Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

zły Żyd i dobry Żyd???

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cz w ogóle, istnieje problem dobrego i złego żyda, na przykładzie ,,kłótni" żyda DAWIDA WILDSTEINA z gazetą potocznie nazywaną przez Polaków koszerną, nie jest dymną zasłoną, żeby dzielić Polaków.

 

Żydzi udają, że się kłócą, żeby goj się podniecał, kłócą się żydzi sowieccy z żydami z usreala, żaden Żyd nigdy nie był oddany Polsce, żaden Żyd nie będzie służył Polsce, żydzi w Polsce lansują głupich gojów do władzy za pośrednictwem wszystkich mediów i swoich ogromnych zrabowanych gojom funduszy, by nimi skutecznie manipulować lub wprost wybierają swoich po linii narodowościowej lub agenturalnej lub masonerii, tak by najmniej do powiedzenia w naszym kraju mieli Polacy, choć jest nas prawie 80% narodowości Polskiej, ale niestety jesteśmy skutecznie ogłupiani przez nich. Dzisiaj sceną polityczną w naszym kraju sterują w 100% żydzi i niemcy. To tutaj szaleją różne obce wywiady, które mają podporządkowane wszystkie ,,polskie" służby specjalne, całą kadrę wojskowych, którzy wykonują polecenia agentów z rządu lub wprost z NATO. (chociaż niektórzy szkoleni w ZSRR). Polski praktycznie nie ma, jest tylko nazwa dla nie poznaki, żeby ludzie myśleli, że mają ,,swoje" Państwo.
Rządy w Polsce są po za rządami, sejm jest po za sejmem, prezydent jest po za prezydentem, to oni - ludzie z cienia, pociągają za sznurki swoich pajaców. 
Jak potrzeba, to żyd będzie prawicowy, jak zmieni się front będzie komunistą, bolszewikiem, a nawet antysemitą, by tylko być przy korycie. 
Obecnie w świecie jest tylko kilka państw, gdzie żydzi lub ich agenci nie rządzą to nin. Iran, Wenezuela (prezydent Chavez odsunął ich od koryta ropy i narodowej waluty), po części rozliczył złodziei żydów z KGB - Putin, część uciekła z Rosji do Izraela lud do Anglii jak Bierezowski, który organizuje i opłaca tzw. plan ,,osaczania Rosji"), kilku trafiło do więzienia jak np: Chodorkowski, żydzi na świecie marżą aby Rosją rządził taki obszczymur jak Jelcyn lub Gorbaczow to wtedy mieli by nie ograniczony dostęp do rosyjskich konfitur.
Jeżeli Polacy nie zaczną promować i nauczać własne dzieci polityki opartej na myśli Romana Dmowskiego to sami siebie zatapiamy.
Dzisiaj w szkołach największymi ,,bohaterami" ostatnich wieków jest Piłsudski i Wałęsa i ich stawia się jako wzór, a największą zdobyczą demokracji jest okrągły stół i Magdalenka oraz pierwszy ,,niekomunistyczny" Rząd Mazowieckiego. W czasie zaborów, Naród Polski podnosił się z kolan z powodu tęsknoty za utraconą Ojczyzną ucząc dzieci patriotyzmu i wskazując im prawdziwych wzorów do naśladowania. Dzisiaj hasło ,,róbta co chceta" jest w 90% siłą przewodnią Polskiej młodzieży. 
Polska nadal jest okupowana przez siły zła, nie rozliczono systemu komunistycznego, znacząca ilość dzieci komunistów lub ich wnuki mają najbardziej popłatne i kluczowe stanowiska w naszym kraju jak: sędziowie, dziennikarze, finanse, służby specjalne, NBP - czyli kluczowy aparat Państwa Polskiego. Tam gdzie nie ma pieniędzy i jest bieda - tam urzęduje Polak lub pałęta się po całym świecie za chlebem i w większości są niewolnikami danego systemu. Przez 23 lata nie zmieniono systemu w Polsce, tylko go przypudrowano, wprowadzono jeszcze większą dyktaturę pieniądza i mediów, zamiast pałki i celi jak było za komuny.
Polską rządzą w zdecydowanej większości dzieci i wnuki bandziorów z UB i SB, to oni są w mediach, w wymiarze sprawiedliwości i finansach pouczają ofiary swoich rodziców, jak ma wyglądać ,,demokracja" w naszym kraju. 
Nadal nikt nie walczy z obecnych partii politycznych o prawdę i ukaranie zbrodniarzy z UPA i OUN, ani lewica ani prawica nie są zainteresowani wyjawienia prawdy o ludobójstwie na kresach w wyniku czego śmierć poniosły w okrutny sposób nasi bracia i siostry w większości dzieci i kobiety. Dlaczego milczy świat polityków w sprawie ludobójstwa na kresach?????
Dlaczego nadal jest stosowana cenzura w sprawie zbrodni na Polskich oficerach w Katyniu, Miednoje, Charkowie. Dlaczego nie mówi się prawdy o ludziach, którzy wydali i wykonali straszną zbrodnie na Polakach w czasie II wojny światowej na byłych terenach ZSRR???? Dlaczego o tym milczy lewica i prawica???
Niestety, ale wina jest nas samych, to my, Polacy wybieramy do władzy swoich prześladowców, to my, nie potrafimy wpłynąć na szkołę i swoich dzieci aby były odpowiednio doinformowane, aby w szkole zdobywały wiedzę a nie papiery. 
Teraz dzieci zamykają się w swoich pokoikach w m3 i żeby był spokój rodzice kupują im komputer i gry i po pewnym czasie tracą kontrolę nad dzieckiem, ponieważ dzieci wychowuje już komputer i sekciarskie gry. Ile trzeba wysiłku rodzica aby wskazać co dobre i a co złe płynie z komputera. Kupno komputera i podłączenie go do sieci, nie zwalnia nas z kontroli nad dzieckiem, wręcz przeciwnie powinniśmy być bardzie czujni. Dziecko potrzebuje przede wszystkim miłości od rodziców a nie sekciarskich gier. To wszystko składa się pózniej na odpowiednią postawę moralną młodego człowieka, ten młody człowiek musi odróżnić dobro od zła, wtedy można z ludżmi świadomymi budować wolną, Niepodległą z Suwerennym Narodem Polskę. 
Mając więcej wiedzy, nie będziemy zdolni na manipulację, czego doświadczam codziennie tu na tym portalu. Brak podstawowej wiedzy o polityce, brak wiedzy o swoim Państwie jest zatrważający, tu z kilkoma ludzmi nie można polemizować tylko od razu wyzwiska i posądzanie o bolszewizm, strasznie boją się prawdy, ponieważ dali się zaszufladkować przez tych w/w na przeciwników jednych przeciw drugim, wrogowie Polski chcą dwubiegunowego systemu partyjnego jak w USA, czyli pełnej kontroli nad fałszywą lewicą i fałszywą prawicą i tak buduje się przez nich system zła, który nie rozliczy poprzedników i nie zbuduje nowego systemu opartego na wartościach Katolickich i Narodowych, a nie na sztucznym podziale ,,lewicy i prawicy".

KOMENTARZE

 • Zakłamanie
  Oszukiwanie Polaków o prawdziwych intencjach żydów w Polsce jest elementem zasadniczej ściemy. Taką samą metodą posłużono się gdy organizowano rzekomą manifkę w obronie wolności słowa, a która miała za cel jedynie promocję Uważam Rze przez tych samych kacyków sceny koshernych mediów..
 • @Wrzodak Z.
  "Dzisiaj sceną polityczną w naszym kraju sterują w 100% żydzi i niemcy. "
  Dzięki Ci łaskawco, że nas oświeciłeś i napisałeś coś o 100% składzie decyzyjnym w polskim ubolandzie.
  Rozumiem, że nie wymieniłeś USA, bo przecież Obama jest Żydem.
  Rosja , wiadomo, same Żydy siedzą na Kremlu.
  Jeśli przyjmiemy Biblię za źródło naszych przrekonań, to wszyscy jesteśmy Żydami, jako potomkowie Adama i Ewy.
 • @Gawronski Rafzen 11:59:57
  Tworzenie sztucznej "opozycji" jest starym knifem na który ludzie dają się nabierac. I cięzko za to płacą. Głupota boli a czasami zabija
 • Ja też wyczułem że kłótnia...
  redaktora GP z readktorem GW jest jedną wielką ściemą. GP szykowana jest na tzw wszelki wypadek gdyby GW padła.
  Jest to coś takiego jak Coca Cola i Pepsi Cola. Obrazisz się na Colę, kupujesz Pepsi, ale pieniądze i tak idą do tej samej kieszeni.
 • A po upadku CCCP i RWPG
  Rosja proponowała byłym krajom RWPG stoważyszenie w ramach Wspólnoty Niepodległych (suwerennych, napewno bardziej niz w Unii) Państw. I np Białoruś zachowała swój potencjał gopsodarczy, który pracuje na Białorusinów a nie na Globalistów, nie jest zadłużona u świtowej lichwy a i Łuykaszenka chyba nie jest przeklinany jak nasi u władzy. Nie wiadmo czy nie wybudowali więcej autostrad. Zajmują ok 70 miejsce w sensie potencjału gospodarczego. Polska kiedyś na 12tym teraz chyba w ogóle wypadła z tej klasyfikacji, bo chyba żadnym potencjałem gospodarczymn nie są te już chyba setki tysięcy hangarów hiper i supermarktów i hangarów logistycznego przeładunku produktów niepolskich.
 • @Jan Paweł 12:54:14
  Piszesz o Białorusi, że nie utraciła majątku narodowego i to jest prawda.
  To co robi Łukaszenka, to jest wybór, jaki stał przed nami na początku po 90' roku.
  Gdybyśmy nie weszli do UE, bylibyśmy w tej samej sytuacji w jakiej jest Białoruś, bylibyśmy szykanowani przez mafię zachodnią, prześladowani sankcjami i tak jak Białoruś związani z Rosją.
  Jedno byłoby dobre, nie utracilibyśmy większości majątku narodowego i nie popadlibyśmy w niewolę długu, oraz nie bylibyśmy niszczeni jako Naród pod względem moralno-etycznym.
  Poziom życia byłby może trochę niższy niż obecnie (z uwagi na sankcje Zachodu).
 • Wrzodak Z
  Tekst ciekawy , tylko na litość boską , mógłby Pan popracować nad poprawną pisownią języka polskiego .
 • @TYBERIUSZ 13:23:14
  Dzięki, zwrócę uwagę na to w przyszłości, napisałem szybko tekst - polemikę z tekstem o Dawidzie Wildsteimie i nie przywiązywałem wagi do gramatyki.
 • ...
  http://www.youtube.com/watch?v=Ls97J2ZpO2I&feature=player_embedded#!
 • Szanowny Autorze,
  Rozumiem Pańską niechęć do Izraelitów, lecz jako zdemaskowany - na nE -alfons syjonizmu zapytam, czy posiada Pan metryki urodzenia, które poświadczą, iż nie jest Pan potomkiem Frankistów, lub jednego z 600000 Żydów rosyjskich, którym Józef Piłsudski nadał obywatelstwo II RP?
  pozdrawiam zaciekawiony
  MStS
  PS. poza tym interesuje Mnie kwestia, czy żył Pan (nadal żyje) z pieniędzy zagrabionych Obywatelom poprzez przymus podatkowy?

  Oczekuję Męskiej odpowiedzi
  MStS
 • Panie Wrzodak kiedy do pana i innych komentujących dotrze wreszcie, że
  Żyd, Żydzi itd. pisze sie zawsze i wszędzie z dużej litery. Ten błąd jest tak powszechny wsród Polakow, ze aż trudny do zrozumienia, tym bardziej, że Polak nie ma problemu z pisaniem słowa Francuz, Japończyk, czy Rumun. Nawet "polska" młodzież doczekała sie u Wrzodaka dużej litery, ale Żyd w różnej odmianie już nie. Chcemy być szanowani przez innych nauczmy się szanować każdego, bo to jest podstawowy element kultury i wychowania.
 • @lamia 14:18:18
  Nie masz racji , żyd , jako wyznawca judaizmu , piszemy małą literą , natomiast Żyd , jako człowiek narodowości żydowskiej , wielką .
  Powodzenia w zgłębianiu arkanów pisowni :)
 • @Marek Stefan Szmidt 14:04:40
  Panie Szmidt,,,,, zapewniam pana, że nikt z mojej rodziny od strony ojca i matki obywatelstwa od Piłsudskiego nie otrzymywał.
  Nie żyję z pieniędzy podatnika, żyję za swoje i płacę z swoich podatków na darmozjazdów z sejmu.
 • @Wrzodak Z.
  Masoni z żydostwem patriotami polskimi lojalnymi wobec Katolickiego Narodu Polski, wizji Katolickiej Polski Narodu Polskiego, przecież to niemożliwe z zasady, a robi się nas w konia od wielu wieków, jeszcze przed erą "współczesnej" masonerii z końca XVII wieku. Wcześniej była moda przecież na protestantyzm (co chore elity szybko podchwyciły, zaraz protestantów była chwilowo w mojej parafii, ale kontrreformacja dała jej radę), różne sekty, cokolwiek żeby uderzyć w Kościół Rzymskokatolicki, co było łatwe, bo był jaki był. I tak był lepszy od judaizmu, żydzi nie mogli dochować wierności Bogu na dużo większą skalę co mamy zapisane w Starym Testamencie. Ludzie są tylko ludźmi i dalej tak jest.

  Odszedłem od wspierania Kaczyńskich, PiS, Gazety Polskiej także przez pryzmat ich środowisk jako lobbies żydowskiego, prożydowskiego. Mogłem wiele znieść, ale nie to. To samo ukłony do masonerii, do "byłych" masonów, a wiadomo że pakt z diabłem to cyrograf na wieczność.

  Jako że może być Pan przydatny w ruchu narodowym, to z troski radzę zluzować nieco z radykalnymi osądami, poglądami dla dobra RN. Będzie nam, Panu to wypominane przez media, konkurentów, wreszcie po co jakieś sprawy sądowe itd. Kandydata na posła obowiązuje jednak pewne minimum, a sądzę że jeszcze może Pan zasiądzie w poselskich ławach.

  Może powinniśmy pomyśleć o założeniu nowej partii narodowej?

  Nie może być Pan w niej jednak liderem, wtedy nic z tego nie wyjdzie, kanapa bez znaczenia jak setka innych po 1989. Jednak Pan Zagozda... cieplej, a może nawet to właściwy kandydat na lidera. Może ktoś inny, może właściwy lider dojrzeje, pojawi się po paru latach.

  Jeżeli p. Opara ten pomysł odrzuca, albo ma wizję DELIKATNEJ (czyli w gruncie rzeczy systemowej) partii "narodowej" (póki co ruchu-stowarzyszenia zwykłego na łasce bufetowej stolycy jako nadzorcy tej organizacji), a głównie środowisk jakie Mu sprzyjają, to kto wie. Ktoś musi być niepoprawnym skrzydłem radykalnym w ruchu katolicko-narodowym, na pewno nie Bubel, Tejkowski, czy łysi narodowcy do których może dołączę, bo ubywa mi włosów. Na pewno nie narodowcy antykatoliccy, których jest na kopy w XXI wieku - znak czasów NWO. Z jakiego narodu są tego nie wiem, ale na pewno nie polskiego.

  Irytują mnie także jednak ci którzy dezawuują postać Bł. Jana Pawła II pod wszelkimi pretekstami, to jest niedojrzałość, zła wola, niezrozumienie sedna nauczania, celu ostatecznego, a nie etapów które mogą być dla nas całkiem niezrozumiałe, jak wsparcie drogi do UE. Jeżeli to nie jest dla nas wzorzec, to kto TAKIEGO formatu. Dawniej postulowałem wręcz ruch Jana Pawła II. Z czasem jednak pojawił się dobry klimat na ruch narodowy bardziej radykalny.
 • "Żydzi udają, że się kłócą"
  To się nazywa fachowo jako chucpa i rejwach żydowski.
 • @lamia 14:18:18
  Mogę pisać Izraelczyk z dużej litery, ale NIGDY żyd, chyba że na początku zdania.
 • @Wrzodak Z. 16:47:02
  Szanowny Panie,
  wybaczy Pan dociekliwość, ale 40.000 rodzin które przyjęło Chrzest za namową Jakuba Franka składało się z wielu Osób, w tym Młodych, którzy zawierali związki małżeńskie (początkowo tylko w grupie Frankistów) no i mieli liczne potomstwo.

  Matematyczny model "rozrostu" Rodzin Frankistów od lat sześćdziesiątych XVIII wieku po dziś dzień, wskazuje na obecność Krwi Żydowskiej w Narodzie Polskim sięgającej poziomu ... (tu oddaje pole Statystykom), przy jednoczesnym zatarciu się poczucia przynależności etnicznej. Dochodzą "do tego" potomkowie 600.000 Żydów przyjętych do II RP wskutek Traktatu Ryskiego.
  Jeżeli wierzyć na dodatek Osobom negującym Holocaust i liczbę zamordowanych przez Niemców Żydów, to dojdzie Pan - statystycznie - do dowodu matematycznego na brak Polskości co najmniej u połowy Obywateli ziem pojałtańskich...

  Rozumiem Pańską niechęć do Osób, które zawładnęły Kulturą i Władzą, od zakończenia II WŚ. Niechęć tą podzielam na równi z Panem, jednakże nie nazywam tych Osób tymi, kim już dawno przestały być: czyli Żydami.

  Tak jak jest - statystycznie - prawdopodobne, że w Pańskich lub Moich żyłach płynie Krew potomków Króla Dawida, w tym i Pana Jezusa, tak na pewno Osoby, które wyparły się wiary przodków i przynależności narodowej do Izraela, są komunistami, a nie Żydami.

  Są popłuczynami po odłamie partii bolszewickiej, zwanej Bundem.

  Skoro więc znowu aspiruje Pan do odgrywania roli politycznej, to proszę - tym razem - trzymać się bardziej faktów, niźli mitów.

  Ciekawi też Konserwatystę, co zamierza Pan uczynić z Osobami, które tak Pan - bardzo zresztą trafnie - opisuje:
  " Polska nadal jest okupowana przez siły zła, nie rozliczono systemu komunistycznego, znacząca ilość dzieci komunistów lub ich wnuki mają najbardziej popłatne i kluczowe stanowiska w naszym kraju jak: sędziowie, dziennikarze, finanse, służby specjalne, NBP - czyli kluczowy aparat Państwa Polskiego."

  Uważam, iż kierowanie niechęci w stronę Osób, których już w Polsce prawie nie ma, czyli etnicznych Żydów, wyznających Religię Mojżeszową, jest poważnym błędem politycznym, lub zagrywką populistyczną.

  Nie jestem pamiętliwy i nie będę wyliczał Panu z czego utrzymywał się za IV i V "kadencji" sejmowiska przy Wiejskiej, etc. ale jeżeli zapragnął Pan działać naprawdę Politycznie, to proszę nie zaczynać Tego od plecenia andronów "pod publiczkę".

  z poważaniem
  MStS
 • @Marek Kajdas 17:03:32
  Szanowny Panie Marku,
  Wolnomularze są Patriotami Polskimi, zawsze lojalnymi wobec Katolickiego Narodu Polski i tak było od roku 1770 (Obiady Czwartkowe), poprzez Konstytucję 3 Maja i ustanowienie Katolicyzmu rzymskiego Religia panującą w Rzeczypospolitej, później poprzez założenie Ligi Narodowej, Stronnictwa Narodowego, Rządu RP na Uchodźstwie (Gen. Sikorski) i tak nadal będzie :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Stefan Szmidt 18:22:28
  ... a plemię z bliskiego Wschodu nauczyło Polaków gadać PO polsku.He,he,he...
 • @Seth 18:45:33
  Szanowny Panie,
  nie mam nic przeciwko dowcipom :-)
  jednakże i całkiem na poważnie: "rzond" lata do Tel-Aviv nie tylko PO wytyczne, ale i poduczyć się języka polskiego, który służy w Knesecie do "gorętszych dyskusji"
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Stefan Szmidt 17:59:55
  Szanowny Panie. Kto to jest Pan Wrzodak to wszyscy wiedzą. Jest to Człowiek Ruchu Robotniczego z Ursusa, który cały czas trzymał sie z daleka od Układu Rozbiorowego z którym teraz mamy do czynienia. Kiedyś szlachectwo zdobywało się w boju o Ojczyznę i Pan Wrzodak wg mnie jest takim Szlachcicem.
  Natomiast, proszę mi wybaczyc, ale Pana postac jest dosyc enigmatyczna. Podaje sie Pan za kogoś szlachetnie urodzonego, ale nbnie jest Pan młokosem, ma Pan swoje lata a jakoś nie było o Panu słychac.
 • @Marek Stefan Szmidt 17:59:55
  Natomiast a propos tego czy ktos jest Polakiem czy nie, to jest jedno kryterium zasadnicze a mianowicie takie, czy ktos pracuje dla Polski czy dla obcych państw. Czy ktoś broni suwerenności Polski, czy nawołuje by oddac się w niewolę innego państwa, czy unii państw. Polska jest Krajem o bogatych Tradycjach Chrześcijańaskich i niszczenie tego zawsze skutkowało tragicznie dla Polski. Udział w Masonierii jest cięzkim grzechem śmiertelnym i właśnie takie "zabawy" skutkowały tragicznie dla Polski.
  Zachęcam do przeczytania poniższego artykułu:
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/02/08/odkrycie-i-ujawnienie-najwiekszej-tajemnicy-masonerii/
  A tu Pan może poczytac o przykładach Łask otrzymywanych przez Polskę, gdy jest wierna Chrystusowi:
  http://marucha.wordpress.com/2012/08/05/objawienia-na-siekierkach-1943-a-powstanie-warszawskie/
 • @Jan Paweł 19:33:50
  Szanowny Panie,
  jak miałoby "Być słychać", jak do listopada 1995 roku byłem poszukiwany listem gończym ?
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Jan Paweł 19:53:46
  No właśnie,
  jeżeli Żyd, wyznający Swoją religię pracuje dla dobra Polski - to zasługuje na takie pomówienia, jak w tekście głównym? A jeżeli Żyd zginął w Katyniu, to On Polak, czy nie? http://www.wykop.pl/ramka/89413/lista-zydow-oficerow-wp-zabitych-przez-zydokomunistyczne-nkwd-w-katyniu/
  etc...
  :-)
  pozdrawiam serdecznie MStS
  PS. Konserwatysta nie opiera się na opiniach Osób, które "otrzymałem dar rozeznawania duchów" i zarabiają pieniądze wypisując Swoje spostrzeżenia i świadectwa typu: "dwóch naiwnych i ogłupionych satanistów zostało spalonych przez nieznany ogień a trzeci z przerażenia padł martwy"
 • @Marek Stefan Szmidt 18:22:28
  Wolę żeby tacy patrioci murowali swoje idee daleko od granic Polski, najlepiej gdzieś na Marsie. Zdrowsi dla Polski okazują się być tacy ludzie jak ks. Skarga, niż mimo mojej sympatii ks. Staszic kimkowiek był naprawdę.

  Chce Pan mi wmówić że zapis z Konstytucji III Maja jest żelaznym dowodem na to iż masoni (tych odłamów) chcieli katolickiej Polski? Zna Pan słowo ZWODZENIE, albo "ETAP"?

  A dlaczego nie chcieli Świątyni Opatrzności BOŻEJ, ale tylko "opatrzności" i skąd w ogóle ten pomysł, zwłaszcza w takiej postaci? Toż to satanizm, teraz to wiemy. Obecni sataniści muszą się bardziej maskować, więc starczą im symbole itd smaczki. W końcu dopięli powstania owej świątyni, jej obecny charakter niech oceniają znawcy.

  Skoro Pan nie jest masonem (jak Pan twierdzi), to dlaczego takie zajadle lobbies na ich rzecz. To działanie skrajnie zajadle ANTYKATOLICKIE, tego też Pan nie rozumie?

  Będę musiał przycisnąć Romualda Szeremietiewa, bo chyba Pan posłużył się swoim przyjacielem instrumentalnie podbijając swoją wiarygodność na NE. To się SKOŃCZY.
 • @35stan 12:10:19
  Jeśli przyjmiemy Biblię za źródło naszych przrekonań to wszyscy jesteśmy Żydami, jako potomkowie Adama i Ewy.

  Biblię widzę znamy jak przeciętny komunista Kapitał.

  A mądrzy ludzie powiadają trzymaj się tego co znasz i wiesz.

  Zacytuj zatem fragment Genesis z którego wywnioskowałeś te swe piramidalne curiosum
 • @lamia 14:18:18
  Hm...... te słowo oznacza zarówno członka pewnego narodu jak i pisany z małej litery odnosi się do właściwego dla tej nacji ,ponoć, Charakteru a dokładniej zbioru wad . Stąd nie "bądź żydem " , "żydzisz " patrz słówko cygan i konotacje cyganić
 • @Marek Kajdas 21:02:56
  Szanowny Panie Marku,
  zadziwia Mnie Pańska dowolność w interpretacji Dokumentów.
  Poniżej publikuje stosowny ustęp z K3 (5)M:
  "Religią narodową panującą jest i będzie wiara święta rzymska katolicka ze wszystkiemi jej prawami.
  Przejście od wiary panującej do jakiegokolwiek wyznania jest zabronione pod karami apostazji.
  Że zaś ta sama wiara święta przykazuje nam kochać bliźnich naszych, przeto wszystkim ludziom, jakiegokolwiek bądź wyznania, pokój w wierze i opiekę rządową winniśmy i dlatego wszelkich obrządków i religij wolność w krajach polskich, podług ustaw krajowych, warujemy."

  Co powyższe ma do wmawiania Panu czegokolwiek?

  Ostatni Dokument Zasadniczy, jaki powstał Prawem wyłonionym na ziemiach Polskich wyraźnie określił pozycję Katolicyzmu w Państwie.
  Nie "konkordat", ale Państwo wyznaniowe.

  Ale Pan, uporczywie, komplementuje Mnie Masonami, Sam uznając "realia" konstytucji z roku 1997 - "konkordatowej" - której Konserwatysta nie akceptuje, jako kolejnej mutacji, tej stalinowskiej, z roku 1952.

  No i jeszcze lata Pan na skargę... :-)

  Jestem też zadziwiony, skąd u Pana taka wiedza o "Etapie" i "Zwodzeniu".

  A'propos zwodzenia, to własnie próbuję - na Mój własny sposób - wyjaśnić Panu Wrzodakowi, że zwodzenie antysemityzmem i w ogóle czymkolwiek "anty" było dobrym chwytem za komuny.
  Dziś potrzebny jest program pozytywny. Nich pisze o tym Jaka ma być Polska, a nie szuka poklasku Żydożerców
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @gnago 21:17:09
  Przeczytaj co napisałem powyżej , i tak jest poprawnie . Pozdrawiam :)
 • ----------- widział Pan to ??
  http://vimeo.com/45273322
 • @Marek Stefan Szmidt 20:24:38
  Rozumiem że skoro był Pan poszukiwany listem gończym, to wczesniej działał Pan w opozycji i jest Pan znany w tym środowisku.
 • @Jan Paweł 21:47:08
  Szanowny Panie,
  mój życiorys znajduje się na: http://ekotrendy.com/nowaonline/Marek_Szmidt.htm
  wyznacznikiem popularności nie jest dla Konserwatysty obecność w mediach głównego nurtu, czy też posłowanie do sejmowiska.
  Powodem unikania "bycia znanym" jest także brak chęci do obejmowania jakichkolwiek stanowisk publicznych
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @35stan 12:10:19
  4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów – według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej.
  Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2 miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba Żydów ukrywających swoje pochodzenie.
  Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, polityce i gospodarce.
  Żydzi twierdzili, ze w obozach zginęło 3 ml 400 tys. czyli 100% ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Ostatnie kalkulacje podają 110 tysięcy.
  Przed i w 1939 roku Żydzi polscy uszli przeważnie do Związku Sowieckiego. Oni powrócili przebrani za II Dywizje Piechoty tzw. Wojska Polskiego.

  Jakub Berman i inni żydowscy zbrodniarze wojenni wprowadzili władze “zydokomuny” terrorem. Wyszkoleni przez NKWD Żydzi z Rosji tworzyli 70% ilości “pracowników” i cale kierownictwo Urzędu Bezpieczeństwa. Ludzie ginęli jak za czasów bolszewickiej rewolucji w Rosji. Ponad 1 milion polskich patriotów przeszedł przez ciężkie wiezienia i obozy pracy niewolniczej, jak w kopalni uranu w Kowarach. 1 milion 100 tysięcy wywieziono do gułagów w Związku Sowieckim, w tym co najmniej 300 tysięcy inteligencji mogącej utworzyć administracje państwa. Nieokreślona liczbę patriotów z AK, SZ., Bach i opozycje rozstrzelano, zamęczono na śmierć lub latami trzymano w więzieniach.
  W walce z okupantem hitlerowskim zginęło 10% stanu żołnierzy AK. Pod okupacja sowiecka zginęło 90%.

  Żydzi polscy szpiclowali i wyszukali opozycje polska i sporządzili listy w Gminach Żydowskich, według których NKWD zlikwidowało polskich patriotów.

  W 1989 przeprowadzono “holocaust” na narodzie polskim postanowieniem tajnego rzadu żydowskiego, Sanhedrynu brukselskiego: Międzynarodowy Fundusz Walutowy zdewastował kraj “prywatyzacja” i lichwiarskim zadłużeniem przeprowadzonym głownie przez Żydów Sachsa i Sorosa.
  Obecna elita polityczna to dzieci morderców, jak W. Cimoszewicz i M. Borowski. Ich rodowód polityczny to PKP, PPR, PZPR, UW i UP.
  Kiedy Natanyahu przyjedzie do USA, to spotyka się z organizacjami żydowskimi. Kiedy Cimoszewicz, KWASNIEWSKI przyjechali to – tez, ale nie spotkali się z Kongresem Polskim i uchodźcami polskimi.
  Żydzi zmienili nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i obecnie pozują na najlepszych Polaków.
  Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów w “zydokomunie”, a obecnie kształcą następny swój miot w prywatnych szkołach i uniwersytetach granicznych. Przykład: Hanna Suchocka (Haik Silberstein) lub K. Skubiszewski (Szymon Szimel).
  Hanna Suchocka (Haik Silberstein) uczestniczyła w ostatniej konferencji Bilderbergow. Jej uzgodnienia tam SA trzymane w tajemnicy przed Polakami.

  Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, ze Żydzi w Polsce przygotowują ekspansje i mogą ja zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.
  Wyniki wyborów ulęgły dystorsji przez zawile i pokrętne ordynacje.
  Ksiądz prałat Henryk Jankowski postuluje, aby kandydat w wyborach musiał okazać się świadectwem, ze jest Polakiem wywodzącym się z conajmniej trzech pokoleń polskich i nie ze zdrajców ojczyzny (nie daleko pada jabłko od jabłoni), żeby Polska była Polska. Na to istnieje precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.
  Jednak Żydzi kontrolują 90% prasy a także wydawnictwa, telewizję i radio i urabiają opinie wyborców propagandą. Powodują oni podwójnym standardem prawdy . Dezinformacja zamęt w społeczeństwie, demoralizacje, podważają katolicyzm, z którego Narod czerpie swoja sile, poprzez sprzeciwianie się naukom Kościoła itd. W Polsce, jak w USA, obowiązuje Political Correctness (poprawność polityczna). “Gazeta Wyborcza” i “Nie” to gazety żydowskie. Żydostwo stworzyło państwo w państwie.

  Ryszard Nowak
 • @35stan 12:10:19
  Mniejszość żydowska w Stanach Zjednoczonych liczy około sześciu milionów osób, co stanowi 2,3% całej populacji kraju. Zadziwiającym zjawiskiem socjologicznym jest jej nieproporcjonalnie duży wpływ na życie polityczne i gospodarcze państwa. lobby proizraelskie w USA to Amerykańsko Izraelski Komitet Spraw Publicznych (American Israeli Public Affairs Committee – AIPAC). Powstał on w 1951 r. jako Amerykański Syjonistyczny Komitet do Spraw Publicznych, aby wywierać bezpośrednią presję na Kongres. Wielu przedstawicieli AIPAC to byli kongresmani i politycy, co sprawia, że organizacja ta ma bardzo bliskie i rozległe kontakty na szczytach władzy.

  Podobnym ciałem koordynującym działanie wielu żydowskich i proizraelskich organizacji jest Konferencja Prezydentów Głównych Amerykańskich Organizacji Żydowskich (Conference Of Presidents of Major American Jewish Organisations). W jej skład wchodzą szefowie 55 różnych organizacji, którzy formułują i artykułują stanowisko amerykańskich Żydów w kwestiach polityki zagranicznej. O ile AIPAC (głównie dzięki osobistym kontaktom i znajomościom swych pracowników) koncentruje się głównie na działalności w Kongresie, to Konferencja Prezydentów stara się przede wszystkim wywierać wpływ na władzę wykonawczą.

  Bodaj najbardziej znaną ze wszystkich organizacji żydowskich w Stanach Zjednoczonych jest mający swoją główną siedzibę w Nowym Jorku Światowy Kongres Żydów (World Jewish Congress – WJC). Kongres jest międzynarodową federacją około 100 różnych wspólnot i organizacji żydowskich z obu Ameryk, Europy, Azji i Izraela

  Anti-Defamation League ADL, (pol. Liga Przeciwko Zniesławieniu,) - jest amerykańską organizacją, jedną z najstarszych i najważniejszych organizacji żydowskich na świecie, której celem jest walka z nienawiścią i uprzedzeniami wobec Żydów. Założycielem ADL był Sigmund Livingstone. . ADL gromadzi i ewidencjonuje organizacje i osoby, których działalność jest przez nią uznana za niebezpieczną.
 • -------------TRZEBA PRZECZYTAĆ
  http://www.wprost.pl/ar/101999/Depolonizacja/?pg=2
 • @Marek Stefan Szmidt 20:32:44
  Proszę Pana, tytuł artykułu, do którego link raczył Pan wstawic w swoim komentarzu wsakzuje że byli Żydzi którzy byli ofiarmi i co do tego nikt nie ma wątpliwości, oraz byli Żydzi którzy byli oprawcami. I Pan Zygmunt Wrzodak mówi właśnie o tych drugich.
  Podam sam przykład Polaka zydowskiego pochodzenia Pana Augusta Kowalczyka, który wystawił pomnik polskiej rodzinie która uratowała Go przez hitlerowcami (też nie Niemcami a właśnie hitlerowcami). Wiele razy juz przywołuję ten chwalebny przykład.
 • Rabin: goje żyją po to, by usługiwać Żydom
  Jeden z czołowych izraelskich duchownych porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych

  Rabin Owadia Josef to nie tylko powszechnie szanowany kapłan, ale także polityk. Jest duchowym przywódcą religijnej partii Szas wchodzącej w skład obecnej koalicji rządzącej. Rabin znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi, jednak tym razem – zdaniem większości Żydów – grubo przesadził.

  – Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych.

  – Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda.

  Jego słowa zostały nagrane ukrytym mikrofonem i wyemitowane przez izraelską telewizję Channel 10. Wywołały zdumienie i oburzenie w Izraelu.


  http://www.rp.pl/artykul/552823-Rabin--goje-zyja-po-to--by-uslugiwac-Zydom.html
 • @Marek Stefan Szmidt 20:32:44
  Ja nie negowałbym doznań mistycznych. Miewali je przecież także wielcy różnych dziedzin.
 • Dzieci Bestii i kolaboranci nadal rządzą Polską.
  prawdziwe nazwiska Polskich żydów dostępne są w Kartotece Ludności Centralnego Biura Adresów MSW.
  Nr arch.: 1/6526/1; Data Arch.: 9.07.1984r.; Organ Rej.: Wydz. III-2SUSW W-wa;Nr Rej:. 14750-99;Data Rej.: 29.06.1969r.


  http://www.youtube.com/watch?v=vPXmfGY37Do

  http://www.youtube.com/watch?v=2qxFOj6xY0
 • @Jan Paweł 22:11:23
  Szanowny Panie,
  w gruncie "chodzi o to", aby Pan Wrzodak - którego uważam, za Działacza bardziej Związkowego, niż politycznego - nie rozpoczynał come backu od szukania Żyda.
  Przed jakimś czasem czytałem, iż liczba Osób pochodzących od Izraela w pojałtańskich granicach Polski, wynosi około 5 milionów.
  To oznacza, że co siódmy, koma cośtam Polak jest Żydem - świadomie czy nie. W tej sytuacji "lansowanie" się na Żydożercę jest conajmniej niemądre, gdyż Osoba taka, jest możliwie Sama tego pochodzenia etnicznego, a należy pamiętać, iż atawizm rodzinny jest jednym z najsilniejszych.
  Dlatego Konserwatysta, napotykając Żydożercę przyjmuje, że cierpi On na "kompleks Adolfa", który - jak dowodzą genetycy - był sefardyjskim Żydem.
  Powracając do come back Pan Wrzodaka, to Rzeczypospolita stoi przed poważniejszymi problemami niż nawet lustracja, która nie została - dla Konserwatysty - zakończona.
  Antagonizowanie, a wręcz odrzucanie Osób - Obywateli Rzeczypospolitej - z uwagi na Ich domniemane pochodzenie etniczne, jest co najmniej niemądre politycznie.
  Ale to sprawa Pana Wrzodaka, któremu życzę opamiętania się i wypracowania własnego, pozytywnego programu politycznego.
  Zwłaszcza, że poczuwa się do Narodowej Demokracji, która uznaje Konstytucję 3(5)Maja, podobnie jak Konserwatyzm etyczny:
  http://marekstefanszmidt.nowyekran.pl/post/77886,refleksje-listopadowe-narodowa-demokracja
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Jan Paweł 22:15:25
  Szanowny Panie,
  tekst, który Pan linkował jest opowiadaniem sf z końca lat 90-tych.
  Pamiętam go dokładnie. Natomiast na stronie, którą Pan podał, zostało wykorzystane do budowy legendy i sprzedaży książek.
  Mistykiem to był Ojciec Pio i Jego poważam
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @kserkses 22:49:05
  Szanowny Panie,
  nie neguję, że tak jest. Natomiast nazywanie tych oprawców Żydami, jest błędem, na którym żerują wrogowie
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @kserkses 22:12:13
  Szanowny Panie,
  z tego powodu doradzam omijanie pana Owadii oraz popieram syjonizm, czyli powrót Żydów do Izraela, gdzie znajduje się Ich Ojczyzna
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Stefan Szmidt 00:06:38
  Proszę Pana, odnosząc się do wszystkich pańskich odpowiedzi, to mogę odpowiedziec tylko jednym pytaniem: KTO Z NAS TU WSZYSTKICH MOŻE MIEC PEWNOŚC ŻE ZNA PRAWDĘ? I po to wlasnie są takie blogi, by do tej prawdy dochodzic. Nie możena nakazywac innym by zmienili opytkę widzenia. Wrecz przeciwnie, im ona jest szersza tym bardziej proawdopodobne że ta PRAWDA zostanie osiągnięta. I chwała że na blogu są takie osoby jak np Pan, Pan Wrzodak, Pan Szeremietiew, ostatnio dołączył Pan Tymiński i wielu, wielu innych, bo to jest WARTOŚCIĄ tego blogu. Nie zmieni Pan doświadczeń i wypracowanych w związku z tym opinii każdego z Blogerów i chwała że chcą się z tym doświadczeniem ze wszystkimi chętnymi podziec. Pozdrawiam
 • @Marek Stefan Szmidt 00:06:38
  A to że niestety koniecznie neleży o tym mówic i szukac prawdy, niech świadczy tylko ten jeden akurat na tej samej stronie przedstawiony fakt:
  http://gallux.nowyekran.pl/post/86108,stalinowskie-metody-i-owszem-w-lidzbarku-warminskim
  Jak widac, niestety, ELSTERMINACJA POLAKÓW NIE SKOŃCZYŁA SIĘ
 • @Marek Stefan Szmidt 00:06:38
  Przeglądam dzisiejsze i wczorajsze jeszcze posty na tym blogu i proszę akurat na temat poruszany przez Pana:
  http://wop.nowyekran.pl/post/86109,cenzura-google-pl-usuwa-tekst-zydzi-a-powstanie-styczniowe
  Sam Pan widzi że sa jakieś siły, które próbują cenzurowac teksty, wprowadzac poprawnośc polityczną, do czego to zaprowadzi?
  Chyba to juz przerabialismy
 • @Marek Stefan Szmidt 00:06:38
  Prosze Pana, podobno tylko za samego Tuska z Polski wyjechało za chlebem ok 3mln. Niedawno TV podała że tylko w ostatnim Grudniu, tylko z Katowic wyjechało 18tyś Polaków za chlebem. Wczesniej (do czasów Tuska) Polacy także wyjeżdżali za chlebem. Ilu? możemy tylko domniemac, bo jak wiemy prawdziwe wyniki spisu powszechnego nie są podawane do publicznej wiadomości. Ilu Polaków popełniło samobójstwo od początku transformacji? przede wszystkim z przyczyn ekonomicznych... także możemy tylko domniemywac. Ale wiemy że są to liczby bardzo wysokie. Wreszcie, ilu Polaków wykończyła ta powszechna obecnie pauperyzacja, brak dostępu do służby zdrowia, specjalistów, lekarstw itd?
  Wreszcie jaki to wszystko miało i ma nadal wpływ na brak urodzeń i tą zbliżającą się ZAPAŚĆ DEMOGRAFICZNĄ?
  Otóż, są to liczby juz bardzo wysokie, szacowane w grubych milionach. Niektórzy szacują te straty na co najmniej 10mln... A przypuszczac można że są jeszcze większe.
  A nam Polskom wmawia się że jest nas nadal 38mln... to skąd jest niby ta liczba sie uzupełnia?
  Proszę Pana, mamy obecnie do czynienia z niespotykana na skale historyczną EKSTERMINACJĘ NARODU POLSKIEGO.
  Więc w tym kontekście chyba nie ma już najmniejszej wątpliowści że najwyższy juz czas WYJAŚŃIC TĄ ZBRONIĘ DO KOŃCA, więc tutaj każda opinia, każde zdanie, każdy fakt ma ważne znaczenie.
  Podobno juz tylko cztery lata dzielą nas od progu katastrofy demograficznej, po której Naród Polski już nie odbuduje się!
 • @Ranger 03:03:49
  Szanowny Panie,
  bardzo proszę o unikanie nadinterpretacji: popieranie wyjazdu Żydów z Polski do Izraela myli Pan z popieraniem polityki państwa Izrael.

  To są dwie różne sprawy i nie wiem czemu służyć ma ich mieszanie.

  Z dwóch głównych odłamów politycznych: Bund i Syjoniści, popieram tych ostatnich, dlatego że Bundowcy przestali być Żydami, wyrzekli się B*ga, uznają związek sowiecki za swoja ojczyznę ideologiczną, a więc stalli się komunistami. Na dodatek okupują Polskę, pospołu z targowicą.

  Syjoniści zaś, to izraelscy Narodowcy., a co robią u Siebie, w Izraelu, to Ich sprawa, a nie Moja.

  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Jan Paweł 07:57:55
  Szanowny Panie,
  jest dokładnie tak, jak Pan napisał:
  Nikt nie posiada monopolu na prawdę.

  Publikując Moją, konserwatywną wizję Rzeczypospolitej nie namierzam Nikogo do niej przekonywać, ani namawiać.

  Prezentuję tylko Własne opinie oraz zwracam uwagę na zachowania antycywilizacyjne, takie jak "szukanie Żyda".

  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Jan Paweł 09:02:51
  Szanowny Panie,
  Bardzo Pana proszę o wyciągnięcie wniosków, z tych wszystkich spostrzeżeń, które opisał Pan powyżej.

  Czy remedium na eksterminację, która trwa od 1944 roku, jest wypisywanie, że wszystkiemu winni są Żydzi?

  A może należy wziąć się do roboty i odsunąć "system przywiślański" z Ziem zrabowanych Rzeczypospolitej?

  Samym gadaniem i jednoczeniem "Narodu" wokół zagrożenia żydowskiego nie osiągnięto nic więcej niż "bicie piany" - stąd Mój protest przeciwko takim - niekonstruktywnym - zachowaniom.

  Zadam Panu konkretne pytania:
  1. płaci Pan podatki?
  2. trzyma Pan pieniądze w bankach?
  3. używa Pan kart kredytowych?
  4. kupuje Pan "na raty", lub zaciąga kredyty?
  5. kupuje Pan benzynę na jazdy prywatne?
  6. kupuje Pan papierosy?
  7. kupuje Pan alkohol?
  8. kupuje Pan rzeczy właściwie niepotrzebne i tak naprawdę zbędne?
  9. ogląda Pan telewizję?
  10. kupuje Pan i czyta gazety wielonakładowe?
  etc.
  jeżeli Tak, to proszę nie narzekać, że Naród Polski jest eksterminowany przez...

  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Stefan Szmidt 10:43:25
  Szanowny Panie Szmidt,,, ja oceniłem na podstawie swoich obserwacji i wiedzy nabytej pracując w sejmie, że ,,aparat Państwa" czyli media i finanse sa w zdecydowanej większości opanowane przez dzieci komunistów żydowskiego pochodzenia i w większości korzenie ich są z linii matki a nie ojca. Opisałem aktualną rzeczywistośc, nie sięgając w przeszłość, bo czy dalej w wstecz tym bardziej widoczny był podział na żydów i nie żydów, teraz to żydzi są bardzo zakamuflowani, po to by sięgać po coraz lepsze konfitury Polskie. Nie podzielam pańskiej opinii o masonerii w kościele i nawet to jak Pan sądzi, że Kościół Rzymskokatolicki tez zakładali żydzi i masoni. Będąc w kościele katolickim to jest grzechem ciężkim należeć do sekty tajnej jaką jest masoneria o tym pisze Bł. Bp. Dr. Józef Pelczar w książce pt: Masoneria, czy J.R. Nowak w książce ,, Kościół a Rewolucja Francuska"., Zachęcam do zapoznania się z książką Stanisława Wysockiego pt: Żydzi w Dziejach Polski w której opisuje autor zagadnienie które Pan wielokrotnie podnosi. Niech Pan polemizuje z nim.
  Pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 11:58:44
  Szanowny Panie,
  osobiście, przyjąłem z zadowoleniem Pański come back, w postaci założenia bloga na nE.

  Uważam Pana za Działacza Związkowego, a Pańskie próby polityczne za dość nieudane: "Muszę przeprosić Polaków, za wykreowanie na swoich plecach tak podłego człowieka, który kompromituje Polski Ruch Narodowy" - to przyznanie się do porażki politycznej.

  Jednakże, uważam iż postąpił Pan słusznie, pisząc powyżej cytowane słowa, gdyż ukazały Pańską zdolność do analizy Własnych błędów, co jest jedną z podstaw działania politycznego w Cywilizacji Łacińskiej.

  Pisząc to, co napisałem w poprzednich komentarzach, napominam Pana, iż nie jest drogą Narodowca dzielenie "społeczeństwa" (zrzeszeń) lecz asymilacja do Cywilizacji Łacińskiej, którą "stała" Rzeczypospolita.

  O tym, że władzę w "systemie przywiślańskim" sprawują dzieci i wnuki Bundowców + targowica, wie już każde polityczne dziecko i szkoda czasu na "odkrywanie" tego zjawiska, które nb. jest "na rękę" systemowi, gdyż odwraca uwagę od spraw istotniejszych.

  Np. dziś, ulubiona TVN24 podała - na krótko! - wiadomość, że MFW przyznał "Polsce" nową linię kredytową w wysokości, bodajże 30 MLD dolarów. Byłoby wskazane, aby Pan skomentował to "dobrodziejstwo", a nie zajmował "wątkami pobocznymi".

  Bardzo Pana proszę o podjęcie Pracy pozytywnej, to znaczy wskazywania istotnych problemów, konkretnych Osób, a nie generalizowania...

  Proszę, aby Pan określił Swoje cele polityczne. Czy ma to być Niepodległość? A jeżeli tak, to jaka? Socjalistyczna? Narodowo-socjalistyczna? Czy też Normalna?... Obywatelska.

  Interesuje Konserwatystę także, czy zamierza Pan kandydować do sejmowiska przy Wiejskiej? A jeżeli tak, to po co? Aby wnieść wniosek o rozwiązanie i ustalenie Normalnych zasad wyłaniania Posłów? O zniesienie przymusu podatkowego? O zniesienie finansowania Władzy wykonawczej z grabieży Obywateli? O zlikwidowanie "taśmowej produkcji prawa"? O zlikwidowanie paryj politycznych i ich finansowania? O likwidację ZUS i Urzędów Skarbowych?...
  .....

  Jak widać, tematów ważniejszych jest więcej i od Osoby, która zamierza parać się polityką wymagam konkretów, a nie biadolenia, że wszystkiemu winni są...

  pozdrawiam serdecznie
  MStS

  PS. Nigdy nie pisałem o masonerii w Kościele i nigdy nie wyrażałem opinii, że Kościół zakładali masoni (bo Żydzi to na pewno). Jestem ekspertem od Iluminatów Bawarskich i analitykiem/komentatorem prac Adama Weishaupta. Poznałem także wiele dokumentów/raportów wywiadu V... dotyczących Wolnomularstwa w Polsce. Widząc bzdury wypisywane w tych tematach, pozwalam sobie zabrać głos, jako ekspert. Zwłaszcza, że wszystko, co piszę o Wolnomularstwie jest Prawdą, nie zanegowaną przez Nikogo. Bo chyba epitet (pochwała): mason, to nie negacja treści, lecz opinia o jej Autorze.
  :-)
 • @Marek Stefan Szmidt 12:45:37
  Szanowny Panie, pozwolę sobie nie zgodzic sie z Panem co do kompetencji politycznych Pana Wrzodaka. Jego doświadczenie związkowe, ale i przeciez gospodarcze (uczestnictwo w procesach gospodarczych przed i po transformacji) i doświadczenia partyjne i parlamentarne, jak najbardziej upowazniaja Go do zajmowania miejsca w polityce. I to chyba o wiele bardziej niż tych wszystkich teoretyków doświadczeń na Żywym Organiźmie jakim jest Naród Polski.
  Proszę Pana, proszę mi wierzyc, WIELKA SZKODA BY BYŁA DLA POLSKI, GDYBY TACY LUDZIE JAK PAN ZYGMUNT WRZODAK NIE BYLI ULOKOWANI GDZIEŚ JAK NAJWYŻEJ W POLITYCE
 • @Ranger 13:58:16
  Szanowny Panie,
  polityka wewnętrzna państwa Izrael nie jest tematem rozważań konserwatysty, który "ma na karku" "u Siebie" Bundowców i targowicę
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Jan Paweł 14:54:28
  Szanowny Panie,
  posiada Pan niezbywalne Prawo do własnej Opinii.
  Zapytałem Pana Wrzodaka, czy zamierza kandydować do sejmowiska przy Wiejskiej.
  Jeżeli tak, a Pan uznaje ten "organ" za legalny - to proszę na Pana Wrzodaka oddać Swój głos - Konserwatyście nic do tego
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Stefan Szmidt 16:45:53
  Szanowny Panie Marku (niech mi będzie wolno tak się do Pana zwrócic) zagłosuje i na Pana, ale niech mi Pan udowodni że to własnie Rzeczpospolita leży Panu na sercu, bo jak na razie, to z tego co widzę to broni Pan te wszystkie Siły Rozbiorowe Polski, które zniszczyły Polską Potęgę, wtedy gdy zamiast Chrystusa, Monarchowie zaczęli czcic Szatana.
 • @Marek Stefan Szmidt 16:45:53
  Natomiast co do Sejmu Polski, to ja nie lekceważyłbym tej władzy. To że akurat teraz jest tam, tak jak jest, to wcale nie znaczy że przestaje Sejm byc Organem Ustawodawczym Polski. To nie tedy droga. Neleży się modlic, by do Sejmu Polski dostali się w końcu ludzie prawi, szczerze oddani Polsce i słowo Poseł na Sejm odzyskało swoja powagę i prestiż.
 • @Jan Paweł 17:42:10
  Szanowny Panie,
  niby jakie siły rozbiorowe bronione są w Moich szkicach?
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Jan Paweł 17:47:29
  Szanowny Panie,
  konstytucja z roku 1997 jest dokumentem prawa narzuconego, z całą konsekwencją dla "organów" tego państwa...
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Stefan Szmidt 18:44:42
  Proszę Pana, szukając informacji dla tutejszego blogera na stronie:
  http://piotrbein.wordpress.com/ - człowieka dzięki któremu pani min Ewa Kopacz uratowała Polskę przed -jak się okazało- trującymi szczepionkami, znalazłem taki artykuł (szczerze mówiąc przeleciałem go tylko po łebkach, ale tytuł jest dośc znamienny):
  http://piotrbein.wordpress.com/2013/01/13/marek-szmidt-typowy-agenciura-na-e-sluzbie/
  Czy mógłby się Pan odnieśc do jego treści?
 • @Jan Paweł 22:50:52
  Szanowny Panie,
  no cóż, każdy Kto sprzeciwia się narodowym komunistom-moczarowcom i chce Rzeczypospolitej, obejmującej Polskę, Białoruś i Ukrainę, jest dla nich alfonsem syjonizmu - to taka choroba
  poza tym już cytował Pan - linkując powyżej - jedno opowiadanie SF o magach masońskich :-)
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
  PS. polecam mój komentarz: http://marekstefanszmidt.nowyekran.pl/post/84328,cud-noworoczny-czyli-przezegnanie-sie-bezboznicy o anonimach "narodowych" :-)))))))))))))
 • @Marek Stefan Szmidt 12:45:37
  Słusznie Pan dostrzega rzeczywiste problemy, zamiast wałkować tematy zastępcze, powinno debatować się o konkretnych rozwiązaniach, pomimo tego ani Pan ani ja nie uciekniemy od takiej dotychczasowej dyskusji. Podpuszcza Pan mnie Pan, abym pisał swoje koncepcje polityczne i gospodarczo - ekonomiczne, na wypadek jak będą rwał się do ,,władzy". Wychodzę z założenia, że papier wszystko przyjmie, mogę panu przedstawić piękne koncepcje programowe wraz z koncepcją wejścia do polskiego parlamentu, ale każda koncepcja nie poparta biznesplanem to żadna koncepcja. Taki program trzeba wśród ludzi dobrze ,,sprzedać", by przekonać do siebie wyborców, taki plan to wielkie wydatki, ja ich obecnie nie mam. Raz wyłożyłem swoje prywatne pieniądze na funkcjonowanie partii LPR i przez 4 lata spłacałem taki kredyt bankowy z pensji posła. Skutek był taki, że agentura przejęła partię i ją zlikwidowała. Powie Pan, to żeś Pan przegrał, pewnie tak w tej sprawie tak.
  Reasumując, w dzisiejszych czasach jak nie masz kilku mln zł na kampanię wyborczą to się nie wychylaj, bo i tak przegrasz, chyba, że nastąpi anarchia w kraju na tym można budować coś trwałego.
  POPIS mają na swoich kontach podatników pieniędzy prawie 100 mln zł, a razem wszystkie partie sejmowe mają prawie 135 mln zł. Oni są lansowani w wszystkich mediach, oni są wygodni dla tych co zniewalają Narody. Jak z zewnątrz bez pieniędzy można się przebić do polityki sejmowej. Dzisiaj w Polsce polityka to wielki biznes, za którymi stoją wielkie korporacje, to oni lansują swoich a nie tych co zwalczają system diabła czyli NWO do których mnie zaliczają.
  Czy ja będę w polityce czy nie to czas pokaże.
  Jeśli chodzi o pańskie propozycje programowe o których Pan pisze, to odpowiem tak, jestem zdecydowanym przeciwnikiem lichwiarzy, wysokich podatków, rozpasanej biurokracji, szanuję własność prywatną, spółdzielczą, samorządową i strategiczną państwową, jestem za budowaniem jak najszerszej zamożnej klasy średniej, chcąc to zrealizować to trzeba zmienić system w Polsce narzucony przez UW i ich mocodawców.
  Wracając do biurokracji, to Polska stoi na biurokratach, wystarczy kilka ruchów np: zamiast w podatku Vat-owskiego różne przywileje (kratka w samochodzie) wynikające z nie jednakowego podatku stwarza setki biurokracji, tak samo w podatku dochodowym wystarczy wprowadzić jeden podatek zryczałtowany a tysiące urzędników traci pracę. Potężna rodzinna biurokracja kwitnie w samorządach, tam też można zlikwidować biurokrację itd. Także, nie jestem za wprowadzaniem anarchii w Polsce, jestem za zmianami systemowymi.
 • @Wrzodak Z. 23:36:15
  To o czym Pan pisze, ma już swoja nazwę : Aksamitna okupacja. Polega to na tym, że rozbudowywuje sie do granic możliwości aparat administracyjno-fiskalny, który jest zdyscypliuowanym elektoratem. Ten Aparat żywi sie tym co nam wyszarpie w podatakch, czyli rozbudowywując do chorendalnych już rozmiarów sytem podatkowy, gmatwając maksymalnie procedury adminitracyjne i fiskalne, Aparat daje pracę setkom tysięcy, jak juz nie milionom ludzi którzy te wszystkie papiery muszą przerzucic z bierka na biurko. Żywi sie ten Aparat także korupcją. Całośc tłamsi gospodarkę i cału Kraj tak samo jak okupacja zbrojna. Zaś Aparat wraz z rodzinami, pociotkami, tworzą tak zwarty elektorat, że praktycznie ta okupacja wydaje sie byc doskonałą. Jeżeli słyszymy że rząd postanawia wprowadzic jakiś nowy podatek, nową opłatę (podatek pośredni) itd, to należy rozumiec w ten sposób, że przygotowuje nowe miejsca pracy w administracji dla kolejnych pociotków. Pozdrawiam
 • @Marek Stefan Szmidt 18:43:19
  Z tego co Pan tu pisze, to wychwala Pan, broni Masonerię, która jest zaprzeczeniem Polskiej Tradycji Chrześciajńskiej i praktycznie jak wiemy, od czasów -nzawijmy to- "zabaw" w Masonerię jak na dłoni widac, że Polska chyliła się (i chyli nadal) ku upadkowi. Masoneria jest związkiem tajnym i udział w niej jest grzechem śmiertelnym, jako że na czele Masonerii stoi Szatan. Odpowiedział mi Pan że są to bajki s-f. Ja nie byłbym aż tak do końca pewny tego. Proszę prześledzic np histirię zespołów rockowych które mają na swoim koncie stanistyczne "zabawy", ile tragedii, przedwczesnych niewyjaśnionych czy tajemniczych śmierci związnych jest z tym s-f. Także w Polsce. Wiele jest takich przypadków, nie chcę tutaj podawa nazwisk, nazw zespołów, ale niech tylko jednym przykładem będzie zespół który w swoim logo ma odwrócony krzyż. Szanowny Panie... NIE JEST TO S-F, SĄ TO NIEBEZPIECZNE ZABAWY ZARÓWNO W SKALI INDYWIDULANEJ JAK I TEJ NARODOWEJ... JAK WIDAC.
  P.S. przy okazji chciałbym zapytac jak sie ma Pana zapewnienie o poszanowaniu zdania innych do dzisiejszego artykułu z którego wynika że pochwala Pan zamkniecie jedenej ze stron internetowych, która - jak widac- głosi treści dla Pana nie do przyjęcia.
  Więc pytam: W jaki sposób będziemy dochodzic do PRAWDY, gdy będzimy chwalic zamykanie kolejnych stron, ludzi inaczej od nas myślących. Czy ma pozostac potem tylko ta jedna, jedynie słuszna?
  Chyba to juz przerabialismy, więc chyba wraca nowe?
 • @Jan Paweł 09:06:41
  Tak, słusznie Pan zauważa, że armia urzędników pacyfikuje resztę społeczeństwa np: tylko urzędników skarbowych, ZUS, Poczty Polskiej, Sądownictwa i prokuratury to daje z rodzinami 1,5 mln zdyscyplinowanego elektoratu, który albo głosuje na zjednoczoną lewicę (patrz 2001 roku, a wcześniej UW, AWS, a teraz PO) ten elektorat obliczam wraz z rodzinami na 5 mln ludzi doliczając jeszcze aparat państwowy jak: wojskowy, policyjny, spółek skarbu państwa, służby zdrowia no i oczywiście samorządowy itd. którzy żyją z skromnego budżetu państwa, oni na siebie płacą podatki od wysokich zarobków a resztę wezmą od innych podatników. Pozostałą część Polaków szczególnie emerytów w zdecydowanej większości głosują na tzw. ,,prawicę" a reszta nie chodzi na wybory i jak tu zmienić rzeczywistość medialną???
 • @Wrzodak Z. 11:01:27
  To prawda. przy czym wg mnie trzeba byc ostrożnym by nie wylewac dziecka z kapielą. Bo to co mozna obecnie zauważyc, ma prowadzic praktycznie do likwidacji państwa polskiego. Pewnie także Pan zauważył jak obecnie rozprawia się z tymi wszystkimi instytuacjami państwowymi pełniacymi kiedyś misję (szczególnie tymi mającymi w nazwie słowo Polska), czyli np własnie Poczta Polska, ale i PKP i PKS. Proszę zwrócic uwagę że obcenie niemal nachalnie wprowadza sie na rynek ten praktycznie już gotowy w niemieckich barwach InPost. Po znieszczeniu Poczty Polskiej (co robi sie m.in tymi blaszkami i notesami dołączanymi do przesyłek) łatwo już będzie ten zadomowiony żółty brand InPost (jak to sie teraz dziwnie nazywa) zamienic na DeutchePost. Podobnie wygląda sprawa z PKP, gdzi ejuz na polskie szyny wchodzi DeutcheBahn.
  PKP, PKS itd pełniły kiedyś misję taniej dostepnej na każdą kieszeń komunikacji docierajacej do najdalszej Polskiej Prowincji. Mogło tak byc bo dochodowe przewozy towarowe zarabiały na te osobowe. To transformacji zniszczono ten bardzo pozyteczny dla Kraju układ, oddzielono dochodowe przewozy towerowe czego skutkiem była likwidacja juz dziesiątków tysięcy tych regionalnych linii kolejowych i PKS, Wynik tego jest taki że obecnie Polska Prowincja umiera. Te powszechne kiedyś, bardzo pożyteczne dla pomyślności Polski awanse społeczne ludzi ze środowisk chłopskich i robotniczych niestety skończyły sie. Dobijają to jeszcze kolejne "reformy" edukacji, które sprowadzaja sie do coraz szerszego jej komercjalizowania.
  Takze to obecne marginalizowanie roli Sejmu, jest bardzo znamienne. Wychodzi na to że Polski Sejm zrobił swoje i juz może odejśc. Dlatego bardzo mnie niepokoją te próby poniżania, marginalizowania instytucji Państwa Polskiego przez Pana Szmidta. To że one są obecnie chore to nie znaczy że mamy je likwidowac. Bo zlikwidujemy Państwo Polskie
 • @Wrzodak Z. 23:36:15
  Szanowny Panie,

  Nie jest Pan Osobą, którą Konserwatysta definiuje, jako "rwącą się do władzy" - stąd sugestie pod Pańskim adresem, aby nie popełnił Pan ponownych błędów.

  W Mojej ocenie – wybaczy Pan, że Sobie na nią pozwolę – jest Pan nie tylko Osobą potrafiącą tworzyć struktury oddolne i zrzeszać wokół Siebie inne Osoby, ale także zdolną do zbudowania Alternatywy dla Mecenasa, stającego się wyraźnie elementem Magdalenki_Bis, w wydaniu „teraz czas na endecję”, którą chwalić zaczął sam Nadredaktor, powodując tym nie tylko – nagły - „wysyp” narodowych-komunistów, ale także uaktywnienie się innych opcji neo-endeckich, które nazywam pseudo-endeckimi, gdyż zarzuciły Polską Ideę Zachodnią na rzecz socjalizmu i komunizmu narodowego.

  Rozumiem Pańską potrzebę do zdefiniowania się w obecnej rzeczywistości i odniesienia do takich Osób, jak pp. Prezes, czy wspomniany powyżej Mecenas – co widać po serii dotychczasowych wpisów.

  Prosiłbym tylko, aby – pamiętny na los LPR – nie rozpoczął Pan od zrażania sobie Obywateli, którzy może nie do końca „spełniają kryteria” Najprawdziwszych z Naj-prawdziwszych Narodowców, (a do których Pan „przemawia” w krytykowanym przeze Mnie tekście), lecz są przywiązanymi do Tradycji Patriotami, a po części nawet Katolikami.

  Odgradzanie się „murem” nacjonalizmu oznacza kolejne różnicowanie Obywateli na lepszych i gorszych, tych „prawdziwych Polaków” i „nieprawdziwych – czyli jest dokładnie tą strategią, którą posługuje się „system przywiślański”, aby rozbić i skłócić „społeczeństwo” (tu przepraszam za cudzysłów, ale Konserwatysta nie uznaje takich, marksistowskich definicji).

  Jak już pisałem powyżej, rolą Narodowca jest poszerzanie Zrzeszenia Patriotycznego, poprzez asymilowanie do niego Osób, które niekoniecznie się z nimi identyfikowały.

  W przeciwnym przypadku, selekcjonowanie i różnicowanie Obywateli (pod względem etnicznym, religijnym, czy światopoglądowym) doprowadzi do sytuacji – korzystnej dla „systemu przywiślańskiego” – gdy okaże się, że tych Najprawdziwszych z Najprawdziwszych jest zaledwie garstka, z czego 90% agentów systemu „robiących za antysemitów”.

  Przypominam Panu – a jestem odrobinę od Pana starszy, więc korzystam z tego Prawa – ilu agentów znajdowało się wśród najbardziej „ofiarnych działaczy” Solidarności.
  Myśl konserwatywna posiada podstawy do twierdzenia, że dzisiejsi – najbardziej zagorzali Narodowcy Najprawdziwsi z Najprawdziwszych – których poklask otrzyma Pan za teksty sugerujące Pański antysemityzm – to agentura moczarowska, czyli narodowi-komuniści, którzy – wzorem Mecenasa - chętnie „przejadą się do władzy na Pańskich plecach”.

  Także, wcale nie zamierzam podpuszczać Pana do ni-czego, lecz ze zwykłego poczucia więzi pomiędzy Konserwatyzmem a Narodową Demokracją w „wydaniu” Popławskiego i Dmowskiego, sugeruję Panu publikację programu pozytywnego w kierunku asymilacji, a nie różnicowania oraz zdecydowane odcięcie się od wszelkiej maści socjalizmów, zgodnie z poniższym sformułowaniem:

  „Jeden z humorystów naszych w żartobliwym felietonie kiedyś powiedział, że Trzeci Maj zszedł do grobu bezpotomnie. Jest w tym głęboka prawda. Naród instynktownie odczuwał wartość tej wielkiej daty i rocznica Konstytucji stała się świętem niezapomnianym, ale stronnictwa demokratyczne polskie, uległszy wpływom obcym, nie poszły wskazaną przez swych poprzedników drogą. Skutkiem tego idea niepodległości stopniowo zwyrodniała: największymi bodaj wrogami jej stali się dziś ci, co najgłośniej o niej mówią – bo kto powiada, że chce niepodległej Polski, ale zastrzega się, że musi ona być koniecznie rzecząpospolitą socjalistyczną, lub obraża się na myśl, że Polska mogłaby mieć swych żandarmów, policję, więzienia, że mogłaby się opierać na bagnetach i panować nad kimś, co sobie nie życzy jej panowania, ten sobie drwi z idei niepodległości. Takich, co wolą obce panowanie niż silny rząd własny, jest w Polsce o wiele więcej, niż się może zdawać, i niejeden z tych, co szczerze przeklinają pamięć Targowicy, jest sam w istocie przekonań swoich w połowie przynajmniej targowiczaninem.”
  Roman Dmowski „PODSTAWY POLITYKI POLSKIEJ”
  Drukowane w „Przeglądzie Wszechpolskim" r. 1905

  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Jan Paweł 09:28:55
  Szanowny Panie,
  dokonuje Pan nadinterpretacji, gdyż nie jestem żadnym obrońcą masonerii
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Wrzodak Z. 23:36:15
  W pełni sie z Panem zgadzam co Pańskich pryncypiów politycznych. Tylko i wyłacznie jak najszersza klasa średnia jest warynkiem powszechnego dobrobytu. Klasa średnia będąca właścicielami ziemi, nieruchomosci, środków produkcji itd, itd, której działalnośc gospodarcza można zdefiniowac jako Społeczną Gospodarkę Rynkową. Zresztą wskazywał na to także sam nasz Papież Jan Paweł II.
  Chyba własnie tak ewoluowałaby gospodarka Gierka z tą silną pańswtową bazą strategiczego potencjłau gospodarczego i niemal na tej bazie, powoli rozwijącą się SGR. To za Gierka jak pmiętamy powstawały juz pierwsze zakłady prywatne, ci tzw prywaciarze czy w rolnictwie badylarze. Czy własnie w tym kontescie, potrafimy sobie wyobrazic jak wyglądała by teraz Polska po tych przeszło 30 latach od obalenia Gierka? Z tą niemal erupcją przedsiębiorczości Polaków, niezniszczonej przez Balcerowicza?
  Wydaje się więc że taki model, byłby niemal idealny. Bogate zdobycze socjalne, będące tą trampoliną awansów społecznych... ku pomyślności Państwa Polskiego. Bo chyba nikt z dyskutantów nie zaprzeczy, że takiego skoku cywilizacyjnego jakiego Polska doświadczyła za Gierka, to nigdy przedtem ani po Gierku. Bo chyba tym obecnym skokiem cywilizacyjnym nie są te hangary tych setek tysiecy hiper i super marketów, które są niczym innym jak tylko i wyłącznie poczatkiem łańcucha niszczenia tej własnie Społecznej Gospodarki Rynkowej
 • @Wrzodak Z. 23:36:15
  Takie gopsodarki, jak byc może Pan także zauważył, pokazuje w swoich programach Pan Robert Makłowicz. Możemy własie zobaczyc to bogactwo rożnorakiej działalności, przewaznie rodzinnej z bogatymi tradycjami, gdzie młode pokolenia dorastaja w poczuciu stabilności i pewności swojej przylości (nie muszą emigrowac za chlebem, jak chcą liberaliści). Zaś rynek zyskuje całe bogactwo różnorakich asortymentów regionalnych zdrowych, ekologicznych produktów, czego wyrazem są te przebogate kolorowe centra, sklepy, sklepiki, gdzie nie uświadczy się ani jednej globalnej marki, zatrutych chemią prodkutów. Scepytycy pewnie zaraz podniosą głos, ze te wyroby są droższe od tych wielkoprzemysłowych. Więc cąły sęk w tym, że w realiach Społecznej Gospodarkli Rynkowej każdego stac na produkty te droższe ale za to zdrowe. Zresztą one wcale nie muszą byc droższe, bo obecny monopol Globalizmu dyktuje niekoniecznie niskie ceny. Chyba każdy jużnieraz sie o tym przekonał kupując w hipermarkecie
 • @Wrzodak Z. 23:36:15
  Dodając jeszcze do tej rodzącej sie za Gierka SGR, należałoby wspomniec że, Gierek bronił polskiej gospodarki (więc także SGR), przed tym Kapitalizmem Globalnego Kapitału, nazywając go Imperializmem Amerykańskim. Przesmiewcy z całą pewnością bedą szydzic z tamtej epoki, tamtego 12tego potencjału na świecie, ale jak widac do dzisiaj "handlarze" nie potrafią "rozprawic się" z tym potencjałem.
  Ech... jak mogłaby dzisiaj wyglądac Polska, gdybyśmy wtedy poparli Gierka
 • @Marek Stefan Szmidt 13:42:50
  Wspomniał Pan wczesniej, że Masoni są patriotami. Otóż Masoni nie moga byc patriotami, bo patriotyzm jest tylko i wyłącznie NARODOWY a Masoni są ze swej natury powiązani MIĘDZYNARODOWO. Poza tym jako tajny związk hierchicznie powiązany właśnie międzynarodowo jest zaprzeczeniem interesu narodowego i Racji Stanu danego państwa. Widac to własnie w Polsce, gdzie Unia przydzailiła Polsce określone miejsce w szeregu, niezgodne z aspiracjami narodowymi Polski.
 • @Wrzodak Z. 23:36:15
  Znana niemiecka siec wycofuje sie z Polski!... Czyżby jakas jaskółka w polskiej gospodarce. Może teraz juz nikt nie będzie torpedował Kupickich Domów Towarowych, jak wtedy gdy GHW rozpędziła warszawskich kupców którzy mieli podobno projekt na piękny duży dom towarowy. Czy możemy sobie wyobrazic jak takie Kupiekie Domy Towarowe rozkręciłyby gospodarkę! zamawiając towary, produkty u rodzimych przewaznie regionalnych producentów!
  Przecież taki Kupiecki Dom Towarowy funkcjonuje w Gdańsku.
  Ale.. to przeciez stanowiłoby poważne zagrożnie interesów Globalnego Kapitału w Polsce, tych wszystkich korporacji nie tylko handlowych, generujących biedę, bo oferujących głodowe pensje.
  Można sobie tylko wyobrazic jak rozkręciłaby sie Polska Gospodarka, jak rozpowszechnił dobrobyt
 • @Jan Paweł 19:38:19
  zapomniałem wstawic link do artykułu:
  http://finanse.wp.pl/gid,15263292,galeria.html?T[page]=1
 • Pan Zygmunt Wrzodak..
  Pana artykuł został "przedrukowany" na blogu marucha.wordpress:
  http://marucha.wordpress.com/2013/01/20/zly-zyd-i-dobry-zyd/#comment-224344
  polecam niektóre komentarze
 • @Jan Paweł 19:06:41
  Dziękuję z tak liczne wpisy, które w zdecydowanej większości podzielam pańską opinię co do własności i ostrożności w sprawie ,,rozpasania" biurokracji w Polsce. Tak jak wcześnie pisałem w każdej decyzji podejmowanych przez władzę powinna być głęboka analiza danego przedsięwzięcia tak by wskutek decyzji nie zrobić szkody ludziom i Polsce. Chcąc upowszechnić i uruchomić rodzinny biznes, to potrzeba zmiany systemu, ja o to się biję, mnie nie interesuje ,,pudrowanie syfu" w wykonaniu rządzących jak i koncesjonowanej opozycji. System trzeba zmienić, tak by korzystali z niego Polacy. Kilka faktów, gdy wszedłem do sejmu zażądałem od rządu bilansu handlowego między UE a Polską począwszy od podpisania umowy stowarzyszeniowej i co się okazało, że Polska straciła w latach 92 - 2000 80 mld $ na wymianie handlowej, co przełożyło się np: na utrzymanie 2 mln miejsc pracy w starej UE.
  Obliczyłem ile Polska wypłaciła pieniędzy na tzw. obsługę długu publicznego w latach 1993 - 2004 i wyniosło to blisko 450 mld zł.
  Obliczyłem ile wartość rynkowa wynosiła naszych polskich firm, które zostały oddane a nie sprzedane lub celowo zlikwidowane na rzecz konkurencji zachodniej. Wyszło mi, że za ten oddany majątek Polska powinna otrzymać około 1 bln $. Pewnie niektórzy spytają jak Pan to wyliczył. Zapoznałem się z kilkoma utajnionymi dokumentami sprzedaży wielu kluczowych firm jak np: TP S.A, PZU, PHS, PKO SA, Stoen, Orlen, elektrociepłownie i wiele innych i wyciągnąłem wnioski. Przy sprzedaży TP.S.A tylko na samej sprzedaż IV emisji akcji Państwo straciło 12 mld zł, za pośrednictwo przy sprzedaży TP S.A spółki Kulczyka zarobiły 4 mld. zł, ma teraz z czego Kwasowi płacić, PZU sprzedaż 30 % akcji strata od 20 do 30 mld zł. PHS to strata z 60 mld zł (sama ziemia pod 4 hutami to wartośc okolo 20 mld zł 3 tys. h, samego złomu niepotrzebnego w tych hutach było warte na kwotę 4 mld zł. a za huty SLD i PiS wzięli 460 mln zł.) itd. Polską rządzą gangsterzy, mafia, która utrzymywana jest przez światową mafię finansową. Wszystkie dotychczasowe rządy są winne upadku Polski i demoralizacji narodowej.
  Wie Pan, mogę pisać ,,manifesty" programowe, ale ale w tej chwili to wrogowie wezmą takie pomysły po to by je ośmieszyć. Każdy, kto chce na poważnie brać się za politykę i nie pokaże co chce zmienić, jest karierowiczem.
  Dzisiaj trzeba pokazać ułomność Konstytucji i wiedzieć co w niej zmienić, jak tego nie zrobimy, to żadnego systemu się nie zmieni, tylko będzie się go pudrować.
  Pozdrawiam
 • @Marek Stefan Szmidt 13:40:31
  Dziękuję za bardzo cenne wskazówki, póżniej szerzej się do tego odniosę.
 • @Jan Paweł 19:06:41
  Szanowny Panie,
  myli Pan pojęcia pseudo-masonerii francuskiej i Wolnomularzy Polskich.
  Pierwszych nie znam i się nie interesuję, natomiast badam od lat Wolnomularstwo Polskie oraz pisma Adama Weishaupta.
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Wrzodak Z. 21:16:12
  Zgadzam się z Panem w pełni. Widac to golym okiem, że Polska jest potrzebna Unii do darmowego eksportu bezrobocia i innych przypadłości kryzysu oraz potrzebna jest do eksploatacji i szabrowania wszystkiego co tutaj da się stąd wyszabrowac. Pozdrawiam, Dobrej nocy
 • @Marek Stefan Szmidt 21:53:23
  Polecam obejrzenie tego filmu:
  http://www.youtube.com/watch?v=0wlYQ5wDM8M
 • @Jan Paweł 23:28:15
  Szanowny Panie,
  rozumiem Pańską chęć do namówienia Mojej Osoby, aby zapisała się do Masonerii, lub Iluminatów, lecz Konserwatysta, kierujący się etyką Cywilizacji Łacińskiej, czyli Katolicką Nauką Społeczną, nie zostanie przez te organizacje przyjęty z powodu "konfliktu interesów".
  Jak mniemam..
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Stefan Szmidt 10:58:36
  Czytam Pańskie posty z zainteresowaniem. Przyznaję Panu rację w tym, że społeczeństwo polskie trzeba jednoczyć, a nie dzielić. Na potęgę Rzeczypospolitej Obojga Narodów pracowały pokolenia obywateli wyznających różne wiary i podobnie powinno być i teraz. Jestem przeciwny różnicowaniu polskiego społeczeństwa na Polaków "prawdziwych" i nieprawdziwych", gdyż prowadzi to tylko do kolejnych podziałów i podcinania wielu pożytecznych inicjatyw oddolnych. Dla mnie polski obywatel pochodzenia żydowskiego, niemieckiego, francuskiego etc. pracujący dla kraju w którym żyje, czyli Polski, jest tak samo wartościowy jak Polak rodowity. Nie czynię utaj żadnego rozróżnienia. Polacy muszą SAMI zakasać rękawy i zabrać się do pracy nad zmianą państwa. Biadolenie i szukanie winowajców zastępczych niczego nie da i nie daje. Narzekacie na Żydów, że są solidarni ze sobą i bardzo wpływowi? Róbcie dokładnie to samo. Będziecie mieć sukcesy.

  PS. Żydowskie kobiety są piękne. Gdybym nie był żonaty, to chętnie z młodą Żydówką bym się ożenił. W 2009 r. byłem na wycieczce w Libanie, Syrii, Izraelu i Jordanii. Powiem, że Żydówki mnie zaskoczyły na plus. Jest na czym oko zawiesić. Ciałko to mają boskie:)
 • @sceptyczny 14:41:20
  Szanowny Panie,
  jest Konserwatyście niezmiernie miło, że nie jest odosobniony w Swoich przekonaniach
  :-)
  Osoby, które chcą się zajmować Polityką, powinny dokonać prostego rachunku matematycznego i porównać wielkości zbiorów:
  Zbiór Najprawdziwszych Polaków i Katolików
  oraz
  Zbiór Obywateli o Tradycji Patriotycznej

  Pierwszy ze zbiorów jest skromny, drugi zaś potężny.

  Wnioski z powyższego są proste: Zbiór 1 jest zamknięty i malejący (obecnie 10 do 15% Katolików, według dr. Milcarka)

  Zbiór 2 zaś jest podatny na działania asymilacyjne, gdyż może zawierać w sobie i Zbiór 1 oraz Osoby, które z pewnych względów nie identyfikują się ze Zbiorem 1 (wyraźny rasizm odstręcza Katolików kierujących się Miłością Bliźniego, a antysemityzm w porównaniu z narodowością Jezusa Chrystusa i Matki Bożej jest sprzeczny z Wiarą katolicką)

  Od "ruchów narodowych" odstręcza także "wysyp" organizacji i Osób, które odmieniają słowo "Naród" przez wszystkie przypadki...

  Także dla Konserwatysty, który dąży do odzyskania Rzeczypospolitej, jest oczywistym, że należy asymilować do Zrzeszenia Obywatelskiego, a nie "narodowego", które - ostatnio - pachnie moczarami i Mecenasem u władzy...
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Stefan Szmidt 10:58:36
  Z tego co przeczytałem, to wydawało mi sie że juz Pan tam jest.
  Jeżeli tak nie jest, to możemy tylko się cieszyc.
  Pozdrawiam
 • @Marek Stefan Szmidt 15:12:31
  Nie byłbym tak do konca pewnien tych danych statystycznych dotyczących Wiernych Kościoła RK. Widac to po prostu w kościołach. A są tam tylko ci praktykujący, natomiast wielu Polaków mimo że nie są praktykującymi, to jednak identyfikują się z Kościołem RK. Religijnośc Polaków wyraża się także poprzez przystepowanie do Komunii św. W moim kościele (dzielnica, dużego miasta) do komunii przystepuje tyle osób, że Komunię rozdaję 4-5 księży i dwóch szafarzy (niestety). Więc nie jest chyba tak źle z tym katolicyzmem w Polsce. Ostatnio zaś z tego co widzę, to w kościołach, msze zamawiają kibice, więc chyba mamy jakąs nową jakośc powrotu młodych ludzi do Kościoła, co może (i powinno) napawac optymizmem. Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 17:19:50
  Szanowny Panie,
  miło Mi, ale strasznie jestem ciekaw, Kto to - konkretnie - jest to "możemy"
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
  PS. nie lubię i nie znam pseudo-masonerii francuskiej, znam za to - z prawdziwych dokumentów - dokonania Wolnomularzy Polskich i nie Mam zamiaru ukrywać tych, oczywistych historycznie faktów.
  Pracuję nad książką "Świat w cieniu Adama Weishaupta", gdzie opisuję prawdziwe, udokumentowane, a nie wydumane, cele i metody Iluminatów.
  Napiszę też, skąd wzięła się durnowata pogłoska o tym, że Wolnomularze czczą szatana. Jest to nieprawda, a cała "afera" wynikła z nieuctwa "tropicieli masonerii", którzy nie uczyli się języków obcych :-)
 • @Jan Paweł 17:29:50
  Szanowny Panie,
  dane opublikował doktor Milcarek, który się tym zajmuje zawodowo.
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Stefan Szmidt 17:40:32
  "Możemy"- tzn My katolicy:-) cieszący się z każdej duszy która jest na drodze do zbawienia (udział w Masonerii, to wyklucza).
  Natomiast, jeżeli juz zesteśmy przy temacie, to uważam że Siły które okupują Polskę są tak silne że Polsce może pomóc już tylko i wyłacznie nasza Królowa Polski Matka Boska. Tak samo jak juz zresztą pomogła innym krajom (polecam:
  http://toczytaelita.nowyekran.pl/post/86347,marsz-rozancowy-za-ojczyzne-w-paryzu-cuda-sie-dzieja )
  a także jak już wiele razy pomogła Polsce.
  Szanowny Panie, Polska nie ma innego wyjścia, sami jesteśmy za słabi żeby pokonac Szatana (objętnie, jak tam kto rozumie to pojecie).
  TYLKO SZCZERY UDZIAŁ POLAKÓW W KRUCJACIE MOŻE URATOWAC NASZ KRAJ
 • @Marek Stefan Szmidt 17:42:17
  Proszę Pana, nam Polakom wmawia się że jest nas ciągle 38mln, podczas kiedy chyba oboje dobrze wiemy, że niestety, bardzo daleko mija się to z prawdą
 • @Jan Paweł 18:01:41
  Szanowny Panie,
  już nieraz pisałem Panu, iż szanuję Pańskie zdanie i światopogląd.

  Osobiście nie wierzę w szatana i nie rozumiem na czym miałaby polegać owa Krucjata przeciwko bytowi całkowicie nie pasującemu do chrześcijańskiej koncepcji Boga Wszechmogącego.

  Św. Augustyn twierdzi, że na ziemi występują elementy Dobra i Zła, ale żeby zaraz jakiś szatan o mocy sprawczej...

  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Stefan Szmidt 18:10:53
  Szanowny Panie... ja wierzę w Szatana, bo realnie odczułem jego działnie na sobie, nawet w formie nocnego bardzo groźnego nawiedzienia. Może nie będę sie tutaj obnażał z jakims świadectwem, ale powiem tylko krótko: 20 letnie "zabawy" z okultystyką (i oddaleniem od Kościoła RK) miały własnie m.in takie skutki (poza innymi, nieminiej groźnymi) i pomoc znalazłem po powrocie do Boga, poprzez powrót do Koscioła RK.
  Stąd - jak Pan byc może to widzi- moje wypowiedzi na NE są pełne Wiary w Boga i bez żadnego wstydu, obawy o narażanie sie na śmiesznośc, wypowiadam sie jednoznacznie za Bogiem. Pozdrawiam
 • @Marek Stefan Szmidt 18:10:53
  Może dodam tylko jeszcze że nie byłem oddosobniony w takich odczuciach, bo mój znajomy który grał w zespole satanistyczny i postanowił to porzucic, miał podobne bardzo groźne doświadczenia. Także pomógł mu Kosciół RK.
  Jeżel znajdzie Pan kiedys czas to polecam świadectwa ludzi którzy mieli podobne doświadczenia do moich:
  http://swiadkowie.wp.tv/?ticaid=5fecb
  Polecam także wykłady dotyczące okutyzmu (czyli tzw miekkiego satanizmu) z archiwum Radia Maryja
 • @Marek Stefan Szmidt 18:10:53
  Znalazłem Panu jeden z bardzo cennych wykładów, własnie z archiwum Radia Maryja:
  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/czas-wzrastania-zagrozenie-okultyzmu/
  Bardzo polecam wysłuchanie całego wykładu
 • Natomiast przeglądając równolegle inne strony znalazłem coś takiego...
  http://www.monitor-polski.pl/chca-nas-wytruc-woda-z-kanalizacji/
  Wodociągi są -chciałby sie powiedziec- tak bardzo strategiczną częścią bezpieczeństwa narodowego że chyba nie powinny byc oddawane w jakiekolwiek obce ręce?!
 • @Jan Paweł 18:39:46
  Szanowny Panie,
  Pańskie doświadczenia nie są dla Konserwatysty śmiesznymi, ani powodem do żartów.
  Osobiście - chociaż jest to sfera prywatna i nic nikomu do tego - też opowiadam się jednoznacznie za Bogiem.
  pozdrawiam serdecznie
  życząc wytrwania w Wierze
  MStS
 • @Jan Paweł 19:10:54
  nie powinny
  :-(

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031