Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
181 postów 3108 komentarzy

Wrzodak Z

Casting skundlonych agentów z nad Wisły

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Agenci banksterów nad Wisłą walczą jak lwy, kto ma być bliżej, dłużej przy swoim mocodawcy Trumpie, raczej jego służb. Każdy z nich na kolanach zapewnia, że będzie lepszym, nadzorcą niewolników w ,,polin" od swego konkurenta politycznego.

 Trwa casting obleśnych durni z tzw. klasy politycznej w Polsce  oraz parszywych dziennikarzynów przed wizytą w Polsce D. Trumpa. Takiej poddańczej propagandy nie było za czasów okupacji sowieckiej w Polsce. To Breżniew miał mniejszą oprawę propagandową od drugiego okupanta z usraela. Troche naiwnie wierzyłem,: Traump zmieni świat w kierunku pokoju a nie ludobójczych zbrodni swoich wojsk w świecie. Niestety ale okazał się takim samym popychadłem służb specjalnych w usraelu, które to służby opanowane są przez światową mafie finansową oraz masonerie. Agenciki mówią i piszą, że to będzie przełomowa wizyta i tak wiele skorzystamy na tej wizycie. To prostacy i szmaglownicy tak sądzą. 

Partia sześcioramienna zarządzająca upadłą Polską wraz z swoimi mafią zdemoralizowanych mediów, wciskają nam kit, że USA nas wyżywi i obroni.

To propaganda rodem z pzpr-u. USA traktuje nas jak podbitą kolonie, a nas jak niewolników, których zadaniem jest jątrzenie przeciw Rosji, tej Rosji, która wyłazi z parszywych łap sześcioramiennych czyli spuścizny sowieckiej. Oni chcą mieć Rosję sowiecką a wiec tą na której czele są osoby z Izraela. Rolą USA jest prowadzenie wojen po za swoimi granicami. Interesem mafii swiatowej z usraela jest rozprawienie się z Rosja na terenie Polski i krwią polaków. To jest główne przesłanie partii sześcioramiennej w Polsce.

Interesem Trumpa w Polsce oprócz pilnowania intersów lichwiarzy bankowych, będzie załatwienie odbioru gazu katarskiego przez Polskę od firm związanych z Exon Mobil czyli od Rostchilda i Rokeffelera, którzy kontrolują tą firmę. Interesem Trumpa u niewolników będzie odbiór zdezelowanej broni po zawyżonych cenach bez offsetu. 

Czyli wizyta Trumpa ma byc wielkim sukcesem światowej mafii finansowej oraz światowej mafii od prywatyzacji wojen. Do takich zadań mają polityków w środkowej Europie, którzy pilnują interesów mafii światowych. Tylko obecnie chorągiewki czerwone z sierpem i młotem zamienią na chorągiewki z gwiazdkami szescioramiennymi.

Taka tam polityka, takie tam sobie podlizywanie się niewolnków do swoich okupantów.

  

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Panie Zygmuncie -z całym szacunkiem - nie CANSTING i nie CASTIN - tylko

  CASTING

  proszę usunąć ten komentarz
 • @Andrzej Tokarski 11:02:46
  To prowokacja ortograficzna.
  Pan to łyknął.
 • @fretka 11:07:37
  fakt - bez popitki
 • @Husky 14:07:59
  A co po za tym sądzisz o ,,kundlach z sześciorameinnej partii"???
 • @Andrzej Tokarski 11:27:14
  Treść się liczy, tekst pisałem w biegu z telefonu, nie mam czasu na spokojne siedzenie przed kompem, trza zasuwać na swoich prześladowców, by darmozjady mieli za co się bawić.
 • Fajne określenie o :"partii sześcioramiennej w Polsce." Ta antyrosyjska polityka "sześcioramiennych" z POPiS itd.
  przypomina o Breżniewie i jak mu się wtedy PZPR-owcy wysługiwali i jak pluli na U.S.A.

  Gdyby ta banda "sześcioramiennych" zniosła sankcje ekonomiczne przeciw Rosji, Polska miałaby wzrost gospodarczy rzędu 6-7% rocznie.

  Ale PO co znosić sankcje?

  Trzeba dbać o krypto-faszystowski reżym na Ukrainie,bo to jest interes U.S.A.,RFN.

  Polak ma zap*** za dwa-trzy razy mniej niż w Szwecji,RFN,Francji,Anglii itd.
 • @Wrzodak Z. 14:24:44
  Skad ten komentarza akurat do mnie ?
 • @Seth 21:01:12
  Właśnie, sankcje min. Polski przeciw Rosji są na rozkaz tych samych okupantów ameryki co okupują Polskę.
  Rzeczywiście, handel najlepiej i najtaniej dobrze wychodzi z najbliższymi, tym bardziej, że on jest partnerski a nie narzucany przez okupanta.
  Polska w ciągu 5 lat mogła by dorównać PKB na mieszkańca norwegowi bez zaciągania lichwiarskich kredytów u światowej mafii finansowej.
 • @Husky 21:22:35
  Dlatego, że jesteś na służbie partii szescioramiennej i proszę napisać, czy podoba ci się takie włażenie w pośladki Donaldowi i jemu przybocznych.
 • @Wrzodak Z. 21:38:36
  PODOBA
 • @Wrzodak Z. 21:37:07
  Umieściłem ten link już u Zygmunta Białasa na blogu, jednak powtórzę na blogu Zygmunta, tym razem Wrzodaka, gdyż jest tam o Ursusie i o Autorze powyższego blogu:)
  Jak KOR zrobił z Polaków niewolników i zniszczył Polskę.
  Gościem opowiadającym o tamtych czasach jest Cezary Piotr Tarkowski
  https://youtu.be/jRk17h7pv34
 • @Wrzodak Z. 21:38:36
  Przecież do Polski Jaśnie Pan przyjedzie trzech prominencji: niemieckiej, z racji przodków pana Trumpa, żydowskiej z racji córeczki no i amerykańskiej, wiadomo. Breżniew miał podobne przyjęcie w Warszawie jakie będzie miał Trump.
 • @lorenco 21:53:29
  To kolejna marionetka grająca na masońskim fortepianie w rytm koszernych kawałków, dlatego tak lgną gnidy sprzedajne z naszej upadłej.
 • @Husky 21:40:43
  Tak się spodziewałem, że zdemoralizowani moralnie ludzie będą parchate tyłki lizać.
 • @Wrzodak Z. 22:59:46
  No bo ja jestem antyemigranckim, ksenofobicznym, zaściankowym ciemnym, niedouczonym, cynicznym prymitywem.
  I jeszcze jedno:
  Jestem żywy!
  I lubię to 8-))))))
 • Autor
  "Partia sześcioramienna zarządzająca upadłą Polską wraz z swoimi mafią zdemoralizowanych mediów, wciskają nam kit, że USA nas wyżywi i obroni". -

  --- Porządnie ujął Pan problem. Wysoko oceniam Pański trud :)
 • Ciekawe, czy Donald przyjedzie z orszakiem
  Jak do tej pory wozi się ze swoją córką - prozelitką i żydo-syjonistą zięciem i doradcą w jednej osobie. A kto wie, może i głównym nadzorcą.
 • @Lotna 00:15:19
  No i ciekawe, jaki wariant "bestii" ze soba przytarga.
 • Pełny szacunek dla pana panie Wrzodak !
  Widać że dla pana ważna jest pomyślność Polski i Polaków i w prostych słowach wyraża pan to, w tym zakłamanym żydo-rasistowskim państwie gdzie wygłaszanie niepoprawnych poglądów niszczy ludzi się lub wsadza do więzienie bez konkretnego oskarżenia [ Piskorski ]

  Pełna zgoda z pana tezą polityczną !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Słowianie łączmy się ! w jedności bezpieczeństwo i bogactwo.
 • @Wrzodak Z.
  Mam ambiwalentne odczucia przy czytaniu tej notki.
  Ma Pan rację, co do ujęcia tematu. To jedna strona.

  Druga, że brak koncepcji zmiany tej sytuacji.
  Bo diagnoz stanu robionych przez bardziej, bądź mniej spolegliwych, chociaż często inteligentnych i mądrych ludzi - było i jest sporo. Natomiast brak jest wizji przemian.

  Czy jest zaś Pan w stanie napisać notkę w której, przy tych negatywnych konotacjach względem uczestników "castingu", znajdzie Pan elementy pozytywne, które mogą być korzystne dla odbudowy Rzeczypospolitej?
 • Panie Zygmuncie
  Nie rozczarował mnie Pan. Jak zwykle :)
  Pozdrawiam
 • @Andrzej Tokarski 11:02:46
  Nie masz nic lepszego do roboty, Tokarski?
 • @Husky 23:15:00
  //I jeszcze jedno:
  Jestem żywy!//

  Też się cieszę, zbójnicki :)))
  Każdy porządny dom musi mieć swojego trolla (to z Harego Pottera :)
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:10:24
  A Ty, Panie Wojtasie, zawsze musisz szukać kłaka w zupie...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:35:09
  Żyje !!!!!!!

  I czekam na ....

  Bo dziś bardzo ważny dzień dla Polski , jej wolności i suwerenności !!!!!!!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DD8sx4IWsAE5IHR.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DD8pWMgXYAENMfa.jpg
 • @zygmuntbialas 23:19:57
  Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Nie mam czasu pisać i śledzić tych darmozjadów antypolskich, ale krew się burzy jak ludność leniwa jest i strasznie skołowana.
  Ci zdrajcy od tzw. ,,żondów" w Polsce, wprost mówią, że po to tu ściągają Trumpa aby się przytulić do niego, uwiarygodnić przed niewolnikami oraz, że otwierają wielki rynek dla gazu ,,katarskiego:, którego pośrednikiem będą firmy z usraela, a niewolnik bedzie płacił 880 $ za 1000 m3, zamiast 380$, to jeszcze ten gaz jest tak rozcieńczony, że godzine będzie się czajnik grzał z wodą na herbatę. Jeszcze dochodzą interesy tych ludobójców z usraela, którzy prywatyzują wojny itd. W straszną niewolę wpadliśmy pod szyldem kościoła, patriotyzmu, tzw ,,prawicy:, ,,lewicy", itd. Strach myśleć o przyszłosci dla dzieci i ich pokoleń.
  serdecznie pozdrawiam
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:10:24
  Ależ oczywiście, że wiem co zrobić by ratować Polskę, tylko problem polega na tym, że jestesmy bez paliwa, odcięci od możliwości funkcjonowania swobodnie na rynku, ciągle czołgani przez potężną, uległa administracje itp.
 • @Husky 08:47:04
  Nawet nie znasz pojęcia słowa ,,suwerennosć", gadasz jak ta twoja obleśna ciotka. Chodzi nam o Niepodległość Polski z suwerennym narodem polskim. Rozumiesz to!
 • @Husky 23:15:00
  Szukasz tematów zastępczych razem z szescioramienną partią, zamiast np; ujawnić ile będziecie płacić za importowany gaz od sześcioramiennych firm?
 • @AgnieszkaS 07:07:41
  ZSRR sam sie rozwalił przy pomocy tych co byli na szczytach ich władz. ZSRR-em rządzili ci sami co usraelem, tylko ci nosili chorągiewki czerwone z sierpem i młotem a drudzy nosili flagi z gwiazdkami sześcioramiennymi. Władza wówczas dla motłochu była jedna i ta sama.
  Obecnie w Rosji powstają kościoły chrześcijańskie a w usraelu powstają sekty, które gloryfikują szatana, nawet ta znarkotyzowana, zdemoralizowana do cna tzw. armia usraela okupująca Polskę na każdym kroku posługuje się znakami diabła, zamiast krzyża. Na tzw. zachodzie z kościołów robią burdele, kluby satanistyczne, orgie pedalskie a w Rosji chrześcijańskiej, słowiańskiej chcą Boga, świątyni nowej itd.
  A wiec wybieraj system, diabła czy prawdy.
 • @Wrzodak Z. 09:03:37
  No niech Pan będzie poważny.

  Pokazanie drogi to właśnie wskazanie jak funkcjonować na rynku, jak zlikwidować tę administrację, jak mieć "paliwo" zmian i paliwo na ogrzanie domów.
  Tego szukam w tekstach. A Pan nie jest "tuzinkowym" blogerem. Od Pana chyba mam prawo oczekiwać poważniejszych inicjatyw.

  I nie piszę li tylko dla krytyki. Jestem fanem pańskich dokonań i postawy. Tyle, że to za mało w sensie przywództwa. Na Pana poglądach nie da się oprzeć inicjatywy zmian.

  Sugeruję zastanowienie się nad ideą odbudowy Rzeczypospolitej - w duchu odmienności cywilizacyjnej (Cywilizacja Polska).
  Mam nadzieję, że ma Pan na tyle szerokie horyzonty, aby dostrzec, że jest to jedyna droga zmian systemowych, chociaż formy realizacyjne mogą być różnymi torami czynione.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:25:00
  Jak zwykle dzięki.
 • @Husky 08:47:04
  Ależ ty goopi jesteś, zbójnicki :))))

  Kiedyś Breżniewa nie przyjmowano z takim poddaństwem jak teraz Trumpka.
  Z tego wniosek, że już naprawdę klęknęliśmy i bierzemy laskę do ust. Bez gumki i z połykiem...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:49:48
  Tej nocy Donald Trump pewnie nie zmrużył oka. Wyobraz sobie, jak gryzie palce z tej niepewności, czy PO i lewactwo przyjdzie na pl Krasińskich czy nie?
 • @Husky 10:07:32
  //...czy PO i lewactwo przyjdzie na pl Krasińskich czy nie?//

  Nie świruj. Oni teraz się nie liczą. Mogą się tylko skompromitować.
  A mi nie będzie ich żal :)))
 • Oczywiście 5*
  Nie mogłem się powstrzymać !
  https://pbs.twimg.com/media/DD6RXOPXcAAsFRD.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:25:00
  nie zauważyłeś, że to nie twój zasrany interes, Ruszkiewicz?

  Dla ciebie - Pan Tokarski

  przeliterować?
 • @Wrzodak Z. 09:00:12
  "Nie mam czasu pisać i śledzić tych darmozjadów antypolskich, ale krew się burzy jak ludność leniwa jest i strasznie skołowana". -

  --- Tak, skołowani są Polacy. Przykro na to patrzeć,no i... strach się bać o przyszłość. Nie piszę o tym, bo nie chcę wieszczyć, ale o grabieżczej polityce USA wzmiankujemy często na moich blogach. Ostatnia, dzisiejsza moja notka jest przekładem niemieckiego tekstu o Stanach Zjednoczonych, link:

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/139171,co-sie-dzieje-w-usa-05-07-2017

  Pozdrawiam Pana serdecznie :)
 • @Wrzodak Z. 09:06:08
  Jak będziemy kupować gaz tylko i wyłącznie od Rosjan to i będziemy też krajem suwerennym.
  Nie ma innej opcji.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:21:42
  "Niech Pan będzie poważny (...)

  Sugeruję zastanowienie się nad ideą odbudowy Rzeczypospolitej - w duchu odmienności cywilizacyjnej (Cywilizacja Polska).
  Mam nadzieję, że ma Pan na tyle szerokie horyzonty, aby dostrzec, że jest to jedyna droga zmian systemowych, chociaż formy realizacyjne mogą być różnymi torami czynione."

  Panie Wojtas, jest pan przewidywalny do bólu, czytając pierwszy wpis zastanawiałam się ile czasu upłynie aż pan wyskoczy ze swoją pseudo- i antypolską cywilizacją, dla niepoznaki nazwaną Cywilizacją Polską.
  Sugestia, że każdy kto odrzuci te pańskie bajdurzenia jest niepowaźny albo nie ma "na tyle szerokich horyzontów" również jest manipulacją pierwszej wody. Na szczęście nie wszyscy się na to nabierają, nawet ci o horyzontach nie pojemnych na każdą antypolską idelogię, byle tylko miała nazwę "Polska" w tytule.
 • @Husky 18:51:21
  Polska może kupować gaz gdzie chce, to samo Ukraina. Taka wola jest nasza i naszych przyjaciół z banderlandii rączka w rączkę, zatem niech Polska i Ukraina nie wtrąca się do budowy drugiej nitki gazociągu po dnie Bałtyku i gazociągu południowego. To sprawa Rosji, Niemiec, Turcji, Grecji Włoch itd. i firm z innych krajów inwestujących w gazociągi.
 • @Husky 18:51:21
  Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile siedzi w tobie komuny. Jak nie UE to Moskwa, jak nie USA to Rosja, jak nie gaz rosyjski to amerykański itp.
  A Polska ci się nie podoba? a gaz Polski też ci się nie podoba?
  Wyjdz na ulice i spytaj pierwszych lepszych polaków jaki chcą mieć gaz? Każdy odpowie ci, że TANI.
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:52:41
  Taka prostacka odżywka w stosunku do mnie - również zupełnie przewidywalna.
 • @Lotna 14:03:31
  Jak ktoś siedzi gołą rzycią w śniegu, to wszystko widzi w czarnych kolorach.
  Podnieś się, Miła Pani, otrzep d..., a wszystko będzie piękniejsze i milsze.
 • Duch Święty dał mi te kilka zdań...
  KONSTYTUCJA PAŃSTWA POLSKA

  JAKO NAJWYŻSZA UMOWA NARODU POLSKIEGO

  ZBIÓR PRAW I OBOWIĄZKÓW W PAŃSTWIE POLSKIM
  USTANOWIONYCH NINIEJSZYM NAJWYŻSZYM AKTEM PRAWNYM
  OBOWIĄZUJĄCYM OD DNIA OGŁOSZENIA.
  wersja robocza

  0. My Naród Polski jesteśmy właścicielami Państwa Polska leżącego na
  naszych odwiecznych Ziemiach między Odrą a Bugiem oraz Bałtykiem
  a Tatrami.

  01. Nasze, Narodu Polskiego Państwo Polska jest Państwem świeckim.

  02. Religia jest prywatną, osobistą sprawą, wyrazem duchowej potrzeby
  każdej osoby, oprócz religii godzących w godność i wolność
  człowieka.

  03. Konstytucja ta jest prawem najwyższym i wszystkie oraz wszelkie
  przepisy czy prawa administracyjne niezgodne z jej zapisami są z
  góry bezprawne i nieważne.

  1. Przyjmujemy, że Narodem Polskim są Obywatele Polski którzy swoją
  działalnością, przywiązaniem oraz patriotyzmem są godni tego miana.

  2. Nikt kto nie jest Narodowości Polskiej nie może z żadnym wyjątkiem
  ani pod żadnym pretekstem pełnić żadnych funkcji państwowych,
  administracyjnych czy publicznych.

  3. Narodowość i państwowość tak ustanowiona jest po wieczne czasy bez
  możliwości zmiany czy pominięcia i obowiązkowo wpisywana od
  urodzenia w każdy dokument danej osoby czy o danej osobie.

  4. W Polsce, Państwie Narodu Polskiego, inne narodowości i mieszane
  małżeństwa mogą żyć tylko i wyłącznie według Naszych Praw i na
  naszych zasadach, a później dopiero po trzech pokoleniach uzyskać
  Narodowość Polską.
  .
  5. Prezydenta do administrowania w Naszym Imieniu i zgodnie z Naszą
  Wolą Państwem Narodu Polskiego Polską powołujemy i odwołujemy
  tylko My Naród Polski w wyborach z co najmniej 60% udziałem
  Narodu Polskiego

  5. Prezydent jest powoływany i odwoływany do administrowania naszym
  Narodu Polskiego Państwem Polska w wyborach tylko przez Naród
  Polski.

  6. My Naród Polski ustanawiamy na terenie Naszego Państwa Polska od
  WSZYSTKICH I KAŻDEGO kto otrzymuje cokolwiek BEZ ŻADNYCH
  WYJĄTKÓW po wieczne czasu na zawsze bez możliwości zmiany czy
  obejścia jeden jedyny PODATEK w wysokości 10% OD
  PRZYCHODU OPRÓCZ SPADKÓW tak jak to już Bóg przykazał bez
  żadnych wyjątków czy zwolnień tak aby każdy miał swój JEDYNIE
  sprawiedliwy Dumny Udział w Swoim Państwie.
  04. Sądy Rozjemcze Cywilne, wg. Prawa Naturalnego i Zwyczajowego
  05. Nie ma kary bez szkody czy straty
  06. Policja Rozjemcza
  07. ZAWSZE szkoda musi być naprawiona a strata wyrównana
 • Duch Święty dał mi pojąć te kilka zdań KONSTYTUCJI NARODU POLSKIEGO
  KONSTYTUCJA PAŃSTWA POLSKA

  JAKO NAJWYŻSZA UMOWA NARODU POLSKIEGO

  ZBIÓR PRAW I OBOWIĄZKÓW W PAŃSTWIE POLSKIM
  USTANOWIONYCH NINIEJSZYM NAJWYŻSZYM AKTEM PRAWNYM
  OBOWIĄZUJĄCYM OD DNIA OGŁOSZENIA.
  wersja robocza

  0. My Naród Polski jesteśmy właścicielami Państwa Polska leżącego na
  naszych odwiecznych Ziemiach między Odrą a Bugiem oraz Bałtykiem
  a Tatrami.

  01. Nasze, Narodu Polskiego Państwo Polska jest Państwem świeckim.

  02. Religia jest prywatną, osobistą sprawą, wyrazem duchowej potrzeby
  każdej osoby, oprócz religii godzących w godność i wolność
  człowieka.

  03. Konstytucja ta jest prawem najwyższym i wszystkie oraz wszelkie
  przepisy czy prawa administracyjne niezgodne z jej zapisami są z
  góry bezprawne i nieważne.

  1. Przyjmujemy, że Narodem Polskim są Obywatele Polski którzy swoją
  działalnością, przywiązaniem oraz patriotyzmem są godni tego miana.

  2. Nikt kto nie jest Narodowości Polskiej nie może z żadnym wyjątkiem
  ani pod żadnym pretekstem pełnić żadnych funkcji państwowych,
  administracyjnych czy publicznych.

  3. Narodowość i państwowość tak ustanowiona jest po wieczne czasy bez
  możliwości zmiany czy pominięcia i obowiązkowo wpisywana od
  urodzenia w każdy dokument danej osoby czy o danej osobie.

  4. W Polsce, Państwie Narodu Polskiego, inne narodowości i mieszane
  małżeństwa mogą żyć tylko i wyłącznie według Naszych Praw i na
  naszych zasadach, a później dopiero po trzech pokoleniach uzyskać
  Narodowość Polską.
  .
  5. Prezydenta do administrowania w Naszym Imieniu i zgodnie z Naszą
  Wolą Państwem Narodu Polskiego Polską powołujemy i odwołujemy
  tylko My Naród Polski w wyborach z co najmniej 60% udziałem
  Narodu Polskiego

  5. Prezydent jest powoływany i odwoływany do administrowania naszym
  Narodu Polskiego Państwem Polska w wyborach tylko przez Naród
  Polski.

  6. My Naród Polski ustanawiamy na terenie Naszego Państwa Polska od
  WSZYSTKICH I KAŻDEGO kto otrzymuje cokolwiek BEZ ŻADNYCH
  WYJĄTKÓW po wieczne czasu na zawsze bez możliwości zmiany czy
  obejścia jeden jedyny PODATEK w wysokości 10% OD
  PRZYCHODU OPRÓCZ SPADKÓW tak jak to już Bóg przykazał bez
  żadnych wyjątków czy zwolnień tak aby każdy miał swój JEDYNIE
  sprawiedliwy Dumny Udział w Swoim Państwie.
  04. Sądy Rozjemcze Cywilne, wg. Prawa Naturalnego i Zwyczajowego
  05. Nie ma kary bez szkody czy straty
  06. Policja Rozjemcza
  07. ZAWSZE szkoda musi być naprawiona a strata wyrównana
 • @andrzejw 22:13:02
  Podatek 10% niekoniecznie jest właściwie ustawiony, bo optymalnie może być np 5% albo np 25%.
  Wszystko to zależy od tego, ile trzeba włożyć pracy i wysiłku na kierowanie i organizację państwa, przez wyznaczone służby czy rząd. Dla każdej społeczności podatek powinien być dopasowany tak jak trzeba. Są wyznaczane cele gminne i państwowe, do społecznego korzystania, które realizuje się z podatków. W zależności od zakresu i kosztów konsumpcji zbiorowej, podatek musi być odpowiedni do tego. Trzeba w konstytucji określić np, jak dzieli się dochód narodowy pomiędzy prywatną konsumpcję, a państwową czy gminną. Najlepiej to zrobić przy opisie systemu pieniężnego w konstytucji.

  Jeśli skracamy konstytucję do zminimalizowanej formy jak tutaj, to trzeba np odnosić się w niej do prawa naturalnego. Jest tam między innymi zakaz odbierania wolności. Więc brak zamykania w więzieniu. Każda kara staje się karą finansową, do odebrania bogactwa włącznie, z pozostawieniem jedynie minimum dla wegetacji i rozpoczynania dorobku od początku po ukaraniu. Ma być też kara śmierci za gwałt na człowieku, zabójstwo umyślne itp, wymierzona po sądowym skazaniu na nią.

  Trzeba też koniecznie opisać jak ma działać pieniądz, by nie pojawili się tacy, którzy będą twierdzić, że pieniądz trzeba kupować tylko od nich.
 • @Autor
  Bardzo celny artykuł.

  W swoim przemówieniu, Tramp słał nieustannie dłońmi masońskie znaki szóstek. Gdy siedział z Dudą w sali zamku królewskiego, jego dłonie były styknięte paluszkami. Wszystko to miało znaczyć; "Wszystko spoko. Myślę o was towarzysze. Bawię się doskonale" :)))
 • @Mufinek Sposypkom 10:16:49 Dziękuję i proszę o więcej...
  ...na pocztę
 • @Mufinek Sposypkom 10:16:49 Państwo jak NAJMNIEJ ...
  ...obrona, inaczej zmarnowane państwo tylko marnuje to znana sprawa

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829