
  94. Wojciech ZIEMBINSKI Str.Wiern.Rzeczypospolitej,
  agentura zydowsko – niem.
  95. Andrzej ZAREMBSKI b. Rzecz.Pras.Kr.Rady Rad.i TVP
  96. Andrzej ZOLL Przew. Trybun. Konstytucyjnego.
  97. Antoni MACIEREWICZ b. Min.Spr.Wew., Przew. Ak.Pol.

  Liste sporządzono na podstawie Kartoteki Ludności Centralnego Biura Adresów MSW. Nr arch.: 1/6526/1; Data Arch.: 9.07.1984r.; Organ Rej.: Wydz. III-2SUSW W-wa;Nr Rej:. 14750-99;Data Rej.: 29.06.1969r.

  I CIEKAWOSTKA DLA WYTRWAŁYCH J)

  4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów – według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej.
  Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2 miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba Żydów ukrywających swoje pochodzenie.
  Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, polityce i gospodarce.
  Żydzi twierdzili, ze w obozach zginęło 3 ml 400 tys. czyli 100% ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Ostatnie kalkulacje podają 110 tysięcy.
  Przed i w 1939 roku Żydzi polscy uszli przeważnie do Związku Sowieckiego. Oni powrócili przebrani za II Dywizje Piechoty tzw. Wojska Polskiego.

  Jakub Berman i inni żydowscy zbrodniarze wojenni wprowadzili władze “zydokomuny” terrorem. Wyszkoleni przez NKWD Żydzi z Rosji tworzyli 70% ilości “pracowników” i cale kierownictwo Urzędu Bezpieczeństwa. Ludzie ginęli jak za czasów bolszewickiej rewolucji w Rosji. Ponad 1 milion polskich patriotów przeszedł przez ciężkie wiezienia i obozy pracy niewolniczej, jak w kopalni uranu w Kowarach. 1 milion 100 tysięcy wywieziono do gułagów w Związku Sowieckim, w tym co najmniej 300 tysięcy inteligencji mogącej utworzyć administracje państwa. Nieokreślona liczbę patriotów z AK, SZ., Bach i opozycje rozstrzelano, zamęczono na śmierć lub latami trzymano w więzieniach.
  W walce z okupantem hitlerowskim zginęło 10% stanu żołnierzy AK. Pod okupacja sowiecka zginęło 90%.

  Żydzi polscy szpiclowali i wyszukali opozycje polska i sporządzili listy w Gminach Żydowskich, według których NKWD zlikwidowało polskich patriotów.

  W 1989 przeprowadzono “holocaust” na narodzie polskim postanowieniem tajnego rzadu żydowskiego, Sanhedrynu brukselskiego: Międzynarodowy Fundusz Walutowy zdewastował kraj “prywatyzacja” i lichwiarskim zadłużeniem przeprowadzonym głownie przez Żydów Sachsa i Sorosa.
  Obecna elita polityczna to dzieci morderców, jak W. Cimoszewicz i M. Borowski. Ich rodowód polityczny to PKP, PPR, PZPR, UW i UP.
  Kiedy Natanyahu przyjedzie do USA, to spotyka się z organizacjami żydowskimi. Kiedy Cimoszewicz, KWASNIEWSKI przyjechali to – tez, ale nie spotkali się z Kongresem Polskim i uchodźcami polskimi.
  Żydzi zmienili nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i obecnie pozują na najlepszych Polaków.
  Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów w “zydokomunie”, a obecnie kształcą następny swój miot w prywatnych szkołach i uniwersytetach granicznych. Przykład: Hanna Suchocka (Haik Silberstein) lub K. Skubiszewski (Szymon Szimel).
  Hanna Suchocka (Haik Silberstein) uczestniczyła w ostatniej konferencji Bilderbergow. Jej uzgodnienia tam SA trzymane w tajemnicy przed Polakami.

  Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, ze Żydzi w Polsce przygotowują ekspansje i mogą ja zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.
  Wyniki wyborów ulęgły dystorsji przez zawile i pokrętne ordynacje.
  Ksiądz prałat Henryk Jankowski postuluje, aby kandydat w wyborach musiał okazać się świadectwem, ze jest Polakiem wywodzącym się z conajmniej trzech pokoleń polskich i nie ze zdrajców ojczyzny (nie daleko pada jabłko od jabłoni), żeby Polska była Polska. Na to istnieje precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.
  Jednak Żydzi kontrolują 90% prasy a także wydawnictwa, telewizję i radio i urabiają opinie wyborców propagandą. Powodują oni podwójnym standardem prawdy . Dezinformacja zamęt w społeczeństwie, demoralizacje, podważają katolicyzm, z którego Narod czerpie swoja sile, poprzez sprzeciwianie się naukom Kościoła itd. W Polsce, jak w USA, obowiązuje Political Correctness (poprawność polityczna). “Gazeta Wyborcza” i “Nie” to gazety żydowskie. Żydostwo stworzyło państwo w państwie.

  Unia Wolności jest partia żydowska. Inne partie są zinfiltratrowane przez manipulatorów żydowskich.
  2 tysiące agentów Mosadu spenetrowało gospodarkę i politykę.
  Plany Żydów:
  - wyniszczyć kraj finansowo;
  - pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;
  - zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało “za chlebem”;
  - “oczyścić” kraj z inteligencji patriotycznej;
  - wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;
  - zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.
  To tylko krótki rys naszej najnowszej historii, ale warto go poznać i z tą wiedzą dokonywać wyborów.
  Opracował
  Ryszard Nowak
 • @35stan 23:40:01 Naiwność? Przemilczanie projektu Ustawy o Lojalności i Szczególnej Ochronie Interesu Narodowego RP, też
  wynika z naiwności?

  Ustawa o Lojalności i Szczególnej Ochronie Interesu Narodowego RP (uzupełnienie przysięgi państwowej), która zobowiąże osoby pełniące funkcje publiczne – poczynając od prezydenta RP - do złożenia oświadczenia na prawach przysięgi państwowej, pod rygorem utraty praw publicznych i obywatelskich, że są wolni od wszelkich uwikłań i zobowiązań wobec:

  a/ dawnych tajnych służb PRL,

  b/ obcych służb specjalnych,

  c/ korporacyjnego wywiadu gospodarczego,

  d/ grup lobbystycznych, tak krajowych jak i zagranicznych, których działanie byłoby szkodliwe dla RP.

  Treść w/w Ustawy proponowana przed laty jako Poprawka do Konstytucji RP.

  Marian Antosz
  synapsa@plaszczyznawyborcza.pl
 • @Muni 22:15:19
  przejrzyj na czy... w końcu!
 • @jaDOCENT 23:27:31
  przecież to Kaczyński (o ile sie nie mylę) np zlikwidował Służbę Zasadniczą Wojska Polskiego, osłabiając w ten sposób obronnośc Polski. jeden z tych punktów likwidacji Polski.
 • @jaDOCENT 23:05:39
  'Tak jest, generujmy kretyństwa by PO-dtrzymywać obecną stagnację."

  Ale tak konkretnie to o co chodzi?

  Że niby władza referendalna dla obywateli podtrzyma obecną stagnację?
 • @kserkses 01:13:09
  Macierewicz jest Żydem, tak? Hehe, to może ty też?
  Zagryweczki typu "bierzesz 80 nazwisk żydowskich i dopisujesz do nich 20 twoich wrogów" to numer wymyślony jeszcze za czasów UB. Dziwię się, że ktoś w ogóle to łyka, bo że propaguje, temu się nie dziwię. Agentów u nas dostatek.
  Czekam teraz na "Protokoły", tego jeszcze nie było.
 • @Wrzodak Z. 23:39:31
  I co, Platforma je otworzyła? I zapewne Platforma zlustrowała WSI? Nie kręć chłopie, bo nie masz małych dzieci przed sobą!!!
 • @NUS 10:11:59
  I co, samo to nastąpi? Bo czy istnieje taka możliwość? Czy sytuacja polityczna do tego dojrzała?
 • @Muni 10:34:29
  za pisanie takich rzeczy jak pan Ryszard Nowak płaci ciężkie odszkodowania za zniesławienie. a czemu pan Macierewicz i reszta pomówionych nie poszła do sądu domagać przeprosin i odszkodowań? przecież to łatwe pieniądze, można by autora skompromitować i zakazać sądownie rozpowszechniania paszkwili. ja ci powiem czemu. bo na sali sadowej trzeba by okazać dokumenty.
 • @jaDOCENT 11:07:49
  wiesz jak podobno zlustrowano WSI? ano w taki sposób, że wylecieli z niego sami Polacy, którzy tam jeszcze byli
 • @Jan Paweł 11:20:20
  Tak potwierdzam, że z WSI czystkę zrobiono z Polaków, a zostali ci co służą garbonosym, żebym wiedział, że jedno skrzydło WSI obce lewackie, syjonistyczne obali WSI pro-polskie nie głosował bym za rozwiązaniem WSI, to co zrobił Macierewicz to wyjątkowe szkodnictwo i bałaganiarstwo, ucierpiała na tym Polska. Jedna i druga sprawa w wykonaniu Macierewicza to uderzenie w Polaków oszczędzając tych prawdziwych przestępców co niszczyli Polskę.
 • @jaDOCENT 11:07:49
  Nikt WSI nie zlustrował, tylko jedno skrzydło WSI obaliło drugie skrzydło WSI, tak jak to się dzieje z komuną od początku w Polsce, że jedno skrzydło chamów obalal drugie skrzydło żydów z pzpr a teraz w SLD (Miller kontra Kwasniewski)
 • @35stan 00:00:03
  Kompromiujące jest też to, że w perfidny sposób przekręcasz słowa naszego rodaka JPII, nigdy nie powiedział, że mamy wejść do UE bez żadnych praw. Powiedział, że popiera wstąpienie Polski do UE, ale NA RÓWNYCH PRAWACH, dalej to rola polityków by te równe prawa wywalczyć, nie wywalczono, ponieważ Kwaśniewski z Kaczyńskimi i Tuskami, Michnikiem czyli okrągły stół i Magdalenka chórem wepchneli nas do bezbożnej UE. Tak było czy może inaczej!!!! wasza pisowska mentalność jest oparta cały czas na kłamstwie, nie kłamcie bezbożna komuna łże-prawico.
 • @Pan Marky 00:04:49
  Czy Pan nie rozumie, co czyta, ja uważam, że obecny układ sejmowy to powtórzenie Magdalenki, to siły zła w Polsce od 23 lat, atakuję mocniej PiS, ponieważ oni wzięli hasła patriotyczne na sztandary i wrzucają je w kibel, ponieważ taka jest rola Kaczyńskich i ich mocodawców, dlatego ci szemrują patriotyzmem a robią to samo co komuno - liberałowie trzeba ich mocniej zwalczać, ponieważ przy takim układzie wiecznie będzie rządził PO, powiem więcej PiS ten internacjonalistyczny trzeba rozwalić, by ochronić tych Polaków, którzy naiwnie wierzą w rolę Kaczyńskiego, Proszę przeczytać zobowiązania Kaczyńskich w Fundacji Batorego, oba z 2005 roku.
 • @Muni 10:34:29
  Macierewicz jest żydem, widać to po jego fizjonomii i nie trzeba innych dowodów. Tusk jest żydem i cała reszta. Zydzi mają Polaków teraz w garści, ale do czasu.
 • @kserkses 11:16:03
  procesowanie się z paszkwilantami nadaje sytuacji powiewu prawdy, nikt nie będzie się nurzał w g...e. I o to chodzi w tworzeniu takich list. I kto ma cokolwiek udowadniać i komu? Paszkwilantowi ma Macierewicz udowodnić, że nie jest Beduinem? A jutro jakaś ruska picz napisze, że jest Niemcem, albo Cyganem i znów? Kogo wy tu w balona chcecie zrobić z zagryweczkami jak ta? Już nie lata 60te, ludzie chyba troszkę mądrzejsi? Przynajmniej po prawej stronie. Szukaj narybku wśród durniów z RPalikota.
 • @obrońca Polski 12:10:13
  Duperele. Mieszkałem 16 lat w NYC i wiem jak wygląda Żyd. A tobie się wydaje. Nie jesteś obrońcą Polski, jesteś trollem.
 • @Muni 12:29:17
  Prawda jest taka, że cały sejm jest żydowski, cała budżetówka w ogromnej większości też, zwłaszcza kierownicze i dyrektorskie stanowiska, ciepłe posadki za nic nierobienie. Zyda to chyba tylko jednego widzialeś i myslisz, że każdy będzie akurat do niego podobny. Słowian Polaków nie ma w polityce dzisiaj czy chcesz czy nie. Czy Nacierewicz ma cechy słowiańskie? Hahaha, można się pokładać ze śmiechu. Tak samo jak i inni w polityce.
 • @jaDOCENT 23:27:31
  "Oczywiście, że PiS czy L. Kaczyński, bądź też J. Kaczyński nie byli i nie są ideałami, ale bez nich niemożliwe są jakiekolwiek zmiany. Taki jest podział sceny politycznej i nic na to nie poradzimy. Tak więc objęcie władzy przez PiS pozwoli na choćby częściowe wykoszenie agentury. A co dalej to już następny proces zmian."

  To dokładnie to samo, co i ja myślę zarówno o PiS i Kaczyńskich , jak i o kierunku pożądanych zmian.

  Pozdrawiam Świątecznie :)
 • @brian 23:40:49
  "Kurna, cosik mnie siem zdaje, że już znam ten styl."

  ---> Ja chyba też ...

  "Z postów "odFYM-ionego" FYM-a.
  Czyżby drugie konto?""

  ---> Sugerujesz, że ktoś "owrzodził" Wrzodaka!!!?
  ... Chyba masz rację - bo żaden normalny człowiek - kosztem swego dobrego imienia - sam z siebie nie wymyśliłby takich pokręconych teorii, zaprzeczających wprost temu, co widzimy na co dzień.

  Pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 12:02:23
  Własnie. Komentując słowa Jana Pawła II trzeba widziec je w kontekście, tzn, sowieckiej okupacji w Polsce. W tym kontekście Unia (wtedy jeszcze, chyba dla niepoznaki i zachęty dla krajów RWPG, trzymana na jakimś tam poziomie), wydawała sie wybawieniem dla Polski. Obecnie jak sie okazuje, to chyba więcej Sowiecji jest w Ameryce i na Zachodzie niz w Rosji. I jeżeli ktos tego nie widzi to chyba nie chce tego widziec
 • @Wrzodak Z. 20:59:12
  "... Ja próbuję polemizować z tymi co w swoich skutkach bezmyślności atakują chrześcijańską Rosję, nie dlatego, żeby im przypodobać ale dlatego, żeby ta Rosja była Chrześcijańska a nie sowiecka, ja odróżniam sowiecką Rosję od Chrześcijańskiej, ..."

  ---> Żeby nie wyszedł pan na kłamcę - co do tych "prób polemizowania" - to proszę wskazać choć JEDNĄ JEDYNĄ pańską wypowiedź, w której stanął pan po stronie Jarosława Kaczyńskiego, na którego wylano hektolitry POmyj, bolszewickiego jadu, natychmiast po publikacji jego przesłania do Narodu Rosyjskiego!!! W jakim kącie pan się wtedy schował a może jeszcze im pan pomagał w pluciu?

  http://www.youtube.com/watch?v=rjfUm6mbBv4&feature=player_embedded#!

  Niech pan pokaże, że naprawdę potrafi pan odróżnić Rosję Chrześcijańską i Naród Rosyjski, od Rosji sowieckiej i kagiebistów z Kremla!
  Jeśli pan nie kłamie, także o sobie, to gdzie jest pańska krytyka wobec tych, którzy twierdzili, że Jarosław Kaczyński zmienia twarz występując, raz z apelem do przyjaciół Rosjan a później krytykując moskiewską władzę Putina!
  Bo jeśli dopatrzył się pan w tych zachowaniach jakiejś sprzeczności, zasługującej na krytykę, to ... już niczego (o panu) nie trzeba dodawać ...
 • @Jan Paweł 14:01:20
  "Obecnie jak sie okazuje, to chyba więcej Sowiecji jest w Ameryce i na Zachodzie niz w Rosji. I jeżeli ktos tego nie widzi to chyba nie chce tego widziec"

  ---> Jakoś Politkowska i Litwinienko nie chcą potwierdzić twoich teorii ...
 • @1normalnyczlowiek 13:09:30
  ty chyba rzeczywiście musisz pójśc do lekarza... od oczu!
  "Widac gołym okiem"... co widac gołym okiem?...
  ... Polska sie rozwija, ludzie żyją na coraz wyższym poziomie, przybywa szkół, teraz juz wszystkie sa bezpłatne, dla wszystkich, wszyscy ludzie mają dobrze płatna pracę, pracują tyko po 8 godzin dziennie, mlodzi dostają bezzwrotne kredyty na mieszkanie i zagospodarowanie przeważnie w apartamentowacach, juz nie muszą wyjeżdżac za chlebem z Polski itd, itd, itd.... masz rację tak własnie teraz jest w Polsce
 • @1normalnyczlowiek 14:10:39
  Kolego... w Rosji odradza sie... Chrześcijanstwo...
  na Zachodzie odradza się... Ateizm. Czytałem niedawno artykuł w którym jedna taka Niemka proponuje by te opuszczone (i nie tylko) kościoły zaminiac na... takie miejsca spotkań z... wiarą:-) tzn, należałoby powynosic ławki i pobudowac takie boksy ze stolikami kawiarnianymi (moze leżankami) by własnie w takim nastroju wyciszenia:-)... spotykac sie konteplowac... wiarę... ksiądz przynosiłby do tych boksów Komunię... chyba jako zakąske do kawy
  Wiesz co to oznacza... nie mniej nie więcej jak tylko Tryumf Szatana. Jeżeli myślisz że jest to jakaś postac wymyślona, jakaś legenda, jakiś sztucznie stworzony religijny straszak... to mogę cię zapewnic że jesteś w tragicznym błędzie.
  I chyba ta, tak tragicznie doświadczona Rosja zrozumiała to własnie, wybierając Chrześcijaństwo.
 • @1normalnyczlowiek 14:05:55
  ale ty sie dajesz wpuszczac... PO i PIS to są opozycyjne ugrupowania:-). Może Republikanie i Demokraci w Ameryce to tez są opozycyjne ugrupowania?:-) a może Coca Cola i Pepsi Cola to tez ze sobą konkurują, tak jak banki, towarzystwa ubepzieczeniowe itd. itd... Ale ty jestes naiwny!:-)
 • @Mirosław Dakowski 17:34:26
  Podczas "Operacji Wielgus", a dokładniej podczas jej przygotowywania pan Dakowski wystąpił z apelem. (można znaleźć w internecie mój opis tego zdarzenia pod hasłem "Operacja Wielgus" )
  To co wnosił tam, a koresponduje ze znakomitą wypowiedzią pana Zygmunta Wrzodaka, to to , że problemem dla Dakowskiego jest SB w kontekście powiązań z KGB, GRU. Inne agentury, powiedział, na razie zostawmy w spokoju. Istotnym było wtedy, że najbardziej interesowali go agenci ze struktur KK.
  To jest bardzo ważna informacja. Kogo w/g pana Dakowskiego należy zostawić w spokoju. Innymi słowy dla kogo pan Dakowski pracuje i kogo próbuje chronić.

  Zupełnie na marginesie wyszły takie sprawy, że nie wiadomo dokładnie przez kogo został napisany apel Dakowskiego!?
  Znałem autorów na których się powołał, a oni temu zaprzeczyli.
  Przy okazji pan Dakowski, zbierając podpisy poparcia, oszukał ludzi, którzy nie wiedzieli, że podpisują się pod większą objętością niż została zaprezentowana.
  Był problem z wycofaniem podpisów poparcia zdobytych w nieuczciwy sposób.
  Jest około trzydziestu świadków zdarzenia, między innymi Sławomir Andrzej Zakrzewski

  Posiadam zabezpieczone nagrania wypowiedzi pana Dakowskiego.
  Posiadam też dokumentację owego apelu przygotowującego grunt pod przeprowadzenie masońskiej "Operacji Wielgus".

  Nie myślałem, że jeszcze kiedyś pan Dakowski wypowie się w podobnym duchu. Gdy zobaczyłem, że szuflada uchylona, a on włada tu swoje paluchy. Nie mogę się oprzeć by nie przytrzasnąć.
  Dariusz Benedykt Ciesielski
 • @1normalnyczlowiek 14:05:55
  kolego... naiwny... Może to tak własnie wygląda na zewnątrz, może tak własnie myślą szeregowi członkowie partii, czy pracownicy korporacji... ale to tylko tak wygląda na zewnątrz... i tacy jak ty dają się na to nabrac. Przepraszam że ci burzę twój ład, pewnie juz masz swojego faworyta na najbliższe wybory... więc gratuluję!:-)
 • @Jan Paweł 14:11:52
  "ty chyba rzeczywiście musisz pójśc do lekarza... od oczu!
  "Widac gołym okiem"... co widac gołym okiem?..."

  ---> To, o czym napisał brian
  http://wrzodakz.nowyekran.pl/post/83993,kto-nami-rzadzi#comment_716903
  jest dla ciebie zbyt trudne i stąd taka bzdurna twoja odpowiedź na moje słowa:

  ""Z postów "odFYM-ionego" FYM-a.
  Czyżby drugie konto?""

  ---> Sugerujesz, że ktoś "owrzodził" Wrzodaka!!!?
  ... Chyba masz rację - bo żaden normalny człowiek - kosztem swego dobrego imienia - sam z siebie nie wymyśliłby takich pokręconych teorii, zaprzeczających wprost temu, co widzimy na co dzień."

  Ale nie trać nadziei, JasiuPawełku, ucz się dalej ... :)
 • @1normalnyczlowiek 14:05:55
  O wiele ciekawsze jest to co powiedział jego brat w Izraelu

  http://www.youtube.com/watch?v=YPUhpzGKWnM

  Ciągną sprawę Smoleńska i jakiejś to niby utraconej polskiej elity jak Goebbels ciągnął sprawę Katynia. On też uważał, że da się na tym dużo zarobić i doprowadzić do przełomu.

  Niech Katyń i Smoleńsk mają takie wymiary jakie rzeczywiście mają.
  Nie ma między nimi żadnej korelacji poza sposobem ich wykorzystania.

  Dariusz Benedykt Ciesielski
 • @Ruch Narodowy 14:58:44
  ale tacy ludzie jak normalnyczłowiek i inne "autorytety" twierdzą że są to dzialania propolskie, więc ich takie argumenty nie przekonują
 • @Jan Paweł 15:08:00
  Są Polacy, którzy "przez pomyłkę" znaleźli się w nurtach, które nie mają nawet zamiaru realizować polityki narodowej polskiej. Z nimi należy dyskutować.
  Są też ludzie, którzy tu pracują i w tym wypadku wysiłki są całkowicie zbędne.
 • @Ruch Narodowy
  "Niech Katyń i Smoleńsk mają takie wymiary jakie rzeczywiście mają.
  Nie ma między nimi żadnej korelacji poza sposobem ich wykorzystania."


  ---> Korelacja jest i to na wielu płaszczyznach ... m.in. na płaszczyźnie fałszywej przyjaźni kagiebowskiej władzy do Polaków, czy też na płaszczyźnie zdrady narodowej i współpracy cichych, ukrytych współpracowników (jak kiedyś z KPP tak teraz ich POtomków) z niedawnymi bolszewikami, stalinistami, kagiebistami - ostatnio nawet szukali "układu", ale go nie znaleźli, oczywiście ... :)
  Pan Wrzodak próbuje im w tym pomagać ... "w tym", czyli w szukaniu tak aby nie znaleźć.
 • @Jan Paweł 14:39:06
  Panie blogerze, nikt nie jest naiwny ani nie wierzy powierzchowności wyglądu naszej polityki. Zdecydowana większość już dawno się połapała
  co jest w tym szambie grane. Szkopuł w tym ze ludzie odnoszący z tego politycznego badziewia korzyści będą go chwalić a ci tzw. naiwni i ślepi którymi akurat nie są, grzęzną w tym błocie czekając na trzecia sile zamiast samym ja ustanowić. Z niektórymi nie ma co dyskutować po próżnicy.
  Prawda jest jedna: Ruskie chcieli by (i to bardzo) mieć wpływ na nasza regionalna politykę gdyż oznacza to zabezpieczenie ich zachodnich granic, lecz nie mogą ponieważ zachód już dawno nam banki i to co zostało z przemysłu zapier....lil. Armie trzyma tylko w takim stanie aby
  w razie "nieszczęścia" na ulicy Polaków spałować lub za Polaków pieniądze produkcje obcej zbrojeniówki przedłużyć. Co do moich rodaków no to cóż powiedzieć, siedzą golą dupą w śniegu i cieszą się
  ze jeszcze nos mają ciepły. Jednak niedługo i to się skończy.
  Podsumowując wszystko razem, od ponad dekady Polską rządzą dwie partie PO i PiS. Od tego czasu kraj nasz zamiast rosnąc w sile stacza się
  w ekonomiczna, polityczna i demograficzna przepaść.
  Wniosek jest prosty. Aby chwalić jedną z tych dwóch partii trzeba być
  nikim innym jak definitywnie zwyczajnym ołsem lub mieć z tego korzyści. Jak już wszyscy wiedzą takich u nas dostatek. (nie wspominam o palikociarni i im podobnych)
 • @Ruch Narodowy 14:58:44
  "O wiele ciekawsze jest to co powiedział jego brat w Izraelu"

  ---> Niczego szokującego w jego ówczesnej wypowiedzi nie widzę. W czym miałaby stanowić, nie wiem, przeciwwagę, kontrapunkt czy też potwierdzenie apelu do Rosjan?

  PS. "... do Rosjan" - nie do wielbicieli Putina i KGB!
 • @1normalnyczlowiek 12:55:45
  Bo tylko taki scenariusz ma realną rację zaistnienia bez względu na to czy się to komuś podoba czy nie.
  Pozdrawiam świątecznie
 • @Jan Paweł 11:20:20
  A podobno było całkiem inaczej. I nawet sama Platforma to zaakceptowała, nieprawdaż?
 • @Wrzodak Z. 11:54:30
  No "rzeczywiście", nawet Platforma była z tego zadowolona.
 • @1normalnyczlowiek 15:41:13
  Dobrze. To teraz z polskiego na nasze.
  L. Kaczyński mówi, obiecuje, że wszystkie rządy w tak zwanej wolnej Polsce były i będą realizować politykę izraelską.
  Co się oczywiście jak dotąd potwierdza.
  Dlatego ta wypowiedź jak najbardziej koresponduje z wypowiedzią Z. Wrzodaka o agenturach jak i z pchaną przez PIS w interesie BND i Mossadu chucpą Smoleńską, Sektą Smoleńską, Obroną Krzyża Smoleńskiego i upamiętnieniem ofiar Tragedii Narodowej - elity, która nie była elitą naszego narodu.
 • @Muni 12:29:17
  Muni broniąc swoich ziomali nie zauważyłeś żeś śmieszny w tym pokrętnym hasbarskim tłumaczeniu i usprawiedliwianiu żydów.
  Żyd przeważnie wśród goim a szczególnie w Polsce stara się ukryć prawdziwą tożsamość. I to już jest dobrze rozpoznane. Więc wysiłki hasbary nie na wiele już się zdają.
 • @jaDOCENT 11:11:37
  "I co, samo to nastąpi? Bo czy istnieje taka możliwość? Czy sytuacja polityczna do tego dojrzała?"

  Samo pewnie nie, ale już ponad połowa Polaków bojkotuje wybory więc sytuacja dojrzewa tylko trzeba wskazać alternatywę.
 • @kserkses 23:04:10 Pzdr! Wrzodaka tępaka nie cierpię od czasu gdy w sejmie psim swędem zasiadał..
  Dwadzieścia parę lat temu można było usłyszeć od naszych ponoć starszych braci w wierze????, w/g mnie parchów , że na was Polaków szkoda kul, że was można zniszczyć poprzez atak na rodzinę, rozpowszechnioną pornografię, moralny upadek itd. Tak się teraz dzieje na dzień dzisiejszy z pomocą rządzących którzy wspomagani przez postżydokomunę i palikoctwo to realizują. Jest to wieloletnia konsekwentna polityka rządzacych oligarchii i sprzężonych z nimi mediów do wprowadzenia "nowego porządku świata" gdzie zdziesiątkowana ,zdemoralizowana zbiedniala wykarmiona na GMO warstwa tubylców będzie robiła za zelotow dla "nowego-starego"narodu panów. Wymowny może być przykład swoistej "dekomunizacji" w Izraelu. Najbliższe wybory do Knessetu - zgodnie z sondażami - prawdopodobnie wyeliminują przedstawicieli kibuców. Byłby to pierwszy od powstania państwa skład parlamentu bez kibucników. Religia jest natomiast obecna w życiu państwowym i społecznym, bodaj w każdej instytucji. i cieszy się poparciem państwa. Parchoswołocz lewacka, syn szmalcownika i alkoholika alkoholik Palikot ze swoimi antyreligijnymi poglądami nie miałby nad Jordanem takich przywilejów (w mediach liberalnych) jak nad Wisłą. Pisze o tym Yossi Sarid w Haaretz http://www.haaretz.com/news/israeli-elections-2013/israeli-elections-opinion-analysis/israel-s-first-kibbutz-free-knesset.premium-1.489741
 • @Ruch Narodowy 16:09:33
  "L. Kaczyński mówi, obiecuje, że wszystkie rządy w tak zwanej wolnej Polsce były i będą realizować politykę izraelską."

  ---> Nie przekręcaj tego, co wtedy tam Lech Kaczyński powiedział. We właściwych proporcjach przedstawił zarówno rolę Polaków narodowości żydowskiej, jak i odpowiedzialność za wydarzenia marcowe. W niczym nie przesadził. Nie było w jego słowach żadnej czołobitności a tym bardziej deklaracji realizacji polityki izraelskiej - w przeciwieństwie do tego co obecnie mówi pewien taki jeden z budy ruskiej o realizacji planów kagiebistów z Kremla!

  "Co się oczywiście jak dotąd potwierdza."

  ---> Jak dotąd, to potwierdza się ... ale antypolska, sprzeczna z naszymi narodowymi interesami, polityka Władysława Bartoszewskiego i jego bolszewickich współpracowników, rozsianych po wszystkich placówkach dyplomatycznych, gdzie nawet portrety tego komunistycznego pastucha bydła, wiszą! A POlszewickie bydło wpatrzone w niego jak w obraz ... choć to własnie on opluwa Polaków i obiecuje businessholocaustowcom solidne "odszkodowania"!
 • Jan Paweł II, UE, itd.
  http://www.trojca.org.pl/wp-content/uploads/2012/05/20120501-Wiadomosci-Jan-Pawel-II-rocznica-216x300.jpg

  ,,Wiem, że wielu jest przeciwników integracji (wejścia Polski do UE). Doceniam ich troskę o zachowanie kulturalnej i religijnej tożsamości naszego Narodu. Podzielam ich niepokoje związane z gospodarczym układem sił”

  (Jan Paweł II, 19 maja 2003 roku)

  http://www.opoka.org.pl/biblioteka/X/XU/naszaue/jp2-europa.html

  -----------------------------------------------------------------------------------

  ,,Stając się członkiem Wspólnoty Europejskiej Rzeczypospolita Polska nie może stracić niczego ze swoich dóbr materialnych i duchowych, których za cenę krwi których za cenę krwi broniły pokolenia naszych przodków.”

  (Jan Paweł II, 3 grudnia 2001 roku)

  http://ekai.pl/biblioteka/dokumenty/x313/biskupi-polscy-wobec-integracji-europejskiej/

  ------------------------------------------------------------------------------------

  Św. Augustyn

  http://www.gandalf.com.pl/o/wyznania-C,pd,163525.jpg

  ,,W sprawach koniecznych – jedność, w wątpliwych – wolność, a we wszystkim miłość”

  http://www.idziemy.com.pl/porady/duch/jeden-dla-drugiego/
 • Biskup Edward Frankowski : ,,Weź udział w referendum i powiedz Unii NIE
  30 stycznia 2003 roku

  Biskup Edward Frankowski : ,,Weź udział w referendum i powiedz Unii NIE !”

  http://ekai.pl/resize/351x234/zdjecia/frankowski.jpg

  ,,1972 roku młoda, bo zaledwie 23-letnia Norweżka Anna Euger uchroniła Norwegię przed niewolą.

  Ponieważ była to bardzo energiczna dziewczyna, wykorzystała swoje koleżeńskie znajomości ze szkoły.

  Zorganizowała we wszystkich gminach Norwegii grupy patriotyczne, które szybko stały się zalążkami stronnictwa Centrum - patriotycznego ugrupowania o opcji chrześcijańsko-ludowo-narodowej.

  Walka była bardzo trudna. Euroentuzjaści mieli pieniądze, media, a pani Anna miała za sobą gorące serca tych, którzy kochali swoją Ojczyznę, i bardzo skromne środki pochodzące z tzw. wdowiego grosza.

  Nie chcieli dopuścić do tego, aby ktoś obcy dyktował im, co mają robić w swoim własnym domu, co mają robić z ich własną gospodarką, z ich własną kulturą, przez całe pokolenia wypracowaną.

  ,,Poddajcie się nam, oddajcie nam swój majątek, to my będziemy wam pomagać i będziemy się wami opiekować”

  ,,Dziękuję za taką ,,opiekę” – powiedziała”

  Fragment homilii biskupa Edwarda Frankowskiego z 30 stycznia 2003 roku

  http://www.naszawitryna.pl/europa_705.html
 • polecam:
  http://argo.nowyekran.pl/post/31432,werwolf
 • Arcybiskup Kazimierz Majdański
  ,,Unia Europejska stanowi zagrożenie dla suwerenności Polski"

  http://www.lomianki.pl/lomianki2/images/2012/01/1283_Majdanski.png

  Arcybiskup Kazimierz Majdański, biskup szczecińsko-kamieński w latach w latach, 1979–1992, od 1992 do 2007 arcybiskup senior archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej.

  http://www.nonpossumus.pl/biblioteka/kazimierz_majdanski/artykuly/znam.php
 • @Vinto 16:36:59
  Nikt Żydów nie usprawiedliwia i nie broni przed niczym, ale banda esbeckich buców od lat niszczy polskich patriotów dolepiając im łatkę pochodzenia.
  Zapomniałem dodać, że ci agenci to przeważnie "narodowcy". Pewnie tacy sami jak tow. Moczar i jego narodowi popieprzeńcy z ugrupowania Grunwald.
 • Proszę podać dane rzeczywistego autora tekstu...
  Panie Wrzodak.
  Nie mam pretensji o to, że pisze Pan prawdę o sytuacji w Polsce.
  Proszę tylko podać, że ocena - kto rządzi Polską jest mojego autorstwa.
  Napisałem to w styczniu br. a opublikował tę moją opinię Piotr Bein na jego blogu (w środku dłuższego tekstu).
  http://piotrbein.wordpress.com/2012/01/25/

  Przy okazji polecam z mojego słowiańskiego blogu:

  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/16/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/

  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/11/ksiega-zbrodni/

  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/20/szczodre-gody-niech-nam-nasze-slowianskie-bogi-darza/
 • @Muni 12:27:20
  Madry Zyd to zakonspirowany Zyd.
  Zdemaskowany Zyd to glupi Zyd."
  Talmud"
 • @Muni 12:27:20
  Referat Jakuba Bermana Sekretarza Stanu Rady Ministrow i Czlonka Biura Politycznego PPR, Czlonka
  Tymczasowego Rzadu Jednosci Narodu oraz Sekretarza Poalej-Syjon, wygloszony w
  kwietniu 1946 r. na posiedzeniu egzekutywy Komitetu Zydowskiego.

  /wedlug stenogramu/

  Zydzi maja okazje do ujecia w swoje rece calosci zycia panstwowego w Polsce i
  rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchac sie na stanowiska
  reprezentacyjne. W ministerstwach i urzedach tworzyc tzw. drugi garnitur.
  Przyjmowac polskie nazwiska. Zatajac swoje zydowskie pochodzenie. Wytwarzac i
  szerzyc wsrod spoleczenstwa polskiego opinie i utwierdzac go w przekonaniu, ze
  rzadza wysunieci na czolo Polacy, a Zydzi nie odgrywaja w panstwie zadnej roli.

  Celem urabiania opinii i swiatopogladu narodu polskiego w pozadanym dla nas
  kierunku, w rekach naszych musi sie znalesc w pierwszym rzedzie propaganda z
  jej najwazniejszymi dzialami i prasa, filmem i radiem. W wojsku obsadzic
  stanowiska polityczne, spoleczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzac sie w
  gospodarce narodowej. W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu ich
  Zydami wysuwac nalezy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemyslu,
  Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwosci. Z instytucji centralnych - centrale
  przemyslowe, banki panstwowe, centrale handlowe, spoldzielnosc. W ramach
  inicjatywy prywatnej w okresie przejsciowym utrzymac silna pozycje w dziedzinie
  handlu.

  W partii zastosowac podobna metode - siedziec za plecami Polakow lecz wszystim
  kierowac.

  Osiedlanie sie Zydow powinno byc przeprowadzone z pewnym planem i korzyscia dla
  spoleczenstwa zydowskiego. Moim zdaniem nalezy osiadac w wiekszych skupiskach,
  jak Warszawa, Krakow; w centrum zycia gospodarczego i handlowego: Katowice,
  Wroclaw, Szczecin, Gdansk, Gdynia, Lodz, Bielsko. Nalezy rowniez tworzyc typowe
  osrodki zydowskie przemyslowe i rolnicze, glownie na ziemiach odzyskanych, nie
  poprzestajac na Walbrzychu i Rychbachu /obecnie Dzierzoniow/. W tych osrodkach
  mozemy przystosowac przyszle kadry nasze w tych zawodach, z ktorymi bylismy
  slabo obeznani.

  Uznac antysemityzm za zdrade glowna i tepic go na kazdym kroku. Jezeli
  stwierdzi sie, ze jakis Polak jest antysemita, natychmiast go zlikwidowac przy
  pomocy wladz bezpieczenstwa lub bojowek PPR jako faszyste nie wyjasniajac
  organom wykonawczym sedna sprawy.

  Zydzi musza pracowac dla swego zwyciestwa, pracujac jednoczesnie nad
  zwyciestwem i ugruntowaniem komunizmu w swiecie, bo tylko wtedy i przy takim
  ustroju narod zydowski osiagnie najwyzsza pomyslnosc i zabezpieczy sobie
  najsilniejsza pozycje.

  Sa male widoki by doszlo do wojny. Jesli Ameryka zacznie sie szybko
  socjalizowac, to ta droga mniejszych lub wiekszych wstrzasow wewnetrznych i tam
  musi zapanowac komunizm. Wtedy reakcja zydowska, ktora dzis trzyma z reakcja
  miedzynarodowa zdradzi ja i uzna, ze racje mieli Zydzi stojacy po drugiej
  stronie barykady. Podobny przypadek wspoldzialania Zydow calego swiata
  wyznajacych dwie rozne koncepcje ustrojowe - komunizm i kapitalizm - zaistnial
  w ostatniej wojnie. Dwa najwieksze mocarstwa swiatowe kontrolowane przez Zydow
  i bedac pod ich wielkim wplywem, podaly sobie rece. Trud Zydow pracujacych
  wokol Roosevelta doprowadzil do tego, ze USA wspolnie z ZSRR wystapily do walki
  przeciw Europe Srodkowej, gdzie byla kolebka nowej idei, opartej na nienawisci
  do Zydow. Zrobili to Zydzi gdyz wiedzieli, ze w przypadku zwyciestwa Osi, a
  glownie Niemiec, ktore doskonale przejrzaly plany polityki zydowsksiej,
  niebezpieczenstwo rasizmu stanie sie w USA faktem dokonanym i Zydzi znikna z
  powierzchni swiata. Dlatego tez Zydzi sowieccy dla tego celu poswiecili krew
  narodu rosyjskiego, a Zydzi amerykanscy zaangazowali swoje kapitaly.

  Nalezy sie liczyc z dalszym naplywem Zydow do Polski, poniewaz na terenie Rosji
  jest jeszcze duzo Zydow. Przed wkroczeniem Niemcow w poszczegolnych miastach
  ZSRR bylo kilka skupisk Zydow polskich: Charkow - 36 200, Kijow - 17 800,
  Moskwa - 53 000, Leningrad - 61 000, w zachodnich republikach - 184 730. Zydzi
  skupieni w tych osrodkach to przewaznie inteligencja zydowska i dawne kupiectwo
  zydowskie. Element ten jest obecnie szkolony w ZSRR. Sa to kadry budowniczych
  nowej Polski demokratycznej. Zgodnie z zalozeniami polityki sowieckiej wobec
  Polski - tzn. projektem polit-biura - fachowcy ci obsadzac beda najwazniejsze
  dziedziny zycia w Polsce, a ogol Zydow bedzie rozlokowany w glownych centrach
  kraju.

  Stara polityka zydowska zawiodla. Obecnie przyjelismy nowa, zespalajac cele
  narodu zydowskiego z polityka ZSRR. Podstawowa zasada tej polityki jest
  stworzenie aparatu rzadzacego, zalozonego z przedstawicieli ludnosci zydowskiej
  w Polsce.

  Kazdy Zyd musi miec swiadomosc, ze ZSRR jest wielkim przyjacielem i protektorem
  narodu zydowskiego, ze jakkolwiek liczba Zydow w stosunku do stanu
  przedwojennego ulegla olbrzymiemu spadkowi, to jednak dzisiejsi Zydzi wykazuja
  wieksza solidarnosc. Kazdy Zyd musi miec wpojone to przekonanie, ze obok niego
  dzialaja wszyscy inni, owiani tym samym duchem prowadzacym do wspolnego celu.

  Kwestia zydowska jakis czas bedzie jeszcze zajmowala umysly Polakow, lecz
  ulegnie to zmianie na nasza korzysc, gdy zdolamy wychowac choc dwa pokolenie
  polskie.

  Wedlug danych wojewodzkiego Komitetu Zydowskiego na terenie Slaska Gornego i
  Dolnego, jest obecnie ponad 40 000 Zydow. Okolo 15 000 Zydow ma byc
  zatrudnionych w osadnictwie. Powiat Rychbach /Dzierzoniow/ i Nysa sa
  przewidziane do tych celow. Akcja osadnicza finansowana jest z zydowskich
  funduszow zagranicznych i panstwowych. Zydzi celowo tworza nowa, choc chwilowo
  nieznaczna, koncentracje elementu zydowskiego, kladac podwaline pod zawod
  rolnika i robotnikow przemyslowych.

  Jest to budowanie przyszlego podloza szerszych celow politycznych.

  Jakub Berman
 • Wszyscy!!!ostatnia część daje do myślenia i podpowiada kto naprawdę rządzi. To do Wrzodaka także.
  Na wstępie jak zawsze od dziś cytat wypowiedzi Orwella: " W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest czynem rewolucyjnym." -
  "O niczym nie będziemy zapominać. Będziemy kontynuować politykę pamięci, politykę budowania prawdziwych autorytetów, będziemy też pamiętać o tych, którzy odznaczają się w życiu dzisiejszej Polski."
  Prezydent RP Lech Kaczyński -
  Komorowski i Jaruzelski w cieniu stanu wojennego -
  Dodano: 26.12.2012 [19:56]
  Komorowski i Jaruzelski w cieniu stanu wojennego - niezalezna.pl
  foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
  Wkrótce po ogłoszeniu kandydatury Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich 2010 r. były współpracownik komunistycznej bezpieki Andrzej Olechowski w programie telewizyjnym „Fakty po faktach” podzielił się z widzami intrygującą wiadomością: „Kandydat Platformy Obywatelskiej nie ma kwalifikacji, żeby objąć urząd prezydenta państwa. Są rzeczy, których nie mogę powiedzieć, bo cały czas obowiązuje mnie tajemnica państwowa. Ale my wiemy niestety o nim rzeczy różne”

  To zaskakujące wyznanie jednego z ojców założycieli Platformy Obywatelskiej nie doczekało się wówczas żadnego rozwinięcia. Nikt z przedstawicieli reżimowych mediów nie miał odwagi zapytać, o jakich „my” mówił Olechowski i jakie „rzeczy różne” wiedział na temat przyszłego prezydenta dobrze poinformowany TW „Must”.

  Zaciągnięta nad osobą Komorowskiego szczelna osłona medialna sprawia, że od czasu afery marszałkowej do opinii publicznej nie przedostają się żadne informacje mogące zmącić propagandowy wizerunek „spokojnego konserwatysty” i „męża stanu”. Ujawniane niekiedy językowe lapsusy i gafy lokatora Belwederu nie przybliżają nas do prawdziwej wiedzy na jego temat. Podobnie jak rysunki satyryczne czy niewybredne żarty. Mają raczej uczynić z niego postać bardziej swojską i akceptowaną przez Polaków, a ludziom niewymagającym za wiele od strefy publicznej dać namiastkę wolności słowa. Prymat tego polityka w tzw. rankingach zaufania jest ponurym dowodem skuteczności ośrodków propagandy.

  „Gruba kreska” w MON

  Nad polityczną karierą Bronisława Komorowskiego – od stanowiska dyrektora gabinetu Aleksandra Halla, poprzez funkcję wiceministra i ministra obrony narodowej, aż po rolę marszałka Sejmu i prezydenta RP – zalega cień wielu niewyjaśnionych spraw. W Raporcie z weryfikacji WSI, mającym wagę dokumentu urzędowego, zawarto opis dziesiątek przestępstw i nieprawidłowości, jakie zaistniały w ciągu 15 lat istnienia służb wojskowych. Przedstawiono liczne przypadki korupcji, nadużywania władzy, przekraczania uprawnień i przestępstw gospodarczych. Aż 26 razy dokument ten wymienia nazwisko Bronisława Komorowskiego – wskazując na jego odpowiedzialności za nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem służb wojskowych. Pojawiają się pytania nie tylko o genezę i charakter kontaktów Komorowskiego ze środowiskiem WSI, z generałami po moskiewskich uczelniach i z esbekami prześladującymi Polaków, ale przede wszystkim o konsekwencje politycznej działalności w MON.

  Od początku pracy w ministerstwie Komorowski prezentował negatywny stosunek do dekomunizacji w wojsku. Wtedy, gdy struktury postkomunistyczne były najsłabsze, a opinia publiczna pamiętała zbrodnie stanu wojennego, chronił aparat postsowiecki, tłumacząc np., że wywiad peerelowski nie pracował na rzecz Związku Sowieckiego. O zainicjowanej przez Bronisława Komorowskiego i Janusza Onyszkiewicza „grubej kresce” w MON wielokrotnie mówił Krzysztof Wyszkowski, wspominając m.in., jak późniejszy prezydent odtajnił materiały archiwalne dotyczące marca 1968 r. po to, by – jak sam twierdził – „odbudować poparcie inteligencji dla wojska i obronności”. „To tak – pisał Wyszkowski – jakby ktoś zakładał, że poprzez poznanie wszelkich faktów związanych ze zbrodnią katyńską chciało się budować przyjaźń polsko-sowiecką czy kształtować dobry image polskich komunistów”.

  O autentycznej postawie Komorowskiego, szczycącego się dziś swoją „kartą opozycyjną”, najpełniej świadczy jego fascynacja generalicją „ludowego” wojska, przyjaźnie z ludźmi wojskowej bezpieki czy awanse udzielane prześladowcom opozycji. Postać tę trzeba oceniać w perspektywie szczególnego zaufania, jakim cieszył się nowy wiceminister MON ze strony komunistycznych służb wojskowych. Należy ją postrzegać poprzez krąg najbliższych znajomych i współpracowników, wśród których znajdziemy: gen. Adama Tylusa, gen. Bogusława Smólskiego, płk. Henryka Demiańczuka, płk. Lucjana Jaworskiego, płk. Aleksandra Lichockiego, mjr. Jerzego Smolińskiego, gen. Pawła Nowaka czy gen. Józefa Buczyńskiego. Obnoszoną niczym moralną tarczę, „kartę opozycyjną” Komorowskiego warto oceniać w perspektywie „dialogów” z roku 1982, które w swoim artykule „Dialogi operacyjne Komorowskiego” przytoczyła Dorota Kania w „Gazecie Polskiej” z grudnia 2010 r. Na pytanie esbeka, jak widzi siebie w nowej sytuacji, w której znalazła się Polska, Komorowski odpowiedział: „Mam dość wszelkiej działalności. Nigdy nie byłem ideologiem, to wszystko przestało mieć sens”. W innej rozmowie, z maja 1982 r., Komorowski nazwał zasłużonego opozycjonistę Wojciecha Ziembińskiego „pajacem lubiącym się bawić w konspirację” i stwierdził: „Mam dość wszelkiej działalności w opozycji, jestem zdekonspirowany, wy wiecie o mnie wszystko. Jakakolwiek działalność opozycyjna moja czy innych jest po prostu zabawą w podchody”.

  Tajne uzasadnienie tylko dla Jaruzelskiego

  Gdy przed kilkoma dniami wspominaliśmy 31. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, reżimowe media niezwykle mocno nagłaśniały propagandowy gest Komorowskiego – zapalenia „symbolicznej świecy pamięci o ofiarach stanu wojennego oraz solidarności z Białorusią i innymi narodami walczącymi o wolność”.
  Tymczasem to wydarzenie powinno nam przypominać, że lokator Belwederu darzy szczególną atencją sowieckiego agenta Wojciecha Jaruzelskiego – odpowiedzialnego za wojnę z narodem i cierpienia milionów Polaków. Już w roku 1998, gdy prokuratura wojskowa wydała postanowienie o umorzeniu śledztwa w sprawie płk. Ryszarda Kuklińskiego, ówczesny szef sejmowej Komisji Obrony Narodowej Bronisław Komorowski, działając na wniosek grupy posłów SLD, wnioskował do ministra sprawiedliwości o udostępnienie utajnionego uzasadnienia tylko Wojciechowi Jaruzelskiemu i grupie generałów LWP. Dla Polaków dokument ten pozostał do dziś tajny, ponieważ prokuratura tłumaczyła, że zawiera on „informacje stanowiące nadal tajemnicę państwową”. To Komorowski w 2005 r. usilnie sprzeciwiał się inicjatywie Jarosława Kaczyńskiego, gdy ten chciał pozbawić agenta „Wolskiego” stopnia generalskiego i przywilejów należnych byłemu prezydentowi „To zły pomysł – perorował polityk PO – Trzeba umieć oddzielić regulacje ustawowe dotyczące wszystkich byłych prezydentów od oceny ich działalności, nie można karać kogoś za błędne decyzje lub niewłaściwe zachowanie, odbierając uprawnienia”. Rok później w wywiadzie dla Moniki Olejnik Komorowski twierdził: „Zabranie Jaruzelskiemu stopnia generalskiego oznaczałoby, że przekreślamy całą drogę żołnierską generała, a ta nie cała przecież była zła”. Postać agenta zbrodniczej Informacji Wojskowej Komorowski nazwał „do pewnego stopnia tragiczną”, argumentując, że Jaruzelski wziął udział w demontowaniu własnego systemu, „za którym się opowiadał i którym żył przez całe życie”. Ówczesny marszałek Sejmu podkreślał przy tym, że „niewątpliwie gdzieś miały swoje istotne znaczenie jego korzenie rodzinne, tradycja, dla myślenia w kategoriach patriotyzmu”.

  Nie mogło zatem dziwić, że tuż po objęciu prezydentury Komorowski zaprosił Jaruzelskiego na posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego, argumentując, iż uczynił to „na rzecz zgody narodowej, na rzecz zakończenia wojny polsko-polskiej”. Kilka dni później sowiecki agent napisał do Komorowskiego: „Rozumiem, że cała ta wrzawa wokół posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego i mojego w nim udziału, stała się głównie okazją do realizacji głównego celu – podważenia prestiżu, zaufania, zdyskredytowania Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. (...) Przykro mi, iż naraziłem Pana Prezydenta na powstałą sytuację”.

  Nie tylko fascynacja Rosją

  Wydaje się, że autora stanu wojennego i lokatora Belwederu łączy nie tylko fascynacja Rosją czy stosunek do „ludowego” wojska. Życiowym „spełnieniem” Jaruzelskiego było wprowadzenie stanu wojennego – wymierzonego przeciwko Polakom i ogłoszonego w interesie sowieckiego okupanta. Jedną z pierwszych inicjatyw ustawodawczych Komorowskiego była nowelizacja ustawy o stanie wojennym, uchwalona w ekspresowym tempie, tuż przed wyborami parlamentarnymi 2011 r. Pozwala ona Komorowskiemu wprowadzić stan wojenny lub stan wyjątkowy „w sytuacji szczególnego zagrożenia konstytucyjnego ustroju państwa, bezpieczeństwa obywateli lub porządku publicznego, w tym spowodowanego działaniami o charakterze terrorystycznym lub działaniami w cyberprzestrzeni, które nie może być usunięte poprzez użycie zwykłych środków konstytucyjnych”. Za pomocą tej ustawy można podważyć każdy niekorzystny werdykt wyborczy lub zablokować zmiany groźne dla rządzących.

  Znając prawdę o Komorowskim, jego prorosyjskich admiracjach i poglądach na działania opozycji, można się obawiać, że to narzędzie może zostać użyte ponownie przeciwko dążeniom milionów Polaków.

  Autor: Aleksander Ścios
  Żródło: Gazeta Polska
 • @kserkses 20:17:02wszystko domknęli, jesteśmy w saku, pozostaje ulica i wojna
  nasze być albo nie być, wybory nic nie dadzą gdyby przerżnęli. Czytaj i wyciągaj wnioski: Nie tylko fascynacja Rosją Bula

  Wydaje się, że autora stanu wojennego i lokatora Belwederu łączy nie tylko fascynacja Rosją czy stosunek do „ludowego” wojska. Życiowym „spełnieniem” Jaruzelskiego było wprowadzenie stanu wojennego – wymierzonego przeciwko Polakom i ogłoszonego w interesie sowieckiego okupanta. Jedną z pierwszych inicjatyw ustawodawczych Komorowskiego była nowelizacja ustawy o stanie wojennym, uchwalona w ekspresowym tempie, tuż przed wyborami parlamentarnymi 2011 r. Pozwala ona Komorowskiemu wprowadzić stan wojenny lub stan wyjątkowy „w sytuacji szczególnego zagrożenia konstytucyjnego ustroju państwa, bezpieczeństwa obywateli lub porządku publicznego, w tym spowodowanego działaniami o charakterze terrorystycznym lub działaniami w cyberprzestrzeni, które nie może być usunięte poprzez użycie zwykłych środków konstytucyjnych”. Za pomocą tej ustawy można podważyć każdy niekorzystny werdykt wyborczy lub zablokować zmiany groźne dla rządzących.

  Znając prawdę o Komorowskim, jego prorosyjskich admiracjach i poglądach na działania opozycji, można się obawiać, że to narzędzie może zostać użyte ponownie przeciwko dążeniom milionów Polaków.

  Autor: Aleksander Ścios/ Kserkses Pzdr!!!
 • @Kula Lis 62 20:33:32 Nieuchronność wybuchu społecznego w Polsce
  Wiele osób interesujących się życiem społecznym i politycznym czuje, że coś nastąpi. Pojawia się przeświadczenie o bliskim końcu degrengolady politycznej niszczącej Polskę. Czy intuicja znajduje obiektywne potwierdzenie w procesach politycznych i społecznych oraz zjawiskach socjologicznych i psychologicznych?

  II Wojna Światowa spowodowała gigantyczne straty demograficzne. Pokój wyzwolił optymizm i nadzieję na lepsze czasy. Szczęście zaowocowało na poły instynktownym wzrostem urodzeń. Zaczęło się rodzić nowe pokolenie. Pokolenie baby boom.

  http://urbas.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/662203/files/blog_zu_4546847_6790841_tr_nie_rzucim_ziemi_3_6.gif

  W Polsce proces ten rozpoczął się tuż po zakończeniu wojny, a swoją kulminację osiągnął w latach 1950-1958. Rok w rok rodziło się ponad 750 tys. Polaków ze szczytem 794 tys. w 1955 r. Dzieci wówczas urodzone osiągnęły pełnoletniość (18 lat) w latach 1968-1976. Te z nich, które studiowały skończyły kształcenie (wiek 24 lat) w latach 1974-1982. Generalnie pokolenie baby boom zakładało rodziny mniej więcej od 1968 do 1982 r.

  Młodość. Idealizm. Romantyzm. Sprzeciw wobec porządku „starych”. Brak zobowiązań rodzinnych. Brak zobowiązań finansowych np. kredyty na zakup mieszkań. A jednocześnie poszukiwanie pierwszej pracy, poszukiwanie mieszkania, poczucie wykorzystywania, niskie zarobki, niedopuszczanie do awansów. Wielkie aspiracje i marzenia zderzające się z twardą finansową rzeczywistością i dyskryminacją. To zaczyn fermentu.

  Socjologicznym symbolem jest, że rocznik 1955 (szczyt baby boom) dominował w Polsce pod względem liczebnym w 1980 r. Na piramidzie według wieku Polaków dla 1980 r. doskonale widać dominację liczebną pokolenia baby boom.

  Demograficzna fala osób w wieku 18-35 lat przewyższała pokolenie swoich rodziców (roczniki mniej więcej 1920-1940) o ok. 50 %, a dziadków (roczniki 1895-1915) o ok. 100 %. Masa. To ich rękoma przeprowadzono rewolucję Solidarności. Ferment wywołał wybuch w masie.

  Ferment plus masa równa się wybuch to prawo uniwersalne. Dokładnie te same podstawy, to samo pokolenie realizowało rewolucję studencką 1968 r. na zachodzie. Rewolucja obyczajowa, lewicowość, uwiedzenie komunizmem, przejmowanie rządu dusz. Nie ma przypadku. Jest demografia i socjologia.

  Piramida z 1980 r. dostarcza jeszcze jednej ciekawej obserwacji. Coś działo się u jej podstaw. Pojawiło się relatywnie dużo kilkuletnich dzieci. Pokolenie baby boom zaczęło płodzić swoje dzieci. Od 1973 r. do 1987 r. rodziło się rocznie ponad 600 tys. dzieci ze szczytem 724 tys. w 1983 r. Dzieci z tego wyżu demograficznego osiągnęły pełnoletniość mniej więcej w latach 1991-2005. Kończą kształcenie wyższe w latach 1997-2011 (pierwszy kierunek). Warte podkreślenia jest to, że aż ok. 50 % tego pokolenia zdobywa wyższe wykształcenie. I zderza się z twardą rzeczywistością. Bezrobocie wśród absolwentów jest najwyższe i nadal rośnie.

  Piramida wieku dla 2010 r. nie pozostawia wątpliwości. Właśnie teraz w Polsce liczebnie dominuje radykalizujące się pokolenie w wieku ok. 18-40 lat. Dłużej kształcące się. Później zakładające rodziny i później mające pierwsze dzieci.

  Politycy w Polsce zrobili wszystko aby powstały warunki do wybuchu. Bezrobocie wśród młodych. Traktowanie ich per noga – won za granicę na zmywaki, na pola, na budowy. Nabranie na niskie stopy procentowe i umacniającą się złotówkę w celu pozaciągania kredytów hipotecznych. Krytyczna sytuacja finansów publicznych, która detonuje kryzys zadłużeniowy – osłabienie złotówki i wzrost stóp procentowych (pozapisywana w umowach małymi literkami zmienność stóp procentowych). Pułapka zadłużenia.

  Strachy na lachy? Polska już nie jeden taki kryzys przechodziła. Na początku lat 80-tych XX wieku dwukrotny wzrost stóp procentowych na zachodzie rozłożył skredytowaną w zagranicznych bankach wysiłkiem Edwarda Gierka gospodarkę. Obecnie różnica jest taka, że kryzys zadłużeniowy odczuje nie tylko abstrakcyjne państwo, ale każdy z indywidualnych kredytobiorców na własnej skórze. Namiastkę tego przeżyli kredytobiorcy za Leszka Balcerowicza (nota bene już zakładającego ostrogi aby ponowni wbić je w ciało Polaków). A może ze strachu, który jest już wyczuwalny w wypowiedzi Waldemara Pawlaka nie będą podnosić stóp? To też przerabialiśmy. Polacy nie wybaczą galopującej inflacji i rosnącej ceny chleba i mięsa.

  Jest ferment. Jest masa. Będzie wybuch. A może to tylko przypadek, co najwyżej teoria? Popatrzmy na Afrykę 2011 r. Główną rolę w zamieszkach odegrali wściekli i dominujący liczebnie w społeczeństwie młodzi. Gdy zobaczyli swoją masę poczuli siłę. Nic ich nie mogło zatrzymać. Nawet zagrożenie życia.

  Nie dziwmy się zatem pielgrzymce Donalda Tuska do Izraela i Ziemi Świętej. Tylko wymodlony pod Ścianą Płaczu cud może uratować skórę premiera i polityków z jego pokolenia. Tylko skórę i aż skórę. Ich kariera na naszych oczach definitywnie kończy się.

  Nieuchronnie nadchodzi nowe.

  „Nasz naród jak lawa

  Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa

  Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi
 • @kserkses 20:44:40 możżna to odnieść do nas Polaków. Pzdr!
  Umrze naród, w którym umarli bohaterowie ~ Leonidas
 • @kserkses 20:44:40
  Afryka, etc...tam broń dostarczana jest dwu a nawet trzem stronom, my Polacy jesteśmy bezbronni, nie mamy armii lojalnej wobec narodu, i siły po obu stronach granic chętne do rozprawy z buntownikami, bandytami, terrorystami, tak nas teraz nazwą. Marna sytuacja kolego. Pzdr!
 • @Kula Lis 62 20:33:32
  Wcale nie jestem pewny czy Komorowski jest pro rosyjski, według mnie jest raczej prosowiecki (to znaczy prożydowski). A że obecni decydenci Rosji mają na niego kwity, to jest pewne. Zresztą chyba nie tylko oni. To jest dość wygodna kukła w tym układzie. On sam niczego nie może, widać jak jest trzymany na krótkim postronku.
  Serdecznie pozdrawiam i ponownie witam po perypetiach z "umiłowaną władzą".
  P.S.
  Zawsze z wielką uwagą czekam na twoje każde a szczególnie udokumentowane wypowiedzi, które zapisuję dla siebie i innych i ku pokrzepieniu serc i dla wiedzy. Tym nie mniej uważam za niepotrzebne obrażanie Wrzodaka.
  Jeszcze raz zdrowia i pomyślności życzę z całego serca.
 • @Vinto 21:27:17
  A co za różnica rosyjski czy soviecki? żadna. To pomiot rezuna Szczynukowicza. Mają na niego papiery na Łubiance, wiedzą o jego alkoholiźmie, etc.. i jego analfabetyżmie, to taki ich osadzony w pałacu Bierut ich matrioszka po 5 klasowym powszechniaku, Bronek to także pomiot sowieckiej matrioszki, było o tym w aneksie, dlatego tak o niego zabiegał i przebierał tymi krótkimi nogami. Pzdr!
 • @kserkses 20:44:40
  Poruszył pan bardzo poważny temat. Kiedyś nadmieniłem ten problem przy temacie Powstania Styczniowego, powodach sprzeciwu starszych
  oficerów oraz możliwości obcego sterowania impulsem powodującym
  początek jego wybuchu.
 • @Kula Lis 62 20:33:32
  NIe jestem do końca pewnien czy stan wojenny był wprowadzony w interesie radzieckiego okupanta. Obawiam sie że w interesie obecnych beneficjentów tego całego procesu, rozpoczetego jeszcze długo przed stanem wojennym
 • @Jan Paweł 22:41:17
  Cieszy mnie, że robisz postępy ...
 • @ Kula Lis 62:
  @ Kula Lis 62:

  W październiku opublikowałem u siebie protest z Pana powodu:

  "W imieniu prawa – knebel i zabór mienia."

  http://opolczykpl.wordpress.com/2012/10/29/w-imieniu-prawa-knebel-i-zabor-mienia/

  Zakończyłem go tak:

  "Bez względu na to, że uważam komentarze Kula Lisa za często bzdurną propagandę, protestuję przeciwko ściganiu człowieka na podstawie bzdurnych zarzutów z bzdurnego paragrafu. Protestuję też przeciwko ograbianiu go pod osłoną prawa z własności prywatnej – komputera !"

  Nadal uważam to co Pan pisze za bzdurną propagandę. Tylko ślepiec lub głupiec nie dostrzega - komu podlega chrabja obojga narodów (polskiego i żydowskiego) Komorowski.

  A. Ścios, którego Pan tak chętnie cytuje to ewidentny dezinformator.

  Komorowski to wierny sługa Izraela, USA i banksterów - nie protestował przeciwko amerykańskiej "Tarczy" w Polsce, nie protestował przeciwko legalizacji GMO (a Monsanto to żydo-amerykańska a nie ruska firma), nie protestował przeciwko przymusowym szczepieniom, co jest jednym z elementów depopulacyjnego planu banksterskiej sitwy.
  Jest prezydętem z ramienia PO - która jeździła na wspólne posiedzenia rządów do Jerozolimy, a nie na Kreml
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/02/25/izrael-polska-przygotowania-do-wspolnej-wojny-na-bliskim-wschodzie-z-iranemoraz-na-wypadek-nie-do-konca-przewidzianych-jej-nastepstw/

  "Godnie" kontynuuje plugawienie siedziby Prezydenta RP żydowskimi harcami chanukowymi jego poprzednika - Kalksteina.
  http://www.sztetl.org.pl/pl/cms/aktualnosci/3017,uroczystosc-zapalenia-swiec-chanukowych-w-belwederze/

  A parę lat temu spotykał się z Kalksteinami we wpływowej fundacji żydowskiego globalisty Sorosa.
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/

  A nie w fundacji czekistów - bo takowa w Polsce nie istnieje.

  Tylko tępak tego nie dostrzega.

  Powiem Panu jeszcze coś: program dla PO i PiS opracowało to samo gremium ideologów okupanta Polski. Program wymyślono celowo tak, aby pod sztandarami tych dwóch agenturalnych (wobec globalnej sitwy, Izraela i Dużego USraela) partii skupić większość Polaków. PO jej programem przyciąga głównie projewropejskich laickich wykształciuchów, a PiS kato-patriotów. Walka pomiędzy tymi dwoma kibucami jest od początku do końca inscenizacją. Odgrywaną po to, aby Polacy podzieleni na wyznawców PO i PiS żarli się między sobą. A w międzyczasie Polska jest niemiłosiernie szabrowana w programie tzw. "prywatyzacji". Na jej koniec będziemy mieszkać, pracować, kupować, leczyć się i uczyć u żyda. A nawet będziemy u niego chowani.

  Przypominam "wsypę" gen. Petelickiego, który nieopatrznie wyzdradził tajemnicę państwową:

  "Wojna polsko-polska jest na rękę i PiS i PO :

  Ja zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk - Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może."

  Na Rosję jesteśmy szczuci tylko dlatego, aby nie przyszło nam do głowy wyjście ze zbrodniczego NATO i z bilderbergowskiej Unii Jewropejskiej. Przypuszczam, że wie Pan, iż decyzję o utworzeniu tejże banksterskiej unii podjęto podczas spotkania grupy Bilderberga w 1955 roku. Od samego początku Unia Jewropejska jest całkowicie kontrolowana przez banksterską sitwę i realizuje jej program. A PO i Komorowski byli gorliwymi agitatorami przystąpienia Polski do tej bandyckiej spółki.

  O Komorowski pisałem kiedyś to:
  http://marucha.wordpress.com/2010/12/09/aj-waj-polska-to-taka-dziwna-kraj/

  Powinien Pan najpierw przejrzeć na oczy, a dopiero potem wziąć się za komentowanie. Bo obecnie robi Pan za "użytecznego idiotę".
 • @opolczyk 00:08:02
  Tu nie ma nawet co dyskutować. Wystarczy wziąć pod lupę posłów
  PO i PiS oraz kluczowe i newralgiczne dla Polski i jej obywateli ustawy
  a od razu zauważymy ze "coś tam z glosowaniem jest nie tak".
  To wszystko jest ściema. Nawet uczciwy (poseł) gdy wejdzie miedzy
  wrony będzie krakał jak i one!
 • @opolczyk 00:08:02
  //Na Rosję jesteśmy szczuci tylko dlatego, aby nie przyszło nam do głowy wyjście ze zbrodniczego NATO//

  To Rosja jest zbrodnicza, panie opolczyk co historii nie zna. Na Rosję Polaka nie trzeba szczuć, tak jak nie trzeba zeżreć gówna, żeby wiedzieć, że to nie czekolada.
  Głupie usiłowania rozróżnienia "dobra Rosja - złe ZSRR(żydowskie)" śmierdzą "dobrym NRD i złym RFN", cały czas manipulacyjki i durnowate porównania bez sensu. Kula Lis to od razu zauważył.
  Wasza pro-ruska propaganda śmierdzi moskiewską ambasadą na kilometr i szkoda, że ŁŁ tego jeszcze nie wie, ale to wy, rusofilscy agenci zabijecie ten portal.
 • @Jan Paweł 22:41:17
  Cytat;
  "NIe jestem do końca pewnien czy stan wojenny był wprowadzony w interesie radzieckiego okupanta. Obawiam sie że w interesie obecnych beneficjentów tego całego procesu, rozpoczetego jeszcze długo przed stanem wojennym" (koniec cytatu)

  Sądzę, że był to jeden z najważniejszych "sukcesów" obecnych beneficjentów. Dlatego jest chętnie eksploatowany także teraz.
  Poniżej link do jednego z argmentów.
  http://klubkip.nowyekran.pl/post/82954,demokracja-bezposrednia-a-stan-wojenny
 • @Wrzodak Z.
  I dlatego lubie jak pan Zygmunt cos napsze. Zaraz wywiazuje sie konkretna i zarliwa dykusja. Widac przy tym kto jest kto. Takich ludzi nam trzeba dla zdrowia spoleczenstwa. Szczesc Boze panie Zygmuncie..
 • @Muni 02:11:49
  @muni:

  Powtarzasz pan propagandowe bzdury...Zbrodnicza Rosja...
  Mało wie pan o zbrodniczej USA
  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,2418
  o zbrodniczej CIA
  http://www.spiegel.de/spiegel/print/d-13501822.html
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/01/04/niemcy-wasal-usa/
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/12/18/bandycka-morda-duzego-usraela/
  http://opolczykpl.wordpress.com/2012/11/01/zsrr-rosja-usa-banksterzy-prl-komunizm/

  Słówko o Rosji...
  Dostała się ona w XVIII w. w niemieckie łapska.
  "Rozbiorowa" caryca Katarzyna to rodowita Niemka - Sophie Friederike Auguste zu Anhalt-Zerbst-Dornburg.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Katarzyna_II_Wielka
  Jej poprzednik i mąż to Karl Peter Ulrich von Holstein-Gottorp. Ten "Rosjanin" nawet nie nauczył się jako tako j. rosyjskiego...
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_III_Romanow
  Polsce też to groziło. Konstytucja 3 maja, którą tak czcimy i świętujemy oddawała po śmierci kochanka Niemki Katarzyny - Poniatowskiego - tron Polski w dziedziczne władanie niemieckiej dynastii saksońskiej.
  http://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/03/co-nam-dala-konstytucja-3-maja/

  O zbrodniach "rosyjskich" w czasach stalinowskich powiem tylko tyle - w wojnie domowej po żydobolszewickim zamachu stanu w latach 1917-24 do piachu poszło ok. 10 milionów Rosjan. Nie wszyscy Rosjanie chcieli żydo-bolszewizmu...
  A Polaków w Katyniu mordowali Żydzi.
  http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=993&Itemid=46
  W tym samym Katyniu jeszcze przed wojną mordowano w podobny sposób dziesiątki tysięcyRosjan.
  Trzeba być ślepcem - aby nie dostrzegać faktu, że Rosjanie byli ofiarami, a nie sprawcami...

  A tutaj jeszcze wyjaśnienie, dlaczego Putin jest tak nielubiany.
  http://www.youtube.com/watch?v=A0T-hRNS9Q8&feature=relmfu
  Popędził żydowskich oligarchów...
  Czego Rothschild i Rockefeller nie chcą mu darować.

  A odmóżdżone polactfo nadal jest szczute na Rosję.
  I szuka schronienia pod zbrodniczymi skrzydłami globalistów/banksterów.

  Tacy jak pan, nawet zachipowani jako bydło robocze, nadal będą widzieli wroga w Rosji.
 • @opolczyk 08:48:58
  Rosja to kraj z historią zbrodni i agresji, podobnie jak Niemcy. A to, co pan usiłuje przekazać to czysta, ruska propaganda.
  My, Polacy, mamy wystarczająco dużo grobów w całej Rosji żeby wiedzieć jaka ona fajna, oraz wystarczająco dużo domków z ogródkiem w USA, żeby to porównać.
 • @opolczyk 00:08:02
  Serdeczne dzięki za wsparcie, bo dziś moje, jutro może być i twoje, innych jak mowi przysłowie. Nie we wszystkim musimy się zgadzać prawda? w części popieram to co i o czym piszesz, lecz w części,jednomyślność miała być? była zadekretowana w żydokomunie, obecnie w PRLBis i jewrokołchozie II, czyli Brukseli. Nie we wszystko co pisze Ścios przyjmuję za prawdę objawioną lub wierzę mu bezgranicznie, lecz na pytania przez niego zadane Bul na żadne nie odpowiedzial, a tak chciałem usłyszeć odpowiedź choć na jedno, nic z tego. Co do BUla, kto to zacz i komu sluży pozostajemy przy odrębnym zdaniu. Pzdr!
 • @opolczyk 00:08:02
  Kolego na rusofila mnie nie uda się przerobić, ponieważ moja rodzina od wieków z ruskimi, potem z sowietami walczyła od 1920 - 1923, no i w 1939, od nich najwięcej krzywd poniosła, z pobytem na "wywczasach" na Syberii. Pzdr!!
 • @Kula Lis 62 10:23:10
  Kula Lis 62:

  Być może i ja będę potrzebował twojego wsparcia. Mam na karku proces. Też na Opolszczyźnie:

  http://opolczykpl.wordpress.com/2012/09/14/postepowanie-opolskiego-sadu/
  http://www.monitor-polski.pl/czy-andrzej-szubert-stanie-przed-nazistowskim-sadem-kapturowym/

  Jestem wrogiem zadekretowanej jednomyślności. Ale tak samo jestem wrogiem dezinformacji i propagandy pchającej nas na fałszywe barykady. Pzdr!

  @Muni:
  Zwalanie zbrodni żydo-bolszewików na Rosjan, którzy sami byli ofiarą tego zbrodniczego systemu i zapłacili najwyższą daninę krwi to właśnie jest podstępna żydowska propaganda.
  Kończę, bo z hasbarą/użytecznym idiotą nie ma sensu prowadzić dyskusji.
  Szkoda na to czasu...
 • @Kula Lis 62 10:48:35
  Nie jestem rusofilem.
  Po prostu staram się bez emocji oceniać historię.

  Mojego dziadka w Jełowej w styczniu 45 zatłukli wkraczający na Opolszczyznę krasnoarmiejcy. A babkę tak skatowali, że przez pół roku nie wstawała z łóżka.
  Czy to jest powód do tego, abym nienawidził wszystkich Rosjan?
 • @opolczyk 11:56:19
  Do tych szarych Rosjan na Syberii, miało się współczucie, bo ich los był czasami jeszcze gorszy. Lecz oni mieli tak sprane(nie wszyscy tylko młodzi, ci pamiętający Cara już nie lub nie tak) mózgi, że każdą zbrodnię na rozkaz Kremla żydobolszewii spełniali i nadal będą spełniać. Pzdr!
 • @opolczyk
  "A tutaj jeszcze wyjaśnienie, dlaczego Putin jest tak nielubiany ...

  ---> To nie gusta o tym decydują! Kim jest Putin - że nadal jest typowym kagiebistą, choć nieco zeuropeizowanym - dowodzi zarówno los Litwinienki, Politkowskiej ..., jak i wszystko to, co się działo i dzieje nadal w związku z tragedią smoleńską a także w związku z Katyniem.
  Przecież zachowanie i słowa Putina oraz cały program wizyty Donalda Tuska 7 kwietnia 2010 roku w Katyniu było policzkiem dla państwa polskiego i dla urzędującego premiera. A Tusk tylko wytarł sobie oplutą twarz i z uśmieszkiem na ustach trwał do końca u boku Putina!
  Tak samo było trzy dni później, gdy Donald Tusk potulnie przyjął ruskie warunki badania przyczyn tragedii a Putin, jak wzorowy kagiebista, zadbał nie tylko o własne interesy, ale i o pognębienie "polaczków". Żaden cywilizowany kraj nie zgodziłby się na ten sposób "zabezpieczania" miejsca katastrofy, na takie "zbierania" dowodów i zeznań świadków! A Donald Tusk zgodził się na warunki Putina!
  Czy, gdyby Putin miał czyste sumienie, to poszedłby tą drogą?
  A Tusk, gdyby był uczciwym człowiekiem, to pomagałby ruskim kagiebistom kłamać i manipulować?

  "Tacy jak pan, nawet zachipowani jako bydło robocze, nadal będą widzieli wroga w Rosji."

  ---> Nie zauważyłem, by gdzieś mowa była o Rosjanach i Rosji ... raczej wciąż mówimy o kagiebistach z Kremla, którzy na przyjaciół nigdy nie wyglądali i nie wyglądają nadal.

  "Czy to jest powód do tego, abym nienawidził wszystkich Rosjan?"

  ---> Z pewnością nikt nigdy tego nie sugerował ... więc po co zastanawiać się nad czymś czego nie ma - nie będziemy przecież powielali zwyczajów GWno wartych mediów.

  Pozdrawiam i życzę wygranej w starciu z ubecnym "Wymiarem Sprawiedliwości".
 • @1normalnyczlowiek 13:37:04
  Zabójstwo Litwinienki było operacją pod obcą flagą przeprowadzoną przez MI 6

  Rosyjski MSZ jeszcze przed zamachem poinformował władze brytyjskie, że wywiad rosyjski wpadł na trop przygotowywanego zamachu na życie Litwinienki. Zamachu miano dokonać przy pomocy materiałów radioaktywnych.
  Gdyby KGB miało zabić Litwinienkę, to czy rosyjskie MSZ informowałoby wcześniej UK o planowanym zamachu?

  Tylko idiota w to uwierzy.
  http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2010/12/moskau-nicht-im-litvinenko-mord.html

  Zamach na Politkowską to robota Czeczeńców. Sprawcy, ścigani przez prokuraturę rosyjską latami ukrywali się ...w Brukseli.

  A dlaczego jest cicho o zamordowanym dziennikarzu Klebnikovie?

  "9 lipca 2004 roku Paul Klebnikov został zamordowany w Moskwie. Miał 41 lat."

  Bo demaskował zbrodnie Bieriezowskiego...

  http://www.radiopomost.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1152:kto-otru-litwinienk-&catid=39:wiat&Itemid=59

  Dlaczego nikt nie upomina się o zamordowanego przez CIA Steve Kangasa?

  Bo demaskował nielegalnie kontynuowaną przez CIA operację "Mockingbird"

  http://niepoprawni.pl/blog/820/zanim-na-iran-spadna-pierwsze-bomby

  A o zbrodniczym projekcie CIA "Mkultra" dlaczego hasbara milczy?

  Bo jak morduje CIA, to jest dobrze...

  A o planowanej (a jedynie zastopowanej przez Kennedy'ego) operacji Northwoods także hasbara się nie chwali.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Northwoods

  Tym bardziej milczy o tajnych armiach NATO:

  http://de.wikipedia.org/wiki/Gladio
  http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Gladio

  No i przede wszystkim o zamachu na WTC, dokonanego pod egidą zbrodniarza Busha przez CIA, Mossad i Pentagon.

  Dlaczego o tym cicho?

  Bo jak "sojusznik", nowy "wielki brat" morduje, aby mieć pretekst do napadania na obce, głównie islamskie kraje - to jest wszystko OK.
  I aby od tego odwrócić uwagę ludzi, w Polsce wśród hasbary obowiązuje hasło - hajże na Putina. Bo to "zimny czekista".

  Doprawdy nie wiem na czym twoja "normalność" miałaby polegać...
  Rzekomo "normalnyczłowieku"...
 • @opolczyk 11:56:19
  Panie opolczyk, pewnie hasbarowcy zatłukli dziadka, bo przecież Rosjanie bli mili. Ci, którzy w "terenie" zakładali fartuchy i z pistoletów rozwalali Polaków to pewnie też sami Szmule, co?
  To idąc dalej, Niemcy też niewinne, bo przecież Hitler to... Austriak!!!
  A skoro Dzierżynski to Polak więc Żydzi i Polacy sami się wymordowali!

  Pana poglądy to RELIGIA silna jak muzułmanizm, a z wiarą nie ma dyskusji.
 • @NUS 16:48:02
  No to wskazuj pan i to najlepiej każdemu z osobna by dokładniej to zrozumiał.
 • Wszyscy!!!O Bulu p.Rezydencie.
  66 %ankietowanych wybrało tego buraka na człowieka roku-pobił nawet tuska.Pytania były: kto jest największym idiotą, kto jest największą zakałą Polski, czyja agenturalna działalność jest najlepiej oceniana przez KGB- FSB, KTO DOKONAŁ ZAMACHU STANU W Polsce po smoleńskim morderstwie, kto jest największym poddanym putina - KOMOROWSKI
 • @Muni 14:39:46
  Dzierżyński to nie Polak, tylko jewrej Ruffin/Rufus syn carskiego sędziego. Nazwisko zawĸłaszczyli jak i majątek po polskim szlachcicu Dzierżyńskim skazanym na Sybir przez tegoż sędziego i konfiskatę majątku na rzecz Cara który za grosze odkupił, za udział w Powstaniu Styczniowym. Pzdr!
 • @opolczyk 14:21:25
  "Doprawdy nie wiem na czym twoja "normalność" miałaby polegać..."

  ---> na tym, że rozmawiam o faktach i że na podstawie faktów wyciągam wnioski - nie na podstawie domysłów. A tylko takim domysłem jest przecież gdybanie "... czy rosyjskie MSZ informowałoby wcześniej UK o planowanym zamachu" oraz że być może "Zamach na Politkowską to robota Czeczeńców". Z kolei faktem jest niszczenie dowodów, fałszowanie nagrań z czarnych skrzynek i stenogramów, zmienianie zeznań, manipulacja faktami, oszczerstwa zawarte w tzw. raporcie MAK-u ... - a to wszystko działo sie i dzieje nadal na polecenie Putina.

  Dlatego, jesli chcesz normalnie dyskutować, to ustosunkuj sie najpierw do faktów:
  "Przecież zachowanie i słowa Putina oraz cały program wizyty Donalda Tuska 7 kwietnia 2010 roku w Katyniu było policzkiem dla państwa polskiego i dla urzędującego premiera. A Tusk tylko wytarł sobie oplutą twarz i z uśmieszkiem na ustach trwał do końca u boku Putina!
  Tak samo było trzy dni później, gdy Donald Tusk potulnie przyjął ruskie warunki badania przyczyn tragedii a Putin, jak wzorowy kagiebista, zadbał nie tylko o własne interesy, ale i o pognębienie "polaczków". Żaden cywilizowany kraj nie zgodziłby się na ten sposób "zabezpieczania" miejsca katastrofy, na takie "zbierania" dowodów i zeznań świadków! A Donald Tusk zgodził się na warunki Putina!
  Czy, gdyby Putin miał czyste sumienie, to poszedłby tą drogą?"

  A jeśli nie zgadzasz się z moim zdaniem, to wykaż, w którym miejscu się mylę, zarówno w sprawie oceny wizyty Tuska w Katyniu 7 kwietnia, jak i tego co się działo później.

  http://normalny.nowyekran.pl/post/78849,szef-pkbwl-dr-maciej-lasek-jest-klamca-i-oszustem
  http://normalny.nowyekran.pl/post/78381,plk-ireneusz-szelag-maci-w-swoim-imieniu-czy-calej-prokuratury-wojskowej
  http://normalny.nowyekran.pl/post/77871,zamieniono-cialo-bronislawa-komorowskiego-z-cialem-innej-ofiary
 • @opolczyk 08:48:58
  zgadzam się z tobą co do oceny Rosji. my Polacy najwięcej ucierpieliśmy od Rosji gdy u steru władzy była Niemka Katarzyna i żydzi za czasów ZSRR. Mój dziadek weteran AK i NSZ opowiadał mi że po wkroczeniu armii czerwonej do Polski z ruskim można było się dogadać zaś żydki byli bezwzględni
 • @1normalnyczlowiek 13:37:04
  Tylko jedno pytanie. Przez kogo jest tak nie lubiany Putin , przez zwykłych Rosjan czy przez was , pejsatych.
  Dla większości Polaków jest on równie lubiany jak Merkel czy prezydent Izraela którego nawet nazwiska nie znam
 • @1normalnyczlowiek 15:16:36
  Możliwe że Rosjanie przyczynili się do katastrofy w kwietniu 2010 i zapewne nikt tego nie wyjaśni bo nikomu na tym nie zależy, ani w Polsce anie za granicą. Zaś co do "elit" w tym samolocie to już jest wyjaśnione dogłębnie że Polskimi elitami w większości nie byli a największą stratę z powodu śmierci L Kaczyńskiego to poniósł Izrael. Tak też niech Izraelczycy zaprzątają tym głowę
 • @Kula Lis 62 15:16:24
  co do Dzierżyńskiego, to nie wiem skąd ma Pan te informacje o "zawłaszczeniu" może to i prawda, tylko po co inkorporowałby swoje nazwisko jako drugie imię??? I jak to zrobił - nagle zniknął jako carski sędzia, a zaczął być polską szlachtą? Rodzina, zarówno sędziego, jak i Dzierżyńskiego się nie zorientowała, znajomi też nie?
  Z tego co wiadomo, poza teoriami globalnego zażydzenia wszystkiego, Dzierżyński to polska szlachta, herbu Sulima i nawet patrząc na jego twarz widać, że nie ma żydowskich rysów.
  Nie przesadzajmy. Przedawkowanie działa negatywnie,
 • @1normalnyczlowiek 15:16:36
  Dlaczego sieroty po Kalksteinie i sekta smoleńska wrzucają sprawę zamachu w Smoleńsku przy każdej nadarzającej się okazji?

  Ja tę sprawę już dawno odfajkowałem:
  Polska ginie, a Polaczków hasbara zapędza do śledztwa smoleńskiego…
  http://opolczykpl.wordpress.com/2012/03/31/polska-ginie-a-polaczkow-hasbara-zapedza-do-sledztwa-smolenskiego/

  W przeszłości bzdurne teorie pisowsko-hasbarskie opisałem tutaj:
  http://marucha.wordpress.com/2010/11/23/tajemnica-smolenska-wyjasniona/

  Ten tekst został nawet przetłumaczony na rosyjski - z czego niezmiernie się ucieszyłem!

  http://ursa-tm.ru/forum/index.php?/topic/8502-%D1%82%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%8B%D1%82%D0%B0/

  http://archive.censor.net.ua/go/viewTopic--id--426428

  http://nnm.ru/blogs/FaustOVO/tayna_smolenska_raskryta/

  http://smi2.ru/Wellda/c454836/#
 • @Muni 16:38:04
  Babcia w swym majątku dawała schronienie i wikt jego żonie będącej w ciąży gdy od niego uciekła. Była żydówką. Stąd wiedza o pochodzeniu krwawego Felka. Żydzi potem się tak odwdzięczyli, że Babcia z rodziną w tym moją Mamusią pojechali na Sybir pierwszym rzutem 10.02.1940, a na miejsce przybyli z końcem maja. 1940, spędzili ten czas w bydlęcym wagonie. Ja kolego dużo wiem. Np. to, że daleki krewny rotmistrz Szczęsny pojmał Felka podczas zakładania Republiki Rad w Białostockim, kazał go rozstrzelać, lecz ten zagroził, że za niego zginie 1000 Polaków w Grodnie, więc kazał mu zaplikować lekarstwo na komunę, czyli 150 wyciorów na gołą dupę i puścić wolno. Po wojnie ukrywając się przed NKWD/UB pod innym nazwiskiem, zamieszkał z żoną lekarką pediatrą/Ciocią w Koźlu na Opolszczyźnie, tu go pojmali po zadenuncjowaniu i zakatowali w katowni UB mieszczącej się w dzisiejszym internacie(starym) TŻŚ pry ul. Piastowskiej, Ciocia do śmierci nienawidziła czerwonych, pluła im w twarza. Babcia szalachta herbu Rak, Dziadziuś herbu Bończa. Pzdr!
 • @Kula Lis 62 17:31:16
  Panie bloger, jeżeli pan już to tu umieścił wiec jak najszybciej nazbiera wszystkie na to dowody i powysyła do rożnych zakątków i próbuje opublikować puki jeszcze istnieją. Ja także słyszałem o tym i Dzierżyńskim.
  To są za poważne dla Polaków oświadczenia aby zostawić bez rozgłosu.
  Pan zaczął, pan powinien to dokończyć!
 • @Kula Lis 62 17:31:16
  o dobrosąsiedzkich stosunkach "starszych braci" każdy się przekonał mając z nimi do czynienia. Tylko dlaczego nikt jeszcze nie opisał tego w książce, czyżby była by to mowa nienawiści jako akt antysemicki.
  Opiszę zdarzenie gdy mój dziadek pomagał dwóm żydom przetrać wojnę dostarczając do kryjówki żywność. Gdy sowieci wkroczyli do Polski ci dwaj ulotnili się i nie wiadomo co się z nimi działo lecz dziadek żołnierz AK i NSZ trafił po wojnie do więzienia we Wronkach i ku jego zdziwieniu ponownie spotkał jednego z nich tylko już w roli pracownika więzienia , śledczego
 • @Bania 18:09:19 To także był antysemityzm
  Atak na PUBP Włodawa - część 1
  Atak na PUBP we Włodawie – 22 października 1946 r. http://podziemiezbrojne.blox.pl/2008/01/Atak-na-PUBP-Wlodawa-czesc-1.html
 • @Bania 18:09:19 To także byl antysemityzm. Pzdr!!!
  Atak "Jastrzębia" na Parczew w 1946 r. - część 1/2
  Zajęcie Parczewa przez oddział por. Leona Taraszkiewicza "Jastrzębia", 5 lutego 1946 r. Obsesje "pogromców antysemityzmu" kontra prawda historyczna.
 • @opolczyk 17:02:34 Chyba jednak pomyliłem się co do Ciebie sądząc, że jesteś po przeciwnej stronie niż GW ...
  Taki rodzaj "argumentacji" ma czerskie źródło:
  "Dlaczego sieroty po Kalksteinie i sekta smoleńska wrzucają sprawę zamachu w Smoleńsku przy każdej nadarzającej się okazji?"

  ---> Ale lubię się dostosowywać do "poziomu", wiec odpowiem tak:

  Dlaczego sieroty po Michniku i Sekta Pancernej Brzozy, by "udowodnić" nietrafność działań Antoniego Macierewicza, muszą wrzucać aż sprawę "11/9"?
  "Macierewicz zasłynął jego wielomiesięcznymi zabiegami o to, aby śledztwem smoleńskim zajął się Kongres Dużego USraela. Ten sam Kongres, który przeprowadził haniebną fikcję śledztwa w sprawie 11/9 potwierdzając wersję CIA i FBI o domniemanej winie Bin Ladena za zamachy na WTC i Pentagon. Choć wszyscy kongresmeni oraz składający zeznania “świadkowie” z administracji Busha, z CIA, FBI i Pentagu doskonale wiedzieli, że to Biały Dom, Pentagon i CIA byli rzeczywistymi zamachowcami."
  Toż to poddanie się na kolanach Macierewiczowi! :)

  "Ten tekst został nawet przetłumaczony na rosyjski - z czego niezmiernie się ucieszyłem!"

  ---> I wcale się nie dziwię. Ruscy kagiebiści bardzo chętnie drukowali w swoich partyjnych gazetach także głupoty i kłamstwa wypisywane przez Tomasza Hypkiego czy też przez Adama Michnika!
  http://Internaut.nowyekran.pl/post/71831,on-sie-nawet-nie-nazywa-po-polsku#comment_584633
  http://normalny.nowyekran.pl/post/11755,adam-michnik-wreszcie-odnalazl-siebie

  "Ja tę sprawę już dawno odfajkowałem"

  ---> Zgadza się! Dosłownie: Odfajkowałeś!
  I tym się różnimy, że ja piszę o faktach a Ty wymyślasz jakieś beletrystyczne wygibasy:

  Ty:
  "W propagandówce “Niezależnej” Macierewicz/Singer powołuje się na ekspertyzę IRS z Krakowa. Otóż, gdyby ktoś inny, a nie Macierewicz/Singer powoływał się na ekspertyzę IRS, być może brałbym ją na poważne. Znając podstępność hasbary nie wierzę w uczciwość owej “ekspertyzy”."

  --->
  Ja:
  "i drugie pytanie, może nawet najważniejsze:

  2. Dlaczego 10 kwietnia 2010 roku, o godzinie 8:39:11,7 rosyjski kontroler znajdujący się na wieży kontroli lotów na lotnisku Siewiernyj w Smoleńsku, okłamał załogę polskiego samolotu TU-154M 101, informując ją, że samolot wchodzi na ścieżkę schodzenia i znajduje się ...
  w odległości 9 kilometrów od lotniska

  i dlaczego ruska oszustka gen. Anodina w swoim zakłamanym MAK-owskim raporcie podała, że ten "wchod w glissadu" był
  w odległości 10 kilometrów od lotniska???

  Czyżby ta "drobna" różnica nie miała żadnego znaczenia dla pilotów, starających się bezpiecznie trafić i dolecieć do lotniska? No i jak to się stało, że Tupolew już wtedy nie spadł, skoro jak z tego wynika, między dziewiątym a ósmym kilometrem "leciał" z prędkością niewiele ponad 168 km/godz? Co przez te dni, od opublikowania stenogramów Instytutu Sehna, oprócz latania po stacjach telewizyjnych i radiowych, robiła ta zgraja "ekspertów", z Białoszewskim, Gruszczykiem, Osieckim i Hypkim na czele, skoro nie zauważyła tak istotnego faktu? Odpowiedzą, że to co mówiły szympansy na wieży, nie miało najmniejszego znaczenia dla bezpieczeństwa lotu???

  To nie przypadek i nie pomyłka, że fachowcy z Instytutu Sehna odkryli ten fałsz. Oni, dokładnie to samo odczytali wspak, z przesłuchu na taśmie!!! Chapeau bas!"
  http://normalny.nowyekran.pl/post/48988,jerzy-miller-dyletant-oszust-czy-agent-wplywu

  Ty (kłamiesz wraz z kłamcą i oszustem Krzysztofem Parulskim): "W jej trakcie płk Przybył wyzdradził fakt potajemnych kontaktów prokuratury prowadzącej śledztwo smoleńskie z agentami CIA i FBI."

  --->
  niepoprawni.pl:
  "1. Szef NPW gen. Krzysztof Parulski donosi na prokuratora Marka Pasionka sprawującego cywilny nadzór nad śledztwem prowadzonym przez Naczelną Prokuraturę Wojskową w/s Smoleńska. Media ekscytują się sprawą prokuratora, który rzekomo miał przekazać ściśle tajne materiały ze śledztwa agentom obcych wywiadów m.in. FBI i CIA.

  2. Tenże prokurator Parulski zawiesił Pasionka w związku z podejrzeniem ujawnienia przez niego tajemnic śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej doniesienia. Prokurator generalny Andrzej Seremet nie uwzględnił zażalenia Pasionka na tę decyzję, uznając, że "nie jest on wiarygodny w swoich czynnościach zawodowych". Prokurator Marek Pasionek zostaje całkowicie odsunięty od śledztwa. W ten sposób śledztwo zostaje całkowicie wyłączone spod cywilnej kontroli ...
  5. Prokuratura Okręgowa w Warszawie po przesłuchaniu i skonfrontowaniu zeznań świadków umarza śledztwo. Warszawska prokuratura umarzając śledztwo obaliła wszystkie zarzuty wojskowej prokuratury wobec Pasionka. Umorzenie obejmuje pięć rzekomych przestępstw, o których popełnienie Pasionka podejrzewała prokuratura wojskowa."
  http://niepoprawni.pl/blog/961/prokurator-parulski

  Zarzucasz:
  "“Niezależna.pl” powołuje się również na opinie kilku domniemanych “naukowców”.
  Nie wiem, na podstawie czego dokonali oni ich “analiz” i “ekspertyz”. Ani jeden z nich nie stwierdził, że był osobiście na miejscu katastrofy, że widział na własne oczy szczątki Tupolewa, a tym bardziej, że je badał.
  A mimo to wystawiają oni ich “analizy”."

  ---> Ale zupełnie ci nie przeszkadza, że prokuratorzy, eksperci, członkowie komisji Millera a nawet akredytowany Edmund Klich, TAKŻE NIE BADALI tych szczątków, z których większości i to tych najważniejszych TEŻ NIE WIDZIELI na własne oczy!!! Oni otrzymywali już gotowe "wyniki" badań od swoich ruskich odpowiedników!!!

  Wniosek:
  Może jednak najpierw czytaj a później polemizuj ...

  http://normalny.nowyekran.pl/post/78849,szef-pkbwl-dr-maciej-lasek-jest-klamca-i-oszustem
 • @1normalnyczlowiek 19:32:37
  Wszyscy kochani rusofobi (Polacy, nie koczownicy).

  Wygrażajcie sobie pięściami w stronę Kremla. Wasze prawo.

  Tylko,jeśli banksterskiej sitwie, tej od NWO, uda się zrealizować jej plany, będziecie za kilka lat zachipowanym bydłem roboczym.
  Ale na inny los nie zasługujecie...
  Nie wiem, kto z was jest Polakiem, a kto koczownikiem pełniącym obowiązki Polaka. Tym drugim nie dziwię się - ich zadaniem jest ogłupianie nas. Oni nie będą bydłem roboczym a poganiaczami.

  Polakom spośród was polecam ten film - ma mankamenty, ale ogólna wymowa jest prawdziwa.

  https://www.youtube.com/watch?v=PaHdGGDNh7k

  Dla przypomnienia polecam i ten film:
  https://www.youtube.com/watch?v=Cb-RRFd17Vs

  ---

  1normalnyczłowiek:

  Nie wciągniesz mnie w hasbarską dyskusję o Smoleńsku. Jestem na to odporny. Z kilku powodów:
  - nie interesują mnie detale operacji pod obcą flagą w Smoleńsku.
  - Rosja nie miała powodu do robienia zamachu i nic na nim nie zyskała.
  - Natomiast zyskała banksterska sitwa i jej hasbara, które mają pretekst do szczucia na Rosję. Już w dniu katastrofy w Izraelu odezwały się głosy, że to był zamach i robota Putina - i od tamtego dnia hasbara żyły z siebie wypruwa, aby to "udowodnić".
  - Raport MAK-u być może ma niedociągnięcia i nieścisłości. Tylko, gdyby pilot posłuchał sugestii wieży i nie lądował w Smoleńsku, raportu nie byłoby trzeba pisać.
  - Nieścisłości w raporcie MAK-u w porównaniu z kompletnym zafałszowaniem "śledztwa" Kongresu Dużego USraela w sprawie 11/09 to pinat i pestka. A tam zginęło 3 tys. ludzi. I jakoś o tym nie piszecie.
  - Ten samolot z taką "obsadą" na pokładzie w ogóle nie miał prawa startować. A tym bardziej nie miał prawa w takich warunkach pogodowych podchodzić do lądowania.
  - Polska Racja Stanu nie straciła w Smoleńsku nic. Tam w operacji pod obcą flagą zlikwidowano elytę III Rzydolandii - czyli żydowskiego patriotę Kalksteina i jego orszak. Kto był mądry i na zaproszenie do Tutki odpowiedział "spieprzaj dziadu" ten nie zginął.

  No i przede wszystkim mnie po prostu nie interesuje, jak CIA i Mossad podrzucili Rosji w Smoleńsku tego "śmierdzącego szczura".

  Wiedziałem, że próba dyskusji na NE, na którym aż roi się od żydowskiej agentury wpływu to strata czasu.

  Dlatego żegnam to towarzystwo.
  Pozdrowienia dla wszystkich. Nawet dla koczowników udających Polaków.
  Pa.
 • @Kula Lis 62 17:31:16
  zaraz, zaraz, czyjej żonie? Dzierżyński senior skończył studia w 1863 roku, jeżeli za udział w powstaniu został zesłany, to jego oprawca musiał mieć zbliżony wiek, ale nie wyobrażam sobie sędziego, który zamienia się w 25-latka, by nagle zniknąć z życia jako sędzia, a zacząć pracę nauczyciela za grosze! I jeszcze potem, nie wiadomo czemu podpaść władzy?! To się nie trzyma kupy, datami też. Bo kiedy mamy rok 1940, a kiedy 1863? To 80 lat różnicy. Sorry, lubię pana komentarze, ale nie we wszystko wierzymy Babciom.
 • @opolczyk 20:37:54
  // Rosja nie miała powodu do robienia zamachu i nic na nim nie zyskała.//

  Właściwie można nie komentować, bo to dosyć... głupie stwierdzenie. Ale po hasbarsku jeszcze warknę i przetłumaczę na język boski: a paszoł na chuj, skatina, bljad'.
 • @Muni
  "... po hasbarsku jeszcze warknę i przetłumaczę na język boski: a paszoł na chuj, skatina, bljad'."

  ---> No to i ja pozwolę sobie radośnie warknąć na rozszyfrowanego kłamcę i oszusta, czyli na oPOlczyka z GW:
  A paszoł won w kiebieni matiery!

  Może nie dokładnie, ale chyba jakoś tak to właśnie szło :)

  PS. Żeby tak się odkryć:
  "Raport MAK-u być może ma niedociągnięcia i nieścisłości. Tylko, gdyby pilot posłuchał sugestii wieży i nie lądował w Smoleńsku, raportu nie byłoby trzeba pisać."
  "... Ten samolot z taką "obsadą" na pokładzie w ogóle nie miał prawa startować. A tym bardziej nie miał prawa w takich warunkach pogodowych podchodzić do lądowania. ..."

  to nie wystarczy być zwykłym kretynem ...
  Przecież on bezmyślnie powtarza kłamstwa Laska, Millera, Halickiego, Rosatiego, Hypkiego, Gruszczyka, Osieckiego, Białoszewskiego ...
 • @opolczyk
  "Dlatego żegnam to towarzystwo.
  Pozdrowienia dla wszystkich. Nawet dla koczowników udających Polaków. "

  ---> Że nas, czyli miejsce merytorycznych dyskusji i polemik, opuszczasz, wcale się nie dziwię ... ale po co nawet swoich pozdrawiasz, to tego nie rozumiem. :)
 • @1normalnyczlowiek 22:12:05
  Odpowiadaj Opolczykowi na jego wątpliwości a nie ubliżaj, wy nacjonaliści żydowscy, na siłę wpychanie Polakom do gardła wszelkiego rodzaju brednie, nawet piszecie to, że L. Kaczyńskiego nie było w Magdalence i nie knuł razem z bolszewikami planu likwidacji Polski, a jeżeli był to inny pisze, że działał w interesie Niepodległości Polski, innym razem piszecie, że to nie on negocjował i podpisał akt zdrady Rzeczpospolitej czyli T-L zwany Konstytucją UE, albo inaczej, że podpisał ponieważ T-UE oddalił Polskę od Rosji i to była patriotyczna postawa LK itd. Budujecie fałszywy obraz LK podobnie jak socjalisty i zwykłego gangstera politycznego Piłsudzkiego, oba przypadki sztucznie podnoszone do granic absurdu. Śmierć LK i innych 95 ludzi w samolocie, jest wielki żal, należy pamiętać o nich i się modlić, ale to byli ludzie, którzy prawie w 100% pracowali na rzecz światowego syjonizmu pod Polską flagą, oni wszyscy działali na rzecz NWO.(NATO, UE, BŚ, MFW, napadli na suwerenne kraje jak Irak i Afganistan). Pragnę aby śledztwo było bardzo dokładnie przeprowadzone, aby można do końca odczytać zapis czarnych skrzynek, odtajnić rozmowę braci, zapis z GPS z samolotu, oraz zapis systemu TAWS zainstalowany w samolocie, który był dostarczony przez USA do Polski, chcę wiedzieć z jakiego satelity korzystał LK _ Prezydent, tym bardziej, że Polska takiego satelity nie ma swojego. Dlaczego w ostatnim momencie wycofali się rabini z wylotu do Smoleńska itd.
  Każdy ma prawo poznać i ta prawdę z związaną z 10-04.10.
 • @Wrzodak Z.
  "Odpowiadaj Opolczykowi na jego wątpliwości a nie ubliżaj"

  ---> Panie Zygmuncie! Nie znałem wcześniej opolczyka i wystarczy przeczytać mój pierwszy komentarz skierowany do niego, by jednoznacznie zauważyć, że podszedłem do niego bez żadnych uprzedzeń - a wręcz przeciwnie:
  http://wrzodakz.nowyekran.pl/post/83993,kto-nami-rzadzi#comment_717976

  Zapoznałem się nawet z jego i jego żony historią na podstawie linków, które podał.
  Niestety z komentarza na komentarz okazywało się, że jest coś z nim nie tak - więc cierpliwie tłumaczyłem. Proszę sprawdzić powyżej, ile moich szczegółowych, merytorycznych wypowiedzi zacytowałem i podałem linki do wielu innych - tak by można było odnieść się do wszystkich szczegółów. Niestety, im bardziej ja szedłem w konkrety, tym bardziej opolczyk od nich uciekał a na koniec zupełnie się odkrył okazując się zwykłym rusofilem, wierzącym bezgranicznie Putinowi i Anodinie.

  Pozostałe Pańskie zarzuty wobec mnie i innych podobnie myślących, również są nietrafione. Choćby ten:
  " nawet piszecie to, że L. Kaczyńskiego nie było w Magdalence i nie knuł razem z bolszewikami planu likwidacji Polski"
  Niedawno napisałem do Franco:

  "@Franco - Widzisz, jak łatwo dajesz się złapać na zwykłych kłamstwach ...
  "... więc to nieprawda, że Lech Kaczyński nie uczestniczył w "obradach" okrągłego stołu.... ..."

  ---> Dawaj link i cytat, że ktoś tak powiedział - choćby ja! Stosujesz typowe bolszewickie metody wciskania ludziom tego, czego nie powiedzieli."
  http://mojsiewicz.nowyekran.pl/post/83808,korwin-mikke-szczuje-narodowcow-przeciw-kaczynskiemu#comment_715390

  ... i odpowiedzi nadal nie ma.

  Bo i nie może być. Nigdzie nie twierdzę, że Lech Kaczyński nie brał udziału w rozmowach Okrągłego Stołu - wystarczyło uważnie przeczytać moje wcześniejsze komentarze w różnych watkach, by dowiedzieć się, że jedynie zaprzeczam, by brał udział w układaniu się z komuchami razem z Geremkiem, Mazowieckim, Michnikiem ...

  "Pragnę aby śledztwo było bardzo dokładnie przeprowadzone ..."

  ---> Ja również ... i dlatego interesuję się informacjami źródłowymi a także tym co ma do powiedzenia nie tylko Macierewicz, Miller, Anodina ..., ale i inni blogerzy, jak choćby FYM:
  http://freeyourmind.salon24.pl/

  Proszę sobie poczytać. Jest wiele nowych informacji ...
 • @Wrzodak Z.
  To nie był temat na święta, więc dopiero teraz skomentuję. Ma ma Pan 99% racji w tym wywodzie, takich mamy "patriotów", każdy obóz reprezentuje interesy danych dworów, czyli zagranicy, obcych nacji, różnych gremiów ponadnarodowych, masonerii, sekt i geszeftów wszelakich. Nikt nie przyznaje się do błędów, swojej czarnej roli w sprawie organizacji uroczystości w Smoleńsku i nikt prawie nie podważa sensu wyjazdów właśnie tam. W Polsce należy to obchodzić, tutaj należy ich szczątki sprowadzić i pochować z honorami. Dość lotów kamikaze do Rosji! Tu nie pomoże nowy samolot itd, jak ktoś zechce, to ZNOWU będzie taki wypadek. Dlaczego nie jeździli Kaczyńscy z PiSem do innych miejsc kaźni Polaków poza Rosją, Kresami, zresztą rzezie UPA jakoś ich mało obchodziły. Dlaczego nie jechać do Iranu żeby im podziękować za pomoc podczas II wojny dla tak wielu Polaków, dla dzieci, kobiet, cywilów i wojska? Tam też są cmentarze zmarłych, de facto poległych wskutek wojny, trudów, cierpień.

  Niestety także PiS i Kaczyńscy mimo tego całego etosu i "etosu". Krew nie woda, ludzie giną, należy im się szacunek, bo będziemy gorsi od bydła. Dlatego z Pana nie będzie polityka wielkiego formatu, do tego trzeba dorosnąć, trzeba mieć styl, gniew nie może zaślepiać, czy taki był Dmowski jak Pan? Nawet to co się działo po 1926 roku nie zmieniło go jakoś specjalnie, później przygasł nieco, ale zdrowie siadało, może był truty, kto to wie. Sanacja lubiła takie numery.

  Ma Pan rację, nie prawdziwych patriotów, to są jacyś wasale, niewolnicy, słudzy obcych dworów i obcych interesów. Jednak dlaczego Pan broni Rosji, dlaczego Pan idealizuje Rosję. To niepojęte jeżeli to jest z dobrej intencji. Oni nam nieba nie przychylą także i NIGDY nie przychylali! Proszę sobie w swoich antyżydowskiej zaciekłości (którą rozumiem), zrozumieć że to Rosja spowodowała napływ żydostwa zarówno za caratu, jak i po 1945, a po 1989 też mamy dziwnych "biznesmenów" zajmujących się kluczowymi branżami jak ropa, gaz, pośrednictwo z Rosją.

  "Oczywiście, że Rosja ma w Polsce wywiad, ale jest on tępiony jak CIA w czasach PRL. A ci, co jeszcze nie zostali namierzeni, muszą się ukrywać i nie mają praktycznie żadnych wpływów na politykę."
  ==========================

  To całkowita nieprawda, Rosja ma wpływ i to olbrzymi na III RP. Nie muszą tego realizować tajną agenturą, wystarczą tacy politycy jak towarzysz Pawlak, czy inni. Oni tyrają sprawniej od miliona agencików razem wziętych. Wystarczy mieć swoje trefne władze, ludzi na wysokich stołkach i jest przej... Rosja nas trzyma za jaja choćby samym gazem, ale to tylko wierzchołek góry lodowej.

  Zatem stojąc po stronie jednego z obcych dworów (w tym przypadku Rosji) nie jest Pan wcale lepszy od tej reszty lobbystów obcych interesów. Kiedy to do Pana dotrze? Nie piszę do Pana jako kaczysta, pisowiec, jestem już uwolniony z tych zgniłych kompromisów i lansuję publicznie konieczność powstania prawdziwego RUCHU NARODOWEGO, ale jako fraktalnego ruchu niezależnych od siebie środowisk, bo inaczej skończymy jak LPR, kiedy np Winnicki okaże się niestety kolejnym bolkiem, Giertychem, czy też przerośnie go taka rola, albo go załatwią tak czy siak. To musi być RN jednak startujący łącznie, razem do wyborów, ale raczej nastawiony na stałą działalność poza parlamentem, bo ewentualne klęski wyborcze nie mogą nas wyłączać z gry, z działania. Tak jak RN przed wojną, działali, mieli media itd

  Rozczarowuje Pan tym pokłonem Rosji.

  Oni naprawdę nie mają czystego sumienia nie tylko w kwestii Zamachu Smoleńskiego, ale przygotowania tej wizyty-akcji, oraz "śledztwa", grania tym wszystkim. Pan naprawdę wierzy w wypadek i to zapewne z winy PiS, Kaczyńskich? Ich winą jest naiwność, bezradność i wiara w "sojuszników", uwierzyli że są wielkimi politykami z którymi Rosja nawet musi się liczyć. Oni mają miliony takich w dołach.

  Kaczyński i PiS do teraz nie rozumieją że ich przyjaciele z USA=Izraela=Wielkiej Brytanii pchają nas krok po kroku do wojny z Rosją, a kiedy nie daj Boże (Boże błagamy ocal nas od tego nieszczęścia!) do tego dojdzie, to dalej nie będą wstanie przyznać że to była PUŁAPKA GEOPOLITYCZNA którą widzą prości ludzie jak ja, jak my i to od wielu lat. Tyle że jak nie jestem w żadnym obcym lobbies i to nas proszę Pana różni zasadniczo. Jest tworzona euroazja z Niemcami i Rosją, UE łączy się z Rosją, NATO łączy się z Rosją. Im nie jest potrzebna w tym samodzielna Polska, nasi przyjaciele więc zgodzą sie na obniżanie statusu Polski do... w zależności od sytuacji Królestwa Polskiego z carem z Rosji, albo Generalnej Gubernii, zaboru pruskiego, gubernatorów-kanclerzy chętnych na kopy. Dla Tuska niemiecki to ojczysty język przecież, kolędy babcia Niemka śpiewała mu po niemiecku. To sama jego matka mówiła w wywiadzie dla GW. Jest jeszcze opcja POLIN, czyli Polski nie dostaje w całości ani Rosja, ani Niemcy, ale zarząd strony trzeciej za pośrednictwem UE, czy bezpośrednio gdyby co. Dla nas każdy scenariusz jest paskudny, nie do przyjęcia!!!

  =================================
  Z Rosją trzeba się dogadać, ale nie na ICH warunkach - zapamiętajcie to sobie wszyscy dobrze, raz na całe życie i przekażcie wnukom. To jest myśl Dmowskiego po 1921 i dalej aktualna. I nie można Rosji ufać, zbyt wiele razy byli przeciw Polsce, niech minie z tysiąc lat przyjaźni, to będziemy bardziej ufni ;)
  =================================

  Z Rosją się tak nie rozmawia, na nic czołobitne pokłony, Polska musi się nauczyć jak współistnieć między potęgami bez zniewolenia przez żadną ze stron. Mamy być równoważnikiem, III STRONĄ, ale nie tego chcą nasi "przyjaciele", im się śnią wojny i na końcu USA uratują znowu Europę, ba cały świat, a wtedy będzie nowy świat.... NEW WORLD ORDER już na całego, utwardzony terror nie do odwrócenia tak łatwo.

  Generalnie Rosja szanuje niepodległe państwa, potęgi demograficzne, gospodarczej i MILITARNE. Nie musimy mieć atomówek i innych zabawek kosztownych żeby się liczyć, mamy wizję taniej armii doskonałej do obrony, zatem wzmacniającej suwerenność.

  Jeżeli Rosja dopuszcza do takiego numeru jak Zamach Smoleński i nie wyjaśnia tego (co by ich wybroniło - GDYBY byli względnie niewinni), to są zdolni w niedalekiej przyszłości do wojny. Idą w taki kierunek, kości zostały rzucone. Szkoda że te zmiany wykreował pośrednio PiS z Kaczyńskimi jako bezmyślne narzędzia. Są jednak za głupi na wielką politykę, nie rozumieją że pionkami w tej grze są całe kraje, narody jak Polska, jak Rosja. Wszyscy mamy krwawić żeby NWO było niezwyciężone, a ludzkość w niewoli beznadziejnej.

  Ten Szojgu mnie niepokoi, Putin też, w końcu Czeczenia, Gruzja, chcemy być następni? To nie jest normalny kraj, mają SZALONE, może opętane (KGB, GRU, toż to masoneria) elity władzy, idei. To także NWO, ale próbują przy tym grać pod siebie, to podwójne dla nas zagrożenie. Zjednoczą euroazję, ale dla nas miejsce będzie w dołach katyńskich i nikt się tym znowu nie przejmie na zachodzie, w USA, zaś Izrael podeśle nam 5 mln osadników na otarcie łez.
 • @Wrzodak Z. 22:21:41
  "A gdzie ja napisałem, że Rosja ma być Polskim sojusznikiem!!! Ja piszę o zarabianiu na Rosji "
  =================

  Kolejna naiwność, pretekst do hołdu wielkoruskiego, naiwna ta idea zarabiania na mocarstwach, kto kogo obrabia, jakie są perspektywy np zarabiania na Niemcach, Chinach, USA? Jakie teraz jest saldo w handluz Rosją, jakie będzie kiedy ropa, a zatem i gaz pójdą radykalnie w górę? Jakie perspektywy? Rosja na jeden telefon z Moskwy blokować może latami całymi nasz eksport czegokolwiek. Pretekst się znajdzie zawsze. Np wygra wybory PiS czy Ruch Narodowy.

  Narodowiec napisałby że interesem Polski jest SAMOWYSTARCZALNOŚĆ, brak uzależnienia m.in od Rosji właśnie TAKŻE.

  Nie tylko import gazu, ropy uzależnia, także EKSPORT do tak niepewnego partnera, niewola tranzytowa, niech sobie robią obejścia, bardzo dobrze, niech się wycofają z Polski, zakręcą kurki, zwiniemy szeroki tor na złom. Lepiej żeby Polacy to kupowali, przecież w kraju gdzie połowa ludzi jest biedna, to perspektywy rozwoju rynku są oszałamiające, wystarczy ich zasilić pieniądzem i zagonić do jakiegoś sensownego zajęcia za to, np do edukacji technicznej na początek, później nauka przedsiębiorczości. Skoro kadry wyjeżdżają, to trzeba wyuczyć innych, choćby pozornie za starych na papiery i wiedzę technika, inżyniera, magistra, doktora.
 • @1normalnyczlowiek 22:08:22
  //Przecież on bezmyślnie powtarza kłamstwa Laska, Millera, Halickiego, Rosatiego, Hypkiego, Gruszczyka, Osieckiego, Białoszewskiego ...//

  Nie wiem, czy tak "bezmyślnie":) Śmierdzi to na kilometr.
 • @Marek Kajdas 00:13:46
  Dziękuję za tak obszerna polemikę z moim myślami w których w zasadzie się zgadzam, ale mam kilka kwestii do sprostowań. Nie rozumiem dlaczego mam szanować Kaczyńskiego, pomimo, że wiemy, że to nie jest POLSKI MĄŻ STANU, to dlaczego mamy jego popierać jako mniejsze zło. To dlaczego w takim razie mam nie szanować Kwaśniewskiego, przecież jeden i drugi mają identyczne zapędy co do przyszłości Polski. Oni mają dla przyszlości Polski ten sam scenariusz i tych samych panów z NWO!!!!!!! Dlaczego mam szanować PiS a nie szanować np: SLD, PO, które to ugrupowania mają identyczne koncepcje dla Polski w sprawach zasadniczych dla przyszłości Polski,w strategicznych decyzjach dla Polski głosują tak samo. Ci politycy i te partie obecne w sejmie to jedna drużyna, jedna gmina, a kłótnie to część przedstawień marnych aktorzynów.
  Jeśli chodzi o Rosję, przypominam panu, że PIERWSZYMI OFIARAMI BOLSZEWIZMU - KOMUNIZMU ŚWIATOWEGO BYLI ROSJANIE, BOLSZEWICY WYMORDOWALI OKOŁO 30 MLN ROSJAN, dlatego łatwo było zainstalować na terenie Rosji - ZSRR, Rosjanie mieli tyle wpływu na politykę ZSRR co Polacy na politykę PRL-u. Trzeba odróżniać i ZSRR i PRL od Rosjan i Polaków. ZSRR tworzyli siepacze z żydo - NKWD, tak samo jak PRL- tworzyli żydo-komuniści. Na 100 komisarzy ludowych w ZSRR 90 było żydów podobnie jak u nas. Katyń to zbrodnia żydo - NKWD, która nadal jest nie rozliczona, ponieważ w tej sprawie mają więcej do powiedzenia USA od Polski. Podobnie jak ludobójstwo na kresach, 220 tys. dzieci, kobiet starców Polaków wymordowano w okrutny sposób i nikt o nich nie walczy, PiS pacyfikował wszelkie inicjatywy moje i LPR w tej sprawie. Dlaczego, ponieważ ukraińcy mają silną pozycję w Waszyngtonie. Ja i moja rodzina nie życzyliśmy sobie wizyt w Katyniu na grobie mojego stryja ani Kwaśniewskiego ani Kaczyńskiego, ponieważ oni potrzebowali to do rozgrywek polityczno - wyborczych. cdn. praca
 • @1normalnyczlowiek 23:27:18
  1normalnyczłowiek napisał:


  "Panie Zygmuncie! Nie znałem wcześniej opolczyka i wystarczy przeczytać mój pierwszy komentarz skierowany do niego, by jednoznacznie zauważyć, że podszedłem do niego bez żadnych uprzedzeń - a wręcz przeciwnie:"

  I tutaj widać, że zmyślasz.

  Od razu wyskoczyłeś z Litwinienką i Politkowską. Te morderstwa okrzyczano zbrodniami Putina - ale istnieje wiele wątpliwości co do tego. Podałem je, a ty to ignorujesz. Ponadto ignorujesz morderstwa czy "samobójstwa" będące robotą CIA.

  KGB od chwili powstania miała na sumieniu o wiele mniej ofiar niż CIA.
  Zobacz choćby w wikipedii - ile jest o tajnych operacjach i zbrodniach KGB, a ile o CIA:

  http://pl.wikipedia.org/wiki/KGB
  http://de.wikipedia.org/wiki/KGB
  http://en.wikipedia.org/wiki/KGB

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Central_Intelligence_Agency
  http://de.wikipedia.org/wiki/Central_Intelligence_Agency
  http://en.wikipedia.org/wiki/CIA

  Przy czym wiele zbrodni CIA przypisywano KGB. Np. zabójsto Aldo Moro. "Polska" wiki sugeruje to jednoznacznie:

  "Jego ciało znaleziono pozostawione w bagażniku jednego z samochodów zaparkowanych w centrum Rzymu, wskazanym przez Romano Prodiego. Prodi powoływał się przy tym na "seans spirytystyczny", co wzbudziło wiele wątpliwości dotyczących faktycznego źródła informacji. Wątpliwości te powróciły po oskarżeniu Prodiego o współpracę z KGB w latach dziewięćdziesiątych XX wieku i ponownie w 2005 roku[2][3]."
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Aldo_Moro

  Tymczasem niemiecka wiki pisze:

  "In den 1970er Jahren war Moro einer der größten Befürworter des „Historischen Kompromisses“ (Compromesso Storico). Darin ging es um einen vom Chef der Kommunistischen Partei Italiens (PCI) Enrico Berlinguer vorgeschlagenen Solidaritätspakt zwischen der kommunistischen PCI und der christdemokratischen Democrazia Cristiana, um das Problem der Wirtschaftskrise zu lösen. Ebenfalls setzte er sich für einen NATO-Austritt Italiens ein."
  http://de.wikipedia.org/wiki/Aldo_Moro

  A więc Aldo Moro chciał sojuszu z Komunistyczną Partią Włoch i chciał wystąpienia Włoch z NATO.
  W tej sytuacji tylko idiota się nie domyśli, kto i dlaczego zlikwidował tego człowieka. Tym bardziej , gdy wyszło na jaw istnienie "Gladio" i jej powiązania z domniemanym "komunistycznym" terroryzmem - za którym stała CIA.
  http://de.wikipedia.org/wiki/Gladio#Italien

  Nawet Ali Agca był członkiem tureckiego odprysku CIA-kowskiej "Gladio".
  http://de.wikipedia.org/wiki/Gladio#T.C3.BCrkei

  Tajne operacje CIA (rewolty, pucze, zamachy stanu, wspieranie prawicowych bojówek, handel narkotykami) kosztowały życie milionów ludzi. KGB nia ma tylu ofiar na sumieniu. A jednak hasbara wciąż straszy nas krwiożerczą i morderczą KGB, a zbrodniczą CIA przedstawia jak aniołki pilnujące "wolności i demokracji".
  O tym jak wygląda wolność i demokracja a'la USA najlepiej można przekonać się w obozie Guantanamo.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Wi%C4%99zienie_Guantanamo
  A także po ustawie (“National Defense Authorization Act”) uchwalonej przez Kongres, zatwierdzonej przez Senat i podpisanej przez Baracka. Zgodnie z tym "prawem" w USA można dożywotnio trzymać w więzieniach każdą osobę - bez procesu i wyroku sądowego, nawet bez przedstawienia jakiegokolwiek dowodu winy. Wystarczy kogokolwiek oskarżyć o powiązania z "terrorem - i można takiego zamknąć. To bandyckie "prawo" dopuszcza nawet torturowanie zatrzymanych delikwentów!

  A ty mi tutaj bredzisz o złej KGB! I o złej Rosji!

  Od kilku lat CIA używa dronów do mordowania wytypowanych "terrorystów". Większość ofiar tych "operacji" (tysiące) to cywile, a nawet dzieci. Istotą tego bandycko-zbrodniczego procederu jest to, że jest to wykonywanie "wyroków śmierci" bez sądów, bez ogłaszania wyroków śmierci przez nie, bez przedstawienia dowodów na to, że mordowani są faktycznie terrorystami.
  Wiedząc zaś o tym, kto rzeczywiście zrobił 11/9 sytuacja wygląda tak - bandyci zbrodniarze dokonali zamachu na WTC i Pentagon, winę zwalili na islamistów, napadają na obce kraje pod pretekstem "wojny z terrorem", mordują stawiających im opór patriotów walczących z okupantami i agresorami. I jeszcze krzyczą, że "demokratyzują" i uwalniają świat od terroru.

  7 kwietnia 2010 nie zauważyłem nic co nosiłoby znamiona "policzka dla państwa polskiego i urzędującego premiera". Nic, ani odrobiny. Putin zorganizował obchody na szczeblu rządowym (a nie prezydenckim) zaprosił Tuska, złożył wieniec, wyraził ubolewanie nat tamtą zbrodnią. Wszystko było OK.
  Jeśli natomiast ktoś oczekiwał, że Putin (Rosjanin) będzie się kajał i przepraszał za gruzińsko-żydowskie zbrodnie - ten był rozczarowany.
  Stalin rządzący wówczas w ZSRR był Gruzinem, a w Katyniu mordowali Polaków Żydzi.
  http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=993&Itemid=46

  Piszesz brednie o śledztwie, "zbieraniu" dowodów i zeznań świadków! I że żaden cywilizowany kraj nie zgodziłby się na ten sposób "zabezpieczania" miejsca katastrofy.
  Na zachodzie śledztwa w podobych katastrofach trwają nawet do dziesięciu lat. A od Rosji oczekiwano wyników natychmiast. Ilość rozpuszczanych dezinformacji sprawiła, że już mało kto wie, co jest faktem, a co mitem i dezinformacją. Trwa wojna o pierdoły - a ignoruje się sprawy podstawowe!

  W tym dniu, mając takich pasażerów, przy tak złej widoczności załoga nie miała prawa nawet myśleć o próbie lądowania.
  WSJO!!!
  Czy wieża zmuszała pilotów do lądowanie?
  Czy Putin z naganem w ręku w kabinie zmusił do tego załogę?

  A o ilości złamanych przez załogę obowiązujących ją procedur macierewiczopodobni nie pisną ani słówkiem. Widzą tylko brzozę i trotyl.

  No i gdyby załoga posłuchała sugestii wieży i poleciała na inne lotnisko - katastrofy by nie było.


  Popatrz, jak robiła USA śledztwo w sprawie WTC i Pentagonu. W zgliszczach WTC nie znaleziono niezniszczalnych "czarnych skrzynek". Natomias gigantyczne wybuchy kerozyny przetrwały rzekomo łatwopalne paszporty domniemanych porywaczy, CIA je "znalazła" (a uprzednio je tam podrzuciła) i one były "koronnym dowodem" na terrorystów islamskich. Zeznania tysięcy ludzi o wybuchach w wieżach zignorowano. O zawaleniu się WTC7 śledztwo Kongresu nawet nie wspomniało, stalowe belki nośne wysłano na przetopienie do Chin. Sprzedano je po zaniżonej cenie niszcząc w ten sposób materiał dowodowy ewentualnego pownownego śledztwa.
  W Pentagonie natomiast nie znaleziono w ogóle szczątek kadłuba i skrzydel samolotu, który rzekomo uderzył w w ten budynek. Oficjalna wersja mówi o tym, że pod wpływem temperatury pożaru kadłub samolotu "wyparował". Ale ciała ofiar mimo takiego pożaru tak dobrze się przechowały, że można było je zidentyfikować.

  Gdzie więc mamy fakt bezprzykładnego szyderstwa z prowadzenia uczciwego prowadzenia śledztwa, zabezpieczenia dowodów, przesłuchiwania świadków itp.?

  A mimo to piszesz, że potraktowałeś mnie bez uprzedzeń...


  ---

  Marek Kajdas napisał:


  "To całkowita nieprawda, Rosja ma wpływ i to olbrzymi na III RP. Nie muszą tego realizować tajną agenturą, wystarczą tacy politycy jak towarzysz Pawlak, czy inni."

  Bzdura. Pawlak jeździ po wytyczne do Brukseli, a nie na kreml. PSL posłusznie głosuje za ustawami podsuwanymi polskiemu knessejmowi przez globalną sitwę (np. przymusowe szczepienia, legalizacja GMO, niszczenie polskiego rolnictwa, udział niedobitków polskiego wojska w okupacjach obcych krajów itp).

  Ponadto Pawlak jest marionetką polityczną bez znaczenia. PO może go w każdej chwili zastąpić chętną do rządów "lewicą" (która brała udzieł w schadzkach PO i PiS w fundacji globalisty Sorosa) czy Ruchem Palikota - agenta rockefellerowskiej Komisji trójstronnej nawołującego do likwidacji państwa polskiego.
  http://www.youtube.com/watch?v=z61-Hs_tnB0

  Nie wiem, o jakich "innych" pisał p. Marek Kajdas?

  PiS jest ślepo proamerykański i proizraelski. PO jeździ do Izraela na wspólne obrady rządów i forsuje w sejmie ustawy podsuwane via Bruksela przez Grupę Bilderberga, "postkomuna" duszą i ciałem zaprzedana jest zachodowi (tajne więzienia CIA powstały w czasach ich rządów, a Kwaśniewski/Stolzman jećdzi z odczytami do USA a nie do Rosji) - to gdzie do diabła są owi wpływowi "politycy" realizujący" wytyczne z Kremla?
 • 100% racji
  Pierwszy raz zgadzam się w 100%. Brakuje jeszcze paru elementów, ale istota jest przedstawiona. Patrząc na negatywne komentarze - no tak to albo "pożyteczni idioci" tego systemu, albo hasbara. Ciekawe tylko, ilu z tych krytykantów zainteresowało się po akcją HASBARA?
  Czego brakuje?
  - reaktywacja "synów przymierza" przez Kaczyńskiego,
  - nadanie obywatelstwa polskiego szefowi Mosadu w 2012 r.
  - zalegalizowanie w Polsce organizacji terrorystycznej (żydowskiej) Gniew Boży,
  - itd. ...
 • @Wrzodak Z. 10:52:47
  Szanowny Panie
  Pozwolę sobie na kilka takich dygresji odnośnie Pana oraz współczesnej polityki.

  Jak to się stało, że tak szybko utracił Pan zaufanie wyborców, jakie otrzymał w 2001 r. (32 tys. głosów) i 2005 (18 tys. głosów)? Nie wykluczam, że posiada Pan pewną wiedzę o mechanizmach polityki od kuchni ale niekoniecznie będzie się Pan nią dzielił tutaj. Pewne sprawy zobowiązują Pana do zachowania tajemnicy służbowej mimo wygaśnięcia mandatu poselskiego. Pan jako polityk jest słabo skuteczny. Z czego się to bierze? Nie umie Pan przemawiać spokojnie i spójnie. Wszystko chce Pan powiedzieć w jednym zdaniu. Bardzo łatwo można Pana sprowokować, co widać po bardzo emocjonalnych wpisach. Sądzę, że zabrakło Panu szkolenia PiaR. Współczesny polityk to produkt speców PR. W eleganckim opakowaniu media sprzedają go elektoratowi.
  Taki polityk musi dbać o swoich wyborców. Schlebiać im. wie Pan, mam kontakt z czterema posłami (PSL, PIS, PO) i dowiedziałem się od nich wielu ciekawych rzeczy. Popularność w terenie jest ważna do reelekcji. Warto robić raz na pół roku spotkanie ze swoimi wyborcami z okręgu, gdzie się startowało. Ładnie się ubrać, pokazać się w towarzystwie pięknych kobiet, wygłosić przemówienie o niczym, złożyć niezobowiązujące obietnice, wręczyć w blasku kamer hojny datek na jakąś instytucję bądź ufundować stypendia dla młodzieży zdolnej. Uścisnąć las rąk, pogłaskać dzieci po głowie, wziąć na ręce, pochwalić, jakie to nam ładne pokolenie rośnie... Takie gesty biorą ludzi za serce. To procentuje w kolejnych wyborach. Warto nad tym pomyśleć.

  Do polityki wchodzi teraz młode pokolenie urodzonych na przełomie lat 70/80 minionego stulecia. Nie jest obciążone garbem PRL-u. To jest pokolenie INTERNETU. Pokolenie, które politykę traktuje w kategoriach celebryckich: najważniejsze by elegancko wyglądać i najlepiej wypaść w mediach, zdobywać popularność. Media duuuużo mogą. Wywindują w górę i koncertowo zniszczą. Stąd trzeba się z nimi liczyć. Dylematy absorbujące stare pokolenie: lustracja i dekomunizacja dla młodego pokolenia są nieistotne, problemy te same wymrą śmiercią naturalną w momencie wymiany pokoleniowej.
 • @Marek Kajdas 00:27:07
  Panie Marku,,, doskonale wyręczył mnie w dalszej odpowiedzi OPOLCZYK, więc proszę uważnie przeczytać jego wpis. Dodam tylko, że nie może pan sam sobie zaprzeczać, pisząc: ,,Kaczyński i PiS wpychają nas do wojny z Rosją" w wcześnie każe pan go szanować!!!! To prawda, w imię zoologicznej nienawiści do Polskości Kaczyńskich on gotowy jest poświęcić Naród Polski w wojnie z mocarstwem w imię dobrze spełnionych poleceń mocodawców swoich (mocodawcy: prosze przeczytać tekst ewy ziomeckiej w rzepie). Najpierw rozbroić Polskę a póżniej wysłać ich na wojnę lub wywołać wojnę. On wymachuje szabelką z Macierewiczem i Waszczykowskim, wiedząc, że wszystko jest do przegrania pod ich kierownictwem przez Polskę. Podobny scenariusz wojenny rozpętał szubrawiec, kanalia agentury żydowskiej Szakaszwili, on najpierw kazał strzelać do własnych obywateli, tylko dlatego, że byli narodowości rosyjskiej, zginęło kilka tysięcy ludzi i ten agent doprowadził do utraty części swojego terytorium. On będzie siedział, jego dni sa policzone, za nim wstawił się ten rezydent od nas, dał im nasze rakiety rozbrajającej naszą armię z tych rakiet. Za taki czym to powinien być TS.
  Próba zwalenia na Rosję katastrofy smoleńskiej to nic innego jak prosty zabieg agentury ,,zachodniej", oni uruchomili swoich agentów by ciągle jątrzyli w kierunku Rosji, by kopać przepaść między Polakami a Rosjanami, by w ten sposób ameryka i niemcy ugrywali więcej dla siebie kosztem Polski. Rosjanie o Polsce nie muszą rozmawiać w Polsce czy w Moskwie oni rozmawiają o Polsce w Waszyngtonie, TelAvivie, czy Berlinie, oni tam mają swoich ludzi, a ci ludzie mają swoich tu nad Wisłą. Czy tego nie widać.
  Rosjanie z takiego słabiutkiego z kompleksami faceta jak L. Kaczyński robili sobie żarty a nie z nim dyskutować o polityce, jak chcieli dyskutować to rozmawiali np: z Szaronem, czy Ramseyem.
  Jeżeli już rozpatrywać zamach to swoi mogli sprzątnąć swojego i za pośrednictwem swoich agentów uruchomić kampanię przeciwko Rosji, po to by osłabiać obecną Rosję i przywrócić w Rosji do władzy postacie jak Jelcyn czy Chodorkowski lub Bierezowski, marzeniem syjonistów jest przywrócić ZSRR w nowym wydaniu coś na wzór komuno - liberalizm, taki jak obecnie trwa w Polsce od 23 lat a nawet od 80 roku.
  Panie Marku, ja piszę o nietykalności widocznej gołym okiem agentury ,,zachodniej", oni siedzą wszędzie w energetyce, bankowości, telekomunikacji, giełdzie, NBP, rządzie, spółkach giełdowych, agencjach, ubezpieczeniach no i oczywiście najwięcej jest ich w mediach i to na kluczowych stanowiskach w wszystkich mediach. Polskich służb specjalnych nie mamy, własnej polityki obronnej nie mamy, własnej polityki ekonomiczno - pieniężnej nie mamy itd. Czy tam siedzą agenci z Rosji czy raczej z tzw. ,,zachodu"!!!!!!! Czy to trudno zauważyć!!!!!! Mi chodzi o to by napiętnować tą bezkarną agenturę zainstalowaną w Polsce, której podstawowym zadaniem jest osłabianie Polski czyli rozbiór oraz skłócanie Polski z Rosją, ponieważ gdyby były partnerskie zasady współpracy z Rosją i Polską to kim by grali amerykanie i Niemcy przeciwko Rosji!!!!! Pisze pan o tym, że Polska może być równoważnikiem stron, piękne, ale nie realne z podstawowego punktu widzenia geopolityki. Polska to kraj niewolników panów z zachodu i nikt poważnie z nami nie będzie rozmawiał.
  Polską sprawę można wygrać tylko rozbudzoną świadomością narodową, która doprowadzi do władzy ludzi, którzy błyskawicznie zmienią system w naszym kraju, który trzeba zmienić przed nalotem z bombami z usraela w celu ponownego przywrócenia ,,demokracji" w Polsce. Polskę można uratować, ale nie idąc na żadne kompromisy z swoimi prześladowcami, nie można wybierać mniejsze zło - bo to zło i tak się wybiera.
 • @sceptyczny 12:20:30
  Proszę pana, ja byłem przez IV kadencję najpracowitszym posłem z Podkarpacia, a w V kadencji byłem drugi (pomimo 8 miesięcznej przerwy w pracach sejmowych spowodowaną ciężką chorobą), byłem brutalnie niszczony przez lokalne ukraińsko - żydowskie media, następnie Giertych niszczył największą strukturę LPR w Polsce czyli na Podkarpaciu, w 2007 roku po oddawaniu władzy przez Kaczyńskich na rzecz PO, nie miałem nawet skąd startować do sejmu, w ostatniej chwili zdecydowałem się z Samoobrony, ale S była już zniszczona przez służby specjalne i nie było już szans. Ludziom jak będziesz wmawiał im przez kilka lat, że ktoś ma krzywe nogi to oni uwierzą i część z nich wycofała się z popierania polityki a część poszła na leb internacjonalistycznej organizacji o nazwie PIS.
  Reszte o upadku LPR niech pan się zapozna z moim stanowiskiem w tej sprawie z pażdziernika 2005 roku.

  STANOWISKO
  w sprawie: oceny kampanii wyborczej LPR

  My działacze terenowi LPR, krytycznie oceniamy sposób i styl prowadzenia kampanii wyborczej LPR. Podczas kampanii wyborczej były podejmowane dziwne niezrozumiałe decyzje jak np. na polecenie R. Giertycha wysyłane były pisma do prezesów Wojewódzkich LPR podpisywane przez P. Ślusarczyka dotyczące rozwiązywania struktur wojewódzkich LPR, a w ich miejsce mianowano tzw. pełnomocników wojewódzkich lub okręgowych. Efektem takich bezprawnych działań było wyłączenie się znanych działaczy LPR z prowadzenia kampanii wyborczej na rzecz LPR w swoich okręgach.
  Mianowany pełnomocnik Komitetu Wyborczego LPR Sylwester Chruszcz, tak naprawdę nie był pełnomocnikiem KW LPR, tylko jednej osoby - R. Giertycha. Rejestracja list odbywała się w sposób skandaliczny, urągający podstawowym prawom człowieka. Wymyślone przez Romana Giertycha i wdrażane przez jego marionetkę S. Chruszcza, pełnomocnika wyborczego R. Giertycha tzw. weksle, dziwne oświadczenia, umowy in blanco o zatrudnieniu dla osób z MW itp. Bezprawne, hańbiące kwity, wymuszane na kandydatach skutkowało tym, że bardzo wielu wartościowych działaczy LPR nie znalazło się na listach wyborczych i zniechęcili się do LPR i w proteście zaprzestali pracy na rzecz LPR w wyborach parlamentarnych.
  Konstrukcja tworzenia okręgowych list wyborczych do Sejmu w zdecydowanej większości była narzucona przez R. Giertycha odgórnie, pominięto bardzo wielu wartościowych ludzi, którzy przez wiele lat pracowali na rzecz Polski w ramach LPR, a w ich miejsce wstawieni zostali działacze Młodzieży Wszechpolskiej. Takie szkodliwe działania, znacząco osłabiły listy wyborcze LPR.
  Nie zarejestrowanie kilku działaczy LPR na kandydatów do Senatu pomimo zebranych przez nich podpisów, było zwykłym sabotażem wyborczym. Kandydat LPR na urząd prezydenta nie dość że nie pociągnął list wyborczych LPR, to jeszcze ciągnął LPR w dół, czego dobitnym dowodem była rezygnacja kandydata LPR z ubiegania się o prezydenturę. Tylko kto poniesie koszty finansowe takiej operacji.
  Kosztowna, nie przemyślana kampania bilbordowo-telewizyjna, była następstwem zarozumiałości i pychy Romana Giertycha przy biernej, postawie prezesa LPR Marka Kotlinowskiego, który swoją nie zrozumiałą uległą postawą sprzyjał bałaganiarstwu i głupocie R. Giertycha i kilku jego pomagierom. Jak można było wydawać wiele milionów złotych na tzw. płatne spoty wyborcze, które nie przyniosły dodatkowo ani jednego głosu dla KW LPR. Na okrągło jeden i ten sam spot telewizyjny nudził ludzi, wręcz zniechęcał wyborców. Dlaczego w płatnych spotach telewizyjnych nie lansowano programu społeczno-gospodarczego LPR, nie przedstawiono pozytywnej roli posłów LPR w Sejmie, większość z nich miała się czym pochwalić.
  Akcja bilbordowa LPR i następnie bilbordy z Romanem Giertychem, były wyjątkowo złym pomysłem, bo co oznaczać miało drzewko, a później nie lubiany przez Polaków Roman Giertych, czego dowodem było to, że tam gdzie więcej było bilbordów z Romanem Giertychem tam wyniki LPR były słabsze. Bardzo słabą stroną byli przedstawiciele LPR biorący udział w debatach radiowo-telewizyjnych. Jak można było wysyłać na debaty w TVP o bezrobociu osobe, która skompromitowała LPR. Część wyborców po takim popisie przerzuca się do innego konkurencyjnego komitetu. Lub poseł Giertych biorący udział w debatach TV, nie wiedział, że VAT naliczany jest do paliwa, że sąd zamyka przestępców do więzienia, a nie prokurator, że podatek obrotowy jest podatkiem, który zastępuje podatek VAT i od osób prawnych, a nie proponować dodatkowy trzeci podatek dla przedsiębiorców. Podobne popisy były w publicznym radio, gdzie LPR reprezentowali ludzie, którzy nie rozumieli tematu audycji.
  Samo finansowanie wyborów odbywało się w niejasny sposób. Brak planu wydatków na poszczególne województwa następnie na okręgi wyborcze. Podczas kampanii wyborczej finansowane były osoby związane tylko z Młodzieżą Wszechpolską, gdzie za pieniądze Ligi była budowana z MW partia wewnątrz LPR. Wydatki na kandydatów z MW były tak ogromne, że wśród wyborców budziło to niesmak, ogromna ilość materiałów wyborczych rozrzucana i lepiona byle gdzie, zniechęcała wyborców do LPR. Tym bardziej że pieniądze na kampanię były LPR, a nie Młodzieży Wszechpolskiej.
  Podczas kampanii wyborczej ukazały się artykuły i zostały nagłośnione w różnej prasie o wykorzystywaniu przez R.Giertycha swojej pozycji politycznej dotyczącej zatrudniania swojej najbliższej rodziny w strukturach Parlamentu Europejskiego i w biurach Europosłów. Nepotyzm Romana Giertycha został natychmiast wykorzystany przez pozostałe media, co w ewidentny sposób obniżyło notowania LPR, czego przykładem jest słabiutki wynik wyborczy w Warszawie oraz brak mandatu w okręgu płockim. Drukowane przez prase rachunki zakupu drogich alkoholi w supermarketach kupowane przez Młodzież Wszechpolską za pieniądze Parlamentu Europejskiego budziły zgrozę i potępienie wyborców, którzy odsuwali się od LPR.
  Niezrozumiałe dla działaczy LPR było to, że Roman Giertych osobiście w ulotkach dla kandydatów z MW podpisywał się jako przewodniczący LPR, co było zwykłym oszukiwaniem, działaczy LPR i naszego elektoratu.
  Podczas kampanii wyborczej doszło do niepotrzebnego konfliktu pomiędzy parlamentarzystami PE wybranych z list LPR, a Romanem Giertychem, który zamiast łagodzić konflikt, lekceważył posłów, którzy nie mogli pogodzić się z autorytarnym traktowaniem ich przez Macieja Giertycha, Wojciecha Wierzejskiego w PE i Romana Giertycha w LPR. W związku z powyższym wynik uzyskany w wyborach parlamentarnych LPR uznać należy za zły. W porównaniu z 2001 rokiem posłów jest o czterech mniej. Warunki do prowadzenia kampanii wyborczej w tym roku były o wiele korzystniejsze niż cztery lata temu. Teraz były fundusze, skompromitowana lewica, korupcja, wysokie bezrobocie, wyprzedaż Polskiego majątku, fatalne warunki Polaków w UE, bezprawne użycie polskich wojsk w Iraku, dążenie do władzy odmłodzonej UW-AWS czyli PO-PIS, ogromna ilość oddanych działaczy dla LPR w terenie - wszystko to sprzyjało do uzyskania wysokiego wyniku wyborczego, a nawet można było pokusić się o wygranie tych wyborów.
  Niestety mamy takie wrażenie jakby celowo uprawiano sabotaż w LPR po to, aby nie było np. 134 posłów LPR tylko właśnie 34, ponieważ 134 posłami Roman Giertych by nie manipulował a 34 można, tym bardziej, że są młodzi i mało doświadczeni.
  To Roman Gierych ponosi pełną odpowiedzialność za fatalny wynik wyborczy LPR , za co my działacze LPR wyrażamy w stosunku do niego wotum nieufności. Roman Giertych LPR traktuje jak własny folwark, buduje sobie dwór z poddanymi sobie pretorianami o mentalności łże-prawicy. To co wyprawia z Polakami w LPR, zapewne R. Dmowski, F. Konieczny i inni wielcy twórcy myśli Narodowej przewracają się w grobie.
  Z. Wrzodak
 • @opolczyk 20:37:54
  poddanie się to jest grzech , uwierz mi jest tu wielu szczerych Polaków którzy zgadzają się z tobą i twój głos jest tu bardzo ważny
  Pozdrawiam
 • @Marek Kajdas 00:13:46
  zdechły kaczor dał początek nowej judeopolonji hurtowo przywracając obywatelstwo izraelczykom i wprowadzając świętowanie hanuka w belwederze
 • @Bania 14:06:14
  Dotyczczas pominięty był całkowicie wątek finansowy. A on jest kluczowy.

  Przypominam cytat bankstera Mayera Amschela Rothschilda:

  “Pozwólcie mi emitować i kontrolować pieniądze kraju, a ja nie dbam o to, kto tworzy jego prawa.”

  W przeszłości prawo bicia monet, czyli prawo emisji pieniądza było prawem i przywilejem władców. Banksterom udało się podstępnie zdobyć prawo do emisji pieniądza. Tworzą go z powietrza, głównie przez udzielanie tzw. “kredytów”.
  Tworzenie i emisja pieniądza ma podlegać kontroli i być w gestii państwa, a nie banksterów. Wszystkie banki centralne mają zostać upaństwowione. A prywatne banki mają mieć prawo pożyczania kredytobiorcom tylku tylu pieniędzy, ile mają własnego kapitału. A nie 10-, 20- czy 30-krotnie więcej, niż mają w rzeczywistości pieniędzy. W obecnym bandyckim systemie banki nie tylko, że “pożyczają” innym pieniądze, których same nie mają, to jeszcze suma udzielanych przez nie “kredytów” jest dodrukowywana przez bank centralny. Banki bowiem, “pożyczając” kredytobiorcom pieniądze w rzeczywistości je tworzą.

  Stworzono bandycki system bankowy ograbiający budżety państw. USA czy "bogate" Niemcy są niewypłacalnie zadłużone.
  "Dłużnikom" narzucana jest "prywatyzacja" (np. Argentyna, Grecja, Portugalia, Hiszpania) - czyli szaber majątku narodowego przez władców pieniądza.

  http://www.pieniadz.republika.pl/artykuly/08_artykul4.pdf

  Odnośnie domniemanej "agenturalności PO wobec Kremla - minister finansów Rostowski był przedstawicielem PO na tegorocznym tajnym zlocie grupy Bilderberga pod Waszyngtonem. Dowodzą tym gremium banksterzy/koczownicy a nie zimny czekista.
  Innym gościem globalnej sitwy był jeden z liderów antyputinowskiej opozycji w Rosji, koczownik-szachista Garry Kasparow. To pokazuje, jak walka z Putinem jest dla globalnej sitwy ważna.

  "- Jacek agent Rostowski. Użyteczni idioci i hasbara przedstawia PO jako ruską agenturę. A tymczasem domniemany ruski agent, minister dobijania finansów III Rzydopospolitej w rzondzie Tuska lata na zloty żydowskiej sitwy nie do Moskwy, a pod Waszyngton.

  - Garry Kasparow, były mistrz świata w szachach, jeden z żydowskich liderów tzw “demokratycznej opozycji” w Rosji ostro walczący o odsunięcie od władzy Władimira Putina.
  Teraz chyba nie ma już nikt najmniejszej wątpliwości, kto stoi za antyputinowską żydo-”demokratyczną” opozycją."http://opolczykpl.wordpress.com/2012/06/01/doroczny-zlot-grupy-biderberga/
 • @opolczyk 11:43:57 - Wyskoczyłem ...?????????? :)))))))))
  "Od razu wyskoczyłeś z Litwinienką i Politkowską. Te morderstwa okrzyczano zbrodniami Putina - ale istnieje wiele wątpliwości co do tego. Podałem je, a ty to ignorujesz. Ponadto ignorujesz morderstwa czy "samobójstwa" będące robotą CIA.
  KGB od chwili powstania miała na sumieniu o wiele mniej ofiar niż CIA."

  ---> Człowieku! Powinieneś się wstydzić nawet tak napisać! Toż ty jesteś owocem wieloletniej indoktrynacji i prania mózgu. Współczuję tobie i twoim najbliższym, bo widzę marne szanse na twoje opamiętanie ...

  "Proszę wybaczyć, że się unoszę. Jak się nie unosić? Przecież wszystkie te „śledztwa", o którym nam może opowiadać pan Seremet, to jak w tej anegdocie Suworowa: skąd pan bierze pieniądze? Z kasetki. A skąd się biorą pieniądze w kasetce? Żona wkłada. A żona skąd ma pieniądze? Ja jej daję. A pan skąd bierze pieniądze? Wyjmuję z kasetki. Kasetka nazywa się MAK, względnie generał Anodina. A wszystko, co z tej kasetki wychodzi, jest równie wiarygodne, jak tamto wyjaśnienie Stalina: „rozbiegli się. Może uciekli do Mandżurii"...

  Nie, to przecież niemożliwe, żeby Putin i jego czekiści mogli robić takie rzeczy. No, otruć Litwinienkę, wysadzić parę domów w Moskwie, żeby był pretekst do zaorania Czeczenii, to jeszcze, ale nie TO. Nie można w to uwierzyć. Trzeba myśleć rozsądnie. Jasne, wszyscy chcemy myśleć rozsądnie, wszyscy chcemy wierzyć, że to niemożliwe. No, prawie wszyscy − poza smoleńskimi wdowami i poza tymi, których rozmiar tego kłamstwa tak poraził i przeszył, że, jak Ewę Stankiewicz czy Joasię Lichocką zamienił w mickiewiczowskie upiory, próbujące kąsać rodaków i zarażać ich tym, co wszak najnormalniejsze, najoczywistsze, najbardziej ludzkie, ale właśnie dlatego − nie do przyjęcia, bo burzy cały porządek świata. A przecież trzeba żyć normalnie.

  Żeby nie zburzyć tego porządku, żeby żyć normalnie, staliśmy się − Polacy − świniami, gremialnie lejącymi od miesięcy na groby naszych wielkich rodaków, porozrywanych w rozbitym samolocie, i na zagadkę ich śmierci. Przecież oni już nie żyją − więc czego jeszcze chcą? Pochowaliśmy ich, pokazując, że państwo polskie jest dość sprawne, by rozdystrybuować po cmentarzach i kryptach 96 trumien, wykonaliśmy egzaltowane gesty żałoby, i już, wystarczy, i won z naszej pamięci! − wojny przecież ruskim nie wypowiemy..."
  http://www.rp.pl/artykul/774489,788044-Zycie-z-dziura-w-potylicy--Subotnik-Ziemkiewicza.html?p=3

  Może jednak spróbuj przedefiniować swoje pojęcie normalności - by nie pozostać już do końca swego życia "świnią, gremialnie lejącą od miesięcy na groby naszych wielkich rodaków" ...
 • @Bania 14:06:14
  "... uwierz mi jest tu wielu szczerych Polaków którzy zgadzają się z tobą ..."

  ---> Nie wciskaj ciemnoty, że jest tu dużo takich jak ty czy opolczyk, zindoktrynowanych na bolszewicką modłę! Was, miłośników Putina, KGB, KPP ..., zwolenników Tuska, Komorowskiego, PO, UB/SB ... są tu jakieś, co najwyżej, niedobitki.
 • @1normalnyczlowiek 19:45:42
  tego można po was się spodziewać, bo to ta sama szkoła. Zdemaskowany żyd nie mając argumentów na swoją obronę każdego oskarży o antysemityzm.
  Ty działasz na tej samej zasadzie, nie mając argumentów oskarżasz przeciwnika kaczosyjonizmu o agenturalność Rosyjską i miłowanie Tuska
 • @Bania 20:54:48
  "Ty działasz na tej samej zasadzie, nie mając argumentów oskarżasz przeciwnika kaczosyjonizmu o agenturalność Rosyjską i miłowanie Tuska"

  ---> Jak to "nie mając argumentów", skoro tony tych argumentów pod nos podstawiłem ... tyle że nie doczekałem się żadnej odpowiedzi, ani pozytywnej ani negatywnej!
  No i jak możesz twierdzić, że kogoś oskarżam, skoro ja jedynie powtarzam za tym kimś jego deklaracje miłości i lojalności wobec Putina i KGB, Tuska i PO ...! Dlaczego, zanim zabierzesz głos, najpierw nie poczytasz sobie wypowiedzi swoich współwyznawców z Sekty Pancernej Brzozy?
  Lepiej już idź do bani, bo jesteś do bani ... - przynajmniej się obmyjesz i mniej będziesz waniać bolszewickim smrodem.
 • @1normalnyczlowiek 00:30:50
  a nie pisałem - twój słownik argumentów to jest taki jak wyżej.
  Poco Opolczyk polemizuje z tobą skoro na jego nie podważalne argumenty używasz tylko i wyłącznie zniewag i powielasz brednie Macierewicza
 • @Bania
  "Poco Opolczyk polemizuje z tobą skoro na jego nie podważalne argumenty używasz tylko i wyłącznie zniewag i powielasz brednie Macierewicza"

  ---> Nie wątpię, że za wasze niepodważalne argumenty na temat odwiecznej miłości NKWD/KGB do Polaków oraz nieomylności generał Anodiny, otrzymacie kiedyś Ordery Lenina ...
 • Odpowiedź na pytanie kto nami rżądzi jest tutaj w piśmie dr.Kękusia
  do naczelnego redaktora GW.

  http://maciejka.nowyekran.pl/post/83583,2012-12-19-pismo-zbigniewa-kekusia-do-redaktora-naczelnego-gazety-wyborczej-adama-michnika

  Jest to odpowiedź zarówno od teoretycznej jak i praktycznej strony. Co ciekawe odpowiedź, czy też podpowiedź dr. Kękusia , oceniając po ilości komentarzy pod artykułem , jest nie doceniona przez internautów, a szkoda, ponieważ w moim mniemaniu jest ważna i na czasie. Co do rozwoju polskiej myśli narodowej, politycznej w kształcie przedstawionym przez Zygmunta Wrzodaka w tym artykule trzeba przyznać, iż jej prekursorem jest Opolczyk. Fakt, iż Pan Wrzodak rozwija tę myśl oceniam pozytywnie. W przyszłości jednak , przy takiej publikacji , o takim znaczeniu, dobrze byłoby przywołać pierwowzór. Międzynarodowa zakulisa, która faktycznie rządzi w Polsce nie chce w Polsce nadmiaru "demokracji". Im dla realizacji ich celów wystarczy, że w Polsce jest POPIS. Inne partie nie mają racji bytu i spotka ich wcześniej, czy później los Samoobrony. Nie pomoże nawet kolaboracja.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031