Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
182 posty 3117 komentarzy

Wrzodak Z

Kongres oszustów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obradował w sobotę rozbity AWS czyli POPIS, rządzący mówili jak dalej nic nie robić a drudzy zapowiadali jak osłaniać nierobów.

 Kongresy oszustów

 

 

W ostatni weekend mieliśmy dwa kongresy rozbitego AWS-u, czyli POPIS-u. Jedni i drudzy nie zaproponowali Polakom nic nowego, tylko demagogia i prymitywna walka na słowa w mediach o to, kto będzie skuteczniejszy w tej walce w nadzorze nad swoimi niewolnikami.

PO rządzi już sześć lat , od chwili kiedy bracia Kaczyńscy mając w sejmie 280 szabel oddali władzę PO. Obecnie jedni rządzą drudzy osłaniają rządzących i tak kabaret się kręci.

Dla mnie komuno – liberalizm jest rzeczą oczywistą i nie mam zamiaru z nimi polemizować, tylko wszelkimi metodami ich zwalczać. Łatwiej by było ich pokonać, ale od sześciu lat osłaniają ich skutecznie tzw. prawe skrzydło AWS-u czyli Pis. Skupię się na agentach ,,prawicy” zamiast na komuno – liberałach z SLD- PO.. Słuchałem skrzeczączego głosu Kaczyńskiego na tzw. kongresie. Głos absolutnie nie przekonywujący, kłamliwe wypowiedzi, nic nowego onanie ma do powiedzenia. Te same hasła, demagogia i posługiwanie się językiem mało zrozumiałym dla myślącego Polaka. Rzucał hasła, ale już ich nie rozwinął. Np.: ,,repolonizacja banków”, pytam jak i kiedy? (choć słuszne). Przypominam, że Pis już miał sejmową komisją śledczą ds. prywatyzacji banków. Szefem tej komisji był buffon o nazwisku Hoffman. Tak manipulowali tą komisją, że raport końcowy tej komisji chwalił Balcerowicza, wręcz umocnił tych, którzy wyprzedawali banki.

W wystąpieniu Kaczyńskiego, nie było widać żadnej zmiany systemu, tylko pudrowanie tego co PO wprowadziło  a wcześniej SLD. Poważny polityk – Patriota Polski, mówi co chce zrobić kiedy i jak, tego od Kaczyńskiego a ni od żadnego pisowca nie usłyszysz, tylko rzucanie haseł by odwrócić uwagę od sprawa zasadniczych dla przyszłości Polski. Poważny polityk i partia w dramatycznym momencie w jakiej jest obecnie Polska, powinna zacząć od propozycji zmiany Konstytucji i co w niej zmienić, by Polska umacniał swoją Niepodległość, a tu ani słowa. Bez zmiany Konstytucji w Polsce praktycznie nie zmieni się systemu zła, panującego od 25 lat. Kaczyński ani słowem nie wspomniał o likwidacji pracy dla Polaków do wieku 67 lat, to jest kluczowy postulat dla ludzi, ale Pis ani słowem nie chce o tym mówić, a szef Solidarności Duda jeszcze im przyklaskiwał. O tej pory Pis i Solidarność jest niewiarygodne w sprawie postulatu zlikwidowania 67 lat pracy. Kaczyński ani słowem nie powiedział jak zatrzymać szalejący dług publiczny i prywatny, który zbliża się do 2,5 bln zł (oficjalny). A więc mamy następnych w kolejce do napychania kasy kosztem Polaków ludziom z światowej mafii finansowej.

Kaczyński ani słowem nie powiedział, czy nam się opłaca wydawać mld zł. na wojnę w Afganistanie oraz śmierć polskiego żołnierza dla niepolskich interesów.

Kaczyński ani słowem nie wspomniał o systemie naprawy polskiej gospodarki, ani słowem nie wspomniał o przeżartej i skorumpowanej potężnej biurokracji, co zrobić by młodzi Polacy natychmiast wrócili z tułaczki do Ojczyzny, by budowali w Polskę w Polsce. itd.

Pis idzie do władzy, władzy, która będzie pudrować to co było, a nie zmieniać systemu, władzy, która będzie dla odwrócenia uwagi Polaków szczuć Rosję i Białoruś w interesie usraela, Kaczyński zapowiedział, że będą chcieli budować muzea, już jedno wybudowali za 400 mln zł muzeum żydów z inicjatywy Lecha Kaczyńskiego. Pisowcy, łapy precz od Polskich muzeów.

Dla myślącego Polaka jest chyba jasne, że wpadliśmy w niepolskie brudne łapy, opanowali wszystkie partie obecne w sejmie, opanowali w 50% tworzący się RN, opanowali hierarchię kościelną, mamy czasy saskie a więc wszystko wskazuje na to, że ratunku dla Polski nie ma. Musimy wychowywać młode pokolenie, by było świadome w przyszłości zmienić rzeczywistość.

Zygmunt Wrzodak

01-07-2013 rok

KOMENTARZE

 • Oj - Biedna ta Polska
  Panie Zygmuncie,

  Nie jestem zwolennikiem PiS - i zgadzam się z Panem, że Prezes Kaczyński nic nowego na Kongresie swojej Partii nie powiedział. Te same hasła, ta sama retoryka - kompletnie nic nowego.
  Żadnej recepty, żadnych rozwiązań, projektów zasadniczych.

  A przecież Polska znajduje się w dramatycznej sytuacji, pod każdym względem. Nie ma nawet sensu wyliczać. Wszyscy o tym wiemy.

  Ale dla równowagi - skoro pisze Pan o kongresach oszustów (PO-PiS) to jednak warto (dla równowagi) - podsumować też osiągnięcia PO.
  To bardzo ważne i zasadnicze.

  Dla mnie obie partie - tak jak zresztą inne obecne w parlamencie, mają jeden wspólny program: JAK WYGRAĆ NASTĘPNE WYBORY?
  Jak utrzymać swoich ludzi przy korycie Rzeczpospolitej.

  Dla nich wszystkich; Polska, Ojczyzna, Niepodległość, Sprawiedliwość, Społeczeństwo, Gospodarka, Banki, Dobrobyt - to tylko hasła wyborcze.
  Poza tym - to dla nich puste słowa.
  Liczy się tylko kasa - Tu i teraz i przede wszystkim - dla NICH.

  Oni, wszystkie partie obecnego układu Republiki Okrągłego Stołu muszą odejść - muszą zostać rozliczeni.
  Dopóki to się nie stanie - nic w Polsce się nie zmieni.
  Może jedynie to, że kraj straci niepodległość.

  Zmiany konieczne dla uratowania Rzeczpospolitej - może dokonać jedynie zjednoczony Naród.
 • autor
  Zgoda, co do diagnozy stanu.

  Czas zacząć rozważania o podstawach dla tworzenia dróg wyjścia.

  Moim zdaniem należy wrócić do pracy Przodków - twórców Rzeczypospolitej. A wtedy okaże się, że była to próba tworzeni odrębnej cywilizacji. Na pewno różnej tej, która jest teraz nazywana Cywilizacją Zachodu, a faktycznie to odmiana judaizmu rabinicznego w którego tryby wprzęgnięty jest też Kościół.

  Cywilizacja Polska.
 • niestety, trudno wyzwolić się z chomąta,
  jeśli ma Pan pomysł, to proszę tu zaprezetować, może podchwycimy.

  Największą wadą JK jest to, że "recytuje", nawet gdy mówi z głowy. Brak normalnej intonacji głosu jest niestrawny. Przestaje mnieć znaczenie, co mówi.

  A jeśli chodzi o Polskę, to i tak każdy program zostanie zniweczony przez opłaty patentowe.
 • @Ryszard Opara 10:33:15
  Witam Panie Ryszardzie, proszę mnie żle nie zrozumieć, ja wiem kto to jest PO, SLD, RP,PSL, ,,obóz Kwaśniewskiego",wiem, że trzeba ich rozliczyć za ostanie zmarnowanych dla Polski 25 lat, za oddanie Polski w obce syjonistyczne łapy, za uwłaszczenie się, za rozbiory. Wiem gdzie jest wróg, wiem jak to zrobić, problem polega na tym, że jawny wróg jest szybko do namierzenia i wiemy o nim, ale ukryty wróg, który podszywa się pod nasze Polskie sprawy i ja kanaizuje to osłania wroga pospolitego, to jest niebezpieczne dla nas. Takim ukrytym wrogiem są Kaczyńscy i ich filozofia pracy zakonspirowanej dla tych co tu po sowietach zainstalowali nową/starą agenturę, która bez jednego wystrzału prowadzi do likwidacji Polski. Przecież Kaczyńscy i wielu polityków obecnego PiS, brało udział w rozbiorach Polski w rządach swoich, AWS-u, rządzie Suchockiej, J.K. Bieleckiego a nawet Mazowieckiego, a L. Kaczyński przez 20 lat był ciągle przy władzy, zajmował bardzo wpływowe stanowiska w Polsce w tym prezydenckie i nic ale to dokładnie nic dobrego dla Polski nie zrobił, więcej zrobił dobrego dla Izraela jak dla Polski. Trzeba być bardzo obiektywnym by to ocenić. Gołym okiem widać, że PiS osłania układ ,,magdalenkowy", oni nie chcą zmiany systemu w Polsce, to widać, oni są od pacyfikowania takich Polaków jak my, Panie Ryszardzie. Byłem naocznych świadkiem, ile energi straciłem w sejmie gdy rządził PiS, by nie sprzedali Chemi Ciężkiej rosyjskim żydom, zakładu dolnej odry, farmaceutyki, PZU, ale nie udało się obronić przed sprzedażą przez rządy PiS Ursusa i Stoczni Gdańskiej. A pakiet kilmatyczny, na który się zgodził L. Kaczński to nic innego jak likwidacja Polskich kopalń i polskiej produkcji energi z węglą.
  Dlatego z ,,naszych" Polskich szeregów trzeba usunąć agentów Polskich spraw, to oni są grożni. Podobnie jak niektórzy widzą zło tylko w żydzie, ale nie widzą Polaka agenta tego żyda, to tacy są najbardziej niebezpieczni dla Polski. Dlatego by wygrać Polskie sprawy, trzeba zdemaskować pisuar i zepchnąć ich z sceny politycznej.
  Serdecznie pozdrawiam
 • @Ryszard Opara 10:33:15
  no to może się zabrać za to jednoczenie narodu,

  najlepiej, wokół wspólnej michy,
  ale jakoś w tym kontekście pana smykałka do interesu się nie objawia,
  szkoda,

  możemy tylko epatować się narzekaniami na poczynania innych, biadolić nad losem kraju.

  No więc jeśli nie mamy pomysłu na wspólną michę, to jak przekonać Polaków, że polskie pańtwo jest im do czegokolwiek potrzebne ?
 • @fan-wolności 12:12:37
  koryta zlikwidować się nie da, ale o likwidację korupcji można się pokusić.

  Cały w tym spryt, by zjednoczenie nie odbywało się wyłącznie z wyrzeczeniami, ale i z korzyściami.

  Jako witryna informacyjna nE leży. Najwyższa pora dodać jakąś działalność gospodarczą, lub pseudo-gospodaczą typu edukacyjnego.
 • ABSURD...
  Gdyby nic nie robili nie bylo by tak zle. Problem w tym, ze cos jednak robia..
 • @fan-wolności 12:42:08
  to jest najlepsze, wyrazem polskiego patriotyzmu jest przeniesienie interesu do GB, aby płacić podatki na brytyjskie bomby atomowe, które Brytyjczycy zrzucą na głowy naszych rodziców, jak tylko przyjdzie im taka ochota.

  Kończ waść, wstydu oszczędź, twojego wstydu.
 • @fan-wolności 11:29:19
  Nie jestem ani za socjalizmem, ani za libealizmem, jestem za prawdą w ekonomii.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829