Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 2779 komentarzy

Wrzodak Z

Zatrzymać wyprzedaż.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W 2005 roku dokonałem częściowego bilansu wyprzedaży Polski, Tekst ten ukazał się w ND w dniu 20-09-05 roku, myślę, że opisane tam sprawy są nadal aktualne. Według moich wyliczeń rządy niepolskie w Polsce oddały innym państwom majątek warty 1bln $.

 

Zatrzymać wyprzedaż

"Od 1990 r. do końca 2004 r. procesem prywatyzacji i komercjalizacji objętych zostało ponad 7 tys. państwowych firm, z czego w jednoosobowe spółki Skarbu Państwa przekształcono blisko 1,6 tys. przedsiębiorstw, prywatyzacji bezpośredniej poddano ponad 2 tys. przedsiębiorstw, zlikwidowano z "przyczyn ekonomicznych" blisko 2 tys. firm. Wpływy z tzw. prywatyzacji w latach 1990-2004 wyniosły 80 mld zł, czyli 20 mld USD - tyle, ile jest warta jedna firma telekomunikacyjna w Hiszpanii" - pisze na łamach "Naszego Dziennika" Zygmunt Wrzodak.


Z uzyskanej kwoty z prywatyzacji 97 proc. zasiliło budżet państwa, a niespełna 3 proc. przeznaczono na rozwój. Pozostało 1,5 tys. przedsiębiorstw, których właścicielem jest Skarb Państwa. Ci, którzy - według sondaży - mają przejąć władzę, a więc PO, chcą pozostawić tylko 11 firm, tzn. chcą sprzedać 1489 przedsiębiorstw. Ewentualny koalicjant Platformy - PiS - zapowiada, że z prywatyzacji chce osiągnąć wpływy do budżetu w kwocie około 10 mld zł rocznie ("Gazeta Wyborcza", 27.08.2005 r.).

Polacy oceniają tzw. prywatyzację w ciągu ostatnich piętnastu lat jako "złodziejską" lub mówią wprost: "grabież majątku narodowego", "uwłaszczenie się czerwonej i różowej nomenklatury", prywatyzacja na "wyrwę", "rozbiory ekonomiczne Polski" itd. Ostatnie określenie chyba jest najtrafniejsze.

Majątek polski wypracowany przez Naród Polski sprzedano w ciągu kilku lat za dziesiątą część wartości. I tak pozbyto się 80 proc. systemu bankowego, który jest w rękach obcego kapitału, 90 proc. cementowni, 80 proc. przemysłu meblarskiego, 80 proc. chemii gospodarczej, 70 proc. przemysłu farmaceutycznego, 70 proc. handlu, 80 proc. przemysłu hutniczego, 90 proc. przemysłu spirytusowego i drożdżowego, 60 proc. przemysłu piwowarskiego (resztę ma Kulczyk) itd. Dywidendy od tych firm wyprowadzane są poza granice Polski. Gdyby zsumować zysk netto banków niepolskich w Polsce, który wynosi 18 mld zł (za 2004 r.) z pozostałymi sprzedanymi firmami, pokryłoby to roczną dziurę budżetową. W zamian rządzący zaciągają kredyty lub drukują papiery dłużne na pokrycie owej dziury budżetowej. I tak w kółko, aż dług publiczny Polski na koniec 2005 roku, zbliżył się do astronomicznej kwoty 500 mld zł, (obecnie około 1 bln zł.) czyli każdy dorosły Polak tylko z tytułu odsetek od tego długu obciążony jest kwotą ok. 5 tys. zł. (obecnie po około 10 tys. zł.)

"Uzdrowiciele" polskiej gospodarki zniszczyli w całości lub w części takie branże jak włókiennicza, stoczniowa, zbrojeniowa, przemysł rolno-przetwórczy i inne. Wyjątkowo szkodliwą decyzją dla polskiej gospodarki była sprzedaż sektora bankowego. Nie dość, że wyprowadzają kapitał z Polski, to ich podstawowym zadaniem jest promocja importu towarów z Zachodu do Polski, kosztem polskiego eksportu, czego niezbitym dowodem jest 76 mld euro strat Polski w wymianie handlowej z UE w latach 1992-2004 r. Kosztem Polaków tworzy się więc nowe miejsca pracy w UE, a w Polsce bezrobocie utrzymuje się na nie zmieniającym się poziomie około 20%.

Demontaż państwowości polskiej na odcinku finansów i bankowości jest faktem. Prywatyzacja w Polsce to jedno wielkie gigantyczne oszustwo na szkodę Narodu Polskiego. W większości majątek państwowy - telekomunikacyjny, energetyczny, ciepłowniczy - przeszedł w ręce innego państwowego kapitału. To państwa: francuskie, niemieckie, szwedzkie, przejęły i przejmują Polskę kawałek po kawałku. To polski kapitał wyprowadzony z Polski uratował i ratuje przed bankructwem wiele firm państwowych w tych krajach.
Winę za taką politykę ponosi układ okrągłostołowy, który ponad głowami Polaków porozumiał się z komunistami, jak podzielić się majątkiem wypracowanym przez Polaków. Wmówili nam Polakom, że co było i jest państwowe, to jest niczyje i źle zarządzane, choć ci sami rządzą nieprzerwanie od 1989 r. i mieli nadzór nad tym majątkiem. Prywatyzacja stała się w Polsce synonimem prywaty, bez zgody Narodu. Z chwilą dojścia do władzy różnych klik politycznych proces ekonomicznego rozbioru Polski jest kontynuowany. Nieważne jakiego koloru są te kliki. Według sondaży TNS OBOP dotyczących prywatyzacji, Polacy w 87 proc. źle oceniają prywatyzację. 53 proc. mówi, że prywatyzacja to grabież majątku polskiego, a 34 proc., że to "wyprzedaż". Tylko 7 proc. obywateli polskich zgadza się z dotychczasową prywatyzacją. Jak to się więc dzieje, że wybory wygrywają ci, którzy mówią wprost, że będą sprzedawać polski majątek?

Na pytanie, skąd w Sejmie tylu złodziei, którzy potem tworzą rządy, odpowiedzi udzielił swego czasu oligarcha Borys Bierezowski, obywatel rosyjski i izraelski, który stwierdził: "We współczesnym świecie władza wynajmowana jest przez kapitał, a forma wynajmu nazywa się wybory". Jak ulał pasuje to dziś do sytuacji wyborczej w Polsce. Zapewne w naszym kraju majątku narodowego wyprzedano by mniej, gdyby np. udało się odwołać z Ministerstwa Skarbu Państwa Emila Wąsacza, wyjątkowo nieodpowiedzialnego szkodnika interesów narodowych, który uratował się w Sejmie tylko jednym głosem. Wyborcy powinni zapoznać się z tym głosowaniem, ponieważ było ono kluczowe w sprawie prywatyzacji, tak jak głosowanie nad nowelizacją ustawy o łączności, które zezwoliło na skandaliczną prywatyzację TP S.A. na rzecz Francuzów i Kulczyka.

Według sondaży, w Polsce ma rządzić Platforma Obywatelska, która wcześniej nazywała się Kongres Liberalno-Demokratyczny i Unia Wolności. To oni odpowiadają za złodziejską prywatyzację. Powinna zająć się nimi prokuratura, a następnie sąd. A tymczasem zapewne będą wybrani do Sejmu i mogą rządzić, a ich "guru", według sondaży, może zostać prezydentem Polski, w katolickim Narodzie. Kolejnym prezydentem Polski może być osoba niewierząca. Tenże "guru" tak się deklarował w gazecie "Życie Gospodarcze" z 7.06.1992 r.
Jak długo Polacy będą podatni na manipulacje oligarchów, którzy mają ogromny wpływ na media, a przez to na rządy w Polsce?

LPR( były nadzieje, ale zrujnował tą partię Giertych) będzie żądać lub doprowadzi - jeśli będziemy rządzić - do rozliczenia wszystkich winnych rozkradania majątku polskiego. Sporządzimy bilans dotychczasowej prywatyzacji, wycenimy prawidłowo sprzedany majątek i pozostały, wydzielimy strategiczny majątek Skarbu Państwa, który nie będzie podlegać prywatyzacji: zasoby naturalne (węgiel, gaz, ropa, wody geotermalne), przemysł zbrojeniowy, produkcja i przesył energii, produkcja i przesył ciepła, PKP, Poczta Polska, Totalizator Sportowy, pozostałe banki, sektor ubezpieczeniowy, infrastruktura. Pozostały majątek będzie podlegał uwłaszczeniu Polaków.

LPR od początku zapowiadała, że powoła wielką komisję śledczą ds. zbadania dotychczasowej prywatyzacji, szczególnie sektora bankowego, energetycznego, spirytusowego, hutniczego, stoczniowego i innych. Jeśli udowodnimy, że przy prywatyzacji naruszono polskie prawo lub dopuszczono się korupcji, będziemy zwracać się do sądów o nacjonalizację majątku.

Aby można było to zrealizować, musi być zatrzymana prywatyzacja. Naród, który pozbawia się własnego kapitału, jest bez przyszłości. Dzisiaj, w dobie informatyzacji i globalizacji, pozbywanie się majątku jest samobójstwem. Nie dopuśćmy do tego. Wybierając ludzi do parlamentu, patrzmy, co kto robił dotychczas, czy w przeszłości się nie splamił.

poseł Zygmunt Wrzodak

"Nasz Dziennik", 20 września 2005r.

ps. W osobistej rozmowie dotyczącej rozkradania majątku narodowego  z byłym prokuratorem generalnym poinformował mnie, że w bankach szwajcarskich i w różnych rajach podatkowych są zdeponowane pieniądze z prywatyzacji w kwocie okolo 70 mld $, to sa pieniądze z samych łapówek za sprzedaż majątku polskiego, za samą sprzedaż państwu niemieckiemu Stoenu, łapówka wynosiła 90 mln euro i mieli to wziążć byli SB-cy oraz towarzysze z obsługi kancelarii Kwaśniewskiego. Np: za pośrednictwo w sprzedaży akcji TP.SA na rzecz państwa francuskiego Kulczyk zarobił 4 mld zł. a strata SP z tytułu prywatyzacji TP. SA mogła wynieść około 40 mld zł. Sama sprzedaż trzech firm PHS, PZU, TP. SA.  obcym, to strata na rzecz SP około 100-140 mld zł.

 

KOMENTARZE

 • Nie zatrzymywać wyprzedaży Polski !
  Musi dojść do totalnej biedy i kaca narodu by zrozumiał skutki tej wyprzedaży !Musi to też zbudować opór wobec gangreny tuskowo-komoropodobnej !
  Już jest musztarda po obiedzie !Obawiam się,że zniewolenie będzie się potęgowało za sprawą durnego mojego narodu !
 • @Skanderbeg 10:51:36
  Tak i to za namową o zgrozo,,, Andrzeja Olechowskiego, ta kanalia s-becka, namówiła również prezydenta L. Kaczyńskiego na kupno największej kupy złomu w Europie tzw. rafinerię Możejki, za 12 mld zł. Udziały odkupili od żydowskiego komunisty z kgb Chodorkowskiego oraz banku OFF York, który to bank ma 28% udziałów w PKN Orlen.
 • @Skanderbeg 10:51:36
  Oczywiście ,że to mit.To tylko walka frakcji...
  Pan Olszewski jest członkiem loży Kopernik nie wspominając już o Olechowskim (min. finansów tego rządu).
  Zawsze mnie zastanawiało dlaczego Olszewski tak pięknie mówiąc o Polsce nie odnosił się do Boga...
  I wyszło,że "wielki architekt" jest ich bogiem...
 • Szanowny Panie Autorze,
  Bardzo dobry i potrzebny artykuł, ale brakuje w nim konkluzji
  :-(
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
  PS. Konkluzja Myśli konserwatywnej:

  Konserwatyzm etyczny będzie - w związku z powyższym - sugerował na Sejmie Wielkim powołanie komisji o uprawnieniach śledczych do zbadania kulis "prywatyzacji" oraz wystąpi o unieważnienie zawartych - na szkodę Rzeczypospolitej i Jej Obywateli - umów kupna-sprzedaży, bez możliwości uzyskania odszkodowania przez podmioty zagraniczne, używające korupcji, jako metody zawładnięcia majątkiem Obywateli RP.
  :-)
 • Autor
  W trosce o przyszłe pokolenia Polaków, bezpośredni dostęp do konkretnych tematów pozwala prowadzić prawdziwą edukację Narodu. Dzięki za te fakty.
 • @Wrzodak Z.
  Płaczemy teraz nad tysiącami majątków szlacheckich utraconych po Powstaniu Styczniowym, ale czymże to było w porównaniu z tym co się dzieje po 1989? Tego nie da się zatrzymać, kto miałby to zrobić i jak? Poza tym niewiele już zostało, jeszcze odbiorą nam mieszkania, domy, działki.

  Trzeba będzie ponownie dokonać nacjonalizacji, ale już nie w ramach żydokomunistycznego stalinizmu, ale katolickiego ruchu narodowego. Katolickie Nauczanie Społeczne nie neguje wspólnot majątkowych, wspólnego nim zarządzania, a chodzi nam jak sądzę o coś w rodzaju spółdzielni narodowej z wartościami, z poszanowaniem człowieka.

  Prywatna to może być piekarnia rodzinna, a nie np rafineria, huta, czy PKP. Nowa Polska będzie musiała być budowana w dużej mierze od zera, od nowa, szkoda pracy wielu pokoleń, to miało dawać owoce WSZYSTKIM.
 • Polsko błądzisz!
  kolega przesłał tekst kazania ks. Natanka, który niniejszym publikuję. Warto szczerze, otwarcie, bez uprzedzeń i zacietrzewienia zastanowić się, co dalej. Wobec tego każdy, kto mówi prawdę - i jeszcze ma przejrzystą propozycję jak z niej skorzystać, bez podtekstów i pułapek - jest moim przyjacielem. Pamiętać jednak trzeba, że w czasie powszechnie panującego kłamstwa mówienie prawdy jest czynem rewolucyjnym. Nie jest łatwo do prawdy dotrzeć, bo jest bardzo cenna. Stąd popularność analityków i propagandystów.


  "Oto nocą przyszedł człowiek i zasiał na polu pełnym pszenicy chwast." Jak to zachwaszczone pole pszenicy wygląda dzisiaj na ziemi polskiej?

  Inwazja kulturowa i edukacyjna

  Przyglądnijcie się jak się zachowuje wasza młodzież, jakie się jej stereotypy podaje. Wy dorośli też poszliście w trendy, jak był czas nadawania imienia Izaura to dawaliście Izaura, zauważyliście? To jest pewien wpływ kulturowy, zachowujecie się tak jak wam nagadają, oglądacie to co wydaje się cudowne i akceptujecie, że tak ma być.

  Przyglądnijcie się jakie macie programy szkolne, w niczym się nie buntujecie. Za darmo dzisiaj oddajecie dzieci 3, 4-letnie do PeOwskich przedszkoli, żłobków, aby oni ich indoktrynowali swoimi hasłami i oto z naszych szkól nie wychodzą Polacy, wychodzą europejczycy, kosmopolici. Oni nie wiedzą co to jest Polska, oni wiedzą co to jest euro i Bruksela. Umieją hymn brukselski a polskiego ducha nie mają. To się dokonuje wszystko na waszych oczach.

  Młodej dziewuszce, młodej Polce nagadano, lasencja, uśmiech, pieniądze, trafia na bogatego faceta. On grzeje z nią łóżko, szczęśliwy, ma ja na 3 lata później ją odsyła, przylatuje z dzieciątkiem i mamy tu następną trumnę na ziemi polskiej. Nagadali ja że będzie panią. A nie nauczono jej pracy, szanowania Boga i Kościoła. A później te trumny tu przyjeżdżają i trzeba to leczyć. A wy mówicie że się nic nie dzieje i odsyłacie ich do psychologów, do psychiatrów i następna trumna. Dobijanie ludzi, nie uwalnianie, ale nakładanie następnych jarzm.

  Gdzie jesteście biskupi, twórcy katechez, coście powyrabiali? Nie daliście młodzieży świętych, nie daliście sakramentaliów. Daliście tylko Kościół jako wspólnotę. Przecież barany, to nie wspólnota uświęca lud tylko Bóg! Przejrzyjcie, pościągajcie purpury bo Polska wyje. Pasibrzuchy, pasiecie siebie a nie lud. Bogu przedstawicie pałace i pokłady na kontach? A gdzie my będziemy? W piekle? Dranie skończone, bandyci, jesteście winni za cierpienie Polski bo ona dzisiaj wyje!

  To jest nieprawdopodobny dramat. Mowie wam o lawinie rujnującego się ducha katolickiego Polski. 50% Polaków już nie ma nic do czynienia z Kościołem a z tych 50% tylko 10% się jeszcze trzyma Kościoła, czyli 5% Polaków. A reszta wszystko z koniunktury, zachowuje się jak motylek, z kwiatka na kwiatka, by zachować swój lot i nieskazitelne piórka, by medialnie pięknie wypaść przy biskupie czy na jakiejś Mszy Świętej.

  Zauważyliście co nasi nieprzyjaciele zrobili? Kazali nam wszystko co jest z Bogiem związane włożyć do serduszka. Kiedy był problem obrony krzyża, arcybiskup mówi: „włóżcie to do swojego serca”, jakie to sprytne, jakie on studia pokończył, kto go taką myślą napełnił? Wszystko pousuwaliśmy, zniknął z ziemi polskiej Bóg. Mówienie na głos o Bogu to cie określają oszołomem, wszyscy od razu wyją, zgrzytają zębami. Nazwali w Warszawie Aleje Jana Pawła. Największe burdele w Warszawie są na tej ulicy. Arab wysiadający na lotnisku tylko mówi na Jana Pawła. Wiecie co się dzieje na naszej ziemi?

  Gospodarcza mgła

  I co z tego żeście Polskę sprzedali, obiecaliście, że będzie z tego pieniądz, bo obcy będzie umiał perfekcyjnie gospodarzyć, a mijają lata a my na ziemi Polskiej z tego nie mamy złotówki, tylko nowe pokolenia Polaków, idą do niewolniczej pracy jak murzyni, Tajlandczycy, Chińczycy. Wy jesteście niewolnikami, macie tyle abyście przeżyli. Oni tu przyszli na ziemię Polską po łupy! Przecież zasada wojny jest prosta czy to politycznej czy ekonomicznej czy militarnej, by mieć łupy, albo terytorium, albo nagadać ludziom tak, że będą dla błyskotek pracowali i będą głupimi darmowymi niewolnikami. I Polsko stałaś się niewolnicą Europy. I oto ty teraz na zachodzie sprzątasz mieszkania, tyłki podcierasz, wykonujesz największe niewolnicze prace Polaku. Przyglądnij się, nie awansujesz nigdzie, zostały tobie tylko funkcje bytowe, pomocnicze, Ilu z naszych się na zachodzie wybiło?

  Dziś mówią nam oficjalnie, że mamy 800 mld długo a dochód państwa jest 280 mld. A w nieoficjalnych środkach mówi się, że nasz dług publiczny w Polsce wynosi 3 bln złotych. Czy wy wiecie, że na minute, czy na sekundę dług nasz rośnie o 6000 złotych? My tylko siedzimy a oni doją, wiecie jaką maszynkę stworzyli?

  Uwierzyliście w system kredytowania, a to największa niewola. 6000 na minute spłacamy długu, Wiecie jakie to są pieniądze, co byśmy mogli w Polsce zrobić, kiedy byśmy gospodarowali po chłopsku? Najpierw żyjemy skromnie, ale wypracowujemy kapitał, własnym kapitałem inwestujemy, i go chronimy. Państwo ma, kościół ma i wy macie. Trzy byty najistotniejsze: Kościół, państwo i ty Polaku jesteś dziś goły i wesoły. A oni ci mówią o wolności i tolerancji i jak ci jest dobrze.

  Dlatego na zachodzie nas poczytują jako za największych durni. Śmieja się z nas a wy nas się nie boicie. Spłacacie Żydom tyle miliardów i do reszty nas dobijacie. To powinni Niemcy spłacić, Amerykanie bo oni nakręcili wojnę, nie my. Złupili nas Niemcy, komuniści a teraz w biały dzień wy nas łupicie. Polacy gdzie wy jesteście?

  I znowu pójdziemy w złote kajdany niewoli. I powiedzą, że Polaków powinno być 5 milionów. A na Lubelszczyźnie, na Warmii, na Mazurach będą mówili, że Europa potrzebuje dobrego powietrza do oddychania, bo oni są ludzie a my podludzie. Tak wygląda dzisiaj Polska. Tak nas zniszczono. Wszystko co po prawej stronie Wisły to jest skansen zaplanowany dla rajdowców z Europy czyli takich wypraw krzyżowych jakie były organizowane w XIII wieku na Litwę czy na Jaćwingów. Tu jeździli tu gwałcili i palili te ziemie. Pod Grunwaldem było tylko 485 krzyżaków a 15 tys przyjechało dzikusów z Europy zachodniej by się tu wyżyć i by zdobyć nowe tereny na safari. Tak was nikt historii nie uczył.

  Cieszycie się, że mamy nieduże bezrobocie. Wygnaliście minimum 4 miliony młodych ludzi z Polski. Wstydzilibyście się, żebyście nie potrafili tu na ziemi polskiej dla nich znaleźć pracy. Jeśli nie potraficie gospodarzyć, miejcie honor podajcie się do dymisji, ale honoru nie macie. Jak można 18-latka, 19-latka oddawać do niemieckich szkół zawodowych bo się Niemcom robić nie chce. A tam co się dzieje? Drogie matki, wasze córki stają się nałożnicami Arabów, Francuzów, protestantów. Oni maja radość, pulchne młode ciała. Ale wasze dzieci toną. Wasze chłopy wyjeżdżają na zachód. Maja swoje baby lewizny, kobiety opuszczają dom, mamy sodomę i gomorę. I to wszytko wraca do Polski. Przyjedź do mnie to ci pokaże dzieciątka, które są u mnie, które cierpią bo nie mają taty albo mamy. Przyglądnij się jaki tu jest inwalida. A ty wrzeszczysz, że ja muszę mieć papiery z Brukseli żebym wychowywał te dzieci. O rzeźnicy młodego pokolenia, odpowiecie przed Bogiem, bo oni są niewinni, nie wiedzą, którą drogą iść. A wy jeszcze z nimi zdjęcia robicie i popieracie. Z ognia piekielnego nie wyjdziecie, jak się nie nawrócicie.

  Polityczna mgła

  Dziś już nie ma na ziemi polskiej polskiej partii, Są to partie zakładane albo przez masonów albo przez obce wywiady. Wszystkie kierunki narodowe jakie rosły na ziemi polskiej były wybijane. ZChN – na czele stał mason, ROP na czele stał mason. Później szły inne partie prawicowe i to samo zrobiono. Wybito nas, a o tych co zostawiono, mówią, że to są prawicowe partie, jakie? Liberalne, masońskie na ziemi polskiej.

  Przejęli moi drodzy wszystko. Dziś przejęli i weszli do Kościoła. Dziś w gazetach kościelnych masoni piszą, w radiach kościelnych przeciwnicy polski głos zabierają i maja otwarte wejście, przebudźcie się, nie widzicie, moi drodzy, tego dramatu? Na czym polega ta mgła. I oni to wszystko poustawiali. W 2007 roku wielkiemu decydentowi Polski dałem ostrzeżenie, będą rozbiory, rozwala LPR, Samoobronę, wszystko, jeszcze się za radyjko wezmą. Wszystko rozbiją. Dogadane, w białych rękawiczkach, a wy śpicie, wy się nie budzicie. Ta mgła jest nieprawdopodobna jaka zawisła dziś nad naszym narodem.

  Po ziemi polskiej latają bojówki z innych państw. I oni za nas zabierają głos na arenie międzynarodowej i mówią, że Polska jest ich. Dziś nie Polacy decydują o Polsce. Po II wojnie światowej w pakiecie miłości i uścisku proletariackiego Stalin dał nam 100 tys Chazarów, tak zwanych Żydów, z państwa żydowskiego na Krymie. To nie są Żydzi to są mongołowie dani na ziemie polską w darze, o których mówi Apokalipsa, „posyłam ci ludzi synagogi szatana”, to nie są Żydzi! I oni nami rządzą, dziś weszli do Kościoła, wszystko zchazarowali. To są ostatnie godziny oddechu narodu polskiego.

  Tekst powstał na podstawie kazania ks. Piotra Natanka „Polsko Błądzisz” z dnia 2011-07-17 oraz wypowiedzi po nabożeństwie w dniu 2012-01-28.

  http://tv-pustelnia.pl/2012-01-28_ogloszenia_przestancie_sie_bac.htm
  video http://www.tv-pustelnia.pl/av/2012-01-28_ogloszenia_przestancie_sie_bac.wmv
  audio http://www.tv-pustelnia.pl/av/2012-01-28_ogloszenia_przestancie_sie_bac.mp3
 • @Marek Kajdas 19:21:42
  ... a tymi rafineriami,PKP itd.,to kierowali by ludzie oczywiscie tacy jak TY,albo komunistyczne typy z PZPR a'la JanPaweł,albo ktos z twojej rodzinki.
  Zbudowalibyscie w koncu II Polskę, to co sie tow.Gierkowi i Jaruzelskiemu nie udało.He,he,he...

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLSKA

  Oświadczenie byłych posłów LPR

  Kolejne władze w Polsce realizują obce interesy kosztem polskiego narodu. Obecne elity władzy podporządkowały polski interes narodowy interesom USA, Izraela i banderowskiej Ukrainy. Polska staje się kolonią elit ,,światowej mafii finansowej”, czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Zimna woda na rozgrzane głowy

  Konfederacja była nie wyrazista w kwestiach zasadniczych dla przyszłości Polski. Chciała walczyć z pisem ale tak tylko na patyczki, pomijała (może celowo) okupację Polski przez usrael, okupację sługusów zarządzających Polakami – niewolnikami czytaj więcej

 • POLSKA

  Ciele pisowskie dumpty humpty

  Trolusiu Humpty, dzięki za wklejenie moich autorskich opracowań na portalu Neon 24, pewnie coś się nauczysz, trochę poszerzysz swoją wiedzę, podreperujesz swoją inteligencję, czytając moje opracowania. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031