Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
175 postów 2996 komentarzy

Wrzodak Z

Co łączy POPIS

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przypominam działalność rządów Jana Krzysztofa Bieleckiego, Hanny Suchockiej, Jana Olszewskiego, Jerzego Buzka oraz K. Marcinkiewicza i J. Kaczyńskiego. Proszę zauważyć jak wiele łączy obecnych działaczy POPIS-u.

                                      Rządy POPIS-u - 2

 

Wielu działaczy Pis-u, ostro mnie krytykuje za moją krytykę w stosunku do Pis i Braci Kaczyńskich. Krytycy moi, podkreślają, że ja kieruję się zwykłą nienawiścią w stosunku do Pis i Kaczyńskich. Uważają, że oni są ,,prawicowi”, ,, sprawiedliwi”, ,,patriotyczni” itd. Przywiązują silną wagę do haseł ,,walki z komuną”, a jak mają takie hasła to już im wszystko wolno i z góry są przekonani, że są najlepszymi obywatelami naszej Ojczyzny.  Zawsze podkreślają, że środowisko Kaczyńskich nie odpowiada za rozbiory ekonomiczne Polski, że oni nie rządzili. Myślę, że warto przypomnieć moim adwersarzom, kilka faktów z działalności środowiska braci Kaczyńskich w ich współrządzeniu Polską. 

W 1991 roku z inicjatywy J. Kaczyńskiego powstała partia Porozumienie Centrum, w skład PC wchodziła partia Kongres Liberalno - Demokrtyczny

Wielu obecnych działaczy Pis, brało udział w rządzeniu Polską w wielu rządach. Pierwszym rządem w którego skład weszli ludzie PC, był Rząd Jana Krzysztofa Kieleckiego. PC miało kilku ministrów, wielu V-ce ministrów, dyr.. departamentów,  wojewodów. W rządzie Bieleckiego był min Janusz Lewandowski, Leszek Balcerowicz oraz MON gen. Piotr Kołodziejczyk wyszkolony w ZSRR, który nie był przeszkodą dla braci Kaczyńskich, by nie wchodzić do rządu. Czym zajmował się Rząd J.K. Kieleckiego, przede wszystkim rozbiorami Polski, zaciskaniem pasa Polakom. Wielu ministrów tego rządu współtworzyło później PO oraz Pis.

Kolejnym rządem, którego PC wsparł był Rząd Jana Olszewskiego, który rządził 4 miesiące i rzeczywiście Olszewski zatrzymał wyprzedaż majątku narodowego, ale musiał upaść, ponieważ zbieranina ówczesnego sejmu w większości była zdominowana przez obcą agenturę, która zarzucała Olszewskiemu brak prywatyzacji a lustracja była tylko zabiegiem propagandowym. W kolejnych wyborach PC nie weszło do sejmu, pomimo tego powstaje Rząd Hanny Suchockiej, którego filarem jest ZCHN. Wielu obecnych działaczy byłego ZCHN-u, jest podporą obecnego Pis-u. Nie jest przeszkodą dla Kaczyńskiego to, że Rząd Suchockiej, to wielka kompromitacja i wyjątkowe szkodnictwo tego rządu dla Polski. Wielu członków rządu Suchockiej współtworzyło Pis i PO.

Po kompromitujących rządach ,,solidarnościowych”, przyszły rządy SLD, które rządziły podobnie jak poprzednie, czyli zajmowały się przede wszystkim rozbiorami Polski. Musiało to skończyć się klęską dla SLD w wyborach 1997 roku, gdzie wygrał AWS, popularnie nazywany AjWajES przez część solidarności narodowej. Tu znowu mamy do czynienia z rządem zdrady narodowej. Na czele tego rządu staja Buzek i Balcerowicz, a jego zapleczem jest całe grono obecnych ,,gwiazd” Pis i PO. Choć nad powołaniem tego rządu, J. Kaczyński wstrzymuję się, ale obecnych z 60 posłów obecnego Pis-u, którzy byli w WAS, głosuje za Buzkiem. Rząd AWS – UW przyspiesza rozkradanie Polski, dopuszcza się wielu haniebnych czynów przeciwko własności Polaków. Na czele ministerstwa szabrownictwa (MSP) stanął wyciągnięty z kapelusza Emil Wąsacz, którego przy odwołaniu z funkcji MSP, ratuje swoim głosem Poseł Antoni Macierewicz. Wąsacz został i dalej oddawał Polskę obcym i mafijnym gangom krajowym. Rządy AWS wybierają Leszka Balcerowicza na prezesa NBP, głosami wielu obecnych polityków Pis, podobnie jest z przyjęciem ustawy o OFE, wyjątkowo złodziejskiego planu do okradania naiwnych Polaków.

Politycy wchodzący w skład AWS-u współtworzą partie Pis i PO.

Takie rządzenie obecnego popisu musiało skończyć się klęską. Wybory w 2001 roku wygrywa zdecydowanie SLD i robi to samo co POPIS, czyli też wyprzedaje Polskę, ale już na mniejszą skalę.

Po rządach SLD przychodzi Rząd Pis, następuje wielkie rozczarowanie, robi to samo co poprzednicy, czyli zadłuża Polskę, wyprzedaje majątek narodowy, zwiększa składkę płaconą przez Polskę na rzecz UE, wymyśla razem z Gazetą Wyborczą fikcyjne afery Samoobrony i LPR-u i po dwóch latach kompromitujących ,,prawicę” oddaje Jarosław Kaczyński władzę PO. Rządy PO trwają kolejną kadencję i wszystko wskazuje na to, że trwać będzie jeszcze kolejną.

Przypominam, powierzchownie losy obecnych działaczy PO i Pis, niech ktoś zaprzeczy to, jak wiele łączyło działaczy PO i Pis, jak zbieżne mają programy gospodarcze, jak mają identyczne podejście do problematyki polityki zagranicznej. Praktycznie w polityce i nawet w życiu prywatnym wiele ich łączy, różni ich nie wiele.

Niestety, ale wyjątkowo naiwni działacze POPIS-u wierzą w ich podział. Obecny sejm, obecni politycy to, ta sama sprzedajna grupa ludzi, żaden Pis nie rozliczy PO i odwrotnie, ponieważ łączy ich wspólna przeszłość, łączy ich wspólne rozgrabianie majątku polskiego i doprowadzania Polaków do biedy i opuszczania Polski.

Chcąc zmienić sytuację, trzeba uświadamiać Polaków przed fałszywymi graczami. Mówić im, że dążyć trzeba do Powstania Narodowego, ale tego w głowach.

Wiem, że prawda boli, ludzie, którzy zaufali pewnym politykom, nie chcą przyznać się do błędów, będą trwać w kłamstwie, ale będzie ich coraz mniej, ponieważ wielu zwykłych pracowitych Polaków będzie się od nich odsuwać. Czas na prawdziwą postawę Narodową, opartą na umyśle a nie na błaznowaniu.

Zygmunt Wrzodak

KOMENTARZE

 • Autor
  Bardzo dobry rzeczowy tekst, niestety oparty na faktach, a nie pozorowanych różnicach pod publiczkę dla powtarzaczy, co to nie potrafią samodzielnie myśleć i łączyć w całość wielu informacji w ciągłości czasowej. Pomijam tu bełkot dyżurnych trolli.
  Pozdrawiam
 • I co Wodrzek?
  cieniutko z frekfencją? A do Jewropy plus się nie wybierasz? Jaruzelskiego zapraszają to i ciebie mogliby! Olek Stolzmann wystapił w WSI24 w towarzystwie Siwca i Palikota znowu nachlany..a tu w czerwcu szykuje się namaszczenie na ojca chrzestnego mafii kremlowskiej w Polszy! Don Jaruzello słabawy..sam osobiście dokona namaszczenia..Wrzodek, jest szansa cmoknąć w mankiet Don Jaruzella tak jak to uczynił rok temu hrabia Bul-Komoruski herbu onuca..no i nowego namiestnika kremla powitać.
 • Jest ciezko ...
  ktoz nie pamieta jak pis byl u wladzy ...i, to co wyprawialy tzw wolne duze m media, no

  szly ataki dywanowe co dnia - takze uwazam, ze trudno jest cos powiedziec o pis, bo nie wiemy co pis bylby wart * - gdyby pis dzialal w warunkach demokracji w Polsce ...owszem

  do pis mam pretensje, ze (szczegolnie po 10 kwietnia) siedzi z POstbolszewikami (zydokomuna wspolczesna) wspolnie w lawach na wiejskiej, ze nie wzywa (jak chociazby tusek - swego czasu) do nieposluszenstwa spolecznego wobec POstbolszewikow, a **

  ...siedzi cicho jak mysz pod miotla i jedyne co robi, to sklada w nieskonczonosc bez efektu wnioski ...i pieknie mowia, a

  przeciez nie slow Polsce dzis potrzeba ...a czynow.

  * wydaje sie, ze pis zachowuje sie tak jakby dzialal w demokracji, a nie mial doczynienia z mongolami - obca Polsce cywilizacja, wiec

  pis albo jest nieswiadom, albo jest swiadom i poli glupa ( slowa prezesa o ZOMO - swiadcza o tym, ze prezes jest swiadom z kim ma doczynienia) ...albo pis jest pelen wyrozumialosci do wroga swego.

  ** a do tego prezes (pis) uwaza sie za jedyna prawice w Polsce ...dosc dyktatorskie rozumowanie prezesa.
 • @victor 17:40:46
  i co byś zrobił victor jakby PiS i Jarosław Kaczyński tak jak Tusk nawoływał do "obywatelskiego nieposłuszeństwa"? A zastanawiałeś się na którym kanale TV i w którym programie PR mieliby to zrobić? A zastanawiałes się jakby się zachowały wszystkie przekaziory TViR po takim apelu? Czy widzisz te komentarze Lisa, Olejnikowej, Durczoka? czy wiesz co by się działo po takim apelu w szkiełku kontaktowym? A Wrzodek co by napisał na NE po takim apelu? Zapytaj go.. jest szansa!
  Myśl chłopie..to nie boli.
 • @antysowiet 17:50:41
  Jak bedziemy ogladac sie na mongolow ...nic nie ugramy,

  ...widza TA (ogladania sie na mogolow - co mongolowie powiedza) sklonosc juz w mlodym pokoleniu Polakow - a dokladnie w ruchu narodowym.
 • @victor 17:40:46
  o widzisz!! zapomniałem o tym ZOMOwskim trepie Skanderbergu i jego klonach..masz powyżej próbke tego co te bolszewickie kanalie by wypisywały!
 • @antysowiet 17:50:41
  o widzisz!! zapomniałem o tym ZOMOwskim trepie Skanderbergu i jego klonach..masz powyżej próbke tego co te bolszewickie kanalie by wypisywały!
 • @
  ..ja wiem, że można nie lubieć Pisu, ale twierdzenie, że to jest spółka PO-PIS to czysty debilizm panie Wrzodak ... to tropienie Pisu to jest to samo co Gawrońskiego tropienie satanizmu w Kościele Katolickim ...piana, piana i piana a dowodów niet...proszę pić więcej dziurawca i uważać by się panu ze złości wrzody nie POotwierały...pozdrawiam ..dyżurny troll pisowski trybeus
  (według Votana)
 • "sprzedajna grupa ludzi"
  Sowieci nie po to zmontowali tzw. transformację ustrojową by stracić wpływy ale po to by je zachować a nawet wzmocnić.

  Co im się doskonale udaje.

  Wzmocnienie mitu Kaczyńskiego jako człowieka prawicy było jednym z celów mistyfikacji, maskirowki smoleńskiej.

  Prawie wszyscy się nabrali.
 • @victor 17:40:46
  "pali głupa"- zawsze to robili.

  Pozdrawiam.
 • @antysowiet 17:50:41
  W GPC lub w RM.

  Pozdrawiam.
 • @victor 17:54:48
  Na mongołów się nie oglądaj...ale ja mam swoje lata i duże doświadczenie..dlatego zalecam abys się pięć razy przyjrzał danemu delikwentowi zanim mu zawierzysz! Skorzystaj z mojego doświadczenia i moich błędów..W 1980 i po 1989 uwierzyłem róznym czarodziejom, temu z Czerskiej również..dzis mam kaca moralnego i poczucie odpowiedzialności za obecną rzeczywistość..Nie uwierzysz..ale Wrzodek też był kiedyś moim idolem! Niestety...człowiek młody to wyrywny i głupi..i w dodatku w swoim zacietrzewieniu nie chce słuchać ludzi doświadzconych..Wrzodek, jak był posłem to odbierałem go jako takiego samotnego, błędnego rycerza...prawie jak ten Serwantesa, tylko bez Sancho Panchy..

  Na koniec, uwierz mi..Jarosław Kaczyński to bardzo mądry i doświadzcony Polak!! Na dzień dzisiejszy nie ma drugiego takiego jak ON!! Nie róbcie głupstw, bo zapłacicie za to starszną cenę! Nie słuchajcie Wrzodków i innych, bo to ponad wszelką wątpliwość kremlowskie pieski którzy chca was wciągnąć w rozróbe a następnie spacyfikować..Wygramy tylko wtedy, kiedy zachowamy zimną krew i dyscyplinę! Na dzień dzisiejszy wystarczy jak się będziecie organizować, prowadzić mądrą robotę propagandową przede wszystkim wśród młodych i czekać na sygnał Jarosława Kaczyńskiego jako naturalnego przywódcę Polaków!! pozdrawiam
 • @ Autor
  "Po rządach SLD przychodzi Rząd Pis, następuje wielkie rozczarowanie, robi to samo co poprzednicy ... wyprzedaje majątek narodowy, ..."

  Wydaje mi się, że te wartości w latach 2006-2007 znacząco spadły:
  http://static1.money.pl/i/h/225/b219873.gif
  Pan proponuje jakąś inną interpretację tego wykresu ?
 • @antysowiet 18:15:39
  nie wiem skad Twa teza, ze popieram Wrzodaka ...co

  do Prezesa to nie przesadzaj (nie twierdze, ze dzis - ktos jest lepszy od Prezesa) ...bo

  po, tym jak sie chcial sie pokumac z palikotem, sld, psl i czescia PO - li tylko dlatego zeby powstal rzad techniczny - by pozbyc sie tuska by wspolnie z ww zaczac reformy Trzeciej pokraglostolowej, POstbolszewicckiej ,

  ...powinno dawac D. do myslenia - nie tylko jak Ty - doswiadczonemu ...)))
 • @victor 18:32:13
  victorze, skąd ty takie informacje czerpiesz!! Kaczyński skumał z Palikotem? Proszę jeszcze raz..nie łykaj jak pelikan wszystkiego co ci podsuną! Polityka to sprawa bardzo skomplikowana i jesli myslisz że te przekazy które otrzymujemy, nawet najbardziej wiarygodne nie muszą być prawdziwe..Tak na prawdę, my otrzymujemy tylko strzepy prawd i tylko to co co mamy otrzymać, zaś reszte musimy sobie sami dopowiedzieć używając własnego rozumu, doświadczenia, intuicii, zdrowego rozsądku, logiki! Kiedyś w szkole uczono logiki i ludzie potrafili łączyć rózne fakty i zdarzenia w logiczną całość bez pomocy Olejnikowych czy Lisów..
 • @Szeregowy Kowalski 18:27:12
  Oczywiscie zgoda ...ale

  mongolowie zawsze POrowroca do waadzy * ...przynajmniej tak bylo przed 10 Kwietnia ...

  * pis przypomina - Syzyfa, myslac, ze przecietny Kowalski zrozumie, ze pis jest jedyny i najlepszy **,

  ...i obejdzie tvn czy inne gwna ...i nic to porozumienie okraglostolowe.

  ** dzis Polska jest z jednej strony putinowska - co merkel nawet nie przeskadza, bo rusek i niemiec - to bratanki i zawsze dojda do porozumienia ponad podzialami *** ...)))

  *** patrz; tusek i chociazby sikora - kremlowi wierni, i wierni iv rzeszy.
 • @Marek Lipski 18:29:36
  Panie Lipski, zmień pan płyte bo bardzo zgrzyta..Protestuje? no to protestuj Pan...zobaczymy jak sie tym dzieciom i młodzieży poprawi!
  A wogóle to Pan dupy nie zawracaj tematami maskirowkami.."Zatrzymac exodus z Polski"! No to zaprzyj sie Pan rękami i nogami o Odrę i zatrzymuj te polskie masy walące na pola szparagowe Niemiec! Myslałem że jest Pan facetem wyższych lotów, a pan kiepski propagandysta..Z tego pan nie wyżyje..
 • @Szeregowy Kowalski 18:27:12
  dobrze że Pan ten wykres przytoczył...może da coś do myslenia co niektórym..pozdrawiam
 • @antysowiet 18:47:10
  No,

  niedoszly premier techniczny stwierdzil; K. nie dogada sie z Palikotem, ale ja, czemu nie ...musisz wziasc tez pod uwage, ze po 10 Kwietnia - Prezes zaczal respektowac tzw lewice w Polsce, a

  ...przeciez nawet dziecko wie - skad, ta tzw lewica bierze swa geneze ...i za jakie pieniadze (KGB) ta tzw lewica powstala.
 • @Szeregowy Kowalski 18:27:12
  No i już cię Wrzodak nie lubi:-) Faktycznie, że jeden obraz wart jest tysiąca słów. Problem pana Wrzodaka polega na tym, że on nie potrafi spojrzeć krytycznie na siebie samego, jak również krytycznie ocenić swojego "dorobku" kiedy był posłem.
 • @gallux 19:08:29
  to nie był dorobek..to było tzw uwiarygadnianie się...Michnika i wielu innych uwiarygadniali poprzez kryminał..nawet ja sie na to nabrałem. Kiedys poznałem lekarza który był w stanie wojennym lekarzem więziennym w Łęczycy.."Siedział" tam jeden znany "dysydent" który do celi więziennej przychodził na noc jak do domu a w dzień poza kryminałem oczywiscie, często podrózując po całej Polsce i za granice też! Ten lekarz miał najwiecej roboty jak to żydobolszewickie ścierwo wracało do celi, bo musiał z innymi pracownikami tegoz więzienia grać z nim w brydża i pić wóde..
 • @victor 17:40:46
  bo PiS jest prawdziwą prawicą, a co do nawoływania, jak to robi ryży, to J.Kaczyński jest klasą a nie pajacem. Ryży POtrafi namieszać w podnigłych mózgownicach, a Kaczyński jest uczciwy i solidny a także nie jest takim chamem jak tusk,palikot. Pan Kaczyski nie musi nawoływać, Polacy nie są głabami takimi jak polactwo i myśleć potrafią samodzielnie.
 • @Szeregowy Kowalski 18:27:12
  ale mataczysz, bo akurat PiS najmniej sprzedawał. Pamiętam,że za rządów PiSu, PKB było 7,8%, a to juz wiele mówi. Bezrobocie SLDowskie spadło z 17% na 12, pobory poszły w górę ponad 10%. Dla mnie za rzadów PiSu zyło się lepiej. I druga sprawa kasę dla Polski w UNII załawił PiS a nie PO. PO ogłosiło sie zieloną wyspą dzieki kasie wynegocjowanej przez PIS.... A ten wykres POkazuje jak łomotali POławiacze maj,atek Polski.
 • @Alia 20:00:37
  z klasa do mongolow - gdyby Tak postepowli Nasi dziadowie, to Polski by juz dawno nie bylo ...I

  Kaczynski dzis nie mialby gdzie wykazywac - swej klasy i udciwosci ...)))
 • @
  Bardzo dobry i prawdziwy w pobieżnym opisie tekst. Nie wiem kim
  pan autorze jest ale takie teksty są naprawdę potrzebne.
  Nasz polityczny burdel i kułactwo najbardziej widać z boku. Krew się
  burzyła i do dziś burzy gdy patrzy na to co nasi "patrioci i zdrajcy"
  robią z Polaków ojczyzną. Niektóre wpisy pod postem są tylko tego dowodem.

  "Skorzystaj z mojego doświadczenia i moich błędów..W 1980 i po 1989 uwierzyłem rożnym czarodziejom, temu z Czerskiej również..dziś mam
  kaca moralnego i poczucie odpowiedzialności za obecną rzeczywistość."
  _ Panie @antysowiet który "prawdziwym" anty sowietem jest ponieważ posiadanie przez Rosję wielkich syberyjskich przestrzeni się nie podoba bo powinny do "kogoś innego" należeć. Nie pieprz pan o swoich błędach z 1980-go bo wyszło jak pan chciał i marzył. Nawet zachodni cukier
  pan do potraw wpier...lasz gdyż wszystko co było polskie Zachód
  zapieprzył a ględzisz we wszystkich wpisach o ruskiej bolszewii. Nie wiem
  kim człowieku jesteś, jednak jeżeli naprawdę myślisz że patriotą jesteś
  i o Polskę walczysz to od takich uchowaj nas Boże.
  Krętactwem i "czosnkiem" śmierdzisz na odległość!
 • @antysowiet 17:39:23
  Sowiet, buty czyść komunistom z Chin, a w Polsce udajesz antykomunistę. Twój przykład jest modelowy jako działacza lewackiego ugrupowania pisuaru.
 • @victor 17:40:46
  Ano widzi victor, że coś nie jest tak. Dam kilka przykładów. Wydłużenie wieku emerytalnego dla kobiet przegłosowane przez PO, Palikota i PSL. Gdyby Kaczyński był po stronie Polaków, to na tej zmianie wygrałby wybory w cuglach i rządził samodzielnie, gdyby zablokował sejm razem z posłami, wezwał do strajku generalnego, ogłosił pokojowe nieposłuszeństwo itd. ale musiał by zacząć od siebie - ludzie by poszli za nim, ale podkreślam musiał by być autentyczny w tym co robi.
  - Tusk razem z całym rządem wyjechali na posiedzenie o zgrozo ,,polskiego rządu" do Tel Avivu na posiedzenie wspólne z rządem żydowskim. Podpisali tam różne haniebne zobowiązania w stosunku do Polski tak, że Izrael za plecami Tuska rządzi Polską. To coś nieprawdopodobnego, ale PiS siedzi jak mysz pod miotłą ani mruu, mruuuu.
  - dlaczego PiS nic nie robi aby Trybunał Stanu ruszył z procesem Wąsacza, przecież wniosek jest gotowy i zatwierdzony przez Sejm IV kadencji.
  - czy victor słyszał o stanowisku PiS takie konkretne stanowcze w sprawie likwidacji złotówki, albo in vitro!!!
  Właśnie ich rola jest od pacyfikowania dojścia prawdziwej Polskiej opcji do władzy, ponieważ oni zgarniają dobre popularne hasła na rynku i kanalizują je. To widać gołym okiem. Tak działa masoneria, agentura, trzeba to zrozumieć.
 • @Wrzodak Z. 21:24:45
  ...WOW ..JAKA MERYTORYCZNA ODPOWIEDŹ ...jesteś chory człowieku , masz fobię ...wszędzie widzisz spiski...pewnie Pis śnije ci sie po nocach ...ja wiem że Jarosław jest niski , ma kota , nie jest żonaty ...ale on i Lech wykształcili się ..Jarosław jest doktorem nauk prawnych ..weź i czepiaj się kwacha "magistra" oliwę , albo elektryka od motorówek i płotów ...albo red bula "historyka" ...
 • @trybeus 17:55:06
  Takie opinie świadczą o działaczach pisuaru, prawda was w oczy kole, jesteście darmozjadami społecznymi, żyjecie z naszych podatków i tylko to umiecie robić, pasożyty, nieroby pisuarowskie. Znam prawie wszystkich waszych posłów z tego sejmu, tam 95% z nich nie nadaje się do bycia posłem, oni na sołtysów by się nadali.
 • @Szeregowy Kowalski 18:27:12
  Pan zapewne zamieszcza kwoty z wykonania budżetu i faktyczne wpływy z prywatyzacji, ale jak dobrze pamiętam założenia prywatyzacyjne były o wiele wiele większe. Nawet w 2005 roku Rząd PiS-u sprzedał 25% PHS za 355 mln zł a Belka sprzedał 65% akcji PHS za 6 mln (sześć). Chodzi o to, że sprzedawali, a nie zablokowali wyprzedaży, nie zrobili inwentaryzacji Polskiego majątku, czyli robili co pozostali. Jedyny, który zatrzymał wyprzedaż majątku był J. Olszewski, który przez 4 miesiące nic nie sprzedał, nawet Ministra Przekształceń nie powołał, tylko kierownika bez uprawnień.
  Zapewniam, że chęć wyprzedaż majątku polskiego przez rządy PiS były ogromne, to min ja stoczyłem wielki bój aby nie sprzedać całej Chemii Ciężkiej (patrz protokoły z posiedzeń sejmowej komisji skarbu państwa) zakładów dolnej odry, elektrociepłowni, resztę akcji PZU, Polskiej miedzi itd. Gdyby nas w sejmie nie było PiS najwięcej by sprzedał.
  Acha,,,, ważny wątek, małe wpływy z prywatyzacji były spowodowane tym , że PiS oddawał z dopłatą majątek Polski np: PZL Mielec sprzedał amerykanom z dopłatą Polskiego rządu w kwocie 50 mln zł.
  Ursus sprzedali za 0 zł. Dlatego takie małe wpływy do budżetu z prywatyzacji.
 • @Zygmunt Wrzodak
  Wielkie dzięki Panu, za mądry i solidnie napisany artykół. Podzielam Pańskie poglądy w całej rozciągłości. Niech Pan Bóg, panu błogosławi w tej trudnaj i niebezpiecznej pracy, pośród niezrozumienia i niewdzięczności ludzi zbałamuconych i niedowidzących.
 • @Wrzodak Z. 21:37:48
  Dla mnie jest TO jasne ...nie widze powodu by mnie uswiadamiac,

  oczywiscie, ze pis powinnien dac przyklad i ruszyc na POstkomune, ale nie, oni czekaja na lud ...rozmywajac Sprawe, ale ludzie kiedys w koncu rusza i pis sie przejedzie - na swym cwaniactwie.

  ...To,
  juz chyba jakas moda, ze obecny uklad z prawa czy lewa - jezdzi do Izraela i staje w zawody ( uklad z lewa i z prawa) kto lepszy w POddanstwie ...wychodzi to to, ze Polacy maja wybierac miedzy Zydami - tymi dobrymi - PiS i tymi zlymi - PO.
 • @gallux 19:08:29
  Człowieku, jesteś zwykłym pasożytem społecznym żyjesz za pieniądze podatników nic nie zrobiłeś dobrego dla Polski. Śmiesz darmozjadzie podważać mój życiowy dorobek w sejmie!!!! Metra Polskiej ziemi nie obroniłeś, kiosku z cebulą dla Polski nie obroniłeś!!! z kim do ludzi. Siedziałeś jak mysz pod miotłą w stanie wojennym, teraz płyniesz z nurtem rzeki jak zdechła ryba. Będę niedługo u rodziny w Sopocie z tydzień, to się spotkamy i ci wytłumaczę, czym różni się prawda od fałszu.
  A jeżeli chcesz się zapoznać z moim dorobkiem sejmowym, to masz wszystko na stronie sejmu i poczytaj sobie moje stanowiska i wypowiedzi z sejmowych komisji: Skarbu Państwa, Odpowiedzialności Konstytucyjnej, Obrony Narodowej, d/s finansów (V kadencja), d/s UE z IV i V kadencji sejmu oraz zapoznaj się z licznymi interpelacjami, zapytaniami sejmowymi oraz około 500 wystąpieniami sejmowymi z Trybuny Sejmowej. Byłem w czołówce najpracowitszych posłów IV kadencji, także w V kadencji podobnie, pomimo 8 miesięcznej ciężkiej choroby.
  Jeżeli się zapoznasz z moim ,,dorobkiem" sejmowym to znajdż tam jakiekolwiek moje stanowisko nie zgodne z Polską Racją Stanu czy sprzeczne Dekalogiem naszego Kościoła, czy znajdziesz jedno moje ,,złe" głosowanie czy to w sprawach moralnych czy w sprawach naszej Ojczyzny.
  Przypominam ci, że twój wodzuś dużej kancelarii i z małej od razu jak dostali swoje państwowe stołki przyrzekli żydom, że natychmiast oddadzą majątek Polski warty według nich 65 mld $. Przygotowali pilny projekt ustawy i tylko nasza walka spowodowała zablkowanie tej ustawy w wyniku, której Kalsteiny chcieli ,,oddać" Polski majątek żydom.
  Dalej ich popierajcie, to z Polski będziemy mieli Rzeczpospolitą narodu żydowskiego.
 • @trybeus 21:38:08
  Kalstein to tak sama glina, ten sam program, mają tych samych mocodawców, tylko róznica polega na tym, że jedni są na lewicy liberalnej a drudzy na prawicy liberalnej, chcąc naprawić Polskę, trzeba wyrzucić fałszywych ludzi ,,prawcy".
  A tak na marginesie to prawda, że w tylu rządach ludzie od Kaczyńskiego byli czy nie prawda?????
 • @victor 22:19:57
  Otóż to,,,, Proszę przeczytać książkę Bp Pelczara ,,Masoneria", to więcej o człowiek zrozumie o co tu wszystko chodzi.
  Pozdrawiam
 • @Mediator 22:10:35
  Bóg zapłać za słowa wsparcia. Wie Pan ja zawsze byłem odważnym człowiekiem i wiem, że dobry ojciec to wymagający ojciec, jestem wymagający w stosunku do siebie i potrafię powiedzieć prawdę w oczy, choć wielu tu na portalu bardzo mi ubliża, spływa po mnie to jak po kaczce, dlatego, że piszę prawdę. Ci co mi ubliżają to tchórze, kryją się za nickiem (choć wiem kim są), ale ja im wybaczam, ponieważ są bardzo zagubieni, wokół nich jest bardzo wiele kłamstw i oni tym żyją, są tam też i agenci polskich służb i nie tylko, nawet z placówki dyplomatycznej z Chin, który tu wulgaryzm stosuje, a ma stołek świetnie opłacany przez nas, zawdzięcza to pisowi jeszcze z lat 2007. Zaczyna coś już pękać, młodzi Polacy zaczynają czytać i analizować całą tą sytuację i dochodzą do wniosku, że obecna elita polityczna to jedna sitwa taki PZPR i chcąc mieć zmiany na lepsze wszystkich trzeba wywalić z tego sejmu. Potrzeba jeszcze troche czasu.
  Z Panem Bogiem
 • @konserwatystka 18:00:39 Ja się nie nabrałem.
  Ja się nie nabrałem.
  Już w noc wyborczą w A.D. 2010 byłem pewien, że wybory prezydenckie były zwykłą ustawką.
  Wcześniej miałem tylko takie podejrzenia, kiedy to np. Kaczyński rozgłaszał, jakie to środki uspokajające bierze i na jakie tematy zabiera głos. Widać było w tym celowe działanie, że chcą wyhamować falę poruszonych Smoleńskiem Polaków i Kaczyński im w tym ewidentnie pomagał. Aby zmieść hrabiego wystarczyło powtarzać jedno zdanie: jak wygram wybory to wyjaśnię, co się stało w Smoleńsku i ukarzę winnych. Polacy byli nie tylko wściekli i poniżeni, ale też - jak to zwykli ludzie - byli ciekawi. Stosunek głosów mógłby być nawet 3:1 dla Kaczyńskiego i dlatego musiał wygadywać różne brednie, aby ten trend odwrócić. Szampan Dukaczewskiego o godz. 24:00, ruskie serwery to tylko takie drobne korekty. Całą główną robotę odwalił Kaczyński a co Pani dokładnie i bardziej ogólnie niż ja objaśniła w 3 zdaniach. Dziękuję i pozdrawiam,
  Szczęść Boże

  Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo
 • @Szeregowy Kowalski 18:27:12
  Acha,,, niech Pan zapozna się z biuletynami sejmowymi z V kadencji sejmu komisji skarbu państwa, szczególnie wypowiedzi obecnego Posła PiS Pawła Szałamachy, który był V-ce Ministrem Sarbu Państwa on wszystko chciał co Polskie sprzedać. Szałamacha wywodzi się z Instytutu Sobieskiego to takie skrajne liberalne zaplecze pisowskie.
 • sowiet 18:47:10
  Komuchu z Chin - poczytaj o swoim wodzusiu,,,
  Na Wawel za kładzenie podwalin pod budowę państwa żydowskiego na ziemiach polskich
  Posted on 6 Sierpień 2011by Józef Bizoń
  7 – KN1.C.4 – Na Wawel za kładzenie podwalin pod budowę państwa żydowskiego na ziemiach polskich.
  Krakowski rabin Sacha Pecaric i prezes Pardes Lauder powstałego w Krakowie w roku 1998 – już ok. 2001 r. publicznie mówi [http://www.pardes.pl/old/o_nas.html - na dzień 6.08.2011strona ta jest już niedostępna]:
  .
  „Te kilka lat, przez które Pardes Lauder ukształtował się i osiągnął swój dorobek pokazują, że pomimo dramatu historii i wszelkich złych prognoz, żydowska nauka i żydowskie życie mogą odrodzić się w Polsce na najwyższym poziomie, kształtując przyszłość polskich Żydów i kierując ich na drogę Tory, która stanowi o istocie żydowskiej tożsamości. Oby dzieło rozpoczęte prze Pardes Lauder mogło być kontynuowane i oby stało się fundamentem dla odbudowy prawdziwego żydowskiego życia w Polsce, jeśli nie w tym, to na pewno już w przyszłym pokoleniu.”
  .
  To życzenie rabina było skrupulatnie realizowane również przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego i niemal całe jego otoczenie. Wspierane było – w różny sposób, świadomie lub też nie – przez różne ośrodki medialne. Polityka wewnętrzna, jak i polityka międzynarodowa podporządkowana była interesom żydowskim w Polsce. Bo w czyim interesie było przerwanie ekshumacji w Jedwabnem przez Lecha Kaczyńskiego – ówczesnego ministra sprawiedliwości? W czyim interesie było i jest posyłanie polskiego żołnierza do Iraku i Afganistanu? W czyim interesie było podpisanie przez Lecha Kaczyńskiego traktatu z Lizbony zatwierdzając tym samym koniec Rzeczypospolitej – nawet pióro odmówiło mu wówczas posłuszeństwa? A co wspólnego z polską racją stanu miały jego i jego brata Jarosława wystąpienia w 2005 r. w Fundacji Batorego George’a Sorosa (Żyda pochodzącego z Węgier) i wyrażone tam przez nich główne zmartwienie „aby nie doszło do połączenia się wykluczonych z częściowo wykluczonymi”? – czytaj „PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa – uaktualnienie”
  [http://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/].
  .
  W czyim interesie było słanie przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego chwalb radości z tytułu otwarcia warszawskiej loży B”nai B”rith – odrodzenie się tej organizacji żydowskiej w Polsce po niemal 70 latach nieobecności?
  http://www.prawica.net/node/8458 , http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=91615 ).
  Jak to się ma do stanowiska Kościoła w sprawie masonerii?.
  .
  A jakim to interesem było dla Polski i Narodu Polskiego forsowanie przez braci Kaczyńskich tzw. „tarczy antyrakietowej w Polsce” wystawiając tym samym terytorium Polski na niechybne pierwsze uderzenie nuklearne w razie wybuchu globalnej wojny?Owszem państwo izraelskie miało w tym interes, bo pod płaszczykiem uzbrojenia silosów z bronią nuklearną można by było dokonać realokacji części broni jądrowej z terytorium Izraela na terytorium Polski, co idealnie współgra z dążeniem do budowy elektrowni atomowej w Polsce (przy okazji wzbogacanie uranu). Przy okazji byłby mocny argument polityczny do zwalczania wszelkich sił szczeropolskich – no bo przy okazji każdych wyborów podnosiłby się niesamowity wrzask, że dążą one do wywalenia z Polski tej „tarczy” – a to grozi destabilizacją światowego bezpieczeństwa.
  .
  A co wspólnego z interesem Polski i Narodu Polskiego miało pchanie – przez obu braci Kaczyńskich – na oślep Polski i Narodu Polskiego w śmiertelny uścisk Unii Europejskiej?
  .
  Co wspólnego z polską racją stanu ma wprowadzanie do Pałacu Prezydenckiego obchodów żydowskiego święta Chanuka i dawanie polskich odznaczeń państwowych Żydom za odrodzenie się życia żydowskiego w Polsce?
  .
  „Podczas ceremonii zapalenia świeczek chanukowych w Pałacu Prezydenckim w dniu 15 grudnia br. (tj. 2009 r.), Pani Maria Kaczyńska wraz z Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Panią minister Ewą Junczyk-Ziomecką wręczyły w imieniu Prezydenta RP ordery i odznaczenia osobom zasłużonym dla odrodzenia polskiej społeczności żydowskiej w wolnej Polsce oraz w działalności na rzecz dialogu polsko-żydowskiego.
  .
  Odznaczeni zostali [źródło: http://www.prezydent.pl/aktualnosci/ordery-i-odznaczenia/art,759,ceremonia-zapalenia-swieczek-chanukowych.html
  Galeria zdjęć [14 zdjęć] z obchodów Chanuki w Pałacu Prezydenckim
  http://www.prezydent.pl/archiwum/archiwum-galerii/rok-2009/galeria,301.html]:
  .
  - za wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce, za zasługi dla odrodzenia polskiej społeczności żydowskiej w wolnej Polsce:
  KRZYŻEM KOMANDORSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI
  Pan Piotr Krzysztof KADLČIK;
  .
  - za wybitne zasługi w działalności na rzecz dialogu polsko-żydowskiego:
  KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI:
  a) Pan Krzysztof Symcha KELLER, b) Pan Michael Joseph SCHUDRICH;
  .
  KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI:
  a) Pani Joanna Małgorzata PODOLSKA-PŁOCKA, b) Pan Marek SZUKALAK;
  .
  - za zasługi dla odrodzenia polskiej społeczności żydowskiej w wolnej Polsce – ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI:
  a) Pan Yosef EREZ, b) Pan Michał Stanisław SAMET.”
  .
  Wszystko wpisuje się w główny cel jakim jest budowa państwa żydowskiego na terytorium ziem polskich. Wycieńczony Naród Polski – poprzez spętanie go przepisami i mechanizmami UE, ograbiony z majątku narodowego pokoleń Polaków – w zderzeniu z kapitałem żydowskim przy równoczesnym wspieraniu działalności Żydów w Polsce przez najwyższe polskie władze państwowe (w tym przez nieliczną część duchowieństwa, ale bardzo wpływową) niechybnie przegra oddając swe terytorium pod budowę drugiego państwa izraelskiego.
  .
  Katastrofa pod Smoleńskiem (10.04.2010 r.) w sposób zasadniczy zagroziła realizacji budowy państwa żydowskiego na terytorium ziem polskich.
  W tej sytuacji uznano, że jedynym ratunkiem dalszej realizacji tego planu jest natychmiastowe przejście wszystkich mediów do wychwalania pod niebiosa śp. Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej przy równoczesnym wtórowaniu im wysokich czynników kościelnych. A wszystko po to, aby dokonać pochówku na Wawelu i tym samym dalej realizować dawno ukartowaną grę polityczną dla realizacji w/w głównego celu.
  .
  W takiej sytuacji niech się nikt nie dziwi, że nie będą się liczyć żadne argumenty sprzeciwu pochówku na Wawelu. Nie będą się liczyć ani z dobrem Kościoła katolickiego w Polsce, ani z dobrem Narodu Polskiego.
  .
  Niewygodne fakty ukrywano i nadal się skrzętnie je ukrywa lub bagatelizuje ich znaczenie, bo prawda jest zbyt niewygodna – zbyt brutalna … I tak oto tworzy się legendy wbrew twardej rzeczywistości – wbrew zasadniczym faktom z niedawnej przeszłości kładących się czarnym cieniem dla polskiej państwowości.
  .
  To wszystko z czym teraz mamy do czynienia to nic innego jak Public Relations z wykorzystaniem duszy słowiańskiej do realizacji obcych celów i obcych interesów na ziemiach polskich /do którego to chóru niestety i niektórzy księża dołączyli/ – … a gdzie DEKALOG /ten Kościoła Rzymsko-Katolickiego/ i w jego świetle te osiągnięcia, które tak zachwalają?… Dlatego teraz szybko na Wawel zanim u wielu rozum powróci.
  .
  Głupcy!!! Waszym dzieciom i wnukom /myślę o Polakach/ przyjdzie za niedługi czas wejść w sensie dosłownym w rolę Palestyńczyków na własnej ojczystej ziemi, jeśli nie nastąpi otrzeźwienie z tego amoku tak sprytnie wyreżyserowanego.
  .
  Nie można w jednej ręce trzymać Krzyż a w drugiej menorę!
  - Czy wam to nic nie mówi! Nie przemawia do wyobraźni!
  Tacy ślepi i tacy głupi jesteście?
  Czy ks. Kardynałowi Stanisławowi Dziwiszowi to też nic nie mówi? Nie przemawia do wyobraźni?
  .
  Boguchwała A.D. 14 kwietnia 2010 r. – mgr inż. Józef Bizoń
  ___________
  Przeniesiono i uaktualniono z: http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2521
  .
  Niżej pamiątka z uroczystości chanukowych.
  .
  Z 2006 r. w Pałacu Prezydenckim:
  - pod datą wydania 18.12.2006 r. [4 zdjęcia]
  http://www.prezydent.pl/archiwum/archiwum-galerii/rok-2006/galeria,132.html
  - pod datą wydania 19.12.2006 [6 zdjęć - rozszerzenie galerii z daty 18.12.2006 r.]
  http://www.prezydent.pl/archiwum/archiwum-galerii/rok-2006/galeria,128.html
  .
 • @trybeus 21:38:08
  Tu nie chodzi o spiski, tu chodzi o prawdę. To co napisałem jest prawdą czy nie????
  Jeżeli są wątpliwości, to proszę więcej czytać i umieć analizować fakty.
 • Wrzodak piszesz rzeczy oczywiste. Nie wiem o co bić pianę?
  Kaczyński to ohydny, zdegenerowany, odrażający, gestapowski antypolski agent. Każdy rozumny to widzi.
  Cygani w żywe oczy podwartościowy naród polski.
  Czy lista warszawskich folksodojczów wciąż jest głęboko ukryta i nie udostępniana? A to się wiąże.
  Ten nędzny antypolski śmieć kaczyński zajmuje się wyłącznie likwidowaniem polskich patriotów.
 • @vortex 23:23:32
  Dlaczego nie poleciał do Smoleńska? Nie żeby wiedział co będzie. Oficer prowadzący dał mu sugestie, żeby nie leciał. Nie wyjaśniając że mają zginąć, tylko żeby się wycofał bo są ważne względy. I się wycofał pod pretekstem że mamusia nagle poczuła się gorzej. To jest takie proste misie.
 • Autor.
  Ja zwykle bełkot i pomieszanie z poplątaniem!!! Ty , Wrzodak, najpierw zdobądż solidną wiedzę o polityce a potem może coś sensownego napiszesz!!! Twoje wypociny pokazują, ze piszesz to co ci w mózgu zaświeci i fakty są takie, ze rząd J. Kaczyńskiego przez 14 miesięcy zrealizował ok 100 punktów ze swego programu a inne fakty podano wyżej! J. Kaczyński nic nie ukradł, nie wzbogacił się i wielu innych, po tylu atakach i zamordowaniu brata, bliżniaka< więzy psychiczne miedzy blizniakami są b.silne> dawno leczyła by sie w psychiatryku lub leżała w piachu!!!! Jest to JEDYNY polityk, który spójną wizję naszego PANSTWA i dlatego SZALON I OBROŃCY STAREGO PORZĄDKU, TAK TOCZĄ PIANĘ. Rząd PIS i jakiegoś koalicjanta jest zagrożeniem dla: ZŁODZIEI, ZBRODNIARZY, KOMBINATORÓW ITP!!! Nie można by wtedy kręcić lodów, jak Sawicka by chciała i rozkradać PAŃSTWA, adpowiedzialni za ZBRODNIĘ SMOLEŃSKĄ , siedzieliby w pudle!!! Jak masz lepszego kandydata na odnowiciela POLSKI, to napisz, a groch z kapustą zostaw kucharkom!!!
 • @Votan9 14:47:24
  Przeczytaj, co napisałem w komentarzu Wrzodakowi fantaście, to być może też przestaniesz pisać BZDURY!!!
 • @zibi 23:42:51
  Zibi rżniesz głupa albo jesteś głęboko upośledzony umysłowo. Kaczyński zwalczał kręcenie lodów przez Polaków. Nigdy przez zagraniczne korporacje. Po prostu załatwiał polską konkurencję niedorozwinęty misiu.
 • @Wrzodak Z. 23:02:22
  Wrzodek na dupie Polski, błąd, ja tym razem piszę z Korei Południowej a nie z Chin! Za dwa tygodnie będę pisał z Japonii a za miesiąc z Zatoki Perskiej..A ty kremlowski trepie bedziesz pisał te swoje kłamstwa i przekłamania z tego POstbolszewickiego zadupia, z tego Gazpromowego kondominium.

  A teraz ci zacytuje film o Polszy i Gazpromie który bardzo zdenerwował twojego przełożonego-satrape Putina:
  "W filmie o gazie łupkowym „Fracknation” Polska pokazana jest jako zacofane państwo pod kontrolą Gazpromu. Międzynarodowe instytucje ocenzurowały fragment, by nie narażać się Rosji. Ale Polaków również zdenerwuje.

  Tweet
  Kadr pierwszy:

  Kamera pokazuje szare, wielopiętrowe blokowiska, pomazane sprejem garaże, odrapane mury, rozdeptane trawniki i drzewa bez liści. Niebo ma kolor brudnej ścierki. W dochodzącej zza ekranu narracji reżyser filmu Phelim McAleer mówi – Bloki w Polsce przypominają, że państwo było w uścisku Rosji przez wieki. Mimo że rosyjskie czołgi nie stacjonują już na polskiej ziemi, Rosja wciąż kontroluje Polaków przez gaz, który tu dostarcza.

  Przekaz: Polska to zależne od Gazpromu, zacofane postsowieckie państwo.

  Kadr drugi:

  Kamera podąża przez podwórko obskurnej kamienicy, butwiejącą klatkę schodową, do mieszkania około 80-letniej emerytki Sabiny Rzeczkowskiej. W skromnie urządzonych pokojach czas zatrzymał się parę dekad temu. Pani Sabina przed kamerą kroi kartofle, rozpala gaz pod garnkiem i mówi: - Połowę moich rachunków zabierają opłaty za gaz. Gdy przechodzą rachunki, jestem po prostu wściekła.

  Potem skarżąca się na niską emeryturę staruszka pokazuje swoje pamiątki i wiszące na ścianach obrazy. Oznajmia, że jeśli ceny gazu będą zbyt wysokie będzie, musiała je sprzedać. - Jako ostatni sprzedam pierścionek po zmarłym mężu – dodaje. W ostatnim ujęciu wchodzi powoli z siatką zakupów w górę ciemnej klatki schodowej.

  Przekaz: Polska to kraj skrajnej biedy, którą potęguje gazowy dyktat.

  Fragment filmu "Frack Nation", przedstawiający Polskę pod kontrolą Gazpromu

  Co wypadło z kadru:

  Powyższy fragment – jako jedyny dotyczący naszego kraju – znalazł się w filmie „Fracknation”, pokazującym korzyści z wydobywania gazu łupkowego. Gdy pod koniec marca dokument miał zostać wyemitowany na konferencji o gazie - organizowanej wspólnie przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Uniwersytet Oksford - ten właśnie fragment ocenzurowano."
 • POPiS?
  A co to jest?
  Nie ma i nie było nigdy czegoś takiego jak "POPiS", więc o czym jest ten artykuł?
 • @Marek Lipski 05:07:33
  Lipski, czy ty protestowałeś jak Hitler napadał na Polskę? NIE!. czy prostestowałeś jak Niemcy mordowali polskich profesorów UJotu, Uniwersytetu Lwowskiego? NIE! czy ty protestowałes jak Angela Merkel wraz z Tuskiem zamykała polskie stocznie? NIE! czy ty protestowałeś jak układ Niemiecko-Rozyjsko-Żydowski rozkradał polska gospodarkę, zamykał zakłady pracy, niszczył i niszczy polska naukę, służbę zdrowia, wojsko, słowem całe państwo rękami wnuka SSmana Tuska? NIE! No więc spadaj na drzewo wredny folksdojczu! Zabierz ze soba kremlowszczyka Wrzodka i pozostłych POtomków zbrodniarzy i morderców Polaków!
 • Tak przy Niedzieli PISZECIE O WSZYSTKIM .TYLKO NIC NA TEMAT
  PORUSZONYCH PRZEZ AUTORA SPRAW.
 • @liberalkonserwatywny 08:39:51
  A o czym tu dyskutować?! O kremlowskich wrzutkach kiepskiego moskiewskiego śpiocha Wrzodaka?! Wolne żarty! nawet jego mocodawcy nie dają mu poważnych zadań tylko wysłali do NE gdzie od razu zdradził się kim jest i co tu robi..Gdyby nie jego aktywność tu na NE, nie wiedziałbym kim na prawde jest i co robił w polskim sejmie jako poseł..Takich jak on w Polsce jest tysiące!! na szczęście większość z nich to buraki i prostaki łatwe do zdemaskowania..Wystarczy rok rzeczywiscie wolnej Polski i to tałatajstwo Wrzodopodobne zostałoby zneutarlizowane i to bez udział narkozy..
 • @widziane z USA 10:27:23
  Świra i darmozjada żydowskiego z usraela kasuję.
 • @antysowiet 18:55:15
  No to wyszło szydło z worka. A do tego jeszcze prawie stałe przebywanie w Chinach? Pięknie, z tego pan wyżyje?
 • @antysowiet 19:17:52
  Nazwisko, bo bez tego takie pitolenie jest nie wiele warte.
 • @Alia 20:06:04
  Po dzięki PiS, PiS dzięki SLD. Rączka rączkę myje. Ale jak widać są tacy którzy wierzą w słowa polityków.
 • @Marek Lipski 11:01:07
  no i w ten sposób folksdojcz Lipski i zawszony moskiewski trep Wrzodek ponownie złączyli siły przeciwko Polsce!
 • @sowiet 11:08:37
  Sowiet, jak piszesz raporty dla garbonosych, to pamiętaj nie rób błędów, ponieważ możesz fuchę stracić.
 • @zibi 23:42:51
  Niszczenie fabryk zbrojeniowych przez rządy pisowskie.
  Poseł Zygmunt Wrzodak posiedzenie sejmowej komisji skarbu państwa z dnia 12-06-2007 rok:
  Zapoznając się z dokumentami przedłożonymi przez stronę rządową w omawianych dzisiaj kwestiach, można dojść do wniosku, że kolejna ekipa rządowa nie ma pomysłu na zmiany systemowe w branży zbrojeniowej. Z przedstawionych informacji nie wynika, czy polskie siły zbrojne będą zaopatrywać się w sprzęt produkowany przez polskie firmy, a środki Ministerstwa Obrony Narodowej będą wydatkowane na wyposażenie wojskowe produkowane w naszych zakładach. Proszę pamiętać, że struktura wydatków w branży zbrojeniowej na zakup sprzętu w Polsce jest niespotykana gdzie indziej na świecie. Na przykład porównanie zaopatrzenia sił zbrojnych Włoch, Niemiec, Anglii, nie mówiąc o USA, Chinach czy Rosji dowodzi tego, że struktura zakupów jest diametralnie inna. W USA armia zaopatruje się prawie w 100 procentach w amerykańskich fabrykach. Podobnie jest we Francji i w Niemczech. Natomiast w Polsce wydatkujemy na zakup sprzętu wojskowego w relacji 6 do 4, co oznacza, że wspomagamy branże zbrojeniowe innych państw kosztem własnych zakładów. Niestety, nie widzę koncepcji wyjścia z tej sytuacji. Oczywiście, pan minister Poncyljusz powie, że musimy spłacać samoloty i dlatego wydajemy dużo pieniędzy na zakup sprzętu. Robi się człowiekowi słabo, jeśli słyszy o nowych pomysłach, np. zakupu czołgu Leopard w liczbie 100 sztuk. Takie pomysły świadczą o tym, że w obecnej ekipie są ludzie, którzy myślą podobnie, jak myślała poprzednia ekipa rządząca. Mam nadzieję, że wszyscy wiedzą, jak drogie są w utrzymaniu Leopardy. Patrząc na sprawozdania finansowe i strukturę wydatków podmiotów sektora obronnego, które należą do Grupy Bumar lub do Grupy ARP widać, że lepiej radzi sobie Bumar. Jak wiemy, przez kilka lat Bumar dobrze sprzedawał sprzęt, który przejmował od zakładów zbrojeniowych. To doprowadziło do wzrostu obrotów spółki o blisko 100 procent.

  Mam nadzieję, że nowy prezes Bumaru nie zepsuje dotychczasowych osiągnięć firmy, aczkolwiek miałem nadzieję, że zmiany nastąpią na zupełnie innej płaszczyźnie kadrowej. Jest niedobrze, jeśli pan minister Dąbrowski promuje swojego kolegę na prezesa Bumaru kosztem człowieka znającego się na branży zbrojeniowej. Wydaje mi się, że nie pozostanie to bez wpływu na wielkość obrotów firmy. Trzeba pamiętać o tym, że branża zbrojeniowa jest branżą bardzo delikatną, trudną i wymagającą wielu lat pracy, kontaktów i doświadczenia. Dopiero te umiejętności pozwalają dobrze sprzedawać sprzęt wojskowy na świecie. Po zakupie samolotów F-16 przez nasz kraj i podpisaniu umowy offsetowej przez poprzedni rząd, polska branża zbrojeniowa miała nieprawdopodobnie zakwitnąć. Mieliśmy przeżyć jeden wielki boom gospodarczy związany z branżą zbrojeniową. Niestety, stało się inaczej, dlatego sądziłem, że w materiale informacyjnym Ministerstwa Gospodarki zamieszczona będzie wartość umów offsetowych zawartych przez ARP oraz wartość tych umów zawartych przez Bumar, a także stopień ich realizacji.

  Tego rodzaju faktyczne dane byłyby bardzo ciekawe dla nas i mogłoby posłużyć nam w zorientowaniu się, jak naprawdę wygląda ta sytuacja. Chciałbym podkreślić, że w polskich zakładach zbrojeniowych realizacja umowy offsetowej jest jedną wielką kpiną i klęską kolejnego ministra gospodarki, który daje się zwodzić Amerykanom, a szczególnie lobbyście o nazwisku Matraszek. Uczulam pana, panie ministrze i słowa te kieruję do pana ministra Pawła Poncyljusza. O ile dobrze pamiętam, umowa offsetowa dotycząca Polskich Zakładów Lotniczych Mielec Sp. z o.o. przewidywała jej zakres finansowy na kwotę 455.000 tys. USD. Jaki jest stopień realizacji tej umowy i czy jest prawdą, że włączono w zakres umowy uzyskanie certyfikatu na samolot M28 SkyTruck w wysokości 50.000 tys. USD? Podsumowując swoją wypowiedź, chciałbym zwrócić uwagę na zasadniczą kwestię – czy Polska ma być konsumentem technologii zbrojeniowych, a ktoś ma za nas myśleć i podsuwać nam gotowe rozwiązania? Czy też mamy być producentem technologii uzbrojenia i dystrybuować własne rozwiązania na całym świecie? Czy Polska ma być importerem sprzętu zbrojeniowego, czy mamy być producentem nowoczesnego wyposażenia obronnego we własnych zakładach? Są to zasadnicze pytania, na które chciałbym znać odpowiedź. Póki co widać wyraźnie, że koncepcja polegająca na kupowaniu starych technologii wojskowych z różnych państw nie służy rozwojowi naszej gospodarki, jak również nie służy naszym zakładom sektora obronnego. Trzeba więc zmienić tok myślenia, jaki został przyjęty przez poprzednie ekipy rządzące. Nie widać jednak zmian, jakich oczekiwało wojsko, pracownicy zakładów zbrojeniowych i my wszyscy, wręcz przeciwnie. Obecny rząd kontynuuje politykę przejmowania i przyjmowania starego i wycofywanego uzbrojenia, politykę, która szkodzi polskim zakładom zbrojeniowym.
 • @Szeregowy Kowalski 18:27:12
  Minister Skarbu Państwa Wojciech Jasiński z 10.01.2007 rok, posiedzenie SKSP o prywatyzacji min. w energetyce
  Zamierzenia prywatyzacyjne zawsze stanowią pewien problem z tego względu, że w jakiś sposób muszą być otwarte. Gdybym dzisiaj powiedział, że w końcu października sprzedam jakąś spółkę za jeden, dziesięć czy sto milionów złotych, każdy rozsądny człowiek wyśmiałby mnie. Wiadomo, od ilu zmiennych rzecz zależy. Bywa tak – i to wcale nierzadko – że otwierają się jakieś nowe możliwości, na które trzeba reagować. W momencie, kiedy przygotowywaliśmy omawiane informacje, nie o wszystkich rzeczach było wiadomo.

  Jedno z pytań dotyczyło spółek mniejszościowych. Jestem w o tyle dobrej sytuacji, że jako poseł opozycji zwracałem uwagę na to, że trzeba sprzedawać. Pamiętam, że w trakcie przemowy sejmowej mówiłem, że jest problem. Po co prywatnemu inwestorowi kupować pakiet mniejszościowy, jeśli nie jest do tego zobowiązany, jeśli nic mu to nie daje? Teoretycznie, po co zmuszać kogokolwiek do sprzedaży pakietu większościowego, skoro, jak w przypadku PLL „LOT” SA rządzi spółką i ma wpływ na kreowanie kosztów. W wielu naszych spółkach jest to podstawowym źródłem zysku dla managementu. Tak to, niestety, wygląda.

  Ostatnio mamy problemy ze spółką Grossman Grajewo. Chodzi o ponad 40% akcji. Nie bardzo chcą je kupić. Oczywistym jest, że trzeba je sprzedać. Realnie akcje nie mają dużej wartości. Zmusiliśmy jednak nabywców, którzy są skłonni dać rozsądną cenę. Problem jest bardzo realny. Chcemy się wyzbywać podobnych rzeczy. Pracy w tym zakresie jest wiele, korzyści niewiele, ale z całą pewnością trzeba to robić. Zawsze można powiedzieć, że można zrobić więcej. Trudno przeciw temu oponować. Mamy wolę wyzbywać się „resztówek”. Czasem nie są to wcale „resztówki”, ale zupełnie pokaźne pakiety akcji, jednak spółką kieruje ktoś inny. Jeśli jeszcze sąd przyznaje mu rację, iż nie musi wypłacać dywidendy, jesteśmy w sytuacji, z której trudno wybrnąć.

  Został poruszony problem przedsiębiorstw narodowych. Nie do końca zgadzam się w tym względzie z posłem Janem Wyrowińskim. Oczywiście, że narodowy kolporter nie jest nam potrzebny, co innego narodowy przewoźnik czy narodowy operator telekomunikacyjny. Ciągle powtarzam, że wychodzi na to, że Francji jest potrzebny narodowy operator telekomunikacyjny, a Polsce nie. Warte to jest bardzo szczegółowego rozważenia.

  Zastanówmy się, czy Polsce potrzebny jest narodowy operator gazowy. Można powiedzieć, że Rosjanie chcieli w Niemczech kupić bezpośrednie dojście do sieci. Niemcy bardzo chętnie sprzedali im sieci na Węgrzech, ale swoich własnych nie. Widocznie uważają, że powinni panować nad własnymi sieciami. Proponuję brać pod uwagę tego typu uwarunkowania.

  Nie bez znaczenia jest problem uzyskiwanych cen. Ważne jest to, co proponują spółki przygotowujące prospekt. Dzięki siedzącym obok mnie ministrom Ireneuszowi Dąbrowskiemu i Pawłowi Szałamasze „Ruch” SA zarobił 45 mln zł. Rekomendowana cena oscylowała pomiędzy 9 a 13 mln zł. Resortowi wyszło, że trzeba dać 16 mln zł. Powstaje problem komu wierzyć, jeśli profesjonaliści różnią się. Proszę zwrócić uwagę, że każdy Minister Skarbu Państwa znajduje się pod tego typu presją.

  Można uzasadnić tezę, że różnego rodzaju doradcy, którzy wydają całą masę pieniędzy na to, by reklamować się, jacy są świetni, proponują niskie ceny, ponieważ jest to dla nich bezpieczne. Co ma powiedzieć minister – na szczęście nie dotyczyło to mnie – kiedy doradca mówi, że jeśli resort nie zastosuje się do tego, co proponuje, zrywa umowę i za nic nie ponosi odpowiedzialności? Jest to bardzo realny problem.

  O konsolidacji energetyki mówię dlatego, że akurat Platforma Obywatelska dostarczyła mi wygodnego pretekstu do tłumaczenia. Wydaje mi się, że ktoś, kto głosował za tym, aby nie prywatyzować Zespołu Elektrowni Dolna Odra SA, nie powinien zarzucać mi, że nie zostało to sprywatyzowane. Były programy dotyczące prywatyzacji przede wszystkim Zespołu Elektrowni Dolna Odra SA oraz Elektrowni „Kozienice” SA. Ten, kto podniósł rękę za odrzuceniem informacji, nie powinien robić mi wyrzutów. Przynajmniej ja bym tak nie robił. Gdybym odrzucił informację rządu o prywatyzacji, później nie krytykowałbym. Oczywiście, każdy może robić to, co uważa za stosowne.

  Konsolidacja z całą pewnością jest potrzebna polskiej energetyce. Hiszpania dokonała takiej konsolidacji. Hiszpańskie grupy energetyczne będące własnością rządu hiszpańskiego są właścicielami olbrzymiej części hiszpańskiej energetyki, która znajduje się w dobrym stanie.

  Liczymy na to, że w przyszłości konsolidacja da nam premię konsolidacyjną, która zostanie przeznaczona na to, o czym była mowa. W przyszłości będzie więcej pieniędzy. Stanie się tak już niedługo.

  W połowie zeszłego roku zapewniano mnie, że zdążymy z prywatyzacją Południowego Koncernu Energetycznego SA Poganiam, jak mogę. Co będę mógł, zrobię. Nie zrobię niczego, co by ten proces opóźniało.

  Komisja zawsze może mnie krytykować. Wolałbym, żeby mnie krytykowano za to, że czegoś nie zrobiłem dla jak najszybszej konsolidacji. Z całą pewnością konsolidacja energetyki jest potrzebna. Trzeba to robić jak najszybciej. Nic nas nie powstrzyma z wprowadzeniem na giełdę najwcześniej skonsolidowanego koncernu energetycznego, jeśli będzie gotowy. Proponuję przyjąć tego typu optykę. Jest to najlepsza optyka.

  Przewodniczący Komisji pytał o charakter i efekty akcji uświadamiającej. Swego czasu w rozmowie ze swoimi współpracownikami zadałem sobie pytanie: ciekawe, co by było, gdyby Minister Skarbu Państwa przeprowadził narady ze spółkami, których jest właścicielem. To trochę tak, jak z nałożeniem na obywateli obowiązku wymiany dowodów osobistych. Wiadomo, że jeśli nie zrobią tego w odpowiednim czasie, w pewnym momencie nastąpi spiętrzenie. Będziemy mogli stosować jedynie sankcje personalne. Tych, którzy pewnych rzeczy nie zrobili, będziemy odwoływać. Będziemy musieli do tego sięgnąć. Minister Paweł Szałamacha powie kilka słów na ten temat.

  Jeszcze raz apeluję, żeby pamiętać o tym, że to, co możemy zaoferować, jest otwartą książką. Jeżeli gdzieś istnieje zagrożenie, iż nie uzyskamy efektów, na jakie czekamy, powinniśmy odstąpić i czekać, lepiej przygotować, skonsolidować, wzmocnić.

  Z oczywistych względów w naszym materiale nie ujęliśmy stoczni. Co tu dużo mówić, musimy je sprywatyzować. Nie można się tu jednak spodziewać wielkich przychodów. Stocznie wciąż chcą od nas pieniędzy. Wzięły już kilkanaście miliardów złotych i chcą jeszcze. Niestety, znajdują obrońców.

  Chcemy opublikować coś w rodzaju białej księgi, opisać, ile w ciągu ostatnich kilkunastu lat stocznie dostały pieniędzy publicznych i jakie są tego efekty. W tej chwili jest hossa na rynku budowy statków. Jeśli stocznie w takim momencie nie potrafią produkować z zyskiem, co będzie, kiedy przyjdzie bessa. Stawiamy sobie takie pytanie. Powinny je sobie postawić również stocznie. Powinny na nie odpowiedzieć.

  Braków jest sporo. Sam byłbym w stanie niektóre wskazać. Mam różne wątpliwości. W pewnym momencie trzeba je przeciąć i zacząć działać.

  Sekretarz stanu w MSP Paweł Szałamacha:
  Chciałbym ustosunkować się do kwestii metodologii zaprezentowanej tabeli. Była ona tworzona w połowie listopada. W piśmie przewodnim, jakie adresowaliśmy do ówczasnej jeszcze przewodniczącej Hanny Gronkiewicz-Waltz, znalazło się zastrzeżenie, że nie jest to lista zamknięta. Nie jest to lista zobowiązań sprzedaży firm w 2007 roku. Nie chcielibyśmy, żeby tak to było interpretowane. Rozpoczynamy więcej projektów prywatyzacyjnych, tak żeby móc decydować, móc do końca twardo negocjować ceny.

  Dotyczy to również sektora chemicznego, tzn. Zakładów Chemicznych Police SA oraz Zakładów Azotowych Puławy SA. W zależności od sukcesów innych prywatyzacji, będziemy mogli podjąć konkretne decyzje odnoszące się do owych firm. Nie jest tajemnicą, że Zakłady Chemiczne Police SA poniosą bardzo wysoką stratę. Rezerwy zostały utworzone na poziomie 50.000.000 zł. Jest tam potrzebny dobry zarząd, który przeprowadzi proces naprawczy spółki. Rezerwy były związane częściowo z zobowiązaniami z zakresu ochrony środowiska. Były one tworzone także ze względu na słabszą dynamikę sprzedaży.

  Sektor chemiczny zawsze podnosi ceny gazu. Tak jest zawsze. Trzeba powiedzieć, że jedne firmy radzą sobie z tym lepiej, inne gorzej.

  Cena akcji Zakładów Chemicznych Police SA na giełdzie w ostatnich dwóch miesiącach zdecydowanie spadła. Każe to nam zastanowić się, czy nie poczekać na wyniki procesu naprawczego. Jednocześnie może to być interpretowane w drugą stronę: czy właśnie teraz nie dokonać prywatyzacji, tak żeby było to kwestią odpowiedzialności właściciela prywatnego, który być może lepiej zarządzałby swoim mieniem.

  Była mowa także o Zakładach Azotowych w Tarnowie – Mościcach SA i Zakładach Azotowych Kędzierzyn SA. W ich przypadku musimy rozwiązać skomplikowaną kwestię prawną, w jaki sposób odzyskać akcje obu zakładów od Nafty Polskiej SA, która jest przewidziana do likwidacji. Stosowny kierunkowy zapis znalazł się w projekcie strategii dla sektora petrochemicznego. Okazuje się, że zdecydowanie łatwiej jest oddać akcje niż z powrotem je przejąć. Chodzi o kwestie związane z umorzeniem kapitału, podatkami, itp. Jestem w stałym kontakcie z zarządem Nafty Polskiej SA po to, aby dokonać tego jak najsprawniej, a jednocześnie rozpocząć proces wyboru doradców prywatyzacyjnych, tak żeby procesy prywatyzacyjne obu spółek były przeprowadzone w tym roku przez stosowne departamenty Ministerstwa Skarbu Państwa.
 • @Szeregowy Kowalski 18:27:12
  Minister Skarbu Państwa Wojciech Jasiński na posiedzeniu SKSP w dniu 19-01-2007 roku o prywatyzacji
  Rzeczywiście, nie odpowiedziałem na pytanie dotyczące sektora węglowego. Muszę się skonsultować w tej sprawie, ponieważ zgodnie z podziałem obowiązków sektor węglowy podlega Ministrowi Gospodarki.

  Jeśli mamy przychody z prywatyzacji, to są one przeznaczane na zapisane ustawowo cele. Uważam, że sprywatyzowana skonsolidowana energetyka da znacznie większe przychody niż energetyka sprzedana w formie rozdrobnionej. Jeżeli będziemy działać w tym kierunku, możemy się spodziewać, że przychody z prywatyzacji będą większe. Tym samym zostaną przeznaczone większe środki na cele, na które musimy je przeznaczać. Sprzedaż rozproszonych zakładów przyniesie mniej środków. Tyle mogę powiedzieć na ten temat. W żaden sposób nie będziemy blokować uzyskanych przychodów. Nie powiemy, że nie damy na to, na co trzeba dać. Absolutnie nie mamy takiego zamiaru.
 • @Wrzodak Z. 21:57:20
  Tak, to to rzeczywiste wpływy. Wobec planowanych bodaj 3 mld w 2006 (jednak zakładam, że ten plan układał poprzedni rząd).

  Co do PHS - To SLD rozpoczęło tą prywatyzację i ponosi główną odpowiedzialność za niekorzystne dla Skarbu Państwa warunki umowy. Te 25 % musiały być sprzedane - tak zakładała umowa, czyż nie?
  Przypomnę Panu również, że to rząd Kaczyńskiego tą umowę renegocjował co pozwoliło zmniejszyć nieco skutki finansowe tego skandalu, więc trochę niesprawiedliwie moim zdaniem przytacza Pan tą historię w niekorzystnym świetle dla PiS.
  Co do PZL Mielec spotkałem się z informacją, że ten zakład został sprzedany za 66 mln + oddłużenie czyli łączny wkład inwestora ok. 100 mln do Skarbu Państwa. Jak wobec tego mam rozumieć, że dopłaciliśmy Amerykanom 50 mln? Chce Pan powiedzieć, że oni wpłacili 100 mln a my im potem oddaliśmy 150 mln?

  Co do argumentu o "ogromnych chęciach rządów PiS na wyprzedaż majątku narodowego" to jako że zauważyłem, że napisał Pan artykuł nawiązujący do tego tematu to pozwolę sobie kontynuować ten akurat wątek właśnie tam.
 • @Szeregowy Kowalski 21:49:03
  Właśnie w tym problem o o to ten spór,,,, PiS powinien natychmiast unieważnić umowę prywatyzacyjną, ponieważ był to wielki skandal prywatyzacyjny, zamiast tego dokończył ,,dzieło" Belki, o to chodzi. Belka za 4 huty wziął 6 mln zł, za 75% udziałów a PiS 355 mln zł za 25% udziałów. Przypomnę, że sam złom w hutach był wart 4 mld zł. oraz 2,5 tys. h ziemi w centrum wielkich miast. Prokuratura łódzka do dziś prowadzi ślamazarne śledztwo w sprawie prywatyzacji PHS z mojego wniosku.
  Jeśli chodzi o PZL Mielec to fizycznie do kasy Skarbu Państwa z tej prywatyzacji nic nie wpłyęło. Ale pamiętam, że MON (sikorski wtedy z PiS teraz z PO) złożył zamówienia na kupno naszych wyprodukowanych już samolotów, które przeszły na stan już amerykanów i po raz drugi Polska je kupiła, wartość złomu W PZL Milece sięgała około 800 mln zł, około 80 h ziemi nie było wycenionych itd. a dług PZL Mielec był papierowy czyli sztuczny. Celowo dołowano PZL Mielec ponieważ z góry planowano zniszczyć Polską Myśl techniczną.
  Nadmieniam, że Pisowi nie udało się wyprzedawać majątku, tylko dlatego bo był silny opór posłów LPR i Samoobrony.
 • cośtam...
  Moje marzenie to parlament złożony wyłącznie z ludzi młodych 25 - 30 lat. Tylko pokolenie '80 i '90 może wyrwać Polskę z tego marazmu w jakim tkwi dzięki rządom przekwitających staruchów zainteresowanych tylko ustawianiem finansowym siebie, swoich rodzin ewentualnie pociotków, a mających w dupie państwo i społeczeństwo.
  Młodzi ludzie nie boją się zmian i nie mają kompleksów na jakie chorują "ludzie styropianu".
 • @antysowiet 17:39:23 co masz przeciw Wrzodakowi?
  Co masz przeciwko Wrzodakowi?Napisz,wypluj to z siebie a jak tego nie zrobisz to cię przyciśniemy i wyplujesz to zkrwią.Przy okazji sprawdzimy twój napletek.Nie pasuje ci głos patrioty,przeszkadza ci?Jesteś Pisiorem, żydem ?twoja sprawa ale nie pomawiaj bez dowodów.Masz jeszcze czas aby udowodnić to co zarzócasz Wrzodakowi.Stefan Dembowski za ca prezesa Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy York www.stowarzyszeniedemokracjausa.com Ps.żeby było jasne ,z Wrzodakiem się nie znamy więc nie możesz mnie posądzić o kumoterstwo.
 • @antysowiet 17:50:41Lis dostał posadę w TVP od PiSu
  Sprawdź zanim coś napiszesz.Lis za 300000 miesięcznie kasuje nas telewidzów za antypolskie programy.Dostał fuche od Urbańskiego za rządów PiSu.PiS to PO bis.Kto tego nie rozumie ten nie ma pojęcia co się w Polsce dzieje Nic się w Polsce nie zmieni bez zmiany ordynacji na JOWTej ordynacji boi sie żydostwo ze wszystkich parti w knesejmie..Stefan Dembowski za ca prezesa Stowarzyszenie demokracja USA Nowy York www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • @trybeus 17:55:06 sprawdż sobie głosowania obecnych PiSowców
  Sprawdź głosowania obecnych posłów z PiS w sprawach istotnych dla Polski np dotyczących złodziejskiej prywatyzacji .Potem porozmawiamy .A jad który wydzielasz spowoduje że się nim sam zatrujesz.Stefan Dembowski za ca prezesa Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy York

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031