Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
175 postów 2996 komentarzy

Wrzodak Z

Wstrząsający list z 2009 roku,,,

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

adwersarzom z pisuaru!!!!

 Ten wstrząsający list  napisałem pod koniec 2009 roku z powodu apelu jakiego udzieliła śp. A. Walentynowicz wraz z A. Gwiazdą w sprawie poparcia  L. Kaczyńskiemu na prezydenta. Zamieszczam ten list w związku z tym, że wiele osób piszących pod moimi wpisami nie rozumie mojego krytycznego zdania o partii Pis oraz o L. i J. Kaczyńskich. Sądzę, że treść tego listu wiele wyjaśni dlaczego tak jest. Uważam, że środowisko to, jest bardzo niewiarygodne i niebezpieczne dla przyszłości Polski i Narodu Polskiego. W liście tym ostrzegam przed popieraniem Kaczyńskiego na prezydenta Polski oraz apeluję w nim o nowe rozdanie na polskiej scenie politycznej w zamian popierania ludzi z układu magdalenkowego.

Po tragicznej śmierci w Smoleńsku L. Kaczyńskiego i A. Walentynowicz i innych polityków, którzy zginęli śmiercią tragiczną, muszą oni podlegać ocenie, ale ocena musi być oparta o prawdę, co starałem się opisać w tym liście.

Napisałem ten list ponieważ duża część Polaków uważa L. Kaczyńskiego za jakiegoś patriotę a Pis za Polską prawicę, ja tak nie sądzę i piszę dlaczego!.

Jeżeli są inne opinie n/t tego listu to proszę o merytoryczne argumentowanie swojego zdania.

 

 

 

 

 

 

 

                                               List otwarty

                                                      Do

 

 Anny Walentynowicz, Andrzeja Gwiazdy i Kornela Morawieckiego!!!

 

Szanowni Państwo,

 

W związku z Państwa apelem do Polaków w którym zwracacie się o poparcie w zbliżających się wyborach prezydenckich dla L. Kaczyńskiego obecnego Prezydenta R.P. oraz apelujecie o poparcie dla partii PiS, uważam, że robicie poważny błąd. Bez żadnej analizy, bez oceny blisko pięcioletnich rządów L. Kaczyńskiego. Próbujecie przekonać Polaków, aby oni tak w ciemno głosowali na L. Kaczyńskiego. Nawet nie mówicie, co on takiego dobrego zrobił dla Polski i Polaków by znowu na niego głosować. Może dlatego, że on was odznaczył orderami (które wam się należały, ale ja bym od niego orderów nie przyjął) i to może was zainspirowało do tego aby nawiać Polaków do oddania głosów na obecnego Prezydenta. Może wielu was posłucha, ale na pewno ja i wielu myślących Polaków słuchać was nie będzie, nie dlatego, że nie, bo nie, tylko dlatego, że Prezydent L. Kaczyński niczym szczególnym nie różnił się od pozostałych prezydentów, a PiS to jest dawne AWS czyli obecnie POPiS. Brakuje mi z waszej strony rzetelnej oceny  L. Kaczyńskiego i PiS. Postanowiłem was w tym wyręczyć i  dokonałem takiej oceny, ponieważ Polacy zasługują na przekazywanie im prawdy, tym bardziej, że mam do tego prawo, ponieważ mam  podobną przeszłość związkowo-polityczną jak wy, tzn. też tylko w Solidarności od 80- roku, i nigdy nie byłem w żadnej organizacji komunistycznej oraz nigdy SB mnie nie złamała, dlatego wielokrotnie domagałem się na ulicach W-wy lustracji i dekomunizacji oraz  rozliczeń aferzystów itd.

- Jeżeli uznaliście by popierać PiS i L. Kaczyńskiego w wyborach, to pytam was, czy za czasów prezydentury L. Kaczyńskiego Polska umocniła swoją Niepodległość a Polacy swoją Suwerenność??? Czy uważacie, że podpisany tzw. Traktat Lizboński zwany Konstytucją UE, wzmacnia naszą Niepodległość czy ją osłabia?

Konsekwencją przyjęcia przez PiS i Prezydenta L. Kaczyńskiego bezbożnej, masońskiej Konstytucji UE (K-UE) był ,,wybór” Prezydenta UE i Ministra Spraw Zagranicznych UE. Proszę spytać, tego na kogo chcecie głosować, kto wybrał te osoby na te urzędy, i w związku z takim wyborem, czy tak ma wyglądać ,,demokracja” w UE?.

Czy te osoby wywodzące się z lewackich organizacji zasługują na wynagrodzenia ściągane min. od Polaków? Proszę spytać L. Kaczyńskiego która Konstytucja jest ważniejsza; Polski czy UE w naszym kraju?  Spytajcie go, dlaczego nie rozpisał referendum dotyczące  za lub przeciw przyjęciu przez Polskę K-UE. Dlaczego się bał referendum?  Pytam was, czy o taką drugą obrzydliwą komunę walczyliście jaką jest UE? Może tak, może chodziło wam o likwidacje Polski na rzecz UE, ponieważ każecie popierać takiego człowieka, który te wszystkie sprawy zatwierdził. Przecież na bazie UE powstaje nowa  bezbożna komuna.  Komuna bardziej wyrachowana, oparta na straszliwych kłamstwach przekazywanych w kosmopolitycznych mediach. Komuna dysponująca ogromnymi funduszami przejętymi w podstępny sposób od podatników w tym od Polaków. To wszystko ,,zawdzięczamy” panu Kaczyńskiemu, to on nas tam utwierdził podpisując K-UE. Pytam was, czym różni się L. Kaczyński od swojego doradcy A. Kwaśniewskiego??? To wy tak zasłużeni ludzie w walce z sowiecką okupacją Polski, wyciągacie rękę do kłamcy i tchórza który z masońską UE buduje drugą  bezbożną komunę. Ja na waszym miejscu nie przyjąłbym orderów od Kaczyńskiego, ponieważ to nie jest człowiek oddany Polsce i Polakom, on realizuje ustalenia z Magdalenki, czyli planu wg którego dokonuje się pokojowy rozbiór Polski, czego przykładem jest podpisana K-UE przez niego. Czy wam też o to chodzi? L. Kaczyński co do skutków dla przyszłości Polski, niczym nie różni się od Wałęsy i Kwaśniewskiego, w polityce europejskiej, on realizuje tą samą wizję co ci poprzednicy.

- Podobną jak jego poprzednicy, zdradziecką politykę globalną prowadzi L. Kaczyński. Każda decyzja podjęta przez niego była decyzją korzystną dla lobby zbrojeniowo-finansowe z USA. Amerykanie w swojej krótkiej historii wywołali już ponad dwieście wojen lub różnych konfliktów zbrojnych w różnych częściach świata. Obecnie prowadzą dwie wojny w Iraku i Afganistanie (pomijam na razie Afrykę). Na rozkaz Buscha, Kwaśniewski wspólnie z Kaczyńskimi napadli na suwerenny kraj, jakim był Irak. Naród Iracki nic nam Polakom nie zrobił, nie zagrażał naszym granicom, nie napadł na nas, dlaczego Kaczyńscy z Kwaśniewskim napadli na inny kraj??? Premier Jarosław Kaczyński wyraził zgodę na napaść na Afganistan, na 2 minutowym spotkaniu z Prezydentem USA Buschem, zadeklarował wysłanie na wojnę do Afganistanu 2 tysiące polskich żołnierzy. Czym musiał zaszantażować Busch Kczyńskich i Kwaśniewskiego, że oni zgodzili się na napaść na suwerenne kraje. Najpierw sowieci napadli na Afganistan teraz USA i ich niewolnicy. Wynik tych wojen jest taki, że życie straciło już 38 żołnierzy polskich oraz blisko pół miliona Irakijczyków i Afgańczyków a 1,5 mln zostało rannych. To są efekty polityki Kwaśniewskiego i Kaczyńskich. Ci panowie mają krew polskiego żołnierza na swoich parchatych łapach. Skoro popieracie działania L. Kaczyńskiego i PIS to odpowiedżcie Polakom, dlaczego Polska ma uczestniczyć w nie swoich wojnach i brać udział w pomocy dla prywatyzacji wojen oraz pomocy dla koncernów petrochemicznych które walczą o kontrole w pośrednictwie nad zaopatrywaniem w ropę i gaz Chiny i Indie z złóż ropy i gazu w Iraku oraz wokół morza Kaspijskiego przejętego przez firmę ,,amerykańską” ExxonMobill. Postawa byłych i obecnych polityków którzy zostali mianowani poprzez ,,wybory” na wysokie stanowiska w Państwie Polskim zasługuje na najwyższe potępienie a nie na poparcie. Polityka globalna PiS i L. Kaczyńskiego jest zbieżna. Rząd PiS słowami Pani Minister Spraw Zagranicznych Fotygi podkreślała, że interesem Polski jest przynależność do osi Warszawa-Waszyngton-Tel Aviv i  gdy Izrael napadnie na Iran to Polska z góry zapewnia, że zawsze stanie po stronie Izraela. Czy wy też z takim stanowiskiem się identyfikujecie? Dlaczego Izrael wbrew rezolucjom ONZ może posiadać potężny arsenał broni jądrowej a Iran nie może posiadać broni jądrowej? Czym wiarygodniejszy jest Izrael od Iranu, tego L. Kaczyński Polakom nie tłumaczy tylko w ciemno i z góry popiera zbrodnicze zapowiedzi Izraela.

- W wyniku działań wszystkich partii po ,,okrągło-stołowych” i prezydentów, Polska nie decyduje o swojej własnej polityce zagranicznej, obronnej, własnym pieniądzu, gospodarce, przemyśle farmaceutycznym itd. Polska już straciła pod tymi rządami i ,,wodzami” swoją Niepodległość. Polski z swoim prawem już nie ma, to dzięki min. braciom Kaczyńskim, Wałęsie, Kwaśniewskiemu. (pomijam ocenę komuny, ponieważ należy to ocenić innym piórem) Mamy taki ,,nowoczesny” komunizm z stolicą raz w Berlinie raz w Tel Avivie. Zastanawiam się, czym  L. Kaczyński was uwiódł, poza orderami dla was, może swoimi wypowiedziami podczas licznych wizyt w Izraelu, gdzie on mówił, że tam czuje się jak u siebie w domu!!!

- Prezydent L. Kaczyński razem z Prezydentami Wałęsą i Kwaśniewskim walczyli o instalacje tzw. ,,Tarczy” w Polsce. Tarcza miałaby nas ,,chronić” przed Iranem (sic). Dobrze, że ten wielki przekręć upadł, ale w zamian amerykanie zainstalują na terytorium naszego kraju rakiety atrapy ,,Patriot” oraz będą tworzyć bazy wojsk amerykańskich. Bez żadnej wojny mamy kolejnego okupanta w Polsce, wcześniej byli sowieci teraz amerykanie!!!  Umowę o ,,pobycie” wojsk USA w Polsce pilotował MSZ w rządzie PiS obecnie w PO Radosław Sikorski. Może was Prezydent ujawni opinii publicznej co jest w tej umowie zapisane, czy przypadkiem nie ma tam mowy o eksterytorialności dla wojsk USA w Polsce??? Coś mi się zdaję, że tak jest. Spytajcie Pana Kaczyńskiego po co w ogóle te rakiety atrapy są instalowane w Polsce. Czy przypadkiem amerykanie chcą użyć swoich niewolników do szczucia Rosji? Jeżeli doszłoby do konfliktu Polski z wschodem, a nie będzie to w interesie USA i Izraela, to ci żołnierze pierwszym lepszym autobusem stąd wyjadą, a my jak zawsze zostaniemy sami. USA nie traktuje Polski jako kraju o szczególnym znaczeniu w świecie globalizacji. Rosja to jest ich cel, jak ich opanować i ich bogactwa, bo Polska to rozkradziony kraj, słaby, bez przyszłości, rządzą tu różni agenci, różnych wywiadów, nędzni spleśniali politycy są pod butem kosmopolityków, nie zależy im na takich kreaturach politycznych jak Kwaśniewski czy Kaczyńscy, im zależy jak wykorzystać Polaków do szczucia i straszenia Rosji w ich interesie i w interesie Izraela. Rosja odgrywa 100 razy większą rolę w NATO jak wszystkie kraje tzw. bloku wschodniego razem wzięci. Dzisiaj to 32% majątku w USA mają Chiny, 12% mają arabowie resztę mają żydzi, dług publiczny USA przekracza wartość majątku USA, tylko jest kwestią czasu jak to wszystko co zbudowano na glinianych nogach runie. USA w takim systemie nie ma przyszłości. Opierać polską politykę obronną i zagraniczną przez pryzmat interesów USA jest zbrodnią, to robią wszyscy dotychczasowi politycy, a pomagają im tacy zausznicy jak Szaniawski czy Macierewicz, oni podobnie działają jak byli czerwoni oni też chcieli działać dla Polski przez pryzmat interesu sowieckiego, dziś mamy takich zdrajców całą masę, którzy mówią o niepodległości Polski poprzez służbę bezbożnej masońskiej Ameryce lub Izraelowi.

Zostawmy ocenę polityki zagranicznej w wykonaniu L. Kaczyńskiego i PiS, oceńmy ich działanie na naszym polskim podwórku. Zastanawiam się co by tu dobrego napisać o kończącej się dzięki Bogu kadencji L. Kaczyńskiego i nie przychodzi mi nic do głowy o co można by pochwalić L. Kaczyńskiego albo PiS. Niestety ale zarzutów pod adresem L. Kaczyńskiego i jego partii jest mnóstwo.

- Desygnowanie na prezesa NBP Sławomira Skrzypka było wielkim ,,błędem”, ponieważ ten człowiek nie zrobił nic by zmienić politykę polskiego pieniądza, ograniczając lichwę, wspierając eksport,  dostosować złotówkę, tak by ona służyła polskiej gospodarce, a rezerwy dewizowe NBP powinny służyć Polakom a nie innym gospodarkom. Nic z tych rzeczy. Człowiek ten realizuje politykę narzuconą Polsce przez MFW i realizowaną przez Balcerowicza. Jeżeli przyjrzeć się Skrzypkowi to nie ma co się dziwić on był ,,szkolony” w USA i postępować musi tak jak jego poprzednicy na stanowisku NBP. Dąży razem z PiS i L. Kaczyńskim do likwidacji złotego, tylko, żeby trochę się różnić od PO, PiS chce likwidacji złotego w czwartek a PO w poniedziałek o to cała różnica między PO a PiS-em.

-  Podobnie jak Prezes Skrzypek zachowuje się szef BBN A. Szczygło. Urząd ten wykorzystuje do walki politycznej, zamiast dbać o bezpieczeństwo Państwa Polskiego, też ,,szkolony” w USA podobnie jak była szefowa KRRiTV E. Kruk też ,,szkolona” w USA itd. Taka Polska norma na Polską Niepodległość w wykonaniu Kaczyńskich. Czy z tym też się zgadzacie, że na najwyższe stanowiska w Państwie Polskim desygnowane są osoby po odpowiednim ,,przeszkoleniu” w USA?

- L. Kaczyński wspiera znienawidzonego Prezydenta Ukrainy Wiktora Juszczenko, ,,szkolonego” w USA, tego który powiedział, że ludobójstwo dokonane na Narodzie Polskim  przez bandy UPA-OUN były epizodem. L. Kaczyński oddał hołd pomordowanym Ukraińcom w Pawłokomie ale nie oddał hołdu polskim dzieciom, kobietom, starcom na kresach wschodnich zamordowanych w okrutny sposób przez zdziczałych Ukraińców. IPN udaje, że prowadzi śledztwa zbrodni dokonanych na kresach, nie ma się temu co dziwić skoro newralgiczne stanowiska w IPN zajmuje mniejszość ukraińska. Dlaczego Prezydent Kaczyński nic nie robi aby osądzić zbrodniarzy ukraińskich, którzy zamordowali siedmiokrotnie więcej Polaków niż sowieci w Katyniu, Miednoje, Ostaszkowie? Dlaczego tuszuje się zbrodnie na kresach? Co w tej sprawie zrobił L. Kaczyński i PiS?

- Dlaczego Prezydent Kaczyński wdał się w prowokacje przygotowaną przez spadochroniarza Sorosa mieniącego się Prezydentem Gruzji, który dla rozróby w tym rejonie świata otworzył ogień do swoich obywateli z mniejszości rosyjskiej? Czy Kaczyński nie wiedział, że Rząd w Gruzji składał się w większości z obywateli Izraela, że to im zależy na rozpętaniu wojny na zakukaziu, w zemstwie  na Rosji za zamknięcie do więzień oligarchów żydowskich, którzy rozkradali majątek narodowy Rosji.  Co Polska zyskała z tej wojowniczej i prymitywnej postawy Kaczyńskiego w sprawie despoty gruzińskiego Szakaszwliego ucznia Sorosa?

- Dlaczego L. Kaczyński podpisał tzw. ustawę kompensacyjną dotyczącą likwidacji polskiego przemysłu stoczniowego? Przecież mógł ją wetować, składać odpowiednie wnioski, tak by ta ustawa w takim kształcie nie weszła w życie. Dlaczego, nie składał w UE protestów w sprawie fikcyjnych długów stoczni? Co zrobił PiS w parlamencie by nie dopuścić do uchwalenia tej ustawy? Nic, PiS zachowywał się miękko w tej sprawie. Razem POPiS i Prezydent odpowiadają za likwidację przemysłu stoczniowego.

- Gdzie był Prezydent i PiS gdy PO podpisywało ugodę z Eureko? Konsekwencją tej ugody będzie zysk dla Eureko kosztem biednego kraju jakim jest Polska w wysokości około 30 mld zł. czyli blisko 10 mld $. Sprzedaż PZU w 1999 roku dokonał AWS czyli dzisiejszy POPiS, ci politycy boją się zrobić cokolwiek przeciw Eureko, dlaczego to się domyślcie. Sprzedaż PZU odbyła się za czasów gdy Ministrem Sprawiedliwości był L. Kaczyński, który nie reagował na protesty posłów którzy pisali do niego i prosili go o zablokowanie tej złodziejskiej prywatyzacji. Niestety ale L. Kaczyński milczał. Mało tego gdy PiS przejął władzę to blokował posłów, aby ci nie zmuszali rządu do złożenia pozwu do polskiego sądu celem unieważnienia prywatyzacji PZU!!! Konsekwencje są dziś widoczne. Przypominam wam, że Rząd PiS mianował na V-ce MSP Pawła Szałamachę, który w ramach kancelarii prawnej w latach 90-tych przygotował projekt, dotyczący przejęcia wielkiego Banku Gdańskiego przez mały nomenklaturowy BIG. Tacy ludzie mieli pilnować interesów narodowych w rządzie PiS? Drugi V-ce MSP Paweł Piotrowski był szefem lobbystów na Polskę zagranicznych firm farmaceutycznych. To są fakty. L. Kaczyński gdy był prezesem NIK zatuszował razem z Jasińskim wykrytą aferę przez UOP i Izby Skarbowe wyprowadzania pieniędzy z PZU do Izraela na prywatne konta Bagsika i Gąsiorowskiego w kwocie 39mln $, za pośrednictwem spółki ,,Laktopol”. Są na to dokumenty oraz świadkowie, którzy wykryli tą aferę.

W tym samym czasie co podpisywana była ugoda z Eureko oraz gdy Prezydent podpisał tzw. K-UE, wybuchła afera hazardowa. Nagłośniono sprawę która jest wątpliwa co do skutków ukarania architektów tej afery, ponieważ CBA za wcześnie ,,odpaliło” sprawę. CBA powinno poczekać aż architekci tej afery wezmą zapłatę za ustawę, ale tak nie uczyniono, ponieważ prezesowi Kaczyńskiemu potrzebny był ,,news” medialny by odwrócić uwagę od podpisanego Traktatu Lizbońskiego i nie dyskutować o ugodzie z Eureko. Efekt jest taki, że nie ma Kamińskiego w CBA, traktat podpisany, ugoda podpisana, afera hazardowa rozmyta, winnych nie będzie. To są sukcesy PiS???

- Dlaczego PiS, nie chciał zrealizować wniosków Sejmowej Komisji Śledczej ds. prywatyzacji PZU oraz dlaczego nie zrealizował wniosków Sejmowej Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej w sprawie prywatyzacji domów towarowych ,,Centrum” i PZU. Wnioski są gotowe dla Ministrów Skarbu Państwa postawienia ich przed Trybunałem Stanu. Przez dwa lata Minister Sprawiedliwości mógł zrobić wiele. Pytam was, dlaczego PiS tego nie zrobił???

- Wielką kompromitacją PiS w poprzedniej kadencji sejmu, było zlekceważenie prac Sejmowej Komisji Śledczej ds. prywatyzacji banków. PiS wyznaczył młodego posła Hoffmana - bufona na szefa tej komisji, który nie wiedział o co chodzi w przestępczej wyprzedaży polskich banków, ale pewnie wiedziało kierownictwo PiS, może o to chodziło by ta Komisja do niczego nie doszła, by nie podważyć ,,zasadności” prywatyzacji polskich banków, przecież partia PiS jest partią ,,pro-zachodnią”, pro-rynkową!!!

- Gdzie był Prezydent, kiedy Rząd PiS sprzedawał polskie zakłady jak PZL-Mielec, Ursus, Stocznie Gdańską, PHS (dokończył ,,dzieło” SLD), zakłady farmaceutyczne i inne. Nawet sprzedali Pani Walentynowicz i A. Gwiazdy stocznie pis-owcy, w której  pracowaliście a wy nadal im wierzycie? Sprzedaż stoczni to skandal niebywały. Otóż sprzedana przez SLD nowoczesna Huta Częstochowa Ukraińcom (wcześniej sowieci) z dopłatą Skarbu Państwa Polskiego. Skutek był taki, że ci Ukraińcy podwyższyli ceny stali dla wszystkich stoczni o ponad 100%, długi narosły i za te długi wykupili akcje SG, to wszystko działo się za czasów rządów PiS-u. Pytam, gdzie są byli  działacze Solidarności z Gdańska? Dlaczego przez wiele lat SG drogo kupowała podzespoły a tanio sprzedawała statki, dlaczego wyłączność na sprzedaż statków z SG miała Izraelska spółka, która przelewała miliony złotych na konto Fundacji Kwaśniewskiej. Gdzie w tych sprawach są działacze byli i obecni SG?  Gdzie jest PiS?

- Prezydent Kaczyński, opowiada nam, że walczy o dywersyfikacje dostaw gazu. Walczy tak, że skutek jest taki, że nie ma drugiej nitki ,,Jamał II” a więc Polska straci na przesyle gazu na zachód wiele mld zł, ponieważ tak zażyczyli sobie amerykanie, żeby Polska negocjowała budowę drugiej nitki ,,Jamał II” przez terytorium Ukrainy. Rosja na to się nie zgodziła i buduje razem z kilkoma krajami z UE rurociąg przez Bałtyk. Efekt będzie taki, że Polska będzie kupowała gaz rosyjski od Niemiec, o wiele droższy niż dotychczas. Tak się kończy antypolska polityka dywersyfikacji gazu. Pomijając już to, że nasz kraj może być samowystarczalny energetycznie. Mamy swoje ogromne niewyczerpalne złoża wód geotermalnych oraz gazu i węgla. Skandalem jest, że począwszy od rządów AWS czyli POPiS rozdawane są przez te rządy koncesje na wydobywanie gazu  przez amerykanów w Polsce, ponieważ PGNiG twierdzi, że im się to nie opłaca, wolą pośredniczyć w sprowadzaniu gazu niż go wydobywać. Za pośrednictwo można dostać łapówki a za wydobywanie swojego gazu już nie. O zgrozo, gdzie jest Prezydent, gdzie jest PiS, dlaczego nie protestują przeciw wydobywaniu gazu przez obcych i Polska musi kupić gaz wydobyty na terytorium Polski od amerykanów po cenie ,,rynkowej”.

- Rząd Kaczyńskiego kupił w 2007 roku tzw. ,,gaz norweski” od firmy ExxonMobill, za 5 mld m3 wirtualnego gazu, zapłacili 1,300mln$. Gaz ten ma być dostarczony do Polski w 2012 roku, czyli biedna Polska pożyczyła rodzinie Rockefellerów ponad 1 mld $ bez procentów. To się nazywa służenie obcej sprawie. Ja nie wierzę, żadnej inicjatywie Prezydenta w sprawie podejmowanych działań dotyczących bezpieczeństwa energetycznego Polski. Każdy jego ruch w tej sprawie nie jest jego samodzielnym działaniem, o czym świadczy zaangażowanie jego w budowę nitki rurociągu ,,Nabucco”. Ropę będziemy brać od ,,amerykańskiej” firmy ExxonMobill, która wykupiła za łapówki wielkie złoża ropy i gazu wokół morza Kaspijskiego. W sprawach dywersyfikacji dostaw żródeł energii do Polski, PiS i L. Kaczyński byliby wiarygodni, gdyby za swoich rządów zlikwidowali pośrednictwo dostaw ropy do Polski przez spółkę J&S.

- Dlaczego Rząd PiS, zgodził się na podniesienie składki na rzecz UE z 1,35 PKB na 1,45. Skutek jest taki, że rocznie płacimy więcej na rzecz UE około 2 mld zł.??? Dlaczego Prezydent L. Kaczyński nie próbuje ocenić naszej przynależności do UE pod kątem opłacalności bycia w strukturze ponadnarodowej na którą płacimy ogromny haracz a zyski są medialno-papierowe???

- Państwo krytykowaliście ustalenia ,,okrągłego stołu” oraz Magdalenki, twierdziliście i słusznie, że tam komunista dogadał się z swoim agentem. Kluczowymi architektami ,,okrągłego stołu” byli bracia Kaczyńscy. L. Kaczyński razem z Kiszczakiem i Kwaśniewskim, Michnikiem, Geremkiem knuli w Magdalence przy suto zastawionych i zakrapianych stołów, zdradę ludzi Solidarności, zdradę Polski-Katolickiej, zdradę was i takich jak ja. Ważną rolę w ,,Magdalence” odegrał L. Kaczyński, który swoimi kompromitującym i zdradzieckimi wypowiedziami był uległy komunistom. Czyżby zdradę w Magdalence i przy ,,okrągłym stole” wybaczyliście już Michnikowi, Geremkowi, Wałęsie, Kaczyńskim???

- Opozycja parlamentarna PiS jest wyjątkowo słabą i nie merytoryczną, ponieważ nie jest naturalną opozycją, jest to opozycja koncesjonowana, ludzie z cienia dążą do podzielenia Polaków na tych co są za fikcją partyjną czyli socjaldemokratyczno-liberalną pod przewodnictwem PO oraz chadecko – pseudo-prawicową pod kierownictwem PiS,. Taki sztuczny podział, nic nie zmieni w Polsce, cele obie partie mają jeden - globalizacja kosztem Państw narodowych, przedsionkiem tej globalizacji jest UE, ona ma już swoją flagę oraz jakiś hymn Konstytucję, za kilkanaście lat będzie też fikcyjny Prezydent globalistów z własną flagą i własnym hymnem i Konstytucją, centralnym bankiem, to jest cel międzynarodowej mafii finansowej, której przeszkadzają normalne rodziny, dzieci nie narodzone, starcy, itd. Już pewna Pani z USA mówi wprost, że o 2 mld ludzi na świecie jest za dużo, tylko patrzeć jak będą następne sztuczne ,,grypy” jak: kozia, końska, psia, kocia itd. Jedni będą rozpylać bakterie chorób inni będą wciskać słabym państwom szczepionki, od których będzie rzeczywiście można chorować, ludzie będą masowo umierać, ponieważ oligarchowie pragną żyć w luksusach oraz długo, a ,,motłoch” ma schodzić z świata szybko w momencie kiedy przestanie haracz płacić w formie podatków. Skandalem jest to, że PiS zmusza obecny Rząd do zakupu nie sprawdzonych szczepionek od zagranicznych firm farmaceutycznych. Pis-owcy stanęli po stronie międzynarodowych gangsterów z branży farmaceutycznej, zamiast po stronie Polaków.

- Dlaczego PiS i ich Prezydent L. Kaczyński nie protestują przeciwko mafii międzynarodowej która żąda od wszystkich na świecie dodatkowych podatków związanych z tzw. ociepleniem klimatycznym, który powstaje jakoby z emisji Co2. Polska ma do 2030 roku wpłacić haracz tej mafii w wysokości 90 mld euro. Gdzie jest Prezydent, gdzie jest jego brat, jakie jest ich zdanie w tej sprawie? Niestety nie ma ich w kluczowych decyzjach dotyczących przyszłości naszej Ojczyzny i naszego Narodu. Podobny podatek nałożyła już UE na Polskę, ponieważ my, podobno najwięcej zanieczyszczamy środowisko naturalne, bo mamy najwięcej kopalń. W takich sprawach są potrzebni ludzie sumienia, ludzie oddani Polsce i Polakom. Zmiany klimatyczne były są i będą i nikt, za żadne mld $ tego zmieni, ponieważ stwórca nieba i ziemi, tak ukształtował naszą cywilizację i dobra natury.

- Odpowiedzcie w jaki sposób uwłaszcza się na majątku skarbu państwa swoje grono polityczne. Uwłaszczenie takie miało miejsce na początku lat 90-tych dokonane przez braci Kaczyńskich na rzecz Fundacji Prasowej Solidarności. Majątek , który przejęli od Skarbu Państwa, mówiąc delikatnie w bardzo podejrzany sposób, warty jest około 300 mln zł. Na bazie tej fundacji powstała piramida spółek do których przerzucany był majątek fundacji. Nomenklaturowe zatrudnienie w tych spółkach mieli najważniejsi dygnitarze obecnego PiS-u. Przejęte atrakcyjne grunty w centrum Warszawy przez Kaczyńskich na rzecz ich fundacji, odprzedawane były obywatelom Izraela. Jedyną osobą która może decydować co zrobić z tym majątkiem jest J. Kaczyński. Rozliczenie III R.P. powinno się zacząć od takich afer!

- Rozliczenie FOZZ i ukaranie dwóch osób było fikcją. Przypominam, że jeden z najbliższych przyjaciół Kaczyńskich A. Glapiński proponował na szefa NBP Grzegorza Żemka, jednego z winnych afery FOZZ. Nie rozliczenie tej afery zależało szerokiej klasie politycznej, w tym braciom Kaczyńskim. Można zapoznać się w  Sądzie z materiałami śledczymi dotyczącymi skazanego przyjaciela Kaczyńskich Maćka Zalewskiego, które są porażające, wtedy oczy  otwierają się na Kaczyńskich. Sprawę FOZZ zamknął sędzia Kryże, były komunistyczny Sędzia, syn okrutnego oprawcy komunistycznego sędziego Tadeusza Kryże, który skazywał na śmierć Polaków z NSZ, WIN-u i AK. Warszawiacy z obozu antykomunistycznego pamiętają T. Kryże i ułożyli specjalne hasło pt: ,,tam gdzie sędzia Kryże będą krzyże”. Pytam was w którym rządzie był Ministrem Sędzia Kryże???  Pytam was, jaką aferę przez dwa lata rozliczył Minister Ziobro z ministrem Kryże??? Proszę odpowiedzieć jaką aferę rozliczył Minister Sprawiedliwości Lech Kaczyński? Jaką aferę wykrył były szef NIK L. Kaczyński? Jaką zbrodnię komunistyczną rozliczył Minister Sprawiedliwości L. Kaczński?

 Czy przez cztery lata prezydentury L. Kaczyński domagał się wyjaśnienie zbrodni na Polakach z lat komunistycznych? Czy upomniał się o pomordowanych Polaków na kresach wschodnich? Tak właśnie jest z Kaczyńskimi, co innego mówią i co innego robią.

- Obecnie mamy wielki haniebny sojusz partii Kaczyńskich i PiS z  byłą partią A. Kwaśniewskiego SLD, w sprawie podzielenia się wpływami w mediach publicznych. Trwa festiwal przejęć stacji radiowo-telewizyjnych na dobre, nie jest ważna ideologia, program, przeszłość itd. liczy się biznes w polityce, liczy się to, kto będzie miał większy wpływ nad panowaniem swoich niewolników, co w czasie przełoży się na wynik wyborczy, by mógł następny robić to co poprzednicy i tak w kółko. Wielkie ,,dzieło” PiS już raz dokonał po rządach SLD, kończąc sprzedaż PHS za 360 mln. PiS razem z SLD sprzedali 4 potężne huty stali wraz z 2 tys.h. ziemi, to są osiągnięcia koalicji PiS-SLD. Czy wy też popieracie ten sojusz oraz sprzedaż PHS za bezcen, którą dokonali panowie z PiS i SLD???  Jakby tak postąpili posłowie byłej LPR jak dziś PiS, to dopiero by się działo. Jerzy R. Nowak, Rafał Broda i inni dyżurni ,,prawicowcy” na okrągło pluli by na nas od rana do wieczora. Jak PiS tworzy koalicję z SLD, popiera haniebne rozwiązania dla Polski to im uchodzi wszystko na sucho, im wolno. Pytam dlaczego???

- Dla PiS wrogiem była Samoobrona oraz byli posłowie z LPR, ponieważ te dwie partie  autentycznie broniły interesu narodowego, (oprócz Giertycha ) dlatego rękami Kaczyńskich i odpowiednich służb wyeliminowano tych ludzi z polityki i oddano władzę na rzecz swoich przyjaciół z AWS-u. czyli PO. To zadanie wykonali rzeczywiście perfekcyjnie. Obecnie nie ma w Polskim sejmie żadnych posłów sumienia, odważnych, myślących w interesie narodowym.  Kaczyńscy mieli wszystko co chcieli, rządzić mogli jeszcze długo, większość w sejmie mieli zapewnioną, tylko jedno budzi wątpliwość, dlaczego oddali władzę PO??? Obecnie dążą do jednego, by Polacy wybrali ponownie L. Kaczyńskiego na II kadencję prezydencką, a PiS nadal będzie w opozycji i będzie osłaniał jako koncesjonowana opozycja likwidacje Polski najpierw w ramach UE a następnie w ramach Światowego Rządu, który też będzie miał jeden hymn, flagę, Prezydenta, jedno prawo. Taki system będzie wygodny dla 15% ludzi na świecie reszta będzie tylko motłochem rządzona w sposób autorytarny.

Szanowni Państwo, uważam, że błądzicie w tej polityce, nie czujecie Polski i naszego Narodu, ponieważ prosicie zagubionych, zapracowanych Polaków aby głosowali na swoich zakamuflowanych prześladowców, każecie głosować na partie, która robiła dokładnie to samo co PO. Nawet nie próbujecie znaleźć różnicy między PO a PiS, ponieważ tej różnicy nie ma. SLD, PiS, PO to ta sama Gmina, oni dążą do tego samego, w wszystkich strategicznych sprawach dla przyszłości Polski oni głosują za, a w sprawach wiary i moralności PO przewyższa PiS, wystarczy tylko przyjrzeć się wielu rozwodom w PiS oraz jak wielu działaczy z przeszłością komunistyczną jest w PiS.

- Prezydent L. Kaczyński podpisując K-UE powiedział, że robi to dla przyszłości  Polski i w trosce o obywateli Polski. Generał Jaruzelski wprowadzając stan wojenny w podobny sposób uzasadniał tą decyzję. Pytam dlaczego Jaruzelskiemu odmawiacie troski o obywateli a Kaczyńskiemu takiej odmowy nie zakazujecie. Przecież decyzja Jaruzelskiego też była podjęta w interesie obcych interesów, tak samo jak podpisanie K-UE jest decyzją podjętą nad głowami Polaków w obcym interesie. Lech Kaczyński podpisując K-UE, oddał Rzeczpospolitą pod panowanie obcym!!!  Przecież już jakiejś grono utajnionych mędrców realizuje zapisy K-UE i wskazało Prezydenta UE w osobie Hermana van Rumpuyego, który zapowiada, że będzie dążył do jak najszybszego zlikwidowania Państw Narodowych poprzez likwidację flag, hymnów, armii, Konstytucji. Kto odpowiada za takich ludzi i kto ich wybrał, nie byłoby tego gdyby nie podpis pod K-UE L. Kaczyńskiego.

Reasumując, mamy do czynienia z kolejnym podstawionym prezydentem. Mamy kolejnych polityków przy władzy, którzy realizują obcy interes, mamy koncesjonowaną opozycję, która sięga absurdu kłamstw, opozycja która dusi nadzieje Polaków na wielką Niepodległą Polskę.

Szanowna Pani Walentynowicz, Szanowni Panowie Gwiazda i Morawiecki, czy wam ordery oczy zasłoniły? Czy wy nie widzicie likwidacji Polski? Czy wy nie widzicie jak Naród zobojętniał na wszystko, ponieważ wszyscy pierwszoplanowi politycy ich zdradzają? Czy wy nie widzicie jak z zewnątrz pociągani są za sznurki politycy w Polsce? Czy wy nie widzicie jak zadłużenie Polski lawinowo rośnie, które zbliża się już do 300 mld$??? Czy nie widzicie jak zubożeje społeczeństwo Polskie? Każdy z was spoczął na laurach po 89 roku, stoicie w miejscu, widać, że mało orientujecie się w polityce oraz słabo znacie się na ludziach skoro ponownie każecie głosować na ludzi z układu ,,okrągło-stołowego” oraz z Magdalenki. Prezydent L. Kaczyński ani partia PiS nie reprezentują Polskiej Racji Stanu, oni osłaniają budowę systemy globalnego bez Boga. Kaczyńscy są oddelegowani na prawą stronę sceny politycznej do jej kontrolowania lub rozbijania, tak by system zła był realizowany, który opisałem wyżej. Prezydenta Kaczyńskiego należy rozliczyć za wepchnięcie Polski w awanturniczą politykę Prezydenta Gruzji Sakaszwilego, awanturę wywołał w interesie Izraela i USA. Należy odrzucić amerykańską politykę w Polsce. Amerykanie szczególnie ci z NY, uważają L. Kaczyńskiego za takiego swojego kundelka,  którym szczują wielkiego niedżwiedzia jakim jest  Rosja. Prezydent L Kaczyński nie jest żadną głową naszego Państwa jest jej ogonem. Ktoś inny z tylnego siedzenia rządzi Polską od zakończenia II wojny światowej, tu nic się nie zmieniło oprócz szyldów i nazwisk.

- PiS, PO, SLD to beneficjenci układu z ,,Magdalenki”. Partie te, nie są  przyszłością dla Polski, a PiS jest partią o korzeniach inetrnacjonalistycznych, jej przywódcy wywodzą się z KOR-u, a ta organizacja była typowo trockistowska, która głosiła w swoich odezwach ateistyczną utopię. Stan wojenny w Polsce został wprowadzony tylko po aby wyeliminować skrzydło narodowe z Solidarności, by wzmocnić swoich agentów i doprowadzić do władzy agenturę trockistowską, czego ewidentnym przykładem były rządy Mazowieckiego. To bagno trwa do dziś. Przypominam wam, że Kaczyńscy od początku ,,przemian” w Polsce mają wpływ na władzę. Byli ministrami, posłami, senatorami, szefem NIK, premierami i mają Prezydenta. Proszę powiedzieć na jakim etapie swojej władzy Polska zyskała z tego tytułu???

 Waszym zdaniem najgorszą kanalią są agenci komuny, ja myślę podobnie tylko, że ja uważam agentów tych co przedkładają Polskie interesy narodowe nad interesami USA, Izraela, Rosji czy Niemiec. Dla mnie agent jest agentem nie ważne dla jakiej mafii pracuje. Nie widzę różnicy między np.; Kwaśniewskim a Szaniawskim, ponieważ obaj dla mnie są szkodnikami Polski, ponieważ jeden swego czasu przedkładał wyżej interesy sowieckie nad Polskimi, a drugi przedkłada interesy amerykańskie nad Polskimi.

 Szanowni Państwo, Polska zmierza donikąd, jak wybierzcie PiS i L. Kaczyńskiego do władzy to będzie tak samo jak za rządów PO. Prawdopodobnie wybierzecie sojusz SLD-PiS, który z KRRiTV może być przełożony do władzy wykonawczej i uchwałodawczej. Kaczyńscy nie mają wypracowanej swojej filozofii naszego Państwa, ich działanie polega na obrzydliwych kłamstwach i robieniu intryg, tak by odwracać uwagę od spraw zasadniczych dla Polski. Tylko odrodzenie i popieranie ruchu narodowego, który będzie dbał o nasze Polskie interesy, który będzie pomnażał dorobek naszych przodków,  oni są gotowi do poświęceń, to można uratować naszą Ojczyznę i Naród przed zgubą na wieki. Tylko Polacy działający w interesie narodowym, przy pomocy Bożej Opatrzności, są w stanie uratować Polskę. Kaczyńscy do nich się nie zaliczają.

Zwracam się do was, jako były działacz Solidarności narodowej, wycofajcie się z tych oświadczeń o poparciu ludzi układu ,,magdalenkowego”, dla dobra przyszłej Niepodległej Polski. Polskę i Polaków trzeba uwolnić od POPiS-u i SLD, Polskę trzeba uwolnić od Kwaśniewskiego, Kaczyńskich, Wałęsy, Tuska i im podobnych.

Będą jeszcze kandydaci na urząd Prezydenta R.P. którzy nie zdradzą Polski i Polaków, ich należy popierać a nie kolegów Kiszczaka z Magdalenki.

Zygmunt Wrzodak                                                                       Skierniewice 18-12-2009 rok

 

KOMENTARZE

 • .
  I korniszonie nie miałeś kiedy tego opublikować jak 11 listopada.
 • ten oszołom
  a jestem tego pewny ...okaże się wkrótce, że szedl od początku na sznurku służb...tak samo dosłownie jak KORWIN !!! tylko korwi postanowił zacząc wcześniej spijać śmietankę...
 • @val 10:23:42
  Co tak cię zabolało ciemnoto, czyżby żal za ciotą??? Naucz się myśleć a nie oskarżaj, język żydków z pisuaru jest taki sam od wielu lat, kto jest przeciw Kaczyńskim ten agent ruski, brak argumentów na prawdę w zamian są inwektywy, o to cały lewacko - internacjonalistyczny pisuar. Pisowcy - jesteście wyjątkowymi szkodnikami Polski, nawet wielu z was tego nie rozumie. Sprzedaliście Polskę wpychając ją UE i akceptując K-UE, macie krew polskiego żołnierza na swoich parchatych łapach wysyłając ich na wojnę w interesie budowy ,,wielkiego izraela", wyprzedawaliście Polskę, macie czelność jeszcze komuś zarzucać agenturę ruską??? Kim ty tchórzu jesteś, gdy ukrywasz się pod pseudonimem. Ujawnij się garbonosie.
 • @Autor
  Ale nie wszystko Pan podsumował. Trzeba pamiętać, że prezydent L. Kaczyński zaprosił do Polski lożę Bnaith'n'Brith. Do tego pamiętam jego komentarz, że to bardzo dobrze, że loża jest na powrót w Polsce. Przypomnę, że ona loża została zdelegelizowana przez prezydenta Mościckiego jako niebezpieczna dla niepodległości Państwa Polskiego.

  Po "katastrofie" 10.4. prezydent Izraela powiedział, że Izrael nie miał przyjaciela nad L. Kaczyńskiego.

  Ale jak widzę po komentarzach, to jednak agentura CIA i Mossadu działa i na NE.

  http://www.vosizneias.com/24596/2008/12/21/warsaw-polish-president-visits-shul-for-hanukkah/
 • @OHV 10:12:10
  Korniszonie?
  Po imieniu go nazwij - WRZODZIE!
  Na onecie bys mial wziecie, wrzodzie.
  Co do twojego listu, wrzodzie, napociles sie, ale wypocin nie czytamy.
  Chciales swoim listem w dniu Marszu Niepodleglosci przekonac, ze mamy stanac z tymi, co ida z pRezydentem, jak paradowska itp i z toba, wrzodzie?
  Obrzydliwy twoj ruch w takim dniu jak dzisiaj,wrzodzie na d...
 • @Wrzodak Z. 11:08:15
  ... to sie, wrzodzie, popisales, po owocac ich poznacie......
  nie tak nerwowo... bo twoje "poprawne" myslenie doprowadzi cie do wrzodow zoladka:-)
  Jad jest bardzo szkodliwy, czesto trujacy.
 • @katharsis 11:39:53
  Was, hasbarskiego ścierwa, nawet nie trzeba wyszukiwać i demaskować - robicie to sami.
 • PO - PiS
  W obecnej sytuacji politycznej i w danym systemie politycznym panuje u nas podział łupów po układzie okrągłego stolika.

  Dosyć przypadkowo, wyłamawszy się spod kurateli specsłużb, PiS-owi udało się wygrać wybory parlamentarne 7 lat temu.

  Wyborcy byli mamieni koalicją PO - PiS, która po aferze Rywina była bardzo prawdopodobna. Tusk szedł do wyborów z podobnymi hasłami oczyszczenia życia publicznego jak i Kaczyński.

  Jednak jak przyszło co do czego to okazało się, że ze strony PO to były puste obietnice, oni chcieli pełni władzy, a PiS został w tej sytuacji zmuszony do niewygodnej koalicji z LPR i SO.

  PiS od zawsze był aliantem jankesów i Mossadu, tylko ślepiec tego mógł nie dostrzec. PO był na postronku sowieckich i niemieckich specsłużb i do dzisiaj jest na tym postronku.

  W tej sytuacji uważam PiS za mniejsze zło, a w obecnym systemie politycznym, gdzie nie ma miejsce na prawdziwą demokrację i pluralizm, władzę sprawują partie wodzowskie wykreowane przez tajniaków typu Czempiński.
 • @katharsis 11:33:31
  Dziecko z skrzyżowania Bierezowskiego i Gieremka, obecnie w lewackiej partii pisuar. Myśl trochę to nie boli, młody żydku wracaj skąd twój ,,wodziu" a więc do Odessy, a nam Polakom daj spokój.
 • @katharsis 11:39:53
  Prawda cię boli dzieciaku bolszewików
 • popis i sprawa jasna
  Dobrym sposobem na wykazanie czyjeś złej woli, niewiedzy lub naiwności jest podważenie argumentów pokazując w kilku przykładach, jak daleko od prawdy znalazł się autor tezy. Jakoś adwersarze p. Wrzodaka nie skusili się o takie komentarze. Stać ich tylko na inwektywy. A przecież nie ulega wątpliwości, że postawa Kaczyńskich do momentu rozejścia się aws na dwie konkurujące ze sobą partie, niczym nie różniła się od pozostałych "towarzyszy broni" z Solidarności. To był ten sam układ rodem z Magdalenki. Co się zmieniło w międzyczasie? Czy ktoś nagle odzyskał miłość do Rzeczypospolitej? Politykom to się nie zdarza. Dlatego, list p. Wrzodaka, choć prosty w formie, zasługuje na bardziej rzeczową analizę. Bo może akurat sygnalizuje dalej idącą manipulację umysłami Polaków, niż prosty podział na dobry pis i złe po. Może, aby ostateczny plan wobec nas powiódł się w 100%, trzeba było potraktować nas mocniej - w myśl zasady dziel i rządź - tworząc parę antagonistów :popis, aby konflikt na górze uwiódł nasze umysły w te tereny, gdzie daleko od rzeczywistych spraw wiodących do utraty niepodległości.
 • @IvanKruk 12:22:48
  "Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy" to stare bolszewickie hasło przyświeca specsłużbom, które są beneficjentami okrągłego stolika.

  Polityka jest robiona pod sąsiadów ze wschodu i zachodu, którzy mają swoje wtyczki w rządzie. Sfery wpływów tych specsłużb są ustalone.

  A partyjniacy wypasają się na trupie państwa polskiego. Niedawno Puls Biznesu opublikował listę prominentów z PO i PSL, którzy pomimo totalnego braku kompetencji doją nasz budżet.

  A to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Do kręcenia lodów mamy całą armię urzędasów.
 • @strażnik nocy 11:51:23
  Spojrz w lustro, zobaczysz scierwo. A tak merytorycznie, co masz do powiedzenia na temat powyzej? Jakies argumenty? Czy ty tylko w nocy myslisz jak obecnie jest to moda w spotkaniach grasia i jemu podobnych?
 • @Wrzodak Z. 12:03:17
  Oprocz skopiowania swego listu sprzed 3 lat masz tylko stek obelg? Bo kazdy musi myslec jak ty, prawda?
  Inne myslenie jest chore?
  Podaj reke tuskowi, i jego sputnikom, tez tak mysla jak ty.
 • @youtoo 13:39:48
  Owrzodzilo nasza Polske tymi, ktorym to nie przeszkadza i w rzadzie PO nie widza bolszewizmu , ich poprawne myslenie: przywalic tym, co widza wady obecnego rzadu, wtedy jestes bolszewikiem, zydem, oczywiscie pisowcem (bo dla nich tenze PiS to winowajca tego, co obecnie sie dzieje).
  PO to ich guru. PO cokolwiek zawali, zrobi lub nie zrobi, jest cacy. To, ze Polska ginie pod rzadami PO, to wina tylko tych, ktorzy widza obecna mafie rzadzaca negatywnie.
  To sa ci, ktorzy chca uratowac Polske rzadami tuska, sikorskiego, tam nie ma zydow ani bolszewiii w rzadzie, prawda?
 • @Wrzodak Z. 12:03:17
  Prawda cie zaboli, jak swoimi komentarzami, ktore sa na reke obecnej wladzy, przysluzysz sie do pognebienia kraju.
  Mysl, co jest dzisiaj i to komentuj. Wedlug ciebie jest wszystko dobrze za rzadow obecnych?Tak dla uzupelnienia, nie jestem pisowcem, zydem czy bolszewikiem i nie jestem wrzodem swojego panstwa.
  Ty grzebiesz sie w przeszlosci, oby tylko lizac tylki obecnie rzadzacym.
  Widze, ze zle sie dzieje w Polsce a za to odpowiada obecny rzad.
  Patrze w terazniejszosc i przyszlosc, oby sie roznila sie od tej dzisiejszej i to tylko ma sens.
 • @katharsis 14:01:19
  Pod rządami PO następuje kolonizacja Polski, czyli celowe zadłużanie Polski, tak, abyśmy byli tanią siłą roboczą dla rasy panów z czwartego reichu.

  Ponadto agenci sowieccy dążą do wyniszczenia polskiej inteligencji, czego próbkę widzieliśmy pod Smoleńskiem w 2010.

  Stosunek do tych dwóch negatywnych zjawisk określa kto jest kim.

  Aparatczyki i agenciaki pro-rządowi będą zachwalali naszą sytuację gospodarczą oraz będą pomniejszali znaczenie wpływów ruskich i niemieckich.

  BTW używanie nazwiska p. Wrzodaka w sensie negatywnym obniża poziom dyskusji, nie wspominając o naruszaniu dóbr osobistych p. Wrzodaka. Pan Wrzodak ma pełne prawo do wyrażania swoich opinii, a jakie one są to określa kim tak naprawdę jest.
 • @katharsis 13:45:54
  Merytorycznie? I kto to pisze? Chazarka, która zareagowała w typowy dla tej prymitywnej rasy sposób - czyli agresją? Zawsze tak reagujecie, gdy ktoś was odkryje. Nie jesteście w stanie powstrzymać swoich prymitywnych impulsów. To ciekawe, że nie masz polskich znaków. Skąd piszesz, mendo? Tel-Aviv, LA, Londyn czy jeszcze inne "nowoczesne" miejsce?
  Wasz czas się kończy. A wy dalej trzymacie się swojego boga - szatana - jak pijany płotu. I wierzycie, że spełni swoje obietnice. Co za żenada...
 • @katharsis 13:45:54
  Tak nawiasem mówiąc wasze chazarskie komentarze nie tyle irytują mnie, co bawią. Jesteście tak prymitywni i naiwni, że nie sposób tego opisać... Śmieję się z was, a jednocześnie, mimo wszystko, trochę współczuję. Bo za to, co robicie, BĘDZIECIE MUSIELI BARDZO DROGO ZAPŁACIĆ. To jest normalna kolej rzeczy w tym wszechświecie i wszystkich innych.
 • @strażnik nocy 15:27:55
  Jest takie przyslowie stare: Psie glosy nie ida w niebiosy.

  Dlatego twoich wyroczni sie nie boje, bo nie sluze szatanowi.
  Daleko mi do chazarki czy chazara, bo moje wyznanie od korzeni jest katolickie.
  "Za to co robicie drogo zaplacicie"
  To znaczy, co robie?
  Jestem tez w pojedynczej osobie a nie w grupie.
  Uwazam, ze to co napisales nie dotyczy calkowicie mnie.
  Jest to wiec jalowa dyskusja, z ktorej rezygnuje.
  Te zarzuty i oskarzenia mnie nie dotycza..
  W swojej zawzietosci skierowales mylnie swoja nienawistna mowe.
  Wierz mi, ze jesli zaplace to rowniez z toba, bo nie jestem po stronie , w ktorej mnie umiesciles.
  "menda, szatan..." gdzie ty zyjesz, ze sa takie pojecia?
  Bez odbioru, bo cokolwiek napiszesz, to niestety, nie dotyczy mnie.
  Juz tymi wyzwiskami okresliles w kogo chciales uderzyc. We mnie nie uderzyles. Szczerze? tez mnie tym wlasnie rozbawiles.
 • @youtoo 15:14:06
  Zgadzam sie z toba i tak powinien autor dzisiaj przedstawic sytuacje w Polsce.
  Autor wyskoczyl z tym tematem dzisiaj, w takim dniu jak Filip z konopi, co chcial tym zyskac?
  Jak slusznie zauwazyl OHV 10:12:10:
  ""I korniszonie nie miałeś kiedy tego opublikować jak 11 listopada".
 • @katharsis 19:08:48
  W dodatku autor zaczął bojowo dedykując artykuł "adwersarzom z pisuaru". No cóż, każdy ma adwersarzy na jakich zasłużył :)

  Niemniej jednak należy zauważyć, ze scena polityczna jest zawłaszczona przez kreowany i nadymany sztucznie konflikt PO - PiS. Tak naprawdę rządzący mają za przeciwników cały naród. Inteligentne osoby doskonale o tym wiedzą.
 • @katharsis 18:33:29
  Bardzo ładnie. Potwierdzasz moje przypuszczenia. A skoro jesteś tak pewna swoich "racji", to nie masz też prawa wymigiwać się od zapłaty za zbrodnie, które popełniasz. Nawet miłosierdzie Najwyższego ma swoje granice...
 • @dblada 11:16:36
  Zgadzam się z osobą o powyższym nicku oraz z autorem w kwestii Kaczyńskiego. To rzeczywiście mega niebezpieczny człowiek. Cała zresztą farsa PO i PIS jest żenująca.
 • @strażnik nocy 19:48:51
  Zbrodnie, ze nie naleze do zadnych z twoich wymienionych przypuszczen? Ha ha ha
  Zbrodnie ze nic nie zbrojone?
  Dobre!
  Nie strasz, nie strasz bo sie zes.......
  Szkoda slow, uczepiles sie jak rzep i swoje "strzyzone - golone" powtarzasz.
  Wiesz?
  bardzo mnie wystraszyles:-)
  p.s. A kto ci powiedzial, ze jestem "ona"?
  Dobrej nocy strazniku, lepiej sie wyspij.
  Wiecej satysfakcji nie otrzymasz.
 • @katharsis 20:14:15
  Bardzo jesteście pewni siebie. Za bardzo. Dlatego dostaniecie to, na co w istocie zasługujecie. Głupota ani niewiedza nie jest wymówką ani wytłumaczeniem tego, co robicie. Nie mam zamiaru przekonywać idiotów, że to, co robią jest złe. Szkoda czasu. Idioci i tak będą robić swoje przekonani o swoim geniuszu i nieomylności. To jest czas oddzielenia ziarna od plew. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak to wszystko widać jak na dłoni.
  P.S. Skąd jesteś? Bo nie doczekałem się odpowiedzi. Czyżby IsraHell?
 • @katharsis 13:48:14
  Człowieku, posługujesz się językiem michnikowszczyzny, zamiast mnie merytorycznie wypunktować w czym nie mam racji, a nie posądzać bez żadnych dowodów o czyny które nigdy w moim życiu nie miały miejsca.
 • @katharsis 14:08:44
  Tchórzu ujawnij się, mniej odwagę pisać pod swoim nazwiskiem. Ja nie dałem się zaszufladkować w konflikt AWS czyli POPIS-u, co za argumenty wytaczasz w rodzaju jak krytykujesz Pisuar to jesteś za Peło!!!!! Dla mnie jedno ścierwo, oni razem i osobno robili z Polską to samo czyli ,,pokojowo dokonywali rozbioru Polski", razem z Kiszczakiem i Kwaśniewskim chlali wódę w Magdalence, mnie tam nie było, choć miałem zaproszenie do podstolika w ramach obrad okrągłego stołu, ja nie usiadłem z komunistami, usiedli agenci z nimi. Peło leży do góry brzuchem jak ma taką opozycję koncesjonowaną w sejmie i rządzić będzie wiecznie, dlatego najpierw trzeba agentów lewactwa usnąć z opcji patriotycznej by dobrać się do Peło i środowiska Kwasa i Michnika.
 • @youtoo 15:14:06
  Ale wiedza n/t ,,sowietów"!!! Wysoki poziom dyskusji. Pod każdym rządem następowała kolonizacja Polski. Szczególnie po wynegocjowaniu i podpisaniu przez rezydenta Polski L. Kaczyńskiego tzw. K-UE czyli likwidacji Polski. Tej zdrady nie widzisz???????
 • @katharsis 13:48:14
  Chwalisz się, że jesteś katolikiem! Ale od razu z grubej rury walisz w drugiego katolika, że ten ,,ruski agent", ponieważ żle pisze o twoich politykach. Tak nie postępuje Katolik, to nie jest nasza cywilizacja! Ja w swoim życiu zawsze walczyłem o Polskę z Maryją na ustach, począwszy od 18 roku życia, kiedy w 1979 roku, będąc kurierem WZZ, następnie działaczem Soli. Zorganizowałem pierwszy strajk w stanie wojennym Ursusie w nocy z 14 na 15-12-82 roku, pamiętam moją i moich kolegów z Ursusa walkę z oddziałami specjalnym którymi dowodził Dziewulski, pacyfikując nasz strajk w Ursusie, ja miałem 21 lat, choć nie trafiłem do więzienia, to cały czas byłem podziemnej Solidarności, na każdej ,,zadymie" w stolicy, byłem w ochronie Ks. Jerzego a potem grobu i Kościoła pw. św. St. Kostki. Moje młode życie polegało na ciągłej walce z komuną i ciężkiej pracy i w Ursusie i przy budowie własnego domu. Takie były moje młode lata. Po Magdalence i zdradzie nas robotników przez Wałęsę i jego klikę, ponownie walczę o te interesy, które mi przyświecały w młodości a więc Bóg Honor Ojczyzna, Prawda, i interes Narodu Polskiego. Straszliwie nas oszukali, walczyłem jak mogłem i w ramach Solidarności i jako Poseł na Sejm (proszę się zapoznać z moją pracą, która zapisana jest w archiwum sejmowym). Mając ogromną wiedzę co do poszczególnych polityków od lewa do prawa, wiem, że Polska jest do likwidacji a tu w tej części Europy może rozegrać się ,,teatr wojenny". Nikt nie stanie po naszej stronie, żadna Ameryka, oni zawsze mogą się porozumieć z Rosją kosztem nas. Jeżeli nie zrozumiemy powagi sytuacji, to szykujemy dla naszych pokoleń katastrofę. Dlatego uważam, że najpierw trzeba pokazywać faryzeuszy na tzw. prawej stronie sceny politycznej. Trzeba usunąć agentów z tej strony, by móc rozliczyć oprawców Polski. Pamiętam ile dostałem cięgów za atakowanie Wałęsy i AjWajEs-u i kto miał rację. Wiem, że z Kaczyńskimi i pisuarem ja mam rację, ponieważ to co napisałem jest prawdą i tej prawdy się boicie.
 • @Wrzodak Z. 21:59:24
  Polacy SAMI podjęli decyzję o akcesji do UE. Pamiętam referendum w VI 2003 r. Byłem przewodniczącym OKW w mojej miejscowości. Pisałem już na NE o tym. Dla mnie osobiście było zaskoczeniem, że wynik był tak wysoki. Polaków skutecznie omamiono dobrobytem Zachodu. Miliony młodych wyjechało i nadal wyjeżdżają za granicę. Powód jest tylko jeden: pieniądze. Z mojej rodziny również wyjeżdżają i tam zarabiają o niebo lepiej niż tu i stać ich np. na w miarę szybką budowę domu bez potrzeby zarzynania się kredytami hipotecznymi. Swego czasu podpuściłem kolegów i koleżanki w pracy, że będzie referendum w sprawie wyjścia Polski z UE. Ale był popłoch:):):) Zaraz zaczęli szturmować internet czy to prawda:). Chodziło im tylko o jedno: czy nadal będzie można jeździć do pracy i czy będą potrzebne paszporty:):):).
  Traktat lizboński jest prostą konsekwencją referendum z VI 2003. Przypominam 77 proc. wyborców głosowało ZA. Było to podpisanie karty in blanco. Polacy się na to zgodzili kreśląc TAK dla UE. Prezydent Kaczyński przyklepał NASZĄ decyzję podjętą w referendum.
  Gdy bylibyśmy poza UE, guzik by nas ten traktat obchodził. Skoro już weszliśmy - na własne życzenie - musimy brać wszystko co nam narzucą i nie ma na dziś dzień drogi odwrotu. Żadne referendum o wyjściu z UE nie przejdzie w parlamencie. Sejm niczym innym się nie zajmuje jak tylko wdrażaniem dyrektyw unijnych.
  Przeciętnego Polaka nie interesuje polityka. 45 - 55 proc. nie chodzi na wybory i widzi tylko czubek własnego nosa. Przeciętny Kowalski chce mieć ładny dom, dobrą pracę, elegancki samochód, rodzinę. Polityką niech się zajmuje ktoś inny. I to nie dziwi. Ta "milcząca większość" jest bardzo na rękę wielu politykom, bo nie muszą o nich zabiegać. Do wygrania wyborów wystarcza im tzw. żelazny elektorat oraz przypadkowi wyborcy znęceni obietnicami.
  Żaden, choćby najbardziej patriotyczny polityk nie wygra w Polsce wyborów z jednego powodu: nie ma pieniędzy. Nie ma mediów, które skutecznie go wypromują. Na przeszkodzie wielu takowym staje jeszcze coś: zwykła ludzka zawiść. Dlaczego on/ona a nie ja? Ja też jestem zasłużony/na. Ugrupowania prawicowe zawsze dzieliły się z nieistotnych powodów lub nadmiernych ambicji.
  Dopóki rząd ma poparcie służb specjalnych (nieważne jakich) dotąd będzie miał do dyspozycji ich aktywa (od kasy po agentów w mediach).
  Klęską służb może być tylko jedno: upublicznienie ich agentów: prawdziwe nazwiska, zadania, kryptonimy. Kto się jednak na to porwie?
  Dla każdego rządu bez względu na barwę partyjną agenci są cenni i w imię jakichś ideałów dobrowolnie pozbawiać się takiego narzędzia wpływu na społeczeństwo?
  Warto zauważyć, jak szybko władza demoralizuje nie tylko parlamentarzystów. Demoralizacji ulegają też ci patriotycznie nastawieni. Powodem jest zwykła frustracja. Cóż z tego, że mają dobre pomysły kiedy są olewani przez kolegów po fachu, a ich projekty lądują w koszu. Bezsilność zabija każdą próbę aktywności.
 • @Wrzodak Z. 11:08:15
  ... ten ' val ' to typek z PIS-uariatu.
 • @katharsis 13:48:14
  ...co ty pieprzysz Katharsis, p.Wrzodak walczy z różowymi hienami z UD,PO, PISuariatu z okrągłego żłobu lata całe.
 • @Wrzodak Z. 21:59:24
  No tak,zgadza się... ale to przecież Ty wyciągnełeś niejakiego Giertycha & Co., jak królika z kapelusza i podrzuciłeś prawicowemu elektoratowi.
 • @katharsis 13:48:14
  Posługujesz się ścierwo, językiem Urbana i michnikowszczyzny, zapleśniała komuno,.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031